Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
106. 10. 2012 09:00TJ Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A6:10
106. 10. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Sokol Plzeň V. B6:10
106. 10. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice ADioss Nýřany A10:8
106. 10. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Klatovy A8:10
105. 10. 2012 19:00TJ Kožlany ASKUŘ Plzeň A10:8
106. 10. 2012 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Břasy A5:10
220. 10. 2012 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horažďovice A10:6
220. 10. 2012 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Klatovy A10:6
220. 10. 2012 09:00TJ Kožlany ATJ Jiskra Domažlice A9:9
220. 10. 2012 09:00SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A3:10
220. 10. 2012 08:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol eSVe Stav Bor B10:4
220. 10. 2012 08:30TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B10:8
320. 10. 2012 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Klatovy A9:9
320. 10. 2012 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A5:10
320. 10. 2012 14:00TJ Kožlany ADioss Nýřany A6:10
320. 10. 2012 14:00SKUŘ Plzeň ATJ Jiskra Domažlice A2:10
320. 10. 2012 13:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:3
320. 10. 2012 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:1
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Město Zbiroh A6:10
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A10:6
403. 11. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Union Plzeň C6:10
403. 11. 2012 09:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A5:10
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Kožlany A9:9
403. 11. 2012 09:00TJ Klatovy ASKUŘ Plzeň A10:4
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Sokol Břasy A5:10
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Město Zbiroh A8:10
503. 11. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Slavoj Stod A3:10
503. 11. 2012 14:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň C10:5
531. 10. 2012 18:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň A2:10
503. 11. 2012 14:00TJ Klatovy ATJ Kožlany A9:9
617. 11. 2012 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Kožlany A3:10
617. 11. 2012 09:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A10:5
617. 11. 2012 08:30TJ Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A10:3
617. 11. 2012 08:30TJ Slavoj Stod ATJ Klatovy A10:6
617. 11. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Jiskra Domažlice A7:10
617. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A7:10
717. 11. 2012 14:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň A4:10
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Kožlany A2:10
717. 11. 2012 13:00TJ Union Plzeň CTJ Klatovy A10:5
717. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A10:4
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BDioss Nýřany A3:10
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Jiskra Domažlice A1:10
801. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Město Zbiroh A10:3
801. 12. 2012 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A10:6
801. 12. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:5
801. 12. 2012 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B10:7
801. 12. 2012 09:00TJ Kožlany ATJ Union Plzeň C6:10
801. 12. 2012 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A3:10
901. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A10:2
901. 12. 2012 14:00Dioss Nýřany ATJ Město Zbiroh A10:8
901. 12. 2012 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B10:2
901. 12. 2012 14:00TJ Klatovy ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:6
901. 12. 2012 14:00TJ Kožlany ATJ Slavoj Stod A8:10
901. 12. 2012 14:00SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň C1:10
1015. 12. 2012 08:30TJ Union Plzeň CTJ Město Zbiroh A10:5
1015. 12. 2012 08:30TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A10:0
1015. 12. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Kožlany A2:10
1015. 12. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň A5:10
1015. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horažďovice A8:10
1015. 12. 2012 09:00Dioss Nýřany ATJ Klatovy A10:7
1115. 12. 2012 13:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A10:4
1115. 12. 2012 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A10:6
1115. 12. 2012 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BSKUŘ Plzeň A1:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Kožlany A7:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Klatovy A9:9
1115. 12. 2012 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A10:2
1212. 01. 2013 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň C1:10
1212. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol eSVe Stav Bor B10:7
1212. 01. 2013 09:00Dioss Nýřany ATJ Jiskra Domažlice A10:4
1212. 01. 2013 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1212. 01. 2013 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Kožlany A6:10
1212. 01. 2013 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Město Zbiroh A10:1
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Město Zbiroh A10:5
1326. 01. 2013 09:00TJ Klatovy ATJ Sokol Břasy A10:4
1326. 01. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Kožlany A9:9
1326. 01. 2013 09:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A9:9
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Union Plzeň C2:10
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A10:1
1426. 01. 2013 14:00TJ Klatovy ATJ Město Zbiroh A10:5
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A10:2
1426. 01. 2013 14:00Dioss Nýřany ATJ Kožlany A10:7
1426. 01. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň A9:9
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C6:10
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Slavoj Stod A2:10
1509. 02. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:3
1509. 02. 2013 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B4:10
1509. 02. 2013 08:30TJ Union Plzeň CTJ Jiskra Domažlice A10:4
1509. 02. 2013 08:30TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A9:9
1509. 02. 2013 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Horažďovice A10:3
1509. 02. 2013 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Klatovy A4:10
1609. 02. 2013 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:0
1609. 02. 2013 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. B8:10
1609. 02. 2013 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Jiskra Domažlice A10:6
1609. 02. 2013 13:00TJ Union Plzeň CDioss Nýřany A10:5
1609. 02. 2013 14:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Horažďovice A6:10
1609. 02. 2013 14:00TJ Kožlany ATJ Klatovy A10:2
1723. 02. 2013 09:00TJ Kožlany ATJ Město Zbiroh A10:7
1723. 02. 2013 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:4
1723. 02. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň C1:10
1723. 02. 2013 09:00TJ Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:7
1723. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:2
1723. 02. 2013 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B10:1
1823. 02. 2013 14:00SKUŘ Plzeň ATJ Město Zbiroh A10:5
1823. 02. 2013 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Břasy A10:5
1823. 02. 2013 14:00TJ Klatovy ATJ Union Plzeň C10:7
1823. 02. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A3:10
1823. 02. 2013 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:0
1823. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B4:10
1909. 03. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Jiskra Domažlice A2:10
1909. 03. 2013 09:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A3:10
1909. 03. 2013 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Sokol Horažďovice A2:10
1909. 03. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Klatovy A9:9
1909. 03. 2013 08:30TJ Union Plzeň CTJ Kožlany A10:6
1909. 03. 2013 08:30TJ Slavoj Stod ASKUŘ Plzeň A10:5
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Jiskra Domažlice A9:9
2009. 03. 2013 14:00TJ Město Zbiroh ADioss Nýřany A1:10
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A10:3
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor BTJ Klatovy A2:10
2009. 03. 2013 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Kožlany A10:6
2009. 03. 2013 13:00TJ Union Plzeň CSKUŘ Plzeň A10:1
2123. 03. 2013 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Union Plzeň C3:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A0:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol eSVe Stav Bor B9:9
2123. 03. 2013 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. B2:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Jiskra Domažlice A10:4
2123. 03. 2013 09:00TJ Klatovy ADioss Nýřany A6:10
2223. 03. 2013 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň C0:10
2223. 03. 2013 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A7:10
2223. 03. 2013 14:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol eSVe Stav Bor B10:5
2223. 03. 2013 14:00TJ Kožlany ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
2223. 03. 2013 14:00TJ Klatovy ATJ Jiskra Domažlice A10:5
2223. 03. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany A3:10
Krajská soutěž 1. třídy
106. 10. 2012 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Klabava A3:10
104. 10. 2012 19:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Plzeň V. C3:10
106. 10. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Holýšov A8:10
106. 10. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Kdyně A3:10
106. 10. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A7:10
106. 10. 2012 09:00Dioss Nýřany BTJ Baník Líně A10:2
220. 10. 2012 09:00Dioss Nýřany BTTC Laka Železná Ruda B10:6
220. 10. 2012 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Kdyně A5:10
220. 10. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Jiskra Domažlice B10:3
220. 10. 2012 09:00TJ Dobřany ATJ Holýšov A10:4
220. 10. 2012 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň III. A10:7
220. 10. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C8:10
320. 10. 2012 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně A7:10
320. 10. 2012 14:00TJ Baník Líně ATTC Laka Železná Ruda B10:3
320. 10. 2012 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Holýšov A10:5
320. 10. 2012 14:00TJ Dobřany ATJ Jiskra Domažlice B10:7
320. 10. 2012 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. C6:10
320. 10. 2012 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň III. A10:8
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň III. ADioss Nýřany B10:5
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Baník Líně A10:7
403. 11. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice BSK Rokycany A9:9
403. 11. 2012 09:00TJ Holýšov ATJ Sokol Klabava A10:5
403. 11. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Lhůta A2:10
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany A10:4
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Baník Líně A10:6
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany B10:3
503. 11. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A10:6
503. 11. 2012 14:00TJ Holýšov ASK Rokycany A10:8
503. 11. 2012 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Dobřany A5:10
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Lhůta A10:8
617. 11. 2012 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Lhůta A10:1
617. 11. 2012 09:00TJ Baník Líně ATJ Dobřany A5:10
617. 11. 2012 09:00SK Rokycany ATTC Laka Železná Ruda B7:10
617. 11. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kdyně A5:10
617. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Jiskra Domažlice B9:9
617. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Holýšov A9:9
717. 11. 2012 14:00Dioss Nýřany BTJ Dobřany A9:9
717. 11. 2012 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Lhůta A7:10
717. 11. 2012 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Kdyně A3:10
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol Klabava ATTC Laka Železná Ruda B10:5
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Holýšov A9:9
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Jiskra Domažlice B5:10
801. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice BDioss Nýřany B9:9
801. 12. 2012 09:00TJ Holýšov ATJ Baník Líně A10:8
801. 12. 2012 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Plzeň III. A10:6
801. 12. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
801. 12. 2012 09:00TJ Sokol Lhůta ASK Rokycany A7:10
801. 12. 2012 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Klabava A10:3
901. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Baník Líně A10:5
901. 12. 2012 14:00TJ Holýšov ADioss Nýřany B1:10
901. 12. 2012 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Plzeň V. C7:10
901. 12. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň III. A10:4
901. 12. 2012 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Klabava A10:7
901. 12. 2012 14:00TJ Dobřany ASK Rokycany A10:2
1015. 12. 2012 09:00SK Rokycany ADioss Nýřany B9:9
1015. 12. 2012 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Baník Líně A10:7
1015. 12. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Lhůta A8:10
1015. 12. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Dobřany A9:9
1015. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Domažlice BTTC Laka Železná Ruda B10:6
1015. 12. 2012 09:00TJ Holýšov ATJ Sokol Kdyně A9:9
1115. 12. 2012 14:00SK Rokycany ATJ Baník Líně A7:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B10:5
1115. 12. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Dobřany A3:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A4:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A3:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Holýšov ATTC Laka Železná Ruda B10:6
1212. 01. 2013 09:00TJ Sokol Klabava ASK Rokycany A10:3
1212. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň III. A10:6
1212. 01. 2013 09:00TJ Holýšov ATJ Jiskra Domažlice B7:10
1212. 01. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATTC Laka Železná Ruda B10:1
1212. 01. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A9:9
1212. 01. 2013 09:00TJ Baník Líně ADioss Nýřany B8:10
1326. 01. 2013 09:00TTC Laka Železná Ruda BDioss Nýřany B8:10
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Baník Líně A10:3
1326. 01. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A9:9
1326. 01. 2013 09:00TJ Holýšov ATJ Dobřany A9:9
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň III. ASK Rokycany A10:5
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A6:10
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany B10:3
1426. 01. 2013 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Baník Líně A5:10
1426. 01. 2013 14:00TJ Holýšov ATJ Sokol Lhůta A7:10
1426. 01. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Dobřany A9:9
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Rokycany A10:1
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Klabava A10:7
1509. 02. 2013 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň III. A10:5
1509. 02. 2013 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň V. C10:6
1509. 02. 2013 09:00SK Rokycany ATJ Jiskra Domažlice B9:9
1509. 02. 2013 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Holýšov A10:8
1509. 02. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ATTC Laka Železná Ruda B10:2
1509. 02. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Kdyně A10:8
1609. 02. 2013 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň III. A10:5
1609. 02. 2013 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. C10:7
1609. 02. 2013 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Jiskra Domažlice B9:9
1609. 02. 2013 14:00SK Rokycany ATJ Holýšov A10:7
1609. 02. 2013 14:00TJ Dobřany ATTC Laka Železná Ruda B10:0
1609. 02. 2013 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Kdyně A9:9
1723. 02. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ADioss Nýřany B10:5
1723. 02. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Baník Líně A6:10
1723. 02. 2013 09:00TTC Laka Železná Ruda BSK Rokycany A10:8
1723. 02. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A10:6
1723. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň III. A9:9
1723. 02. 2013 09:00TJ Holýšov ATJ Sokol Plzeň V. C6:10
1823. 02. 2013 14:00TJ Dobřany ADioss Nýřany B10:4
1823. 02. 2013 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Baník Líně A10:6
1823. 02. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně ASK Rokycany A10:4
1823. 02. 2013 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Sokol Klabava A2:10
1823. 02. 2013 14:00TJ Holýšov ATJ Sokol Plzeň III. A9:9
1823. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. C5:10
1909. 03. 2013 09:00Dioss Nýřany BTJ Jiskra Domažlice B10:6
1909. 03. 2013 09:00TJ Baník Líně ATJ Holýšov A10:6
1909. 03. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň III. ATTC Laka Železná Ruda B10:3
1909. 03. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A5:10
1909. 03. 2013 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Lhůta A10:5
1909. 03. 2013 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Dobřany A9:9
2009. 03. 2013 14:00TJ Baník Líně ATJ Jiskra Domažlice B10:7
2009. 03. 2013 14:00Dioss Nýřany BTJ Holýšov A10:6
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTTC Laka Železná Ruda B6:10
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň III. ATJ Sokol Kdyně A9:9
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A10:7
2009. 03. 2013 14:00SK Rokycany ATJ Dobřany A10:5
2123. 03. 2013 09:00Dioss Nýřany BSK Rokycany A10:8
2123. 03. 2013 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Klabava A7:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň III. A9:9
2123. 03. 2013 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
2123. 03. 2013 09:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Jiskra Domažlice B10:8
2123. 03. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Holýšov A9:9
2223. 03. 2013 14:00TJ Baník Líně ASK Rokycany A10:4
2223. 03. 2013 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A10:3
2223. 03. 2013 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň III. A6:10
2223. 03. 2013 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
2223. 03. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Jiskra Domažlice B9:9
2223. 03. 2013 14:00TTC Laka Železná Ruda BTJ Holýšov A7:10
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Zdemyslice A9:9
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
128. 09. 2012 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Horní Bělá B6:10
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. DFC Cheznovice 96 A10:3
128. 09. 2012 09:00ST Trnová ATJ Sokol Těně A9:9
128. 09. 2012 09:00TJ Hrádek ASK Nevid A6:10
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Kornatice A3:10
228. 09. 2012 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Horní Bělá B5:10
228. 09. 2012 14:00TJ Klatovy BTJ Sokol Horní Bělá A7:10
228. 09. 2012 14:00ST Trnová AFC Cheznovice 96 A10:2
228. 09. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Těně A10:8
228. 09. 2012 14:00TJ Hrádek ASK Kornatice A4:10
228. 09. 2012 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Nevid A1:10
306. 10. 2012 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Starý Plzenec A10:7
306. 10. 2012 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. D10:7
306. 10. 2012 09:00SK Kornatice AST Trnová A10:5
306. 10. 2012 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Horní Bělá A3:10
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B6:10
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Přeštice A7:10
306. 10. 2012 09:00TJ Zdemyslice ATJ Klatovy B2:10
406. 10. 2012 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Plzeň V. D10:3
406. 10. 2012 14:00SK Nevid AST Trnová A10:4
406. 10. 2012 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá A3:10
406. 10. 2012 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Horní Bělá B2:10
406. 10. 2012 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Klatovy B10:3
406. 10. 2012 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Přeštice A9:9
520. 10. 2012 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Klatovy B9:9
520. 10. 2012 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
520. 10. 2012 09:00TJ Sokol Těně ATJ Zdemyslice A10:7
520. 10. 2012 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
520. 10. 2012 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Horní Bělá B10:8
520. 10. 2012 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. D5:10
520. 10. 2012 09:00TJ Sokol Starý Plzenec AST Trnová A1:10
620. 10. 2012 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Zdemyslice A4:10
620. 10. 2012 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A5:10
620. 10. 2012 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
620. 10. 2012 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Horní Bělá A7:10
620. 10. 2012 14:00TJ Hrádek AST Trnová A5:10
620. 10. 2012 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. D3:10
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. DST Trnová A10:5
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Hrádek A10:1
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Starý Plzenec A10:2
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Nevid A5:10
703. 11. 2012 09:00TJ Zdemyslice ASK Kornatice A8:10
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Přeštice AFC Cheznovice 96 A10:4
703. 11. 2012 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Těně A10:2
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Starý Plzenec A10:0
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Hrádek A10:2
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Kornatice A9:9
803. 11. 2012 14:00TJ Zdemyslice ASK Nevid A1:10
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Těně A10:4
803. 11. 2012 14:00TJ Klatovy BFC Cheznovice 96 A10:4
917. 11. 2012 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Těně A10:8
917. 11. 2012 09:00SK Nevid ATJ Sokol Přeštice A10:5
917. 11. 2012 09:00SK Kornatice ATJ Klatovy B10:6
917. 11. 2012 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
917. 11. 2012 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Zdemyslice A6:10
917. 11. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá A3:10
917. 11. 2012 09:00ST Trnová ATJ Sokol Horní Bělá B7:10
1017. 11. 2012 14:00SK Nevid ATJ Klatovy B10:6
1017. 11. 2012 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Přeštice A10:8
1017. 11. 2012 14:00TJ Hrádek ATJ Zdemyslice A10:7
1017. 11. 2012 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Nezvěstice A3:10
1017. 11. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá B8:10
1017. 11. 2012 14:00ST Trnová ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1128. 09. 2012 00:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horní Bělá B10:3
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. D10:1
1101. 12. 2012 09:00TJ Zdemyslice AST Trnová A4:10
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Hrádek A10:7
1101. 12. 2012 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Starý Plzenec A10:2
1101. 12. 2012 09:00FC Cheznovice 96 ASK Nevid A2:10
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Těně ASK Kornatice A3:10
1201. 12. 2012 14:00TJ Sokol Nezvěstice AST Trnová A4:10
1201. 12. 2012 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. D5:10
1201. 12. 2012 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1201. 12. 2012 14:00TJ Klatovy BTJ Hrádek A10:0
1201. 12. 2012 14:00FC Cheznovice 96 ASK Kornatice A3:10
1201. 12. 2012 14:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A3:10
1315. 12. 2012 09:00SK Nevid ASK Kornatice A10:6
1315. 12. 2012 09:00TJ Hrádek AFC Cheznovice 96 A2:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Těně A3:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Přeštice A9:9
1315. 12. 2012 09:00ST Trnová ATJ Klatovy B10:7
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Nezvěstice A10:2
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Zdemyslice A10:5
1415. 12. 2012 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A5:10
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Starý Plzenec AFC Cheznovice 96 A5:10
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Klatovy B10:4
1415. 12. 2012 14:00ST Trnová ATJ Sokol Přeštice A10:7
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Zdemyslice A10:6
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Nezvěstice A10:6
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Hrádek A7:10
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A3:10
1512. 01. 2013 09:00ST Trnová ASK Kornatice A1:10
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá AFC Cheznovice 96 A10:0
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A10:4
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Nezvěstice A10:8
1512. 01. 2013 09:00TJ Klatovy BTJ Zdemyslice A10:2
1612. 01. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Kornatice A10:7
1612. 01. 2013 14:00ST Trnová ASK Nevid A0:10
1612. 01. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Těně A10:4
1612. 01. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá BFC Cheznovice 96 A10:1
1612. 01. 2013 14:00TJ Klatovy BTJ Sokol Nezvěstice A10:3
1612. 01. 2013 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Zdemyslice A8:10
1726. 01. 2013 09:00TJ Klatovy BTJ Sokol Přeštice A10:0
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice AFC Cheznovice 96 A10:6
1726. 01. 2013 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Těně A10:7
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:5
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Kornatice A10:0
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Hrádek A10:0
1726. 01. 2013 09:00ST Trnová ATJ Sokol Starý Plzenec A10:4
1826. 01. 2013 14:00TJ Zdemyslice AFC Cheznovice 96 A10:7
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:7
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Nevid A3:10
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Kornatice A10:0
1826. 01. 2013 14:00ST Trnová ATJ Hrádek A10:3
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Starý Plzenec A10:1
1909. 02. 2013 09:00ST Trnová ATJ Sokol Plzeň V. D2:10
1909. 02. 2013 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Horní Bělá A1:10
1909. 02. 2013 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Horní Bělá B4:10
1909. 02. 2013 09:00SK Nevid ATJ Sokol Nezvěstice A10:4
1909. 02. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Zdemyslice A10:7
1909. 02. 2013 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Přeštice A5:10
1909. 02. 2013 09:00TJ Sokol Těně ATJ Klatovy B7:10
2009. 02. 2013 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Horní Bělá A2:10
2009. 02. 2013 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Horní Bělá B5:10
2009. 02. 2013 14:00SK Kornatice ATJ Sokol Nezvěstice A10:5
2009. 02. 2013 14:00SK Nevid ATJ Zdemyslice A10:6
2009. 02. 2013 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Přeštice A10:5
2009. 02. 2013 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Klatovy B10:5
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Těně AFC Cheznovice 96 A9:9
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Přeštice ASK Nevid A9:9
2123. 02. 2013 09:00TJ Klatovy BSK Kornatice A7:10
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Hrádek A10:3
2123. 02. 2013 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:3
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BST Trnová A10:2
2223. 02. 2013 14:00TJ Klatovy BSK Nevid A7:10
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Přeštice ASK Kornatice A10:6
2223. 02. 2013 14:00TJ Zdemyslice ATJ Hrádek A8:10
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:1
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň V. D9:9
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá AST Trnová A10:0
2328. 09. 2012 00:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horní Bělá A1:10
2309. 03. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Nezvěstice A7:10
2309. 03. 2013 09:00ST Trnová ATJ Zdemyslice A9:9
2309. 03. 2013 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Přeštice A9:9
2309. 03. 2013 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Klatovy B9:9
2309. 03. 2013 09:00SK Nevid AFC Cheznovice 96 A10:2
2309. 03. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Těně A10:5
2409. 03. 2013 14:00ST Trnová ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
2409. 03. 2013 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Zdemyslice A10:6
2409. 03. 2013 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Přeštice A3:10
2409. 03. 2013 14:00TJ Hrádek ATJ Klatovy B10:7
2409. 03. 2013 14:00SK Kornatice AFC Cheznovice 96 A10:8
2409. 03. 2013 14:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A9:9
2523. 03. 2013 09:00SK Nevid ASK Kornatice A9:9
2523. 03. 2013 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Hrádek A9:9
2523. 03. 2013 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Starý Plzenec A10:2
2523. 03. 2013 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. D7:10
2523. 03. 2013 09:00TJ Klatovy BST Trnová A10:3
2523. 03. 2013 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá A2:10
2523. 03. 2013 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horní Bělá B7:10
2623. 03. 2013 14:00TJ Sokol Těně ATJ Hrádek A10:5
2623. 03. 2013 14:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Starý Plzenec A10:4
2623. 03. 2013 14:00TJ Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. D7:10
2623. 03. 2013 14:00TJ Sokol Přeštice AST Trnová A10:4
2623. 03. 2013 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
2623. 03. 2013 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
2706. 04. 2013 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Nezvěstice A10:8
2706. 04. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Přeštice A10:3
2706. 04. 2013 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Klatovy B10:0
2706. 04. 2013 09:00FC Cheznovice 96 ATJ Sokol Plzeň V. D7:10
2706. 04. 2013 09:00TJ Sokol Těně AST Trnová A10:2
2706. 04. 2013 09:00SK Nevid ATJ Hrádek A10:2
2706. 04. 2013 09:00SK Kornatice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:0
2806. 04. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Přeštice A10:5
2806. 04. 2013 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Klatovy B10:0
2806. 04. 2013 14:00FC Cheznovice 96 AST Trnová A10:7
2806. 04. 2013 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
2806. 04. 2013 14:00SK Kornatice ATJ Hrádek A10:2
2806. 04. 2013 14:00SK Nevid ATJ Sokol Starý Plzenec A10:0
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
128. 09. 2012 09:30TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Staňkov A10:2
128. 09. 2012 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Domažlice A9:9
128. 09. 2012 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně B10:8
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Nová Hospoda A0:10
128. 09. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASKUŘ Plzeň B7:10
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro A10:0
128. 09. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice BDioss Nýřany C10:7
228. 09. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně B10:6
228. 09. 2012 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Domažlice A9:9
228. 09. 2012 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Nová Hospoda A4:10
228. 09. 2012 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CSKUŘ Plzeň B2:10
228. 09. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany C6:10
228. 09. 2012 14:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A10:7
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horažďovice B10:7
306. 10. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:2
306. 10. 2012 09:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Chodová Planá A6:10
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Nová Hospoda A2:10
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BSKUŘ Plzeň B3:10
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Slavoj Stod B9:9
306. 10. 2012 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Union Plzeň D10:7
406. 10. 2012 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol eSVe Stav Bor C10:0
406. 10. 2012 14:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá A10:5
406. 10. 2012 14:00TJ Sokol Domažlice ASKUŘ Plzeň B10:7
406. 10. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Nová Hospoda A6:10
406. 10. 2012 14:00TJ Sokol Milavče ATJ Union Plzeň D10:3
406. 10. 2012 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod B10:4
520. 10. 2012 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Union Plzeň D10:0
520. 10. 2012 09:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Milavče A10:3
520. 10. 2012 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Staňkov A10:6
520. 10. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Domažlice A10:2
520. 10. 2012 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Kdyně B10:4
520. 10. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:1
520. 10. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:7
620. 10. 2012 14:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Staňkov A9:9
620. 10. 2012 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Milavče A10:6
620. 10. 2012 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně B9:9
620. 10. 2012 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Domažlice A10:7
620. 10. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:4
620. 10. 2012 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol eSVe Stav Bor C10:4
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Slavoj Chodová Planá A0:10
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Pocinovice A8:10
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Horažďovice B10:8
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Milavče AST DDM Stříbro A3:10
703. 11. 2012 09:00TJ Sokol Staňkov ADioss Nýřany C3:10
703. 11. 2012 08:30TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Nová Hospoda A10:8
703. 11. 2012 08:30TJ Union Plzeň DSKUŘ Plzeň B2:10
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Horažďovice B10:4
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A4:10
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Milavče ADioss Nýřany C2:10
803. 11. 2012 14:00TJ Sokol Staňkov AST DDM Stříbro A1:10
803. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B3:10
803. 11. 2012 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Nová Hospoda A5:10
917. 11. 2012 09:00TJ Sokol Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň B9:9
917. 11. 2012 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:7
917. 11. 2012 09:00Dioss Nýřany CTJ Union Plzeň D10:4
917. 11. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Milavče A10:5
917. 11. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Staňkov A10:6
917. 11. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Domažlice A4:10
917. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B2:10
1017. 11. 2012 14:00ST DDM Stříbro ATJ Union Plzeň D10:3
1017. 11. 2012 14:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Stod B3:10
1017. 11. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Staňkov A7:10
1017. 11. 2012 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Milavče A10:4
1017. 11. 2012 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Kdyně B2:10
1017. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Domažlice A4:10
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kdyně B6:10
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:5
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1101. 12. 2012 08:30TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Pocinovice A10:5
1101. 12. 2012 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice B8:10
1101. 12. 2012 09:00TJ Sokol Nová Hospoda AST DDM Stříbro A10:3
1101. 12. 2012 09:00SKUŘ Plzeň BDioss Nýřany C10:4
1201. 12. 2012 14:00TJ Sokol Milavče ATJ Slavoj Chodová Planá A7:10
1201. 12. 2012 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:2
1201. 12. 2012 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice B10:6
1201. 12. 2012 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Pocinovice A10:6
1201. 12. 2012 14:00TJ Sokol Nová Hospoda ADioss Nýřany C10:4
1201. 12. 2012 14:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A10:6
1315. 12. 2012 09:00ST DDM Stříbro ADioss Nýřany C8:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Nová Hospoda A5:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B0:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Slavoj Stod B0:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Union Plzeň D8:10
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Milavče A10:8
1315. 12. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Staňkov A10:6
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň B10:4
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Nová Hospoda A0:10
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Union Plzeň D3:10
1415. 12. 2012 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod B2:10
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Staňkov A4:10
1415. 12. 2012 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Milavče A10:5
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A9:9
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CST DDM Stříbro A5:10
1512. 01. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany C10:5
1512. 01. 2013 09:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Domažlice A10:4
1512. 01. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně B10:3
1512. 01. 2013 08:30TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Milavče A10:5
1512. 01. 2013 08:30TJ Union Plzeň DTJ Sokol Staňkov A10:4
1612. 01. 2013 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CDioss Nýřany C3:10
1612. 01. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro A10:8
1612. 01. 2013 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Domažlice A10:1
1612. 01. 2013 14:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Kdyně B10:1
1612. 01. 2013 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Milavče A10:3
1612. 01. 2013 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Staňkov A10:2
1726. 01. 2013 09:00TJ Union Plzeň DTJ Slavoj Stod B8:10
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Nová Hospoda A4:10
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ASKUŘ Plzeň B4:10
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice AST DDM Stříbro A7:10
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany C9:9
1726. 01. 2013 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Pocinovice A3:10
1726. 01. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horažďovice B9:9
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Nová Hospoda A5:10
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Milavče ASKUŘ Plzeň B0:10
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně BST DDM Stříbro A9:9
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice ADioss Nýřany C5:10
1826. 01. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice A10:8
1826. 01. 2013 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Horažďovice B3:10
1909. 02. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:3
1909. 02. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Domažlice A10:2
1909. 02. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně B10:7
1909. 02. 2013 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Milavče A10:4
1909. 02. 2013 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Staňkov A10:8
1909. 02. 2013 09:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Slavoj Stod B10:3
1909. 02. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Union Plzeň D10:4
2009. 02. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Domažlice A10:5
2009. 02. 2013 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B10:4
2009. 02. 2013 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Milavče A10:2
2009. 02. 2013 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Staňkov A9:9
2009. 02. 2013 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B10:6
2009. 02. 2013 14:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Union Plzeň D10:2
2123. 02. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Nová Hospoda A10:3
2123. 02. 2013 08:30TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A10:5
2123. 02. 2013 08:30TJ Union Plzeň DDioss Nýřany C10:3
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Pocinovice A3:10
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Horažďovice B5:10
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:1
2123. 02. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A2:10
2223. 02. 2013 14:00TJ Union Plzeň DST DDM Stříbro A5:10
2223. 02. 2013 14:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany C10:5
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Pocinovice A6:10
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Horažďovice B1:10
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol eSVe Stav Bor C10:1
2223. 02. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Chodová Planá A8:10
2309. 03. 2013 09:30TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice A10:4
2309. 03. 2013 09:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Milavče A3:10
2309. 03. 2013 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Staňkov A10:5
2309. 03. 2013 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod B10:8
2309. 03. 2013 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Union Plzeň D10:7
2309. 03. 2013 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Nová Hospoda A9:9
2309. 03. 2013 09:00Dioss Nýřany CSKUŘ Plzeň B2:10
2409. 03. 2013 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Milavče A10:4
2409. 03. 2013 14:00TJ Sokol eSVe Stav Bor CTJ Sokol Staňkov A4:10
2409. 03. 2013 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod B10:1
2409. 03. 2013 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Union Plzeň D10:6
2409. 03. 2013 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Nová Hospoda A4:10
2409. 03. 2013 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B9:9
2523. 03. 2013 09:00Dioss Nýřany CST DDM Stříbro A4:10
2523. 03. 2013 09:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Pocinovice A10:6
2523. 03. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice B10:4
2523. 03. 2013 08:30TJ Union Plzeň DTJ Slavoj Chodová Planá A10:4
2523. 03. 2013 08:30TJ Slavoj Stod BTJ Sokol eSVe Stav Bor C10:1
2523. 03. 2013 09:30TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Domažlice A7:10
2523. 03. 2013 09:30TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně B9:9
2623. 03. 2013 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Pocinovice A10:7
2623. 03. 2013 14:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol Horažďovice B10:5
2623. 03. 2013 13:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol eSVe Stav Bor C10:2
2623. 03. 2013 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
2623. 03. 2013 14:30TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice A9:9
2623. 03. 2013 14:30TJ Sokol Milavče ATJ Sokol Kdyně B1:10
2706. 03. 2013 17:30TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Milavče A10:2
2706. 04. 2013 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod B10:8
2706. 04. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Union Plzeň D4:10
2706. 04. 2013 09:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Sokol eSVe Stav Bor C10:2
2706. 04. 2013 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Chodová Planá A10:1
2706. 04. 2013 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Pocinovice A10:5
2706. 04. 2013 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Horažďovice B10:1
2806. 04. 2013 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod B8:10
2806. 04. 2013 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Union Plzeň D9:9
2806. 04. 2013 14:00TJ Sokol Nová Hospoda ATJ Slavoj Chodová Planá A10:6
2806. 04. 2013 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol eSVe Stav Bor C10:1
2806. 04. 2013 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Pocinovice A6:10
2806. 04. 2013 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice B10:3
Divize
106. 10. 2012 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A3:7
106. 10. 2012 00:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. C7:3
220. 10. 2012 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B5:5
220. 10. 2012 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
320. 10. 2012 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C8:2
320. 10. 2012 12:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. B2:8
417. 11. 2012 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň C10:0
406. 10. 2012 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. B8:2
501. 12. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C8:2
501. 12. 2012 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A4:6
601. 12. 2012 12:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Kdyně A8:2
601. 12. 2012 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C6:4
712. 01. 2013 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Union Plzeň C6:4
701. 12. 2012 00:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. C5:5
809. 02. 2013 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B2:8
809. 02. 2013 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C8:2
909. 02. 2013 12:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. B2:8
909. 02. 2013 12:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C8:2
1023. 02. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C7:3
1023. 02. 2013 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A2:8
1123. 02. 2013 12:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň C3:7
1123. 02. 2013 12:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Kdyně A5:5
1209. 03. 2013 08:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A2:8
1201. 12. 2012 00:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. B0:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy