Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor II muži
123. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
121. 09. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BSKST Týn nad Vltavou D9:9
119. 09. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Spartak Trhové Sviny A15:3
121. 09. 2016 19:00KST Orel ČB EKST Štěpánovice A5:13
123. 09. 2016 17:00TJ Start ČB BSK Eso Doubravice A6:12
121. 09. 2016 18:00SK Dasný ATJ Calofrig Borovany D6:12
121. 09. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB D6:12
202. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
229. 09. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Nová Ves u ČB C13:5
228. 09. 2016 18:30SK Eso Doubravice ASK Dasný A7:11
228. 09. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Start ČB B8:10
226. 09. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny AKST Orel ČB E14:4
230. 09. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DSK Pedagog ČB D10:8
230. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Lišov B18:0
305. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D6:12
303. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Slovan Černý Dub C10:8
305. 10. 2016 19:00KST Orel ČB ESKST Týn nad Vltavou D8:10
307. 10. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Spartak Trhové Sviny A10:8
305. 10. 2016 18:00SK Dasný AKST Štěpánovice A8:10
305. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Eso Doubravice A5:13
304. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Calofrig Borovany D13:5
416. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Calofrig Borovany D9:9
412. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Nová Ves u ČB D8:10
412. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB C14:4
410. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASK Dasný A16:2
414. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Start ČB B12:6
414. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CKST Orel ČB E10:8
412. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BSK Pedagog ČB D5:13
517. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D11:7
519. 10. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Lišov B7:11
521. 10. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Slovan Černý Dub C9:9
519. 10. 2016 18:00SK Dasný ASKST Týn nad Vltavou D14:4
519. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Spartak Trhové Sviny A9:9
518. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DKST Štěpánovice A9:9
520. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Eso Doubravice A9:9
630. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Eso Doubravice A8:10
626. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Calofrig Borovany D11:7
624. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Nová Ves u ČB D17:1
628. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB C10:8
628. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CSK Dasný A9:9
626. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Start ČB B7:11
624. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB DKST Orel ČB E16:2
702. 11. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Hluboká nad Vltavou D8:10
704. 11. 2016 17:00TJ Start ČB BSK Pedagog ČB D6:12
702. 11. 2016 18:00SK Dasný ATJ Sokol Lišov B15:3
702. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Slovan Černý Dub C7:11
701. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSKST Týn nad Vltavou D11:7
703. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Spartak Trhové Sviny A7:11
702. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice AKST Štěpánovice A11:7
813. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DKST Štěpánovice A6:12
807. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASK Eso Doubravice A11:7
811. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Calofrig Borovany D10:8
809. 11. 2016 18:30
výměna pořadatelství-odehrání v Nové Vsi
TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Slovan Černý Dub C7:11
809. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Nová Ves u ČB C8:10
807. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB DSK Dasný A14:4
809. 11. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Start ČB B13:5
918. 11. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
916. 11. 2016 18:00SK Dasný AKST Orel ČB E9:9
916. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Pedagog ČB D6:12
915. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Lišov B10:8
917. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Slovan Černý Dub C8:10
916. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice ASKST Týn nad Vltavou D12:6
916. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Spartak Trhové Sviny A4:14
1027. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Spartak Trhové Sviny A3:15
1025. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DKST Štěpánovice A5:13
1028. 11. 2016 18:30
změna z důvodu konání utkání KS Č.Dub A v.V.Brod A
TJ Slovan Černý Dub CSK Eso Doubravice A9:9
1023. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Calofrig Borovany D8:10
1021. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB D11:7
1023. 11. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Nová Ves u ČB C7:11
1025. 11. 2016 17:00TJ Start ČB BSK Dasný A8:10
1130. 11. 2016 18:00SK Dasný ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
1130. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Start ČB B8:10
1129. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DKST Orel ČB E16:2
1101. 12. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Pedagog ČB D6:12
1130. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Lišov B15:3
1130. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Slovan Černý Dub C9:9
1128. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASKST Týn nad Vltavou D12:6
1211. 12. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSKST Týn nad Vltavou D12:6
1209. 12. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Spartak Trhové Sviny A12:6
1207. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BKST Štěpánovice A8:10
1205. 12. 2016 17:00SK Pedagog ČB DSK Eso Doubravice A5:13
1207. 12. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Calofrig Borovany D4:14
1209. 12. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
1207. 12. 2016 18:00SK Dasný ATJ Sokol Nová Ves u ČB C16:2
1314. 12. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D14:4
1313. 12. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Dasný A7:11
1315. 12. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Start ČB B11:7
1314. 12. 2016 18:30SK Eso Doubravice AKST Orel ČB E11:7
1314. 12. 2016 18:30KST Štěpánovice ASK Pedagog ČB D7:11
1312. 12. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Lišov B15:3
1316. 12. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Slovan Černý Dub C11:7
1422. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Slovan Černý Dub C10:8
1420. 01. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Lišov B11:7
1416. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASK Pedagog ČB D11:7
1418. 01. 2017 18:30KST Štěpánovice AKST Orel ČB E6:12
1418. 01. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Start ČB B13:5
1419. 01. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Dasný A13:5
1417. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB C9:9
1524. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
1525. 01. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Calofrig Borovany D10:8
1525. 01. 2017 18:00SK Dasný ASK Eso Doubravice A10:8
1527. 01. 2017 17:00TJ Start ČB BKST Štěpánovice A9:9
1525. 01. 2017 19:00KST Orel ČB ETJ Spartak Trhové Sviny A16:2
1523. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB DSKST Týn nad Vltavou D10:8
1525. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Slovan Černý Dub C10:8
1605. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Lišov B9:9
1613. 02. 2017 18:30
z důvodu KS sk.A
TJ Slovan Černý Dub CSK Pedagog ČB D9:9
1603. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DKST Orel ČB E6:12
1630. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Start ČB B11:7
1601. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice ASK Dasný A8:10
1601. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Nová Ves u ČB C7:11
1602. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Nová Ves u ČB D12:6
1709. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D10:8
1707. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Eso Doubravice A5:13
1708. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CKST Štěpánovice A9:9
1708. 02. 2017 18:00SK Dasný ATJ Spartak Trhové Sviny A9:9
1710. 02. 2017 17:00TJ Start ČB BSKST Týn nad Vltavou D8:10
1708. 02. 2017 19:00TJ Slovan Černý Dub CKST Orel ČB E5:13
1706. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Lišov B14:4
1819. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Pedagog ČB D7:11
1815. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BKST Orel ČB E5:13
1820. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Start ČB B9:9
1817. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DSK Dasný A13:5
1813. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Nová Ves u ČB C11:7
1815. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
1815. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Calofrig Borovany D11:7
1922. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D13:5
1923. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DKST Štěpánovice A11:7
1921. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Spartak Trhové Sviny A11:7
1922. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSKST Týn nad Vltavou D8:10
1922. 02. 2017 18:00SK Dasný ATJ Slovan Černý Dub C9:9
1924. 02. 2017 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Lišov B12:6
1922. 02. 2017 19:00KST Orel ČB ESK Pedagog ČB D11:7
2005. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DKST Orel ČB E5:13
2027. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Start ČB B14:4
2001. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BSK Dasný A9:9
2006. 03. 2017 18:30
změna z důvodu hraného utkání 3.3.2017 KS sk.A Č.Dub v. Borovany B
TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Nová Ves u ČB C8:10
2003. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
2027. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Calofrig Borovany D10:8
2001. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice ASK Eso Doubravice A9:9
2108. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
2108. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Spartak Trhové Sviny A9:9
2109. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DSKST Týn nad Vltavou D9:9
2124. 03. 2017 18:30
výměna pořadatelství - domácí Č.Dub C odsouhlaseno vedoucími
TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Nová Ves u ČB D9:9
2108. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Lišov B16:2
2108. 03. 2017 18:00SK Dasný ASK Pedagog ČB D8:10
2110. 03. 2017 17:00TJ Start ČB BKST Orel ČB E4:14
2219. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Start ČB B10:8
2215. 03. 2017 19:00KST Orel ČB ESK Dasný A14:4
2213. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB C10:8
2215. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
2217. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Calofrig Borovany D15:3
2217. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DSK Eso Doubravice A10:8
2213. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny AKST Štěpánovice A11:7
2320. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D14:4
2322. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice ASKST Týn nad Vltavou D6:12
2322. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Slovan Černý Dub C7:11
2323. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Lišov B9:9
2321. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Pedagog ČB D6:12
2322. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CKST Orel ČB E8:10
2322. 03. 2017 18:00SK Dasný ATJ Start ČB B13:5
2402. 04. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Dasný A7:11
2431. 03. 2017 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB C11:7
2429. 03. 2017 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Nová Ves u ČB D15:3
2427. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Calofrig Borovany D11:7
2429. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BSK Eso Doubravice A13:5
2406. 04. 2017 18:30
dohoda obou oddílů na změnu
TJ Slovan Černý Dub CKST Štěpánovice A9:9
2431. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Spartak Trhové Sviny A9:9
2507. 04. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D10:8
2503. 04. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Slovan Černý Dub C10:8
2505. 04. 2017 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Lišov B8:10
2505. 04. 2017 18:30SK Eso Doubravice ASK Pedagog ČB D11:7
2506. 04. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DKST Orel ČB E8:10
2504. 04. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Start ČB B14:4
2505. 04. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Dasný A10:8
2616. 04. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB C7:11
2612. 04. 2017 18:00SK Dasný ATJ Sokol Nová Ves u ČB D16:2
2614. 04. 2017 17:00TJ Start ČB BTJ Calofrig Borovany D10:8
2612. 04. 2017 19:00KST Orel ČB ESK Eso Doubravice A13:5
2610. 04. 2017 17:00SK Pedagog ČB DKST Štěpánovice A10:8
2612. 04. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Spartak Trhové Sviny A10:8
2614. 04. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub CSKST Týn nad Vltavou D9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy