Výsledky
Divize mužů
112. 10. 2013 16:00TJ MSV Studénka ATTC MG Odra GAS Vratimov A6:10
112. 10. 2013 17:00TJ TŽ Třinec BSK Slávia Orlová A9:9
112. 10. 2013 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ TŽ Třinec A2:10
112. 10. 2013 17:00Vento Komorní Lhotka ATTC Frýdlant A4:10
112. 10. 2013 17:00KST Robot Mokré Lazce BSK Svinov A5:10
112. 10. 2013 17:001. PM Ostrava ATJ Sokol Nová Bělá A8:10
213. 10. 2013 10:00TJ MSV Studénka ASK Slávia Orlová A9:9
213. 10. 2013 10:00TJ TŽ Třinec BTTC MG Odra GAS Vratimov A10:6
213. 10. 2013 10:00SK Stolní tenis Pstruží ATTC Frýdlant A5:10
213. 10. 2013 10:00Vento Komorní Lhotka ATJ TŽ Třinec A3:10
213. 10. 2013 10:00KST Robot Mokré Lazce BTJ Sokol Nová Bělá A6:10
213. 10. 2013 10:001. PM Ostrava ASK Svinov A10:5
326. 10. 2013 18:00SK Svinov ATJ MSV Studénka A5:10
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Nová Bělá ATJ TŽ Třinec B10:2
326. 10. 2013 17:00TJ TŽ Třinec AKST Robot Mokré Lazce B10:0
326. 10. 2013 17:00TTC Frýdlant A1. PM Ostrava A10:5
326. 10. 2013 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ASK Stolní tenis Pstruží A9:9
326. 10. 2013 17:00SK Slávia Orlová AVento Komorní Lhotka A7:10
427. 10. 2013 10:00SK Svinov ATJ TŽ Třinec B10:0
424. 10. 2013 19:15TJ Sokol Nová Bělá ATJ MSV Studénka A4:10
419. 10. 2013 16:00TJ TŽ Třinec A1. PM Ostrava A10:1
427. 10. 2013 10:00TTC Frýdlant AKST Robot Mokré Lazce B10:2
427. 10. 2013 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov AVento Komorní Lhotka A10:8
427. 10. 2013 10:00SK Slávia Orlová ASK Stolní tenis Pstruží A10:7
509. 11. 2013 10:00TJ MSV Studénka ASK Stolní tenis Pstruží A10:8
509. 11. 2013 17:00TJ TŽ Třinec BVento Komorní Lhotka A9:9
509. 11. 2013 17:00KST Robot Mokré Lazce BTTC MG Odra GAS Vratimov A3:10
509. 11. 2013 17:001. PM Ostrava ASK Slávia Orlová A10:6
509. 11. 2013 17:00SK Svinov ATJ TŽ Třinec A9:9
509. 11. 2013 17:00TJ Sokol Nová Bělá ATTC Frýdlant A3:10
607. 11. 2013 17:30TJ MSV Studénka AVento Komorní Lhotka A10:4
610. 11. 2013 10:00TJ TŽ Třinec BSK Stolní tenis Pstruží A10:8
610. 11. 2013 10:00KST Robot Mokré Lazce BSK Slávia Orlová A6:10
610. 11. 2013 10:001. PM Ostrava ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:7
610. 11. 2013 10:00SK Svinov ATTC Frýdlant A7:10
610. 11. 2013 10:00TJ Sokol Nová Bělá ATJ TŽ Třinec A1:10
723. 11. 2013 17:00TJ TŽ Třinec ATJ MSV Studénka A10:2
723. 11. 2013 17:00TTC Frýdlant ATJ TŽ Třinec B10:3
723. 11. 2013 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ASK Svinov A9:9
723. 11. 2013 17:00SK Slávia Orlová ATJ Sokol Nová Bělá A6:10
723. 11. 2013 17:00SK Stolní tenis Pstruží AKST Robot Mokré Lazce B7:10
723. 11. 2013 17:00Vento Komorní Lhotka A1. PM Ostrava A5:10
821. 09. 2013 16:00TJ TŽ Třinec ATJ TŽ Třinec B10:4
824. 11. 2013 10:00TTC Frýdlant ATJ MSV Studénka A10:8
824. 11. 2013 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ Sokol Nová Bělá A10:7
824. 11. 2013 10:00SK Slávia Orlová ASK Svinov A4:10
824. 11. 2013 10:00SK Stolní tenis Pstruží A1. PM Ostrava A5:10
824. 11. 2013 10:00Vento Komorní Lhotka AKST Robot Mokré Lazce B10:8
907. 12. 2013 17:00KST Robot Mokré Lazce BTJ MSV Studénka A2:10
907. 12. 2013 17:001. PM Ostrava ATJ TŽ Třinec B10:2
907. 12. 2013 17:00SK Svinov ASK Stolní tenis Pstruží A10:4
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Nová Bělá AVento Komorní Lhotka A10:4
901. 12. 2013 09:30TJ TŽ Třinec ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:3
907. 12. 2013 17:00TTC Frýdlant ASK Slávia Orlová A10:3
1008. 12. 2013 10:00KST Robot Mokré Lazce BTJ TŽ Třinec B10:6
1008. 12. 2013 10:001. PM Ostrava ATJ MSV Studénka A6:10
1008. 12. 2013 10:00SK Svinov AVento Komorní Lhotka A10:4
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Nová Bělá ASK Stolní tenis Pstruží A9:9
1008. 12. 2013 10:00TJ TŽ Třinec ASK Slávia Orlová A10:3
1008. 12. 2013 10:00TTC Frýdlant ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:3
1120. 12. 2013 18:00KST Robot Mokré Lazce B1. PM Ostrava A10:7
1121. 12. 2013 17:00SK Svinov ATJ Sokol Nová Bělá A10:3
1114. 12. 2013 17:00TJ TŽ Třinec ATTC Frýdlant A10:3
1130. 11. 2013 16:00TTC MG Odra GAS Vratimov ASK Slávia Orlová A10:2
1121. 12. 2013 17:00SK Stolní tenis Pstruží AVento Komorní Lhotka A10:7
1114. 12. 2013 15:00TJ MSV Studénka ATJ TŽ Třinec B10:1
1209. 01. 2014 18:001. PM Ostrava AKST Robot Mokré Lazce BWO
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Nová Bělá ASK Svinov A7:10
1211. 01. 2014 17:00TTC Frýdlant ATJ TŽ Třinec A10:8
1211. 01. 2014 14:00SK Slávia Orlová ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:6
1211. 01. 2014 17:00Vento Komorní Lhotka ASK Stolní tenis Pstruží A7:10
1211. 01. 2014 17:00TJ TŽ Třinec BTJ MSV Studénka A5:10
1325. 01. 2014 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ MSV Studénka A3:10
1325. 01. 2014 17:00SK Slávia Orlová ATJ TŽ Třinec B10:4
1325. 01. 2014 17:00TJ TŽ Třinec ASK Stolní tenis Pstruží A10:1
1325. 01. 2014 17:00TTC Frýdlant AVento Komorní Lhotka A10:2
1318. 01. 2014 11:00SK Svinov AKST Robot Mokré Lazce B10:7
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Nová Bělá A1. PM Ostrava A10:8
1426. 01. 2014 10:00SK Slávia Orlová ATJ MSV Studénka A3:10
1426. 01. 2014 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ TŽ Třinec B6:10
1426. 01. 2014 10:00TTC Frýdlant ASK Stolní tenis Pstruží A10:6
1426. 01. 2014 10:00TJ TŽ Třinec AVento Komorní Lhotka A10:0
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Nová Bělá AKST Robot Mokré Lazce B10:8
1419. 01. 2014 10:00SK Svinov A1. PM Ostrava A5:10
1508. 02. 2014 16:00TJ MSV Studénka ASK Svinov A10:4
1508. 02. 2014 17:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Nová Bělá A10:7
1508. 02. 2014 17:00KST Robot Mokré Lazce BTJ TŽ Třinec A10:5
1508. 02. 2014 17:001. PM Ostrava ATTC Frýdlant A2:10
1508. 02. 2014 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:6
1508. 02. 2014 17:00Vento Komorní Lhotka ASK Slávia Orlová A5:10
1609. 02. 2014 10:00TJ TŽ Třinec BSK Svinov A10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ MSV Studénka ATJ Sokol Nová Bělá A10:4
1609. 02. 2014 10:001. PM Ostrava ATJ TŽ Třinec A2:10
1609. 02. 2014 10:00KST Robot Mokré Lazce BTTC Frýdlant A10:7
1609. 02. 2014 10:00Vento Komorní Lhotka ATTC MG Odra GAS Vratimov A7:10
1609. 02. 2014 10:00SK Stolní tenis Pstruží ASK Slávia Orlová A8:10
1722. 02. 2014 17:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ MSV Studénka A10:5
1722. 02. 2014 17:00Vento Komorní Lhotka ATJ TŽ Třinec B10:8
1722. 02. 2014 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov AKST Robot Mokré Lazce B6:10
1722. 02. 2014 17:00SK Slávia Orlová A1. PM Ostrava A6:10
1722. 02. 2014 17:00TJ TŽ Třinec ASK Svinov A10:3
1722. 02. 2014 17:00TTC Frýdlant ATJ Sokol Nová Bělá A10:0
1823. 02. 2014 10:00Vento Komorní Lhotka ATJ MSV Studénka A2:10
1823. 02. 2014 10:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ TŽ Třinec B10:5
1823. 02. 2014 10:00SK Slávia Orlová AKST Robot Mokré Lazce B5:10
1823. 02. 2014 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov A1. PM Ostrava A2:10
1823. 02. 2014 10:00TTC Frýdlant ASK Svinov A10:2
1823. 02. 2014 10:00TJ TŽ Třinec ATJ Sokol Nová Bělá A10:0
1908. 03. 2014 16:00TJ MSV Studénka ATJ TŽ Třinec A10:7
1908. 03. 2014 17:00TJ TŽ Třinec BTTC Frýdlant A1:10
1908. 03. 2014 17:00SK Svinov ATTC MG Odra GAS Vratimov A10:4
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Nová Bělá ASK Slávia Orlová A10:8
1908. 03. 2014 17:00KST Robot Mokré Lazce BSK Stolní tenis Pstruží A8:10
1908. 03. 2014 17:001. PM Ostrava AVento Komorní Lhotka A10:5
2022. 09. 2013 10:00TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec A3:10
2009. 03. 2014 10:00TJ MSV Studénka ATTC Frýdlant A4:10
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Nová Bělá ATTC MG Odra GAS Vratimov A9:9
2009. 03. 2014 10:00SK Svinov ASK Slávia Orlová A10:7
2009. 03. 2014 10:001. PM Ostrava ASK Stolní tenis Pstruží A5:10
2009. 03. 2014 10:00KST Robot Mokré Lazce BVento Komorní Lhotka A4:10
2122. 03. 2014 16:00TJ MSV Studénka AKST Robot Mokré Lazce B7:10
2122. 03. 2014 17:00TJ TŽ Třinec B1. PM Ostrava A9:9
2122. 03. 2014 17:00SK Stolní tenis Pstruží ASK Svinov A10:4
2122. 03. 2014 17:00Vento Komorní Lhotka ATJ Sokol Nová Bělá A4:10
2122. 03. 2014 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATJ TŽ Třinec A4:10
2122. 03. 2014 17:00SK Slávia Orlová ATTC Frýdlant A5:10
2223. 03. 2014 10:00TJ TŽ Třinec BKST Robot Mokré Lazce B10:8
2220. 03. 2014 17:30TJ MSV Studénka A1. PM Ostrava A9:9
2223. 03. 2014 10:00Vento Komorní Lhotka ASK Svinov A3:10
2223. 03. 2014 10:00SK Stolní tenis Pstruží ATJ Sokol Nová Bělá A4:10
2223. 03. 2014 10:00SK Slávia Orlová ATJ TŽ Třinec A9:9
2223. 03. 2014 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov ATTC Frýdlant A9:9
Krajská soutěž I.třídy
112. 10. 2013 10:00TJ Odry ASKST Český Těšín A5:10
112. 10. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Lískovec A10:6
112. 10. 2013 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Klimkovice A4:10
112. 10. 2013 17:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Hrabůvka A10:0
112. 10. 2013 17:00TTC Bolatice ATTC Siko Orlová D10:7
112. 10. 2013 15:00TJ Sokol Kateřinky ABSK Malenovice A10:7
213. 10. 2013 10:00TJ Odry ATJ Sokol Lískovec A7:10
213. 10. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. ASKST Český Těšín A10:2
213. 10. 2013 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Hrabůvka A2:10
213. 10. 2013 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Klimkovice A10:7
213. 10. 2013 10:00TTC Bolatice ABSK Malenovice A6:10
213. 10. 2013 14:00TJ Sokol Kateřinky ATTC Siko Orlová D9:9
326. 10. 2013 17:30TTC Siko Orlová DTJ Odry A10:7
326. 10. 2013 17:00BSK Malenovice ATJ Frenštát p. R. A3:10
325. 10. 2013 19:30TJ Sokol Klimkovice ATTC Bolatice A9:9
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Kateřinky A3:10
326. 10. 2013 17:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Brušperk B10:1
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Ostrava KST D10:8
427. 10. 2013 12:30TTC Siko Orlová DTJ Frenštát p. R. A6:10
427. 10. 2013 11:00BSK Malenovice ATJ Odry A10:5
427. 10. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Kateřinky A7:10
423. 10. 2013 18:30TJ Sokol Hrabůvka ATTC Bolatice A2:10
427. 10. 2013 12:00SKST Český Těšín ATJ Ostrava KST D7:10
427. 10. 2013 10:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Brušperk B10:3
509. 11. 2013 10:00TJ Odry ATJ Sokol Brušperk B10:1
509. 11. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Ostrava KST D7:10
509. 11. 2013 17:00TTC Bolatice ASKST Český Těšín A10:2
509. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Lískovec A10:6
509. 11. 2013 17:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Klimkovice A10:5
509. 11. 2013 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Hrabůvka A10:3
610. 11. 2013 10:00TJ Odry ATJ Ostrava KST D8:10
610. 11. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Brušperk B10:0
610. 11. 2013 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Lískovec A10:3
610. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kateřinky ASKST Český Těšín A10:5
610. 11. 2013 12:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Hrabůvka A10:4
610. 11. 2013 11:00BSK Malenovice ATJ Sokol Klimkovice A10:8
723. 11. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Odry A5:10
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Frenštát p. R. A3:10
719. 11. 2013 17:00SKST Český Těšín ATTC Siko Orlová D10:0
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Lískovec ABSK Malenovice A10:8
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC Bolatice A3:10
723. 11. 2013 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Kateřinky A10:0
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Frenštát p. R. A6:10
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Odry A2:10
824. 11. 2013 12:00SKST Český Těšín ABSK Malenovice A5:10
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Lískovec ATTC Siko Orlová D10:7
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Kateřinky A4:10
824. 11. 2013 10:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice A7:10
907. 12. 2013 17:00TTC Bolatice ATJ Odry A10:2
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Frenštát p. R. A9:9
907. 12. 2013 17:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Brušperk B10:8
907. 12. 2013 17:00BSK Malenovice ATJ Ostrava KST D6:10
907. 12. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ASKST Český Těšín A7:10
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Lískovec A2:10
1008. 12. 2013 10:00TTC Bolatice ATJ Frenštát p. R. A10:8
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Odry A10:4
1008. 12. 2013 12:30TTC Siko Orlová DTJ Ostrava KST D10:8
1008. 12. 2013 11:00BSK Malenovice ATJ Sokol Brušperk B10:3
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Lískovec A5:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Hrabůvka ASKST Český Těšín A6:10
1121. 12. 2013 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Kateřinky A10:2
1121. 12. 2013 17:30TTC Siko Orlová DBSK Malenovice A10:8
1118. 12. 2013 18:30TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Hrabůvka A10:2
1117. 12. 2013 17:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Lískovec A10:7
1121. 12. 2013 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Ostrava KST D3:10
1121. 12. 2013 10:00TJ Odry ATJ Frenštát p. R. A6:10
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky ATTC Bolatice A6:10
1211. 01. 2014 17:00BSK Malenovice ATTC Siko Orlová D10:2
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Klimkovice A6:10
1210. 01. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ASKST Český Těšín A8:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Brušperk B10:1
1211. 01. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Odry A10:6
1325. 01. 2014 17:00SKST Český Těšín ATJ Odry A10:8
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Frenštát p. R. A6:10
1325. 01. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Brušperk B10:3
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Ostrava KST D2:10
1325. 01. 2014 17:30TTC Siko Orlová DTTC Bolatice A3:10
1325. 01. 2014 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Kateřinky A10:6
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Lískovec ATJ Odry A7:10
1426. 01. 2014 12:00SKST Český Těšín ATJ Frenštát p. R. A8:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Brušperk B10:2
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Ostrava KST D10:5
1426. 01. 2014 10:00BSK Malenovice ATTC Bolatice A10:8
1426. 01. 2014 12:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Kateřinky A10:2
1508. 02. 2014 10:00TJ Odry ATTC Siko Orlová D10:1
1508. 02. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. ABSK Malenovice A5:10
1508. 02. 2014 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Klimkovice A10:2
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Hrabůvka A10:2
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Brušperk BSKST Český Těšín A1:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Lískovec A9:9
1609. 02. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATTC Siko Orlová D10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Odry ABSK Malenovice A6:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Klimkovice A10:8
1609. 02. 2014 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Hrabůvka A10:2
1609. 02. 2014 10:00TJ Ostrava KST DSKST Český Těšín A10:3
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Lískovec A0:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Odry A0:10
1701. 03. 2014 16:00
kolize s 2. a 3.ligou
TJ Ostrava KST DTJ Frenštát p. R. A5:10
1722. 02. 2014 10:00SKST Český Těšín ATTC Bolatice A5:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Kateřinky A10:8
1722. 02. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ATTC Siko Orlová D10:0
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Hrabůvka ABSK Malenovice A6:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Ostrava KST DTJ Odry A9:9
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Frenštát p. R. A0:10
1818. 02. 2014 18:00TJ Sokol Lískovec ATTC Bolatice A4:10
1823. 02. 2014 12:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Kateřinky A9:9
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Hrabůvka ATTC Siko Orlová D2:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ABSK Malenovice A10:8
1908. 03. 2014 10:00TJ Odry ATJ Sokol Klimkovice A10:6
1908. 03. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Hrabůvka A10:1
1907. 03. 2014 17:00TTC Siko Orlová DSKST Český Těšín A10:5
1908. 03. 2014 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Lískovec A10:6
1907. 03. 2014 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Brušperk B10:1
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Ostrava KST D10:1
2009. 03. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Klimkovice A10:8
2009. 03. 2014 10:00TJ Odry ATJ Sokol Hrabůvka A10:0
2009. 03. 2014 11:00BSK Malenovice ASKST Český Těšín A9:9
2009. 03. 2014 12:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Lískovec A10:8
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Brušperk B10:0
2009. 03. 2014 10:00TTC Bolatice ATJ Ostrava KST D10:5
2122. 03. 2014 10:00TJ Odry ATTC Bolatice A4:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Kateřinky A10:3
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC Siko Orlová D1:10
2122. 03. 2014 10:00TJ Ostrava KST DBSK Malenovice A10:7
2122. 03. 2014 17:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Klimkovice A10:5
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Hrabůvka A10:1
2223. 03. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATTC Bolatice A10:8
2223. 03. 2014 10:00TJ Odry ATJ Sokol Kateřinky A8:10
2217. 03. 2014 18:00TJ Ostrava KST DTTC Siko Orlová D9:9
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Brušperk BBSK Malenovice A1:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Klimkovice A9:9
2223. 03. 2014 12:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Hrabůvka A10:0
Krajská soutěž II.třídy sk.A
112. 10. 2013 17:00TTC Frýdlant BSKST Český Těšín B10:2
112. 10. 2013 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Ropice A10:6
112. 10. 2013 17:00TJ Slezan FM ATJ Frenštát p. R. B10:2
112. 10. 2013 14:00Vento Komorní Lhotka BOrel Paskov A8:10
112. 10. 2013 10:00SKST Baník Havířov DTJ Nový Jičín B10:0
112. 10. 2013 17:00TJ Slovan VOKD Karviná ATJ Mořkov A10:3
213. 10. 2013 10:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Ropice A10:8
213. 10. 2013 14:00TJ TŽ Třinec CSKST Český Těšín B10:4
213. 10. 2013 10:00TJ Slezan FM AOrel Paskov A6:10
213. 10. 2013 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Frenštát p. R. B10:5
213. 10. 2013 14:00SKST Baník Havířov DTJ Mořkov A10:4
213. 10. 2013 10:00TJ Slovan VOKD Karviná ATJ Nový Jičín B10:6
326. 10. 2013 17:00TJ Nový Jičín BTTC Frýdlant B7:10
326. 10. 2013 17:00TJ Mořkov ATJ TŽ Třinec C4:10
326. 10. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. BSKST Baník Havířov D1:10
326. 10. 2013 17:00Orel Paskov ATJ Slovan VOKD Karviná A9:9
326. 10. 2013 14:00SKST Český Těšín BTJ Slezan FM A3:10
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Ropice AVento Komorní Lhotka B5:10
427. 10. 2013 10:00TJ Nový Jičín BTJ TŽ Třinec C3:10
427. 10. 2013 10:00TJ Mořkov ATTC Frýdlant B5:10
427. 10. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. BTJ Slovan VOKD Karviná A2:10
427. 10. 2013 10:00Orel Paskov ASKST Baník Havířov D2:10
427. 10. 2013 09:00SKST Český Těšín BVento Komorní Lhotka B8:10
427. 10. 2013 10:00TJ Sokol Ropice ATJ Slezan FM A10:3
509. 11. 2013 17:00TTC Frýdlant BTJ Slezan FM A8:10
509. 11. 2013 14:00TJ TŽ Třinec CVento Komorní Lhotka B10:7
506. 11. 2013 18:00SKST Baník Havířov DSKST Český Těšín B10:7
509. 11. 2013 17:00TJ Slovan VOKD Karviná ATJ Sokol Ropice A10:5
509. 11. 2013 17:00TJ Nový Jičín BTJ Frenštát p. R. B10:2
509. 11. 2013 17:00TJ Mořkov AOrel Paskov A8:10
610. 11. 2013 10:00TTC Frýdlant BVento Komorní Lhotka B10:4
610. 11. 2013 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Slezan FM A10:4
610. 11. 2013 14:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Ropice A10:0
610. 11. 2013 10:00TJ Slovan VOKD Karviná ASKST Český Těšín B10:6
610. 11. 2013 10:00TJ Nový Jičín BOrel Paskov A10:3
610. 11. 2013 10:00TJ Mořkov ATJ Frenštát p. R. B10:0
723. 11. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. BTTC Frýdlant B2:10
723. 11. 2013 17:00Orel Paskov ATJ TŽ Třinec C7:10
723. 11. 2013 14:00SKST Český Těšín BTJ Nový Jičín B9:9
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Ropice ATJ Mořkov A10:3
723. 11. 2013 17:00TJ Slezan FM ASKST Baník Havířov D10:8
723. 11. 2013 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Slovan VOKD Karviná A5:10
824. 11. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. BTJ TŽ Třinec C0:10
824. 11. 2013 10:00Orel Paskov ATTC Frýdlant B10:8
824. 11. 2013 09:00SKST Český Těšín BTJ Mořkov A4:10
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Ropice ATJ Nový Jičín B10:3
824. 11. 2013 10:00TJ Slezan FM ATJ Slovan VOKD Karviná A10:4
824. 11. 2013 14:00Vento Komorní Lhotka BSKST Baník Havířov D7:10
907. 12. 2013 10:00SKST Baník Havířov DTTC Frýdlant B10:6
907. 12. 2013 17:00TJ Slovan VOKD Karviná ATJ TŽ Třinec C10:4
907. 12. 2013 17:00TJ Nový Jičín BTJ Slezan FM A8:10
929. 11. 2013 18:30TJ Mořkov AVento Komorní Lhotka B2:10
907. 12. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. BSKST Český Těšín B1:10
907. 12. 2013 17:00Orel Paskov ATJ Sokol Ropice A4:10
1008. 12. 2013 14:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec C10:2
1008. 12. 2013 10:00TJ Slovan VOKD Karviná ATTC Frýdlant B4:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Nový Jičín BVento Komorní Lhotka B10:6
1008. 12. 2013 10:00TJ Mořkov ATJ Slezan FM A2:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. BTJ Sokol Ropice A1:10
1008. 12. 2013 10:00Orel Paskov ASKST Český Těšín B10:7
1104. 12. 2013 18:00SKST Baník Havířov DTJ Slovan VOKD Karviná A10:5
1121. 12. 2013 17:00TJ Nový Jičín BTJ Mořkov A10:2
1121. 12. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. BOrel Paskov A4:10
1121. 12. 2013 14:00SKST Český Těšín BTJ Sokol Ropice A10:5
1117. 12. 2013 18:00TJ Slezan FM AVento Komorní Lhotka B4:10
1121. 12. 2013 17:00TTC Frýdlant BTJ TŽ Třinec C10:7
1208. 01. 2014 18:00TJ Slovan VOKD Karviná ASKST Baník Havířov D2:10
1211. 01. 2014 17:00TJ Mořkov ATJ Nový Jičín B10:7
1211. 01. 2014 17:00Orel Paskov ATJ Frenštát p. R. B10:3
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Ropice ASKST Český Těšín B8:10
1211. 01. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Slezan FM A10:6
1211. 01. 2014 14:00TJ TŽ Třinec CTTC Frýdlant B5:10
1314. 01. 2014 17:30SKST Český Těšín BTTC Frýdlant B4:10
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Ropice ATJ TŽ Třinec C10:4
1325. 01. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. BTJ Slezan FM A2:10
1325. 01. 2014 17:00Orel Paskov AVento Komorní Lhotka B10:6
1325. 01. 2014 17:00TJ Nový Jičín BSKST Baník Havířov D1:10
1325. 01. 2014 17:00TJ Mořkov ATJ Slovan VOKD Karviná A1:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Ropice ATTC Frýdlant B10:5
1426. 01. 2014 09:00SKST Český Těšín BTJ TŽ Třinec C10:8
1426. 01. 2014 10:00Orel Paskov ATJ Slezan FM A8:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. BVento Komorní Lhotka B0:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Mořkov ASKST Baník Havířov D0:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Nový Jičín BTJ Slovan VOKD Karviná A9:9
1508. 02. 2014 17:00TTC Frýdlant BTJ Nový Jičín B10:4
1508. 02. 2014 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Mořkov A10:5
1508. 02. 2014 10:00SKST Baník Havířov DTJ Frenštát p. R. B10:0
1508. 02. 2014 17:00TJ Slovan VOKD Karviná AOrel Paskov A10:4
1508. 02. 2014 17:00TJ Slezan FM ASKST Český Těšín B10:4
1508. 02. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Ropice A8:10
1609. 02. 2014 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Nový Jičín B10:7
1609. 02. 2014 10:00TTC Frýdlant BTJ Mořkov A10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Slovan VOKD Karviná ATJ Frenštát p. R. B10:1
1606. 02. 2014 18:00SKST Baník Havířov DOrel Paskov A10:1
1609. 02. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BSKST Český Těšín B10:1
1609. 02. 2014 10:00TJ Slezan FM ATJ Sokol Ropice A10:3
1722. 02. 2014 17:00TJ Slezan FM ATTC Frýdlant B8:10
1722. 02. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ TŽ Třinec C9:9
1722. 02. 2014 14:00SKST Český Těšín BSKST Baník Havířov D6:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Ropice ATJ Slovan VOKD Karviná A3:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. BTJ Nový Jičín B6:10
1722. 02. 2014 17:00Orel Paskov ATJ Mořkov A9:9
1823. 02. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BTTC Frýdlant B7:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Slezan FM ATJ TŽ Třinec C10:7
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Ropice ASKST Baník Havířov D0:10
1818. 02. 2014 18:00SKST Český Těšín BTJ Slovan VOKD Karviná A4:10
1823. 02. 2014 10:00Orel Paskov ATJ Nový Jičín B8:10
1819. 02. 2014 18:00TJ Frenštát p. R. BTJ Mořkov A4:10
1908. 03. 2014 17:00TTC Frýdlant BTJ Frenštát p. R. B10:4
1906. 03. 2014 18:00TJ TŽ Třinec COrel Paskov A10:8
1908. 03. 2014 17:00TJ Nový Jičín BSKST Český Těšín B10:3
1908. 03. 2014 17:00TJ Mořkov ATJ Sokol Ropice A4:10
1908. 03. 2014 10:00SKST Baník Havířov DTJ Slezan FM A10:2
1908. 03. 2014 17:00TJ Slovan VOKD Karviná AVento Komorní Lhotka B10:7
2005. 03. 2014 17:00TJ TŽ Třinec CTJ Frenštát p. R. B10:1
2009. 03. 2014 10:00TTC Frýdlant BOrel Paskov A10:7
2009. 03. 2014 10:00TJ Mořkov ASKST Český Těšín B10:4
2009. 03. 2014 10:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Ropice A6:10
2009. 03. 2014 10:00TJ Slovan VOKD Karviná ATJ Slezan FM A9:9
2009. 03. 2014 10:00SKST Baník Havířov DVento Komorní Lhotka B10:5
2122. 03. 2014 17:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D5:10
2122. 03. 2014 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Slovan VOKD Karviná A10:5
2122. 03. 2014 17:00TJ Slezan FM ATJ Nový Jičín B10:1
2122. 03. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Mořkov A3:10
2122. 03. 2014 14:00SKST Český Těšín BTJ Frenštát p. R. B9:9
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Ropice AOrel Paskov A10:7
2223. 03. 2014 14:00TJ TŽ Třinec CSKST Baník Havířov D2:10
2223. 03. 2014 10:00TTC Frýdlant BTJ Slovan VOKD Karviná A10:8
2223. 03. 2014 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Nový Jičín B5:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Slezan FM ATJ Mořkov A7:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Ropice ATJ Frenštát p. R. B10:4
2223. 03. 2014 09:00SKST Český Těšín BOrel Paskov A4:10
Krajská soutěž II.třídy sk.B
112. 10. 2013 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Děhylov A5:10
112. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Bolatice B10:7
112. 10. 2013 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Bobrovníky A10:5
112. 10. 2013 17:00TTC Poruba BTJ Sokol Radvanice A10:5
112. 10. 2013 17:00TJ Odry BSK Svinov B9:9
112. 10. 2013 17:00TJ Sokol Příbor AVŠB Ostrava A9:9
213. 10. 2013 10:00KST Slezan Opava BTTC Bolatice B10:2
213. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Děhylov A10:8
213. 10. 2013 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Radvanice A1:10
213. 10. 2013 14:00TTC Poruba BTJ Sokol Bobrovníky A10:0
213. 10. 2013 14:00TJ Odry BVŠB Ostrava A10:2
213. 10. 2013 10:00TJ Sokol Příbor ASK Svinov B6:10
321. 10. 2013 18:30SK Svinov BKST Slezan Opava B10:4
326. 10. 2013 17:00VŠB Ostrava ATJ Sokol Kateřinky B10:7
322. 10. 2013 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Odry B1:10
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Radvanice ATJ Sokol Příbor A9:9
324. 10. 2013 19:00TJ Sokol Děhylov ATTC MG Odra GAS Vratimov B6:10
326. 10. 2013 17:00TTC Bolatice BTTC Poruba B9:9
427. 10. 2013 14:00SK Svinov BTJ Sokol Kateřinky B10:1
424. 10. 2013 19:30VŠB Ostrava AKST Slezan Opava B7:10
423. 10. 2013 18:30TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Příbor A4:10
427. 10. 2013 10:00TJ Sokol Radvanice ATJ Odry B10:6
417. 10. 2013 19:00TJ Sokol Děhylov ATTC Poruba B3:10
427. 10. 2013 10:00TTC Bolatice BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:3
509. 11. 2013 17:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
509. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Poruba B7:10
509. 11. 2013 17:00TJ Odry BTJ Sokol Děhylov A10:3
509. 11. 2013 17:00TJ Sokol Příbor ATTC Bolatice B10:8
509. 11. 2013 14:00SK Svinov BTJ Sokol Bobrovníky A10:2
509. 11. 2013 17:00VŠB Ostrava ATJ Sokol Radvanice A9:9
606. 11. 2013 18:00KST Slezan Opava BTTC Poruba B7:10
610. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:7
610. 11. 2013 14:00TJ Odry BTTC Bolatice B10:3
610. 11. 2013 10:00TJ Sokol Příbor ATJ Sokol Děhylov A10:7
610. 11. 2013 14:00SK Svinov BTJ Sokol Radvanice A10:7
610. 11. 2013 10:00VŠB Ostrava ATJ Sokol Bobrovníky A10:2
720. 11. 2013 18:00TJ Sokol Bobrovníky AKST Slezan Opava B10:5
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Radvanice ATJ Sokol Kateřinky B6:10
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Děhylov ASK Svinov B8:10
723. 11. 2013 17:00TTC Bolatice BVŠB Ostrava A1:10
723. 11. 2013 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Odry B10:3
723. 11. 2013 17:00TTC Poruba BTJ Sokol Příbor A10:1
815. 11. 2013 17:30TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Kateřinky B3:10
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Radvanice AKST Slezan Opava B10:8
821. 11. 2013 19:00TJ Sokol Děhylov AVŠB Ostrava A10:4
824. 11. 2013 10:00TTC Bolatice BSK Svinov B6:10
824. 11. 2013 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Příbor A4:10
824. 11. 2013 14:00TTC Poruba BTJ Odry B10:1
907. 12. 2013 17:00TJ Odry BKST Slezan Opava B9:9
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Sokol Kateřinky B10:4
907. 12. 2013 14:00SK Svinov BTTC MG Odra GAS Vratimov B3:10
907. 12. 2013 17:00VŠB Ostrava ATTC Poruba B9:9
906. 12. 2013 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Děhylov A4:10
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Radvanice ATTC Bolatice B10:5
1008. 12. 2013 14:00TJ Odry BTJ Sokol Kateřinky B10:4
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Příbor AKST Slezan Opava B10:5
1008. 12. 2013 14:00SK Svinov BTTC Poruba B5:10
1008. 12. 2013 10:00VŠB Ostrava ATTC MG Odra GAS Vratimov B3:10
1027. 11. 2013 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATTC Bolatice B4:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Radvanice ATJ Sokol Děhylov A9:9
1121. 12. 2013 17:00TJ Odry BTJ Sokol Příbor A9:9
1116. 12. 2013 17:30SK Svinov BVŠB Ostrava A10:5
1120. 12. 2013 17:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Radvanice A6:10
1121. 12. 2013 17:00TJ Sokol Děhylov ATTC Bolatice B9:9
1121. 12. 2013 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Poruba B6:10
1121. 12. 2013 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky B10:6
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Odry B10:2
1211. 01. 2014 17:00VŠB Ostrava ASK Svinov B6:10
1211. 01. 2014 14:00TJ Sokol Radvanice ATJ Sokol Bobrovníky A10:2
1211. 01. 2014 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Děhylov A9:9
1211. 01. 2014 17:00TTC Poruba BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:8
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky BKST Slezan Opava B10:7
1325. 01. 2014 17:00
v herně KST Slezan Opava
TJ Sokol Děhylov AKST Slezan Opava B9:9
1325. 01. 2014 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Kateřinky B10:2
1315. 01. 2014 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATTC MG Odra GAS Vratimov B6:10
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Radvanice ATTC Poruba B10:6
1318. 01. 2014 14:30SK Svinov BTJ Odry B10:3
1325. 01. 2014 17:00VŠB Ostrava ATJ Sokol Příbor A4:10
1426. 01. 2014 10:00TTC Bolatice BKST Slezan Opava B10:3
1423. 01. 2014 18:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Kateřinky B2:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Radvanice ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
1422. 01. 2014 18:00TJ Sokol Bobrovníky ATTC Poruba B1:10
1426. 01. 2014 10:00VŠB Ostrava ATJ Odry B10:4
1419. 01. 2014 14:00SK Svinov BTJ Sokol Příbor A10:7
1508. 02. 2014 17:00KST Slezan Opava BSK Svinov B10:5
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky BVŠB Ostrava A10:3
1508. 02. 2014 17:00TJ Odry BTJ Sokol Bobrovníky A9:9
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Příbor ATJ Sokol Radvanice A9:9
1508. 02. 2014 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Děhylov A10:7
1503. 02. 2014 18:00TTC Poruba BTTC Bolatice B10:5
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky BSK Svinov B5:10
1609. 02. 2014 10:00KST Slezan Opava BVŠB Ostrava A10:3
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Příbor ATJ Sokol Bobrovníky A10:2
1609. 02. 2014 14:00TJ Odry BTJ Sokol Radvanice A3:10
1609. 02. 2014 14:00TTC Poruba BTJ Sokol Děhylov A10:5
1609. 02. 2014 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Bolatice B10:7
1722. 02. 2014 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Slezan Opava B7:10
1717. 02. 2014 18:30TTC Poruba BTJ Sokol Kateřinky B10:1
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Děhylov ATJ Odry B10:7
1722. 02. 2014 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Příbor A5:10
1705. 02. 2014 17:30TJ Sokol Bobrovníky ASK Svinov B4:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Radvanice AVŠB Ostrava A10:7
1823. 02. 2014 14:00TTC Poruba BKST Slezan Opava B10:3
1823. 02. 2014 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Kateřinky B5:10
1823. 02. 2014 10:00TTC Bolatice BTJ Odry B6:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Příbor A3:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Radvanice ASK Svinov B8:10
1819. 02. 2014 18:00TJ Sokol Bobrovníky AVŠB Ostrava A8:10
1908. 03. 2014 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Bobrovníky A10:2
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Radvanice A6:10
1908. 03. 2014 14:00SK Svinov BTJ Sokol Děhylov A10:4
1908. 03. 2014 17:00VŠB Ostrava ATTC Bolatice B10:4
1908. 03. 2014 14:00TJ Odry BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:6
1904. 03. 2014 19:00TJ Sokol Příbor ATTC Poruba B6:10
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Bobrovníky A10:1
2009. 03. 2014 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Radvanice A9:9
2009. 03. 2014 10:00VŠB Ostrava ATJ Sokol Děhylov A10:8
2009. 03. 2014 14:00SK Svinov BTTC Bolatice B10:6
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Příbor ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
2019. 02. 2014 18:00TJ Odry BTTC Poruba B3:10
2122. 03. 2014 17:00KST Slezan Opava BTJ Odry B10:5
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Příbor A9:9
2119. 03. 2014 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Svinov B9:9
2119. 03. 2014 18:30TTC Poruba BVŠB Ostrava A10:4
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Bobrovníky A10:8
2122. 03. 2014 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice A10:4
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Odry B10:4
2223. 03. 2014 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Příbor A10:4
2223. 03. 2014 14:00TTC Poruba BSK Svinov B2:10
2223. 03. 2014 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BVŠB Ostrava A10:7
2223. 03. 2014 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Bobrovníky A10:7
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Radvanice A7:10
Český pohár MSSST skupina A
1/118. 01. 2014 17:00VŠB Ostrava BTJ MSV Studénka B9:1
23.01.
1/118. 01. 2014 17:00TJ Spartak BílovecTJ Sokol Ropice2:8
2/115. 03. 2014 17:00VŠB Ostrava BTJ TŽ Třinec1:9
2/115. 03. 2014 17:00TJ Mořkov ATJ Sokol Kateřinky0:6
2/115. 03. 2014 17:00KLUBsten KarvináTJ Odry2:8
2/111. 03. 2014 18:45TJ Sokol RopiceSK Svinov3:7
3/126. 04. 2014 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec6:2
3/126. 04. 2014 17:00TJ OdrySK Svinov2:8
4/110. 05. 2014 17:00TJ Sokol KateřinkySK Svinov6:2
Český pohár MSSST skupina B
1/114. 01. 2014 18:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Radvanice7:3
1/121. 01. 2014 18:00TJ Mořkov BVŠB Ostrava A4:6
2/125. 03. 2014 18:30TJ TTC VendryněTJ MSV Studénka A8:2
25.03.2014
2/115. 03. 2014 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Frenštát p R6:4
2/115. 03. 2014 17:00TJ Sokol Nová BěláSKST Český Těšín5:5
(17:22)
2/113. 03. 2014 19:30VŠB Ostrava ASKST Pstruží2:7
3/125. 04. 2014 18:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Děhylov5:5
20:17
3/122. 04. 2014 17:00SKST Český TěšínSKST Pstruží4:6
4/110. 05. 2014 17:00TJ TTC VendryněSKST Pstruží4:6
Kvalifikace o KS II
105. 04. 2014 17:00TJ Mořkov ATTC Bolatice B10:4
212. 04. 2014 17:00TTC Bolatice BTJ Mořkov A9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS