Výsledky
1. liga mužů
2524. 03. 2019 10:00
v herně ST EUROMASTER Kolín
ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:6 V: Jirásek Zdeněk
2523. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha B10:5 V: Klecker Roman
2523. 03. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B7:10 V: Šural Václav
2523. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTJ Nový Jičín5:10 V: Lesník Vladimír
2522. 03. 2019 18:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:2 V: Olbricht Jiří
2523. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B5:10 V: Blažek Jan
2523. 03. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.KST SK US Steinerová Choceň z.s2:10 V: Gavlas Anton
2624. 03. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Šural Václav
2624. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Klecker Roman
2624. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTJ Nový Jičín10:8 V: Olbricht Jiří
2624. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:3 V: Lesník Vladimír
2624. 03. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.DTJ Hradec Králové B5:10 V: Gavlas Anton
2624. 03. 2019 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Blažek Jan
2706. 04. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Elizza Praha  V: Štika Petr
N: Gavlas Anton
2706. 04. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B  V: Bouček Stanislav
N: Tomanec Jan
2706. 04. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Ostrava KST B  V: Vybíral Jakub
N: Schejbal Josef
2706. 04. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
2706. 04. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Agrotec Hustopeče  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
2706. 04. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BST EUROMASTER Kolín  V: Slavata Josef
N: Blažek Jan
2706. 04. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA  V: Vrabec Jakub
N: Sudek Petr
2807. 04. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Baník Havířov B  V: Vybíral Jakub
N: Schejbal Josef
2807. 04. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B  V: Bouček Stanislav
N: Tomanec Jan
2807. 04. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
2807. 04. 2019 10:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
2807. 04. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BST EUROMASTER Kolín  V: Vrabec Jakub
N: Sudek Petr
2807. 04. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA  V: Slavata Josef
N: Blažek Jan

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS