Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Baník Líně C14:4
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ SHM Heřmanova Huť A11:7
112. 10. 2013 11:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Vejprnice A14:4
112. 10. 2013 11:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Vejprnice B8:10
112. 10. 2013 09:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Kožlany B16:2
112. 10. 2013 09:00DDM KaznějovSDH Hadačka8:10
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Kralovice ATJ SHM Heřmanova Huť A10:8
212. 10. 2013 13:30TJ Sokol Kralovice BTJ Baník Líně C6:12
212. 10. 2013 16:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Vejprnice B15:3
212. 10. 2013 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Vejprnice A8:10
212. 10. 2013 14:00Sokol Vysoká Libyně ASDH Hadačka9:9
212. 10. 2013 14:00DDM KaznějovTJ Kožlany B7:11
326. 10. 2013 09:00TJ Kožlany BTJ Sokol Kralovice A10:8
326. 10. 2013 09:00SDH HadačkaTJ Sokol Kralovice B4:14
326. 10. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice ASokol Vysoká Libyně A7:11
326. 10. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice BDDM Kaznějov8:10
326. 10. 2013 11:00TJ Baník Líně CDioss Nýřany D9:9
331. 10. 2013 11:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Horní Bělá C15:3
426. 10. 2013 14:00TJ Kožlany BTJ Sokol Kralovice B11:7
426. 10. 2013 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Kralovice A4:12
426. 10. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice ADDM Kaznějov10:8
426. 10. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice BSokol Vysoká Libyně A4:14
426. 10. 2013 16:00TJ Baník Líně CTJ Sokol Horní Bělá C9:9
431. 10. 2013 16:00TJ SHM Heřmanova Huť ADioss Nýřany D10:8
509. 11. 2013 09:00TJ Sokol Kralovice ADioss Nýřany D18:0
509. 11. 2013 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Horní Bělá C14:4
509. 11. 2013 09:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Baník Líně C9:9
509. 11. 2013 09:00DDM KaznějovTJ SHM Heřmanova Huť A5:13
509. 11. 2013 09:00TJ Kožlany BTJ Sokol Vejprnice A11:7
509. 11. 2013 09:00SDH HadačkaTJ Sokol Vejprnice B14:4
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá C11:7
609. 11. 2013 13:30TJ Sokol Kralovice BDioss Nýřany D18:0
609. 11. 2013 14:00Sokol Vysoká Libyně ATJ SHM Heřmanova Huť A8:10
609. 11. 2013 14:00DDM KaznějovTJ Baník Líně C5:13
609. 11. 2013 14:00TJ Kožlany BTJ Sokol Vejprnice B12:6
609. 11. 2013 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Vejprnice A12:6
723. 11. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Kralovice A7:11
723. 11. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Kralovice B9:9
723. 11. 2013 11:00TJ Baník Líně CTJ Kožlany B14:4
723. 11. 2013 11:00TJ SHM Heřmanova Huť ASDH Hadačka13:5
723. 11. 2013 11:00Dioss Nýřany DSokol Vysoká Libyně A14:4
723. 11. 2013 11:00TJ Sokol Horní Bělá CDDM Kaznějov11:7
823. 11. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Kralovice B10:8
823. 11. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Kralovice A8:10
823. 11. 2013 16:00TJ Baník Líně CSDH Hadačka14:4
823. 11. 2013 16:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Kožlany B13:5
823. 11. 2013 16:00Dioss Nýřany DDDM Kaznějov10:8
823. 11. 2013 16:00TJ Sokol Horní Bělá CSokol Vysoká Libyně A3:15
907. 12. 2013 09:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Sokol Kralovice A8:10
907. 12. 2013 09:00DDM KaznějovTJ Sokol Kralovice B7:11
907. 12. 2013 09:00TJ Kožlany BDioss Nýřany D13:4
907. 12. 2013 09:00SDH HadačkaTJ Sokol Horní Bělá C14:4
907. 12. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Baník Líně C9:9
907. 12. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ SHM Heřmanova Huť A3:15
1007. 12. 2013 14:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Sokol Kralovice B5:13
1007. 12. 2013 14:00DDM KaznějovTJ Sokol Kralovice A8:10
1007. 12. 2013 14:00TJ Kožlany BTJ Sokol Horní Bělá C15:3
1007. 12. 2013 14:00SDH HadačkaDioss Nýřany D3:15
1007. 12. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ SHM Heřmanova Huť A3:15
1007. 12. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Baník Líně C9:9
1121. 12. 2013 09:00Sokol Vysoká Libyně ADDM Kaznějov10:8
1121. 12. 2013 09:00TJ Kožlany BSDH Hadačka8:10
1111. 10. 2013 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Vejprnice B10:8
1121. 12. 2013 11:30TJ Baník Líně CTJ SHM Heřmanova Huť A13:5
1121. 12. 2013 11:30TJ Sokol Horní Bělá CDioss Nýřany D9:9
1111. 10. 2013 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Kralovice B12:6
1211. 01. 2014 09:00DDM KaznějovSokol Vysoká Libyně A10:8
1211. 01. 2014 09:00SDH HadačkaTJ Kožlany B11:7
1211. 10. 2013 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Vejprnice A10:8
1211. 01. 2014 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Baník Líně C8:10
1211. 01. 2014 11:30Dioss Nýřany DTJ Sokol Horní Bělá C11:7
1211. 10. 2013 13:30TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Kralovice A6:12
1325. 01. 2014 11:00TJ Baník Líně CTJ Sokol Kralovice A9:9
1325. 01. 2014 11:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Kralovice B11:7
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Vejprnice ADioss Nýřany D11:7
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Horní Bělá C6:12
1325. 01. 2014 09:00TJ Kožlany BSokol Vysoká Libyně A3:15
1325. 01. 2014 09:00SDH HadačkaDDM Kaznějov8:10
1425. 01. 2014 16:00TJ Baník Líně CTJ Sokol Kralovice B9:9
1425. 01. 2014 16:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Kralovice A8:10
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Horní Bělá C9:9
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Vejprnice BDioss Nýřany D9:9
1425. 01. 2014 14:00TJ Kožlany BDDM Kaznějov5:13
1425. 01. 2014 14:00SDH HadačkaSokol Vysoká Libyně A8:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Kožlany B14:4
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice BSDH Hadačka9:9
1508. 02. 2014 09:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Sokol Vejprnice A13:5
1508. 02. 2014 09:00DDM KaznějovTJ Sokol Vejprnice B13:5
1508. 02. 2014 11:00Dioss Nýřany DTJ Baník Líně C10:8
1508. 02. 2014 11:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ SHM Heřmanova Huť A4:14
1608. 02. 2014 13:30TJ Sokol Kralovice ASDH Hadačka9:9
1608. 02. 2014 13:30TJ Sokol Kralovice BTJ Kožlany B5:13
1608. 02. 2014 14:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Sokol Vejprnice B14:4
1608. 02. 2014 14:00DDM KaznějovTJ Sokol Vejprnice A11:7
1608. 02. 2014 16:00Dioss Nýřany DTJ SHM Heřmanova Huť A8:10
1608. 02. 2014 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Baník Líně C7:11
1722. 02. 2014 11:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Kralovice A7:11
1722. 02. 2014 11:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Kralovice B10:8
1722. 02. 2014 11:00TJ Baník Líně CSokol Vysoká Libyně A9:9
1722. 02. 2014 11:00TJ SHM Heřmanova Huť ADDM Kaznějov13:5
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Kožlany B6:12
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Vejprnice BSDH Hadačka7:11
1822. 02. 2014 16:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Kralovice B12:6
1822. 02. 2014 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Kralovice A8:10
1822. 02. 2014 16:00TJ Baník Líně CDDM Kaznějov8:10
1822. 02. 2014 16:00TJ SHM Heřmanova Huť ASokol Vysoká Libyně A13:5
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Vejprnice ASDH Hadačka7:11
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Kožlany B5:13
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Vejprnice A14:4
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Vejprnice B11:7
1908. 03. 2014 09:00TJ Kožlany BTJ Baník Líně C11:7
1908. 03. 2014 09:00SDH HadačkaTJ SHM Heřmanova Huť A10:8
1908. 03. 2014 09:00Sokol Vysoká Libyně ADioss Nýřany D18:0
1908. 03. 2014 09:00DDM KaznějovTJ Sokol Horní Bělá C9:9
2008. 03. 2014 13:30TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Vejprnice B10:8
2008. 03. 2014 13:30TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Vejprnice A15:3
2008. 03. 2014 14:00TJ Kožlany BTJ SHM Heřmanova Huť A10:8
2008. 03. 2014 14:00SDH HadačkaTJ Baník Líně C6:12
2008. 03. 2014 14:00Sokol Vysoká Libyně ATJ Sokol Horní Bělá C9:9
2008. 03. 2014 14:00DDM KaznějovDioss Nýřany D16:2
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice ASokol Vysoká Libyně A7:11
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Kralovice BDDM Kaznějov12:6
2122. 03. 2014 11:00Dioss Nýřany DTJ Kožlany B5:13
2122. 03. 2014 11:00TJ Sokol Horní Bělá CSDH Hadačka10:8
2122. 03. 2014 11:00TJ Baník Líně CTJ Sokol Vejprnice A18:0
2122. 03. 2014 11:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Vejprnice B12:6
2222. 03. 2014 13:30TJ Sokol Kralovice ADDM Kaznějov9:9
2222. 03. 2014 13:30TJ Sokol Kralovice BSokol Vysoká Libyně A5:13
2222. 03. 2014 16:00Dioss Nýřany DSDH Hadačka9:9
2222. 03. 2014 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Kožlany B0:18
2222. 03. 2014 16:00TJ Baník Líně CTJ Sokol Vejprnice B11:7
2222. 03. 2014 16:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Vejprnice A15:3
Regionální přebor II. třídy
112. 10. 2013 11:30Sokol Vysoká Libyně BTJ SHM Heřmanova Huť B10:8
112. 10. 2013 11:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Vejprnice C10:8
112. 10. 2013 09:00TJ Trnová BDioss Nýřany E1:17
226. 10. 2013 09:00Dioss Nýřany ESokol Vysoká Libyně B6:12
226. 10. 2013 11:30TJ Sokol Vejprnice CTJ Trnová B8:10
226. 10. 2013 11:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Sokol Horní Bělá D9:9
309. 11. 2013 11:30Sokol Vysoká Libyně BTJ Sokol Horní Bělá D12:6
309. 11. 2013 09:00TJ Trnová BTJ SHM Heřmanova Huť B2:16
309. 11. 2013 09:00Dioss Nýřany ETJ Sokol Vejprnice C16:2
423. 11. 2013 11:30TJ Sokol Vejprnice CSokol Vysoká Libyně B7:11
423. 11. 2013 11:00TJ SHM Heřmanova Huť BDioss Nýřany E10:8
423. 11. 2013 11:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Trnová B15:3
507. 12. 2013 09:00TJ Trnová BSokol Vysoká Libyně B4:14
507. 12. 2013 09:00Dioss Nýřany ETJ Sokol Horní Bělá D11:7
507. 12. 2013 11:30TJ Sokol Vejprnice CTJ SHM Heřmanova Huť B9:9
625. 01. 2014 11:00TJ SHM Heřmanova Huť BSokol Vysoká Libyně B8:10
625. 01. 2014 11:30TJ Sokol Vejprnice CTJ Sokol Horní Bělá D10:8
625. 01. 2014 09:00Dioss Nýřany ETJ Trnová B11:7
708. 02. 2014 11:30Sokol Vysoká Libyně BDioss Nýřany E14:4
708. 02. 2014 09:00TJ Trnová BTJ Sokol Vejprnice C13:5
708. 02. 2014 11:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ SHM Heřmanova Huť B11:7
822. 02. 2014 11:00TJ Sokol Horní Bělá DSokol Vysoká Libyně B7:11
822. 02. 2014 11:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Trnová B16:2
822. 02. 2014 11:30TJ Sokol Vejprnice CDioss Nýřany E9:9
908. 03. 2014 11:30Sokol Vysoká Libyně BTJ Sokol Vejprnice C13:5
908. 03. 2014 09:00Dioss Nýřany ETJ SHM Heřmanova Huť B6:12
908. 03. 2014 09:00TJ Trnová BTJ Sokol Horní Bělá D2:16
1022. 03. 2014 11:30Sokol Vysoká Libyně BTJ Trnová B13:5
1022. 03. 2014 11:00TJ Sokol Horní Bělá DDioss Nýřany E12:6
1022. 03. 2014 11:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Sokol Vejprnice C18:0

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS