Výsledky
Extraliga
130. 08. 2013 18:00SF SKK EL Nino PrahaTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:0
130. 08. 2013 18:00TJ Ostrava KSTSTEN marketing HB Ostrov0:4
103. 09. 2013 17:30SKST Charvát Baník HavířovKST Robot Metalfin Hustopeče1:4
130. 08. 2013 18:00TJ Sokol Králův DvůrSK Kotlářka Praha4:2
130. 08. 2013 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.DTJ Hradec Králové1:4
204. 09. 2013 18:00TJ Ostrava KSTKST Robot Metalfin Hustopeče1:4
231. 08. 2013 14:00SKST Charvát Baník HavířovSTEN marketing HB Ostrov1:4
231. 08. 2013 15:00TJ Sokol Králův DvůrDTJ Hradec Králové2:4
231. 08. 2013 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.SK Kotlářka Praha3:3
313. 09. 2013 18:00DTJ Hradec KrálovéSK Kotlářka Praha4:1
313. 09. 2013 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Sokol Králův Dvůr4:1
313. 09. 2013 18:00KST Robot Metalfin HustopečeTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:0
313. 09. 2013 18:00SF SKK EL Nino PrahaTJ Ostrava KST4:1
301. 09. 2013 13:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaSKST Charvát Baník Havířov1:4
412. 09. 2013 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:0
412. 09. 2013 17:30KST Robot Metalfin HustopečeTJ Sokol Králův Dvůr4:2
414. 09. 2013 14:00SF SKK EL Nino PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:0
417. 09. 2013 17:30TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaTJ Ostrava KST4:2
517. 10. 2013 17:30TJ Ostrava KSTSKST Charvát Baník Havířov2:4
520. 09. 2013 18:00TJ Sokol Králův DvůrSF SKK EL Nino Praha0:4
518. 10. 2013 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda3:3
518. 10. 2013 18:00SK Kotlářka PrahaSTEN marketing HB Ostrov2:4
523. 10. 2013 17:30DTJ Hradec KrálovéKST Robot Metalfin Hustopeče4:1
619. 09. 2013 18:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:1
616. 10. 2013 20:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.SF SKK EL Nino Praha0:4
615. 10. 2013 18:00SK Kotlářka PrahaKST Robot Metalfin Hustopeče0:4
622. 10. 2013 17:30DTJ Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov4:0
701. 11. 2013 18:00STEN marketing HB OstrovKST Robot Metalfin Hustopeče4:1
701. 11. 2013 18:00SF SKK EL Nino PrahaSK Kotlářka Praha4:0
703. 11. 2013 10:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaDTJ Hradec Králové0:4
704. 11. 2013 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol Králův Dvůr1:4
701. 11. 2013 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:2
831. 10. 2013 17:30SF SKK EL Nino PrahaDTJ Hradec Králové3:3
802. 11. 2013 16:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaSK Kotlářka Praha1:4
802. 11. 2013 14:00TJ Ostrava KSTTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:2
805. 11. 2013 17:30SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol Králův Dvůr3:3
926. 11. 2013 17:30TJ Sokol Králův DvůrTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.3:3
922. 11. 2013 18:00SK Kotlářka PrahaTJ Ostrava KST2:4
924. 11. 2013 10:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov4:0
921. 11. 2013 17:30STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Nino Praha4:1
922. 11. 2013 18:00KST Robot Metalfin HustopečeTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:0
1023. 11. 2013 14:00SK Kotlářka PrahaSKST Charvát Baník Havířov1:4
1023. 11. 2013 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:0
1023. 11. 2013 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:0
1023. 11. 2013 16:00KST Robot Metalfin HustopečeSF SKK EL Nino Praha2:4
1104. 01. 2014 11:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaSF SKK EL Nino Praha0:4
1113. 12. 2013 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Ostrava KST4:1
1113. 12. 2013 18:00KST Robot Metalfin HustopečeSKST Charvát Baník Havířov4:0
1113. 12. 2013 18:00SK Kotlářka PrahaTJ Sokol Králův Dvůr0:4
1115. 12. 2013 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:0
1212. 12. 2013 17:30KST Robot Metalfin HustopečeTJ Ostrava KST4:0
1214. 12. 2013 14:00STEN marketing HB OstrovSKST Charvát Baník Havířov4:0
1214. 12. 2013 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol Králův Dvůr4:2
1217. 12. 2013 17:30SK Kotlářka PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.1:4
1310. 01. 2014 18:00SK Kotlářka PrahaDTJ Hradec Králové0:4
1310. 01. 2014 18:00TJ Sokol Králův DvůrSTEN marketing HB Ostrov3:3
1310. 01. 2014 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.KST Robot Metalfin Hustopeče1:4
1310. 01. 2014 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK EL Nino Praha0:4
1310. 01. 2014 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:0
1411. 01. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.STEN marketing HB Ostrov0:4
1409. 01. 2014 17:30TJ Sokol Králův DvůrKST Robot Metalfin Hustopeče3:3
1411. 01. 2014 14:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Nino Praha0:4
1414. 01. 2014 17:30TJ Ostrava KSTTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda2:4
1524. 01. 2014 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST4:2
1527. 01. 2014 17:30SF SKK EL Nino PrahaTJ Sokol Králův Dvůr3:3
1526. 01. 2014 10:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:2
1524. 01. 2014 18:00STEN marketing HB OstrovSK Kotlářka Praha4:0
1524. 01. 2014 18:00KST Robot Metalfin HustopečeDTJ Hradec Králové3:3
1625. 01. 2014 16:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaTJ Sokol Králův Dvůr0:4
1625. 01. 2014 14:00SF SKK EL Nino PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:0
1625. 01. 2014 14:00KST Robot Metalfin HustopečeSK Kotlářka Praha4:0
1623. 01. 2014 17:30STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové2:4
1706. 02. 2014 17:30KST Robot Metalfin HustopečeSTEN marketing HB Ostrov3:3
1707. 02. 2014 18:00SK Kotlářka PrahaSF SKK EL Nino Praha0:4
1709. 02. 2014 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:0
1707. 02. 2014 18:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Ostrava KST3:3
1707. 02. 2014 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.SKST Charvát Baník Havířov1:4
1808. 02. 2014 16:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Nino Praha3:3
1808. 02. 2014 14:00SK Kotlářka PrahaTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:1
1808. 02. 2014 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.TJ Ostrava KST3:3
1808. 02. 2014 15:00TJ Sokol Králův DvůrSKST Charvát Baník Havířov3:3
1925. 02. 2014 17:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.TJ Sokol Králův Dvůr0:4
1921. 02. 2014 18:00TJ Ostrava KSTSK Kotlářka Praha3:3
1921. 02. 2014 18:00SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové0:4
1921. 02. 2014 18:00SF SKK EL Nino PrahaSTEN marketing HB Ostrov2:4
1923. 02. 2014 10:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaKST Robot Metalfin Hustopeče1:4
2022. 02. 2014 14:00SKST Charvát Baník HavířovSK Kotlářka Praha4:0
2022. 02. 2014 14:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové0:4
2022. 02. 2014 16:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaSTEN marketing HB Ostrov0:4
2022. 02. 2014 14:00SF SKK EL Nino PrahaKST Robot Metalfin Hustopeče3:3
2115. 03. 2014 12:30TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.1:4
2114. 03. 2014 18:00TJ Ostrava KSTSK Kotlářka Praha3:3
2221. 03. 2014 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.SK Kotlářka Praha3:3
2221. 03. 2014 18:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaTJ Ostrava KST4:1
2328. 03. 2014 18:00TJ Ostrava KSTTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.2:4
2328. 03. 2014 18:00SK Kotlářka PrahaTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda3:3
2404. 04. 2014 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:2
2404. 04. 2014 18:00SK Kotlářka PrahaTJ Ostrava KST3:3
2511. 04. 2014 18:00SK Kotlářka PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.4:2
2511. 04. 2014 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda4:1
2619. 04. 2014 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.TJ Ostrava KST1:4
2619. 04. 2014 16:00TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaSK Kotlářka Praha4:2
1/110. 03. 2014 18:00SF SKK EL Nino PrahaTJ Sokol Králův Dvůr2:4
1/112. 03. 2014 18:00KST Robot Metalfin HustopečeSKST Charvát Baník Havířov4:0
1/211. 03. 2014 18:00SF SKK EL Nino PrahaTJ Sokol Králův Dvůr4:3
1/213. 03. 2014 18:00KST Robot Metalfin HustopečeSKST Charvát Baník Havířov4:1
1/317. 03. 2014 18:00TJ Sokol Králův DvůrSF SKK EL Nino Praha1:4
1/319. 03. 2014 18:00SKST Charvát Baník HavířovKST Robot Metalfin Hustopeče4:3
1/418. 03. 2014 18:00TJ Sokol Králův DvůrSF SKK EL Nino Praha1:4
1/420. 03. 2014 18:00SKST Charvát Baník HavířovKST Robot Metalfin Hustopeče2:4
2/101. 04. 2014 18:00DTJ Hradec KrálovéKST Robot Metalfin Hustopeče4:3
2/103. 04. 2014 18:00STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Nino Praha4:3
2/202. 04. 2014 18:00DTJ Hradec KrálovéKST Robot Metalfin Hustopeče4:2
2/204. 04. 2014 18:00STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Nino Praha2:4
2/307. 04. 2014 18:00KST Robot Metalfin HustopečeDTJ Hradec Králové3:4
2/309. 04. 2014 18:00SF SKK EL Nino PrahaSTEN marketing HB Ostrov1:4
2/410. 04. 2014 18:00SF SKK EL Nino PrahaSTEN marketing HB Ostrov4:3
2/514. 04. 2014 18:00STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Nino Praha4:1
3/113. 05. 2014 18:00DTJ Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov4:3
3/214. 05. 2014 17:30DTJ Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov1:4
3/319. 05. 2014 17:30STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové4:2
3/420. 05. 2014 17:30STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové4:3
Kvalifikace o Extraligu mužů
126. 04. 2014 14:00SK Kotlářka PrahaDTJ Hradec Králové B4:0
227. 04. 2014 10:00SK Kotlářka PrahaDTJ Hradec Králové B4:1
302. 05. 2014 18:00DTJ Hradec Králové BSK Kotlářka Praha1:4
1.liga
128. 09. 2013 14:00US Steinerová ChoceňSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:4
128. 09. 2013 15:00Moravská Slavia BrnoSokol Vracov10:5
128. 09. 2013 14:00TJ Ostrava KST BSKST Hodonín10:2
121. 09. 2013 15:00
v herně Baníku Havířov
SKST WARMNIS LiberecBaník Havířov B6:10
128. 09. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSiko Orlová10:4
128. 09. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK El Nino Praha B10:7
128. 09. 2013 15:00Elizza PrahaLibín 1096 Prachatice10:3
229. 09. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín10:5
229. 09. 2013 10:00TJ Ostrava KST BSokol Vracov10:1
229. 09. 2013 10:00SKST WARMNIS LiberecSiko Orlová10:6
227. 09. 2013 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BBaník Havířov B10:1
229. 09. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BLibín 1096 Prachatice10:6
229. 09. 2013 10:00Elizza PrahaSF SKK El Nino Praha B7:10
311. 10. 2013 19:00SF SKK El Nino Praha BLibín 1096 Prachatice10:4
312. 10. 2013 15:00Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B7:10
312. 10. 2013 15:00Siko OrlováElizza Praha10:6
312. 10. 2013 15:00Sokol VracovSKST WARMNIS Liberec1:10
312. 10. 2013 14:00SKST HodonínSlavoj Severotuk Ústí n.L.B2:10
312. 10. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaMoravská Slavia Brno10:7
312. 10. 2013 14:00US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B10:6
413. 10. 2013 10:00Baník Havířov BElizza Praha10:6
413. 10. 2013 10:00Siko OrlováDTJ Hradec Králové B10:8
413. 10. 2013 10:00Sokol VracovSlavoj Severotuk Ústí n.L.B1:10
413. 10. 2013 10:00SKST HodonínSKST WARMNIS Liberec3:10
413. 10. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaTJ Ostrava KST B7:10
413. 10. 2013 10:00US Steinerová ChoceňMoravská Slavia Brno10:3
519. 10. 2013 11:00Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B4:10
526. 10. 2013 15:00SKST WARMNIS LiberecSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:1
526. 10. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BUS Steinerová Choceň7:10
526. 10. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BSokol Vracov10:1
526. 10. 2013 15:00Elizza PrahaSKST Hodonín10:0
526. 10. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha BBaník Havířov B8:10
526. 10. 2013 15:00Libín 1096 PrachaticeSiko Orlová3:10
627. 10. 2013 10:00SKST WARMNIS LiberecUS Steinerová Choceň10:5
627. 10. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:8
627. 10. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Hodonín10:3
627. 10. 2013 10:00Elizza PrahaSokol Vracov10:1
627. 10. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha BSiko Orlová10:1
627. 10. 2013 10:00Libín 1096 PrachaticeBaník Havířov B4:10
708. 11. 2013 18:00Baník Havířov BSiko Orlová10:7
709. 11. 2013 15:00Sokol VracovSF SKK El Nino Praha B4:10
709. 11. 2013 14:00SKST HodonínLibín 1096 Prachatice4:10
709. 11. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaDTJ Hradec Králové B1:10
709. 11. 2013 14:00US Steinerová ChoceňElizza Praha10:7
709. 11. 2013 15:00Moravská Slavia BrnoSKST WARMNIS Liberec0:10
709. 11. 2013 14:00TJ Ostrava KST BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:3
810. 11. 2013 10:00Sokol VracovLibín 1096 Prachatice8:10
810. 11. 2013 10:00SKST HodonínSF SKK El Nino Praha B7:10
810. 11. 2013 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaElizza Praha8:10
810. 11. 2013 10:00US Steinerová ChoceňDTJ Hradec Králové B5:10
810. 11. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoSlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
810. 11. 2013 10:00TJ Ostrava KST BSKST WARMNIS Liberec8:10
923. 11. 2013 10:30SKST WARMNIS LiberecSlavoj Severotuk Ústí n.L.B6:10
923. 11. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BMoravská Slavia Brno10:1
923. 11. 2013 15:00Elizza PrahaTJ Ostrava KST B10:7
923. 11. 2013 17:00SF SKK El Nino Praha BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:8
923. 11. 2013 15:00Libín 1096 PrachaticeUS Steinerová Choceň8:10
923. 11. 2013 15:00Baník Havířov BSokol Vracov10:2
923. 11. 2013 15:00Siko OrlováSKST Hodonín10:6
1024. 11. 2013 14:30DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B5:10
1024. 11. 2013 10:00Elizza PrahaMoravská Slavia Brno10:3
1024. 11. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha BUS Steinerová Choceň9:9
1024. 11. 2013 10:00Libín 1096 PrachaticeSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:4
1024. 11. 2013 10:00Baník Havířov BSKST Hodonín10:7
1024. 11. 2013 10:00Siko OrlováSokol Vracov10:1
1107. 12. 2013 15:00
v herně J.Strážnice
Sokol VracovSKST Hodonín2:10
1107. 12. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaBaník Havířov B1:10
1107. 12. 2013 14:00US Steinerová ChoceňSiko Orlová9:9
1107. 12. 2013 13:00Moravská Slavia BrnoSF SKK El Nino Praha B4:10
1107. 12. 2013 14:00TJ Ostrava KST BLibín 1096 Prachatice10:0wo
1107. 12. 2013 15:00SKST WARMNIS LiberecDTJ Hradec Králové B10:8
1107. 12. 2013 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BElizza Praha10:4
1208. 12. 2013 11:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSiko Orlová7:10
1208. 12. 2013 10:00US Steinerová ChoceňBaník Havířov B6:10
1208. 12. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoLibín 1096 Prachatice9:9
1206. 12. 2013 18:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Nino Praha B10:6
1208. 12. 2013 10:00SKST WARMNIS LiberecElizza Praha9:9
1208. 12. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BDTJ Hradec Králové B9:9
1321. 12. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BElizza Praha10:8
1321. 12. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha BSKST WARMNIS Liberec10:2
1319. 12. 2013 19:00Libín 1096 PrachaticeSlavoj Severotuk Ústí n.L.B9:9
1321. 12. 2013 15:00Baník Havířov BMoravská Slavia Brno10:4
1321. 12. 2013 15:00Siko OrlováTJ Ostrava KST B10:8
1321. 12. 2013 15:00Sokol VracovSokol Hr.Králové 2 B Atlanta2:10
1321. 12. 2013 14:00SKST HodonínUS Steinerová Choceň2:10
1420. 12. 2013 18:30SF SKK El Nino Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:6
1422. 12. 2013 10:00Libín 1096 PrachaticeSKST WARMNIS Liberec10:5
1422. 12. 2013 10:00Baník Havířov BTJ Ostrava KST B10:4
1422. 12. 2013 10:00Siko OrlováMoravská Slavia Brno10:5
1422. 12. 2013 10:00Sokol VracovUS Steinerová Choceň1:10
1422. 12. 2013 10:00SKST HodonínSokol Hr.Králové 2 B Atlanta7:10
1504. 01. 2014 15:00Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B7:10
1504. 01. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecSF SKK El Nino Praha B10:4
1504. 01. 2014 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BLibín 1096 Prachatice9:9
1504. 01. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoBaník Havířov B8:10
1504. 01. 2014 14:00TJ Ostrava KST BSiko Orlová9:9
1504. 01. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSokol Vracov10:2
1504. 01. 2014 14:00US Steinerová ChoceňSKST Hodonín10:4
1603. 01. 2014 18:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSF SKK El Nino Praha B10:6
1605. 01. 2014 10:00SKST WARMNIS LiberecLibín 1096 Prachatice10:8
1605. 01. 2014 10:00TJ Ostrava KST BBaník Havířov B10:7
1605. 01. 2014 10:00Moravská Slavia BrnoSiko Orlová6:10
1605. 01. 2014 10:00US Steinerová ChoceňSokol Vracov10:4
1605. 01. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSKST Hodonín10:4
1711. 01. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaUS Steinerová Choceň7:10
1711. 01. 2014 15:00Sokol VracovMoravská Slavia Brno0:10
1711. 01. 2014 14:00SKST HodonínTJ Ostrava KST B1:10
1711. 01. 2014 17:00Baník Havířov BSKST WARMNIS Liberec9:9
1711. 01. 2014 15:00Siko OrlováSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:4
1711. 01. 2014 15:00SF SKK El Nino Praha BDTJ Hradec Králové B4:10
1711. 01. 2014 15:00Libín 1096 PrachaticeElizza Praha7:10
1812. 01. 2014 10:00SKST HodonínMoravská Slavia Brno4:10
1812. 01. 2014 10:00Sokol VracovTJ Ostrava KST B1:10
1812. 01. 2014 10:00Siko OrlováSKST WARMNIS Liberec2:10
1812. 01. 2014 10:00Baník Havířov BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:4
1812. 01. 2014 10:00Libín 1096 PrachaticeDTJ Hradec Králové B4:10
1812. 01. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha BElizza Praha10:7
1921. 01. 2014 19:00Libín 1096 PrachaticeSF SKK El Nino Praha B10:4
1925. 01. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BBaník Havířov B10:8
1925. 01. 2014 15:00Elizza PrahaSiko Orlová10:0
1925. 01. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecSokol Vracov10:0
1925. 01. 2014 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSKST Hodonín10:2
1925. 01. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoSokol Hr.Králové 2 B Atlanta7:10
1925. 01. 2014 14:00TJ Ostrava KST BUS Steinerová Choceň10:6
2026. 01. 2014 10:00Elizza PrahaBaník Havířov B10:7
2026. 01. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BSiko Orlová10:0
2026. 01. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSokol Vracov10:1
2026. 01. 2014 10:00SKST WARMNIS LiberecSKST Hodonín10:2
2026. 01. 2014 10:00TJ Ostrava KST BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:0
2026. 01. 2014 10:00Moravská Slavia BrnoUS Steinerová Choceň3:10
2108. 02. 2014 10:30TJ Ostrava KST BMoravská Slavia Brno10:0
2108. 02. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSKST WARMNIS Liberec3:10
2108. 02. 2014 14:00US Steinerová ChoceňSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:3
2115. 03. 2014 15:00Sokol VracovDTJ Hradec Králové B0:10
2115. 03. 2014 15:00SKST HodonínElizza Praha3:10
2108. 02. 2014 10:00Baník Havířov BSF SKK El Nino Praha B10:4
2108. 02. 2014 15:00Siko OrlováLibín 1096 Prachatice10:6
2209. 02. 2014 10:00US Steinerová ChoceňSKST WARMNIS Liberec5:10
2209. 02. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSlavoj Severotuk Ústí n.L.B4:10
2215. 03. 2014 09:00SKST HodonínDTJ Hradec Králové B10:8
2216. 03. 2014 10:00Sokol VracovElizza Praha3:10
2207. 02. 2014 18:00Siko OrlováSF SKK El Nino Praha B10:7
2209. 02. 2014 10:00Baník Havířov BLibín 1096 Prachatice10:3
2322. 02. 2014 15:00Siko OrlováBaník Havířov B5:10
2322. 02. 2014 17:00SF SKK El Nino Praha BSokol Vracov10:0
2322. 02. 2014 15:00Libín 1096 PrachaticeSKST Hodonín10:3
2322. 02. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:2
2322. 02. 2014 15:00Elizza PrahaUS Steinerová Choceň8:10
2322. 02. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecMoravská Slavia Brno10:3
2322. 02. 2014 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BTJ Ostrava KST B4:10
2423. 02. 2014 10:00Libín 1096 PrachaticeSokol Vracov10:5
2423. 02. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha BSKST Hodonín9:9
2423. 02. 2014 10:00Elizza PrahaSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:1
2423. 02. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BUS Steinerová Choceň10:3
2423. 02. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L.BMoravská Slavia Brno9:9
2423. 02. 2014 10:00SKST WARMNIS LiberecTJ Ostrava KST B10:8
2508. 03. 2014 10:30Slavoj Severotuk Ústí n.L.BSKST WARMNIS Liberec4:10
2508. 03. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B6:10
2508. 03. 2014 14:00TJ Ostrava KST BElizza Praha9:9
2508. 03. 2014 15:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaSF SKK El Nino Praha B10:6
2508. 03. 2014 14:00US Steinerová ChoceňLibín 1096 Prachatice10:3
2508. 03. 2014 15:00Sokol VracovBaník Havířov B1:10
2508. 03. 2014 14:00SKST HodonínSiko Orlová3:10
2609. 03. 2014 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B5:10
2609. 03. 2014 10:00Moravská Slavia BrnoElizza Praha10:6
2609. 03. 2014 10:00US Steinerová ChoceňSF SKK El Nino Praha B10:3
2609. 03. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 B AtlantaLibín 1096 Prachatice9:9
2609. 03. 2014 10:00SKST HodonínBaník Havířov B3:10
2609. 03. 2014 10:00Sokol VracovSiko Orlová2:10
2722. 03. 2014 14:00SKST HodonínSokol Vracov10:3
2722. 03. 2014 15:00Baník Havířov BSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:2
2722. 03. 2014 15:00Siko OrlováUS Steinerová Choceň9:9
2722. 03. 2014 14:00SF SKK El Nino Praha BMoravská Slavia Brno10:4
2722. 03. 2014 15:00Libín 1096 PrachaticeTJ Ostrava KST B2:10
2722. 03. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BSKST WARMNIS Liberec8:10
2722. 03. 2014 15:00Elizza PrahaSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:0wo
2823. 03. 2014 10:00Siko OrlováSokol Hr.Králové 2 B Atlanta10:0
2822. 03. 2014 10:30Baník Havířov BUS Steinerová Choceň2:10
2823. 03. 2014 10:00Libín 1096 PrachaticeMoravská Slavia Brno10:4
2823. 03. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha BTJ Ostrava KST B10:7
2823. 03. 2014 10:00Elizza PrahaSKST WARMNIS Liberec10:6
2823. 03. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BSlavoj Severotuk Ústí n.L.B10:0wo
1/105. 04. 2014 15:00DTJ Hradec Králové BSKST WARMNIS Liberec9:4
1/212. 04. 2014 15:00SKST WARMNIS LiberecDTJ Hradec Králové B9:8
1/313. 04. 2014 10:00DTJ Hradec Králové BSKST WARMNIS Liberec9:5
2.liga skupina A
112. 10. 2013 14:00AŠ Mladá BoleslavSparta Praha10:5
112. 10. 2013 15:00SKST Liberec BTatran Sedlčany bazény Desjoyaux9:9
112. 10. 2013 15:00Baník MostKT Praha3:10
112. 10. 2013 15:00TTC LitoměřiceTJ Šanov10:4
112. 10. 2013 15:00SF SKK EL Nino Praha CSokol Bor Eissmann10:2
112. 10. 2013 14:00Elizza Praha BUnion Plzeň1:10
213. 10. 2013 10:00AŠ Mladá BoleslavTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:3
213. 10. 2013 10:00SKST Liberec BSparta Praha10:5
213. 10. 2013 10:00Baník MostTJ Šanov9:9
213. 10. 2013 10:00TTC LitoměřiceKT Praha3:10
213. 10. 2013 10:00SF SKK EL Nino Praha CUnion Plzeň6:10
213. 10. 2013 10:00Elizza Praha BSokol Bor Eissmann2:10
326. 10. 2013 15:00Sokol Bor EissmannAŠ Mladá Boleslav2:10
326. 10. 2013 15:00Union PlzeňSKST Liberec B10:2
326. 10. 2013 15:00KT PrahaSF SKK EL Nino Praha C10:7
326. 10. 2013 15:00TJ ŠanovElizza Praha B4:10
326. 10. 2013 15:00Sparta PrahaBaník Most9:9
326. 10. 2013 15:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTTC Litoměřice5:10
427. 10. 2013 10:00Sokol Bor EissmannSKST Liberec B10:6
427. 10. 2013 10:00Union PlzeňAŠ Mladá Boleslav7:10
427. 10. 2013 10:00KT PrahaElizza Praha B10:2
427. 10. 2013 10:00TJ ŠanovSF SKK EL Nino Praha C1:10
427. 10. 2013 10:00Sparta PrahaTTC Litoměřice5:10
427. 10. 2013 10:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxBaník Most10:4
509. 11. 2013 14:00AŠ Mladá BoleslavBaník Most10:3
509. 11. 2013 15:00SKST Liberec BTTC Litoměřice5:10
509. 11. 2013 15:00SF SKK EL Nino Praha CSparta Praha4:10
509. 11. 2013 14:00Elizza Praha BTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:6
509. 11. 2013 15:00Sokol Bor EissmannKT Praha0:10
509. 11. 2013 15:00Union PlzeňTJ Šanov10:5
610. 11. 2013 10:00AŠ Mladá BoleslavTTC Litoměřice10:5
610. 11. 2013 10:00SKST Liberec BBaník Most6:10
610. 11. 2013 10:00SF SKK EL Nino Praha CTatran Sedlčany bazény Desjoyaux8:10
610. 11. 2013 10:00Elizza Praha BSparta Praha10:4
610. 11. 2013 10:00Sokol Bor EissmannTJ Šanov10:5
610. 11. 2013 10:00Union PlzeňKT Praha2:10
723. 11. 2013 15:00KT PrahaAŠ Mladá Boleslav10:2
723. 11. 2013 15:00TJ ŠanovSKST Liberec B4:10
723. 11. 2013 15:00Sparta PrahaSokol Bor Eissmann10:4
723. 11. 2013 15:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxUnion Plzeň5:10
723. 11. 2013 15:00Baník MostSF SKK EL Nino Praha C10:4
721. 11. 2013 18:00TTC LitoměřiceElizza Praha B10:1
824. 11. 2013 10:00KT PrahaSKST Liberec B10:2
824. 11. 2013 10:00TJ ŠanovAŠ Mladá Boleslav6:10
824. 11. 2013 10:00Sparta PrahaUnion Plzeň7:10
824. 11. 2013 10:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSokol Bor Eissmann10:4
824. 11. 2013 10:00Baník MostElizza Praha B10:2
824. 11. 2013 10:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Nino Praha C10:7
907. 12. 2013 15:00SF SKK EL Nino Praha CAŠ Mladá Boleslav3:10
907. 12. 2013 17:00Elizza Praha BSKST Liberec B10:6
907. 12. 2013 15:00Sokol Bor EissmannBaník Most6:10
907. 12. 2013 15:00Union PlzeňTTC Litoměřice10:7
907. 12. 2013 15:00KT PrahaSparta Praha10:1
907. 12. 2013 15:00TJ ŠanovTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:8
1008. 12. 2013 10:00SF SKK EL Nino Praha CSKST Liberec B10:2
1008. 12. 2013 10:00Elizza Praha BAŠ Mladá Boleslav6:10
1008. 12. 2013 10:00Sokol Bor EissmannTTC Litoměřice6:10
1008. 12. 2013 10:00Union PlzeňBaník Most10:1
1008. 12. 2013 10:00KT PrahaTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:0
1008. 12. 2013 10:00TJ ŠanovSparta Praha3:10
1121. 12. 2013 15:00SF SKK EL Nino Praha CElizza Praha B10:1
1121. 12. 2013 15:00Sokol Bor EissmannUnion Plzeň2:10
1121. 12. 2013 15:00KT PrahaTJ Šanov10:4
1121. 12. 2013 15:00Sparta PrahaTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:7
1114. 12. 2013 11:00Baník MostTTC Litoměřice9:9
1101. 12. 2013 10:00AŠ Mladá BoleslavSKST Liberec B10:2
1211. 01. 2014 14:00Elizza Praha BSF SKK EL Nino Praha C10:4
1211. 01. 2014 15:00Union PlzeňSokol Bor Eissmann10:2
1211. 01. 2014 15:00TJ ŠanovKT Praha4:10
1210. 01. 2014 19:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSparta Praha9:9
1211. 01. 2014 15:00TTC LitoměřiceBaník Most10:8
1211. 01. 2014 15:00SKST Liberec BAŠ Mladá Boleslav4:10
1325. 01. 2014 15:00Sparta PrahaAŠ Mladá Boleslav10:8
1325. 01. 2014 15:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSKST Liberec B10:7
1325. 01. 2014 15:00KT PrahaBaník Most10:1
1325. 01. 2014 15:00TJ ŠanovTTC Litoměřice9:9
1325. 01. 2014 15:00Sokol Bor EissmannSF SKK EL Nino Praha C10:8
1325. 01. 2014 15:00Union PlzeňElizza Praha B10:3
1426. 01. 2014 10:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxAŠ Mladá Boleslav8:10
1426. 01. 2014 10:00Sparta PrahaSKST Liberec B10:6
1426. 01. 2014 10:00TJ ŠanovBaník Most9:9
1426. 01. 2014 10:00KT PrahaTTC Litoměřice10:1
1426. 01. 2014 10:00Union PlzeňSF SKK EL Nino Praha C10:4
1426. 01. 2014 10:00Sokol Bor EissmannElizza Praha B4:10
1508. 02. 2014 14:00AŠ Mladá BoleslavSokol Bor Eissmann10:2
1508. 02. 2014 15:00SKST Liberec BUnion Plzeň4:10
1506. 02. 2014 18:30SF SKK EL Nino Praha CKT Praha7:10
1508. 02. 2014 14:00Elizza Praha BTJ Šanov7:10
1508. 02. 2014 15:00Baník MostSparta Praha10:6
1508. 02. 2014 15:00TTC LitoměřiceTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:5
1609. 02. 2014 10:00SKST Liberec BSokol Bor Eissmann10:3
1609. 02. 2014 10:00AŠ Mladá BoleslavUnion Plzeň2:10
1604. 02. 2014 18:30Elizza Praha BKT Praha2:10
1609. 02. 2014 10:00SF SKK EL Nino Praha CTJ Šanov10:5
1609. 02. 2014 10:00TTC LitoměřiceSparta Praha10:8
1609. 02. 2014 10:00Baník MostTatran Sedlčany bazény Desjoyaux9:9
1722. 02. 2014 15:00Baník MostAŠ Mladá Boleslav10:8
1722. 02. 2014 16:00TTC LitoměřiceSKST Liberec B8:10
1722. 02. 2014 15:00Sparta PrahaSF SKK EL Nino Praha C5:10
1722. 02. 2014 15:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxElizza Praha B10:7
1722. 02. 2014 15:00KT PrahaSokol Bor Eissmann10:1
1722. 02. 2014 15:00TJ ŠanovUnion Plzeň6:10
1823. 02. 2014 10:00TTC LitoměřiceAŠ Mladá Boleslav8:10
1823. 02. 2014 10:00Baník MostSKST Liberec B9:9
1823. 02. 2014 10:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSF SKK EL Nino Praha C7:10
1823. 02. 2014 10:00Sparta PrahaElizza Praha B3:10
1823. 02. 2014 10:00TJ ŠanovSokol Bor Eissmann10:5
1823. 02. 2014 10:00KT PrahaUnion Plzeň10:4
1908. 03. 2014 14:00AŠ Mladá BoleslavKT Praha2:10
1908. 03. 2014 15:00SKST Liberec BTJ Šanov3:10
1908. 03. 2014 15:00Sokol Bor EissmannSparta Praha6:10
1908. 03. 2014 15:00Union PlzeňTatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:4
1908. 03. 2014 15:00SF SKK EL Nino Praha CBaník Most9:9
1908. 03. 2014 14:00Elizza Praha BTTC Litoměřice10:6
2009. 03. 2014 10:00SKST Liberec BKT Praha0:10
2009. 03. 2014 10:00AŠ Mladá BoleslavTJ Šanov10:6
2009. 03. 2014 10:00Union PlzeňSparta Praha10:3
2009. 03. 2014 10:00Sokol Bor EissmannTatran Sedlčany bazény Desjoyaux4:10
2007. 03. 2014 18:30Elizza Praha BBaník Most10:7
2007. 03. 2014 18:30SF SKK EL Nino Praha CTTC Litoměřice10:3
2122. 03. 2014 14:00AŠ Mladá BoleslavSF SKK EL Nino Praha C9:9
2122. 03. 2014 11:00SKST Liberec BElizza Praha B8:10
2122. 03. 2014 15:00Baník MostSokol Bor Eissmann2:10
2122. 03. 2014 15:00TTC LitoměřiceUnion Plzeň8:10
2122. 03. 2014 15:00Sparta PrahaKT Praha1:10
2122. 03. 2014 15:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Šanov10:8
2223. 03. 2014 10:00SKST Liberec BSF SKK EL Nino Praha C10:0
2220. 03. 2014 18:45AŠ Mladá BoleslavElizza Praha B10:3
2223. 03. 2014 10:00TTC LitoměřiceSokol Bor Eissmann10:4
2223. 03. 2014 10:00Baník MostUnion Plzeň1:10
2223. 03. 2014 10:00Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxKT Praha2:10
2223. 03. 2014 10:00Sparta PrahaTJ Šanov8:10
1/105. 04. 2014 15:00KT PrahaUnion Plzeň9:5
1/212. 04. 2014 10:30Union PlzeňKT Praha3:9
2.liga skupina B
112. 10. 2013 15:00Baník Havířov CKST Vsetín10:5
112. 10. 2013 14:00Omya KST JeseníkKST Zlín4:10
112. 10. 2013 15:00Moravská Slavia Brno BTatran KRPA Hostinné6:10
112. 10. 2013 15:00Moravská Slavia Brno CLokomotiva Pardubice10:4
112. 10. 2013 13:00KST BlanskoTJ Ostrava KST C10:7
112. 10. 2013 14:00Sokol ČechoviceSiko Orlová B8:10
213. 10. 2013 10:00Baník Havířov CKST Zlín9:9
213. 10. 2013 10:00Omya KST JeseníkKST Vsetín10:2
213. 10. 2013 10:00Moravská Slavia Brno BLokomotiva Pardubice10:6
213. 10. 2013 10:00Moravská Slavia Brno CTatran KRPA Hostinné2:10
213. 10. 2013 10:00KST BlanskoSiko Orlová B10:0wo
213. 10. 2013 10:00Sokol ČechoviceTJ Ostrava KST C8:10
326. 10. 2013 15:00TJ Ostrava KST CBaník Havířov C10:2
326. 10. 2013 14:00Siko Orlová BOmya KST Jeseník6:10
326. 10. 2013 15:00Tatran KRPA HostinnéKST Blansko5:10
324. 10. 2013 18:00Lokomotiva PardubiceSokol Čechovice4:10
326. 10. 2013 15:00KST VsetínMoravská Slavia Brno B0:10
326. 10. 2013 15:00KST ZlínMoravská Slavia Brno C10:3
427. 10. 2013 10:00TJ Ostrava KST COmya KST Jeseník10:1
427. 10. 2013 10:00Siko Orlová BBaník Havířov C9:9
427. 10. 2013 10:00Tatran KRPA HostinnéSokol Čechovice10:3
427. 10. 2013 10:00Lokomotiva PardubiceKST Blansko3:10
427. 10. 2013 10:00KST VsetínMoravská Slavia Brno C7:10
427. 10. 2013 10:00KST ZlínMoravská Slavia Brno B10:7
509. 11. 2013 15:00Baník Havířov CMoravská Slavia Brno B10:7
509. 11. 2013 14:00Omya KST JeseníkMoravská Slavia Brno C7:10
509. 11. 2013 14:00KST BlanskoKST Vsetín10:3
509. 11. 2013 14:00Sokol ČechoviceKST Zlín2:10
530. 11. 2013 15:00TJ Ostrava KST CTatran KRPA Hostinné10:3
530. 11. 2013 15:00Siko Orlová BLokomotiva Pardubice10:2
610. 11. 2013 10:00Baník Havířov CMoravská Slavia Brno C10:2
610. 11. 2013 10:00Omya KST JeseníkMoravská Slavia Brno B9:9
610. 11. 2013 10:00KST BlanskoKST Zlín8:10
610. 11. 2013 10:00Sokol ČechoviceKST Vsetín10:6
601. 12. 2013 10:00TJ Ostrava KST CLokomotiva Pardubice10:3
601. 12. 2013 10:00Siko Orlová BTatran KRPA Hostinné9:9
723. 11. 2013 15:00Tatran KRPA HostinnéBaník Havířov C10:7
723. 11. 2013 15:00Lokomotiva PardubiceOmya KST Jeseník2:10
723. 11. 2013 15:00KST VsetínTJ Ostrava KST C3:10
723. 11. 2013 15:00KST ZlínSiko Orlová B10:5
723. 11. 2013 15:00Moravská Slavia Brno BKST Blansko7:10
723. 11. 2013 15:00Moravská Slavia Brno CSokol Čechovice10:8
824. 11. 2013 10:00Tatran KRPA HostinnéOmya KST Jeseník10:4
824. 11. 2013 10:00Lokomotiva PardubiceBaník Havířov C7:10
824. 11. 2013 10:00KST VsetínSiko Orlová B2:10
824. 11. 2013 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C5:10
824. 11. 2013 10:00Moravská Slavia Brno BSokol Čechovice10:2
824. 11. 2013 10:00Moravská Slavia Brno CKST Blansko2:10
907. 12. 2013 16:00KST BlanskoBaník Havířov C10:2
907. 12. 2013 14:00Sokol ČechoviceOmya KST Jeseník6:10
907. 12. 2013 15:00TJ Ostrava KST CMoravská Slavia Brno B10:2
907. 12. 2013 14:00Siko Orlová BMoravská Slavia Brno C10:3
907. 12. 2013 15:00Tatran KRPA HostinnéKST Vsetín10:3
907. 12. 2013 15:00Lokomotiva PardubiceKST Zlín1:10
1008. 12. 2013 11:00KST BlanskoOmya KST Jeseník10:3
1008. 12. 2013 10:00Sokol ČechoviceBaník Havířov C4:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Ostrava KST CMoravská Slavia Brno C10:2
1008. 12. 2013 10:00Siko Orlová BMoravská Slavia Brno B10:6
1008. 12. 2013 10:00Tatran KRPA HostinnéKST Zlín8:10
1008. 12. 2013 10:00Lokomotiva PardubiceKST Vsetín10:6
1119. 12. 2013 18:00KST BlanskoSokol Čechovice10:2
1103. 12. 2013 18:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B10:0
1115. 12. 2013 15:00Tatran KRPA HostinnéLokomotiva Pardubice10:0
1112. 12. 2013 18:00KST VsetínKST Zlín2:10
1119. 09. 2013 16:30Moravská Slavia Brno BMoravská Slavia Brno C8:10
1118. 12. 2013 18:00Baník Havířov COmya KST Jeseník4:10
1211. 01. 2014 14:00Sokol ČechoviceKST Blansko2:10
1210. 01. 2014 18:00Siko Orlová BTJ Ostrava KST C7:10
1211. 01. 2014 15:00Lokomotiva PardubiceTatran KRPA Hostinné1:10
1204. 01. 2014 16:00KST ZlínKST Vsetín10:4
1223. 09. 2013 16:30Moravská Slavia Brno CMoravská Slavia Brno B7:10
1211. 01. 2014 14:00Omya KST JeseníkBaník Havířov C10:2
1325. 01. 2014 15:00KST VsetínBaník Havířov C3:10
1325. 01. 2014 15:00KST ZlínOmya KST Jeseník10:4
1325. 01. 2014 15:00Tatran KRPA HostinnéMoravská Slavia Brno B10:8
1325. 01. 2014 15:00Lokomotiva PardubiceMoravská Slavia Brno C4:10
1325. 01. 2014 15:00TJ Ostrava KST CKST Blansko10:4
1324. 01. 2014 18:00Siko Orlová BSokol Čechovice9:9
1426. 01. 2014 10:00KST ZlínBaník Havířov C10:4
1426. 01. 2014 10:00KST VsetínOmya KST Jeseník5:10
1426. 01. 2014 10:00Lokomotiva PardubiceMoravská Slavia Brno B4:10
1426. 01. 2014 10:00Tatran KRPA HostinnéMoravská Slavia Brno C5:10
1426. 01. 2014 10:00Siko Orlová BKST Blansko4:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Ostrava KST CSokol Čechovice10:3
1508. 02. 2014 15:00Baník Havířov CTJ Ostrava KST C0:10
1508. 02. 2014 14:00Omya KST JeseníkSiko Orlová B10:6
1508. 02. 2014 14:00KST BlanskoTatran KRPA Hostinné10:4
1505. 02. 2014 18:00Sokol ČechoviceLokomotiva Pardubice10:3
1508. 02. 2014 15:00Moravská Slavia Brno BKST Vsetín10:4
1508. 02. 2014 15:00Moravská Slavia Brno CKST Zlín1:10
1609. 02. 2014 10:00Omya KST JeseníkTJ Ostrava KST C5:10
1603. 02. 2014 18:00Baník Havířov CSiko Orlová B10:8
1609. 02. 2014 10:00Sokol ČechoviceTatran KRPA Hostinné7:10
1609. 02. 2014 10:00KST BlanskoLokomotiva Pardubice10:0
1609. 02. 2014 10:00Moravská Slavia Brno CKST Vsetín5:10
1609. 02. 2014 10:00Moravská Slavia Brno BKST Zlín6:10
1722. 02. 2014 15:00Moravská Slavia Brno BBaník Havířov C10:7
1722. 02. 2014 15:00Moravská Slavia Brno COmya KST Jeseník4:10
1722. 02. 2014 15:00KST VsetínKST Blansko3:10
1722. 02. 2014 15:00KST ZlínSokol Čechovice10:4
1722. 02. 2014 15:00Tatran KRPA HostinnéTJ Ostrava KST C6:10
1722. 02. 2014 15:00Lokomotiva PardubiceSiko Orlová B3:10
1823. 02. 2014 10:00Moravská Slavia Brno CBaník Havířov C3:10
1823. 02. 2014 10:00Moravská Slavia Brno BOmya KST Jeseník6:10
1823. 02. 2014 10:00KST ZlínKST Blansko10:4
1823. 02. 2014 10:00KST VsetínSokol Čechovice9:9
1823. 02. 2014 10:00Lokomotiva PardubiceTJ Ostrava KST C0:10
1823. 02. 2014 10:00Tatran KRPA HostinnéSiko Orlová B10:3
1908. 03. 2014 15:00Baník Havířov CTatran KRPA Hostinné10:3
1908. 03. 2014 14:00Omya KST JeseníkLokomotiva Pardubice10:0
1917. 02. 2014 18:30TJ Ostrava KST CKST Vsetín10:0
1908. 03. 2014 14:00Siko Orlová BKST Zlín7:10
1908. 03. 2014 14:00KST BlanskoMoravská Slavia Brno B10:8
1908. 03. 2014 14:00Sokol ČechoviceMoravská Slavia Brno C10:2
2009. 03. 2014 10:00Omya KST JeseníkTatran KRPA Hostinné8:10
2009. 03. 2014 10:00Baník Havířov CLokomotiva Pardubice10:3
2009. 03. 2014 10:00Siko Orlová BKST Vsetín10:5
2009. 03. 2014 10:00TJ Ostrava KST CKST Zlín10:4
2009. 03. 2014 10:00Sokol ČechoviceMoravská Slavia Brno B10:7
2009. 03. 2014 10:00KST BlanskoMoravská Slavia Brno C10:2
2122. 03. 2014 15:00Baník Havířov CKST Blansko2:10
2122. 03. 2014 14:00Omya KST JeseníkSokol Čechovice10:1
2122. 03. 2014 15:00Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C4:10
2122. 03. 2014 15:00Moravská Slavia Brno CSiko Orlová B10:7
2122. 03. 2014 15:00KST VsetínTatran KRPA Hostinné4:10
2122. 03. 2014 15:00KST ZlínLokomotiva Pardubice10:1
2223. 03. 2014 10:00Omya KST JeseníkKST Blansko5:10
2223. 03. 2014 10:00Baník Havířov CSokol Čechovice9:9
2222. 03. 2014 10:00Moravská Slavia Brno CTJ Ostrava KST C3:10
2222. 03. 2014 10:00Moravská Slavia Brno BSiko Orlová B10:4
2223. 03. 2014 10:00KST ZlínTatran KRPA Hostinné10:7
2223. 03. 2014 10:00KST VsetínLokomotiva Pardubice9:9
1/105. 04. 2014 17:00TJ Ostrava KST CKST Zlín9:8
1/212. 04. 2014 15:00KST ZlínTJ Ostrava KST C8:9
Kvalifikace o 2.ligu mužů
105. 04. 2014 14:00Sokol ČechoviceTJ Šanov3:15
206. 04. 2014 11:00TJ ŠanovSokol Čechovice10:1
3.liga skupina A
112. 10. 2013 15:00TTC Kladno ALibín 1096 Prachatice B10:2
112. 10. 2013 15:00Lokomotiva VršovicePedagog Č.Budějovice9:9
112. 10. 2013 15:30Union Plzeň BSokol Plzeň V.5:10
112. 10. 2013 15:30Union Plzeň CČZ Strakonice Elektrostav10:7
112. 10. 2013 15:00Converse Elizza Praha CSokol Králův Dvůr B8:10
112. 10. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha DSlovan Lochovice7:10
213. 10. 2013 10:00TTC Kladno APedagog Č.Budějovice10:5
213. 10. 2013 10:00Lokomotiva VršoviceLibín 1096 Prachatice B10:3
213. 10. 2013 10:00Union Plzeň BČZ Strakonice Elektrostav10:7
213. 10. 2013 10:00Union Plzeň CSokol Plzeň V.3:10
213. 10. 2013 10:00Converse Elizza Praha CSlovan Lochovice10:7
213. 10. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha DSokol Králův Dvůr B9:9
326. 10. 2013 14:00Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno A10:8
326. 10. 2013 15:00Slovan LochoviceLokomotiva Vršovice10:3
326. 10. 2013 15:30Sokol Plzeň V.Converse Elizza Praha C10:1
326. 10. 2013 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSF SKK El Nino Praha D6:10
326. 10. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice BUnion Plzeň B6:10
326. 10. 2013 15:00Pedagog Č.BudějoviceUnion Plzeň C10:5
427. 10. 2013 10:00Sokol Králův Dvůr BLokomotiva Vršovice9:9
427. 10. 2013 10:00Slovan LochoviceTTC Kladno A10:8
427. 10. 2013 10:00Sokol Plzeň V.SF SKK El Nino Praha D10:5
427. 10. 2013 10:00ČZ Strakonice ElektrostavConverse Elizza Praha C10:5
427. 10. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice BUnion Plzeň C10:5
427. 10. 2013 10:00Pedagog Č.BudějoviceUnion Plzeň B10:5
509. 11. 2013 15:00TTC Kladno AUnion Plzeň B10:2
509. 11. 2013 15:00Lokomotiva VršoviceUnion Plzeň C9:9
509. 11. 2013 15:00Converse Elizza Praha CLibín 1096 Prachatice B9:9
509. 11. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha DPedagog Č.Budějovice3:10
509. 11. 2013 14:00Sokol Králův Dvůr BSokol Plzeň V.4:10
509. 11. 2013 15:00Slovan LochoviceČZ Strakonice Elektrostav10:4
610. 11. 2013 10:00TTC Kladno AUnion Plzeň C10:0
610. 11. 2013 10:00Lokomotiva VršoviceUnion Plzeň B5:10
610. 11. 2013 10:00Converse Elizza Praha CPedagog Č.Budějovice6:10
610. 11. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha DLibín 1096 Prachatice B10:4
610. 11. 2013 10:00Sokol Králův Dvůr BČZ Strakonice Elektrostav10:5
610. 11. 2013 10:00Slovan LochoviceSokol Plzeň V.10:7
723. 11. 2013 15:30Sokol Plzeň V.TTC Kladno A10:4
723. 11. 2013 15:00ČZ Strakonice ElektrostavLokomotiva Vršovice10:7
723. 11. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice BSokol Králův Dvůr B2:10
723. 11. 2013 13:00Pedagog Č.BudějoviceSlovan Lochovice10:4
723. 11. 2013 15:30Union Plzeň BConverse Elizza Praha C7:10
723. 11. 2013 15:30Union Plzeň CSF SKK El Nino Praha D10:8
824. 11. 2013 10:00Sokol Plzeň V.Lokomotiva Vršovice10:2
824. 11. 2013 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTTC Kladno A10:2
824. 11. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice BSlovan Lochovice10:5
824. 11. 2013 10:00Pedagog Č.BudějoviceSokol Králův Dvůr B10:8
824. 11. 2013 10:00Union Plzeň BSF SKK El Nino Praha D10:4
824. 11. 2013 10:00Union Plzeň CConverse Elizza Praha C5:10
907. 12. 2013 15:00Converse Elizza Praha CTTC Kladno A9:9
907. 12. 2013 15:00SF SKK El Nino Praha DLokomotiva Vršovice10:3
907. 12. 2013 14:00Sokol Králův Dvůr BUnion Plzeň B9:9
907. 12. 2013 15:00Slovan LochoviceUnion Plzeň C10:5
907. 12. 2013 16:00Sokol Plzeň V.Libín 1096 Prachatice B10:4
907. 12. 2013 15:00ČZ Strakonice ElektrostavPedagog Č.Budějovice10:4
1008. 12. 2013 10:00Converse Elizza Praha CLokomotiva Vršovice9:9
1008. 12. 2013 10:00SF SKK El Nino Praha DTTC Kladno A9:9
1008. 12. 2013 10:00Sokol Králův Dvůr BUnion Plzeň C10:5
1008. 12. 2013 10:00Slovan LochoviceUnion Plzeň B10:2
1008. 12. 2013 10:00Sokol Plzeň V.Pedagog Č.Budějovice10:4
1008. 12. 2013 10:00ČZ Strakonice ElektrostavLibín 1096 Prachatice B10:3
1117. 12. 2013 18:00Converse Elizza Praha CSF SKK El Nino Praha D10:4
1121. 12. 2013 14:00Sokol Králův Dvůr BSlovan Lochovice5:10
1121. 12. 2013 15:30Sokol Plzeň V.ČZ Strakonice Elektrostav6:10
1121. 12. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice BPedagog Č.Budějovice5:10
1102. 10. 2013 18:30Union Plzeň BUnion Plzeň C9:9
1121. 12. 2013 15:00TTC Kladno ALokomotiva Vršovice10:2
1211. 01. 2014 15:00SF SKK El Nino Praha DConverse Elizza Praha C6:10
1211. 01. 2014 15:00Slovan LochoviceSokol Králův Dvůr B10:5
1211. 01. 2014 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSokol Plzeň V.9:9
1211. 01. 2014 14:00Pedagog Č.BudějoviceLibín 1096 Prachatice B10:3
1209. 10. 2013 18:30Union Plzeň CUnion Plzeň B9:9
1211. 01. 2014 15:00Lokomotiva VršoviceTTC Kladno A8:10
1325. 01. 2014 15:00Libín 1096 Prachatice BTTC Kladno A9:9
1325. 01. 2014 14:00Pedagog Č.BudějoviceLokomotiva Vršovice9:9
1325. 01. 2014 15:30Sokol Plzeň V.Union Plzeň B10:1
1325. 01. 2014 15:00ČZ Strakonice ElektrostavUnion Plzeň C10:3
1325. 01. 2014 14:00Sokol Králův Dvůr BConverse Elizza Praha C10:5
1325. 01. 2014 15:00Slovan LochoviceSF SKK El Nino Praha D10:6
1424. 01. 2014 19:00Pedagog Č.BudějoviceTTC Kladno A10:1
1426. 01. 2014 10:00Libín 1096 Prachatice BLokomotiva Vršovice4:10
1426. 01. 2014 10:00ČZ Strakonice ElektrostavUnion Plzeň B9:9
1426. 01. 2014 10:00Sokol Plzeň V.Union Plzeň C10:1
1426. 01. 2014 10:00Slovan LochoviceConverse Elizza Praha C10:5
1426. 01. 2014 10:00Sokol Králův Dvůr BSF SKK El Nino Praha D10:4
1508. 02. 2014 15:00TTC Kladno ASokol Králův Dvůr B10:4
1508. 02. 2014 15:00Lokomotiva VršoviceSlovan Lochovice10:4
1508. 02. 2014 15:00Converse Elizza Praha CSokol Plzeň V.6:10
1508. 02. 2014 17:00SF SKK El Nino Praha DČZ Strakonice Elektrostav10:6
1508. 02. 2014 16:00Union Plzeň BLibín 1096 Prachatice B10:6
1508. 02. 2014 16:00Union Plzeň CPedagog Č.Budějovice2:10
1609. 02. 2014 10:00Lokomotiva VršoviceSokol Králův Dvůr B10:4
1609. 02. 2014 10:00TTC Kladno ASlovan Lochovice9:9
1609. 02. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha DSokol Plzeň V.7:10
1609. 02. 2014 10:00Converse Elizza Praha CČZ Strakonice Elektrostav10:6
1609. 02. 2014 10:00Union Plzeň CLibín 1096 Prachatice B9:9
1609. 02. 2014 10:00Union Plzeň BPedagog Č.Budějovice2:10
1722. 02. 2014 15:30Union Plzeň BTTC Kladno A5:10
1722. 02. 2014 15:30Union Plzeň CLokomotiva Vršovice8:10
1722. 02. 2014 15:00Libín 1096 Prachatice BConverse Elizza Praha C1:10
1722. 02. 2014 15:00Pedagog Č.BudějoviceSF SKK El Nino Praha D10:5
1722. 02. 2014 15:30Sokol Plzeň V.Sokol Králův Dvůr B7:10
1722. 02. 2014 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSlovan Lochovice5:10
1823. 02. 2014 10:00Union Plzeň CTTC Kladno A2:10
1823. 02. 2014 10:00Union Plzeň BLokomotiva Vršovice2:10
1823. 02. 2014 10:00Pedagog Č.BudějoviceConverse Elizza Praha C10:1
1823. 02. 2014 10:00Libín 1096 Prachatice BSF SKK El Nino Praha D2:10
1823. 02. 2014 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSokol Králův Dvůr B9:9
1823. 02. 2014 10:00Sokol Plzeň V.Slovan Lochovice7:10
1908. 03. 2014 15:00TTC Kladno ASokol Plzeň V.1:10
1908. 03. 2014 15:00Lokomotiva VršoviceČZ Strakonice Elektrostav10:4
1908. 03. 2014 14:00Sokol Králův Dvůr BLibín 1096 Prachatice B10:1
1908. 03. 2014 15:00Slovan LochovicePedagog Č.Budějovice6:10
1908. 03. 2014 15:00Converse Elizza Praha CUnion Plzeň B10:0
1908. 03. 2014 15:00SF SKK El Nino Praha DUnion Plzeň C10:0
2009. 03. 2014 10:00Lokomotiva VršoviceSokol Plzeň V.7:10
2009. 03. 2014 10:00TTC Kladno AČZ Strakonice Elektrostav3:10
2009. 03. 2014 10:00Slovan LochoviceLibín 1096 Prachatice B10:3
2009. 03. 2014 10:00Sokol Králův Dvůr BPedagog Č.Budějovice10:8
2009. 03. 2014 10:00SF SKK El Nino Praha DUnion Plzeň B10:2
2009. 03. 2014 10:00Converse Elizza Praha CUnion Plzeň C10:0
2122. 03. 2014 15:00TTC Kladno AConverse Elizza Praha C10:2
2122. 03. 2014 15:00Lokomotiva VršoviceSF SKK El Nino Praha D7:10
2122. 03. 2014 15:30Union Plzeň BSokol Králův Dvůr B3:10
2122. 03. 2014 15:30Union Plzeň CSlovan Lochovice3:10
2122. 03. 2014 15:00Libín 1096 Prachatice BSokol Plzeň V.4:10
2122. 03. 2014 15:00Pedagog Č.BudějoviceČZ Strakonice Elektrostav10:3
2223. 03. 2014 10:00Lokomotiva VršoviceConverse Elizza Praha C10:5
2223. 03. 2014 10:00TTC Kladno ASF SKK El Nino Praha D10:8
2223. 03. 2014 10:00Union Plzeň CSokol Králův Dvůr B3:10
2223. 03. 2014 10:00Union Plzeň BSlovan Lochovice2:10
2223. 03. 2014 10:00Pedagog Č.BudějoviceSokol Plzeň V.2:10
2223. 03. 2014 10:00Libín 1096 Prachatice BČZ Strakonice Elektrostav9:9
1/105. 04. 2014 15:00Sokol Plzeň V.Slovan Lochovice5:9
1/212. 04. 2014 15:00Slovan LochoviceSokol Plzeň V.9:4
3.liga skupina B
112. 10. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CTechnoline KST Jirkov10:4
112. 10. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DKST Cheb4:10
112. 10. 2013 15:00Sokol Michle PrahaSKST Liberec C10:6
112. 10. 2013 15:00Avia ČakoviceKMST Liberec10:6
112. 10. 2013 15:00TTC Roudnice n.L.Sokol Lenešice10:5
112. 10. 2013 15:00Jiskra Nový BorTTC Kladno B10:8
213. 10. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CKST Cheb5:10
213. 10. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DTechnoline KST Jirkov10:7
213. 10. 2013 10:00Sokol Michle PrahaKMST Liberec10:4
213. 10. 2013 10:00Avia ČakoviceSKST Liberec C10:5
213. 10. 2013 10:00TTC Roudnice n.L.TTC Kladno B10:4
213. 10. 2013 10:00Jiskra Nový BorSokol Lenešice10:1
326. 10. 2013 14:00Sokol LenešiceSlavoj Severotuk Ústí n./L. C10:5
326. 10. 2013 15:00
v herně TTC Kladno A
TTC Kladno BSlavoj Severotuk Ústí n./L. D3:10
326. 10. 2013 10:00SKST Liberec CTTC Roudnice n.L.10:4
326. 10. 2013 10:00KMST LiberecJiskra Nový Bor1:10
326. 10. 2013 15:00Technoline KST JirkovSokol Michle Praha10:7
326. 10. 2013 15:00KST ChebAvia Čakovice10:1
427. 10. 2013 10:00Sokol LenešiceSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:7
427. 10. 2013 10:00
v herně TTC Kladno A
TTC Kladno BSlavoj Severotuk Ústí n./L. C9:9
427. 10. 2013 10:00SKST Liberec CJiskra Nový Bor5:10
425. 10. 2013 18:00KMST LiberecTTC Roudnice n.L.10:8
427. 10. 2013 10:00Technoline KST JirkovAvia Čakovice10:5
427. 10. 2013 10:00KST ChebSokol Michle Praha10:3
509. 11. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CSokol Michle Praha10:3
509. 11. 2013 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DAvia Čakovice5:10
509. 11. 2013 15:00TTC Roudnice n.L.Technoline KST Jirkov6:10
509. 11. 2013 15:00Jiskra Nový BorKST Cheb8:10
509. 11. 2013 14:00Sokol LenešiceSKST Liberec C10:8
509. 11. 2013 15:00TTC Kladno BKMST Liberec8:10
610. 11. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CAvia Čakovice10:6
610. 11. 2013 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DSokol Michle Praha7:10
610. 11. 2013 10:00TTC Roudnice n.L.KST Cheb3:10
610. 11. 2013 10:00Jiskra Nový BorTechnoline KST Jirkov10:8
610. 11. 2013 10:00Sokol LenešiceKMST Liberec10:6
610. 11. 2013 10:00TTC Kladno BSKST Liberec C10:8
723. 11. 2013 15:00SKST Liberec CSlavoj Severotuk Ústí n./L. C1:10
723. 11. 2013 15:00KMST LiberecSlavoj Severotuk Ústí n./L. D5:10
723. 11. 2013 15:00Technoline KST JirkovSokol Lenešice9:9
723. 11. 2013 15:00KST ChebTTC Kladno B10:0
723. 11. 2013 15:00Sokol Michle PrahaTTC Roudnice n.L.10:6
723. 11. 2013 15:00Avia ČakoviceJiskra Nový Bor7:10
824. 11. 2013 10:00SKST Liberec CSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:7
824. 11. 2013 10:00KMST LiberecSlavoj Severotuk Ústí n./L. C2:10
824. 11. 2013 10:00Technoline KST JirkovTTC Kladno B10:4
824. 11. 2013 11:00KST ChebSokol Lenešice10:2
824. 11. 2013 10:00Sokol Michle PrahaJiskra Nový Bor7:10
824. 11. 2013 10:00Avia ČakoviceTTC Roudnice n.L.9:9
907. 12. 2013 15:00TTC Roudnice n.L.Slavoj Severotuk Ústí n./L. C9:9
907. 12. 2013 15:00Jiskra Nový BorSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:2
907. 12. 2013 14:00
v herně KST Jirkov
Sokol LenešiceSokol Michle Praha1:10
907. 12. 2013 15:00TTC Kladno BAvia Čakovice2:10
907. 12. 2013 10:00SKST Liberec CTechnoline KST Jirkov10:5
907. 12. 2013 10:00KMST LiberecKST Cheb2:10
1008. 12. 2013 10:00TTC Roudnice n.L.Slavoj Severotuk Ústí n./L. D10:5
1008. 12. 2013 10:00Jiskra Nový BorSlavoj Severotuk Ústí n./L. C9:9
1008. 12. 2013 10:00Sokol LenešiceAvia Čakovice4:10
1008. 12. 2013 10:00TTC Kladno BSokol Michle Praha1:10
1006. 12. 2013 18:00SKST Liberec CKST Cheb8:10
1006. 12. 2013 18:00KMST LiberecTechnoline KST Jirkov2:10
1121. 12. 2013 15:00TTC Roudnice n.L.Jiskra Nový Bor8:10
1121. 12. 2013 14:00Sokol LenešiceTTC Kladno B10:8
1112. 12. 2013 18:30SKST Liberec CKMST Liberec10:8
1121. 12. 2013 15:00Technoline KST JirkovKST Cheb7:10
1121. 12. 2013 15:00Sokol Michle PrahaAvia Čakovice10:4
1126. 09. 2013 18:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:6
1111. 01. 2014 15:00Jiskra Nový BorTTC Roudnice n.L.10:2
1111. 01. 2014 15:00TTC Kladno BSokol Lenešice10:8
1109. 01. 2014 18:30KMST LiberecSKST Liberec C1:10
1111. 01. 2014 15:00KST ChebTechnoline KST Jirkov10:0
1111. 01. 2014 15:00Avia ČakoviceSokol Michle Praha7:10
1120. 09. 2013 18:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DSlavoj Severotuk Ústí n./L. C10:6
1325. 01. 2014 15:00Technoline KST JirkovSlavoj Severotuk Ústí n./L. C10:4
1325. 01. 2014 15:00KST ChebSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:1
1325. 01. 2014 10:00SKST Liberec CSokol Michle Praha9:9
1325. 01. 2014 10:00KMST LiberecAvia Čakovice4:10
1325. 01. 2014 14:00Sokol LenešiceTTC Roudnice n.L.9:9
1325. 01. 2014 15:00TTC Kladno BJiskra Nový Bor7:10
1426. 01. 2014 10:00KST ChebSlavoj Severotuk Ústí n./L. C10:3
1426. 01. 2014 10:00Technoline KST JirkovSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:3
1424. 01. 2014 18:00KMST LiberecSokol Michle Praha2:10
1424. 01. 2014 18:00SKST Liberec CAvia Čakovice9:9
1426. 01. 2014 10:00TTC Kladno BTTC Roudnice n.L.10:5
1426. 01. 2014 10:00Sokol LenešiceJiskra Nový Bor7:10
1508. 02. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CSokol Lenešice9:9
1508. 02. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DTTC Kladno B8:10
1508. 02. 2014 15:00TTC Roudnice n.L.SKST Liberec C6:10
1508. 02. 2014 15:00Jiskra Nový BorKMST Liberec10:1
1508. 02. 2014 15:00Sokol Michle PrahaTechnoline KST Jirkov9:9
1508. 02. 2014 15:00Avia ČakoviceKST Cheb3:10
1609. 02. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DSokol Lenešice4:10
1609. 02. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CTTC Kladno B10:2
1609. 02. 2014 10:00Jiskra Nový BorSKST Liberec C7:10
1609. 02. 2014 10:00TTC Roudnice n.L.KMST Liberec9:9
1609. 02. 2014 10:00Avia ČakoviceTechnoline KST Jirkov4:10
1609. 02. 2014 10:00Sokol Michle PrahaKST Cheb5:10
1722. 02. 2014 15:00Sokol Michle PrahaSlavoj Severotuk Ústí n./L. C10:1
1722. 02. 2014 15:00Avia ČakoviceSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:6
1722. 02. 2014 15:00Technoline KST JirkovTTC Roudnice n.L.9:9
1722. 02. 2014 15:00KST ChebJiskra Nový Bor10:3
1722. 02. 2014 10:00SKST Liberec CSokol Lenešice10:1
1722. 02. 2014 10:00KMST LiberecTTC Kladno B10:6
1823. 02. 2014 10:00Avia ČakoviceSlavoj Severotuk Ústí n./L. C7:10
1823. 02. 2014 10:00Sokol Michle PrahaSlavoj Severotuk Ústí n./L. D10:1
1823. 02. 2014 10:00KST ChebTTC Roudnice n.L.10:0
1823. 02. 2014 10:00Technoline KST JirkovJiskra Nový Bor10:8
1821. 02. 2014 18:00KMST LiberecSokol Lenešice10:8
1821. 02. 2014 18:00SKST Liberec CTTC Kladno B10:7
1908. 03. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CSKST Liberec C10:3
1908. 03. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DKMST Liberec10:0wo
1908. 03. 2014 13:00Sokol LenešiceTechnoline KST Jirkov10:8
1908. 03. 2014 15:00TTC Kladno BKST Cheb0:10
1908. 03. 2014 15:00TTC Roudnice n.L.Sokol Michle Praha5:10
1908. 03. 2014 15:00Jiskra Nový BorAvia Čakovice6:10
2009. 03. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DSKST Liberec C9:9
2009. 03. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CKMST Liberec10:0wo
2009. 03. 2014 10:00TTC Kladno BTechnoline KST Jirkov10:7
2009. 03. 2014 10:00Sokol LenešiceKST Cheb1:10
2009. 03. 2014 10:00Jiskra Nový BorSokol Michle Praha8:10
2009. 03. 2014 10:00TTC Roudnice n.L.Avia Čakovice0:10
2122. 03. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CTTC Roudnice n.L.5:10
2122. 03. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DJiskra Nový Bor10:5
2122. 03. 2014 15:00Sokol Michle PrahaSokol Lenešice10:0
2122. 03. 2014 15:00Avia ČakoviceTTC Kladno B10:3
2122. 03. 2014 15:00Technoline KST JirkovSKST Liberec C10:2
2122. 03. 2014 15:00KST ChebKMST Liberec10:4
2223. 03. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. DTTC Roudnice n.L.9:9
2223. 03. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n./L. CJiskra Nový Bor10:4
2223. 03. 2014 10:00Avia ČakoviceSokol Lenešice5:10
2223. 03. 2014 10:00Sokol Michle PrahaTTC Kladno B10:0
2223. 03. 2014 10:00KST ChebSKST Liberec C10:6
2223. 03. 2014 10:00Technoline KST JirkovKMST Liberec10:1
1/106. 04. 2014 11:00KST ChebSokol Michle Praha9:3
1/212. 04. 2014 15:00Sokol Michle PrahaKST Cheb2:9
3.liga skupina C
112. 10. 2013 15:00Bižuterie Jablonec n.N.TJ Jičín9:9
112. 10. 2013 15:00SKST Liberec DTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř7:10
112. 10. 2013 15:00TTC Kostelec nad OrlicíSokol Mnichovo Hradiště9:9
112. 10. 2013 14:00Jiskra HoliceAŠ Mladá Boleslav B10:7
112. 10. 2013 16:00Sokol Hr.Králové 2 CSokol Chrudim10:0
112. 10. 2013 14:00US Steinerová Choceň BFK Kolín8:10
213. 10. 2013 10:00Bižuterie Jablonec n.N.TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř9:9
213. 10. 2013 10:00SKST Liberec DTJ Jičín10:6
213. 10. 2013 10:00TTC Kostelec nad OrlicíAŠ Mladá Boleslav B9:9
213. 10. 2013 10:00Jiskra HoliceSokol Mnichovo Hradiště9:9
213. 10. 2013 11:00Sokol Hr.Králové 2 CFK Kolín7:10
213. 10. 2013 10:00US Steinerová Choceň BSokol Chrudim9:7
326. 10. 2013 15:00Sokol ChrudimBižuterie Jablonec n.N.7:10
326. 10. 2013 14:00FK KolínSKST Liberec D10:5
326. 10. 2013 14:00Sokol Mnichovo HradištěSokol Hr.Králové 2 C10:5
326. 10. 2013 14:00AŠ Mladá Boleslav BUS Steinerová Choceň B6:10
326. 10. 2013 14:00TJ JičínTTC Kostelec nad Orlicí10:3
326. 10. 2013 15:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřJiskra Holice7:10
427. 10. 2013 10:00Sokol ChrudimSKST Liberec D10:7
427. 10. 2013 10:00FK KolínBižuterie Jablonec n.N.10:2
427. 10. 2013 10:00Sokol Mnichovo HradištěUS Steinerová Choceň B10:7
427. 10. 2013 10:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Hr.Králové 2 C5:10
427. 10. 2013 10:00TJ JičínJiskra Holice7:10
427. 10. 2013 10:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřTTC Kostelec nad Orlicí7:10
509. 11. 2013 15:00Bižuterie Jablonec n.N.TTC Kostelec nad Orlicí10:8
509. 11. 2013 15:00SKST Liberec DJiskra Holice9:9
509. 11. 2013 16:00Sokol Hr.Králové 2 CTJ Jičín10:2
509. 11. 2013 14:00US Steinerová Choceň BTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř10:6
509. 11. 2013 15:00Sokol ChrudimSokol Mnichovo Hradiště2:10
509. 11. 2013 14:00FK KolínAŠ Mladá Boleslav B8:10
610. 11. 2013 10:00Bižuterie Jablonec n.N.Jiskra Holice10:3
610. 11. 2013 10:00SKST Liberec DTTC Kostelec nad Orlicí10:3
610. 11. 2013 11:00Sokol Hr.Králové 2 CTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř10:4
610. 11. 2013 10:00US Steinerová Choceň BTJ Jičín10:0
610. 11. 2013 10:00Sokol ChrudimAŠ Mladá Boleslav B7:10
610. 11. 2013 10:00FK KolínSokol Mnichovo Hradiště10:8
723. 11. 2013 14:00Sokol Mnichovo HradištěBižuterie Jablonec n.N.10:6
723. 11. 2013 14:00AŠ Mladá Boleslav BSKST Liberec D9:9
723. 11. 2013 14:00TJ JičínSokol Chrudim9:9
723. 11. 2013 15:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřFK Kolín10:8
723. 11. 2013 15:00TTC Kostelec nad OrlicíSokol Hr.Králové 2 C9:9
723. 11. 2013 14:00Jiskra HoliceUS Steinerová Choceň B8:10
824. 11. 2013 10:00Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec D10:8
824. 11. 2013 10:00AŠ Mladá Boleslav BBižuterie Jablonec n.N.9:9
824. 11. 2013 10:00TJ JičínFK Kolín4:10
824. 11. 2013 10:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřSokol Chrudim10:8
824. 11. 2013 10:00TTC Kostelec nad OrlicíUS Steinerová Choceň B3:10
824. 11. 2013 10:00Jiskra HoliceSokol Hr.Králové 2 C10:2
907. 12. 2013 13:00Sokol Hr.Králové 2 CBižuterie Jablonec n.N.8:10
907. 12. 2013 14:00US Steinerová Choceň BSKST Liberec D10:0
907. 12. 2013 15:00Sokol ChrudimTTC Kostelec nad Orlicí7:10
907. 12. 2013 14:00FK KolínJiskra Holice10:7
907. 12. 2013 14:00Sokol Mnichovo HradištěTJ Jičín10:0
907. 12. 2013 14:00AŠ Mladá Boleslav BTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř10:7
1008. 12. 2013 11:00Sokol Hr.Králové 2 CSKST Liberec D10:4
1008. 12. 2013 10:00US Steinerová Choceň BBižuterie Jablonec n.N.10:1
1008. 12. 2013 10:00Sokol ChrudimJiskra Holice10:7
1008. 12. 2013 10:00FK KolínTTC Kostelec nad Orlicí10:4
1008. 12. 2013 10:00Sokol Mnichovo HradištěTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř6:10
1008. 12. 2013 10:00AŠ Mladá Boleslav BTJ Jičín10:6
1121. 12. 2013 15:00Sokol Hr.Králové 2 CUS Steinerová Choceň B10:8
1102. 11. 2013 10:00FK KolínSokol Chrudim10:6
1130. 11. 2013 14:00Sokol Mnichovo HradištěAŠ Mladá Boleslav B6:10
1114. 12. 2013 14:00TJ JičínTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř6:10
1121. 12. 2013 15:00TTC Kostelec nad OrlicíJiskra Holice4:10
1121. 12. 2013 15:00Bižuterie Jablonec n.N.SKST Liberec D10:7
1211. 01. 2014 14:00US Steinerová Choceň BSokol Hr.Králové 2 C10:6
1211. 01. 2014 10:00Sokol ChrudimFK Kolín10:7
1211. 01. 2014 14:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Mnichovo Hradiště6:10
1211. 01. 2014 15:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřTJ Jičín10:5
1211. 01. 2014 14:00Jiskra HoliceTTC Kostelec nad Orlicí10:5
1211. 01. 2014 15:00SKST Liberec DBižuterie Jablonec n.N.6:10
1325. 01. 2014 14:00TJ JičínBižuterie Jablonec n.N.9:9
1325. 01. 2014 15:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřSKST Liberec D7:10
1325. 01. 2014 14:00Sokol Mnichovo HradištěTTC Kostelec nad Orlicí10:4
1325. 01. 2014 14:00AŠ Mladá Boleslav BJiskra Holice6:10
1325. 01. 2014 15:00Sokol ChrudimSokol Hr.Králové 2 C5:10
1325. 01. 2014 14:00FK KolínUS Steinerová Choceň B10:7
1426. 01. 2014 10:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřBižuterie Jablonec n.N.10:3
1426. 01. 2014 10:00TJ JičínSKST Liberec D4:10
1426. 01. 2014 10:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Kostelec nad Orlicí10:2
1426. 01. 2014 10:00Sokol Mnichovo HradištěJiskra Holice4:10
1426. 01. 2014 10:00FK KolínSokol Hr.Králové 2 C10:3
1426. 01. 2014 10:00Sokol ChrudimUS Steinerová Choceň B2:10
1508. 02. 2014 15:00Bižuterie Jablonec n.N.Sokol Chrudim10:3
1508. 02. 2014 15:00SKST Liberec DFK Kolín9:9
1508. 02. 2014 16:00Sokol Hr.Králové 2 CSokol Mnichovo Hradiště10:8
1508. 02. 2014 14:00US Steinerová Choceň BAŠ Mladá Boleslav B10:4
1508. 02. 2014 15:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ Jičín10:5
1508. 02. 2014 14:00Jiskra HoliceTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř10:5
1609. 02. 2014 10:00SKST Liberec DSokol Chrudim10:4
1609. 02. 2014 10:00Bižuterie Jablonec n.N.FK Kolín8:10
1609. 02. 2014 10:00US Steinerová Choceň BSokol Mnichovo Hradiště10:1
1609. 02. 2014 11:00Sokol Hr.Králové 2 CAŠ Mladá Boleslav B5:10
1609. 02. 2014 10:00Jiskra HoliceTJ Jičín10:5
1609. 02. 2014 10:00TTC Kostelec nad OrlicíTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř5:10
1722. 02. 2014 15:00TTC Kostelec nad OrlicíBižuterie Jablonec n.N.10:6
1722. 02. 2014 14:00Jiskra HoliceSKST Liberec D10:0
1722. 02. 2014 14:00TJ JičínSokol Hr.Králové 2 C3:10
1722. 02. 2014 15:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřUS Steinerová Choceň B4:10
1722. 02. 2014 14:00Sokol Mnichovo HradištěSokol Chrudim10:8
1722. 02. 2014 14:00AŠ Mladá Boleslav BFK Kolín4:10
1823. 02. 2014 10:00Jiskra HoliceBižuterie Jablonec n.N.10:8
1823. 02. 2014 10:00TTC Kostelec nad OrlicíSKST Liberec D1:10
1823. 02. 2014 10:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřSokol Hr.Králové 2 C9:9
1823. 02. 2014 10:00TJ JičínUS Steinerová Choceň B1:10
1823. 02. 2014 10:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Chrudim10:5
1823. 02. 2014 10:00Sokol Mnichovo HradištěFK Kolín5:10
1908. 03. 2014 15:00Bižuterie Jablonec n.N.Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1908. 03. 2014 15:00SKST Liberec DAŠ Mladá Boleslav B10:8
1908. 03. 2014 15:00Sokol ChrudimTJ Jičín10:3
1927. 02. 2014 18:00FK KolínTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř10:3
1908. 03. 2014 10:00Sokol Hr.Králové 2 CTTC Kostelec nad Orlicí10:2
1908. 03. 2014 14:00US Steinerová Choceň BJiskra Holice10:5
2009. 03. 2014 10:00SKST Liberec DSokol Mnichovo Hradiště7:10
2009. 03. 2014 10:00Bižuterie Jablonec n.N.AŠ Mladá Boleslav B10:8
2009. 03. 2014 10:00FK KolínTJ Jičín10:1
2002. 03. 2014 09:00Sokol ChrudimTJ D.Králové n.L./J.Jaroměř6:10
2006. 03. 2014 18:30US Steinerová Choceň BTTC Kostelec nad Orlicí10:1
2009. 03. 2014 11:00Sokol Hr.Králové 2 CJiskra Holice9:9
2122. 03. 2014 15:00Bižuterie Jablonec n.N.Sokol Hr.Králové 2 C10:1
2122. 03. 2014 15:00SKST Liberec DUS Steinerová Choceň B4:10
2122. 03. 2014 15:00TTC Kostelec nad OrlicíSokol Chrudim1:10
2122. 03. 2014 14:00Jiskra HoliceFK Kolín10:6
2122. 03. 2014 14:00TJ JičínSokol Mnichovo Hradiště8:10
2122. 03. 2014 15:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřAŠ Mladá Boleslav B4:10
2223. 03. 2014 10:00SKST Liberec DSokol Hr.Králové 2 C10:3
2223. 03. 2014 10:00Bižuterie Jablonec n.N.US Steinerová Choceň B1:10
2223. 03. 2014 10:00Jiskra HoliceSokol Chrudim10:7
2223. 03. 2014 10:00TTC Kostelec nad OrlicíFK Kolín1:10
2223. 03. 2014 10:00TJ D.Králové n.L./J.JaroměřSokol Mnichovo Hradiště10:5
2223. 03. 2014 10:00TJ JičínAŠ Mladá Boleslav B9:9
1/105. 04. 2014 14:00
ve sp.hale, ul.Sv.Čecha - 1.poschodí
US Steinerová Choceň BFK Kolín8:9
1/212. 04. 2014 14:00FK KolínUS Steinerová Choceň B5:9
1/313. 04. 2014 14:00US Steinerová Choceň BFK Kolín9:1
3.liga skupina D
112. 10. 2013 15:00SKST Hodonín BKoral Tišnov8:10
112. 10. 2013 15:00Baník MikulčiceKST Blansko B9:9
112. 10. 2013 14:30Sokol ZnojmoTJ Žďár nad Sázavou10:8
112. 10. 2013 15:00Sokol StudenáSokol Borová8:10
112. 10. 2013 14:00
v herně SK, ul.Tuřanka 1
SK Slatina - BrnoSokol Brno I3:10
112. 10. 2013 14:30Sokol LanžhotMoravská Slavia Brno D10:0
213. 10. 2013 10:00SKST Hodonín BKST Blansko B10:7
213. 10. 2013 10:00Baník MikulčiceKoral Tišnov9:9
213. 10. 2013 10:00Sokol ZnojmoSokol Borová10:8
213. 10. 2013 10:00Sokol StudenáTJ Žďár nad Sázavou8:10
213. 10. 2013 10:00
v herně SK, ul.Tuřanka 1
SK Slatina - BrnoMoravská Slavia Brno D10:7
213. 10. 2013 10:00Sokol LanžhotSokol Brno I10:7
326. 10. 2013 15:30Sokol Brno ISKST Hodonín B10:5
326. 10. 2013 16:00Moravská Slavia Brno DBaník Mikulčice9:9
326. 10. 2013 14:00TJ Žďár nad SázavouSK Slatina - Brno10:1
326. 10. 2013 15:00Sokol BorováSokol Lanžhot10:6
326. 10. 2013 15:00Koral TišnovSokol Znojmo9:9
326. 10. 2013 16:00KST Blansko BSokol Studená10:6
427. 10. 2013 10:00Sokol Brno IBaník Mikulčice10:8
427. 10. 2013 10:00Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín B6:10
427. 10. 2013 10:00TJ Žďár nad SázavouSokol Lanžhot8:10
427. 10. 2013 10:00Sokol BorováSK Slatina - Brno10:2
427. 10. 2013 10:00Koral TišnovSokol Studená8:10
427. 10. 2013 11:00KST Blansko BSokol Znojmo8:10
509. 11. 2013 15:00SKST Hodonín BSokol Znojmo6:10
509. 11. 2013 15:00Baník MikulčiceSokol Studená9:9
509. 11. 2013 14:00
v herně SK, Tuřanka 1, Brno
SK Slatina - BrnoKoral Tišnov10:7
509. 11. 2013 14:30Sokol LanžhotKST Blansko B10:2
509. 11. 2013 15:30Sokol Brno ITJ Žďár nad Sázavou10:3
509. 11. 2013 16:00Moravská Slavia Brno DSokol Borová1:10
610. 11. 2013 10:00SKST Hodonín BSokol Studená10:6
610. 11. 2013 10:00Baník MikulčiceSokol Znojmo7:10
610. 11. 2013 10:00
v herně SK, Tuřanka 1, Brno
SK Slatina - BrnoKST Blansko B10:7
610. 11. 2013 10:00Sokol LanžhotKoral Tišnov2:10
610. 11. 2013 10:00Sokol Brno ISokol Borová10:8
610. 11. 2013 11:00Moravská Slavia Brno DTJ Žďár nad Sázavou9:9
723. 11. 2013 14:00TJ Žďár nad SázavouSKST Hodonín B9:9
723. 11. 2013 15:00Sokol BorováBaník Mikulčice10:3
723. 11. 2013 15:00Koral TišnovSokol Brno I5:10
723. 11. 2013 16:00KST Blansko BMoravská Slavia Brno D10:7
723. 11. 2013 14:30Sokol ZnojmoSK Slatina - Brno10:8
723. 11. 2013 15:00Sokol StudenáSokol Lanžhot8:10
824. 11. 2013 10:00TJ Žďár nad SázavouBaník Mikulčice9:9
824. 11. 2013 10:00Sokol BorováSKST Hodonín B10:5
824. 11. 2013 10:00Koral TišnovMoravská Slavia Brno D10:6
824. 11. 2013 11:00KST Blansko BSokol Brno I5:10
824. 11. 2013 10:00Sokol ZnojmoSokol Lanžhot10:5
824. 11. 2013 10:00Sokol StudenáSK Slatina - Brno10:7
907. 12. 2013 14:00
v herně SK, Tuřanka 1, Brno
SK Slatina - BrnoSKST Hodonín B9:9
907. 12. 2013 14:30Sokol LanžhotBaník Mikulčice6:10
907. 12. 2013 15:30Sokol Brno ISokol Znojmo9:9
907. 12. 2013 16:00Moravská Slavia Brno DSokol Studená8:10
907. 12. 2013 14:00TJ Žďár nad SázavouKoral Tišnov10:6
907. 12. 2013 15:00Sokol BorováKST Blansko B10:1
1008. 12. 2013 10:00
v herně SK, Tuřanka 1, Brno
SK Slatina - BrnoBaník Mikulčice1:10
1008. 12. 2013 10:00Sokol LanžhotSKST Hodonín B9:9
1008. 12. 2013 10:00Sokol Brno ISokol Studená10:8
1008. 12. 2013 11:00Moravská Slavia Brno DSokol Znojmo3:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Žďár nad SázavouKST Blansko B10:4
1008. 12. 2013 10:00Sokol BorováKoral Tišnov10:8
1121. 12. 2013 14:00
v herně SK, Tuřanka 1, Brno
SK Slatina - BrnoSokol Lanžhot3:10
1121. 12. 2013 15:00Sokol Brno IMoravská Slavia Brno D10:2
1121. 12. 2013 14:00TJ Žďár nad SázavouSokol Borová5:10
1121. 12. 2013 15:00Koral TišnovKST Blansko B10:0
1120. 12. 2013 19:00Sokol ZnojmoSokol Studená10:7
1119. 12. 2013 18:30SKST Hodonín BBaník Mikulčice10:7
1211. 01. 2014 14:30Sokol LanžhotSK Slatina - Brno10:2
1211. 01. 2014 15:00Moravská Slavia Brno DSokol Brno I5:10
1211. 01. 2014 10:00Sokol BorováTJ Žďár nad Sázavou10:1
1211. 01. 2014 15:00KST Blansko BKoral Tišnov10:8
1211. 01. 2014 15:00Sokol StudenáSokol Znojmo8:10
1211. 01. 2014 15:00Baník MikulčiceSKST Hodonín B10:8
1323. 01. 2014 18:00Koral TišnovSKST Hodonín B9:9
1325. 01. 2014 16:00KST Blansko BBaník Mikulčice10:6
1325. 01. 2014 14:00TJ Žďár nad SázavouSokol Znojmo7:10
1325. 01. 2014 15:00Sokol BorováSokol Studená10:4
1325. 01. 2014 15:30Sokol Brno ISK Slatina - Brno10:2
1325. 01. 2014 16:00Moravská Slavia Brno DSokol Lanžhot10:5
1426. 01. 2014 11:00KST Blansko BSKST Hodonín B10:6
1426. 01. 2014 10:00Koral TišnovBaník Mikulčice9:9
1426. 01. 2014 10:00Sokol BorováSokol Znojmo10:7
1426. 01. 2014 10:00TJ Žďár nad SázavouSokol Studená9:9
1426. 01. 2014 11:00Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno10:6
1426. 01. 2014 10:00Sokol Brno ISokol Lanžhot10:5
1515. 03. 2014 15:00SKST Hodonín BSokol Brno I6:10
1515. 03. 2014 15:00Baník MikulčiceMoravská Slavia Brno D10:5
1508. 02. 2014 14:00
v herně SK,Tuřanka 1
SK Slatina - BrnoTJ Žďár nad Sázavou10:7
1508. 02. 2014 14:30Sokol LanžhotSokol Borová4:10
1508. 02. 2014 14:30Sokol ZnojmoKoral Tišnov6:10
1508. 02. 2014 15:00Sokol StudenáKST Blansko B10:4
1616. 03. 2014 10:00Baník MikulčiceSokol Brno I6:10
1616. 03. 2014 10:00SKST Hodonín BMoravská Slavia Brno D3:10
1609. 02. 2014 10:00Sokol LanžhotTJ Žďár nad Sázavou7:10
1609. 02. 2014 10:00
v herně SK,Tuřanka 1
SK Slatina - BrnoSokol Borová3:10
1609. 02. 2014 10:00Sokol StudenáKoral Tišnov2:10
1609. 02. 2014 10:00Sokol ZnojmoKST Blansko B6:10
1722. 02. 2014 14:30Sokol ZnojmoSKST Hodonín B10:3
1722. 02. 2014 15:00Sokol StudenáBaník Mikulčice9:9
1722. 02. 2014 15:00Koral TišnovSK Slatina - Brno10:8
1722. 02. 2014 16:00KST Blansko BSokol Lanžhot10:5
1722. 02. 2014 14:00TJ Žďár nad SázavouSokol Brno I5:10
1722. 02. 2014 15:00Sokol BorováMoravská Slavia Brno D10:2
1823. 02. 2014 10:00Sokol StudenáSKST Hodonín B8:10
1823. 02. 2014 10:00Sokol ZnojmoBaník Mikulčice10:8
1819. 02. 2014 18:30KST Blansko BSK Slatina - Brno10:8
1823. 02. 2014 10:00Koral TišnovSokol Lanžhot10:2
1823. 02. 2014 10:00Sokol BorováSokol Brno I10:8
1823. 02. 2014 10:00TJ Žďár nad SázavouMoravská Slavia Brno D10:4
1908. 03. 2014 15:00SKST Hodonín BTJ Žďár nad Sázavou7:10
1908. 03. 2014 15:00Baník MikulčiceSokol Borová3:10
1908. 03. 2014 15:30Sokol Brno IKoral Tišnov10:2
1908. 03. 2014 16:00Moravská Slavia Brno DKST Blansko B7:10
1908. 03. 2014 14:00
v herně SK, Tuřanka 1, Brno
SK Slatina - BrnoSokol Znojmo8:10
1908. 03. 2014 14:30Sokol LanžhotSokol Studená10:8
2009. 03. 2014 10:00Baník MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:6
2009. 03. 2014 10:00SKST Hodonín BSokol Borová4:10
2009. 03. 2014 11:00Moravská Slavia Brno DKoral Tišnov9:9
2009. 03. 2014 10:00Sokol Brno IKST Blansko B10:4
2009. 03. 2014 10:00Sokol LanžhotSokol Znojmo10:8
2009. 03. 2014 10:00
v herně Sok.Židenice, Gajdošova 18/20, Brno
SK Slatina - BrnoSokol Studená10:5
2122. 03. 2014 15:00SKST Hodonín BSK Slatina - Brno6:10
2122. 03. 2014 15:00Baník MikulčiceSokol Lanžhot5:10
2122. 03. 2014 14:30Sokol ZnojmoSokol Brno I6:10
2122. 03. 2014 15:00Sokol StudenáMoravská Slavia Brno D10:4
2122. 03. 2014 15:00Koral TišnovTJ Žďár nad Sázavou10:4
2122. 03. 2014 15:00KST Blansko BSokol Borová6:10
2223. 03. 2014 10:00Baník MikulčiceSK Slatina - Brno9:9
2221. 03. 2014 19:00
v herně Sok.Lanžhot
SKST Hodonín BSokol Lanžhot10:7
2223. 03. 2014 10:00Sokol StudenáSokol Brno I3:10
2223. 03. 2014 10:00Sokol ZnojmoMoravská Slavia Brno D9:9
2223. 03. 2014 10:00KST Blansko BTJ Žďár nad Sázavou4:10
2223. 03. 2014 10:00Koral TišnovSokol Borová5:10
1/112. 04. 2014 15:00Sokol BorováSokol Brno I9:8
1/205. 04. 2014 15:00Sokol Brno ISokol Borová7:9
3.liga skupina E
112. 10. 2013 14:00KST Dolní NěmčíTJ Rožnov p.R.4:10
112. 10. 2013 15:00Jiskra StrážniceTatra Kopřivnice10:8
112. 10. 2013 15:00TTC Poruba OstravaOMYA KST Jeseník B10:7
112. 10. 2013 14:00TJ Nový JičínSlezan Opava10:4
112. 10. 2013 14:00KST Zlín BSiko Orlová C10:0
112. 10. 2013 15:00SK PřerovSokol Brušperk9:9
213. 10. 2013 10:00KST Dolní NěmčíTatra Kopřivnice7:10
213. 10. 2013 10:00Jiskra StrážniceTJ Rožnov p.R.5:10
213. 10. 2013 10:00TTC Poruba OstravaSlezan Opava10:8
213. 10. 2013 10:00TJ Nový JičínOMYA KST Jeseník B10:3
213. 10. 2013 10:00KST Zlín BSokol Brušperk10:1
213. 10. 2013 10:00SK PřerovSiko Orlová C10:8
326. 10. 2013 15:00Siko Orlová CKST Dolní Němčí10:7
326. 10. 2013 14:00Sokol BrušperkJiskra Strážnice10:8
326. 10. 2013 14:00OMYA KST Jeseník BKST Zlín B9:9
326. 10. 2013 15:00Slezan OpavaSK Přerov5:10
326. 10. 2013 14:00TJ Rožnov p.R.TTC Poruba Ostrava8:10
326. 10. 2013 15:00Tatra KopřivniceTJ Nový Jičín5:10
427. 10. 2013 10:00Siko Orlová CJiskra Strážnice10:6
427. 10. 2013 10:00Sokol BrušperkKST Dolní Němčí10:6
427. 10. 2013 10:00OMYA KST Jeseník BSK Přerov10:5
427. 10. 2013 10:00Slezan OpavaKST Zlín B5:10
427. 10. 2013 10:00TJ Rožnov p.R.TJ Nový Jičín7:10
427. 10. 2013 10:00Tatra KopřivniceTTC Poruba Ostrava10:3
509. 11. 2013 14:00KST Dolní NěmčíTTC Poruba Ostrava10:5
509. 11. 2013 15:00Jiskra StrážniceTJ Nový Jičín7:10
509. 11. 2013 14:00KST Zlín BTJ Rožnov p.R.10:8
509. 11. 2013 15:00SK PřerovTatra Kopřivnice0:10
509. 11. 2013 15:00Siko Orlová COMYA KST Jeseník B5:10
509. 11. 2013 14:00Sokol BrušperkSlezan Opava10:5
610. 11. 2013 10:00KST Dolní NěmčíTJ Nový Jičín7:10
610. 11. 2013 10:00Jiskra StrážniceTTC Poruba Ostrava10:8
605. 11. 2013 18:00KST Zlín BTatra Kopřivnice3:10
610. 11. 2013 10:00SK PřerovTJ Rožnov p.R.8:10
610. 11. 2013 10:00Siko Orlová CSlezan Opava6:10
610. 11. 2013 10:00Sokol BrušperkOMYA KST Jeseník B10:5
723. 11. 2013 14:00OMYA KST Jeseník BKST Dolní Němčí10:4
723. 11. 2013 15:00Slezan OpavaJiskra Strážnice4:10
723. 11. 2013 14:00TJ Rožnov p.R.Siko Orlová C10:2
723. 11. 2013 15:00Tatra KopřivniceSokol Brušperk10:2
723. 11. 2013 15:00TTC Poruba OstravaKST Zlín B9:9
723. 11. 2013 14:00TJ Nový JičínSK Přerov10:3
824. 11. 2013 10:00OMYA KST Jeseník BJiskra Strážnice10:4
824. 11. 2013 10:00Slezan OpavaKST Dolní Němčí9:9
824. 11. 2013 10:00TJ Rožnov p.R.Sokol Brušperk9:9
819. 11. 2013 18:00Tatra KopřivniceSiko Orlová C10:1
824. 11. 2013 10:00TTC Poruba OstravaSK Přerov10:8
824. 11. 2013 10:00TJ Nový JičínKST Zlín B10:6
907. 12. 2013 14:00KST Zlín BKST Dolní Němčí10:2
907. 12. 2013 15:00SK PřerovJiskra Strážnice10:2
907. 12. 2013 15:00Siko Orlová CTTC Poruba Ostrava5:10
907. 12. 2013 14:00Sokol BrušperkTJ Nový Jičín1:10
907. 12. 2013 14:00OMYA KST Jeseník BTJ Rožnov p.R.10:7
907. 12. 2013 15:00Slezan OpavaTatra Kopřivnice4:10
1008. 12. 2013 10:00KST Zlín BJiskra Strážnice10:0
1008. 12. 2013 10:00SK PřerovKST Dolní Němčí10:4
1008. 12. 2013 10:00Siko Orlová CTJ Nový Jičín10:6
1008. 12. 2013 10:00Sokol BrušperkTTC Poruba Ostrava9:9
1008. 12. 2013 10:00OMYA KST Jeseník BTatra Kopřivnice8:10
1008. 12. 2013 10:00Slezan OpavaTJ Rožnov p.R.5:10
1121. 12. 2013 14:00KST Zlín BSK Přerov10:1
1116. 12. 2013 18:30Siko Orlová CSokol Brušperk10:3
1121. 12. 2013 14:00OMYA KST Jeseník BSlezan Opava10:7
1121. 12. 2013 14:00TJ Rožnov p.R.Tatra Kopřivnice7:10
1121. 12. 2013 15:00TTC Poruba OstravaTJ Nový Jičín7:10
1121. 12. 2013 14:00KST Dolní NěmčíJiskra Strážnice10:8
1211. 01. 2014 15:00SK PřerovKST Zlín B6:10
1211. 01. 2014 14:00Sokol BrušperkSiko Orlová C7:10
1211. 01. 2014 15:00Slezan OpavaOMYA KST Jeseník B10:8
1211. 01. 2014 14:00Tatra KopřivniceTJ Rožnov p.R.10:7
1211. 01. 2014 14:00TJ Nový JičínTTC Poruba Ostrava10:1
1211. 01. 2014 15:00Jiskra StrážniceKST Dolní Němčí10:6
1325. 01. 2014 14:00TJ Rožnov p.R.KST Dolní Němčí10:0
1325. 01. 2014 15:00Tatra KopřivniceJiskra Strážnice10:3
1325. 01. 2014 14:00OMYA KST Jeseník BTTC Poruba Ostrava10:5
1325. 01. 2014 15:00Slezan OpavaTJ Nový Jičín1:10
1325. 01. 2014 15:00Siko Orlová CKST Zlín B6:10
1325. 01. 2014 14:00Sokol BrušperkSK Přerov10:4
1426. 01. 2014 10:00Tatra KopřivniceKST Dolní Němčí10:0
1426. 01. 2014 10:00TJ Rožnov p.R.Jiskra Strážnice10:1
1426. 01. 2014 10:00Slezan OpavaTTC Poruba Ostrava9:9
1426. 01. 2014 10:00OMYA KST Jeseník BTJ Nový Jičín3:10
1426. 01. 2014 10:00Sokol BrušperkKST Zlín B8:10
1426. 01. 2014 10:00Siko Orlová CSK Přerov10:3
1508. 02. 2014 14:00KST Dolní NěmčíSiko Orlová C3:10
1508. 02. 2014 15:00Jiskra StrážniceSokol Brušperk10:3
1508. 02. 2014 14:00KST Zlín BOMYA KST Jeseník B10:6
1508. 02. 2014 15:00SK PřerovSlezan Opava10:4
1508. 02. 2014 10:00TTC Poruba OstravaTJ Rožnov p.R.5:10
1508. 02. 2014 14:00TJ Nový JičínTatra Kopřivnice10:4
1609. 02. 2014 10:00Jiskra StrážniceSiko Orlová C10:3
1609. 02. 2014 10:00KST Dolní NěmčíSokol Brušperk10:5
1609. 02. 2014 10:00SK PřerovOMYA KST Jeseník B2:10
1609. 02. 2014 10:00KST Zlín BSlezan Opava10:0
1609. 02. 2014 10:00TJ Nový JičínTJ Rožnov p.R.10:5
1604. 02. 2014 19:30TTC Poruba OstravaTatra Kopřivnice1:10
1722. 02. 2014 17:00TTC Poruba OstravaKST Dolní Němčí10:3
1728. 12. 2013 14:00TJ Nový JičínJiskra Strážnice10:3
1722. 02. 2014 14:00TJ Rožnov p.R.KST Zlín B10:5
1722. 02. 2014 15:00Tatra KopřivniceSK Přerov10:3
1722. 02. 2014 14:00OMYA KST Jeseník BSiko Orlová C10:8
1722. 02. 2014 15:00Slezan OpavaSokol Brušperk10:6
1823. 02. 2014 10:00TJ Nový JičínKST Dolní Němčí10:1
1823. 02. 2014 10:00TTC Poruba OstravaJiskra Strážnice10:0
1821. 02. 2014 18:00Tatra KopřivniceKST Zlín B10:5
1823. 02. 2014 10:00TJ Rožnov p.R.SK Přerov10:5
1823. 02. 2014 10:00Slezan OpavaSiko Orlová C10:6
1823. 02. 2014 10:00OMYA KST Jeseník BSokol Brušperk10:3
1908. 03. 2014 14:00KST Dolní NěmčíOMYA KST Jeseník B10:2
1908. 03. 2014 15:00Jiskra StrážniceSlezan Opava10:7
1907. 03. 2014 17:00Siko Orlová CTJ Rožnov p.R.10:3
1906. 03. 2014 18:00Sokol BrušperkTatra Kopřivnice6:10
1908. 03. 2014 14:00KST Zlín BTTC Poruba Ostrava5:10
1908. 03. 2014 15:00SK PřerovTJ Nový Jičín4:10
2009. 03. 2014 10:00Jiskra StrážniceOMYA KST Jeseník B10:8
2009. 03. 2014 10:00KST Dolní NěmčíSlezan Opava8:10
2009. 03. 2014 10:00Sokol BrušperkTJ Rožnov p.R.9:9
2009. 03. 2014 10:00Siko Orlová CTatra Kopřivnice9:9
2009. 03. 2014 10:00SK PřerovTTC Poruba Ostrava10:5
2009. 03. 2014 10:00KST Zlín BTJ Nový Jičín1:10
2122. 03. 2014 14:00KST Dolní NěmčíKST Zlín B10:3
2122. 03. 2014 15:00Jiskra StrážniceSK Přerov10:2
2122. 03. 2014 15:00TTC Poruba OstravaSiko Orlová C10:4
2122. 03. 2014 14:00TJ Nový JičínSokol Brušperk10:4
2122. 03. 2014 14:00TJ Rožnov p.R.OMYA KST Jeseník B10:7
2122. 03. 2014 15:00Tatra KopřivniceSlezan Opava10:2
2223. 03. 2014 10:00Jiskra StrážniceKST Zlín B10:4
2223. 03. 2014 10:00KST Dolní NěmčíSK Přerov1:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Nový JičínSiko Orlová C10:2
2223. 03. 2014 10:00TTC Poruba OstravaSokol Brušperk5:10
2223. 03. 2014 10:00Tatra KopřivniceOMYA KST Jeseník B10:7
2223. 03. 2014 10:00TJ Rožnov p.R.Slezan OpavaWO
1/105. 04. 2014 14:00TJ Nový JičínTatra Kopřivnice9:6
1/212. 04. 2014 15:00Tatra KopřivniceTJ Nový Jičín2:9
Kvalifikace o 3.ligu mužů
126. 04. 2014 15:00TJ Sokol RoztokyMK Řeznovice A11:7
203. 05. 2014 15:00MK Řeznovice ATJ Sokol Roztoky6:8
Extraliga
118. 10. 2013 18:00Spartak Hluk MP DreamMSK ČP Břeclav Gumotex2:6
213. 09. 2013 18:00Slavoj PrahaSKST Dubňany4:6
213. 09. 2013 18:00SKST VlašimSKST Mart Hodonín2:6
214. 09. 2013 17:00SK Frýdlant n.O.SVS Hr.Králové6:0
214. 09. 2013 15:00Sokol NusleSKST Dubňany1:6
214. 09. 2013 15:00Slavoj PrahaSKST Mart Hodonín1:6
315. 09. 2013 10:00Sokol NusleSKST Mart Hodonín0:6
315. 09. 2013 10:00SKST VlašimSKST Dubňany6:2
315. 09. 2013 10:00SK Frýdlant n.O.SK Dobré6:4
420. 09. 2013 18:00Spartak Hluk MP DreamSKST Vlašim5:5
421. 09. 2013 16:00SVS Hr.KrálovéSK Dobré3:6
421. 09. 2013 16:00SKST Mart HodonínSK Frýdlant n.O.6:3
421. 09. 2013 16:00MSK ČP Břeclav GumotexSlavoj Praha6:1
421. 09. 2013 16:00Spartak Hluk MP DreamSokol Nusle4:6
421. 09. 2013 10:00MSK ČP Břeclav GumotexSKST Vlašim6:3
522. 09. 2013 10:00SKST DubňanySK Frýdlant n.O.0:6
522. 09. 2013 10:00Spartak Hluk MP DreamSlavoj Praha6:0
522. 09. 2013 10:00MSK ČP Břeclav GumotexSokol Nusle6:0
618. 10. 2013 18:00SKST VlašimSlavoj Praha6:0
618. 10. 2013 18:00SK DobréSKST Mart Hodonín0:6
619. 10. 2013 15:00Sokol NusleSlavoj Praha6:4
619. 10. 2013 18:00SK Frýdlant n.O.Spartak Hluk MP Dream6:2
619. 10. 2013 16:00
sp.hala ve Voděradech
SVS Hr.KrálovéSKST Mart Hodonín2:6
619. 10. 2013 17:00SK DobréSKST Dubňany6:0
720. 10. 2013 10:00Sokol NusleSKST Vlašim2:6
720. 10. 2013 10:00SK Frýdlant n.O.MSK ČP Břeclav Gumotex2:6
720. 10. 2013 10:00
sp.hala ve Voděradech
SVS Hr.KrálovéSKST Dubňany6:0
801. 11. 2013 18:00SKST Mart HodonínSKST Dubňany6:1
801. 11. 2013 18:00Spartak Hluk MP DreamSK Dobré3:6
801. 11. 2013 18:00SKST VlašimSK Frýdlant n.O.0:6
802. 11. 2013 17:00Spartak Hluk MP DreamSVS Hr.Králové5:5
802. 11. 2013 15:00MSK ČP Břeclav GumotexSK Dobré6:3
802. 11. 2013 18:00Sokol NusleSK Frýdlant n.O.0:6
903. 11. 2013 10:00MSK ČP Břeclav GumotexSVS Hr.Králové6:4
903. 11. 2013 10:00Slavoj PrahaSK Frýdlant n.O.0:6
1006. 12. 2013 18:00SK DobréSKST Vlašim6:3
1006. 12. 2013 18:00SKST Mart HodonínSpartak Hluk MP Dream6:2
1006. 12. 2013 18:00SKST DubňanyMSK ČP Břeclav Gumotex2:6
1120. 10. 2013 16:00
sp.hala ve Voděradech
SVS Hr.KrálovéSlavoj Praha6:1
1107. 12. 2013 17:00SK DobréSokol Nusle6:4
1111. 11. 2013 17:00
v herně SKST Vlašim
SVS Hr.KrálovéSKST Vlašim6:1
1107. 12. 2013 10:00SKST Mart HodonínMSK ČP Břeclav Gumotex6:0
1107. 12. 2013 10:00SKST DubňanySpartak Hluk MP Dream4:6
1120. 10. 2013 11:00SK DobréSlavoj Praha6:0
1117. 11. 2013 15:00
v herně Sok.Nusle
SVS Hr.KrálovéSokol Nusle6:4
1217. 01. 2014 19:00MSK ČP Břeclav GumotexSpartak Hluk MP Dream6:4
1217. 01. 2014 18:00SKST DubňanySlavoj Praha6:4
1325. 02. 2014 18:30SKST Mart HodonínSKST Vlašim6:0
1318. 01. 2014 16:00SVS Hr.KrálovéSK Frýdlant n.O.1:6
1318. 01. 2014 16:00SKST DubňanySokol Nusle5:5
1323. 02. 2014 08:30SKST Mart HodonínSlavoj Praha6:0
1416. 03. 2014 10:00SKST Mart HodonínSokol Nusle6:0
1419. 01. 2014 10:00SKST DubňanySKST Vlašim6:1
1419. 01. 2014 10:00SK DobréSK Frýdlant n.O.4:6
1507. 02. 2014 18:00SKST VlašimSpartak Hluk MP Dream4:6
1508. 02. 2014 17:00SK DobréSVS Hr.Králové5:5
1508. 02. 2014 17:00SK Frýdlant n.O.SKST Mart Hodonín2:6
1508. 02. 2014 16:00Slavoj PrahaMSK ČP Břeclav Gumotex1:6
1508. 02. 2014 15:00Sokol NusleSpartak Hluk MP Dream4:6
1508. 02. 2014 11:00SKST VlašimMSK ČP Břeclav Gumotex1:6
1609. 02. 2014 10:00SK Frýdlant n.O.SKST Dubňany6:0
1609. 02. 2014 10:00Slavoj PrahaSpartak Hluk MP Dream0:6
1609. 02. 2014 10:00Sokol NusleMSK ČP Břeclav Gumotex2:6
1721. 02. 2014 18:00Slavoj PrahaSKST Vlašim2:6
1708. 03. 2014 11:00SKST Mart HodonínSK Dobré6:1
1722. 02. 2014 10:30Slavoj PrahaSokol Nusle1:6
1722. 02. 2014 16:00
sp.hala Podohradí 888, Nivnice
Spartak Hluk MP DreamSK Frýdlant n.O.1:6
1722. 02. 2014 17:00SKST Mart HodonínSVS Hr.Králové6:0
1709. 03. 2014 10:00SKST DubňanySK Dobré2:6
1823. 02. 2014 10:00SKST VlašimSokol Nusle5:5
1823. 02. 2014 10:00
v hale ZŠ, kpt.Nálepky 7, Břeclav-Ch.Nová Ves
MSK ČP Břeclav GumotexSK Frýdlant n.O.6:1
1823. 02. 2014 10:00SKST DubňanySVS Hr.Králové4:6
1914. 03. 2014 15:00
v Hodoníně
SKST DubňanySKST Mart Hodonín0:6
1914. 03. 2014 16:30SK DobréSpartak Hluk MP Dream6:2
1914. 03. 2014 18:00SK Frýdlant n.O.SKST Vlašim6:1
1915. 03. 2014 16:00SVS Hr.KrálovéSpartak Hluk MP Dream6:4
1915. 03. 2014 17:00SK DobréMSK ČP Břeclav Gumotex4:6
1915. 03. 2014 15:00SK Frýdlant n.O.Sokol Nusle6:1
2016. 03. 2014 10:00SVS Hr.KrálovéMSK ČP Břeclav Gumotex3:6
2007. 02. 2014 18:30SK Frýdlant n.O.Slavoj Praha6:0
2121. 03. 2014 18:00SKST VlašimSK Dobré2:6
2117. 03. 2014 10:00Spartak Hluk MP DreamSKST Mart Hodonín1:6
2121. 03. 2014 18:00MSK ČP Břeclav GumotexSKST Dubňany5:5
2122. 03. 2014 10:00Slavoj PrahaSVS Hr.Králové1:6
2122. 03. 2014 11:00Sokol NusleSK Dobré3:6
2122. 03. 2014 15:00Sokol NusleSVS Hr.Králové3:6
2120. 03. 2014 18:00MSK ČP Břeclav GumotexSKST Mart Hodonín2:6
2117. 03. 2014 18:00Spartak Hluk MP DreamSKST Dubňany6:2
2223. 03. 2014 11:00SKST VlašimSVS Hr.Králové4:6
2223. 03. 2014 11:00Slavoj PrahaSK Dobré0:6
1/105. 04. 2014 12:00SK Frýdlant n.O.Spartak Hluk MP Dream5:0
1/105. 04. 2014 15:00SVS Hr.KrálovéSK Dobré4:5
1/205. 04. 2014 17:00
v herně SK Frýdlant
Spartak Hluk MP DreamSK Frýdlant n.O.0:5
1/211. 04. 2014 18:00SK DobréSVS Hr.Králové3:5
1/313. 04. 2014 10:00SK DobréSVS Hr.Králové5:1
2/109. 05. 2014 18:00SKST Mart HodonínSK Dobré5:0
2/110. 05. 2014 15:00MSK ČP Břeclav GumotexSK Frýdlant n.O.5:1
2/211. 05. 2014 15:00SK DobréSKST Mart Hodonín0:5
2/211. 05. 2014 16:00SK Frýdlant n.O.MSK ČP Břeclav Gumotex0:5
3/119. 05. 2014 18:00SKST Mart HodonínMSK ČP Břeclav Gumotex4:5
3/221. 05. 2014 18:00MSK ČP Břeclav GumotexSKST Mart Hodonín4:5
3/323. 05. 2014 18:00SKST Mart HodonínMSK ČP Břeclav Gumotex3:5
3/426. 05. 2014 18:00MSK ČP Břeclav GumotexSKST Mart Hodonín3:5
3/528. 05. 2014 18:00SKST Mart HodonínMSK ČP Břeclav Gumotex5:3
1.liga
128. 09. 2013 15:00TTC Ústí nad OrlicíSVS Hradec Králové B0:10
128. 09. 2013 15:00Baník HavířovMoravská Slavia Brno6:4
128. 09. 2013 15:00SKST Hodonín BKST GMC Blansko8:2
128. 09. 2013 17:00SF SKK El Nino PrahaSlavoj Praha B8:2
128. 09. 2013 15:00Slovan BohniceSKST Děčín8:2
128. 09. 2013 15:00SK JihlavaSKST Vlašim B2:8
212. 10. 2013 15:00SK JihlavaSF SKK El Nino Praha4:6
212. 10. 2013 15:00SKST Vlašim BSlavoj Praha B8:2
212. 10. 2013 15:00Slovan BohniceSKST Hodonín B7:3
212. 10. 2013 13:30SKST DěčínKST GMC Blansko4:6
212. 10. 2013 15:00TTC Ústí nad OrlicíBaník Havířov2:8
212. 10. 2013 13:30SVS Hradec Králové BMoravská Slavia Brno6:4
313. 10. 2013 10:00SK JihlavaSlavoj Praha B4:6
313. 10. 2013 10:00SKST Vlašim BSF SKK El Nino Praha6:4
313. 10. 2013 10:00Slovan BohniceKST GMC Blansko6:4
313. 10. 2013 10:00SKST DěčínSKST Hodonín B4:6
313. 10. 2013 10:00TTC Ústí nad OrlicíMoravská Slavia Brno3:7
313. 10. 2013 08:30SVS Hradec Králové BBaník Havířov5:5
426. 10. 2013 15:00Baník HavířovSK Jihlava7:3
426. 10. 2013 13:30Moravská Slavia BrnoSKST Vlašim B6:4
426. 10. 2013 15:00SKST Hodonín BTTC Ústí nad Orlicí10:0
426. 10. 2013 13:30KST GMC BlanskoSVS Hradec Králové B5:5
426. 10. 2013 15:00SF SKK El Nino PrahaSlovan Bohnice3:7
426. 10. 2013 14:00Slavoj Praha BSKST Děčín2:8
527. 10. 2013 10:00Baník HavířovSKST Vlašim B7:3
527. 10. 2013 10:00Moravská Slavia BrnoSK Jihlava8:2
527. 10. 2013 10:00SKST Hodonín BSVS Hradec Králové B10:0
527. 10. 2013 08:30KST GMC BlanskoTTC Ústí nad Orlicí10:0
527. 10. 2013 10:00SF SKK El Nino PrahaSKST Děčín4:6
527. 10. 2013 10:00Slavoj Praha BSlovan Bohnice3:7
609. 11. 2013 15:00SK JihlavaSlovan Bohnice0:10
609. 11. 2013 15:00SKST Vlašim BSKST Děčín7:3
609. 11. 2013 15:00TTC Ústí nad OrlicíSF SKK El Nino Praha1:9
609. 11. 2013 13:00SVS Hradec Králové BSlavoj Praha B8:2
630. 10. 2013 16:00Baník HavířovSKST Hodonín B4:6
609. 11. 2013 13:30Moravská Slavia BrnoKST GMC Blansko6:4
710. 11. 2013 10:00SK JihlavaSKST Děčín4:6
710. 11. 2013 10:00SKST Vlašim BSlovan Bohnice6:4
710. 11. 2013 10:00TTC Ústí nad OrlicíSlavoj Praha B5:5
710. 11. 2013 08:00SVS Hradec Králové BSF SKK El Nino Praha7:3
722. 10. 2013 17:00Baník HavířovKST GMC Blansko6:4
710. 11. 2013 08:30Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín B10:0
823. 11. 2013 15:00SKST Hodonín BSK Jihlava10:0
823. 11. 2013 13:30KST GMC BlanskoSKST Vlašim B5:5
823. 11. 2013 17:00SF SKK El Nino PrahaBaník Havířov1:9
823. 11. 2013 14:00Slavoj Praha BMoravská Slavia Brno3:7
823. 11. 2013 15:00Slovan BohniceTTC Ústí nad Orlicí10:0
823. 11. 2013 13:30SKST DěčínSVS Hradec Králové B1:9
924. 11. 2013 10:00SKST Hodonín BSKST Vlašim B8:2
924. 11. 2013 08:30KST GMC BlanskoSK Jihlava10:0
924. 11. 2013 10:00SF SKK El Nino PrahaMoravská Slavia Brno3:7
924. 11. 2013 10:00Slavoj Praha BBaník Havířov0:10
924. 11. 2013 10:00Slovan BohniceSVS Hradec Králové B7:3
924. 11. 2013 10:00SKST DěčínTTC Ústí nad Orlicí6:4
1007. 12. 2013 15:00TTC Ústí nad OrlicíSK Jihlava4:6
1007. 12. 2013 10:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim B3:7
1007. 12. 2013 15:00Baník HavířovSlovan Bohnice4:6
1007. 12. 2013 13:30Moravská Slavia BrnoSKST Děčín2:8
1007. 12. 2013 14:00SKST Hodonín BSF SKK El Nino Praha10:0
1007. 12. 2013 13:30KST GMC BlanskoSlavoj Praha B8:2
1108. 12. 2013 10:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Vlašim B2:8
1108. 12. 2013 08:00SVS Hradec Králové BSK Jihlava9:1
1108. 12. 2013 10:00Baník HavířovSKST Děčín4:6
1108. 12. 2013 08:30Moravská Slavia BrnoSlovan Bohnice2:8
1108. 12. 2013 10:00SKST Hodonín BSlavoj Praha B9:1
1108. 12. 2013 08:30KST GMC BlanskoSF SKK El Nino Praha7:3
1211. 01. 2014 15:00SVS Hradec Králové BTTC Ústí nad Orlicí9:1
1211. 01. 2014 15:00Moravská Slavia BrnoBaník Havířov2:8
1211. 01. 2014 10:30KST GMC BlanskoSKST Hodonín B5:5
1211. 01. 2014 14:00Slavoj Praha BSF SKK El Nino Praha5:5
1211. 01. 2014 15:00SKST DěčínSlovan Bohnice2:8
1211. 01. 2014 15:00SKST Vlašim BSK Jihlava10:0
1325. 01. 2014 17:00SF SKK El Nino PrahaSK Jihlava10:0
1325. 01. 2014 14:00Slavoj Praha BSKST Vlašim B2:8
1325. 01. 2014 15:00SKST Hodonín BSlovan Bohnice5:5
1325. 01. 2014 13:30KST GMC BlanskoSKST Děčín9:1
1325. 01. 2014 15:00Baník HavířovTTC Ústí nad Orlicí5:5
1325. 01. 2014 13:30Moravská Slavia BrnoSVS Hradec Králové B4:6
1426. 01. 2014 10:00Slavoj Praha BSK Jihlava6:4
1426. 01. 2014 10:00SF SKK El Nino PrahaSKST Vlašim B6:4
1425. 01. 2014 10:00KST GMC BlanskoSlovan Bohnice5:5
1426. 01. 2014 10:00SKST Hodonín BSKST Děčín7:3
1426. 01. 2014 08:30Moravská Slavia BrnoTTC Ústí nad Orlicí10:0
1426. 01. 2014 10:00Baník HavířovSVS Hradec Králové B8:2
1508. 02. 2014 15:00SK JihlavaBaník Havířov1:9
1508. 02. 2014 15:00SKST Vlašim BMoravská Slavia Brno6:4
1508. 02. 2014 15:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Hodonín B0:10
1508. 02. 2014 15:00
sp.hala ve Voděradech
SVS Hradec Králové BKST GMC Blansko2:8
1508. 02. 2014 13:30Slovan BohniceSF SKK El Nino Praha8:2
1508. 02. 2014 13:30SKST DěčínSlavoj Praha B6:4
1609. 02. 2014 10:00SKST Vlašim BBaník Havířov2:8
1609. 02. 2014 10:00SK JihlavaMoravská Slavia Brno5:5
1609. 02. 2014 08:30
sp.hala ve Voděradech
SVS Hradec Králové BSKST Hodonín B4:6
1609. 02. 2014 10:00TTC Ústí nad OrlicíKST GMC Blansko4:6
1609. 02. 2014 10:00SKST DěčínSF SKK El Nino Praha3:7
1609. 02. 2014 10:00Slovan BohniceSlavoj Praha B7:3
1722. 02. 2014 15:00Slovan BohniceSK Jihlava8:2
1722. 02. 2014 13:30SKST DěčínSKST Vlašim B0:10
1722. 02. 2014 17:00SF SKK El Nino PrahaTTC Ústí nad Orlicí7:3
1722. 02. 2014 14:00Slavoj Praha BSVS Hradec Králové B0:10
1721. 02. 2014 11:00SKST Hodonín BBaník Havířov2:8
1722. 02. 2014 11:00KST GMC BlanskoMoravská Slavia Brno8:2
1823. 02. 2014 10:00SKST DěčínSK Jihlava6:4
1823. 02. 2014 10:00Slovan BohniceSKST Vlašim B9:1
1823. 02. 2014 10:00Slavoj Praha BTTC Ústí nad Orlicí5:5
1823. 02. 2014 10:00SF SKK El Nino PrahaSVS Hradec Králové B3:7
1821. 02. 2014 18:00KST GMC BlanskoBaník Havířov2:8
1823. 02. 2014 10:00SKST Hodonín BMoravská Slavia Brno3:7
1901. 03. 2014 19:00SK JihlavaSKST Hodonín B2:8
1908. 03. 2014 10:00SKST Vlašim BKST GMC Blansko7:3
1905. 03. 2014 15:00
v herně El Niňa
Baník HavířovSF SKK El Nino Praha10:0
1908. 03. 2014 13:30Moravská Slavia BrnoSlavoj Praha B8:2
1908. 03. 2014 15:00TTC Ústí nad OrlicíSlovan Bohnice1:9
1908. 03. 2014 13:30SVS Hradec Králové BSKST Děčín8:2
2027. 02. 2014 18:00SKST Vlašim BSKST Hodonín B7:3
2008. 03. 2014 15:00SK JihlavaKST GMC Blansko4:6
2009. 03. 2014 08:30Moravská Slavia BrnoSF SKK El Nino Praha5:5
2005. 03. 2014 18:00
v herně Slavoje Praha
Baník HavířovSlavoj Praha B7:3
2009. 03. 2014 08:30SVS Hradec Králové BSlovan Bohnice5:5
2009. 03. 2014 10:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Děčín6:4
2122. 03. 2014 15:00SK JihlavaTTC Ústí nad Orlicí5:5
2122. 03. 2014 15:00SKST Vlašim BSVS Hradec Králové B5:5
2122. 03. 2014 13:30Slovan BohniceBaník Havířov3:7
2122. 03. 2014 13:30SKST DěčínMoravská Slavia Brno7:3
2122. 03. 2014 15:00SF SKK El Nino PrahaSKST Hodonín B5:5
2122. 03. 2014 14:00Slavoj Praha BKST GMC Blansko3:7
2223. 03. 2014 08:30SKST Vlašim BTTC Ústí nad Orlicí8:2
2223. 03. 2014 10:00SK JihlavaSVS Hradec Králové B3:7
2223. 03. 2014 10:00SKST DěčínBaník Havířov0:10
2223. 03. 2014 08:30Slovan BohniceMoravská Slavia Brno7:3
2222. 03. 2014 18:00Slavoj Praha BSKST Hodonín B2:8
2222. 03. 2014 10:00SF SKK El Nino PrahaKST GMC Blansko5:5
2.liga skupina A
119. 09. 2013 00:01Sokol Plzeň V ASokol Plzeň V B8:2
118. 09. 2013 18:00ABC Branik AABC Branik B5:5
120. 09. 2013 18:00Union Plzeň AUnion Plzeň B8:2
128. 09. 2013 10:30Sokol České BudějoviceJiskra Bechyně4:6
128. 09. 2013 10:30Sokol Nusle BStadion Žižkov7:3
128. 09. 2013 10:30Sokol StodůlkySlovan Bohnice B6:4
128. 09. 2013 10:30Elizza PrahaABC Branik A4:6
128. 09. 2013 14:00Elizza PrahaABC Branik B0:10
212. 10. 2013 09:00Sokol StodůlkyABC Branik A5:5
212. 10. 2013 09:00Slovan Bohnice BABC Branik B6:4
212. 10. 2013 09:30Union Plzeň ASokol Plzeň V A7:3
212. 10. 2013 09:30Union Plzeň BSokol Plzeň V B6:4
212. 10. 2013 10:30Sokol České BudějoviceSokol Nusle B0:10
212. 10. 2013 10:30Jiskra BechyněStadion Žižkov1:9
212. 10. 2013 13:00Sokol StodůlkyElizza Praha8:2
312. 10. 2013 15:30Sokol StodůlkyABC Branik B5:5
312. 10. 2013 12:30Slovan Bohnice BABC Branik A6:4
312. 10. 2013 13:00Union Plzeň ASokol Plzeň V B5:5
312. 10. 2013 13:00Union Plzeň BSokol Plzeň V A7:3
312. 10. 2013 15:00Sokol České BudějoviceStadion Žižkov2:8
312. 10. 2013 15:00Jiskra BechyněSokol Nusle B1:9
312. 10. 2013 17:30Slovan Bohnice BElizza Praha7:3
426. 10. 2013 10:30Sokol Nusle BSokol Stodůlky3:7
426. 10. 2013 10:30Stadion ŽižkovSlovan Bohnice B9:1
426. 10. 2013 09:30Sokol Plzeň V ASokol České Budějovice7:3
426. 10. 2013 09:30Sokol Plzeň V BJiskra Bechyně6:4
426. 10. 2013 09:30ABC Branik AUnion Plzeň A4:6
426. 10. 2013 16:00ABC Branik BUnion Plzeň B8:2
426. 10. 2013 16:30Elizza PrahaUnion Plzeň A3:7
526. 10. 2013 14:30Sokol Nusle BSlovan Bohnice B4:6
526. 10. 2013 14:30Stadion ŽižkovSokol Stodůlky5:5
526. 10. 2013 13:00Sokol Plzeň V AJiskra Bechyně8:2
526. 10. 2013 13:00Sokol Plzeň V BSokol České Budějovice5:5
526. 10. 2013 13:30ABC Branik AUnion Plzeň B3:7
526. 10. 2013 13:00ABC Branik BUnion Plzeň A3:7
526. 10. 2013 09:30Elizza PrahaUnion Plzeň B4:6
609. 11. 2013 10:30Sokol StodůlkyUnion Plzeň A9:1
609. 11. 2013 10:30Slovan Bohnice BUnion Plzeň B6:4
609. 11. 2013 09:30Sokol České BudějoviceABC Branik A2:8
609. 11. 2013 09:30Jiskra BechyněABC Branik B4:6
609. 11. 2013 10:30Sokol Nusle BSokol Plzeň V A4:6
609. 11. 2013 10:30Stadion ŽižkovSokol Plzeň V B5:5
609. 11. 2013 13:00Sokol České BudějoviceElizza Praha5:5
709. 11. 2013 15:00Sokol StodůlkyUnion Plzeň B7:3
709. 11. 2013 16:00Slovan Bohnice BUnion Plzeň A4:6
709. 11. 2013 15:30Sokol České BudějoviceABC Branik B4:6
709. 11. 2013 13:30Jiskra BechyněABC Branik A2:8
709. 11. 2013 14:30Sokol Nusle BSokol Plzeň V B9:1
709. 11. 2013 14:30Stadion ŽižkovSokol Plzeň V A2:8
709. 11. 2013 16:30Jiskra BechyněElizza Praha3:7
823. 11. 2013 09:30Sokol Plzeň V ASokol Stodůlky3:7
823. 11. 2013 09:30Sokol Plzeň V BSlovan Bohnice B3:7
823. 11. 2013 09:30ABC Branik ASokol Nusle B4:6
823. 11. 2013 16:00ABC Branik BStadion Žižkov8:2
823. 11. 2013 09:30Union Plzeň ASokol České Budějovice8:2
823. 11. 2013 09:30Union Plzeň BJiskra Bechyně9:1
823. 11. 2013 16:30Elizza PrahaSokol Nusle B2:8
923. 11. 2013 13:00Sokol Plzeň V ASlovan Bohnice B3:7
923. 11. 2013 13:00Sokol Plzeň V BSokol Stodůlky3:7
923. 11. 2013 13:30ABC Branik AStadion Žižkov5:5
923. 11. 2013 13:00ABC Branik BSokol Nusle B5:5
923. 11. 2013 13:00Union Plzeň AJiskra Bechyně8:2
923. 11. 2013 13:00Union Plzeň BSokol České Budějovice8:2
923. 11. 2013 09:30Elizza PrahaStadion Žižkov6:4
1007. 12. 2013 10:30Sokol České BudějoviceSokol Stodůlky2:8
1007. 12. 2013 10:30Jiskra BechyněSlovan Bohnice B4:6
1007. 12. 2013 10:30Sokol Nusle BUnion Plzeň A7:3
1007. 12. 2013 10:30Stadion ŽižkovUnion Plzeň B3:7
1007. 12. 2013 10:00Sokol Plzeň V AABC Branik A5:5
1007. 12. 2013 10:30Sokol Plzeň V BABC Branik B1:9
1007. 12. 2013 13:30Sokol Plzeň V AElizza Praha6:4
1107. 12. 2013 15:00Sokol České BudějoviceSlovan Bohnice B6:4
1107. 12. 2013 15:00Jiskra BechyněSokol Stodůlky2:8
1107. 12. 2013 14:30Sokol Nusle BUnion Plzeň B8:2
1107. 12. 2013 14:30Stadion ŽižkovUnion Plzeň A8:2
1107. 12. 2013 16:00Sokol Plzeň V AABC Branik B4:6
1107. 12. 2013 13:30Sokol Plzeň V BABC Branik A3:7
1107. 12. 2013 08:00Sokol Plzeň V BElizza Praha4:6
1220. 09. 2013 00:00Sokol Plzeň V BSokol Plzeň V A8:2
1225. 09. 2013 18:00ABC Branik BABC Branik A5:5
1223. 09. 2013 18:00Union Plzeň BUnion Plzeň A7:3
1211. 01. 2014 10:30Jiskra BechyněSokol České Budějovice4:6
1211. 01. 2014 10:30Stadion ŽižkovSokol Nusle B7:3
1211. 01. 2014 10:30Slovan Bohnice BSokol Stodůlky3:7
1211. 01. 2014 10:30ABC Branik AElizza Praha2:8
1211. 01. 2014 14:00ABC Branik BElizza Praha10:0
1325. 01. 2014 09:30ABC Branik ASokol Stodůlky4:6
1325. 01. 2014 16:00ABC Branik BSlovan Bohnice B4:6
1325. 01. 2014 09:30Sokol Plzeň V AUnion Plzeň A1:9
1325. 01. 2014 09:30Sokol Plzeň V BUnion Plzeň B3:7
1325. 01. 2014 10:30Sokol Nusle BSokol České Budějovice8:2
1325. 01. 2014 10:30Stadion ŽižkovJiskra Bechyně8:2
1325. 01. 2014 16:30Elizza PrahaSokol Stodůlky7:3
1425. 01. 2014 13:00ABC Branik BSokol Stodůlky4:6
1425. 01. 2014 13:30ABC Branik ASlovan Bohnice B3:7
1425. 01. 2014 13:00Sokol Plzeň V BUnion Plzeň A5:5
1425. 01. 2014 13:00Sokol Plzeň V AUnion Plzeň B