Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
okresní přebor 1.třídy
104. 10. 2011 18:30TJ Předhradí ATJ Sadská E14:4
107. 10. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady BSK Městec Králové B10:8
106. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk C10:8
108. 10. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Lokomotiva Nymburk D11:7
106. 10. 2011 18:30TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A7:11
104. 10. 2011 18:30TJ Sadská DTTC Žehuň A13:5
211. 10. 2011 18:30TJ Sadská ETTC Žehuň A9:9
211. 10. 2011 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D15:3
214. 10. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Spartak Pečky A7:11
214. 10. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby B7:11
213. 10. 2011 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Lysá nad Labem B10:8
211. 10. 2011 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Poděbrady B8:10
322. 10. 2011 00:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Sadská E13:5
322. 10. 2011 00:00TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Předhradí A8:10
322. 10. 2011 00:00TJ Sokol Krchleby BSK Městec Králové B11:7
322. 10. 2011 00:00TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
322. 10. 2011 00:00TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk D10:8
322. 10. 2011 00:00TTC Žehuň AAFK Nymburk A9:9
425. 10. 2011 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk A5:13
428. 10. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTTC Žehuň A18:0
428. 10. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D11:7
427. 10. 2011 18:00SK Městec Králové BTJ Spartak Pečky A11:7
425. 10. 2011 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Krchleby B6:12
428. 10. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem B10:8
503. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sadská E13:5
505. 11. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Poděbrady B15:3
503. 11. 2011 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Předhradí A8:10
501. 11. 2011 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové B7:11
504. 11. 2011 19:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk C0:18
501. 11. 2011 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk D14:4
608. 11. 2011 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk D7:11
611. 11. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A3:15
610. 11. 2011 18:00SK Městec Králové BTTC Žehuň A15:3
608. 11. 2011 18:30TJ Předhradí ATJ Sadská D8:10
611. 11. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Spartak Pečky A7:11
610. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Krchleby B4:14
719. 11. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sadská E17:1
717. 11. 2011 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá nad Labem B12:6
715. 11. 2011 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Poděbrady B7:11
718. 11. 2011 19:00TTC Žehuň ATJ Předhradí A10:8
715. 11. 2011 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové B6:12
718. 11. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk C10:8
822. 11. 2011 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk C10:8
824. 11. 2011 18:00SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk D11:7
822. 11. 2011 18:30TJ Předhradí AAFK Nymburk A5:13
825. 11. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady BTTC Žehuň A10:8
824. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sadská D11:7
826. 11. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Spartak Pečky A18:0
901. 12. 2011 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Sadská E10:8
929. 11. 2011 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby B8:10
902. 12. 2011 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Lysá nad Labem B2:16
929. 11. 2011 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Poděbrady B18:0
902. 12. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Předhradí A11:7
902. 12. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové B9:9
1006. 12. 2011 18:30TJ Sadská ESK Městec Králové B8:10
1006. 12. 2011 18:30TJ Předhradí ATJ Lokomotiva Nymburk C12:6
1009. 12. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk D7:11
1008. 12. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BAFK Nymburk A10:8
1010. 12. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby BTTC Žehuň A17:1
1008. 12. 2011 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D5:13
1113. 12. 2011 18:30TJ Sadská DTJ Sadská E7:11
1116. 12. 2011 19:00TTC Žehuň ATJ Spartak Pečky A9:9
1113. 12. 2011 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby B7:11
1116. 12. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem B2:16
1116. 12. 2011 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Poděbrady B12:6
1115. 12. 2011 18:00SK Městec Králové BTJ Předhradí A9:9
1203. 01. 2012 18:30TJ Sadská ETJ Předhradí A8:10
1205. 01. 2012 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Poděbrady B10:8
1206. 01. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem B7:11
1206. 01. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Krchleby B2:16
1203. 01. 2012 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A13:5
1206. 01. 2012 19:00TTC Žehuň ATJ Sadská D4:14
1313. 01. 2012 19:00TTC Žehuň ATJ Sadská E9:9
1310. 01. 2012 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A12:6
1312. 01. 2012 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk D9:9
1314. 01. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1312. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BSK Městec Králové B12:6
1313. 01. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Předhradí A12:6
1417. 01. 2012 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Poděbrady B7:11
1417. 01. 2012 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1419. 01. 2012 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Krchleby B5:13
1420. 01. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A7:11
1420. 01. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sadská D11:7
1417. 01. 2012 18:00AFK Nymburk ATTC Žehuň A14:4
1524. 01. 2012 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská E15:3
1527. 01. 2012 19:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk D10:8
1524. 01. 2012 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C15:3
1526. 01. 2012 18:30TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové B11:7
1528. 01. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Předhradí A16:2
1526. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Poděbrady B5:13
1631. 01. 2012 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá nad Labem B13:5
1603. 02. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Sokol Krchleby B7:11
1631. 01. 2012 18:30TJ Předhradí ATJ Spartak Pečky A8:10
1602. 02. 2012 18:00SK Městec Králové BTJ Sadská D10:8
1603. 02. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Žehuň A11:7
1603. 02. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DAFK Nymburk A8:10
1710. 02. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sadská E12:6
1707. 02. 2012 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C17:1
1710. 02. 2012 19:00TTC Žehuň ASK Městec Králové B10:8
1707. 02. 2012 18:30TJ Sadská DTJ Předhradí A12:6
1709. 02. 2012 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Poděbrady B12:6
1711. 02. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Lysá nad Labem B15:3
1814. 02. 2012 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby B6:12
1816. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Spartak Pečky A5:13
1817. 02. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Sadská D7:11
1814. 02. 2012 18:30TJ Předhradí ATTC Žehuň A13:5
1816. 02. 2012 18:00SK Městec Králové BAFK Nymburk A4:14
1817. 02. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk D10:8
1924. 02. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská E9:9
1924. 02. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DSK Městec Králové B14:4
1921. 02. 2012 18:00AFK Nymburk ATJ Předhradí A15:3
1924. 02. 2012 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Poděbrady B10:8
1921. 02. 2012 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
1923. 02. 2012 18:30TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby B12:6
2028. 02. 2012 18:30TJ Sadská ETJ Spartak Pečky A6:12
2003. 03. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sadská D11:7
2001. 03. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTTC Žehuň A13:5
2002. 03. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady BAFK Nymburk A9:9
2028. 02. 2012 18:30TJ Předhradí ATJ Lokomotiva Nymburk D5:13
2001. 03. 2012 18:00SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk C12:6
2108. 03. 2012 18:00SK Městec Králové BTJ Sadská E11:7
2109. 03. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Předhradí A12:6
2109. 03. 2012 18:30TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Poděbrady B8:10
2106. 03. 2012 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá nad Labem B16:2
2109. 03. 2012 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Krchleby B0:18
2106. 03. 2012 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A4:14
2213. 03. 2012 18:30TJ Sadská ETJ Sadská D10:8
2215. 03. 2012 18:30TJ Spartak Pečky ATTC Žehuň A16:2
2217. 03. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby BAFK Nymburk A12:6
2215. 03. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk D14:4
2216. 03. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk C8:10
2213. 03. 2012 18:30TJ Předhradí ASK Městec Králové B9:9
okresní přebor 2.třídy
107. 10. 2011 19:00TTC Žehuň BAFK Nymburk B6:12
107. 10. 2011 18:00TJ Dvory ATJ Spartak Pečky B17:1
104. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Krchleby C8:10
106. 10. 2011 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
107. 10. 2011 19:00SK Městec Králové CTJ Sokol Písková Lhota A12:6
107. 10. 2011 18:00TJ Seletice ATJ Předhradí B13:5
214. 10. 2011 18:00AFK Nymburk BTJ Předhradí B13:5
214. 10. 2011 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Seletice A6:12
213. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSK Městec Králové C11:7
215. 10. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Sokoleč7:11
213. 10. 2011 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C4:14
214. 10. 2011 19:00TTC Žehuň BTJ Dvory A2:16
322. 10. 2011 00:00TJ Dvory AAFK Nymburk B12:6
322. 10. 2011 00:00TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň B10:8
322. 10. 2011 00:00TJ Sokol SokolečTJ Spartak Pečky B12:6
322. 10. 2011 00:00SK Městec Králové CTJ Sokol Krchleby C9:9
322. 10. 2011 00:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá nad Labem D5:13
322. 10. 2011 00:00TJ Předhradí BTJ Sokol Písková Lhota A9:9
428. 10. 2011 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Písková Lhota A13:5
427. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Předhradí B12:6
429. 10. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A12:6
427. 10. 2011 18:30TJ Spartak Pečky BSK Městec Králové C6:12
428. 10. 2011 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Sokoleč12:6
428. 10. 2011 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem C9:9
501. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CAFK Nymburk B13:5
503. 11. 2011 18:00TJ Sokol SokolečTJ Dvory A6:12
504. 11. 2011 19:00SK Městec Králové CTTC Žehuň B11:7
504. 11. 2011 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky B16:2
501. 11. 2011 18:30TJ Předhradí BTJ Sokol Krchleby C4:14
504. 11. 2011 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Sokol Lysá nad Labem D12:6
611. 11. 2011 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
612. 11. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Písková Lhota A9:9
610. 11. 2011 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Předhradí B5:13
611. 11. 2011 19:00TTC Žehuň BTJ Seletice A8:10
611. 11. 2011 18:00TJ Dvory ASK Městec Králové C10:8
608. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Sokoleč12:6
717. 11. 2011 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk B10:8
718. 11. 2011 19:00SK Městec Králové CTJ Sokol Lysá nad Labem C10:8
718. 11. 2011 18:00TJ Seletice ATJ Dvory A6:12
715. 11. 2011 18:30TJ Předhradí BTTC Žehuň B11:7
718. 11. 2011 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Spartak Pečky B12:6
717. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Krchleby C7:11
825. 11. 2011 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby C5:13
824. 11. 2011 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem D12:6
825. 11. 2011 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Písková Lhota A4:14
825. 11. 2011 18:00TJ Dvory ATJ Předhradí B14:4
822. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Seletice A6:12
824. 11. 2011 18:00TJ Sokol SokolečSK Městec Králové C8:10
902. 12. 2011 19:00SK Městec Králové CAFK Nymburk B10:8
902. 12. 2011 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Sokoleč11:7
929. 11. 2011 18:30TJ Předhradí BTJ Sokol Lysá nad Labem C12:6
902. 12. 2011 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Dvory A10:8
901. 12. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Žehuň B14:4
903. 12. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky B3:15
1009. 12. 2011 18:00AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky B16:2
1009. 12. 2011 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Krchleby C5:13
1009. 12. 2011 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem D11:7
1006. 12. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Písková Lhota A7:11
1008. 12. 2011 18:00TJ Sokol SokolečTJ Předhradí B11:7
1009. 12. 2011 19:00SK Městec Králové CTJ Seletice A11:7
1116. 12. 2011 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk B14:4
1113. 12. 2011 18:30TJ Předhradí BSK Městec Králové C12:6
1116. 12. 2011 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Sokol Sokoleč13:5
1115. 12. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Lysá nad Labem C5:13
1117. 12. 2011 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Dvory A11:7
1115. 12. 2011 18:30TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň B9:9
1206. 01. 2012 18:00AFK Nymburk BTTC Žehuň B15:3
1205. 01. 2012 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Dvory A4:14
1207. 01. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem C13:5
1205. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Sokoleč12:6
1206. 01. 2012 19:00TJ Sokol Písková Lhota ASK Městec Králové C10:8
1203. 01. 2012 18:30TJ Předhradí BTJ Seletice A9:9
1310. 01. 2012 18:30TJ Předhradí BAFK Nymburk B7:11
1313. 01. 2012 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Písková Lhota A9:9
1313. 01. 2012 19:00SK Městec Králové CTJ Sokol Lysá nad Labem D11:7
1312. 01. 2012 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Krchleby C4:14
1310. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Spartak Pečky B13:5
1313. 01. 2012 18:00TJ Dvory ATTC Žehuň B11:7
1420. 01. 2012 18:00AFK Nymburk BTJ Dvory A7:11
1420. 01. 2012 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem C10:8
1419. 01. 2012 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Sokoleč8:10
1421. 01. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové C15:3
1419. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Seletice A6:12
1420. 01. 2012 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Předhradí B10:8
1527. 01. 2012 19:00TJ Sokol Písková Lhota AAFK Nymburk B14:4
1524. 01. 2012 18:30TJ Předhradí BTJ Sokol Lysá nad Labem D11:7
1527. 01. 2012 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C7:11
1527. 01. 2012 19:00SK Městec Králové CTJ Spartak Pečky B12:6
1526. 01. 2012 18:00TJ Sokol SokolečTTC Žehuň B8:10
1524. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory A8:10
1603. 02. 2012 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem C16:2
1603. 02. 2012 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Sokoleč14:4
1603. 02. 2012 19:00TTC Žehuň BSK Městec Králové C2:16
1602. 02. 2012 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Seletice A6:12
1604. 02. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Předhradí B16:2
1602. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Písková Lhota A6:12
1709. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DAFK Nymburk B12:6
1710. 02. 2012 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Sokol Krchleby C11:7
1707. 02. 2012 18:30TJ Předhradí BTJ Spartak Pečky B13:5
1710. 02. 2012 18:00TJ Seletice ATTC Žehuň B12:6
1710. 02. 2012 19:00SK Městec Králové CTJ Dvory A7:11
1709. 02. 2012 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem C10:8
1817. 02. 2012 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Sokoleč9:9
1814. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSK Městec Králové C6:12
1817. 02. 2012 18:00TJ Dvory ATJ Seletice A9:9
1817. 02. 2012 19:00TTC Žehuň BTJ Předhradí B11:7
1816. 02. 2012 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Písková Lhota A6:12
1818. 02. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem D13:5
1925. 02. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk B16:2
1923. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Spartak Pečky B14:4
1924. 02. 2012 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATTC Žehuň B14:4
1921. 02. 2012 18:30TJ Předhradí BTJ Dvory A7:11
1924. 02. 2012 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá nad Labem C14:4
1924. 02. 2012 19:00SK Městec Králové CTJ Sokol Sokoleč11:7
2002. 03. 2012 18:00AFK Nymburk BSK Městec Králové C16:2
2001. 03. 2012 18:00TJ Sokol SokolečTJ Seletice A7:11
2028. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Předhradí B12:6
2002. 03. 2012 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Písková Lhota A12:6
2002. 03. 2012 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem D6:12
2001. 03. 2012 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Krchleby C2:16
2108. 03. 2012 18:30TJ Spartak Pečky BAFK Nymburk B7:11
2110. 03. 2012 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Žehuň B16:2
2108. 03. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Dvory A5:13
2109. 03. 2012 19:00TJ Sokol Písková Lhota ATJ Sokol Lysá nad Labem C13:5
2106. 03. 2012 18:30TJ Předhradí BTJ Sokol Sokoleč9:9
2109. 03. 2012 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové C16:2
2216. 03. 2012 18:00AFK Nymburk BTJ Seletice A9:9
2216. 03. 2012 19:00SK Městec Králové CTJ Předhradí B9:9
2215. 03. 2012 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Písková Lhota A4:14
2213. 03. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
2216. 03. 2012 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Krchleby C9:9
2216. 03. 2012 19:00TTC Žehuň BTJ Spartak Pečky B10:8
okresní přebor 3.třídy
106. 10. 2011 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Loučeň A13:5
107. 10. 2011 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Písková Lhota B14:4
107. 10. 2011 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Poříčany1:17
107. 10. 2011 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poděbrady C10:8
107. 10. 2011 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem E9:9
214. 10. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady CAFK Nymburk C7:11
212. 10. 2011 18:30TJ Sokol PoříčanySTC Opočnice A5:13
211. 10. 2011 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Loučeň B10:8
215. 10. 2011 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Hořátev4:14
213. 10. 2011 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Dvory B5:13
321. 10. 2011 18:30TJ Sokol HořátevTJ Rekrea Senice10:8
321. 10. 2011 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Loučeň A2:16
321. 10. 2011 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Písková Lhota B15:3
321. 10. 2011 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poříčany10:8
321. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Poděbrady C8:10
426. 10. 2011 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Sokol Lysá nad Labem E15:3
425. 10. 2011 18:30TJ Sokol Písková Lhota BAFK Nymburk C4:14
429. 10. 2011 09:30TJ Sokol Loučeň ASTC Opočnice A2:16
427. 10. 2011 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Loučeň B18:0
427. 10. 2011 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Hořátev10:8
504. 11. 2011 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Dvory B0:18
504. 11. 2011 19:00STC Opočnice ATJ Rekrea Senice12:6
504. 11. 2011 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň A14:4
504. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Písková Lhota B11:7
504. 11. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Sokol Poříčany13:5
608. 11. 2011 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Poděbrady C8:10
612. 11. 2011 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá nad Labem E6:12
610. 11. 2011 18:30TJ Rekrea SeniceAFK Nymburk C9:9
610. 11. 2011 18:00TJ Dvory BSTC Opočnice A12:6
611. 11. 2011 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Loučeň B18:0
718. 11. 2011 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Hořátev5:13
718. 11. 2011 18:00AFK Nymburk CTJ Dvory B3:15
718. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Rekrea Senice9:9
718. 11. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Sokol Loučeň A14:4
716. 11. 2011 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Sokol Písková Lhota B17:1
826. 11. 2011 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Poříčany5:13
824. 11. 2011 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Poděbrady C12:6
824. 11. 2011 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá nad Labem E16:2
825. 11. 2011 18:30TJ Sokol HořátevAFK Nymburk C16:2
825. 11. 2011 19:00TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice A1:17
902. 12. 2011 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň B18:0
902. 12. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Hořátev6:12
902. 12. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Dvory B8:10
930. 11. 2011 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Rekrea Senice12:6
929. 11. 2011 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Loučeň A14:4
1008. 12. 2011 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Písková Lhota B16:2
1008. 12. 2011 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany13:5
1009. 12. 2011 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poděbrady C12:6
1009. 12. 2011 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Lysá nad Labem E8:10
1009. 12. 2011 19:00STC Opočnice AAFK Nymburk C10:8
1116. 12. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ESTC Opočnice A5:13
1116. 12. 2011 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Sokol Loučeň B17:1
1114. 12. 2011 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Sokol Hořátev5:13
1113. 12. 2011 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Dvory B0:18
1117. 12. 2011 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Rekrea Senice2:16
1207. 01. 2012 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory B1:17
1203. 01. 2012 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Hořátev2:16
1204. 01. 2012 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Sokol Loučeň B17:1
1206. 01. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady CSTC Opočnice A11:7
1206. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem EAFK Nymburk C11:7
1313. 01. 2012 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poděbrady C4:14
1313. 01. 2012 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poříčany10:8
1313. 01. 2012 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Písková Lhota B6:12
1313. 01. 2012 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Loučeň A18:0
1312. 01. 2012 18:00TJ Dvory BTJ Rekrea Senice13:5
1419. 01. 2012 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Hořátev8:10
1421. 01. 2012 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Loučeň B13:5
1417. 01. 2012 18:30TJ Sokol Písková Lhota BSTC Opočnice A1:17
1418. 01. 2012 18:30TJ Sokol PoříčanyAFK Nymburk C10:8
1420. 01. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Sokol Lysá nad Labem E13:5
1527. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Poříčany6:12
1527. 01. 2012 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Písková Lhota B16:2
1527. 01. 2012 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Loučeň A14:4
1527. 01. 2012 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Rekrea Senice0:18
1527. 01. 2012 18:30TJ Sokol HořátevTJ Dvory B6:12
1602. 02. 2012 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Loučeň B17:1
1602. 02. 2012 18:30TJ Rekrea SeniceSTC Opočnice A7:11
1604. 02. 2012 09:30TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk C10:8
1631. 01. 2012 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Lysá nad Labem E5:13
1601. 02. 2012 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Sokol Poděbrady C8:10
1710. 02. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Sokol Písková Lhota B18:0
1710. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Loučeň A8:10
1710. 02. 2012 18:00AFK Nymburk CTJ Rekrea Senice6:12
1710. 02. 2012 19:00STC Opočnice ATJ Dvory B3:15
1710. 02. 2012 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Hořátev5:13
1817. 02. 2012 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A14:4
1816. 02. 2012 18:00TJ Dvory BAFK Nymburk C17:1
1816. 02. 2012 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Lysá nad Labem E17:1
1818. 02. 2012 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Poděbrady C8:10
1814. 02. 2012 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Poříčany3:15
1922. 02. 2012 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Sokol Loučeň A13:5
1924. 02. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Rekrea Senice13:5
1924. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Dvory B4:14
1924. 02. 2012 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Hořátev3:15
1924. 02. 2012 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Loučeň B18:0
2002. 03. 2012 19:00TJ Sokol Loučeň BAFK Nymburk C6:12
2002. 03. 2012 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem E15:3
2001. 03. 2012 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poděbrady C7:11
2001. 03. 2012 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Poříčany10:8
2003. 03. 2012 09:30TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Písková Lhota B10:8
2106. 03. 2012 18:30TJ Sokol Písková Lhota BTJ Rekrea Senice2:16
2107. 03. 2012 18:30TJ Sokol PoříčanyTJ Dvory B0:18
2109. 03. 2012 19:00TJ Sokol Poděbrady CTJ Sokol Hořátev13:5
2109. 03. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Loučeň B15:3
2109. 03. 2012 18:00AFK Nymburk CSTC Opočnice A7:11
2216. 03. 2012 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem E18:0
2216. 03. 2012 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Poděbrady C0:18
2216. 03. 2012 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany14:4
2215. 03. 2012 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Písková Lhota B15:3
2215. 03. 2012 18:30TJ Rekrea SeniceTJ Sokol Loučeň A15:3
okresní přebor 4.třídy
106. 10. 2011 19:00STC Opočnice BTJ Sadská F6:12
105. 10. 2011 18:00TJ Dvory CSK Městec Králové D17:1
104. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FTJ Seletice B7:11
213. 10. 2011 18:30TJ Sadská FTJ Seletice B12:6
214. 10. 2011 19:00SK Městec Králové DTJ Sokol Lysá nad Labem F7:11
213. 10. 2011 19:00STC Opočnice BTJ Dvory C15:3
319. 10. 2011 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F6:12
318. 10. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FSTC Opočnice B2:16
321. 10. 2011 18:00TJ Seletice BSK Městec Králové D18:0
427. 10. 2011 18:30TJ Sadská FSK Městec Králové D18:0
427. 10. 2011 19:00STC Opočnice BTJ Seletice B9:9
426. 10. 2011 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Lysá nad Labem F12:6
501. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FTJ Sadská F2:16
504. 11. 2011 18:00TJ Seletice BTJ Dvory C10:8
504. 11. 2011 19:00SK Městec Králové DSTC Opočnice B1:17
610. 11. 2011 18:30TJ Sadská FSTC Opočnice B10:8
611. 11. 2011 19:00SK Městec Králové DTJ Dvory C6:12
611. 11. 2011 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem F13:5
718. 11. 2011 18:00TJ Seletice BTJ Sadská F5:13
715. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FSK Městec Králové D13:5
716. 11. 2011 18:00TJ Dvory CSTC Opočnice B9:9
824. 11. 2011 18:30TJ Sadská FTJ Dvory C14:4
824. 11. 2011 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem F16:2
825. 11. 2011 19:00SK Městec Králové DTJ Seletice B0:18
902. 12. 2011 19:00SK Městec Králové DTJ Sadská F0:18
902. 12. 2011 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice B8:10
929. 11. 2011 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FTJ Dvory C0:18
1008. 12. 2011 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem F14:4
1007. 12. 2011 18:00TJ Dvory CTJ Seletice B10:8
1008. 12. 2011 19:00STC Opočnice BSK Městec Králové D12:6
1105. 01. 2012 19:00STC Opočnice BTJ Sadská F14:4
1104. 01. 2012 18:00TJ Dvory CSK Městec Králové D16:2
1103. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FTJ Seletice B6:12
1212. 01. 2012 18:30TJ Sadská FTJ Seletice B14:4
1213. 01. 2012 19:00SK Městec Králové DTJ Sokol Lysá nad Labem F9:9
1212. 01. 2012 19:00STC Opočnice BTJ Dvory C12:6
1318. 01. 2012 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F7:11
1317. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FSTC Opočnice B1:17
1320. 01. 2012 18:00TJ Seletice BSK Městec Králové D13:5
1426. 01. 2012 18:30TJ Sadská FSK Městec Králové D16:2
1426. 01. 2012 19:00STC Opočnice BTJ Seletice B12:6
1425. 01. 2012 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Lysá nad Labem F13:5
1531. 01. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FTJ Sadská F3:15
1503. 02. 2012 18:00TJ Seletice BTJ Dvory C9:9
1503. 02. 2012 19:00SK Městec Králové DSTC Opočnice B1:17
1609. 02. 2012 18:30TJ Sadská FSTC Opočnice B9:9
1610. 02. 2012 19:00SK Městec Králové DTJ Dvory C1:17
1610. 02. 2012 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem F14:4
1717. 02. 2012 18:00TJ Seletice BTJ Sadská F8:10
1714. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FSK Městec Králové D13:5
1715. 02. 2012 18:00TJ Dvory CSTC Opočnice B10:8
1823. 02. 2012 18:30TJ Sadská FTJ Dvory C16:2
1823. 02. 2012 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem F12:6
1824. 02. 2012 19:00SK Městec Králové DTJ Seletice B1:17
1902. 03. 2012 19:00SK Městec Králové DTJ Sadská F0:18
1902. 03. 2012 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice B11:7
1928. 02. 2012 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem FTJ Dvory C8:10
2008. 03. 2012 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem F11:7
2007. 03. 2012 18:00TJ Dvory CTJ Seletice B8:10
2008. 03. 2012 19:00STC Opočnice BSK Městec Králové D16:2

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline