Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OS 1. třídy
127. 09. 2019 18:30Orel Zlín "D"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
128. 09. 2019 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ASlovan Luhačovice "A"
127. 09. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "A"SK Slušovice, spolek
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.TJ Fryšták "B"
128. 09. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Orel Zlín "C"
205. 10. 2019 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáOrel Zlín "C"
205. 10. 2019 13:30TJ Fryšták "B"TJ Jiskra Otrokovice "D"
205. 10. 2019 17:00SK Slušovice, spolekTJ Sokol Pohořelice, z.s.
206. 10. 2019 10:00Slovan Luhačovice "A"SK Slopné, z. s. "A"
205. 10. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
205. 10. 2019 17:00Orel Zlín "D"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
312. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
312. 10. 2019 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. AOrel Zlín "D"
311. 10. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
312. 10. 2019 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.Slovan Luhačovice "A"
312. 10. 2019 09:00SK Slušovice, spolekTJ Jiskra Otrokovice "D"
311. 10. 2019 18:30Orel Zlín "C"TJ Fryšták "B"
419. 10. 2019 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáTJ Fryšták "B"
419. 10. 2019 17:00SK Slušovice, spolekOrel Zlín "C"
420. 10. 2019 10:00Slovan Luhačovice "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"
419. 10. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
419. 10. 2019 17:00Orel Zlín "D"SK Slopné, z. s. "A"
419. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
502. 11. 2019 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ATělocvičná jednota Sokol Jasenná
501. 11. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
502. 11. 2019 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.Orel Zlín "D"
502. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
501. 11. 2019 18:30Orel Zlín "C"Slovan Luhačovice "A"
502. 11. 2019 13:30TJ Fryšták "B"SK Slušovice, spolek
609. 11. 2019 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáSK Slušovice, spolek
610. 11. 2019 10:00Slovan Luhačovice "A"TJ Fryšták "B"
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Orel Zlín "C"
609. 11. 2019 17:00Orel Zlín "D"TJ Jiskra Otrokovice "D"
609. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
609. 11. 2019 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ASK Slopné, z. s. "A"
715. 11. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "A"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
716. 11. 2019 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
716. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
715. 11. 2019 18:30Orel Zlín "C"Orel Zlín "D"
716. 11. 2019 13:30TJ Fryšták "B"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
716. 11. 2019 17:00SK Slušovice, spolekSlovan Luhačovice "A"
823. 11. 2019 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáSlovan Luhačovice "A"
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"SK Slušovice, spolek
823. 11. 2019 17:00Orel Zlín "D"TJ Fryšták "B"
823. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"Orel Zlín "C"
823. 11. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
822. 11. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "A"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
930. 11. 2019 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
930. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"SK Slopné, z. s. "A"
929. 11. 2019 18:30Orel Zlín "C"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
930. 11. 2019 13:30TJ Fryšták "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
930. 11. 2019 17:00SK Slušovice, spolekOrel Zlín "D"
901. 12. 2019 10:00Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
1007. 12. 2019 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáTJ Sokol Valašské Klobouky "A"
1006. 12. 2019 18:30Orel Zlín "D"Slovan Luhačovice "A"
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"SK Slušovice, spolek
1007. 12. 2019 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ATJ Fryšták "B"
1006. 12. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "A"Orel Zlín "C"
1007. 12. 2019 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.TJ Jiskra Otrokovice "D"
1114. 12. 2019 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
1113. 12. 2019 18:30Orel Zlín "C"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
1114. 12. 2019 13:30TJ Fryšták "B"SK Slopné, z. s. "A"
1114. 12. 2019 17:00SK Slušovice, spolekTJ Štítná nad Vláří, z.s. A
1115. 12. 2019 10:00Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
1114. 12. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Orel Zlín "D"
1211. 01. 2020 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáOrel Zlín "D"
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
1212. 01. 2020 10:00Slovan Luhačovice "A"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
1211. 01. 2020 17:00SK Slušovice, spolekSK Slopné, z. s. "A"
1211. 01. 2020 13:30TJ Fryšták "B"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
1210. 01. 2020 18:30Orel Zlín "C"TJ Jiskra Otrokovice "D"
1317. 01. 2020 18:30Orel Zlín "C"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
1318. 01. 2020 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Fryšták "B"
1318. 01. 2020 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.SK Slušovice, spolek
1317. 01. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "A"Slovan Luhačovice "A"
1318. 01. 2020 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ATJ Sokol Valašské Klobouky "A"
1318. 01. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"Orel Zlín "D"
1425. 01. 2020 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
1425. 01. 2020 17:00Orel Zlín "D"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
1425. 01. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"SK Slopné, z. s. "A"
1426. 01. 2020 10:00Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
1425. 01. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice "D"SK Slušovice, spolek
1425. 01. 2020 13:30TJ Fryšták "B"Orel Zlín "C"
1501. 02. 2020 13:30TJ Fryšták "B"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
1531. 01. 2020 18:30Orel Zlín "C"SK Slušovice, spolek
1501. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Slovan Luhačovice "A"
1501. 02. 2020 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
1531. 01. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "A"Orel Zlín "D"
1501. 02. 2020 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
1608. 02. 2020 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáTJ Štítná nad Vláří, z.s. A
1608. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"SK Slopné, z. s. "A"
1608. 02. 2020 17:00Orel Zlín "D"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
1608. 02. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"
1609. 02. 2020 10:00Slovan Luhačovice "A"Orel Zlín "C"
1608. 02. 2020 17:00SK Slušovice, spolekTJ Fryšták "B"
1715. 02. 2020 17:00SK Slušovice, spolekTělocvičná jednota Sokol Jasenná
1715. 02. 2020 13:30TJ Fryšták "B"Slovan Luhačovice "A"
1714. 02. 2020 18:30Orel Zlín "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
1715. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"Orel Zlín "D"
1715. 02. 2020 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
1714. 02. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "A"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
1822. 02. 2020 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáSK Slopné, z. s. "A"
1822. 02. 2020 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ATJ Sokol Pohořelice, z.s.
1822. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"TJ Jiskra Otrokovice "D"
1822. 02. 2020 17:00Orel Zlín "D"Orel Zlín "C"
1822. 02. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Fryšták "B"
1823. 02. 2020 10:00Slovan Luhačovice "A"SK Slušovice, spolek
1915. 03. 2020 10:00Slovan Luhačovice "A"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
1914. 03. 2020 17:00SK Slušovice, spolekTJ Sokol Valašské Klobouky "A"
1914. 03. 2020 13:30TJ Fryšták "B"Orel Zlín "D"
1913. 03. 2020 18:30Orel Zlín "C"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
1914. 03. 2020 09:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ATJ Jiskra Otrokovice "D"
1914. 03. 2020 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.SK Slopné, z. s. "A"
2021. 03. 2020 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáTJ Sokol Pohořelice, z.s.
2020. 03. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "A"TJ Jiskra Otrokovice "D"
2021. 03. 2020 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. AOrel Zlín "C"
2021. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"TJ Fryšták "B"
2021. 03. 2020 17:00Orel Zlín "D"SK Slušovice, spolek
2021. 03. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Slovan Luhačovice "A"
2128. 03. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Tělocvičná jednota Sokol Jasenná
2129. 03. 2020 10:00Slovan Luhačovice "A"Orel Zlín "D"
2128. 03. 2020 17:00SK Slušovice, spolekTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"
2128. 03. 2020 13:30TJ Fryšták "B"TJ Štítná nad Vláří, z.s. A
2127. 03. 2020 18:30Orel Zlín "C"SK Slopné, z. s. "A"
2128. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Otrokovice "D"TJ Sokol Pohořelice, z.s.
2204. 04. 2020 16:30Tělocvičná jednota Sokol JasennáTJ Jiskra Otrokovice "D"
2204. 04. 2020 13:30TJ Sokol Pohořelice, z.s.Orel Zlín "C"
2203. 04. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "A"TJ Fryšták "B"
2204. 04. 2020 17:00TJ Štítná nad Vláří, z.s. ASK Slušovice, spolek
2204. 04. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "E"Slovan Luhačovice "A"
2204. 04. 2020 17:00Orel Zlín "D"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
OS 2. třídy
128. 09. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"
128. 09. 2019 10:00Slovan Luhačovice "B"KST Zlín, z.s. "C"
127. 09. 2019 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
127. 09. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"SK Louky, z.s. "A"
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
128. 09. 2019 17:00SK Újezd "B"Sport centrum Bylnice "B"
204. 10. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Sport centrum Bylnice "B"
205. 10. 2019 13:30Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"SK Újezd "B"
206. 10. 2019 09:30SK Louky, z.s. "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
205. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
204. 10. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "C"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
205. 10. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"Slovan Luhačovice "B"
312. 10. 2019 10:00Slovan Luhačovice "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"
311. 10. 2019 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.TJ FS Napajedla, z.s. "A"
311. 10. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"KST Zlín, z.s. "C"
312. 10. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
312. 10. 2019 17:00SK Újezd "B"SK Louky, z.s. "A"
312. 10. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
418. 10. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
420. 10. 2019 09:30SK Louky, z.s. "A"Sport centrum Bylnice "B"
419. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"SK Újezd "B"
418. 10. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
419. 10. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
419. 10. 2019 10:00Slovan Luhačovice "B"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
501. 11. 2019 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.TJ Jiskra Otrokovice "E"
501. 11. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Slovan Luhačovice "B"
502. 11. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
502. 11. 2019 17:00SK Újezd "B"KST Zlín, z.s. "C"
502. 11. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
502. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"SK Louky, z.s. "A"
608. 11. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Louky, z.s. "A"
609. 11. 2019 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
608. 11. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "C"Sport centrum Bylnice "B"
609. 11. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"SK Újezd "B"
609. 11. 2019 10:00Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
608. 11. 2019 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
715. 11. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"
716. 11. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
716. 11. 2019 17:00SK Újezd "B"Slovan Luhačovice "B"
716. 11. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
716. 11. 2019 13:30Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"KST Zlín, z.s. "C"
717. 11. 2019 09:30SK Louky, z.s. "A"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
822. 11. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
822. 11. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "C"SK Louky, z.s. "A"
823. 11. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
823. 11. 2019 10:00Slovan Luhačovice "B"Sport centrum Bylnice "B"
822. 11. 2019 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.SK Újezd "B"
822. 11. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
930. 11. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"
930. 11. 2019 17:00SK Újezd "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
930. 11. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
930. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"Slovan Luhačovice "B"
901. 12. 2019 09:30SK Louky, z.s. "A"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
930. 11. 2019 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"KST Zlín, z.s. "C"
1006. 12. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"KST Zlín, z.s. "C"
1007. 12. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
1007. 12. 2019 10:00Slovan Luhačovice "B"SK Louky, z.s. "A"
1006. 12. 2019 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
1006. 12. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Sport centrum Bylnice "B"
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"SK Újezd "B"
1114. 12. 2019 17:00SK Újezd "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"
1114. 12. 2019 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
1114. 12. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
1115. 12. 2019 09:30SK Louky, z.s. "A"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
1114. 12. 2019 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"Slovan Luhačovice "B"
1113. 12. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "C"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
1210. 01. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
1210. 01. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "C"Slovan Luhačovice "B"
1211. 01. 2020 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
1212. 01. 2020 09:30SK Louky, z.s. "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
1211. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
1211. 01. 2020 13:00Sport centrum Bylnice "B"SK Újezd "B"
1318. 01. 2020 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"
1318. 01. 2020 17:00SK Újezd "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
1318. 01. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"SK Louky, z.s. "A"
1317. 01. 2020 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
1317. 01. 2020 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.KST Zlín, z.s. "C"
1318. 01. 2020 10:00Slovan Luhačovice "B"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
1424. 01. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Slovan Luhačovice "B"
1425. 01. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
1424. 01. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "C"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
1425. 01. 2020 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
1426. 01. 2020 09:30SK Louky, z.s. "A"SK Újezd "B"
1425. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"Sport centrum Bylnice "B"
1501. 02. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"
1501. 02. 2020 13:00Sport centrum Bylnice "B"SK Louky, z.s. "A"
1501. 02. 2020 17:00SK Újezd "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
1501. 02. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"KST Zlín, z.s. "C"
1531. 01. 2020 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
1531. 01. 2020 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.Slovan Luhačovice "B"
1607. 02. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
1608. 02. 2020 10:00Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
1608. 02. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
1607. 02. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "C"SK Újezd "B"
1608. 02. 2020 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"Sport centrum Bylnice "B"
1609. 02. 2020 09:30SK Louky, z.s. "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
1716. 02. 2020 09:30SK Louky, z.s. "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"
1715. 02. 2020 13:30Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
1715. 02. 2020 13:00Sport centrum Bylnice "B"KST Zlín, z.s. "C"
1715. 02. 2020 17:00SK Újezd "B"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
1715. 02. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Slovan Luhačovice "B"
1714. 02. 2020 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
1821. 02. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
1821. 02. 2020 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
1822. 02. 2020 10:00Slovan Luhačovice "B"SK Újezd "B"
1822. 02. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"Sport centrum Bylnice "B"
1821. 02. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "C"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
1822. 02. 2020 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"SK Louky, z.s. "A"
1914. 03. 2020 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"
1915. 03. 2020 09:30SK Louky, z.s. "A"KST Zlín, z.s. "C"
1914. 03. 2020 13:30Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
1914. 03. 2020 13:00Sport centrum Bylnice "B"Slovan Luhačovice "B"
1914. 03. 2020 17:00SK Újezd "B"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
1914. 03. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
2020. 03. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
2020. 03. 2020 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"SK Újezd "B"
2020. 03. 2020 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.Sport centrum Bylnice "B"
2021. 03. 2020 10:00Slovan Luhačovice "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
2021. 03. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"SK Louky, z.s. "A"
2020. 03. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "C"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
2127. 03. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"
2128. 03. 2020 13:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"TJ FS Napajedla, z.s. "A"
2129. 03. 2020 09:30SK Louky, z.s. "A"Slovan Luhačovice "B"
2128. 03. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"Sportovní klub Rokytnice, z. s.
2128. 03. 2020 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
2128. 03. 2020 17:00SK Újezd "B"TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
2203. 04. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Újezd "B"
2204. 04. 2020 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Sport centrum Bylnice "B"
2203. 04. 2020 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "C"
2203. 04. 2020 18:30Sportovní klub Rokytnice, z. s.SK Louky, z.s. "A"
2204. 04. 2020 10:00Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "B"
2204. 04. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "A"KST Zlín, z.s. "C"
OS 3. třídy
121. 09. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ Sokol Salaš
127. 09. 2019 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"Sport centrum Bylnice "C"
128. 09. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "A"SK Slopné, z. s. "B"
126. 09. 2019 18:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ Vysoké Pole "B"
127. 09. 2019 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
127. 09. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
204. 10. 2019 18:30TJ Sokol SalašTJ FS Napajedla, z.s. "B"
206. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"TJ Jiskra Otrokovice "F"
205. 10. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "B"Orel jednota Kašava "A"
204. 10. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "B"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
206. 10. 2019 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Vysoké Pole "A"
205. 10. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
311. 10. 2019 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ Sokol Salaš
312. 10. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "A"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
311. 10. 2019 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.Sport centrum Bylnice "C"
311. 10. 2019 17:30Orel jednota Kašava "A"SK Slopné, z. s. "B"
311. 10. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Vysoké Pole "B"
312. 10. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
418. 10. 2019 18:30TJ Sokol SalašTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
419. 10. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
418. 10. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"
420. 10. 2019 08:00Sport centrum Bylnice "C"Orel jednota Kašava "A"
419. 10. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
418. 10. 2019 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ Vysoké Pole "A"
502. 11. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Salaš
501. 11. 2019 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
501. 11. 2019 17:30Orel jednota Kašava "A"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
501. 11. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"Sport centrum Bylnice "C"
502. 11. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"SK Slopné, z. s. "B"
503. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"TJ Vysoké Pole "B"
608. 11. 2019 18:30TJ Sokol SalašTJ Vysoké Pole "B"
608. 11. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
610. 11. 2019 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
609. 11. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ Jiskra Otrokovice "F"
608. 11. 2019 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"Orel jednota Kašava "A"
609. 11. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "A"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
715. 11. 2019 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ Sokol Salaš
715. 11. 2019 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ Vysoké Pole "A"
715. 11. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
716. 11. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
716. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"Sport centrum Bylnice "C"
716. 11. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "B"SK Slopné, z. s. "B"
822. 11. 2019 18:30TJ Sokol SalašSK Slopné, z. s. "B"
824. 11. 2019 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Vysoké Pole "B"
823. 11. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
822. 11. 2019 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
823. 11. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Jiskra Otrokovice "F"
822. 11. 2019 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.Orel jednota Kašava "A"
929. 11. 2019 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ Sokol Salaš
929. 11. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
930. 11. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"TJ Vysoké Pole "A"
930. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
930. 11. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "B"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
929. 11. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "B"Sport centrum Bylnice "C"
1006. 12. 2019 18:30TJ Sokol SalašSport centrum Bylnice "C"
1007. 12. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"SK Slopné, z. s. "B"
1006. 12. 2019 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ Vysoké Pole "B"
1007. 12. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
1006. 12. 2019 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ FS Napajedla, z.s. "B"
1006. 12. 2019 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ Jiskra Otrokovice "F"
1113. 12. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Salaš
1114. 12. 2019 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"Orel jednota Kašava "A"
1115. 12. 2019 10:00
Mariánské náměstí 197 Štípa
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
1114. 12. 2019 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Vysoké Pole "A"
1113. 12. 2019 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
1115. 12. 2019 08:00Sport centrum Bylnice "C"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
1210. 01. 2020 18:30TJ Sokol SalašSlovácká Sparta Spytihněv "A"
1212. 01. 2020 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
1210. 01. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ Vysoké Pole "A"
1211. 01. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "B"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"Orel jednota Kašava "A"
1211. 01. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"
1318. 01. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"TJ Sokol Salaš
1317. 01. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
1317. 01. 2020 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ Vysoké Pole "B"
1317. 01. 2020 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.SK Slopné, z. s. "B"
1318. 01. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "A"Sport centrum Bylnice "C"
1317. 01. 2020 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
1424. 01. 2020 18:30TJ Sokol SalašTJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
1425. 01. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ Vysoké Pole "A"
1426. 01. 2020 08:00Sport centrum Bylnice "C"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
1424. 01. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "B"Orel jednota Kašava "A"
1425. 01. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"
1425. 01. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
1501. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"TJ Sokol Salaš
1501. 02. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"TJ Vysoké Pole "B"
1531. 01. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Slopné, z. s. "B"
1531. 01. 2020 17:30Orel jednota Kašava "A"Sport centrum Bylnice "C"
1531. 01. 2020 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.Slovácká Sparta Spytihněv "A"
1501. 02. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
1607. 02. 2020 18:30TJ Sokol SalašTJ Vysoké Pole "A"
1607. 02. 2020 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
1608. 02. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"Orel jednota Kašava "A"
1609. 02. 2020 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Jiskra Otrokovice "F"
1607. 02. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
1608. 02. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
1715. 02. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Salaš
1714. 02. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"SK Slopné, z. s. "B"
1715. 02. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"Sport centrum Bylnice "C"
1714. 02. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
1714. 02. 2020 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
1714. 02. 2020 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ Vysoké Pole "A"
1821. 02. 2020 18:30TJ Sokol SalašSK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
1822. 02. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "A"Orel jednota Kašava "A"
1821. 02. 2020 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"
1822. 02. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
1823. 02. 2020 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
1821. 02. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ Vysoké Pole "B"
1913. 03. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "B"TJ Sokol Salaš
1914. 03. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "B"Sport centrum Bylnice "C"
1914. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
1914. 03. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
1913. 03. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Vysoké Pole "A"
1913. 03. 2020 17:30Orel jednota Kašava "A"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
2020. 03. 2020 18:30TJ Sokol SalašOrel jednota Kašava "A"
2020. 03. 2020 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ Jiskra Otrokovice "F"
2021. 03. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
2020. 03. 2020 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
2021. 03. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"TJ Vysoké Pole "B"
2022. 03. 2020 08:00Sport centrum Bylnice "C"SK Slopné, z. s. "B"
2129. 03. 2020 08:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Salaš
2127. 03. 2020 18:30SK Slopné, z. s. "B"Slovácká Sparta Spytihněv "A"
2128. 03. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"
2128. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"TJ Vysoké Pole "A"
2128. 03. 2020 17:00TJ FS Napajedla, z.s. "B"SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.
2127. 03. 2020 18:30TJ Jiskra Otrokovice "F"Orel jednota Kašava "A"
2203. 04. 2020 18:30TJ Sokol SalašTJ Jiskra Otrokovice "F"
2203. 04. 2020 17:30Orel jednota Kašava "A"TJ FS Napajedla, z.s. "B"
2203. 04. 2020 19:00SK Bohuslavice nad Vláří, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "F"
2204. 04. 2020 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Vysoké Pole "B"
2203. 04. 2020 18:30TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"SK Slopné, z. s. "B"
2204. 04. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "A"Sport centrum Bylnice "C"
OS 4. třídy
128. 09. 2019 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"PPK Malenovice "A"
128. 09. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"Orel jednota Kašava "B"
128. 09. 2019 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"Orel Zlín "E"
127. 09. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "D"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
129. 09. 2019 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
204. 10. 2019 18:00PPK Malenovice "A"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
205. 10. 2019 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"KPST SK Louky, z.s. "C"
205. 10. 2019 13:30Orel Zlín "E"KST Zlín, z.s. "D"
204. 10. 2019 17:30Orel jednota Kašava "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
205. 10. 2019 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
312. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"PPK Malenovice "A"
311. 10. 2019 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
312. 10. 2019 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"Orel jednota Kašava "B"
313. 10. 2019 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"Orel Zlín "E"
312. 10. 2019 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
418. 10. 2019 18:00PPK Malenovice "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
419. 10. 2019 13:30Orel Zlín "E"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
418. 10. 2019 17:30Orel jednota Kašava "B"KST Zlín, z.s. "D"
419. 10. 2019 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"KPST SK Louky, z.s. "B"
419. 10. 2019 13:30Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
501. 11. 2019 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"PPK Malenovice "A"
502. 11. 2019 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
501. 11. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "D"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
503. 11. 2019 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"Orel jednota Kašava "B"
502. 11. 2019 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"Orel Zlín "E"
608. 11. 2019 18:00PPK Malenovice "A"Orel Zlín "E"
608. 11. 2019 17:30Orel jednota Kašava "B"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
609. 11. 2019 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"KPST SK Louky, z.s. "C"
609. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"KST Zlín, z.s. "D"
608. 11. 2019 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"KPST SK Louky, z.s. "B"
716. 11. 2019 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"PPK Malenovice "A"
715. 11. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "D"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
717. 11. 2019 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
716. 11. 2019 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.Slovácká Sparta Spytihněv "B"
716. 11. 2019 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"Orel jednota Kašava "B"
822. 11. 2019 17:30Orel jednota Kašava "B"Orel Zlín "E"
823. 11. 2019 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
823. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
822. 11. 2019 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"KPST SK Louky, z.s. "C"
823. 11. 2019 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"KST Zlín, z.s. "D"
929. 11. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "D"PPK Malenovice "A"
901. 12. 2019 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"KPST SK Louky, z.s. "B"
930. 11. 2019 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
930. 11. 2019 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
930. 11. 2019 13:30Orel Zlín "E"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1006. 12. 2019 18:00PPK Malenovice "A"Orel jednota Kašava "B"
1007. 12. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"Orel Zlín "E"
1006. 12. 2019 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
1007. 12. 2019 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
1006. 12. 2019 19:15KST Zlín, z.s. "D"KPST SK Louky, z.s. "C"
1115. 12. 2019 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"PPK Malenovice "A"
1114. 12. 2019 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.KST Zlín, z.s. "D"
1114. 12. 2019 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"KPST SK Louky, z.s. "B"
1114. 12. 2019 13:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
1113. 12. 2019 17:30Orel jednota Kašava "B"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1210. 01. 2020 18:00PPK Malenovice "A"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1210. 01. 2020 17:30Orel jednota Kašava "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
1211. 01. 2020 13:30Orel Zlín "E"KPST SK Louky, z.s. "B"
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"KST Zlín, z.s. "D"
1211. 01. 2020 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.KPST SK Louky, z.s. "C"
1318. 01. 2020 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.PPK Malenovice "A"
1319. 01. 2020 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
1317. 01. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "D"Orel Zlín "E"
1317. 01. 2020 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"Orel jednota Kašava "B"
1318. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1424. 01. 2020 18:00PPK Malenovice "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
1425. 01. 2020 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
1424. 01. 2020 17:30Orel jednota Kašava "B"KPST SK Louky, z.s. "B"
1425. 01. 2020 13:30Orel Zlín "E"KPST SK Louky, z.s. "C"
1425. 01. 2020 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
1501. 02. 2020 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"PPK Malenovice "A"
1501. 02. 2020 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.Orel Zlín "E"
1531. 01. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "D"Orel jednota Kašava "B"
1501. 02. 2020 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1531. 01. 2020 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
1607. 02. 2020 18:00PPK Malenovice "A"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
1608. 02. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"KPST SK Louky, z.s. "B"
1608. 02. 2020 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"KST Zlín, z.s. "D"
1607. 02. 2020 17:30Orel jednota Kašava "B"KPST SK Louky, z.s. "C"
1608. 02. 2020 13:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
1715. 02. 2020 13:30Orel Zlín "E"PPK Malenovice "A"
1715. 02. 2020 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.Orel jednota Kašava "B"
1716. 02. 2020 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1714. 02. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "D"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
1715. 02. 2020 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
1821. 02. 2020 18:00PPK Malenovice "A"KPST SK Louky, z.s. "B"
1821. 02. 2020 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"KST Zlín, z.s. "D"
1822. 02. 2020 14:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"KPST SK Louky, z.s. "C"
1822. 02. 2020 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
1821. 02. 2020 17:30Orel jednota Kašava "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
1914. 03. 2020 13:30Orel Zlín "E"Orel jednota Kašava "B"
1914. 03. 2020 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"Slovácká Sparta Spytihněv "B"
1914. 03. 2020 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
1915. 03. 2020 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
1913. 03. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "D"KPST SK Louky, z.s. "B"
2020. 03. 2020 18:00PPK Malenovice "A"KST Zlín, z.s. "D"
2021. 03. 2020 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"KPST SK Louky, z.s. "C"
2020. 03. 2020 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
2021. 03. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
2021. 03. 2020 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"Orel Zlín "E"
2127. 03. 2020 17:30Orel jednota Kašava "B"PPK Malenovice "A"
2128. 03. 2020 13:30Orel Zlín "E"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "D"
2128. 03. 2020 17:00TJ Sokol Šarovy z.s. "D"TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"
2128. 03. 2020 17:00TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.KPST SK Louky, z.s. "B"
2129. 03. 2020 10:30KPST SK Louky, z.s. "C"KST Zlín, z.s. "D"
2203. 04. 2020 18:00PPK Malenovice "A"KPST SK Louky, z.s. "C"
2203. 04. 2020 19:15KST Zlín, z.s. "D"TJ Bohuslavice u Zlína, z. s.
2204. 04. 2020 13:00KPST SK Louky, z.s. "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "D"
2203. 04. 2020 18:30TJ Sokol Mysločovice z.s. "C"Orel Zlín "E"
2204. 04. 2020 13:00Slovácká Sparta Spytihněv "B"Orel jednota Kašava "B"
OS 5. třídy
128. 09. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"SK Slopné, z. s. "D"
127. 09. 2019 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"SK Slopné, z. s. "C"
127. 09. 2019 18:00PPK Malenovice "B"TJ Nedašov z.s.
206. 10. 2019 10:30SK Slopné, z. s. "D"TJ Nedašov z.s.
205. 10. 2019 18:00SK Slopné, z. s. "C"PPK Malenovice "B"
205. 10. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
311. 10. 2019 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"SK Slopné, z. s. "D"
311. 10. 2019 18:00PPK Malenovice "B"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
311. 10. 2019 18:00TJ Nedašov z.s.SK Slopné, z. s. "C"
420. 10. 2019 10:30SK Slopné, z. s. "D"SK Slopné, z. s. "C"
419. 10. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"TJ Nedašov z.s.
418. 10. 2019 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"PPK Malenovice "B"
501. 11. 2019 18:00PPK Malenovice "B"SK Slopné, z. s. "D"
501. 11. 2019 18:00TJ Nedašov z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
502. 11. 2019 18:00SK Slopné, z. s. "C"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
610. 11. 2019 10:30SK Slopné, z. s. "D"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
609. 11. 2019 18:00SK Slopné, z. s. "C"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
608. 11. 2019 18:00TJ Nedašov z.s.PPK Malenovice "B"
715. 11. 2019 18:00TJ Nedašov z.s.SK Slopné, z. s. "D"
715. 11. 2019 18:00PPK Malenovice "B"SK Slopné, z. s. "C"
715. 11. 2019 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
824. 11. 2019 10:30SK Slopné, z. s. "D"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
823. 11. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"PPK Malenovice "B"
823. 11. 2019 18:00SK Slopné, z. s. "C"TJ Nedašov z.s.
930. 11. 2019 18:00SK Slopné, z. s. "C"SK Slopné, z. s. "D"
929. 11. 2019 18:00TJ Nedašov z.s.Slovácká Sparta Spytihněv "C"
929. 11. 2019 18:00PPK Malenovice "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
1008. 12. 2019 10:30SK Slopné, z. s. "D"PPK Malenovice "B"
1006. 12. 2019 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"TJ Nedašov z.s.
1007. 12. 2019 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"SK Slopné, z. s. "C"
1111. 01. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"SK Slopné, z. s. "D"
1110. 01. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"SK Slopné, z. s. "C"
1110. 01. 2020 18:00PPK Malenovice "B"TJ Nedašov z.s.
1219. 01. 2020 10:30SK Slopné, z. s. "D"TJ Nedašov z.s.
1218. 01. 2020 18:00SK Slopné, z. s. "C"PPK Malenovice "B"
1218. 01. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
1324. 01. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"SK Slopné, z. s. "D"
1324. 01. 2020 18:00PPK Malenovice "B"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
1324. 01. 2020 18:00TJ Nedašov z.s.SK Slopné, z. s. "C"
1402. 02. 2020 10:30SK Slopné, z. s. "D"SK Slopné, z. s. "C"
1401. 02. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"TJ Nedašov z.s.
1431. 01. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"PPK Malenovice "B"
1507. 02. 2020 18:00PPK Malenovice "B"SK Slopné, z. s. "D"
1507. 02. 2020 18:00TJ Nedašov z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
1508. 02. 2020 18:00SK Slopné, z. s. "C"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
1616. 02. 2020 10:30SK Slopné, z. s. "D"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
1615. 02. 2020 18:00SK Slopné, z. s. "C"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
1614. 02. 2020 18:00TJ Nedašov z.s.PPK Malenovice "B"
1721. 02. 2020 18:00TJ Nedašov z.s.SK Slopné, z. s. "D"
1721. 02. 2020 18:00PPK Malenovice "B"SK Slopné, z. s. "C"
1721. 02. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"Slovácká Sparta Spytihněv "C"
1822. 03. 2020 10:30SK Slopné, z. s. "D"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
1821. 03. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"PPK Malenovice "B"
1821. 03. 2020 18:00SK Slopné, z. s. "C"TJ Nedašov z.s.
1928. 03. 2020 18:00SK Slopné, z. s. "C"SK Slopné, z. s. "D"
1927. 03. 2020 18:00TJ Nedašov z.s.Slovácká Sparta Spytihněv "C"
1927. 03. 2020 18:00PPK Malenovice "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"
2005. 04. 2020 10:30SK Slopné, z. s. "D"PPK Malenovice "B"
2003. 04. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "G"TJ Nedašov z.s.
2004. 04. 2020 09:30Slovácká Sparta Spytihněv "C"SK Slopné, z. s. "C"
Okresní liga mládeže
129. 09. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
127. 09. 2019 17:00Orel Zlín "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
128. 09. 2019 10:00Orel Zlín "B"SK Slopné, z. s.
128. 09. 2019 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Mysločovice z.s.
213. 10. 2019 10:30SK Slopné, z. s.ST Slovácká Sparta Spytihněv
209. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"Orel Zlín "B"
209. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"Orel Zlín "A"
213. 10. 2019 15:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
318. 10. 2019 17:00Orel Zlín "A"TJ Jiskra Otrokovice
319. 10. 2019 10:00Orel Zlín "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
319. 10. 2019 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvSportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
317. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.SK Slopné, z. s.
423. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"TJ Sokol Mysločovice z.s.
423. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv
427. 10. 2019 15:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín "B"
425. 10. 2019 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Orel Zlín "A"
509. 11. 2019 10:00Orel Zlín "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
509. 11. 2019 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Jiskra Otrokovice
507. 11. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
510. 11. 2019 10:30SK Slopné, z. s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
613. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"SK Slopné, z. s.
617. 11. 2019 15:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Mysločovice z.s.
617. 11. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.ST Slovácká Sparta Spytihněv
615. 11. 2019 17:00Orel Zlín "A"Orel Zlín "B"
723. 11. 2019 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvOrel Zlín "A"
721. 11. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
724. 11. 2019 10:30SK Slopné, z. s.TJ Jiskra Otrokovice
720. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
801. 12. 2019 15:00TJ Jiskra OtrokoviceSportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
801. 12. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.SK Slopné, z. s.
829. 11. 2019 17:00Orel Zlín "A"TJ Sokol Mysločovice z.s.
830. 11. 2019 10:00Orel Zlín "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv
905. 12. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.Orel Zlín "B"
908. 12. 2019 10:30SK Slopné, z. s.Orel Zlín "A"
904. 12. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
904. 12. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"TJ Jiskra Otrokovice
1008. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
1008. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"Orel Zlín "A"
1012. 01. 2020 10:30SK Slopné, z. s.Orel Zlín "B"
1009. 01. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.ST Slovácká Sparta Spytihněv
1125. 01. 2020 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvSK Slopné, z. s.
1125. 01. 2020 10:00Orel Zlín "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
1124. 01. 2020 17:00Orel Zlín "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
1126. 01. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.TJ Jiskra Otrokovice
1202. 02. 2020 15:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín "A"
1229. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"Orel Zlín "B"
1229. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"ST Slovácká Sparta Spytihněv
1202. 02. 2020 10:30SK Slopné, z. s.TJ Sokol Mysločovice z.s.
1306. 02. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
1308. 02. 2020 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvSportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
1308. 02. 2020 10:00Orel Zlín "B"TJ Jiskra Otrokovice
1307. 02. 2020 17:00Orel Zlín "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
1415. 02. 2020 15:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Orel Zlín "B"
1416. 02. 2020 15:00TJ Jiskra OtrokoviceST Slovácká Sparta Spytihněv
1412. 02. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"TJ Sokol Mysločovice z.s.
1412. 02. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"SK Slopné, z. s.
1523. 02. 2020 10:30SK Slopné, z. s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
1520. 02. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Jiskra Otrokovice
1522. 02. 2020 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
1522. 02. 2020 10:00Orel Zlín "B"Orel Zlín "A"
1620. 03. 2020 17:00Orel Zlín "A"ST Slovácká Sparta Spytihněv
1620. 03. 2020 19:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.TJ Sokol Mysločovice z.s.
1622. 03. 2020 15:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slopné, z. s.
1618. 03. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "B"Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
1725. 03. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"TJ Jiskra Otrokovice
1729. 03. 2020 10:30SK Slopné, z. s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
1726. 03. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.Orel Zlín "A"
1728. 03. 2020 13:00ST Slovácká Sparta SpytihněvOrel Zlín "B"
1804. 04. 2020 10:00Orel Zlín "B"TJ Sokol Mysločovice z.s.
1803. 04. 2020 17:00Orel Zlín "A"SK Slopné, z. s.
1805. 04. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. "A"
1805. 04. 2020 15:00TJ Jiskra OtrokoviceSportovní kluby Slavičín, z.s. "B"
Pohár Zlinský švec
1/130. 09. 2019 23:59TJ Fryšták, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. "A"
1/130. 09. 2019 23:59TJ Štítná nad Vláří, z.s. "B"TJ Slovan Luhačovice, spolek "A"
1/130. 09. 2019 23:59Orel ZlínTJ Štítná nad Vláří, z.s. "A"

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy