Výsledky
Extraliga mužů
114. 09. 2012 18:00Sokol Králův Dvůr ASK Kotlářka Praha A4:0
114. 09. 2012 18:00Charvát Baník Havířov ARobot Mokré Lazce A4:0
114. 09. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ASokol H.Králové 2 Imeda A4:0
114. 09. 2012 18:00TJ Ostrava KST AMoravská Slavia Brno A4:0
115. 09. 2012 17:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ASKST Liberec A3:3
113. 09. 2012 17:30DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASTEN marketing HB Ostrov A0:4
225. 09. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A4:1
223. 09. 2012 10:00SK Kotlářka Praha ASTEN marketing HB Ostrov A2:4
221. 09. 2012 18:00Charvát Baník Havířov ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A3:3
221. 09. 2012 19:00Robot Mokré Lazce ASKST Liberec A4:2
221. 09. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ATJ Ostrava KST A4:0
223. 09. 2012 10:00Sokol H.Králové 2 Imeda AMoravská Slavia Brno A4:1
320. 09. 2012 17:30Sokol Králův Dvůr ASTEN marketing HB Ostrov A3:3
322. 09. 2012 10:00SK Kotlářka Praha ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A0:4
322. 09. 2012 14:00Charvát Baník Havířov ASKST Liberec A4:1
322. 09. 2012 16:00Robot Mokré Lazce ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A2:4
322. 09. 2012 14:00SF SKK El Niňo Praha AMoravská Slavia Brno A4:0
325. 09. 2012 17:30Sokol H.Králové 2 Imeda ATJ Ostrava KST A1:4
409. 10. 2012 17:30DTJ Hr.Králové Pinec.cz ATJ Ostrava KST A4:1
407. 10. 2012 10:00STEN marketing HB Ostrov AMoravská Slavia Brno A4:0
407. 10. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ASF SKK El Niňo Praha A0:4
405. 10. 2012 18:00SKST Liberec ASokol H.Králové 2 Imeda A0:4
405. 10. 2012 18:00Sokol Králův Dvůr ACharvát Baník Havířov A4:1
405. 10. 2012 18:00SK Kotlářka Praha ARobot Mokré Lazce A3:3
506. 10. 2012 16:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz AMoravská Slavia Brno A4:0
506. 10. 2012 15:00STEN marketing HB Ostrov ATJ Ostrava KST A4:0
506. 10. 2012 17:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ASokol H.Králové 2 Imeda A3:3
506. 10. 2012 11:00SKST Liberec ASF SKK El Niňo Praha A0:4
504. 10. 2012 18:00Sokol Králův Dvůr ARobot Mokré Lazce A4:1
506. 10. 2012 14:00SK Kotlářka Praha ACharvát Baník Havířov A2:4
630. 10. 2012 17:30Charvát Baník Havířov ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A3:3
626. 10. 2012 19:00Robot Mokré Lazce ASTEN marketing HB Ostrov A3:3
625. 10. 2012 17:30SF SKK El Niňo Praha ASokol Králův Dvůr A4:2
628. 10. 2012 10:00Sokol H.Králové 2 Imeda ASK Kotlářka Praha A0:4
626. 10. 2012 18:00TJ Ostrava KST ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A2:4
628. 10. 2012 10:00Moravská Slavia Brno ASKST Liberec A3:3
727. 10. 2012 14:00Charvát Baník Havířov ASTEN marketing HB Ostrov A1:4
728. 10. 2012 14:30Robot Mokré Lazce ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A1:4
727. 10. 2012 14:00SF SKK El Niňo Praha ASK Kotlářka Praha A4:0
727. 10. 2012 16:00Sokol H.Králové 2 Imeda ASokol Králův Dvůr A0:4
727. 10. 2012 14:00TJ Ostrava KST ASKST Liberec A4:0
727. 10. 2012 15:00Moravská Slavia Brno ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A0:4
825. 11. 2012 10:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A4:1
825. 11. 2012 10:00STEN marketing HB Ostrov ASKST Liberec A4:0
823. 11. 2012 18:00Sokol Králův Dvůr ATJ Ostrava KST A4:0
823. 11. 2012 18:00SK Kotlářka Praha AMoravská Slavia Brno A4:1
827. 11. 2012 17:30Charvát Baník Havířov ASF SKK El Niňo Praha A0:4
822. 11. 2012 17:30Robot Mokré Lazce ASokol H.Králové 2 Imeda A3:3
924. 11. 2012 16:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASKST Liberec A4:0
924. 11. 2012 15:00STEN marketing HB Ostrov ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A4:0
924. 11. 2012 15:00Sokol Králův Dvůr AMoravská Slavia Brno A4:0
924. 11. 2012 14:00SK Kotlářka Praha ATJ Ostrava KST A4:2
923. 11. 2012 14:00Charvát Baník Havířov ASokol H.Králové 2 Imeda A3:3
924. 11. 2012 16:00Robot Mokré Lazce ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1014. 12. 2012 18:00SF SKK El Niňo Praha ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A4:1
1012. 12. 2012 18:00
v KD Ostrov v H.Brodu
STEN marketing HB Ostrov ASokol H.Králové 2 Imeda A4:0
1018. 12. 2012 17:30TJ Ostrava KST ACharvát Baník Havířov A1:4
1016. 12. 2012 10:00Moravská Slavia Brno ARobot Mokré Lazce A0:4
1014. 12. 2012 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ASokol Králův Dvůr A0:4
1030. 11. 2012 18:00SKST Liberec ASK Kotlářka Praha A0:4
1113. 12. 2012 17:30SF SKK El Niňo Praha ASTEN marketing HB Ostrov A3:3
1115. 12. 2012 16:00Sokol H.Králové 2 Imeda ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A1:4
1130. 11. 2012 18:00TJ Ostrava KST ARobot Mokré Lazce A3:3
1115. 12. 2012 15:00Moravská Slavia Brno ACharvát Baník Havířov A3:3
1101. 12. 2012 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ASK Kotlářka Praha A2:4
1115. 12. 2012 11:00SKST Liberec ASokol Králův Dvůr A0:4
1203. 01. 2013 18:00SK Kotlářka Praha ASokol Králův Dvůr A0:4
1204. 01. 2013 19:00Robot Mokré Lazce ACharvát Baník Havířov A2:4
1206. 01. 2013 11:00Sokol H.Králové 2 Imeda ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1205. 01. 2013 15:00Moravská Slavia Brno ATJ Ostrava KST A1:4
1205. 01. 2013 11:00SKST Liberec ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A1:4
1203. 01. 2013 17:30STEN marketing HB Ostrov ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A4:1
1313. 01. 2013 10:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASokol Králův Dvůr A1:4
1311. 01. 2013 18:00STEN marketing HB Ostrov ASK Kotlářka Praha A4:1
1315. 01. 2013 17:30Slavoj Severotuk Ústí n.L.ACharvát Baník Havířov A2:4
1311. 01. 2013 18:00SKST Liberec ARobot Mokré Lazce A2:4
1311. 01. 2013 18:00TJ Ostrava KST ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1313. 01. 2013 10:00Moravská Slavia Brno ASokol H.Králové 2 Imeda A0:4
1410. 01. 2013 17:30STEN marketing HB Ostrov ASokol Králův Dvůr A2:4
1412. 01. 2013 16:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASK Kotlářka Praha A1:4
1416. 01. 2013 18:30SKST Liberec ACharvát Baník Havířov A0:4
1412. 01. 2013 15:30Slavoj Severotuk Ústí n.L.ARobot Mokré Lazce A4:2
1412. 01. 2013 15:00Moravská Slavia Brno ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1412. 01. 2013 14:00TJ Ostrava KST ASokol H.Králové 2 Imeda A4:2
1501. 02. 2013 18:00TJ Ostrava KST ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A1:4
1503. 02. 2013 10:00Moravská Slavia Brno ASTEN marketing HB Ostrov A1:4
1518. 01. 2013 17:00SF SKK El Niňo Praha ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A4:0
1503. 02. 2013 10:00Sokol H.Králové 2 Imeda ASKST Liberec A4:2
1531. 01. 2013 17:30Charvát Baník Havířov ASokol Králův Dvůr A1:4
1505. 02. 2013 17:30Robot Mokré Lazce ASK Kotlářka Praha A3:3
1602. 02. 2013 15:00Moravská Slavia Brno ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A1:4
1602. 02. 2013 14:00TJ Ostrava KST ASTEN marketing HB Ostrov A2:4
1602. 02. 2013 16:00Sokol H.Králové 2 Imeda ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A1:4
1619. 01. 2013 14:00SF SKK El Niňo Praha ASKST Liberec A4:0
1607. 03. 2013 18:00
v KD Darkovice
Robot Mokré Lazce ASokol Králův Dvůr A0:4
1604. 02. 2013 19:00Charvát Baník Havířov ASK Kotlářka Praha A3:3
1717. 02. 2013 10:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ACharvát Baník Havířov A4:1
1717. 02. 2013 13:00STEN marketing HB Ostrov ARobot Mokré Lazce A4:0
1714. 02. 2013 17:30Sokol Králův Dvůr ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1719. 02. 2013 17:30SK Kotlářka Praha ASokol H.Králové 2 Imeda A4:1
1723. 02. 2013 11:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ATJ Ostrava KST A4:1
1723. 02. 2013 11:00SKST Liberec AMoravská Slavia Brno A1:4
1816. 02. 2013 15:00
v TJ J.H.Brod, Ledečská 3028
STEN marketing HB Ostrov ACharvát Baník Havířov A4:1
1816. 02. 2013 16:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ARobot Mokré Lazce A4:2
1825. 02. 2013 17:30SK Kotlářka Praha ASF SKK El Niňo Praha A0:4
1815. 02. 2013 16:00Sokol Králův Dvůr ASokol H.Králové 2 Imeda A4:0
1822. 02. 2013 18:00SKST Liberec ATJ Ostrava KST A4:1
1823. 02. 2013 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.AMoravská Slavia Brno A4:1
1909. 03. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A1:4
1909. 03. 2013 11:00SKST Liberec ASTEN marketing HB Ostrov A0:4
1908. 03. 2013 18:00TJ Ostrava KST ASokol Králův Dvůr A0:4
1911. 03. 2013 18:00Moravská Slavia Brno ASK Kotlářka Praha A1:4
1907. 03. 2013 17:30SF SKK El Niňo Praha ACharvát Baník Havířov A4:0
1910. 03. 2013 10:00Sokol H.Králové 2 Imeda ARobot Mokré Lazce A2:4
2008. 03. 2013 18:00SKST Liberec ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A0:4
2008. 03. 2013 18:00
v OC Fórum Ústí n.L.
Slavoj Severotuk Ústí n.L.ASTEN marketing HB Ostrov A1:4
2009. 03. 2013 15:00Moravská Slavia Brno ASokol Králův Dvůr A0:4
2012. 03. 2013 17:30TJ Ostrava KST ASK Kotlářka Praha A0:4
2009. 03. 2013 16:00Sokol H.Králové 2 Imeda ACharvát Baník Havířov A3:3
2009. 03. 2013 14:00SF SKK El Niňo Praha ARobot Mokré Lazce A4:1
2123. 03. 2013 16:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASF SKK El Niňo Praha A1:4
2123. 03. 2013 12:00Sokol H.Králové 2 Imeda ASTEN marketing HB Ostrov A0:4
2111. 03. 2013 19:00Charvát Baník Havířov ATJ Ostrava KST A4:1
2123. 03. 2013 16:00Robot Mokré Lazce AMoravská Slavia Brno A4:1
2123. 03. 2013 15:00Sokol Králův Dvůr ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A4:0
2123. 03. 2013 14:00SK Kotlářka Praha ASKST Liberec A4:2
2221. 03. 2013 17:30STEN marketing HB Ostrov ASF SKK El Niňo Praha A3:3
2224. 03. 2013 10:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASokol H.Králové 2 Imeda A4:0
2222. 03. 2013 18:00Robot Mokré Lazce ATJ Ostrava KST A4:2
2224. 03. 2013 10:00Charvát Baník Havířov AMoravská Slavia Brno A4:1
2222. 03. 2013 17:30SK Kotlářka Praha ASlavoj Severotuk Ústí n.L.A4:2
2224. 03. 2013 10:00Sokol Králův Dvůr ASKST Liberec A4:0
1/104. 04. 2013 17:30STEN marketing HB Ostrov ACharvát Baník Havířov A4:1
1/107. 04. 2013 11:00DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASK Kotlářka Praha A4:2
1/211. 04. 2013 18:00Charvát Baník Havířov ASTEN marketing HB Ostrov A1:4
1/211. 04. 2013 17:30SK Kotlářka Praha ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A1:4
2/116. 04. 2013 18:00Sokol Králův Dvůr ASTEN marketing HB Ostrov A4:2
2/118. 04. 2013 17:30SF SKK El Niňo Praha ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A4:1
2/217. 04. 2013 18:00Sokol Králův Dvůr ASTEN marketing HB Ostrov A4:1
2/219. 04. 2013 17:30SF SKK El Niňo Praha ADTJ Hr.Králové Pinec.cz A4:1
2/322. 04. 2013 18:00STEN marketing HB Ostrov ASokol Králův Dvůr A2:4
2/324. 04. 2013 17:30DTJ Hr.Králové Pinec.cz ASF SKK El Niňo Praha A3:4
3/129. 05. 2013 18:00SF SKK El Niňo Praha ASokol Králův Dvůr A4:3
3/230. 05. 2013 18:00SF SKK El Niňo Praha ASokol Králův Dvůr A4:2
3/303. 06. 2013 18:00Sokol Králův Dvůr ASF SKK El Niňo Praha A3:4
1.liga mužů
129. 09. 2012 14:00US Steinerová Choceň ADTJ Hradec Králové B5:10
106. 10. 2012 15:00Baník Havířov BKST Zlín A10:4
106. 10. 2012 14:00Agrotec Hustopeče AElizza Praha A10:6
106. 10. 2012 14:00TJ Ostrava KST BSiko Orlová A10:8
106. 10. 2012 15:00TTC Litoměřice ASF SKK El Niňo Praha B3:10
106. 10. 2012 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ALibín 1096 Prachatice A10:3
220. 10. 2012 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ATJ Ostrava KST B9:9
220. 10. 2012 16:30Libín 1096 Prachatice ASiko Orlová A9:9
220. 10. 2012 15:00TTC Litoměřice AAgrotec Hustopeče A2:10
220. 10. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BElizza Praha A10:6
220. 10. 2012 14:00US Steinerová Choceň ABaník Havířov B10:5
220. 10. 2012 15:00DTJ Hradec Králové BKST Zlín A7:10
321. 10. 2012 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ASiko Orlová A9:9
321. 10. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ATJ Ostrava KST B9:9
321. 10. 2012 10:00TTC Litoměřice AElizza Praha A4:10
321. 10. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BAgrotec Hustopeče A10:2
321. 10. 2012 10:00US Steinerová Choceň AKST Zlín A10:8
321. 10. 2012 10:00DTJ Hradec Králové BBaník Havířov B8:10
403. 11. 2012 15:00Baník Havířov BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A5:10
403. 11. 2012 14:00KST Zlín ALibín 1096 Prachatice A10:7
403. 11. 2012 13:00Agrotec Hustopeče AUS Steinerová Choceň A10:3
403. 11. 2012 15:00Elizza Praha ADTJ Hradec Králové B6:10
403. 11. 2012 14:00TJ Ostrava KST BTTC Litoměřice A10:2
403. 11. 2012 16:00Siko Orlová ASF SKK El Niňo Praha B10:7
504. 11. 2012 10:00Baník Havířov BLibín 1096 Prachatice A2:10
504. 11. 2012 10:00KST Zlín AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A7:10
504. 11. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ADTJ Hradec Králové B10:6
504. 11. 2012 10:00Elizza Praha AUS Steinerová Choceň A10:1
504. 11. 2012 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Niňo Praha B5:10
504. 11. 2012 10:00Siko Orlová ATTC Litoměřice A10:3
617. 11. 2012 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ATTC Litoměřice A10:6
617. 11. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice ASF SKK El Niňo Praha B10:4
617. 11. 2012 14:00US Steinerová Choceň ATJ Ostrava KST B10:8
617. 11. 2012 15:00DTJ Hradec Králové BSiko Orlová A7:10
617. 11. 2012 15:00Baník Havířov BAgrotec Hustopeče A4:10
617. 11. 2012 14:00KST Zlín AElizza Praha A5:10
718. 11. 2012 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ASF SKK El Niňo Praha B9:9
718. 11. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ATTC Litoměřice A10:3
718. 11. 2012 10:00US Steinerová Choceň ASiko Orlová A8:10
718. 11. 2012 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B10:6
718. 11. 2012 10:00Baník Havířov BElizza Praha A9:9
718. 11. 2012 10:00KST Zlín AAgrotec Hustopeče A6:10
801. 12. 2012 14:00Agrotec Hustopeče AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:3
801. 12. 2012 15:00Elizza Praha ALibín 1096 Prachatice A8:10
801. 12. 2012 14:00TJ Ostrava KST BBaník Havířov B5:10
801. 12. 2012 16:00Siko Orlová AKST Zlín A9:9
801. 12. 2012 16:00TTC Litoměřice AUS Steinerová Choceň A10:5
801. 12. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BDTJ Hradec Králové B10:6
902. 12. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ALibín 1096 Prachatice A10:0
902. 12. 2012 10:00Elizza Praha AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:8
929. 11. 2012 19:00TJ Ostrava KST BKST Zlín A10:2
902. 12. 2012 10:00Siko Orlová ABaník Havířov B10:7
902. 12. 2012 10:00TTC Litoměřice ADTJ Hradec Králové B9:9
902. 12. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BUS Steinerová Choceň A10:5
1015. 12. 2012 14:00US Steinerová Choceň AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:8
1015. 12. 2012 15:00DTJ Hradec Králové BLibín 1096 Prachatice A10:6
1015. 12. 2012 15:00Baník Havířov BTTC Litoměřice A10:0wo
1015. 12. 2012 14:00KST Zlín ASF SKK El Niňo Praha B2:10
1015. 12. 2012 14:00Agrotec Hustopeče ATJ Ostrava KST B10:3
1015. 12. 2012 15:00Elizza Praha ASiko Orlová A8:10
1116. 12. 2012 10:00US Steinerová Choceň ALibín 1096 Prachatice A9:9
1116. 12. 2012 10:00DTJ Hradec Králové BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:7
1116. 12. 2012 10:00Baník Havířov BSF SKK El Niňo Praha B10:5
1116. 12. 2012 10:00KST Zlín ATTC Litoměřice A10:0wo
1116. 12. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ASiko Orlová A10:3
1116. 12. 2012 10:00Elizza Praha ATJ Ostrava KST B8:10
1212. 01. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BUS Steinerová Choceň A7:10
1212. 01. 2013 14:00KST Zlín ABaník Havířov B4:10
1212. 01. 2013 15:00Elizza Praha AAgrotec Hustopeče A7:10
1212. 01. 2013 16:00Siko Orlová ATJ Ostrava KST B7:10
1211. 01. 2013 19:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Litoměřice A10:1
1212. 01. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:7
1326. 01. 2013 14:00TJ Ostrava KST BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A9:9
1326. 01. 2013 16:00Siko Orlová ALibín 1096 Prachatice A6:10
1313. 01. 2013 13:00Agrotec Hustopeče ATTC Litoměřice A10:1
1326. 01. 2013 15:00Elizza Praha ASF SKK El Niňo Praha B4:10
1326. 01. 2013 15:00Baník Havířov BUS Steinerová Choceň A7:10
1326. 01. 2013 15:00KST Zlín ADTJ Hradec Králové B5:10
1427. 01. 2013 10:00Siko Orlová AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A9:9
1427. 01. 2013 10:00TJ Ostrava KST BLibín 1096 Prachatice A10:2
1425. 01. 2013 19:30Elizza Praha ATTC Litoměřice A10:5
1427. 01. 2013 10:00Agrotec Hustopeče ASF SKK El Niňo Praha B9:9
1427. 01. 2013 10:00KST Zlín AUS Steinerová Choceň A10:8
1427. 01. 2013 10:00Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B9:9
1509. 02. 2013 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ABaník Havířov B9:9
1509. 02. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice AKST Zlín A9:9
1509. 02. 2013 14:00US Steinerová Choceň AAgrotec Hustopeče A7:10
1509. 02. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BElizza Praha A10:7
1509. 02. 2013 15:00TTC Litoměřice ATJ Ostrava KST B4:10
1509. 02. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha BSiko Orlová A10:8
1610. 02. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice ABaník Havířov B10:7
1610. 02. 2013 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AKST Zlín A10:6
1610. 02. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BAgrotec Hustopeče A5:10
1610. 02. 2013 10:00US Steinerová Choceň AElizza Praha A7:10
1610. 02. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST B10:5
1610. 02. 2013 10:00TTC Litoměřice ASiko Orlová A5:10
1723. 02. 2013 15:00TTC Litoměřice AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A6:10
1723. 02. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha BLibín 1096 Prachatice A10:4
1723. 02. 2013 14:00TJ Ostrava KST BUS Steinerová Choceň A10:4
1723. 02. 2013 16:00Siko Orlová ADTJ Hradec Králové B10:4
1723. 02. 2013 14:00Agrotec Hustopeče ABaník Havířov B10:4
1723. 02. 2013 15:00Elizza Praha AKST Zlín A10:4
1824. 02. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:6
1824. 02. 2013 10:00TTC Litoměřice ALibín 1096 Prachatice A7:10
1824. 02. 2013 10:00Siko Orlová AUS Steinerová Choceň A10:6
1824. 02. 2013 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B10:7
1824. 02. 2013 10:00Elizza Praha ABaník Havířov B5:10
1824. 02. 2013 10:00Agrotec Hustopeče AKST Zlín A10:2
1909. 03. 2013 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AAgrotec Hustopeče A4:10
1909. 03. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice AElizza Praha A10:5
1909. 03. 2013 15:00Baník Havířov BTJ Ostrava KST B3:10
1907. 03. 2013 18:00KST Zlín ASiko Orlová A3:10
1909. 03. 2013 14:00US Steinerová Choceň ATTC Litoměřice A10:3
1909. 03. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK El Niňo Praha B7:10
2010. 03. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice AAgrotec Hustopeče A10:7
2010. 03. 2013 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AElizza Praha A9:9
2010. 03. 2013 10:00KST Zlín ATJ Ostrava KST B4:10
2010. 03. 2013 10:00Baník Havířov BSiko Orlová A6:10
2010. 03. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Litoměřice A10:3
2010. 03. 2013 10:00US Steinerová Choceň ASF SKK El Niňo Praha B5:10
2123. 03. 2013 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AUS Steinerová Choceň A8:10
2123. 03. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice ADTJ Hradec Králové B7:10
2123. 03. 2013 15:00TTC Litoměřice ABaník Havířov B9:9
2123. 03. 2013 17:30SF SKK El Niňo Praha BKST Zlín A10:2
2123. 03. 2013 14:00TJ Ostrava KST BAgrotec Hustopeče A1:10
2123. 03. 2013 16:00Siko Orlová AElizza Praha A10:5
2224. 03. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice AUS Steinerová Choceň A10:5
2224. 03. 2013 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ADTJ Hradec Králové B10:4
2222. 03. 2013 18:00
Pod Juliskou 4, Pha6
SF SKK El Niňo Praha BBaník Havířov B10:5
2224. 03. 2013 10:00TTC Litoměřice AKST Zlín A8:10
2224. 03. 2013 10:00Siko Orlová AAgrotec Hustopeče A4:10
2224. 03. 2013 10:00TJ Ostrava KST BElizza Praha A10:3
1/106. 04. 2013 10:30TJ Ostrava KST BAgrotec Hustopeče A9:7
1/106. 04. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha BSiko Orlová A9:3
1/207. 04. 2013 10:00Agrotec Hustopeče ATJ Ostrava KST B9:3
1/213. 04. 2013 15:00Siko Orlová ASF SKK El Niňo Praha B0:9
1/314. 04. 2013 13:00Agrotec Hustopeče ATJ Ostrava KST B9:1
2/127. 04. 2013 13:30SF SKK El Niňo Praha BAgrotec Hustopeče A9:4
2/202. 05. 2013 18:00Agrotec Hustopeče ASF SKK El Niňo Praha B5:9
2.liga mužů skupina A
106. 10. 2012 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BTECHNOLINE KST Jirkov A10:0
106. 10. 2012 15:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxSF SKK El Niňo Praha C10:5
106. 10. 2012 15:00Sparta Praha AAŠ Mladá Boleslav A2:10
106. 10. 2012 15:00TJ Šanov AUnion Plzeň A4:10
106. 10. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné ASKST Liberec B5:10
106. 10. 2012 14:00Elizza Praha BLokomotiva Vršovice A10:5
220. 10. 2012 14:00Elizza Praha BTJ Šanov A10:8
220. 10. 2012 15:00Lokomotiva Vršovice AUnion Plzeň A3:10
220. 10. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné ASparta Praha A6:10
220. 10. 2012 16:00SKST Liberec BAŠ Mladá Boleslav A10:5
220. 10. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BTatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:7
220. 10. 2012 15:00TECHNOLINE KST Jirkov ASF SKK El Niňo Praha C10:8
321. 10. 2012 10:00Elizza Praha BUnion Plzeň A10:3
321. 10. 2012 10:00Lokomotiva Vršovice ATJ Šanov A5:10
321. 10. 2012 10:00Tatran KRPA Hostinné AAŠ Mladá Boleslav A8:10
321. 10. 2012 10:00SKST Liberec BSparta Praha A5:10
321. 10. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSF SKK El Niňo Praha C10:7
321. 10. 2012 10:00TECHNOLINE KST Jirkov ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux6:10
403. 11. 2012 15:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxElizza Praha B3:10
403. 11. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha CLokomotiva Vršovice A10:6
403. 11. 2012 15:00Sparta Praha ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B8:10
403. 11. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav ATECHNOLINE KST Jirkov A10:0
403. 11. 2012 15:00TJ Šanov ATatran KRPA Hostinné A4:10
403. 11. 2012 16:00Union Plzeň ASKST Liberec B10:6
504. 11. 2012 10:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxLokomotiva Vršovice A10:7
504. 11. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha CElizza Praha B9:9
504. 11. 2012 10:00Sparta Praha ATECHNOLINE KST Jirkov A10:1
504. 11. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B5:10
504. 11. 2012 10:00TJ Šanov ASKST Liberec B9:9
504. 11. 2012 10:00Union Plzeň ATatran KRPA Hostinné A9:9
617. 11. 2012 14:00Elizza Praha BTatran KRPA Hostinné A10:3
617. 11. 2012 15:00Lokomotiva Vršovice ASKST Liberec B6:10
617. 11. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BTJ Šanov A10:5
617. 11. 2012 15:00TECHNOLINE KST Jirkov AUnion Plzeň A2:10
617. 11. 2012 15:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxSparta Praha A10:8
617. 11. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha CAŠ Mladá Boleslav A6:10
718. 11. 2012 10:00Elizza Praha BSKST Liberec B10:4
718. 11. 2012 10:00Lokomotiva Vršovice ATatran KRPA Hostinné A3:10
718. 11. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BUnion Plzeň A10:1
718. 11. 2012 10:00TECHNOLINE KST Jirkov ATJ Šanov A4:10
718. 11. 2012 10:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxAŠ Mladá Boleslav A6:10
718. 11. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha CSparta Praha A9:9
801. 12. 2012 15:00Sparta Praha AElizza Praha B9:9
801. 12. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav ALokomotiva Vršovice A10:3
801. 12. 2012 15:00TJ Šanov ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:4
801. 12. 2012 16:00Union Plzeň ASF SKK El Niňo Praha C10:1
801. 12. 2012 15:00Tatran KRPA Hostinné ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
801. 12. 2012 16:00SKST Liberec BTECHNOLINE KST Jirkov A10:5
902. 12. 2012 10:00Sparta Praha ALokomotiva Vršovice A10:4
902. 12. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav AElizza Praha B10:4
902. 12. 2012 10:00TJ Šanov ASF SKK El Niňo Praha C10:5
902. 12. 2012 10:00Union Plzeň ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:5
902. 12. 2012 10:00Tatran KRPA Hostinné ATECHNOLINE KST Jirkov A10:2
902. 12. 2012 10:00SKST Liberec BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B7:10
1015. 12. 2012 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BElizza Praha B10:3
1015. 12. 2012 15:00TECHNOLINE KST Jirkov ALokomotiva Vršovice A5:10
1015. 12. 2012 11:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxTatran KRPA Hostinné A9:9
1015. 12. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Liberec B8:10
1015. 12. 2012 15:00Sparta Praha ATJ Šanov A10:4
1015. 12. 2012 14:00AŠ Mladá Boleslav AUnion Plzeň A10:8
1116. 12. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BLokomotiva Vršovice A10:7
1116. 12. 2012 10:00TECHNOLINE KST Jirkov AElizza Praha B0:10
1116. 12. 2012 10:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxSKST Liberec B10:6
1114. 12. 2012 17:30
herna Pod Juliskou 4, Pha 6
SF SKK El Niňo Praha CTatran KRPA Hostinné A10:3
1116. 12. 2012 10:00Sparta Praha AUnion Plzeň A9:9
1116. 12. 2012 10:00AŠ Mladá Boleslav ATJ Šanov A10:4
1212. 01. 2013 15:00TECHNOLINE KST Jirkov ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:8
1204. 01. 2013 18:00SF SKK El Niňo Praha CTatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:3
1212. 01. 2013 14:00AŠ Mladá Boleslav ASparta Praha A9:9
1212. 01. 2013 16:00Union Plzeň ATJ Šanov A7:10
1212. 01. 2013 16:00SKST Liberec BTatran KRPA Hostinné A9:9
1212. 01. 2013 15:00Lokomotiva Vršovice AElizza Praha B5:10
1326. 01. 2013 15:00TJ Šanov AElizza Praha B10:5
1326. 01. 2013 16:00Union Plzeň ALokomotiva Vršovice A10:2
1326. 01. 2013 15:00Sparta Praha ATatran KRPA Hostinné A10:5
1326. 01. 2013 14:00AŠ Mladá Boleslav ASKST Liberec B10:7
1326. 01. 2013 15:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxSlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
1326. 01. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha CTECHNOLINE KST Jirkov A10:3
1427. 01. 2013 10:00Union Plzeň AElizza Praha B7:10
1427. 01. 2013 10:00TJ Šanov ALokomotiva Vršovice A10:6
1427. 01. 2013 10:00AŠ Mladá Boleslav ATatran KRPA Hostinné A9:9
1427. 01. 2013 10:00Sparta Praha ASKST Liberec B10:3
1427. 01. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha CSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:2
1427. 01. 2013 10:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxTECHNOLINE KST Jirkov A8:10
1509. 02. 2013 14:00Elizza Praha BTatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:8
1509. 02. 2013 15:00Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha C2:10
1509. 02. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSparta Praha A10:0
1509. 02. 2013 15:00TECHNOLINE KST Jirkov AAŠ Mladá Boleslav A2:10
1509. 02. 2013 15:00Tatran KRPA Hostinné ATJ Šanov A10:6
1509. 02. 2013 16:00SKST Liberec BUnion Plzeň A10:8
1610. 02. 2013 10:00Lokomotiva Vršovice ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux5:10
1610. 02. 2013 10:00Elizza Praha BSF SKK El Niňo Praha C10:8
1610. 02. 2013 10:00TECHNOLINE KST Jirkov ASparta Praha A2:10
1610. 02. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BAŠ Mladá Boleslav A10:2
1610. 02. 2013 10:00SKST Liberec BTJ Šanov A9:9
1610. 02. 2013 10:00Tatran KRPA Hostinné AUnion Plzeň A10:7
1723. 02. 2013 15:00Tatran KRPA Hostinné AElizza Praha B10:5
1723. 02. 2013 16:00SKST Liberec BLokomotiva Vršovice A10:5
1723. 02. 2013 15:00TJ Šanov ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
1723. 02. 2013 16:00Union Plzeň ATECHNOLINE KST Jirkov A10:3
1722. 02. 2013 19:30Sparta Praha ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:5
1723. 02. 2013 14:00AŠ Mladá Boleslav ASF SKK El Niňo Praha C7:10
1824. 02. 2013 10:00SKST Liberec BElizza Praha B10:7
1824. 02. 2013 10:00Tatran KRPA Hostinné ALokomotiva Vršovice A10:0
1824. 02. 2013 10:00Union Plzeň ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
1824. 02. 2013 10:00TJ Šanov ATECHNOLINE KST Jirkov A10:7
1824. 02. 2013 10:00AŠ Mladá Boleslav ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:6
1824. 02. 2013 10:00Sparta Praha ASF SKK El Niňo Praha C8:10
1909. 03. 2013 14:00Elizza Praha BSparta Praha A10:7
1909. 03. 2013 15:00Lokomotiva Vršovice AAŠ Mladá Boleslav A0:10
1909. 03. 2013 15:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxTJ Šanov A10:8
1908. 03. 2013 19:00SF SKK El Niňo Praha CUnion Plzeň A10:4
1909. 03. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BTatran KRPA Hostinné A5:10
1909. 03. 2013 16:00TECHNOLINE KST Jirkov ASKST Liberec B4:10
2010. 03. 2013 10:00Lokomotiva Vršovice ASparta Praha A4:10
2010. 03. 2013 10:00Elizza Praha BAŠ Mladá Boleslav A8:10
2010. 03. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Šanov A9:9
2010. 03. 2013 10:00Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxUnion Plzeň A5:10
2010. 03. 2013 10:00TECHNOLINE KST Jirkov ATatran KRPA Hostinné A0:10
2010. 03. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSKST Liberec B9:9
2123. 03. 2013 14:00Elizza Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B3:10
2123. 03. 2013 15:00Lokomotiva Vršovice ATECHNOLINE KST Jirkov A10:3
2123. 03. 2013 15:00Tatran KRPA Hostinné ATatran Sedlčany A bazény Desjoyaux10:5
2123. 03. 2013 16:00SKST Liberec BSF SKK El Niňo Praha C3:10
2123. 03. 2013 15:00TJ Šanov ASparta Praha A6:10
2123. 03. 2013 16:00Union Plzeň AAŠ Mladá Boleslav A9:9
2224. 03. 2013 10:00Lokomotiva Vršovice ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B1:10
2224. 03. 2013 10:00Elizza Praha BTECHNOLINE KST Jirkov A10:5
2224. 03. 2013 10:00SKST Liberec BTatran Sedlčany A bazény Desjoyaux7:10
2224. 03. 2013 10:00Tatran KRPA Hostinné ASF SKK El Niňo Praha C3:10
2224. 03. 2013 10:00Union Plzeň ASparta Praha A10:8
2224. 03. 2013 10:00TJ Šanov AAŠ Mladá Boleslav A10:7
1/106. 04. 2013 10:00Sparta Praha ASlavoj Severotuk Ústí n.L.B3:9
1/213. 04. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSparta Praha A9:1
2/127. 04. 2013 16:30Elizza Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B1:9
2/204. 05. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BElizza Praha B9:2
2.liga mužů skupina B
106. 10. 2012 14:00OMYA KST Jeseník ASlezan Opava A10:3
106. 10. 2012 15:00Koral Tišnov ASKST Hodonín A3:10
106. 10. 2012 15:00OP Prostějov ASokol Čechovice A10:7
106. 10. 2012 14:00Jiskra Holice ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta3:10
106. 10. 2012 16:00Moravská Slavia Brno BČKD Blansko A10:5
106. 10. 2012 16:00SK Přerov AKST Vsetín A6:10
220. 10. 2012 14:00SK Přerov AJiskra Holice A10:4
220. 10. 2012 15:00KST Vsetín ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:7
220. 10. 2012 16:00Moravská Slavia Brno BOP Prostějov A10:3
220. 10. 2012 16:00ČKD Blansko ASokol Čechovice A10:6
220. 10. 2012 14:00OMYA KST Jeseník AKoral Tišnov A10:6
220. 10. 2012 15:00Slezan Opava ASKST Hodonín A8:10
321. 10. 2012 10:00SK Přerov ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:8
321. 10. 2012 10:00KST Vsetín AJiskra Holice A10:8
321. 10. 2012 10:30Moravská Slavia Brno BSokol Čechovice A10:6
321. 10. 2012 10:00ČKD Blansko AOP Prostějov A10:5
321. 10. 2012 10:00OMYA KST Jeseník ASKST Hodonín A8:10
321. 10. 2012 10:00Slezan Opava AKoral Tišnov A10:7
403. 11. 2012 16:00Koral Tišnov ASK Přerov A8:10
403. 11. 2012 14:00SKST Hodonín AKST Vsetín A10:4
403. 11. 2012 15:00OP Prostějov AOMYA KST Jeseník A8:10
403. 11. 2012 16:00Sokol Čechovice ASlezan Opava A4:10
403. 11. 2012 14:00Jiskra Holice AMoravská Slavia Brno B4:10
403. 11. 2012 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaČKD Blansko A7:5
504. 11. 2012 10:00Koral Tišnov AKST Vsetín A8:10
504. 11. 2012 10:00SKST Hodonín ASK Přerov A10:6
504. 11. 2012 10:00OP Prostějov ASlezan Opava A3:10
504. 11. 2012 10:00Sokol Čechovice AOMYA KST Jeseník A9:9
504. 11. 2012 10:00Jiskra Holice AČKD Blansko A3:10
504. 11. 2012 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaMoravská Slavia Brno B9:9
617. 11. 2012 16:00SK Přerov AMoravská Slavia Brno B10:2
617. 11. 2012 15:00KST Vsetín AČKD Blansko A10:8
617. 11. 2012 14:00OMYA KST Jeseník AJiskra Holice A10:0
617. 11. 2012 15:00Slezan Opava ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:6
617. 11. 2012 15:00Koral Tišnov AOP Prostějov A3:10
617. 11. 2012 14:00SKST Hodonín ASokol Čechovice A10:4
718. 11. 2012 10:00SK Přerov AČKD Blansko A6:10
718. 11. 2012 10:00KST Vsetín AMoravská Slavia Brno B9:9
718. 11. 2012 10:00OMYA KST Jeseník ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:2
718. 11. 2012 10:00Slezan Opava AJiskra Holice A10:0
718. 11. 2012 10:00Koral Tišnov ASokol Čechovice A5:10
718. 11. 2012 10:00SKST Hodonín AOP Prostějov A10:6
801. 12. 2012 15:00OP Prostějov ASK Přerov A10:8
830. 11. 2012 18:00Sokol Čechovice AKST Vsetín A10:5
801. 12. 2012 14:00Jiskra Holice AKoral Tišnov A10:8
801. 12. 2012 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSKST Hodonín A9:9
801. 12. 2012 16:00Moravská Slavia Brno BOMYA KST Jeseník A8:10
801. 12. 2012 16:00ČKD Blansko ASlezan Opava A10:5
902. 12. 2012 10:00OP Prostějov AKST Vsetín A10:8
902. 12. 2012 10:00Sokol Čechovice ASK Přerov A10:6
902. 12. 2012 10:00Jiskra Holice ASKST Hodonín A3:10
902. 12. 2012 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaKoral Tišnov A10:1
902. 12. 2012 10:30Moravská Slavia Brno BSlezan Opava A10:5
902. 12. 2012 10:30ČKD Blansko AOMYA KST Jeseník A10:8
1015. 12. 2012 14:00OMYA KST Jeseník ASK Přerov A10:3
1015. 12. 2012 15:00Slezan Opava AKST Vsetín A9:9
1015. 12. 2012 15:00Koral Tišnov AMoravská Slavia Brno B2:10
1015. 12. 2012 14:00SKST Hodonín AČKD Blansko A9:9
1015. 12. 2012 15:00OP Prostějov AJiskra Holice A10:2
1015. 12. 2012 16:00Sokol Čechovice ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta6:10
1116. 12. 2012 10:00OMYA KST Jeseník AKST Vsetín A10:3
1116. 12. 2012 10:00Slezan Opava ASK Přerov A10:4
1111. 12. 2012 17:30Koral Tišnov AČKD Blansko A2:10
1116. 12. 2012 10:00SKST Hodonín AMoravská Slavia Brno B9:9
1116. 12. 2012 10:00OP Prostějov ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:6
1116. 12. 2012 10:00Sokol Čechovice AJiskra Holice A10:5
1212. 01. 2013 15:00Slezan Opava AOMYA KST Jeseník A10:6
1209. 01. 2013 19:00SKST Hodonín AKoral Tišnov A10:2
1212. 01. 2013 16:00Sokol Čechovice AOP Prostějov A10:7
1212. 01. 2013 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaJiskra Holice A10:4
1212. 01. 2013 16:00ČKD Blansko AMoravská Slavia Brno B10:7
1212. 01. 2013 15:00KST Vsetín ASK Přerov A9:9
1326. 01. 2013 14:00Jiskra Holice ASK Přerov A4:10
1326. 01. 2013 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaKST Vsetín A10:3
1326. 01. 2013 15:00OP Prostějov AMoravská Slavia Brno B8:10
1326. 01. 2013 16:00Sokol Čechovice AČKD Blansko A9:9
1326. 01. 2013 15:00Koral Tišnov AOMYA KST Jeseník A1:10
1326. 01. 2013 14:00SKST Hodonín ASlezan Opava A5:10
1427. 01. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSK Přerov A10:4
1427. 01. 2013 10:00Jiskra Holice AKST Vsetín A9:9
1427. 01. 2013 10:00Sokol Čechovice AMoravská Slavia Brno B9:9
1427. 01. 2013 10:00OP Prostějov AČKD Blansko A10:6
1427. 01. 2013 10:00SKST Hodonín AOMYA KST Jeseník A10:8
1427. 01. 2013 10:00Koral Tišnov ASlezan Opava A6:10
1509. 02. 2013 16:00SK Přerov AKoral Tišnov A10:4
1509. 02. 2013 15:00KST Vsetín ASKST Hodonín A4:10
1509. 02. 2013 14:00OMYA KST Jeseník AOP Prostějov A10:2
1509. 02. 2013 15:00Slezan Opava ASokol Čechovice A9:9
1509. 02. 2013 16:00Moravská Slavia Brno BJiskra Holice A10:4
1509. 02. 2013 16:00ČKD Blansko ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta5:10
1610. 02. 2013 10:00KST Vsetín AKoral Tišnov A10:3
1610. 02. 2013 10:00SK Přerov ASKST Hodonín A9:9
1610. 02. 2013 10:00Slezan Opava AOP Prostějov A9:9
1610. 02. 2013 10:00OMYA KST Jeseník ASokol Čechovice A10:2
1610. 02. 2013 10:00ČKD Blansko AJiskra Holice A10:3
1610. 02. 2013 10:30Moravská Slavia Brno BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:2
1723. 02. 2013 16:00Moravská Slavia Brno BSK Přerov A10:8
1723. 02. 2013 16:00ČKD Blansko AKST Vsetín A10:4
1723. 02. 2013 14:00Jiskra Holice AOMYA KST Jeseník A3:10
1723. 02. 2013 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSlezan Opava A10:3
1723. 02. 2013 15:00OP Prostějov AKoral Tišnov A10:1
1723. 02. 2013 16:00Sokol Čechovice ASKST Hodonín A6:10
1824. 02. 2013 10:30ČKD Blansko ASK Přerov A10:4
1824. 02. 2013 10:30Moravská Slavia Brno BKST Vsetín A10:6
1824. 02. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaOMYA KST Jeseník A10:6
1824. 02. 2013 10:00Jiskra Holice ASlezan Opava A3:10
1824. 02. 2013 10:00Sokol Čechovice AKoral Tišnov A10:1
1824. 02. 2013 10:00OP Prostějov ASKST Hodonín A10:8
1909. 03. 2013 16:00SK Přerov AOP Prostějov A10:4
1909. 03. 2013 15:00KST Vsetín ASokol Čechovice A10:4
1909. 03. 2013 15:00Koral Tišnov AJiskra Holice A5:10
1909. 03. 2013 14:00SKST Hodonín ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta9:9
1909. 03. 2013 14:00OMYA KST Jeseník AMoravská Slavia Brno B10:6
1909. 03. 2013 15:00Slezan Opava AČKD Blansko A5:10
2010. 03. 2013 10:00KST Vsetín AOP Prostějov A10:6
2010. 03. 2013 10:00SK Přerov ASokol Čechovice A7:10
2010. 03. 2013 10:00SKST Hodonín AJiskra Holice A10:0
2010. 03. 2013 10:00Koral Tišnov ASokol Hr.Králové 2 B Atlanta1:10
2010. 03. 2013 10:00Slezan Opava AMoravská Slavia Brno B4:10
2010. 03. 2013 10:00OMYA KST Jeseník AČKD Blansko A5:10
2123. 03. 2013 16:00SK Přerov AOMYA KST Jeseník A4:10
2123. 03. 2013 15:00KST Vsetín ASlezan Opava A9:9
2123. 03. 2013 16:00Moravská Slavia Brno BKoral Tišnov A10:0wo
2123. 03. 2013 16:00ČKD Blansko ASKST Hodonín A10:4
2123. 03. 2013 14:00Jiskra Holice AOP Prostějov A3:10
2123. 03. 2013 16:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSokol Čechovice A10:3
2224. 03. 2013 10:00KST Vsetín AOMYA KST Jeseník A9:9
2224. 03. 2013 10:00SK Přerov ASlezan Opava A4:10
2221. 03. 2013 18:00ČKD Blansko AKoral Tišnov A10:5
2224. 03. 2013 10:30Moravská Slavia Brno BSKST Hodonín A10:7
2224. 03. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaOP Prostějov A10:3
2224. 03. 2013 10:00Jiskra Holice ASokol Čechovice A7:10
1/106. 04. 2013 15:00Moravská Slavia Brno BOMYA KST Jeseník A9:7
1/106. 04. 2013 16:00ČKD Blansko ASKST Hodonín A9:5
1/213. 04. 2013 15:00OMYA KST Jeseník AMoravská Slavia Brno B6:9
1/213. 04. 2013 16:00SKST Hodonín AČKD Blansko A9:8
1/314. 04. 2013 10:00ČKD Blansko ASKST Hodonín A3:9
2/127. 04. 2013 15:00Moravská Slavia Brno BSKST Hodonín A5:9
2/204. 05. 2013 11:00SKST Hodonín AMoravská Slavia Brno B9:8
3.liga mužů skupina A
106. 10. 2012 15:00Sokol Vodňany APedagog Č.Budějovice A9:9
106. 10. 2012 15:00Slovan Lochovice ASokol Králův Dvůr B5:10
106. 10. 2012 15:00KT Praha ASokol Michle A10:4
106. 10. 2012 15:00Laka Železná Ruda AUnion Plzeň B9:9
106. 10. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASokol Bor A Eissmann10:6
106. 10. 2012 14:00Sokol Hudlice ATTC Kladno B10:3
220. 10. 2012 14:00Sokol Hudlice ALaka Železná Ruda A9:9
220. 10. 2012 15:00TTC Kladno BUnion Plzeň B6:10
220. 10. 2012 15:00Sokol Plzeň V AKT Praha A9:9
220. 10. 2012 15:00Sokol Bor A EissmannSokol Michle A10:8
220. 10. 2012 15:00Sokol Vodňany ASlovan Lochovice A10:3
220. 10. 2012 15:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Králův Dvůr B10:5
321. 10. 2012 10:00Sokol Hudlice AUnion Plzeň B10:3
321. 10. 2012 10:00TTC Kladno BLaka Železná Ruda A5:10
321. 10. 2012 10:00Sokol Plzeň V ASokol Michle A10:6
321. 10. 2012 10:00Sokol Bor A EissmannKT Praha A6:10
321. 10. 2012 10:00Sokol Vodňany ASokol Králův Dvůr B6:10
321. 10. 2012 10:00Pedagog Č.Budějovice ASlovan Lochovice A10:7
403. 11. 2012 15:00Slovan Lochovice ASokol Hudlice A10:6
403. 11. 2012 15:00Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno B10:1
403. 11. 2012 15:00KT Praha ASokol Vodňany A10:4
403. 11. 2012 17:00Sokol Michle APedagog Č.Budějovice A10:3
403. 11. 2012 15:00Laka Železná Ruda ASokol Plzeň V A7:10
403. 11. 2012 16:00Union Plzeň BSokol Bor A Eissmann7:10
504. 11. 2012 10:00Slovan Lochovice ATTC Kladno B10:5
504. 11. 2012 10:00Sokol Králův Dvůr BSokol Hudlice A10:8
504. 11. 2012 10:00KT Praha APedagog Č.Budějovice A10:4
504. 11. 2012 10:00Sokol Michle ASokol Vodňany A10:5
504. 11. 2012 10:00Laka Železná Ruda ASokol Bor A Eissmann4:10
504. 11. 2012 10:00Union Plzeň BSokol Plzeň V A3:10
617. 11. 2012 14:00Sokol Hudlice ASokol Plzeň V A6:10
617. 11. 2012 15:00TTC Kladno BSokol Bor A Eissmann1:10
617. 11. 2012 15:00Sokol Vodňany ALaka Železná Ruda A10:4
617. 11. 2012 15:00Pedagog Č.Budějovice AUnion Plzeň B10:7
617. 11. 2012 15:00Slovan Lochovice AKT Praha A5:10
617. 11. 2012 15:00Sokol Králův Dvůr BSokol Michle A10:7
718. 11. 2012 10:00Sokol Hudlice ASokol Bor A Eissmann5:10
718. 11. 2012 10:00TTC Kladno BSokol Plzeň V A1:10
718. 11. 2012 10:00Sokol Vodňany AUnion Plzeň B10:2
718. 11. 2012 10:00Pedagog Č.Budějovice ALaka Železná Ruda A10:7
718. 11. 2012 10:00Slovan Lochovice ASokol Michle A9:9
718. 11. 2012 10:00Sokol Králův Dvůr BKT Praha A3:10
801. 12. 2012 15:00KT Praha ASokol Hudlice A10:4
801. 12. 2012 16:00Sokol Michle ATTC Kladno B10:1
801. 12. 2012 15:00Laka Železná Ruda ASlovan Lochovice A10:2
801. 12. 2012 16:00Union Plzeň BSokol Králův Dvůr B7:10
801. 12. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASokol Vodňany A7:10
801. 12. 2012 15:00Sokol Bor A EissmannPedagog Č.Budějovice A10:5
902. 12. 2012 10:00KT Praha ATTC Kladno B10:0
902. 12. 2012 10:00Sokol Michle ASokol Hudlice A10:2
902. 12. 2012 10:00Laka Železná Ruda ASokol Králův Dvůr B10:7
902. 12. 2012 10:00Union Plzeň BSlovan Lochovice A9:9
902. 12. 2012 10:00Sokol Plzeň V APedagog Č.Budějovice A10:8
902. 12. 2012 10:00Sokol Bor A EissmannSokol Vodňany A10:6
1015. 12. 2012 15:00Sokol Vodňany ASokol Hudlice A7:10
1015. 12. 2012 15:00Pedagog Č.Budějovice ATTC Kladno B10:2
1015. 12. 2012 15:00Slovan Lochovice ASokol Plzeň V A9:9
1015. 12. 2012 15:00Sokol Králův Dvůr BSokol Bor A Eissmann9:9
1015. 12. 2012 15:00KT Praha ALaka Železná Ruda A10:6
1015. 12. 2012 16:00Sokol Michle AUnion Plzeň B10:3
1116. 12. 2012 10:00Sokol Vodňany ATTC Kladno B10:2
1116. 12. 2012 10:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Hudlice A10:5
1116. 12. 2012 10:00Slovan Lochovice ASokol Bor A Eissmann9:9
1116. 12. 2012 10:00Sokol Králův Dvůr BSokol Plzeň V A8:10
1116. 12. 2012 10:00KT Praha AUnion Plzeň B10:3
1116. 12. 2012 10:00Sokol Michle ALaka Železná Ruda A7:10
1212. 01. 2013 15:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Vodňany A10:7
1212. 01. 2013 15:00Sokol Králův Dvůr BSlovan Lochovice A10:8
1212. 01. 2013 16:00Sokol Michle AKT Praha A1:10
1212. 01. 2013 16:00Union Plzeň BLaka Železná Ruda A10:0
1212. 01. 2013 15:00Sokol Bor A EissmannSokol Plzeň V A10:8
1212. 01. 2013 15:00TTC Kladno BSokol Hudlice A5:10
1326. 01. 2013 15:00Laka Železná Ruda ASokol Hudlice A3:10
1326. 01. 2013 16:00Union Plzeň BTTC Kladno B10:2
1326. 01. 2013 15:00KT Praha ASokol Plzeň V A10:2
1326. 01. 2013 16:00Sokol Michle ASokol Bor A Eissmann6:10
1326. 01. 2013 15:00Slovan Lochovice ASokol Vodňany A9:9
1326. 01. 2013 15:00Sokol Králův Dvůr BPedagog Č.Budějovice A2:10
1427. 01. 2013 10:00Union Plzeň BSokol Hudlice A10:6
1427. 01. 2013 10:00Laka Železná Ruda ATTC Kladno B9:9
1427. 01. 2013 10:00Sokol Michle ASokol Plzeň V A10:4
1427. 01. 2013 10:00KT Praha ASokol Bor A Eissmann10:4
1427. 01. 2013 10:00Sokol Králův Dvůr BSokol Vodňany A10:1
1427. 01. 2013 10:00Slovan Lochovice APedagog Č.Budějovice A6:10
1509. 02. 2013 14:00Sokol Hudlice ASlovan Lochovice A6:10
1509. 02. 2013 15:00TTC Kladno BSokol Králův Dvůr B7:10
1509. 02. 2013 15:00Sokol Vodňany AKT Praha A1:10
1509. 02. 2013 15:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Michle A10:2
1509. 02. 2013 15:00Sokol Plzeň V ALaka Železná Ruda A10:2
1509. 02. 2013 15:00Sokol Bor A EissmannUnion Plzeň B10:3
1610. 02. 2013 10:00TTC Kladno BSlovan Lochovice A9:9
1610. 02. 2013 10:00Sokol Hudlice ASokol Králův Dvůr B7:10
1610. 02. 2013 10:00Pedagog Č.Budějovice AKT Praha A1:10
1610. 02. 2013 10:00Sokol Vodňany ASokol Michle A3:10
1610. 02. 2013 10:00Sokol Bor A EissmannLaka Železná Ruda A10:1
1610. 02. 2013 10:00Sokol Plzeň V AUnion Plzeň B10:4
1723. 02. 2013 15:00Sokol Plzeň V ASokol Hudlice A10:4
1723. 02. 2013 15:00Sokol Bor A EissmannTTC Kladno B10:2
1723. 02. 2013 15:00Laka Železná Ruda ASokol Vodňany A0:10
1723. 02. 2013 16:00Union Plzeň BPedagog Č.Budějovice A10:8
1723. 02. 2013 15:00KT Praha ASlovan Lochovice A10:1
1723. 02. 2013 16:00Sokol Michle ASokol Králův Dvůr B3:10
1824. 02. 2013 10:00Sokol Bor A EissmannSokol Hudlice A10:0
1824. 02. 2013 10:00Sokol Plzeň V ATTC Kladno B10:4
1824. 02. 2013 10:00Union Plzeň BSokol Vodňany A10:3
1824. 02. 2013 10:00Laka Železná Ruda APedagog Č.Budějovice A1:10
1824. 02. 2013 10:00Sokol Michle ASlovan Lochovice A9:9
1824. 02. 2013 10:00KT Praha ASokol Králův Dvůr B10:7
1909. 03. 2013 14:00Sokol Hudlice AKT Praha A2:10
1909. 03. 2013 15:00TTC Kladno BSokol Michle A3:10
1909. 03. 2013 15:00Slovan Lochovice ALaka Železná Ruda A10:5
1909. 03. 2013 15:00Sokol Králův Dvůr BUnion Plzeň B10:8
1909. 03. 2013 15:00Sokol Vodňany ASokol Plzeň V A1:10
1909. 03. 2013 15:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Bor A Eissmann8:10
2010. 03. 2013 10:00TTC Kladno BKT Praha A1:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Hudlice ASokol Michle A5:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Králův Dvůr BLaka Železná Ruda A10:4
2010. 03. 2013 10:00Slovan Lochovice AUnion Plzeň B9:9
2010. 03. 2013 10:00Pedagog Č.Budějovice ASokol Plzeň V A8:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Vodňany ASokol Bor A Eissmann6:10
2123. 03. 2013 14:00Sokol Hudlice ASokol Vodňany A10:3
2123. 03. 2013 15:00TTC Kladno BPedagog Č.Budějovice A2:10
2123. 03. 2013 15:00Sokol Plzeň V ASlovan Lochovice A10:2
2123. 03. 2013 15:00Sokol Bor A EissmannSokol Králův Dvůr B10:4
2123. 03. 2013 15:00Laka Železná Ruda AKT Praha A3:10
2123. 03. 2013 16:00Union Plzeň BSokol Michle A9:9
2224. 03. 2013 10:00TTC Kladno BSokol Vodňany A7:10
2224. 03. 2013 10:00Sokol Hudlice APedagog Č.Budějovice A3:10
2224. 03. 2013 10:00Sokol Bor A EissmannSlovan Lochovice A10:2
2224. 03. 2013 10:00Sokol Plzeň V ASokol Králův Dvůr B3:10
2224. 03. 2013 10:00Union Plzeň BKT Praha A5:10
2224. 03. 2013 10:00Laka Železná Ruda ASokol Michle A3:10
1/106. 04. 2013 15:00KT Praha ASokol Králův Dvůr B9:4
1/106. 04. 2013 15:00Sokol Bor A EissmannSokol Plzeň V A5:9
1/213. 04. 2013 15:00Sokol Králův Dvůr BKT Praha A9:8
1/213. 04. 2013 15:00Sokol Plzeň V ASokol Bor A Eissmann9:7
1/314. 04. 2013 10:00KT Praha ASokol Králův Dvůr B9:8
2/127. 04. 2013 15:00KT Praha ASokol Plzeň V A9:5
2/204. 05. 2013 15:00Sokol Plzeň V AKT Praha A4:9
3.liga mužů skupina B
106. 10. 2012 15:00TTC Kladno AKST Rakovník A10:7
106. 10. 2012 15:00Jiskra Aš ABatesta Chodov A10:6
106. 10. 2012 15:00Baník Most ASokol Lenešice A10:2
106. 10. 2012 15:00Jiskra Nový Bor ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C9:9
106. 10. 2012 15:00Avia Čakovice ASF SKK El Niňo Praha D10:6
106. 10. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AKMST Liberec A10:4
220. 10. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AJiskra Nový Bor A10:7
220. 10. 2012 16:00KMST Liberec ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C10:4
220. 10. 2012 15:00Avia Čakovice ABaník Most A7:10
220. 10. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha DSokol Lenešice A10:4
220. 10. 2012 15:00TTC Kladno AJiskra Aš A10:2
220. 10. 2012 15:00KST Rakovník ABatesta Chodov A10:2
321. 10. 2012 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C10:6
321. 10. 2012 10:00KMST Liberec AJiskra Nový Bor A10:6
321. 10. 2012 10:00Avia Čakovice ASokol Lenešice A10:6
321. 10. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha DBaník Most A4:10
321. 10. 2012 10:00TTC Kladno ABatesta Chodov A10:0
321. 10. 2012 10:00KST Rakovník AJiskra Aš A10:2
403. 11. 2012 15:00Jiskra Aš ATTC Bělá pod Bezdězem A4:10
403. 11. 2012 15:00Batesta Chodov AKMST Liberec A2:10
403. 11. 2012 15:00Baník Most ATTC Kladno A10:4
403. 11. 2012 14:00Sokol Lenešice AKST Rakovník A8:10
403. 11. 2012 15:00Jiskra Nový Bor AAvia Čakovice A5:10
403. 11. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CSF SKK El Niňo Praha D10:4
504. 11. 2012 10:00Jiskra Aš AKMST Liberec A5:10
504. 11. 2012 10:00Batesta Chodov ATTC Bělá pod Bezdězem A3:10
504. 11. 2012 10:00Baník Most AKST Rakovník A10:1
504. 11. 2012 10:00Sokol Lenešice ATTC Kladno A10:8
504. 11. 2012 10:00Jiskra Nový Bor ASF SKK El Niňo Praha D10:7
504. 11. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CAvia Čakovice A10:6
617. 11. 2012 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AAvia Čakovice A3:10
617. 11. 2012 16:00KMST Liberec ASF SKK El Niňo Praha D10:2
617. 11. 2012 15:00TTC Kladno AJiskra Nový Bor A8:10
617. 11. 2012 15:00KST Rakovník ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C5:10
617. 11. 2012 15:00Jiskra Aš ABaník Most A5:10
617. 11. 2012 15:00Batesta Chodov ASokol Lenešice A3:10
718. 11. 2012 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ASF SKK El Niňo Praha D9:9
718. 11. 2012 10:00KMST Liberec AAvia Čakovice A10:8
718. 11. 2012 10:00TTC Kladno ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C9:9
718. 11. 2012 10:00KST Rakovník AJiskra Nový Bor A7:10
718. 11. 2012 10:00Jiskra Aš ASokol Lenešice A5:10
718. 11. 2012 10:00Batesta Chodov ABaník Most A0:10
801. 12. 2012 15:00Baník Most ATTC Bělá pod Bezdězem A10:6
801. 12. 2012 10:00KMST Liberec ASokol Lenešice A10:7
801. 12. 2012 15:00Jiskra Nový Bor AJiskra Aš A10:2
801. 12. 2012 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CBatesta Chodov A10:4
801. 12. 2012 15:00Avia Čakovice ATTC Kladno A8:10
801. 12. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha DKST Rakovník A10:5
902. 12. 2012 10:00Baník Most AKMST Liberec A10:2
902. 12. 2012 10:00Sokol Lenešice ATTC Bělá pod Bezdězem A7:10
902. 12. 2012 10:00Jiskra Nový Bor ABatesta Chodov A10:1
902. 12. 2012 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CJiskra Aš A10:3
902. 12. 2012 10:00Avia Čakovice AKST Rakovník A10:3
902. 12. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Kladno A8:10
1015. 12. 2012 15:00TTC Kladno ATTC Bělá pod Bezdězem A10:8
1015. 12. 2012 15:00KST Rakovník AKMST Liberec A9:9
1015. 12. 2012 15:00Jiskra Aš AAvia Čakovice A4:10
1015. 12. 2012 15:00Batesta Chodov ASF SKK El Niňo Praha D10:0wo
1015. 12. 2012 15:00Baník Most AJiskra Nový Bor A10:2
1015. 12. 2012 14:00Sokol Lenešice ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C8:10
1116. 12. 2012 10:00TTC Kladno AKMST Liberec A10:5
1116. 12. 2012 10:00KST Rakovník ATTC Bělá pod Bezdězem A3:10
1116. 12. 2012 10:00Jiskra Aš ASF SKK El Niňo Praha D4:10
1116. 12. 2012 10:00Batesta Chodov AAvia Čakovice A2:10
1113. 12. 2012 18:00Baník Most ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C9:9
1116. 12. 2012 10:00Sokol Lenešice AJiskra Nový Bor A10:8
1212. 01. 2013 15:00KST Rakovník ATTC Kladno A3:10
1212. 01. 2013 15:00Batesta Chodov AJiskra Aš A0:10wo
1211. 01. 2013 18:00Sokol Lenešice ABaník Most A3:10
1212. 01. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CJiskra Nový Bor A10:3
1212. 01. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha DAvia Čakovice A10:0
1212. 01. 2013 16:00KMST Liberec ATTC Bělá pod Bezdězem A10:6
1325. 01. 2013 19:00Jiskra Nový Bor ATTC Bělá pod Bezdězem A10:4
1326. 01. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CKMST Liberec A10:5
1326. 01. 2013 15:00Baník Most AAvia Čakovice A10:0
1326. 01. 2013 15:00Sokol Lenešice ASF SKK El Niňo Praha D3:10
1326. 01. 2013 15:00Jiskra Aš ATTC Kladno A2:10
1326. 01. 2013 15:00Batesta Chodov AKST Rakovník A1:10
1427. 01. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CTTC Bělá pod Bezdězem A10:5
1427. 01. 2013 10:00Jiskra Nový Bor AKMST Liberec A6:10
1427. 01. 2013 10:00Sokol Lenešice AAvia Čakovice A10:2
1427. 01. 2013 10:00Baník Most ASF SKK El Niňo Praha D10:1
1427. 01. 2013 10:00Batesta Chodov ATTC Kladno A1:10
1427. 01. 2013 10:00Jiskra Aš AKST Rakovník A7:10
1509. 02. 2013 14:00TTC Bělá pod Bezdězem AJiskra Aš A10:7
1509. 02. 2013 16:00KMST Liberec ABatesta Chodov A10:0wo
1509. 02. 2013 15:00TTC Kladno ABaník Most A8:10
1509. 02. 2013 15:00KST Rakovník ASokol Lenešice A8:10
1509. 02. 2013 15:00Avia Čakovice AJiskra Nový Bor A10:5
1509. 02. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha DSlavoj Severotuk Ústí n.L.C5:10
1610. 02. 2013 10:00KMST Liberec AJiskra Aš A10:0
1610. 02. 2013 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ABatesta Chodov A10:2
1610. 02. 2013 10:00KST Rakovník ABaník Most A7:10
1610. 02. 2013 10:00TTC Kladno ASokol Lenešice A10:6
1610. 02. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha DJiskra Nový Bor A10:3
1610. 02. 2013 10:00Avia Čakovice ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C8:10
1723. 02. 2013 15:00Avia Čakovice ATTC Bělá pod Bezdězem A10:0
1723. 02. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha DKMST Liberec A9:9
1723. 02. 2013 15:00Jiskra Nový Bor ATTC Kladno A10:8
1723. 02. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CKST Rakovník A10:2
1723. 02. 2013 15:00Baník Most AJiskra Aš A10:4
1723. 02. 2013 12:00Sokol Lenešice ABatesta Chodov A10:2
1824. 02. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Bělá pod Bezdězem A10:1
1824. 02. 2013 10:00Avia Čakovice AKMST Liberec A10:4
1824. 02. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CTTC Kladno A9:9
1824. 02. 2013 10:00Jiskra Nový Bor AKST Rakovník A10:3
1824. 02. 2013 10:00Sokol Lenešice AJiskra Aš A10:4
1824. 02. 2013 10:00Baník Most ABatesta Chodov A10:0
1909. 03. 2013 14:00TTC Bělá pod Bezdězem ABaník Most A2:10
1909. 03. 2013 14:00Sokol Lenešice AKMST Liberec A10:5
1909. 03. 2013 15:00Jiskra Aš AJiskra Nový Bor A9:9
1909. 03. 2013 15:00Batesta Chodov ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C8:10
1909. 03. 2013 15:00TTC Kladno AAvia Čakovice A9:9
1909. 03. 2013 15:00KST Rakovník ASF SKK El Niňo Praha D4:10
2010. 03. 2013 10:00KMST Liberec ABaník Most A6:10
2010. 03. 2013 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ASokol Lenešice A5:10
2010. 03. 2013 10:00Batesta Chodov AJiskra Nový Bor A8:10
2010. 03. 2013 10:00Jiskra Aš ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C4:10
2010. 03. 2013 10:00KST Rakovník AAvia Čakovice A4:10
2010. 03. 2013 10:00TTC Kladno ASF SKK El Niňo Praha D10:7
2123. 03. 2013 14:00TTC Bělá pod Bezdězem ATTC Kladno A10:0wo
2123. 03. 2013 16:00KMST Liberec AKST Rakovník A10:3
2123. 03. 2013 10:00Avia Čakovice AJiskra Aš A10:3
2123. 03. 2013 17:30SF SKK El Niňo Praha DBatesta Chodov A10:3
2123. 03. 2013 15:00Jiskra Nový Bor ABaník Most A9:9
2123. 03. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CSokol Lenešice A10:6
2224. 03. 2013 10:00KMST Liberec ATTC Kladno A10:3
2224. 03. 2013 10:00TTC Bělá pod Bezdězem AKST Rakovník A10:5
2222. 03. 2013 18:00
Pod Juliskou 4, Pha 6
SF SKK El Niňo Praha DJiskra Aš A10:0
2224. 03. 2013 10:00Avia Čakovice ABatesta Chodov A10:1
2224. 03. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CBaník Most A9:9
2224. 03. 2013 10:00Jiskra Nový Bor ASokol Lenešice A10:5
1/106. 04. 2013 15:00Avia Čakovice ABaník Most A3:9
1/106. 04. 2013 10:30Slavoj Severotuk Ústí n.L.CKMST Liberec A9:3
1/213. 04. 2013 10:30Baník Most AAvia Čakovice A9:2
1/213. 04. 2013 15:00KMST Liberec ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C9:8
1/314. 04. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CKMST Liberec A9:4
2/127. 04. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.CBaník Most A2:9
2/204. 05. 2013 15:00Baník Most ASlavoj Severotuk Ústí n.L.C9:3
3.liga mužů skupina C
106. 10. 2012 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou AKoberce Brázda Vrchlabí A10:6
106. 10. 2012 16:00SKST Liberec CJiskra Raspenava A3:10
106. 10. 2012 14:00
v herně FK Kolín
FK Kolín ASokol Chrudim A8:10
106. 10. 2012 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ALokomotiva Pardubice A9:9
106. 10. 2012 15:00Sokol Stará Paka ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A4:10
106. 10. 2012 16:00Converse Elizza Praha CSparta Praha B7:10
220. 10. 2012 16:00Converse Elizza Praha CSokol Kostelec nad Orlicí A10:4
220. 10. 2012 15:00Sparta Praha BLokomotiva Pardubice A9:9
220. 10. 2012 15:00Sokol Stará Paka ASokol Chrudim A4:10
220. 10. 2012 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř AFK Kolín A9:9
220. 10. 2012 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ASKST Liberec C10:2
220. 10. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí AJiskra Raspenava A7:10
321. 10. 2012 10:00Converse Elizza Praha CLokomotiva Pardubice A9:9
321. 10. 2012 10:00Sparta Praha BSokol Kostelec nad Orlicí A9:9
321. 10. 2012 10:00Sokol Stará Paka AFK Kolín A10:7
321. 10. 2012 10:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ASokol Chrudim A10:8
321. 10. 2012 10:00Bižuterie Jablonec nad Nisou AJiskra Raspenava A10:6
321. 10. 2012 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ASKST Liberec C7:10
403. 11. 2012 16:00SKST Liberec CConverse Elizza Praha C10:3
403. 11. 2012 15:00Jiskra Raspenava ASparta Praha B9:9
403. 11. 2012 15:00Sokol Chrudim ABižuterie Jablonec nad Nisou A3:10
403. 11. 2012 14:00FK Kolín AKoberce Brázda Vrchlabí A10:1
403. 11. 2012 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ASokol Stará Paka A10:4
403. 11. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A10:8
504. 11. 2012 10:00SKST Liberec CSparta Praha B10:7
504. 11. 2012 10:00Jiskra Raspenava AConverse Elizza Praha C10:1
504. 11. 2012 10:00Sokol Chrudim AKoberce Brázda Vrchlabí A10:6
504. 11. 2012 09:00FK Kolín ABižuterie Jablonec nad Nisou A10:2
504. 11. 2012 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A10:7
504. 11. 2012 10:00Lokomotiva Pardubice ASokol Stará Paka A10:2
617. 11. 2012 16:00Converse Elizza Praha CSokol Stará Paka A10:6
617. 11. 2012 15:00Sparta Praha BTJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A10:6
617. 11. 2012 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ASokol Kostelec nad Orlicí A10:7
617. 11. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ALokomotiva Pardubice A9:9
617. 11. 2012 16:00SKST Liberec CSokol Chrudim A10:5
617. 11. 2012 15:00Jiskra Raspenava AFK Kolín A2:10
718. 11. 2012 10:00Converse Elizza Praha CTJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A10:4
718. 11. 2012 10:00Sparta Praha BSokol Stará Paka A10:5
718. 11. 2012 10:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ALokomotiva Pardubice A10:3
718. 11. 2012 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ASokol Kostelec nad Orlicí A9:9
718. 11. 2012 10:00SKST Liberec CFK Kolín A4:10
718. 11. 2012 10:00Jiskra Raspenava ASokol Chrudim A10:8
801. 12. 2012 15:00Sokol Chrudim AConverse Elizza Praha C10:5
801. 12. 2012 14:00FK Kolín ASparta Praha B10:1
801. 12. 2012 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ASKST Liberec C7:10
801. 12. 2012 15:00Lokomotiva Pardubice AJiskra Raspenava A10:3
801. 12. 2012 15:00Sokol Stará Paka ABižuterie Jablonec nad Nisou A6:10
801. 12. 2012 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř AKoberce Brázda Vrchlabí A10:8
902. 12. 2012 10:00Sokol Chrudim ASparta Praha B10:7
902. 12. 2012 10:00FK Kolín AConverse Elizza Praha C9:9
902. 12. 2012 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí AJiskra Raspenava A10:5
902. 12. 2012 10:00Lokomotiva Pardubice ASKST Liberec C10:3
902. 12. 2012 10:00Sokol Stará Paka AKoberce Brázda Vrchlabí A5:10
902. 12. 2012 10:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ABižuterie Jablonec nad Nisou A10:7
1015. 12. 2012 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou AConverse Elizza Praha C2:10
1015. 12. 2012 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ASparta Praha B10:5
1015. 12. 2012 16:00SKST Liberec CSokol Stará Paka A10:4
1015. 12. 2012 15:00Jiskra Raspenava ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A4:10
1015. 12. 2012 15:00Sokol Chrudim ASokol Kostelec nad Orlicí A10:7
1015. 12. 2012 14:00FK Kolín ALokomotiva Pardubice A9:9
1116. 12. 2012 10:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ASparta Praha B10:7
1116. 12. 2012 10:00Koberce Brázda Vrchlabí AConverse Elizza Praha C10:5
1116. 12. 2012 10:00SKST Liberec CTJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A9:9
1116. 12. 2012 10:00Jiskra Raspenava ASokol Stará Paka A10:6
1116. 12. 2012 10:00Sokol Chrudim ALokomotiva Pardubice A9:9
1116. 12. 2012 10:00FK Kolín ASokol Kostelec nad Orlicí A10:5
1212. 01. 2013 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ABižuterie Jablonec nad Nisou A9:9
1212. 01. 2013 15:00Jiskra Raspenava ASKST Liberec C8:10
1212. 01. 2013 15:00
v herně S.Chrudim
Sokol Chrudim AFK Kolín A5:10
1212. 01. 2013 15:00Lokomotiva Pardubice ASokol Kostelec nad Orlicí A10:2
1212. 01. 2013 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ASokol Stará Paka A10:5
1211. 01. 2013 19:00Sparta Praha BConverse Elizza Praha C1:10
1326. 01. 2013 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí AConverse Elizza Praha C10:2
1326. 01. 2013 15:00Lokomotiva Pardubice ASparta Praha B10:2
1326. 01. 2013 15:00Sokol Chrudim ASokol Stará Paka A7:10
1326. 01. 2013 14:00FK Kolín ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A1:10
1326. 01. 2013 16:00SKST Liberec CBižuterie Jablonec nad Nisou A2:10
1326. 01. 2013 15:00Jiskra Raspenava AKoberce Brázda Vrchlabí A9:9
1427. 01. 2013 10:00Lokomotiva Pardubice AConverse Elizza Praha C9:9
1427. 01. 2013 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí ASparta Praha B10:5
1427. 01. 2013 10:00FK Kolín ASokol Stará Paka A10:6
1427. 01. 2013 10:00Sokol Chrudim ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A5:10
1427. 01. 2013 10:00Jiskra Raspenava ABižuterie Jablonec nad Nisou A4:10
1427. 01. 2013 10:00SKST Liberec CKoberce Brázda Vrchlabí A5:10
1509. 02. 2013 16:00Converse Elizza Praha CSKST Liberec C10:8
1509. 02. 2013 15:00Sparta Praha BJiskra Raspenava A10:6
1509. 02. 2013 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ASokol Chrudim A10:1
1509. 02. 2013 15:00Koberce Brázda Vrchlabí AFK Kolín A9:9
1509. 02. 2013 15:00Sokol Stará Paka ASokol Kostelec nad Orlicí A7:10
1509. 02. 2013 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ALokomotiva Pardubice A9:9
1610. 02. 2013 10:00Sparta Praha BSKST Liberec C4:10
1610. 02. 2013 10:00Converse Elizza Praha CJiskra Raspenava A10:2
1610. 02. 2013 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ASokol Chrudim A10:4
1610. 02. 2013 10:00Bižuterie Jablonec nad Nisou AFK Kolín A10:4
1610. 02. 2013 10:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ASokol Kostelec nad Orlicí A9:9
1610. 02. 2013 10:00Sokol Stará Paka ALokomotiva Pardubice A10:7
1723. 02. 2013 15:00Sokol Stará Paka AConverse Elizza Praha C9:9
1723. 02. 2013 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ASparta Praha B10:0
1723. 02. 2013 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ABižuterie Jablonec nad Nisou A5:10
1723. 02. 2013 15:00Lokomotiva Pardubice AKoberce Brázda Vrchlabí A10:4
1723. 02. 2013 15:00Sokol Chrudim ASKST Liberec C5:10
1723. 02. 2013 14:00FK Kolín AJiskra Raspenava A10:4
1824. 02. 2013 10:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř AConverse Elizza Praha C10:0
1824. 02. 2013 10:00Sokol Stará Paka ASparta Praha B9:9
1824. 02. 2013 10:00Lokomotiva Pardubice ABižuterie Jablonec nad Nisou A10:4
1824. 02. 2013 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí AKoberce Brázda Vrchlabí A4:10
1824. 02. 2013 10:00FK Kolín ASKST Liberec C10:5
1824. 02. 2013 10:00Sokol Chrudim AJiskra Raspenava A10:8
1909. 03. 2013 16:00Converse Elizza Praha CSokol Chrudim A9:9
1909. 03. 2013 15:00Sparta Praha BFK Kolín A2:10
1909. 03. 2013 16:00SKST Liberec CSokol Kostelec nad Orlicí A10:8
1909. 03. 2013 13:30Jiskra Raspenava ALokomotiva Pardubice A0:10
1909. 03. 2013 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ASokol Stará Paka A9:9
1909. 03. 2013 15:00Koberce Brázda Vrchlabí ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A10:8
2010. 03. 2013 10:00Sparta Praha BSokol Chrudim A9:9
2010. 03. 2013 10:00Converse Elizza Praha CFK Kolín A6:10
2010. 03. 2013 10:00Jiskra Raspenava ASokol Kostelec nad Orlicí A10:2
2010. 03. 2013 10:00SKST Liberec CLokomotiva Pardubice A4:10
2010. 03. 2013 10:00Koberce Brázda Vrchlabí ASokol Stará Paka A10:5
2010. 03. 2013 10:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A10:7
2123. 03. 2013 16:00Converse Elizza Praha CBižuterie Jablonec nad Nisou A8:10
2123. 03. 2013 17:00
v herně Elizzy
Sparta Praha BKoberce Brázda Vrchlabí A3:10
2123. 03. 2013 15:00Sokol Stará Paka ASKST Liberec C10:7
2123. 03. 2013 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř AJiskra Raspenava A10:7
2123. 03. 2013 15:00Sokol Kostelec nad Orlicí ASokol Chrudim A10:2
2123. 03. 2013 16:00Lokomotiva Pardubice AFK Kolín A6:10
2222. 03. 2013 19:00Sparta Praha BBižuterie Jablonec nad Nisou A2:10
2224. 03. 2013 10:00Converse Elizza Praha CKoberce Brázda Vrchlabí A6:10
2224. 03. 2013 10:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ASKST Liberec C9:9
2224. 03. 2013 10:00Sokol Stará Paka AJiskra Raspenava A10:8
2224. 03. 2013 10:00Lokomotiva Pardubice ASokol Chrudim A10:3
2224. 03. 2013 10:00Sokol Kostelec nad Orlicí AFK Kolín A9:9
1/106. 04. 2013 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ATJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A9:0
1/106. 04. 2013 14:00FK Kolín ALokomotiva Pardubice A8:9
1/213. 04. 2013 15:00TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř ABižuterie Jablonec nad Nisou A5:9
1/213. 04. 2013 15:00Lokomotiva Pardubice AFK Kolín A9:8
2/127. 04. 2013 15:00Lokomotiva Pardubice ABižuterie Jablonec nad Nisou A9:7
2/204. 05. 2013 15:00Bižuterie Jablonec nad Nisou ALokomotiva Pardubice A7:9
3.liga mužů skupina D
129. 09. 2012 14:00US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí A10:1
106. 10. 2012 14:00Baník Mikulčice ASKST Hodonín B10:4
106. 10. 2012 16:00Medovinka Hlinsko ASokol Brno I A8:10
106. 10. 2012 14:30Sokol Lanžhot ATTC Sokol Znojmo A9:9
106. 10. 2012 16:00MS Brno CKoral Tišnov B10:0
106. 10. 2012 15:00Sokol Studená ASK Jihlava A10:8
220. 10. 2012 15:00Sokol Studená ASokol Lanžhot A3:10
220. 10. 2012 16:00SK Jihlava ATTC Sokol Znojmo A2:10
220. 10. 2012 16:00MS Brno CMedovinka Hlinsko A10:3
220. 10. 2012 15:00Koral Tišnov BSokol Brno I A8:10
220. 10. 2012 14:00US Steinerová Choceň BBaník Mikulčice A8:10
220. 10. 2012 16:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Hodonín B10:7
321. 10. 2012 10:00Sokol Studená ATTC Sokol Znojmo A7:10
321. 10. 2012 10:00SK Jihlava ASokol Lanžhot A5:10
321. 10. 2012 10:30MS Brno CSokol Brno I A10:3
321. 10. 2012 10:00Koral Tišnov BMedovinka Hlinsko A10:8
321. 10. 2012 10:00US Steinerová Choceň BSKST Hodonín B10:3
321. 10. 2012 10:00TTC Ústí nad Orlicí ABaník Mikulčice A9:9
403. 11. 2012 15:00Baník Mikulčice ASokol Studená A9:9
403. 11. 2012 16:00SKST Hodonín BSK Jihlava A10:3
403. 11. 2012 16:00Medovinka Hlinsko AUS Steinerová Choceň B2:10
403. 11. 2012 16:00Sokol Brno I ATTC Ústí nad Orlicí A10:5
403. 11. 2012 14:30Sokol Lanžhot AMS Brno C8:10
403. 11. 2012 14:30TTC Sokol Znojmo AKoral Tišnov B10:1
504. 11. 2012 10:00Baník Mikulčice ASK Jihlava A10:3
504. 11. 2012 10:00SKST Hodonín BSokol Studená A9:9
504. 11. 2012 10:00Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A10:4
504. 11. 2012 10:00Sokol Brno I AUS Steinerová Choceň B9:9
504. 11. 2012 10:00Sokol Lanžhot AKoral Tišnov B10:7
504. 11. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo AMS Brno C8:10
617. 11. 2012 15:00Sokol Studená AMS Brno C6:10
617. 11. 2012 16:00SK Jihlava AKoral Tišnov B2:10
617. 11. 2012 14:00US Steinerová Choceň BSokol Lanžhot A10:4
617. 11. 2012 16:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Sokol Znojmo A1:10
617. 11. 2012 15:00Baník Mikulčice AMedovinka Hlinsko A10:4
617. 11. 2012 16:00SKST Hodonín BSokol Brno I A6:10
718. 11. 2012 10:00Sokol Studená AKoral Tišnov B8:10
718. 11. 2012 10:00SK Jihlava AMS Brno C3:10
718. 11. 2012 10:00US Steinerová Choceň BTTC Sokol Znojmo A10:6
718. 11. 2012 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASokol Lanžhot A3:10
718. 11. 2012 10:00Baník Mikulčice ASokol Brno I A10:3
718. 11. 2012 10:00SKST Hodonín BMedovinka Hlinsko A10:3
801. 12. 2012 16:00Medovinka Hlinsko ASokol Studená A6:10
801. 12. 2012 15:00Sokol Brno I ASK Jihlava A10:3
801. 12. 2012 14:30Sokol Lanžhot ABaník Mikulčice A6:10
801. 12. 2012 14:30TTC Sokol Znojmo ASKST Hodonín B10:5
801. 12. 2012 16:00MS Brno CUS Steinerová Choceň B10:2
801. 12. 2012 15:00Koral Tišnov BTTC Ústí nad Orlicí A10:4
902. 12. 2012 10:00Medovinka Hlinsko ASK Jihlava A7:10
902. 12. 2012 10:00Sokol Brno I ASokol Studená A10:5
902. 12. 2012 10:00Sokol Lanžhot ASKST Hodonín B10:4
902. 12. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo ABaník Mikulčice A9:9
902. 12. 2012 10:30MS Brno CTTC Ústí nad Orlicí A10:2
902. 12. 2012 10:00Koral Tišnov BUS Steinerová Choceň B10:4
1015. 12. 2012 14:00US Steinerová Choceň BSokol Studená A10:4
1015. 12. 2012 16:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Jihlava A10:1
1015. 12. 2012 15:00Baník Mikulčice AMS Brno C2:10
1015. 12. 2012 16:00SKST Hodonín BKoral Tišnov B10:3
1015. 12. 2012 16:00Medovinka Hlinsko ASokol Lanžhot A9:9
1015. 12. 2012 16:00Sokol Brno I ATTC Sokol Znojmo A8:10
1116. 12. 2012 10:00US Steinerová Choceň BSK Jihlava A10:3
1116. 12. 2012 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASokol Studená A4:10
1116. 12. 2012 10:00Baník Mikulčice AKoral Tišnov B9:9
1116. 12. 2012 10:00SKST Hodonín BMS Brno C3:10
1116. 12. 2012 10:00Medovinka Hlinsko ATTC Sokol Znojmo A6:10
1116. 12. 2012 10:00Sokol Brno I ASokol Lanžhot A8:10
1212. 01. 2013 17:00TTC Ústí nad Orlicí AUS Steinerová Choceň B1:10
1212. 01. 2013 16:00SKST Hodonín BBaník Mikulčice A10:5
1212. 01. 2013 16:00Sokol Brno I AMedovinka Hlinsko A10:0
1212. 01. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A10:7
1212. 01. 2013 15:00Koral Tišnov BMS Brno C3:10
1212. 01. 2013 16:00SK Jihlava ASokol Studená A5:10
1326. 01. 2013 14:30Sokol Lanžhot ASokol Studená A10:3
1326. 01. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASK Jihlava A10:2
1326. 01. 2013 16:00Medovinka Hlinsko AMS Brno C2:10
1326. 01. 2013 16:00Sokol Brno I AKoral Tišnov B10:0
1326. 01. 2013 15:00Baník Mikulčice AUS Steinerová Choceň B2:10
1326. 01. 2013 16:00SKST Hodonín BTTC Ústí nad Orlicí A10:4
1427. 01. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo ASokol Studená A9:9
1427. 01. 2013 10:00Sokol Lanžhot ASK Jihlava A10:3
1427. 01. 2013 10:00Sokol Brno I AMS Brno C6:10
1427. 01. 2013 10:00Medovinka Hlinsko AKoral Tišnov B6:10
1427. 01. 2013 10:00SKST Hodonín BUS Steinerová Choceň B10:6
1427. 01. 2013 10:00Baník Mikulčice ATTC Ústí nad Orlicí A10:2
1509. 02. 2013 15:00Sokol Studená ABaník Mikulčice A10:6
1509. 02. 2013 16:00SK Jihlava ASKST Hodonín B4:10
1509. 02. 2013 14:00US Steinerová Choceň BMedovinka Hlinsko A10:0
1509. 02. 2013 16:00TTC Ústí nad Orlicí ASokol Brno I A1:10
1509. 02. 2013 16:00MS Brno CSokol Lanžhot A10:6
1509. 02. 2013 15:00Koral Tišnov BTTC Sokol Znojmo A7:10
1610. 02. 2013 10:00SK Jihlava ABaník Mikulčice A10:3
1610. 02. 2013 10:00Sokol Studená ASKST Hodonín B7:10
1610. 02. 2013 10:00TTC Ústí nad Orlicí AMedovinka Hlinsko A10:5
1610. 02. 2013 10:00US Steinerová Choceň BSokol Brno I A10:7
1610. 02. 2013 10:00Koral Tišnov BSokol Lanžhot A3:10
1610. 02. 2013 10:30MS Brno CTTC Sokol Znojmo A10:0
1723. 02. 2013 16:00MS Brno CSokol Studená A10:2
1723. 02. 2013 15:00Koral Tišnov BSK Jihlava A10:1
1723. 02. 2013 14:30Sokol Lanžhot AUS Steinerová Choceň B10:7
1723. 02. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ATTC Ústí nad Orlicí A10:1
1723. 02. 2013 16:00Medovinka Hlinsko ABaník Mikulčice A9:9
1723. 02. 2013 15:00Sokol Brno I ASKST Hodonín B10:1
1824. 02. 2013 10:00Koral Tišnov BSokol Studená A9:9
1824. 02. 2013 10:30MS Brno CSK Jihlava A10:2
1824. 02. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo AUS Steinerová Choceň B9:9
1815. 02. 2013 19:00Sokol Lanžhot ATTC Ústí nad Orlicí A10:4
1824. 02. 2013 10:00Sokol Brno I ABaník Mikulčice A10:2
1824. 02. 2013 10:00Medovinka Hlinsko ASKST Hodonín B9:9
1909. 03. 2013 15:00Sokol Studená AMedovinka Hlinsko A10:2
1909. 03. 2013 16:00SK Jihlava ASokol Brno I A2:10
1909. 03. 2013 15:00Baník Mikulčice ASokol Lanžhot A6:10
1909. 03. 2013 16:00SKST Hodonín BTTC Sokol Znojmo A7:10
1909. 03. 2013 14:00US Steinerová Choceň BMS Brno C5:10
1909. 03. 2013 16:00TTC Ústí nad Orlicí AKoral Tišnov B10:3
2010. 03. 2013 10:00SK Jihlava AMedovinka Hlinsko A10:4
2010. 03. 2013 10:00Sokol Studená ASokol Brno I A2:10
2010. 03. 2013 10:00SKST Hodonín BSokol Lanžhot A9:9
2010. 03. 2013 10:00Baník Mikulčice ATTC Sokol Znojmo A7:10
2010. 03. 2013 10:00TTC Ústí nad Orlicí AMS Brno C5:10
2010. 03. 2013 10:00US Steinerová Choceň BKoral Tišnov B10:1
2123. 03. 2013 15:00Sokol Studená AUS Steinerová Choceň B6:10
2123. 03. 2013 16:00SK Jihlava ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
2123. 03. 2013 16:00MS Brno CBaník Mikulčice A10:2
2123. 03. 2013 15:00Koral Tišnov BSKST Hodonín B10:6
2123. 03. 2013 14:30Sokol Lanžhot AMedovinka Hlinsko A10:0
2123. 03. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASokol Brno I A3:10
2224. 03. 2013 10:00SK Jihlava AUS Steinerová Choceň B3:10
2223. 03. 2013 10:00Sokol Studená ATTC Ústí nad Orlicí A10:7
2224. 03. 2013 10:00Koral Tišnov BBaník Mikulčice A7:10
2224. 03. 2013 10:30MS Brno CSKST Hodonín B10:1
2224. 03. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo AMedovinka Hlinsko A10:0
2224. 03. 2013 10:00Sokol Lanžhot ASokol Brno I A10:3
1/106. 04. 2013 18:00US Steinerová Choceň BMS Brno C9:8
1/106. 04. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A9:4
1/213. 04. 2013 15:00MS Brno CUS Steinerová Choceň B9:3
1/213. 04. 2013 14:30Sokol Lanžhot ATTC Sokol Znojmo A9:7
1/314. 04. 2013 10:00MS Brno CUS Steinerová Choceň B9:5
1/314. 04. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A8:9
2/127. 04. 2013 14:30Sokol Lanžhot AMS Brno C2:9
2/204. 05. 2013 15:00MS Brno CSokol Lanžhot A9:3
3.liga mužů skupina E
106. 10. 2012 10:30TTC Poruba ARobot Mokré Lazce B1:10
106. 10. 2012 15:00Baník Havířov CSokol Brušperk A3:10
106. 10. 2012 15:00Sokol Vracov AKST Dolní Němčí A7:10
130. 09. 2012 14:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B10:8
106. 10. 2012 14:00KST Zlín BDDM Valašské Meziříčí A10:4
106. 10. 2012 16:00SK Přerov BSokol Neředín A10:4
220. 10. 2012 16:00SK Přerov BTJ Ostrava KST C2:10
220. 10. 2012 16:00Sokol Neředín ASiko Orlová B5:10
220. 10. 2012 14:00KST Zlín BSokol Vracov A7:10
220. 10. 2012 14:30DDM Valašské Meziříčí AKST Dolní Němčí A1:10
220. 10. 2012 16:00TTC Poruba ABaník Havířov C3:10
220. 10. 2012 15:00Robot Mokré Lazce BSokol Brušperk A10:7
321. 10. 2012 10:00SK Přerov BSiko Orlová B1:10
321. 10. 2012 10:00Sokol Neředín ATJ Ostrava KST C5:10
321. 10. 2012 10:00KST Zlín BKST Dolní Němčí A4:10
320. 10. 2012 09:00DDM Valašské Meziříčí ASokol Vracov A5:10
321. 10. 2012 10:00TTC Poruba ASokol Brušperk A0:10
321. 10. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BBaník Havířov C10:3
403. 11. 2012 16:00Baník Havířov CSK Přerov B10:3
403. 11. 2012 16:00Sokol Brušperk ASokol Neředín A10:4
403. 11. 2012 15:00Sokol Vracov ATTC Poruba A10:5
403. 11. 2012 14:00KST Dolní Němčí ARobot Mokré Lazce B10:8
425. 10. 2012 18:00TJ Ostrava KST CKST Zlín B10:7
427. 10. 2012 11:00Siko Orlová BDDM Valašské Meziříčí A10:1
504. 11. 2012 10:00Baník Havířov CSokol Neředín A10:4
504. 11. 2012 10:00Sokol Brušperk ASK Přerov B10:0
531. 10. 2012 17:30Sokol Vracov ARobot Mokré Lazce B1:10
504. 11. 2012 10:00KST Dolní Němčí ATTC Poruba A10:5
527. 10. 2012 17:00TJ Ostrava KST CDDM Valašské Meziříčí A10:1
504. 11. 2012 10:00Siko Orlová BKST Zlín B10:2
617. 11. 2012 16:00SK Přerov BKST Zlín B8:10
617. 11. 2012 16:00Sokol Neředín ADDM Valašské Meziříčí A10:4
617. 11. 2012 16:00TTC Poruba ATJ Ostrava KST C4:10
614. 11. 2012 18:00Robot Mokré Lazce BSiko Orlová B10:1
617. 11. 2012 15:00Baník Havířov CSokol Vracov A10:4
617. 11. 2012 16:00Sokol Brušperk AKST Dolní Němčí A10:5
718. 11. 2012 10:00SK Přerov BDDM Valašské Meziříčí A10:4
718. 11. 2012 10:00Sokol Neředín AKST Zlín B3:10
715. 11. 2012 19:00TTC Poruba ASiko Orlová B2:10
710. 11. 2012 11:00Robot Mokré Lazce BTJ Ostrava KST C10:8
718. 11. 2012 10:00Baník Havířov CKST Dolní Němčí A4:10
718. 11. 2012 10:00Sokol Brušperk ASokol Vracov A10:0
801. 12. 2012 15:00
v herně J.Strážnice
Sokol Vracov ASK Přerov B10:6
801. 12. 2012 14:00KST Dolní Němčí ASokol Neředín A10:2
801. 12. 2012 16:00TJ Ostrava KST CBaník Havířov C10:2
801. 12. 2012 14:00Siko Orlová BSokol Brušperk A10:7
801. 12. 2012 14:00KST Zlín BTTC Poruba A9:9
801. 12. 2012 14:30DDM Valašské Meziříčí ARobot Mokré Lazce B1:10
902. 12. 2012 10:00Sokol Vracov ASokol Neředín A10:6
902. 12. 2012 10:00KST Dolní Němčí ASK Přerov B10:2
902. 12. 2012 10:00TJ Ostrava KST CSokol Brušperk A10:8
902. 12. 2012 10:00Siko Orlová BBaník Havířov C10:4
927. 11. 2012 18:00KST Zlín BRobot Mokré Lazce B10:6
902. 12. 2012 10:00DDM Valašské Meziříčí ATTC Poruba A3:10
1015. 12. 2012 10:30TTC Poruba ASK Přerov B10:7
1015. 12. 2012 15:00Robot Mokré Lazce BSokol Neředín A10:2
1012. 12. 2012 18:00Baník Havířov CKST Zlín B8:10
1015. 12. 2012 16:00Sokol Brušperk ADDM Valašské Meziříčí A10:0
1009. 12. 2012 10:00Sokol Vracov ATJ Ostrava KST C8:10
1015. 12. 2012 14:00KST Dolní Němčí ASiko Orlová B4:10
1116. 12. 2012 10:00TTC Poruba ASokol Neředín A10:8
1116. 12. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BSK Přerov B10:0
1116. 12. 2012 10:00Baník Havířov CDDM Valašské Meziříčí A10:1
1116. 12. 2012 10:00Sokol Brušperk AKST Zlín B10:1
1116. 12. 2012 10:00Sokol Vracov ASiko Orlová B6:10
1108. 12. 2012 16:00KST Dolní Němčí ATJ Ostrava KST C9:9
1211. 01. 2013 18:00Robot Mokré Lazce BTTC Poruba A10:2
1212. 01. 2013 16:00Sokol Brušperk ABaník Havířov C10:5
1212. 01. 2013 14:00KST Dolní Němčí ASokol Vracov A10:0
1212. 01. 2013 14:00Siko Orlová BTJ Ostrava KST C9:9
1212. 01. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí AKST Zlín B3:10
1212. 01. 2013 16:00Sokol Neředín ASK Přerov B7:10
1326. 01. 2013 16:00TJ Ostrava KST CSK Přerov B10:2
1326. 01. 2013 14:00Siko Orlová BSokol Neředín A10:0
1326. 01. 2013 13:00Sokol Vracov AKST Zlín B10:8
1326. 01. 2013 14:00KST Dolní Němčí ADDM Valašské Meziříčí A10:3
1326. 01. 2013 16:00Baník Havířov CTTC Poruba A10:4
1326. 01. 2013 16:00Sokol Brušperk ARobot Mokré Lazce B10:0wo
1427. 01. 2013 10:00Siko Orlová BSK Přerov B10:2
1425. 01. 2013 18:30TJ Ostrava KST CSokol Neředín A10:4
1427. 01. 2013 10:00KST Dolní Němčí AKST Zlín B9:9
1424. 01. 2013 18:30Sokol Vracov ADDM Valašské Meziříčí A10:1
1424. 01. 2013 18:00Sokol Brušperk ATTC Poruba A2:10
1427. 01. 2013 10:00Baník Havířov CRobot Mokré Lazce B10:2
1509. 02. 2013 18:00SK Přerov BBaník Havířov C9:9
1509. 02. 2013 16:00Sokol Neředín ASokol Brušperk A7:10
1509. 02. 2013 16:00TTC Poruba ASokol Vracov A10:4
1507. 02. 2013 18:00Robot Mokré Lazce BKST Dolní Němčí A10:8
1509. 02. 2013 16:00KST Zlín BTJ Ostrava KST C1:10
1509. 02. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí ASiko Orlová B1:10
1610. 02. 2013 10:00Sokol Neředín ABaník Havířov C1:10
1610. 02. 2013 10:00SK Přerov BSokol Brušperk A3:10
1610. 02. 2013 10:00Robot Mokré Lazce BSokol Vracov A2:10
1610. 02. 2013 10:00TTC Poruba AKST Dolní Němčí A10:6
1609. 02. 2013 09:30DDM Valašské Meziříčí ATJ Ostrava KST C0:10
1605. 02. 2013 18:00KST Zlín BSiko Orlová B9:9
1723. 02. 2013 14:00KST Zlín BSK Přerov B10:4
1723. 02. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí ASokol Neředín A6:10
1722. 02. 2013 18:00TJ Ostrava KST CTTC Poruba A10:1
1723. 02. 2013 14:00Siko Orlová BRobot Mokré Lazce B10:2
1723. 02. 2013 15:00
ve Strážnici
Sokol Vracov ABaník Havířov C10:7
1723. 02. 2013 14:00KST Dolní Němčí ASokol Brušperk A10:8
1824. 02. 2013 10:00DDM Valašské Meziříčí ASK Přerov B10:8
1824. 02. 2013 10:00KST Zlín BSokol Neředín A9:9
1820. 02. 2013 16:30Siko Orlová BTTC Poruba A10:0
1819. 02. 2013 20:00TJ Ostrava KST CRobot Mokré Lazce B9:9
1824. 02. 2013 10:00KST Dolní Němčí ABaník Havířov C10:5
1824. 02. 2013 10:00
ve Strážnici
Sokol Vracov ASokol Brušperk A10:5
1909. 03. 2013 16:00SK Přerov BSokol Vracov A1:10
1909. 03. 2013 16:00Sokol Neředín AKST Dolní Němčí A5:10
1921. 02. 2013 19:00Baník Havířov CTJ Ostrava KST C3:10
1909. 03. 2013 16:00Sokol Brušperk ASiko Orlová B4:10
1909. 03. 2013 17:30TTC Poruba AKST Zlín B7:10
1909. 03. 2013 15:00Robot Mokré Lazce BDDM Valašské Meziříčí A3:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Neředín ASokol Vracov A4:10
2010. 03. 2013 10:00SK Přerov BKST Dolní Němčí A2:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Brušperk ATJ Ostrava KST C5:10
2010. 03. 2013 10:00Baník Havířov CSiko Orlová B3:10
2010. 03. 2013 10:00Robot Mokré Lazce BKST Zlín B7:10
2008. 03. 2013 20:00TTC Poruba ADDM Valašské Meziříčí A10:2
2123. 03. 2013 16:00SK Přerov BTTC Poruba A0:10
2123. 03. 2013 16:00Sokol Neředín ARobot Mokré Lazce B10:8
2123. 03. 2013 15:00KST Zlín BBaník Havířov C9:9
2123. 03. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí ASokol Brušperk A3:10
2123. 03. 2013 17:30TJ Ostrava KST CSokol Vracov A10:0
2123. 03. 2013 14:00Siko Orlová BKST Dolní Němčí A10:3
2222. 03. 2013 17:30Sokol Neředín ATTC Poruba A5:10
2224. 03. 2013 10:00SK Přerov BRobot Mokré Lazce B9:9
2223. 03. 2013 09:00DDM Valašské Meziříčí ABaník Havířov C4:10
2224. 03. 2013 10:00KST Zlín BSokol Brušperk A8:10
2224. 03. 2013 10:00Siko Orlová BSokol Vracov A10:8
2222. 03. 2013 18:00TJ Ostrava KST CKST Dolní Němčí A10:0
1/106. 04. 2013 16:00TJ Ostrava KST CSokol Brušperk A9:1
1/106. 04. 2013 14:00Siko Orlová BKST Dolní Němčí A9:2
1/213. 04. 2013 16:00Sokol Brušperk ATJ Ostrava KST C2:9
1/213. 04. 2013 14:00KST Dolní Němčí ASiko Orlová B8:9
2/127. 04. 2013 16:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B9:8
2/204. 05. 2013 14:00Siko Orlová BTJ Ostrava KST C9:6
2/305. 05. 2013 10:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B9:7
Extraliga žen
114. 09. 2012 16:00
v herně SKST Hodonín
SKST Dubňany ASKST Mart Hodonín A0:6
122. 09. 2012 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASK Dobré A6:0
122. 09. 2012 17:30BSK Malenovice ABaník Havířov A6:2
122. 09. 2012 15:00TTC Litoměřice AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
122. 09. 2012 11:00SKST Vlašim ASpartak Hluk A MP Dream3:6
223. 09. 2012 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ABaník Havířov A6:0
223. 09. 2012 14:00BSK Malenovice ASK Dobré A2:6
223. 09. 2012 10:00TTC Litoměřice ASpartak Hluk A MP Dream1:6
223. 09. 2012 10:00SKST Vlašim AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
324. 09. 2012 17:00MSK ČP Břeclav A GumotexSpartak Hluk A MP Dream6:2
329. 09. 2012 17:00SK Dobré ATTC Litoměřice A6:0
329. 09. 2012 15:00Baník Havířov ASKST Vlašim A6:4
324. 11. 2012 15:00SKST Dubňany ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
324. 11. 2012 15:00SKST Mart Hodonín ABSK Malenovice A6:0
430. 09. 2012 10:00SK Dobré ASKST Vlašim A6:3
430. 09. 2012 14:00Baník Havířov ATTC Litoměřice A4:6
425. 11. 2012 10:00SKST Dubňany ABSK Malenovice A6:4
425. 11. 2012 10:00SKST Mart Hodonín ASK Frýdlant nad Ostravicí A6:1
527. 10. 2012 16:30SK Frýdlant nad Ostravicí ABSK Malenovice A6:1
527. 10. 2012 15:00TTC Litoměřice ASKST Dubňany A0:6
527. 10. 2012 15:00SKST Vlašim ASKST Mart Hodonín A1:6
527. 10. 2012 10:30MSK ČP Břeclav A GumotexBaník Havířov A6:3
527. 10. 2012 10:00Spartak Hluk A MP DreamSK Dobré A2:6
628. 10. 2012 10:00TTC Litoměřice ASKST Mart Hodonín A0:6
628. 10. 2012 10:00SKST Vlašim ASKST Dubňany A6:3
626. 10. 2012 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Dobré A6:2
626. 10. 2012 18:00Spartak Hluk A MP DreamBaník Havířov A6:1
716. 11. 2012 18:00SK Dobré ABaník Havířov A6:0
717. 11. 2012 10:00SKST Dubňany ASpartak Hluk A MP Dream1:6
717. 11. 2012 14:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex5:5
717. 11. 2012 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ATTC Litoměřice A6:0
717. 11. 2012 17:30BSK Malenovice ASKST Vlašim A6:2
816. 11. 2012 18:00SKST Dubňany AMSK ČP Břeclav A Gumotex0:6
818. 11. 2012 14:00SKST Mart Hodonín ASpartak Hluk A MP Dream6:0
818. 11. 2012 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Vlašim A6:0
818. 11. 2012 14:00BSK Malenovice ATTC Litoměřice A6:1
901. 12. 2012 14:00TTC Litoměřice ASKST Vlašim A0:6
901. 12. 2012 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Frýdlant nad Ostravicí A5:5
901. 12. 2012 15:00Spartak Hluk A MP DreamBSK Malenovice A5:5
901. 12. 2012 16:00SKST Dubňany ASK Dobré A1:6
901. 12. 2012 14:00SKST Mart Hodonín ABaník Havířov A6:0
1002. 12. 2012 10:00MSK ČP Břeclav A GumotexBSK Malenovice A6:4
1030. 11. 2012 18:00Spartak Hluk A MP DreamSK Frýdlant nad Ostravicí A2:6
1002. 12. 2012 10:00SKST Mart Hodonín ASK Dobré A6:1
1002. 12. 2012 10:00SKST Dubňany ABaník Havířov A6:3
1120. 12. 2012 16:00SKST Mart Hodonín ASKST Dubňany A6:0
1105. 01. 2013 17:00SK Dobré ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1105. 01. 2013 16:00Baník Havířov ABSK Malenovice A5:5
1105. 01. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexTTC Litoměřice A6:2
1105. 01. 2013 15:00Spartak Hluk A MP DreamSKST Vlašim A6:3
1206. 01. 2013 14:00Baník Havířov ASK Frýdlant nad Ostravicí A4:6
1206. 01. 2013 10:00SK Dobré ABSK Malenovice A5:5
1206. 01. 2013 10:00Spartak Hluk A MP DreamTTC Litoměřice A6:2
1206. 01. 2013 10:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Vlašim A6:0
1304. 01. 2013 19:00Spartak Hluk A MP DreamMSK ČP Břeclav A Gumotex0:6
1312. 01. 2013 15:00TTC Litoměřice ASK Dobré A1:6
1312. 01. 2013 15:00SKST Vlašim ABaník Havířov A2:6
1312. 01. 2013 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Dubňany A6:2
1312. 01. 2013 17:30BSK Malenovice ASKST Mart Hodonín A1:6
1413. 01. 2013 10:00SKST Vlašim ASK Dobré A2:6
1413. 01. 2013 10:00TTC Litoměřice ABaník Havířov A1:6
1413. 01. 2013 14:00BSK Malenovice ASKST Dubňany A6:1
1413. 01. 2013 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Mart Hodonín A2:6
1509. 02. 2013 14:00BSK Malenovice ASK Frýdlant nad Ostravicí A3:6
1509. 02. 2013 16:30SKST Dubňany ATTC Litoměřice A6:0
1508. 02. 2013 17:00
ve sp.hale ve Vlašimi
SKST Mart Hodonín ASKST Vlašim A6:0
1509. 02. 2013 10:00Baník Havířov AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
1509. 02. 2013 16:30SK Dobré ASpartak Hluk A MP Dream4:6
1608. 02. 2013 19:00
ve sp.hale ve Vlašimi
SKST Mart Hodonín ATTC Litoměřice A6:1
1610. 02. 2013 10:00SKST Dubňany ASKST Vlašim A6:1
1608. 02. 2013 18:00Baník Havířov ASpartak Hluk A MP Dream1:6
1608. 02. 2013 16:30SK Dobré AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
1724. 03. 2013 14:00Baník Havířov ASK Dobré A3:6
1709. 03. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A2:6
1709. 03. 2013 10:00Spartak Hluk A MP DreamSKST Dubňany A6:1
1709. 03. 2013 15:00TTC Litoměřice ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1711. 03. 2013 15:00
v hale Sportovní ul.Vlašim
SKST Vlašim ABSK Malenovice A5:5
1808. 03. 2013 18:00Spartak Hluk A MP DreamSKST Mart Hodonín A1:6
1808. 03. 2013 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Dubňany A6:0
1810. 03. 2013 10:00SKST Vlašim ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1810. 03. 2013 15:00TTC Litoměřice ABSK Malenovice A1:6
1923. 03. 2013 15:00SKST Vlašim ATTC Litoměřice A6:0
1923. 03. 2013 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
1923. 03. 2013 17:30BSK Malenovice ASpartak Hluk A MP Dream6:3
1922. 03. 2013 18:00SK Dobré ASKST Dubňany A6:1
1922. 03. 2013 18:00Baník Havířov ASKST Mart Hodonín A1:6
2024. 03. 2013 14:00BSK Malenovice AMSK ČP Břeclav A Gumotex3:6
2024. 03. 2013 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASpartak Hluk A MP Dream6:0
2023. 03. 2013 17:00SK Dobré ASKST Mart Hodonín A0:6
2023. 03. 2013 14:00Baník Havířov ASKST Dubňany A6:1
1/101. 04. 2013 17:00SK Frýdlant nad Ostravicí ABSK Malenovice A5:1
1/101. 04. 2013 16:00Spartak Hluk A MP DreamSK Dobré A3:5
1/202. 04. 2013 14:00BSK Malenovice ASK Frýdlant nad Ostravicí A1:5
1/205. 04. 2013 17:00SK Dobré ASpartak Hluk A MP Dream5:4
2/113. 04. 2013 14:00SKST Mart Hodonín ASK Dobré A5:1
2/113. 04. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Frýdlant nad Ostravicí A5:0
2/214. 04. 2013 14:00SK Dobré ASKST Mart Hodonín A0:5
2/216. 04. 2013 17:00SK Frýdlant nad Ostravicí AMSK ČP Břeclav A Gumotex0:5
3/124. 04. 2013 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex5:3
3/226. 04. 2013 17:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A5:4
3/329. 04. 2013 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex4:5
3/401. 05. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A1:5
3/504. 05. 2013 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex4:5
1.liga žen
106. 10. 2012 16:00Union Plzeň ASokol Nusle Praha A4:6
106. 10. 2012 10:30SF SKK El Nino Praha ASKST Děčín A7:3
106. 10. 2012 14:00SKST Vlašim BČKD GMC Blansko A7:3
106. 10. 2012 14:30SK Dobré BSVS Hradec Králové A2:8
106. 10. 2012 16:00SKST Hodonín BMoravská Slavia Brno A6:4
106. 10. 2012 14:30Slavoj Praha ASlovan Bohnice A2:8
220. 10. 2012 16:00Slavoj Praha ASK Dobré B6:4
220. 10. 2012 16:00Slovan Bohnice ASVS Hradec Králové A7:3
220. 10. 2012 16:00SKST Hodonín BSKST Vlašim B7:3
220. 10. 2012 14:00Moravská Slavia Brno AČKD GMC Blansko A6:4
220. 10. 2012 16:00Union Plzeň ASF SKK El Nino Praha A5:5
220. 10. 2012 17:00Sokol Nusle Praha ASKST Děčín A7:3
319. 10. 2012 15:30Slavoj Praha ASVS Hradec Králové A5:5
321. 10. 2012 10:00Slovan Bohnice ASK Dobré B8:2
321. 10. 2012 10:00SKST Hodonín BČKD GMC Blansko A7:3
321. 10. 2012 08:30Moravská Slavia Brno ASKST Vlašim B4:6
321. 10. 2012 10:00Union Plzeň ASKST Děčín A5:5
321. 10. 2012 09:00Sokol Nusle Praha ASF SKK El Nino Praha A7:3
403. 11. 2012 15:00SF SKK El Nino Praha ASlavoj Praha A2:8
403. 11. 2012 14:00SKST Děčín ASlovan Bohnice A6:4
403. 11. 2012 16:00SKST Vlašim BUnion Plzeň A4:6
403. 11. 2012 14:00ČKD GMC Blansko ASokol Nusle Praha A3:7
403. 11. 2012 14:30SK Dobré BSKST Hodonín B3:7
403. 11. 2012 16:00SVS Hradec Králové AMoravská Slavia Brno A3:7
504. 11. 2012 10:00SF SKK El Nino Praha ASlovan Bohnice A3:7
504. 11. 2012 10:00SKST Děčín ASlavoj Praha A4:6
504. 11. 2012 10:00SKST Vlašim BSokol Nusle Praha A4:6
504. 11. 2012 10:00ČKD GMC Blansko AUnion Plzeň A4:6
504. 11. 2012 10:00SK Dobré BMoravská Slavia Brno A5:5
504. 11. 2012 10:00
v tělocvičně ZŠ Voděrady
SVS Hradec Králové ASKST Hodonín B2:8
617. 11. 2012 16:00Slavoj Praha ASKST Hodonín B5:5
617. 11. 2012 16:00Slovan Bohnice AMoravská Slavia Brno A8:2
617. 11. 2012 16:00Union Plzeň ASK Dobré B5:5
617. 11. 2012 15:00Sokol Nusle Praha ASVS Hradec Králové A4:6
617. 11. 2012 15:00SF SKK El Nino Praha ASKST Vlašim B5:5
617. 11. 2012 14:00SKST Děčín AČKD GMC Blansko A4:6
718. 11. 2012 10:00Slavoj Praha AMoravská Slavia Brno A8:2
718. 11. 2012 10:00Slovan Bohnice ASKST Hodonín B7:3
718. 11. 2012 10:00Union Plzeň ASVS Hradec Králové A3:7
718. 11. 2012 09:00Sokol Nusle Praha ASK Dobré B7:3
718. 11. 2012 10:00SF SKK El Nino Praha AČKD GMC Blansko A5:5
718. 11. 2012 10:00SKST Děčín ASKST Vlašim B3:7
801. 12. 2012 16:00SKST Vlašim BSlavoj Praha A5:5
801. 12. 2012 14:00ČKD GMC Blansko ASlovan Bohnice A4:6
801. 12. 2012 14:30SK Dobré BSF SKK El Nino Praha A5:5
801. 12. 2012 16:00SVS Hradec Králové ASKST Děčín A10:0
801. 12. 2012 16:00SKST Hodonín BUnion Plzeň A7:3
801. 12. 2012 14:00Moravská Slavia Brno ASokol Nusle Praha A4:6
902. 12. 2012 10:00SKST Vlašim BSlovan Bohnice A5:5
902. 12. 2012 08:30ČKD GMC Blansko ASlavoj Praha A7:3
902. 12. 2012 10:00SK Dobré BSKST Děčín A3:7
902. 12. 2012 10:00SVS Hradec Králové ASF SKK El Nino Praha A4:6
902. 12. 2012 10:00SKST Hodonín BSokol Nusle Praha A7:3
902. 12. 2012 08:30Moravská Slavia Brno AUnion Plzeň A8:2
1015. 12. 2012 16:00Union Plzeň ASlavoj Praha A7:3
1015. 12. 2012 15:00Sokol Nusle Praha ASlovan Bohnice A4:6
1004. 01. 2013 18:00SF SKK El Nino Praha ASKST Hodonín B4:6
1015. 12. 2012 14:00SKST Děčín AMoravská Slavia Brno A3:7
1015. 12. 2012 16:00SKST Vlašim BSK Dobré B10:0wo
1015. 12. 2012 14:00ČKD GMC Blansko ASVS Hradec Králové A6:4
1116. 12. 2012 10:00Union Plzeň ASlovan Bohnice A3:7
1116. 12. 2012 10:00Sokol Nusle Praha ASlavoj Praha A4:6
1116. 12. 2012 10:00SF SKK El Nino Praha AMoravská Slavia Brno A4:6
1105. 01. 2013 10:00SKST Děčín ASKST Hodonín B0:10
1116. 12. 2012 10:00SKST Vlašim BSVS Hradec Králové A4:6
1116. 12. 2012 10:00ČKD GMC Blansko ASK Dobré B10:0wo
1212. 01. 2013 15:00Sokol Nusle Praha AUnion Plzeň A2:8
1212. 01. 2013 14:00SKST Děčín ASF SKK El Nino Praha A2:8
1212. 01. 2013 14:00ČKD GMC Blansko ASKST Vlašim B6:4
1212. 01. 2013 16:00SVS Hradec Králové ASK Dobré B6:4
1212. 01. 2013 10:30Moravská Slavia Brno ASKST Hodonín B2:8
1212. 01. 2013 16:00Slovan Bohnice ASlavoj Praha A6:4
1326. 01. 2013 14:30SK Dobré BSlavoj Praha A4:6
1326. 01. 2013 16:00SVS Hradec Králové ASlovan Bohnice A4:6
1326. 01. 2013 16:00SKST Vlašim BSKST Hodonín B7:3
1326. 01. 2013 14:00ČKD GMC Blansko AMoravská Slavia Brno A6:4
1326. 01. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha AUnion Plzeň A5:5
1326. 01. 2013 14:00SKST Děčín ASokol Nusle Praha A8:2
1427. 01. 2013 10:00SVS Hradec Králové ASlavoj Praha A3:7
1427. 01. 2013 10:00SK Dobré BSlovan Bohnice A2:8
1427. 01. 2013 10:00ČKD GMC Blansko ASKST Hodonín B4:6
1427. 01. 2013 10:00SKST Vlašim BMoravská Slavia Brno A8:2
1427. 01. 2013 10:00SKST Děčín AUnion Plzeň A3:7
1427. 01. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha ASokol Nusle Praha A5:5
1509. 02. 2013 16:00Slavoj Praha ASF SKK El Nino Praha A6:4
1509. 02. 2013 16:00Slovan Bohnice ASKST Děčín A9:1
1509. 02. 2013 16:00Union Plzeň ASKST Vlašim B2:8
1509. 02. 2013 15:00Sokol Nusle Praha AČKD GMC Blansko A10:0
1509. 02. 2013 14:00SKST Hodonín BSK Dobré B10:0
1509. 02. 2013 14:00Moravská Slavia Brno ASVS Hradec Králové A6:4
1610. 02. 2013 10:00Slovan Bohnice ASF SKK El Nino Praha A7:3
1610. 02. 2013 10:00Slavoj Praha ASKST Děčín A7:3
1610. 02. 2013 10:00Sokol Nusle Praha ASKST Vlašim B8:2
1610. 02. 2013 10:00Union Plzeň AČKD GMC Blansko A6:4
1610. 02. 2013 08:30Moravská Slavia Brno ASK Dobré B9:1
1610. 02. 2013 10:00SKST Hodonín BSVS Hradec Králové A6:4
1723. 02. 2013 16:00SKST Hodonín BSlavoj Praha A8:2
1723. 02. 2013 14:00Moravská Slavia Brno ASlovan Bohnice A2:8
1723. 02. 2013 14:30SK Dobré BUnion Plzeň A6:4
1716. 02. 2013 11:00
ve Voděradech
SVS Hradec Králové ASokol Nusle Praha A3:7
1723. 02. 2013 16:00SKST Vlašim BSF SKK El Nino Praha A9:1
1723. 02. 2013 14:00ČKD GMC Blansko ASKST Děčín A5:5
1824. 02. 2013 08:30Moravská Slavia Brno ASlavoj Praha A4:6
1824. 02. 2013 10:00SKST Hodonín BSlovan Bohnice A3:7
1822. 02. 2013 19:00
v herně Un.Plzeň
SVS Hradec Králové AUnion Plzeň A7:3
1824. 02. 2013 10:00SK Dobré BSokol Nusle Praha A2:8
1824. 02. 2013 08:30ČKD GMC Blansko ASF SKK El Nino Praha A4:6
1824. 02. 2013 10:00SKST Vlašim BSKST Děčín A7:3
1909. 03. 2013 16:00Slavoj Praha ASKST Vlašim B5:5
1909. 03. 2013 16:00Slovan Bohnice AČKD GMC Blansko A7:3
1909. 03. 2013 17:00SF SKK El Nino Praha ASK Dobré B8:2
1909. 03. 2013 14:00SKST Děčín ASVS Hradec Králové A2:8
1909. 03. 2013 16:00Union Plzeň ASKST Hodonín B3:7
1909. 03. 2013 15:00Sokol Nusle Praha AMoravská Slavia Brno A8:2
2010. 03. 2013 10:00Slovan Bohnice ASKST Vlašim B7:3
2010. 03. 2013 10:00Slavoj Praha AČKD GMC Blansko A7:3
2010. 03. 2013 10:00SKST Děčín ASK Dobré B9:1
2010. 03. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha ASVS Hradec Králové A5:5
2010. 03. 2013 10:30Sokol Nusle Praha ASKST Hodonín B5:5
2010. 03. 2013 10:00Union Plzeň AMoravská Slavia Brno A4:6
2123. 03. 2013 16:00Slavoj Praha AUnion Plzeň A8:2
2123. 03. 2013 16:00Slovan Bohnice ASokol Nusle Praha A4:6
2123. 03. 2013 14:00SKST Hodonín BSF SKK El Nino Praha A9:1
2123. 03. 2013 14:00Moravská Slavia Brno ASKST Děčín A5:5
2123. 03. 2013 14:30SK Dobré BSKST Vlašim B3:7
2123. 03. 2013 16:00SVS Hradec Králové AČKD GMC Blansko A9:1
2224. 03. 2013 10:00Slovan Bohnice AUnion Plzeň A8:2
2224. 03. 2013 10:00Slavoj Praha ASokol Nusle Praha A5:5
2224. 03. 2013 08:30Moravská Slavia Brno ASF SKK El Nino Praha A7:3
2224. 03. 2013 10:00SKST Hodonín BSKST Děčín A10:0
2224. 03. 2013 10:00SVS Hradec Králové ASKST Vlašim B3:7
2224. 03. 2013 10:00SK Dobré BČKD GMC Blansko A3:7
1/106. 04. 2013 15:00Slovan Bohnice ASokol Nusle Praha A0:5wo
1/106. 04. 2013 15:00Slavoj Praha ASKST Hodonín B1:5
1/213. 04. 2013 15:00Sokol Nusle Praha ASlovan Bohnice A5:0wo
1/213. 04. 2013 15:00SKST Hodonín BSlavoj Praha A5:0
2/127. 04. 2013 15:00SKST Hodonín BSokol Nusle Praha A4:5
2/204. 05. 2013 15:00Sokol Nusle Praha ASKST Hodonín B4:5
2/305. 05. 2013 14:00SKST Hodonín BSokol Nusle Praha A4:5
2.liga žen skupina A
106. 10. 2012 10:30Union Plzeň BSokol Nusle B6:4
122. 09. 2012 10:30ABC Branik AABC Branik B4:6
106. 10. 2012 10:30Calofrig Borovany ASokol České Budějovice A8:2
106. 10. 2012 10:00Sokol Stodůlky AStadion Žižkov DDM ULITA A6:4
106. 10. 2012 10:30Sokol Plzeň V ASokol Bor A střechy Homolka9:1
106. 10. 2012 10:00Slavoj Praha BSlovan Bohnice B6:4
220. 10. 2012 10:00Slavoj Praha BSokol Stodůlky A7:3
220. 10. 2012 10:00Slovan Bohnice BStadion Žižkov DDM ULITA A10:0
220. 10. 2012 10:30Sokol Plzeň V ACalofrig Borovany A7:3
220. 10. 2012 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaSokol České Budějovice A4:6
220. 10. 2012 10:30Union Plzeň BABC Branik A3:7
220. 10. 2012 10:30Sokol Nusle BABC Branik B4:6
320. 10. 2012 14:00Slavoj Praha BStadion Žižkov DDM ULITA A7:3
320. 10. 2012 14:00Slovan Bohnice BSokol Stodůlky A9:1
320. 10. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASokol České Budějovice A8:2
320. 10. 2012 15:00Sokol Bor A střechy HomolkaCalofrig Borovany A6:4
320. 10. 2012 15:00Union Plzeň BABC Branik B6:4
320. 10. 2012 15:00Sokol Nusle BABC Branik A4:6
403. 11. 2012 10:30ABC Branik ASlavoj Praha B0:10
403. 11. 2012 10:30ABC Branik BSlovan Bohnice B8:2
403. 11. 2012 10:30Calofrig Borovany AUnion Plzeň B4:6
403. 11. 2012 10:30Sokol České Budějovice ASokol Nusle B1:9
403. 11. 2012 10:00Sokol Stodůlky ASokol Plzeň V A2:8
403. 11. 2012 10:00Stadion Žižkov DDM ULITA ASokol Bor A střechy Homolka5:5
503. 11. 2012 14:00ABC Branik ASlovan Bohnice B5:5
503. 11. 2012 14:00ABC Branik BSlavoj Praha B7:3
503. 11. 2012 15:00Calofrig Borovany ASokol Nusle B5:5
503. 11. 2012 14:00Sokol České Budějovice AUnion Plzeň B3:7
503. 11. 2012 14:30Sokol Stodůlky ASokol Bor A střechy Homolka7:3
503. 11. 2012 14:00Stadion Žižkov DDM ULITA ASokol Plzeň V A5:5
617. 11. 2012 10:00Slavoj Praha BSokol Plzeň V A4:6
617. 11. 2012 10:00Slovan Bohnice BSokol Bor A střechy Homolka6:4
617. 11. 2012 10:30Union Plzeň BSokol Stodůlky A7:3
617. 11. 2012 10:30Sokol Nusle BStadion Žižkov DDM ULITA A8:2
617. 11. 2012 10:30ABC Branik ACalofrig Borovany A10:0
617. 11. 2012 10:30ABC Branik BSokol České Budějovice A8:2
717. 11. 2012 14:00Slavoj Praha BSokol Bor A střechy Homolka10:0
717. 11. 2012 14:00Slovan Bohnice BSokol Plzeň V A8:2
717. 11. 2012 15:00Union Plzeň BStadion Žižkov DDM ULITA A7:3
717. 11. 2012 15:00Sokol Nusle BSokol Stodůlky A6:4
717. 11. 2012 14:00ABC Branik ASokol České Budějovice A5:5
717. 11. 2012 14:00ABC Branik BCalofrig Borovany A8:2
801. 12. 2012 10:30Calofrig Borovany ASlavoj Praha B1:9
801. 12. 2012 10:30Sokol České Budějovice ASlovan Bohnice B3:7
801. 12. 2012 10:00Sokol Stodůlky AABC Branik A5:5
801. 12. 2012 10:00Stadion Žižkov DDM ULITA AABC Branik B3:7
801. 12. 2012 10:30Sokol Plzeň V AUnion Plzeň B10:0
801. 12. 2012 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaSokol Nusle B5:5
901. 12. 2012 15:00Calofrig Borovany ASlovan Bohnice B3:7
901. 12. 2012 15:00Sokol České Budějovice ASlavoj Praha B2:8
901. 12. 2012 14:30Sokol Stodůlky AABC Branik B4:6
901. 12. 2012 14:00Stadion Žižkov DDM ULITA AABC Branik A3:7
901. 12. 2012 15:00Sokol Plzeň V ASokol Nusle B6:4
901. 12. 2012 15:00Sokol Bor A střechy HomolkaUnion Plzeň B3:7
1015. 12. 2012 10:30Union Plzeň BSlavoj Praha B3:7
1015. 12. 2012 10:30Sokol Nusle BSlovan Bohnice B3:7
1015. 12. 2012 10:30ABC Branik ASokol Plzeň V A3:7
1015. 12. 2012 10:30ABC Branik BSokol Bor A střechy Homolka10:0wo
1015. 12. 2012 10:30Calofrig Borovany ASokol Stodůlky A2:8
1015. 12. 2012 10:30Sokol České Budějovice AStadion Žižkov DDM ULITA A3:7
1115. 12. 2012 15:00Union Plzeň BSlovan Bohnice B6:4
1115. 12. 2012 15:00Sokol Nusle BSlavoj Praha B3:7
1115. 12. 2012 14:00ABC Branik ASokol Bor A střechy Homolka9:1
1115. 12. 2012 14:00ABC Branik BSokol Plzeň V A2:8
1115. 12. 2012 15:00Calofrig Borovany AStadion Žižkov DDM ULITA A8:2
1115. 12. 2012 15:00Sokol České Budějovice ASokol Stodůlky A4:6
1212. 01. 2013 10:30Sokol Nusle BUnion Plzeň B5:5
1222. 09. 2012 14:00ABC Branik BABC Branik A6:4
1212. 01. 2013 10:30Sokol České Budějovice ACalofrig Borovany A7:3
1212. 01. 2013 10:30Stadion Žižkov DDM ULITA ASokol Stodůlky A3:7
1212. 01. 2013 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaSokol Plzeň V A3:7
1212. 01. 2013 10:30Slovan Bohnice BSlavoj Praha B5:5
1326. 01. 2013 10:00Sokol Stodůlky ASlavoj Praha B1:9
1326. 01. 2013 10:00Stadion Žižkov DDM ULITA ASlovan Bohnice B3:7
1326. 01. 2013 10:30Calofrig Borovany ASokol Plzeň V A3:7
1326. 01. 2013 10:30Sokol České Budějovice ASokol Bor A střechy Homolka8:2
1326. 01. 2013 10:30ABC Branik AUnion Plzeň B5:5
1326. 01. 2013 10:30ABC Branik BSokol Nusle B5:5
1426. 01. 2013 14:00Stadion Žižkov DDM ULITA ASlavoj Praha B3:7
1426. 01. 2013 14:30Sokol Stodůlky ASlovan Bohnice B5:5
1426. 01. 2013 15:00Sokol České Budějovice ASokol Plzeň V A4:6
1426. 01. 2013 15:00Calofrig Borovany ASokol Bor A střechy Homolka4:6
1426. 01. 2013 14:00ABC Branik BUnion Plzeň B4:6
1426. 01. 2013 14:00ABC Branik ASokol Nusle B5:5
1509. 02. 2013 10:00Slavoj Praha BABC Branik A8:2
1509. 02. 2013 10:00Slovan Bohnice BABC Branik B5:5
1509. 02. 2013 10:30Union Plzeň BCalofrig Borovany A7:3
1509. 02. 2013 10:30Sokol Nusle BSokol České Budějovice A5:5
1509. 02. 2013 10:30Sokol Plzeň V ASokol Stodůlky A3:7
1509. 02. 2013 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaStadion Žižkov DDM ULITA A6:4
1609. 02. 2013 14:00Slovan Bohnice BABC Branik A6:4
1609. 02. 2013 14:00Slavoj Praha BABC Branik B3:7
1609. 02. 2013 15:00Sokol Nusle BCalofrig Borovany A5:5
1609. 02. 2013 15:00Union Plzeň BSokol České Budějovice A8:2
1609. 02. 2013 15:00Sokol Bor A střechy HomolkaSokol Stodůlky A1:9
1609. 02. 2013 15:00Sokol Plzeň V AStadion Žižkov DDM ULITA A4:6
1723. 02. 2013 10:30Sokol Plzeň V ASlavoj Praha B6:4
1723. 02. 2013 10:30Sokol Bor A střechy HomolkaSlovan Bohnice B6:4
1723. 02. 2013 10:00Sokol Stodůlky AUnion Plzeň B