Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
104. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Neratovice "D"7:11
102. 10. 2012 18:30TJ Sokol CítovSokol Dolní Beřkovice "A"10:8
105. 10. 2012 18:00SK Liběchov "A"TJ Sokol Dřínov "A"4:14
104. 10. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"1:17
105. 10. 2012 18:00SK Mšeno "A"TJ Sokol Tišice "A"12:6
119. 09. 2012 18:30TJ Neratovice "C"TJ Neratovice "E"14:4
210. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "D"TJ Neratovice "E"13:5
212. 10. 2012 19:00
SH Neratovice
TJ Sokol Tišice "A"TJ Neratovice "C"8:10
212. 10. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"SK Mšeno "A"13:5
211. 10. 2012 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Sokol Dřínov "B"17:1
212. 10. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"SK Liběchov "A"12:6
211. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Sokol Cítov13:5
316. 10. 2012 18:30TJ Sokol CítovTJ Neratovice "D"9:9
319. 10. 2012 18:00SK Liběchov "A"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"7:11
318. 10. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"Sokol Dolní Beřkovice "A"2:16
319. 10. 2012 18:00SK Mšeno "A"TJ Sokol Dřínov "A"7:11
315. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "C"Sokol Mělník - Pšovka "A"9:9
317. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "E"TJ Sokol Tišice "A"7:11
431. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Tišice "A"12:6
402. 11. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Neratovice "E"11:7
401. 11. 2012 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Neratovice "C"7:11
402. 11. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"SK Mšeno "A"11:7
401. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Sokol Dřínov "B"17:1
430. 10. 2012 18:30TJ Sokol CítovSK Liběchov "A"13:5
509. 11. 2012 18:00SK Liběchov "A"TJ Neratovice "D"4:14
508. 11. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Sokol Cítov2:16
509. 11. 2012 18:00SK Mšeno "A"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"11:7
505. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "C"Sokol Dolní Beřkovice "A"9:9
507. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "E"TJ Sokol Dřínov "A"4:14
509. 11. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"11:7
614. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "D"Sokol Mělník - Pšovka "A"6:12
615. 11. 2012 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Sokol Tišice "A"12:6
616. 11. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Neratovice "E"13:5
615. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Neratovice "C"6:12
613. 11. 2012 18:30TJ Sokol CítovSK Mšeno "A"4:14
616. 11. 2012 18:00SK Liběchov "A"TJ Sokol Dřínov "B"15:3
722. 11. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Neratovice "D"4:14
723. 11. 2012 18:00SK Mšeno "A"SK Liběchov "A"13:5
719. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Cítov13:5
721. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "E"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"5:13
720. 11. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "A"Sokol Dolní Beřkovice "A"7:11
723. 11. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Dřínov "A"13:5
828. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Dřínov "A"6:12
830. 11. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"10:8
829. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Sokol Tišice "A"11:7
827. 11. 2012 18:30TJ Sokol CítovTJ Neratovice "E"10:8
830. 11. 2012 18:00SK Liběchov "A"TJ Neratovice "C"2:16
829. 11. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"SK Mšeno "A"0:18
902. 12. 2012 19:00SK Mšeno "A"TJ Neratovice "D"14:4
903. 12. 2012 19:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Dřínov "B"17:1
905. 12. 2012 19:00TJ Neratovice "E"SK Liběchov "A"9:9
907. 12. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Sokol Cítov12:5
907. 12. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"8:10
906. 12. 2012 18:30TJ Sokol Dřínov "A"Sokol Dolní Beřkovice "A"9:9
1012. 12. 2012 19:00TJ Neratovice "D"Sokol Dolní Beřkovice "A"4:14
1013. 12. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Sokol Dřínov "A"9:9
1004. 12. 2012 18:30TJ Sokol CítovSokol Mělník - Pšovka "A"8:10
1014. 12. 2012 18:00SK Liběchov "A"TJ Sokol Tišice "A"7:11
1013. 12. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Neratovice "E"2:16
1012. 12. 2012 18:30SK Mšeno "A"TJ Neratovice "C"11:7
1103. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "C"TJ Neratovice "D"8:10
1119. 12. 2012 19:00TJ Neratovice "E"SK Mšeno "A"4:14
1121. 12. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Sokol Dřínov "B"11:7
1121. 12. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"SK Liběchov "A"14:4
1120. 12. 2012 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Sokol Cítov13:5
1121. 12. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"10:8
1223. 01. 2013 19:00TJ Neratovice "D"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"2:16
1225. 01. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Sokol Cítov13:5
1224. 01. 2013 18:30TJ Sokol Dřínov "A"SK Liběchov "A"11:7
1225. 01. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Dřínov "B"16:2
1225. 01. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"SK Mšeno "A"7:11
1226. 09. 2012 18:30TJ Neratovice "E"TJ Neratovice "C"3:15
1324. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "E"TJ Neratovice "D"5:13
1328. 01. 2013 19:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Tišice "A"11:7
1301. 02. 2013 18:00SK Mšeno "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"8:10
1324. 09. 2012 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Sokol Dřínov "A"4:14
1301. 02. 2013 18:00SK Liběchov "A"Sokol Dolní Beřkovice "A"6:12
1329. 01. 2013 18:30TJ Sokol CítovTJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"6:12
1406. 02. 2013 19:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Cítov5:13
1407. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"SK Liběchov "A"10:8
1408. 02. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Sokol Dřínov "B"17:1
1407. 02. 2013 18:30TJ Sokol Dřínov "A"SK Mšeno "A"10:8
1408. 02. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Neratovice "C"9:9
1408. 02. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Neratovice "E"12:6
1515. 02. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Neratovice "D"12:6
1513. 02. 2013 19:00TJ Neratovice "E"Sokol Mělník - Pšovka "A"8:10
1511. 02. 2013 19:00TJ Neratovice "C"TJ Sokol Dřínov "A"11:7
1515. 02. 2013 18:00SK Mšeno "A"Sokol Dolní Beřkovice "A"10:8
1514. 02. 2013 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"5:13
1515. 02. 2013 18:00SK Liběchov "A"TJ Sokol Cítov11:7
1620. 02. 2013 19:00TJ Neratovice "D"SK Liběchov "A"6:12
1619. 02. 2013 18:30TJ Sokol CítovTJ Sokol Dřínov "B"14:4
1621. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"SK Mšeno "A"9:9
1622. 02. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Neratovice "C"7:11
1621. 02. 2013 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Neratovice "E"15:3
1620. 02. 2013 19:00Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Tišice "A"10:8
1708. 03. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Neratovice "D"12:6
1708. 03. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Sokol Dřínov "A"5:13
1706. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "E"Sokol Dolní Beřkovice "A"0:18
1704. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "C"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"10:8
1706. 03. 2013 18:30SK Mšeno "A"TJ Sokol Cítov11:7
1707. 03. 2013 18:00TJ Sokol Dřínov "B"SK Liběchov "A"6:12
1813. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Dřínov "B"15:3
1815. 03. 2013 18:00SK Liběchov "A"SK Mšeno "A"8:10
1812. 03. 2013 18:30TJ Sokol CítovTJ Neratovice "C"4:14
1814. 03. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"TJ Neratovice "E"11:7
1815. 03. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Sokol Tišice "A"11:7
1814. 03. 2013 18:30TJ Sokol Dřínov "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"7:11
1921. 03. 2013 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Neratovice "D"12:6
1922. 03. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"Sokol Dolní Beřkovice "A"8:10
1922. 03. 2013 19:00
tělocvična ZŠ Veltrusy, Opletalova 493
TJ Sokol Tišice "A"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"8:10
1920. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "E"TJ Sokol Cítov4:14
1918. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "C"SK Liběchov "A"12:6
1922. 03. 2013 18:00SK Mšeno "A"TJ Sokol Dřínov "B"16:2
2027. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "D"SK Mšeno "A"2:16
2028. 03. 2013 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Neratovice "C"3:15
2027. 03. 2013 19:00SK Liběchov "A"TJ Neratovice "E"9:9
2026. 03. 2013 18:30TJ Sokol CítovTJ Sokol Tišice "A"7:11
2028. 03. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"8:10
2029. 03. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Sokol Dřínov "A"15:3
2105. 04. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "A"TJ Neratovice "D"16:2
2104. 04. 2013 18:30TJ Sokol Dřínov "A"TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"6:12
2105. 04. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Cítov10:8
2105. 04. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"SK Liběchov "A"9:9
2103. 04. 2013 19:00TJ Neratovice "E"TJ Sokol Dřínov "B"16:2
2116. 01. 2013 19:00TJ Neratovice "C"SK Mšeno "A"9:9
2222. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "D"TJ Neratovice "C"10:8
2212. 04. 2013 18:00SK Mšeno "A"TJ Neratovice "E"11:7
2211. 04. 2013 18:00TJ Sokol Dřínov "B"TJ Sokol Tišice "A"8:10
2212. 04. 2013 18:00SK Liběchov "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"8:10
2209. 04. 2013 18:30TJ Sokol CítovTJ Sokol Dřínov "A"7:9
2211. 04. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-Sokol Veltrusy "B"Sokol Dolní Beřkovice "A"7:11
Regionální přebor 2.třídy
102. 10. 2012 18:30TJ KralupyTJ Dynamo Nelahozeves "C"3:15
101. 10. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Neratovice "F"9:9
105. 10. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"SK Mšeno "B"8:10
103. 10. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Start Mlékojedy "B"1:17
102. 10. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Sokol Tišice "B"2:16
104. 10. 2012 18:30SK Liběchov "B"Sokol Horní Počaply4:14
105. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Dynamo Nelahozeves "E"13:5
212. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Dynamo Nelahozeves "E"18:0
212. 10. 2012 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves "D"14:4
208. 10. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "B"SK Liběchov "B"13:5
211. 10. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Start Mlékojedy "D"15:3
212. 10. 2012 18:00SK Mšeno "B"TJ Start Mlékojedy "C"15:3
208. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "F"Sokol Mělník - Pšovka "B"12:6
209. 10. 2012 18:30TJ KralupySokol Dolní Beřkovice "B"5:13
315. 10. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"1:17
319. 10. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Kralupy8:10
317. 10. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Neratovice "F"9:8
316. 10. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"SK Mšeno "B"4:14
318. 10. 2012 18:30SK Liběchov "B"TJ Start Mlékojedy "B"7:11
319. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Sokol Tišice "B"6:12
319. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"Sokol Horní Počaply1:17
402. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"Sokol Horní Počaply11:7
429. 10. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "E"18:0
430. 10. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"9:9
402. 11. 2012 18:00SK Mšeno "B"SK Liběchov "B"13:5
429. 10. 2012 19:00TJ Neratovice "F"TJ Start Mlékojedy "D"16:2
430. 10. 2012 18:30TJ KralupyTJ Start Mlékojedy "C"12:6
429. 10. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"13:5
509. 11. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"1:17
507. 11. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"Sokol Dolní Beřkovice "B"6:12
506. 11. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Kralupy7:11
508. 11. 2012 18:30SK Liběchov "B"TJ Neratovice "F"8:10
509. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"SK Mšeno "B"6:12
509. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Start Mlékojedy "B"1:17
509. 11. 2012 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Tišice "B"13:5
616. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Sokol Tišice "B"13:5
615. 11. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Horní Počaply8:10
616. 11. 2012 18:00SK Mšeno "B"TJ Dynamo Nelahozeves "E"14:4
612. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "F"TJ Dynamo Nelahozeves "D"11:7
613. 11. 2012 18:30TJ KralupySK Liběchov "B"10:8
612. 11. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Start Mlékojedy "D"15:3
613. 11. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Start Mlékojedy "C"11:7
721. 11. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "C"1:17
720. 11. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"Sokol Mělník - Pšovka "B"1:17
722. 11. 2012 18:30SK Liběchov "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"10:8
723. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Kralupy15:3
723. 11. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Neratovice "F"5:13
723. 11. 2012 18:00Sokol Horní PočaplySK Mšeno "B"12:6
719. 11. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Start Mlékojedy "B"7:11
829. 11. 2012 18:30
Sál pohostinství Mlékojedy
TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Start Mlékojedy "B"12:6
830. 11. 2012 18:00SK Mšeno "B"TJ Sokol Tišice "B"8:10
826. 11. 2012 19:00TJ Neratovice "F"Sokol Horní Počaply5:13
827. 11. 2012 18:30TJ KralupyTJ Dynamo Nelahozeves "E"14:4
826. 11. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"14:4
830. 11. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"SK Liběchov "B"8:10
809. 10. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Start Mlékojedy "D"9:7
904. 12. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Dynamo Nelahozeves "C"1:17
905. 12. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"SK Liběchov "B"4:14
907. 12. 2012 18:30
ZŠ Veltrusy,Opletalova 493
TJ Dynamo Nelahozeves "D"Sokol Mělník - Pšovka "B"16:2
904. 12. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"Sokol Dolní Beřkovice "B"5:13
907. 12. 2012 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Kralupy9:9
903. 12. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Neratovice "F"12:6
906. 12. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "B"SK Mšeno "B"11:7
1014. 12. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"SK Mšeno "B"15:3
1010. 12. 2012 19:00TJ Neratovice "F"TJ Start Mlékojedy "B"8:10
1011. 12. 2012 18:30TJ KralupyTJ Sokol Tišice "B"8:10
1010. 12. 2012 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"Sokol Horní Počaply7:11
1014. 12. 2012 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Dynamo Nelahozeves "E"9:9
1012. 12. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "D"2:16
1011. 12. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"SK Liběchov "B"7:11
1120. 12. 2012 18:30SK Liběchov "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"5:13
1121. 12. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Start Mlékojedy "D"13:5
1121. 12. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Start Mlékojedy "C"13:5
1121. 12. 2012 18:00Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka "B"17:1
1117. 12. 2012 19:00TJ Sokol Tišice "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"8:10
1120. 12. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Kralupy18:0
1121. 12. 2012 18:00SK Mšeno "B"TJ Neratovice "F"9:9
1211. 01. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Neratovice "F"17:1
1208. 01. 2013 18:30TJ KralupySK Mšeno "B"9:9
1207. 01. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Start Mlékojedy "B"10:8
1211. 01. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Sokol Tišice "B"6:12
1209. 01. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"Sokol Horní Počaply4:14
1208. 01. 2013 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Dynamo Nelahozeves "E"12:6
1210. 01. 2013 18:30SK Liběchov "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"7:11
1309. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Dynamo Nelahozeves "C"4:14
1318. 01. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"SK Liběchov "B"5:13
1318. 01. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy "D"17:1
1314. 01. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Start Mlékojedy "C"16:2
1317. 01. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"13:5
1318. 01. 2013 18:00SK Mšeno "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"10:8
1314. 01. 2013 19:00TJ Neratovice "F"TJ Kralupy10:8
1425. 01. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Kralupy15:3
1421. 01. 2013 19:00TJ Neratovice "F"Sokol Dolní Beřkovice "B"7:11
1425. 01. 2013 18:00SK Mšeno "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"16:2
1425. 10. 2012 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Start Mlékojedy "C"15:3
1421. 01. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Start Mlékojedy "D"13:5
1425. 01. 2013 18:00Sokol Horní PočaplySK Liběchov "B"12:6
1423. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Dynamo Nelahozeves "D"3:15
1531. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Dynamo Nelahozeves "C"2:16
1501. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"Sokol Horní Počaply6:12
1513. 02. 2013 18:30SK Liběchov "B"TJ Sokol Tišice "B"10:8
1522. 10. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Start Mlékojedy "B"6:12
1530. 01. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"SK Mšeno "B"5:13
1501. 02. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Neratovice "F"8:10
1528. 01. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Kralupy13:5
1608. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"Sokol Dolní Beřkovice "B"16:2
1605. 02. 2013 18:30TJ KralupySokol Mělník - Pšovka "B"9:9
1604. 02. 2013 19:00TJ Neratovice "F"TJ Start Mlékojedy "C"11:7
1608. 02. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Start Mlékojedy "D"16:2
1607. 02. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"SK Liběchov "B"13:5
1604. 02. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"11:7
1608. 02. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves "E"16:2
1715. 02. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves "C"8:10
1715. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Sokol Tišice "B"6:12
1715. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Start Mlékojedy "B"6:12
1714. 02. 2013 18:30SK Liběchov "B"SK Mšeno "B"8:10
1712. 02. 2013 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Neratovice "F"5:13
1713. 02. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Kralupy7:11
1712. 02. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"9:9
1822. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"Sokol Mělník - Pšovka "B"12:6
1818. 02. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Start Mlékojedy "C"13:5
1819. 02. 2013 18:30TJ KralupyTJ Start Mlékojedy "D"10:8
1818. 02. 2013 19:00TJ Neratovice "F"SK Liběchov "B"10:8
1822. 02. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"15:3
1821. 02. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Dynamo Nelahozeves "E"18:0
1818. 02. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"Sokol Horní Počaply7:11
1904. 03. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"5:13
1908. 03. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy "B"9:9
1919. 02. 2013 18:00TJ Dynamo Nelahozeves "E"SK Mšeno "B"0:18
1908. 03. 2013 18:30
tělocvična ZŠ Veltrusy,Opletalova 493
TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Neratovice "F"15:3
1907. 03. 2013 18:30SK Liběchov "B"TJ Kralupy12:6
1905. 03. 2013 18:00TJ Start Mlékojedy "D"Sokol Dolní Beřkovice "B"6:12
1906. 03. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"Sokol Mělník - Pšovka "B"7:11
2001. 02. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Start Mlékojedy "C"16:2
2015. 03. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Start Mlékojedy "D"13:5
2011. 03. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"SK Liběchov "B"8:10
2012. 03. 2013 18:30TJ KralupyTJ Dynamo Nelahozeves "D"5:13
2011. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "F"TJ Dynamo Nelahozeves "E"15:3
2015. 03. 2013 18:00SK Mšeno "B"Sokol Horní Počaply7:11
2014. 03. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Sokol Tišice "B"9:9
2121. 03. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"4:14
2118. 03. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"SK Mšeno "B"10:8
2122. 03. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice "F"17:1
2119. 03. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Kralupy5:13
2121. 03. 2013 18:30
ZŠ Veltrusy,Opletalova 493
TJ Dynamo Nelahozeves "D"Sokol Dolní Beřkovice "B"7:11
2121. 03. 2013 18:30SK Liběchov "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"11:7
2123. 10. 2012 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Start Mlékojedy "C"9:7
2229. 03. 2013 18:30
herna Mlékojedy
TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Start Mlékojedy "D"15:3
2228. 03. 2013 18:30SK Liběchov "B"TJ Start Mlékojedy "C"13:5
2229. 03. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"11:7
2225. 03. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "E"16:2
2226. 03. 2013 18:30TJ KralupySokol Horní Počaply4:14
2225. 03. 2013 19:00TJ Neratovice "F"TJ Sokol Tišice "B"8:10
2229. 03. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Start Mlékojedy "B"4:14
2305. 04. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"4:14
2304. 04. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Neratovice "F"10:8
2301. 04. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Kralupy10:8
2305. 04. 2013 18:00Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice "B"13:5
2305. 04. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"Sokol Mělník - Pšovka "B"3:15
2305. 04. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Start Mlékojedy "C"16:2
2304. 04. 2013 18:30SK Liběchov "B"TJ Start Mlékojedy "D"15:3
2412. 04. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"SK Liběchov "B"12:6
2409. 04. 2013 18:00TJ Start Mlékojedy "D"TJ Dynamo Nelahozeves "D"8:10
2410. 04. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "E"15:3
2412. 04. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"Sokol Horní Počaply5:13
2408. 04. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Sokol Tišice "B"6:12
2409. 04. 2013 18:30TJ KralupyTJ Start Mlékojedy "B"2:16
2408. 04. 2013 19:00TJ Neratovice "F"SK Mšeno "B"7:11
2515. 04. 2013 19:00TJ Neratovice "F"TJ Dynamo Nelahozeves "C"5:13
2519. 04. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Kralupy11:7
2518. 04. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"17:1
2511. 04. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"10:8
2519. 04. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy "C"13:5
2519. 04. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "E"TJ Start Mlékojedy "D"11:7
2519. 04. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"SK Liběchov "B"8:10
2626. 10. 2012 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Dynamo Nelahozeves "D"14:4
2625. 04. 2013 18:30SK Liběchov "B"TJ Dynamo Nelahozeves "E"15:3
2623. 04. 2013 18:00TJ Start Mlékojedy "D"Sokol Horní Počaply3:15
2624. 04. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Sokol Tišice "B"11:7
2626. 04. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Start Mlékojedy "B"11:7
2622. 04. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"SK Mšeno "B"8:10
2623. 04. 2013 18:30TJ KralupyTJ Neratovice "F"9:9
Regionální přebor žactva
116. 11. 2012 16:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves4:6
114. 11. 2012 16:30TJ Neratovice ATJ Neratovice B10:0
222. 11. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice A3:7
223. 11. 2012 17:00TJ Sokol DřínovSK Liběchov0:10
328. 11. 2012 16:30TJ Neratovice ATJ Sokol Dřínov10:0
329. 11. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice B6:4
406. 12. 2012 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice B0:10
405. 12. 2012 16:30TJ Neratovice ASK Liběchov10:0
512. 12. 2012 16:30TJ Neratovice BSK Liběchov5:5
513. 12. 2012 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Dřínov10:0
621. 02. 2013 17:00TJ Dynamo NelahozevesSK Liběchov6:4
627. 02. 2013 16:30TJ Neratovice BTJ Neratovice A3:7
706. 03. 2013 16:30TJ Neratovice ATJ Dynamo Nelahozeves8:2
708. 03. 2013 16:00SK LiběchovTJ Sokol Dřínov10:0
813. 03. 2013 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice A0:10
813. 03. 2013 16:30TJ Neratovice BTJ Dynamo Nelahozeves3:7
920. 03. 2013 16:30TJ Neratovice BTJ Sokol Dřínov10:0
922. 03. 2013 16:00SK LiběchovTJ Neratovice A1:9
1029. 03. 2013 16:00SK LiběchovTJ Neratovice B1:9
1027. 03. 2013 17:00TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves2:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy