Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
106. 10. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A10:6
106. 10. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov B10:5
106. 10. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně AKST Lázně Františkovy Lázně A1:10
106. 10. 2012 09:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary B7:10
106. 10. 2012 09:00TJ Ostrov ATJ Ostrov B9:9
106. 10. 2012 09:00TJ Baník Svatava ATJ Jiskra Březová A4:10
220. 10. 2012 09:00TJ Baník Svatava ASK Toužim A6:10
220. 10. 2012 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B10:7
220. 10. 2012 09:00TJ Ostrov ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:5
220. 10. 2012 09:00TJ Ostrov BKST Lázně Františkovy Lázně A2:10
220. 10. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A8:10
220. 10. 2012 09:00KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B10:3
320. 10. 2012 14:00TJ Baník Svatava ATJ Slovan Karlovy Vary B1:10
320. 10. 2012 14:00TJ Jiskra Březová ASK Toužim A10:3
320. 10. 2012 14:00TJ Ostrov AKST Lázně Františkovy Lázně A2:10
320. 10. 2012 14:00TJ Ostrov BTJ Sokol Mariánské Lázně A6:10
320. 10. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B10:5
320. 10. 2012 14:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A5:10
403. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Svatava A10:2
403. 11. 2012 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Březová A1:10
403. 11. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
403. 11. 2012 09:00KST Lázně Františkovy Lázně AKST Karlovy Vary A10:8
403. 11. 2012 09:00SK Toužim ATJ Ostrov A4:10
403. 11. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:0
503. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A10:5
503. 11. 2012 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Baník Svatava A9:9
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně AKST Karlovy Vary A5:10
503. 11. 2012 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
503. 11. 2012 14:00SK Toužim ATJ Ostrov B10:2
503. 11. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A10:1
617. 11. 2012 09:00TJ Baník Svatava ATJ Ostrov A3:10
617. 11. 2012 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov B10:2
617. 11. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim A10:4
617. 11. 2012 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B5:10
617. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:7
617. 11. 2012 09:00TJ Batesta Chodov BKST Lázně Františkovy Lázně A5:10
717. 11. 2012 14:00TJ Baník Svatava ATJ Ostrov B8:10
717. 11. 2012 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A10:2
706. 10. 2012 00:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:6
717. 11. 2012 14:00KST Karlovy Vary ASK Toužim A10:1
717. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Lázně Františkovy Lázně A6:10
717. 11. 2012 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Sokol Mariánské Lázně A7:10
801. 12. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Baník Svatava A10:0
801. 12. 2012 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Jiskra Březová A10:5
801. 12. 2012 09:00SK Toužim ATJ Slavoj Kynšperk A1:10
801. 12. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov B10:0
801. 12. 2012 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A10:7
801. 12. 2012 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary A5:10
901. 12. 2012 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Jiskra Březová A10:3
901. 12. 2012 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Baník Svatava A10:3
901. 12. 2012 14:00SK Toužim ATJ Batesta Chodov B10:1
901. 12. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A10:8
901. 12. 2012 14:00TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A6:10
901. 12. 2012 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1015. 12. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Baník Svatava A10:2
1015. 12. 2012 09:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:6
1015. 12. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A8:10
1015. 12. 2012 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Ostrov B10:6
1015. 12. 2012 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ASK Toužim A10:2
1015. 12. 2012 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
1115. 12. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A8:10
1115. 12. 2012 14:00KST Karlovy Vary ATJ Baník Svatava A10:3
1115. 12. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov B10:3
1115. 12. 2012 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Ostrov A2:10
1115. 12. 2012 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
1115. 12. 2012 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ASK Toužim A10:3
1212. 01. 2013 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
1212. 01. 2013 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Slavoj Kynšperk A0:10
1212. 01. 2013 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:4
1212. 01. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim A10:1
1206. 10. 2012 00:00TJ Ostrov BTJ Ostrov A9:9
1212. 01. 2013 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Baník Svatava A10:2
1326. 01. 2013 09:00SK Toužim ATJ Baník Svatava A10:3
1326. 01. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A10:0
1326. 01. 2013 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Ostrov A4:10
1326. 01. 2013 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Ostrov B10:3
1326. 01. 2013 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A10:8
1326. 01. 2013 09:00TJ Batesta Chodov BKST Karlovy Vary A1:10
1426. 01. 2013 14:00SK Toužim ATJ Jiskra Březová A7:10
1426. 01. 2013 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Baník Svatava A10:0
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Ostrov B10:5
1426. 01. 2013 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Ostrov A10:6
1426. 01. 2013 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Karlovy Vary A10:1
1426. 01. 2013 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A2:10
1509. 02. 2013 09:00TJ Baník Svatava ATJ Slavoj Kynšperk A0:10
1509. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov B10:2
1509. 02. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:4
1509. 02. 2013 09:00KST Karlovy Vary AKST Lázně Františkovy Lázně A3:10
1509. 02. 2013 09:00TJ Ostrov ASK Toužim A10:0
1509. 02. 2013 09:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary B0:10
1609. 02. 2013 15:00TJ Baník Svatava ATJ Batesta Chodov B4:10
1609. 02. 2013 15:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A4:10
1609. 02. 2013 14:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Lázně Františkovy Lázně A5:10
1609. 02. 2013 14:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Mariánské Lázně A10:7
1609. 02. 2013 14:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B8:10
1609. 02. 2013 14:00TJ Ostrov BSK Toužim A6:10
1723. 02. 2013 09:00TJ Ostrov ATJ Baník Svatava A10:2
1723. 02. 2013 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová A2:10
1723. 02. 2013 09:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary A2:10
1723. 02. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Karlovy Vary A10:5
1723. 02. 2013 09:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Slavoj Kynšperk A3:10
1723. 02. 2013 09:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Batesta Chodov B10:0wo
1823. 02. 2013 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A8:10
1823. 02. 2013 14:00TJ Ostrov BTJ Baník Svatava A10:4
1823. 02. 2013 14:00SK Toužim AKST Karlovy Vary A3:10
1806. 10. 2012 00:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A10:7
1823. 02. 2013 14:00TJ Sokol Mariánské Lázně ATJ Batesta Chodov B10:4
1823. 02. 2013 14:00KST Lázně Františkovy Lázně ATJ Slavoj Kynšperk A10:3
1909. 03. 2013 09:00TJ Baník Svatava ATJ Sokol Mariánské Lázně A6:10
1909. 03. 2013 09:00TJ Jiskra Březová AKST Lázně Františkovy Lázně A10:6
1909. 03. 2013 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim A10:4
1909. 03. 2013 09:00TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B2:10
1909. 03. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A7:10
1909. 03. 2013 09:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov B10:4
2009. 03. 2013 14:00TJ Baník Svatava AKST Lázně Františkovy Lázně A2:10
2009. 03. 2013 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Mariánské Lázně A9:9
2009. 03. 2013 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B10:8
2009. 03. 2013 14:00TJ Batesta Chodov BSK Toužim A1:10
2009. 03. 2013 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov B10:3
2009. 03. 2013 14:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:7
2123. 03. 2013 09:00TJ Baník Svatava ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A10:8
2123. 03. 2013 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A5:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov B10:4
2123. 03. 2013 09:00SK Toužim ATJ Sokol Mariánské Lázně A6:10
2123. 03. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Lázně Františkovy Lázně A2:10
2223. 03. 2013 14:00TJ Baník Svatava AKST Karlovy Vary A3:10
2223. 03. 2013 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A10:8
2223. 03. 2013 14:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov B10:2
2223. 03. 2013 14:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk A0:10
2223. 03. 2013 14:00SK Toužim AKST Lázně Františkovy Lázně A10:8
2223. 03. 2013 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Mariánské Lázně A10:5
KRAJSKÝ PŘEBOR - 1
120. 10. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary B10:8
120. 10. 2012 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Slovan Karlovy Vary C9:9
120. 10. 2012 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Loket nad Ohří B4:10
120. 10. 2012 09:00TJ Strunal Luby ATJ Jiskra Březová B10:5
120. 10. 2012 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slavoj Kynšperk B10:5
220. 10. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary C8:10
220. 10. 2012 14:00TJ Batesta Chodov CKST Karlovy Vary B10:8
220. 10. 2012 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Jiskra Březová B7:10
220. 10. 2012 14:00TJ Strunal Luby ATJ Loket nad Ohří B7:10
303. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří A2:10
303. 11. 2012 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov C10:6
303. 11. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Jiskra Březová B10:2
303. 11. 2012 09:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš B7:10
303. 11. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Strunal Luby A5:10
403. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov C4:10
403. 11. 2012 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Loket nad Ohří A8:10
403. 11. 2012 14:00KST Karlovy Vary BTJ Strunal Luby A10:5
403. 11. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš B8:10
517. 11. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Aš B5:10
517. 11. 2012 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Strunal Luby A10:6
517. 11. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Karlovy Vary B3:10
517. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří B5:10
517. 11. 2012 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová B10:6
617. 11. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Strunal Luby A10:8
617. 11. 2012 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Aš B10:5
617. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Březová B6:10
617. 11. 2012 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Loket nad Ohří B5:10
720. 10. 2012 00:00TJ Loket nad Ohří BTJ Loket nad Ohří A2:10
701. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Batesta Chodov C10:7
701. 12. 2012 09:00KST Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B10:8
701. 12. 2012 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Sokolov A3:10
701. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Strunal Luby A1:10
801. 12. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Batesta Chodov C7:10
801. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Loket nad Ohří A10:4
801. 12. 2012 14:00KST Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A10:4
801. 12. 2012 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk B4:10
915. 12. 2012 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Loket nad Ohří A10:4
915. 12. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Aš B10:8
915. 12. 2012 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Strunal Luby A6:10
915. 12. 2012 09:00TJ Loket nad Ohří BKST Karlovy Vary B10:3
915. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Slovan Karlovy Vary C10:0
1015. 12. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Strunal Luby A10:3
1015. 12. 2012 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš B5:10
1015. 12. 2012 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Slovan Karlovy Vary C10:0
1015. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B4:10
1126. 01. 2013 09:00KST Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A10:6
1126. 01. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Batesta Chodov C3:10
1126. 01. 2013 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Jiskra Aš B10:3
1126. 01. 2013 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Strunal Luby A10:2
1126. 01. 2013 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Baník Sokolov A10:2
1226. 01. 2013 14:00KST Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov C4:10
1226. 01. 2013 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Loket nad Ohří A6:10
1226. 01. 2013 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Strunal Luby A10:2
1226. 01. 2013 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Jiskra Aš B9:9
1309. 02. 2013 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk B2:10
1309. 02. 2013 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Baník Sokolov A10:4
1309. 02. 2013 12:00TJ Jiskra Březová BTJ Loket nad Ohří B4:10
1309. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Aš BKST Karlovy Vary B7:10
1309. 02. 2013 09:00TJ Strunal Luby ATJ Slovan Karlovy Vary C10:0wo
1409. 02. 2013 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Baník Sokolov A9:9
1409. 02. 2013 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Slavoj Kynšperk B10:2
1409. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Slovan Karlovy Vary C10:0wo
1409. 02. 2013 14:00TJ Strunal Luby AKST Karlovy Vary B9:9
1523. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Loket nad Ohří A2:10
1523. 02. 2013 09:00TJ Strunal Luby ATJ Batesta Chodov C2:10
1523. 02. 2013 09:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary C10:3
1523. 02. 2013 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Slavoj Kynšperk B10:6
1523. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Baník Sokolov A9:9
1623. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Batesta Chodov C2:10
1623. 02. 2013 14:00TJ Strunal Luby ATJ Loket nad Ohří A6:10
1623. 02. 2013 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov A10:3
1623. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Slavoj Kynšperk B6:10
1720. 10. 2012 00:00TJ Loket nad Ohří ATJ Loket nad Ohří B1:10
1709. 03. 2013 09:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Březová B10:6
1709. 03. 2013 09:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Karlovy Vary B10:6
1709. 03. 2013 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary C10:8
1709. 03. 2013 09:00TJ Strunal Luby ATJ Jiskra Aš B10:5
1809. 03. 2013 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová B3:10
1809. 03. 2013 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Loket nad Ohří B10:4
1809. 03. 2013 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slovan Karlovy Vary C10:4
1809. 03. 2013 14:00TJ Baník Sokolov AKST Karlovy Vary B7:10
1923. 03. 2013 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Batesta Chodov C7:10
1923. 03. 2013 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Slavoj Kynšperk B4:10
1923. 03. 2013 09:00TJ Strunal Luby ATJ Baník Sokolov A10:8
1923. 03. 2013 09:00KST Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří B2:10
1923. 03. 2013 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Březová B8:10
2023. 03. 2013 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Sokolov A10:5
2023. 03. 2013 14:00TJ Strunal Luby ATJ Slavoj Kynšperk B7:10
2023. 03. 2013 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B10:6
2023. 03. 2013 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Loket nad Ohří B4:10
KRAJSKÝ PŘEBOR - 2
120. 10. 2012 09:00TJ Lomnice AKST Karlovy Vary C10:6
120. 10. 2012 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Jiskra Březová C8:10
120. 10. 2012 09:00TJ Jiskra Aš CTJ Lomnice B10:3
120. 10. 2012 09:00KST Velký Luh ATJ Baník Svatava B6:10
120. 10. 2012 09:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Slavoj Kynšperk C10:5
220. 10. 2012 14:00TJ Lomnice ATJ Jiskra Březová C10:3
220. 10. 2012 14:00TJ Baník Vintířov AKST Karlovy Vary C3:10
220. 10. 2012 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Baník Svatava B9:9
220. 10. 2012 14:00KST Velký Luh ATJ Lomnice B10:3
303. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Lomnice A4:10
303. 11. 2012 09:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Baník Vintířov A10:3
303. 11. 2012 09:00TJ Lomnice BTJ Baník Svatava B4:10
303. 11. 2012 09:00KST Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš C0:10wo
303. 11. 2012 09:00TJ Jiskra Březová CKST Velký Luh A9:9
403. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Vintířov A10:4
403. 11. 2012 14:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Lomnice A6:10
403. 11. 2012 14:00KST Karlovy Vary CKST Velký Luh A0:10wo
403. 11. 2012 14:00TJ Jiskra Březová CTJ Jiskra Aš C8:10
517. 11. 2012 09:00TJ Lomnice ATJ Jiskra Aš C10:2
517. 11. 2012 09:00TJ Baník Vintířov AKST Velký Luh A1:10
517. 11. 2012 09:00TJ Jiskra Březová CKST Karlovy Vary C4:10
517. 11. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Lomnice B10:8
517. 11. 2012 09:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Baník Svatava B10:4
617. 11. 2012 14:00TJ Lomnice AKST Velký Luh A10:1
617. 11. 2012 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Jiskra Aš C0:10
617. 11. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Svatava B6:10
617. 11. 2012 14:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Lomnice B10:3
720. 10. 2012 00:00TJ Lomnice BTJ Lomnice A4:10
701. 12. 2012 09:00TJ Baník Svatava BTJ Baník Vintířov A10:2
701. 12. 2012 09:00KST Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk C9:9
701. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Březová CTJ Slovan Mariánské Lázně A5:10
701. 12. 2012 09:00TJ Jiskra Aš CKST Velký Luh A5:10
801. 12. 2012 14:00TJ Lomnice BTJ Baník Vintířov A9:9
801. 12. 2012 14:00TJ Baník Svatava BTJ Lomnice A7:10
801. 12. 2012 14:00KST Karlovy Vary CTJ Slovan Mariánské Lázně A2:10
801. 12. 2012 14:00TJ Jiskra Březová CTJ Slavoj Kynšperk C10:5
915. 12. 2012 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Lomnice A1:10
915. 12. 2012 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Jiskra Aš C3:10
915. 12. 2012 09:00TJ Slovan Mariánské Lázně AKST Velký Luh A10:2
915. 12. 2012 09:00TJ Lomnice BKST Karlovy Vary C4:10
915. 12. 2012 09:00TJ Baník Svatava BTJ Jiskra Březová C10:4
1015. 12. 2012 14:00TJ Slavoj Kynšperk CKST Velký Luh A3:10
1015. 12. 2012 14:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Jiskra Aš C10:7
1015. 12. 2012 14:00TJ Lomnice BTJ Jiskra Březová C9:9
1015. 12. 2012 14:00TJ Baník Svatava BKST Karlovy Vary C2:10
1126. 01. 2013 09:00KST Karlovy Vary CTJ Lomnice A6:10
1126. 01. 2013 09:00TJ Jiskra Březová CTJ Baník Vintířov A5:10
1126. 01. 2013 09:00TJ Lomnice BTJ Jiskra Aš C3:10
1126. 01. 2013 09:00TJ Baník Svatava BKST Velký Luh A9:9
1126. 01. 2013 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Slovan Mariánské Lázně A5:10
1226. 01. 2013 14:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Vintířov A10:3
1226. 01. 2013 14:00TJ Jiskra Březová CTJ Lomnice A1:10
1226. 01. 2013 14:00TJ Lomnice BKST Velký Luh A5:10
1226. 01. 2013 14:00TJ Baník Svatava BTJ Jiskra Aš C7:10
1309. 02. 2013 09:00TJ Lomnice ATJ Slavoj Kynšperk C10:4
1309. 02. 2013 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Slovan Mariánské Lázně A0:10
1309. 02. 2013 12:00TJ Baník Svatava BTJ Lomnice B10:2
1309. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Aš CKST Karlovy Vary C3:10
1309. 02. 2013 09:00KST Velký Luh ATJ Jiskra Březová C10:7
1409. 02. 2013 14:00TJ Lomnice ATJ Slovan Mariánské Lázně A7:10
1409. 02. 2013 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Slavoj Kynšperk C3:10
1409. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Jiskra Březová C10:3
1409. 02. 2013 14:00KST Velký Luh AKST Karlovy Vary C6:10
1523. 02. 2013 09:00TJ Jiskra Aš CTJ Lomnice A2:10
1523. 02. 2013 09:00KST Velký Luh ATJ Baník Vintířov A10:1
1523. 02. 2013 09:00KST Karlovy Vary CTJ Jiskra Březová C10:1
1523. 02. 2013 09:00TJ Lomnice BTJ Slavoj Kynšperk C3:10
1523. 02. 2013 09:00TJ Baník Svatava BTJ Slovan Mariánské Lázně A4:10
1623. 02. 2013 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Baník Vintířov A10:1
1623. 02. 2013 14:00KST Velký Luh ATJ Lomnice A3:10
1623. 02. 2013 14:00TJ Lomnice BTJ Slovan Mariánské Lázně A2:10
1623. 02. 2013 14:00TJ Baník Svatava BTJ Slavoj Kynšperk C9:9
1720. 10. 2012 00:00TJ Lomnice ATJ Lomnice B10:1
1709. 03. 2013 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Svatava B1:10
1709. 03. 2013 09:00TJ Slavoj Kynšperk CKST Karlovy Vary C7:10
1709. 03. 2013 09:00TJ Slovan Mariánské Lázně ATJ Jiskra Březová C10:2
1709. 03. 2013 09:00KST Velký Luh ATJ Jiskra Aš C10:4
1809. 03. 2013 14:00TJ Lomnice ATJ Baník Svatava B10:3
1809. 03. 2013 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Lomnice B10:1
1809. 03. 2013 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Jiskra Březová C9:9
1809. 03. 2013 14:00TJ Slovan Mariánské Lázně AKST Karlovy Vary C10:5
1923. 03. 2013 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Vintířov A10:4
1923. 03. 2013 09:00TJ Jiskra Aš CTJ Slavoj Kynšperk C10:7
1923. 03. 2013 09:00KST Velký Luh ATJ Slovan Mariánské Lázně A0:10
1923. 03. 2013 09:00KST Karlovy Vary CTJ Lomnice B10:4
1923. 03. 2013 09:00TJ Jiskra Březová CTJ Baník Svatava B2:10
2023. 03. 2013 14:00TJ Jiskra Aš CTJ Slovan Mariánské Lázně A5:10
2023. 03. 2013 14:00KST Velký Luh ATJ Slavoj Kynšperk C10:7
2023. 03. 2013 14:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Svatava B10:3
2023. 03. 2013 14:00TJ Jiskra Březová CTJ Lomnice B10:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy