Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize
118. 09. 2012 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:1
123. 09. 2012 10:00KPST Liberec AKMST Liberec B10:4
123. 09. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor B3:10
120. 09. 2012 18:45Loko Depo Liberec ATJ Jiskra Raspenava B10:0
123. 09. 2012 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Semily A8:10
123. 09. 2012 10:00SKST Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A7:10
229. 09. 2012 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Cvikov A10:6
227. 09. 2012 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:2
229. 09. 2012 10:00KPST Liberec ASKST Liberec D10:1
229. 09. 2012 16:00KMST Liberec BTJ Sokol Semily A10:7
229. 09. 2012 15:00TJ Spartak Chrastava ALoko Depo Liberec A10:7
229. 09. 2012 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Jiskra Raspenava B10:0
330. 09. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Lokomotiva Česká Lípa A2:10
330. 09. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Cvikov A10:4
330. 09. 2012 10:00KPST Liberec ATJ Sokol Semily A10:4
330. 09. 2012 10:00KMST Liberec BSKST Liberec D6:10
330. 09. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Raspenava B10:2
330. 09. 2012 10:00TJ Jiskra Nový Bor BLoko Depo Liberec A10:3
413. 10. 2012 14:00SKST Cvikov ALoko Depo Liberec A4:10
409. 10. 2012 18:30
Herna v Raspenavě
TJ Jiskra Raspenava BTJ Lokomotiva Česká Lípa A6:10
413. 10. 2012 16:00SKST Liberec DTJ Spartak Chrastava A10:5
413. 10. 2012 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B6:10
413. 10. 2012 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKPST Liberec A3:10
411. 10. 2012 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKMST Liberec B10:2
514. 10. 2012 10:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Raspenava B10:7
511. 10. 2012 18:30
Herna Loko Depo
Loko Depo Liberec ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
514. 10. 2012 10:00SKST Liberec DTJ Jiskra Nový Bor B5:10
514. 10. 2012 10:00TJ Sokol Semily ATJ Spartak Chrastava A10:0
514. 10. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKMST Liberec B7:10
514. 10. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKPST Liberec A3:10
627. 10. 2012 16:00KPST Liberec ASKST Cvikov A10:1
627. 10. 2012 10:00KMST Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A4:10
627. 10. 2012 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C8:10
627. 10. 2012 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B8:10
625. 10. 2012 19:00Loko Depo Liberec ASKST Liberec D7:10
625. 10. 2012 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Semily A7:10
728. 10. 2012 10:00KPST Liberec ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:1
728. 10. 2012 10:00KMST Liberec BSKST Cvikov A10:3
728. 10. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B3:10
728. 10. 2012 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CWO
723. 10. 2012 19:00Loko Depo Liberec ATJ Sokol Semily A7:10
728. 10. 2012 10:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec D8:10
810. 11. 2012 14:00SKST Cvikov ASKST Liberec D6:10
805. 01. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Semily A9:9
810. 11. 2012 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CLoko Depo Liberec A5:10
808. 11. 2012 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Raspenava B10:2
810. 11. 2012 16:00KPST Liberec ATJ Spartak Chrastava A10:3
810. 11. 2012 16:00KMST Liberec BTJ Jiskra Nový Bor B10:7
911. 11. 2012 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Semily A1:10
909. 11. 2012 18:00
herna SKST Liberec
SKST Liberec DTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
911. 11. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Raspenava B10:8
911. 11. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BLoko Depo Liberec A10:4
911. 11. 2012 10:00KPST Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B10:2
911. 11. 2012 10:00KMST Liberec BTJ Spartak Chrastava A10:6
1024. 11. 2012 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Cvikov A9:9
1024. 11. 2012 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
1024. 11. 2012 16:00Loko Depo Liberec AKPST Liberec A6:10
1024. 11. 2012 16:00TJ Jiskra Raspenava BKMST Liberec B10:4
1024. 11. 2012 16:00SKST Liberec DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
1024. 11. 2012 16:00TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B7:10
1121. 11. 2012 18:15TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A4:10
1125. 11. 2012 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Cvikov A10:2
1125. 11. 2012 10:00Loko Depo Liberec AKMST Liberec B10:3
1125. 11. 2012 10:00TJ Jiskra Raspenava BKPST Liberec A0:10
1125. 11. 2012 10:00SKST Liberec DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:5
1125. 11. 2012 10:00TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:2
1220. 09. 2012 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C9:9
1213. 01. 2013 16:00KMST Liberec BKPST Liberec A0:10
1213. 01. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Spartak Chrastava A10:5
1210. 01. 2013 18:30TJ Jiskra Raspenava BLoko Depo Liberec A7:10
1213. 01. 2013 16:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec D8:10
1213. 01. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Cvikov A10:1
1319. 01. 2013 14:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:7
1319. 01. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
1319. 01. 2013 16:00SKST Liberec DKPST Liberec A4:10
1319. 01. 2013 16:00TJ Sokol Semily AKMST Liberec B10:8
1319. 01. 2013 16:00Loko Depo Liberec ATJ Spartak Chrastava A10:3
1319. 01. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Nový Bor B2:10
1420. 01. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:8
1420. 01. 2013 10:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B1:10
1420. 01. 2013 10:00TJ Sokol Semily AKPST Liberec A3:10
1420. 01. 2013 10:00SKST Liberec DKMST Liberec B10:6
1420. 01. 2013 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Spartak Chrastava A9:9
1420. 01. 2013 10:00Loko Depo Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
1502. 02. 2013 16:00Loko Depo Liberec ASKST Cvikov A10:2
1531. 01. 2013 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Raspenava B10:2
1530. 01. 2013 18:30TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec D4:10
1502. 02. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Semily A10:8
1502. 02. 2013 16:00KPST Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:1
1502. 02. 2013 15:00KMST Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B7:10
1603. 02. 2013 10:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Cvikov A10:8
1630. 01. 2013 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ALoko Depo Liberec A5:10
1603. 02. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec D9:9
1603. 02. 2013 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Semily A4:10
1631. 01. 2013 18:30KMST Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C8:10
1603. 02. 2013 10:00KPST Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:0
1702. 03. 2013 14:00SKST Cvikov AKPST Liberec A1:10
1702. 03. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa AKMST Liberec B9:9
1702. 03. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Spartak Chrastava A10:6
1702. 03. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Nový Bor B5:10
1702. 03. 2013 16:00SKST Liberec DLoko Depo Liberec A10:6
1701. 03. 2013 19:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Raspenava B10:3
1803. 03. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa AKPST Liberec A1:10
1803. 03. 2013 10:00SKST Cvikov AKMST Liberec B5:10
1803. 03. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Spartak Chrastava A10:2
1803. 03. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Nový Bor B1:10
1803. 03. 2013 10:00TJ Sokol Semily ALoko Depo Liberec A10:4
1803. 03. 2013 10:00SKST Liberec DTJ Jiskra Raspenava B10:2
1914. 03. 2013 18:45SKST Liberec DSKST Cvikov A10:3
1913. 03. 2013 18:30TJ Sokol Semily ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:4
1914. 03. 2013 19:00Loko Depo Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:0
1916. 03. 2013 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B1:10
1916. 03. 2013 15:00TJ Spartak Chrastava AKPST Liberec A1:10
1916. 03. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor BKMST Liberec B10:2
2017. 03. 2013 10:00TJ Sokol Semily ASKST Cvikov A10:0
2017. 03. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec D7:10
2017. 03. 2013 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:7
2017. 03. 2013 10:00Loko Depo Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B6:10
2017. 03. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor BKPST Liberec A5:10
2017. 03. 2013 10:00TJ Spartak Chrastava AKMST Liberec B10:8
2130. 03. 2013 14:00SKST Cvikov ATJ Spartak Chrastava A10:4
2130. 03. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor B6:10
2130. 03. 2013 16:00KPST Liberec ALoko Depo Liberec A10:5
2130. 03. 2013 16:00KMST Liberec BTJ Jiskra Raspenava B10:6
2128. 03. 2013 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec D2:10
2130. 03. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Semily A10:8
2228. 03. 2013 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A10:2
2231. 03. 2013 10:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B9:9
2231. 03. 2013 10:00KMST Liberec BLoko Depo Liberec A10:5
2216. 02. 2013 16:00KPST Liberec ATJ Jiskra Raspenava B10:0
2231. 03. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec D3:10
2221. 03. 2013 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Semily A4:10
Krajský přebor 1. třídy
106. 10. 2012 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A13:5
106. 10. 2012 16:00TJ Sokol Bratříkov ALoko Depo Liberec B18:0wo
106. 10. 2012 16:00Cvikováček Cvikov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A9:9
106. 10. 2012 16:00SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor C6:12
107. 10. 2012 10:00SKST Liberec ETJ Sokol Turnov A10:8
106. 10. 2012 16:00TJ Doksy ATJ Lokomotiva Česká Lípa B7:11
220. 10. 2012 16:00TJ Doksy ASKST Liberec F7:11
220. 10. 2012 16:00
Herna Nový Bor
TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor C3:15
220. 10. 2012 10:00SKST Liberec ECvikováček Cvikov A11:7
220. 10. 2012 16:00TJ Sokol Turnov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A12:6
219. 10. 2012 19:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Bratříkov A10:8
220. 10. 2012 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ALoko Depo Liberec B11:7
321. 10. 2012 10:00TJ Doksy ATJ Jiskra Nový Bor C7:11
319. 10. 2012 18:00
Herna SKST Liberec
TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec F14:4
321. 10. 2012 14:00SKST Liberec ETTC Preciosa Jablonné v Pod. A14:4
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov A11:7
321. 10. 2012 10:00TJ Jiskra Tanvald ALoko Depo Liberec B11:7
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Bratříkov A8:10
403. 11. 2012 16:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Doksy A9:9
403. 11. 2012 16:00Loko Depo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa B11:7
403. 11. 2012 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Tanvald A12:6
403. 11. 2012 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A11:7
403. 11. 2012 16:00SKST Liberec FSKST Liberec E10:8
403. 11. 2012 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Turnov A8:10
530. 10. 2012 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
530. 10. 2012 18:30Loko Depo Liberec BTJ Doksy A12:6
504. 11. 2012 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A11:7
504. 11. 2012 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Jiskra Tanvald A4:14
504. 11. 2012 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Turnov A11:7
504. 11. 2012 10:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec E12:6
617. 11. 2012 16:00TJ Doksy ASKST Liberec E5:13
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Turnov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B9:9
617. 11. 2012 16:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec F11:7
617. 11. 2012 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor C14:4
617. 11. 2012 16:00TJ Sokol Bratříkov ACvikováček Cvikov A11:7
617. 11. 2012 16:00Loko Depo Liberec BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A11:7
715. 11. 2012 18:30TJ Doksy ATJ Sokol Turnov A10:8
715. 11. 2012 18:30SKST Liberec ETJ Lokomotiva Česká Lípa B10:8
718. 11. 2012 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Jiskra Nový Bor C6:12
718. 11. 2012 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec F14:4
718. 11. 2012 10:00TJ Sokol Bratříkov ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A15:3
718. 11. 2012 10:00Loko Depo Liberec BCvikováček Cvikov A9:9
801. 12. 2012 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Doksy A12:6
826. 11. 2012 19:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Lokomotiva Česká Lípa B11:7
801. 12. 2012 16:00SKST Liberec FTJ Sokol Bratříkov A9:9
801. 12. 2012 16:00TJ Jiskra Nový Bor CLoko Depo Liberec B10:8
801. 12. 2012 10:00SKST Liberec ETJ Jiskra Tanvald A8:10
801. 12. 2012 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A7:11
902. 12. 2012 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B5:13
929. 11. 2012 19:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Doksy A11:7
902. 12. 2012 10:00SKST Liberec FLoko Depo Liberec B7:11
902. 12. 2012 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Bratříkov A14:4
902. 12. 2012 14:00SKST Liberec ETJ Sokol Jablonec nad Jizerou A5:13
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Tanvald A11:7
1015. 12. 2012 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Doksy A17:1
1015. 12. 2012 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa B12:6
1015. 12. 2012 16:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec E11:7
1015. 12. 2012 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Turnov A9:9
1015. 12. 2012 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec F8:10
1015. 12. 2012 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Jiskra Nový Bor C6:12
1113. 12. 2012 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:8
1115. 12. 2012 11:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Doksy A12:6
1116. 12. 2012 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Turnov A10:8
1116. 12. 2012 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec E9:9
1116. 12. 2012 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor C11:7
1116. 12. 2012 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec F8:10
1212. 01. 2013 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Tanvald A13:5
1212. 01. 2013 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Bratříkov A16:2
1212. 01. 2013 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ACvikováček Cvikov A12:6
1212. 01. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec F7:11
1212. 01. 2013 16:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec E10:8
1209. 01. 2013 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Doksy A12:6
1326. 01. 2013 16:00SKST Liberec FTJ Doksy A12:6
1326. 01. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor C7:11
1326. 01. 2013 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec E9:9
1326. 01. 2013 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Turnov A9:9
1326. 01. 2013 15:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Tanvald A9:9
1326. 01. 2013 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A4:14
1427. 01. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Doksy A12:6
1427. 01. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec F7:11
1427. 01. 2013 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ASKST Liberec E11:7
1427. 01. 2013 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov A4:14
1424. 01. 2013 18:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Tanvald A12:6
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A7:11
1505. 02. 2013 18:00TJ Doksy ATJ Sokol Bratříkov A8:10
1509. 02. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BLoko Depo Liberec B10:8
1509. 02. 2013 17:00TJ Jiskra Tanvald ACvikováček Cvikov A10:8
1509. 02. 2013 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A16:2
1503. 10. 2012 19:15SKST Liberec ESKST Liberec F10:8
1509. 02. 2013 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor C12:6
1610. 02. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Bratříkov A13:5
1607. 02. 2013 18:00TJ Doksy ALoko Depo Liberec B8:10
1610. 02. 2013 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ACvikováček Cvikov A12:6
1610. 02. 2013 10:00TJ Jiskra Tanvald ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A14:4
1607. 02. 2013 18:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec F10:8
1610. 02. 2013 14:00SKST Liberec ETJ Jiskra Nový Bor C8:10
1721. 02. 2013 19:00SKST Liberec ETJ Doksy A10:8
1720. 02. 2013 17:30TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov A6:12
1723. 02. 2013 16:00SKST Liberec FTJ Jiskra Tanvald A10:8
1723. 02. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:8
1723. 02. 2013 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A13:5
1723. 02. 2013 16:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ALoko Depo Liberec B9:9
1823. 02. 2013 10:30TJ Sokol Turnov ATJ Doksy A11:7
1824. 02. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec E6:12
1824. 02. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Tanvald A12:6
1824. 02. 2013 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A7:11
1824. 02. 2013 10:00TTC Preciosa Jablonné v Pod. ATJ Sokol Bratříkov A8:10
1824. 02. 2013 10:00Cvikováček Cvikov ALoko Depo Liberec B9:9
1909. 03. 2013 16:00TJ Doksy ACvikováček Cvikov A6:12
1909. 03. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTTC Preciosa Jablonné v Pod. A7:11
1909. 03. 2013 16:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec F11:7
1909. 03. 2013 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor C15:3
1909. 03. 2013 16:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec E7:11
1909. 03. 2013 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Turnov A8:10
2010. 03. 2013 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BCvikováček Cvikov A13:5
2010. 03. 2013 10:00TJ Doksy ATTC Preciosa Jablonné v Pod. A7:11
2010. 03. 2013 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec F12:6
2010. 03. 2013 10:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor C7:11
2010. 03. 2013 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec E12:6
2008. 03. 2013 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Turnov A11:7
2123. 03. 2013 16:00TJ Doksy ATJ Jiskra Tanvald A8:10
2123. 03. 2013 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A8:10
2123. 03. 2013 10:00SKST Liberec ETJ Sokol Bratříkov A8:10
2123. 03. 2013 16:00TJ Sokol Turnov ALoko Depo Liberec B11:7
2123. 03. 2013 10:00SKST Liberec FCvikováček Cvikov A11:7
2123. 03. 2013 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTTC Preciosa Jablonné v Pod. A15:3
2220. 03. 2013 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Tanvald A11:7
2224. 03. 2013 10:00TJ Doksy ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A7:11
2224. 03. 2013 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Bratříkov A10:8
2224. 03. 2013 14:00SKST Liberec ELoko Depo Liberec B13:5
2224. 03. 2013 10:00TJ Jiskra Nový Bor CCvikováček Cvikov A13:5
2224. 03. 2013 14:00SKST Liberec FTTC Preciosa Jablonné v Pod. A10:8
Krajský přebor 2. třídy
123. 09. 2012 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov A14:4
123. 09. 2012 14:00SKST Liberec GTJ Sokol Nová Ves n. P. A1:17
123. 09. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava BJiskra Kamenický Šenov A5:13
123. 09. 2012 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec H9:9
123. 09. 2012 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Železný Brod A5:13
124. 09. 2012 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Zákupy A9:9
229. 09. 2012 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Železný Brod A9:9
229. 09. 2012 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Vesec A9:9
227. 09. 2012 19:00SKST Liberec GTJ Sokol Turnov B6:12
222. 09. 2012 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec H12:6
229. 09. 2012 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D18:0
225. 09. 2012 18:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Zákupy A11:7
329. 09. 2012 11:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Vesec A14:4
330. 09. 2012 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Železný Brod A4:14
330. 09. 2012 14:00SKST Liberec GSKST Liberec H10:8
330. 09. 2012 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B10:8
330. 09. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Zákupy A8:10
330. 09. 2012 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D16:2
413. 10. 2012 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D15:3
413. 10. 2012 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Zákupy A10:8
412. 10. 2012 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava B10:8
413. 10. 2012 16:00SKST Liberec HJiskra Kamenický Šenov A2:16
413. 10. 2012 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASKST Liberec G15:3
413. 10. 2012 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:11
514. 10. 2012 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Zákupy A12:6
514. 10. 2012 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D14:4
508. 10. 2012 18:00TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov A7:11
510. 10. 2012 19:00SKST Liberec HTJ Spartak Chrastava B11:7
514. 10. 2012 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:13
514. 10. 2012 10:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec G8:10
627. 10. 2012 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Železný Brod A3:15
627. 10. 2012 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Vesec A11:7
627. 10. 2012 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A11:7
627. 10. 2012 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Košťálov A17:1
625. 10. 2012 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Turnov B7:11
627. 10. 2012 16:00TJ Zákupy ASKST Liberec H10:8
728. 10. 2012 14:00SKST Liberec GTJ Sokol Vesec A6:12
728. 10. 2012 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Železný Brod A7:11
728. 10. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Košťálov A10:8
728. 10. 2012 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A16:2
728. 10. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSKST Liberec H10:8
723. 10. 2012 19:00TJ Zákupy ATJ Sokol Turnov B8:10
810. 11. 2012 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Turnov B11:7
810. 11. 2012 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec H12:6
810. 11. 2012 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D16:2
810. 11. 2012 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Zákupy A7:11
810. 11. 2012 10:00SKST Liberec GTJ Spartak Chrastava B6:12
810. 11. 2012 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AJiskra Kamenický Šenov A8:10
911. 11. 2012 10:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec H16:2
911. 11. 2012 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Turnov B5:13
911. 11. 2012 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Zákupy A10:8
911. 11. 2012 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:8
911. 11. 2012 14:00SKST Liberec GJiskra Kamenický Šenov A2:16
911. 11. 2012 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Chrastava B12:6
1024. 11. 2012 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Železný Brod A8:10
1024. 11. 2012 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Vesec A18:0
1024. 11. 2012 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSKST Liberec G8:10
1024. 11. 2012 16:00TJ Zákupy ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:8
1024. 11. 2012 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
1024. 11. 2012 16:00SKST Liberec HTJ Sokol Košťálov A9:9
1125. 11. 2012 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Vesec A14:4
1125. 11. 2012 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Železný Brod A12:6
1125. 11. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Nová Ves n. P. A4:14
1125. 11. 2012 10:00TJ Zákupy ASKST Liberec G13:5
1124. 11. 2012 11:30TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Košťálov A14:4
1125. 11. 2012 10:00SKST Liberec HTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A7:11
1213. 01. 2013 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec G14:4
1209. 01. 2013 17:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava B11:7
1213. 01. 2013 10:00TJ Zákupy ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D9:9
1209. 01. 2013 18:00
Tipsport Aréna
SKST Liberec HTJ Sokol Turnov B10:8
1213. 01. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Vesec A12:6
1209. 01. 2013 18:00TJ Sokol Košťálov ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:8
1319. 01. 2013 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A15:3
1319. 01. 2013 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Košťálov A9:9
1319. 01. 2013 15:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec G15:3
1318. 01. 2013 17:30SKST Liberec HTJ Sokol Nová Ves n. P. A8:10
1317. 01. 2013 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Spartak Chrastava B12:6
1315. 01. 2013 18:30TJ Zákupy AJiskra Kamenický Šenov A9:9
1420. 01. 2013 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A12:6
1420. 01. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Košťálov A10:8
1420. 01. 2013 10:00SKST Liberec HSKST Liberec G11:7
1416. 01. 2013 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A5:13
1420. 01. 2013 10:00TJ Zákupy ATJ Spartak Chrastava B10:8
1420. 01. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DJiskra Kamenický Šenov A2:16
1502. 02. 2013 11:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Železný Brod A4:14
1529. 01. 2013 19:00TJ Zákupy ATJ Sokol Vesec A13:5
1501. 02. 2013 18:30TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov B6:12
1502. 02. 2013 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec H17:1
1502. 02. 2013 10:00SKST Liberec GTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A4:14
1501. 02. 2013 19:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Košťálov A11:7
1603. 02. 2013 10:00TJ Zákupy ATJ Sokol Železný Brod A8:10
1603. 02. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Vesec A11:7
1603. 02. 2013 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Turnov B12:6
1603. 02. 2013 10:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec H6:12
1603. 02. 2013 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A12:6
1603. 02. 2013 14:00SKST Liberec GTJ Sokol Košťálov A9:9
1702. 03. 2013 14:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec G13:5
1701. 03. 2013 18:30TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A9:9
1702. 03. 2013 16:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava B12:6
1702. 03. 2013 10:00TJ Sokol Košťálov AJiskra Kamenický Šenov A7:11
1726. 02. 2013 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D9:9
1702. 03. 2013 16:00SKST Liberec HTJ Zákupy A9:9
1828. 02. 2013 18:30TJ Sokol Vesec ASKST Liberec G11:7
1803. 03. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Nová Ves n. P. A15:3
1803. 03. 2013 16:00TJ Sokol Košťálov ATJ Spartak Chrastava B14:4
1803. 03. 2013 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AJiskra Kamenický Šenov A5:13
1828. 02. 2013 18:00SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D9:9
1803. 03. 2013 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Zákupy A9:9
1916. 03. 2013 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Železný Brod A11:7
1916. 03. 2013 16:00SKST Liberec HTJ Sokol Vesec A9:9
1916. 03. 2013 11:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10:8
1916. 03. 2013 16:00TJ Zákupy ATJ Sokol Košťálov A8:10
1916. 03. 2013 15:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec G5:13
1916. 03. 2013 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A13:5
2017. 03. 2013 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Železný Brod A4:14
2013. 03. 2013 18:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Vesec A11:7
2017. 03. 2013 10:00TJ Zákupy ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A9:9
2017. 03. 2013 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Košťálov A7:11
2017. 03. 2013 10:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec G15:3
2017. 03. 2013 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Nová Ves n. P. A4:14
2130. 03. 2013 15:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Spartak Chrastava B11:7
2130. 03. 2013 16:00TJ Sokol Vesec AJiskra Kamenický Šenov A4:14
2130. 03. 2013 10:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D8:10
2130. 03. 2013 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Zákupy A11:7
2121. 03. 2013 17:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Turnov B6:12
2130. 03. 2013 10:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec H13:5
2231. 03. 2013 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Chrastava B10:8
2231. 03. 2013 10:00TJ Sokol Železný Brod AJiskra Kamenický Šenov A13:5
2231. 03. 2013 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D12:6
2231. 03. 2013 14:00SKST Liberec GTJ Zákupy A12:6
2231. 03. 2013 10:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov B10:8
2231. 03. 2013 10:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASKST Liberec H5:13
Krajská divize žen
111. 11. 2012 09:00SKST Liberec BTJ Doksy A4:1
111. 11. 2012 09:00SKST Liberec ATJ Sokol Turnov B5:0
111. 11. 2012 09:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:0
111. 11. 2012 11:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov B5:0
111. 11. 2012 11:00Cvikováček Cvikov ATJ Doksy A4:1
111. 11. 2012 11:00SKST Liberec BTJ Sokol Nová Ves n. P. A4:1
111. 11. 2012 13:00SKST Liberec ASKST Liberec B5:0
227. 01. 2013 09:00TJ Sokol Turnov BTJ Doksy A5:0wo
227. 01. 2013 09:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec B5:0
227. 01. 2013 09:00SKST Liberec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:0
227. 01. 2013 11:00TJ Doksy ATJ Sokol Košťálov A0:5wo
227. 01. 2013 11:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B0:5
227. 01. 2013 11:00SKST Liberec ACvikováček Cvikov A4:1
227. 01. 2013 13:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov B3:2
227. 01. 2013 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:0
324. 02. 2013 09:00SKST Liberec BTJ Sokol Turnov B5:0
324. 02. 2013 09:00TJ Doksy ASKST Liberec A0:5wo
324. 02. 2013 09:00TJ Sokol Košťálov ACvikováček Cvikov A1:4
324. 02. 2013 11:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec B4:1
324. 02. 2013 11:00SKST Liberec ATJ Sokol Košťálov A4:1
324. 02. 2013 11:00TJ Doksy ATJ Sokol Nová Ves n. P. A0:5wo
424. 03. 2013 09:00SKST Liberec ASKST Liberec B5:0
424. 03. 2013 09:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Košťálov A3:2
424. 03. 2013 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Doksy A1:4
424. 03. 2013 11:00SKST Liberec BTJ Sokol Košťálov A3:2
424. 03. 2013 11:00SKST Liberec ACvikováček Cvikov A3:2
424. 03. 2013 11:00TJ Doksy ATJ Sokol Turnov B3:2
424. 03. 2013 13:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec B3:2
424. 03. 2013 13:00TJ Sokol Košťálov ASKST Liberec A1:4
424. 03. 2013 13:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A3:2
Krajský pohár
112. 09. 2012 16:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov C1:9
110. 09. 2012 00:00SKST Liberec IKST Victory Liberec A5:5
17:19
216. 09. 2012 16:00TTC Liberec ATJ Sokol Turnov B2:8
216. 09. 2012 16:00TJ Sokol Vesec CSKST Liberec F0:10
216. 09. 2012 16:00TJ Sokol Vesec BSKST Liberec E5:5
21:16
216. 09. 2012 16:00TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec G2:8
216. 09. 2012 16:00SKST Liberec HJiskra Kamenický Šenov3:7
216. 09. 2012 16:00STAR Sokol TurnovTTC Preciosa Jablonné v Pod. A2:6
216. 09. 2012 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Vesec A6:4
216. 09. 2012 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C2:8
323. 09. 2012 16:00SKST Liberec FTJ Sokol Turnov B6:4
323. 09. 2012 16:00TJ Sokol Vesec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C1:9
323. 09. 2012 16:00Jiskra Kamenický ŠenovTTC Preciosa Jablonné v Pod. A7:1
323. 09. 2012 16:00KST Victory Liberec ASKST Liberec G2:8
407. 10. 2012 10:00SKST Liberec FTJ Jiskra Raspenava B2:8
407. 10. 2012 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov A2:8
407. 10. 2012 10:00SKST Liberec GKMST Liberec B6:0
407. 10. 2012 10:00Jiskra Kamenický ŠenovTJ Sokol Turnov A3:7
528. 10. 2012 16:00TJ Sokol Bratříkov ALoko Depo Liberec A4:6
528. 10. 2012 16:00TJ Jiskra Raspenava BKPST Liberec1:6
528. 10. 2012 16:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B1:9
528. 10. 2012 16:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec D1:6
609. 12. 2012 16:00Loko Depo Liberec AKPST Liberec4:6
606. 12. 2012 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec D6:4
706. 01. 2013 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKPST Liberec2:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy