Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
106. 10. 2012 17:00TJ SadskáTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
106. 10. 2012 17:00TJ NeratoviceTTC Brandýs nad Labem10:3
106. 10. 2012 17:00FK Kolín "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"7:10
106. 10. 2012 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETTC Říčany10:3
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hořovice10:4
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Roztoky10:6
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:8
220. 10. 2012 17:30TJ Sokol RoztokyTTC Říčany6:10
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol PříbramFK Kolín "B"10:8
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol HořoviceTJ AŠ Mladá Boleslav "B"4:10
220. 10. 2012 17:00TJ SadskáTJ Neratovice8:10
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs nad Labem10:2
321. 10. 2012 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Říčany10:4
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol RoztokySKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:6
321. 10. 2012 12:00TJ Sokol PříbramTJ AŠ Mladá Boleslav "B"2:10
321. 10. 2012 12:30TJ Sokol HořoviceFK Kolín "B"10:5
321. 10. 2012 12:30TJ SadskáTTC Brandýs nad Labem9:9
321. 10. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Neratovice10:2
403. 11. 2012 17:00TJ NeratoviceTJ Sokol Hudlice "B"3:10
403. 11. 2012 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Roztoky10:8
403. 11. 2012 17:00FK Kolín "B"TJ Sadská9:9
403. 11. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
403. 11. 2012 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Sokol Příbram10:4
403. 11. 2012 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Hořovice10:5
504. 11. 2012 12:30TJ NeratoviceTJ Sokol Roztoky5:10
504. 11. 2012 12:30TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hudlice "B"10:8
504. 11. 2012 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
504. 11. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sadská10:2
504. 11. 2012 12:30SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Sokol Hořovice10:3
504. 11. 2012 12:30TTC ŘíčanyTJ Sokol Příbram10:5
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Příbram10:5
617. 11. 2012 17:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hořovice10:6
617. 11. 2012 17:00TJ SadskáSKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE4:10
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Říčany10:7
617. 11. 2012 17:00TJ NeratoviceFK Kolín "B"5:10
617. 11. 2012 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav "B"3:10
718. 11. 2012 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Hořovice10:8
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Příbram10:8
718. 11. 2012 12:30TJ SadskáTTC Říčany10:2
718. 11. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo HradištěSKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:4
716. 11. 2012 18:00TJ NeratoviceTJ AŠ Mladá Boleslav "B"3:10
718. 11. 2012 12:30TTC Brandýs nad LabemFK Kolín "B"10:7
801. 12. 2012 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:0
801. 12. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Roztoky7:10
801. 12. 2012 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Neratovice10:3
801. 12. 2012 17:00TTC ŘíčanyTTC Brandýs nad Labem10:5
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sadská3:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště4:10
902. 12. 2012 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Roztoky10:7
902. 12. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Hudlice "B"10:3
902. 12. 2012 12:30SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETTC Brandýs nad Labem10:2
902. 12. 2012 12:30TTC ŘíčanyTJ Neratovice9:9
902. 12. 2012 12:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Mnichovo Hradiště1:10
902. 12. 2012 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Sadská4:10
1015. 12. 2012 17:00TJ SadskáTJ Sokol Hudlice "B"10:2
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Roztoky10:4
1015. 12. 2012 17:00TJ NeratoviceTJ Sokol Příbram5:10
1015. 12. 2012 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hořovice9:9
1015. 12. 2012 17:00FK Kolín "B"SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE7:10
1015. 12. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TTC Říčany10:2
1116. 12. 2012 12:30TJ SadskáTJ Sokol Roztoky10:6
1116. 12. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Hudlice "B"10:4
1116. 12. 2012 12:30TJ NeratoviceTJ Sokol Hořovice4:10
1116. 12. 2012 12:30TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Příbram10:1
1116. 12. 2012 13:00FK Kolín "B"TTC Říčany9:9
1116. 12. 2012 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:5
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sadská9:9
1212. 01. 2013 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Neratovice10:4
1210. 01. 2013 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "B"FK Kolín "B"10:2
1212. 01. 2013 17:00TTC ŘíčanySKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:8
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Příbram9:9
1212. 01. 2013 17:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hudlice "B"10:4
1326. 01. 2013 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Sokol Hudlice "B"10:3
1326. 01. 2013 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Roztoky10:7
1326. 01. 2013 17:00FK Kolín "B"TJ Sokol Příbram7:10
1326. 01. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Hořovice10:6
1326. 01. 2013 17:00TJ NeratoviceTJ Sadská7:10
1326. 01. 2013 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10
1427. 01. 2013 12:30TTC ŘíčanyTJ Sokol Hudlice "B"WO
1427. 01. 2013 12:30SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Sokol Roztoky1:10
1427. 01. 2013 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Příbram10:1
1427. 01. 2013 13:00FK Kolín "B"TJ Sokol Hořovice9:9
1427. 01. 2013 12:30TTC Brandýs nad LabemTJ Sadská4:10
1427. 01. 2013 12:30TJ NeratoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Neratovice10:4
1509. 02. 2013 16:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem10:3
1509. 02. 2013 17:00TJ SadskáFK Kolín "B"10:4
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ AŠ Mladá Boleslav "B"4:10
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol PříbramSKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE6:10
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Říčany10:7
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol RoztokyTJ Neratovice10:0
1610. 02. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Brandýs nad Labem10:5
1610. 02. 2013 12:30TJ Sokol Mnichovo HradištěFK Kolín "B"10:8
1610. 02. 2013 12:30TJ SadskáTJ AŠ Mladá Boleslav "B"10:2
1610. 02. 2013 12:30TJ Sokol HořoviceSKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:5
1610. 02. 2013 12:00TJ Sokol PříbramTTC Říčany10:8
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Hudlice "B"10:3
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Roztoky10:4
1723. 02. 2013 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Sadská7:10
1723. 02. 2013 17:00TTC ŘíčanyTJ Sokol Mnichovo Hradiště6:10
1723. 02. 2013 17:00FK Kolín "B"TJ Neratovice10:6
1723. 02. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TTC Brandýs nad Labem10:2
1824. 02. 2013 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Sokol Hudlice "B"10:4
1824. 02. 2013 12:00TJ Sokol PříbramTJ Sokol Roztoky10:3
1824. 02. 2013 12:30TTC ŘíčanyTJ Sadská5:10
1824. 02. 2013 12:30SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
1821. 02. 2013 18:30TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Neratovice10:2
1824. 02. 2013 13:00FK Kolín "B"TTC Brandýs nad Labem6:10
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"FK Kolín "B"10:1
1909. 03. 2013 16:00TJ Sokol RoztokyTJ AŠ Mladá Boleslav "B"8:10
1909. 03. 2013 17:00TJ NeratoviceSKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE5:10
1909. 03. 2013 17:00TTC Brandýs nad LabemTTC Říčany10:4
1909. 03. 2013 17:00TJ SadskáTJ Sokol Příbram10:4
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Hořovice10:4
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol RoztokyFK Kolín "B"10:0
2010. 03. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
2010. 03. 2013 12:30TTC Brandýs nad LabemSKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:6
2010. 03. 2013 12:30TJ NeratoviceTTC Říčany10:7
2010. 03. 2013 12:30TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Příbram10:3
2010. 03. 2013 12:30TJ SadskáTJ Sokol Hořovice10:3
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sadská5:10
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol PříbramTJ Neratovice10:2
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol HořoviceTTC Brandýs nad Labem10:4
2123. 03. 2013 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINEFK Kolín "B"10:2
2123. 03. 2013 17:00TTC ŘíčanyTJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol RoztokyTJ Sadská10:7
2224. 03. 2013 13:00TJ Sokol Hudlice "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště6:10
2224. 03. 2013 12:30TJ Sokol HořoviceTJ Neratovice10:0wo
2224. 03. 2013 12:00TJ Sokol PříbramTTC Brandýs nad Labem10:4
2224. 03. 2013 12:30TTC ŘíčanyFK Kolín "B"9:9
2224. 03. 2013 12:30SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
1/130. 03. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE10:2
1/130. 03. 2013 17:00TJ SadskáTJ Sokol Mnichovo Hradiště6:10
1/129. 03. 2013 18:30TTC ŘíčanyTTC Brandýs nad Labem10:8
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"FK Kolín "B"10:4
1/206. 04. 2013 17:00SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINETJ AŠ Mladá Boleslav "B"8:9
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sadská10:3
1/202. 04. 2013 18:30TTC Brandýs nad LabemTTC Říčany10:7
1/204. 04. 2013 18:00FK Kolín "B"TJ Sokol Hudlice "B"8:9
1/307. 04. 2013 10:30TTC Brandýs nad LabemTTC Říčany9:3
2/113. 04. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
2/113. 04. 2013 17:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hudlice "B"10:4
2/220. 04. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ AŠ Mladá Boleslav "B"9:9
2/220. 04. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "B"TTC Brandýs nad Labem10:3
2/321. 04. 2013 10:30TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Hudlice "B"7:9
Divize žen
120. 10. 2012 09:00SKST Vlašim "D"Viktoria Radim3:7
120. 10. 2012 11:00Viktoria RadimTJ Sadská8:2
120. 10. 2012 13:00TJ SadskáSKST Vlašim "D"2:8
217. 11. 2012 09:00Viktoria RadimTJ Sadská6:4
217. 11. 2012 11:00TJ SadskáSKST Vlašim "D"1:9
217. 11. 2012 13:00SKST Vlašim "D"Viktoria Radim9:1
315. 12. 2012 09:00TJ SadskáViktoria Radim7:3
315. 12. 2012 11:00Viktoria RadimSKST Vlašim "D"4:6
315. 12. 2012 13:00SKST Vlašim "D"TJ Sadská5:5
412. 01. 2013 09:00SKST Vlašim "D"Viktoria Radim5:5
412. 01. 2013 11:00Viktoria RadimTJ Sadská7:3
412. 01. 2013 13:00TJ SadskáSKST Vlašim "D"3:7
509. 02. 2013 09:00Viktoria RadimTJ Sadská3:7
509. 02. 2013 11:00TJ SadskáSKST Vlašim "D"1:9
509. 02. 2013 13:00SKST Vlašim "D"Viktoria Radim10:0
609. 03. 2013 09:00TJ SadskáViktoria Radim9:1
609. 03. 2013 11:00Viktoria RadimSKST Vlašim "D"3:7
609. 03. 2013 13:00SKST Vlašim "D"TJ Sadská3:7
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
106. 10. 2012 18:00TTC Kladno "D"KST Rakovník "B"4:10
106. 10. 2012 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:0
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Hudlice "C"3:10
106. 10. 2012 17:00TJ Sport KladnoTTC Slovan Kladno10:8
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol LányTTC Kladno "C"8:10
106. 10. 2012 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Příbram9:9
220. 10. 2012 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sport Kladno10:2
220. 10. 2012 17:00TTC PříbramTTC Slovan Kladno9:9
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol LányTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
220. 10. 2012 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Hudlice "C"10:7
220. 10. 2012 18:00TTC Kladno "D"TJ Neratovice "B"2:10
220. 10. 2012 18:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:0
321. 10. 2012 10:30TJ Spartak RožmitálTTC Slovan Kladno10:4
321. 10. 2012 10:30TTC PříbramTJ Sport Kladno9:9
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol LányTJ Sokol Hudlice "C"6:10
321. 10. 2012 13:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:8
321. 10. 2012 13:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Králův Dvůr "C"10:0
321. 10. 2012 13:00KST Rakovník "B"TJ Neratovice "B"10:6
402. 11. 2012 18:00TJ Neratovice "B"TJ Spartak Rožmitál7:10
403. 11. 2012 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Příbram10:7
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Kladno "D"10:3
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "C"KST Rakovník "B"6:10
403. 11. 2012 17:00TJ Sport KladnoTJ Sokol Lány7:10
403. 11. 2012 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno "C"2:10
504. 11. 2012 09:30TJ Neratovice "B"TTC Příbram10:5
504. 11. 2012 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Spartak Rožmitál2:10
504. 11. 2012 12:30TJ Sokol Mníšek pod BrdyKST Rakovník "B"6:10
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Hudlice "C"TTC Kladno "D"10:3
504. 11. 2012 10:30TJ Sport KladnoTTC Kladno "C"6:10
504. 11. 2012 10:30
herna S.Lány
TTC Slovan KladnoTJ Sokol Lány6:10
617. 11. 2012 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Lány10:6
617. 11. 2012 17:00TTC PříbramTTC Kladno "C"8:10
617. 11. 2012 10:30TTC Kladno "D"TJ Sport Kladno2:10
617. 11. 2012 18:00KST Rakovník "B"TTC Slovan Kladno10:5
617. 11. 2012 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
617. 11. 2012 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sokol Hudlice "C"10:1
718. 11. 2012 10:30TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "C"10:8
718. 11. 2012 10:30TTC PříbramTJ Sokol Lány10:8
718. 11. 2012 13:00TTC Kladno "D"TTC Slovan Kladno2:10
718. 11. 2012 13:00KST Rakovník "B"TJ Sport Kladno10:1
718. 11. 2012 09:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Hudlice "C"6:10
718. 11. 2012 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:3
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Spartak Rožmitál4:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TTC Příbram8:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sport KladnoTJ Neratovice "B"9:9
801. 12. 2012 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:6
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol LányTTC Kladno "D"10:0
801. 12. 2012 17:00TTC Kladno "C"KST Rakovník "B"10:7
902. 12. 2012 12:30TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Příbram10:6
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Spartak Rožmitál2:10
902. 12. 2012 10:30TJ Sport KladnoTJ Sokol Králův Dvůr "C"9:9
902. 12. 2012 12:30TTC Slovan KladnoTJ Neratovice "B"10:8
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol LányKST Rakovník "B"9:9
930. 09. 2012 17:30TTC Kladno "C"TTC Kladno "D"10:0
1015. 12. 2012 18:00TTC Kladno "D"TJ Spartak Rožmitál0:10
1015. 12. 2012 18:00KST Rakovník "B"TTC Příbram10:2
1015. 12. 2012 13:30TJ Neratovice "B"TJ Sokol Lány5:10
1015. 12. 2012 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Kladno "C"7:10
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sport Kladno10:8
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TTC Slovan Kladno10:4
1116. 12. 2012 13:00TTC Kladno "D"TTC Příbram4:10
1115. 12. 2012 10:00KST Rakovník "B"TJ Spartak Rožmitál9:9
1116. 12. 2012 09:30TJ Neratovice "B"TTC Kladno "C"5:10
1116. 12. 2012 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sokol Lány10:6
1116. 12. 2012 12:30TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Slovan Kladno6:10
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sport Kladno10:4
1212. 01. 2013 10:00KST Rakovník "B"TTC Kladno "D"10:1
1212. 01. 2013 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Neratovice "B"10:8
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:8
1212. 01. 2013 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sport Kladno10:7
1212. 01. 2013 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Lány10:3
1212. 01. 2013 17:00TTC PříbramTJ Spartak Rožmitál4:10
1326. 01. 2013 17:00TJ Sport KladnoTJ Spartak Rožmitál1:10
1326. 01. 2013 17:00TTC Slovan KladnoTTC Příbram10:1
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Lány10:5
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TTC Kladno "C"0:10
1326. 01. 2013 13:30TJ Neratovice "B"TTC Kladno "D"10:1
1326. 01. 2013 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"KST Rakovník "B"8:10
1426. 01. 2013 14:00TTC Slovan KladnoTJ Spartak Rožmitál2:10
1427. 01. 2013 10:30TJ Sport KladnoTTC Příbram10:5
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Lány10:6
1427. 01. 2013 12:30TJ Sokol Mníšek pod BrdyTTC Kladno "C"10:8
1427. 01. 2013 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Kladno "D"10:2
1427. 01. 2013 09:30TJ Neratovice "B"KST Rakovník "B"10:4
1509. 02. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Neratovice "B"10:5
1509. 02. 2013 17:00TTC PříbramTJ Sokol Králův Dvůr "C"3:10
1509. 02. 2013 18:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Mníšek pod Brdy3:10
1509. 02. 2013 10:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Hudlice "C"10:0
1509. 02. 2013 14:30TJ Sokol LányTJ Sport Kladno5:10
1509. 02. 2013 18:00TTC Kladno "C"TTC Slovan Kladno10:3
1610. 02. 2013 10:30TTC PříbramTJ Neratovice "B"6:10
1610. 02. 2013 10:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:0
1610. 02. 2013 13:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
1610. 02. 2013 13:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Hudlice "C"3:10
1610. 02. 2013 13:00TTC Kladno "C"TJ Sport Kladno10:4
1608. 02. 2013 18:30
herna TTC Slovan Kladno
TJ Sokol LányTTC Slovan Kladno10:8
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol LányTJ Spartak Rožmitál6:10
1723. 02. 2013 17:00TTC Kladno "C"TTC Příbram10:2
1723. 02. 2013 17:00TJ Sport KladnoTTC Kladno "D"10:6
1722. 02. 2013 18:30TTC Slovan KladnoKST Rakovník "B"4:10
1721. 02. 2013 18:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Neratovice "B"8:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Hudlice "C"TJ Sokol Králův Dvůr "C"5:10
1824. 02. 2013 10:30TTC Kladno "C"TJ Spartak Rožmitál4:10
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol LányTTC Příbram3:10
1824. 02. 2013 12:30TTC Slovan KladnoTTC Kladno "D"10:0
1824. 02. 2013 10:30TJ Sport KladnoKST Rakovník "B"1:10
1820. 02. 2013 18:30TJ Sokol Hudlice "C"TJ Neratovice "B"2:10
1824. 02. 2013 13:00
herna S.Králův Dvůr
TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:5
1909. 03. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:3
1909. 03. 2013 17:00TTC PříbramTJ Sokol Hudlice "C"8:10
1908. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "B"TJ Sport Kladno10:8
1909. 03. 2013 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TTC Slovan Kladno10:4
1909. 03. 2013 18:00TTC Kladno "D"TJ Sokol Lány3:10
1909. 03. 2013 18:00KST Rakovník "B"TTC Kladno "C"10:8
2010. 03. 2013 10:30TTC PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy6:10
2010. 03. 2013 10:30TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice "C"10:5
2010. 03. 2013 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "C"TJ Sport Kladno10:4
2010. 03. 2013 09:30TJ Neratovice "B"TTC Slovan Kladno10:8
2010. 03. 2013 13:00KST Rakovník "B"TJ Sokol Lány10:8
2005. 10. 2012 18:30TTC Kladno "D"TTC Kladno "C"10:6
2123. 03. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "D"10:0
2123. 03. 2013 17:00TTC PříbramKST Rakovník "B"6:10
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol LányTJ Neratovice "B"7:10
2123. 03. 2013 18:00TTC Kladno "C"TJ Sokol Králův Dvůr "C"8:10
2123. 03. 2013 17:00TJ Sport KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy8:10
2123. 03. 2013 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice "C"10:8
2224. 03. 2013 10:30TTC PříbramTTC Kladno "D"10:7
2224. 03. 2013 10:30TJ Spartak RožmitálKST Rakovník "B"10:0
2224. 03. 2013 13:00TTC Kladno "C"TJ Neratovice "B"1:10
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol LányTJ Sokol Králův Dvůr "C"10:3
2224. 03. 2013 12:30TTC Slovan KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy10:7
2224. 03. 2013 10:30TJ Sport KladnoTJ Sokol Hudlice "C"10:7
1/130. 03. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Neratovice "B"10:8
1/130. 03. 2013 17:00KST Rakovník "B"TTC Kladno "C"9:9
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod BrdyTJ Sport Kladno10:6
1/130. 03. 2013 17:00TTC PříbramTJ Sokol Lány10:6
1/206. 04. 2013 17:00TJ Neratovice "B"TJ Spartak Rožmitál8:9
1/206. 04. 2013 17:00TTC Kladno "C"KST Rakovník "B"10:4
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sport KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy5:9
1/206. 04. 2013 18:00TJ Sokol LányTTC Příbram9:9
2/113. 04. 2013 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno "C"10:5
2/113. 04. 2013 17:00TJ Sport KladnoTTC Příbram9:9
2/220. 04. 2013 17:00TTC Kladno "C"TJ Spartak Rožmitál0:10wo
2/221. 04. 2013 10:30TTC PříbramTJ Sport Kladno10:4
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
106. 10. 2012 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:7
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs nad Labem "B"6:10
102. 10. 2012 18:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Benešov10:1
106. 10. 2012 13:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TTC Říčany "B"10:4
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby6:10
106. 10. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:7
220. 10. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:0
220. 10. 2012 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Říčany "B"10:2
220. 10. 2012 18:15TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Kutná Hora0:10
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Benešov10:1
220. 10. 2012 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:4
220. 10. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:8
321. 10. 2012 12:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Říčany "B"10:2
321. 10. 2012 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:3
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Benešov10:8
321. 10. 2012 12:30TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Kutná Hora5:10
318. 10. 2012 19:00TJ Sadská "B"TTC Brandýs nad Labem "B"10:4
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:3
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
403. 11. 2012 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"10:2
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sadská "B"10:1
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"7:10
403. 11. 2012 13:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Kosmonosy10:4
403. 11. 2012 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Krchleby4:10
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:8
504. 11. 2012 09:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:3
504. 11. 2012 12:30TJ Sokol BenešovTJ Sadská "B"3:10
504. 11. 2012 09:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Krchleby3:10
504. 11. 2012 09:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kosmonosy8:10
617. 11. 2012 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Kosmonosy10:1
617. 11. 2012 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Krchleby8:10
617. 11. 2012 13:30TJ Sadská "B"SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:8
617. 11. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Říčany "B"5:10
616. 11. 2012 19:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kutná Hora5:10
617. 11. 2012 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Benešov10:4
718. 11. 2012 12:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Krchleby10:3
718. 11. 2012 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kosmonosy10:4
718. 11. 2012 09:30TJ Sadská "B"TTC Říčany "B"10:4
718. 11. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:2
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Benešov10:4
718. 11. 2012 09:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Kutná Hora2:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:8
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol BenešovTTC Bělá pod Bezdězem "B"6:10
801. 12. 2012 13:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou3:10
801. 12. 2012 13:30TTC Říčany "B"TTC Brandýs nad Labem "B"7:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská "B"10:6
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:2
923. 11. 2012 19:00TJ Sokol Kutná HoraTTC Bělá pod Bezdězem "B"10:6
902. 12. 2012 12:30TJ Sokol BenešovTJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:9
902. 12. 2012 09:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TTC Brandýs nad Labem "B"8:10
902. 12. 2012 09:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"4:10
902. 12. 2012 12:30TJ Sokol KrchlebyTJ Sadská "B"10:1
1015. 12. 2012 13:30TJ Sadská "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
1015. 12. 2012 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"8:10
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kosmonosy10:3
1015. 12. 2012 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Krchleby6:10
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kutná HoraSKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:4
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol BenešovTTC Říčany "B"10:5
1106. 12. 2012 18:30TJ Sadská "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"1:10
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"9:9
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby7:10
1116. 12. 2012 09:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Kosmonosy10:4
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Kutná HoraTTC Říčany "B"10:2
1116. 12. 2012 12:30TJ Sokol BenešovSKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"7:10
1212. 01. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sadská "B"8:10
1212. 01. 2013 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Kutná Hora1:10
1212. 01. 2013 13:30TTC Říčany "B"SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"6:10
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Kosmonosy10:4
1212. 01. 2013 09:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"8:10
1326. 01. 2013 13:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"4:10
1326. 01. 2013 13:30TTC Říčany "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"5:10
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Kosmonosy10:2
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Krchleby4:10
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská "B"10:6
1326. 01. 2013 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"6:10
1427. 01. 2013 09:30TTC Říčany "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:5
1427. 01. 2013 09:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TTC Bělá pod Bezdězem "B"6:10
1427. 01. 2013 12:30TJ Sokol BenešovTJ Sokol Kosmonosy10:4
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby9:9
1427. 01. 2013 09:30TTC Brandýs nad Labem "B"TJ Sadská "B"2:10
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:6
1509. 02. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Libice nad Cidlinou5:10
1509. 02. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TTC Brandýs nad Labem "B"6:10
1509. 02. 2013 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Kutná Hora3:10
1509. 02. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Benešov10:6
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosySKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"6:10
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Říčany "B"10:0wo
1607. 02. 2013 19:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Libice nad Cidlinou10:4
1610. 02. 2013 12:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TTC Brandýs nad Labem "B"10:3
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kutná Hora10:6
1610. 02. 2013 09:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Benešov10:1
1610. 02. 2013 12:30TJ Sokol KrchlebySKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:0
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol KosmonosyTTC Říčany "B"10:6
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"7:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
1723. 02. 2013 12:00SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sadská "B"10:6
1723. 02. 2013 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"2:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTTC Brandýs nad Labem "B"5:10
1824. 02. 2013 12:30TJ Sokol KrchlebyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"7:10
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem "B"9:9
1824. 02. 2013 09:30TTC Říčany "B"TJ Sadská "B"6:10
1824. 02. 2013 09:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"1:10
1824. 02. 2013 12:30TJ Sokol BenešovTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:7
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol Kutná HoraTTC Brandýs nad Labem "B"10:2
1909. 03. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Kutná Hora2:10
1909. 03. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Benešov10:6
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:0
1909. 03. 2013 13:30TTC Brandýs nad Labem "B"TTC Říčany "B"10:0
1909. 03. 2013 13:30TJ Sadská "B"TJ Sokol Kosmonosy10:1
1909. 03. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Krchleby10:3
2010. 03. 2013 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Kutná Hora9:9
2008. 03. 2013 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Benešov10:1
2010. 03. 2013 09:30TTC Brandýs nad Labem "B"SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"10:3
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany "B"10:0
2010. 03. 2013 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kosmonosy10:4
2007. 03. 2013 19:00TJ Sadská "B"TJ Sokol Krchleby10:2
2123. 03. 2013 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sadská "B"9:9
2123. 03. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"5:10
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTTC Brandýs nad Labem "B"8:10
2123. 03. 2013 13:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Kutná Hora2:10
2123. 03. 2013 13:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Benešov7:10
2224. 03. 2013 13:00TTC Bělá pod Bezdězem "B"TJ Sadská "B"10:2
2224. 03. 2013 12:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"8:10
2224. 03. 2013 12:30TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:7
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem "B"9:9
2224. 03. 2013 09:30TTC Říčany "B"TJ Sokol Kutná Hora2:10
2224. 03. 2013 09:30SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Benešov4:10
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"10:1
1/130. 03. 2013 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Krchleby10:5
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Benešov10:6
1/130. 03. 2013 17:00SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Kosmonosy10:3
1/206. 04. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"TJ Sokol Kutná Hora3:10
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ AŠ Mladá Boleslav "C"10:6
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol BenešovTJ Sokol Libice nad Cidlinou6:9
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol KosmonosySKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"8:9
1/307. 04. 2013 09:30TJ AŠ Mladá Boleslav "C"TJ Sokol Krchleby5:9
2/113. 04. 2013 17:00TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby10:8
2/113. 04. 2013 17:00TJ Sokol BenešovSKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"5:10
2/220. 04. 2013 17:00TJ Sokol KrchlebyTJ Sokol Kutná Hora10:5
2/220. 04. 2013 10:00SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"TJ Sokol Benešov5:10
2/321. 04. 2013 10:30TJ Sokol Kutná HoraTJ Sokol Krchleby7:9
2/321. 04. 2013 10:30TJ Sokol BenešovSKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"9:8
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Stochov Honice11:7
106. 10. 2012 17:00STC SlanýTJ Sokol Hředle10:8
106. 10. 2012 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Žebrák10:8
104. 10. 2012 19:00
herna TTC Slovan Kladno
KST Rakovník "C"TTC Slovan Kladno "B"15:3
106. 10. 2012 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"Sokol Nižbor13:5
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Buštěhrad6:12
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník "C"3:15
220. 10. 2012 17:00
herna TTC Slovan Kladno
TJ Sokol BuštěhradTTC Slovan Kladno "B"8:10
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:11
220. 10. 2012 17:00Sokol NižborTJ Sokol Žebrák10:8
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol UnhošťSTC Slaný8:10
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle11:7
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol LibčiceTTC Slovan Kladno "B"6:12
315. 10. 2012 19:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník "C"9:9
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Žebrák8:10
321. 10. 2012 10:30Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:11
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Hředle10:8
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný8:10
403. 11. 2012 17:00STC SlanýTJ Sokol Libčice15:3
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad9:9
403. 11. 2012 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Unhošť10:8
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Stochov Honice8:10
403. 11. 2012 17:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Králův Dvůr "D"14:4
403. 11. 2012 13:30TTC Slovan Kladno "B"Sokol Nižbor8:10
504. 11. 2012 10:30STC SlanýTJ Sokol Buštěhrad10:8
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Libčice11:7
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Stochov Honice11:7
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Unhošť8:10
504. 11. 2012 10:30KST Rakovník "C"Sokol Nižbor12:6
504. 11. 2012 09:30TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Králův Dvůr "D"9:9
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Králův Dvůr "D"7:11
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor8:10
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol UnhošťKST Rakovník "C"8:10
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Slovan Kladno "B"13:5
617. 11. 2012 17:00STC SlanýTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"10:8
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Žebrák11:7
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol LibčiceSokol Nižbor6:12
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Králův Dvůr "D"13:5
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol UnhošťTTC Slovan Kladno "B"7:11
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Stochov HoniceKST Rakovník "C"7:11
718. 11. 2012 10:30STC SlanýTJ Sokol Žebrák10:8
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"8:10
801. 12. 2012 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Libčice11:7
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Buštěhrad11:7
801. 12. 2012 17:00KST Rakovník "C"STC Slaný8:10
801. 12. 2012 13:30TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Hředle17:1
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Unhošť4:14
801. 12. 2012 17:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice10:8
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Buštěhrad9:9
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Libčice15:3
902. 12. 2012 10:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Hředle14:4
902. 12. 2012 09:30TTC Slovan Kladno "B"STC Slaný7:11
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Stochov Honice5:13
902. 12. 2012 10:30Sokol NižborTJ Sokol Unhošť15:3
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Libčice17:1
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad9:9
1015. 12. 2012 17:00STC SlanýTJ Sokol Králův Dvůr "D"15:3
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor7:11
1015. 12. 2012 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KST Rakovník "C"8:10
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Slovan Kladno "B"10:8
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Buštěhrad11:7
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Libčice16:2
1116. 12. 2012 10:30STC SlanýSokol Nižbor10:8
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Králův Dvůr "D"8:10
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TTC Slovan Kladno "B"10:8
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol ŽebrákKST Rakovník "C"8:10
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Unhošť5:13
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol HředleSTC Slaný8:10
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"13:5
1211. 01. 2013 18:00
herna KST Rakovník
TTC Slovan Kladno "B"KST Rakovník "C"2:16
1212. 01. 2013 17:00Sokol NižborTJ Sokol Králův Dvůr "D"14:4
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Libčice17:1
1326. 01. 2013 17:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Libčice16:2
1313. 01. 2013 16:00
herna S.Buštěhrad
TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Buštěhrad8:10
1326. 01. 2013 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Králův Dvůr "D"10:8
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol ŽebrákSokol Nižbor15:3
1326. 01. 2013 17:00STC SlanýTJ Sokol Unhošť10:8
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice7:11
1422. 01. 2013 19:00TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Libčice14:4
1427. 01. 2013 10:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Buštěhrad11:7
1425. 01. 2013 17:30TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr "D"8:10
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Sokol Nižbor3:15
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Unhošť6:12
1427. 01. 2013 10:30STC SlanýTJ Sokol Stochov Honice10:8
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol LibčiceSTC Slaný7:11
1501. 02. 2013 19:15TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle11:7
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"14:4
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Žebrák8:10
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"KST Rakovník "C"9:9
1509. 02. 2013 17:00Sokol NižborTTC Slovan Kladno "B"11:7
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný8:10
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Hředle2:16
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"7:11
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Žebrák9:9
1610. 02. 2013 10:30Sokol NižborKST Rakovník "C"6:12
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Králův Dvůr "D"TTC Slovan Kladno "B"9:9
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Libčice10:8
1723. 02. 2013 17:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad11:7
1715. 02. 2013 19:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Unhošť11:7
1723. 02. 2013 13:30TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Stochov Honice13:5
1718. 02. 2013 18:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"STC Slaný8:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hředle7:11
1824. 02. 2013 10:30Sokol NižborTJ Sokol Libčice17:1
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Buštěhrad10:8
1824. 02. 2013 09:30TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Unhošť11:7
1824. 02. 2013 10:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Stochov Honice6:12
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol ŽebrákSTC Slaný18:0wo
1824. 02. 2013 10:30
herna S.Hředle
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"TJ Sokol Hředle9:9
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"6:12
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Žebrák7:11
1901. 03. 2013 18:00STC SlanýKST Rakovník "C"11:7
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol HředleTTC Slovan Kladno "B"6:12
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Králův Dvůr "D"9:9
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor13:5
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"11:7
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Žebrák2:16
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol HředleKST Rakovník "C"6:12
2010. 03. 2013 10:30STC SlanýTTC Slovan Kladno "B"15:3
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Králův Dvůr "D"7:11
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol UnhošťSokol Nižbor10:8
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Unhošť3:15
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice9:9
2123. 03. 2013 18:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"STC Slaný14:4
2123. 03. 2013 17:00Sokol NižborTJ Sokol Hředle15:3
2123. 03. 2013 17:00KST Rakovník "C"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"13:5
2123. 03. 2013 13:30TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Žebrák11:7
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Unhošť9:9
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Stochov Honice1:17
2224. 03. 2013 10:30Sokol NižborSTC Slaný12:6
2224. 03. 2013 13:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Hředle12:6
2224. 03. 2013 09:30TTC Slovan Kladno "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"11:7
2224. 03. 2013 10:30KST Rakovník "C"TJ Sokol Žebrák9:9
1/128. 03. 2013 19:00STC SlanýTJ Sokol Unhošť10:4
1/129. 03. 2013 18:00KST Rakovník "C"Sokol Nižbor10:1
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Králův Dvůr "D"TJ Sokol Stochov Honice10:2
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle10:3
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol UnhošťSTC Slaný2:9
1/230. 03. 2013 17:00Sokol NižborKST Rakovník "C"1:9
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Králův Dvůr "D"5:9
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad5:10
2/113. 04. 2013 17:00STC SlanýKST Rakovník "C"10:6
2/113. 04. 2013 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad10:4
2/220. 04. 2013 17:00KST Rakovník "C"STC Slaný6:9
2/220. 04. 2013 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice10:3
2/321. 04. 2013 10:30TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad7:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
106. 10. 2012 17:00
herna L.Nymburk
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Lokomotiva Nymburk "A"6:12
106. 10. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Aero Odolena Voda7:11
106. 10. 2012 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TTC Bělá pod Bezdězem "C"8:10
106. 10. 2012 00:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"4:14
106. 10. 2012 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Krchleby "B"8:10
106. 10. 2012 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"Sokol Přezletice12:6
220. 10. 2012 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"15:3
220. 10. 2012 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"8:10
220. 10. 2012 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.10:8
220. 10. 2012 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TTC Bělá pod Bezdězem "C"8:10
220. 10. 2012 17:00
herna D.Nelahozeves
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Dynamo Nelahozeves10:8
220. 10. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Aero Odolena Voda10:8
321. 10. 2012 09:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"14:4
321. 10. 2012 10:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"13:5
321. 10. 2012 10:30TTC Brandýs nad Labem "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"7:11
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.15:3
321. 10. 2012 10:30
herna Aero O.Voda
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Aero Odolena Voda7:11
321. 10. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Dynamo Nelahozeves11:7
403. 11. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:12
403. 11. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Přezletice11:7
403. 11. 2012 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Sokol Lysá nad Labem11:7
403. 11. 2012 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"10:8
403. 11. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TTC Brandýs nad Labem "C"8:10
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Krchleby "B"9:9
504. 11. 2012 10:30TJ Dynamo NelahozevesSokol Přezletice8:10
504. 11. 2012 10:30TJ Aero Odolena VodaTJ AŠ Mladá Boleslav "D"14:4
504. 11. 2012 10:30TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
504. 11. 2012 10:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Lysá nad Labem12:6
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Krchleby "B"10:8
504. 11. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Brandýs nad Labem "C"9:9
617. 11. 2012 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Brandýs nad Labem "C"10:8
617. 11. 2012 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Krchleby "B"7:11
616. 11. 2012 18:00
herna S.Mnich.Hradiště
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"11:7
617. 11. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:8
617. 11. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.16:2
617. 11. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem "C"8:10
718. 11. 2012 09:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Krchleby "B"10:8
718. 11. 2012 10:30Sokol PřezleticeTTC Brandýs nad Labem "C"8:10
718. 11. 2012 16:00
herna S.Mnich.Hradiště
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:8
718. 11. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"11:7
718. 11. 2012 10:30TJ Dynamo NelahozevesTTC Bělá pod Bezdězem "C"5:13
718. 11. 2012 10:30TJ Aero Odolena VodaTJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.13:5
801. 12. 2012 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ AŠ Mladá Boleslav "D"11:7
801. 12. 2012 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"Sokol Přezletice10:8
801. 12. 2012 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Dynamo Nelahozeves13:5
802. 12. 2012 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Aero Odolena Voda7:11
801. 12. 2012 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Lysá nad Labem14:4
801. 12. 2012 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Lokomotiva Nymburk "A"10:8
902. 12. 2012 10:30TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.Sokol Přezletice10:8
902. 12. 2012 10:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"12:6
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Aero Odolena Voda7:11
901. 12. 2012 18:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Dynamo Nelahozeves7:11
902. 12. 2012 10:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"11:7
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Lysá nad Labem15:3
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav "D"7:11
1015. 12. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"Sokol Přezletice7:11
1015. 12. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTTC Brandýs nad Labem "C"10:8
1015. 12. 2012 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Krchleby "B"11:7
1015. 12. 2012 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"6:12
1015. 12. 2012 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemSokol Přezletice7:11
1116. 12. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:8
1116. 12. 2012 10:30TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Krchleby "B"11:7
1116. 12. 2012 10:30TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem "C"12:6
1116. 12. 2012 10:30TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"11:7
1116. 12. 2012 10:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"13:5
1212. 01. 2013 17:00
herna S.Lysá n.L.
TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Lysá nad Labem10:8
1212. 01. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Dynamo Nelahozeves12:6
1212. 01. 2013 13:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.13:5
1205. 10. 2012 18:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"10:8
1208. 01. 2013 19:00TJ Sokol Krchleby "B"TTC Brandýs nad Labem "C"8:10
1212. 01. 2013 17:00Sokol PřezleticeTJ AŠ Mladá Boleslav "D"11:7
1320. 01. 2013 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:12
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"Sokol Přezletice13:5
1326. 01. 2013 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TTC Brandýs nad Labem "C"8:10
1326. 01. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Krchleby "B"5:13
1326. 01. 2013 17:00
herna S.Lysá n.L.
TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Lysá nad Labem9:9
1326. 01. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Lokomotiva Nymburk "A"13:5
1427. 01. 2013 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"15:3
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"Sokol Přezletice7:11
1427. 01. 2013 10:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TTC Brandýs nad Labem "C"10:8
1427. 01. 2013 10:30TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Sokol Krchleby "B"10:8
1427. 01. 2013 10:30
herna S.Lysá n.L.
TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Lysá nad Labem11:7
1427. 01. 2013 10:30TJ Dynamo NelahozevesTJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
1509. 02. 2013 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Dynamo Nelahozeves11:7
1509. 02. 2013 17:00Sokol PřezleticeTJ Aero Odolena Voda7:11
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.8:10
1509. 02. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Bělá pod Bezdězem "C"3:15
1509. 02. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"8:10
1509. 02. 2013 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"6:12
1610. 02. 2013 10:30Sokol PřezleticeTJ Dynamo Nelahozeves8:10
1610. 02. 2013 09:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Aero Odolena Voda13:5
1610. 02. 2013 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.12:6
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem "C"5:13
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"13:5
1610. 02. 2013 10:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:9
1723. 02. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"14:4
1723. 02. 2013 13:30TJ Sokol Krchleby "B"Sokol Přezletice8:10
1723. 02. 2013 17:00
herna S.Lysá n.L.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Lysá nad Labem10:8
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Lokomotiva Nymburk "A"13:5
1723. 02. 2013 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Dynamo Nelahozeves10:8
1723. 02. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Aero Odolena Voda9:9
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ AŠ Mladá Boleslav "D"6:12
1824. 02. 2013 10:30TTC Brandýs nad Labem "C"Sokol Přezletice9:9
1824. 02. 2013 10:30
herna S.Lysá n.L.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Sokol Lysá nad Labem13:5
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Lokomotiva Nymburk "A"8:10
1824. 02. 2013 10:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Dynamo Nelahozeves13:5
1824. 02. 2013 10:30TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Aero Odolena Voda6:12
1909. 03. 2013 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.15:3
1909. 03. 2013 17:00Sokol PřezleticeTTC Bělá pod Bezdězem "C"17:1
1909. 03. 2013 17:00
herna S.Veltrusy
TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"7:11
1909. 03. 2013 18:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"8:10
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Lysá nad LabemTTC Brandýs nad Labem "C"8:10
1909. 03. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "A"TJ Sokol Krchleby "B"3:15
2010. 03. 2013 10:30Sokol PřezleticeTJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.12:6
2010. 03. 2013 09:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TTC Bělá pod Bezdězem "C"10:8
2009. 03. 2013 13:30TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"11:7
2010. 03. 2013 10:30
herna S.Veltrusy
TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"3:15
2010. 03. 2013 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "A"TTC Brandýs nad Labem "C"10:8
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Krchleby "B"8:10
2123. 03. 2013 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Sokol Lysá nad Labem12:6
2123. 03. 2013 17:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk "A"12:6
2123. 03. 2013 17:00TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Dynamo Nelahozeves11:7
2123. 03. 2013 13:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Aero Odolena Voda10:8
2123. 03. 2013 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.12:6
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"16:2
2224. 03. 2013 10:30Sokol PřezleticeTJ Sokol Lysá nad Labem13:5
2224. 03. 2013 09:30TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Lokomotiva Nymburk "A"15:3
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Dynamo Nelahozeves7:11
2224. 03. 2013 10:30TTC Brandýs nad Labem "C"TJ Aero Odolena Voda9:9
2224. 03. 2013 12:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.17:1
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TTC Bělá pod Bezdězem "C"8:10
1/130. 03. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"10:2
1/127. 03. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ AŠ Mladá Boleslav "D"10:0wo
1/129. 03. 2013 19:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Dynamo Nelahozeves10:5
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Krchleby "B"TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.10:7
1/206. 04. 2013 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"TTC Bělá pod Bezdězem "C"10:4
1/227. 03. 2013 20:00TJ AŠ Mladá Boleslav "D"TJ Aero Odolena Voda0:10wo
1/206. 04. 2013 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"10:7
1/206. 04. 2013 17:00TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Sokol Krchleby "B"5:9
1/307. 04. 2013 10:30TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"9:5
1/307. 04. 2013 10:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Dynamo Nelahozeves2:9
2/113. 04. 2013 17:00TTC Bělá pod Bezdězem "C"TJ Aero Odolena Voda6:10
2/112. 04. 2013 18:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"10:3
2/220. 04. 2013 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem "C"9:6
2/219. 04. 2013 18:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"TJ Sokol Krchleby "B"6:9
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
101. 10. 2012 18:00SK Březnice "B"SK Březnice "A"8:10
106. 10. 2012 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Olešná11:7
106. 10. 2012 17:00Sokol NeveklovTJ Sokol Benešov "B"8:10
103. 10. 2012 17:00TJ Sokol Velké PopoviceKST Týnec nad Sázavou8:10
106. 10. 2012 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Hořovice "B"11:7
106. 10. 2012 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"14:4
220. 10. 2012 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Velké Popovice10:8
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"KST Týnec nad Sázavou3:15
220. 10. 2012 13:30TJ Sokol Příbram "B"Sokol Neveklov12:6
220. 10. 2012 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Benešov "B"11:7
220. 10. 2012 13:30SK Březnice "B"TJ Slavoj Obecnice8:10
220. 10. 2012 17:00SK Březnice "A"TJ Olešná10:8
321. 10. 2012 10:30TJ Tatran Sedlčany "B"KST Týnec nad Sázavou11:7
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Velké Popovice4:14
321. 10. 2012 08:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Benešov "B"14:4
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Hořovice "B"Sokol Neveklov12:6
321. 10. 2012 09:30SK Březnice "B"TJ Olešná8:10
321. 10. 2012 12:30SK Březnice "A"TJ Slavoj Obecnice9:9
403. 11. 2012 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Tatran Sedlčany "B"7:11
403. 11. 2012 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"15:3
403. 11. 2012 17:00Sokol NeveklovSK Březnice "B"8:10
403. 11. 2012 13:30TJ Sokol Benešov "B"SK Březnice "A"7:11
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Příbram "B"10:8
403. 11. 2012 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Hořovice "B"7:11
504. 11. 2012 10:30TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"16:2
504. 11. 2012 10:30TJ OlešnáTJ Tatran Sedlčany "B"5:13
504. 11. 2012 10:30Sokol NeveklovSK Březnice "A"4:14
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Benešov "B"SK Březnice "B"10:8
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Hořovice "B"7:11
504. 11. 2012 10:30KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Příbram "B"7:11
617. 11. 2012 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Příbram "B"12:6
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Hořovice "B"4:14
617. 11. 2012 13:30SK Březnice "B"TJ Sokol Velké Popovice6:12
617. 11. 2012 13:30SK Březnice "A"KST Týnec nad Sázavou11:7
617. 11. 2012 17:00TJ Slavoj ObecniceSokol Neveklov18:0wo
617. 11. 2012 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Benešov "B"10:8
718. 11. 2012 10:30TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Hořovice "B"12:6
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Příbram "B"0:18
717. 11. 2012 17:00SK Březnice "B"KST Týnec nad Sázavou10:8
717. 11. 2012 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Velké Popovice11:7
718. 11. 2012 10:30TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Benešov "B"10:8
718. 11. 2012 10:30TJ OlešnáSokol Neveklov14:4
801. 12. 2012 17:00Sokol NeveklovTJ Tatran Sedlčany "B"8:10
801. 12. 2012 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"16:2
825. 11. 2012 10:30
herna Sl. Obecnice
TJ Sokol Velké PopoviceTJ Slavoj Obecnice10:8
801. 12. 2012 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Olešná11:7
824. 11. 2012 09:15TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "B"12:6
801. 12. 2012 13:30TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "A"7:11
902. 12. 2012 10:30Sokol NeveklovTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"11:7
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Tatran Sedlčany "B"6:12
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Velké PopoviceTJ Olešná7:11
902. 12. 2012 10:30KST Týnec nad SázavouTJ Slavoj Obecnice13:5
902. 12. 2012 08:30TJ Sokol Příbram "B"SK Březnice "A"12:6
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Hořovice "B"SK Březnice "B"11:7
1015. 12. 2012 13:30SK Březnice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"8:10
1015. 12. 2012 13:30SK Březnice "A"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"18:0
1015. 12. 2012 17:00TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Příbram "B"9:9
1015. 12. 2012 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice "B"11:7
1015. 12. 2012 17:00Sokol NeveklovTJ Sokol Velké Popovice5:13
1015. 12. 2012 13:30TJ Sokol Benešov "B"KST Týnec nad Sázavou8:10
1115. 12. 2012 17:00SK Březnice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"17:1
1115. 12. 2012 17:00SK Březnice "A"TJ Tatran Sedlčany "B"8:10
1116. 12. 2012 10:30TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Hořovice "B"11:7
1116. 12. 2012 10:30TJ OlešnáTJ Sokol Příbram "B"8:10
1116. 12. 2012 10:30Sokol NeveklovKST Týnec nad Sázavou6:12
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Velké Popovice6:12
1201. 10. 2012 20:00SK Březnice "A"SK Březnice "B"10:8
1212. 01. 2013 17:00TJ OlešnáTJ Slavoj Obecnice8:10
1212. 01. 2013 13:30TJ Sokol Benešov "B"Sokol Neveklov14:4
1212. 01. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Velké Popovice9:9
1212. 01. 2013 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Příbram "B"9:9
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Tatran Sedlčany "B"7:11
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Tatran Sedlčany "B"16:2
1326. 01. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"13:5
1326. 01. 2013 17:00Sokol NeveklovTJ Sokol Příbram "B"7:11
1326. 01. 2013 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Hořovice "B"11:7
1326. 01. 2013 17:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "B"7:11
1317. 01. 2013 18:00TJ OlešnáSK Březnice "A"12:6
1427. 01. 2013 10:30KST Týnec nad SázavouTJ Tatran Sedlčany "B"9:9
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"17:1
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Sokol Příbram "B"7:11
1427. 01. 2013 10:30Sokol NeveklovTJ Sokol Hořovice "B"5:13
1427. 01. 2013 10:30TJ OlešnáSK Březnice "B"12:6
1418. 01. 2013 18:00TJ Slavoj ObecniceSK Březnice "A"9:9
1509. 02. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Slavoj Obecnice13:5
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Olešná2:16
1509. 02. 2013 13:30SK Březnice "B"Sokol Neveklov12:6
1509. 02. 2013 13:30SK Březnice "A"TJ Sokol Benešov "B"11:7
1509. 02. 2013 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Velké Popovice5:13
1509. 02. 2013 13:30TJ Sokol Hořovice "B"KST Týnec nad Sázavou12:6
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Slavoj Obecnice1:17
1610. 02. 2013 10:30TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Olešná13:5
1609. 02. 2013 17:00SK Březnice "A"Sokol Neveklov13:5
1609. 02. 2013 17:00SK Březnice "B"TJ Sokol Benešov "B"9:9
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Velké Popovice8:10
1610. 02. 2013 08:30TJ Sokol Příbram "B"KST Týnec nad Sázavou10:8
1723. 02. 2013 13:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Tatran Sedlčany "B"12:6
1723. 02. 2013 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"16:2
1717. 02. 2013 10:00
herna SK Březnice
TJ Sokol Velké PopoviceSK Březnice "B"10:8
1723. 02. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouSK Březnice "A"10:8
1723. 02. 2013 17:00Sokol NeveklovTJ Slavoj Obecnice7:11
1723. 02. 2013 13:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Olešná6:12
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Tatran Sedlčany "B"9:9
1824. 02. 2013 08:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"16:2
1823. 02. 2013 13:30KST Týnec nad SázavouSK Březnice "B"9:9
1817. 02. 2013 13:00
herna SK Březnice
TJ Sokol Velké PopoviceSK Březnice "A"11:7
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Benešov "B"TJ Slavoj Obecnice12:6
1824. 02. 2013 10:30Sokol NeveklovTJ Olešná7:11
1909. 03. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"Sokol Neveklov14:4
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"TJ Sokol Benešov "B"6:12
1906. 03. 2013 18:30TJ Slavoj ObecniceTJ Sokol Velké Popovice10:8
1909. 03. 2013 17:00TJ OlešnáKST Týnec nad Sázavou13:5
1909. 03. 2013 13:30SK Březnice "B"TJ Sokol Příbram "B"6:12
1909. 03. 2013 17:00SK Březnice "A"TJ Sokol Hořovice "B"10:8
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"Sokol Neveklov8:10
2010. 03. 2013 10:30TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Benešov "B"12:6
2010. 03. 2013 10:30TJ OlešnáTJ Sokol Velké Popovice9:9
2010. 03. 2013 10:30TJ Slavoj ObecniceKST Týnec nad Sázavou10:8
2010. 03. 2013 12:30SK Březnice "A"TJ Sokol Příbram "B"10:8
2010. 03. 2013 09:30SK Březnice "B"TJ Sokol Hořovice "B"2:16
2123. 03. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "B"10:8
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"SK Březnice "A"4:14
2123. 03. 2013 15:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Slavoj Obecnice15:3
2123. 03. 2013 13:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Olešná9:9
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceSokol Neveklov17:1
2123. 03. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov "B"9:9
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"SK Březnice "B"5:13
2224. 03. 2013 10:30TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "A"13:5
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Hořovice "B"TJ Slavoj Obecnice10:8
2224. 03. 2013 08:30TJ Sokol Příbram "B"TJ Olešná11:7
2224. 03. 2013 10:30KST Týnec nad SázavouSokol Neveklov12:6
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Benešov "B"15:3
1/130. 03. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"SK Březnice "A"10:2
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Příbram "B"TJ Sokol Velké Popovice6:10
1/130. 03. 2013 17:00SK Březnice "B"KST Týnec nad Sázavou10:7
1/130. 03. 2013 17:00TJ Sokol Benešov "B"Sokol Neveklov10:5
1/206. 04. 2013 17:00SK Březnice "A"TJ Tatran Sedlčany "B"6:10
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Příbram "B"9:7
1/206. 04. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouSK Březnice "B"9:9
1/206. 04. 2013 17:00Sokol NeveklovTJ Sokol Benešov "B"0:10wo
2/113. 04. 2013 17:00TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Velké Popovice10:8
2/113. 04. 2013 17:00KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov "B"9:9
2/220. 04. 2013 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Tatran Sedlčany "B"10:8
2/220. 04. 2013 17:00TJ Sokol Benešov "B"KST Týnec nad Sázavou9:9
2/321. 04. 2013 10:30TJ Tatran Sedlčany "B"TJ Sokol Velké Popovice8:9
2/321. 04. 2013 10:30KST Týnec nad SázavouTJ Sokol Benešov "B"9:7
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
106. 10. 2012 17:00TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"5:13
108. 10. 2012 18:00TJ KlučovSK Nová Ves I.15:3
106. 10. 2012 17:00
herna FK Kolín
TJ Sokol Kutná Hora "B"FK Kolín "C"9:9
106. 10. 2012 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Poděbrady12:6
106. 10. 2012 13:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Týnec nad Labem8:10
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora "C"7:11
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySK Městec Králové11:7
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Poděbrady10:8
219. 10. 2012 18:30TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
215. 10. 2012 18:00TJ Sokol Týnec nad LabemFK Kolín "C"7:11
218. 10. 2012 18:30TJ Sadská "C"TJ Klučov4:14
220. 10. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"SK Nová Ves I.13:5
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Poděbrady11:7
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Kutná Hora "C"SK Městec Králové10:8
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol ČáslavFK Kolín "C"8:10
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
321. 10. 2012 10:00TJ Sadská "C"SK Nová Ves I.10:8
321. 10. 2012 10:30
herna TJ Klučov
TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Klučov2:16
403. 11. 2012 17:00TJ KlučovTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
403. 11. 2012 17:00SK Nová Ves I.TJ Sokol Kutná Hora "C"7:11
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sadská "C"10:8
403. 11. 2012 17:00FK Kolín "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
403. 11. 2012 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Čáslav8:10
403. 11. 2012 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Týnec nad Labem10:8
504. 11. 2012 10:30TJ KlučovTJ Sokol Kutná Hora "C"15:3
504. 11. 2012 10:30SK Nová Ves I.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy2:16
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
501. 11. 2012 18:00FK Kolín "C"TJ Sadská "C"13:5
504. 11. 2012 10:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Týnec nad Labem9:9
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Čáslav8:10
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav12:6
617. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Týnec nad Labem9:9
617. 11. 2012 17:00TJ Sadská "C"SK Městec Králové11:7
617. 11. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Poděbrady6:12
610. 11. 2012 15:00TJ KlučovTJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
617. 11. 2012 17:00SK Nová Ves I.FK Kolín "C"5:13
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Týnec nad Labem14:4
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Čáslav11:7
718. 11. 2012 11:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Poděbrady9:9
718. 11. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"SK Městec Králové10:8
712. 11. 2012 18:30TJ KlučovFK Kolín "C"6:12
718. 11. 2012 10:30SK Nová Ves I.TJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14:4
801. 12. 2012 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kutná Hora "C"7:11
801. 12. 2012 17:00SK Městec KrálovéTJ Klučov6:12
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol PoděbradySK Nová Ves I.15:3
801. 12. 2012 12:00TJ Sokol ČáslavTJ Sadská "C"8:10
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Lokomotiva Nymburk "B"14:4
921. 09. 2012 19:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kutná Hora "C"6:12
902. 12. 2012 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy11:7
902. 12. 2012 10:30SK Městec KrálovéSK Nová Ves I.14:4
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Klučov9:9
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol ČáslavTJ Lokomotiva Nymburk "B"12:6
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sadská "C"15:3
1015. 12. 2012 17:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy3:15
1015. 12. 2012 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kutná Hora "C"7:11
1015. 12. 2012 14:30TJ KlučovTJ Sokol Čáslav13:5
1015. 12. 2012 17:00SK Nová Ves I.TJ Sokol Týnec nad Labem6:12
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"SK Městec Králové11:7
1015. 12. 2012 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Poděbrady15:3
1116. 12. 2012 12:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Kutná Hora "C"9:9
1116. 12. 2012 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy5:13
1116. 12. 2012 10:30TJ KlučovTJ Sokol Týnec nad Labem15:3
1116. 12. 2012 10:30SK Nová Ves I.TJ Sokol Čáslav7:11
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Poděbrady14:4
1113. 12. 2012 19:00FK Kolín "C"SK Městec Králové11:7
1212. 01. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sadská "C"10:8
1212. 01. 2013 17:00SK Nová Ves I.TJ Klučov5:13
1212. 01. 2013 17:00
herna S.K.Hora
FK Kolín "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradySK Městec Králové7:11
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Čáslav11:7
1212. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1326. 01. 2013 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
1326. 01. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Kutná Hora "C"7:11
1325. 01. 2013 19:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Čáslav10:8
1326. 01. 2013 17:00FK Kolín "C"TJ Sokol Týnec nad Labem12:6
1315. 01. 2013 18:30TJ KlučovTJ Sadská "C"12:6
1326. 01. 2013 17:00SK Nová Ves I.TJ Lokomotiva Nymburk "B"9:9
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
1427. 01. 2013 10:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Kutná Hora "C"8:10
1427. 01. 2013 13:00FK Kolín "C"TJ Sokol Čáslav11:7
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Týnec nad Labem14:4
1419. 01. 2013 15:00SK Nová Ves I.TJ Sadská "C"5:13
1427. 01. 2013 10:30
herna L.Nymburk
TJ KlučovTJ Lokomotiva Nymburk "B"11:7
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Klučov11:7
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "C"SK Nová Ves I.11:7
1509. 02. 2013 17:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
1509. 02. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"FK Kolín "C"7:11
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol ČáslavSK Městec Králové6:12
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Poděbrady9:9
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Klučov9:9
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySK Nová Ves I.12:6
1610. 02. 2013 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Kutná Hora "B"8:10
1610. 02. 2013 12:30TJ Sadská "C"FK Kolín "C"9:9
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemSK Městec Králové12:6
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Poděbrady8:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy6:12
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kutná Hora "C"15:3
1723. 02. 2013 17:00SK Městec KrálovéTJ Sadská "C"15:3
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk "B"13:5
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Klučov5:13
1721. 02. 2013 18:30FK Kolín "C"SK Nová Ves I.13:5
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol ČáslavTJ Sokol Kutná Hora "C"11:7
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská "C"10:8
1824. 02. 2013 10:30SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk "B"16:2
1807. 02. 2013 18:30FK Kolín "C"TJ Klučov8:10
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol Kutná Hora "B"SK Nová Ves I.15:3
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora "B"7:11
1909. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "C"FK Kolín "C"2:16
1902. 03. 2013 17:00TJ KlučovSK Městec Králové14:4
1909. 03. 2013 17:00SK Nová Ves I.TJ Sokol Poděbrady8:10
1909. 03. 2013 17:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Čáslav7:11
1909. 03. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Týnec nad Labem8:10
2006. 10. 2012 00:00TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyFK Kolín "C"9:9
2010. 03. 2013 10:30SK Nová Ves I.SK Městec Králové7:11
2003. 03. 2013 10:30TJ KlučovTJ Sokol Poděbrady13:5
2010. 03. 2013 10:30TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sokol Čáslav6:12
2010. 03. 2013 10:30TJ Sadská "C"TJ Sokol Týnec nad Labem8:10
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská "C"13:5
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"14:4
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol ČáslavTJ Klučov14:4
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Týnec nad LabemSK Nová Ves I.14:4
2123. 03. 2013 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradyFK Kolín "C"3:15
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sadská "C"12:6
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk "B"15:3
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Týnec nad LabemTJ Klučov16:2
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol ČáslavSK Nová Ves I.13:5
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Kutná Hora "B"6:12
2224. 03. 2013 10:30SK Městec KrálovéFK Kolín "C"16:2
1/129. 03. 2013 18:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Sokol Kutná Hora "C"10:1
1/130. 03. 2013 17:00FK Kolín "C"TJ Klučov5:10
1/130. 03. 2013 17:00SK Městec KrálovéTJ Sokol Poděbrady10:0
1/130. 03. 2013 17:00TJ Lokomotiva Nymburk "B"TJ Sadská "C"4:10
1/205. 04. 2013 18:00TJ Sokol Kutná Hora "C"TJ Sokol Kutná Hora "B"4:10
1/206. 04. 2013 17:00TJ KlučovFK Kolín "C"9:8
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sokol PoděbradySK Městec Králové1:10
1/206. 04. 2013 17:00TJ Sadská "C"TJ Lokomotiva Nymburk "B"10:5
2/113. 04. 2013 17:00TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Klučov10:3
2/113. 04. 2013 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská "C"2:10
2/220. 04. 2013 17:00TJ KlučovTJ Sokol Kutná Hora "B"10:8
2/220. 04. 2013 14:00TJ Sadská "C"TJ Sokol Poděbrady10:5
2/321. 04. 2013 10:30TJ Sokol Kutná Hora "B"TJ Klučov9:4
Český pohár mužů
1/104. 01. 2013 19:00TJ Sokol Lety "B"TJ Slavoj Obecnice2:8
1/104. 01. 2013 18:00TJ Jiskra SádekSK Viktorie Ořech5:5
1/104. 01. 2013 18:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál "B"2:8
1/104. 01. 2013 18:00TJ Sport Kladno "E"TJ Sokol Unhošť "D"8:2
1/104. 01. 2013 19:00TJ Sokol Buštěhrad "D"KST Slatina "B"3:7
1/107. 01. 2013 19:00TJ Sokol Unhošť "C"Sokol Mělník - Pšovka3:7
1/102. 01. 2013 18:00TSM GRAST KladnoTJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.1:9
1/107. 01. 2013 19:00TJ Sokol Buštěhrad "C"KST Slatina "A"3:7
1/108. 01. 2013 19:00TJ Sokol Uhlíř. Janovice "B"TJ Sokol Velim2:8
1/108. 01. 2013 18:30TJ Klučov "B"SK Nová Ves I. "A"3:7
1/104. 01. 2013 18:00SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"1:9
2/129. 01. 2013 18:00TJ Slavoj ObecniceTTC Říčany4:6
2/128. 01. 2013 19:00TJ Sokol Lety "A"TJ Sokol Unhošť "A"1:9
2/128. 01. 2013 19:00SK Viktorie OřechTJ Sokol Lány2:8
2/129. 01. 2013 18:00TJ Spartak Rožmitál "B"KST Rakovník "B"0:10
2/124. 01. 2013 18:00TJ Sport Kladno "E"TJ Sadská6:4
2/125. 01. 2013 18:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Unhošť "B"0:10
2/128. 01. 2013 19:00TJ Sokol Buštěhrad "B"TJ Dynamo Nelahozeves7:3
2/123. 01. 2013 18:00KST Slatina "B"TJ Sokol Roztoky0:10
2/129. 01. 2013 18:30Sokol Mělník - PšovkaTTC Brandýs nad Labem1:9
2/118. 01. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Buštěhrad "A"4:6
2/125. 01. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.TJ Klučov "A"4:6
2/124. 01. 2013 18:00KST Slatina "A"TJ Sokol Benešov1:9
2/125. 01. 2013 19:00TJ Sokol VelimTJ Sokol Mnichovo Hradiště6:4
2/128. 01. 2013 18:30TJ Sokol Týnec nad LabemSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"5:5
2/125. 01. 2013 18:00SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Kosmonosy2:8
2/129. 01. 2013 19:00TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"3:7
3/118. 02. 2013 19:00TJ Sokol Unhošť "A"TTC Říčany4:6
3/113. 02. 2013 18:30TJ Sokol LányKST Rakovník "B"4:6
3/114. 02. 2013 18:00TJ Sport Kladno "E"TJ Sokol Unhošť "B"4:6
3/111. 02. 2013 19:00TJ Sokol Buštěhrad "B"TJ Sokol Roztoky0:10
3/118. 02. 2013 19:00TJ Sokol Buštěhrad "A"TTC Brandýs nad Labem2:8
3/112. 02. 2013 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Benešov8:2
3/115. 02. 2013 19:00TJ Sokol VelimSK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"1:9
3/113. 02. 2013 18:30TJ Sokol KosmonosySK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"1:9
4/125. 02. 2013 18:00KST Rakovník "B"TTC Říčany5:5
4/125. 02. 2013 19:00TJ Sokol Unhošť "B"TJ Sokol Roztoky2:8
4/126. 02. 2013 19:00TJ Klučov "A"TTC Brandýs nad Labem5:5
4/101. 03. 2013 19:00SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"0:10
Finále17. 03. 2013 10:30TTC ŘíčanySK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"0:6
Finále17. 03. 2013 10:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Roztoky2:6
Finále17. 03. 2013 12:15TJ Klučov "A"SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"0:6
Finále17. 03. 2013 12:15TTC ŘíčanyTJ Sokol Roztoky0:6
Finále17. 03. 2013 13:30SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"TJ Sokol Roztoky5:5
Finále17. 03. 2013 13:30TJ Klučov "A"TTC Říčany4:6
Kvalifikace o udržení v KS 2
118. 05. 2013 09:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sadská "C"10:7
118. 05. 2013 09:00TJ Sokol Krchleby "B"KST Týnec nad Sázavou9:9
218. 05. 2013 12:30TJ Sokol BuštěhradKST Týnec nad Sázavou8:10
218. 05. 2013 12:30TJ Sokol Krchleby "B"TJ Sadská "C"10:6
318. 05. 2013 16:15TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Krchleby "B"8:10
318. 05. 2013 16:15KST Týnec nad SázavouTJ Sadská "C"9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy