Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
101. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"12:6
101. 10. 2013 18:30TJ Kralupy "B"TJ Sokol Dřínov7:11
130. 09. 2013 19:00TJ Neratovice "D"TJ Neratovice "E"12:4
102. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Start Mlékojedy "A"14:4
104. 10. 2013 18:00SK Mšeno "A"SK Liběchov16:2
104. 10. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Tišice "A"9:9
209. 10. 2013 19:00TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Sokol Tišice "A"12:6
210. 10. 2013 18:30SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka "A"2:16
210. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "A"SK Mšeno "A"7:11
209. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "E"TJ Neratovice "C"10:8
210. 10. 2013 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice "D"6:12
211. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Kralupy "B"18:0
315. 10. 2013 18:30TJ Kralupy "B"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"2:16
314. 10. 2013 19:00TJ Neratovice "D"Sokol Dolní Beřkovice "B"11:7
316. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Dřínov9:9
318. 10. 2013 18:00SK Mšeno "A"TJ Neratovice "E"11:7
318. 10. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Start Mlékojedy "A"11:7
318. 10. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"SK Liběchov16:2
424. 10. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"SK Liběchov10:8
424. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Sokol Tišice "A"9:9
423. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "E"Sokol Mělník - Pšovka "A"6:12
424. 10. 2013 18:30TJ Sokol DřínovSK Mšeno "A"14:4
423. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Neratovice "C"9:9
422. 10. 2013 18:30TJ Kralupy "B"TJ Neratovice "D"2:16
504. 11. 2013 19:00TJ Neratovice "D"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"13:5
506. 11. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Kralupy "B"14:4
508. 11. 2013 18:00SK Mšeno "A"Sokol Dolní Beřkovice "B"3:15
508. 11. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Sokol Dřínov8:10
508. 11. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Neratovice "E"12:6
507. 11. 2013 18:30SK LiběchovTJ Start Mlékojedy "A"3:15
615. 11. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Start Mlékojedy "A"14:4
613. 11. 2013 18:30TJ Neratovice "E"SK Liběchov18:0
614. 11. 2013 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Tišice "A"8:10
601. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"11:7
612. 11. 2013 18:30TJ Kralupy "B"SK Mšeno "A"9:9
603. 10. 2013 18:00TJ Neratovice "D"TJ Neratovice "C"9:7
720. 11. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"10:8
722. 11. 2013 18:00SK Mšeno "A"TJ Neratovice "D"5:13
722. 11. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Kralupy "B"14:4
722. 11. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"Sokol Dolní Beřkovice "B"9:9
721. 11. 2013 18:30SK LiběchovTJ Sokol Dřínov2:16
721. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Neratovice "E"5:13
829. 11. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Neratovice "E"8:10
828. 11. 2013 18:30TJ Sokol DřínovTJ Start Mlékojedy "A"16:2
829. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"SK Liběchov15:3
826. 11. 2013 18:30TJ Kralupy "B"TJ Sokol Tišice "A"8:10
825. 11. 2013 19:00TJ Neratovice "D"Sokol Mělník - Pšovka "A"11:7
827. 11. 2013 18:30TJ Neratovice "C"SK Mšeno "A"12:6
904. 12. 2013 18:00SK Mšeno "A"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"8:10
906. 12. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Neratovice "C"11:7
904. 12. 2013 18:30
sportovní hala Neratovice
TJ Sokol Tišice "A"TJ Neratovice "D"9:9
905. 12. 2013 18:30SK LiběchovTJ Kralupy "B"3:15
905. 12. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "A"Sokol Dolní Beřkovice "B"5:13
904. 12. 2013 18:30TJ Neratovice "E"TJ Sokol Dřínov4:14
1013. 12. 2013 17:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Sokol Dřínov12:6
1013. 12. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Neratovice "E"10:8
1010. 12. 2013 18:30TJ Kralupy "B"TJ Start Mlékojedy "A"11:7
1009. 12. 2013 19:00TJ Neratovice "D"SK Liběchov17:1
1011. 12. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Sokol Tišice "A"6:12
1013. 12. 2013 18:00SK Mšeno "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"7:11
1120. 12. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"9:9
1120. 12. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "A"SK Mšeno "A"13:5
1119. 12. 2013 18:30SK LiběchovTJ Neratovice "C"7:11
1119. 12. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Neratovice "D"3:15
1118. 12. 2013 18:30TJ Neratovice "E"TJ Kralupy "B"13:5
1119. 12. 2013 18:30TJ Sokol DřínovSokol Dolní Beřkovice "B"7:11
1210. 01. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"6:12
1209. 01. 2014 18:30TJ Sokol DřínovTJ Kralupy "B"9:9
1207. 10. 2013 20:00TJ Neratovice "E"TJ Neratovice "D"5:11
1209. 01. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Neratovice "C"11:7
1209. 01. 2014 18:30SK LiběchovSK Mšeno "A"5:13
1210. 01. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"8:10
1317. 01. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"14:4
1317. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"SK Liběchov16:2
1317. 01. 2014 18:00SK Mšeno "A"TJ Start Mlékojedy "A"11:7
1308. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "C"TJ Neratovice "E"11:7
1313. 01. 2014 19:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Dřínov12:6
1314. 01. 2014 18:30TJ Kralupy "B"Sokol Dolní Beřkovice "B"2:16
1424. 01. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Kralupy "B"10:8
1424. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Neratovice "D"1:17
1423. 01. 2014 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice "C"12:6
1422. 01. 2014 18:30TJ Neratovice "E"SK Mšeno "A"8:10
1423. 01. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "A"Sokol Mělník - Pšovka "A"6:12
1423. 01. 2014 18:30SK LiběchovTJ Sokol Tišice "A"6:12
1530. 01. 2014 18:30SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"3:15
1531. 01. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Start Mlékojedy "A"5:13
1531. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Neratovice "E"14:4
1531. 01. 2014 18:00SK Mšeno "A"TJ Sokol Dřínov7:11
1529. 01. 2014 18:30TJ Neratovice "C"Sokol Dolní Beřkovice "B"11:7
1527. 01. 2014 19:00TJ Neratovice "D"TJ Kralupy "B"16:0
1604. 02. 2014 19:00TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Neratovice "D"7:11
1604. 02. 2014 18:30TJ Kralupy "B"TJ Neratovice "C"9:9
1607. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"SK Mšeno "A"12:6
1606. 02. 2014 18:30TJ Sokol DřínovSokol Mělník - Pšovka "A"16:2
1605. 02. 2014 18:30TJ Neratovice "E"TJ Sokol Tišice "A"8:10
1606. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "A"SK Liběchov14:4
1713. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"9:9
1713. 02. 2014 18:30SK LiběchovTJ Neratovice "E"2:16
1713. 02. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Sokol Dřínov7:11
1714. 02. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"Sokol Dolní Beřkovice "B"7:11
1714. 02. 2014 18:00SK Mšeno "A"TJ Kralupy "B"8:10
1701. 10. 2013 18:00TJ Neratovice "C"TJ Neratovice "D"13:3
1821. 02. 2014 18:30
herna TJ Neratovice
TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"TJ Neratovice "C"11:7
1817. 02. 2014 19:00TJ Neratovice "D"SK Mšeno "A"16:2
1818. 02. 2014 18:30TJ Kralupy "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"6:12
1821. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Sokol Tišice "A"7:11
1820. 02. 2014 18:30TJ Sokol DřínovSK Liběchov14:4
1819. 02. 2014 18:30TJ Neratovice "E"TJ Start Mlékojedy "A"10:8
1926. 02. 2014 18:30TJ Neratovice "E"TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"8:10
1927. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Sokol Dřínov9:9
1927. 02. 2014 18:30SK LiběchovSokol Dolní Beřkovice "B"4:14
1928. 02. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "A"TJ Kralupy "B"0:18wo
1925. 02. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"TJ Neratovice "D"8:10
1928. 02. 2014 18:00SK Mšeno "A"TJ Neratovice "C"8:10
2014. 03. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"SK Mšeno "A"12:6
2012. 03. 2014 18:30TJ Neratovice "C"Sokol Mělník - Pšovka "A"9:9
2010. 03. 2014 19:00TJ Neratovice "D"TJ Sokol Tišice "A"10:8
2011. 03. 2014 18:30TJ Kralupy "B"SK Liběchov12:6
2014. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Start Mlékojedy "A"7:11
2013. 03. 2014 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice "E"11:7
2120. 03. 2014 18:30TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"8:10
2119. 03. 2014 18:30TJ Neratovice "E"Sokol Dolní Beřkovice "B"5:13
2120. 03. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "A"TJ Kralupy "B"11:7
2119. 03. 2014 19:00
herna TJ Neratovice
SK LiběchovTJ Neratovice "D"0:18
2121. 03. 2014 19:00
herna TJ Neratovice
TJ Sokol Tišice "A"TJ Neratovice "C"6:12
2121. 03. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "A"SK Mšeno "A"7:11
2228. 03. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"Sokol Mělník - Pšovka "A"5:13
2228. 03. 2014 18:00SK Mšeno "A"TJ Sokol Tišice "A"6:12
2226. 03. 2014 18:30TJ Neratovice "C"SK Liběchov8:10
2224. 03. 2014 19:00TJ Neratovice "D"TJ Start Mlékojedy "A"10:8
2225. 03. 2014 18:30TJ Kralupy "B"TJ Neratovice "E"6:12
2228. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "B"TJ Sokol Dřínov8:10
Regionální přebor 2.třídy
130. 09. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"8:10
104. 10. 2013 18:00Sokol Horní PočaplySK Mšeno "B"12:6
101. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Start Mlékojedy "D"10:8
102. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Neratovice "F"7:11
104. 10. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Kralupy "C"15:3
101. 10. 2013 18:00TJ Dynamo Nelahozeves "D"Sokol Dolní Beřkovice "C"3:15
211. 10. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"Sokol Dolní Beřkovice "C"13:5
208. 10. 2013 18:30TJ Kralupy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "D"12:6
207. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "F"TJ Dynamo Nelahozeves "C"8:10
209. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Start Mlékojedy "B"0:18
211. 10. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Start Mlékojedy "C"16:2
207. 10. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"Sokol Horní Počaply4:14
318. 10. 2013 18:00Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka "B"16:2
315. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Sokol Tišice "B"0:18
316. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"SK Mšeno "B"14:4
318. 10. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Start Mlékojedy "D"15:3
318. 10. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Neratovice "F"4:14
318. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Kralupy "C"18:0wo
425. 10. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Kralupy "C"12:6
421. 10. 2013 18:30TJ Neratovice "F"Sokol Dolní Beřkovice "C"8:10
423. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Dynamo Nelahozeves "D"5:13
425. 10. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"4:14
421. 10. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Start Mlékojedy "B"8:10
425. 10. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy "C"17:1
505. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"Sokol Mělník - Pšovka "B"0:18
506. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Horní Počaply7:11
508. 11. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Sokol Tišice "B"10:8
508. 11. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"SK Mšeno "B"4:14
508. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Start Mlékojedy "D"16:2
505. 11. 2013 18:30TJ Kralupy "C"TJ Neratovice "F"10:8
615. 11. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Neratovice "F"9:9
613. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Kralupy "C"3:15
601. 11. 2013 18:00SK Mšeno "B"Sokol Dolní Beřkovice "C"11:7
611. 11. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"12:6
615. 11. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves "C"14:4
627. 09. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Start Mlékojedy "B"0:18
720. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"11:7
722. 11. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Start Mlékojedy "C"11:7
722. 11. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"Sokol Horní Počaply3:15
722. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Sokol Tišice "B"9:9
719. 11. 2013 18:30TJ Kralupy "C"SK Mšeno "B"10:8
718. 11. 2013 18:30TJ Neratovice "F"TJ Start Mlékojedy "D"18:0
829. 11. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Start Mlékojedy "D"17:1
826. 11. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Neratovice "F"7:11
825. 11. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Kralupy "C"16:2
829. 11. 2013 18:00Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice "C"15:3
826. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "D"6:12
827. 11. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"14:4
906. 12. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"Sokol Mělník - Pšovka "B"10:8
906. 12. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Start Mlékojedy "B"3:15
906. 12. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Start Mlékojedy "C"15:3
903. 12. 2013 18:30TJ Kralupy "C"Sokol Horní Počaply8:10
902. 12. 2013 18:30TJ Neratovice "F"TJ Sokol Tišice "B"9:9
904. 12. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "D"SK Mšeno "B"0:18
1013. 12. 2013 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"SK Mšeno "B"2:16
1009. 12. 2013 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Start Mlékojedy "D"13:5
1013. 12. 2013 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice "F"10:8
1010. 12. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Kralupy "C"1:17
1011. 12. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"Sokol Dolní Beřkovice "C"13:5
1011. 10. 2013 18:00TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Dynamo Nelahozeves "D"14:4
1120. 12. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"Sokol Mělník - Pšovka "B"8:10
1120. 12. 2013 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Dynamo Nelahozeves "C"7:11
1117. 12. 2013 18:30TJ Kralupy "C"TJ Start Mlékojedy "B"8:10
1116. 12. 2013 18:30TJ Neratovice "F"TJ Start Mlékojedy "C"15:3
1118. 12. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "D"Sokol Horní Počaply2:16
1120. 12. 2013 18:00SK Mšeno "B"TJ Sokol Tišice "B"5:13
1210. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Sokol Tišice "B"5:13
1210. 01. 2014 18:00SK Mšeno "B"Sokol Horní Počaply7:11
1203. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Start Mlékojedy "C"12:6
1206. 01. 2014 18:30TJ Neratovice "F"TJ Start Mlékojedy "B"0:18
1207. 01. 2014 18:30TJ Kralupy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "C"7:11
1210. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Dynamo Nelahozeves "D"13:5
1317. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"Sokol Mělník - Pšovka "B"9:9
1317. 01. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Kralupy "C"4:14
1317. 01. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Neratovice "F"9:9
1325. 09. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Start Mlékojedy "D"17:1
1314. 01. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "C"SK Mšeno "B"2:16
1317. 01. 2014 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Tišice "B"12:6
1424. 01. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"Sokol Horní Počaply8:10
1420. 01. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Start Mlékojedy "C"13:5
1424. 01. 2014 18:00SK Mšeno "B"TJ Start Mlékojedy "B"7:11
1422. 01. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Dynamo Nelahozeves "C"3:15
1420. 01. 2014 18:30TJ Neratovice "F"TJ Dynamo Nelahozeves "D"11:7
1421. 01. 2014 18:30TJ Kralupy "C"Sokol Dolní Beřkovice "C"7:11
1528. 01. 2014 18:30TJ Kralupy "C"Sokol Mělník - Pšovka "B"13:5
1531. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Neratovice "F"16:2
1531. 01. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Start Mlékojedy "D"12:6
1531. 01. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"SK Mšeno "B"10:8
1529. 01. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Sokol Tišice "B"16:2
1528. 01. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "C"Sokol Horní Počaply1:17
1607. 02. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Start Mlékojedy "C"18:0wo
1607. 02. 2014 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy "B"10:8
1603. 02. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"13:5
1607. 02. 2014 18:00SK Mšeno "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"18:0wo
1605. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "D"Sokol Dolní Beřkovice "C"2:16
1603. 02. 2014 18:30TJ Neratovice "F"TJ Kralupy "C"6:12
1710. 02. 2014 18:30TJ Neratovice "F"Sokol Mělník - Pšovka "B"8:10
1711. 02. 2014 18:30TJ Kralupy "C"TJ Start Mlékojedy "D"16:2
1714. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"SK Mšeno "B"7:11
1714. 02. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Sokol Tišice "B"4:14
1714. 02. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"Sokol Horní Počaply8:10
1707. 10. 2013 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Start Mlékojedy "C"17:1
1821. 02. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Start Mlékojedy "B"8:10
1818. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Dynamo Nelahozeves "C"4:14
1821. 02. 2014 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves "D"17:1
1817. 02. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "B"Sokol Dolní Beřkovice "C"10:8
1821. 02. 2014 18:00SK Mšeno "B"TJ Kralupy "C"12:6
1819. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Neratovice "F"4:14
1926. 02. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "D"Sokol Mělník - Pšovka "B"1:17
1924. 02. 2014 18:30TJ Neratovice "F"SK Mšeno "B"9:9
1925. 02. 2014 18:30TJ Kralupy "C"TJ Sokol Tišice "B"5:13
1928. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"Sokol Horní Počaply6:12
1928. 02. 2014 18:30
sál bývalého pohostinství v Mlékojedech
TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Start Mlékojedy "C"14:4
1928. 02. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"TJ Start Mlékojedy "B"8:10
2014. 03. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Dynamo Nelahozeves "C"7:11
2012. 03. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"13:5
2011. 03. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "C"Sokol Dolní Beřkovice "C"0:18
2014. 03. 2014 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Kralupy "C"14:4
2010. 03. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "B"TJ Neratovice "F"8:10
2014. 03. 2014 18:00SK Mšeno "B"TJ Start Mlékojedy "D"16:2
2121. 03. 2014 18:00SK Mšeno "B"Sokol Mělník - Pšovka "B"6:12
2119. 03. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "D"TJ Sokol Tišice "B"7:11
2117. 03. 2014 18:30TJ Neratovice "F"Sokol Horní Počaply6:12
2118. 03. 2014 18:30TJ Kralupy "C"TJ Start Mlékojedy "C"18:0wo
2121. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Beřkovice "C"TJ Start Mlékojedy "B"2:16
2115. 10. 2013 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "D"TJ Dynamo Nelahozeves "C"6:10
2228. 03. 2014 18:30Sokol Mělník - Pšovka "B"TJ Dynamo Nelahozeves "D"16:2
2228. 03. 2014 18:30TJ Dynamo Nelahozeves "C"Sokol Dolní Beřkovice "C"13:5
2226. 03. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "B"TJ Kralupy "C"15:3
2225. 03. 2014 18:30TJ Start Mlékojedy "C"TJ Neratovice "F"7:11
2228. 03. 2014 18:00Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy "D"15:3
2224. 03. 2014 19:00TJ Sokol Tišice "B"SK Mšeno "B"12:6
Regionální přebor žactva
105. 11. 2013 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "B"TJ Dynamo Nelahozeves "A"0:10
106. 11. 2013 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice4:6
212. 11. 2013 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "A"TJ Neratovice2:8
213. 11. 2013 16:30SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves "B"10:0
329. 11. 2013 16:30SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves "A"1:9
319. 11. 2013 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "B"TJ Sokol Dřínov2:8
426. 11. 2013 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "B"TJ Neratovice1:9
422. 11. 2013 17:00
herna v Dřínově
TJ Sokol DřínovSK Liběchov1:9
504. 12. 2013 17:00TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves "A"1:9
510. 12. 2013 17:00TJ NeratoviceSK Liběchov10:0
604. 11. 2013 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "A"TJ Dynamo Nelahozeves "B"9:1
612. 03. 2014 17:00TJ NeratoviceTJ Sokol Dřínov9:1
713. 03. 2014 17:00TJ NeratoviceTJ Dynamo Nelahozeves "A"5:5
711. 03. 2014 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "B"SK Liběchov1:9
818. 03. 2014 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "A"SK Liběchov5:5
819. 03. 2014 17:00TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves "B"3:7
926. 03. 2014 17:00TJ NeratoviceTJ Dynamo Nelahozeves "B"10:0
926. 03. 2014 17:00SK LiběchovTJ Sokol Dřínov8:2
1001. 04. 2014 17:00TJ Dynamo Nelahozeves "A"TJ Sokol Dřínov8:2
1002. 04. 2014 16:30SK LiběchovTJ Neratovice3:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline