Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž B
124. 09. 2016 13:00Blatná CSKP Prachatice A10:6
128. 09. 2016 18:00TJ Osek ABlatná D10:5
129. 09. 2016 18:30Mirotice ACehnice A10:2
128. 09. 2016 19:00Sokol Písek AElektrostav Strakonice C1:10
225. 09. 2016 14:00Blatná CVimperk A10:5
221. 09. 2016 18:00TJ Osek ATřebohostice A3:10
222. 09. 2016 18:30Mirotice AElektrostav Strakonice C7:10
205. 10. 2016 19:00Sokol Písek ACehnice A5:10
307. 10. 2016 18:00Cehnice ABlatná C4:10
313. 10. 2016 18:30Třebohostice AMirotice A10:4
315. 10. 2016 13:00Blatná DSokol Písek A10:3
314. 10. 2016 19:00Vimperk ATJ Osek A10:7
414. 10. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CBlatná C10:6
414. 10. 2016 19:00Třebohostice ASokol Písek A10:3
411. 10. 2016 19:00Blatná DMirotice A8:10
405. 10. 2016 18:00SKP Prachatice ATJ Osek A9:9
525. 10. 2016 19:00Mirotice ASokol Písek A10:2
526. 10. 2016 18:00Cehnice AElektrostav Strakonice C2:10
529. 10. 2016 17:00Třebohostice ABlatná D10:0
529. 10. 2016 15:00SKP Prachatice AVimperk A10:6
612. 11. 2016 15:00Mirotice ASKP Prachatice A6:10
612. 11. 2016 15:00Sokol Písek AVimperk A3:10
604. 11. 2016 18:00Cehnice ATřebohostice A1:10
604. 11. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CBlatná D10:2
713. 11. 2016 14:00Blatná CTJ Osek A9:9
713. 11. 2016 10:30Mirotice AVimperk A10:5
713. 11. 2016 10:30Sokol Písek ASKP Prachatice A6:10
711. 11. 2016 18:00Cehnice ABlatná D2:10
711. 11. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CTřebohostice A10:5
826. 11. 2016 17:00Třebohostice ABlatná C10:2
826. 11. 2016 15:00SKP Prachatice ACehnice A10:6
825. 11. 2016 19:00Vimperk AElektrostav Strakonice C1:10
821. 11. 2016 20:00TJ Osek ASokol Písek A10:1
921. 10. 2016 19:00Blatná DBlatná C8:10
927. 11. 2016 15:00Elektrostav Strakonice CSKP Prachatice A10:1
916. 11. 2016 18:30Vimperk ACehnice A7:10
923. 11. 2016 18:30TJ Osek AMirotice A10:6
1010. 12. 2016 15:00Mirotice ABlatná C6:10
1009. 12. 2016 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Osek A10:2
1010. 12. 2016 17:00Třebohostice ASKP Prachatice A10:1
1010. 12. 2016 13:00Blatná DVimperk A10:7
1111. 12. 2016 10:30Sokol Písek ABlatná C1:10
1102. 12. 2016 18:00Cehnice ATJ Osek A10:7
1109. 12. 2016 18:00Třebohostice AVimperk A10:1
1111. 12. 2016 14:00Blatná DSKP Prachatice A10:5
1214. 01. 2017 13:00Blatná CMirotice A9:9
1214. 01. 2017 15:00TJ Osek AElektrostav Strakonice C6:10
1214. 01. 2017 15:00SKP Prachatice ATřebohostice A5:10
1213. 01. 2017 18:30Vimperk ABlatná D6:10
1315. 01. 2017 14:00Blatná CSokol Písek A10:2
1315. 01. 2017 10:30TJ Osek ACehnice A10:7
1315. 01. 2017 16:30Vimperk ATřebohostice A2:10
1315. 01. 2017 17:00SKP Prachatice ABlatná D10:2
1428. 01. 2017 15:00SKP Prachatice ABlatná C10:6
1421. 01. 2017 16:00Blatná DTJ Osek A10:5
1420. 01. 2017 18:00Cehnice AMirotice A4:10
1420. 01. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Písek A10:0
1529. 01. 2017 16:30Vimperk ABlatná C7:10
1523. 01. 2017 18:00Třebohostice ATJ Osek A10:2
1527. 01. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CMirotice A10:3
1527. 01. 2017 18:00Cehnice ASokol Písek A10:2
1608. 02. 2017 19:00Sokol Písek AMirotice A2:10
1610. 02. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CCehnice A10:1
1611. 02. 2017 13:00Blatná DTřebohostice A10:8
1610. 02. 2017 18:30Vimperk ASKP Prachatice A9:9
1721. 02. 2017 18:00Blatná CCehnice A10:5
1721. 02. 2017 19:00Mirotice ATřebohostice A7:10
1725. 02. 2017 13:30Sokol Písek ABlatná D1:10
1708. 03. 2017 18:00TJ Osek AVimperk A10:6
1826. 02. 2017 14:00Blatná CElektrostav Strakonice C3:10
1824. 02. 2017 19:00Sokol Písek ATřebohostice A0:10
1826. 02. 2017 10:30Mirotice ABlatná D4:10
1826. 02. 2017 10:30TJ Osek ASKP Prachatice A9:9
1911. 03. 2017 15:00SKP Prachatice AMirotice A9:9
1910. 03. 2017 18:30Vimperk ASokol Písek A10:0
1911. 03. 2017 17:00Třebohostice ACehnice A9:9
1911. 03. 2017 13:00Blatná DElektrostav Strakonice C5:10
2012. 03. 2017 10:30TJ Osek ABlatná C10:6
2012. 03. 2017 16:30Vimperk AMirotice A6:10
2012. 03. 2017 15:00SKP Prachatice ASokol Písek A8:10
2012. 03. 2017 14:00Blatná DCehnice A10:3
2010. 03. 2017 19:00
Herna Elektrostav Strakonice
Třebohostice AElektrostav Strakonice C3:10
2117. 03. 2017 19:00Blatná CTřebohostice A10:8
2117. 03. 2017 18:00Cehnice ASKP Prachatice A8:10
2117. 03. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CVimperk A8:10
2122. 03. 2017 19:00Sokol Písek ATJ Osek A2:10
2225. 10. 2016 19:00Blatná CBlatná D10:5
2226. 03. 2017 15:00SKP Prachatice AElektrostav Strakonice C10:7
2224. 03. 2017 18:00Cehnice AVimperk A10:4
2221. 03. 2017 19:00Mirotice ATJ Osek A8:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy