Výsledky
Divize
103. 10. 2011 00:00TJ Střížkov AKT Praha A6:10
103. 10. 2011 00:00TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha A5:10
103. 10. 2011 00:00TJ Kyje ATJ Slovan Bohnice A7:10
104. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ ABC Branik A9:9
106. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Avia Čakovice B10:7
103. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha FPSK Olymp Praha A10:7
212. 10. 2011 19:00KT Praha APSK Olymp Praha A10:4
213. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice BSF SKK EL Nino Praha F7:10
212. 10. 2011 19:15TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha B9:9
211. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Slovan Bohnice B9:9
213. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Kyje A6:10
210. 10. 2011 00:00TJ Střížkov ATTC Klánovice A10:3
317. 10. 2011 00:00TTC Klánovice AKT Praha A10:3
317. 10. 2011 00:00TJ Kyje ATJ Střížkov A10:5
318. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A6:10
320. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slovan Bohnice A4:10
317. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ ABC Branik A10:7
319. 10. 2011 19:00PSK Olymp Praha ATJ Avia Čakovice B9:9
402. 11. 2011 19:00KT Praha ATJ Avia Čakovice B7:10
426. 10. 2011 19:15TJ ABC Branik APSK Olymp Praha A10:6
425. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ASF SKK EL Nino Praha F6:10
427. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:5
424. 10. 2011 00:00TJ Střížkov ATJ Slovan Bohnice B10:7
424. 10. 2011 00:00TTC Klánovice ATJ Kyje A10:7
531. 10. 2011 00:00TJ Kyje AKT Praha A10:4
501. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice BTTC Klánovice A7:10
503. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov A10:8
531. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Nusle Praha A8:10
502. 11. 2011 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slovan Bohnice A10:7
503. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice BTJ ABC Branik A9:9
609. 11. 2011 19:00KT Praha ATJ ABC Branik A10:8
608. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Avia Čakovice B8:10
610. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha APSK Olymp Praha A10:6
607. 11. 2011 00:00TJ Střížkov ASF SKK EL Nino Praha F7:10
607. 11. 2011 00:00TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B10:4
607. 11. 2011 00:00TJ Kyje ATJ Slovan Bohnice B10:5
715. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice BKT Praha A6:10
715. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Kyje A5:10
714. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Klánovice A10:5
716. 11. 2011 19:00PSK Olymp Praha ATJ Střížkov A10:6
715. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A8:10
716. 11. 2011 19:15TJ ABC Branik ATJ Slovan Bohnice A10:6
823. 11. 2011 19:00KT Praha ATJ Slovan Bohnice A10:6
824. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ ABC Branik A10:6
822. 12. 2011 19:00TJ Střížkov ATJ Avia Čakovice B10:6
821. 11. 2011 00:00TTC Klánovice APSK Olymp Praha A5:10
821. 11. 2011 00:00TJ Kyje ASF SKK EL Nino Praha F10:7
822. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha B10:2
901. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha BKT Praha A9:9
928. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slovan Bohnice B10:6
930. 11. 2011 19:00PSK Olymp Praha ATJ Kyje A10:6
901. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice BTTC Klánovice A10:6
930. 11. 2011 19:15TJ ABC Branik ATJ Střížkov A10:6
929. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha A10:7
1007. 12. 2011 19:00KT Praha ATJ Sokol Nusle Praha A10:6
1005. 12. 2011 00:00TJ Střížkov ATJ Slovan Bohnice A6:10
1005. 12. 2011 00:00TTC Klánovice ATJ ABC Branik A10:7
1005. 12. 2011 00:00TJ Kyje ATJ Avia Čakovice B9:9
1006. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice BPSK Olymp Praha A1:10
1008. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK EL Nino Praha F1:10
1112. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha FKT Praha A3:10
1114. 12. 2011 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:7
1115. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice BTJ Slovan Bohnice B10:6
1114. 12. 2011 19:15TJ ABC Branik ATJ Kyje A10:3
1113. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ATTC Klánovice A10:7
1115. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:4
1211. 01. 2012 19:00KT Praha ATJ Střížkov A10:4
1212. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Klánovice A10:3
1210. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Kyje A10:8
1211. 01. 2012 19:15TJ ABC Branik ATJ Slovan Bohnice B10:2
1212. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha B9:9
1211. 01. 2012 19:00PSK Olymp Praha ASF SKK EL Nino Praha F7:10
1318. 01. 2012 19:00PSK Olymp Praha AKT Praha A7:10
1316. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Avia Čakovice B10:6
1319. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Branik A10:4
1317. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Slovan Bohnice A9:9
1316. 01. 2012 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Nusle Praha A7:10
1316. 01. 2012 00:00TTC Klánovice ATJ Střížkov A7:10
1425. 01. 2012 19:00KT Praha ATTC Klánovice A10:2
1423. 01. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Kyje A10:7
1426. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan Bohnice B10:1
1424. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha B10:7
1425. 01. 2012 19:15TJ ABC Branik ASF SKK EL Nino Praha F4:10
1426. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice BPSK Olymp Praha A10:5
1502. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice BKT Praha A4:10
1501. 02. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ ABC Branik A10:4
1530. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slovan Bohnice A10:2
1502. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A10:6
1531. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Střížkov A9:9
1530. 01. 2012 00:00TJ Kyje ATTC Klánovice A10:4
1622. 02. 2012 19:00KT Praha ATJ Kyje A10:0
1620. 02. 2012 00:00TTC Klánovice ATJ Slovan Bohnice B10:7
1620. 02. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha B10:3
1623. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Nino Praha F10:4
1621. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice APSK Olymp Praha A10:8
1622. 02. 2012 19:15TJ ABC Branik ATJ Avia Čakovice B10:7
1729. 02. 2012 19:15TJ ABC Branik AKT Praha A1:10
1701. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice BTJ Slovan Bohnice A9:9
1729. 02. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha A10:5
1727. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Střížkov A3:10
1701. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A10:8
1728. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Kyje A5:10
1807. 03. 2012 19:00KT Praha ATJ Slovan Bohnice B10:1
1805. 03. 2012 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Nusle Praha B10:2
1805. 03. 2012 00:00TTC Klánovice ASF SKK EL Nino Praha F7:10
1805. 03. 2012 00:00TJ Střížkov APSK Olymp Praha A9:9
1808. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Avia Čakovice B9:9
1806. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ ABC Branik A10:8
1913. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice AKT Praha A2:10
1914. 03. 2012 19:15TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha A10:3
1915. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice BTJ Střížkov A9:9
1914. 03. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATTC Klánovice A10:4
1912. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Kyje A10:4
1915. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slovan Bohnice B10:7
2021. 03. 2012 19:00KT Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:3
2020. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BSF SKK EL Nino Praha F2:10
2019. 03. 2012 00:00TJ Kyje APSK Olymp Praha A9:9
2019. 03. 2012 00:00TTC Klánovice ATJ Avia Čakovice B9:9
2019. 03. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ ABC Branik A10:6
2022. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan Bohnice A7:10
2129. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha AKT Praha A2:10
2127. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Střížkov A10:1
2128. 03. 2012 19:15TJ ABC Branik ATTC Klánovice A10:6
2129. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice BTJ Kyje A9:9
2128. 03. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slovan Bohnice B10:3
2126. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Nusle Praha B10:6
2204. 04. 2012 19:00KT Praha ASF SKK EL Nino Praha F10:0
2205. 04. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A9:9
2203. 04. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Avia Čakovice B10:2
2202. 04. 2012 00:00TJ Kyje ATJ ABC Branik A4:10
2202. 04. 2012 00:00TTC Klánovice ATJ Slovan Bohnice A7:10
2202. 04. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A9:9
1. třída A
103. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Avia Čakovice C10:4
106. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice CSF SKK EL Nino Praha G10:5
106. 10. 2011 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice A10:4
105. 10. 2011 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice B5:10
103. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Michle Praha C3:10
105. 10. 2011 19:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C10:4
210. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice CAC Sparta Praha C1:10
210. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha D10:8
210. 10. 2011 18:30TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha D10:4
213. 10. 2011 19:00TJ Malešice ATJ Slavoj Praha A5:10
210. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Lokomotiva Vršovice D10:2
210. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Slovan Bohnice C10:4
320. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Avia Čakovice C10:7
320. 10. 2011 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:7
319. 10. 2011 19:15TJ Slavoj Praha ASF SKK EL Nino Praha G8:10
317. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Malešice A10:4
319. 10. 2011 19:00TTC Elizza Praha DTTC Klánovice B8:10
318. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha C7:10
424. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Sokol Michle Praha C7:10
424. 10. 2011 18:30TTC Klánovice BAC Sparta Praha C10:7
427. 10. 2011 19:00TJ Malešice ATTC Elizza Praha D9:9
424. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Michle Praha D9:9
424. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Slavoj Praha A9:9
427. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice D10:6
503. 11. 2011 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Avia Čakovice C10:4
502. 11. 2011 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Slovan Bohnice C9:9
531. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:8
502. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha DSF SKK EL Nino Praha G10:8
501. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha CTJ Malešice A10:5
531. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice B2:10
607. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice CTTC Klánovice B9:9
610. 11. 2011 19:00TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha C7:10
607. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha GAC Sparta Praha C8:10
607. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATTC Elizza Praha D4:10
610. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Michle Praha D10:6
610. 11. 2011 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Slavoj Praha A8:10
716. 11. 2011 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Avia Čakovice C10:6
714. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
716. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha DTJ Slovan Bohnice C10:2
715. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:3
714. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha CSF SKK EL Nino Praha G10:8
714. 11. 2011 18:30TTC Klánovice BTJ Malešice A10:0
821. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Malešice A10:0
821. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Klánovice B10:4
821. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Sokol Michle Praha C9:9
824. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice CAC Sparta Praha C6:10
824. 11. 2011 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha D5:10
823. 11. 2011 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:2
928. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Avia Čakovice C10:5
930. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha A10:8
929. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice D10:1
928. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slovan Bohnice C9:9
928. 11. 2011 18:30TTC Klánovice BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:8
901. 12. 2011 19:00TJ Malešice ASF SKK EL Nino Praha G2:10
1005. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice CSF SKK EL Nino Praha G6:10
1005. 12. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Malešice A10:4
1008. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Klánovice B2:10
1008. 12. 2011 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle Praha C10:7
1007. 12. 2011 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha C4:10
1005. 12. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha D10:3
1114. 12. 2011 19:00TTC Elizza Praha DTJ Avia Čakovice C6:10
1113. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha D10:6
1112. 12. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slavoj Praha A10:5
1112. 12. 2011 18:30TTC Klánovice BTJ Lokomotiva Vršovice D10:1
1115. 12. 2011 19:00TJ Malešice ATJ Slovan Bohnice C7:10
1112. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A9:9
1209. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A9:9
1209. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Slovan Bohnice C10:5
1212. 01. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Lokomotiva Vršovice D6:10
1209. 01. 2012 18:30TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha A10:4
1209. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Michle Praha D9:9
1216. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D9:9
1317. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha CTJ Avia Čakovice C9:9
1318. 01. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha C10:8
1316. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Klánovice B2:10
1318. 01. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Malešice A10:2
1319. 01. 2012 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DSF SKK EL Nino Praha G10:3
1319. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A6:10
1423. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Slovan Bohnice C9:9
1423. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1423. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Slavoj Praha A1:10
1426. 01. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha D5:10
1423. 01. 2012 18:30TTC Klánovice BTTC Elizza Praha D10:7
1423. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha C10:1
1530. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Avia Čakovice C10:3
1531. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha CTTC Klánovice B1:10
1501. 02. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Malešice A10:4
1530. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DSF SKK EL Nino Praha G9:9
1501. 02. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:2
1502. 02. 2012 20:00
Sport. areál ul. Na pískovně, Pha 8-Bohnice
TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Slovan Bohnice C0:10
1620. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1623. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Slavoj Praha A8:10
1620. 02. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Sokol Michle Praha D10:6
1620. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Elizza Praha D10:5
1623. 02. 2012 19:00TJ Malešice AAC Sparta Praha C3:10
1620. 02. 2012 18:30TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha C10:2
1727. 02. 2012 18:30TTC Klánovice BTJ Avia Čakovice C10:5
1727. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Malešice A10:2
1728. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha CSF SKK EL Nino Praha G10:6
1729. 02. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:4
1727. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slovan Bohnice C10:7
1729. 02. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D10:0
1805. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Slavoj Praha A2:10
1808. 03. 2012 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle Praha D9:9
1808. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Elizza Praha D10:4
1805. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AAC Sparta Praha C10:8
1805. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Michle Praha C10:6
1808. 03. 2012 19:00TJ Malešice ATTC Klánovice B1:10
1915. 03. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Avia Čakovice C8:10
1912. 03. 2012 18:30TTC Klánovice BSF SKK EL Nino Praha G10:6
1912. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:3
1913. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha CTJ Slovan Bohnice C7:10
1914. 03. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice D10:0
1912. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slavoj Praha A10:5
2019. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice CTJ Sokol Michle Praha D9:9
2021. 03. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha D10:3
2022. 03. 2012 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha C10:6
2022. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Michle Praha C3:10
2019. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATTC Klánovice B1:10
2019. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Malešice A10:4
2126. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Avia Čakovice C10:5
2129. 03. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:1
2126. 03. 2012 18:30TTC Klánovice BTJ Slovan Bohnice C10:4
2126. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
2127. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha CTJ Slavoj Praha A10:3
2128. 03. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha D9:9
2202. 04. 2012 19:15TJ Avia Čakovice CTTC Elizza Praha D10:1
2202. 04. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha C10:6
2204. 04. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:5
2205. 04. 2012 18:45TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Klánovice B3:10
2205. 04. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Malešice A10:3
2202. 04. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ASF SKK EL Nino Praha G9:9
1. třída B
104. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha BTJ Pankrác A10:0
103. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:4
105. 10. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Střížkov B3:10
104. 10. 2011 19:00TJ ABC Branik BTTC Alimpex Praha A5:10
106. 10. 2011 19:00PSK Olymp Praha BTJ Slovan Bohnice D10:4
104. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK EL Nino Praha H10:1
213. 10. 2011 19:15TJ Pankrác ASF SKK EL Nino Praha H6:10
213. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C9:9
210. 10. 2011 00:00TTC Alimpex Praha APSK Olymp Praha B10:4
210. 10. 2011 00:00TJ Střížkov BTJ ABC Branik B10:4
210. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A7:10
211. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Michle Praha B10:2
317. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Pankrác A10:1
319. 10. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha B6:10
318. 10. 2011 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Nusle Praha C7:10
320. 10. 2011 19:00PSK Olymp Praha BTJ Střížkov B9:9
318. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Alimpex Praha A10:4
317. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Slovan Bohnice D10:6
427. 10. 2011 19:15TJ Pankrác ATJ Slovan Bohnice D6:10
424. 10. 2011 00:00TTC Alimpex Praha ASF SKK EL Nino Praha H10:4
424. 10. 2011 00:00TJ Střížkov BTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
424. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha CPSK Olymp Praha B8:10
425. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha BTJ ABC Branik B10:1
424. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:1
502. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Pankrác A10:8
501. 11. 2011 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Michle Praha B0:10
503. 11. 2011 19:00PSK Olymp Praha BAC Sparta Praha B2:10
501. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha C10:4
531. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Střížkov B6:10
503. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice DTTC Alimpex Praha A6:10
610. 11. 2011 19:15TJ Pankrác ATTC Alimpex Praha A5:10
607. 11. 2011 00:00TJ Střížkov BTJ Slovan Bohnice D10:2
607. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Nino Praha H10:6
608. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha BPSK Olymp Praha B10:3
609. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ ABC Branik B10:6
715. 11. 2011 19:00TJ ABC Branik BTJ Pankrác A1:10
705. 12. 2011 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:5
715. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle Praha B10:5
714. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha HAC Sparta Praha B6:10
716. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha C10:3
714. 11. 2011 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Střížkov B10:4
824. 11. 2011 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov B3:10
821. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Alimpex Praha A5:10
822. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha BTJ Slovan Bohnice D10:6
821. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Nino Praha H10:3
823. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Lokomotiva Vršovice C2:10
822. 11. 2011 19:00TJ ABC Branik BPSK Olymp Praha B9:9
901. 12. 2011 19:00PSK Olymp Praha BTJ Pankrác A10:7
929. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Branik B10:1
928. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:6
901. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Michle Praha B2:10
928. 11. 2011 00:00TTC Alimpex Praha AAC Sparta Praha B5:10
928. 11. 2011 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha C10:0
1008. 12. 2011 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C5:10
1006. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha BTJ Střížkov B10:1
1005. 12. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Alimpex Praha A10:8
1007. 12. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slovan Bohnice D6:10
1006. 12. 2011 19:00TJ ABC Branik BSF SKK EL Nino Praha H4:10
1008. 12. 2011 19:00PSK Olymp Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C1:10
1113. 12. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác A10:1
1112. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha HPSK Olymp Praha B10:3
1115. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ ABC Branik B10:2
1112. 12. 2011 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:5
1112. 12. 2011 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha B3:10
1112. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha B2:10
1212. 01. 2012 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha B4:10
1209. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha B8:10
1209. 01. 2012 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:2
1209. 01. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ ABC Branik B10:3
1212. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DPSK Olymp Praha B10:0
1209. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
1316. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Pankrác A10:5
1317. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slovan Bohnice D10:5
1319. 01. 2012 19:00PSK Olymp Praha BTTC Alimpex Praha A2:10
1317. 01. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Střížkov B10:8
1318. 01. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha C8:10
1316. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha B5:10
1426. 01. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha B5:10
1424. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:2
1423. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ ABC Branik B10:4
1423. 01. 2012 00:00TJ Střížkov BPSK Olymp Praha B10:2
1423. 01. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C4:10
1426. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DSF SKK EL Nino Praha H5:10
1502. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Pankrác A10:2
1530. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTTC Alimpex Praha A10:6
1531. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Střížkov B10:2
1502. 02. 2012 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:6
1531. 01. 2012 19:00TJ ABC Branik BAC Sparta Praha B8:10
1501. 02. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha B2:10
1623. 02. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ ABC Branik B10:0
1621. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha BPSK Olymp Praha B10:2
1620. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C3:10
1620. 02. 2012 00:00TJ Střížkov BSF SKK EL Nino Praha H8:10
1620. 02. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Slovan Bohnice D10:3
1727. 02. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Pankrác A10:3
1701. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Střížkov B10:4
1727. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Nusle Praha C10:7
1728. 02. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha B9:9
1701. 03. 2012 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Michle Praha B3:10
1728. 02. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
1808. 03. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ ABC Branik B9:9
1807. 03. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky APSK Olymp Praha B10:6
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C6:10
1806. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha BSF SKK EL Nino Praha H8:10
1805. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slovan Bohnice D5:10
1805. 03. 2012 00:00TJ Střížkov BTTC Alimpex Praha A9:9
1912. 03. 2012 00:00TJ Střížkov BTJ Pankrác A10:7
1912. 03. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Nusle Praha C10:2
1915. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DAC Sparta Praha B6:10
1912. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Michle Praha B8:10
1913. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:0
1915. 03. 2012 19:00PSK Olymp Praha BTJ ABC Branik B10:3
2022. 03. 2012 19:15TJ Pankrác APSK Olymp Praha B10:8
2020. 03. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Lokomotiva Vršovice C0:10
2021. 03. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Nino Praha H3:10
2019. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slovan Bohnice D10:2
2020. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha BTTC Alimpex Praha A7:10
2019. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov B10:5
2126. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A10:3
2126. 03. 2012 00:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha B4:10
2126. 03. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Michle Praha B7:10
2129. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
2126. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ ABC Branik B10:2
2127. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CPSK Olymp Praha B10:1
2205. 04. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice C5:10
2205. 04. 2012 19:00PSK Olymp Praha BSF SKK EL Nino Praha H6:10
2203. 04. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Slovan Bohnice D3:10
2204. 04. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Alimpex Praha A6:10
2202. 04. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Střížkov B10:2
2203. 04. 2012 19:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:3
2. třída A
103. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha ESK OAZA Praha A10:6
106. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Avia Čakovice F10:4
105. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Radotín A10:4
106. 10. 2011 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice I. A6:10
106. 10. 2011 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Zelená Liška A10:4
105. 10. 2011 19:00TTC Elizza Praha ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:6
210. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:1
212. 10. 2011 19:00TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha E10:5
211. 10. 2011 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Kbely A9:9
213. 10. 2011 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Malešice B7:10
211. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Slovan Bohnice E0:10
210. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Avia Čakovice E10:7
320. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice ESK OAZA Praha A10:3
319. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Michle Praha E8:10
320. 10. 2011 19:00TJ Malešice BTJ Avia Čakovice F10:8
320. 10. 2011 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Radotín A10:4
319. 10. 2011 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:8
317. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Zelená Liška A10:0
424. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha ATJ Zelená Liška A10:2
425. 10. 2011 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:2
427. 10. 2011 19:15TJ Sokol Radotín ATTC Elizza Praha E7:10
425. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Sokol Kbely A10:5
424. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Malešice B10:5
427. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Slovan Bohnice E10:5
502. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ESK OAZA Praha A1:10
503. 11. 2011 19:00TJ Malešice BTJ Avia Čakovice E9:9
503. 11. 2011 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Michle Praha E2:10
502. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha ETJ Avia Čakovice F10:8
531. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Radotín A10:8
502. 11. 2011 19:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. A9:9
607. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:6
610. 11. 2011 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Zelená Liška A1:10
608. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B3:10
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha E8:10
610. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Sokol Kbely A10:1
609. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Malešice B10:7
717. 11. 2011 19:00TJ Malešice BSK OAZA Praha A7:10
717. 11. 2011 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Slovan Bohnice E4:10
716. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha ETJ Avia Čakovice E10:8
714. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Michle Praha E1:10
716. 11. 2011 19:00TJ Zelená Liška ATJ Avia Čakovice F10:1
715. 11. 2011 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Radotín A10:5
821. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Radotín A10:5
822. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Sokol Petrovice I. A2:10
821. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Zelená Liška A10:5
824. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:8
823. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ETTC Elizza Praha E5:10
824. 11. 2011 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Kbely A1:10
901. 12. 2011 18:30TJ Sokol Kbely ASK OAZA Praha A10:7
930. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha ETJ Malešice B10:8
928. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Slovan Bohnice E2:10
930. 11. 2011 19:00TJ Zelená Liška ATJ Avia Čakovice E7:10
929. 11. 2011 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha E7:10
901. 12. 2011 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Avia Čakovice F10:3
1005. 12. 2011 00:00SK OAZA Praha ATJ Avia Čakovice F10:0
1005. 12. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Radotín A10:0
1008. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Sokol Petrovice I. A10:5
1007. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Zelená Liška A10:8
1008. 12. 2011 19:00TJ Malešice BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B9:9
1008. 12. 2011 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Elizza Praha E4:10
1114. 12. 2011 19:00TTC Elizza Praha ESK OAZA Praha A10:6
1112. 12. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Kbely A3:10
1114. 12. 2011 19:00TJ Zelená Liška ATJ Malešice B10:7
1113. 12. 2011 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slovan Bohnice E10:4
1115. 12. 2011 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Avia Čakovice E5:10
1113. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Sokol Michle Praha E10:0wo
1209. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha E5:10
1210. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Avia Čakovice E1:10
1212. 01. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Slovan Bohnice E3:10
1210. 01. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Malešice B10:4
1211. 01. 2012 19:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Kbely A8:10
1209. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTTC Elizza Praha E3:10
1316. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BSK OAZA Praha A10:8
1318. 01. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Zelená Liška A10:0
1319. 01. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice I. A6:10
1319. 01. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Radotín A10:5
1318. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Avia Čakovice F10:0
1319. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Sokol Michle Praha E8:10
1423. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Avia Čakovice E6:10
1423. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slovan Bohnice E10:1
1424. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Malešice B4:10
1426. 01. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Kbely A6:10
1424. 01. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATTC Elizza Praha E9:9
1425. 01. 2012 19:00TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:3
1501. 02. 2012 19:00TJ Zelená Liška ASK OAZA Praha A10:3
1530. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Petrovice I. A0:10
1501. 02. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Radotín A10:3
1502. 02. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Avia Čakovice F10:3
1502. 02. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Michle Praha E6:10
1501. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Avia Čakovice E10:6
1620. 02. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Slovan Bohnice E10:2
1623. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Malešice B10:3
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Kbely A10:3
1621. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice FTTC Elizza Praha E0:10
1623. 02. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B5:10
1621. 02. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Zelená Liška A10:0
1728. 02. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ASK OAZA Praha A10:2
1729. 02. 2012 19:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Radotín A10:8
1729. 02. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Avia Čakovice F10:2
1729. 02. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha E7:10
1701. 03. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Avia Čakovice E9:9
1701. 03. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Slovan Bohnice E10:8
1805. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Malešice B10:3
1807. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Kbely A10:6
1808. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice ETTC Elizza Praha E5:10
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:4
1806. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Zelená Liška A4:10
1808. 03. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Petrovice I. A2:10
1915. 03. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ASK OAZA Praha A10:8
1913. 03. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Avia Čakovice F10:0
1914. 03. 2012 19:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Michle Praha E0:10
1912. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Avia Čakovice E9:9
1914. 03. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slovan Bohnice E10:0
1915. 03. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Malešice B10:2
2019. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Kbely A10:5
2022. 03. 2012 19:00TJ Malešice BTTC Elizza Praha E2:10
2021. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:2
2022. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Zelená Liška A10:0wo
2019. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:2
2020. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice FTJ Sokol Radotín A7:10
2127. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice FSK OAZA Praha A7:10
2129. 03. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Michle Praha E4:10
2127. 03. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Avia Čakovice E10:7
2128. 03. 2012 19:00TJ Zelená Liška ATJ Slovan Bohnice E6:10
2126. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Malešice B7:10
2128. 03. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Kbely A10:4
2202. 04. 2012 00:00SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha E2:10
2205. 04. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:3
2205. 04. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Zelená Liška A9:9
2204. 04. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. A10:6
2205. 04. 2012 19:15TJ Avia Čakovice ETJ Sokol Radotín A10:2
2202. 04. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Avia Čakovice F10:0
2. třída B
105. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CSF SKK EL Nino Praha I10:8
103. 10. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ASK Dolní Měcholupy A9:9
103. 10. 2011 19:00TTC Klánovice CTJ ABC Branik C9:9
105. 10. 2011 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Kyje B8:10
103. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
103. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Střížkov C9:9
210. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Střížkov C6:10
210. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Avia Čakovice D7:10
212. 10. 2011 19:00TJ Kyje BTJ Sokol Nusle Praha D10:5
210. 10. 2011 00:00TJ ABC Branik CTJ Slavoj Praha B5:10
210. 10. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice C0:10
212. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Nové Vysočany A10:4
317. 10. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ASF SKK EL Nino Praha I5:10
317. 10. 2011 19:00TTC Klánovice CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:3
319. 10. 2011 19:15TJ Slavoj Praha BSK Dolní Měcholupy A10:5
317. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Branik C9:9
317. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Kyje B10:5
317. 10. 2011 00:00TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice E10:3
424. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Lokomotiva Vršovice E10:3
426. 10. 2011 19:00TJ Kyje BTJ Střížkov C5:10
424. 10. 2011 00:00TJ ABC Branik CTJ Avia Čakovice D3:10
424. 10. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D10:4
426. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Slavoj Praha B10:0
424. 10. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Klánovice C9:9
531. 10. 2011 19:00TTC Klánovice CSF SKK EL Nino Praha I9:9
502. 11. 2011 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A10:7
531. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C2:10
531. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice DSK Dolní Měcholupy A10:4
531. 10. 2011 00:00TJ Střížkov CTJ ABC Branik C10:0
531. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Kyje B6:10
607. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Kyje B10:8
607. 11. 2011 00:00TJ ABC Branik CTJ Lokomotiva Vršovice E5:10
607. 11. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Střížkov C4:10
609. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Avia Čakovice D9:9
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Nusle Praha D10:1
607. 11. 2011 19:00TTC Klánovice CTJ Slavoj Praha B9:9
716. 11. 2011 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Nino Praha I7:10
714. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice C4:10
714. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Sokol Nové Vysočany A10:1
714. 11. 2011 00:00TJ Střížkov CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:1
714. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Dolní Měcholupy A4:10
716. 11. 2011 19:00TJ Kyje BTJ ABC Branik C10:6
821. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ ABC Branik C10:0
821. 11. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Kyje B5:10
823. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Lokomotiva Vršovice E10:1
821. 11. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov C4:10
821. 11. 2011 19:00TTC Klánovice CTJ Avia Čakovice D8:10
823. 11. 2011 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha D10:4
928. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK EL Nino Praha I4:10
928. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Slavoj Praha B10:8
928. 11. 2011 00:00TJ Střížkov CTTC Klánovice C10:0
928. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nové Vysočany A10:6
930. 11. 2011 19:00TJ Kyje BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:4
928. 11. 2011 00:00TJ ABC Branik CSK Dolní Měcholupy A6:10
1005. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha ISK Dolní Měcholupy A10:5
1007. 12. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ ABC Branik C10:6
1005. 12. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Kyje B9:9
1005. 12. 2011 19:00TTC Klánovice CTJ Lokomotiva Vršovice E7:10
1007. 12. 2011 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Střížkov C3:10
1005. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Avia Čakovice D6:10
1112. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice DSF SKK EL Nino Praha I10:5
1112. 12. 2011 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Nusle Praha D10:0
1112. 12. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Slavoj Praha B10:7
1114. 12. 2011 19:00TJ Kyje BTTC Klánovice C4:10
1114. 12. 2011 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany A10:8
1112. 12. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C5:10
1209. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:5
1209. 01. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nové Vysočany A10:7
1209. 01. 2012 00:00TJ ABC Branik CTTC Klánovice C1:10
1211. 01. 2012 19:00TJ Kyje BTJ Slavoj Praha B8:10
1209. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nusle Praha D10:6
1209. 01. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Avia Čakovice D3:10
1316. 01. 2012 00:00TJ Střížkov CSF SKK EL Nino Praha I4:10
1316. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice E10:1
1316. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Kyje B10:6
1318. 01. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTJ ABC Branik C10:1
1316. 01. 2012 19:00TTC Klánovice CSK Dolní Měcholupy A10:3
1316. 01. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C2:10
1423. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Nové Vysočany A10:3
1425. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTTC Klánovice C9:9
1423. 01. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Slavoj Praha B6:10
1423. 01. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nusle Praha D10:7
1425. 01. 2012 19:00TJ Kyje BTJ Avia Čakovice D9:9
1423. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Střížkov C5:10
1530. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESF SKK EL Nino Praha I8:10
1530. 01. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Kyje B10:7
1530. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice DTJ ABC Branik C10:1
1530. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A10:5
1501. 02. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:0
1530. 01. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Nové Vysočany A10:0
1620. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITTC Klánovice C10:4
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Slavoj Praha B9:9
1622. 02. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Nusle Praha D9:9
1620. 02. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Avia Čakovice D5:10
1620. 02. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Střížkov C6:10
1622. 02. 2012 19:00TJ Kyje BTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
1729. 02. 2012 19:00TJ Kyje BSF SKK EL Nino Praha I10:8
1727. 02. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ ABC Branik C10:5
1727. 02. 2012 00:00TJ Střížkov CSK Dolní Měcholupy A10:3
1727. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:1
1727. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Nové Vysočany A10:4
1729. 02. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice C10:0
1805. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Slavoj Praha B10:5
1805. 03. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Nusle Praha D10:2
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Avia Čakovice D10:8
1807. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Střížkov C3:10
1805. 03. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Lokomotiva Vršovice E9:9
1805. 03. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Kyje B10:7
1912. 03. 2012 00:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Nino Praha I10:5
1914. 03. 2012 19:00TJ Kyje BSK Dolní Měcholupy A10:2
1912. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:7
1912. 03. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Nové Vysočany A10:1
1912. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice DTTC Klánovice C6:10
1912. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Slavoj Praha B5:10
2019. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Nusle Praha D10:7
2021. 03. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Avia Čakovice D8:10
2019. 03. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Střížkov C10:1
2019. 03. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Lokomotiva Vršovice E9:9
2021. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Kyje B3:10
2019. 03. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ ABC Branik C4:10
2126. 03. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK EL Nino Praha I3:10
2126. 03. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:8
2128. 03. 2012 19:00TJ Kyje BTJ Sokol Nové Vysočany A10:4
2126. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice C10:6
2126. 03. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Slavoj Praha B10:3
2126. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha D7:10
2202. 04. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Avia Čakovice D8:10
2202. 04. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov C9:9
2204. 04. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Lokomotiva Vršovice E10:2
2202. 04. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Kyje B10:8
2202. 04. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ ABC Branik C6:10
2204. 04. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CSK Dolní Měcholupy A9:9
3. třída A
103. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice FTTC Elizza Praha F10:6
105. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Sokol Kbely C3:10
103. 10. 2011 00:00TJ Kyje CSK Slivenec B8:10
106. 10. 2011 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Petrovice I. B9:9
103. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha BTJ Zelená Liška B9:9
105. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Michle Praha F9:9
212. 10. 2011 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha F10:6
210. 10. 2011 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha E8:10
214. 10. 2011 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSK OAZA Praha B10:7
210. 10. 2011 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Radotín B10:7
213. 10. 2011 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Kyje C5:10
210. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Avia Čakovice G10:1
319. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice GTTC Elizza Praha F2:10
317. 10. 2011 00:00TJ Kyje CTJ Slovan Bohnice F9:9
320. 10. 2011 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Kbely C9:9
317. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha BSK Slivenec B7:10
319. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. B5:10
317. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Zelená Liška B10:4
426. 10. 2011 19:00TTC Elizza Praha FTJ Zelená Liška B10:4
428. 10. 2011 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. B10:7
424. 10. 2011 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha E6:10
427. 10. 2011 19:00TJ Sokol Kbely CSK OAZA Praha B9:9
424. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Radotín B5:10
426. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Kyje C1:10
531. 10. 2011 00:00TJ Kyje CTTC Elizza Praha F9:9
503. 11. 2011 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Avia Čakovice G10:0
531. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha BTJ Slovan Bohnice F10:3
502. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely C9:9
531. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK Slivenec B9:9
531. 10. 2011 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Petrovice I. B4:10
609. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Petrovice I. B10:6
607. 11. 2011 00:00SK Slivenec BTJ Zelená Liška B10:3
610. 11. 2011 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Michle Praha F8:10
607. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Nusle Praha E9:9
609. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice GSK OAZA Praha B1:10
607. 11. 2011 00:00TJ Kyje CTJ Sokol Radotín B10:2
717. 11. 2011 19:15TJ Sokol Radotín BTTC Elizza Praha F6:10
714. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha BTJ Kyje C10:4
716. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Avia Čakovice G10:3
714. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slovan Bohnice F10:4
714. 11. 2011 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Kbely C9:9
718. 11. 2011 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSK Slivenec B10:7
823. 11. 2011 19:00TTC Elizza Praha FSK Slivenec B10:7
824. 11. 2011 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Petrovice I. B4:10
821. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Zelená Liška B10:3
823. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Sokol Michle Praha F2:10
821. 11. 2011 00:00TJ Kyje CTJ Sokol Nusle Praha E10:5
824. 11. 2011 19:15TJ Sokol Radotín BSK OAZA Praha B3:10
928. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha F10:5
930. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Radotín B10:5
928. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Kyje C10:6
928. 11. 2011 00:00TJ Zelená Liška BTJ Avia Čakovice G10:2
902. 12. 2011 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Slovan Bohnice F10:2
928. 11. 2011 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Kbely C9:9
1007. 12. 2011 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Kbely C3:10
1005. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice FSK Slivenec B10:0
1007. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Sokol Petrovice I. B2:10
1005. 12. 2011 00:00TJ Kyje CTJ Zelená Liška B10:5
1008. 12. 2011 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Michle Praha F3:10
1005. 12. 2011 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1114. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Elizza Praha F4:10
1112. 12. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK OAZA Praha B9:9
1112. 12. 2011 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Radotín B10:6
1116. 12. 2011 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Kyje C10:2
1112. 12. 2011 00:00SK Slivenec BTJ Avia Čakovice G10:0
1115. 12. 2011 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Slovan Bohnice F10:5
1211. 01. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Slovan Bohnice F10:5
1212. 01. 2012 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Avia Čakovice G10:6
1209. 01. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Kyje C10:7
1213. 01. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Radotín B10:3
1209. 01. 2012 00:00TJ Zelená Liška BSK OAZA Praha B5:10
1209. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Nusle Praha E10:8
1316. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTTC Elizza Praha F10:4
1318. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška B10:6
1316. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Petrovice I. B10:8
1319. 01. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BSK Slivenec B7:10
1316. 01. 2012 00:00TJ Kyje CTJ Sokol Kbely C10:8
1318. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Slovan Bohnice F7:10
1425. 01. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Avia Čakovice G10:2
1423. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Kyje C10:3
1426. 01. 2012 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Radotín B10:7
1423. 01. 2012 00:00SK Slivenec BSK OAZA Praha B4:10
1427. 01. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1423. 01. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Michle Praha F5:10
1530. 01. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha F8:10
1530. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. B8:10
1501. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Slivenec B10:2
1530. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Kbely C10:8
1502. 02. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Slovan Bohnice F10:5
1530. 01. 2012 00:00TJ Kyje CTJ Avia Čakovice G10:1
1622. 02. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Kyje C10:5
1622. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Sokol Radotín B3:10
1620. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FSK OAZA Praha B7:10
1623. 02. 2012 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Nusle Praha E10:5
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK Slivenec B10:6
1624. 02. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Zelená Liška B10:4
1702. 03. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTTC Elizza Praha F10:8
1727. 02. 2012 00:00TJ Zelená Liška BSK Slivenec B5:10
1727. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Kbely C10:8
1729. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Slovan Bohnice F10:7
1727. 02. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Avia Čakovice G10:5
1701. 03. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Kyje C9:9
1807. 03. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Radotín B10:0
1805. 03. 2012 00:00TJ Kyje CSK OAZA Praha B10:3
1807. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1805. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Michle Praha F7:10
1808. 03. 2012 19:00TJ Sokol Kbely CTJ Zelená Liška B8:10
1805. 03. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Petrovice I. B9:9
1912. 03. 2012 00:00SK Slivenec BTTC Elizza Praha F9:9
1916. 03. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Kbely C10:5
1912. 03. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Slovan Bohnice F4:10
1912. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Avia Čakovice G10:5
1914. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Kyje C2:10
1912. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Radotín B10:6
2021. 03. 2012 19:00TTC Elizza Praha FSK OAZA Praha B9:9
2022. 03. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Nusle Praha E9:9
2019. 03. 2012 00:00TJ Kyje CTJ Sokol Michle Praha F8:10
2021. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice GTJ Zelená Liška B10:2
2019. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Petrovice I. B9:9
2022. 03. 2012 19:00TJ Sokol Kbely CSK Slivenec B9:9
2129. 03. 2012 19:00TJ Sokol Kbely CTTC Elizza Praha F10:8
2126. 03. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Slovan Bohnice F9:9
2130. 03. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Avia Čakovice G10:3
2126. 03. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Kyje C10:3
2126. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Radotín B10:6
2128. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK OAZA Praha B4:10
2204. 04. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha E10:5
2202. 04. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Michle Praha F10:5
2205. 04. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Zelená Liška B10:2
2202. 04. 2012 00:00TJ Kyje CTJ Sokol Petrovice I. B10:6
2204. 04. 2012 19:15TJ Avia Čakovice GSK Slivenec B6:10
2202. 04. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Kbely C9:9
3. třída B
105. 10. 2011 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
106. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha DTTC Klánovice D10:3
107. 10. 2011 19:15TJ Střížkov DTJ Orion Praha A10:3
103. 10. 2011 00:00SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice F10:5
106. 10. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:2
106. 10. 2011 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
210. 10. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
212. 10. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác B9:9
213. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Žižkov A3:10
210. 10. 2011 19:10TJ Orion Praha ASK Slivenec A6:10
212. 10. 2011 19:00TTC Klánovice DTJ Střížkov D5:10
212. 10. 2011 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha D9:9
320. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
321. 10. 2011 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Kbely B10:5
317. 10. 2011 00:00SK Slivenec ATTC Klánovice D10:4
320. 10. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Orion Praha A10:7
320. 10. 2011 19:15TJ Pankrác BTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
319. 10. 2011 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:3
424. 10. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
427. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A2:10
424. 10. 2011 19:10TJ Orion Praha ATJ Pankrác B4:10
426. 10. 2011 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Žižkov A9:9
426. 10. 2011 18:30TJ Sokol Kbely BSK Slivenec A9:9
427. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha DTJ Střížkov D10:5
504. 11. 2011 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A9:9
531. 10. 2011 00:00SK Slivenec AAC Sparta Praha D8:10
503. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Kbely B10:4
503. 11. 2011 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice D10:2
502. 11. 2011 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Orion Praha A10:3
502. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice F10:3
607. 11. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice F9:9
607. 11. 2011 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
609. 11. 2011 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
609. 11. 2011 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Pankrác B4:10
610. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Žižkov A10:5
611. 11. 2011 19:15TJ Střížkov DSK Slivenec A9:9
714. 11. 2011 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
717. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Střížkov D10:2
717. 11. 2011 19:15TJ Pankrác BAC Sparta Praha D7:10
716. 11. 2011 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Kbely B9:9
716. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Klánovice D10:3
717. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Orion Praha A9:9
821. 11. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Orion Praha A10:5
823. 11. 2011 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice F6:10
823. 11. 2011 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
824. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
825. 11. 2011 19:15TJ Střížkov DTJ Pankrác B9:9
821. 11. 2011 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Žižkov A4:10
901. 12. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A9:9
901. 12. 2011 19:15TJ Pankrác BSK Slivenec A10:3
930. 11. 2011 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov D10:4
930. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAC Sparta Praha D10:2
901. 12. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Kbely B5:10
928. 11. 2011 19:10TJ Orion Praha ATTC Klánovice D10:1
1005. 12. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATTC Klánovice D10:8
1007. 12. 2011 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Orion Praha A5:10
1008. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
1009. 12. 2011 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
1005. 12. 2011 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
1008. 12. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác B9:9
1115. 12. 2011 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
1114. 12. 2011 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Žižkov A10:7
1114. 12. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK Slivenec A7:10
1115. 12. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Střížkov D4:10
1112. 12. 2011 19:10TJ Orion Praha AAC Sparta Praha D8:10
1114. 12. 2011 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Kbely B10:8
1209. 01. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Kbely B10:4
1211. 01. 2012 19:00TTC Klánovice DAC Sparta Praha D6:10
1209. 01. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Střížkov D7:10
1212. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Slivenec A5:10
1211. 01. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Žižkov A9:9
1211. 01. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác B8:10
1318. 01. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:7
1319. 01. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
1319. 01. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Lokomotiva Vršovice F10:3
1316. 01. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Orion Praha A2:10
1320. 01. 2012 19:15TJ Střížkov DTTC Klánovice D10:4
1319. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Kbely B10:5
1423. 01. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AAC Sparta Praha D10:7
1425. 01. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Střížkov D9:9
1425. 01. 2012 19:00TTC Klánovice DSK Slivenec A7:10
1423. 01. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Žižkov A10:8
1426. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Pankrác B3:10
1425. 01. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
1501. 02. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1501. 02. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Lokomotiva Vršovice F9:9
1502. 02. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Orion Praha A9:9
1502. 02. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice D9:9
1530. 01. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Kbely B9:9
1503. 02. 2012 19:15TJ Střížkov DAC Sparta Praha D4:10
1620. 02. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Střížkov D4:10
1623. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha DSK Slivenec A6:10
1622. 02. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Žižkov A10:6
1622. 02. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Pankrác B1:10
1620. 02. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
1623. 02. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B2:10
1701. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
1729. 02. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Orion Praha A5:10
1729. 02. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Klánovice D8:10
1701. 03. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Kbely B10:6
1701. 03. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha D0:10
1727. 02. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Střížkov D1:10
1805. 03. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Slivenec A10:2
1809. 03. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Žižkov A10:7
1808. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha DTJ Pankrác B10:3
1807. 03. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
1807. 03. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B4:10
1805. 03. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice F10:3
1912. 03. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A5:10
1915. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Klánovice D10:4
1914. 03. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Kbely B10:5
1914. 03. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany AAC Sparta Praha D9:9
1915. 03. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Střížkov D9:9
1915. 03. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ASK Slivenec A10:2
2019. 03. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Žižkov A10:8
2019. 03. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Pankrác B1:10
2023. 03. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
2022. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:3
2021. 03. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Lokomotiva Vršovice F9:9
2021. 03. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Orion Praha A7:10
2128. 03. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A7:10
2126. 03. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Kbely B10:6
2129. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FAC Sparta Praha D4:10
2128. 03. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Střížkov D8:10
2128. 03. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK Slivenec A8:10
2129. 03. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov A10:4
2202. 04. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Pankrác B9:9
2205. 04. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
2202. 04. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B5:10
2206. 04. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice F10:7
2205. 04. 2012 19:00AC Sparta Praha DTJ Orion Praha A10:4
2204. 04. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Klánovice D10:8
4. třída A
106. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:3
103. 10. 2011 00:00TJ Zelená Liška CPSK Olymp Praha C9:9
103. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Žižkov B9:9
105. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK EL Nino Praha J10:7
103. 10. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha E5:10
103. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha CTJ Slovan Bohnice G10:6
212. 10. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Slovan Bohnice G4:10
213. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha ESK OAZA Praha C9:9
210. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha JSK Dolní Měcholupy B10:5
210. 10. 2011 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Lokomotiva Vršovice G10:7
213. 10. 2011 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Petrovice I. C7:10
213. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Zelená Liška C10:1
317. 10. 2011 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:6
317. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Konstruktiva Praha B10:3
319. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GPSK Olymp Praha C7:10
317. 10. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Žižkov B8:10
317. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha CSF SKK EL Nino Praha J10:7
317. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice GAC Sparta Praha E10:0
426. 10. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CAC Sparta Praha E4:10
424. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Slovan Bohnice G10:3
424. 10. 2011 00:00TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha C1:10
427. 10. 2011 18:00PSK Olymp Praha CSK Dolní Měcholupy B10:4
427. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Lokomotiva Vršovice G5:10
424. 10. 2011 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Petrovice I. C1:10
531. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:7
502. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Zelená Liška C2:10
531. 10. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Konstruktiva Praha B7:10
531. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha CPSK Olymp Praha C10:7
531. 10. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Žižkov B2:10
503. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha ESF SKK EL Nino Praha J7:10
609. 11. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSF SKK EL Nino Praha J6:10
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Žižkov BAC Sparta Praha E10:2
610. 11. 2011 18:00PSK Olymp Praha CTJ Slovan Bohnice G9:9
610. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha BSK OAZA Praha C6:10
607. 11. 2011 00:00TJ Zelená Liška CSK Dolní Měcholupy B1:10
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice G9:9
716. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:2
714. 11. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Petrovice I. C6:10
714. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha CTJ Zelená Liška C10:2
714. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Konstruktiva Praha B8:10
717. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha EPSK Olymp Praha C10:7
714. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Žižkov B10:5
823. 11. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Žižkov B6:10
824. 11. 2011 18:00PSK Olymp Praha CSF SKK EL Nino Praha J10:4
824. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha E10:6
821. 11. 2011 00:00TJ Zelená Liška CTJ Slovan Bohnice G8:10
821. 11. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. CSK OAZA Praha C5:10
823. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK Dolní Měcholupy B9:9
928. 11. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:6
928. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice G10:3
928. 11. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Petrovice I. C10:3
901. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha ETJ Zelená Liška C10:5
928. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Konstruktiva Praha B10:2
928. 11. 2011 00:00TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha C10:5
1007. 12. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CPSK Olymp Praha C7:10
1008. 12. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov B6:10
1005. 12. 2011 00:00TJ Zelená Liška CSF SKK EL Nino Praha J3:10
1005. 12. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. CAC Sparta Praha E10:1
1007. 12. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Slovan Bohnice G6:10
1005. 12. 2011 19:15SK Dolní Měcholupy BSK OAZA Praha C2:10
1112. 12. 2011 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:3
1112. 12. 2011 19:15TJ Slovan Bohnice GSK Dolní Měcholupy B7:10
1115. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice G10:5
1112. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Petrovice I. C10:8
1112. 12. 2011 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Zelená Liška C10:2
1115. 12. 2011 18:00PSK Olymp Praha CTJ Konstruktiva Praha B7:10
1211. 01. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Konstruktiva Praha B4:10
1212. 01. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Zelená Liška C10:5
1209. 01. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Petrovice I. C10:4
1209. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Lokomotiva Vršovice G9:9
1212. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha ESK Dolní Měcholupy B10:5
1209. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GSK OAZA Praha C5:10
1316. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:7
1316. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha CAC Sparta Praha E10:4
1316. 01. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BSF SKK EL Nino Praha J0:10
1318. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Žižkov B8:10
1316. 01. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. CPSK Olymp Praha C10:2
1316. 01. 2012 00:00TJ Zelená Liška CTJ Konstruktiva Praha B7:10
1425. 01. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Zelená Liška C4:10
1426. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Sokol Petrovice I. C8:10
1426. 01. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Lokomotiva Vršovice G5:10
1423. 01. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy B10:2
1423. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JSK OAZA Praha C8:10
1426. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Slovan Bohnice G10:1
1502. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany C6:10
1530. 01. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GSF SKK EL Nino Praha J3:10
1530. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Žižkov B7:10
1530. 01. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BPSK Olymp Praha C10:7
1501. 02. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Konstruktiva Praha B10:5
1530. 01. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška C9:9
1622. 02. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Petrovice I. C3:10
1620. 02. 2012 00:00TJ Zelená Liška CTJ Lokomotiva Vršovice G10:7
1623. 02. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BSK Dolní Měcholupy B10:6
1623. 02. 2012 18:00PSK Olymp Praha CSK OAZA Praha C9:9
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Slovan Bohnice G10:4
1620. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JAC Sparta Praha E10:6
1727. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany C6:10
1701. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Žižkov B10:6
1727. 02. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GPSK Olymp Praha C10:6
1727. 02. 2012 00:00SK OAZA Praha CTJ Konstruktiva Praha B10:5
1727. 02. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Zelená Liška C10:0
1729. 02. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Petrovice I. C10:1
1807. 03. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Lokomotiva Vršovice G1:10
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. CSK Dolní Měcholupy B7:10
1805. 03. 2012 00:00TJ Zelená Liška CSK OAZA Praha C3:10
1808. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Slovan Bohnice G5:10
1808. 03. 2012 18:00PSK Olymp Praha CAC Sparta Praha E10:8
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BSF SKK EL Nino Praha J2:10
1912. 03. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
1912. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JPSK Olymp Praha C10:2
1915. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Konstruktiva Praha B9:9
1912. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Zelená Liška C10:7
1912. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice I. C9:9
1912. 03. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice G7:10
2021. 03. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK Dolní Měcholupy B5:10
2021. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK OAZA Praha C10:4
2019. 03. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. CTJ Slovan Bohnice G10:6
2019. 03. 2012 00:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha E10:5
2022. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BSF SKK EL Nino Praha J0:10
2022. 03. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Žižkov B2:10
2129. 03. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:2
2126. 03. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Konstruktiva Praha B10:3
2126. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Zelená Liška C10:2
2129. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Petrovice I. C5:10
2126. 03. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice G4:10
2126. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha CSK Dolní Měcholupy B10:1
2204. 04. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK OAZA Praha C10:3
2202. 04. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Slovan Bohnice G10:3
2204. 04. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha E10:4
2202. 04. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. CSF SKK EL Nino Praha J7:10
2202. 04. 2012 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Žižkov B5:10
2205. 04. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BPSK Olymp Praha C5:10
4. třída B
107. 10. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Pankrác C4:10
105. 10. 2011 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK OAZA Praha D10:8
103. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha GTJ Malešice C10:3
103. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. D10:1
103. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Nové Vysočany B7:10
103. 10. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha Podolí A10:3
213. 10. 2011 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Praha Podolí A10:3
210. 10. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
210. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nusle Praha F10:4
213. 10. 2011 19:00TJ Malešice CTJ Konstruktiva Praha A4:10
210. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha G4:10
214. 10. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C7:10
319. 10. 2011 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Pankrác C0:10
317. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:2
317. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha D10:4
317. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Malešice C4:10
317. 10. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Petrovice I. D10:6
319. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany B10:6
427. 10. 2011 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Nové Vysočany B10:2
424. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha Podolí A9:9
427. 10. 2011 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
424. 10. 2011 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Nusle Praha F6:10
402. 12. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Konstruktiva Praha A9:9
426. 10. 2011 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Elizza Praha G10:7
531. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác C1:10
531. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:2
531. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:6
531. 10. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK OAZA Praha D9:9
502. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Malešice C4:10
531. 10. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Petrovice I. D10:4
610. 11. 2011 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice I. D10:3
610. 11. 2011 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Nové Vysočany B9:9
608. 11. 2011 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha Podolí A3:10
611. 11. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:8
609. 11. 2011 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha F2:10
607. 11. 2011 18:00TTC Elizza Praha GTJ Konstruktiva Praha A10:3
714. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Pankrác C5:10
714. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Elizza Praha G5:10
714. 11. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:1
716. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Břevnov Hradčany B5:10
714. 11. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSK OAZA Praha D2:10
714. 11. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Malešice C5:10
824. 11. 2011 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice C10:6
821. 11. 2011 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Petrovice I. D8:10
825. 11. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Nové Vysočany B10:5
823. 11. 2011 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Praha Podolí A9:9
821. 11. 2011 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
821. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nusle Praha F10:3
928. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Pankrác C3:10
928. 11. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Konstruktiva Praha A6:10
930. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Elizza Praha G5:10
928. 11. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:5
928. 11. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
901. 12. 2011 19:00TJ Malešice CSK OAZA Praha D10:5
1008. 12. 2011 19:15TJ Pankrác CSK OAZA Praha D10:0
1009. 12. 2011 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Malešice C10:7
1007. 12. 2011 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Petrovice I. D10:8
1005. 12. 2011 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nové Vysočany B10:0
1005. 12. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha Podolí A10:2
1005. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1112. 12. 2011 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Pankrác C5:10
1114. 12. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nusle Praha F10:5
1112. 12. 2011 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Konstruktiva Praha A7:10
1112. 12. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTTC Elizza Praha G1:10
1115. 12. 2011 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:3
1112. 12. 2011 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1212. 01. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
1209. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:4
1212. 01. 2012 19:00TJ Malešice CTTC Elizza Praha G9:9
1209. 01. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Konstruktiva Praha A5:10
1209. 01. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Nusle Praha F10:6
1211. 01. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:5
1318. 01. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Pankrác C1:10
1316. 01. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
1316. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Petrovice I. D10:2
1316. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Malešice C10:5
1316. 01. 2012 18:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha D10:2
1318. 01. 2012 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:3
1426. 01. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:3
1427. 01. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Elizza Praha G7:10
1423. 01. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Konstruktiva Praha A4:10
1426. 01. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Nusle Praha F10:6
1423. 01. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B6:10
1423. 01. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Praha Podolí A7:10
1530. 01. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Pankrác C1:10
1501. 02. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Petrovice I. D7:10
1530. 01. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Malešice C10:8
1530. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK OAZA Praha D10:2
1530. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
1530. 01. 2012 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:1
1623. 02. 2012 19:15TJ Pankrác CTTC Elizza Praha G10:7
1622. 02. 2012 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Konstruktiva Praha A3:10
1624. 02. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Nusle Praha F10:6
1620. 02. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B8:10
1623. 02. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Praha Podolí A10:3
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nové Vysočany B7:10
1727. 02. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Pankrác C2:10
1727. 02. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice C10:7
1729. 02. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK OAZA Praha D10:3
1727. 02. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1727. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1727. 02. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATTC Elizza Praha G3:10
1808. 03. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Konstruktiva Praha A10:4
1805. 03. 2012 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha F10:7
1807. 03. 2012 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
1809. 03. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Praha Podolí A9:9
1805. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Nové Vysočany B9:9
1808. 03. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Petrovice I. D10:5
1915. 03. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Pankrác C3:10
1912. 03. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. DSK OAZA Praha D10:6
1912. 03. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:6
1914. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
1912. 03. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTTC Elizza Praha G6:10
1912. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Konstruktiva Praha A5:10
2022. 03. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Nusle Praha F10:1
2019. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:5
2019. 03. 2012 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha Podolí A10:3
2021. 03. 2012 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nové Vysočany B9:9
2023. 03. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Petrovice I. D10:6
2019. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Malešice C5:10
2126. 03. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Pankrác C1:10
2129. 03. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:6
2126. 03. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
2126. 03. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTTC Elizza Praha G4:10
2128. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Konstruktiva Praha A3:10
2126. 03. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha F9:9
2205. 04. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
2202. 04. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha Podolí A4:10
2202. 04. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nové Vysočany B9:9
2202. 04. 2012 18:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Petrovice I. D10:7
2204. 04. 2012 18:45TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Malešice C3:10
2206. 04. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK OAZA Praha D10:8
5. třída A
103. 10. 2011 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Nusle Praha G10:7
103. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Nové Vysočany C10:4
103. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Konstruktiva Praha C5:10
104. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:8
105. 10. 2011 19:00TTC Klánovice ESK Slivenec C10:8
106. 10. 2011 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:5
212. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:4
210. 10. 2011 00:00SK Slivenec CTJ Pankrác D4:10
212. 10. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Klánovice E4:10
210. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha CAC Sparta Praha G10:8
213. 10. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Petrovice I. E7:10
210. 10. 2011 19:00TJ ABC Branik DSF SKK EL Nino Praha K10:8
317. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Nusle Praha G10:4
317. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ ABC Branik D6:10
318. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Nové Vysočany C10:2
319. 10. 2011 19:00TTC Klánovice ETJ Konstruktiva Praha C10:7
320. 10. 2011 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:6
318. 10. 2011 19:30SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:2
426. 10. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK Slivenec C4:10
426. 10. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:3
424. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Pankrác D6:10
427. 10. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Klánovice E7:10
424. 10. 2011 19:00TJ ABC Branik DAC Sparta Praha G10:5
424. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Petrovice I. E10:4
531. 10. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Nusle Praha G10:4
501. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha GSF SKK EL Nino Praha K10:3
502. 11. 2011 19:00TTC Klánovice ETJ ABC Branik D3:10
503. 11. 2011 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Nové Vysočany C10:2
502. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Konstruktiva Praha C8:10
531. 10. 2011 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D6:10
609. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D9:9
607. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha CSK Slivenec C3:10
610. 11. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D4:10
607. 11. 2011 19:00TJ ABC Branik DTJ Pankrác D9:9
607. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha KTTC Klánovice E10:7
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. EAC Sparta Praha G3:10
715. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Nusle Praha G10:2
716. 11. 2011 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Petrovice I. E10:0
725. 11. 2011 19:15SF SKK EL Nino Praha KTJ Pankrác D2:10
716. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ ABC Branik D6:10
714. 11. 2011 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nové Vysočany C10:1
716. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Konstruktiva Praha C10:5
823. 11. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Konstruktiva Praha C10:5
824. 11. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D1:10
821. 11. 2011 19:00TJ ABC Branik DSK Slivenec C10:0
821. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:8
821. 11. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Pankrác D4:10
822. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha GTTC Klánovice E10:4
930. 11. 2011 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Nusle Praha G10:3
901. 12. 2011 19:15TJ Pankrác DAC Sparta Praha G9:9
930. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Petrovice I. E7:10
928. 11. 2011 00:00SK Slivenec CSF SKK EL Nino Praha K10:6
930. 11. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ ABC Branik D5:10
928. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Nové Vysočany C8:10
1007. 12. 2011 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Nové Vysočany C10:5
1005. 12. 2011 19:00TJ ABC Branik DTJ Konstruktiva Praha C10:0
1005. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D8:10
1005. 12. 2011 00:00TJ Sokol Petrovice I. ESK Slivenec C8:10
1006. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:1
1007. 12. 2011 19:00TTC Klánovice ETJ Pankrác D7:10
1115. 12. 2011 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Nusle Praha G10:2
1114. 12. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTTC Klánovice E2:10
1112. 12. 2011 00:00SK Slivenec CAC Sparta Praha G3:10
1114. 12. 2011 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Petrovice I. E4:10
1112. 12. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha CSF SKK EL Nino Praha K9:9
1115. 12. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Branik D5:10
1211. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ ABC Branik D5:10
1212. 01. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Nino Praha K10:8
1209. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Petrovice I. E10:6
1211. 01. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAC Sparta Praha G2:10
1209. 01. 2012 00:00SK Slivenec CTTC Klánovice E6:10
1211. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Pankrác D6:10
1318. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Nusle Praha G10:8
1319. 01. 2012 19:15TJ Pankrác DSK Slivenec C10:4
1318. 01. 2012 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:1
1317. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Konstruktiva Praha C10:4
1316. 01. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Nové Vysočany C10:4
1316. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ ABC Branik D2:10
1425. 01. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK EL Nino Praha K9:9
1423. 01. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Petrovice I. E10:5
1426. 01. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CAC Sparta Praha G6:10
1423. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTTC Klánovice E2:10
1425. 01. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Pankrác D7:10
1423. 01. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D9:9
1530. 01. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nusle Praha G8:10
1501. 02. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D8:10
1502. 02. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Konstruktiva Praha C10:8
1501. 02. 2012 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Nové Vysočany C10:0
1531. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ ABC Branik D4:10
1530. 01. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. ESF SKK EL Nino Praha K10:6
1622. 02. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Petrovice I. E10:2
1620. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KAC Sparta Praha G9:9
1620. 02. 2012 19:00TJ ABC Branik DTTC Klánovice E10:4
1623. 02. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Pankrác D3:10
1620. 02. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:7
1622. 02. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Slivenec C10:4
1729. 02. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nusle Praha G10:4
1727. 02. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Konstruktiva Praha C10:1
1729. 02. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Nové Vysočany C10:3
1701. 03. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ ABC Branik D10:6
1729. 02. 2012 19:00TTC Klánovice ESF SKK EL Nino Praha K10:6
1728. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice I. E10:2
1807. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha GAC Sparta Praha G10:2
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETTC Klánovice E3:10
1805. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Pankrác D4:10
1805. 03. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:4
1808. 03. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK Slivenec C9:9
1805. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D6:10
1912. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Nusle Praha G9:9
1914. 03. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
1912. 03. 2012 00:00SK Slivenec CTJ ABC Branik D0:10
1914. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DSF SKK EL Nino Praha K0:10
1915. 03. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Petrovice I. E10:5
1914. 03. 2012 19:00TTC Klánovice EAC Sparta Praha G10:7
2021. 03. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Klánovice E8:10
2020. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Pankrác D7:10
2019. 03. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:5
2019. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KSK Slivenec C10:1
2019. 03. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
2022. 03. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Konstruktiva Praha C7:10
2129. 03. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Nusle Praha G9:9
2126. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ ABC Branik D3:10
2128. 03. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSF SKK EL Nino Praha K8:10
2126. 03. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Petrovice I. E5:10
2128. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DAC Sparta Praha G10:8
2129. 03. 2012 19:15TJ Pankrác DTTC Klánovice E10:4
2204. 04. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Pankrác D2:10
2204. 04. 2012 19:00TTC Klánovice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:0
2203. 04. 2012 19:00AC Sparta Praha GSK Slivenec C10:0
2202. 04. 2012 00:00TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:5
2202. 04. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Konstruktiva Praha C10:7
2202. 04. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Nové Vysočany C10:1
5. třída B
104. 10. 2011 19:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E3:10
107. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Michle Praha G10:3
104. 10. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha F10:2
106. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATJ Sokol Kbely D8:10
106. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Avia Čakovice H10:1
103. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E2:10
214. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E9:9
212. 10. 2011 19:15TJ Avia Čakovice HSF SKK EL Nino Praha L10:5
211. 10. 2011 19:00TJ Sokol Kbely DTTC Praha - klub rekreačního ST A5:10
211. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A10:2
210. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Sokol Žižkov C4:10
211. 10. 2011 19:00PSK Olymp Praha DTTC Elizza Praha H4:10
321. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
318. 10. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov CPSK Olymp Praha D10:1
320. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATJ Sokol Michle Praha G9:9
320. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST AAC Sparta Praha F10:2
317. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Kbely D0:10
317. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETJ Avia Čakovice H10:3
404. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Avia Čakovice H10:1
425. 10. 2011 19:00TJ Sokol Kbely DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E6:10
425. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha FSF SKK EL Nino Praha L10:4
424. 10. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha GTTC Praha - klub rekreačního ST A7:10
425. 10. 2011 19:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A10:8
428. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Žižkov C10:8
501. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:5
503. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATTC Elizza Praha H4:10
503. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST APSK Olymp Praha D10:4
531. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Michle Praha G10:5
531. 10. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EAC Sparta Praha F10:0
502. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice HTJ Sokol Kbely D9:9
611. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Kbely D10:4
608. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha FTJ Avia Čakovice H6:10
607. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E2:10
608. 11. 2011 19:00PSK Olymp Praha DSF SKK EL Nino Praha L8:10
611. 11. 2011 18:00TTC Elizza Praha HTTC Praha - klub rekreačního ST A10:4
608. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A10:5
717. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
714. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Sokol Žižkov C10:5
714. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha LTTC Elizza Praha H10:7
714. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA EPSK Olymp Praha D10:2
716. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice HTJ Sokol Michle Praha G7:10
715. 11. 2011 19:00TJ Sokol Kbely DAC Sparta Praha F10:4
825. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EAC Sparta Praha F10:4
821. 11. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Sokol Kbely D10:4
822. 11. 2011 19:00PSK Olymp Praha DTJ Avia Čakovice H9:9
825. 11. 2011 18:00TTC Elizza Praha HTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E10:6
822. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov CSF SKK EL Nino Praha L10:3
824. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATTC Praha - klub rekreačního ST A7:10
901. 12. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:7
928. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A6:10
928. 11. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETJ Sokol Žižkov C1:10
930. 11. 2011 19:15TJ Avia Čakovice HTTC Elizza Praha H10:5
929. 11. 2011 19:00TJ Sokol Kbely DPSK Olymp Praha D10:8
929. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle Praha G2:10
1009. 12. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Michle Praha G10:6
1006. 12. 2011 19:00PSK Olymp Praha DAC Sparta Praha F10:5
1009. 12. 2011 18:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Kbely D10:4
1006. 12. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Avia Čakovice H10:0
1008. 12. 2011 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E9:9
1008. 12. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ASF SKK EL Nino Praha L10:0
1112. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E2:10
1112. 12. 2011 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETTC Praha - klub rekreačního ST A2:10
1114. 12. 2011 19:15TJ Avia Čakovice HTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A2:10
1113. 12. 2011 19:00TJ Sokol Kbely DTJ Sokol Žižkov C1:10
1113. 12. 2011 19:00AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha H8:10
1112. 12. 2011 00:00TJ Sokol Michle Praha GPSK Olymp Praha D9:9
1213. 01. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EPSK Olymp Praha D10:3
1209. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTTC Elizza Praha H10:8
1210. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Žižkov C4:10
1210. 01. 2012 19:00TJ Sokol Kbely DTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A10:3
1211. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice HTTC Praha - klub rekreačního ST A4:10
1209. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ESF SKK EL Nino Praha L10:5
1316. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
1316. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Avia Čakovice H5:10
1319. 01. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Sokol Kbely D10:1
1330. 01. 2012 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II AAC Sparta Praha F5:10
1317. 01. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Michle Praha G10:0
1320. 01. 2012 18:00TTC Elizza Praha HPSK Olymp Praha D10:0
1427. 01. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Elizza Praha H9:9
1424. 01. 2012 19:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Žižkov C2:10
1423. 01. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A10:2
1424. 01. 2012 19:00AC Sparta Praha FTTC Praha - klub rekreačního ST A6:10
1424. 01. 2012 19:00TJ Sokol Kbely DSF SKK EL Nino Praha L10:6
1425. 01. 2012 19:15TJ Avia Čakovice HTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E10:2
1501. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E2:10
1530. 01. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETJ Sokol Kbely D10:4
1530. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha LAC Sparta Praha F1:10
1502. 02. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Sokol Michle Praha G10:1
1502. 02. 2012 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II APSK Olymp Praha D8:10
1531. 01. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha H10:3
1624. 02. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Žižkov C9:9
1624. 02. 2012 18:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A8:10
1621. 02. 2012 19:00PSK Olymp Praha DTTC Praha - klub rekreačního ST A8:10
1620. 02. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GSF SKK EL Nino Praha L7:10
1621. 02. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E9:9
1621. 02. 2012 19:00TJ Sokol Kbely DTJ Avia Čakovice H9:9
1728. 02. 2012 19:00TJ Sokol Kbely DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:7
1729. 02. 2012 19:15TJ Avia Čakovice HAC Sparta Praha F7:10
1727. 02. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETJ Sokol Michle Praha G10:4
1727. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha LPSK Olymp Praha D2:10
1701. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATTC Elizza Praha H5:10
1701. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATJ Sokol Žižkov C4:10
1809. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A8:10
1806. 03. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Praha - klub rekreačního ST A10:2
1809. 03. 2012 18:00TTC Elizza Praha HSF SKK EL Nino Praha L10:2
1806. 03. 2012 19:00PSK Olymp Praha DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E7:10
1805. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Avia Čakovice H10:6
1806. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Kbely D10:2
1913. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:1
1913. 03. 2012 19:00TJ Sokol Kbely DTJ Sokol Michle Praha G10:0
1914. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice HPSK Olymp Praha D10:1
1912. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETTC Elizza Praha H10:3
1912. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha LTJ Sokol Žižkov C1:10
1915. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A10:4
2023. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Praha - klub rekreačního ST A3:10
2022. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ASF SKK EL Nino Praha L10:2
2020. 03. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E10:6
2023. 03. 2012 18:00TTC Elizza Praha HTJ Avia Čakovice H10:0
2020. 03. 2012 19:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Kbely D10:3
2019. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GAC Sparta Praha F5:10
2126. 03. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:0
2127. 03. 2012 19:00AC Sparta Praha FPSK Olymp Praha D10:2
2127. 03. 2012 19:00TJ Sokol Kbely DTTC Elizza Praha H9:9
2128. 03. 2012 19:15TJ Avia Čakovice HTJ Sokol Žižkov C2:10
2126. 03. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ETJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A7:10
2126. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha LTTC Praha - klub rekreačního ST A3:10
2206. 04. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESF SKK EL Nino Praha L10:5
2205. 04. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E10:4
2205. 04. 2012 19:00TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II ATJ Avia Čakovice H10:7
2203. 04. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Kbely D10:0
2206. 04. 2012 18:00TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha F2:10
2203. 04. 2012 19:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Michle Praha G10:3
6. třída A
103. 10. 2011 19:00VŠSK MFF Praha ASK Vršovice A10:8
103. 10. 2011 19:10TJ Orion Praha BTJ Kyje D5:10
105. 10. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSF SKK EL Nino Praha N10:7
214. 10. 2011 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F7:10
211. 10. 2011 19:00TJ Kyje DTJ Sokol Nové Vysočany D10:2
213. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BTJ Sokol Žižkov E9:9
319. 10. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov EVŠSK MFF Praha A9:9
317. 10. 2011 19:10TJ Orion Praha BTTC Praha - klub rekreačního ST B10:6
321. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FSF SKK EL Nino Praha N4:10
428. 10. 2011 19:15SK Vršovice ASF SKK EL Nino Praha N2:10
425. 10. 2011 19:00TJ Kyje DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:0
427. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BTJ Sokol Nové Vysočany D10:8
424. 10. 2011 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Orion Praha B10:6
502. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ESK Vršovice A10:1
502. 11. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DVŠSK MFF Praha A10:3
531. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha NTJ Kyje D10:7
611. 11. 2011 19:15SK Vršovice ATJ Kyje D2:10
610. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:3
609. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ETJ Orion Praha B6:10
714. 11. 2011 19:10TJ Orion Praha BSK Vršovice A10:1
716. 11. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Žižkov E10:8
718. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVŠSK MFF Praha A3:10
714. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha NTTC Praha - klub rekreačního ST B10:7
824. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BTJ Kyje D7:10
821. 11. 2011 19:00VŠSK MFF Praha ASF SKK EL Nino Praha N10:4
821. 11. 2011 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Nové Vysočany D9:9
930. 11. 2011 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSK Vršovice A10:3
902. 12. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Žižkov E3:10
929. 11. 2011 19:00TJ Kyje DVŠSK MFF Praha A5:10
1009. 12. 2011 19:15SK Vršovice ATTC Praha - klub rekreačního ST B4:10
1007. 12. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov ESF SKK EL Nino Praha N6:10
1005. 12. 2011 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:3
1116. 12. 2011 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Nové Vysočany D6:10
1112. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha NTJ Orion Praha B1:10
1113. 12. 2011 19:00TJ Kyje DTJ Sokol Žižkov E10:2
1115. 12. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BVŠSK MFF Praha A8:10
1213. 01. 2012 19:15SK Vršovice AVŠSK MFF Praha A6:10
1210. 01. 2012 19:00TJ Kyje DTJ Orion Praha B10:7
1209. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha NTJ Sokol Nové Vysočany D7:10
1320. 01. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FSK Vršovice A9:9
1318. 01. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Kyje D10:5
1318. 01. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ETTC Praha - klub rekreačního ST B9:9
1423. 01. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Žižkov E10:8
1426. 01. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BTJ Orion Praha B9:9
1423. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha NTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:6
1530. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha NSK Vršovice A5:10
1503. 02. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Kyje D5:10
1501. 02. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Praha - klub rekreačního ST B9:9
1530. 01. 2012 19:10TJ Orion Praha BVŠSK MFF Praha A1:10
1624. 02. 2012 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Žižkov E2:10
1620. 02. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Nové Vysočany D10:4
1621. 02. 2012 19:00TJ Kyje DSF SKK EL Nino Praha N8:10
1728. 02. 2012 19:00TJ Kyje DSK Vršovice A10:2
1702. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTTC Praha - klub rekreačního ST B9:9
1727. 02. 2012 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Žižkov E10:4
1809. 03. 2012 19:15SK Vršovice ATJ Orion Praha B4:10
1807. 03. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ETJ Sokol Nové Vysočany D5:10
1805. 03. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:4
1808. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BSF SKK EL Nino Praha N10:4
1913. 03. 2012 19:00TJ Kyje DTTC Praha - klub rekreačního ST B9:9
1912. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha NVŠSK MFF Praha A10:8
1914. 03. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Orion Praha B10:8
2023. 03. 2012 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany D4:10
2021. 03. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:5
2019. 03. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Kyje D10:7
2129. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST BSK Vršovice A10:4
2126. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha NTJ Sokol Žižkov E10:6
2130. 03. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Orion Praha B7:10
2204. 04. 2012 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:4
2202. 04. 2012 19:10TJ Orion Praha BSF SKK EL Nino Praha N10:3
2204. 04. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ETJ Kyje D1:10
2202. 04. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Praha - klub rekreačního ST B5:10
6. třída B
105. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Přední Kopanina A10:1
106. 10. 2011 19:00SK Revatti Praha AKST OK1OBO Praha A10:3
105. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST CTJ Sokol Žižkov D8:10
107. 10. 2011 19:15SK Vršovice BAC Sparta Praha H10:2
211. 10. 2011 19:00TJ Přední Kopanina AAC Sparta Praha H2:10
214. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha JSK Vršovice B10:5
213. 10. 2011 19:00SK Revatti Praha ATTC Praha - klub rekreačního ST C10:3
212. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK Slivenec D6:10
317. 10. 2011 00:00SK Slivenec DTJ Přední Kopanina A10:5
318. 10. 2011 19:15KST OK1OBO Praha ATJ Sokol Praha Podolí B0:10
321. 10. 2011 19:15SK Vršovice BTJ Sokol Žižkov D9:9
317. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha J8:10
425. 10. 2011 19:00TJ Přední Kopanina ATTC Elizza Praha J4:10
426. 10. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov DAC Sparta Praha H10:2
427. 10. 2011 19:00SK Revatti Praha ASK Vršovice B10:3
426. 10. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Praha - klub rekreačního ST C7:10
424. 10. 2011 00:00SK Slivenec DKST OK1OBO Praha A10:0
501. 11. 2011 19:15KST OK1OBO Praha ATJ Přední Kopanina A2:10
502. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST CSK Slivenec D10:7
531. 10. 2011 19:00AC Sparta Praha HSK Revatti Praha A0:10
504. 11. 2011 18:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Žižkov D9:9
608. 11. 2011 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Sokol Žižkov D4:10
610. 11. 2011 19:00SK Revatti Praha ATTC Elizza Praha J10:1
609. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK Vršovice B6:10
608. 11. 2011 19:15KST OK1OBO Praha ATTC Praha - klub rekreačního ST C0:10
716. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST CTJ Přední Kopanina A10:0
718. 11. 2011 19:15SK Vršovice BSK Slivenec D10:8
714. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha Podolí B10:3
716. 11. 2011 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Revatti Praha A8:10
822. 11. 2011 19:00TJ Přední Kopanina ASK Revatti Praha A2:10
823. 11. 2011 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Elizza Praha J6:10
821. 11. 2011 00:00SK Slivenec DAC Sparta Praha H10:5
822. 11. 2011 19:15KST OK1OBO Praha ASK Vršovice B0:10
902. 12. 2011 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub rekreačního ST C3:10
928. 11. 2011 19:00AC Sparta Praha HKST OK1OBO Praha A10:1