Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
101. 10. 2019 18:15TTC Brandýs ESpartak Čelákovice B
101. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda D
103. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany D
104. 10. 2019 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany C
104. 10. 2019 19:00TJ MnichoviceSokol Velké Popovice B
211. 10. 2019 18:30TTC Říčany CTJ Mnichovice
211. 10. 2019 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly A
210. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda B
211. 10. 2019 19:00Spartak Čelákovice BSokol Líbeznice A
208. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda CTTC Brandýs E
315. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda C
317. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda BSpartak Čelákovice B
318. 10. 2019 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda D
318. 10. 2019 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany D
314. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BTTC Říčany C
425. 10. 2019 18:30TTC Říčany DSokol Velké Popovice B
424. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda DTJ Mnichovice
425. 10. 2019 19:00Spartak Čelákovice BSKST Úvaly A
422. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda B
422. 10. 2019 18:15TTC Brandýs ESokol Líbeznice A
531. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda BTTC Brandýs E
501. 11. 2019 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda C
501. 11. 2019 19:00TJ MnichoviceSpartak Čelákovice B
528. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BAero Odolena Voda D
501. 11. 2019 18:30TTC Říčany CTTC Říčany D
607. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda DTTC Říčany C
608. 11. 2019 19:00Spartak Čelákovice BSokol Velké Popovice B
605. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda CTJ Mnichovice
605. 11. 2019 18:15TTC Brandýs ESKST Úvaly A
605. 11. 2019 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda B
715. 11. 2019 19:15SKST Úvaly ASokol Líbeznice A
715. 11. 2019 19:00TJ MnichoviceTTC Brandýs E
711. 11. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BAero Odolena Voda C
715. 11. 2019 18:30TTC Říčany CSpartak Čelákovice B
715. 11. 2019 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda D
822. 11. 2019 19:00Spartak Čelákovice BTTC Říčany D
819. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda CTTC Říčany C
819. 11. 2019 18:15TTC Brandýs ESokol Velké Popovice B
819. 11. 2019 19:15Sokol Líbeznice ATJ Mnichovice
821. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda BSKST Úvaly A
929. 11. 2019 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda B
925. 11. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BSokol Líbeznice A
929. 11. 2019 18:30TTC Říčany CTTC Brandýs E
929. 11. 2019 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda C
928. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda DSpartak Čelákovice B
1003. 12. 2019 18:30Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda D
1003. 12. 2019 18:15TTC Brandýs ETTC Říčany D
1003. 12. 2019 19:15Sokol Líbeznice ATTC Říčany C
1005. 12. 2019 18:30Aero Odolena Voda BSokol Velké Popovice B
1006. 12. 2019 19:15SKST Úvaly ATJ Mnichovice
1109. 12. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BSKST Úvaly A
1113. 12. 2019 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda B
1113. 12. 2019 18:30TTC Říčany DSokol Líbeznice A
1112. 12. 2019 18:30Aero Odolena Voda DTTC Brandýs E
1113. 12. 2019 19:00Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda C
1210. 01. 2020 19:00Spartak Čelákovice BTTC Brandýs E
1209. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda DSokol Líbeznice A
1210. 01. 2020 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda B
1210. 01. 2020 18:30TTC Říčany CSKST Úvaly A
1206. 01. 2020 18:30Sokol Velké Popovice BTJ Mnichovice
1317. 01. 2020 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany C
1317. 01. 2020 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany D
1316. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda BAero Odolena Voda D
1314. 01. 2020 19:15Sokol Líbeznice ASpartak Čelákovice B
1314. 01. 2020 18:15TTC Brandýs EAero Odolena Voda C
1421. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda CSokol Líbeznice A
1424. 01. 2020 19:00Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda B
1423. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda DSKST Úvaly A
1424. 01. 2020 18:30TTC Říčany DTJ Mnichovice
1424. 01. 2020 18:30TTC Říčany CSokol Velké Popovice B
1527. 01. 2020 18:30Sokol Velké Popovice BTTC Říčany D
1531. 01. 2020 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda D
1531. 01. 2020 19:15SKST Úvaly ASpartak Čelákovice B
1530. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda BAero Odolena Voda C
1528. 01. 2020 19:15Sokol Líbeznice ATTC Brandýs E
1604. 02. 2020 18:15TTC Brandýs EAero Odolena Voda B
1604. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda CSKST Úvaly A
1607. 02. 2020 19:00Spartak Čelákovice BTJ Mnichovice
1606. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda DSokol Velké Popovice B
1607. 02. 2020 18:30TTC Říčany DTTC Říčany C
1714. 02. 2020 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda D
1710. 02. 2020 18:30Sokol Velké Popovice BSpartak Čelákovice B
1714. 02. 2020 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda C
1714. 02. 2020 19:15SKST Úvaly ATTC Brandýs E
1713. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda BSokol Líbeznice A
1818. 02. 2020 19:15Sokol Líbeznice ASKST Úvaly A
1818. 02. 2020 18:15TTC Brandýs ETJ Mnichovice
1818. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda CSokol Velké Popovice B
1821. 02. 2020 19:00Spartak Čelákovice BTTC Říčany C
1820. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda DTTC Říčany D
1928. 02. 2020 18:30TTC Říčany DSpartak Čelákovice B
1928. 02. 2020 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda C
1924. 02. 2020 18:30Sokol Velké Popovice BTTC Brandýs E
1928. 02. 2020 19:00TJ MnichoviceSokol Líbeznice A
1928. 02. 2020 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda B
2012. 03. 2020 18:30Aero Odolena Voda BTJ Mnichovice
2010. 03. 2020 19:15Sokol Líbeznice ASokol Velké Popovice B
2010. 03. 2020 18:15TTC Brandýs ETTC Říčany C
2010. 03. 2020 18:30Aero Odolena Voda CTTC Říčany D
2013. 03. 2020 19:00Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda D
2119. 03. 2020 18:30Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda C
2120. 03. 2020 18:30TTC Říčany DTTC Brandýs E
2120. 03. 2020 18:30TTC Říčany CSokol Líbeznice A
2116. 03. 2020 18:30Sokol Velké Popovice BAero Odolena Voda B
2120. 03. 2020 19:00TJ MnichoviceSKST Úvaly A
2227. 03. 2020 19:15SKST Úvaly ASokol Velké Popovice B
2226. 03. 2020 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany C
2224. 03. 2020 19:15Sokol Líbeznice ATTC Říčany D
2224. 03. 2020 18:15TTC Brandýs EAero Odolena Voda D
2224. 03. 2020 18:30Aero Odolena Voda CSpartak Čelákovice B
Okresní přebor 2.třídy
130. 09. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Nehvizdy A
102. 10. 2019 18:30TTC Říčany ESpartak Čelákovice C
103. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Mratín
101. 10. 2019 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice B
130. 09. 2019 19:30Slavoj VeleňTTC Brandýs F
103. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice BJizera Káraný A
208. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy AJizera Káraný A
208. 10. 2019 18:15TTC Brandýs FSokol Přezletice B
210. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice BSlavoj Veleň
210. 10. 2019 19:15Sokol MratínSKST Úvaly B
208. 10. 2019 19:15Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice C
207. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Říčany E
316. 10. 2019 18:30TTC Říčany ESokol Nehvizdy A
317. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Velké Popovice C
315. 10. 2019 19:15SKST Úvaly BSpartak Čelákovice C
314. 10. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Mratín
317. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice BSokol Líbeznice B
319. 10. 2019 10:00Jizera Káraný ATTC Brandýs F
422. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy ATTC Brandýs F
424. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice BJizera Káraný A
424. 10. 2019 19:15Sokol MratínSokol Přezletice B
422. 10. 2019 19:15Spartak Čelákovice CSlavoj Veleň
421. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CSKST Úvaly B
423. 10. 2019 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice C
531. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Nehvizdy A
529. 10. 2019 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany E
528. 10. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Velké Popovice C
531. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice BSpartak Čelákovice C
502. 11. 2019 10:00Jizera Káraný ASokol Mratín
529. 10. 2019 18:15TTC Brandýs FSokol Líbeznice B
605. 11. 2019 18:30Sokol Nehvizdy ASokol Líbeznice B
607. 11. 2019 19:15Sokol MratínTTC Brandýs F
605. 11. 2019 19:15Spartak Čelákovice CJizera Káraný A
604. 11. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Přezletice B
606. 11. 2019 18:30TTC Říčany ESlavoj Veleň
607. 11. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSKST Úvaly B
712. 11. 2019 19:15SKST Úvaly BSokol Nehvizdy A
711. 11. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Líbeznice C
714. 11. 2019 19:30Sokol Přezletice BTTC Říčany E
716. 11. 2019 10:00Jizera Káraný ASokol Velké Popovice C
712. 11. 2019 18:15TTC Brandýs FSpartak Čelákovice C
714. 11. 2019 19:45Sokol Líbeznice BSokol Mratín
819. 11. 2019 18:30Sokol Nehvizdy ASokol Mratín
819. 11. 2019 19:15Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice B
818. 11. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Brandýs F
820. 11. 2019 18:30TTC Říčany EJizera Káraný A
821. 11. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Přezletice B
819. 11. 2019 19:15SKST Úvaly BSlavoj Veleň
925. 11. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Nehvizdy A
928. 11. 2019 19:30Sokol Přezletice BSKST Úvaly B
930. 11. 2019 10:00Jizera Káraný ASokol Líbeznice C
926. 11. 2019 18:15TTC Brandýs FTTC Říčany E
928. 11. 2019 19:45Sokol Líbeznice BSokol Velké Popovice C
928. 11. 2019 19:15Sokol MratínSpartak Čelákovice C
1003. 12. 2019 18:30Sokol Nehvizdy ASpartak Čelákovice C
1002. 12. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Mratín
1004. 12. 2019 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice B
1005. 12. 2019 19:45Sokol Líbeznice CTTC Brandýs F
1003. 12. 2019 19:15SKST Úvaly BJizera Káraný A
1002. 12. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Přezletice B
1112. 12. 2019 19:30Sokol Přezletice BSokol Nehvizdy A
1114. 12. 2019 10:00Jizera Káraný ASlavoj Veleň
1110. 12. 2019 18:15TTC Brandýs FSKST Úvaly B
1112. 12. 2019 19:45Sokol Líbeznice BSokol Líbeznice C
1112. 12. 2019 19:15Sokol MratínTTC Říčany E
1110. 12. 2019 19:15Spartak Čelákovice CSokol Velké Popovice C
1207. 01. 2020 18:30Sokol Nehvizdy ASokol Velké Popovice C
1207. 01. 2020 19:15Spartak Čelákovice CTTC Říčany E
1209. 01. 2020 19:15Sokol MratínSokol Líbeznice C
1209. 01. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSKST Úvaly B
1207. 01. 2020 18:15TTC Brandýs FSlavoj Veleň
1211. 01. 2020 10:00Jizera Káraný ASokol Přezletice B
1318. 01. 2020 10:00Jizera Káraný ASokol Nehvizdy A
1316. 01. 2020 19:30Sokol Přezletice BTTC Brandýs F
1313. 01. 2020 19:30Slavoj VeleňSokol Líbeznice B
1314. 01. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Mratín
1316. 01. 2020 19:45Sokol Líbeznice CSpartak Čelákovice C
1315. 01. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Velké Popovice C
1421. 01. 2020 18:30Sokol Nehvizdy ATTC Říčany E
1420. 01. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Líbeznice C
1421. 01. 2020 19:15Spartak Čelákovice CSKST Úvaly B
1423. 01. 2020 19:15Sokol MratínSlavoj Veleň
1423. 01. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSokol Přezletice B
1421. 01. 2020 18:15TTC Brandýs FJizera Káraný A
1528. 01. 2020 18:15TTC Brandýs FSokol Nehvizdy A
1501. 02. 2020 10:00Jizera Káraný ASokol Líbeznice B
1530. 01. 2020 19:30Sokol Přezletice BSokol Mratín
1527. 01. 2020 19:30Slavoj VeleňSpartak Čelákovice C
1528. 01. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Velké Popovice C
1530. 01. 2020 19:45Sokol Líbeznice CTTC Říčany E
1604. 02. 2020 18:30Sokol Nehvizdy ASokol Líbeznice C
1605. 02. 2020 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly B
1603. 02. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CSlavoj Veleň
1604. 02. 2020 19:15Spartak Čelákovice CSokol Přezletice B
1606. 02. 2020 19:15Sokol MratínJizera Káraný A
1606. 02. 2020 19:45Sokol Líbeznice BTTC Brandýs F
1713. 02. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSokol Nehvizdy A
1711. 02. 2020 18:15TTC Brandýs FSokol Mratín
1715. 02. 2020 10:00Jizera Káraný ASpartak Čelákovice C
1713. 02. 2020 19:30Sokol Přezletice BSokol Velké Popovice C
1710. 02. 2020 19:30Slavoj VeleňTTC Říčany E
1711. 02. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice C
1818. 02. 2020 18:30Sokol Nehvizdy ASKST Úvaly B
1820. 02. 2020 19:45Sokol Líbeznice CSlavoj Veleň
1819. 02. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice B
1817. 02. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CJizera Káraný A
1818. 02. 2020 19:15Spartak Čelákovice CTTC Brandýs F
1820. 02. 2020 19:15Sokol MratínSokol Líbeznice B
1927. 02. 2020 19:15Sokol MratínSokol Nehvizdy A
1927. 02. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSpartak Čelákovice C
1925. 02. 2020 18:15TTC Brandýs FSokol Velké Popovice C
1929. 02. 2020 10:00Jizera Káraný ATTC Říčany E
1927. 02. 2020 19:30Sokol Přezletice BSokol Líbeznice C
1924. 02. 2020 19:30Slavoj VeleňSKST Úvaly B
2010. 03. 2020 18:30Sokol Nehvizdy ASlavoj Veleň
2010. 03. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice B
2012. 03. 2020 19:45Sokol Líbeznice CJizera Káraný A
2011. 03. 2020 18:30TTC Říčany ETTC Brandýs F
2009. 03. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Líbeznice B
2010. 03. 2020 19:15Spartak Čelákovice CSokol Mratín
2117. 03. 2020 19:15Spartak Čelákovice CSokol Nehvizdy A
2119. 03. 2020 19:15Sokol MratínSokol Velké Popovice C
2119. 03. 2020 19:45Sokol Líbeznice BTTC Říčany E
2117. 03. 2020 18:15TTC Brandýs FSokol Líbeznice C
2121. 03. 2020 10:00Jizera Káraný ASKST Úvaly B
2119. 03. 2020 19:30Sokol Přezletice BSlavoj Veleň
2224. 03. 2020 18:30Sokol Nehvizdy ASokol Přezletice B
2223. 03. 2020 19:30Slavoj VeleňJizera Káraný A
2224. 03. 2020 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs F
2226. 03. 2020 19:45Sokol Líbeznice CSokol Líbeznice B
2225. 03. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Mratín
2223. 03. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CSpartak Čelákovice C
Okresní přebor 3.třídy
105. 10. 2019 10:00Jizera Káraný BSokol Přezletice C
104. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly D
104. 10. 2019 19:00ASK Stará BoleslavSKST Úvaly C
102. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSokol Líbeznice D
101. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice ETTC Říčany F
101. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BAero Odolena Voda E
210. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice CAero Odolena Voda E
209. 10. 2019 18:30TTC Říčany FSokol Nehvizdy B
208. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice DSpartak Čelákovice E
208. 10. 2019 19:15SKST Úvaly CSpartak Čelákovice D
211. 10. 2019 19:15SKST Úvaly DASK Stará Boleslav
212. 10. 2019 10:00Jizera Káraný BSokol Velké Popovice D
318. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Přezletice C
318. 10. 2019 19:00ASK Stará BoleslavJizera Káraný B
316. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSKST Úvaly D
315. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice ESKST Úvaly C
315. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSokol Líbeznice D
315. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda ETTC Říčany F
424. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice CTTC Říčany F
422. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice DAero Odolena Voda E
422. 10. 2019 19:15SKST Úvaly CSokol Nehvizdy B
425. 10. 2019 19:15SKST Úvaly DSpartak Čelákovice E
426. 10. 2019 10:00Jizera Káraný BSpartak Čelákovice D
425. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DASK Stará Boleslav
501. 11. 2019 19:00ASK Stará BoleslavSokol Přezletice C
530. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSokol Velké Popovice D
529. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice EJizera Káraný B
529. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSKST Úvaly D
529. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda ESKST Úvaly C
530. 10. 2019 18:30TTC Říčany FSokol Líbeznice D
607. 11. 2019 19:30Sokol Přezletice CSokol Líbeznice D
605. 11. 2019 19:15SKST Úvaly CTTC Říčany F
608. 11. 2019 19:15SKST Úvaly DAero Odolena Voda E
609. 11. 2019 10:00Jizera Káraný BSokol Nehvizdy B
608. 11. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DSpartak Čelákovice E
608. 11. 2019 19:00ASK Stará BoleslavSpartak Čelákovice D
713. 11. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSokol Přezletice C
712. 11. 2019 18:30Spartak Čelákovice EASK Stará Boleslav
712. 11. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSokol Velké Popovice D
712. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda EJizera Káraný B
713. 11. 2019 18:30TTC Říčany FSKST Úvaly D
712. 11. 2019 19:15Sokol Líbeznice DSKST Úvaly C
821. 11. 2019 19:30Sokol Přezletice CSKST Úvaly C
822. 11. 2019 19:15SKST Úvaly DSokol Líbeznice D
823. 11. 2019 10:00Jizera Káraný BTTC Říčany F
822. 11. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DAero Odolena Voda E
822. 11. 2019 19:00ASK Stará BoleslavSokol Nehvizdy B
820. 11. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSpartak Čelákovice E
926. 11. 2019 18:30Spartak Čelákovice ESokol Přezletice C
926. 11. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSpartak Čelákovice D
926. 11. 2019 18:30Aero Odolena Voda EASK Stará Boleslav
927. 11. 2019 18:30TTC Říčany FSokol Velké Popovice D
926. 11. 2019 19:15Sokol Líbeznice DJizera Káraný B
926. 11. 2019 19:15SKST Úvaly CSKST Úvaly D
1005. 12. 2019 19:30Sokol Přezletice CSKST Úvaly D
1007. 12. 2019 10:00Jizera Káraný BSKST Úvaly C
1006. 12. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Líbeznice D
1006. 12. 2019 19:00ASK Stará BoleslavTTC Říčany F
1004. 12. 2019 18:30Spartak Čelákovice DAero Odolena Voda E
1003. 12. 2019 18:30Spartak Čelákovice ESokol Nehvizdy B
1110. 12. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSokol Přezletice C
1110. 12. 2019 18:30Aero Odolena Voda ESpartak Čelákovice E
1111. 12. 2019 18:30TTC Říčany FSpartak Čelákovice D
1110. 12. 2019 19:15Sokol Líbeznice DASK Stará Boleslav
1110. 12. 2019 19:15SKST Úvaly CSokol Velké Popovice D
1113. 12. 2019 19:15SKST Úvaly DJizera Káraný B
1209. 01. 2020 19:30Sokol Přezletice CJizera Káraný B
1210. 01. 2020 19:15SKST Úvaly DSokol Velké Popovice D
1207. 01. 2020 19:15SKST Úvaly CASK Stará Boleslav
1207. 01. 2020 19:15Sokol Líbeznice DSpartak Čelákovice D
1208. 01. 2020 18:30TTC Říčany FSpartak Čelákovice E
1207. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda ESokol Nehvizdy B
1314. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda ESokol Přezletice C
1314. 01. 2020 18:30Sokol Nehvizdy BTTC Říčany F
1314. 01. 2020 18:30Spartak Čelákovice ESokol Líbeznice D
1315. 01. 2020 18:30Spartak Čelákovice DSKST Úvaly C
1317. 01. 2020 19:00ASK Stará BoleslavSKST Úvaly D
1317. 01. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DJizera Káraný B
1423. 01. 2020 19:30Sokol Přezletice CSokol Velké Popovice D
1425. 01. 2020 10:00Jizera Káraný BASK Stará Boleslav
1424. 01. 2020 19:15SKST Úvaly DSpartak Čelákovice D
1421. 01. 2020 19:15SKST Úvaly CSpartak Čelákovice E
1421. 01. 2020 19:15Sokol Líbeznice DSokol Nehvizdy B
1422. 01. 2020 18:30TTC Říčany FAero Odolena Voda E
1529. 01. 2020 18:30TTC Říčany FSokol Přezletice C
1528. 01. 2020 18:30Aero Odolena Voda ESokol Líbeznice D
1528. 01. 2020 18:30Sokol Nehvizdy BSKST Úvaly C
1528. 01. 2020 18:30Spartak Čelákovice ESKST Úvaly D
1529. 01. 2020 18:30Spartak Čelákovice DJizera Káraný B
1531. 01. 2020 19:00ASK Stará BoleslavSokol Velké Popovice D
1606. 02. 2020 19:30Sokol Přezletice CASK Stará Boleslav
1607. 02. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DSpartak Čelákovice D
1608. 02. 2020 10:00Jizera Káraný BSpartak Čelákovice E
1607. 02. 2020 19:15SKST Úvaly DSokol Nehvizdy B
1604. 02. 2020 19:15SKST Úvaly CAero Odolena Voda E
1604. 02. 2020 19:15Sokol Líbeznice DTTC Říčany F
1711. 02. 2020 19:15Sokol Líbeznice DSokol Přezletice C
1712. 02. 2020 18:30TTC Říčany FSKST Úvaly C
1711. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda ESKST Úvaly D
1711. 02. 2020 18:30Sokol Nehvizdy BJizera Káraný B
1711. 02. 2020 18:30Spartak Čelákovice ESokol Velké Popovice D
1712. 02. 2020 18:30Spartak Čelákovice DASK Stará Boleslav
1820. 02. 2020 19:30Sokol Přezletice CSpartak Čelákovice D
1821. 02. 2020 19:00ASK Stará BoleslavSpartak Čelákovice E
1821. 02. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Nehvizdy B
1822. 02. 2020 10:00Jizera Káraný BAero Odolena Voda E
1821. 02. 2020 19:15SKST Úvaly DTTC Říčany F
1818. 02. 2020 19:15SKST Úvaly CSokol Líbeznice D
1925. 02. 2020 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice C
1925. 02. 2020 19:15Sokol Líbeznice DSKST Úvaly D
1926. 02. 2020 18:30TTC Říčany FJizera Káraný B
1925. 02. 2020 18:30Aero Odolena Voda ESokol Velké Popovice D
1925. 02. 2020 18:30Sokol Nehvizdy BASK Stará Boleslav
1925. 02. 2020 18:30Spartak Čelákovice ESpartak Čelákovice D
2012. 03. 2020 19:30Sokol Přezletice CSpartak Čelákovice E
2011. 03. 2020 18:30Spartak Čelákovice DSokol Nehvizdy B
2013. 03. 2020 19:00ASK Stará BoleslavAero Odolena Voda E
2013. 03. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DTTC Říčany F
2014. 03. 2020 10:00Jizera Káraný BSokol Líbeznice D
2013. 03. 2020 19:15SKST Úvaly DSKST Úvaly C
2120. 03. 2020 19:15SKST Úvaly DSokol Přezletice C
2117. 03. 2020 19:15SKST Úvaly CJizera Káraný B
2117. 03. 2020 19:15Sokol Líbeznice DSokol Velké Popovice D
2118. 03. 2020 18:30TTC Říčany FASK Stará Boleslav
2117. 03. 2020 18:30Aero Odolena Voda ESpartak Čelákovice D
2117. 03. 2020 18:30Sokol Nehvizdy BSpartak Čelákovice E
2226. 03. 2020 19:30Sokol Přezletice CSokol Nehvizdy B
2224. 03. 2020 18:30Spartak Čelákovice EAero Odolena Voda E
2225. 03. 2020 18:30Spartak Čelákovice DTTC Říčany F
2227. 03. 2020 19:00ASK Stará BoleslavSokol Líbeznice D
2227. 03. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly C
2228. 03. 2020 10:00Jizera Káraný BSKST Úvaly D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy