Výsledky
PRAMOS extraliga mužů
115. 09. 2011 17:30Robot Mokré Lazce AMittal Ostrava A4:2
110. 09. 2011 16:00DTJ Hradec Králové ASF SKK El Niňo Praha A0:4
108. 09. 2011 17:30Sokol Králův Dvůr ALokomotiva Vršovice A Aquecon4:2
109. 09. 2011 18:00Agrotec Hustopeče AŠKST Bratislava1:4
109. 09. 2011 18:00SK Kotlářka Praha ASokol H.Králové 2 A Imeda3:3
108. 09. 2011 18:00Baník Havířov A CharvátRegion Olomouc A4:0
230. 09. 2011 18:00Baník Havířov A CharvátAgrotec Hustopeče A4:0
228. 09. 2011 15:00
Herna MSK Břeclav, Luční ul., Břeclav-Poštorná
Region Olomouc AŠKST Bratislava0:4
219. 10. 2011 18:00SK Kotlářka Praha ASokol Králův Dvůr A0:4
230. 10. 2011 11:00Sokol H.Králové 2 A ImedaLokomotiva Vršovice A Aquecon0:4
230. 09. 2011 19:00Robot Mokré Lazce ADTJ Hradec Králové A4:1
226. 09. 2011 18:00Mittal Ostrava ASF SKK El Niňo Praha A0:4
329. 09. 2011 17:30Baník Havířov A CharvátŠKST Bratislava4:2
306. 10. 2011 17:30
Sp.hala Palackého univerzity, U sportovní haly 2, Olomouc
Region Olomouc AAgrotec Hustopeče A1:4
319. 09. 2011 18:00SK Kotlářka Praha ALokomotiva Vršovice A Aquecon1:4
318. 10. 2011 17:30
v herně Sokola Kr.Dvůr
Sokol Králův Dvůr ASokol H.Králové 2 A Imeda4:0
325. 09. 2011 17:00Robot Mokré Lazce ASF SKK El Niňo Praha A0:4
301. 10. 2011 14:00Mittal Ostrava ADTJ Hradec Králové A4:1
429. 10. 2011 16:00DTJ Hradec Králové ABaník Havířov A Charvát3:3
429. 10. 2011 15:00SF SKK El Niňo Praha ARegion Olomouc A4:0
429. 10. 2011 16:00Sokol Králův Dvůr ARobot Mokré Lazce A4:0
429. 10. 2011 16:00Lokomotiva Vršovice A AqueconMittal Ostrava A4:1
403. 11. 2011 17:30Agrotec Hustopeče ASK Kotlářka Praha A2:4
428. 10. 2011 18:00ŠKST BratislavaSokol H.Králové 2 A Imeda4:0
530. 10. 2011 10:00DTJ Hradec Králové ARegion Olomouc A4:0
527. 10. 2011 17:30SF SKK El Niňo Praha ABaník Havířov A Charvát4:2
530. 10. 2011 10:00Sokol Králův Dvůr AMittal Ostrava A4:0
528. 10. 2011 18:00Lokomotiva Vršovice A AqueconRobot Mokré Lazce A4:1
529. 10. 2011 14:00Agrotec Hustopeče ASokol H.Králové 2 A Imeda1:4
529. 10. 2011 14:00ŠKST BratislavaSK Kotlářka Praha A4:0
617. 11. 2011 17:30Baník Havířov A CharvátSK Kotlářka Praha A4:1
611. 11. 2011 18:00
herna SK Přerov, Dr.Petřivalského 1, Přerov
Region Olomouc ASokol H.Králové 2 A Imeda3:3
612. 11. 2011 14:00Robot Mokré Lazce AAgrotec Hustopeče A4:1
604. 11. 2011 18:00Mittal Ostrava AŠKST Bratislava0:4
613. 11. 2011 10:00DTJ Hradec Králové ASokol Králův Dvůr A0:4
610. 11. 2011 17:30SF SKK El Niňo Praha ALokomotiva Vršovice A Aquecon2:4
712. 11. 2011 11:00Baník Havířov A CharvátSokol H.Králové 2 A Imeda4:2
712. 11. 2011 14:00Region Olomouc ASK Kotlářka Praha A2:4
705. 11. 2011 14:00Robot Mokré Lazce AŠKST Bratislava0:4
711. 11. 2011 19:00Mittal Ostrava AAgrotec Hustopeče A4:2
712. 11. 2011 16:00DTJ Hradec Králové ALokomotiva Vršovice A Aquecon3:3
712. 11. 2011 14:00SF SKK El Niňo Praha ASokol Králův Dvůr A3:3
826. 11. 2011 16:00Sokol Králův Dvůr ABaník Havířov A Charvát4:1
826. 11. 2011 14:00Lokomotiva Vršovice A AqueconRegion Olomouc A4:1
825. 11. 2011 18:00Agrotec Hustopeče ADTJ Hradec Králové A2:4
804. 12. 2011 11:00ŠKST BratislavaSF SKK El Niňo Praha A4:2
823. 11. 2011 17:00SK Kotlářka Praha ARobot Mokré Lazce A4:2
826. 11. 2011 16:00Sokol H.Králové 2 A ImedaMittal Ostrava A4:2
927. 11. 2011 10:00Sokol Králův Dvůr ARegion Olomouc A4:0
901. 12. 2011 17:30Lokomotiva Vršovice A AqueconBaník Havířov A Charvát2:4
926. 11. 2011 14:00Agrotec Hustopeče ASF SKK El Niňo Praha A1:4
926. 11. 2011 14:00ŠKST BratislavaDTJ Hradec Králové A4:0
925. 11. 2011 17:00SK Kotlářka Praha AMittal Ostrava A4:2
924. 11. 2011 17:30Sokol H.Králové 2 A ImedaRobot Mokré Lazce A3:3
1009. 12. 2011 19:00Robot Mokré Lazce ABaník Havířov A Charvát0:4
1008. 12. 2011 17:30Mittal Ostrava ARegion Olomouc A4:2
1010. 12. 2011 16:00DTJ Hradec Králové ASK Kotlářka Praha A2:4
1013. 12. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha ASokol H.Králové 2 A Imeda4:0
1010. 12. 2011 16:00Sokol Králův Dvůr AAgrotec Hustopeče A4:1
1012. 12. 2011 18:00Lokomotiva Vršovice A AqueconŠKST Bratislava0:4
1110. 12. 2011 14:00Robot Mokré Lazce ARegion Olomouc A4:0
1130. 11. 2011 18:00Mittal Ostrava ABaník Havířov A Charvát0:4
1115. 12. 2011 17:30DTJ Hradec Králové ASokol H.Králové 2 A Imeda3:3
1111. 12. 2011 14:00SF SKK El Niňo Praha ASK Kotlářka Praha A4:0
1111. 12. 2011 10:00Sokol Králův Dvůr AŠKST Bratislava1:4
1111. 12. 2011 11:00Lokomotiva Vršovice A AqueconAgrotec Hustopeče A4:0
1206. 01. 2012 18:00Mittal Ostrava ARobot Mokré Lazce A3:3
1206. 01. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ADTJ Hradec Králové A4:1
1205. 01. 2012 17:30
ve sp.hale Kv.vítězství 1554, Praha 11
Lokomotiva Vršovice A AqueconSokol Králův Dvůr A1:4
1206. 01. 2012 18:00ŠKST BratislavaAgrotec Hustopeče A4:1
1207. 01. 2012 16:00Sokol H.Králové 2 A ImedaSK Kotlářka Praha A3:3
1205. 01. 2012 17:00
v herně SK Přerov
Region Olomouc ABaník Havířov A Charvát0:4
1313. 01. 2012 18:00Agrotec Hustopeče ABaník Havířov A Charvát2:4
1311. 01. 2012 17:00ŠKST BratislavaRegion Olomouc A4:0
1312. 01. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr ASK Kotlářka Praha A4:0
1314. 01. 2012 11:00Lokomotiva Vršovice A AqueconSokol H.Králové 2 A Imeda4:0
1319. 01. 2012 17:30
Těl. Hradecká 1231, HK
DTJ Hradec Králové ARobot Mokré Lazce A3:3
1315. 01. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha AMittal Ostrava A4:0
1413. 01. 2012 11:00ŠKST BratislavaBaník Havířov A Charvát4:0
1414. 01. 2012 14:00Agrotec Hustopeče ARegion Olomouc A2:4
1415. 01. 2012 10:00Lokomotiva Vršovice A AqueconSK Kotlářka Praha A4:1
1415. 01. 2012 10:00Sokol H.Králové 2 A ImedaSokol Králův Dvůr A0:4
1423. 01. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ARobot Mokré Lazce A4:0
1414. 01. 2012 16:00DTJ Hradec Králové AMittal Ostrava A4:2
1503. 02. 2012 18:00Baník Havířov A CharvátDTJ Hradec Králové A4:0
1503. 02. 2012 18:00
v herně SK Přerov
Region Olomouc ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1510. 02. 2012 18:00Robot Mokré Lazce ASokol Králův Dvůr A0:4
1503. 02. 2012 18:00Mittal Ostrava ALokomotiva Vršovice A Aquecon3:3
1504. 02. 2012 14:00SK Kotlářka Praha AAgrotec Hustopeče A4:1
1504. 02. 2012 14:00Sokol H.Králové 2 A ImedaŠKST Bratislava0:4
1604. 02. 2012 14:00Region Olomouc ADTJ Hradec Králové A0:4
1604. 02. 2012 15:00Baník Havířov A CharvátSF SKK El Niňo Praha A2:4
1609. 02. 2012 17:30Mittal Ostrava ASokol Králův Dvůr A1:4
1604. 02. 2012 14:00Robot Mokré Lazce ALokomotiva Vršovice A Aquecon3:3
1605. 02. 2012 10:00Sokol H.Králové 2 A ImedaAgrotec Hustopeče A4:1
1603. 02. 2012 18:00SK Kotlářka Praha AŠKST Bratislava2:4
1718. 02. 2012 14:00SK Kotlářka Praha ABaník Havířov A Charvát3:3
1718. 02. 2012 16:00Sokol H.Králové 2 A ImedaRegion Olomouc A3:3
1716. 02. 2012 17:30Agrotec Hustopeče ARobot Mokré Lazce A1:4
1717. 02. 2012 18:00ŠKST BratislavaMittal Ostrava A4:0
1718. 02. 2012 16:00Sokol Králův Dvůr ADTJ Hradec Králové A4:0
1702. 02. 2012 17:30Lokomotiva Vršovice A AqueconSF SKK El Niňo Praha A1:4
1819. 02. 2012 10:00Sokol H.Králové 2 A ImedaBaník Havířov A Charvát1:4
1817. 02. 2012 18:00SK Kotlářka Praha ARegion Olomouc A4:0
1817. 02. 2012 10:30ŠKST BratislavaRobot Mokré Lazce A4:0
1818. 02. 2012 14:00Agrotec Hustopeče AMittal Ostrava A2:4
1817. 02. 2012 18:00Lokomotiva Vršovice A AqueconDTJ Hradec Králové A4:1
1821. 02. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr ASF SKK El Niňo Praha A2:4
1916. 03. 2012 18:00Baník Havířov A CharvátSokol Králův Dvůr A0:4
1916. 03. 2012 18:00
v herně SK Přerov
Region Olomouc ALokomotiva Vršovice A Aquecon0:4
1917. 03. 2012 16:00DTJ Hradec Králové AAgrotec Hustopeče A1:4
1915. 03. 2012 17:30SF SKK El Niňo Praha AŠKST Bratislava4:2
1916. 03. 2012 19:00Robot Mokré Lazce ASK Kotlářka Praha A2:4
1916. 03. 2012 18:00Mittal Ostrava ASokol H.Králové 2 A Imeda4:1
2017. 03. 2012 14:00Region Olomouc ASokol Králův Dvůr A0:4
2017. 03. 2012 14:00Baník Havířov A CharvátLokomotiva Vršovice A Aquecon2:4
2016. 03. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha AAgrotec Hustopeče A4:1
2018. 03. 2012 13:30DTJ Hradec Králové AŠKST Bratislava1:4
2017. 03. 2012 14:00Mittal Ostrava ASK Kotlářka Praha A3:3
2022. 03. 2012 17:30Robot Mokré Lazce ASokol H.Králové 2 A Imeda3:3
2107. 04. 2012 16:00Baník Havířov A CharvátRobot Mokré Lazce A4:0
2107. 04. 2012 16:00Region Olomouc AMittal Ostrava A4:2
2105. 04. 2012 17:30SK Kotlářka Praha ADTJ Hradec Králové A4:2
2107. 04. 2012 16:00Sokol H.Králové 2 A ImedaSF SKK El Niňo Praha A2:4
2107. 04. 2012 16:00Agrotec Hustopeče ASokol Králův Dvůr A0:4
2107. 04. 2012 16:00ŠKST BratislavaLokomotiva Vršovice A Aquecon4:0
2208. 04. 2012 10:00Region Olomouc ARobot Mokré Lazce A1:4
2208. 04. 2012 10:00Baník Havířov A CharvátMittal Ostrava A4:2
2208. 04. 2012 10:00Sokol H.Králové 2 A ImedaDTJ Hradec Králové A0:4
2208. 04. 2012 10:00SK Kotlářka Praha ASF SKK El Niňo Praha A0:4
2208. 04. 2012 10:00ŠKST BratislavaSokol Králův Dvůr A4:2
2208. 04. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ALokomotiva Vršovice A Aquecon4:1
1/117. 04. 2012 18:00Lokomotiva Vršovice A AqueconSK Kotlářka Praha A4:1
1/118. 04. 2012 18:00Baník Havířov A CharvátRobot Mokré Lazce A4:2
1/219. 04. 2012 17:30SK Kotlářka Praha ALokomotiva Vršovice A Aquecon1:4
1/220. 04. 2012 17:30Robot Mokré Lazce ABaník Havířov A Charvát1:4
2/103. 05. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ALokomotiva Vršovice A Aquecon3:4
2/101. 05. 2012 18:00Sokol Králův Dvůr ABaník Havířov A Charvát4:0
2/204. 05. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ALokomotiva Vršovice A Aquecon4:3
2/202. 05. 2012 18:00Sokol Králův Dvůr ABaník Havířov A Charvát4:0
2/308. 05. 2012 17:30Lokomotiva Vršovice A AqueconSF SKK El Niňo Praha A4:1
2/307. 05. 2012 17:30Baník Havířov A CharvátSokol Králův Dvůr A0:4
2/409. 05. 2012 17:30Lokomotiva Vršovice A AqueconSF SKK El Niňo Praha A2:4
2/511. 05. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ALokomotiva Vršovice A Aquecon4:2
3/116. 05. 2012 17:30SF SKK El Niňo Praha ASokol Králův Dvůr A1:4
3/217. 05. 2012 17:30SF SKK El Niňo Praha ASokol Králův Dvůr A3:4
3/322. 05. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr ASF SKK El Niňo Praha A1:4
3/423. 05. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr ASF SKK El Niňo Praha A4:2
Extraliga žen
117. 09. 2011 15:00Spartak Hluk ASK Frýdlant nad Ostravicí A4:6
117. 09. 2011 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexBSK Malenovice A6:2
117. 09. 2011 15:00Baník Havířov ASKST Mart Hodonín A0:6
117. 09. 2011 17:00SK Dobré ASKST Dubňany A6:3
117. 09. 2011 16:00SKST Děčín ATTC Litoměřice A5:5
218. 09. 2011 10:00Spartak Hluk ABSK Malenovice A6:4
218. 09. 2011 10:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Frýdlant nad Ostravicí A6:3
216. 09. 2011 18:00Baník Havířov ASKST Dubňany A6:0
216. 09. 2011 18:00SK Dobré ASKST Mart Hodonín A2:6
322. 10. 2011 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ABaník Havířov A6:3
322. 10. 2011 17:00BSK Malenovice ASK Dobré A5:5
322. 10. 2011 18:00SKST Děčín ASpartak Hluk A2:6
322. 10. 2011 14:00TTC Litoměřice AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
318. 09. 2011 10:00SKST Mart Hodonín ASKST Dubňany A6:1
423. 10. 2011 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASK Dobré A6:0
423. 10. 2011 14:00BSK Malenovice ABaník Havířov A6:4
423. 10. 2011 10:00SKST Děčín AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
423. 10. 2011 10:00TTC Litoměřice ASpartak Hluk A0:6
505. 11. 2011 15:00Baník Havířov ASKST Děčín A6:0
505. 11. 2011 17:00SK Dobré ATTC Litoměřice A6:0
505. 11. 2011 14:00SKST Mart Hodonín ASK Frýdlant nad Ostravicí A4:6
505. 11. 2011 15:00SKST Dubňany ABSK Malenovice A1:6
504. 11. 2011 18:00Spartak Hluk AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
606. 11. 2011 14:00Baník Havířov ATTC Litoměřice A6:2
606. 11. 2011 10:00SK Dobré ASKST Děčín A6:1
606. 11. 2011 10:00SKST Mart Hodonín ABSK Malenovice A6:0
606. 11. 2011 10:00SKST Dubňany ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
726. 11. 2011 17:00SKST Děčín ASKST Mart Hodonín A0:6
726. 11. 2011 14:00TTC Litoměřice ASKST Dubňany A3:6
726. 11. 2011 08:00Spartak Hluk ABaník Havířov A6:2
726. 11. 2011 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Dobré A6:1
726. 11. 2011 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ABSK Malenovice A6:0
827. 11. 2011 10:00SKST Děčín ASKST Dubňany A5:5
827. 11. 2011 08:30TTC Litoměřice ASKST Mart Hodonín A0:6
825. 11. 2011 18:00Spartak Hluk ASK Dobré A6:2
825. 11. 2011 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexBaník Havířov A6:0
907. 01. 2012 16:00SKST Mart Hodonín ASpartak Hluk A6:0
910. 12. 2011 10:00SKST Dubňany AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
910. 12. 2011 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Děčín A6:0
910. 12. 2011 17:00BSK Malenovice ATTC Litoměřice A6:2
902. 12. 2011 13:00Baník Havířov ASK Dobré A4:6
1009. 12. 2011 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex6:3
1007. 01. 2012 10:00
změna, hraje se v Hluku
Spartak Hluk ASKST Dubňany A6:2
1011. 12. 2011 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ATTC Litoměřice A6:0
1011. 12. 2011 14:00BSK Malenovice ASKST Děčín A6:1
1114. 01. 2012 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASpartak Hluk A6:3
1114. 01. 2012 18:00BSK Malenovice AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
1114. 01. 2012 10:00SKST Mart Hodonín ABaník Havířov A6:0
1114. 01. 2012 10:00SKST Dubňany ASK Dobré A0:6
1114. 01. 2012 14:00TTC Litoměřice ASKST Děčín A6:2
1215. 01. 2012 14:00BSK Malenovice ASpartak Hluk A5:5
1215. 01. 2012 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí AMSK ČP Břeclav A Gumotex3:6
1213. 01. 2012 18:00SKST Dubňany ABaník Havířov A4:6
1213. 01. 2012 18:00SKST Mart Hodonín ASK Dobré A6:0
1328. 01. 2012 15:00Baník Havířov ASK Frýdlant nad Ostravicí A2:6
1328. 01. 2012 17:00SK Dobré ABSK Malenovice A4:6
1329. 01. 2012 13:00Spartak Hluk ASKST Děčín A6:0
1328. 01. 2012 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexTTC Litoměřice A6:1
1306. 01. 2012 18:00
v Hodoníně
SKST Dubňany ASKST Mart Hodonín A0:6
1427. 01. 2012 17:00SK Dobré ASK Frýdlant nad Ostravicí A1:6
1429. 01. 2012 14:00Baník Havířov ABSK Malenovice A3:6
1429. 01. 2012 09:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Děčín A6:0
1429. 01. 2012 10:00Spartak Hluk ATTC Litoměřice A6:1
1511. 02. 2012 16:00SKST Děčín ABaník Havířov A1:6
1511. 02. 2012 14:00TTC Litoměřice ASK Dobré A2:6
1511. 02. 2012 12:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Mart Hodonín A3:6
1511. 02. 2012 16:00BSK Malenovice ASKST Dubňany A5:5
1510. 02. 2012 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSpartak Hluk A6:1
1612. 02. 2012 08:30TTC Litoměřice ABaník Havířov A4:6
1612. 02. 2012 10:00SKST Děčín ASK Dobré A1:6
1610. 02. 2012 18:00BSK Malenovice ASKST Mart Hodonín A2:6
1612. 02. 2012 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Dubňany A6:1
1725. 02. 2012 14:00SKST Mart Hodonín ASKST Děčín A6:1
1725. 02. 2012 15:00SKST Dubňany ATTC Litoměřice A5:5
1725. 02. 2012 15:00Baník Havířov ASpartak Hluk A4:6
1709. 02. 2012 17:30SK Dobré AMSK ČP Břeclav A Gumotex3:6
1725. 02. 2012 14:00BSK Malenovice ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1826. 02. 2012 10:00SKST Dubňany ASKST Děčín A6:2
1826. 02. 2012 10:00SKST Mart Hodonín ATTC Litoměřice A6:2
1824. 02. 2012 16:00SK Dobré ASpartak Hluk A6:1
1810. 02. 2012 11:00Baník Havířov AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
1917. 03. 2012 15:00Spartak Hluk ASKST Mart Hodonín A0:6
1917. 03. 2012 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Dubňany A6:0
1917. 03. 2012 16:00SKST Děčín ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1918. 03. 2012 13:00TTC Litoměřice ABSK Malenovice A1:6
1915. 03. 2012 17:00SK Dobré ABaník Havířov A6:2
2018. 03. 2012 10:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A6:3
2018. 03. 2012 10:00SKST Dubňany ASpartak Hluk A3:6
2018. 03. 2012 09:00TTC Litoměřice ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
2017. 03. 2012 18:00SKST Děčín ABSK Malenovice A2:6
1/131. 03. 2012 11:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASK Dobré A5:1
1/131. 03. 2012 18:00Spartak Hluk ABSK Malenovice A5:2
1/206. 04. 2012 17:00SK Dobré ASK Frýdlant nad Ostravicí A2:5
1/206. 04. 2012 17:00BSK Malenovice ASpartak Hluk A4:5
2/127. 04. 2012 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSpartak Hluk A5:1
2/127. 04. 2012 18:00SKST Mart Hodonín ASK Frýdlant nad Ostravicí A5:1
2/228. 04. 2012 10:00Spartak Hluk AMSK ČP Břeclav A Gumotex0:5
2/229. 04. 2012 15:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Mart Hodonín A2:5
3/111. 05. 2012 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A5:4
3/215. 05. 2012 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex3:5
3/322. 05. 2012 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A5:4
1. liga mužů
101. 10. 2011 14:00Elizza Praha AKoral Tišnov A10:5
101. 10. 2011 15:00Matve Uherský Ostroh AMoravská Slavia Brno A10:7
101. 10. 2011 14:00SKST Hodonín AKST Zlín A10:6
101. 10. 2011 17:00Mittal Ostrava BBaník Havířov B10:7
101. 10. 2011 15:00SKST S.P.M. Liberec ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A10:5
101. 10. 2011 13:30Sokol Králův Dvůr BSF SKK El Niňo Praha B10:8
215. 10. 2011 13:30Sokol Králův Dvůr BMittal Ostrava B10:3
215. 10. 2011 15:00SF SKK El Niňo Praha BBaník Havířov B10:3
215. 10. 2011 15:00SKST S.P.M. Liberec ASKST Hodonín A10:6
215. 10. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. AKST Zlín A10:4
215. 10. 2011 14:00Elizza Praha AMatve Uherský Ostroh A6:10
215. 10. 2011 15:00Koral Tišnov AMoravská Slavia Brno A6:10
316. 10. 2011 10:00Sokol Králův Dvůr BBaník Havířov B10:4
316. 10. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha BMittal Ostrava B10:3
316. 10. 2011 10:00SKST S.P.M. Liberec AKST Zlín A10:3
316. 10. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. ASKST Hodonín A10:3
316. 10. 2011 10:00Elizza Praha AMoravská Slavia Brno A7:10
316. 10. 2011 10:00Koral Tišnov AMatve Uherský Ostroh A8:10
429. 10. 2011 15:00Matve Uherský Ostroh ASokol Králův Dvůr B9:9
429. 10. 2011 15:00Moravská Slavia Brno ASF SKK El Niňo Praha B6:10
429. 10. 2011 14:00SKST Hodonín AElizza Praha A9:9
429. 10. 2011 14:00KST Zlín AKoral Tišnov A10:4
429. 10. 2011 14:00Mittal Ostrava BSKST S.P.M. Liberec A1:10
429. 10. 2011 15:00Baník Havířov BSlavoj Severotuk Ústí n.L. A1:10
530. 10. 2011 10:00Matve Uherský Ostroh ASF SKK El Niňo Praha B7:10
530. 10. 2011 10:00Moravská Slavia Brno ASokol Králův Dvůr B10:5
530. 10. 2011 10:00SKST Hodonín AKoral Tišnov A8:10
530. 10. 2011 10:00KST Zlín AElizza Praha A10:3
530. 10. 2011 10:00Mittal Ostrava BSlavoj Severotuk Ústí n.L. A6:10
530. 10. 2011 10:00Baník Havířov BSKST S.P.M. Liberec A6:10
612. 11. 2011 13:30Sokol Králův Dvůr BSKST S.P.M. Liberec A10:2
612. 11. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L. A5:10
612. 11. 2011 14:00Elizza Praha AMittal Ostrava B10:5
612. 11. 2011 15:00Koral Tišnov ABaník Havířov B3:10
612. 11. 2011 15:00Matve Uherský Ostroh ASKST Hodonín A10:4
612. 11. 2011 16:00Moravská Slavia Brno AKST Zlín A10:5
713. 11. 2011 10:00Sokol Králův Dvůr BSlavoj Severotuk Ústí n.L. A10:7
713. 11. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST S.P.M. Liberec A10:4
713. 11. 2011 10:00Elizza Praha ABaník Havířov B7:10
713. 11. 2011 10:00Koral Tišnov AMittal Ostrava B7:10
713. 11. 2011 10:00Matve Uherský Ostroh AKST Zlín A9:9
713. 11. 2011 10:00Moravská Slavia Brno ASKST Hodonín A10:8
826. 11. 2011 14:00SKST Hodonín ASokol Králův Dvůr B6:10
826. 11. 2011 14:00KST Zlín ASF SKK El Niňo Praha B10:8
826. 11. 2011 11:00Mittal Ostrava BMatve Uherský Ostroh A7:10
826. 11. 2011 15:00Baník Havířov BMoravská Slavia Brno A6:10
826. 11. 2011 15:00SKST S.P.M. Liberec AElizza Praha A10:2
826. 11. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. AKoral Tišnov A10:0
927. 11. 2011 10:00SKST Hodonín ASF SKK El Niňo Praha B7:10
927. 11. 2011 10:00KST Zlín ASokol Králův Dvůr B4:10
927. 11. 2011 10:00Mittal Ostrava BMoravská Slavia Brno A10:4
927. 11. 2011 10:00Baník Havířov BMatve Uherský Ostroh A6:10
927. 11. 2011 10:00SKST S.P.M. Liberec AKoral Tišnov A10:1
927. 11. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. AElizza Praha A10:1
1010. 12. 2011 14:00Elizza Praha ASokol Králův Dvůr B5:10
1010. 12. 2011 15:00Koral Tišnov ASF SKK El Niňo Praha B8:10
1010. 12. 2011 15:00Matve Uherský Ostroh ASKST S.P.M. Liberec A9:9
1010. 12. 2011 15:00Moravská Slavia Brno ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A9:9
1010. 12. 2011 16:00SKST Hodonín AMittal Ostrava B4:10
1010. 12. 2011 14:00KST Zlín ABaník Havířov B6:10
1111. 12. 2011 10:00Elizza Praha ASF SKK El Niňo Praha B3:10
1111. 12. 2011 10:00Koral Tišnov ASokol Králův Dvůr B9:9
1111. 12. 2011 10:00Matve Uherský Ostroh ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A7:10
1111. 12. 2011 10:00Moravská Slavia Brno ASKST S.P.M. Liberec A10:5
1111. 12. 2011 10:00SKST Hodonín ABaník Havířov B3:10
1111. 12. 2011 10:00KST Zlín AMittal Ostrava B10:5
1214. 01. 2012 15:00Koral Tišnov AElizza Praha A10:6
1214. 01. 2012 15:00Moravská Slavia Brno AMatve Uherský Ostroh A10:5
1214. 01. 2012 14:00KST Zlín ASKST Hodonín A10:5
1214. 01. 2012 15:00Baník Havířov BMittal Ostrava B10:4
1214. 01. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. ASKST S.P.M. Liberec A10:5
1214. 01. 2012 17:00SF SKK El Niňo Praha BSokol Králův Dvůr B5:10
1328. 01. 2012 14:00Mittal Ostrava BSokol Králův Dvůr B6:10
1328. 01. 2012 17:00Baník Havířov BSF SKK El Niňo Praha B10:6
1328. 01. 2012 14:00SKST Hodonín ASKST S.P.M. Liberec A2:10
1328. 01. 2012 14:00KST Zlín ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A2:10
1328. 01. 2012 15:00Matve Uherský Ostroh AElizza Praha A10:6
1328. 01. 2012 15:00Moravská Slavia Brno AKoral Tišnov A9:9
1429. 01. 2012 10:00Baník Havířov BSokol Králův Dvůr B6:10
1429. 01. 2012 10:00Mittal Ostrava BSF SKK El Niňo Praha B7:10
1429. 01. 2012 10:00KST Zlín ASKST S.P.M. Liberec A5:10
1429. 01. 2012 10:00SKST Hodonín ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A5:10
1429. 01. 2012 10:00Moravská Slavia Brno AElizza Praha A9:9
1429. 01. 2012 10:00Matve Uherský Ostroh AKoral Tišnov A7:10
1511. 02. 2012 13:30Sokol Králův Dvůr BMatve Uherský Ostroh A10:2
1511. 02. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BMoravská Slavia Brno A10:3
1511. 02. 2012 14:00Elizza Praha ASKST Hodonín A10:3
1511. 02. 2012 15:00Koral Tišnov AKST Zlín A10:7
1511. 02. 2012 15:00SKST S.P.M. Liberec AMittal Ostrava B5:10
1511. 02. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. ABaník Havířov B9:9
1612. 02. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BMatve Uherský Ostroh A10:1
1612. 02. 2012 10:00Sokol Králův Dvůr BMoravská Slavia Brno A10:8
1612. 02. 2012 10:00Koral Tišnov ASKST Hodonín A10:7
1612. 02. 2012 10:00Elizza Praha AKST Zlín A10:3
1612. 02. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. AMittal Ostrava B10:5
1612. 02. 2012 10:00SKST S.P.M. Liberec ABaník Havířov B6:10
1725. 02. 2012 15:00SKST S.P.M. Liberec ASokol Králův Dvůr B3:10
1725. 02. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. ASF SKK El Niňo Praha B10:2
1725. 02. 2012 14:00Mittal Ostrava BElizza Praha A10:7
1725. 02. 2012 17:00Baník Havířov BKoral Tišnov A10:2
1725. 02. 2012 16:00SKST Hodonín AMatve Uherský Ostroh A2:10
1725. 02. 2012 14:00KST Zlín AMoravská Slavia Brno A9:9
1826. 02. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. ASokol Králův Dvůr B9:9
1826. 02. 2012 10:00SKST S.P.M. Liberec ASF SKK El Niňo Praha B10:4
1826. 02. 2012 10:00Baník Havířov BElizza Praha A10:6
1826. 02. 2012 10:00Mittal Ostrava BKoral Tišnov A10:6
1826. 02. 2012 10:00KST Zlín AMatve Uherský Ostroh A3:10
1826. 02. 2012 10:00SKST Hodonín AMoravská Slavia Brno A3:10
1910. 03. 2012 13:30Sokol Králův Dvůr BSKST Hodonín A9:9
1910. 03. 2012 16:00SF SKK El Niňo Praha BKST Zlín A10:1
1929. 02. 2012 18:00Matve Uherský Ostroh AMittal Ostrava B10:6
1910. 03. 2012 15:00Moravská Slavia Brno ABaník Havířov B10:0
1910. 03. 2012 14:00Elizza Praha ASKST S.P.M. Liberec A10:6
1910. 03. 2012 15:00Koral Tišnov ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A5:10
2011. 03. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Hodonín A10:4
2011. 03. 2012 10:00Sokol Králův Dvůr BKST Zlín A10:4
2003. 03. 2012 17:00Moravská Slavia Brno AMittal Ostrava B10:8
2011. 03. 2012 10:00Matve Uherský Ostroh ABaník Havířov B10:0
2011. 03. 2012 10:00Koral Tišnov ASKST S.P.M. Liberec A7:10
2011. 03. 2012 10:00Elizza Praha ASlavoj Severotuk Ústí n.L. A10:4
2124. 03. 2012 13:30Sokol Králův Dvůr BElizza Praha A10:5
2124. 03. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BKoral Tišnov A10:1
2124. 03. 2012 15:00SKST S.P.M. Liberec AMatve Uherský Ostroh A10:7
2124. 03. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. AMoravská Slavia Brno A9:9
2123. 03. 2012 10:00Mittal Ostrava BSKST Hodonín A10:4
2124. 03. 2012 15:00Baník Havířov BKST Zlín A8:10
2225. 03. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BElizza Praha A10:4
2225. 03. 2012 10:00Sokol Králův Dvůr BKoral Tišnov A10:0
2225. 03. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. AMatve Uherský Ostroh A10:8
2225. 03. 2012 10:00
OC Forum Liberec, Fügnerova
SKST S.P.M. Liberec AMoravská Slavia Brno A8:10
2223. 03. 2012 15:00Baník Havířov BSKST Hodonín A10:2
2225. 03. 2012 10:00Mittal Ostrava BKST Zlín A10:2
1/114. 04. 2012 14:00Sokol Králův Dvůr BMoravská Slavia Brno A9:2
1/114. 04. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. ASF SKK El Niňo Praha B2:9
1/221. 04. 2012 15:00Moravská Slavia Brno ASokol Králův Dvůr B5:9
1/221. 04. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L. A9:4
2/101. 05. 2012 13:00Sokol Králův Dvůr BSF SKK El Niňo Praha B4:9
2/205. 05. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BSokol Králův Dvůr B9:2
2. liga mužů, skupina A
101. 10. 2011 15:00Sokol Bor A EissmannUnion Plzeň A Dragon Print6:10
101. 10. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Liberec B5:10
101. 10. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha CAŠ Mladá Boleslav A6:10
101. 10. 2011 15:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxSokol Plzeň V A10:4
101. 10. 2011 15:00TTC Litoměřice ABaník Most A10:3
101. 10. 2011 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavLibín 1096 Prachatice A10:7
215. 10. 2011 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavTatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:7
215. 10. 2011 15:00Libín 1096 Prachatice ASokol Plzeň V A10:5
214. 10. 2011 18:00TTC Litoměřice ASF SKK El Niňo Praha C10:8
215. 10. 2011 15:00Baník Most AAŠ Mladá Boleslav A7:10
215. 10. 2011 15:00Sokol Bor A EissmannSlavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
215. 10. 2011 16:00Union Plzeň A Dragon PrintSKST Liberec B10:8
316. 10. 2011 10:00ČZ Strakonice A ElektrostavSokol Plzeň V A10:4
316. 10. 2011 10:00Libín 1096 Prachatice ATatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:2
316. 10. 2011 10:00TTC Litoměřice AAŠ Mladá Boleslav A10:3
316. 10. 2011 10:00Baník Most ASF SKK El Niňo Praha C2:10
316. 10. 2011 10:00Sokol Bor A EissmannSKST Liberec B5:10
316. 10. 2011 10:00Union Plzeň A Dragon PrintSlavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
429. 10. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BČZ Strakonice A Elektrostav10:8
429. 10. 2011 15:00SKST Liberec BLibín 1096 Prachatice A6:10
429. 10. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha CSokol Bor A Eissmann10:5
429. 10. 2011 14:00AŠ Mladá Boleslav AUnion Plzeň A Dragon Print5:10
429. 10. 2011 15:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxTTC Litoměřice A10:6
429. 10. 2011 15:00Sokol Plzeň V ABaník Most A10:6
530. 10. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BLibín 1096 Prachatice A9:9
530. 10. 2011 10:00SKST Liberec BČZ Strakonice A Elektrostav8:10
530. 10. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha CUnion Plzeň A Dragon Print8:10
530. 10. 2011 10:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Bor A Eissmann10:2
530. 10. 2011 10:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxBaník Most A10:3
530. 10. 2011 10:00Sokol Plzeň V ATTC Litoměřice A10:6
612. 11. 2011 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavTTC Litoměřice A10:2
612. 11. 2011 15:00Libín 1096 Prachatice ABaník Most A10:1
612. 11. 2011 15:00Sokol Bor A EissmannTatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux4:10
612. 11. 2011 16:00Union Plzeň A Dragon PrintSokol Plzeň V A10:8
612. 11. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSF SKK El Niňo Praha C4:10
612. 11. 2011 15:00SKST Liberec BAŠ Mladá Boleslav A10:4
713. 11. 2011 10:00ČZ Strakonice A ElektrostavBaník Most A10:0
713. 11. 2011 10:00Libín 1096 Prachatice ATTC Litoměřice A10:4
713. 11. 2011 10:00Sokol Bor A EissmannSokol Plzeň V A10:6
713. 11. 2011 10:00Union Plzeň A Dragon PrintTatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:7
713. 11. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BAŠ Mladá Boleslav A10:4
713. 11. 2011 10:00SKST Liberec BSF SKK El Niňo Praha C9:9
827. 11. 2011 16:00SF SKK El Niňo Praha CČZ Strakonice A Elektrostav10:5
826. 11. 2011 14:00AŠ Mladá Boleslav ALibín 1096 Prachatice A10:0wo
826. 11. 2011 15:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxSlavoj Severotuk Ústí n.L. B10:4
826. 11. 2011 15:00Sokol Plzeň V ASKST Liberec B4:10
826. 11. 2011 16:30TTC Litoměřice ASokol Bor A Eissmann10:1
826. 11. 2011 15:00Baník Most AUnion Plzeň A Dragon Print2:10
927. 11. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha CLibín 1096 Prachatice A3:10
927. 11. 2011 10:00AŠ Mladá Boleslav AČZ Strakonice A Elektrostav8:10
927. 11. 2011 10:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxSKST Liberec B10:6
927. 11. 2011 10:00Sokol Plzeň V ASlavoj Severotuk Ústí n.L. B4:10
927. 11. 2011 10:00TTC Litoměřice AUnion Plzeň A Dragon Print10:4
927. 11. 2011 10:00Baník Most ASokol Bor A Eissmann3:10
1010. 12. 2011 15:00Sokol Bor A EissmannČZ Strakonice A Elektrostav8:10
1010. 12. 2011 16:00Union Plzeň A Dragon PrintLibín 1096 Prachatice A9:9
1009. 12. 2011 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Litoměřice A6:10
1010. 12. 2011 15:00SKST Liberec BBaník Most A10:1
1010. 12. 2011 15:00SF SKK El Niňo Praha CTatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:5
1010. 12. 2011 14:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Plzeň V A10:4
1111. 12. 2011 10:00Sokol Bor A EissmannLibín 1096 Prachatice A6:10
1111. 12. 2011 10:00Union Plzeň A Dragon PrintČZ Strakonice A Elektrostav6:10
1111. 12. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BBaník Most A9:9
1111. 12. 2011 10:00SKST Liberec BTTC Litoměřice A3:10
1111. 12. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha CSokol Plzeň V A10:3
1111. 12. 2011 10:00AŠ Mladá Boleslav ATatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux7:10
1214. 01. 2012 16:00Union Plzeň A Dragon PrintSokol Bor A Eissmann10:7
1214. 01. 2012 15:00SKST Liberec BSlavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
1214. 01. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav ASF SKK El Niňo Praha C10:6
1214. 01. 2012 15:00Sokol Plzeň V ATatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:1
1214. 01. 2012 15:00Baník Most ATTC Litoměřice A6:10
1214. 01. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice AČZ Strakonice A Elektrostav10:6
1327. 01. 2012 17:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxČZ Strakonice A Elektrostav9:9
1328. 01. 2012 15:00Sokol Plzeň V ALibín 1096 Prachatice A5:10
1328. 01. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice A8:10
1328. 01. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav ABaník Most A9:9
1328. 01. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSokol Bor A Eissmann10:6
1328. 01. 2012 15:00SKST Liberec BUnion Plzeň A Dragon Print7:10
1429. 01. 2012 10:00Sokol Plzeň V AČZ Strakonice A Elektrostav6:10
1429. 01. 2012 10:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxLibín 1096 Prachatice A1:10
1429. 01. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav ATTC Litoměřice A10:8
1429. 01. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha CBaník Most A10:5
1429. 01. 2012 10:00SKST Liberec BSokol Bor A Eissmann10:7
1429. 01. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BUnion Plzeň A Dragon Print9:9
1511. 02. 2012 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavSlavoj Severotuk Ústí n.L. B6:10
1511. 02. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice ASKST Liberec B10:6
1511. 02. 2012 15:00Sokol Bor A EissmannSF SKK El Niňo Praha C5:10
1511. 02. 2012 16:00Union Plzeň A Dragon PrintAŠ Mladá Boleslav A8:10
1511. 02. 2012 16:30TTC Litoměřice ATatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:3
1511. 02. 2012 15:00Baník Most ASokol Plzeň V A10:6
1612. 02. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ASlavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
1612. 02. 2012 10:00ČZ Strakonice A ElektrostavSKST Liberec B10:3
1612. 02. 2012 10:00Union Plzeň A Dragon PrintSF SKK El Niňo Praha C10:4
1612. 02. 2012 10:00Sokol Bor A EissmannAŠ Mladá Boleslav A10:5
1612. 02. 2012 10:00Baník Most ATatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux9:9
1612. 02. 2012 10:30TTC Litoměřice ASokol Plzeň V A10:3
1725. 02. 2012 15:00TTC Litoměřice AČZ Strakonice A Elektrostav10:8
1725. 02. 2012 15:00Baník Most ALibín 1096 Prachatice A10:5
1725. 02. 2012 15:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxSokol Bor A Eissmann9:9
1725. 02. 2012 15:00Sokol Plzeň V AUnion Plzeň A Dragon Print9:9
1725. 02. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha CSlavoj Severotuk Ústí n.L. B10:4
1725. 02. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav ASKST Liberec B7:10
1826. 02. 2012 10:00Baník Most AČZ Strakonice A Elektrostav9:9
1826. 02. 2012 10:00TTC Litoměřice ALibín 1096 Prachatice A10:6
1826. 02. 2012 10:00Sokol Plzeň V ASokol Bor A Eissmann7:10
1826. 02. 2012 10:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxUnion Plzeň A Dragon Print10:5
1826. 02. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav ASlavoj Severotuk Ústí n.L. B10:3
1826. 02. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Liberec B9:9
1910. 03. 2012 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavSF SKK El Niňo Praha C10:3
1910. 03. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice AAŠ Mladá Boleslav A10:2
1910. 03. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux9:9
1910. 03. 2012 15:00SKST Liberec BSokol Plzeň V A10:3
1910. 03. 2012 15:00Sokol Bor A EissmannTTC Litoměřice A7:10
1910. 03. 2012 15:00Union Plzeň A Dragon PrintBaník Most A10:6
2011. 03. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ASF SKK El Niňo Praha C10:1
2011. 03. 2012 10:00ČZ Strakonice A ElektrostavAŠ Mladá Boleslav A10:0
2011. 03. 2012 10:00SKST Liberec BTatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux10:6
2011. 03. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSokol Plzeň V A10:8
2011. 03. 2012 10:00Union Plzeň A Dragon PrintTTC Litoměřice A10:8
2011. 03. 2012 10:00Sokol Bor A EissmannBaník Most A7:10
2124. 03. 2012 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavSokol Bor A Eissmann10:7
2124. 03. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice AUnion Plzeň A Dragon Print10:2
2124. 03. 2012 15:00TTC Litoměřice ASlavoj Severotuk Ústí n.L. B10:2
2124. 03. 2012 15:00Baník Most ASKST Liberec B10:2
2124. 03. 2012 15:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxSF SKK El Niňo Praha C9:9
2124. 03. 2012 15:00Sokol Plzeň V AAŠ Mladá Boleslav A4:10
2225. 03. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ASokol Bor A Eissmann10:7
2225. 03. 2012 10:00ČZ Strakonice A ElektrostavUnion Plzeň A Dragon Print10:5
2225. 03. 2012 10:00Baník Most ASlavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
2225. 03. 2012 10:00TTC Litoměřice ASKST Liberec B10:2
2225. 03. 2012 10:00Sokol Plzeň V ASF SKK El Niňo Praha C6:10
2225. 03. 2012 10:00Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxAŠ Mladá Boleslav A10:5
1/114. 04. 2012 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavUnion Plzeň A Dragon Print9:8
1/114. 04. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice ATTC Litoměřice A9:8
1/221. 04. 2012 16:00Union Plzeň A Dragon PrintČZ Strakonice A Elektrostav7:9
1/221. 04. 2012 15:00TTC Litoměřice ALibín 1096 Prachatice A9:8
1/322. 04. 2012 14:00Libín 1096 Prachatice ATTC Litoměřice A9:4
2/101. 05. 2012 15:00ČZ Strakonice A ElektrostavLibín 1096 Prachatice A9:6
2/205. 05. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice AČZ Strakonice A Elektrostav9:5
2/306. 05. 2012 10:30ČZ Strakonice A ElektrostavLibín 1096 Prachatice A6:9
2. liga mužů, skupina B
101. 10. 2011 15:00Elizza Praha BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta6:10
101. 10. 2011 16:00OP Prostějov AKST Vsetín A10:8
101. 10. 2011 14:00Omya Jeseník ASiko Orlová A6:10
101. 10. 2011 16:00US Steinerová Choceň AJiskra Holice A10:4
101. 10. 2011 16:00Moravská Slavia Brno BČKD Blansko A10:7
101. 10. 2011 14:00KST Zlín BMatve Uherský Ostroh B9:9
215. 10. 2011 14:00KST Zlín BUS Steinerová Choceň A5:10
215. 10. 2011 15:00Matve Uherský Ostroh BJiskra Holice A10:2
215. 10. 2011 16:00Moravská Slavia Brno BOmya Jeseník A7:10
215. 10. 2011 16:30ČKD Blansko ASiko Orlová A5:10
215. 10. 2011 15:00Elizza Praha BOP Prostějov A9:9
215. 10. 2011 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaKST Vsetín A10:0
316. 10. 2011 10:00KST Zlín BJiskra Holice A7:10
316. 10. 2011 10:00Matve Uherský Ostroh BUS Steinerová Choceň A8:10
316. 10. 2011 10:00Moravská Slavia Brno BSiko Orlová A2:10
316. 10. 2011 10:30ČKD Blansko AOmya Jeseník A8:10
316. 10. 2011 10:00Elizza Praha BKST Vsetín A10:2
316. 10. 2011 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaOP Prostějov A10:4
429. 10. 2011 16:00OP Prostějov AKST Zlín B5:10
429. 10. 2011 15:00KST Vsetín AMatve Uherský Ostroh B9:9
429. 10. 2011 14:00Omya Jeseník AElizza Praha B10:2
429. 10. 2011 14:00Siko Orlová ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:3
429. 10. 2011 16:00US Steinerová Choceň AMoravská Slavia Brno B10:6
429. 10. 2011 14:00Jiskra Holice AČKD Blansko A10:8
530. 10. 2011 10:00OP Prostějov AMatve Uherský Ostroh B9:9
530. 10. 2011 10:00KST Vsetín AKST Zlín B8:10
530. 10. 2011 10:00Omya Jeseník ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:7
530. 10. 2011 10:00Siko Orlová AElizza Praha B10:2
530. 10. 2011 10:00US Steinerová Choceň AČKD Blansko A10:7
530. 10. 2011 10:00Jiskra Holice AMoravská Slavia Brno B10:8
612. 11. 2011 14:00KST Zlín BMoravská Slavia Brno B7:10
612. 11. 2011 14:00Matve Uherský Ostroh BČKD Blansko A10:5
612. 11. 2011 15:00Elizza Praha BUS Steinerová Choceň A1:10
612. 11. 2011 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaJiskra Holice A9:9
612. 11. 2011 16:00OP Prostějov AOmya Jeseník A8:10
612. 11. 2011 15:00KST Vsetín ASiko Orlová A4:10
713. 11. 2011 10:00KST Zlín BČKD Blansko A10:4
713. 11. 2011 11:00Matve Uherský Ostroh BMoravská Slavia Brno B9:9
713. 11. 2011 10:00Elizza Praha BJiskra Holice A10:8
713. 11. 2011 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaUS Steinerová Choceň A2:10
713. 11. 2011 10:00OP Prostějov ASiko Orlová A3:10
713. 11. 2011 10:00KST Vsetín AOmya Jeseník A3:10
826. 11. 2011 14:00Omya Jeseník AKST Zlín B10:3
826. 11. 2011 14:00Siko Orlová AMatve Uherský Ostroh B10:3
826. 11. 2011 16:00US Steinerová Choceň AOP Prostějov A10:0
826. 11. 2011 14:00Jiskra Holice AKST Vsetín A10:2
826. 11. 2011 16:00Moravská Slavia Brno BElizza Praha B10:7
826. 11. 2011 14:00ČKD Blansko ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:5
927. 11. 2011 10:00Omya Jeseník AMatve Uherský Ostroh B8:10
927. 11. 2011 10:00Siko Orlová AKST Zlín B10:2
927. 11. 2011 10:00US Steinerová Choceň AKST Vsetín A10:3
927. 11. 2011 10:00Jiskra Holice AOP Prostějov A10:1
927. 11. 2011 10:00Moravská Slavia Brno BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta8:10
927. 11. 2011 10:00ČKD Blansko AElizza Praha B10:4
1010. 12. 2011 15:00Elizza Praha BKST Zlín B10:6
1010. 12. 2011 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaMatve Uherský Ostroh B10:2
1010. 12. 2011 16:00OP Prostějov AMoravská Slavia Brno B5:10
1010. 12. 2011 15:00KST Vsetín AČKD Blansko A5:10
1010. 12. 2011 14:00Omya Jeseník AUS Steinerová Choceň A8:10
1010. 12. 2011 14:00Siko Orlová AJiskra Holice A10:0
1111. 12. 2011 10:00Elizza Praha BMatve Uherský Ostroh B8:10
1111. 12. 2011 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaKST Zlín B10:5
1111. 12. 2011 10:00OP Prostějov AČKD Blansko A9:9
1111. 12. 2011 10:00KST Vsetín AMoravská Slavia Brno B9:9
1111. 12. 2011 10:00Omya Jeseník AJiskra Holice A10:1
1111. 12. 2011 10:00Siko Orlová AUS Steinerová Choceň A10:4
1214. 01. 2012 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaElizza Praha B10:5
1214. 01. 2012 15:00KST Vsetín AOP Prostějov A8:10
1214. 01. 2012 14:00Siko Orlová AOmya Jeseník A10:3
1214. 01. 2012 14:00Jiskra Holice AUS Steinerová Choceň A7:10
1214. 01. 2012 14:00ČKD Blansko AMoravská Slavia Brno B10:5
1214. 01. 2012 14:00Matve Uherský Ostroh BKST Zlín B10:2
1328. 01. 2012 16:00US Steinerová Choceň AKST Zlín B10:0
1328. 01. 2012 14:00Jiskra Holice AMatve Uherský Ostroh B7:10
1328. 01. 2012 14:00Omya Jeseník AMoravská Slavia Brno B10:6
1328. 01. 2012 14:00Siko Orlová AČKD Blansko A10:2
1328. 01. 2012 16:00OP Prostějov AElizza Praha B7:10
1328. 01. 2012 15:00KST Vsetín ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta9:9
1429. 01. 2012 10:00Jiskra Holice AKST Zlín B10:1
1429. 01. 2012 10:00US Steinerová Choceň AMatve Uherský Ostroh B10:0
1429. 01. 2012 10:00Siko Orlová AMoravská Slavia Brno B10:8
1429. 01. 2012 10:00Omya Jeseník AČKD Blansko A4:10
1429. 01. 2012 10:00KST Vsetín AElizza Praha B6:10
1429. 01. 2012 10:00OP Prostějov ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:5
1511. 02. 2012 14:00KST Zlín BOP Prostějov A10:6
1511. 02. 2012 14:00
v herně Spartaku Hluk
Matve Uherský Ostroh BKST Vsetín A10:6
1511. 02. 2012 15:00Elizza Praha BOmya Jeseník A10:4
1511. 02. 2012 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSiko Orlová A5:10
1511. 02. 2012 16:00Moravská Slavia Brno BUS Steinerová Choceň A5:10
1511. 02. 2012 16:30ČKD Blansko AJiskra Holice A10:5
1612. 02. 2012 10:00
v herně Spartaku Hluk
Matve Uherský Ostroh BOP Prostějov A8:10
1612. 02. 2012 10:00KST Zlín BKST Vsetín A10:2
1612. 02. 2012 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaOmya Jeseník A10:2
1612. 02. 2012 10:00Elizza Praha BSiko Orlová A8:10
1612. 02. 2012 10:30ČKD Blansko AUS Steinerová Choceň A7:10
1612. 02. 2012 10:00Moravská Slavia Brno BJiskra Holice A10:8
1725. 02. 2012 16:00Moravská Slavia Brno BKST Zlín B10:7
1725. 02. 2012 14:00ČKD Blansko AMatve Uherský Ostroh B9:9
1725. 02. 2012 16:00US Steinerová Choceň AElizza Praha B10:5
1725. 02. 2012 14:00Jiskra Holice ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta6:10
1725. 02. 2012 14:00Omya Jeseník AOP Prostějov A10:5
1725. 02. 2012 14:00Siko Orlová AKST Vsetín A10:0
1826. 02. 2012 10:00ČKD Blansko AKST Zlín B10:7
1826. 02. 2012 10:00Moravská Slavia Brno BMatve Uherský Ostroh B3:10
1826. 02. 2012 10:00Jiskra Holice AElizza Praha B8:10
1826. 02. 2012 10:00US Steinerová Choceň ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:3
1826. 02. 2012 10:00Siko Orlová AOP Prostějov A10:0
1826. 02. 2012 10:00Omya Jeseník AKST Vsetín A10:0
1910. 03. 2012 14:00KST Zlín BOmya Jeseník A6:10
1910. 03. 2012 14:00Matve Uherský Ostroh BSiko Orlová A6:10
1910. 03. 2012 16:00OP Prostějov AUS Steinerová Choceň A3:10
1910. 03. 2012 15:00KST Vsetín AJiskra Holice A6:10
1910. 03. 2012 15:00Elizza Praha BMoravská Slavia Brno B10:5
1910. 03. 2012 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaČKD Blansko A10:8
2011. 03. 2012 10:00Matve Uherský Ostroh BOmya Jeseník A10:8
2011. 03. 2012 10:00KST Zlín BSiko Orlová A6:10
2011. 03. 2012 10:00KST Vsetín AUS Steinerová Choceň A3:10
2011. 03. 2012 10:00OP Prostějov AJiskra Holice A6:10
2011. 03. 2012 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaMoravská Slavia Brno B10:6
2011. 03. 2012 10:00Elizza Praha BČKD Blansko A10:4
2124. 03. 2012 14:00KST Zlín BElizza Praha B10:2
2124. 03. 2012 14:00Matve Uherský Ostroh BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:8
2124. 03. 2012 16:00Moravská Slavia Brno BOP Prostějov A9:9
2124. 03. 2012 16:30ČKD Blansko AKST Vsetín A10:2
2124. 03. 2012 16:00US Steinerová Choceň AOmya Jeseník A10:1
2124. 03. 2012 14:00Jiskra Holice ASiko Orlová A3:10
2225. 03. 2012 10:00Matve Uherský Ostroh BElizza Praha B10:1
2225. 03. 2012 10:00KST Zlín BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta5:10
2225. 03. 2012 10:30ČKD Blansko AOP Prostějov A7:10
2225. 03. 2012 10:00Moravská Slavia Brno BKST Vsetín A9:9
2225. 03. 2012 10:00Jiskra Holice AOmya Jeseník A6:10
2225. 03. 2012 10:00US Steinerová Choceň ASiko Orlová A10:8
1/114. 04. 2012 14:00Siko Orlová ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta9:0
1/114. 04. 2012 16:00US Steinerová Choceň AMatve Uherský Ostroh B9:8
1/221. 04. 2012 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSiko Orlová A1:9
1/221. 04. 2012 14:00Matve Uherský Ostroh BUS Steinerová Choceň A6:9
2/101. 05. 2012 14:00Siko Orlová AUS Steinerová Choceň A9:4
2/205. 05. 2012 14:00US Steinerová Choceň ASiko Orlová A5:9
3. liga mužů, skupina A
101. 10. 2011 16:00Slavoj Stod AUnion Plzeň B8:10
101. 10. 2011 15:00Sokol Vodňany APedagog Č.Budějovice A9:9
101. 10. 2011 15:00Sokol Michle ASF SKK El Niňo Praha E10:7
101. 10. 2011 10:00
v herně Elizzy
Sparta Praha AElizza Praha C10:0
101. 10. 2011 15:00Lokomotiva Vršovice BSKST Týn nad Vltavou A10:2
101. 10. 2011 17:00Sokol Králův Dvůr CSlovan Lochovice A10:8
215. 10. 2011 17:00Sokol Králův Dvůr CSparta Praha A1:10
215. 10. 2011 15:00Slovan Lochovice AElizza Praha C10:1
215. 10. 2011 15:00Lokomotiva Vršovice BSokol Michle A10:6
215. 10. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou ASF SKK El Niňo Praha E7:10
215. 10. 2011 16:00Slavoj Stod ASokol Vodňany A3:10
215. 10. 2011 16:00Union Plzeň BPedagog Č.Budějovice A10:8
316. 10. 2011 14:00Sokol Králův Dvůr CElizza Praha C10:8
316. 10. 2011 10:00Slovan Lochovice ASparta Praha A9:9
316. 10. 2011 10:00Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha E10:2
316. 10. 2011 10:00SKST Týn nad Vltavou ASokol Michle A2:10
316. 10. 2011 10:00Slavoj Stod APedagog Č.Budějovice A1:10
316. 10. 2011 10:00Union Plzeň BSokol Vodňany A9:9
429. 10. 2011 15:00Sokol Vodňany ASokol Králův Dvůr C10:4
429. 10. 2011 15:00Pedagog Č.Budějovice ASlovan Lochovice A10:5
429. 10. 2011 15:00Sokol Michle ASlavoj Stod A10:3
429. 10. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha EUnion Plzeň B10:4
429. 10. 2011 15:00Sparta Praha ALokomotiva Vršovice B10:6
429. 10. 2011 15:00Elizza Praha CSKST Týn nad Vltavou A10:8
530. 10. 2011 10:00Sokol Vodňany ASlovan Lochovice A10:8
530. 10. 2011 10:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Králův Dvůr C10:2
530. 10. 2011 10:00Sokol Michle AUnion Plzeň B10:3
530. 10. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha ESlavoj Stod A10:4
530. 10. 2011 10:00Sparta Praha ASKST Týn nad Vltavou A10:0
530. 10. 2011 10:00Elizza Praha CLokomotiva Vršovice B6:10
612. 11. 2011 17:00Sokol Králův Dvůr CLokomotiva Vršovice B6:10
612. 11. 2011 11:00Slovan Lochovice ASKST Týn nad Vltavou A10:4
612. 11. 2011 16:00Slavoj Stod ASparta Praha A1:10
612. 11. 2011 16:00Union Plzeň BElizza Praha C10:2
612. 11. 2011 15:00Sokol Vodňany ASokol Michle A10:4
612. 11. 2011 15:00Pedagog Č.Budějovice ASF SKK El Niňo Praha E6:10
713. 11. 2011 14:00Sokol Králův Dvůr CSKST Týn nad Vltavou A10:7
713. 11. 2011 10:00Slovan Lochovice ALokomotiva Vršovice B10:8
713. 11. 2011 10:00Slavoj Stod AElizza Praha C10:8
713. 11. 2011 10:00Union Plzeň BSparta Praha A1:10
713. 11. 2011 10:00Sokol Vodňany ASF SKK El Niňo Praha E9:9
713. 11. 2011 10:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Michle A6:10
826. 11. 2011 15:00Sokol Michle ASokol Králův Dvůr C10:5
826. 11. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha ESlovan Lochovice A10:3
826. 11. 2011 15:00Sparta Praha ASokol Vodňany A10:0
826. 11. 2011 15:00Elizza Praha CPedagog Č.Budějovice A4:10
826. 11. 2011 17:00Lokomotiva Vršovice BSlavoj Stod A10:2
826. 11. 2011 15:00SKST Týn nad Vltavou AUnion Plzeň B9:9
927. 11. 2011 10:00Sokol Michle ASlovan Lochovice A10:6
927. 11. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha ESokol Králův Dvůr C10:1
927. 11. 2011 10:00Sparta Praha APedagog Č.Budějovice A10:4
927. 11. 2011 10:00Elizza Praha CSokol Vodňany A6:10
927. 11. 2011 10:00Lokomotiva Vršovice BUnion Plzeň B10:0
927. 11. 2011 10:00SKST Týn nad Vltavou ASlavoj Stod A4:10
1010. 12. 2011 17:00Slavoj Stod ASokol Králův Dvůr C10:8
1010. 12. 2011 16:00Union Plzeň BSlovan Lochovice A10:6
1010. 12. 2011 15:00Sokol Vodňany ALokomotiva Vršovice B1:10
1010. 12. 2011 15:00Pedagog Č.Budějovice ASKST Týn nad Vltavou A10:1
1010. 12. 2011 15:00Sokol Michle ASparta Praha A4:10
1010. 12. 2011 15:00SF SKK El Niňo Praha EElizza Praha C10:0
1111. 12. 2011 10:00Slavoj Stod ASlovan Lochovice A10:8
1111. 12. 2011 10:00Union Plzeň BSokol Králův Dvůr C7:10
1111. 12. 2011 10:00Sokol Vodňany ASKST Týn nad Vltavou A10:1
1111. 12. 2011 10:00Pedagog Č.Budějovice ALokomotiva Vršovice B2:10
1111. 12. 2011 10:00Sokol Michle AElizza Praha C10:0
1111. 12. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha ESparta Praha A3:10
1214. 01. 2012 16:00Union Plzeň BSlavoj Stod A4:10
1214. 01. 2012 15:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Vodňany A10:4
1214. 01. 2012 17:00SF SKK El Niňo Praha ESokol Michle A10:7
1213. 01. 2012 19:00
v herně Sparty
Elizza Praha CSparta Praha A1:10
1214. 01. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou ALokomotiva Vršovice B3:10
1214. 01. 2012 15:00Slovan Lochovice ASokol Králův Dvůr C9:9
1328. 01. 2012 15:00Sparta Praha ASokol Králův Dvůr C10:4
1328. 01. 2012 15:00Elizza Praha CSlovan Lochovice A7:10
1328. 01. 2012 15:00Sokol Michle ALokomotiva Vršovice B6:10
1328. 01. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha ESKST Týn nad Vltavou A9:9
1328. 01. 2012 15:00Sokol Vodňany ASlavoj Stod A10:5
1328. 01. 2012 15:00Pedagog Č.Budějovice AUnion Plzeň B10:2
1429. 01. 2012 10:00Elizza Praha CSokol Králův Dvůr C10:6
1429. 01. 2012 10:00Sparta Praha ASlovan Lochovice A9:9
1429. 01. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha ELokomotiva Vršovice B3:10
1429. 01. 2012 10:00Sokol Michle ASKST Týn nad Vltavou A10:2
1429. 01. 2012 10:00Pedagog Č.Budějovice ASlavoj Stod A10:2
1429. 01. 2012 10:00Sokol Vodňany AUnion Plzeň B10:3
1511. 02. 2012 17:00Sokol Králův Dvůr CSokol Vodňany A8:10
1511. 02. 2012 15:00Slovan Lochovice APedagog Č.Budějovice A10:4
1511. 02. 2012 16:00Slavoj Stod ASokol Michle A7:10
1511. 02. 2012 16:00Union Plzeň BSF SKK El Niňo Praha E2:10
1511. 02. 2012 15:00Lokomotiva Vršovice BSparta Praha A3:10
1511. 02. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou AElizza Praha C5:10
1612. 02. 2012 10:00Slovan Lochovice ASokol Vodňany A10:8
1610. 02. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr CPedagog Č.Budějovice A10:5
1612. 02. 2012 10:00Union Plzeň BSokol Michle A9:9
1612. 02. 2012 10:00Slavoj Stod ASF SKK El Niňo Praha E3:10
1612. 02. 2012 10:00SKST Týn nad Vltavou ASparta Praha A1:10
1612. 02. 2012 10:00Lokomotiva Vršovice BElizza Praha C10:0
1725. 02. 2012 15:00Lokomotiva Vršovice BSokol Králův Dvůr C10:4
1725. 02. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou ASlovan Lochovice A1:10
1725. 02. 2012 15:00Sparta Praha ASlavoj Stod A10:3
1725. 02. 2012 15:00Elizza Praha CUnion Plzeň B10:5
1725. 02. 2012 15:00Sokol Michle ASokol Vodňany A9:9
1725. 02. 2012 17:00SF SKK El Niňo Praha EPedagog Č.Budějovice A10:3
1826. 02. 2012 10:00SKST Týn nad Vltavou ASokol Králův Dvůr C3:10
1826. 02. 2012 10:00Lokomotiva Vršovice BSlovan Lochovice A10:4
1826. 02. 2012 10:00Elizza Praha CSlavoj Stod A3:10
1826. 02. 2012 10:00Sparta Praha AUnion Plzeň B10:2
1826. 02. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha ESokol Vodňany A10:4
1826. 02. 2012 10:00Sokol Michle APedagog Č.Budějovice A10:5
1910. 03. 2012 17:00Sokol Králův Dvůr CSokol Michle A10:4
1908. 03. 2012 18:00Slovan Lochovice ASF SKK El Niňo Praha E10:5
1910. 03. 2012 15:00Sokol Vodňany ASparta Praha A1:10
1910. 03. 2012 15:00Pedagog Č.Budějovice AElizza Praha C10:2
1910. 03. 2012 16:00Slavoj Stod ALokomotiva Vršovice B2:10
1910. 03. 2012 16:00Union Plzeň BSKST Týn nad Vltavou A10:2
2009. 03. 2012 19:00Slovan Lochovice ASokol Michle A10:3
2011. 03. 2012 14:00Sokol Králův Dvůr CSF SKK El Niňo Praha E10:5
2011. 03. 2012 10:00Pedagog Č.Budějovice ASparta Praha A8:10
2011. 03. 2012 10:00Sokol Vodňany AElizza Praha C10:4
2011. 03. 2012 10:00Union Plzeň BLokomotiva Vršovice B2:10
2011. 03. 2012 10:00Slavoj Stod ASKST Týn nad Vltavou A10:0
2124. 03. 2012 17:00Sokol Králův Dvůr CSlavoj Stod A10:3
2124. 03. 2012 15:00Slovan Lochovice AUnion Plzeň B7:10
2124. 03. 2012 15:00Lokomotiva Vršovice BSokol Vodňany A10:7
2124. 03. 2012 15:00SKST Týn nad Vltavou APedagog Č.Budějovice A6:10
2124. 03. 2012 15:00Sparta Praha ASokol Michle A10:0
2124. 03. 2012 15:00Elizza Praha CSF SKK El Niňo Praha E0:10
2225. 03. 2012 10:00Slovan Lochovice ASlavoj Stod A10:6
2225. 03. 2012 14:00Sokol Králův Dvůr CUnion Plzeň B8:10
2225. 03. 2012 10:00SKST Týn nad Vltavou ASokol Vodňany A2:10
2225. 03. 2012 10:00Lokomotiva Vršovice BPedagog Č.Budějovice A10:1
2225. 03. 2012 10:00Elizza Praha CSokol Michle A4:10
2225. 03. 2012 10:00Sparta Praha ASF SKK El Niňo Praha E10:6
1/114. 04. 2012 15:00Sparta Praha ASokol Vodňany A9:0
1/114. 04. 2012 15:00Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha E7:9
1/221. 04. 2012 15:00Sokol Vodňany ASparta Praha A1:9
1/221. 04. 2012 10:30SF SKK El Niňo Praha ELokomotiva Vršovice B6:9
1/322. 04. 2012 10:30Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha E8:9
2/101. 05. 2012 15:00Sparta Praha ASF SKK El Niňo Praha E9:1
2/205. 05. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha ESparta Praha A5:9
3. liga mužů, skupina B
130. 09. 2011 18:00TTC Kladno ASokol Líbeznice A5:10
130. 09. 2011 18:30Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Litoměřice B10:3
101. 10. 2011 15:00KST Jirkov ABaník Březenecká Chomutov A10:5
101. 10. 2011 15:00Batesta Chodov ATJ Šanov A2:10
101. 10. 2011 15:00SKST Liberec CJiskra Nový Bor A10:8
101. 10. 2011 14:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem A7:10
215. 10. 2011 14:00AŠ Mladá Boleslav BBatesta Chodov A9:9
215. 10. 2011 14:00TTC Bělá pod Bezdězem ATJ Šanov A9:9
215. 10. 2011 15:00SKST Liberec CKST Jirkov A9:9
215. 10. 2011 15:00Jiskra Nový Bor ABaník Březenecká Chomutov A10:6
215. 10. 2011 14:00TTC Kladno ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:7
215. 10. 2011 15:00Sokol Líbeznice ATTC Litoměřice B10:3
316. 10. 2011 10:00AŠ Mladá Boleslav BTJ Šanov A8:10
316. 10. 2011 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ABatesta Chodov A10:7
316. 10. 2011 10:00SKST Liberec CBaník Březenecká Chomutov A10:6
316. 10. 2011 10:00Jiskra Nový Bor AKST Jirkov A7:10
316. 10. 2011 10:00TTC Kladno ATTC Litoměřice B10:2
316. 10. 2011 10:00Sokol Líbeznice ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:6
429. 10. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CAŠ Mladá Boleslav B10:3
429. 10. 2011 16:30TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem A5:10
429. 10. 2011 15:00KST Jirkov ATTC Kladno A10:5
429. 10. 2011 16:00Baník Březenecká Chomutov ASokol Líbeznice A8:10
429. 10. 2011 15:00Batesta Chodov ASKST Liberec C10:4
429. 10. 2011 15:00TJ Šanov AJiskra Nový Bor A10:4
528. 10. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Bělá pod Bezdězem A2:10
530. 10. 2011 10:30TTC Litoměřice BAŠ Mladá Boleslav B7:10
530. 10. 2011 10:00KST Jirkov ASokol Líbeznice A10:8
530. 10. 2011 10:00Baník Březenecká Chomutov ATTC Kladno A4:10
530. 10. 2011 10:00Batesta Chodov AJiskra Nový Bor A5:10
530. 10. 2011 10:00TJ Šanov ASKST Liberec C10:2
612. 11. 2011 14:00AŠ Mladá Boleslav BSKST Liberec C5:10
612. 11. 2011 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AJiskra Nový Bor A10:6
612. 11. 2011 14:00TTC Kladno ABatesta Chodov A9:9
612. 11. 2011 15:00Sokol Líbeznice ATJ Šanov A9:9
612. 11. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CKST Jirkov A6:10
612. 11. 2011 16:30TTC Litoměřice BBaník Březenecká Chomutov A9:9
713. 11. 2011 10:00AŠ Mladá Boleslav BJiskra Nový Bor A3:10
713. 11. 2011 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ASKST Liberec C10:8
713. 11. 2011 10:00TTC Kladno ATJ Šanov A2:10
713. 11. 2011 10:00Sokol Líbeznice ABatesta Chodov A10:7
711. 11. 2011 19:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CBaník Březenecká Chomutov A9:9
713. 11. 2011 10:30TTC Litoměřice BKST Jirkov A6:10
826. 11. 2011 15:00KST Jirkov AAŠ Mladá Boleslav B10:2
826. 11. 2011 16:00Baník Březenecká Chomutov ATTC Bělá pod Bezdězem A5:10
826. 11. 2011 15:00Batesta Chodov ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:2
826. 11. 2011 15:00TJ Šanov ATTC Litoměřice B10:3
826. 11. 2011 15:00SKST Liberec CTTC Kladno A10:4
826. 11. 2011 15:00Jiskra Nový Bor ASokol Líbeznice A9:9
927. 11. 2011 10:00KST Jirkov ATTC Bělá pod Bezdězem A10:7
927. 11. 2011 10:00Baník Březenecká Chomutov AAŠ Mladá Boleslav B10:2
927. 11. 2011 10:00Batesta Chodov ATTC Litoměřice B10:2
927. 11. 2011 10:00TJ Šanov ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:4
927. 11. 2011 10:00SKST Liberec CSokol Líbeznice A9:9
927. 11. 2011 10:00Jiskra Nový Bor ATTC Kladno A6:10
1010. 12. 2011 14:00TTC Kladno AAŠ Mladá Boleslav B10:2
1010. 12. 2011 15:00Sokol Líbeznice ATTC Bělá pod Bezdězem A10:7
1010. 12. 2011 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKST Liberec C10:3
1010. 12. 2011 16:30TTC Litoměřice BJiskra Nový Bor A6:10
1010. 12. 2011 15:00KST Jirkov ABatesta Chodov A10:8
1010. 12. 2011 16:00Baník Březenecká Chomutov ATJ Šanov A10:0wo
1111. 12. 2011 10:00TTC Kladno ATTC Bělá pod Bezdězem A10:4
1111. 12. 2011 10:00Sokol Líbeznice AAŠ Mladá Boleslav B10:4
1111. 12. 2011 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CJiskra Nový Bor A9:9
1111. 12. 2011 10:30TTC Litoměřice BSKST Liberec C4:10
1111. 12. 2011 10:00KST Jirkov ATJ Šanov A6:10
1111. 12. 2011 10:00Baník Březenecká Chomutov ABatesta Chodov A5:10
1203. 12. 2011 16:00
v Kladně
Sokol Líbeznice ATTC Kladno A9:9
1213. 01. 2012 18:00TTC Litoměřice BSlavoj Severotuk Ústí n.L. C6:10
1214. 01. 2012 16:00Baník Březenecká Chomutov AKST Jirkov A3:10
1214. 01. 2012 15:00TJ Šanov ABatesta Chodov A10:7
1214. 01. 2012 15:00Jiskra Nový Bor ASKST Liberec C4:10
1214. 01. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AAŠ Mladá Boleslav B10:2
1328. 01. 2012 15:00Batesta Chodov AAŠ Mladá Boleslav B10:1
1328. 01. 2012 15:00TJ Šanov ATTC Bělá pod Bezdězem A10:4
1328. 01. 2012 15:00KST Jirkov ASKST Liberec C10:7
1328. 01. 2012 16:00Baník Březenecká Chomutov AJiskra Nový Bor A10:6
1328. 01. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Kladno A10:4
1328. 01. 2012 16:30TTC Litoměřice BSokol Líbeznice A3:10
1429. 01. 2012 10:00TJ Šanov AAŠ Mladá Boleslav B10:1
1429. 01. 2012 10:00Batesta Chodov ATTC Bělá pod Bezdězem A7:10
1429. 01. 2012 10:00Baník Březenecká Chomutov ASKST Liberec C3:10
1429. 01. 2012 10:00KST Jirkov AJiskra Nový Bor A10:6
1429. 01. 2012 10:30TTC Litoměřice BTTC Kladno A5:10
1429. 01. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSokol Líbeznice A9:9
1511. 02. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav BSlavoj Severotuk Ústí n.L. C4:10
1511. 02. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem ATTC Litoměřice B10:2
1511. 02. 2012 14:00TTC Kladno AKST Jirkov A10:3
1511. 02. 2012 15:00Sokol Líbeznice ABaník Březenecká Chomutov A9:9
1511. 02. 2012 15:00SKST Liberec CBatesta Chodov A6:10
1511. 02. 2012 15:00Jiskra Nový Bor ATJ Šanov A6:10
1612. 02. 2012 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:7
1612. 02. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Litoměřice B10:0
1612. 02. 2012 10:00Sokol Líbeznice AKST Jirkov A6:10
1612. 02. 2012 10:00TTC Kladno ABaník Březenecká Chomutov A10:6
1612. 02. 2012 10:00Jiskra Nový Bor ABatesta Chodov A3:10
1612. 02. 2012 10:00SKST Liberec CTJ Šanov A6:10
1725. 02. 2012 15:00SKST Liberec CAŠ Mladá Boleslav B6:10
1725. 02. 2012 15:00Jiskra Nový Bor ATTC Bělá pod Bezdězem A10:5
1725. 02. 2012 15:00Batesta Chodov ATTC Kladno A10:6
1725. 02. 2012 15:00TJ Šanov ASokol Líbeznice A10:1
1725. 02. 2012 15:00KST Jirkov ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:6
1725. 02. 2012 16:00Baník Březenecká Chomutov ATTC Litoměřice B10:3
1826. 02. 2012 10:00Jiskra Nový Bor AAŠ Mladá Boleslav B8:10
1826. 02. 2012 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem A10:6
1826. 02. 2012 10:00TJ Šanov ATTC Kladno A10:0
1826. 02. 2012 10:00Batesta Chodov ASokol Líbeznice A10:1
1826. 02. 2012 10:00Baník Březenecká Chomutov ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C9:9
1826. 02. 2012 10:00KST Jirkov ATTC Litoměřice B10:4
1910. 03. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav BKST Jirkov A9:9
1910. 03. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem ABaník Březenecká Chomutov A9:9
1910. 03. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CBatesta Chodov A7:10
1910. 03. 2012 16:30TTC Litoměřice BTJ Šanov A0:10
1910. 03. 2012 14:00TTC Kladno ASKST Liberec C9:9
1910. 03. 2012 15:00Sokol Líbeznice AJiskra Nový Bor A6:10
2011. 03. 2012 10:00TTC Bělá pod Bezdězem AKST Jirkov A6:10
2011. 03. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav BBaník Březenecká Chomutov A10:4
2011. 03. 2012 10:30TTC Litoměřice BBatesta Chodov A0:10
2011. 03. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Šanov A1:10
2011. 03. 2012 10:00Sokol Líbeznice ASKST Liberec C7:10
2011. 03. 2012 10:00TTC Kladno AJiskra Nový Bor A7:10
2124. 03. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Kladno A9:9
2124. 03. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem ASokol Líbeznice A10:2
2119. 03. 2012 18:30SKST Liberec CSlavoj Severotuk Ústí n.L. C4:10
2124. 03. 2012 14:00Jiskra Nový Bor ATTC Litoměřice B10:4
2124. 03. 2012 15:00Batesta Chodov AKST Jirkov A10:3
2124. 03. 2012 15:00TJ Šanov ABaník Březenecká Chomutov A10:0
2225. 03. 2012 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ATTC Kladno A10:8
2222. 03. 2012 18:30AŠ Mladá Boleslav BSokol Líbeznice A8:10
2222. 03. 2012 19:00Jiskra Nový Bor ASlavoj Severotuk Ústí n.L. C9:9
2224. 03. 2012 10:00SKST Liberec CTTC Litoměřice B10:6
2225. 03. 2012 10:00TJ Šanov AKST Jirkov A10:1
2225. 03. 2012 10:00Batesta Chodov ABaník Březenecká Chomutov A10:4
1/107. 04. 2012 15:00TJ Šanov ABatesta Chodov A6:9
1/114. 04. 2012 15:00KST Jirkov ATTC Bělá pod Bezdězem A9:7
1/221. 04. 2012 15:00Batesta Chodov ATJ Šanov A9:7
1/221. 04. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AKST Jirkov A9:5
1/322. 04. 2012 10:30KST Jirkov ATTC Bělá pod Bezdězem A9:4
2/101. 05. 2012 15:00KST Jirkov ABatesta Chodov A9:4
2/205. 05. 2012 15:00Batesta Chodov AKST Jirkov A7:9
3. liga mužů, skupina C
101. 10. 2011 15:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecKoberce Brázda Vrchlabí A10:6
101. 10. 2011 15:00Jiskra Raspenava ASKST Liberec D9:9
101. 10. 2011 16:00TTC Říčany AFK Kolín A3:10
101. 10. 2011 15:00Tatran KRPA Hostinné ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:5
101. 10. 2011 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ALokomotiva Pardubice A10:5
101. 10. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha DAvia Čakovice A9:9
215. 10. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha DTatran KRPA Hostinné A2:10
215. 10. 2011 15:00Avia Čakovice ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A3:10
215. 10. 2011 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ATTC Říčany A10:3
215. 10. 2011 15:00Lokomotiva Pardubice AFK Kolín A5:10
215. 10. 2011 15:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecJiskra Raspenava A10:4
215. 10. 2011 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ASKST Liberec D10:4
316. 10. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A6:10
316. 10. 2011 10:00Avia Čakovice ATatran KRPA Hostinné A2:10
316. 10. 2011 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí AFK Kolín A4:10
316. 10. 2011 10:00Lokomotiva Pardubice ATTC Říčany A10:1
316. 10. 2011 10:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecSKST Liberec D10:4
316. 10. 2011 10:00Koberce Brázda Vrchlabí AJiskra Raspenava A10:7
429. 10. 2011 15:00Jiskra Raspenava ASF SKK El Niňo Praha D10:2
429. 10. 2011 15:00SKST Liberec DAvia Čakovice A10:4
429. 10. 2011 16:00TTC Říčany ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec4:10
429. 10. 2011 14:00FK Kolín AKoberce Brázda Vrchlabí A10:6
429. 10. 2011 15:00Tatran KRPA Hostinné ASokol Kostelec nad Orlicí A10:0
429. 10. 2011 15:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ALokomotiva Pardubice A4:10
530. 10. 2011 10:00Jiskra Raspenava AAvia Čakovice A10:1
530. 10. 2011 10:00SKST Liberec DSF SKK El Niňo Praha D10:6
530. 10. 2011 10:00TTC Říčany AKoberce Brázda Vrchlabí A7:10
530. 10. 2011 10:00FK Kolín ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec9:9
530. 10. 2011 10:00Tatran KRPA Hostinné ALokomotiva Pardubice A10:4
530. 10. 2011 10:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ASokol Kostelec nad Orlicí A10:0
612. 11. 2011 17:00SF SKK El Niňo Praha DSokol Kostelec nad Orlicí A5:10
612. 11. 2011 15:00Avia Čakovice ALokomotiva Pardubice A10:8
612. 11. 2011 15:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecTatran KRPA Hostinné A3:10
612. 11. 2011 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:6
611. 11. 2011 18:00
v herně TTC Říčany
Jiskra Raspenava ATTC Říčany A10:6
612. 11. 2011 15:00SKST Liberec DFK Kolín A5:10
713. 11. 2011 10:00SF SKK El Niňo Praha DLokomotiva Pardubice A7:10
713. 11. 2011 10:00Avia Čakovice ASokol Kostelec nad Orlicí A7:10
713. 11. 2011 10:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecTJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:6
713. 11. 2011 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ATatran KRPA Hostinné A6:10
713. 11. 2011 10:00Jiskra Raspenava AFK Kolín A5:10
713. 11. 2011 10:00SKST Liberec DTTC Říčany A10:0
826. 11. 2011 16:00TTC Říčany ASF SKK El Niňo Praha D10:6
826. 11. 2011 14:00FK Kolín AAvia Čakovice A10:8
826. 11. 2011 15:00Tatran KRPA Hostinné AJiskra Raspenava A10:0
826. 11. 2011 15:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ASKST Liberec D10:7
826. 11. 2011 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec5:10
826. 11. 2011 15:00Lokomotiva Pardubice AKoberce Brázda Vrchlabí A10:4
927. 11. 2011 10:00TTC Říčany AAvia Čakovice A8:10
927. 11. 2011 10:00FK Kolín ASF SKK El Niňo Praha D10:3
927. 11. 2011 10:00Tatran KRPA Hostinné ASKST Liberec D10:1
927. 11. 2011 10:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř AJiskra Raspenava A10:6
927. 11. 2011 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí AKoberce Brázda Vrchlabí A5:10
927. 11. 2011 10:00Lokomotiva Pardubice ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec9:9
1010. 12. 2011 15:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecSF SKK El Niňo Praha D10:1
1010. 12. 2011 15:00Koberce Brázda Vrchlabí AAvia Čakovice A10:7
1010. 12. 2011 15:00Jiskra Raspenava ASokol Kostelec nad Orlicí A6:10
1010. 12. 2011 15:00SKST Liberec DLokomotiva Pardubice A8:10
1010. 12. 2011 16:00TTC Říčany ATatran KRPA Hostinné A2:10
1010. 12. 2011 14:00FK Kolín ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:5
1111. 12. 2011 10:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecAvia Čakovice A10:2
1111. 12. 2011 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ASF SKK El Niňo Praha D10:6
1111. 12. 2011 10:00Jiskra Raspenava ALokomotiva Pardubice A6:10
1111. 12. 2011 10:00SKST Liberec DSokol Kostelec nad Orlicí A8:10
1111. 12. 2011 10:00TTC Říčany ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A7:10
1111. 12. 2011 10:00FK Kolín ATatran KRPA Hostinné A3:10
1214. 01. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec10:5
1214. 01. 2012 15:00SKST Liberec DJiskra Raspenava A6:10
1214. 01. 2012 14:00FK Kolín ATTC Říčany A10:4
1214. 01. 2012 15:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ATatran KRPA Hostinné A3:10
1214. 01. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice ASokol Kostelec nad Orlicí A9:9
1214. 01. 2012 15:00Avia Čakovice ASF SKK El Niňo Praha D10:2
1328. 01. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné ASF SKK El Niňo Praha D10:1
1328. 01. 2012 15:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř AAvia Čakovice A6:10
1328. 01. 2012 16:00TTC Říčany ASokol Kostelec nad Orlicí A3:10
1328. 01. 2012 14:00FK Kolín ALokomotiva Pardubice A10:7
1328. 01. 2012 15:00Jiskra Raspenava ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec9:9
1328. 01. 2012 15:00SKST Liberec DKoberce Brázda Vrchlabí A6:10
1429. 01. 2012 10:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ASF SKK El Niňo Praha D10:4
1429. 01. 2012 10:00Tatran KRPA Hostinné AAvia Čakovice A10:3
1429. 01. 2012 10:00FK Kolín ASokol Kostelec nad Orlicí A10:3
1429. 01. 2012 10:00TTC Říčany ALokomotiva Pardubice A4:10
1429. 01. 2012 10:00SKST Liberec DBižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec10:8
1429. 01. 2012 10:00Jiskra Raspenava AKoberce Brázda Vrchlabí A10:8
1511. 02. 2012 17:00SF SKK El Niňo Praha DJiskra Raspenava A4:10
1511. 02. 2012 15:00Avia Čakovice ASKST Liberec D10:5
1511. 02. 2012 15:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecTTC Říčany A10:0wo
1511. 02. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí AFK Kolín A4:10
1511. 02. 2012 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ATatran KRPA Hostinné A1:10
1511. 02. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:2
1612. 02. 2012 10:00Avia Čakovice AJiskra Raspenava A5:10
1612. 02. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Liberec D4:10
1612. 02. 2012 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ATTC Říčany A10:0wo
1612. 02. 2012 10:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecFK Kolín A3:10
1612. 02. 2012 10:00Lokomotiva Pardubice ATatran KRPA Hostinné A2:10
1612. 02. 2012 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A9:9
1725. 02. 2012 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ASF SKK El Niňo Praha D10:2
1725. 02. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice AAvia Čakovice A10:3
1725. 02. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec10:1
1725. 02. 2012 15:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř AKoberce Brázda Vrchlabí A9:9
1725. 02. 2012 16:00TTC Říčany AJiskra Raspenava A3:10
1725. 02. 2012 14:00FK Kolín ASKST Liberec D10:2
1826. 02. 2012 10:00Lokomotiva Pardubice ASF SKK El Niňo Praha D10:6
1826. 02. 2012 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí AAvia Čakovice A10:5
1826. 02. 2012 10:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec9:9
1826. 02. 2012 10:00Tatran KRPA Hostinné AKoberce Brázda Vrchlabí A10:4
1826. 02. 2012 10:00FK Kolín AJiskra Raspenava A10:4
1826. 02. 2012 10:00TTC Říčany ASKST Liberec D10:6
1910. 03. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Říčany A10:8
1910. 03. 2012 15:00Avia Čakovice AFK Kolín A10:3
1910. 03. 2012 15:00Jiskra Raspenava ATatran KRPA Hostinné A3:10
1910. 03. 2012 15:00SKST Liberec DTJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:7
1910. 03. 2012 15:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecSokol Kostelec nad Orlicí A10:4
1910. 03. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ALokomotiva Pardubice A7:10
2011. 03. 2012 10:00Avia Čakovice ATTC Říčany A10:4
2011. 03. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha DFK Kolín A1:10
2011. 03. 2012 10:00SKST Liberec DTatran KRPA Hostinné A2:10
2011. 03. 2012 10:00Jiskra Raspenava ATJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř A10:7
2011. 03. 2012 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ASokol Kostelec nad Orlicí A10:8
2011. 03. 2012 10:00Bižuterie Jablonec n.N. A OVB VrabecLokomotiva Pardubice A8:10
2124. 03. 2012 17:00SF SKK El Niňo Praha DBižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec1:10
2124. 03. 2012 15:00Avia Čakovice AKoberce Brázda Vrchlabí A9:9
2124. 03. 2012 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí AJiskra Raspenava A3:10
2124. 03. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice ASKST Liberec D8:10
2124. 03. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné ATTC Říčany A10:0
2124. 03. 2012 15:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř AFK Kolín A2:10
2225. 03. 2012 10:00Avia Čakovice ABižuterie Jablonec n.N. A OVB Vrabec10:5
2225. 03. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha DKoberce Brázda Vrchlabí A1:10
2225. 03. 2012 10:00Lokomotiva Pardubice AJiskra Raspenava A10:8
2225. 03. 2012 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí ASKST Liberec D10:3
2225. 03. 2012 10:00TJ Dv.Králové n.L.- J.Jaroměř ATTC Říčany A10:5
2225. 03. 2012 10:00Tatran KRPA Hostinné AFK Kolín A10:3
1/114. 04. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné AKoberce Brázda Vrchlabí A9:4
1/114. 04. 2012 14:00FK Kolín ALokomotiva Pardubice A7:9
1/221. 04. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ATatran KRPA Hostinné A6:9
1/221. 04. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice AFK Kolín A5:9
1/322. 04. 2012 10:30FK Kolín ALokomotiva Pardubice A9:6
2/101. 05. 2012 14:00
první utkání v herně Kolína
FK Kolín ATatran KRPA Hostinné A2:9
2/205. 05. 2012 15:00
Druhé utkání v herně v Hostinném
Tatran KRPA Hostinné AFK Kolín A9:6
3. liga mužů, skupina D
101. 10. 2011 14:00Sokol Žďár nad Sázavou ASokol Čechovice A9:9
101. 10. 2011 15:00Jiskra Litomyšl ASokol Chrudim A10:6
101. 10. 2011 15:00KST Dolní Němčí ASokol Vracov A10:8
101. 10. 2011 15:00Sokol Lanžhot ABaník Mikulčice A10:5
101. 10. 2011 16:00Moravská Slavia Brno CTTC Sokol Znojmo A6:10
129. 09. 2011 18:00SKST Hodonín BSKST Hodonín C10:5
215. 10. 2011 16:00SKST Hodonín BSokol Lanžhot A10:5
215. 10. 2011 16:30SKST Hodonín CBaník Mikulčice A3:10
215. 10. 2011 16:00Moravská Slavia Brno CKST Dolní Němčí A9:9
215. 10. 2011 15:00TTC Sokol Znojmo ASokol Vracov A10:7
215. 10. 2011 14:00Sokol Žďár nad Sázavou AJiskra Litomyšl A10:5
215. 10. 2011 16:00Sokol Čechovice ASokol Chrudim A10:2
316. 10. 2011 10:30SKST Hodonín BBaník Mikulčice A9:9
316. 10. 2011 10:30SKST Hodonín CSokol Lanžhot A9:9
316. 10. 2011 10:00Moravská Slavia Brno CSokol Vracov A10:4
316. 10. 2011 10:00TTC Sokol Znojmo AKST Dolní Němčí A10:6
316. 10. 2011 10:00Sokol Žďár nad Sázavou ASokol Chrudim A10:4
316. 10. 2011 10:00Sokol Čechovice AJiskra Litomyšl A10:1
429. 10. 2011 15:00Jiskra Litomyšl ASKST Hodonín B10:7
429. 10. 2011 15:00Sokol Chrudim ASKST Hodonín C6:10
429. 10. 2011 15:00KST Dolní Němčí ASokol Žďár nad Sázavou A10:7
429. 10. 2011 15:00Sokol Vracov ASokol Čechovice A3:10
429. 10. 2011 15:00Sokol Lanžhot AMoravská Slavia Brno C10:5
429. 10. 2011 15:00Baník Mikulčice ATTC Sokol Znojmo A10:5
530. 10. 2011 10:00Jiskra Litomyšl ASKST Hodonín C10:5
530. 10. 2011 10:00Sokol Chrudim ASKST Hodonín B8:10
530. 10. 2011 10:00KST Dolní Němčí ASokol Čechovice A5:10
530. 10. 2011 10:00Sokol Vracov ASokol Žďár nad Sázavou A10:8
530. 10. 2011 10:00Sokol Lanžhot ATTC Sokol Znojmo A9:9
530. 10. 2011 10:00Baník Mikulčice AMoravská Slavia Brno C10:5
612. 11. 2011 16:00SKST Hodonín BMoravská Slavia Brno C10:4
612. 11. 2011 16:30SKST Hodonín CTTC Sokol Znojmo A10:3
612. 11. 2011 14:00Sokol Žďár nad Sázavou ASokol Lanžhot A8:10
612. 11. 2011 16:00Sokol Čechovice ABaník Mikulčice A10:4
612. 11. 2011 15:00Jiskra Litomyšl AKST Dolní Němčí A10:2
612. 11. 2011 14:00Sokol Chrudim ASokol Vracov A6:10
713. 11. 2011 10:30SKST Hodonín BTTC Sokol Znojmo A10:8
713. 11. 2011 10:30SKST Hodonín CMoravská Slavia Brno C10:5
713. 11. 2011 10:00Sokol Žďár nad Sázavou ABaník Mikulčice A4:10
713. 11. 2011 10:00Sokol Čechovice ASokol Lanžhot A10:4
713. 11. 2011 10:00Jiskra Litomyšl ASokol Vracov A10:8
713. 11. 2011 10:00Sokol Chrudim AKST Dolní Němčí A10:4
826. 11. 2011 15:00KST Dolní Němčí ASKST Hodonín B5:10
826. 11. 2011 15:00Sokol Vracov ASKST Hodonín C9:9
826. 11. 2011 15:00Sokol Lanžhot AJiskra Litomyšl A10:7
826. 11. 2011 15:00Baník Mikulčice ASokol Chrudim A10:3
826. 11. 2011 16:00Moravská Slavia Brno CSokol Žďár nad Sázavou A7:10
826. 11. 2011 15:00TTC Sokol Znojmo ASokol Čechovice A3:10
927. 11. 2011 10:00KST Dolní Němčí ASKST Hodonín C10:2
927. 11. 2011 10:00Sokol Vracov ASKST Hodonín B9:9
927. 11. 2011 10:00Sokol Lanžhot ASokol Chrudim A10:8
927. 11. 2011 10:00Baník Mikulčice AJiskra Litomyšl A10:4
927. 11. 2011 10:00Moravská Slavia Brno CSokol Čechovice A10:8
927. 11. 2011 10:00TTC Sokol Znojmo ASokol Žďár nad Sázavou A10:6
1010. 12. 2011 14:00Sokol Žďár nad Sázavou ASKST Hodonín B9:9
1010. 12. 2011 16:00Sokol Čechovice ASKST Hodonín C10:5
1010. 12. 2011 15:00Jiskra Litomyšl AMoravská Slavia Brno C10:6
1010. 12. 2011 15:00Sokol Chrudim ATTC Sokol Znojmo A6:10
1010. 12. 2011 15:00KST Dolní Němčí ASokol Lanžhot A7:10
1010. 12. 2011 15:00Sokol Vracov ABaník Mikulčice A10:8
1111. 12. 2011 10:00Sokol Žďár nad Sázavou ASKST Hodonín C10:6
1111. 12. 2011 10:00Sokol Čechovice ASKST Hodonín B9:9
1111. 12. 2011 10:00Jiskra Litomyšl ATTC Sokol Znojmo A10:2
1111. 12. 2011 10:00Sokol Chrudim AMoravská Slavia Brno C10:8
1111. 12. 2011 10:00KST Dolní Němčí ABaník Mikulčice A4:10
1111. 12. 2011 10:00Sokol Vracov ASokol Lanžhot A5:10
1214. 01. 2012 16:00Sokol Čechovice ASokol Žďár nad Sázavou A10:0
1214. 01. 2012 15:00Sokol Chrudim AJiskra Litomyšl A9:9
1214. 01. 2012 17:00Sokol Vracov AKST Dolní Němčí A10:7
1214. 01. 2012 15:00Baník Mikulčice ASokol Lanžhot A10:5
1214. 01. 2012 15:00TTC Sokol Znojmo AMoravská Slavia Brno C10:2
1230. 09. 2011 18:00SKST Hodonín CSKST Hodonín B10:6
1328. 01. 2012 15:00Sokol Lanžhot ASKST Hodonín B8:10
1328. 01. 2012 15:00Baník Mikulčice ASKST Hodonín C10:6
1328. 01. 2012 15:00KST Dolní Němčí AMoravská Slavia Brno C5:10
1328. 01. 2012 15:00Sokol Vracov ATTC Sokol Znojmo A9:9
1328. 01. 2012 15:00Jiskra Litomyšl ASokol Žďár nad Sázavou A10:4
1328. 01. 2012 15:00Sokol Chrudim ASokol Čechovice A5:10
1429. 01. 2012 10:00Baník Mikulčice ASKST Hodonín B8:10
1429. 01. 2012 10:00Sokol Lanžhot ASKST Hodonín C10:5
1429. 01. 2012 10:00Sokol Vracov AMoravská Slavia Brno C10:6
1429. 01. 2012 10:00KST Dolní Němčí ATTC Sokol Znojmo A7:10
1429. 01. 2012 10:00Sokol Chrudim ASokol Žďár nad Sázavou A4:10
1429. 01. 2012 10:00Jiskra Litomyšl ASokol Čechovice A4:10
1511. 02. 2012 16:00SKST Hodonín BJiskra Litomyšl A10:1
1511. 02. 2012 16:30SKST Hodonín CSokol Chrudim A6:10
1511. 02. 2012 14:00Sokol Žďár nad Sázavou AKST Dolní Němčí A9:9
1511. 02. 2012 16:00Sokol Čechovice ASokol Vracov A10:5
1511. 02. 2012 16:00Moravská Slavia Brno CSokol Lanžhot A10:6
1511. 02. 2012 15:00TTC Sokol Znojmo ABaník Mikulčice A9:9
1612. 02. 2012 10:30SKST Hodonín CJiskra Litomyšl A9:9
1612. 02. 2012 10:30SKST Hodonín BSokol Chrudim A10:3
1612. 02. 2012 10:00Sokol Čechovice AKST Dolní Němčí A10:4
1612. 02. 2012 10:00Sokol Žďár nad Sázavou ASokol Vracov A4:10
1612. 02. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A10:3
1612. 02. 2012 10:00Moravská Slavia Brno CBaník Mikulčice A10:8
1725. 02. 2012 16:00Moravská Slavia Brno CSKST Hodonín B5:10
1725. 02. 2012 15:00TTC Sokol Znojmo ASKST Hodonín C10:7
1725. 02. 2012 15:00Sokol Lanžhot ASokol Žďár nad Sázavou A10:8
1725. 02. 2012 15:00Baník Mikulčice ASokol Čechovice A4:10
1725. 02. 2012 15:00KST Dolní Němčí AJiskra Litomyšl A9:9
1725. 02. 2012 15:00
v herně J.Strážnice
Sokol Vracov ASokol Chrudim A8:10
1826. 02. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo ASKST Hodonín B7:10
1826. 02. 2012 10:00Moravská Slavia Brno CSKST Hodonín C10:6
1826. 02. 2012 10:00Baník Mikulčice ASokol Žďár nad Sázavou A9:9
1826. 02. 2012 10:00Sokol Lanžhot ASokol Čechovice A10:8
1826. 02. 2012 10:00Sokol Vracov AJiskra Litomyšl A10:6
1826. 02. 2012 10:00KST Dolní Němčí ASokol Chrudim A10:5
1910. 03. 2012 16:00SKST Hodonín BKST Dolní Němčí A6:10
1910. 03. 2012 16:30SKST Hodonín CSokol Vracov A9:9
1910. 03. 2012 15:00Jiskra Litomyšl ASokol Lanžhot A10:7
1910. 03. 2012 15:00Sokol Chrudim ABaník Mikulčice A5:10
1910. 03. 2012 14:00Sokol Žďár nad Sázavou AMoravská Slavia Brno C1:10
1910. 03. 2012 16:00Sokol Čechovice ATTC Sokol Znojmo A10:5
2011. 03. 2012 10:30SKST Hodonín CKST Dolní Němčí A6:10
2011. 03. 2012 10:30SKST Hodonín BSokol Vracov A10:6
2011. 03. 2012 10:00Sokol Chrudim ASokol Lanžhot A9:9
2011. 03. 2012 10:00Jiskra Litomyšl ABaník Mikulčice A6:10
2011. 03. 2012 10:00Sokol Čechovice AMoravská Slavia Brno C9:9
2011. 03. 2012 10:00Sokol Žďár nad Sázavou ATTC Sokol Znojmo A5:10
2124. 03. 2012 16:00SKST Hodonín BSokol Žďár nad Sázavou A10:7
2124. 03. 2012 16:30SKST Hodonín CSokol Čechovice A7:10
2124. 03. 2012 16:00Moravská Slavia Brno CJiskra Litomyšl A10:5
2124. 03. 2012 15:00TTC Sokol Znojmo ASokol Chrudim A9:9
2124. 03. 2012 15:00Sokol Lanžhot AKST Dolní Němčí A10:6
2124. 03. 2012 15:00Baník Mikulčice ASokol Vracov A10:4
2225. 03. 2012 10:30SKST Hodonín CSokol Žďár nad Sázavou A6:10
2225. 03. 2012 10:30SKST Hodonín BSokol Čechovice A10:1
2225. 03. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo AJiskra Litomyšl A9:9
2225. 03. 2012 10:00Moravská Slavia Brno CSokol Chrudim A10:4
2225. 03. 2012 10:00Baník Mikulčice AKST Dolní Němčí A4:10
2225. 03. 2012 10:00Sokol Lanžhot ASokol Vracov A10:4
1/114. 04. 2012 16:00Sokol Čechovice ASokol Lanžhot A9:4
1/113. 04. 2012 18:00SKST Hodonín BBaník Mikulčice A7:9
1/221. 04. 2012 15:00Sokol Lanžhot ASokol Čechovice A7:9
1/214. 04. 2012 15:00Baník Mikulčice ASKST Hodonín B9:5
2/101. 05. 2012 16:00Sokol Čechovice ABaník Mikulčice A7:9
2/205. 05. 2012 15:00Baník Mikulčice ASokol Čechovice A2:9
2/306. 05. 2012 10:30Sokol Čechovice ABaník Mikulčice A7:9
3. liga mužů, skupina E
127. 09. 2011 18:00Baník Havířov CTTC Poruba A10:5
101. 10. 2011 14:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ASK Přerov A10:3
101. 10. 2011 14:00MSV Studénka ASiko Orlová B1:10
101. 10. 2011 17:00Mittal Ostrava CSokol Brušperk A10:4
101. 10. 2011 15:00Slezan Opava ARobot Mokré Lazce B10:6
101. 10. 2011 16:00Pramet Šumperk AOmya Jeseník B10:4
215. 10. 2011 16:00Pramet Šumperk AMittal Ostrava C10:5
215. 10. 2011 14:00Omya Jeseník BSokol Brušperk A9:9
215. 10. 2011 15:00Slezan Opava AMSV Studénka A10:2
215. 10. 2011 16:00Robot Mokré Lazce BSiko Orlová B6:10
215. 10. 2011 15:00Baník Havířov CTJ Rožnov pod Radhoštěm A10:4
215. 10. 2011 16:00TTC Poruba ASK Přerov A10:8
316. 10. 2011 10:00Pramet Šumperk ASokol Brušperk A10:2
316. 10. 2011 10:00Omya Jeseník BMittal Ostrava C7:10
316. 10. 2011 10:00Slezan Opava ASiko Orlová B8:10
316. 10. 2011 10:00Robot Mokré Lazce BMSV Studénka A10:4
316. 10. 2011 10:00Baník Havířov CSK Přerov A10:6
316. 10. 2011 10:00TTC Poruba ATJ Rožnov pod Radhoštěm A7:10
429. 10. 2011 14:00TJ Rožnov pod Radhoštěm APramet Šumperk A10:8
429. 10. 2011 16:00SK Přerov AOmya Jeseník B9:9
429. 10. 2011 14:00MSV Studénka ABaník Havířov C3:10
429. 10. 2011 16:00Siko Orlová BTTC Poruba A10:2
429. 10. 2011 16:00Mittal Ostrava CSlezan Opava A7:10
429. 10. 2011 16:00Sokol Brušperk ARobot Mokré Lazce B3:10
530. 10. 2011 10:00TJ Rožnov pod Radhoštěm AOmya Jeseník B9:9
530. 10. 2011 10:00SK Přerov APramet Šumperk A10:5
530. 10. 2011 10:00MSV Studénka ATTC Poruba A10:6
530. 10. 2011 10:00Siko Orlová BBaník Havířov C10:1
528. 10. 2011 11:00Mittal Ostrava CRobot Mokré Lazce B8:10
530. 10. 2011 10:00Sokol Brušperk ASlezan Opava A7:10
612. 11. 2011 16:00Pramet Šumperk ASlezan Opava A9:9
612. 11. 2011 14:00Omya Jeseník BRobot Mokré Lazce B5:10
612. 11. 2011 17:00Baník Havířov CMittal Ostrava C5:10
612. 11. 2011 17:00TTC Poruba ASokol Brušperk A10:8
612. 11. 2011 14:00TJ Rožnov pod Radhoštěm AMSV Studénka A10:4
612. 11. 2011 16:00SK Přerov ASiko Orlová B5:10
713. 11. 2011 10:00Pramet Šumperk ARobot Mokré Lazce B2:10
713. 11. 2011 10:00Omya Jeseník BSlezan Opava A5:10
713. 11. 2011 10:00Baník Havířov CSokol Brušperk A10:8
713. 11. 2011 10:00TTC Poruba AMittal Ostrava C7:10
713. 11. 2011 10:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ASiko Orlová B9:9
713. 11. 2011 10:00SK Přerov AMSV Studénka A10:3
826. 11. 2011 14:00MSV Studénka APramet Šumperk A10:8
826. 11. 2011 16:00Siko Orlová BOmya Jeseník B10:3
826. 11. 2011 16:00Mittal Ostrava CTJ Rožnov pod Radhoštěm A10:0
826. 11. 2011 16:00Sokol Brušperk ASK Přerov A6:10
826. 11. 2011 15:00Slezan Opava ABaník Havířov C10:3
826. 11. 2011 16:00Robot Mokré Lazce BTTC Poruba A10:3
927. 11. 2011 10:00MSV Studénka AOmya Jeseník B7:10
927. 11. 2011 10:00Siko Orlová BPramet Šumperk A10:4
927. 11. 2011 10:00Mittal Ostrava CSK Přerov A9:9
927. 11. 2011 10:00Sokol Brušperk ATJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
927. 11. 2011 10:00Slezan Opava ATTC Poruba A10:1
927. 11. 2011 10:00Robot Mokré Lazce BBaník Havířov C10:3
1010. 12. 2011 15:00Baník Havířov CPramet Šumperk A10:7
1010. 12. 2011 17:00TTC Poruba AOmya Jeseník B8:10
1010. 12. 2011 14:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ASlezan Opava A3:10
1007. 12. 2011 18:00SK Přerov ARobot Mokré Lazce B9:9
1010. 12. 2011 14:00MSV Studénka AMittal Ostrava C9:9
1010. 12. 2011 16:00Siko Orlová BSokol Brušperk A10:4
1111. 12. 2011 10:00Baník Havířov COmya Jeseník B10:2
1111. 12. 2011 10:00TTC Poruba APramet Šumperk A10:8
1111. 12. 2011 10:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ARobot Mokré Lazce B4:10
1111. 12. 2011 10:00SK Přerov ASlezan Opava A10:8
1111. 12. 2011 10:00MSV Studénka ASokol Brušperk A6:10
1109. 12. 2011 17:00Siko Orlová BMittal Ostrava C10:6
1214. 01. 2012 16:00TTC Poruba ABaník Havířov C10:3
1214. 01. 2012 16:00SK Přerov ATJ Rožnov pod Radhoštěm A10:6
1214. 01. 2012 16:00Siko Orlová BMSV Studénka A10:6
1214. 01. 2012 16:00Sokol Brušperk AMittal Ostrava C10:7
1214. 01. 2012 16:00Robot Mokré Lazce BSlezan Opava A10:6
1214. 01. 2012 14:00Omya Jeseník BPramet Šumperk A9:9
1328. 01. 2012 16:00Mittal Ostrava CPramet Šumperk A10:4
1328. 01. 2012 16:00Sokol Brušperk AOmya Jeseník B10:3
1328. 01. 2012 14:00MSV Studénka ASlezan Opava A7:10
1328. 01. 2012 16:00Siko Orlová BRobot Mokré Lazce B6:10
1328. 01. 2012 14:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ABaník Havířov C10:2
1328. 01. 2012 16:00SK Přerov ATTC Poruba A9:9
1429. 01. 2012 10:00Sokol Brušperk APramet Šumperk A10:3
1429. 01. 2012 10:00Mittal Ostrava COmya Jeseník B10:4
1429. 01. 2012 10:00Siko Orlová BSlezan Opava A7:10
1429. 01. 2012 10:00MSV Studénka ARobot Mokré Lazce B1:10
1429. 01. 2012 10:00SK Přerov ABaník Havířov C1:10
1429. 01. 2012 10:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATTC Poruba A8:10
1511. 02. 2012 16:00Pramet Šumperk ATJ Rožnov pod Radhoštěm A10:4
1511. 02. 2012 14:00Omya Jeseník BSK Přerov A5:10
1511. 02. 2012 15:00Baník Havířov CMSV Studénka A10:4
1511. 02. 2012 16:00TTC Poruba ASiko Orlová B7:10
1511. 02. 2012 15:00Slezan Opava AMittal Ostrava C10:6
1511. 02. 2012 16:00Robot Mokré Lazce BSokol Brušperk A10:4
1612. 02. 2012 10:00Omya Jeseník BTJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
1612. 02. 2012 10:00Pramet Šumperk ASK Přerov A10:7
1612. 02. 2012 10:00TTC Poruba AMSV Studénka A10:8
1612. 02. 2012 10:00Baník Havířov CSiko Orlová B2:10
1612. 02. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BMittal Ostrava C10:3
1612. 02. 2012 10:00Slezan Opava ASokol Brušperk A8:10
1725. 02. 2012 15:00Slezan Opava APramet Šumperk A10:5
1725. 02. 2012 16:00Robot Mokré Lazce BOmya Jeseník B10:2
1725. 02. 2012 16:00Mittal Ostrava CBaník Havířov C10:4
1725. 02. 2012 16:00Sokol Brušperk ATTC Poruba A10:2
1725. 02. 2012 10:00MSV Studénka ATJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
1725. 02. 2012 16:00Siko Orlová BSK Přerov A10:2
1826. 02. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BPramet Šumperk A9:9
1826. 02. 2012 10:00Slezan Opava AOmya Jeseník B10:2
1826. 02. 2012 10:00Sokol Brušperk ABaník Havířov C10:7
1826. 02. 2012 10:00Mittal Ostrava CTTC Poruba A9:9
1826. 02. 2012 10:00Siko Orlová BTJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
1826. 02. 2012 10:00MSV Studénka ASK Přerov A10:2
1910. 03. 2012 16:00Pramet Šumperk AMSV Studénka A10:1
1910. 03. 2012 14:00Omya Jeseník BSiko Orlová B10:8
1910. 03. 2012 14:00TJ Rožnov pod Radhoštěm AMittal Ostrava C6:10
1910. 03. 2012 16:00SK Přerov ASokol Brušperk A6:10
1910. 03. 2012 15:00Baník Havířov CSlezan Opava A7:10
1910. 03. 2012 16:00TTC Poruba ARobot Mokré Lazce B4:10
2011. 03. 2012 10:00Omya Jeseník BMSV Studénka A10:2
2011. 03. 2012 10:00Pramet Šumperk ASiko Orlová B9:9
2011. 03. 2012 10:00SK Přerov AMittal Ostrava C5:10
2011. 03. 2012 10:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ASokol Brušperk A4:10
2006. 03. 2012 19:30TTC Poruba ASlezan Opava A10:5
2011. 03. 2012 10:00Baník Havířov CRobot Mokré Lazce B1:10
2124. 03. 2012 16:00Pramet Šumperk ABaník Havířov C9:9
2124. 03. 2012 14:00Omya Jeseník BTTC Poruba A2:10
2124. 03. 2012 15:00Slezan Opava ATJ Rožnov pod Radhoštěm A10:1
2124. 03. 2012 16:00Robot Mokré Lazce BSK Přerov A10:1
2124. 03. 2012 10:00Mittal Ostrava CMSV Studénka A10:2
2124. 03. 2012 16:00Sokol Brušperk ASiko Orlová B10:6
2225. 03. 2012 10:00Omya Jeseník BBaník Havířov C6:10
2225. 03. 2012 10:00Pramet Šumperk ATTC Poruba A10:1
2225. 03. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BTJ Rožnov pod Radhoštěm A7:10
2225. 03. 2012 10:00Slezan Opava ASK Přerov A10:5
2225. 03. 2012 09:00Sokol Brušperk AMSV Studénka A10:3
2225. 03. 2012 10:00Mittal Ostrava CSiko Orlová B10:1
1/114. 04. 2012 16:00Robot Mokré Lazce BMittal Ostrava C9:3
1/114. 04. 2012 15:00Slezan Opava ASiko Orlová B9:2
1/221. 04. 2012 14:00Mittal Ostrava CRobot Mokré Lazce B8:9
1/221. 04. 2012 16:00Siko Orlová BSlezan Opava A3:9
2/130. 04. 2012 19:00Robot Mokré Lazce BSlezan Opava A1:9
2/205. 05. 2012 15:00Slezan Opava ARobot Mokré Lazce B9:3
1. liga žen
101. 10. 2011 17:00SK Dobré BSKV Voděrady A3:7
101. 10. 2011 15:00Slovan Bohnice ATTC Litoměřice B5:5
101. 10. 2011 15:00Slavoj Praha ASKST Vlašim B4:6
101. 10. 2011 17:00Union Plzeň ASokol Plzeň V A8:2
101. 10. 2011 16:00SKST Vlašim ASokol Nusle A8:2
101. 10. 2011 14:00ČKD Blansko ASKST Hodonín B5:5
215. 10. 2011 14:00ČKD Blansko AUnion Plzeň A6:4
215. 10. 2011 14:00SKST Hodonín BSokol Plzeň V A10:0
215. 10. 2011 16:00SKST Vlašim ASlavoj Praha A10:0
215. 10. 2011 15:00Sokol Nusle ASKST Vlašim B9:1
215. 10. 2011 17:00SK Dobré BSlovan Bohnice A5:5
215. 10. 2011 17:00SKV Voděrady ATTC Litoměřice B7:3
316. 10. 2011 08:30ČKD Blansko ASokol Plzeň V A10:0
316. 10. 2011 08:30SKST Hodonín BUnion Plzeň A7:3
320. 09. 2011 17:00SKST Vlašim ASKST Vlašim B10:0
316. 10. 2011 10:00Sokol Nusle ASlavoj Praha A10:0
316. 10. 2011 10:00SK Dobré BTTC Litoměřice B5:5
316. 10. 2011 10:00SKV Voděrady ASlovan Bohnice A8:2
429. 10. 2011 17:00Slovan Bohnice AČKD Blansko A8:2
429. 10. 2011 14:00TTC Litoměřice BSKST Hodonín B7:3
429. 10. 2011 14:00Slavoj Praha ASK Dobré B2:8
429. 10. 2011 17:00SKST Vlašim BSKV Voděrady A3:7
429. 10. 2011 17:00Union Plzeň ASKST Vlašim A2:8
429. 10. 2011 15:00Sokol Plzeň V ASokol Nusle A0:10
530. 10. 2011 10:00Slovan Bohnice ASKST Hodonín B5:5
530. 10. 2011 08:30TTC Litoměřice BČKD Blansko A4:6
530. 10. 2011 10:00Slavoj Praha ASKV Voděrady A4:6
530. 10. 2011 10:00SKST Vlašim BSK Dobré B6:4
530. 10. 2011 10:00Union Plzeň ASokol Nusle A6:4
530. 10. 2011 10:00Sokol Plzeň V ASKST Vlašim A2:8
612. 11. 2011 17:00ČKD Blansko ASKST Vlašim A4:6
612. 11. 2011 14:00SKST Hodonín BSokol Nusle A6:4
612. 11. 2011 17:00SK Dobré BUnion Plzeň A8:2
612. 11. 2011 17:00SKV Voděrady ASokol Plzeň V A10:0
612. 11. 2011 17:00Slovan Bohnice ASlavoj Praha A7:3
612. 11. 2011 14:00TTC Litoměřice BSKST Vlašim B7:3
713. 11. 2011 10:00ČKD Blansko ASokol Nusle A6:4
713. 11. 2011 08:30SKST Hodonín BSKST Vlašim A2:8
713. 11. 2011 10:00SK Dobré BSokol Plzeň V A9:1
713. 11. 2011 10:00SKV Voděrady AUnion Plzeň A3:7
713. 11. 2011 10:00Slovan Bohnice ASKST Vlašim B4:6
713. 11. 2011 08:30TTC Litoměřice BSlavoj Praha A8:2
826. 11. 2011 14:00Slavoj Praha AČKD Blansko A3:7
826. 11. 2011 13:00
v hale - Sportovní ul.Vlašim
SKST Vlašim BSKST Hodonín B2:8
826. 11. 2011 17:00Union Plzeň ASlovan Bohnice A3:7
826. 11. 2011 15:00Sokol Plzeň V ATTC Litoměřice B3:7
826. 11. 2011 17:00SKST Vlašim ASK Dobré B10:0
826. 11. 2011 15:00Sokol Nusle ASKV Voděrady A5:5
927. 11. 2011 10:00Slavoj Praha ASKST Hodonín B1:9
927. 11. 2011 08:30SKST Vlašim BČKD Blansko A5:5
927. 11. 2011 10:00Union Plzeň ATTC Litoměřice B5:5
927. 11. 2011 10:00Sokol Plzeň V ASlovan Bohnice A2:8
927. 11. 2011 10:30SKST Vlašim ASKV Voděrady A8:2
927. 11. 2011 10:00Sokol Nusle ASK Dobré B8:2
1010. 12. 2011 17:00SK Dobré BČKD Blansko A3:7
1010. 12. 2011 17:00SKV Voděrady ASKST Hodonín B9:1
1010. 12. 2011 17:00Slovan Bohnice ASKST Vlašim A2:8
1010. 12. 2011 14:00TTC Litoměřice BSokol Nusle A5:5
1010. 12. 2011 14:00Slavoj Praha AUnion Plzeň A6:4
1010. 12. 2011 17:00SKST Vlašim BSokol Plzeň V A8:2
1111. 12. 2011 10:00SK Dobré BSKST Hodonín B6:4
1111. 12. 2011 10:00SKV Voděrady AČKD Blansko A6:4
1111. 12. 2011 10:00Slovan Bohnice ASokol Nusle A6:4
1111. 12. 2011 08:30TTC Litoměřice BSKST Vlašim A1:9
1111. 12. 2011 10:00Slavoj Praha ASokol Plzeň V A8:2
1111. 12. 2011 10:00SKST Vlašim BUnion Plzeň A1:9
1214. 01. 2012 17:00SKV Voděrady ASK Dobré B10:0
1214. 01. 2012 10:30TTC Litoměřice BSlovan Bohnice A5:5
1214. 01. 2012 16:00SKST Vlašim BSlavoj Praha A6:4
1214. 01. 2012 15:00Sokol Plzeň V AUnion Plzeň A1:9
1214. 01. 2012 15:00Sokol Nusle ASKST Vlašim A3:7
1214. 01. 2012 16:00SKST Hodonín BČKD Blansko A5:5
1328. 01. 2012 17:00Union Plzeň AČKD Blansko A3:7
1328. 01. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASKST Hodonín B5:5
1315. 01. 2012 16:00Slavoj Praha ASKST Vlašim A1:9
1328. 01. 2012 17:00SKST Vlašim BSokol Nusle A3:7
1328. 01. 2012 17:00Slovan Bohnice ASK Dobré B7:3
1328. 01. 2012 14:00TTC Litoměřice BSKV Voděrady A5:5
1428. 01. 2012 10:00Sokol Plzeň V AČKD Blansko A2:8
1429. 01. 2012 10:00Union Plzeň ASKST Hodonín B5:5
1422. 09. 2011 17:00SKST Vlašim BSKST Vlašim A6:4
1429. 01. 2012 10:00Slavoj Praha ASokol Nusle A4:6
1429. 01. 2012 08:30TTC Litoměřice BSK Dobré B7:3
1429. 01. 2012 10:00Slovan Bohnice ASKV Voděrady A5:5
1511. 02. 2012 14:00ČKD Blansko ASlovan Bohnice A4:6
1511. 02. 2012 14:00SKST Hodonín BTTC Litoměřice B6:4
1511. 02. 2012 17:00SK Dobré BSlavoj Praha A7:3
1511. 02. 2012 17:00SKV Voděrady ASKST Vlašim B8:2
1509. 02. 2012 17:00SKST Vlašim AUnion Plzeň A8:2
1511. 02. 2012 15:00Sokol Nusle ASokol Plzeň V A9:1
1612. 02. 2012 08:30SKST Hodonín BSlovan Bohnice A5:5
1612. 02. 2012 08:30ČKD Blansko ATTC Litoměřice B6:4
1612. 02. 2012 10:00SKV Voděrady ASlavoj Praha A6:4
1612. 02. 2012 10:00SK Dobré BSKST Vlašim B3:7
1611. 02. 2012 10:30Sokol Nusle AUnion Plzeň A5:5
1612. 02. 2012 10:00SKST Vlašim ASokol Plzeň V A10:0
1713. 02. 2012 18:00SKST Vlašim AČKD Blansko A9:1
1725. 02. 2012 13:30Sokol Nusle ASKST Hodonín B6:4
1725. 02. 2012 17:00Union Plzeň ASK Dobré B6:4
1725. 02. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASKV Voděrady A1:9
1725. 02. 2012 14:00Slavoj Praha ASlovan Bohnice A4:6
1725. 02. 2012 14:30SKST Vlašim BTTC Litoměřice B5:5
1826. 02. 2012 10:00Sokol Nusle AČKD Blansko A6:4
1825. 02. 2012 17:30SKST Vlašim ASKST Hodonín B9:1
1826. 02. 2012 10:00Sokol Plzeň V ASK Dobré B7:3
1826. 02. 2012 10:00Union Plzeň ASKV Voděrady A6:4
1826. 02. 2012 08:30SKST Vlašim BSlovan Bohnice A2:8
1826. 02. 2012 10:00Slavoj Praha ATTC Litoměřice B2:8
1910. 03. 2012 17:00ČKD Blansko ASlavoj Praha A8:2
1929. 02. 2012 12:00SKST Hodonín BSKST Vlašim B5:5
1910. 03. 2012 17:00Slovan Bohnice AUnion Plzeň A7:3
1910. 03. 2012 14:00TTC Litoměřice BSokol Plzeň V A7:3
1910. 03. 2012 17:00SK Dobré BSKST Vlašim A1:9
1910. 03. 2012 17:00SKV Voděrady ASokol Nusle A5:5
2011. 03. 2012 08:30SKST Hodonín BSlavoj Praha A9:1
2029. 02. 2012 17:30ČKD Blansko ASKST Vlašim B8:2
2011. 03. 2012 08:30TTC Litoměřice BUnion Plzeň A3:7
2011. 03. 2012 10:00Slovan Bohnice ASokol Plzeň V A8:2
2011. 03. 2012 10:00SKV Voděrady ASKST Vlašim A2:8
2011. 03. 2012 10:00SK Dobré BSokol Nusle A3:7
2124. 03. 2012 14:00ČKD Blansko ASK Dobré B7:3
2124. 03. 2012 14:00SKST Hodonín BSKV Voděrady A7:3
2124. 03. 2012 16:00SKST Vlašim ASlovan Bohnice A5:5
2124. 03. 2012 15:00Sokol Nusle ATTC Litoměřice B5:5
2124. 03. 2012 17:00Union Plzeň ASlavoj Praha A8:2
2124. 03. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASKST Vlašim B3:7
2225. 03. 2012 08:30SKST Hodonín BSK Dobré B5:5
2225. 03. 2012 08:30ČKD Blansko ASKV Voděrady A5:5
2225. 03. 2012 10:00Sokol Nusle ASlovan Bohnice A4:6
2225. 03. 2012 10:00SKST Vlašim ATTC Litoměřice B7:3
2225. 03. 2012 10:00Sokol Plzeň V ASlavoj Praha A4:6
2225. 03. 2012 10:00Union Plzeň ASKST Vlašim B5:5
1/114. 04. 2012 14:00ČKD Blansko ASKST Vlašim A5:2
1/221. 04. 2012 16:00SKST Vlašim AČKD Blansko A5:0
1/322. 04. 2012 10:30SKST Vlašim AČKD Blansko A5:2
2/101. 05. 2012 14:00Slovan Bohnice ASKST Vlašim A5:4
2/205. 05. 2012 16:00SKST Vlašim ASlovan Bohnice A5:2
2/306. 05. 2012 11:00SKST Vlašim ASlovan Bohnice A5:2
2. liga žen, skupina A
101. 10. 2011 10:30Sokol Plzeň V BTJ Dobřany A7:3
101. 10. 2011 10:30Slovan Bohnice BSokol Stodůlky A6:4
101. 10. 2011 10:30Slavoj Praha BSokol České Budějovice A4:6
101. 10. 2011 10:30Union Plzeň BSokol Bor A střechy Homolka5:5
101. 10. 2011 10:30SF SKK El Niňo Praha ASokol Nusle B5:5
124. 09. 2011 10:30ABC Branik AABC Branik B6:4
215. 10. 2011 10:30ABC Branik AUnion Plzeň B8:2
215. 10. 2011 10:30ABC Branik BSokol Bor A střechy Homolka3:7
215. 10. 2011 10:30SF SKK El Niňo Praha ASlavoj Praha B6:4
215. 10. 2011 10:30Sokol Nusle BSokol České Budějovice A7:3
215. 10. 2011 10:30Sokol Plzeň V BSlovan Bohnice B2:8
215. 10. 2011 10:30TJ Dobřany ASokol Stodůlky A3:7
315. 10. 2011 14:00ABC Branik ASokol Bor A střechy Homolka5:5
315. 10. 2011 14:00ABC Branik BUnion Plzeň B5:5
315. 10. 2011 14:30SF SKK El Niňo Praha ASokol České Budějovice A7:3
315. 10. 2011 14:30Sokol Nusle BSlavoj Praha B6:4
315. 10. 2011 15:00Sokol Plzeň V BSokol Stodůlky A5:5
315. 10. 2011 15:00TJ Dobřany ASlovan Bohnice B2:8
429. 10. 2011 10:30Slovan Bohnice BABC Branik A4:6
429. 10. 2011 10:30Sokol Stodůlky AABC Branik B4:6
429. 10. 2011 10:30Slavoj Praha BSokol Plzeň V B6:4
429. 10. 2011 10:30Sokol České Budějovice ATJ Dobřany A6:4
429. 10. 2011 10:30Union Plzeň BSF SKK El Niňo Praha A3:7
429. 10. 2011 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaSokol Nusle B5:5
529. 10. 2011 14:30Slovan Bohnice BABC Branik B4:6
529. 10. 2011 14:30Sokol Stodůlky AABC Branik A8:2
529. 10. 2011 16:30Slavoj Praha BTJ Dobřany A7:3
529. 10. 2011 16:00Sokol České Budějovice ASokol Plzeň V B6:4
529. 10. 2011 14:30Union Plzeň BSokol Nusle B4:6
529. 10. 2011 15:00Sokol Bor A střechy HomolkaSF SKK El Niňo Praha A5:5
612. 11. 2011 10:30ABC Branik ASF SKK El Niňo Praha A5:5
612. 11. 2011 10:30ABC Branik BSokol Nusle B4:6
612. 11. 2011 10:30Sokol Plzeň V BUnion Plzeň B2:8
612. 11. 2011 10:30TJ Dobřany ASokol Bor A střechy Homolka2:8
612. 11. 2011 10:30Slovan Bohnice BSlavoj Praha B6:4
612. 11. 2011 10:30Sokol Stodůlky ASokol České Budějovice A6:4
712. 11. 2011 14:00ABC Branik ASokol Nusle B4:6
712. 11. 2011 14:00ABC Branik BSF SKK El Niňo Praha A5:5
712. 11. 2011 15:00Sokol Plzeň V BSokol Bor A střechy Homolka2:8
712. 11. 2011 15:00TJ Dobřany AUnion Plzeň B2:8
712. 11. 2011 14:30Slovan Bohnice BSokol České Budějovice A8:2
712. 11. 2011 14:30Sokol Stodůlky ASlavoj Praha B6:4
826. 11. 2011 10:30Slavoj Praha BABC Branik A7:3
826. 11. 2011 10:30Sokol České Budějovice AABC Branik B4:6
826. 11. 2011 10:30Union Plzeň BSlovan Bohnice B4:6
826. 11. 2011 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaSokol Stodůlky A6:4
826. 11. 2011 10:30SF SKK El Niňo Praha ASokol Plzeň V B7:3
826. 11. 2011 10:30Sokol Nusle BTJ Dobřany A9:1
926. 11. 2011 16:30Slavoj Praha BABC Branik B2:8
926. 11. 2011 16:00Sokol České Budějovice AABC Branik A3:7
926. 11. 2011 14:30Union Plzeň BSokol Stodůlky A4:6
926. 11. 2011 15:00Sokol Bor A střechy HomolkaSlovan Bohnice B5:5
926. 11. 2011 14:30SF SKK El Niňo Praha ATJ Dobřany A10:0
926. 11. 2011 14:30Sokol Nusle BSokol Plzeň V B7:3
1010. 12. 2011 10:30Sokol Plzeň V BABC Branik A5:5
1010. 12. 2011 10:30TJ Dobřany AABC Branik B2:8
1010. 12. 2011 10:30Slovan Bohnice BSF SKK El Niňo Praha A3:7
1010. 12. 2011 10:30Sokol Stodůlky ASokol Nusle B6:4
1010. 12. 2011 10:30Slavoj Praha BUnion Plzeň B9:1
1010. 12. 2011 10:30Sokol České Budějovice ASokol Bor A střechy Homolka5:5
1110. 12. 2011 15:00Sokol Plzeň V BABC Branik B5:5
1110. 12. 2011 15:00TJ Dobřany AABC Branik A2:8
1110. 12. 2011 14:30Slovan Bohnice BSokol Nusle B6:4
1110. 12. 2011 14:30Sokol Stodůlky ASF SKK El Niňo Praha A4:6
1110. 12. 2011 16:30Slavoj Praha BSokol Bor A střechy Homolka5:5
1110. 12. 2011 16:00Sokol České Budějovice AUnion Plzeň B5:5
1214. 01. 2012 10:30TJ Dobřany ASokol Plzeň V B5:5
1214. 01. 2012 10:30Sokol Stodůlky ASlovan Bohnice B6:4
1214. 01. 2012 10:30Sokol České Budějovice ASlavoj Praha B2:8
1214. 01. 2012 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaUnion Plzeň B9:1
1214. 01. 2012 10:30Sokol Nusle BSF SKK El Niňo Praha A3:7
1224. 09. 2011 14:00ABC Branik BABC Branik A3:7
1328. 01. 2012 10:30Union Plzeň BABC Branik A2:8
1328. 01. 2012 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaABC Branik B5:5
1328. 01. 2012 10:30Slavoj Praha BSF SKK El Niňo Praha A3:7
1328. 01. 2012 10:30Sokol České Budějovice ASokol Nusle B6:4
1328. 01. 2012 10:30Slovan Bohnice BSokol Plzeň V B6:4
1328. 01. 2012 10:30Sokol Stodůlky ATJ Dobřany A9:1
1428. 01. 2012 15:00Sokol Bor A střechy HomolkaABC Branik A6:4
1428. 01. 2012 14:30Union Plzeň BABC Branik B7:3
1428. 01. 2012 16:00Sokol České Budějovice ASF SKK El Niňo Praha A2:8
1428. 01. 2012 16:30Slavoj Praha BSokol Nusle B6:4
1428. 01. 2012 14:30Sokol Stodůlky ASokol Plzeň V B4:6
1428. 01. 2012 14:30Slovan Bohnice BTJ Dobřany A8:2
1511. 02. 2012 10:30ABC Branik ASlovan Bohnice B8:2
1511. 02. 2012 10:30ABC Branik BSokol Stodůlky A6:4
1511. 02. 2012 10:30Sokol Plzeň V BSlavoj Praha B5:5
1511. 02. 2012 10:30TJ Dobřany ASokol České Budějovice A1:9
1511. 02. 2012 10:30SF SKK El Niňo Praha AUnion Plzeň B9:1
1511. 02. 2012 10:30Sokol Nusle BSokol Bor A střechy Homolka6:4
1611. 02. 2012 14:00ABC Branik BSlovan Bohnice B7:3
1611. 02. 2012 14:00ABC Branik ASokol Stodůlky A7:3
1611. 02. 2012 15:00TJ Dobřany ASlavoj Praha B2:8
1611. 02. 2012 15:00Sokol Plzeň V BSokol České Budějovice A3:7
1611. 02. 2012 14:30Sokol Nusle BUnion Plzeň B7:3
1611. 02. 2012 14:30SF SKK El Niňo Praha A