Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
102. 10. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice B8:10
101. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň B9:9
101. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim B3:10
101. 10. 2016 09:00TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko A10:6
101. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí B10:6
129. 09. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun A10:2
215. 10. 2016 09:00TJ Lanškroun ATTC Skuteč A1:10
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Medovinka Hlinsko A8:10
208. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Holice B10:4
208. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B10:5
209. 10. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A10:5
209. 10. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice BSK US Steinerová Choceň B2:10
315. 10. 2016 13:30TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A1:10
315. 10. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Skuteč A7:10
308. 10. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Chrudim B7:10
308. 10. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:2
309. 10. 2016 13:30KST Linea Chrudim ASK US Steinerová Choceň B4:10
309. 10. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí A2:10
421. 10. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A10:2
429. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Česká Třebová A10:4
422. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A6:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice B10:7
422. 10. 2016 09:00TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň C10:6
422. 10. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
526. 10. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Česká Třebová A10:7
522. 10. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň BTJ Lanškroun A10:1
522. 10. 2016 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice B0:10
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim A7:10
522. 10. 2016 13:30TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
522. 10. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko ASK US Steinerová Choceň C10:5
605. 11. 2016 09:00TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň C4:10
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B6:10
606. 11. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A7:10
606. 11. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko A8:10
605. 11. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:1
605. 11. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Chrudim B10:6
705. 11. 2016 13:30TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí B1:10
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň C10:6
706. 11. 2016 13:30KST Linea Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko A10:4
706. 11. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A6:10
705. 11. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim B10:8
705. 11. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň BTJ Jiskra Holice B10:3
808. 11. 2016 18:00TJ Jiskra Holice BTJ Lanškroun A10:0
811. 11. 2016 19:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
819. 11. 2016 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A9:9
819. 11. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko ASK US Steinerová Choceň B7:10
819. 11. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CKST Linea Chrudim A6:10
819. 11. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice B10:8
922. 11. 2016 18:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
910. 11. 2016 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun A10:0
919. 11. 2016 13:30TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň B10:4
919. 11. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A10:2
919. 11. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Tesla Pardubice B9:9
919. 11. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A10:8
1004. 12. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATJ Lanškroun A10:0
1004. 12. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Česká Třebová A10:4
1002. 12. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň C10:0
1003. 12. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí B10:8
1003. 12. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A0:10
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko A10:8
1104. 12. 2016 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A10:4
1104. 12. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Lanškroun A10:0
1129. 09. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B7:10
1127. 09. 2016 18:00SK US Steinerová Choceň BSK US Steinerová Choceň C10:0
1103. 12. 2016 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Medovinka Hlinsko A3:10
1103. 12. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč A10:7
1222. 01. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A6:10
1222. 01. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí A10:5
1222. 01. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice B9:9
1222. 01. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Skuteč A10:6
1222. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň C9:9
1222. 01. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Česká Třebová A1:10
1307. 01. 2017 09:00TTC Skuteč ATJ Lanškroun A10:0
1307. 01. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Česká Třebová A10:6
1307. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BSK US Steinerová Choceň C10:6
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B9:9
1307. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim A10:1
1307. 01. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň BTJ Tesla Pardubice B10:4
1407. 01. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A10:1
1407. 01. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A10:8
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BSK US Steinerová Choceň C10:2
1407. 01. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B10:7
1407. 01. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň BKST Linea Chrudim A5:10
1407. 01. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice B10:5
1504. 02. 2017 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň B7:10
1512. 02. 2017 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B6:10
1512. 02. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim B10:3
1504. 02. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Skuteč A1:10
1504. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Medovinka Hlinsko A10:2
1602. 02. 2017 18:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A9:9
1604. 02. 2017 13:30TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň B4:10
1612. 02. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice B10:4
1612. 02. 2017 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:5
1604. 02. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A10:6
1604. 02. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň CTTC Medovinka Hlinsko A8:10
1710. 02. 2017 17:30SK US Steinerová Choceň CTJ Lanškroun A10:3
1718. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:3
1718. 02. 2017 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A9:9
1718. 02. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B10:1
1718. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí A3:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BSK US Steinerová Choceň B6:10
1816. 02. 2017 19:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A10:4
1818. 02. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Česká Třebová A2:10
1818. 02. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko AKST Linea Chrudim A9:9
1818. 02. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B10:0
1818. 02. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí A8:10
1818. 02. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BSK US Steinerová Choceň B4:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Holice B0:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim B10:6
1904. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A10:8
1904. 03. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň BTTC Medovinka Hlinsko A10:6
1905. 03. 2017 09:00KST Linea Chrudim ASK US Steinerová Choceň C10:2
1905. 03. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí B10:7
2004. 03. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Holice B5:10
2004. 03. 2017 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim B4:10
2004. 03. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň BTTC Skuteč A10:4
2004. 03. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A10:3
2005. 03. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BSK US Steinerová Choceň C10:0
2005. 03. 2017 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:4
2118. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun AKST Linea Chrudim A2:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Tesla Pardubice B10:5
2117. 03. 2017 18:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí A0:10
2118. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň B6:10
2118. 03. 2017 09:00TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice B8:10
2118. 03. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim B7:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A10:4
2218. 03. 2017 13:30TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice B0:10
2230. 09. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A8:10
2228. 09. 2016 18:00SK US Steinerová Choceň CSK US Steinerová Choceň B10:8
2218. 03. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Holice B9:9
2218. 03. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim B9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline