Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP I. třídy
105. 10. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Křepice B10:8
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Němčice A10:8
106. 10. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Němčičky A6:12
105. 10. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Lanžhot D18:0
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Křepice A8:10
107. 10. 2012 10:00Orel Šitbořice AMoravan Lednice A8:10
212. 10. 2012 18:00TJ Sokol Křepice BMoravan Lednice A2:16
213. 10. 2012 15:30TJ Sokol Křepice AOrel Šitbořice A12:6
213. 10. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Šakvice A6:12
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče D10:8
212. 10. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C8:10
212. 10. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice B11:7
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Křepice B12:6
320. 10. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A9:9
319. 10. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Velké Němčice A16:2
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Němčičky A7:11
321. 10. 2012 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot D10:8
319. 10. 2012 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Křepice A8:10
426. 10. 2012 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Křepice A10:8
427. 10. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot DMoravan Lednice A7:11
428. 10. 2012 09:30TJ Sokol Němčičky AOrel Šitbořice A18:0
426. 10. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Šakvice A9:9
426. 10. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče D4:14
428. 10. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Lanžhot C6:12
503. 11. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice B15:3
502. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Vranovice B15:3
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice A14:4
504. 11. 2012 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice A7:11
502. 11. 2012 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Němčičky A3:15
503. 11. 2012 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Lanžhot D13:5
609. 11. 2012 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot D7:11
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Křepice A7:11
609. 11. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice AMoravan Lednice A10:8
609. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice AOrel Šitbořice A18:0
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Šakvice A10:8
610. 11. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče D9:9
716. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Křepice B14:4
718. 11. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Lanžhot C7:11
718. 11. 2012 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice B8:10
716. 11. 2012 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Rakvice A8:10
717. 11. 2012 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Velké Němčice A10:8
717. 11. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Němčičky A2:16
823. 11. 2012 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Němčičky A2:16
823. 11. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot D10:8
823. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Křepice A6:12
825. 11. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice A7:11
824. 11. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot COrel Šitbořice A14:4
823. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Šakvice A13:5
930. 11. 2012 18:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Křepice B14:4
902. 12. 2012 10:00Orel Šitbořice ATJ Agrotec Hustopeče D3:15
930. 11. 2012 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
910. 12. 2012 19:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Vranovice B11:7
901. 12. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Rakvice A6:12
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Velké Němčice A18:0
1007. 12. 2012 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Velké Němčice A4:14
1007. 12. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Němčičky A4:14
1009. 12. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Lanžhot D11:7
1008. 12. 2012 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice A8:10
1007. 12. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče DMoravan Lednice A18:0
1009. 12. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice AOrel Šitbořice A12:6
1116. 12. 2012 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice B13:5
1114. 12. 2012 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Šakvice A14:4
1115. 12. 2012 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Agrotec Hustopeče D7:11
1126. 10. 2012 19:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Lanžhot C10:8
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Vranovice B12:6
1114. 12. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Rakvice A8:10
1204. 01. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Rakvice A7:11
1211. 01. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice B8:10
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C15:3
1212. 01. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Agrotec Hustopeče D14:4
1218. 01. 2013 19:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Šakvice A14:4
1211. 01. 2013 18:30Moravan Lednice AOrel Šitbořice A14:4
1318. 01. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Křepice B15:3
1320. 01. 2013 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice A5:13
1320. 01. 2013 16:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Lanžhot D12:6
1317. 01. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Němčičky A12:6
1318. 01. 2013 18:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Velké Němčice A11:7
1320. 01. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Rakvice A8:10
1425. 01. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Vranovice B8:10
1425. 01. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1425. 01. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Agrotec Hustopeče D8:10
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Šakvice A17:1
1426. 01. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DOrel Šitbořice A10:8
1426. 01. 2013 15:30TJ Sokol Křepice AMoravan Lednice A11:7
1502. 02. 2013 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Křepice B11:7
1501. 02. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot D10:8
1503. 02. 2013 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Němčičky A6:12
1503. 02. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Velké Němčice A6:12
1501. 02. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Rakvice A12:6
1502. 02. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice B12:6
1608. 02. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot C6:12
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Agrotec Hustopeče D6:12
1608. 02. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Šakvice A13:5
1608. 02. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A12:6
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky AMoravan Lednice A13:5
1608. 02. 2013 19:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Křepice A5:13
1715. 02. 2013 19:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Křepice B9:9
1716. 02. 2013 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Němčičky A12:6
1729. 03. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Velké Němčice A9:9
1717. 02. 2013 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice A6:12
1717. 02. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Vranovice B1:17
1715. 02. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Lanžhot C13:5
1822. 02. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Agrotec Hustopeče D10:8
1823. 02. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Šakvice A13:5
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice BOrel Šitbořice A14:4
1822. 02. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice AMoravan Lednice A7:11
1822. 02. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice A8:10
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Lanžhot D15:3
1903. 03. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Křepice B17:1
1926. 02. 2013 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Němčice A6:12
1925. 02. 2013 19:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Rakvice A11:7
1901. 03. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Vranovice B13:5
1905. 03. 2013 19:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
1927. 02. 2013 18:00TJ Sokol Šakvice ATJ Agrotec Hustopeče D2:16
2008. 03. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Šakvice A12:6
2008. 03. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DOrel Šitbořice A16:2
2009. 03. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CMoravan Lednice A12:6
2015. 03. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Křepice A7:11
2008. 03. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot D13:5
2008. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Němčičky A6:12
2115. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice B13:5
2114. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Rakvice A16:2
2116. 03. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Vranovice B10:8
2123. 03. 2013 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Lanžhot C10:8
2115. 03. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Agrotec Hustopeče D3:15
2117. 03. 2013 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Šakvice A7:11
2222. 03. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BOrel Šitbořice A9:9
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice AMoravan Lednice A6:12
2222. 03. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Křepice A10:8
2226. 10. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Lanžhot D18:0
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Němčičky A6:12
2222. 03. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Velké Němčice A6:12
1/104. 04. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče D9:3
1/106. 04. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice A3:9
1/211. 04. 2013 18:30TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Němčičky A9:8
1/214. 04. 2013 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Lanžhot C9:3
1/318. 04. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče D9:5
2/128. 04. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Křepice A9:6
2/204. 05. 2013 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Němčičky A9:6
2/307. 05. 2013 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Němčičky A9:7
OP II. třídy
105. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A9:9
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Šakvice B16:2
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Boleradice A10:8
105. 10. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Perná B10:8
107. 10. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Troskotovice A8:10
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B15:3
212. 10. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Němčičky B9:9
214. 10. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Perná A14:4
212. 10. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice A8:10
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice AMSK Břeclav B13:5
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Velké Němčice B5:13
212. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Kobylí C5:13
320. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice B14:4
319. 10. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Šakvice B12:6
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Boleradice A10:8
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Perná B12:6
319. 10. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Troskotovice A11:7
427. 10. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
426. 10. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Němčičky B7:11
428. 10. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná A8:10
428. 10. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Brumovice A3:15
426. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BMSK Břeclav B10:8
427. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice B8:10
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
502. 11. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí C4:14
504. 11. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice AMoravan Lednice B10:8
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice B15:3
502. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Boleradice A12:6
504. 11. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Perná B13:5
609. 11. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná B14:4
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Troskotovice A6:12
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Němčičky B3:15
609. 11. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Perná A7:11
610. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice A9:9
607. 11. 2012 17:45TJ Sokol Velké Němčice BMSK Břeclav B17:1
716. 11. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
718. 11. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Němčice B7:11
718. 11. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Kobylí C7:11
716. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BMoravan Lednice B9:9
718. 11. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Šakvice B17:1
716. 11. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Boleradice A6:12
823. 11. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Boleradice A9:9
825. 11. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Perná B7:11
823. 11. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Troskotovice A8:10
824. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B11:7
828. 11. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A10:8
805. 12. 2012 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice A3:15
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A9:9
906. 12. 2012 18:00TJ Sokol Perná AMSK Břeclav B16:2
930. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Němčice B12:6
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C11:7
930. 11. 2012 19:00Moravan Lednice BTJ Sokol Perná B9:9
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Šakvice B10:6
1007. 12. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Šakvice B17:1
1007. 12. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Boleradice A6:12
1008. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná B14:4
1009. 12. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Troskotovice A6:12
1007. 12. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Němčičky B9:9
1009. 12. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A10:8
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
1114. 12. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Brumovice A9:9
1116. 12. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice AMSK Břeclav B14:4
1114. 12. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Němčice B7:11
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Kobylí C8:10
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BMoravan Lednice B6:12
1211. 01. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice B14:4
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Kobylí C1:17
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
1211. 01. 2013 19:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav B8:10
1213. 01. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Brumovice A16:2
1211. 01. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A10:8
1318. 01. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
1320. 01. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1320. 01. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná B7:11
1318. 01. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Boleradice A12:6
1320. 01. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Šakvice B16:2
1319. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMoravan Lednice B11:7
1425. 01. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Kobylí C6:12
1425. 01. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Němčice B9:9
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BMSK Břeclav B13:5
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Brumovice A8:10
1425. 01. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Perná A10:8
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Němčičky B13:5
1501. 02. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1501. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná B11:7
1503. 02. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Boleradice A13:5
1503. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Šakvice B13:5
1504. 02. 2013 17:15MSK Břeclav BMoravan Lednice B11:7
1503. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Kobylí C4:14
1608. 02. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
1609. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMSK Břeclav B15:3
1608. 02. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Brumovice A10:8
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Perná A7:11
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Němčičky B14:4
1608. 02. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Troskotovice A7:11
1715. 02. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Hostěrádky A6:12
1717. 02. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Boleradice A14:4
1715. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Šakvice B15:3
1717. 02. 2013 09:30TJ Sokol Perná AMoravan Lednice B11:7
1717. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí C4:14
1706. 02. 2013 18:15MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Němčice B8:10
1828. 02. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMSK Břeclav B17:1
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice A13:5
1823. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná A13:5
1822. 02. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Němčičky B5:13
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Troskotovice A2:16
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná B14:4
1903. 03. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
1901. 03. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Šakvice B7:11
1903. 03. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice AMoravan Lednice B12:6
1901. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C9:9
1903. 03. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Němčice B7:11
1901. 03. 2013 18:30TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav B10:8
2008. 03. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice A12:6
2011. 03. 2013 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Perná A10:8
2010. 03. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Němčičky B8:10
2009. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A10:8
2008. 03. 2013 18:30TJ Sokol Perná BMoravan Lednice B7:11
2013. 03. 2013 18:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Boleradice A7:11
2117. 03. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
2117. 03. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice AMoravan Lednice B9:9
2115. 03. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Kobylí C7:11
2117. 03. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice B14:4
2115. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BMSK Břeclav B14:4
2117. 03. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A10:8
2222. 03. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A11:7
2224. 03. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Němčičky B5:13
2222. 03. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Troskotovice A4:14
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná B13:5
2223. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Boleradice A16:2
2222. 03. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Šakvice B8:10
1/107. 04. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice B9:8
1/105. 04. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C7:9
1/214. 04. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Troskotovice A0:9wo
1/207. 04. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B9:4
2/121. 04. 2013 09:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C9:6
2/228. 04. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A9:8
2/305. 05. 2013 09:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C9:7
OP III. třídy
105. 10. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Němčice C7:11
111. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DKST Uherčice A17:1
105. 10. 2012 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
105. 10. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče EMoravan Lednice C12:6
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brumovice B0:18
107. 10. 2012 09:30TJ Jevišovka AMSK Břeclav C12:6
105. 10. 2012 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Vranovice C1:17
104. 10. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Rakvice C15:3
212. 10. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Rakvice C11:7
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Němčičky C11:7
214. 10. 2012 10:00TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B5:13
214. 10. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Jevišovka A12:6
212. 10. 2012 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Klobouky u Brna A12:6
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Agrotec Hustopeče E7:11
212. 10. 2012 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Křepice C0:18
217. 10. 2012 18:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Kobylí D6:12
320. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Němčice C12:6
319. 10. 2012 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Rakvice B12:6
319. 10. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče EKST Uherčice A16:2
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Velké Hostěrádky B1:17
321. 10. 2012 09:30TJ Jevišovka AMoravan Lednice C10:8
319. 10. 2012 18:30Orel Šitbořice BMSK Břeclav C6:12
318. 10. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Pouzdřany A18:0
310. 10. 2012 18:30TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Vranovice C6:12
426. 10. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Vranovice C9:9
428. 10. 2012 10:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C0:18
424. 10. 2012 18:30MSK Břeclav CTJ Sokol Němčičky C6:12
428. 10. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice BOrel Šitbořice B10:8
426. 10. 2012 18:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
426. 10. 2012 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Klobouky u Brna A15:3
426. 10. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Agrotec Hustopeče E4:14
428. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Křepice C10:8
502. 11. 2012 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Velké Němčice C13:5
502. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Kobylí D8:10
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice B0:18
504. 11. 2012 09:30TJ Jevišovka AKST Uherčice A15:3
502. 11. 2012 18:30Orel Šitbořice BMoravan Lednice C8:10
501. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Brumovice B14:4
502. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice CMSK Břeclav C7:11
503. 11. 2012 16:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Pouzdřany A15:3
609. 11. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Pouzdřany A14:4
607. 11. 2012 18:30MSK Břeclav CTJ Sokol Vranovice C4:14
611. 11. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice C14:4
609. 11. 2012 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Němčičky C6:12
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BOrel Šitbořice B9:9
609. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Jevišovka A9:9
609. 11. 2012 18:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Klobouky u Brna A15:3
609. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Křepice C10:8
716. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Velké Němčice C11:7
718. 11. 2012 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Křepice C0:18
718. 11. 2012 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Kobylí D6:12
716. 11. 2012 18:30Orel Šitbořice BKST Uherčice A14:4
715. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Velké Hostěrádky B16:2
716. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice CMoravan Lednice C13:5
713. 11. 2012 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Brumovice B11:7
716. 11. 2012 17:00TJ Sokol Pouzdřany AMSK Břeclav C0:18
823. 11. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMSK Břeclav C14:4
825. 11. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Pouzdřany A17:1
820. 11. 2012 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Vranovice C7:11
802. 12. 2012 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice C3:15
823. 11. 2012 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Němčičky C2:16
823. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice BOrel Šitbořice B7:11
823. 11. 2012 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Jevišovka A4:14
823. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Klobouky u Brna A18:0
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Velké Němčice C0:18
902. 12. 2012 09:30TJ Jevišovka ATJ Agrotec Hustopeče E5:13
929. 11. 2012 16:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Kobylí D7:11
929. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Rakvice B11:7
930. 11. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice CKST Uherčice A16:2
930. 11. 2012 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B14:4
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Pouzdřany AMoravan Lednice C4:14
930. 11. 2012 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Brumovice B8:10
1007. 12. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Brumovice B5:13
1007. 12. 2012 18:30Moravan Lednice CMSK Břeclav C3:15
1009. 12. 2012 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany A13:5
1007. 12. 2012 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Vranovice C1:17
1007. 12. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Rakvice C9:9
1009. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Němčičky C6:12
1007. 12. 2012 18:00TJ Sokol Křepice COrel Šitbořice B13:5
1009. 12. 2012 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka A0:18
1116. 12. 2012 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Velké Němčice C13:5
1114. 12. 2012 18:30Orel Šitbořice BTJ Agrotec Hustopeče E8:10
1113. 12. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Křepice C13:5
1114. 12. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Kobylí D8:10
1118. 12. 2012 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Rakvice B12:6
1116. 12. 2012 10:00TJ Sokol Pouzdřany AKST Uherčice A13:5
1114. 12. 2012 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
1114. 12. 2012 18:30TJ Sokol Brumovice BMoravan Lednice C13:5
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice CMoravan Lednice C9:9
1206. 01. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice B3:15
1204. 01. 2013 18:00KST Uherčice AMSK Břeclav C0:18
1204. 01. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Pouzdřany A12:6
1206. 01. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Vranovice C10:8
1204. 01. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Rakvice C12:6
1204. 01. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Němčičky C5:13
1221. 12. 2012 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel Šitbořice B3:15
1311. 01. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Jevišovka A4:14
1310. 01. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Klobouky u Brna A17:1
1311. 01. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Agrotec Hustopeče E6:12
1311. 01. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Křepice C9:9
1309. 01. 2013 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Kobylí D0:18
1311. 01. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Rakvice B6:12
1313. 01. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BKST Uherčice A18:0
1311. 01. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
1418. 01. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B15:3
1418. 01. 2013 18:00KST Uherčice AMoravan Lednice C7:11
1418. 01. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B9:9
1418. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí DMSK Břeclav C15:3
1418. 01. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Pouzdřany A16:2
1418. 01. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Vranovice C8:10
1420. 01. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice C0:18
1420. 01. 2013 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Němčičky C7:11
1523. 01. 2013 18:30
Kulturní dům Velké Němčice
Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Němčice C9:9
1507. 12. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Jevišovka A7:11
1525. 01. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Klobouky u Brna A14:4
1523. 01. 2013 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Agrotec Hustopeče E2:16
1525. 01. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Křepice C4:14
1527. 01. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Kobylí D7:11
1529. 01. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Rakvice B12:6
1527. 01. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BKST Uherčice A13:5
1606. 02. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CKST Uherčice A16:2
1601. 02. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
1603. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DMoravan Lednice C14:4
1604. 02. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Brumovice B10:8
1601. 02. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče EMSK Břeclav C6:12
1603. 02. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Pouzdřany A4:14
1630. 01. 2013 19:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Vranovice C5:13
1601. 02. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Němčičky C8:10
1707. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice C11:7
1708. 02. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B15:3
1710. 02. 2013 10:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Jevišovka A3:15
1708. 02. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Klobouky u Brna A18:0
1710. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Agrotec Hustopeče E13:5
1708. 02. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Křepice C2:16
1710. 02. 2013 10:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Kobylí D1:17
1708. 02. 2013 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Rakvice B1:17
1815. 02. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Němčičky C5:13
1815. 02. 2013 17:30TJ Sokol Kobylí DTJ Jevišovka A14:4
1819. 02. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Agrotec Hustopeče E9:9
1815. 02. 2013 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Křepice C9:9
1924. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Němčice C9:9
1922. 02. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Agrotec Hustopeče E9:9
1922. 02. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Jevišovka A6:12
1921. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Kobylí D7:11
2001. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Kobylí D5:13
2028. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Vranovice C9:9
2003. 03. 2013 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Křepice C13:5
2001. 03. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Brumovice B11:7
2106. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Agrotec Hustopeče E4:14
2110. 03. 2013 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Brumovice B15:3
2108. 03. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Němčičky C14:4
2105. 03. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Kobylí D11:7
2215. 03. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Němčice C13:5
2217. 03. 2013 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Kobylí D8:10
2217. 03. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Němčičky C7:11
2215. 03. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Jevišovka A8:10
2327. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Jevišovka A2:16
2321. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Agrotec Hustopeče E9:9
2324. 03. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Brumovice B8:10
2322. 03. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Vranovice C13:5
2429. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Křepice C8:10
2407. 04. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Vranovice C10:8
2426. 03. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí DTJ Agrotec Hustopeče E10:8
2428. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Jevišovka A5:13
OP III. třídy o 9. místo
127. 03. 2013 18:00MSK Břeclav CTJ Jevišovka B18:0
120. 02. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Klobouky u Brna A18:0
115. 02. 2013 18:30Moravan Lednice CKST Uherčice A14:4
115. 02. 2013 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice B7:11
119. 02. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Hostěrádky B13:5
224. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Jevišovka B15:3
222. 02. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A12:6
222. 02. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BKST Uherčice A16:2
224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMoravan Lednice C5:13
222. 02. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Rakvice C8:10
301. 03. 2013 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Rakvice C4:14
301. 03. 2013 17:00MSK Břeclav CMoravan Lednice C8:10
301. 03. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna A16:2
301. 03. 2013 18:00KST Uherčice AOrel Šitbořice B6:12
301. 03. 2013 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
408. 03. 2013 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Pouzdřany A2:16
408. 03. 2013 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Velké Hostěrádky B6:12
408. 03. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Klobouky u Brna A12:6
408. 03. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav C6:12
408. 03. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Rakvice C4:14
515. 03. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Jevišovka B16:2
517. 01. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Rakvice B10:8
520. 03. 2013 18:00MSK Břeclav COrel Šitbořice B12:6
517. 03. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Klobouky u Brna A17:1
515. 03. 2013 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Pouzdřany A2:16
622. 03. 2013 18:00KST Uherčice ATJ Jevišovka B11:7
622. 03. 2013 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Klobouky u Brna A16:2
624. 03. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav C7:11
622. 03. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C11:7
622. 03. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BMoravan Lednice C10:8
729. 03. 2013 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Rakvice B2:16
729. 03. 2013 18:30Moravan Lednice COrel Šitbořice B18:0wo
703. 04. 2013 14:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
729. 03. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Pouzdřany A15:3
731. 03. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Uherčice A9:9
805. 04. 2013 18:30TJ Jevišovka BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
817. 04. 2013 18:30MSK Břeclav CKST Uherčice A18:0wo
805. 04. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A13:5
807. 04. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMoravan Lednice C6:12
805. 04. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice B9:9
912. 04. 2013 18:30TJ Jevišovka BOrel Šitbořice B4:14
914. 04. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice B8:10
912. 04. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Pouzdřany A9:9
912. 04. 2013 18:00KST Uherčice ATJ Sokol Rakvice C1:17
914. 04. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav C2:16
OP dorostu
119. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vranovice A7:3
119. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A9:1
117. 10. 2012 18:00MSK Břeclav AMSK Břeclav B10:0
116. 10. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
116. 10. 2012 16:30TJ Agrotec Hustopeče AOrel Šitbořice A6:4
230. 10. 2012 18:00TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A10:0
207. 11. 2012 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče A3:7
231. 10. 2012 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Lanžhot A10:0
231. 10. 2012 18:00TJ Sokol Rakvice AMSK Břeclav A0:10
215. 01. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Kobylí B7:3
316. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A10:0
314. 11. 2012 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí A9:1
313. 11. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Rakvice A0:10
313. 11. 2012 16:30TJ Agrotec Hustopeče AMSK Břeclav B6:4
316. 11. 2012 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:4
404. 12. 2012 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A8:2
428. 11. 2012 18:00MSK Břeclav BOrel Šitbořice A8:2
428. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Rakvice A8:2
430. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot A8:2
430. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav A1:9
509. 01. 2013 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Vranovice A10:0
511. 12. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Kobylí B0:10
511. 12. 2012 16:30TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Kobylí A6:4
514. 12. 2012 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice A2:8
509. 01. 2013 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav B6:4
629. 01. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B2:8
623. 01. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:0
625. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí AOrel Šitbořice A10:0
625. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče A8:2
623. 01. 2013 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Lanžhot A10:0
708. 02. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Vranovice A0:10
705. 02. 2013 16:30TJ Agrotec Hustopeče AMSK Břeclav A3:7
708. 02. 2013 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí B0:10
706. 02. 2013 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí A2:8
720. 02. 2013 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Rakvice A8:2
819. 02. 2013 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Rakvice A9:1
826. 02. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí AMSK Břeclav B7:3
822. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A9:1
828. 11. 2012 19:00MSK Břeclav AOrel Šitbořice A10:0
819. 02. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Agrotec Hustopeče A1:9
907. 03. 2013 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Vranovice A10:0
929. 03. 2013 14:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot A10:0
906. 03. 2013 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav A0:10
906. 03. 2013 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí B1:9
906. 03. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí A3:7
Finále OP dorostu
119. 04. 2013 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Vranovice A5:0
119. 04. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče A5:3
219. 04. 2013 18:30MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí A5:0
219. 04. 2013 18:30TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Vranovice A5:2

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy