Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní soutěž I. třídy
111. 10. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Chodová Planá C11:7
126. 10. 2012 18:00ST DDM Stříbro BTTC Planá A12:6
111. 10. 2012 18:00TJ Čechie Halže ATJ Milíře A14:4
109. 10. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Tachov A11:7
112. 10. 2012 18:00TJ Sokol Bor DTJ Sparta Dlouhý Újezd A6:12
219. 10. 2012 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Hraničář Částkov A4:14
219. 10. 2012 18:00TJ Sokol Bor DTJ Čechie Halže A10:8
219. 10. 2012 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Milíře A15:3
218. 10. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BST DDM Stříbro B5:13
218. 10. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTTC Planá A9:9
326. 10. 2012 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Slavoj Tachov A5:13
326. 10. 2012 18:00TJ Sokol Bor DTJ Milíře A14:4
326. 10. 2012 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Čechie Halže A12:6
325. 10. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTTC Planá A10:8
325. 10. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CST DDM Stříbro B3:15
402. 11. 2012 18:00ST DDM Stříbro BTJ Staré Sedliště A14:4
401. 11. 2012 18:00TJ Čechie Halže ATJ Slavoj Chodová Planá B8:10
402. 11. 2012 18:00TJ Milíře ATJ Slavoj Chodová Planá C7:11
430. 10. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Bor D16:2
401. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Sparta Dlouhý Újezd A12:6
509. 11. 2012 18:30TTC Planá ATJ Staré Sedliště A14:4
508. 11. 2012 18:00TJ Čechie Halže ATJ Slavoj Chodová Planá C8:10
509. 11. 2012 18:00TJ Milíře ATJ Slavoj Chodová Planá B9:9
506. 11. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sparta Dlouhý Újezd A11:7
508. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Bor D11:7
616. 11. 2012 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Sokol Bor D5:13
615. 11. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Hraničář Částkov A16:2
615. 11. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Slavoj Tachov A14:4
620. 11. 2012 18:00ST DDM Stříbro BTJ Čechie Halže A12:6
616. 11. 2012 18:30TTC Planá ATJ Milíře A13:5
723. 11. 2012 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Sparta Dlouhý Újezd A5:13
722. 11. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Tachov A13:5
722. 11. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Hraničář Částkov A13:5
723. 11. 2012 18:00ST DDM Stříbro BTJ Milíře A10:8
723. 11. 2012 18:30TTC Planá ATJ Čechie Halže A8:10
829. 11. 2012 18:00TJ Čechie Halže ATJ Staré Sedliště A15:3
827. 11. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov AST DDM Stříbro B6:12
829. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov ATTC Planá A8:10
830. 11. 2012 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Chodová Planá B9:9
830. 11. 2012 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Slavoj Chodová Planá C8:10
907. 12. 2012 18:00TJ Milíře ATJ Staré Sedliště A7:11
904. 12. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov ATTC Planá A11:7
906. 12. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov AST DDM Stříbro B13:5
907. 12. 2012 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Chodová Planá C12:6
907. 12. 2012 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Slavoj Chodová Planá B5:13
1013. 12. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Staré Sedliště A12:6
1014. 12. 2012 18:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Bor D8:10
1014. 12. 2012 18:30TTC Planá ATJ Sparta Dlouhý Újezd A12:6
1013. 12. 2012 18:00TJ Čechie Halže ATJ Hraničář Částkov A8:10
1014. 12. 2012 18:00TJ Milíře ATJ Slavoj Tachov A8:10
1110. 01. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Staré Sedliště A10:8
1111. 01. 2013 18:00ST DDM Stříbro BTJ Sparta Dlouhý Újezd A13:5
1111. 01. 2013 18:30TTC Planá ATJ Sokol Bor D5:13
1110. 01. 2013 18:00TJ Čechie Halže ATJ Slavoj Tachov A9:9
1111. 01. 2013 18:00TJ Milíře ATJ Hraničář Částkov A5:13
1217. 01. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Slavoj Chodová Planá B7:11
1218. 01. 2013 18:30TTC Planá AST DDM Stříbro B11:7
1218. 01. 2013 18:00TJ Milíře ATJ Čechie Halže A11:7
1217. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Hraničář Částkov A6:12
1218. 01. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Sokol Bor D7:11
1322. 01. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Staré Sedliště A8:10
1324. 01. 2013 18:00TJ Čechie Halže ATJ Sokol Bor D5:13
1325. 01. 2013 18:00TJ Milíře ATJ Sparta Dlouhý Újezd A4:14
1325. 01. 2013 18:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Chodová Planá B6:12
1325. 01. 2013 18:30TTC Planá ATJ Slavoj Chodová Planá C5:13
1431. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Staré Sedliště A8:10
1401. 02. 2013 18:00TJ Milíře ATJ Sokol Bor D4:14
1431. 01. 2013 18:00TJ Čechie Halže ATJ Sparta Dlouhý Újezd A8:10
1401. 02. 2013 18:30TTC Planá ATJ Slavoj Chodová Planá B5:13
1401. 02. 2013 18:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Chodová Planá C8:10
1508. 02. 2013 18:00TJ Staré Sedliště AST DDM Stříbro B12:6
1507. 02. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Čechie Halže A10:8
1507. 02. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Milíře A13:5
1508. 02. 2013 18:00TJ Sokol Bor DTJ Hraničář Částkov A10:8
1508. 02. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Slavoj Tachov A7:11
1615. 02. 2013 18:00TJ Staré Sedliště ATTC Planá A9:9
1614. 02. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Čechie Halže A15:3
1614. 02. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Milíře A12:6
1615. 02. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Hraničář Částkov A6:12
1615. 02. 2013 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Tachov A8:10
1722. 02. 2013 18:00TJ Sokol Bor DTJ Staré Sedliště A12:6
1719. 02. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Chodová Planá B6:12
1721. 02. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Slavoj Chodová Planá C5:13
1721. 02. 2013 18:00TJ Čechie Halže AST DDM Stříbro B11:7
1722. 02. 2013 18:00TJ Milíře ATTC Planá A6:12
1801. 03. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATJ Staré Sedliště A6:12
1828. 02. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Slavoj Chodová Planá B9:9
1826. 02. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Chodová Planá C9:9
1801. 03. 2013 18:00TJ Milíře AST DDM Stříbro B10:8
1828. 02. 2013 18:00TJ Čechie Halže ATTC Planá A10:8
1908. 03. 2013 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Čechie Halže A16:2
1908. 03. 2013 18:00ST DDM Stříbro BTJ Hraničář Částkov A10:8
1908. 03. 2013 18:30TTC Planá ATJ Slavoj Tachov A4:14
1907. 03. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Bor D14:4
1907. 03. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sparta Dlouhý Újezd A14:4
2015. 03. 2013 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Milíře A14:4
2015. 03. 2013 18:30TTC Planá ATJ Hraničář Částkov A9:9
2015. 03. 2013 18:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Tachov A9:9
2014. 03. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sokol Bor D11:7
2014. 03. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sparta Dlouhý Újezd A13:5
2122. 03. 2013 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Slavoj Chodová Planá B8:10
2122. 03. 2013 18:00TJ Sokol Bor DST DDM Stříbro B9:9
2122. 03. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd ATTC Planá A11:7
2119. 03. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Čechie Halže A12:6
2121. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Milíře A13:5
2229. 03. 2013 18:00TJ Staré Sedliště ATJ Slavoj Chodová Planá C8:10
2229. 03. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd AST DDM Stříbro B7:11
2229. 03. 2013 18:00TJ Sokol Bor DTTC Planá A14:4
2228. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov ATJ Čechie Halže A10:8
2226. 03. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Milíře A13:5
Okresní soutěž II. třídy
109. 10. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Tachov C6:12
121. 10. 2012 18:00TJ Milíře BTJ Staré Sedliště B3:15
112. 10. 2012 18:30TTC Planá BTJ Sparta Dlouhý Újezd B4:14
111. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Slavoj Chodová Planá D7:11
223. 10. 2012 19:00TJ Čechie Halže BTTC Planá B12:6
226. 10. 2012 18:00TJ Milíře BTJ Hraničář Částkov B3:15
225. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Staré Sedliště B18:0
225. 10. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Sparta Dlouhý Újezd B16:2
309. 11. 2012 18:00TJ Čechie Halže BTJ Sparta Dlouhý Újezd B13:5
330. 10. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Staré Sedliště B16:2
301. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Milíře B18:0
302. 11. 2012 18:30TTC Planá BTJ Slavoj Tachov B8:10
406. 11. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov BTTC Planá B11:7
409. 11. 2012 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Slavoj Tachov C9:9
408. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Čechie Halže B10:8
406. 11. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Staré Sedliště B17:1
515. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov CTTC Planá B14:4
513. 11. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Čechie Halže B15:3
515. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Hraničář Částkov B11:7
516. 11. 2012 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Sparta Dlouhý Újezd B1:17
622. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Slavoj Chodová Planá D4:14
623. 11. 2012 18:00TJ Milíře BTTC Planá B9:9
622. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Staré Sedliště B13:5
620. 11. 2012 18:00TJ Čechie Halže BTJ Hraničář Částkov B17:1
727. 11. 2012 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Chodová Planá D1:17
729. 11. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Slavoj Tachov B8:10
730. 11. 2012 18:00TJ Milíře BTJ Sparta Dlouhý Újezd B3:15
730. 11. 2012 18:00TJ Staré Sedliště BTTC Planá B10:8
806. 12. 2012 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Milíře B18:0
806. 12. 2012 19:00TJ Čechie Halže BTJ Slavoj Tachov C10:8
807. 12. 2012 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Slavoj Chodová Planá D6:12
911. 12. 2012 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Milíře B17:1
914. 12. 2012 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Čechie Halže B4:14
1011. 01. 2013 18:00TJ Milíře BTJ Čechie Halže B1:17
1004. 01. 2013 18:30TTC Planá BTJ Slavoj Chodová Planá D4:14
1011. 01. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Hraničář Částkov B10:8
1118. 01. 2013 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Milíře B14:4
1118. 01. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Slavoj Tachov B7:11
1117. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Hraničář Částkov B10:8
1115. 01. 2013 19:00TJ Čechie Halže BTJ Slavoj Chodová Planá D4:14
1224. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov BTTC Planá B16:2
1224. 01. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Sparta Dlouhý Újezd B14:4
1222. 01. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Milíře B15:3
1225. 01. 2013 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Slavoj Chodová Planá D5:13
1329. 01. 2013 19:00TJ Čechie Halže BTJ Slavoj Tachov B9:9
1301. 02. 2013 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Slavoj Tachov C2:16
1329. 01. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Hraničář Částkov B16:2
1408. 02. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Čechie Halže B12:6
1408. 02. 2013 18:30TTC Planá BTJ Hraničář Částkov B9:9
1408. 02. 2013 18:00TJ Milíře BTJ Slavoj Tachov B4:14
1405. 02. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Slavoj Tachov C12:6
1515. 02. 2013 18:30TTC Planá BTJ Čechie Halže B8:10
1515. 02. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Milíře B16:2
1512. 02. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Slavoj Tachov B16:2
1515. 02. 2013 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Hraničář Částkov B8:10
1622. 02. 2013 18:30TTC Planá BTJ Slavoj Tachov C4:14
1619. 02. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Sparta Dlouhý Újezd B7:11
1619. 02. 2013 19:00TJ Čechie Halže BTJ Staré Sedliště B14:4
1726. 02. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Tachov B2:16
1701. 03. 2013 18:30TTC Planá BTJ Milíře B16:2
1701. 03. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTJ Staré Sedliště B17:1
1728. 02. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov CTJ Čechie Halže B9:9
1807. 03. 2013 19:15TJ Slavoj Tachov BTJ Slavoj Tachov C11:7
1805. 03. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTTC Planá B14:4
1805. 03. 2013 19:00TJ Čechie Halže BTJ Milíře B12:6
1915. 03. 2013 18:00TJ Staré Sedliště BTJ Slavoj Tachov B6:12
1915. 03. 2013 18:00TJ Milíře BTJ Slavoj Tachov C1:17
1912. 03. 2013 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Sparta Dlouhý Újezd B12:6
2022. 03. 2013 18:00TJ Milíře BTJ Slavoj Chodová Planá D9:9
2022. 03. 2013 18:30TTC Planá BTJ Staré Sedliště B12:6
2019. 03. 2013 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Čechie Halže B4:14
2129. 03. 2013 18:00TJ Sparta Dlouhý Újezd BTTC Planá B4:14

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline