Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třída
125. 09. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Roztoky B17:1
123. 09. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Lety A3:15
128. 09. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech B14:4
123. 09. 2019 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Černošice A6:12
127. 09. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Úholičky B15:3
203. 10. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Rudná B8:10
201. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"9:9
204. 10. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSK Viktorie Ořech A7:11
201. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Libčice B5:13
202. 10. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Unětice A16:2
307. 10. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Roztoky B9:9
312. 10. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Viktoria Vestec A9:9
307. 10. 2019 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Lety A9:9
311. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"SK Viktorie Ořech B11:7
313. 10. 2019 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Úholičky B12:6
417. 10. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Úholičky B12:6
415. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Rudná B7:11
415. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
409. 10. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech A16:2
414. 10. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Libčice B8:10
526. 10. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Roztoky B 
521. 10. 2019 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Unětice A 
525. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Viktoria Vestec A 
527. 10. 2019 16:00TJ Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech B 
524. 10. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Černošice A 
631. 10. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Černošice A 
601. 11. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Úholičky B 
629. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Rudná B 
617. 10. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"6:12
602. 11. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech A 
704. 11. 2019 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Roztoky B 
708. 11. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Libčice B 
710. 11. 2019 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Viktoria Vestec A 
707. 11. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Lety A 
705. 11. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech B 
814. 11. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky BSK Viktorie Ořech B 
812. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Černošice A 
813. 11. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky B 
811. 11. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Rudná B 
811. 11. 2019 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
922. 11. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Roztoky B 
924. 11. 2019 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice B 
921. 11. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Unětice A 
919. 11. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Viktoria Vestec A 
922. 11. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Lety A 
1028. 11. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Lety A 
1027. 11. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech B 
1025. 11. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Černošice A 
1030. 11. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky B 
1025. 11. 2019 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Rudná B 
1108. 12. 2019 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
1119. 11. 2019 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech A 
1103. 12. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Libčice B 
1106. 12. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Unětice A 
1103. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Viktoria Vestec A 
1212. 12. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Viktoria Vestec A 
1210. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Unětice A 
1213. 12. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Libčice B 
1210. 12. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech A 
1212. 12. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
1322. 12. 2019 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Sokol Roztoky B 
1320. 12. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Černošice A 
1309. 09. 2019 19:30SK Viktorie Ořech ASK Viktorie Ořech B7:11
1321. 12. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Lety A 
1316. 12. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Viktoria Vestec A 
1416. 01. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Unětice A 
1415. 01. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Libčice B 
1414. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech A 
1417. 01. 2020 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
1416. 01. 2020 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Rudná B 
1523. 01. 2020 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Roztoky B 
1526. 01. 2020 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Sokol Černošice A 
1524. 01. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Lety A 
1520. 01. 2020 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Viktoria Vestec A 
1525. 01. 2020 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Unětice A 
1630. 01. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Libčice B 
1627. 01. 2020 19:00TJ Sokol Unětice ASK Viktorie Ořech A 
1629. 01. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
1631. 01. 2020 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Rudná B 
1628. 01. 2020 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Úholičky B 
1704. 02. 2020 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky B 
1706. 02. 2020 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech B 
1709. 02. 2020 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Sokol Lety A 
1707. 02. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Unětice A 
1703. 02. 2020 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Libčice B 
1813. 02. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky BSK Viktorie Ořech A 
1815. 02. 2020 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
1812. 02. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Rudná B 
1811. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lety ATJ Úholičky B 
1814. 02. 2020 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Černošice A 
1921. 02. 2020 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Roztoky B 
1918. 02. 2020 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Lety A 
1920. 02. 2020 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec A 
1923. 02. 2020 16:00TJ Sokol Rudná BTJ Sokol Unětice A 
1921. 02. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"SK Viktorie Ořech A 
2027. 02. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 
2029. 02. 2020 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Rudná B 
2024. 02. 2020 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Úholičky B 
2026. 02. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Černošice A 
2025. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech B 
2103. 03. 2020 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Roztoky B 
2106. 03. 2020 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Viktoria Vestec A 
2103. 03. 2020 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Unětice A 
2105. 03. 2020 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice B 
2108. 03. 2020 16:00TJ Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech A 
2213. 03. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Rudná B 
2209. 03. 2020 19:45SK Viktorie Ořech ATJ Úholičky B 
2214. 03. 2020 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Černošice A 
2209. 03. 2020 19:00TJ Sokol Unětice ASK Viktorie Ořech B 
2211. 03. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Lety A 
Okresní přebor 2.třída
124. 09. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"2:16
129. 09. 2019 19:00TJ Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech D10:8
127. 09. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice C6:12
124. 09. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Středokluky A4:14
126. 09. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Viktoria Vestec B8:10
201. 10. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Roztoky C15:3
205. 10. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B13:5
216. 09. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech C6:12
203. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Sokol Rudná C15:3
230. 09. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky C10:8
313. 10. 2019 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Slavoj Davle12:6
311. 10. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"5:13
308. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech D11:7
310. 10. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice C7:11
311. 10. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Středokluky A11:7
419. 10. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B7:11
414. 10. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Roztoky C6:12
418. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Sokol Lety B12:6
414. 10. 2019 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech C6:12
415. 10. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Rudná C3:15
525. 10. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky C 
522. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Slavoj Davle 
524. 10. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
525. 10. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D 
522. 10. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice C 
628. 10. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Středokluky A 
601. 11. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Viktoria Vestec B 
628. 10. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Roztoky C 
629. 10. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Lety B 
603. 11. 2019 19:00TJ Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech C 
705. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Rudná C 
707. 11. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Úholičky C 
708. 11. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Slavoj Davle 
705. 11. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
709. 11. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D 
815. 11. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Sokol Libčice C 
811. 11. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Středokluky A 
812. 11. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Viktoria Vestec B 
817. 11. 2019 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Sokol Roztoky C 
815. 11. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Lety B 
921. 11. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech C 
922. 11. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Rudná C 
919. 11. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Úholičky C 
923. 11. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Slavoj Davle 
918. 11. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
1025. 11. 2019 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech D 
1026. 11. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Libčice C 
1001. 12. 2019 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Sokol Středokluky A 
1029. 11. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Viktoria Vestec B 
1026. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Roztoky C 
1106. 12. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Lety B 
1103. 12. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech C 
1107. 12. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Rudná C 
1102. 12. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky C 
1106. 12. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Slavoj Davle 
1213. 12. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Úholičky C 
1209. 12. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Rudná C 
1214. 12. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech C 
1210. 12. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Lety B 
1213. 12. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Roztoky C 
1319. 12. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Středokluky A 
1317. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C 
1320. 09. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech D10:8
1322. 12. 2019 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
1317. 12. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Slavoj Davle 
1413. 01. 2020 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Rudná C 
1417. 01. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"SK Viktorie Ořech C 
1413. 01. 2020 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Lety B 
1418. 01. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Roztoky C 
1414. 01. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Viktoria Vestec B 
1524. 01. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C 
1523. 01. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech D 
1521. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
1524. 01. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Slavoj Davle 
1526. 01. 2020 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Úholičky C 
1628. 01. 2020 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech C 
1627. 01. 2020 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Lety B 
1631. 01. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Sokol Roztoky C 
1627. 01. 2020 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Viktoria Vestec B 
1601. 02. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Středokluky A 
1704. 02. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech D 
1707. 02. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
1706. 02. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Slavoj Davle 
1704. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lety BTJ Úholičky C 
1707. 02. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Rudná C 
1816. 02. 2020 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Sokol Lety B 
1811. 02. 2020 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky C 
1810. 02. 2020 19:00TJ Slavoj DavleTJ Viktoria Vestec B 
1814. 02. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"TJ Sokol Středokluky A 
1810. 02. 2020 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C 
1922. 02. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
1918. 02. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Slavoj Davle 
1921. 02. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky C 
1920. 02. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Rudná C 
1918. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech C 
2028. 02. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Roztoky C 
2001. 03. 2020 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Viktoria Vestec B 
2025. 02. 2020 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Středokluky A 
2024. 02. 2020 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Libčice C 
2028. 02. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"SK Viktorie Ořech D 
2102. 03. 2020 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Slavoj Davle 
2107. 03. 2020 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky C 
2103. 03. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Rudná C 
2106. 03. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech C 
2105. 03. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Lety B 
2210. 03. 2020 19:00TJ Sokol Lety BTJ Viktoria Vestec B 
2213. 03. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Středokluky A 
2215. 03. 2020 19:00TJ Sokol Rudná CTJ Sokol Libčice C 
2210. 03. 2020 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech D 
2209. 03. 2020 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" 
Okresní přebor 3.třída
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Libčice D10:8
126. 09. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Roztoky D3:15
124. 09. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech G18:0wo
123. 09. 2019 19:00SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Rudná D10:8
128. 09. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Unětice B18:0
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Černošice C10:8
202. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Černošice C9:9
230. 09. 2019 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Středokluky B10:8
206. 10. 2019 19:00TJ Sokol Rudná DSK Viktorie Ořech E2:16
205. 10. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech F13:5
206. 10. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Černošice B1:17
205. 10. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky D10:8
310. 10. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"5:13
308. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice D15:3
312. 10. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Roztoky D16:2
320. 09. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech G10:8
309. 10. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Rudná D5:13
307. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Unětice B6:12
416. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Unětice B7:11
420. 10. 2019 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Černošice C11:7
419. 10. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Středokluky B14:4
420. 10. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech E6:12
419. 10. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech F4:14
417. 10. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice B2:16
522. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
522. 10. 2019 19:00SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D 
526. 10. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice D 
523. 10. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Roztoky D 
521. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech G 
521. 10. 2019 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Rudná D 
630. 10. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Rudná D 
602. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Unětice B 
603. 11. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Černošice C 
602. 11. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Středokluky B 
631. 10. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech E 
629. 10. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech F 
709. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
709. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Černošice B 
706. 11. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D 
704. 11. 2019 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Libčice D 
704. 11. 2019 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Roztoky D 
710. 11. 2019 19:00TJ Sokol Rudná DSK Viktorie Ořech G 
813. 11. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"SK Viktorie Ořech G 
817. 11. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Rudná D 
816. 11. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Unětice B 
814. 11. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice C 
812. 11. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Středokluky B 
820. 09. 2019 19:30SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech E7:11
923. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
920. 11. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech F 
909. 09. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Černošice B3:15
918. 11. 2019 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Úholičky D 
924. 11. 2019 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Libčice D 
923. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Roztoky D 
1001. 12. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1030. 11. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech G 
1028. 11. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Rudná D 
1026. 11. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Unětice B 
1030. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Černošice C 
1030. 11. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Středokluky B 
1104. 12. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1102. 12. 2019 19:45TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech E 
1102. 12. 2019 19:00TJ Sokol Unětice BSK Viktorie Ořech F 
1108. 12. 2019 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Černošice B 
1107. 12. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky D 
1107. 12. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Roztoky D 
1214. 12. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1215. 12. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky D 
1214. 12. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Černošice B 
1215. 12. 2019 19:00TJ Sokol Rudná DSK Viktorie Ořech F 
1209. 12. 2019 19:00TJ Sokol Unětice BSK Viktorie Ořech E 
1209. 12. 2019 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Středokluky B 
1316. 12. 2019 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1318. 12. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Unětice B 
1321. 12. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Rudná D 
1316. 09. 2019 19:00SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech G13:5
1317. 12. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Roztoky D 
1319. 12. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Libčice D 
1415. 01. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Úholičky D 
1418. 01. 2020 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice B 
1419. 01. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech F 
1427. 09. 2019 17:00SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech E3:15
1419. 01. 2020 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Středokluky B 
1413. 01. 2020 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Černošice C 
1520. 01. 2020 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1520. 01. 2020 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Rudná D 
1522. 01. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech G 
1525. 01. 2020 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Roztoky D 
1525. 01. 2020 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Libčice D 
1521. 01. 2020 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky D 
1629. 01. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Černošice B 
1630. 01. 2020 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F 
1601. 02. 2020 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech E 
1602. 02. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Středokluky B 
1601. 02. 2020 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Černošice C 
1602. 02. 2020 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Unětice B 
1709. 02. 2020 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1703. 02. 2020 19:00TJ Sokol Unětice BSK Viktorie Ořech G 
1703. 02. 2020 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Roztoky D 
1705. 02. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Libčice D 
1708. 02. 2020 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky D 
1708. 02. 2020 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Černošice B 
1812. 02. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"SK Viktorie Ořech F 
1811. 02. 2020 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech E 
1813. 02. 2020 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B 
1815. 02. 2020 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice C 
1816. 02. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Unětice B 
1815. 02. 2020 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Rudná D 
1922. 02. 2020 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" 
1923. 02. 2020 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Sokol Roztoky D 
1917. 02. 2020 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Libčice D 
1917. 02. 2020 19:45TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky D 
1919. 02. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Černošice B 
1904. 10. 2019 19:30SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech F11:7
2026. 02. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"SK Viktorie Ořech E 
2029. 02. 2020 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Středokluky B 
2017. 09. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Černošice C16:2
2027. 02. 2020 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Unětice B 
2029. 02. 2020 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Rudná D 
2001. 03. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech G 
2104. 03. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Roztoky D 
2107. 03. 2020 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Libčice D 
2108. 03. 2020 19:00TJ Sokol Rudná DTJ Úholičky D 
2102. 03. 2020 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Černošice B 
2102. 03. 2020 19:45TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F 
2104. 03. 2020 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech E 
2211. 03. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"TJ Sokol Středokluky B 
2214. 03. 2020 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Černošice C 
2214. 03. 2020 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Unětice B 
2210. 03. 2020 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Rudná D 
2212. 03. 2020 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech G 
2215. 03. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Libčice D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy