Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
106. 10. 2012 17:30SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice A5:10
106. 10. 2012 18:30TJ ČKD Blansko BTTC Moravská Slavia Brno D4:10
106. 10. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Slovan Hodonín A10:5
106. 10. 2012 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTTC Sokol Znojmo B6:10
106. 10. 2012 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Hlubočany A10:4
106. 10. 2012 17:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno A9:9
220. 10. 2012 17:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:0
220. 10. 2012 17:30SK Slatina - Brno ATTC Sokol Znojmo B10:7
220. 10. 2012 17:00KST Oltec Brno ATJ Agrotec Hustopeče B10:8
220. 10. 2012 18:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Slovan Hodonín A9:9
220. 10. 2012 17:30SKST Dubňany ATJ ČKD Blansko B3:10
220. 10. 2012 17:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Moravská Slavia Brno D10:5
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Brno I BTTC Sokol Znojmo B10:4
320. 10. 2012 10:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:2
321. 10. 2012 10:30KST Oltec Brno ATJ Slovan Hodonín A10:7
321. 10. 2012 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Agrotec Hustopeče B3:10
321. 10. 2012 10:30SKST Dubňany ATTC Moravská Slavia Brno D4:10
320. 10. 2012 10:30TJ Jiskra Strážnice ATJ ČKD Blansko B10:6
403. 11. 2012 18:30TJ ČKD Blansko BTJ Sokol Brno I B7:10
403. 11. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A10:7
403. 11. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A10:3
403. 11. 2012 15:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice A3:10
403. 11. 2012 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoKST Oltec Brno A10:5
403. 11. 2012 18:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Hlubočany A7:10
502. 11. 2012 18:00TJ ČKD Blansko BSK Slatina - Brno A3:10
504. 11. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I B10:2
503. 11. 2012 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice A10:6
504. 11. 2012 10:30TJ Slovan Hodonín ASKST Dubňany A10:5
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTJ Sokol Hlubočany A7:10
503. 11. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo BKST Oltec Brno A3:10
617. 11. 2012 17:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno A10:4
617. 11. 2012 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Hlubočany A10:3
617. 11. 2012 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:6
617. 11. 2012 17:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Sokol Znojmo B10:1
617. 11. 2012 18:30TJ ČKD Blansko BTJ Agrotec Hustopeče B1:10
617. 11. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Slovan Hodonín A10:5
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A10:0
717. 11. 2012 11:00SK Slatina - Brno AKST Oltec Brno A10:6
718. 11. 2012 10:30SKST Dubňany ATTC Sokol Znojmo B10:2
717. 11. 2012 10:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:3
712. 11. 2012 18:00TJ ČKD Blansko BTJ Slovan Hodonín A10:7
718. 11. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Agrotec Hustopeče B10:5
801. 12. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Brno I B10:5
801. 12. 2012 15:00TJ Slovan Hodonín ASK Slatina - Brno A10:7
801. 12. 2012 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTJ ČKD Blansko B10:5
801. 12. 2012 18:00TTC Sokol Znojmo BTTC Moravská Slavia Brno D9:9
801. 12. 2012 17:00KST Oltec Brno ASKST Dubňany A10:8
801. 12. 2012 18:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Jiskra Strážnice A0:10
901. 12. 2012 10:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno A5:10
902. 12. 2012 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Brno I B10:6
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTTC Moravská Slavia Brno D4:10
901. 12. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ ČKD Blansko B10:7
902. 12. 2012 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A6:10
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Hlubočany ASKST Dubňany A10:5
1015. 12. 2012 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Brno I B2:10
1015. 12. 2012 17:30TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina - Brno A9:9
1015. 12. 2012 18:30TJ ČKD Blansko BKST Oltec Brno A10:5
1015. 12. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Hlubočany A10:0
1015. 12. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:5
1015. 12. 2012 15:00TJ Slovan Hodonín ATTC Sokol Znojmo B10:3
1116. 12. 2012 10:30SKST Dubňany ASK Slatina - Brno A10:7
1115. 12. 2012 10:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Brno I B10:3
1110. 12. 2012 17:30TJ ČKD Blansko BTJ Sokol Hlubočany A8:10
1116. 12. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno A10:4
1115. 12. 2012 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Sokol Znojmo B10:7
1116. 12. 2012 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:7
1212. 01. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice ASKST Dubňany A10:0
1212. 01. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ ČKD Blansko B10:4
1212. 01. 2013 15:00TJ Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
1212. 01. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:3
1212. 01. 2013 13:00TJ Sokol Hlubočany AKST Oltec Brno A4:10
1212. 01. 2013 10:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:4
1326. 01. 2013 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTJ Sokol Brno I B9:9
1326. 01. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo BSK Slatina - Brno A10:5
1313. 01. 2013 10:00TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno A0:10
1326. 01. 2013 15:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Hlubočany A10:1
1326. 01. 2013 18:30TJ ČKD Blansko BSKST Dubňany A9:9
1326. 01. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice A10:5
1426. 01. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Brno I B10:1
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoSK Slatina - Brno A5:10
1427. 01. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín AKST Oltec Brno A10:7
1427. 01. 2013 13:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Hlubočany A7:10
1427. 01. 2013 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSKST Dubňany A10:4
1425. 01. 2013 18:00TJ ČKD Blansko BTJ Jiskra Strážnice A9:9
1509. 02. 2013 17:30TJ Sokol Brno I BTJ ČKD Blansko B10:8
1509. 02. 2013 17:30SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D9:9
1509. 02. 2013 17:30SKST Dubňany ATJ Agrotec Hustopeče B9:9
1505. 02. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Slovan Hodonín A10:6
1509. 02. 2013 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo3:10
1509. 02. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Sokol Znojmo B9:9
1607. 02. 2013 18:00SK Slatina - Brno ATJ ČKD Blansko B10:1
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno D8:10
1609. 02. 2013 10:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Agrotec Hustopeče B10:0
1610. 02. 2013 10:30SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín A5:10
1610. 02. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo2:10
1610. 02. 2013 10:30KST Oltec Brno ATTC Sokol Znojmo B9:9
1723. 02. 2013 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I B6:10
1723. 02. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno A6:10
1723. 02. 2013 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoSKST Dubňany A10:1
1723. 02. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo BTJ Jiskra Strážnice A10:3
1723. 02. 2013 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ ČKD Blansko B6:10
1723. 02. 2013 15:00TJ Slovan Hodonín ATTC Moravská Slavia Brno D9:9
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B3:10
1824. 02. 2013 10:30KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno A3:10
1823. 02. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo BSKST Dubňany A10:3
1823. 02. 2013 11:00TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTJ Jiskra Strážnice A10:6
1820. 02. 2013 18:30TJ Slovan Hodonín ATJ ČKD Blansko B6:10
1823. 02. 2013 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Moravská Slavia Brno D3:10
1909. 03. 2013 17:30TJ Sokol Brno I BTJ Agrotec Hustopeče B10:3
1909. 03. 2013 17:30SK Slatina - Brno ATJ Slovan Hodonín A10:8
1909. 03. 2013 18:30TJ ČKD Blansko BTJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:5
1909. 03. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTTC Sokol Znojmo B10:4
1909. 03. 2013 17:30SKST Dubňany AKST Oltec Brno A4:10
1909. 03. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Hlubočany A10:3
2009. 03. 2013 10:00SK Slatina - Brno ATJ Agrotec Hustopeče B10:4
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Slovan Hodonín A10:2
2010. 03. 2013 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo10:4
2008. 03. 2013 18:00TJ ČKD Blansko BTTC Sokol Znojmo B6:10
2009. 03. 2013 10:30TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A10:2
2010. 03. 2013 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Hlubočany A5:10
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol Brno I BSKST Dubňany A10:4
2123. 03. 2013 17:30SK Slatina - Brno ATJ Jiskra Strážnice A4:10
2123. 03. 2013 17:00KST Oltec Brno ATJ ČKD Blansko B8:10
2123. 03. 2013 18:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno D5:10
2123. 03. 2013 15:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTJ Agrotec Hustopeče B10:7
2124. 03. 2013 14:00TTC Sokol Znojmo BTJ Slovan Hodonín A10:8
2223. 03. 2013 10:00SK Slatina - Brno ASKST Dubňany A10:0
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Jiskra Strážnice A9:9
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ ČKD Blansko B8:10
2224. 03. 2013 10:30KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno D5:10
2223. 03. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Agrotec Hustopeče B10:8
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM ZnojmoTJ Slovan Hodonín A9:9
Krajská soutěž I. třídy
107. 10. 2012 10:30Orel Silůvky AOrel Ivančice A9:9
106. 10. 2012 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Moravské Prusy A10:5
106. 10. 2012 17:30SK Slatina - Brno BTTC Komořany A10:3
106. 10. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Moravský Krumlov B10:1
106. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC Koral Tišnov C10:8
106. 10. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín BTJ Brno-Bystrc A10:7
220. 10. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lanžhot B10:8
227. 10. 2012 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:7
220. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina - Brno B9:9
220. 10. 2012 15:00TTC Koral Tišnov CTTC Komořany A8:10
220. 10. 2012 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Moravské Prusy A10:1
220. 10. 2012 17:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A2:10
321. 10. 2012 10:30TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Moravský Krumlov B10:4
327. 10. 2012 09:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Lanžhot B10:7
319. 10. 2012 19:00TJ Sokol Kobylí ATTC Komořany A10:1
321. 10. 2012 10:00TTC Koral Tišnov CSK Slatina - Brno B10:7
321. 10. 2012 10:30Orel Silůvky ASTK Zbraslavec A10:7
321. 10. 2012 10:30Orel Ivančice ATJ Sokol Moravské Prusy A9:9
401. 11. 2012 18:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Slovan Hodonín B6:10
403. 11. 2012 17:30STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A6:10
403. 11. 2012 17:30SK Slatina - Brno BOrel Silůvky A10:8
403. 11. 2012 17:30TTC Komořany AOrel Ivančice A6:10
403. 11. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A1:10
403. 11. 2012 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov BTTC Koral Tišnov C2:10
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Brno-Bystrc A2:10
504. 11. 2012 10:30STK Zbraslavec ATJ Slovan Hodonín B9:9
503. 11. 2012 10:00SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:4
504. 11. 2012 10:30TTC Komořany AOrel Silůvky A5:10
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Koral Tišnov C10:3
504. 11. 2012 10:00TJ Sokol Moravský Krumlov BTJ Sokol Kobylí A3:10
617. 11. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kobylí A5:10
617. 11. 2012 17:30TJ Brno-Bystrc ATTC Koral Tišnov C10:4
617. 11. 2012 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Lanžhot B10:7
617. 11. 2012 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:3
617. 11. 2012 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASK Slatina - Brno B2:10
617. 11. 2012 17:30STK Zbraslavec ATTC Komořany A10:7
718. 11. 2012 10:30TJ Slovan Hodonín BTTC Koral Tišnov C10:3
717. 11. 2012 09:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Kobylí A8:10
718. 11. 2012 10:30Orel Silůvky ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:5
718. 11. 2012 10:30Orel Ivančice ATJ Sokol Lanžhot B9:9
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATTC Komořany A9:9
718. 11. 2012 10:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B9:9
801. 12. 2012 17:30SK Slatina - Brno BTJ Slovan Hodonín B10:1
801. 12. 2012 17:30TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc A5:10
801. 12. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Moravské Prusy A7:10
801. 12. 2012 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov BSTK Zbraslavec A2:10
801. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí AOrel Silůvky A10:2
801. 12. 2012 15:00TTC Koral Tišnov COrel Ivančice A4:10
901. 12. 2012 10:00SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A10:8
902. 12. 2012 10:30TTC Komořany ATJ Slovan Hodonín B2:10
902. 12. 2012 10:30TJ Sokol Lanžhot BSTK Zbraslavec A10:4
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Moravský Krumlov BTJ Sokol Moravské Prusy A5:10
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí AOrel Ivančice A10:5
902. 12. 2012 10:00TTC Koral Tišnov COrel Silůvky A1:10
1015. 12. 2012 17:30Orel Silůvky ATJ Slovan Hodonín B10:1
1015. 12. 2012 10:30Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc A8:10
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Moravské Prusy A10:2
1015. 12. 2012 17:30STK Zbraslavec ATTC Koral Tišnov C10:7
1015. 12. 2012 17:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Lanžhot B10:3
1015. 12. 2012 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:0
1116. 12. 2012 10:30Orel Silůvky ATJ Brno-Bystrc A10:3
1116. 12. 2012 10:30Orel Ivančice ATJ Slovan Hodonín B5:10
1116. 12. 2012 10:30TTC Koral Tišnov CTJ Sokol Moravské Prusy A10:6
1116. 12. 2012 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Kobylí A8:10
1115. 12. 2012 10:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Moravský Krumlov B10:4
1116. 12. 2012 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Lanžhot B9:9
1212. 01. 2013 17:00Orel Ivančice AOrel Silůvky A2:10
1210. 01. 2013 19:30TJ Sokol Moravské Prusy ASTK Zbraslavec A10:7
1212. 01. 2013 17:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno B9:9
1212. 01. 2013 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov BTJ Sokol Lanžhot B3:10
1212. 01. 2013 15:00TTC Koral Tišnov CTJ Sokol Kobylí A6:10
1212. 01. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Slovan Hodonín B10:8
1326. 01. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín B4:10
1326. 01. 2013 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov BTJ Brno-Bystrc A2:10
1326. 01. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Kobylí A10:6
1326. 01. 2013 17:30TTC Komořany ATTC Koral Tišnov C10:4
1326. 01. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Silůvky A10:7
1326. 01. 2013 17:30STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:8
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Moravský Krumlov BTJ Slovan Hodonín B4:8
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Brno-Bystrc A2:10
1427. 01. 2013 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Kobylí A9:9
1426. 01. 2013 10:00SK Slatina - Brno BTTC Koral Tišnov C10:6
1427. 01. 2013 10:30STK Zbraslavec AOrel Silůvky A6:10
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Ivančice A10:5
1509. 02. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Moravské Prusy A9:9
1509. 02. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A10:4
1509. 02. 2013 17:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno B10:7
1509. 02. 2013 17:00Orel Ivančice ATTC Komořany A10:5
1509. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:2
1502. 02. 2013 17:00TTC Koral Tišnov CTJ Sokol Moravský Krumlov B10:3
1609. 02. 2013 09:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Moravské Prusy A10:1
1610. 02. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín BSTK Zbraslavec A10:7
1610. 02. 2013 10:30Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B7:10
1610. 02. 2013 10:30Orel Silůvky ATTC Komořany A10:1
1610. 02. 2013 10:00TTC Koral Tišnov CTJ Sokol Lanžhot B7:10
1608. 02. 2013 19:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:0
1723. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín B10:4
1723. 02. 2013 15:00TTC Koral Tišnov CTJ Brno-Bystrc A1:10
1723. 02. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot BOrel Silůvky A10:5
1723. 02. 2013 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov BOrel Ivančice A10:5
1723. 02. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Moravské Prusy A10:0
1723. 02. 2013 17:30TTC Komořany ASTK Zbraslavec A4:10
1824. 02. 2013 10:00TTC Koral Tišnov CTJ Slovan Hodonín B0:10
1822. 02. 2013 19:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc A10:5
1824. 02. 2013 10:00
tělocvična ZŠ Hostěradice
TJ Sokol Moravský Krumlov BOrel Silůvky A3:10
1824. 02. 2013 10:30TJ Sokol Lanžhot BOrel Ivančice A10:4
1824. 02. 2013 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Moravské Prusy A7:10
1823. 02. 2013 10:00SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A9:9
1909. 03. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín BSK Slatina - Brno B6:10
1909. 03. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc ATTC Komořany A10:3
1909. 03. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Lanžhot B5:10
1909. 03. 2013 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:1
1909. 03. 2013 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Kobylí A9:9
1909. 03. 2013 17:00Orel Ivančice ATTC Koral Tišnov C10:1
2009. 03. 2013 09:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B10:4
2010. 03. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín BTTC Komořany A10:4
2010. 03. 2013 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Lanžhot B9:9
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Moravský Krumlov B9:9
2010. 03. 2013 10:30Orel Ivančice ATJ Sokol Kobylí A6:10
2010. 03. 2013 10:30Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov C10:2
2123. 03. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín BOrel Silůvky A9:9
2123. 03. 2013 17:30TJ Brno-Bystrc AOrel Ivančice A10:4
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Kobylí A3:10
2123. 03. 2013 15:00TTC Koral Tišnov CSTK Zbraslavec A10:3
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina - Brno B9:9
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol Moravský Krumlov BTTC Komořany A10:5
2223. 03. 2013 09:00TJ Brno-Bystrc AOrel Silůvky A10:7
2224. 03. 2013 10:30TJ Slovan Hodonín BOrel Ivančice A10:3
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATTC Koral Tišnov C6:10
2222. 03. 2013 19:00TJ Sokol Kobylí ASTK Zbraslavec A10:3
2224. 03. 2013 10:00TJ Sokol Moravský Krumlov BSK Slatina - Brno B2:10
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Komořany A10:5
Krajská soutěž II. třídy A
106. 10. 2012 17:30SK Kuřim AOrel Boskovice A10:7
106. 10. 2012 17:30TJ Sokol Otnice ATTC Moravská Slavia Brno E6:10
106. 10. 2012 13:30SK Slatina - Brno CTJ Holásky A10:7
106. 10. 2012 17:30TJ Družstevník Hostěradice AOrel Silůvky B10:5
106. 10. 2012 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ ČKD Blansko C10:7
106. 10. 2012 13:00TJ Sokol Brno I CTTC Komořany B10:0
220. 10. 2012 13:00TJ Sokol Brno I CTJ Družstevník Hostěradice A10:2
220. 10. 2012 17:30TTC Komořany BOrel Silůvky B2:10
220. 10. 2012 17:00TJ Cemo Mokrá ASK Slatina - Brno C7:10
220. 10. 2012 10:00TJ ČKD Blansko CTJ Holásky A4:10
220. 10. 2012 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice A4:10
220. 10. 2012 17:30SK Kuřim ATTC Moravská Slavia Brno E0:10
319. 10. 2012 18:30TJ Sokol Brno I COrel Silůvky B10:7
321. 10. 2012 10:30TTC Komořany BTJ Družstevník Hostěradice A6:10
321. 10. 2012 10:30TJ Cemo Mokrá ATJ Holásky A5:10
319. 10. 2012 18:30TJ ČKD Blansko CSK Slatina - Brno C10:5
321. 10. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Boskovice A10:3
321. 10. 2012 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Otnice A2:10
403. 11. 2012 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno I C4:10
403. 11. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETTC Komořany B10:2
403. 11. 2012 13:30SK Slatina - Brno COrel Boskovice A10:5
403. 11. 2012 17:30TJ Holásky ASK Kuřim A10:4
403. 11. 2012 17:30TJ Družstevník Hostěradice ATJ Cemo Mokrá A8:10
403. 11. 2012 17:30Orel Silůvky BTJ ČKD Blansko C10:0
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Otnice ATTC Komořany B10:2
504. 11. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I C10:4
504. 11. 2012 10:30SK Slatina - Brno CSK Kuřim A10:8
504. 11. 2012 10:30TJ Holásky AOrel Boskovice A10:4
504. 11. 2012 10:30TJ Družstevník Hostěradice ATJ ČKD Blansko C7:10
504. 11. 2012 10:30Orel Silůvky BTJ Cemo Mokrá A6:10
614. 11. 2012 19:00TJ Sokol Brno I CTJ Cemo Mokrá A10:3
617. 11. 2012 17:30TTC Komořany BTJ ČKD Blansko C2:10
617. 11. 2012 17:30Orel Boskovice ATJ Družstevník Hostěradice A6:10
617. 11. 2012 17:30SK Kuřim AOrel Silůvky B10:2
617. 11. 2012 17:30TJ Sokol Otnice ASK Slatina - Brno C10:3
617. 11. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Holásky A10:6
716. 11. 2012 18:30TJ Sokol Brno I CTJ ČKD Blansko C10:7
718. 11. 2012 10:30TTC Komořany BTJ Cemo Mokrá A5:10
718. 11. 2012 10:30Orel Boskovice AOrel Silůvky B10:5
718. 11. 2012 10:30SK Kuřim ATJ Družstevník Hostěradice A7:10
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Holásky A9:9
718. 11. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Slatina - Brno C10:2
801. 12. 2012 13:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Brno I C5:10
830. 11. 2012 18:30TJ Holásky ATTC Komořany B10:3
801. 12. 2012 17:30TJ Družstevník Hostěradice ATJ Sokol Otnice A2:10
801. 12. 2012 17:30Orel Silůvky BTTC Moravská Slavia Brno E6:10
801. 12. 2012 17:00TJ Cemo Mokrá AOrel Boskovice A10:4
829. 11. 2012 17:00TJ ČKD Blansko CSK Kuřim A10:6
902. 12. 2012 10:30SK Slatina - Brno CTTC Komořany B10:1
902. 12. 2012 10:30TJ Holásky ATJ Sokol Brno I C10:6
902. 12. 2012 10:30TJ Družstevník Hostěradice ATTC Moravská Slavia Brno E2:10
902. 12. 2012 10:30Orel Silůvky BTJ Sokol Otnice A4:10
902. 12. 2012 10:30TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A10:4
930. 11. 2012 18:30TJ ČKD Blansko COrel Boskovice A9:9
1015. 12. 2012 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Brno I C4:10
1015. 12. 2012 17:30SK Kuřim ATTC Komořany B10:5
1015. 12. 2012 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Cemo Mokrá A8:10
1015. 12. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ ČKD Blansko C10:3
1015. 12. 2012 13:30SK Slatina - Brno CTJ Družstevník Hostěradice A9:9
1015. 12. 2012 17:30TJ Holásky AOrel Silůvky B10:0
1116. 12. 2012 10:30Orel Boskovice ATTC Komořany B6:10
1116. 12. 2012 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Brno I C4:10
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Otnice ATJ ČKD Blansko C10:7
1116. 12. 2012 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Cemo Mokrá A10:4
1116. 12. 2012 10:30SK Slatina - Brno COrel Silůvky B10:2
1116. 12. 2012 10:30TJ Holásky ATJ Družstevník Hostěradice A10:2
1212. 01. 2013 17:30Orel Boskovice ASK Kuřim A7:10
1212. 01. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Otnice A10:5
1212. 01. 2013 09:30TJ Holásky ASK Slatina - Brno C10:1
1212. 01. 2013 17:30Orel Silůvky BTJ Družstevník Hostěradice A10:6
1212. 01. 2013 10:00TJ ČKD Blansko CTJ Cemo Mokrá A9:9
1212. 01. 2013 14:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno I C6:10
1326. 01. 2013 17:30TJ Družstevník Hostěradice ATJ Sokol Brno I C2:10
1325. 01. 2013 18:00Orel Silůvky BTTC Komořany B10:3
1326. 01. 2013 13:30SK Slatina - Brno CTJ Cemo Mokrá A10:0
1326. 01. 2013 10:00TJ Holásky ATJ ČKD Blansko C10:2
1326. 01. 2013 17:30TJ Sokol Otnice AOrel Boskovice A10:0
1326. 01. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESK Kuřim A10:2
1418. 01. 2013 18:00Orel Silůvky BTJ Sokol Brno I C3:10
1427. 01. 2013 10:30TJ Družstevník Hostěradice ATTC Komořany B10:5
1427. 01. 2013 10:30TJ Holásky ATJ Cemo Mokrá A10:5
1427. 01. 2013 10:30SK Slatina - Brno CTJ ČKD Blansko C10:7
1427. 01. 2013 10:30Orel Boskovice ATTC Moravská Slavia Brno E1:10
1427. 01. 2013 10:30TJ Sokol Otnice ASK Kuřim A10:3
1509. 02. 2013 13:00TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Otnice A10:1
1509. 02. 2013 17:30TTC Komořany BTTC Moravská Slavia Brno E0:10
1509. 02. 2013 17:30Orel Boskovice ASK Slatina - Brno C10:0wo
1509. 02. 2013 17:30SK Kuřim ATJ Holásky A5:10
1509. 02. 2013 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Družstevník Hostěradice A10:3
1509. 02. 2013 10:00TJ ČKD Blansko COrel Silůvky B10:6
1610. 02. 2013 10:30TTC Komořany BTJ Sokol Otnice A2:10
1608. 02. 2013 18:30TJ Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno E4:10
1610. 02. 2013 10:30SK Kuřim ASK Slatina - Brno C9:9
1610. 02. 2013 10:30Orel Boskovice ATJ Holásky A2:10
1608. 02. 2013 18:30TJ ČKD Blansko CTJ Družstevník Hostěradice A10:4
1610. 02. 2013 10:30TJ Cemo Mokrá AOrel Silůvky B9:9
1723. 02. 2013 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Brno I C4:10
1723. 02. 2013 10:00TJ ČKD Blansko CTTC Komořany B10:2
1723. 02. 2013 17:30TJ Družstevník Hostěradice AOrel Boskovice A2:10
1723. 02. 2013 17:30Orel Silůvky BSK Kuřim A10:7
1723. 02. 2013 13:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Otnice A9:9
1723. 02. 2013 17:30TJ Holásky ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
1822. 02. 2013 18:30TJ ČKD Blansko CTJ Sokol Brno I C3:10
1824. 02. 2013 10:30TJ Cemo Mokrá ATTC Komořany B10:1
1824. 02. 2013 10:30Orel Silůvky BOrel Boskovice A9:9
1824. 02. 2013 10:30TJ Družstevník Hostěradice ASK Kuřim A3:10
1824. 02. 2013 10:30TJ Holásky ATJ Sokol Otnice A10:5
1824. 02. 2013 10:30SK Slatina - Brno CTTC Moravská Slavia Brno E2:10
1909. 03. 2013 13:00TJ Sokol Brno I CSK Slatina - Brno C10:0
1909. 03. 2013 17:30TTC Komořany BTJ Holásky A2:10
1909. 03. 2013 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Družstevník Hostěradice A10:1
1909. 03. 2013 17:00TTC Moravská Slavia Brno EOrel Silůvky B10:4
1909. 03. 2013 17:30Orel Boskovice ATJ Cemo Mokrá A7:10
1909. 03. 2013 17:30SK Kuřim ATJ ČKD Blansko C10:3
2010. 03. 2013 10:30TTC Komořany BSK Slatina - Brno C6:10
2008. 03. 2013 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Holásky A10:5
2010. 03. 2013 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Družstevník Hostěradice A10:0
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Otnice AOrel Silůvky B10:5
2010. 03. 2013 10:30SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A4:10
2010. 03. 2013 10:30Orel Boskovice ATJ ČKD Blansko C10:5
2123. 03. 2013 13:00TJ Sokol Brno I COrel Boskovice A10:1
2123. 03. 2013 17:30TTC Komořany BSK Kuřim A10:2
2123. 03. 2013 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Otnice A5:10
2123. 03. 2013 10:00TJ ČKD Blansko CTTC Moravská Slavia Brno E1:10
2123. 03. 2013 17:30TJ Družstevník Hostěradice ASK Slatina - Brno C1:10
2123. 03. 2013 17:30Orel Silůvky BTJ Holásky A7:10
2224. 03. 2013 10:30TTC Komořany BOrel Boskovice A6:10
2222. 03. 2013 18:30TJ Sokol Brno I CSK Kuřim A10:0
2222. 03. 2013 18:30TJ ČKD Blansko CTJ Sokol Otnice A4:10
2224. 03. 2013 10:30TJ Cemo Mokrá ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
2224. 03. 2013 10:30Orel Silůvky BSK Slatina - Brno C10:7
2224. 03. 2013 10:30TJ Družstevník Hostěradice ATJ Holásky A1:10
Krajská soutěž II. třídy B
106. 10. 2012 17:30MSK Břeclav ATJ Jiskra Strážnice B9:9
128. 09. 2012 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Slavoj Rohatec A10:6
106. 10. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče CSKST Hodonín C5:10
106. 10. 2012 17:30Orel Únanov ATTC Sokol Znojmo C10:7
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany B6:10
106. 10. 2012 17:30TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Vracov B10:5
220. 10. 2012 17:30TJ Slovan Hodonín COrel Únanov A3:10
220. 10. 2012 15:00
Herna ST ve STRÁŽNICI !!!
TJ Sokol Vracov BTTC Sokol Znojmo C10:0
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C9:9
220. 10. 2012 16:00SKST Dubňany BSKST Hodonín C10:3
218. 10. 2012 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vranovice A10:4
220. 10. 2012 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Slavoj Rohatec A10:7
319. 10. 2012 19:00TJ Slovan Hodonín CTTC Sokol Znojmo C6:10
321. 10. 2012 15:00
Herna ST ve STRÁŽNICI !!!
TJ Sokol Vracov BOrel Únanov A9:9
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Hodonín C8:10
321. 10. 2012 10:30SKST Dubňany BTJ Agrotec Hustopeče C10:8
320. 10. 2012 12:00
po skončení utkání 2. ligy žen
MSK Břeclav ATJ Slavoj Rohatec A8:10
320. 10. 2012 10:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vranovice A6:10
403. 11. 2012 16:00TJ Sokol Vranovice ATJ Slovan Hodonín C10:6
403. 11. 2012 16:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Vracov B8:10
403. 11. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče CMSK Břeclav A10:3
403. 11. 2012 17:30SKST Hodonín CTJ Jiskra Strážnice B6:10
403. 11. 2012 17:30Orel Únanov ATJ Sokol Kobylí B10:4
403. 11. 2012 18:00TTC Sokol Znojmo CSKST Dubňany B3:10
504. 11. 2012 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Vracov B2:10
504. 11. 2012 10:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Slovan Hodonín C10:8
502. 11. 2012 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Jiskra Strážnice B10:5
503. 11. 2012 10:00SKST Hodonín CMSK Břeclav A10:4
504. 11. 2012 10:30Orel Únanov ASKST Dubňany B10:7
503. 11. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Kobylí B10:7
617. 11. 2012 17:30TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Kobylí B7:10
617. 11. 2012 15:00TJ Sokol Vracov BSKST Dubňany B10:3
617. 11. 2012 17:30MSK Břeclav AOrel Únanov A2:10
617. 11. 2012 17:30TJ Jiskra Strážnice BTTC Sokol Znojmo C10:8
616. 11. 2012 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Agrotec Hustopeče C6:10
617. 11. 2012 16:00TJ Slavoj Rohatec ASKST Hodonín C10:5
716. 11. 2012 19:00TJ Slovan Hodonín CSKST Dubňany B7:10
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí B10:3
716. 11. 2012 19:00MSK Břeclav ATTC Sokol Znojmo C10:5
717. 11. 2012 10:30TJ Jiskra Strážnice BOrel Únanov A10:6
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Vranovice ASKST Hodonín C6:10
718. 11. 2012 10:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče C10:8
801. 12. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Slovan Hodonín C10:5
801. 12. 2012 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Vracov B5:10
801. 12. 2012 17:30Orel Únanov ATJ Sokol Vranovice A10:2
801. 12. 2012 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Slavoj Rohatec A10:7
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav A10:7
801. 12. 2012 17:30SKST Dubňany BTJ Jiskra Strážnice B9:9
930. 11. 2012 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vracov B9:9
901. 12. 2012 10:00SKST Hodonín CTJ Slovan Hodonín C10:3
902. 12. 2012 10:30Orel Únanov ATJ Slavoj Rohatec A8:10
901. 12. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Vranovice A10:3
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice B4:10
902. 12. 2012 10:30SKST Dubňany BMSK Břeclav A10:5
1015. 12. 2012 17:30MSK Břeclav ATJ Slovan Hodonín C8:10
1015. 12. 2012 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B5:10
1015. 12. 2012 16:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí B10:5
1009. 12. 2012 10:30SKST Dubňany BTJ Slavoj Rohatec A10:3
1015. 12. 2012 17:30TJ Agrotec Hustopeče COrel Únanov A9:9
1015. 12. 2012 17:30SKST Hodonín CTTC Sokol Znojmo C8:10
1113. 12. 2012 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vracov B10:5
1115. 12. 2012 10:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín C10:7
1116. 12. 2012 10:30TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany B4:10
1116. 12. 2012 10:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Kobylí B8:10
1114. 12. 2012 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTTC Sokol Znojmo C10:3
1115. 12. 2012 10:00SKST Hodonín COrel Únanov A7:10
1212. 01. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BMSK Břeclav A10:0
1212. 01. 2013 16:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Vranovice A8:10
1212. 01. 2013 17:30SKST Hodonín CTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1212. 01. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo COrel Únanov A5:10
1212. 01. 2013 17:30SKST Dubňany BTJ Sokol Kobylí B10:2
1212. 01. 2013 16:00TJ Sokol Vracov BTJ Slovan Hodonín C10:3
1326. 01. 2013 17:30Orel Únanov ATJ Slovan Hodonín C8:10
1326. 01. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Vracov B10:8
1324. 01. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B10:5
1326. 01. 2013 17:30SKST Hodonín CSKST Dubňany B10:6
1326. 01. 2013 10:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav A9:9
1319. 01. 2013 16:00TJ Slavoj Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B0:10
1426. 01. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Slovan Hodonín C10:5
1427. 01. 2013 10:30Orel Únanov ATJ Sokol Vracov B4:10
1426. 01. 2013 10:00SKST Hodonín CTJ Sokol Kobylí B10:7
1419. 01. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče CSKST Dubňany B10:8
1427. 01. 2013 10:30TJ Slavoj Rohatec AMSK Břeclav A10:6
1420. 01. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Jiskra Strážnice B10:4
1509. 02. 2013 17:30TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Vranovice A10:6
1509. 02. 2013 15:00TJ Sokol Vracov BTJ Slavoj Rohatec A10:3
1507. 02. 2013 18:30MSK Břeclav ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
1509. 02. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín C10:5
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BOrel Únanov A3:10
1509. 02. 2013 18:30
po skončení utkání extraligy žen
SKST Dubňany BTTC Sokol Znojmo C10:1
1602. 02. 2013 11:00
Dubňany
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Vranovice A10:4
1609. 02. 2013 10:00TJ Slovan Hodonín CTJ Slavoj Rohatec A10:6
1609. 02. 2013 10:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1608. 02. 2013 19:00MSK Břeclav ASKST Hodonín C10:6
1603. 02. 2013 10:30SKST Dubňany BOrel Únanov A10:5
1610. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BTTC Sokol Znojmo C6:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slovan Hodonín C3:10
1723. 02. 2013 17:30SKST Dubňany BTJ Sokol Vracov B5:10
1723. 02. 2013 17:30Orel Únanov AMSK Břeclav A10:0wo
1723. 02. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Jiskra Strážnice B7:10
1723. 02. 2013 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vranovice A8:10
1723. 02. 2013 17:30SKST Hodonín CTJ Slavoj Rohatec A10:7
1824. 02. 2013 10:30SKST Dubňany BTJ Slovan Hodonín C9:9
1824. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov B1:10
1823. 02. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo CMSK Břeclav A10:0wo
1824. 02. 2013 10:30Orel Únanov ATJ Jiskra Strážnice B10:4
1823. 02. 2013 10:00SKST Hodonín CTJ Sokol Vranovice A6:10
1823. 02. 2013 10:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Slavoj Rohatec A10:2
1909. 03. 2013 17:30TJ Slovan Hodonín CTJ Agrotec Hustopeče C10:6
1909. 03. 2013 15:00TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín C10:6
1901. 03. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice AOrel Únanov A9:9
1909. 03. 2013 16:00TJ Slavoj Rohatec ATTC Sokol Znojmo C10:6
1909. 03. 2013 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí B10:8
1909. 03. 2013 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany B10:6
2010. 03. 2013 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče C10:2
2008. 03. 2013 19:00TJ Slovan Hodonín CSKST Hodonín C9:9
2010. 03. 2013 10:30TJ Slavoj Rohatec AOrel Únanov A2:10
2002. 03. 2013 10:00TJ Sokol Vranovice ATTC Sokol Znojmo C10:4
2009. 03. 2013 10:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí B10:4
2008. 03. 2013 19:00MSK Břeclav ASKST Dubňany B10:5
2123. 03. 2013 17:30TJ Slovan Hodonín CMSK Břeclav A9:9
2123. 03. 2013 16:00TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice B10:7
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A6:10
2123. 03. 2013 16:00TJ Slavoj Rohatec ASKST Dubňany B9:9
2123. 03. 2013 16:00Orel Únanov ATJ Agrotec Hustopeče C10:3
2123. 03. 2013 18:00TTC Sokol Znojmo CSKST Hodonín C8:10
2224. 03. 2013 10:30TJ Sokol Vracov BMSK Břeclav A10:4
2222. 03. 2013 19:00TJ Slovan Hodonín CTJ Jiskra Strážnice B2:10
2224. 03. 2013 10:30SKST Dubňany BTJ Sokol Vranovice A10:7
2217. 03. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí BTJ Slavoj Rohatec A6:10
2223. 03. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Agrotec Hustopeče C10:8
2224. 03. 2013 10:30Orel Únanov ASKST Hodonín C10:4
Baráž o setrvání v KS2
114. 05. 2013 18:00TTC Komořany BTJ Sokol Kobylí B10:8
217. 05. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí BTTC Komořany B16:2
Divize ženy
106. 10. 2012 09:00TJ Sokol Brno I BSKST Dubňany D8:2
106. 10. 2012 09:30SPŠ Bošky Bošovice ATTC Moravská Slavia Brno B1:9
113. 10. 2012 14:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Líšeň B6:4
106. 10. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav C6:4
220. 10. 2012 09:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vranovice A9:1
218. 10. 2012 16:30SKST Dubňany DMSK Břeclav C2:8
220. 10. 2012 09:30SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Čejč B3:7
220. 10. 2012 09:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Líšeň B2:8
320. 10. 2012 11:30TJ Sokol Brno I BMSK Břeclav C8:2
317. 10. 2012 17:30SKST Dubňany DTJ Sokol Vranovice A7:3
320. 10. 2012 13:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Líšeň B1:9
320. 10. 2012 13:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Čejč B4:6
413. 11. 2012 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Čejč B1:9
417. 11. 2012 12:30MSK Břeclav CTJ Sokol Líšeň B1:9
417. 11. 2012 08:30TJ Sokol Brno I BSPŠ Bošky Bošovice A8:2
417. 11. 2012 09:30SKST Dubňany DTTC Moravská Slavia Brno B4:6
517. 11. 2012 16:00
tělocvična ZŠ Šitbořice
TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Líšeň B1:9
519. 11. 2012 17:30MSK Břeclav CTJ Sokol Čejč B1:9
517. 11. 2012 12:45TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno B7:3
517. 11. 2012 13:00SKST Dubňany DSPŠ Bošky Bošovice A5:5
601. 12. 2012 09:30SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Vranovice A9:1
605. 12. 2012 17:00TTC Moravská Slavia Brno BMSK Břeclav C7:3
601. 12. 2012 09:30TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Brno I B5:5
601. 12. 2012 09:30TJ Sokol Líšeň BSKST Dubňany D10:0
712. 12. 2012 18:00SPŠ Bošky Bošovice AMSK Břeclav C10:0wo
701. 12. 2012 13:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Vranovice A8:2
701. 12. 2012 13:00TJ Sokol Čejč BSKST Dubňany D10:0
701. 12. 2012 13:00TJ Sokol Líšeň BTJ Sokol Brno I B4:6
809. 01. 2013 17:30SKST Dubňany DTJ Sokol Brno I B3:7
812. 01. 2013 09:30TTC Moravská Slavia Brno BSPŠ Bošky Bošovice A6:4
822. 01. 2013 18:00TJ Sokol Líšeň BTJ Sokol Čejč B6:4
812. 01. 2013 09:30MSK Břeclav CTJ Sokol Vranovice A6:4
909. 02. 2013 09:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brno I B2:8
926. 01. 2013 09:30MSK Břeclav CSKST Dubňany D8:2
925. 01. 2013 17:00TJ Sokol Čejč BSPŠ Bošky Bošovice A8:2
926. 01. 2013 13:00TJ Sokol Líšeň BTTC Moravská Slavia Brno B8:2
1003. 02. 2013 09:30MSK Břeclav CTJ Sokol Brno I B3:7
1009. 02. 2013 11:00TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany D3:7
1026. 01. 2013 09:30TJ Sokol Líšeň BSPŠ Bošky Bošovice A10:0
1026. 01. 2013 09:30TJ Sokol Čejč BTTC Moravská Slavia Brno B5:5
1120. 02. 2013 18:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Vranovice A10:0
1123. 02. 2013 09:30TJ Sokol Líšeň BMSK Břeclav C10:0wo
1106. 03. 2013 18:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Brno I B0:10
1123. 02. 2013 09:30TTC Moravská Slavia Brno BSKST Dubňany D10:0
1202. 03. 2013 15:00TJ Sokol Líšeň BTJ Sokol Vranovice A10:0
1226. 02. 2013 18:00TJ Sokol Čejč BMSK Břeclav C6:4
1223. 02. 2013 13:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Brno I B5:4
1215. 03. 2013 17:15SPŠ Bošky Bošovice ASKST Dubňany D4:6
1313. 03. 2013 17:00
tělocvična ZŠ Šitbořice
TJ Sokol Vranovice ASPŠ Bošky Bošovice A5:5
1309. 03. 2013 09:30MSK Břeclav CTTC Moravská Slavia Brno B8:2
1309. 03. 2013 09:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Čejč B10:0wo
1309. 03. 2013 09:30SKST Dubňany DTJ Sokol Líšeň B1:9
1409. 03. 2013 13:00MSK Břeclav CSPŠ Bošky Bošovice A6:4
1409. 03. 2013 13:00TJ Sokol Vranovice ATTC Moravská Slavia Brno B4:6
1409. 03. 2013 13:00SKST Dubňany DTJ Sokol Čejč B2:8
1409. 03. 2013 11:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Líšeň B9:1

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy