Výsledky
Divize muži
101. 10. 2012 00:00TJ Kyje ATJ Slovan Bohnice A10:6
104. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ ABC Branik A10:8
101. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Sokol Michle Praha B9:9
103. 10. 2012 19:00PSK Olymp Praha ASF SKK EL Nino Praha F9:9
101. 10. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
103. 10. 2012 18:45TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha A9:9
208. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha A5:10
209. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Klánovice A3:10
208. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Střížkov A10:8
208. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BPSK Olymp Praha A9:9
211. 10. 2012 19:15TJ ABC Branik ASF SKK EL Nino Praha E4:10
208. 10. 2012 00:00TJ Kyje ATTC Elizza Praha D10:5
318. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Slovan Bohnice A10:4
315. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Kyje A10:7
317. 10. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ ABC Branik A9:9
315. 10. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Sokol Michle Praha B10:6
317. 10. 2012 18:45TTC Klánovice ASF SKK EL Nino Praha F10:8
318. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:1
422. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
422. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Nusle Praha A9:9
422. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Klánovice A10:1
425. 10. 2012 19:15TJ ABC Branik ATJ Střížkov A9:9
422. 10. 2012 00:00TJ Kyje APSK Olymp Praha A10:5
425. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha DSF SKK EL Nino Praha E3:10
529. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Slovan Bohnice A10:5
531. 10. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha D10:6
529. 10. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Kyje A6:10
531. 10. 2012 18:45TTC Klánovice ATJ ABC Branik A3:10
501. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B9:9
530. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK EL Nino Praha F10:4
605. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ASF SKK EL Nino Praha F10:5
605. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B10:5
608. 11. 2012 19:15TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha A9:9
605. 11. 2012 00:00TJ Kyje ATTC Klánovice A10:5
608. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Střížkov A5:10
605. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha EPSK Olymp Praha A10:7
714. 11. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slovan Bohnice A10:4
712. 11. 2012 00:00TJ Střížkov ASF SKK EL Nino Praha E0:10
714. 11. 2012 18:45TTC Klánovice ATTC Elizza Praha D3:10
715. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Kyje A4:10
713. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ ABC Branik A10:2
712. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Sokol Michle Praha B9:9
819. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Sokol Michle Praha B10:6
822. 11. 2012 19:15TJ ABC Branik ASF SKK EL Nino Praha F5:10
819. 11. 2012 00:00TJ Kyje ATJ Lokomotiva Vršovice B10:2
822. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A9:9
819. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Klánovice A10:5
821. 11. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ Střížkov A10:5
926. 11. 2012 00:00TJ Střížkov ATJ Slovan Bohnice A5:10
928. 11. 2012 18:45TTC Klánovice APSK Olymp Praha A9:9
929. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Nino Praha E10:3
927. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha D7:10
926. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Kyje A10:1
926. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ ABC Branik A10:2
1003. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ ABC Branik A9:9
1003. 12. 2012 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Michle Praha B9:9
1006. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha DSF SKK EL Nino Praha F10:4
1003. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B10:8
1005. 12. 2012 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha A5:10
1003. 12. 2012 00:00TJ Střížkov ATTC Klánovice A10:2
1112. 12. 2012 18:45TTC Klánovice ATJ Slovan Bohnice A7:10
1113. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:4
1111. 12. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BPSK Olymp Praha A10:5
1110. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha FSF SKK EL Nino Praha E2:10
1110. 12. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D8:10
1113. 12. 2012 19:15TJ ABC Branik ATJ Kyje A9:9
1207. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Kyje A7:10
1210. 01. 2013 19:15TJ ABC Branik ATTC Elizza Praha D3:10
1207. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Nino Praha E10:2
1207. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FPSK Olymp Praha A10:6
1208. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov A10:3
1210. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Klánovice A8:10
1317. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slovan Bohnice A3:10
1316. 01. 2013 18:45TTC Klánovice ATJ Lokomotiva Vršovice B4:10
1314. 01. 2013 00:00TJ Střížkov ASF SKK EL Nino Praha F2:10
1316. 01. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha B8:10
1314. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ ABC Branik A10:2
1317. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha DTJ Kyje A10:2
1421. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATTC Elizza Praha D9:9
1421. 01. 2013 00:00TJ Kyje ASF SKK EL Nino Praha E1:10
1424. 01. 2013 19:15TJ ABC Branik APSK Olymp Praha A9:9
1421. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Střížkov A10:4
1421. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Klánovice A10:4
1422. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha A10:4
1529. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slovan Bohnice A10:5
1531. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Nino Praha F10:4
1530. 01. 2013 18:45TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha B4:10
1528. 01. 2013 00:00TJ Střížkov ATJ ABC Branik A10:5
1530. 01. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Kyje A9:9
1528. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ETTC Elizza Praha D10:8
1604. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ASF SKK EL Nino Praha E4:10
1607. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha DPSK Olymp Praha A10:2
1604. 02. 2013 00:00TJ Kyje ATJ Střížkov A9:9
1607. 02. 2013 19:15TJ ABC Branik ATTC Klánovice A10:2
1604. 02. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A10:1
1604. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B10:8
1725. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ Slovan Bohnice A10:3
1726. 02. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha B9:9
1728. 02. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ ABC Branik A10:4
1727. 02. 2013 18:45TTC Klánovice ATJ Kyje A7:10
1725. 02. 2013 00:00TJ Střížkov ATTC Elizza Praha D5:10
1727. 02. 2013 19:00PSK Olymp Praha ASF SKK EL Nino Praha E3:10
1804. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice APSK Olymp Praha A10:6
1804. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Střížkov A10:4
1807. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha DTTC Klánovice A10:4
1804. 03. 2013 00:00TJ Kyje ATJ Sokol Nusle Praha A6:10
1807. 03. 2013 19:15TJ ABC Branik ATJ Lokomotiva Vršovice B5:10
1804. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Nino Praha F9:9
1911. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slovan Bohnice A10:3
1911. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTJ ABC Branik A10:2
1912. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Kyje A10:2
1914. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D10:5
1913. 03. 2013 18:45TTC Klánovice ASF SKK EL Nino Praha E0:10
1911. 03. 2013 00:00TJ Střížkov APSK Olymp Praha A10:7
2018. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATJ Střížkov A10:7
2020. 03. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATTC Klánovice A10:0
2018. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ETJ Sokol Nusle Praha A10:7
2021. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice B10:8
2018. 03. 2013 00:00TJ Kyje ASF SKK EL Nino Praha F4:10
2021. 03. 2013 19:15TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha B5:10
2128. 03. 2013 19:15TJ ABC Branik ATJ Slovan Bohnice A10:5
2125. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Kyje A10:2
2125. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha FTTC Elizza Praha D10:6
2126. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK EL Nino Praha E10:7
2128. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha APSK Olymp Praha A10:2
2127. 03. 2013 18:45TTC Klánovice ATJ Střížkov A7:10
2201. 04. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ATTC Klánovice A10:0
2201. 04. 2013 00:00TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A8:10
2203. 04. 2013 19:00PSK Olymp Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:4
2201. 04. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ESF SKK EL Nino Praha F10:3
2204. 04. 2013 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha B10:5
2201. 04. 2013 00:00TJ Kyje ATJ ABC Branik A10:0
1. třída A muži
102. 10. 2012 19:15Avia Čakovice BTJ Sokol Michle Praha C10:2
102. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha CSF SKK EL Nino Praha G6:10
103. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha EPSK Olymp Praha B10:6
101. 10. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Petrovice I. A7:10
101. 10. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:3
104. 10. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Slovan Bohnice B3:10
208. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Slovan Bohnice B5:10
208. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Pankrác A10:6
209. 10. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATTC Alimpex Praha A3:10
209. 10. 2012 19:15PSK Olymp Praha BTJ Střížkov C10:6
208. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Elizza Praha E9:7
208. 10. 2012 00:00Avia Čakovice BAC Sparta Praha C9:9
316. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha C10:7
317. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha EAvia Čakovice B10:8
315. 10. 2012 00:00TJ Střížkov CSF SKK EL Nino Praha G8:10
315. 10. 2012 00:00TTC Alimpex Praha APSK Olymp Praha B10:2
318. 10. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Petrovice I. A7:10
317. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:3
422. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A9:9
423. 10. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slovan Bohnice B0:10
423. 10. 2012 19:15PSK Olymp Praha BTJ Pankrác A10:4
422. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTTC Alimpex Praha A9:9
422. 10. 2012 00:00Avia Čakovice BTJ Střížkov C10:6
423. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E10:7
531. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha C10:8
529. 10. 2012 00:00TJ Střížkov CAC Sparta Praha C3:10
529. 10. 2012 00:00TTC Alimpex Praha AAvia Čakovice B9:9
501. 11. 2012 19:15TJ Pankrác ASF SKK EL Nino Praha G10:6
530. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BPSK Olymp Praha B10:4
529. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Sokol Petrovice I. A10:4
605. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Petrovice I. A9:9
606. 11. 2012 19:15PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A3:10
605. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Slovan Bohnice B7:10
605. 11. 2012 00:00Avia Čakovice BTJ Pankrác A10:0
606. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha CTTC Alimpex Praha A9:9
607. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Střížkov C9:9
712. 11. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha C7:10
712. 11. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATTC Elizza Praha E10:2
715. 11. 2012 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha C1:10
713. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BAvia Čakovice B8:10
712. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ASF SKK EL Nino Praha G10:7
713. 11. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. APSK Olymp Praha B10:7
819. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha CPSK Olymp Praha B10:2
819. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Petrovice I. A10:2
819. 11. 2012 00:00Avia Čakovice BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:2
820. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha CTJ Slovan Bohnice B7:10
821. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Pankrác A10:7
819. 11. 2012 00:00TJ Střížkov CTTC Alimpex Praha A0:10
926. 11. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:1
929. 11. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov C9:9
927. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTTC Elizza Praha E4:10
926. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AAC Sparta Praha C10:4
927. 11. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. AAvia Čakovice B6:10
927. 11. 2012 19:15PSK Olymp Praha BSF SKK EL Nino Praha G5:10
1007. 12. 2012 19:00TJ Sokol Michle Praha CSF SKK EL Nino Praha G10:4
1003. 12. 2012 00:00Avia Čakovice BPSK Olymp Praha B10:3
1004. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha CTJ Sokol Petrovice I. A10:3
1005. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:2
1003. 12. 2012 00:00TJ Střížkov CTJ Slovan Bohnice B0:10
1003. 12. 2012 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Pankrác A10:3
1113. 12. 2012 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha C7:10
1111. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice BTTC Alimpex Praha A10:4
1110. 12. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Střížkov C9:9
1111. 12. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATTC Elizza Praha E3:10
1109. 01. 2013 19:15PSK Olymp Praha BAC Sparta Praha C1:10
1110. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha GAvia Čakovice B7:10
1207. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CAvia Čakovice B6:10
1207. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GAC Sparta Praha C10:3
1208. 01. 2013 19:15PSK Olymp Praha BTTC Elizza Praha E3:10
1208. 01. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Střížkov C10:6
1207. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATTC Alimpex Praha A8:10
1208. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Pankrác A10:6
1315. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Sokol Michle Praha C10:3
1317. 01. 2013 19:15TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A9:9
1314. 01. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:1
1314. 01. 2013 00:00TJ Střížkov CPSK Olymp Praha B10:4
1316. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha ESF SKK EL Nino Praha G3:10
1326. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha CAvia Čakovice B6:10
1421. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha C5:10
1420. 02. 2013 19:00Avia Čakovice BTTC Elizza Praha E10:2
1421. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Střížkov C10:4
1422. 01. 2013 19:15PSK Olymp Praha BTTC Alimpex Praha A3:10
1422. 01. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác A10:4
1421. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Slovan Bohnice B3:10
1528. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATJ Sokol Michle Praha C10:5
1529. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Sokol Petrovice I. A10:0
1531. 01. 2013 19:15TJ Pankrác APSK Olymp Praha B9:9
1528. 01. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ASF SKK EL Nino Praha G10:3
1528. 01. 2013 00:00TJ Střížkov CAvia Čakovice B5:10
1530. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C9:9
1604. 02. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha E9:9
1605. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha CTJ Střížkov C10:4
1604. 02. 2013 00:00Avia Čakovice BTTC Alimpex Praha A8:10
1604. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Pankrác A10:2
1605. 02. 2013 19:15PSK Olymp Praha BTJ Slovan Bohnice B6:10
1605. 02. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:4
1726. 02. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha C10:5
1725. 02. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA APSK Olymp Praha B8:10
1726. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BSF SKK EL Nino Praha G10:3
1728. 02. 2013 19:15TJ Pankrác AAvia Čakovice B5:10
1725. 02. 2013 00:00TTC Alimpex Praha AAC Sparta Praha C10:6
1725. 02. 2013 19:30TJ Střížkov CTTC Elizza Praha E10:6
1804. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov C10:7
1806. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha ETTC Alimpex Praha A5:10
1805. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha CTJ Pankrác A10:8
1804. 03. 2013 00:00Avia Čakovice BTJ Slovan Bohnice B7:10
1804. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:7
1805. 03. 2013 19:15PSK Olymp Praha BTJ Sokol Petrovice I. A6:10
1912. 03. 2013 19:15PSK Olymp Praha BTJ Sokol Michle Praha C10:8
1912. 03. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Nino Praha G10:3
1911. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AAvia Čakovice B0:10
1912. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BAC Sparta Praha C10:0
1914. 03. 2013 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha E10:6
1911. 03. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Střížkov C10:4
2018. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Alimpex Praha A3:10
2018. 03. 2013 00:00TJ Střížkov CTJ Pankrác A7:10
2020. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha ETJ Slovan Bohnice B1:10
2019. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:7
2018. 03. 2013 00:00Avia Čakovice BTJ Sokol Petrovice I. A10:2
2018. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GPSK Olymp Praha B10:4
2125. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha GTJ Sokol Michle Praha C10:5
2126. 03. 2013 19:15PSK Olymp Praha BAvia Čakovice B4:10
2126. 03. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha C0:10
2125. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ATTC Elizza Praha E7:10
2126. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice BTJ Střížkov C10:1
2128. 03. 2013 19:15TJ Pankrác ATTC Alimpex Praha A0:10
2201. 04. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Pankrác A10:4
2201. 04. 2013 00:00TTC Alimpex Praha ATJ Slovan Bohnice B9:9
2201. 04. 2013 00:00TJ Střížkov CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A10:7
2203. 04. 2013 19:00TTC Elizza Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:6
2202. 04. 2013 19:00AC Sparta Praha CPSK Olymp Praha B6:10
2201. 04. 2013 00:00Avia Čakovice BSF SKK EL Nino Praha G10:3
1. třída B muži
101. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice B10:8
102. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slovan Bohnice D10:5
103. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Slavoj Praha A6:10
103. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Střížkov B4:10
104. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CAC Sparta Praha D10:5
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Michle Praha D7:10
208. 10. 2012 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha D10:2
208. 10. 2012 00:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha E1:10
208. 10. 2012 00:00TJ Střížkov BTJ Slovan Bohnice C10:3
210. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
211. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTTC Elizza Praha F3:10
208. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C10:1
316. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice B0:10
317. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha B7:10
317. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slovan Bohnice D10:7
318. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Slavoj Praha A5:10
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Střížkov B10:7
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha D10:2
422. 10. 2012 00:00TTC Klánovice BAC Sparta Praha D2:10
422. 10. 2012 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha D10:2
424. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha E10:2
425. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Slovan Bohnice C7:10
422. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:3
423. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha F3:10
531. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTTC Klánovice B6:10
531. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Lokomotiva Vršovice C5:10
501. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha B9:9
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slovan Bohnice D10:4
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slavoj Praha A8:10
529. 10. 2012 00:00AC Sparta Praha DTJ Střížkov B6:10
605. 11. 2012 00:00TTC Klánovice BTJ Střížkov B10:6
607. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha D9:9
608. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Michle Praha D7:10
605. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha E10:1
606. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slovan Bohnice C10:7
607. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
714. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Klánovice B8:10
715. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Elizza Praha F10:4
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice C10:5
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha B5:10
712. 11. 2012 00:00AC Sparta Praha DTJ Slovan Bohnice D10:4
712. 11. 2012 00:00TJ Střížkov BTJ Slavoj Praha A9:9
819. 11. 2012 00:00TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha A8:10
822. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Střížkov B5:10
819. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha D10:3
820. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle Praha D7:10
821. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha E9:9
821. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slovan Bohnice C10:5
929. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTTC Klánovice B6:10
926. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A4:10
926. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha F4:10
926. 11. 2012 00:00AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C10:8
926. 11. 2012 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha B3:10
929. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Slovan Bohnice D10:4
1003. 12. 2012 00:00TTC Klánovice BTJ Slovan Bohnice D1:10
1003. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha A10:4
1004. 12. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Střížkov B3:10
1005. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha D2:10
1005. 12. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha D10:6
1006. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Michle Praha E10:6
1110. 12. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice B10:6
1110. 12. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slovan Bohnice C10:7
1110. 12. 2012 00:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:5
1110. 12. 2012 00:00TJ Střížkov BTTC Elizza Praha F10:5
1112. 12. 2012 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:0
1113. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha B7:10
1207. 01. 2013 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha B0:10
1210. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C8:10
1209. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha F9:9
1207. 01. 2013 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A0:10wo
1207. 01. 2013 00:00AC Sparta Praha DTJ Slovan Bohnice C10:6
1207. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Michle Praha E8:10
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Klánovice B10:8
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha D9:9
1317. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Střížkov B8:10
1316. 01. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slavoj Praha A7:10
1316. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Slovan Bohnice D10:3
1315. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha B4:10
1421. 01. 2013 00:00TTC Klánovice BTJ Lokomotiva Vršovice C10:7
1421. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha F10:5
1424. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:2
1423. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Slovan Bohnice C10:3
1421. 01. 2013 00:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha E8:10
1421. 01. 2013 00:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha D10:5
1528. 01. 2013 00:00AC Sparta Praha DTTC Klánovice B10:0
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Střížkov B10:6
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slavoj Praha A5:10
1531. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Slovan Bohnice D10:8
1530. 01. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha B4:10
1530. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C10:2
1625. 02. 2013 19:00TTC Klánovice BTTC Elizza Praha F7:10
1605. 02. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A2:10
1604. 02. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slovan Bohnice C10:6
1607. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Sokol Michle Praha E5:10
1606. 02. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:4
1604. 02. 2013 00:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha D4:10
1725. 02. 2013 00:00TJ Střížkov BTTC Klánovice B5:10
1725. 02. 2013 00:00AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha A9:9
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slovan Bohnice D10:5
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Nusle Praha B6:10
1728. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1727. 02. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha F7:10
1804. 03. 2013 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:1
1806. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Slovan Bohnice C10:7
1805. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle Praha E10:6
1804. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha D10:0
1807. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DAC Sparta Praha D10:8
1806. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Střížkov B10:4
1913. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice B10:5
1911. 03. 2013 00:00TJ Střížkov BTJ Slovan Bohnice D10:6
1911. 03. 2013 00:00AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha B7:10
1911. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C9:9
1911. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha F7:10
1914. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
2018. 03. 2013 00:00TTC Klánovice BTJ Slovan Bohnice C9:9
2020. 03. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha E10:7
2020. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha D10:4
2019. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha D8:10
2018. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov B10:0
2021. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTJ Slavoj Praha A4:10
2128. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice DTTC Klánovice B9:9
2127. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:2
2125. 03. 2013 00:00TJ Střížkov BTJ Lokomotiva Vršovice C10:0
2125. 03. 2013 00:00AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha F10:6
2125. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
2125. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slovan Bohnice C10:3
2201. 04. 2013 00:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha E10:3
2204. 04. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice CTJ Sokol Michle Praha D9:9
2203. 04. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha D7:10
2203. 04. 2013 19:00TTC Elizza Praha FTJ Střížkov B10:2
2202. 04. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha A9:9
2201. 04. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slovan Bohnice D10:0
2. třída A muži
101. 10. 2012 00:00TJ Kyje BTJ Pankrác C10:3
101. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Malešice A9:9
101. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Slavoj Praha B2:10
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
101. 10. 2012 00:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha E7:8
101. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HAvia Čakovice C10:4
211. 10. 2012 19:15TJ Pankrác CAvia Čakovice C6:10
211. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ESF SKK EL Nino Praha H4:10
208. 10. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ ABC Branik C8:10
210. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle Praha F2:10
211. 10. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Lokomotiva Vršovice D10:3
208. 10. 2012 00:00TJ Kyje BSK OAZA Praha A4:10
315. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Pankrác C10:8
315. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Kyje B6:10
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice A2:10
315. 10. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Slavoj Praha B5:10
315. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
315. 10. 2012 00:00Avia Čakovice CAC Sparta Praha E10:7
425. 10. 2012 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha E2:10
422. 10. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AAvia Čakovice C3:10
424. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Nino Praha H1:10
425. 10. 2012 19:00TJ Malešice ATJ ABC Branik C10:2
422. 10. 2012 00:00TJ Kyje BTJ Sokol Michle Praha F10:5
422. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D10:2
529. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Pankrác C3:10
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FSK OAZA Praha A2:10
529. 10. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Kyje B5:10
529. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Malešice A10:3
529. 10. 2012 00:00Avia Čakovice CTJ Slavoj Praha B10:4
501. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
608. 11. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
607. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha E10:4
608. 11. 2012 19:00TJ Malešice AAvia Čakovice C4:10
605. 11. 2012 00:00TJ Kyje BSF SKK EL Nino Praha H10:4
605. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ ABC Branik C10:6
605. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle Praha F9:9
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Pankrác C9:9
712. 11. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Lokomotiva Vršovice D10:6
712. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HSK OAZA Praha A10:3
712. 11. 2012 00:00Avia Čakovice CTJ Kyje B10:4
715. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Malešice A10:2
712. 11. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Slavoj Praha B10:7
822. 11. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Slavoj Praha B2:10
822. 11. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
819. 11. 2012 00:00TJ Kyje BAC Sparta Praha E2:10
819. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha AAvia Čakovice C10:3
819. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSF SKK EL Nino Praha H0:10
819. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ ABC Branik C10:4
926. 11. 2012 00:00TJ ABC Branik CTJ Pankrác C9:9
926. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Sokol Michle Praha F10:5
926. 11. 2012 00:00Avia Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice D10:1
929. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ESK OAZA Praha A10:2
926. 11. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Kyje B3:10
928. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Malešice A10:7
1006. 12. 2012 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice A10:6
1003. 12. 2012 00:00TJ Kyje BTJ Slavoj Praha B2:10
1003. 12. 2012 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
1003. 12. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha E3:10
1003. 12. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha FAvia Čakovice C3:10
1003. 12. 2012 00:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Nino Praha H1:10
1110. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Pankrác C10:2
1110. 12. 2012 00:00Avia Čakovice CTJ ABC Branik C10:6
1113. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha F10:0
1110. 12. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice D3:10
1112. 12. 2012 19:15TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A10:5
1113. 12. 2012 19:00TJ Malešice ATJ Kyje B8:10
1210. 01. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Kyje B9:9
1210. 01. 2013 19:00TJ Malešice ASK OAZA Praha A8:10
1209. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D10:7
1207. 01. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Michle Praha F4:10
1210. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ ABC Branik C10:5
1207. 01. 2013 00:00Avia Čakovice CSF SKK EL Nino Praha H8:10
1314. 01. 2013 00:00Avia Čakovice CTJ Pankrác C10:1
1314. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HAC Sparta Praha E10:8
1314. 01. 2013 00:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Slavoj Praha B2:10
1314. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice A7:10
1314. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Kyje B10:8
1424. 01. 2013 19:15TJ Pankrác CSK OAZA Praha A6:10
1421. 01. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1424. 01. 2013 19:00TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha F10:3
1423. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ ABC Branik C10:8
1421. 01. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASF SKK EL Nino Praha H1:10
1424. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha EAvia Čakovice C10:1
1531. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Pankrác C10:7
1528. 01. 2013 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
1528. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Slavoj Praha B8:10
1528. 01. 2013 00:00TJ ABC Branik CTJ Malešice A9:9
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Kyje B6:10
1528. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK OAZA Praha A5:10
1607. 02. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice D10:6
1604. 02. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha F10:1
1604. 02. 2013 00:00TJ Kyje BTJ ABC Branik C10:6
1607. 02. 2013 19:00TJ Malešice ASF SKK EL Nino Praha H6:10
1606. 02. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BAvia Čakovice C7:10
1604. 02. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AAC Sparta Praha E3:10
1725. 02. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Pankrác C6:10
1728. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha B10:2
1725. 02. 2013 00:00Avia Čakovice CTJ Malešice A10:8
1725. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Kyje B10:5
1725. 02. 2013 00:00TJ ABC Branik CSK OAZA Praha A4:10
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1807. 03. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha F9:9
1804. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ ABC Branik C3:10
1804. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha ASF SKK EL Nino Praha H8:10
1804. 03. 2013 00:00TJ Kyje BAvia Čakovice C7:10
1807. 03. 2013 19:00TJ Malešice AAC Sparta Praha E6:10
1806. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
1913. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác C10:4
1911. 03. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Malešice A4:10
1914. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Kyje B10:8
1911. 03. 2013 00:00Avia Čakovice CSK OAZA Praha A9:9
1911. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D10:0
1911. 03. 2013 00:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Michle Praha F10:5
2021. 03. 2013 19:15TJ Pankrác CTJ ABC Branik C9:9
2018. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FSF SKK EL Nino Praha H1:10
2018. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAvia Čakovice C1:10
2018. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha AAC Sparta Praha E4:10
2018. 03. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
2021. 03. 2013 19:00TJ Malešice ATJ Slavoj Praha B10:2
2128. 03. 2013 19:00TJ Malešice ATJ Pankrác C9:9
2127. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Kyje B5:10
2125. 03. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK OAZA Praha A9:9
2128. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice D10:0
2125. 03. 2013 00:00Avia Čakovice CTJ Sokol Michle Praha F10:5
2125. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha HTJ ABC Branik C10:3
2204. 04. 2013 19:15TJ Pankrác CSF SKK EL Nino Praha H7:10
2201. 04. 2013 00:00TJ ABC Branik CAvia Čakovice C6:10
2201. 04. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha FAC Sparta Praha E1:10
2201. 04. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
2201. 04. 2013 00:00SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B9:9
2201. 04. 2013 00:00TJ Kyje BTJ Malešice A10:3
2. třída B muži
104. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác B10:8
101. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Malešice B10:8
102. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Žižkov A10:8
110. 10. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Slovan Bohnice E6:10
101. 10. 2012 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Kbely A10:7
101. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška ATTC Klánovice C6:10
211. 10. 2012 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice C10:8
211. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Zelená Liška A7:10
210. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice EAvia Čakovice D7:10
211. 10. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Branik B10:4
211. 10. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice I. B10:2
211. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:4
315. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Pankrác B10:7
316. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Nusle Praha C4:10
316. 10. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Malešice B10:7
315. 10. 2012 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Žižkov A9:9
315. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška ATJ Slovan Bohnice E9:9
315. 10. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Kbely A5:10
425. 10. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Kbely A10:6
424. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETTC Klánovice C10:0
425. 10. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Zelená Liška A3:10
425. 10. 2012 19:00TJ Malešice BAvia Čakovice D10:4
425. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ ABC Branik B10:4
422. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Petrovice I. B10:6
530. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác B9:9
530. 10. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B9:9
529. 10. 2012 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha C5:10
529. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška ATJ Malešice B10:8
529. 10. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Žižkov A10:3
501. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Slovan Bohnice E10:5
608. 11. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Slovan Bohnice E3:10
608. 11. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Kbely A5:10
608. 11. 2012 19:00TJ Malešice BTTC Klánovice C4:10
608. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Zelená Liška A10:1
605. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BAvia Čakovice D5:10
606. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ ABC Branik B10:3
713. 11. 2012 19:00TJ ABC Branik BTJ Pankrác B4:10
712. 11. 2012 19:15Avia Čakovice DTJ Sokol Petrovice I. B9:9
712. 11. 2012 00:00TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B9:9
712. 11. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Nusle Praha C5:10
715. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Malešice B10:4
714. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Žižkov A10:1
822. 11. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov A10:3
822. 11. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Slovan Bohnice E4:10
822. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Kbely A10:7
819. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTTC Klánovice C2:10
830. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Zelená Liška A10:2
820. 11. 2012 19:00TJ ABC Branik BAvia Čakovice D9:9
926. 11. 2012 19:15Avia Čakovice DTJ Pankrác B10:4
926. 11. 2012 00:00TJ Zelená Liška ATJ ABC Branik B7:10
926. 11. 2012 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Petrovice I. B10:8
929. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B3:10
928. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha C8:10
929. 11. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice B10:5
1006. 12. 2012 19:15TJ Pankrác BTJ Malešice B9:9
1006. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Žižkov A10:3
1003. 12. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Slovan Bohnice E6:10
1004. 12. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Kbely A10:2
1004. 12. 2012 19:00TJ ABC Branik BTTC Klánovice C8:10
1003. 12. 2012 19:15Avia Čakovice DTJ Zelená Liška A10:0
1110. 12. 2012 00:00TJ Zelená Liška ATJ Pankrác B6:10
1110. 12. 2012 19:00TTC Klánovice CAvia Čakovice D8:10
1113. 12. 2012 18:30TJ Sokol Kbely ATJ ABC Branik B10:6
1112. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. B10:6
1113. 12. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B7:10
1113. 12. 2012 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Nusle Praha C6:10
1210. 01. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha C6:10
1210. 01. 2013 19:00TJ Malešice BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B9:9
1210. 01. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. B9:9
1209. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ ABC Branik B10:6
1210. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely AAvia Čakovice D9:9
1207. 01. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Zelená Liška A10:2
1314. 01. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Pankrác B10:3
1314. 01. 2013 00:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Kbely A4:10
1314. 01. 2013 19:15Avia Čakovice DTJ Slovan Bohnice E10:5
1315. 01. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Žižkov A7:10
1315. 01. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Malešice B10:3
1314. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Nusle Praha C9:9
1424. 01. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:8
1424. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Petrovice I. B10:2
1424. 01. 2013 19:00TJ Malešice BTJ ABC Branik B10:8
1424. 01. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov AAvia Čakovice D10:2
1423. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Zelená Liška A10:3
1424. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Klánovice C10:7
1531. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Pankrác B10:3
1528. 01. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Slovan Bohnice E10:8
1528. 01. 2013 00:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Žižkov A8:10
1528. 01. 2013 19:15Avia Čakovice DTJ Malešice B10:3
1529. 01. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Nusle Praha C5:10
1529. 01. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:5
1607. 02. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Petrovice I. B2:10
1604. 02. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ ABC Branik B10:3
1607. 02. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAvia Čakovice D9:9
1607. 02. 2013 19:00TJ Malešice BTJ Zelená Liška A10:8
1607. 02. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice C10:6
1606. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Sokol Kbely A10:6
1727. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Pankrác B10:5
1728. 02. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Žižkov A10:4
1725. 02. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Malešice B3:10
1725. 02. 2013 00:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nusle Praha C4:10
1725. 02. 2013 19:15Avia Čakovice DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:2
1726. 02. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Petrovice I. B9:9
1807. 03. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ ABC Branik B10:7
1805. 03. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. BAvia Čakovice D9:9
1804. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Zelená Liška A10:6
1807. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Klánovice C10:0
1807. 03. 2013 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Kbely A2:10
1807. 03. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slovan Bohnice E2:10
1914. 03. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác B10:2
1913. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Malešice B10:4
1914. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha C1:10
1911. 03. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:6
1911. 03. 2013 00:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. B4:10
1911. 03. 2013 19:15Avia Čakovice DTJ ABC Branik B10:0
2021. 03. 2013 19:15TJ Pankrác BAvia Čakovice D10:7
2019. 03. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Zelená Liška A8:10
2019. 03. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTTC Klánovice C8:10
2018. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Kbely A8:10
2021. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slovan Bohnice E6:10
2021. 03. 2013 19:00TJ Malešice BTJ Sokol Žižkov A10:4
2128. 03. 2013 19:00TJ Malešice BTJ Pankrác B10:2
2128. 03. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha C10:4
2127. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B10:1
2128. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice I. B2:10
2125. 03. 2013 19:00TTC Klánovice CTJ ABC Branik B10:0
2125. 03. 2013 00:00TJ Zelená Liška AAvia Čakovice D6:10
2204. 04. 2013 19:15TJ Pankrác BTJ Zelená Liška A10:4
2201. 04. 2013 19:15Avia Čakovice DTTC Klánovice C10:0
2202. 04. 2013 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Kbely A9:9
2202. 04. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Slovan Bohnice E10:3
2201. 04. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA BTJ Sokol Žižkov A5:10
2204. 04. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Malešice B9:9
3. třída A muži
101. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FSK OAZA Praha C10:1
101. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Střížkov D9:9
102. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B2:10
101. 10. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Elizza Praha H8:10
103. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK EL Nino Praha I10:6
101. 10. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Radotín B10:0
208. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Radotín B10:0
211. 10. 2012 19:00SF SKK EL Nino Praha ISK Slivenec A10:8
210. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nusle Praha D8:10
210. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK Dolní Měcholupy A6:10
212. 10. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Nové Vysočany A10:2
208. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Orion Praha A6:10
315. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha ASK OAZA Praha C10:3
316. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Slovan Bohnice F10:2
315. 10. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Střížkov D10:6
317. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B7:10
315. 10. 2012 00:00SK Slivenec ATTC Elizza Praha H10:7
318. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BSF SKK EL Nino Praha I1:10
426. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha CSF SKK EL Nino Praha I3:10
424. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Radotín B10:2
424. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK Slivenec A10:4
426. 10. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha D10:1
422. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FSK Dolní Měcholupy A10:3
422. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Nové Vysočany A10:6
530. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha C10:7
529. 10. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Orion Praha A9:9
531. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Slovan Bohnice F10:5
529. 10. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Střížkov D3:10
501. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B0:10
529. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITTC Elizza Praha H10:7
605. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha CTTC Elizza Praha H10:4
607. 11. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Nino Praha I5:10
609. 11. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Radotín B10:0
605. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FSK Slivenec A10:5
605. 11. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha D10:2
606. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Dolní Měcholupy A9:9
712. 11. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha C10:4
714. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
712. 11. 2012 00:00SK Slivenec ATJ Orion Praha A8:10
715. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Slovan Bohnice F0:10
712. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Střížkov D5:10
714. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B1:10
819. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:8
823. 11. 2012 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha H10:4
819. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FSF SKK EL Nino Praha I6:10
819. 11. 2012 19:10TJ Orion Praha ATJ Sokol Radotín B10:0
820. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Slivenec A10:7
819. 11. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D10:2
928. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK OAZA Praha C10:7
926. 11. 2012 00:00SK Slivenec ASK Dolní Měcholupy A4:10
929. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Nové Vysočany A2:10
926. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Orion Praha A9:9
928. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha HTJ Slovan Bohnice F10:3
928. 11. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Střížkov D10:8
1003. 12. 2012 00:00SK OAZA Praha CTJ Střížkov D0:10
1003. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:8
1003. 12. 2012 19:10TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha H10:6
1004. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASF SKK EL Nino Praha I10:2
1003. 12. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Radotín B10:0
1005. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Slivenec A7:10
1110. 12. 2012 00:00SK Slivenec ASK OAZA Praha C10:4
1113. 12. 2012 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Sokol Nusle Praha D0:10
1110. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha ISK Dolní Měcholupy A9:9
1112. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A10:5
1112. 12. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Orion Praha A8:10
1114. 12. 2012 19:15TJ Střížkov DTJ Slovan Bohnice F10:3
1207. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Slovan Bohnice F7:10
1211. 02. 2013 19:30TJ Střížkov DTJ Orion Praha A3:10
1209. 01. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Nové Vysočany A10:2
1209. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha HSK Dolní Měcholupy A10:0
1207. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Nusle Praha D10:4
1210. 01. 2013 19:15TJ Sokol Radotín BSK Slivenec A0:10
1317. 01. 2013 19:15TJ Sokol Radotín BSK OAZA Praha C0:10
1314. 01. 2013 00:00SK Slivenec ASF SKK EL Nino Praha I6:10
1316. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Elizza Praha H9:9
1314. 01. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B8:10
1315. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov D10:6
1314. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha ATJ Slovan Bohnice F10:2
1421. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Orion Praha A4:10
1421. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Nové Vysočany A10:7
1425. 01. 2013 19:15TJ Střížkov DSK Dolní Měcholupy A9:9
1423. 01. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha D10:4
1423. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha HSK Slivenec A9:9
1421. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Radotín B10:0
1528. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ISK OAZA Praha C10:1
1531. 01. 2013 19:15TJ Sokol Radotín BTTC Elizza Praha H0:10
1528. 01. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B4:10
1530. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov D4:10
1528. 01. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Slovan Bohnice F10:3
1529. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Orion Praha A4:10
1604. 02. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nové Vysočany A6:10
1604. 02. 2013 19:10TJ Orion Praha ASK Dolní Měcholupy A10:3
1604. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Nusle Praha D10:4
1608. 02. 2013 19:15TJ Střížkov DSK Slivenec A8:10
1606. 02. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Radotín B10:0wo
1606. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha HSF SKK EL Nino Praha I10:8
1727. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha HSK OAZA Praha C10:8
1725. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B1:10
1728. 02. 2013 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Střížkov D0:10
1725. 02. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Slovan Bohnice F7:10
1727. 02. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Orion Praha A4:10
1725. 02. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nové Vysočany A10:3
1804. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha CSK Dolní Měcholupy A5:10
1805. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Nusle Praha D9:9
1804. 03. 2013 19:10TJ Orion Praha ASK Slivenec A10:4
1804. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Sokol Radotín B10:0
1808. 03. 2013 19:15TJ Střížkov DSF SKK EL Nino Praha I9:9
1806. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Elizza Praha H10:7
1913. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK OAZA Praha C10:2
1913. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTJ Střížkov D10:8
1911. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Slovan Bohnice F10:3
1914. 03. 2013 19:15TJ Sokol Radotín BTJ Orion Praha A0:10
1911. 03. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Nové Vysočany A10:3
1913. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A4:10
2018. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nusle Praha D10:8
2018. 03. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy ASK Slivenec A10:4
2019. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Radotín B10:1
2018. 03. 2013 19:10TJ Orion Praha ASF SKK EL Nino Praha I10:4
2018. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTTC Elizza Praha H4:10
2022. 03. 2013 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:5
2129. 03. 2013 19:15TJ Střížkov DSK OAZA Praha C10:3
2127. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slovan Bohnice F10:0
2127. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha HTJ Orion Praha A10:2
2125. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha ITJ Sokol Nové Vysočany A5:10
2128. 03. 2013 19:15TJ Sokol Radotín BSK Dolní Měcholupy A0:10
2125. 03. 2013 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Nusle Praha D5:10
2201. 04. 2013 00:00SK OAZA Praha CSK Slivenec A9:9
2203. 04. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Radotín B10:0
2201. 04. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK EL Nino Praha I10:4
2202. 04. 2013 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha H5:10
2203. 04. 2013 17:00
Herna TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
TJ Orion Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
2201. 04. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice FTJ Střížkov D6:10
3. třída B muži
104. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Břevnov Hradčany A8:10
103. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BAvia Čakovice E6:10
104. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu APSK Olymp Praha C10:8
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTTC Elizza Praha G7:10
103. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CSK OAZA Praha B3:10
104. 10. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Kyje C6:10
210. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Kyje C10:4
208. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác D5:10
210. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:2
211. 10. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Žižkov B10:4
208. 10. 2012 00:00Avia Čakovice ETTC Praha - klub stolního tenisu A10:8
211. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Kbely B9:9
317. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Břevnov Hradčany A3:10
318. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Radotín A10:5
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BAvia Čakovice E1:10
317. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CPSK Olymp Praha C3:10
318. 10. 2012 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha G5:10
318. 10. 2012 19:00TJ Kyje CSK OAZA Praha B5:10
424. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK OAZA Praha B10:7
424. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTJ Kyje C10:4
425. 10. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Pankrác D10:6
422. 10. 2012 00:00Avia Čakovice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:0
425. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Žižkov B10:8
424. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha - klub stolního tenisu A10:5
501. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Břevnov Hradčany A5:10
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Kbely B4:10
531. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Radotín A6:10
501. 11. 2012 19:15TJ Pankrác DAvia Čakovice E10:6
501. 11. 2012 19:00TJ Kyje CPSK Olymp Praha C9:9
529. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha G5:10
607. 11. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Elizza Praha G4:10
608. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha CSK OAZA Praha B10:7
605. 11. 2012 00:00Avia Čakovice ETJ Kyje C3:10
608. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Pankrác D10:5
607. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:8
608. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Žižkov B10:0
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
714. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTTC Praha - klub stolního tenisu A6:10
715. 11. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Kbely B6:10
715. 11. 2012 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Radotín A10:8
712. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha BAvia Čakovice E6:10
714. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha GPSK Olymp Praha C10:4
821. 11. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany APSK Olymp Praha C10:2
819. 11. 2012 00:00Avia Čakovice ETTC Elizza Praha G7:10
822. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ASK OAZA Praha B10:6
821. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Kyje C8:10
822. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Pankrác D10:5
819. 11. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C6:10
928. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Břevnov Hradčany A1:10
929. 11. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Žižkov B9:9
929. 11. 2012 19:00TJ Kyje CTTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
926. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Kbely B9:9
928. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Radotín A10:4
929. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha CAvia Čakovice E4:10
1005. 12. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany AAvia Čakovice E10:8
1006. 12. 2012 19:15TJ Sokol Radotín APSK Olymp Praha C8:10
1005. 12. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Elizza Praha G4:10
1006. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASK OAZA Praha B10:4
1003. 12. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Kyje C3:10
1005. 12. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Pankrác D1:10
1113. 12. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Břevnov Hradčany A3:10
1113. 12. 2012 19:00TJ Kyje CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:3
1110. 12. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B10:8
1112. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu A10:1
1113. 12. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Kbely B10:5
1110. 12. 2012 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Radotín A9:9
1209. 01. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Radotín A10:6
1207. 01. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Kbely B10:3
1210. 01. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu A10:8
1209. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Žižkov B10:4
1207. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:6
1210. 01. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Pankrác D10:4
1317. 01. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Břevnov Hradčany A2:10
1317. 01. 2013 19:15TJ Pankrác DSK OAZA Praha B9:9
1316. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTTC Elizza Praha G4:10
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha C10:8
1317. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu AAvia Čakovice E10:7
1316. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Radotín A3:10
1423. 01. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Kbely B10:2
1424. 01. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATTC Praha - klub stolního tenisu A6:10
1421. 01. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Žižkov B10:4
1424. 01. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:0
1423. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác D10:1
1421. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Kyje C10:8
1528. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany A6:10
1531. 01. 2013 19:00TJ Kyje CTTC Elizza Praha G1:10
1531. 01. 2013 19:15TJ Pankrác DPSK Olymp Praha C10:7
1530. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CAvia Čakovice E3:10
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Radotín A7:10
1531. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Kbely B10:4
1613. 02. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
1606. 02. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Žižkov B10:5
1607. 02. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:7
1604. 02. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Pankrác D10:2
1607. 02. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Kyje C6:10
1606. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha B10:1
1727. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1725. 02. 2013 00:00SK OAZA Praha BPSK Olymp Praha C10:6
1728. 02. 2013 19:00TJ Kyje CAvia Čakovice E8:10
1728. 02. 2013 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Radotín A10:7
1727. 02. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Kbely B10:7
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
1806. 03. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Žižkov B10:5
1807. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:6
1806. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Pankrác D9:9
1807. 03. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Kyje C9:9
1804. 03. 2013 00:00Avia Čakovice ESK OAZA Praha B10:6
1807. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTTC Elizza Praha G0:10
1914. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
1913. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha GAvia Čakovice E10:2
1911. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Radotín A10:5
1914. 03. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Kbely B7:10
1914. 03. 2013 19:15TJ Pankrác DTTC Praha - klub stolního tenisu A10:6
1913. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Žižkov B10:7
2020. 03. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:3
2018. 03. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Pankrác D7:10
2021. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Kyje C10:8
2020. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BSK OAZA Praha B10:4
2021. 03. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATTC Elizza Praha G0:10
2018. 03. 2013 00:00Avia Čakovice EPSK Olymp Praha C10:0
2125. 03. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
2128. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Radotín A5:10
2127. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Kbely B10:4
2125. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu A5:10
2128. 03. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Žižkov B10:8
2128. 03. 2013 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:7
2203. 04. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác D10:0
2203. 04. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Kyje C5:10
2201. 04. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B9:9
2204. 04. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATTC Elizza Praha G10:6
2203. 04. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BPSK Olymp Praha C10:0wo
2204. 04. 2013 19:15TJ Sokol Radotín AAvia Čakovice E10:8
4. třída A muži
103. 10. 2012 19:00TTC Klánovice DSF SKK EL Nino Praha J10:2
104. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice E10:2
101. 10. 2012 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Žižkov C9:9
104. 10. 2012 18:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Nové Vysočany B5:10
104. 10. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Konstruktiva Praha B10:3
102. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Pankrác E10:4
208. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Pankrác E9:9
211. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Slovan Bohnice G5:10
208. 10. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice C9:9
211. 10. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CPSK Olymp Praha D10:2
211. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAvia Čakovice F2:10
210. 10. 2012 19:00TTC Klánovice DAC Sparta Praha F5:10
318. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha FSF SKK EL Nino Praha J10:4
315. 10. 2012 00:00Avia Čakovice FTTC Klánovice D10:4
318. 10. 2012 18:00PSK Olymp Praha DTJ Lokomotiva Vršovice E10:3
318. 10. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Žižkov C10:6
316. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Nové Vysočany B6:10
319. 10. 2012 19:15TJ Pankrác ETJ Konstruktiva Praha B0:10
422. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Konstruktiva Praha B6:10
422. 10. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Pankrác E9:9
425. 10. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Slovan Bohnice G8:10
425. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Malešice C5:10
424. 10. 2012 19:00TTC Klánovice DPSK Olymp Praha D10:3
425. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha FAvia Čakovice F10:8
529. 10. 2012 00:00Avia Čakovice FSF SKK EL Nino Praha J10:2
501. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha DAC Sparta Praha F5:10
501. 11. 2012 19:00TJ Malešice CTTC Klánovice D10:8
530. 10. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice E8:10
502. 11. 2012 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Žižkov C10:7
501. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
605. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Nové Vysočany B4:10
608. 11. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Konstruktiva Praha B10:7
608. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Pankrác E10:1
607. 11. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Slovan Bohnice G10:5
608. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Malešice C10:5
605. 11. 2012 00:00Avia Čakovice FPSK Olymp Praha D10:0
715. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha DSF SKK EL Nino Praha J9:9
715. 11. 2012 19:00TJ Malešice CAvia Čakovice F7:10
713. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GAC Sparta Praha F3:10
716. 11. 2012 19:15TJ Pankrác ETTC Klánovice D5:10
715. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Žižkov C10:8
819. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Sokol Žižkov C10:2
822. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nové Vysočany B10:3
821. 11. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Konstruktiva Praha B10:7
822. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Pankrác E10:1
819. 11. 2012 00:00Avia Čakovice FTJ Slovan Bohnice G10:1
822. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha DTJ Malešice C7:10
929. 11. 2012 19:00TJ Malešice CSF SKK EL Nino Praha J10:1
927. 11. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GPSK Olymp Praha D9:9
930. 11. 2012 19:15TJ Pankrác EAvia Čakovice F9:9
929. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha F2:10
926. 11. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTTC Klánovice D10:4
929. 11. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Lokomotiva Vršovice E8:10
1003. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E3:10
1005. 12. 2012 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Žižkov C9:9
1006. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
1003. 12. 2012 00:00Avia Čakovice FTJ Konstruktiva Praha B10:2
1006. 12. 2012 18:00PSK Olymp Praha DTJ Pankrác E10:8
1006. 12. 2012 19:00TJ Malešice CTJ Slovan Bohnice G10:5
1111. 12. 2012 19:15TJ Slovan Bohnice GSF SKK EL Nino Praha J10:7
1114. 12. 2012 19:15TJ Pankrác ETJ Malešice C5:10
1113. 12. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha BPSK Olymp Praha D10:7
1110. 12. 2012 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BAvia Čakovice F4:10
1113. 12. 2012 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha F3:10
1113. 12. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D8:10
1207. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTTC Klánovice D9:9
1210. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAC Sparta Praha F10:6
1210. 01. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CAvia Čakovice F6:10
1207. 01. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BPSK Olymp Praha D10:4
1210. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Malešice C1:10
1211. 01. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Slovan Bohnice G9:7
1318. 01. 2013 19:15TJ Pankrác ESF SKK EL Nino Praha J10:4
1315. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Konstruktiva Praha B10:8
1317. 01. 2013 19:00TJ Malešice CTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
1317. 01. 2013 18:00PSK Olymp Praha DTJ Sokol Žižkov C8:10
1314. 01. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
1317. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha FTTC Klánovice D10:5
1421. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JAC Sparta Praha F1:10
1423. 01. 2013 19:00TTC Klánovice DAvia Čakovice F8:10
1424. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EPSK Olymp Praha D8:10
1424. 01. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Malešice C7:10
1421. 01. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Slovan Bohnice G10:8
1424. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Pankrác E10:4
1531. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha BSF SKK EL Nino Praha J6:10
1501. 02. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Sokol Nové Vysočany B9:9
1529. 01. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Sokol Žižkov C10:7
1531. 01. 2013 19:00TJ Malešice CTJ Lokomotiva Vršovice E7:10
1531. 01. 2013 18:00PSK Olymp Praha DTTC Klánovice D3:10
1528. 01. 2013 00:00Avia Čakovice FAC Sparta Praha F10:7
1604. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JAvia Čakovice F3:10
1607. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha FPSK Olymp Praha D10:1
1606. 02. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Malešice C10:3
1607. 02. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Slovan Bohnice G6:10
1607. 02. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Pankrác E10:8
1604. 02. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Konstruktiva Praha B10:6
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BSF SKK EL Nino Praha J10:4
1728. 02. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov C7:10
1701. 03. 2013 19:15TJ Pankrác ETJ Lokomotiva Vršovice E9:9
1726. 02. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GTTC Klánovice D2:10
1728. 02. 2013 19:00TJ Malešice CAC Sparta Praha F2:10
1728. 02. 2013 18:00PSK Olymp Praha DAvia Čakovice F2:10
1807. 03. 2013 19:00SF SKK EL Nino Praha JPSK Olymp Praha D10:5
1804. 03. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Malešice C10:2
1807. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Slovan Bohnice G10:4
1806. 03. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Pankrác E10:3
1807. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Konstruktiva Praha B10:7
1807. 03. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
1914. 03. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CSF SKK EL Nino Praha J4:10
1911. 03. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Lokomotiva Vršovice E7:10
1914. 03. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha BTTC Klánovice D9:9
1915. 03. 2013 19:15TJ Pankrác EAC Sparta Praha F7:10
1912. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GAvia Čakovice F1:10
1914. 03. 2013 19:00TJ Malešice CPSK Olymp Praha D10:4
2018. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Malešice C10:5
2021. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha DTJ Slovan Bohnice G8:10
2018. 03. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Pankrác E10:2
2021. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Konstruktiva Praha B10:2
2020. 03. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nové Vysočany B10:3
2021. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Žižkov C8:10
2128. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESF SKK EL Nino Praha J9:9
2128. 03. 2013 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Klánovice D1:10
2125. 03. 2013 00:00TJ Sokol Nové Vysočany BAC Sparta Praha F5:10
2128. 03. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha BAvia Čakovice F7:10
2129. 03. 2013 19:15TJ Pankrác EPSK Olymp Praha D9:9
2126. 03. 2013 19:15TJ Slovan Bohnice GTJ Malešice C9:9
2201. 04. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha JTJ Slovan Bohnice G10:4
2204. 04. 2013 19:00TJ Malešice CTJ Pankrác E10:7
2204. 04. 2013 18:00PSK Olymp Praha DTJ Konstruktiva Praha B9:9
2201. 04. 2013 00:00Avia Čakovice FTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
2204. 04. 2013 19:00AC Sparta Praha FTJ Sokol Žižkov C10:2
2203. 04. 2013 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E5:10
4. třída B muži
101. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
102. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha GSK Slivenec B9:9
101. 10. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Dolní Měcholupy B3:10
103. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Petrovice I. C3:10
103. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Lokomotiva Vršovice F10:7
101. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha E10:6
212. 10. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Nusle Praha E10:6
210. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Zelená Liška B3:10
209. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Praha Podolí A10:1
208. 10. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:3
208. 10. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:8
208. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha AAC Sparta Praha G10:4
316. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
315. 10. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Konstruktiva Praha A2:10
317. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Slivenec B10:5
317. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Dolní Měcholupy B1:10
315. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Petrovice I. C9:9
315. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice F10:2
426. 10. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Lokomotiva Vršovice F10:0
423. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nusle Praha E10:2
422. 10. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Zelená Liška B10:7
422. 10. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Praha Podolí A10:6
422. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:1
423. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:8
529. 10. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Břevnov Hradčany B5:10
531. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAC Sparta Praha G0:10
531. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Konstruktiva Praha A0:10
529. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška BSK Slivenec B10:3
529. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Dolní Měcholupy B9:9
531. 10. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Petrovice I. C2:10
609. 11. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Petrovice I. C10:3
605. 11. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice F10:3
605. 11. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha E7:10
605. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška B10:2
606. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha Podolí A10:4
605. 11. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
714. 11. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Břevnov Hradčany B4:10
714. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B9:9
712. 11. 2012 00:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha G10:6
712. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Konstruktiva Praha A9:9
714. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Slivenec B2:10
713. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Dolní Měcholupy B10:4
823. 11. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Dolní Měcholupy B10:8
819. 11. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Petrovice I. C4:10
819. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice F10:2
820. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Nusle Praha E10:4
819. 11. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Zelená Liška B9:9
821. 11. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Praha Podolí A10:6
928. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Břevnov Hradčany B1:10
926. 11. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:2
926. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B6:10
928. 11. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FAC Sparta Praha G3:10
927. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Konstruktiva Praha A3:10
926. 11. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BSK Slivenec B8:10
1007. 12. 2012 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Slivenec B10:6
1003. 12. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha ASK Dolní Měcholupy B10:8
1004. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice I. C7:10
1003. 12. 2012 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
1005. 12. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha E9:9
1005. 12. 2012 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška B2:10
1110. 12. 2012 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Břevnov Hradčany B5:10
1110. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha Podolí A10:6
1112. 12. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
1111. 12. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
1110. 12. 2012 19:15SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha G8:10
1110. 12. 2012 00:00SK Slivenec BTJ Konstruktiva Praha A1:10
1211. 01. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Konstruktiva Praha A3:10
1207. 01. 2013 00:00SK Slivenec BAC Sparta Praha G9:9
1207. 01. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
1208. 01. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:0
1209. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha Podolí A10:8
1207. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška B5:10
1314. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany B2:10
1314. 01. 2013 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice F10:3
1316. 01. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Petrovice I. C3:10
1316. 01. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Dolní Měcholupy B10:2
1314. 01. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Slivenec B10:7
1315. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Konstruktiva Praha A3:10
1425. 01. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BAC Sparta Praha G10:5
1421. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1421. 01. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
1421. 01. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Praha Podolí A10:3
1422. 01. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška B10:2
1423. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nusle Praha E6:10
1530. 01. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany B3:10
1528. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. C4:10
1528. 01. 2013 00:00TJ Zelená Liška BSK Dolní Měcholupy B6:10
1530. 01. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Slivenec B1:10
1530. 01. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Konstruktiva Praha A4:10
1528. 01. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BAC Sparta Praha G8:10
1608. 02. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
1605. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:2
1604. 02. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha Podolí A10:0
1604. 02. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Zelená Liška B10:8
1604. 02. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nusle Praha E10:3
1605. 02. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice F10:4
1726. 02. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Břevnov Hradčany B7:10
1727. 02. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Dolní Měcholupy B2:10
1725. 02. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Slivenec B10:8
1725. 02. 2013 00:00TJ Zelená Liška BTJ Konstruktiva Praha A1:10
1727. 02. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí AAC Sparta Praha G3:10
1727. 02. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B9:9
1808. 03. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:3
1804. 03. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha Podolí A10:1
1805. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Zelená Liška B10:5
1804. 03. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nusle Praha E10:3
1804. 03. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Lokomotiva Vršovice F10:4
1804. 03. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Petrovice I. C3:10
1911. 03. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Břevnov Hradčany B1:10
1912. 03. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Slivenec B10:2
1913. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Konstruktiva Praha A3:10
1911. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha G10:6
1911. 03. 2013 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
1913. 03. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C2:10
2022. 03. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Praha Podolí A10:2
2020. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Zelená Liška B10:2
2018. 03. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha E10:3
2019. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha GTJ Lokomotiva Vršovice F10:3
2008. 04. 2013 19:00TJ Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. C10:4
2018. 03. 2013 00:00SK Slivenec BSK Dolní Měcholupy B10:8
2125. 03. 2013 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Břevnov Hradčany B3:10
2125. 03. 2013 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Konstruktiva Praha A2:10
2126. 03. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. CAC Sparta Praha G9:9
2127. 03. 2013 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
2125. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
2125. 03. 2013 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha Podolí A10:0
2205. 04. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Zelená Liška B10:1
2203. 04. 2013 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nusle Praha E5:10
2203. 04. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice F10:3
2201. 04. 2013 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Petrovice I. C3:10
2202. 04. 2013 19:00AC Sparta Praha GSK Dolní Měcholupy B10:4
2201. 04. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha ASK Slivenec B10:2
5. třída A muži
104. 10. 2012 19:00SK Revatti Praha ATJ Sokol Běchovice II A10:5
101. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Nusle Praha F6:10
102. 10. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ ABC Branik D7:10
105. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Praha - klub stolního tenisu B10:8
105. 10. 2012 19:00TTC Klánovice FAC Sparta Praha H4:10
103. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Kbely C7:10
211. 10. 2012 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Kbely C4:10
209. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:8
210. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTTC Klánovice F10:5
208. 10. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
210. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Petrovice I. D7:10
211. 10. 2012 19:00SK Revatti Praha ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:5
315. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Běchovice II A6:10
316. 10. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. DSK Revatti Praha A3:10
319. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha F10:7
319. 10. 2012 19:00TTC Klánovice FTJ ABC Branik D7:10
317. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTTC Praha - klub stolního tenisu B10:8
316. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely CAC Sparta Praha H10:1
425. 10. 2012 19:00TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha H5:10
424. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Kbely C10:4
422. 10. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Břevnov Hradčany C4:10
424. 10. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Klánovice F3:10
425. 10. 2012 19:00SK Revatti Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
422. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Petrovice I. D10:6
530. 10. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Běchovice II A5:10
502. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:2
502. 11. 2012 19:00TTC Klánovice FSK Revatti Praha A8:10
531. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Nusle Praha F9:9
530. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely CTJ ABC Branik D4:10
530. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha HTTC Praha - klub stolního tenisu B10:2
608. 11. 2012 19:00TJ Sokol Běchovice II ATTC Praha - klub stolního tenisu B5:10
605. 11. 2012 19:00TJ ABC Branik DAC Sparta Praha H6:10
607. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Kbely C9:9
608. 11. 2012 19:00SK Revatti Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany C10:4
605. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTTC Klánovice F10:3
606. 11. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
716. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Běchovice II A7:10
716. 11. 2012 19:00TTC Klánovice FTJ Sokol Petrovice I. D10:6
714. 11. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:2
713. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely CSK Revatti Praha A0:10
713. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Nusle Praha F10:7
715. 11. 2012 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ ABC Branik D10:4
822. 11. 2012 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ ABC Branik D7:10
821. 11. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Praha - klub stolního tenisu B9:9
822. 11. 2012 19:00SK Revatti Praha AAC Sparta Praha H10:4
819. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Kbely C8:10
820. 11. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:8
823. 11. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Klánovice F9:9
930. 11. 2012 19:00TTC Klánovice FTJ Sokol Běchovice II A1:10
928. 11. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
927. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Petrovice I. D10:1
927. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha HTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:6
928. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BSK Revatti Praha A4:10
926. 11. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Nusle Praha F9:9
1006. 12. 2012 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha F10:2
1006. 12. 2012 19:00SK Revatti Praha ATJ ABC Branik D10:1
1003. 12. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:5
1004. 12. 2012 19:30TJ Sokol Petrovice I. DAC Sparta Praha H8:10
1007. 12. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Kbely C5:10
1007. 12. 2012 19:00TTC Klánovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:4
1112. 12. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Běchovice II A9:9
1115. 12. 2012 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Klánovice F10:0
1111. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
1112. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Petrovice I. D10:4
1110. 12. 2012 19:00TJ ABC Branik DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:3
1112. 12. 2012 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK Revatti Praha A10:8
1210. 01. 2013 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK Revatti Praha A1:10
1209. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D9:9
1207. 01. 2013 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Petrovice I. D8:10
1209. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
1208. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha HTTC Klánovice F10:5
1208. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
1315. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Běchovice II A9:9
1316. 01. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CAC Sparta Praha H5:10
1318. 01. 2013 19:00TTC Klánovice FTTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
1318. 01. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ ABC Branik D2:10
1315. 01. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nusle Praha F3:10
1314. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DSK Revatti Praha A1:10
1424. 01. 2013 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D6:10
1424. 01. 2013 19:00SK Revatti Praha ATJ Sokol Petrovice I. D10:4
1423. 01. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:5
1421. 01. 2013 19:00TJ ABC Branik DTTC Klánovice F9:9
1423. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:3
1422. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Kbely C10:2
1529. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Běchovice II A10:6
1529. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Praha - klub stolního tenisu B10:7
1530. 01. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ ABC Branik D7:10
1501. 02. 2013 19:00TTC Klánovice FTJ Sokol Nusle Praha F10:5
1501. 02. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK Revatti Praha A3:10
1529. 01. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D9:9
1607. 02. 2013 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Petrovice I. D10:4
1604. 02. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
1607. 02. 2013 19:00SK Revatti Praha ATTC Klánovice F10:0
1606. 02. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:5
1604. 02. 2013 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Kbely C10:5
1606. 02. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BAC Sparta Praha H1:10
1727. 02. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Běchovice II A6:10
1726. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ ABC Branik D10:7
1726. 02. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Nusle Praha F2:10
1727. 02. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CSK Revatti Praha A4:10
1701. 03. 2013 19:00TTC Klánovice FTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D8:10
1701. 03. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Petrovice I. D10:6
1807. 03. 2013 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1805. 03. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTTC Klánovice F10:8
1804. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ Sokol Břevnov Hradčany C10:8
1807. 03. 2013 19:00SK Revatti Praha ATJ Sokol Kbely C10:0
1806. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FAC Sparta Praha H5:10
1804. 03. 2013 19:00TJ ABC Branik DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:2
1911. 03. 2013 19:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Běchovice II A10:4
1913. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Sokol Nusle Praha F10:7
1912. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha HSK Revatti Praha A5:10
1912. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D6:10
1913. 03. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTJ Sokol Petrovice I. D9:9
1915. 03. 2013 19:00TTC Klánovice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
2021. 03. 2013 19:00TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice F6:10
2022. 03. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Břevnov Hradčany C10:7
2019. 03. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Kbely C7:10
2018. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DAC Sparta Praha H4:10
2021. 03. 2013 19:00SK Revatti Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu B10:0
2020. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ ABC Branik D4:10
2127. 03. 2013 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Běchovice II A10:5
2125. 03. 2013 19:00TJ ABC Branik DSK Revatti Praha A4:10
2127. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D10:3
2126. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha HTJ Sokol Petrovice I. D10:3
2126. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
2127. 03. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany CTTC Klánovice F3:10
2204. 04. 2013 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Břevnov Hradčany C9:9
2205. 04. 2013 19:00TTC Klánovice FTJ Sokol Kbely C10:7
2205. 04. 2013 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EAC Sparta Praha H8:10
2202. 04. 2013 19:30TJ Sokol Petrovice I. DTTC Praha - klub stolního tenisu B10:6
2201. 04. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA DTJ ABC Branik D8:10
2204. 04. 2013 19:00SK Revatti Praha ATJ Sokol Nusle Praha F10:1
5. třída B muži
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Zelená Liška C9:9
101. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTTC Klánovice E10:7
105. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D7:10
101. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha IAvia Čakovice G10:5
101. 10. 2012 00:00SK Slivenec CVŠSK MFF Praha A6:10
101. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Konstruktiva Praha C10:2
208. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška CTJ Konstruktiva Praha C5:10
208. 10. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ASK OAZA Praha D5:10
208. 10. 2012 00:00Avia Čakovice GSK Slivenec C10:7
210. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Elizza Praha I8:10
212. 10. 2012 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Petrovice I. E10:4
211. 10. 2012 19:00TJ Sokol Michle Praha GSF SKK EL Nino Praha K9:9
315. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Zelená Liška C7:10
319. 10. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Michle Praha G10:7
315. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha ITTC Klánovice E2:10
315. 10. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D9:9
315. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha DAvia Čakovice G10:3
315. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CVŠSK MFF Praha A10:4
422. 10. 2012 00:00TJ Zelená Liška CVŠSK MFF Praha A7:10
422. 10. 2012 00:00Avia Čakovice GTJ Konstruktiva Praha C10:4
424. 10. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK OAZA Praha D4:10
426. 10. 2012 18:30TTC Klánovice ESK Slivenec C10:0
422. 10. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTTC Elizza Praha I8:10
422. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Petrovice I. E10:5
502. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Zelená Liška C5:10
529. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha ISF SKK EL Nino Praha K10:5
529. 10. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Michle Praha G10:3
529. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha DTTC Klánovice E10:3
529. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D9:9
529. 10. 2012 19:00VŠSK MFF Praha AAvia Čakovice G10:3
605. 11. 2012 00:00TJ Zelená Liška CAvia Čakovice G7:10
607. 11. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVŠSK MFF Praha A5:10
609. 11. 2012 18:30TTC Klánovice ETJ Konstruktiva Praha C10:0
605. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GSK OAZA Praha D2:10
605. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KSK Slivenec C10:8
630. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Elizza Praha I8:10
712. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha ITJ Zelená Liška C10:5
712. 11. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Petrovice I. E10:6
712. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha DSF SKK EL Nino Praha K10:0
712. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Michle Praha G10:0
712. 11. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Klánovice E1:10
712. 11. 2012 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:8
819. 11. 2012 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:6
823. 11. 2012 18:30TTC Klánovice EAvia Čakovice G10:7
819. 11. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GVŠSK MFF Praha A4:10
819. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Konstruktiva Praha C8:10
823. 11. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESK OAZA Praha D3:10
819. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha ISK Slivenec C10:0
926. 11. 2012 00:00SK Slivenec CTJ Zelená Liška C10:5
926. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha I3:10
926. 11. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Sokol Petrovice I. E2:10
926. 11. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ASF SKK EL Nino Praha K10:7
926. 11. 2012 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Michle Praha G10:1
928. 11. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Klánovice E10:5
1003. 12. 2012 00:00TJ Zelená Liška CTTC Klánovice E8:10
1003. 12. 2012 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D4:10
1003. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha KAvia Čakovice G5:10
1007. 12. 2012 19:15TJ Sokol Petrovice I. EVŠSK MFF Praha A10:3
1003. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha ITJ Konstruktiva Praha C10:1
1003. 12. 2012 00:00SK Slivenec CSK OAZA Praha D7:10
1110. 12. 2012 00:00SK OAZA Praha DTJ Zelená Liška C10:4
1110. 12. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha CSK Slivenec C2:10
1110. 12. 2012 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Elizza Praha I10:6
1110. 12. 2012 00:00Avia Čakovice GTJ Sokol Petrovice I. E7:10
1112. 12. 2012 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSF SKK EL Nino Praha K10:8
1114. 12. 2012 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Michle Praha G10:0
1207. 01. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Michle Praha G10:1
1211. 01. 2013 18:30TTC Klánovice ESF SKK EL Nino Praha K10:5
1209. 01. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Petrovice I. E9:9
1207. 01. 2013 00:00Avia Čakovice GTTC Elizza Praha I8:10
1207. 01. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ASK Slivenec C6:10
1207. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha CSK OAZA Praha D5:10
1314. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha CTJ Zelená Liška C3:10
1314. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha DVŠSK MFF Praha A9:9
1314. 01. 2013 00:00SK Slivenec CAvia Čakovice G10:7
1314. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:5
1318. 01. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Klánovice E7:10
1314. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Michle Praha G10:0wo
1421. 01. 2013 00:00TJ Zelená Liška CSF SKK EL Nino Praha K10:4
1421. 01. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Sokol Petrovice I. E0:10
1425. 01. 2013 18:30TTC Klánovice ETTC Elizza Praha I4:10
1423. 01. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Slivenec C10:0
1421. 01. 2013 00:00Avia Čakovice GSK OAZA Praha D2:10
1421. 01. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Konstruktiva Praha C9:9
1528. 01. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Zelená Liška C4:10
1528. 01. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha CAvia Čakovice G10:5
1528. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:6
1528. 01. 2013 00:00SK Slivenec CTTC Klánovice E9:9
1528. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Michle Praha G10:0
1501. 02. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESF SKK EL Nino Praha K10:5
1604. 02. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Petrovice I. E4:10
1604. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha KTTC Elizza Praha I6:10
1604. 02. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha GSK Slivenec C2:10
1608. 02. 2013 18:30TTC Klánovice ESK OAZA Praha D5:10
1606. 02. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Konstruktiva Praha C10:6
1604. 02. 2013 00:00Avia Čakovice GVŠSK MFF Praha A10:1
1725. 02. 2013 00:00Avia Čakovice GTJ Zelená Liška C10:3
1725. 02. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D4:10
1725. 02. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha CTTC Klánovice E9:9
1725. 02. 2013 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Michle Praha G10:0
1725. 02. 2013 00:00SK Slivenec CSF SKK EL Nino Praha K10:7
1725. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Petrovice I. E10:4
1804. 03. 2013 00:00TJ Zelená Liška CTTC Elizza Praha I5:10
1808. 03. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESK Slivenec C10:6
1804. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha KSK OAZA Praha D2:10
1804. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha GTJ Konstruktiva Praha C1:10
1808. 03. 2013 18:30TTC Klánovice EVŠSK MFF Praha A10:7
1806. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAvia Čakovice G10:4
1913. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Zelená Liška C9:9
1911. 03. 2013 00:00Avia Čakovice GTTC Klánovice E7:10
1911. 03. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Michle Praha G10:0
1911. 03. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha CSF SKK EL Nino Praha K10:6
1911. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Petrovice I. E10:8
1911. 03. 2013 00:00SK Slivenec CTTC Elizza Praha I3:10
2018. 03. 2013 00:00TJ Zelená Liška CSK Slivenec C7:10
2018. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha D3:10
2022. 03. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Konstruktiva Praha C10:0
2018. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha KVŠSK MFF Praha A10:8
2018. 03. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha GAvia Čakovice G1:10
2022. 03. 2013 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D9:9
2129. 03. 2013 18:30TTC Klánovice ETJ Zelená Liška C10:0
2127. 03. 2013 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Michle Praha G10:0
2125. 03. 2013 00:00Avia Čakovice GSF SKK EL Nino Praha K7:10
2125. 03. 2013 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Petrovice I. E10:2
2125. 03. 2013 18:30TJ Konstruktiva Praha CTTC Elizza Praha I4:10
2125. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha DSK Slivenec C10:0
2201. 04. 2013 00:00TJ Zelená Liška CSK OAZA Praha D4:10
2201. 04. 2013 00:00SK Slivenec CTJ Konstruktiva Praha C10:2
2201. 04. 2013 19:00TTC Elizza Praha IVŠSK MFF Praha A10:0
2205. 04. 2013 19:15TJ Sokol Petrovice I. EAvia Čakovice G2:10
2201. 04. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha KTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D8:10
2201. 04. 2013 00:00TJ Sokol Michle Praha GTTC Klánovice E1:10
6. třída A muži
101. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ITJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
105. 10. 2012 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu E4:10
101. 10. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATTC Elizza Praha J1:10
104. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FPSK Olymp Praha E1:10
104. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Orion Praha B10:6
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Kyje D6:10
212. 10. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Kyje D0:10wo
208. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:2
211. 10. 2012 19:30PSK Olymp Praha ESF SKK EL Nino Praha M10:4
208. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu F10:2
212. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu EKST OK1OBO Praha A10:0
208. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ISK Vršovice B10:1
319. 10. 2012 19:15SK Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
315. 10. 2012 19:00KST OK1OBO Praha AAC Sparta Praha I1:10
318. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Praha - klub stolního tenisu E4:10
319. 10. 2012 19:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Elizza Praha J9:9
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DPSK Olymp Praha E1:10
316. 10. 2012 19:00TJ Kyje DTJ Orion Praha B7:10
426. 10. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Orion Praha B0:10wo
425. 10. 2012 19:30PSK Olymp Praha ETJ Kyje D10:4
422. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:1
426. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ESF SKK EL Nino Praha M5:10
422. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
426. 10. 2012 19:15SK Vršovice BKST OK1OBO Praha A10:0
529. 10. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
501. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FSK Vršovice B8:10
529. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MAC Sparta Praha I3:10
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:8
530. 10. 2012 19:00TJ Kyje DTTC Elizza Praha J9:9
529. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha BPSK Olymp Praha E10:7
609. 11. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GPSK Olymp Praha E0:10wo
605. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTJ Orion Praha B5:10
609. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Kyje D10:4
605. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Břevnov Hradčany D10:2
609. 11. 2012 19:15SK Vršovice BSF SKK EL Nino Praha M7:10
605. 11. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu F0:10
715. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
712. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MKST OK1OBO Praha A10:0
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSK Vršovice B7:10
713. 11. 2012 19:00TJ Kyje DAC Sparta Praha I9:9
712. 11. 2012 19:10TJ Orion Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu E10:1
715. 11. 2012 19:30PSK Olymp Praha ETTC Elizza Praha J10:3
823. 11. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Elizza Praha J0:10wo
823. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu EPSK Olymp Praha E1:10
819. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ITJ Orion Praha B4:10
823. 11. 2012 19:15SK Vršovice BTJ Kyje D7:6
819. 11. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany D1:10
822. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FSF SKK EL Nino Praha M10:4
926. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
926. 11. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Praha - klub stolního tenisu F5:10
927. 11. 2012 19:00TJ Kyje DKST OK1OBO Praha A10:0
926. 11. 2012 19:10TJ Orion Praha BSK Vršovice B10:5
929. 11. 2012 19:30PSK Olymp Praha EAC Sparta Praha I7:10
926. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu E10:2
1007. 12. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha - klub stolního tenisu E0:10wo
1003. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha ITTC Elizza Praha J10:6
1007. 12. 2012 19:15SK Vršovice BPSK Olymp Praha E2:10
1003. 12. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Orion Praha B0:10
1006. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Kyje D10:7
1003. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Sokol Břevnov Hradčany D5:10
1110. 12. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1111. 12. 2012 19:00TJ Kyje DSF SKK EL Nino Praha M10:5
1110. 12. 2012 19:10TJ Orion Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
1113. 12. 2012 19:30PSK Olymp Praha EKST OK1OBO Praha A10:0
1110. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha JSK Vršovice B10:0
1114. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu EAC Sparta Praha I0:10
1211. 01. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha I0:10wo
1211. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ESK Vršovice B10:7
1207. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha JKST OK1OBO Praha A10:0
1210. 01. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu F10:6
1207. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha BSF SKK EL Nino Praha M10:0wo
1208. 01. 2013 19:00TJ Kyje DTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:5
1315. 01. 2013 19:00TJ Kyje DTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Orion Praha B0:10
1314. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MPSK Olymp Praha E2:10
1317. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Elizza Praha J2:10
1314. 01. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu E1:10
1318. 01. 2013 19:15SK Vršovice BAC Sparta Praha I1:10
1425. 01. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GSK Vršovice B0:10wo
1421. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha IKST OK1OBO Praha A10:0
1425. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
1413. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha JSF SKK EL Nino Praha M10:1
1424. 01. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany D10:1
1422. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha BTJ Kyje D10:6
1528. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1529. 01. 2013 19:00TJ Kyje DPSK Olymp Praha E10:3
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Elizza Praha J4:10
1501. 02. 2013 19:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu E10:7
1531. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FAC Sparta Praha I1:10
1528. 01. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ASK Vršovice B0:10
1608. 02. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GKST OK1OBO Praha A0:10wo
1608. 02. 2013 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu F9:9
1604. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha ISF SKK EL Nino Praha M10:3
1608. 02. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Břevnov Hradčany D10:3
1604. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Kyje D9:9
1607. 02. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETJ Orion Praha B3:10
1728. 02. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1725. 02. 2013 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha J10:2
1726. 02. 2013 19:00TJ Kyje DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:5
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DAC Sparta Praha I9:9
1725. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MSK Vršovice B10:5
1728. 02. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FKST OK1OBO Praha A10:0
1808. 03. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha - klub stolního tenisu F0:10wo
1804. 03. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ASF SKK EL Nino Praha M1:10
1808. 03. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:7
1804. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha ITJ Kyje D10:6
1808. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Orion Praha B1:10
1804. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha JPSK Olymp Praha E10:7
1911. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1914. 03. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu E10:4
1911. 03. 2013 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha I10:1
1912. 03. 2013 19:00TJ Kyje DSK Vršovice B10:3
1911. 03. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DKST OK1OBO Praha A10:3
1911. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu F10:5
2022. 03. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK EL Nino Praha M0:10wo
2021. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:8
2018. 03. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Kyje D0:10
2022. 03. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Orion Praha B2:10
2018. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha IPSK Olymp Praha E10:4
2022. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Elizza Praha J5:10
2129. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
2125. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha JAC Sparta Praha I10:1
2128. 03. 2013 19:30PSK Olymp Praha ESK Vršovice B9:9
2125. 03. 2013 19:10TJ Orion Praha BKST OK1OBO Praha A10:0
2126. 03. 2013 19:00TJ Kyje DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:4
2125. 03. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSF SKK EL Nino Praha M1:10
2205. 04. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Břevnov Hradčany D0:10wo
2201. 04. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Kyje D10:6
2204. 04. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Orion Praha B10:8
2201. 04. 2013 19:00KST OK1OBO Praha APSK Olymp Praha E0:10
2205. 04. 2013 19:15SK Vršovice BTTC Elizza Praha J2:10
2201. 04. 2013 19:00AC Sparta Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu E10:0
6. třída B muži
104. 10. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E4:10
103. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu DTTC Elizza Praha K10:5
105. 10. 2012 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Nové Vysočany D10:5
102. 10. 2012 19:00TJ Přední Kopanina ASK Vršovice A2:10
1