Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajský přebor A
124. 09. 2016 15:00Vodňany BHluboká n. Vlt. B10:0wo
124. 09. 2016 15:00Spartak Kaplice AProtivín A10:3
124. 09. 2016 15:00TTC Libín Prachatice CElektrostav Strakonice B9:9
122. 09. 2016 18:00KST Orel BSokol Strakonice A10:3
225. 09. 2016 14:00SKST Týn AHluboká n. Vlt. B10:8
225. 09. 2016 10:30Spartak Kaplice AElektrostav Strakonice B7:10
225. 09. 2016 10:30TTC Libín Prachatice CProtivín A4:10
223. 09. 2016 18:30Sokol N.Ves ASokol Strakonice A10:3
319. 10. 2016 18:30Sokol Strakonice ASKST Týn A7:10
315. 10. 2016 15:00Protivín AKST Orel B10:1
315. 10. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BSokol N.Ves A10:2
318. 10. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. BTTC Libín Prachatice C10:4
414. 10. 2016 18:00Sokol Strakonice AVodňany B1:10
416. 10. 2016 10:30Protivín ASokol N.Ves A10:2
416. 10. 2016 10:30Elektrostav Strakonice BKST Orel B10:2
411. 10. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. BSpartak Kaplice A10:8
526. 10. 2016 18:30KST Orel BSokol N.Ves A10:5
521. 10. 2016 17:00Protivín AElektrostav Strakonice B10:5
527. 10. 2016 18:30Spartak Kaplice ATTC Libín Prachatice C10:6
529. 10. 2016 15:00SKST Týn AVodňany B5:10
612. 11. 2016 15:00SKST Týn ASpartak Kaplice A10:8
612. 11. 2016 15:00Vodňany BTTC Libín Prachatice C10:5
612. 11. 2016 15:00Sokol N.Ves AHluboká n. Vlt. B6:10
604. 11. 2016 18:00Sokol Strakonice AProtivín A1:10
713. 11. 2016 14:00SKST Týn ATTC Libín Prachatice C10:2
709. 11. 2016 18:15Vodňany BSpartak Kaplice A10:2
713. 11. 2016 10:30KST Orel BHluboká n. Vlt. B10:7
711. 11. 2016 18:00Sokol Strakonice AElektrostav Strakonice B7:10
825. 11. 2016 17:00Protivín ASKST Týn A10:5
826. 11. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BVodňany B10:8
826. 11. 2016 15:00Spartak Kaplice AKST Orel B10:7
826. 11. 2016 15:00TTC Libín Prachatice CSokol N.Ves A10:7
927. 11. 2016 10:30Protivín AVodňany B10:4
927. 11. 2016 10:30Elektrostav Strakonice BSKST Týn A10:2
925. 11. 2016 19:00Hluboká n. Vlt. BSokol Strakonice A10:1
925. 11. 2016 18:00Spartak Kaplice ASokol N.Ves A10:5
927. 11. 2016 10:30TTC Libín Prachatice CKST Orel B3:10
1008. 12. 2016 18:30KST Orel BSKST Týn A10:5
1010. 12. 2016 15:00Sokol N.Ves AVodňany B7:10
1009. 12. 2016 18:00Sokol Strakonice ASpartak Kaplice A3:10
1010. 12. 2016 15:00Elektrostav Strakonice BHluboká n. Vlt. B10:2
1111. 12. 2016 10:00KST Orel BVodňany B7:10
1111. 12. 2016 10:00Sokol N.Ves ASKST Týn A10:5
1107. 12. 2016 18:00Sokol Strakonice ATTC Libín Prachatice C2:10
1111. 12. 2016 10:00Protivín AHluboká n. Vlt. B10:4
1214. 01. 2017 15:00SKST Týn AKST Orel B10:4
1214. 01. 2017 15:00Vodňany BSokol N.Ves A10:2
1212. 01. 2017 18:00Spartak Kaplice ASokol Strakonice A10:0
1210. 01. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BElektrostav Strakonice B4:10
1315. 01. 2017 10:30Vodňany BKST Orel B10:6
1315. 01. 2017 14:00SKST Týn ASokol N.Ves A10:4
1310. 01. 2017 18:00TTC Libín Prachatice CSokol Strakonice A10:3
1313. 01. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BProtivín A6:10
1420. 01. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BVodňany B3:10
1428. 01. 2017 15:00Protivín ASpartak Kaplice A10:7
1428. 01. 2017 15:00Elektrostav Strakonice BTTC Libín Prachatice C10:1
1427. 01. 2017 18:00Sokol Strakonice AKST Orel B2:10
1527. 01. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BSKST Týn A4:10
1529. 01. 2017 10:30Elektrostav Strakonice BSpartak Kaplice A10:2
1529. 01. 2017 10:30Protivín ATTC Libín Prachatice C10:1
1501. 02. 2017 18:00Sokol Strakonice ASokol N.Ves A4:10
1611. 02. 2017 15:00Sokol N.Ves AKST Orel B10:8
1611. 02. 2017 15:00Elektrostav Strakonice BProtivín A10:3
1607. 02. 2017 18:00TTC Libín Prachatice CSpartak Kaplice A4:10
1611. 02. 2017 11:00Vodňany BSKST Týn A10:3
1716. 03. 2017 17:30SKST Týn ASokol Strakonice A10:0
1725. 02. 2017 15:00KST Orel BProtivín A9:9
1717. 02. 2017 18:00Sokol N.Ves AElektrostav Strakonice B7:10
1725. 02. 2017 15:00TTC Libín Prachatice CHluboká n. Vlt. B10:2
1815. 02. 2017 18:00Vodňany BSokol Strakonice A10:3
1818. 02. 2017 13:00Sokol N.Ves AProtivín A5:10
1802. 03. 2017 18:00KST Orel BElektrostav Strakonice B10:8
1821. 02. 2017 18:30Spartak Kaplice AHluboká n. Vlt. B10:0
1907. 03. 2017 19:00Spartak Kaplice ASKST Týn A10:0
1911. 03. 2017 15:00TTC Libín Prachatice CVodňany B4:10
1903. 03. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BSokol N.Ves A5:10
1907. 03. 2017 18:30Protivín ASokol Strakonice A10:2
2019. 03. 2017 00:00TTC Libín Prachatice CSKST Týn A4:10
2004. 03. 2017 17:00Spartak Kaplice AVodňany B10:6
2010. 03. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BKST Orel B1:10
2012. 03. 2017 10:30Elektrostav Strakonice BSokol Strakonice A10:1
2125. 03. 2017 15:00SKST Týn AProtivín A8:10
2125. 03. 2017 15:00Vodňany BElektrostav Strakonice B8:10
2125. 03. 2017 15:00KST Orel BSpartak Kaplice A9:9
2129. 03. 2017 18:00Sokol N.Ves ATTC Libín Prachatice C5:10
2226. 03. 2017 10:30Vodňany BProtivín A2:10
2226. 03. 2017 14:00SKST Týn AElektrostav Strakonice B4:10
2224. 03. 2017 18:00Sokol Strakonice AHluboká n. Vlt. B4:10
2224. 03. 2017 18:30Sokol N.Ves ASpartak Kaplice A5:10
2223. 03. 2017 18:00KST Orel BTTC Libín Prachatice C9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy