Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
101. 10. 2005 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.SKP ARLT Kladno6:10
101. 10. 2005 17:00Slovan LochoviceSokol Čečelice10:4
128. 11. 2000 18:24Sokol Králův Dvůr "C"TTC Kladno "B"10:3
101. 10. 2005 17:00Sokol HudliceAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"6:10
128. 11. 2000 18:24KST Rakovník "B"- EDISONTTC Brandýs n.L.2:10
101. 10. 2005 17:00FK KolínSokol Sadská10:7
215. 10. 2005 17:00FK KolínSokol Hudlice4:10
211. 10. 2005 18:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Sokol Sadská10:2
215. 10. 2005 18:00KST Rakovník "B"- EDISONSokol Králův Dvůr "C"9:9
215. 10. 2005 17:00TTC Brandýs n.L.TTC Kladno "B"10:2
215. 10. 2005 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.Slovan Lochovice8:10
215. 10. 2005 17:00SKP ARLT KladnoSokol Čečelice10:4
316. 10. 2005 10:30Sokol HudliceSokol Sadská9:9
316. 10. 2005 10:30FK KolínAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"4:10
316. 10. 2005 11:30TTC Brandýs n.L.Sokol Králův Dvůr "C"10:2
316. 10. 2005 13:30KST Rakovník "B"- EDISONTTC Kladno "B"4:10
316. 10. 2005 11:30SKP ARLT KladnoSlovan Lochovice9:9
316. 10. 2005 10:30Sokol Kostelec n.Č.l.Sokol Čečelice10:7
429. 10. 2005 17:00Slovan LochoviceFK Kolín10:7
429. 10. 2005 17:00Sokol ČečeliceSokol Sadská5:10
429. 10. 2005 18:00Sokol Králův Dvůr "C"Sokol Kostelec n.Č.l.10:1
429. 10. 2005 18:00TTC Kladno "B"SKP ARLT Kladno7:10
429. 10. 2005 17:00Sokol HudliceKST Rakovník "B"- EDISON10:2
429. 10. 2005 17:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"TTC Brandýs n.L.10:3
530. 10. 2005 11:30Sokol ČečeliceFK Kolín4:10
530. 10. 2005 11:30Slovan LochoviceSokol Sadská6:10
530. 10. 2005 13:30TTC Kladno "B"Sokol Kostelec n.Č.l.10:4
530. 10. 2005 13:30Sokol Králův Dvůr "C"SKP ARLT Kladno5:10
530. 10. 2005 10:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"KST Rakovník "B"- EDISON10:3
530. 10. 2005 11:30Sokol HudliceTTC Brandýs n.L.6:10
612. 11. 2005 17:00FK KolínKST Rakovník "B"- EDISON10:4
612. 11. 2005 17:00Sokol SadskáTTC Brandýs n.L.8:10
612. 11. 2005 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.Sokol Hudlice10:3
612. 11. 2005 17:00SKP ARLT KladnoAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"10:8
606. 11. 2005 15:00Slovan LochoviceSokol Králův Dvůr "C"10:8
pokuta 50
612. 11. 2005 17:00Sokol ČečeliceTTC Kladno "B"10:6
713. 11. 2005 11:30Sokol SadskáKST Rakovník "B"- EDISON10:2
713. 11. 2005 10:30FK KolínTTC Brandýs n.L.4:10
713. 11. 2005 11:30SKP ARLT KladnoSokol Hudlice10:6
713. 11. 2005 10:30Sokol Kostelec n.Č.l.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"7:10
713. 11. 2005 11:30Sokol ČečeliceSokol Králův Dvůr "C"3:10
705. 11. 2005 10:30Slovan LochoviceTTC Kladno "B"10:6
pokuta 50
826. 11. 2005 18:00Sokol Králův Dvůr "C"FK Kolín10:2
826. 11. 2005 18:00TTC Kladno "B"Sokol Sadská9:9
826. 11. 2005 17:00Sokol HudliceSlovan Lochovice9:9
826. 11. 2005 18:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Sokol Čečelice10:2
826. 11. 2005 18:00KST Rakovník "B"- EDISONSokol Kostelec n.Č.l.10:7
826. 11. 2005 17:00TTC Brandýs n.L.SKP ARLT Kladno10:6
927. 11. 2005 13:30TTC Kladno "B"FK Kolín10:5
927. 11. 2005 13:30Sokol Králův Dvůr "C"Sokol Sadská10:4
927. 11. 2005 13:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Slovan Lochovice10:5
927. 11. 2005 11:30Sokol HudliceSokol Čečelice10:3
927. 11. 2005 11:30TTC Brandýs n.L.Sokol Kostelec n.Č.l.10:6
927. 11. 2005 13:30KST Rakovník "B"- EDISONSKP ARLT Kladno10:4
1017. 12. 2005 16:00
odklad
Sokol Kostelec n.Č.l.FK Kolín10:8
1010. 12. 2005 17:00SKP ARLT KladnoSokol Sadská10:8
1010. 12. 2005 17:00Slovan LochoviceKST Rakovník "B"- EDISON10:6
1010. 12. 2005 17:00Sokol ČečeliceTTC Brandýs n.L.1:10
1010. 12. 2005 18:00Sokol Králův Dvůr "C"Sokol Hudlice7:10
1010. 12. 2005 18:00TTC Kladno "B"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"3:10
1111. 12. 2005 11:30SKP ARLT KladnoFK Kolín10:5
1118. 12. 2005 10:30
odklad
Sokol Kostelec n.Č.l.Sokol Sadská6:10
1111. 12. 2005 11:30Sokol ČečeliceKST Rakovník "B"- EDISON6:10
1111. 12. 2005 11:30Slovan LochoviceTTC Brandýs n.L.6:10
1111. 12. 2005 13:30TTC Kladno "B"Sokol Hudlice7:10
1111. 12. 2005 13:30Sokol Králův Dvůr "C"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"6:10
1214. 01. 2006 17:00SKP ARLT KladnoSokol Kostelec n.Č.l.8:10
1214. 01. 2006 17:00Sokol ČečeliceSlovan Lochovice6:10
1214. 01. 2006 18:00TTC Kladno "B"Sokol Králův Dvůr "C"9:9
1213. 01. 2006 18:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Sokol Hudlice10:2
1214. 01. 2006 17:00TTC Brandýs n.L.KST Rakovník "B"- EDISON10:5
1214. 01. 2006 17:00Sokol SadskáFK Kolín10:7
1328. 01. 2006 17:00Sokol HudliceFK Kolín10:1
1319. 01. 2006 18:00Sokol SadskáAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"2:10
1328. 01. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "C"KST Rakovník "B"- EDISON10:4
1328. 01. 2006 18:00TTC Kladno "B"TTC Brandýs n.L.6:10
1304. 02. 2006 16:00
odklad - kvůli herně
Slovan LochoviceSokol Kostelec n.Č.l.10:3
1328. 01. 2006 17:00Sokol ČečeliceSKP ARLT Kladno8:10
1424. 01. 2006 19:30Sokol SadskáSokol Hudlice10:6
1429. 01. 2006 10:30
hráno u hostů, porucha topení.
AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"FK Kolín10:5
1429. 01. 2006 13:30Sokol Králův Dvůr "C"TTC Brandýs n.L.7:10
1422. 01. 2006 10:00TTC Kladno "B"KST Rakovník "B"- EDISON10:7
1429. 01. 2006 10:00
v herně hostů SKP ARLT Kladno
Slovan LochoviceSKP ARLT Kladno3:10
1429. 01. 2006 11:30Sokol ČečeliceSokol Kostelec n.Č.l.8:10
1511. 02. 2006 17:00FK KolínSlovan Lochovice10:4
1511. 02. 2006 17:00Sokol SadskáSokol Čečelice10:4
1511. 02. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.Sokol Králův Dvůr "C"5:10
1511. 02. 2006 17:00SKP ARLT KladnoTTC Kladno "B"10:0
1511. 02. 2006 18:00KST Rakovník "B"- EDISONSokol Hudlice3:10
1511. 02. 2006 17:00TTC Brandýs n.L.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"3:10
1612. 02. 2006 10:30FK KolínSokol Čečelice10:5
1612. 02. 2006 11:30Sokol SadskáSlovan Lochovice5:10
1612. 02. 2006 10:30Sokol Kostelec n.Č.l.TTC Kladno "B"10:5
1612. 02. 2006 11:30SKP ARLT KladnoSokol Králův Dvůr "C"10:8
1612. 02. 2006 13:30KST Rakovník "B"- EDISONAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"5:10
1612. 02. 2006 11:30TTC Brandýs n.L.Sokol Hudlice10:7
1725. 02. 2006 18:00KST Rakovník "B"- EDISONFK Kolín10:6
1725. 02. 2006 17:00TTC Brandýs n.L.Sokol Sadská10:6
1725. 02. 2006 17:00Sokol HudliceSokol Kostelec n.Č.l.10:0
1725. 02. 2006 18:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"SKP ARLT Kladno10:4
1725. 02. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "C"Slovan Lochovice9:9
1725. 02. 2006 18:00TTC Kladno "B"Sokol Čečelice9:9
1802. 02. 2006 18:00KST Rakovník "B"- EDISONSokol Sadská10:8
1826. 02. 2006 11:30TTC Brandýs n.L.FK Kolín9:9
1826. 02. 2006 11:30Sokol HudliceSKP ARLT Kladno10:8
1821. 02. 2006 18:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Sokol Kostelec n.Č.l.10:2
1826. 02. 2006 13:30Sokol Králův Dvůr "C"Sokol Čečelice10:5
1826. 02. 2006 13:30TTC Kladno "B"Slovan Lochovice5:10
1911. 03. 2006 17:00FK KolínSokol Králův Dvůr "C"10:7
1911. 03. 2006 17:00Sokol SadskáTTC Kladno "B"10:8
1911. 03. 2006 17:00Slovan LochoviceSokol Hudlice3:10
1911. 03. 2006 17:00Sokol ČečeliceAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"10:8
1911. 03. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.KST Rakovník "B"- EDISON10:8
1911. 03. 2006 17:00SKP ARLT KladnoTTC Brandýs n.L.10:7
2023. 03. 2006 19:00
dohrávka
FK KolínTTC Kladno "B"10:8
2012. 03. 2006 11:30Sokol SadskáSokol Králův Dvůr "C"10:7
2012. 03. 2006 11:30Slovan LochoviceAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"9:9
2012. 03. 2006 11:30Sokol ČečeliceSokol Hudlice10:5
2012. 03. 2006 10:30Sokol Kostelec n.Č.l.TTC Brandýs n.L.2:10
2012. 03. 2006 11:30SKP ARLT KladnoKST Rakovník "B"- EDISON10:6
2125. 03. 2006 17:00FK KolínSokol Kostelec n.Č.l.10:2
2125. 03. 2006 17:00Sokol SadskáSKP ARLT Kladno9:9
2125. 03. 2006 18:00KST Rakovník "B"- EDISONSlovan Lochovice10:8
2125. 03. 2006 17:00TTC Brandýs n.L.Sokol Čečelice6:10
2125. 03. 2006 17:00Sokol HudliceSokol Králův Dvůr "C"10:2
2125. 03. 2006 18:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"TTC Kladno "B"10:2
2226. 03. 2006 10:30FK KolínSKP ARLT Kladno9:9
2226. 03. 2006 11:30Sokol SadskáSokol Kostelec n.Č.l.10:2
2226. 03. 2006 13:30KST Rakovník "B"- EDISONSokol Čečelice10:8
2226. 03. 2006 11:30TTC Brandýs n.L.Slovan Lochovice10:3
2226. 03. 2006 11:30Sokol HudliceTTC Kladno "B"6:10
2226. 03. 2006 13:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Sokol Králův Dvůr "C"10:3
1/108. 04. 2006 10:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Sokol Hudlice10:7
1/108. 04. 2006 17:00TTC Brandýs n.L.SKP ARLT Kladno10:4
pokuta 50
1/108. 04. 2006 17:00FK KolínTTC Kladno "B"6:10
1/108. 04. 2006 17:00KST Rakovník "B"- EDISONSokol Kostelec n.Č.l.6:10
1/215. 04. 2006 17:00Sokol HudliceAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"3:9
1/215. 04. 2006 17:00SKP ARLT KladnoTTC Brandýs n.L.9:9
1/215. 04. 2006 17:00TTC Kladno "B"FK Kolín7:10
1/215. 04. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.KST Rakovník "B"- EDISON6:10
1/316. 04. 2006 10:00FK KolínTTC Kladno "B"9:4
1/316. 04. 2006 10:00KST Rakovník "B"- EDISONSokol Kostelec n.Č.l.9:5
2/122. 04. 2006 17:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"TTC Brandýs n.L.10:6
2/122. 04. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l.TTC Kladno "B"9:9
2/229. 04. 2006 17:00TTC Brandýs n.L.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"4:9
2/229. 04. 2006 17:00TTC Kladno "B"Sokol Kostelec n.Č.l.10:4
Divize žen
102. 10. 2005 09:00TTC Bělá p.B.Sokol Kutná Hora9:1
102. 10. 2005 09:00Sokol DřínovTJ Neratovice9:1
102. 10. 2005 09:00Sokol Krásná Hora nad VltavouTTC Příbram8:2
202. 10. 2005 13:00TTC Bělá p.B.TJ Neratovice10:0
202. 10. 2005 13:00Sokol DřínovSokol Kutná Hora5:5
316. 10. 2005 09:00Sokol Krásná Hora nad VltavouTTC Bělá p.B.4:6
316. 10. 2005 09:00TTC PříbramSokol Dřínov5:5
316. 10. 2005 09:00Sokol Kutná HoraTJ Neratovice10:0
416. 10. 2005 13:00TTC PříbramTTC Bělá p.B.5:5
416. 10. 2005 13:00Sokol Krásná Hora nad VltavouSokol Dřínov7:3
530. 10. 2005 09:00Sokol DřínovTTC Bělá p.B.4:6
530. 10. 2005 08:30Sokol Krásná Hora nad VltavouSokol Kutná Hora6:4
530. 10. 2005 09:00TTC PříbramTJ Neratovice9:1
odloženo
630. 10. 2005 13:00Sokol Krásná Hora nad VltavouTJ Neratovice10:0wo
630. 10. 2005 13:00TTC PříbramSokol Kutná Hora2:8
715. 01. 2006 09:00Sokol Kutná HoraTTC Bělá p.B.5:5
715. 01. 2006 09:00TJ NeratoviceSokol Dřínov3:7
715. 01. 2006 09:00TTC PříbramSokol Krásná Hora nad Vltavou4:6
815. 01. 2006 13:00TJ NeratoviceTTC Bělá p.B.0:10
815. 01. 2006 13:00Sokol Kutná HoraSokol Dřínov7:3
929. 01. 2006 09:00TTC Bělá p.B.Sokol Krásná Hora nad Vltavou6:4
929. 01. 2006 09:00Sokol DřínovTTC Příbram2:8
929. 01. 2006 09:00TJ NeratoviceSokol Kutná Hora2:7
1029. 01. 2006 13:00TTC Bělá p.B.TTC Příbram5:5
1029. 01. 2006 13:00Sokol DřínovSokol Krásná Hora nad Vltavou3:7
1112. 02. 2006 08:30TTC Bělá p.B.Sokol Dřínov7:3
1112. 02. 2006 09:00Sokol Kutná HoraSokol Krásná Hora nad Vltavou4:6
1112. 02. 2006 09:00TJ NeratoviceTTC Příbram2:7
1212. 02. 2006 13:00TJ NeratoviceSokol Krásná Hora nad Vltavou0:10
1212. 02. 2006 13:00Sokol Kutná HoraTTC Příbram7:3
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
101. 10. 2005 17:00Sokol Stochov-HoniceSKP ARLT Kladno "B"13:5
101. 10. 2005 17:00ST- ŠanovKST Rakovník "C"- EDISON13:5
101. 10. 2005 17:00Kaučuk Kralupy n.Vlt.STC Slaný18:0
101. 10. 2005 17:00TTC PříbramSK Březnice14:4
101. 10. 2005 17:00Sokol PříbramSokol Hořovice8:10
101. 10. 2005 17:00TTC Kladno "C"Sokol Lány9:9
215. 10. 2005 17:00TTC Kladno "C"TTC Příbram7:11
215. 10. 2005 17:00Sokol LánySK Březnice17:1
215. 10. 2005 17:00Sokol PříbramKaučuk Kralupy n.Vlt.9:9
215. 10. 2005 17:00Sokol HořoviceSTC Slaný16:2
215. 10. 2005 17:00Sokol Stochov-HoniceST- Šanov8:10
215. 10. 2005 13:30SKP ARLT Kladno "B"KST Rakovník "C"- EDISON9:9
316. 10. 2005 10:30Sokol LányTTC Příbram11:7
316. 10. 2005 10:30TTC Kladno "C"SK Březnice15:3
316. 10. 2005 11:30Sokol HořoviceKaučuk Kralupy n.Vlt.14:4
316. 10. 2005 10:30Sokol PříbramSTC Slaný13:5
316. 10. 2005 08:45SKP ARLT Kladno "B"ST- Šanov7:11
316. 10. 2005 11:30Sokol Stochov-HoniceKST Rakovník "C"- EDISON8:10
426. 10. 2005 18:00ST- ŠanovTTC Kladno "C"10:8
429. 10. 2005 17:00KST Rakovník "C"- EDISONSokol Lány7:11
429. 10. 2005 17:00Kaučuk Kralupy n.Vlt.Sokol Stochov-Honice11:7
425. 10. 2005 18:00STC SlanýSKP ARLT Kladno "B"11:7
429. 10. 2005 17:00TTC PříbramSokol Příbram8:10
429. 10. 2005 17:00SK BřezniceSokol Hořovice6:12
530. 10. 2005 11:30KST Rakovník "C"- EDISONTTC Kladno "C"12:6
524. 10. 2005 19:00ST- ŠanovSokol Lány12:6
530. 10. 2005 10:30STC SlanýSokol Stochov-Honice5:13
530. 10. 2005 11:30Kaučuk Kralupy n.Vlt.SKP ARLT Kladno "B"14:4
527. 10. 2005 19:00SK BřezniceSokol Příbram8:10
530. 10. 2005 10:30TTC PříbramSokol Hořovice6:12
612. 11. 2005 13:00TTC Kladno "C"Sokol Příbram5:13
612. 11. 2005 14:00Sokol LánySokol Hořovice4:14
612. 11. 2005 17:00Sokol Stochov-HoniceTTC Příbram10:8
612. 11. 2005 13:30SKP ARLT Kladno "B"SK Březnice8:10
612. 11. 2005 09:00ST- ŠanovKaučuk Kralupy n.Vlt.12:6
612. 11. 2005 17:00KST Rakovník "C"- EDISONSTC Slaný13:5
702. 11. 2005 19:00Sokol LánySokol Příbram9:9
713. 11. 2005 10:30TTC Kladno "C"Sokol Hořovice4:14
713. 11. 2005 08:45SKP ARLT Kladno "B"TTC Příbram9:9
713. 11. 2005 11:30Sokol Stochov-HoniceSK Březnice11:7
713. 11. 2005 11:30KST Rakovník "C"- EDISONKaučuk Kralupy n.Vlt.7:11
709. 11. 2005 19:00ST- ŠanovSTC Slaný13:5
826. 11. 2005 15:00Kaučuk Kralupy n.Vlt.TTC Kladno "C"13:5
823. 11. 2005 19:00STC SlanýSokol Lány10:8
826. 11. 2005 17:00TTC PříbramST- Šanov6:12
826. 11. 2005 17:00SK BřezniceKST Rakovník "C"- EDISON10:8
826. 11. 2005 17:00Sokol PříbramSokol Stochov-Honice10:8
826. 11. 2005 17:00Sokol HořoviceSKP ARLT Kladno "B"18:0
pokuta 50
927. 11. 2005 10:30STC SlanýTTC Kladno "C"11:7
927. 11. 2005 11:30Kaučuk Kralupy n.Vlt.Sokol Lány8:10
927. 11. 2005 11:30SK BřezniceST- Šanov7:11
927. 11. 2005 10:30TTC PříbramKST Rakovník "C"- EDISON11:7
927. 11. 2005 11:30Sokol HořoviceSokol Stochov-Honice14:4
927. 11. 2005 10:30Sokol PříbramSKP ARLT Kladno "B"14:4
1010. 12. 2005 17:00Sokol Stochov-HoniceTTC Kladno "C"9:9
1010. 12. 2005 13:30SKP ARLT Kladno "B"Sokol Lány6:12
1010. 12. 2005 17:00ST- ŠanovSokol Příbram18:0wo
1010. 12. 2005 17:00KST Rakovník "C"- EDISONSokol Hořovice6:12
1010. 12. 2005 17:00Kaučuk Kralupy n.Vlt.TTC Příbram10:8
1007. 12. 2005 19:00STC SlanýSK Březnice5:13
1111. 12. 2005 08:45SKP ARLT Kladno "B"TTC Kladno "C"7:11
1106. 12. 2005 19:00Sokol Stochov-HoniceSokol Lány8:10
1111. 12. 2005 11:30KST Rakovník "C"- EDISONSokol Příbram9:9
1111. 12. 2005 10:30ST- ŠanovSokol Hořovice6:12
1111. 12. 2005 10:30STC SlanýTTC Příbram11:7
1111. 12. 2005 11:30Kaučuk Kralupy n.Vlt.SK Březnice11:7
1214. 01. 2006 13:30SKP ARLT Kladno "B"Sokol Stochov-Honice2:16
1214. 01. 2006 17:00KST Rakovník "C"- EDISONST- Šanov13:5
pokuta 50
1214. 01. 2006 17:00STC SlanýKaučuk Kralupy n.Vlt.9:9
1214. 01. 2006 17:00SK BřezniceTTC Příbram6:12
1214. 01. 2006 17:00Sokol HořoviceSokol Příbram14:4
1214. 01. 2006 13:00Sokol LányTTC Kladno "C"9:9
1328. 01. 2006 17:00TTC PříbramTTC Kladno "C"13:5
1328. 01. 2006 17:00SK BřezniceSokol Lány9:9
1328. 01. 2006 17:00Kaučuk Kralupy n.Vlt.Sokol Příbram11:7
1328. 01. 2006 17:00STC SlanýSokol Hořovice7:11
1328. 01. 2006 17:00ST- ŠanovSokol Stochov-Honice11:7
1328. 01. 2006 17:00KST Rakovník "C"- EDISONSKP ARLT Kladno "B"16:2
1429. 01. 2006 09:30TTC PříbramSokol Lány12:6
1429. 01. 2006 11:30SK BřezniceTTC Kladno "C"10:8
1429. 01. 2006 11:30Kaučuk Kralupy n.Vlt.Sokol Hořovice6:12
1429. 01. 2006 10:30STC SlanýSokol Příbram8:10
1429. 01. 2006 10:30ST- ŠanovSKP ARLT Kladno "B"18:0wo
1429. 01. 2006 11:30KST Rakovník "C"- EDISONSokol Stochov-Honice9:9
1511. 02. 2006 09:00TTC Kladno "C"ST- Šanov5:13
1511. 02. 2006 18:00Sokol LányKST Rakovník "C"- EDISON5:13
1511. 02. 2006 10:30Sokol Stochov-HoniceKaučuk Kralupy n.Vlt.3:15
1511. 02. 2006 13:30SKP ARLT Kladno "B"STC Slaný7:11
1511. 02. 2006 15:00Sokol PříbramTTC Příbram6:12
1511. 02. 2006 17:00Sokol HořoviceSK Březnice17:1
1612. 02. 2006 10:30TTC Kladno "C"KST Rakovník "C"- EDISON7:11
1612. 02. 2006 09:00Sokol LányST- Šanov10:8
1612. 02. 2006 11:30Sokol Stochov-HoniceSTC Slaný18:0wo
1612. 02. 2006 08:45SKP ARLT Kladno "B"Kaučuk Kralupy n.Vlt.4:14
1610. 02. 2006 20:00Sokol PříbramSK Březnice10:8
1612. 02. 2006 11:30Sokol HořoviceTTC Příbram13:5
1725. 02. 2006 17:00Sokol PříbramTTC Kladno "C"13:5
1722. 02. 2006 19:00Sokol HořoviceSokol Lány16:2
1725. 02. 2006 17:00TTC PříbramSokol Stochov-Honice10:8
1723. 02. 2006 19:00SK BřezniceSKP ARLT Kladno "B"15:3
1714. 02. 2006 18:30Kaučuk Kralupy n.Vlt.ST- Šanov11:7
1723. 02. 2006 18:30STC SlanýKST Rakovník "C"- EDISON9:9
1817. 02. 2006 20:00Sokol PříbramSokol Lány15:3
1826. 02. 2006 11:30Sokol HořoviceTTC Kladno "C"15:3
1821. 02. 2006 18:00TTC PříbramSKP ARLT Kladno "B"14:4
1826. 02. 2006 11:30SK BřezniceSokol Stochov-Honice4:14
1826. 02. 2006 11:30Kaučuk Kralupy n.Vlt.KST Rakovník "C"- EDISON5:13
1826. 02. 2006 10:30STC SlanýST- Šanov3:15
1911. 03. 2006 13:00TTC Kladno "C"Kaučuk Kralupy n.Vlt.10:8
1910. 03. 2006 18:30Sokol LánySTC Slaný9:9
1911. 03. 2006 17:00ST- ŠanovTTC Příbram10:8
1911. 03. 2006 17:00KST Rakovník "C"- EDISONSK Březnice8:10
1911. 03. 2006 17:00Sokol Stochov-HoniceSokol Příbram9:9
1911. 03. 2006 13:30SKP ARLT Kladno "B"Sokol Hořovice9:9
2012. 03. 2006 10:30TTC Kladno "C"STC Slaný13:5
2012. 03. 2006 10:30Sokol LányKaučuk Kralupy n.Vlt.11:7
2012. 03. 2006 10:30ST- ŠanovSK Březnice13:5
2012. 03. 2006 11:30KST Rakovník "C"- EDISONTTC Příbram8:10
2012. 03. 2006 11:30Sokol Stochov-HoniceSokol Hořovice2:16
2012. 03. 2006 08:45SKP ARLT Kladno "B"Sokol Příbram5:13
2125. 03. 2006 17:00TTC Kladno "C"Sokol Stochov-Honice6:12
2125. 03. 2006 13:30Sokol LánySKP ARLT Kladno "B"17:1
2125. 03. 2006 17:00Sokol PříbramST- Šanov8:10
2125. 03. 2006 17:00Sokol HořoviceKST Rakovník "C"- EDISON8:10
2125. 03. 2006 18:00TTC PříbramKaučuk Kralupy n.Vlt.12:6
2125. 03. 2006 17:00SK BřezniceSTC Slaný15:3
2226. 03. 2006 10:30TTC Kladno "C"SKP ARLT Kladno "B"13:5
2226. 03. 2006 10:30Sokol LánySokol Stochov-Honice9:9
2226. 03. 2006 10:30Sokol PříbramKST Rakovník "C"- EDISON7:11
2226. 03. 2006 11:30Sokol HořoviceST- Šanov12:6
2226. 03. 2006 10:30TTC PříbramSTC Slaný16:2
2226. 03. 2006 11:30SK BřezniceKaučuk Kralupy n.Vlt.7:11
1/108. 04. 2006 15:00Sokol HořoviceTTC Příbram10:2
1/1 ST- ŠanovKaučuk Kralupy n.Vlt.0:10wo
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Stochov-HoniceSTC Slaný10:7
1/108. 04. 2006 17:00SK BřezniceTTC Kladno "C"10:8
1/215. 04. 2006 17:00TTC PříbramSokol Hořovice7:9
pokuta 50
1/2 Kaučuk Kralupy n.Vlt.ST- Šanov10:0wo
1/211. 04. 2006 18:00STC SlanýSokol Stochov-Honice10:5
1/215. 04. 2006 13:30TTC Kladno "C"SK Březnice10:6
1/316. 04. 2006 10:00Sokol Stochov-HoniceSTC Slaný4:9
1/316. 04. 2006 10:00SK BřezniceTTC Kladno "C"6:9
2/122. 04. 2006 17:00Sokol HořoviceKaučuk Kralupy n.Vlt.10:2
2/122. 04. 2006 17:00SK BřezniceSokol Stochov-Honice10:6
2/229. 04. 2006 17:00Kaučuk Kralupy n.Vlt.Sokol Hořovice4:9
2/229. 04. 2006 17:00Sokol Stochov-HoniceSK Březnice10:6
2/330. 04. 2006 10:00Sokol Stochov-HoniceSK Březnice7:9
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
101. 10. 2005 17:00TTC Bělá p.B.Sokol Mnichovo Hradiště12:6
101. 10. 2005 17:00Sokol Velké PopoviceTTC Říčany7:11
důtka
101. 10. 2005 17:00Sokol Kutná HoraJiskra Zruč n.S.-RABBIT13:5
130. 09. 2005 18:30Sokol LíbezniceTJ Neratovice8:10
130. 09. 2005 19:00Lokomotiva NymburkTTC Brandýs n.L. "B"7:11
101. 10. 2005 17:00Sokol Libice n.C.Sokol Sadská "B"12:6
důtka
215. 10. 2005 17:00Sokol Libice n.C.Sokol Líbeznice12:6
215. 10. 2005 17:00TJ NeratoviceSokol Sadská "B"7:11
215. 10. 2005 17:00Lokomotiva NymburkSokol Kutná Hora7:11
215. 10. 2005 13:30TTC Brandýs n.L. "B"Jiskra Zruč n.S.-RABBIT15:3
215. 10. 2005 17:00TTC Bělá p.B.Sokol Velké Popovice15:3
215. 10. 2005 17:00Sokol Mnichovo HradištěTTC Říčany8:10
316. 10. 2005 10:30Sokol LíbezniceSokol Sadská "B"11:7
316. 10. 2005 10:30Sokol Libice n.C.TJ Neratovice13:5
316. 10. 2005 08:45TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Kutná Hora9:9
316. 10. 2005 11:30Lokomotiva NymburkJiskra Zruč n.S.-RABBIT13:5
316. 10. 2005 11:30Sokol Mnichovo HradištěSokol Velké Popovice15:3
316. 10. 2005 11:30TTC Bělá p.B.TTC Říčany7:11
429. 10. 2005 17:00Sokol Velké PopoviceSokol Libice n.C.6:12
429. 10. 2005 17:00TTC ŘíčanySokol Sadská "B"13:5
429. 10. 2005 17:00Sokol Kutná HoraTTC Bělá p.B.12:6
429. 10. 2005 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Mnichovo Hradiště6:12
429. 10. 2005 17:00Sokol LíbezniceLokomotiva Nymburk11:7
426. 10. 2005 19:00TJ NeratoviceTTC Brandýs n.L. "B"11:7
530. 10. 2005 11:30TTC ŘíčanySokol Libice n.C.10:8
530. 10. 2005 11:30Sokol Velké PopoviceSokol Sadská "B"7:11
530. 10. 2005 10:30Jiskra Zruč n.S.-RABBITTTC Bělá p.B.9:9
530. 10. 2005 10:30Sokol Kutná HoraSokol Mnichovo Hradiště12:6
530. 10. 2005 10:30TJ NeratoviceLokomotiva Nymburk12:6
530. 10. 2005 10:30Sokol LíbezniceTTC Brandýs n.L. "B"10:8
612. 11. 2005 17:00Sokol Libice n.C.Lokomotiva Nymburk11:7
612. 11. 2005 13:30Sokol Sadská "B"TTC Brandýs n.L. "B"9:9
612. 11. 2005 15:00TTC Bělá p.B.Sokol Líbeznice7:11
612. 11. 2005 15:00Sokol Mnichovo HradištěTJ Neratovice10:8
612. 11. 2005 17:00Sokol Velké PopoviceSokol Kutná Hora8:10
612. 11. 2005 17:00TTC ŘíčanyJiskra Zruč n.S.-RABBIT11:7
713. 11. 2005 08:45Sokol Sadská "B"Lokomotiva Nymburk12:6
713. 11. 2005 10:30Sokol Libice n.C.TTC Brandýs n.L. "B"9:9
713. 11. 2005 10:30Sokol Mnichovo HradištěSokol Líbeznice8:10
713. 11. 2005 10:30TTC Bělá p.B.TJ Neratovice9:9
713. 11. 2005 11:30TTC ŘíčanySokol Kutná Hora11:7
713. 11. 2005 11:30Sokol Velké PopoviceJiskra Zruč n.S.-RABBIT8:10
826. 11. 2005 17:00Sokol Kutná HoraSokol Libice n.C.7:11
826. 11. 2005 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Sadská "B"7:11
820. 11. 2005 18:30
Bude sehráno v herně Popovic
Sokol LíbezniceSokol Velké Popovice12:6
826. 11. 2005 17:00TJ NeratoviceTTC Říčany11:7
826. 11. 2005 17:00Lokomotiva NymburkTTC Bělá p.B.7:11
826. 11. 2005 13:30TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Mnichovo Hradiště10:8
927. 11. 2005 10:30Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Libice n.C.5:13
927. 11. 2005 10:30Sokol Kutná HoraSokol Sadská "B"13:5
927. 11. 2005 10:30TJ NeratoviceSokol Velké Popovice14:4
927. 11. 2005 10:30Sokol LíbezniceTTC Říčany7:11
927. 11. 2005 08:45TTC Brandýs n.L. "B"TTC Bělá p.B.11:7
927. 11. 2005 11:30Lokomotiva NymburkSokol Mnichovo Hradiště7:11
1010. 12. 2005 17:00TTC Bělá p.B.Sokol Libice n.C.7:11
1010. 12. 2005 12:00Sokol Mnichovo HradištěSokol Sadská "B"12:6
1010. 12. 2005 17:00Sokol Velké PopoviceLokomotiva Nymburk7:11
1010. 12. 2005 17:00TTC ŘíčanyTTC Brandýs n.L. "B"10:8
1010. 12. 2005 17:00Sokol Kutná HoraSokol Líbeznice9:9
1010. 12. 2005 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITTJ Neratovice5:13
1111. 12. 2005 10:30Sokol Mnichovo HradištěSokol Libice n.C.10:8
1111. 12. 2005 10:30TTC Bělá p.B.Sokol Sadská "B"12:6
1111. 12. 2005 11:30TTC ŘíčanyLokomotiva Nymburk12:6
1111. 12. 2005 11:30Sokol Velké PopoviceTTC Brandýs n.L. "B"3:15
1111. 12. 2005 10:30Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Líbeznice7:11
1111. 12. 2005 10:30Sokol Kutná HoraTJ Neratovice10:8
1214. 01. 2006 17:00Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá p.B.6:12
1214. 01. 2006 17:00TTC ŘíčanySokol Velké Popovice18:0
1214. 01. 2006 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Kutná Hora8:10
1213. 01. 2006 18:00TJ NeratoviceSokol Líbeznice9:9
1214. 01. 2006 13:30TTC Brandýs n.L. "B"Lokomotiva Nymburk12:6
1214. 01. 2006 13:30Sokol Sadská "B"Sokol Libice n.C.7:10
1328. 01. 2006 17:00Sokol LíbezniceSokol Libice n.C.12:6
1326. 01. 2006 18:00Sokol Sadská "B"TJ Neratovice6:12
1328. 01. 2006 17:00Sokol Kutná HoraLokomotiva Nymburk10:8
1328. 01. 2006 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITTTC Brandýs n.L. "B"3:15
1328. 01. 2006 17:00Sokol Velké PopoviceTTC Bělá p.B.7:11
1328. 01. 2006 17:00TTC ŘíčanySokol Mnichovo Hradiště15:3
1420. 01. 2006 18:00Sokol Sadská "B"Sokol Líbeznice5:13
1429. 01. 2006 10:30TJ NeratoviceSokol Libice n.C.7:11
1429. 01. 2006 10:30Sokol Kutná HoraTTC Brandýs n.L. "B"9:9
1429. 01. 2006 10:30Jiskra Zruč n.S.-RABBITLokomotiva Nymburk6:12
1429. 01. 2006 11:30Sokol Velké PopoviceSokol Mnichovo Hradiště3:15
1429. 01. 2006 11:30TTC ŘíčanyTTC Bělá p.B.15:3
1511. 02. 2006 17:00Sokol Libice n.C.Sokol Velké Popovice14:4
1511. 02. 2006 13:30Sokol Sadská "B"TTC Říčany8:10
1511. 02. 2006 17:00TTC Bělá p.B.Sokol Kutná Hora9:9
1511. 02. 2006 17:00Sokol Mnichovo HradištěJiskra Zruč n.S.-RABBIT14:4
1511. 02. 2006 17:00Lokomotiva NymburkSokol Líbeznice12:6
1511. 02. 2006 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TJ Neratovice13:5
1612. 02. 2006 10:30Sokol Libice n.C.TTC Říčany7:11
1612. 02. 2006 08:45Sokol Sadská "B"Sokol Velké Popovice11:7
1612. 02. 2006 10:30TTC Bělá p.B.Jiskra Zruč n.S.-RABBIT11:7
1612. 02. 2006 10:30Sokol Mnichovo HradištěSokol Kutná Hora9:9
1612. 02. 2006 11:30Lokomotiva NymburkTJ Neratovice8:10
1612. 02. 2006 08:45TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Líbeznice11:7
1725. 02. 2006 17:00Lokomotiva NymburkSokol Libice n.C.10:8
1725. 02. 2006 13:30TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Sadská "B"14:4
1725. 02. 2006 17:00Sokol LíbezniceTTC Bělá p.B.14:4
1725. 02. 2006 17:00TJ NeratoviceSokol Mnichovo Hradiště13:5
1721. 02. 2006 19:00Sokol Kutná HoraSokol Velké Popovice13:5
1725. 02. 2006 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITTTC Říčany7:11
1826. 02. 2006 11:30Lokomotiva NymburkSokol Sadská "B"11:7
1826. 02. 2006 08:45TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Libice n.C.11:7
1826. 02. 2006 10:30Sokol LíbezniceSokol Mnichovo Hradiště12:6
1826. 02. 2006 10:30TJ NeratoviceTTC Bělá p.B.10:8
1826. 02. 2006 10:30Sokol Kutná HoraTTC Říčany11:7
1826. 02. 2006 10:30Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Velké Popovice11:7
1911. 03. 2006 17:00Sokol Libice n.C.Sokol Kutná Hora7:11
1911. 03. 2006 13:30Sokol Sadská "B"Jiskra Zruč n.S.-RABBIT4:14
1911. 03. 2006 17:00Sokol Velké PopoviceSokol Líbeznice2:16
1911. 03. 2006 17:00TTC ŘíčanyTJ Neratovice10:8
1911. 03. 2006 17:00TTC Bělá p.B.Lokomotiva Nymburk9:9
1911. 03. 2006 17:00Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs n.L. "B"12:6
2012. 03. 2006 10:30Sokol Libice n.C.Jiskra Zruč n.S.-RABBIT11:7
2012. 03. 2006 08:45Sokol Sadská "B"Sokol Kutná Hora8:10
2012. 03. 2006 11:30Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice2:16
2012. 03. 2006 11:30TTC ŘíčanySokol Líbeznice10:8
2012. 03. 2006 10:30TTC Bělá p.B.TTC Brandýs n.L. "B"8:10
2012. 03. 2006 10:30Sokol Mnichovo HradištěLokomotiva Nymburk16:2
2125. 03. 2006 17:00Sokol Libice n.C.TTC Bělá p.B.8:10
2125. 03. 2006 13:30Sokol Sadská "B"Sokol Mnichovo Hradiště10:8
2125. 03. 2006 17:00Lokomotiva NymburkSokol Velké Popovice12:6
2125. 03. 2006 13:30TTC Brandýs n.L. "B"TTC Říčany7:11
2125. 03. 2006 17:00Sokol LíbezniceSokol Kutná Hora9:9
2125. 03. 2006 17:00TJ NeratoviceJiskra Zruč n.S.-RABBIT13:5
2226. 03. 2006 10:30Sokol Libice n.C.Sokol Mnichovo Hradiště9:9
2226. 03. 2006 08:45Sokol Sadská "B"TTC Bělá p.B.8:10
2226. 03. 2006 11:30Lokomotiva NymburkTTC Říčany5:13
2226. 03. 2006 08:45TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Velké Popovice15:3
2226. 03. 2006 10:30Sokol LíbezniceJiskra Zruč n.S.-RABBIT16:2
2226. 03. 2006 10:30TJ NeratoviceSokol Kutná Hora14:4
1/108. 04. 2006 17:00TTC ŘíčanySokol Líbeznice10:0wo
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Kutná HoraTTC Brandýs n.L. "B"10:0wo
1/108. 04. 2006 17:00TTC Bělá p.B.Jiskra Zruč n.S.-RABBIT10:4
1/108. 04. 2006 17:00Lokomotiva NymburkSokol Sadská "B"10:5
1/215. 04. 2006 17:00Sokol LíbezniceTTC Říčany0:10wo
1/215. 04. 2006 17:00TTC Brandýs n.L. "B"Sokol Kutná Hora0:10wo
1/209. 04. 2006 13:30Jiskra Zruč n.S.-RABBITTTC Bělá p.B.1:9
1/215. 04. 2006 17:00Sokol Sadská "B"Lokomotiva Nymburk10:6
1/316. 04. 2006 10:00Lokomotiva NymburkSokol Sadská "B"9:6
2/122. 04. 2006 17:00TTC ŘíčanySokol Kutná Hora10:5
2/122. 04. 2006 17:00Sokol Sadská "B"Jiskra Zruč n.S.-RABBIT6:10
2/229. 04. 2006 17:00Sokol Kutná HoraTTC Říčany0:9
2/229. 04. 2006 17:00Jiskra Zruč n.S.-RABBITSokol Sadská "B"5:10
2/330. 04. 2006 10:00Sokol Sadská "B"Jiskra Zruč n.S.-RABBIT9:8
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
101. 10. 2005 13:30Sokol Stochov-Honice "B"SKST Sokol Veltrusy9:9
101. 10. 2005 13:30Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Aero Odolena Voda14:4
101. 10. 2005 13:30Sokol Hudlice "B"Sokol Žebrák8:10
101. 10. 2005 17:00Sokol Kostelec n.L.Start Mlékojedy12:6
101. 10. 2005 17:00TTC Slovan KladnoSokol Králův Dvůr "D"14:4
215. 10. 2005 17:00TTC Slovan KladnoSokol Hudlice "B"7:11
215. 10. 2005 18:00Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Žebrák8:10
215. 10. 2005 17:00Sokol Kostelec n.L.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"4:14
215. 10. 2005 18:00Start MlékojedyAero Odolena Voda9:9
215. 10. 2005 18:00SKST Sokol VeltrusyKST Rakovník "D"- EDISON17:1
316. 10. 2005 13:30Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Hudlice "B"6:12
316. 10. 2005 10:30TTC Slovan KladnoSokol Žebrák8:10
316. 10. 2005 10:30Start MlékojedyKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"8:10
316. 10. 2005 10:30Sokol Kostelec n.L.Aero Odolena Voda9:9
316. 10. 2005 08:45Sokol Stochov-Honice "B"KST Rakovník "D"- EDISON10:8
429. 10. 2005 13:30KST Rakovník "D"- EDISONSokol Králův Dvůr "D"6:12
429. 10. 2005 13:30Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Sokol Stochov-Honice "B"7:11
429. 10. 2005 17:00Aero Odolena VodaSKST Sokol Veltrusy6:12
429. 10. 2005 13:30Sokol Hudlice "B"Sokol Kostelec n.L.14:4
429. 10. 2005 17:00Sokol ŽebrákStart Mlékojedy13:5
530. 10. 2005 08:45KST Rakovník "D"- EDISONTTC Slovan Kladno12:6
530. 10. 2005 10:30Aero Odolena VodaSokol Stochov-Honice "B"4:14
530. 10. 2005 08:45Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"SKST Sokol Veltrusy5:13
530. 10. 2005 10:30Sokol ŽebrákSokol Kostelec n.L.15:3
530. 10. 2005 08:45Sokol Hudlice "B"Start Mlékojedy8:10
612. 11. 2005 17:00TTC Slovan KladnoSokol Kostelec n.L.15:3
612. 11. 2005 18:00Sokol Králův Dvůr "D"Start Mlékojedy15:3
612. 11. 2005 13:30Sokol Stochov-Honice "B"Sokol Hudlice "B"7:11
612. 11. 2005 18:00SKST Sokol VeltrusySokol Žebrák6:12
612. 11. 2005 13:30KST Rakovník "D"- EDISONAero Odolena Voda15:3
713. 11. 2005 13:30Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Kostelec n.L.15:3
713. 11. 2005 10:30TTC Slovan KladnoStart Mlékojedy12:6
713. 11. 2005 09:30SKST Sokol VeltrusySokol Hudlice "B"10:8
713. 11. 2005 08:45Sokol Stochov-Honice "B"Sokol Žebrák8:10
713. 11. 2005 08:45KST Rakovník "D"- EDISONKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"9:9
826. 11. 2005 11:30Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"TTC Slovan Kladno5:13
826. 11. 2005 17:00Aero Odolena VodaSokol Králův Dvůr "D"9:9
826. 11. 2005 17:00Sokol ŽebrákKST Rakovník "D"- EDISON18:0
826. 11. 2005 17:00Sokol Kostelec n.L.Sokol Stochov-Honice "B"7:11
826. 11. 2005 18:00Start MlékojedySKST Sokol Veltrusy3:15
927. 11. 2005 10:30Aero Odolena VodaTTC Slovan Kladno7:11
927. 11. 2005 08:45Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Sokol Králův Dvůr "D"6:12
927. 11. 2005 08:45Sokol Hudlice "B"KST Rakovník "D"- EDISON17:1
927. 11. 2005 10:30Start MlékojedySokol Stochov-Honice "B"2:16
927. 11. 2005 10:30Sokol Kostelec n.L.SKST Sokol Veltrusy4:14
1010. 12. 2005 13:30Sokol Stochov-Honice "B"TTC Slovan Kladno11:7
1010. 12. 2005 18:00SKST Sokol VeltrusySokol Králův Dvůr "D"13:5
1010. 12. 2005 13:30KST Rakovník "D"- EDISONStart Mlékojedy12:6
1010. 12. 2005 13:30Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Sokol Hudlice "B"7:11
1010. 12. 2005 17:00Aero Odolena VodaSokol Žebrák3:15
1111. 12. 2005 09:30SKST Sokol VeltrusyTTC Slovan Kladno13:5
1111. 12. 2005 08:45Sokol Stochov-Honice "B"Sokol Králův Dvůr "D"9:9
1111. 12. 2005 08:45KST Rakovník "D"- EDISONSokol Kostelec n.L.12:6
1111. 12. 2005 10:30Aero Odolena VodaSokol Hudlice "B"8:10
1111. 12. 2005 08:45Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Sokol Žebrák7:11
1214. 01. 2006 18:00SKST Sokol VeltrusySokol Stochov-Honice "B"16:2
1214. 01. 2006 17:00Aero Odolena VodaKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"8:10
1214. 01. 2006 17:00Sokol ŽebrákSokol Hudlice "B"5:13
1214. 01. 2006 18:00Start MlékojedySokol Kostelec n.L.10:8
pokuta 50
1214. 01. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "D"TTC Slovan Kladno9:9
1328. 01. 2006 13:30Sokol Hudlice "B"TTC Slovan Kladno12:6
1328. 01. 2006 17:00Sokol ŽebrákSokol Králův Dvůr "D"10:8
1328. 01. 2006 13:30Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Sokol Kostelec n.L.9:9
1328. 01. 2006 17:00Aero Odolena VodaStart Mlékojedy11:7
1328. 01. 2006 13:30KST Rakovník "D"- EDISONSKST Sokol Veltrusy6:12
1429. 01. 2006 10:30Sokol Hudlice "B"Sokol Králův Dvůr "D"12:6
1429. 01. 2006 10:30Sokol ŽebrákTTC Slovan Kladno11:7
1429. 01. 2006 08:45Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Start Mlékojedy12:6
1429. 01. 2006 10:30Aero Odolena VodaSokol Kostelec n.L.12:6
1429. 01. 2006 08:45KST Rakovník "D"- EDISONSokol Stochov-Honice "B"9:9
1511. 02. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "D"KST Rakovník "D"- EDISON5:13
1511. 02. 2006 13:30Sokol Stochov-Honice "B"Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"9:9
1511. 02. 2006 18:00SKST Sokol VeltrusyAero Odolena Voda12:6
1511. 02. 2006 17:00Sokol Kostelec n.L.Sokol Hudlice "B"3:15
1511. 02. 2006 18:00Start MlékojedySokol Žebrák1:17
1612. 02. 2006 10:30TTC Slovan KladnoKST Rakovník "D"- EDISON10:8
1612. 02. 2006 08:45Sokol Stochov-Honice "B"Aero Odolena Voda11:7
1612. 02. 2006 09:30SKST Sokol VeltrusyKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"15:3
1612. 02. 2006 10:30Sokol Kostelec n.L.Sokol Žebrák4:14
1612. 02. 2006 10:30Start MlékojedySokol Hudlice "B"3:15
1723. 02. 2006 17:00Sokol Kostelec n.L.TTC Slovan Kladno12:6
1725. 02. 2006 18:00Start MlékojedySokol Králův Dvůr "D"11:6
1725. 02. 2006 13:30Sokol Hudlice "B"Sokol Stochov-Honice "B"15:3
1725. 02. 2006 17:00Sokol ŽebrákSKST Sokol Veltrusy12:6
1725. 02. 2006 17:00Aero Odolena VodaKST Rakovník "D"- EDISON10:8
1826. 02. 2006 10:30Sokol Kostelec n.L.Sokol Králův Dvůr "D"11:7
1826. 02. 2006 10:30Start MlékojedyTTC Slovan Kladno5:13
1826. 02. 2006 08:45Sokol Hudlice "B"SKST Sokol Veltrusy10:8
1826. 02. 2006 10:30Sokol ŽebrákSokol Stochov-Honice "B"10:8
1826. 02. 2006 08:45Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"KST Rakovník "D"- EDISON9:9
1911. 03. 2006 17:00TTC Slovan KladnoKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"12:6
1911. 03. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "D"Aero Odolena Voda12:6
1911. 03. 2006 13:30KST Rakovník "D"- EDISONSokol Žebrák9:9
1911. 03. 2006 13:30Sokol Stochov-Honice "B"Sokol Kostelec n.L.13:5
1911. 03. 2006 18:00SKST Sokol VeltrusyStart Mlékojedy17:1
2012. 03. 2006 10:30TTC Slovan KladnoAero Odolena Voda17:1
2012. 03. 2006 13:30Sokol Králův Dvůr "D"Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"3:15
2012. 03. 2006 08:45KST Rakovník "D"- EDISONSokol Hudlice "B"6:12
2012. 03. 2006 08:45Sokol Stochov-Honice "B"Start Mlékojedy12:6
2012. 03. 2006 09:30SKST Sokol VeltrusySokol Kostelec n.L.16:2
2125. 03. 2006 17:00TTC Slovan KladnoSokol Stochov-Honice "B"12:6
2125. 03. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "D"SKST Sokol Veltrusy4:14
2125. 03. 2006 18:00Start MlékojedyKST Rakovník "D"- EDISON11:7
2125. 03. 2006 13:30Sokol Hudlice "B"Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"16:2
2125. 03. 2006 17:00Sokol ŽebrákAero Odolena Voda10:8
2226. 03. 2006 10:30TTC Slovan KladnoSKST Sokol Veltrusy9:9
2226. 03. 2006 13:30Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Stochov-Honice "B"7:11
2226. 03. 2006 10:30Sokol Kostelec n.L.KST Rakovník "D"- EDISON8:10
2226. 03. 2006 08:45Sokol Hudlice "B"Aero Odolena Voda12:6
2226. 03. 2006 10:30Sokol ŽebrákKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"12:6
1/108. 04. 2006 17:00Sokol ŽebrákSokol Stochov-Honice "B"10:3
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Hudlice "B"SKST Sokol Veltrusy10:4
1/108. 04. 2006 18:00Sokol Králův Dvůr "D"Start Mlékojedy10:5
1/1 Aero Odolena VodaSokol Kostelec n.L.10:0wo
1/215. 04. 2006 17:00Sokol Stochov-Honice "B"Sokol Žebrák8:9
1/215. 04. 2006 18:00SKST Sokol VeltrusySokol Hudlice "B"1:10
1/215. 04. 2006 17:00Start MlékojedySokol Králův Dvůr "D"2:10
1/2 Sokol Kostelec n.L.Aero Odolena Voda0:10wo
2/122. 04. 2006 17:00Sokol ŽebrákSokol Hudlice "B"5:10
2/122. 04. 2006 17:00Start MlékojedyAero Odolena Voda10:7
2/229. 04. 2006 17:00Sokol Hudlice "B"Sokol Žebrák10:3
2/229. 04. 2006 17:00Aero Odolena VodaStart Mlékojedy10:3
2/330. 04. 2006 10:00Start MlékojedyAero Odolena Voda5:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
101. 10. 2005 17:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"TTC STEER Mladá Boleslav8:10
101. 10. 2005 17:00TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Čečelice "B"13:5
101. 10. 2005 17:00TTC Josefův DůlSokol Kosmonosy6:12
101. 10. 2005 17:00Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Bělá p.B. "B"12:6
101. 10. 2005 13:30Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Krchleby15:3
101. 10. 2005 18:30Sokol Sadská "D"Sokol Sadská "C"7:11
215. 10. 2005 13:30Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Sadská "D"11:7
215. 10. 2005 13:30TTC Bělá p.B. "B"Sokol Sadská "C"18:0wo
215. 10. 2005 13:30Lokomotiva Nymburk "B"TTC Josefův Důl11:7
pokuta 50
215. 10. 2005 17:00Sokol KrchlebySokol Kosmonosy9:9
215. 10. 2005 10:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"TTC Brandýs n.L. "C"10:8
215. 10. 2005 17:00TTC STEER Mladá BoleslavSokol Čečelice "B"16:2
316. 10. 2005 08:45Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Sadská "C"12:6
316. 10. 2005 08:45TTC Bělá p.B. "B"Sokol Sadská "D"12:6
316. 10. 2005 10:30Sokol KrchlebyTTC Josefův Důl12:6
316. 10. 2005 08:45Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Kosmonosy6:12
pokuta 50
316. 10. 2005 10:30TTC STEER Mladá BoleslavTTC Brandýs n.L. "C"11:7
316. 10. 2005 13:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Čečelice "B"17:1
429. 10. 2005 18:00TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Sadská "D"14:4
429. 10. 2005 13:30Sokol Čečelice "B"Sokol Sadská "C"7:11
429. 10. 2005 17:00TTC Josefův DůlAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"9:9
429. 10. 2005 17:00Sokol KosmonosyTTC STEER Mladá Boleslav5:13
429. 10. 2005 17:00Sokol Mnichovo Hradiště "B"Lokomotiva Nymburk "B"6:12
429. 10. 2005 17:00TTC Bělá p.B. "B"Sokol Krchleby7:11
530. 10. 2005 08:45Sokol Čečelice "B"Sokol Sadská "D"12:6
525. 10. 2005 18:30TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Sadská "C"9:9
530. 10. 2005 10:30Sokol KosmonosyAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"10:8
530. 10. 2005 10:30TTC Josefův DůlTTC STEER Mladá Boleslav4:14
530. 10. 2005 10:30TTC Bělá p.B. "B"Lokomotiva Nymburk "B"6:12
530. 10. 2005 10:30Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Krchleby8:10
612. 11. 2005 13:30Sokol Sadská "D"Lokomotiva Nymburk "B"6:12
612. 11. 2005 17:00Sokol Sadská "C"Sokol Krchleby8:10
612. 11. 2005 17:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:9
612. 11. 2005 16:00TTC STEER Mladá BoleslavTTC Bělá p.B. "B"13:5
612. 11. 2005 17:00TTC Brandýs n.L. "C"TTC Josefův Důl10:8
612. 11. 2005 13:30Sokol Čečelice "B"Sokol Kosmonosy4:14
713. 11. 2005 11:30Sokol Sadská "C"Lokomotiva Nymburk "B"15:3
713. 11. 2005 08:45Sokol Sadská "D"Sokol Krchleby2:16
713. 11. 2005 10:30TTC STEER Mladá BoleslavSokol Mnichovo Hradiště "B"15:3
713. 11. 2005 10:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"TTC Bělá p.B. "B"12:6
713. 11. 2005 08:45Sokol Čečelice "B"TTC Josefův Důl7:11
713. 11. 2005 10:30TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Kosmonosy13:5
826. 11. 2005 17:00TTC Josefův DůlSokol Sadská "D"14:4
826. 11. 2005 17:00Sokol KosmonosySokol Sadská "C"17:1
826. 11. 2005 17:00Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Brandýs n.L. "C"10:8
826. 11. 2005 17:00TTC Bělá p.B. "B"Sokol Čečelice "B"10:8
826. 11. 2005 13:30Lokomotiva Nymburk "B"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"5:13
826. 11. 2005 17:00Sokol KrchlebyTTC STEER Mladá Boleslav12:6
927. 11. 2005 10:30Sokol KosmonosySokol Sadská "D"14:4
927. 11. 2005 10:30TTC Josefův DůlSokol Sadská "C"8:10
927. 11. 2005 10:30TTC Bělá p.B. "B"TTC Brandýs n.L. "C"9:9
927. 11. 2005 10:30Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Čečelice "B"12:6
927. 11. 2005 10:30Sokol KrchlebyAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"14:4
927. 11. 2005 08:45Lokomotiva Nymburk "B"TTC STEER Mladá Boleslav7:11
1009. 12. 2005 18:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Sadská "D"11:7
1010. 12. 2005 17:00TTC STEER Mladá BoleslavSokol Sadská "C"9:9
1010. 12. 2005 18:00TTC Brandýs n.L. "C"Lokomotiva Nymburk "B"8:10
1010. 12. 2005 13:30Sokol Čečelice "B"Sokol Krchleby5:13
1010. 12. 2005 17:00
herna Mn.Hradiště
TTC Josefův DůlSokol Mnichovo Hradiště "B"5:13
1010. 12. 2005 17:00Sokol KosmonosyTTC Bělá p.B. "B"7:11
1111. 12. 2005 10:30TTC STEER Mladá BoleslavSokol Sadská "D"17:1
1111. 12. 2005 10:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Sadská "C"8:10
1111. 12. 2005 08:45Sokol Čečelice "B"Lokomotiva Nymburk "B"6:12
1111. 12. 2005 10:30TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Krchleby3:15
1111. 12. 2005 10:30Sokol KosmonosySokol Mnichovo Hradiště "B"7:11
1111. 12. 2005 10:30TTC Josefův DůlTTC Bělá p.B. "B"14:4
1214. 01. 2006 17:00TTC STEER Mladá BoleslavAŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"11:7
1214. 01. 2006 13:30Sokol Čečelice "B"TTC Brandýs n.L. "C"12:6
1214. 01. 2006 17:00Sokol KosmonosyTTC Josefův Důl14:4
1214. 01. 2006 17:00TTC Bělá p.B. "B"Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:8
1214. 01. 2006 17:00Sokol KrchlebyLokomotiva Nymburk "B"8:10
1230. 09. 2005 18:00Sokol Sadská "C"Sokol Sadská "D"10:8
1327. 01. 2006 18:30Sokol Sadská "D"Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:12
1317. 01. 2006 19:00Sokol Sadská "C"TTC Bělá p.B. "B"6:12
1328. 01. 2006 17:00TTC Josefův DůlLokomotiva Nymburk "B"11:7
1328. 01. 2006 17:00Sokol KosmonosySokol Krchleby12:6
1328. 01. 2006 18:00TTC Brandýs n.L. "C"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"7:11
1328. 01. 2006 13:30Sokol Čečelice "B"TTC STEER Mladá Boleslav6:12
1426. 01. 2006 18:00Sokol Sadská "C"Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:11
1429. 01. 2006 10:30Sokol Sadská "D"TTC Bělá p.B. "B"9:9
1429. 01. 2006 10:30TTC Josefův DůlSokol Krchleby11:7
1429. 01. 2006 10:30Sokol KosmonosyLokomotiva Nymburk "B"6:12
1429. 01. 2006 10:30TTC Brandýs n.L. "C"TTC STEER Mladá Boleslav6:12
1429. 01. 2006 08:45Sokol Čečelice "B"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"8:10
1511. 02. 2006 13:30Sokol Sadská "D"TTC Brandýs n.L. "C"10:8
1509. 02. 2006 19:00Sokol Sadská "C"Sokol Čečelice "B"18:0
1511. 02. 2006 18:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"TTC Josefův Důl7:11
1511. 02. 2006 17:00TTC STEER Mladá BoleslavSokol Kosmonosy15:3
1511. 02. 2006 13:30Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Mnichovo Hradiště "B"9:9
1511. 02. 2006 17:00Sokol KrchlebyTTC Bělá p.B. "B"8:10
1609. 02. 2006 17:00Sokol Sadská "D"Sokol Čečelice "B"8:10
1608. 02. 2006 18:00Sokol Sadská "C"TTC Brandýs n.L. "C"11:7
1612. 02. 2006 13:30AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Kosmonosy11:7
1612. 02. 2006 10:30TTC STEER Mladá BoleslavTTC Josefův Důl14:4
1612. 02. 2006 08:45Lokomotiva Nymburk "B"TTC Bělá p.B. "B"9:9
1612. 02. 2006 10:30Sokol KrchlebySokol Mnichovo Hradiště "B"13:5
1725. 02. 2006 13:30Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Sadská "D"10:8
1723. 02. 2006 18:00Sokol KrchlebySokol Sadská "C"14:4
1725. 02. 2006 17:00Sokol Mnichovo Hradiště "B"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"10:8
1725. 02. 2006 17:00TTC Bělá p.B. "B"TTC STEER Mladá Boleslav11:7
1725. 02. 2006 17:00TTC Josefův DůlTTC Brandýs n.L. "C"13:5
1725. 02. 2006 17:00Sokol KosmonosySokol Čečelice "B"12:6
1826. 02. 2006 08:45Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Sadská "C"14:4
1821. 02. 2006 18:00Sokol KrchlebySokol Sadská "D"15:3
1826. 02. 2006 10:30Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC STEER Mladá Boleslav9:9
1826. 02. 2006 10:30TTC Bělá p.B. "B"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"8:10
1826. 02. 2006 10:30TTC Josefův DůlSokol Čečelice "B"13:5
1826. 02. 2006 10:30Sokol KosmonosyTTC Brandýs n.L. "C"16:2
1911. 03. 2006 13:30Sokol Sadská "D"TTC Josefův Důl10:8
1911. 03. 2006 17:00Sokol Sadská "C"Sokol Kosmonosy7:11
1911. 03. 2006 18:00TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:11
1911. 03. 2006 13:30Sokol Čečelice "B"TTC Bělá p.B. "B"10:8
1911. 03. 2006 17:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Lokomotiva Nymburk "B"11:7
1911. 03. 2006 17:00TTC STEER Mladá BoleslavSokol Krchleby11:7
2012. 03. 2006 08:45Sokol Sadská "D"Sokol Kosmonosy7:11
2012. 03. 2006 11:30Sokol Sadská "C"TTC Josefův Důl6:12
2012. 03. 2006 10:30TTC Brandýs n.L. "C"TTC Bělá p.B. "B"4:14
2012. 03. 2006 08:45Sokol Čečelice "B"Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:11
2021. 03. 2006 17:00
dohrávka po dohodě, místo kontumace.
AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Krchleby11:7
2012. 03. 2006 10:30TTC STEER Mladá BoleslavLokomotiva Nymburk "B"11:7
2125. 03. 2006 13:30Sokol Sadská "D"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"5:13
2125. 03. 2006 17:00Sokol Sadská "C"TTC STEER Mladá Boleslav10:8
2125. 03. 2006 13:30Lokomotiva Nymburk "B"TTC Brandýs n.L. "C"11:7
2125. 03. 2006 17:00Sokol KrchlebySokol Čečelice "B"9:9
2125. 03. 2006 17:00
prohozené pořadatelství za podzimní kolo
Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Josefův Důl10:8
2125. 03. 2006 17:00TTC Bělá p.B. "B"Sokol Kosmonosy5:13
2226. 03. 2006 08:45Sokol Sadská "D"TTC STEER Mladá Boleslav8:10
2226. 03. 2006 11:30Sokol Sadská "C"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"5:13
2226. 03. 2006 08:45Lokomotiva Nymburk "B"Sokol Čečelice "B"13:5
2226. 03. 2006 10:30Sokol KrchlebyTTC Brandýs n.L. "C"14:4
2226. 03. 2006 10:30Sokol Mnichovo Hradiště "B"Sokol Kosmonosy10:8
2226. 03. 2006 10:30TTC Bělá p.B. "B"TTC Josefův Důl10:8
1/108. 04. 2006 17:00TTC STEER Mladá BoleslavLokomotiva Nymburk "B"10:4
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Mnichovo Hradiště "B"AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"10:8
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Sadská "C"TTC Josefův Důl9:9
1/107. 04. 2006 19:00TTC Brandýs n.L. "C"Sokol Čečelice "B"4:10
1/215. 04. 2006 17:00Lokomotiva Nymburk "B"TTC STEER Mladá Boleslav3:9
1/215. 04. 2006 17:00AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"Sokol Mnichovo Hradiště "B"4:9
1/215. 04. 2006 17:00
v herně AŠ Josyma MB
TTC Josefův DůlSokol Sadská "C"5:10
1/215. 04. 2006 17:00Sokol Čečelice "B"TTC Brandýs n.L. "C"10:2
2/122. 04. 2006 17:00TTC STEER Mladá BoleslavSokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
2/122. 04. 2006 17:00TTC Josefův DůlSokol Čečelice "B"9:9
2/229. 04. 2006 17:00Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC STEER Mladá Boleslav8:9
2/229. 04. 2006 17:00Sokol Čečelice "B"TTC Josefův Důl10:7
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
101. 10. 2005 17:00TJ KlínecSokol Černošice7:11
101. 10. 2005 13:30Slovan Lochovice "B"Sokol Mníšek pod Brdy11:7
101. 10. 2005 17:00Sokol Krásná Hora nad VltavouTatran Sedlčany "B"11:7
101. 10. 2005 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.SK Březnice "B"10:8
důtka
101. 10. 2005 17:00SK SuchodolSokol Hořovice "B"9:9
101. 10. 2005 17:00KST Týnec n.S.Sokol Benešov17:1
215. 10. 2005 17:00KST Týnec n.S.Spartak Rožmitál p.Tř.12:6
215. 10. 2005 17:00Sokol BenešovSK Březnice "B"9:9
215. 10. 2005 17:00SK SuchodolSokol Krásná Hora nad Vltavou9:9
pokuta 50
215. 10. 2005 13:30Sokol Hořovice "B"Tatran Sedlčany "B"13:5
215. 10. 2005 10:00
hráno u hostů-herna Slovanu Lochovice
TJ KlínecSlovan Lochovice "B"3:15
215. 10. 2005 17:00Sokol ČernošiceSokol Mníšek pod Brdy14:4
316. 10. 2005 10:30Sokol BenešovSpartak Rožmitál p.Tř.9:9
316. 10. 2005 10:30KST Týnec n.S.SK Březnice "B"16:2
pokuta 50
316. 10. 2005 08:45Sokol Hořovice "B"Sokol Krásná Hora nad Vltavou8:10
316. 10. 2005 10:30SK SuchodolTatran Sedlčany "B"10:8
316. 10. 2005 10:30Sokol ČernošiceSlovan Lochovice "B"10:8
316. 10. 2005 10:30
hráno u hostů-herna Sokola Mníšek
TJ KlínecSokol Mníšek pod Brdy10:8
429. 10. 2005 13:30Slovan Lochovice "B"KST Týnec n.S.5:13
429. 10. 2005 15:00Sokol Mníšek pod BrdySokol Benešov2:16
429. 10. 2005 17:00Sokol Krásná Hora nad VltavouTJ Klínec10:8
429. 10. 2005 18:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Černošice11:7
429. 10. 2005 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.SK Suchodol11:7
429. 10. 2005 13:30SK Březnice "B"Sokol Hořovice "B"8:10
530. 10. 2005 10:30Sokol Mníšek pod BrdyKST Týnec n.S.2:16
530. 10. 2005 08:45Slovan Lochovice "B"Sokol Benešov8:10
530. 10. 2005 13:30Tatran Sedlčany "B"TJ Klínec15:3
530. 10. 2005 10:30Sokol Krásná Hora nad VltavouSokol Černošice11:7
530. 10. 2005 08:45SK Březnice "B"SK Suchodol10:8
530. 10. 2005 10:30Spartak Rožmitál p.Tř.Sokol Hořovice "B"6:12
612. 11. 2005 17:00KST Týnec n.S.SK Suchodol11:7
612. 11. 2005 17:00Sokol BenešovSokol Hořovice "B"10:8
612. 11. 2005 17:00TJ KlínecSpartak Rožmitál p.Tř.3:15
612. 11. 2005 17:00Sokol ČernošiceSK Březnice "B"12:6
610. 11. 2005 18:00Slovan Lochovice "B"Sokol Krásná Hora nad Vltavou11:7
612. 11. 2005 17:00Sokol Mníšek pod BrdyTatran Sedlčany "B"7:11
713. 11. 2005 10:30Sokol BenešovSK Suchodol11:7
713. 11. 2005 10:30KST Týnec n.S.Sokol Hořovice "B"8:10
713. 11. 2005 10:30Sokol ČernošiceSpartak Rožmitál p.Tř.3:15
713. 11. 2005 10:30TJ KlínecSK Březnice "B"11:7
713. 11. 2005 10:30Sokol Mníšek pod BrdySokol Krásná Hora nad Vltavou7:11
713. 11. 2005 09:00
Tatran Sedlčany
Slovan Lochovice "B"Tatran Sedlčany "B"11:7
826. 11. 2005 17:00Sokol Krásná Hora nad VltavouKST Týnec n.S.7:11
826. 11. 2005 18:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Benešov10:8
826. 11. 2005 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.Slovan Lochovice "B"18:0
826. 11. 2005 13:30SK Březnice "B"Sokol Mníšek pod Brdy16:2
826. 11. 2005 17:00SK SuchodolTJ Klínec12:6
826. 11. 2005 13:30Sokol Hořovice "B"Sokol Černošice11:7
927. 11. 2005 13:30Tatran Sedlčany "B"KST Týnec n.S.7:11
927. 11. 2005 10:30Sokol Krásná Hora nad VltavouSokol Benešov14:4
927. 11. 2005 08:45SK Březnice "B"Slovan Lochovice "B"9:9
927. 11. 2005 10:30Spartak Rožmitál p.Tř.Sokol Mníšek pod Brdy18:0
927. 11. 2005 08:45Sokol Hořovice "B"TJ Klínec13:5
927. 11. 2005 10:30SK SuchodolSokol Černošice14:4
1010. 12. 2005 17:00TJ KlínecKST Týnec n.S.2:16
1010. 12. 2005 17:00Sokol ČernošiceSokol Benešov11:7
1010. 12. 2005 13:30Slovan Lochovice "B"SK Suchodol16:2
1010. 12. 2005 15:00Sokol Mníšek pod BrdySokol Hořovice "B"2:16
1010. 12. 2005 17:00Sokol Krásná Hora nad VltavouSpartak Rožmitál p.Tř.13:5
1010. 12. 2005 18:00Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "B"7:11
1111. 12. 2005 10:30Sokol ČernošiceKST Týnec n.S.3:15
1111. 12. 2005 10:30TJ KlínecSokol Benešov6:12
1111. 12. 2005 10:30Sokol Mníšek pod BrdySK Suchodol2:16
1105. 12. 2005 18:00Slovan Lochovice "B"Sokol Hořovice "B"5:13
1111. 12. 2005 13:30Tatran Sedlčany "B"Spartak Rožmitál p.Tř.3:15
1111. 12. 2005 10:30Sokol Krásná Hora nad VltavouSK Březnice "B"11:7
1214. 01. 2006 10:00Sokol ČernošiceTJ Klínec11:7
1214. 01. 2006 17:00Sokol Mníšek pod BrdySlovan Lochovice "B"6:12
STK
1214. 01. 2006 10:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Krásná Hora nad Vltavou9:9
1214. 01. 2006 13:30SK Březnice "B"Spartak Rožmitál p.Tř.3:15
1214. 01. 2006 13:30Sokol Hořovice "B"SK Suchodol15:3
1214. 01. 2006 17:00Sokol BenešovKST Týnec n.S.9:9
1328. 01. 2006 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.KST Týnec n.S.12:6
1328. 01. 2006 13:30SK Březnice "B"Sokol Benešov8:10
1328. 01. 2006 17:00Sokol Krásná Hora nad VltavouSK Suchodol15:3
1328. 01. 2006 18:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Hořovice "B"9:9
1328. 01. 2006 17:00
v herně hostů
Slovan Lochovice "B"TJ Klínec8:10
1328. 01. 2006 17:00Sokol Mníšek pod BrdySokol Černošice2:16
1429. 01. 2006 10:30Spartak Rožmitál p.Tř.Sokol Benešov14:4
1429. 01. 2006 08:45SK Březnice "B"KST Týnec n.S.5:13
1429. 01. 2006 10:30Sokol Krásná Hora nad VltavouSokol Hořovice "B"13:5
1429. 01. 2006 13:30Tatran Sedlčany "B"SK Suchodol9:9
1427. 01. 2006 19:00Slovan Lochovice "B"Sokol Černošice7:11
1429. 01. 2006 10:30
v herně hostů
Sokol Mníšek pod BrdyTJ Klínec8:10
1511. 02. 2006 17:00KST Týnec n.S.Slovan Lochovice "B"15:3
1511. 02. 2006 17:00Sokol BenešovSokol Mníšek pod Brdy17:1
1511. 02. 2006 17:00TJ KlínecSokol Krásná Hora nad Vltavou7:11
1511. 02. 2006 17:00Sokol ČernošiceTatran Sedlčany "B"8:10
1511. 02. 2006 17:00SK SuchodolSpartak Rožmitál p.Tř.3:15
1511. 02. 2006 13:30Sokol Hořovice "B"SK Březnice "B"15:3
1612. 02. 2006 10:30KST Týnec n.S.Sokol Mníšek pod Brdy17:1
1612. 02. 2006 10:30Sokol BenešovSlovan Lochovice "B"10:8
1612. 02. 2006 10:30TJ KlínecTatran Sedlčany "B"9:9
1612. 02. 2006 10:30Sokol ČernošiceSokol Krásná Hora nad Vltavou5:13
1612. 02. 2006 10:30SK SuchodolSK Březnice "B"10:8
1612. 02. 2006 08:45Sokol Hořovice "B"Spartak Rožmitál p.Tř.6:12
1725. 02. 2006 17:00SK SuchodolKST Týnec n.S.13:5
1725. 02. 2006 13:30Sokol Hořovice "B"Sokol Benešov13:5
1725. 02. 2006 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.TJ Klínec12:6
1725. 02. 2006 13:30SK Březnice "B"Sokol Černošice14:4
1723. 02. 2006 18:00Sokol Krásná Hora nad VltavouSlovan Lochovice "B"12:6
1725. 02. 2006 18:00Tatran Sedlčany "B"Sokol Mníšek pod Brdy14:4
1826. 02. 2006 10:30SK SuchodolSokol Benešov11:7
1826. 02. 2006 08:45Sokol Hořovice "B"KST Týnec n.S.6:12
1826. 02. 2006 10:30Spartak Rožmitál p.Tř.Sokol Černošice16:2
1826. 02. 2006 08:45SK Březnice "B"TJ Klínec11:7
1826. 02. 2006 10:30Sokol Krásná Hora nad VltavouSokol Mníšek pod Brdy15:3
1826. 02. 2006 10:30
hráno u hostů
Tatran Sedlčany "B"Slovan Lochovice "B"11:7
1911. 03. 2006 17:00KST Týnec n.S.Sokol Krásná Hora nad Vltavou17:1
1911. 03. 2006 17:00Sokol BenešovTatran Sedlčany "B"10:8
1911. 03. 2006 13:30Slovan Lochovice "B"Spartak Rožmitál p.Tř.3:15
1911. 03. 2006 17:00Sokol Mníšek pod BrdySK Březnice "B"0:18
1911. 03. 2006 17:00TJ KlínecSK Suchodol1:17
1911. 03. 2006 17:00Sokol ČernošiceSokol Hořovice "B"4:14
2012. 03. 2006 10:30KST Týnec n.S.Tatran Sedlčany "B"15:3
2012. 03. 2006 10:30Sokol BenešovSokol Krásná Hora nad Vltavou13:5
2012. 03. 2006 08:45Slovan Lochovice "B"SK Březnice "B"6:12
2012. 03. 2006 10:30Sokol Mníšek pod BrdySpartak Rožmitál p.Tř.1:17
2012. 03. 2006 10:30TJ KlínecSokol Hořovice "B"9:9
2012. 03. 2006 10:30Sokol ČernošiceSK Suchodol6:12
2125. 03. 2006 17:00KST Týnec n.S.TJ Klínec17:1
2125. 03. 2006 17:00Sokol BenešovSokol Černošice9:9
2125. 03. 2006 17:00SK SuchodolSlovan Lochovice "B"13:5
2125. 03. 2006 13:30Sokol Hořovice "B"Sokol Mníšek pod Brdy13:5
2125. 03. 2006 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.Sokol Krásná Hora nad Vltavou18:0
2125. 03. 2006 13:30SK Březnice "B"Tatran Sedlčany "B"7:11
2226. 03. 2006 10:30KST Týnec n.S.Sokol Černošice17:1
2226. 03. 2006 10:30Sokol BenešovTJ Klínec16:2
2226. 03. 2006 10:30SK SuchodolSokol Mníšek pod Brdy14:4
2226. 03. 2006 08:45Sokol Hořovice "B"Slovan Lochovice "B"12:6
2226. 03. 2006 10:30Spartak Rožmitál p.Tř.Tatran Sedlčany "B"9:9
2226. 03. 2006 08:45SK Březnice "B"Sokol Krásná Hora nad Vltavou5:13
1/108. 04. 2006 17:00KST Týnec n.S.Sokol Hořovice "B"10:8
1/1 Spartak Rožmitál p.Tř.Sokol Krásná Hora nad Vltavou10:0wo
1/108. 04. 2006 17:00Sokol ČernošiceSK Březnice "B"10:4
1/108. 04. 2006 17:00Slovan Lochovice "B"TJ Klínec10:5
1/215. 04. 2006 17:00Sokol Hořovice "B"KST Týnec n.S.7:9
1/2 Sokol Krásná Hora nad VltavouSpartak Rožmitál p.Tř.0:10wo
1/215. 04. 2006 17:00SK Březnice "B"Sokol Černošice10:7
1/215. 04. 2006 17:00TJ KlínecSlovan Lochovice "B"10:6
1/316. 04. 2006 10:00Sokol ČernošiceSK Březnice "B"5:9
1/316. 04. 2006 10:30
v herně Klínce
Slovan Lochovice "B"TJ Klínec8:9
2/122. 04. 2006 17:00KST Týnec n.S.Spartak Rožmitál p.Tř.9:9
2/122. 04. 2006 17:00Sokol ČernošiceTJ Klínec7:10
2/229. 04. 2006 17:00Spartak Rožmitál p.Tř.KST Týnec n.S.10:8
2/229. 04. 2006 17:00TJ KlínecSokol Černošice10:7
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
128. 11. 2000 16:44Sokol ČáslavSKP Olympia8:10
101. 10. 2005 13:30Sokol Velké Popovice "B"TTC Říčany "B"5:13
101. 10. 2005 17:00Sokol Kutná Hora "B"Kavalier Sázava n.S. "B"14:4
123. 09. 2005 19:00Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"3:15
101. 10. 2005 17:00TTC Říčany "C"Sokol Uhlířské Janovice13:5
127. 09. 2005 19:00FK Kolín "C"FK Kolín "B"15:3
215. 10. 2005 17:00FK Kolín "C"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"16:2
215. 10. 2005 17:00FK Kolín "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"2:16
pokuta 50
215. 10. 2005 17:00TTC Říčany "C"Sokol Kutná Hora "B"8:10
215. 10. 2005 17:00Sokol Uhlířské JanoviceKavalier Sázava n.S. "B"11:7
215. 10. 2005 13:00Sokol ČáslavSokol Velké Popovice "B"15:3
215. 10. 2005 17:00SKP OlympiaTTC Říčany "B"14:4
316. 10. 2005 10:30FK Kolín "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"10:8
pokuta 50
316. 10. 2005 10:30FK Kolín "C"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"8:10
316. 10. 2005 10:30Sokol Uhlířské JanoviceSokol Kutná Hora "B"6:12
316. 10. 2005 10:30TTC Říčany "C"Kavalier Sázava n.S. "B"12:6
316. 10. 2005 10:30SKP OlympiaSokol Velké Popovice "B"17:1
316. 10. 2005 10:30Sokol ČáslavTTC Říčany "B"7:11
429. 10. 2005 13:30Sokol Velké Popovice "B"FK Kolín "C"3:15
429. 10. 2005 13:30TTC Říčany "B"FK Kolín "B"12:6
429. 10. 2005 17:00Sokol Kutná Hora "B"Sokol Čáslav13:5
429. 10. 2005 18:00Kavalier Sázava n.S. "B"SKP Olympia8:10
429. 10. 2005 17:00Sokol Kostelec n.Č.l. "C"TTC Říčany "C"5:13
429. 10. 2005 13:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Sokol Uhlířské Janovice14:4
530. 10. 2005 08:45TTC Říčany "B"FK Kolín "C"15:3
530. 10. 2005 08:45Sokol Velké Popovice "B"FK Kolín "B"8:10
530. 10. 2005 13:30Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Čáslav7:11
530. 10. 2005 10:30Sokol Kutná Hora "B"SKP Olympia12:6
530. 10. 2005 11:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"TTC Říčany "C"13:5
530. 10. 2005 08:45Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Sokol Uhlířské Janovice3:15
612. 11. 2005 17:00FK Kolín "C"TTC Říčany "C"11:7
612. 11. 2005 17:00FK Kolín "B"Sokol Uhlířské Janovice10:8
612. 11. 2005 13:00Sokol ČáslavSokol Kostelec n.Č.l. "C"12:6
612. 11. 2005 17:00SKP OlympiaSokol Kostelec n.Č.l. "B"6:12
612. 11. 2005 13:30Sokol Velké Popovice "B"Sokol Kutná Hora "B"1:17
612. 11. 2005 13:30TTC Říčany "B"Kavalier Sázava n.S. "B"11:7
713. 11. 2005 10:30FK Kolín "B"TTC Říčany "C"13:5
713. 11. 2005 10:30FK Kolín "C"Sokol Uhlířské Janovice15:3
713. 11. 2005 10:30SKP OlympiaSokol Kostelec n.Č.l. "C"16:2
713. 11. 2005 10:30Sokol ČáslavSokol Kostelec n.Č.l. "B"7:11
713. 11. 2005 08:45TTC Říčany "B"Sokol Kutná Hora "B"9:9
713. 11. 2005 08:45Sokol Velké Popovice "B"Kavalier Sázava n.S. "B"4:14
pokuta 50
826. 11. 2005 17:00Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "C"13:5
826. 11. 2005 18:00Kavalier Sázava n.S. "B"FK Kolín "B"10:8
826. 11. 2005 17:00Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Sokol Velké Popovice "B"15:3
826. 11. 2005 13:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"TTC Říčany "B"11:7
826. 11. 2005 17:00TTC Říčany "C"Sokol Čáslav14:4
826. 11. 2005 17:00Sokol Uhlířské JanoviceSKP Olympia4:14
927. 11. 2005 13:30Kavalier Sázava n.S. "B"FK Kolín "C"6:12
927. 11. 2005 10:30Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "B"14:4
927. 11. 2005 11:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Sokol Velké Popovice "B"16:2
927. 11. 2005 08:45Sokol Kostelec n.Č.l. "C"TTC Říčany "B"8:10
927. 11. 2005 10:30Sokol Uhlířské JanoviceSokol Čáslav6:12
927. 11. 2005 10:30TTC Říčany "C"SKP Olympia9:9
1010. 12. 2005 13:00Sokol ČáslavFK Kolín "C"9:9
pokuta 50
1010. 12. 2005 17:00SKP OlympiaFK Kolín "B"12:6
1010. 12. 2005 13:30Sokol Velké Popovice "B"TTC Říčany "C"3:15
1010. 12. 2005 13:30TTC Říčany "B"Sokol Uhlířské Janovice15:3
1010. 12. 2005 17:00Sokol Kutná Hora "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"14:4
1010. 12. 2005 18:00Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"7:11
1111. 12. 2005 10:30SKP OlympiaFK Kolín "C"8:10
1111. 12. 2005 10:30Sokol ČáslavFK Kolín "B"8:10
pokuta 50
1123. 09. 2005 18:30TTC Říčany "B"TTC Říčany "C"11:7
1111. 12. 2005 08:45Sokol Velké Popovice "B"Sokol Uhlířské Janovice6:12
1111. 12. 2005 13:30Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"11:7
1111. 12. 2005 10:30Sokol Kutná Hora "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"18:0wo
1214. 01. 2006 17:00SKP OlympiaSokol Čáslav11:7
1211. 01. 2006 18:30TTC Říčany "B"Sokol Velké Popovice "B"12:6
1214. 01. 2006 18:00Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Kutná Hora "B"4:14
1226. 09. 2005 19:00Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"6:12
1214. 01. 2006 17:00Sokol Uhlířské JanoviceTTC Říčany "C"7:11
1229. 09. 2005 19:00FK Kolín "B"FK Kolín "C"17:1
1328. 01. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l. "C"FK Kolín "C"8:10
1328. 01. 2006 13:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"FK Kolín "B"8:10
1328. 01. 2006 18:00Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "C"11:7
1328. 01. 2006 18:00Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Uhlířské Janovice12:6
1328. 01. 2006 13:30Sokol Velké Popovice "B"Sokol Čáslav4:14
1328. 01. 2006 13:30TTC Říčany "B"SKP Olympia10:8
1429. 01. 2006 08:45Sokol Kostelec n.Č.l. "C"FK Kolín "B"8:10
1429. 01. 2006 11:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"FK Kolín "C"16:2
1429. 01. 2006 10:30Sokol Kutná Hora "B"Sokol Uhlířské Janovice13:5
1429. 01. 2006 13:30Kavalier Sázava n.S. "B"TTC Říčany "C"9:9
1429. 01. 2006 08:45Sokol Velké Popovice "B"SKP Olympia5:13
1429. 01. 2006 08:45TTC Říčany "B"Sokol Čáslav14:4
1511. 02. 2006 17:00FK Kolín "C"Sokol Velké Popovice "B"18:0
1511. 02. 2006 17:00FK Kolín "B"TTC Říčany "B"9:9
pokuta 50
1511. 02. 2006 17:00Sokol ČáslavSokol Kutná Hora "B"3:15
1511. 02. 2006 17:00SKP OlympiaKavalier Sázava n.S. "B"14:4
1511. 02. 2006 17:00TTC Říčany "C"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"11:7
1511. 02. 2006 17:00Sokol Uhlířské JanoviceSokol Kostelec n.Č.l. "B"1:17
1612. 02. 2006 10:30FK Kolín "C"TTC Říčany "B"9:9
1612. 02. 2006 10:30FK Kolín "B"Sokol Velké Popovice "B"13:5
pokuta 50
1612. 02. 2006 10:30Sokol ČáslavKavalier Sázava n.S. "B"18:0wo
1612. 02. 2006 10:30SKP OlympiaSokol Kutná Hora "B"7:11
1612. 02. 2006 10:30TTC Říčany "C"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"7:11
1612. 02. 2006 10:30Sokol Uhlířské JanoviceSokol Kostelec n.Č.l. "C"17:1
1725. 02. 2006 17:00TTC Říčany "C"FK Kolín "C"10:8
1725. 02. 2006 17:00Sokol Uhlířské JanoviceFK Kolín "B"10:8
1725. 02. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Sokol Čáslav6:12
1725. 02. 2006 13:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"SKP Olympia15:3
1725. 02. 2006 17:00Sokol Kutná Hora "B"Sokol Velké Popovice "B"17:1
1725. 02. 2006 18:00Kavalier Sázava n.S. "B"TTC Říčany "B"8:10
1826. 02. 2006 10:30TTC Říčany "C"FK Kolín "B"9:9
1821. 02. 2006 19:00Sokol Uhlířské JanoviceFK Kolín "C"6:12
1826. 02. 2006 08:45Sokol Kostelec n.Č.l. "C"SKP Olympia8:10
1826. 02. 2006 11:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Sokol Čáslav9:9
1826. 02. 2006 10:30Sokol Kutná Hora "B"TTC Říčany "B"11:7
1826. 02. 2006 13:30Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Velké Popovice "B"16:2
1911. 03. 2006 17:00FK Kolín "C"Sokol Kutná Hora "B"8:10
1911. 03. 2006 17:00FK Kolín "B"Kavalier Sázava n.S. "B"13:5
1911. 03. 2006 13:30Sokol Velké Popovice "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"3:15
1911. 03. 2006 13:30TTC Říčany "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"4:14
1911. 03. 2006 17:00Sokol ČáslavTTC Říčany "C"8:10
1911. 03. 2006 17:00SKP OlympiaSokol Uhlířské Janovice10:8
2012. 03. 2006 10:30FK Kolín "C"Kavalier Sázava n.S. "B"18:0wo
2012. 03. 2006 10:30FK Kolín "B"Sokol Kutná Hora "B"9:9
2012. 03. 2006 08:45Sokol Velké Popovice "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"6:12
2012. 03. 2006 08:45TTC Říčany "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"10:8
2012. 03. 2006 10:30Sokol ČáslavSokol Uhlířské Janovice11:6
2012. 03. 2006 10:30SKP OlympiaTTC Říčany "C"8:10
2125. 03. 2006 17:00FK Kolín "C"Sokol Čáslav11:7
2125. 03. 2006 17:00FK Kolín "B"SKP Olympia11:7
2125. 03. 2006 17:00TTC Říčany "C"Sokol Velké Popovice "B"16:2
2125. 03. 2006 17:00Sokol Uhlířské JanoviceTTC Říčany "B"8:10
2125. 03. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Sokol Kutná Hora "B"4:14
2125. 03. 2006 13:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Kavalier Sázava n.S. "B"18:0
2226. 03. 2006 10:30FK Kolín "C"SKP Olympia9:9
2226. 03. 2006 10:30FK Kolín "B"Sokol Čáslav10:8
2224. 09. 2005 16:00TTC Říčany "C"TTC Říčany "B"10:8
2226. 03. 2006 10:30Sokol Uhlířské JanoviceSokol Velké Popovice "B"13:5
2226. 03. 2006 08:45Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Kavalier Sázava n.S. "B"7:11
2226. 03. 2006 11:30Sokol Kostelec n.Č.l. "B"Sokol Kutná Hora "B"7:11
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "B"7:10
1/108. 04. 2006 17:00Sokol Kostelec n.Č.l. "B"TTC Říčany "B"7:10
1/108. 04. 2006 17:00Sokol ČáslavSokol Uhlířské Janovice10:3
1/108. 04. 2006 13:30
herna hostů
Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "C"10:3
1/215. 04. 2006 17:00FK Kolín "B"Sokol Kutná Hora "B"9:7
1/215. 04. 2006 17:00TTC Říčany "B"Sokol Kostelec n.Č.l. "B"9:2
1/215. 04. 2006 17:00Sokol Uhlířské JanoviceSokol Čáslav0:10wo
1/215. 04. 2006 13:30Sokol Kostelec n.Č.l. "C"Kavalier Sázava n.S. "B"0:10wo
2/122. 04. 2006 13:30TTC Říčany "B"FK Kolín "B"3:10
2/122. 04. 2006 17:00Sokol Uhlířské JanoviceKavalier Sázava n.S. "B"7:10
2/229. 04. 2006 17:00FK Kolín "B"TTC Říčany "B"9:3
2/229. 04. 2006 17:00Kavalier Sázava n.S. "B"Sokol Uhlířské Janovice10:6
Český pohár
1/104. 01. 2006 18:00TTC Josefův Důl "B"Sokol Kosmonosy2:8
1/103. 01. 2006 18:30Sokol CítovTTC Josefův Důl "A"1:9
1/104. 01. 2006 18:00Sokol Uhlířské Janovice "B"Jiskra Zruč n.S.3:7
1/103. 01. 2006 18:00SK Nová Ves I "B"Sokol Uhlířské Janovice "A"1:9
1/104. 01. 2006 18:00TJ PředhradíTTC Říčany "B"3:7
1/104. 01. 2006 18:00SK Nová Ves I "A"Sokol Týnec n.L.2:8
1/102. 01. 2006 19:30Sokol Unhošť "C"Sokol Mníšek pod Brdy5:5
1/104. 01. 2006 18:00TTC Příbram "B"Spartak Rožmitál p.Tř.1:9
1/104. 01. 2006 18:00Kablo KladnoSokol Unhošť "A"7:3
1/102. 01. 2006 19:30Sokol Unhošť "B"Sokol Ořech "A"8:2
1/106. 01. 2006 18:00SKST Sokol Veltrusy "B"Sparta Doly Kladno0:10
1/104. 01. 2006 18:00Sokol Ořech "B"SK Suchodol2:8
1/104. 01. 2006 18:00KST SlatinaSKST Sokol Veltrusy "A"0:10
2/125. 01. 2006 18:30Sokol KosmonosySokol Sadská "A"3:7
2/124. 01. 2006 18:00FK Kolín "B"Lokomotiva Nymburk0:10
2/125. 01. 2006 18:00TTC Josefův Důl "A"Sokol Líbeznice2:8
2/120. 01. 2006 18:00Jiskra Zruč n.S.TTC Říčany "A"4:6
2/125. 01. 2006 18:00Sokol Uhlířské Janovice "A"Sokol Velké Popovice5:5
2/125. 01. 2006 18:00TTC Říčany "B"Sokol Kutná Hora4:6
2/125. 01. 2006 18:00Sokol Sadská "B"TTC STEER Mladá Boleslav3:7
2/125. 01. 2006 18:00Sokol Týnec n.L.FK Kolín "A"1:9
2/123. 01. 2006 19:30Sokol Unhošť "C"Slovan Lochovice1:9
2/125. 01. 2006 18:00Spartak Rožmitál p.Tř.SK Březnice4:6
2/125. 01. 2006 18:00Kablo KladnoKST Rakovník "C"-EDISON5:5
2/123. 01. 2006 19:30Sokol Unhošť "B"Sokol Lány2:8
2/125. 01. 2006 18:00Sparta Doly KladnoKST Rakovník "B"-EDISON1:9
2/125. 01. 2006 18:00SK SuchodolTTC Příbram "A"2:8
2/125. 01. 2006 18:00Sokol Stochov-HoniceST- Šanov2:8
2/126. 01. 2006 18:30SKST Sokol Veltrusy "A"TTC Kladno "B"10:0wo
3/114. 02. 2006 18:00Lokomotiva NymburkSokol Sadská "A"2:8
3/115. 02. 2006 18:00Sokol LíbezniceTTC Říčany "A"5:5
3/115. 02. 2006 18:00Sokol Kutná HoraSokol Velké Popovice8:2
3/114. 02. 2006 18:00FK Kolín "A"TTC STEER Mladá Boleslav7:3
3/115. 02. 2006 18:00SK BřezniceSlovan Lochovice8:2
3/115. 02. 2006 18:00KST Rakovník "C"-EDISONSokol Lány8:2
3/114. 02. 2006 18:00TTC Příbram "A"KST Rakovník "B"-EDISON5:5
3/116. 02. 2006 18:30SKST Sokol Veltrusy "A"ST- Šanov2:8
4/109. 03. 2006 18:30TTC Říčany "A"Sokol Sadská "A"6:4
4/108. 03. 2006 18:00Sokol Kutná HoraFK Kolín "A"2:8
4/108. 03. 2006 18:00KST Rakovník "C"-EDISONSK Březnice4:6
4/107. 03. 2006 18:00TTC Příbram "A"ST- Šanov3:7
Finále01. 04. 2006 00:00ST- ŠanovFK Kolín "A"6:2
Finále01. 04. 2006 00:00SK BřezniceTTC Říčany "A"6:0wo
Finále01. 04. 2006 00:00ST- ŠanovSK Březnice6:3
Finále01. 04. 2006 00:00FK Kolín "A"TTC Říčany "A"6:0wo
Finále01. 04. 2006 00:00SK BřezniceFK Kolín "A"2:6
Finále01. 04. 2006 00:00ST- ŠanovTTC Říčany "A"6:0wo

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS