Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ TATRAN SEDLČANY D
128. 09. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ Spartak Čenkov B
128. 09. 2019 09:00SK Březnice DSK Březnice C
128. 09. 2019 09:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ Sokol Voznice A
128. 09. 2019 09:00SK Klučenice ASK Chraštice A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Příbram C
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Sokol Drahlín A
212. 10. 2019 09:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ Sokol Příbram C
212. 10. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice CSK Klučenice A
212. 10. 2019 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Chraštice A
212. 10. 2019 09:00SK Březnice DTJ TATRAN SEDLČANY C
212. 10. 2019 09:00SK Březnice CTJ Sokol Voznice A
312. 10. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Sokol Příbram C
312. 10. 2019 13:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ Sokol Drahlín A
312. 10. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice CSK Chraštice A
312. 10. 2019 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Klučenice A
312. 10. 2019 13:00SK Březnice DTJ Sokol Voznice A
312. 10. 2019 13:00SK Březnice CTJ TATRAN SEDLČANY C
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ TATRAN SEDLČANY C
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Voznice A
426. 10. 2019 09:00SK Klučenice ASK Březnice D
426. 10. 2019 09:00SK Chraštice ASK Březnice C
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ SLAVOJ Obecnice C
426. 10. 2019 09:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ Spartak Čenkov B
526. 10. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Voznice A
526. 10. 2019 13:00TJ Sokol Příbram CTJ TATRAN SEDLČANY C
526. 10. 2019 13:00SK Klučenice ASK Březnice C
526. 10. 2019 13:00SK Chraštice ASK Březnice D
526. 10. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Spartak Čenkov B
526. 10. 2019 13:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ SLAVOJ Obecnice C
609. 11. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ Sokol Drahlín A
609. 11. 2019 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Příbram C
609. 11. 2019 09:00SK Březnice DTJ Sokol Hluboš-Paseky A
609. 11. 2019 09:00SK Březnice CTJ TATRAN SEDLČANY D
609. 11. 2019 09:00TJ TATRAN SEDLČANY CSK Klučenice A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Voznice ASK Chraštice A
709. 11. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ Sokol Příbram C
709. 11. 2019 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Drahlín A
709. 11. 2019 13:00SK Březnice DTJ TATRAN SEDLČANY D
709. 11. 2019 13:00SK Březnice CTJ Sokol Hluboš-Paseky A
709. 11. 2019 13:00TJ TATRAN SEDLČANY CSK Chraštice A
709. 11. 2019 13:00TJ Sokol Voznice ASK Klučenice A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ASK Klučenice A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Příbram CSK Chraštice A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ TATRAN SEDLČANY C
823. 11. 2019 09:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ Sokol Voznice A
823. 11. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice CSK Březnice D
823. 11. 2019 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Březnice C
923. 11. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín ASK Chraštice A
923. 11. 2019 13:00TJ Sokol Příbram CSK Klučenice A
923. 11. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Sokol Voznice A
923. 11. 2019 13:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ TATRAN SEDLČANY C
923. 11. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice CSK Březnice C
923. 11. 2019 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Březnice D
1007. 12. 2019 09:00SK Březnice DTJ Sokol Drahlín A
1007. 12. 2019 09:00SK Březnice CTJ Sokol Příbram C
1007. 12. 2019 09:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ SLAVOJ Obecnice C
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Čenkov B
1007. 12. 2019 09:00SK Klučenice ATJ Sokol Hluboš-Paseky A
1007. 12. 2019 09:00SK Chraštice ATJ TATRAN SEDLČANY D
1107. 12. 2019 13:00SK Březnice DTJ Sokol Příbram C
1107. 12. 2019 13:00SK Březnice CTJ Sokol Drahlín A
1107. 12. 2019 13:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ Spartak Čenkov B
1107. 12. 2019 13:00TJ Sokol Voznice ATJ SLAVOJ Obecnice C
1107. 12. 2019 13:00SK Klučenice ATJ TATRAN SEDLČANY D
1107. 12. 2019 13:00SK Chraštice ATJ Sokol Hluboš-Paseky A
1211. 01. 2020 09:00TJ TATRAN SEDLČANY DTJ Sokol Hluboš-Paseky A
1211. 01. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ SLAVOJ Obecnice C
1211. 01. 2020 09:00SK Březnice CSK Březnice D
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Voznice ATJ TATRAN SEDLČANY C
1211. 01. 2020 09:00SK Chraštice ASK Klučenice A
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Drahlín A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Hluboš-Paseky A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Příbram CTJ TATRAN SEDLČANY D
1325. 01. 2020 09:00SK Klučenice ATJ SLAVOJ Obecnice C
1325. 01. 2020 09:00SK Chraštice ATJ Spartak Čenkov B
1325. 01. 2020 09:00TJ TATRAN SEDLČANY CSK Březnice D
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Voznice ASK Březnice C
1425. 01. 2020 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Hluboš-Paseky A
1425. 01. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ TATRAN SEDLČANY D
1425. 01. 2020 13:00SK Chraštice ATJ SLAVOJ Obecnice C
1425. 01. 2020 13:00SK Klučenice ATJ Spartak Čenkov B
1425. 01. 2020 13:00TJ Sokol Voznice ASK Březnice D
1425. 01. 2020 13:00TJ TATRAN SEDLČANY CSK Březnice C
1508. 02. 2020 09:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ Sokol Drahlín A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Příbram C
1508. 02. 2020 09:00SK Březnice DSK Klučenice A
1508. 02. 2020 09:00SK Březnice CSK Chraštice A
1508. 02. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ Sokol Hluboš-Paseky A
1508. 02. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ TATRAN SEDLČANY D
1608. 02. 2020 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Drahlín A
1608. 02. 2020 13:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ Sokol Příbram C
1608. 02. 2020 13:00SK Březnice CSK Klučenice A
1608. 02. 2020 13:00SK Březnice DSK Chraštice A
1608. 02. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Hluboš-Paseky A
1608. 02. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ TATRAN SEDLČANY D
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ SLAVOJ Obecnice C
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Čenkov B
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ASK Březnice D
1722. 02. 2020 09:00TJ TATRAN SEDLČANY DSK Březnice C
1722. 02. 2020 09:00SK Klučenice ATJ TATRAN SEDLČANY C
1722. 02. 2020 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Voznice A
1822. 02. 2020 13:00TJ Sokol Příbram CTJ SLAVOJ Obecnice C
1822. 02. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Čenkov B
1822. 02. 2020 13:00TJ TATRAN SEDLČANY DSK Březnice D
1822. 02. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ASK Březnice C
1822. 02. 2020 13:00SK Chraštice ATJ TATRAN SEDLČANY C
1822. 02. 2020 13:00SK Klučenice ATJ Sokol Voznice A
1908. 03. 2020 09:00SK Klučenice ATJ Sokol Drahlín A
1908. 03. 2020 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Příbram C
1908. 03. 2020 09:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ Sokol Hluboš-Paseky A
1908. 03. 2020 09:00TJ Sokol Voznice ATJ TATRAN SEDLČANY D
1908. 03. 2020 09:00SK Březnice DTJ SLAVOJ Obecnice C
1908. 03. 2020 09:00SK Březnice CTJ Spartak Čenkov B
2008. 03. 2020 13:00SK Chraštice ATJ Sokol Drahlín A
2008. 03. 2020 13:00SK Klučenice ATJ Sokol Příbram C
2008. 03. 2020 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Hluboš-Paseky A
2008. 03. 2020 13:00TJ TATRAN SEDLČANY CTJ TATRAN SEDLČANY D
2008. 03. 2020 13:00SK Březnice CTJ SLAVOJ Obecnice C
2008. 03. 2020 13:00SK Březnice DTJ Spartak Čenkov B
2122. 03. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín ASK Březnice D
2122. 03. 2020 09:00TJ Sokol Příbram CSK Březnice C
2122. 03. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ TATRAN SEDLČANY C
2122. 03. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Voznice A
2122. 03. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ASK Klučenice A
2122. 03. 2020 09:00TJ TATRAN SEDLČANY DSK Chraštice A
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Příbram CSK Březnice D
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín ASK Březnice C
2222. 03. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ TATRAN SEDLČANY C
2222. 03. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice CTJ Sokol Voznice A
2222. 03. 2020 13:00TJ TATRAN SEDLČANY DSK Klučenice A
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ASK Chraštice A
Regionální přebor 2. třídy
105. 10. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice DTJ Sokol Voznice B
105. 10. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Sokol Příbram D
105. 10. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál BSK Březnice E
105. 10. 2019 09:00SK Klučenice BSK Chraštice B
105. 10. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín BTTC Příbram B
219. 10. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Sokol Drahlín B
219. 10. 2019 09:00TJ Sokol Příbram DTTC Příbram B
219. 10. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál BSK Klučenice B
219. 10. 2019 09:00SK Březnice ESK Chraštice B
319. 10. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTTC Příbram B
319. 10. 2019 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Drahlín B
319. 10. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál BSK Chraštice B
319. 10. 2019 13:00SK Březnice ESK Klučenice B
402. 11. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Spartak Rožmitál B
402. 11. 2019 09:00TTC Příbram BSK Březnice E
402. 11. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice DTJ Sokol Hluboš-Paseky B
402. 11. 2019 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Příbram D
502. 11. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín BSK Březnice E
502. 11. 2019 13:00TTC Příbram BTJ Spartak Rožmitál B
502. 11. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice DTJ Sokol Příbram D
502. 11. 2019 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Hluboš-Paseky B
616. 11. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ SLAVOJ Obecnice D
616. 11. 2019 09:00SK Březnice ETJ Sokol Voznice B
616. 11. 2019 09:00SK Klučenice BTJ Sokol Drahlín B
616. 11. 2019 09:00SK Chraštice BTTC Příbram B
716. 11. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Voznice B
716. 11. 2019 13:00SK Březnice ETJ SLAVOJ Obecnice D
716. 11. 2019 13:00SK Klučenice BTTC Příbram B
716. 11. 2019 13:00SK Chraštice BTJ Sokol Drahlín B
830. 11. 2019 09:00TJ SLAVOJ Obecnice DSK Klučenice B
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Voznice BSK Chraštice B
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Spartak Rožmitál B
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Příbram DSK Březnice E
930. 11. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice DSK Chraštice B
930. 11. 2019 13:00TJ Sokol Voznice BSK Klučenice B
930. 11. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BSK Březnice E
930. 11. 2019 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Spartak Rožmitál B
1004. 01. 2020 09:00SK Klučenice BTJ Sokol Hluboš-Paseky B
1004. 01. 2020 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Příbram D
1004. 01. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ SLAVOJ Obecnice D
1004. 01. 2020 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Voznice B
1104. 01. 2020 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Příbram D
1104. 01. 2020 13:00SK Chraštice BTJ Sokol Hluboš-Paseky B
1104. 01. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Voznice B
1104. 01. 2020 13:00TTC Příbram BTJ SLAVOJ Obecnice D
1218. 01. 2020 09:00TJ Sokol Voznice BTJ SLAVOJ Obecnice D
1218. 01. 2020 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Hluboš-Paseky B
1218. 01. 2020 09:00SK Březnice ETJ Spartak Rožmitál B
1218. 01. 2020 09:00SK Chraštice BSK Klučenice B
1218. 01. 2020 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Drahlín B
1301. 02. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Hluboš-Paseky B
1301. 02. 2020 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Příbram D
1301. 02. 2020 09:00SK Klučenice BTJ Spartak Rožmitál B
1301. 02. 2020 09:00SK Chraštice BSK Březnice E
1401. 02. 2020 13:00TTC Příbram BTJ Sokol Hluboš-Paseky B
1401. 02. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Příbram D
1401. 02. 2020 13:00SK Chraštice BTJ Spartak Rožmitál B
1401. 02. 2020 13:00SK Klučenice BSK Březnice E
1515. 02. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Drahlín B
1515. 02. 2020 09:00SK Březnice ETTC Příbram B
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ SLAVOJ Obecnice D
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Voznice B
1615. 02. 2020 13:00SK Březnice ETJ Sokol Drahlín B
1615. 02. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál BTTC Příbram B
1615. 02. 2020 13:00TJ Sokol Příbram DTJ SLAVOJ Obecnice D
1615. 02. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Sokol Voznice B
1729. 02. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice DTJ Spartak Rožmitál B
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice E
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín BSK Klučenice B
1729. 02. 2020 09:00TTC Příbram BSK Chraštice B
1829. 02. 2020 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Spartak Rožmitál B
1829. 02. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice DSK Březnice E
1829. 02. 2020 13:00TTC Příbram BSK Klučenice B
1829. 02. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín BSK Chraštice B
1914. 03. 2020 09:00SK Klučenice BTJ SLAVOJ Obecnice D
1914. 03. 2020 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Voznice B
1914. 03. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Hluboš-Paseky B
1914. 03. 2020 09:00SK Březnice ETJ Sokol Příbram D
2014. 03. 2020 13:00SK Chraštice BTJ SLAVOJ Obecnice D
2014. 03. 2020 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Voznice B
2014. 03. 2020 13:00SK Březnice ETJ Sokol Hluboš-Paseky B
2014. 03. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Příbram D
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BSK Klučenice B
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Příbram DSK Chraštice B
2128. 03. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice DTJ Sokol Drahlín B
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Voznice BTTC Příbram B
2228. 03. 2020 13:00TJ Sokol Příbram DSK Klučenice B
2228. 03. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BSK Chraštice B
2228. 03. 2020 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Drahlín B
2228. 03. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice DTTC Příbram B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy