Výsledky
Regionální přebor 1.třída
112. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Žamberk A10:4
112. 10. 2013 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Plchovice Sršně A4:10
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Lanškroun A4:10
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Mistrovice A10:5
112. 10. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Sedlec A10:3
112. 10. 2013 09:00TJ Lanškroun BTJ Start Česká Třebová A9:9
226. 10. 2013 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Hnátnice9:9
226. 10. 2013 09:00TJ Start Česká Třebová ATJ Sokol Mistrovice A10:8
227. 10. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Česká Třebová B1:10
227. 10. 2013 09:00TTC Sedlec ATJ Lanškroun A3:10
226. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky ATTC Sedlec B10:0
226. 10. 2013 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Plchovice Sršně A7:10
326. 10. 2013 13:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Mistrovice A10:4
326. 10. 2013 13:00TJ Start Česká Třebová ATJ Sokol Hnátnice10:4
327. 10. 2013 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun A9:9
327. 10. 2013 13:00TTC Sedlec ATJ Sokol Česká Třebová B1:10
326. 10. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
326. 10. 2013 13:00TJ Sokol Žamberk ATTC Sedlec B10:0
409. 11. 2013 09:00TTC Sedlec BTJ Lanškroun B9:9
409. 11. 2013 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Start Česká Třebová A7:10
409. 11. 2013 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Jiskra Králíky A9:9
409. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Žamberk A10:1
410. 11. 2013 09:00TJ Sokol HnátniceTTC Ústí nad Orlicí D7:10
410. 11. 2013 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Sedlec A1:10
509. 11. 2013 13:00TTC Sedlec BTJ Start Česká Třebová A3:10
509. 11. 2013 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Lanškroun B9:9
509. 11. 2013 13:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Žamberk A10:4
509. 11. 2013 13:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Králíky A10:5
510. 11. 2013 13:00TJ Sokol HnátniceTTC Sedlec A6:10
510. 11. 2013 13:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí D4:10
623. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí D2:10
623. 11. 2013 09:00TJ Start Česká Třebová ATTC Sedlec A9:9
623. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Hnátnice10:3
623. 11. 2013 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Mistrovice A9:9
623. 11. 2013 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Česká Třebová B3:10
623. 11. 2013 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Lanškroun A2:10
723. 11. 2013 13:00TJ Lanškroun BTTC Sedlec A5:10
723. 11. 2013 13:00TJ Start Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí D2:10
723. 11. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Mistrovice A10:3
723. 11. 2013 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Hnátnice10:3
723. 11. 2013 13:00TTC Sedlec BTJ Lanškroun A4:10
723. 11. 2013 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Česká Třebová B1:10
807. 12. 2013 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Lanškroun B10:1
820. 11. 2013 18:30TJ Lanškroun ATJ Start Česká Třebová A10:2
807. 12. 2013 09:00TJ Sokol HnátniceTTC Sedlec B10:8
807. 12. 2013 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:5
807. 12. 2013 08:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Králíky A10:7
807. 12. 2013 08:00TTC Sedlec ATJ Sokol Žamberk A10:8
907. 12. 2013 13:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Start Česká Třebová A10:8
920. 09. 2013 13:00TJ Lanškroun ATJ Lanškroun B10:4
907. 12. 2013 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Plchovice Sršně A10:7
907. 12. 2013 13:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Sedlec B10:3
907. 12. 2013 12:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A10:7
907. 12. 2013 12:00TTC Sedlec ATJ Jiskra Králíky A10:8
1021. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Lanškroun B10:8
1021. 12. 2013 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Start Česká Třebová A10:7
1021. 12. 2013 09:00TTC Sedlec BTTC Ústí nad Orlicí D9:9
1021. 12. 2013 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATTC Sedlec A9:9
1021. 12. 2013 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Hnátnice10:0
1021. 12. 2013 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Mistrovice A10:1
1121. 12. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Start Česká Třebová A5:10
1121. 12. 2013 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun B10:4
1105. 10. 2013 13:00TTC Sedlec BTTC Sedlec A5:10
1121. 12. 2013 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATTC Ústí nad Orlicí D6:10
1121. 12. 2013 13:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Mistrovice A10:0
1121. 12. 2013 13:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Hnátnice10:2
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Králíky A2:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATTC Sedlec B10:5
1211. 01. 2014 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Česká Třebová B6:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Hnátnice9:9
1211. 01. 2014 09:00TTC Sedlec ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
1211. 01. 2014 13:00TJ Start Česká Třebová ATJ Lanškroun B7:10
1326. 01. 2014 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Lanškroun B7:10
1326. 01. 2014 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Start Česká Třebová A10:3
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí D10:1
1325. 01. 2014 09:00TJ Lanškroun ATTC Sedlec A10:5
1325. 01. 2014 09:00TTC Sedlec BTJ Jiskra Králíky A2:10
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Žamberk A10:5
1426. 01. 2014 13:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun B10:3
1426. 01. 2014 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Start Česká Třebová A9:9
1425. 01. 2014 13:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí D10:1
1425. 01. 2014 13:00TJ Sokol Česká Třebová BTTC Sedlec A10:0
1425. 01. 2014 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Jiskra Králíky A4:10
1425. 01. 2014 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Žamberk A5:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Lanškroun BTTC Sedlec B10:4
1508. 02. 2014 09:00TJ Start Česká Třebová ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:5
1508. 02. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Česká Třebová B8:10
1508. 02. 2014 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun A2:10
1508. 02. 2014 08:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Hnátnice10:3
1508. 02. 2014 08:00TTC Sedlec ATJ Sokol Mistrovice A6:10
1608. 02. 2014 13:00TJ Start Česká Třebová ATTC Sedlec B10:1
1608. 02. 2014 13:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Plchovice Sršně A10:5
1608. 02. 2014 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Česká Třebová B7:10
1608. 02. 2014 12:00TJ Jiskra Králíky ATJ Lanškroun A7:10
1608. 02. 2014 12:00TTC Sedlec ATJ Sokol Hnátnice10:4
1608. 02. 2014 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A10:2
1723. 02. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun B10:5
1723. 02. 2014 09:00TTC Sedlec ATJ Start Česká Třebová A9:9
1723. 02. 2014 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Jiskra Králíky A2:10
1723. 02. 2014 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk A7:10
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTTC Sedlec B10:0
1722. 02. 2014 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:1
1823. 02. 2014 13:30TTC Sedlec ATJ Lanškroun B10:3
1823. 02. 2014 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Start Česká Třebová A10:3
1823. 02. 2014 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Králíky A9:9
1823. 02. 2014 13:30TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Žamberk A4:10
1822. 02. 2014 13:30TJ Lanškroun ATTC Sedlec B10:0
1822. 02. 2014 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
1908. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová B1:10
1908. 03. 2014 09:00TJ Start Česká Třebová ATJ Lanškroun A4:10
1908. 03. 2014 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Hnátnice10:3
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Mistrovice A9:9
1908. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí D4:10
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Sedlec A10:7
2008. 03. 2014 13:00TJ Start Česká Třebová ATJ Sokol Česká Třebová B6:10
2018. 09. 2013 13:00TJ Lanškroun BTJ Lanškroun A1:10
2008. 03. 2014 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Hnátnice10:3
2008. 03. 2014 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Mistrovice A9:9
2008. 03. 2014 13:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D8:10
2008. 03. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky ATTC Sedlec A10:8
2122. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun BTJ Jiskra Králíky A10:3
2122. 03. 2014 09:00TJ Start Česká Třebová ATJ Sokol Žamberk A7:10
2123. 03. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Sedlec B10:2
2123. 03. 2014 09:00TTC Sedlec ATJ Sokol Plchovice Sršně A8:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Česká Třebová B2:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun A0:10
2222. 03. 2014 13:00TJ Start Česká Třebová ATJ Jiskra Králíky A9:9
2222. 03. 2014 13:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk A10:8
2205. 10. 2013 13:00TTC Sedlec ATTC Sedlec B10:7
2223. 03. 2014 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
2222. 03. 2014 13:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Česká Třebová B2:10
2222. 03. 2014 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Lanškroun A1:10
Regionální přebor 2
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Mistrovice BTTC Ústí nad Orlicí E10:2
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Líšnice AOrel Orlice B6:10
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Zálší A10:5
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Jiskra Králíky B5:10
113. 10. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Lukavice A10:8
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Česká TřebováC10:8
227. 10. 2013 09:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Žamberk B10:4
227. 10. 2013 09:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Jiskra Králíky B5:10
227. 10. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Sudslava B10:4
227. 10. 2013 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Zálší A7:10
227. 10. 2013 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Líšnice A10:5
227. 10. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí EOrel Orlice B9:9
327. 10. 2013 13:00TJ Sokol HylvátyATJ Jiskra Králíky B10:5
327. 10. 2013 13:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol Žamberk B10:7
327. 10. 2013 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Zálší A9:9
327. 10. 2013 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Sudslava B4:10
327. 10. 2013 13:00TJ Sokol Mistrovice BOrel Orlice B10:8
327. 10. 2013 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Líšnice A0:10
409. 11. 2013 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol HylvátyA7:10
409. 11. 2013 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Česká TřebováC10:7
409. 11. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Mistrovice B6:10
409. 11. 2013 09:00TJ Zálší ATTC Ústí nad Orlicí E10:2
410. 11. 2013 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Libchavy A1:10
410. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Lukavice A10:7
509. 11. 2013 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Česká TřebováC10:2
509. 11. 2013 13:00Orel Orlice BTJ Sokol HylvátyA5:10
509. 11. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava BTTC Ústí nad Orlicí E9:9
509. 11. 2013 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Mistrovice B10:8
510. 11. 2013 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Lukavice A7:10
510. 11. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Libchavy A6:10
624. 11. 2013 09:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Libchavy A7:10
624. 11. 2013 09:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol Lukavice A10:8
624. 11. 2013 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Žamberk B10:2
624. 11. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Jiskra Králíky B7:10
623. 11. 2013 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Sudslava B10:6
623. 11. 2013 09:00Orel Orlice BTJ Zálší A10:2
724. 11. 2013 13:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Lukavice A9:9
724. 11. 2013 13:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol Libchavy A7:10
724. 11. 2013 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Jiskra Králíky B10:7
724. 11. 2013 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Žamberk B10:5
723. 11. 2013 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Zálší A10:1
723. 11. 2013 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Sudslava B10:5
807. 12. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol HylvátyA1:10
807. 12. 2013 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Česká TřebováC10:6
807. 12. 2013 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Líšnice A0:10
807. 12. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky BOrel Orlice B7:10
808. 12. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Mistrovice B10:1
808. 12. 2013 09:00TJ Sokol Lukavice ATTC Ústí nad Orlicí E9:9
907. 12. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Česká TřebováC3:10
907. 12. 2013 13:00TJ Zálší ATJ Sokol HylvátyA10:8
907. 12. 2013 13:00TJ Sokol Žamberk BOrel Orlice B1:10
907. 12. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Líšnice A8:10
908. 12. 2013 13:00TJ Sokol Libchavy ATTC Ústí nad Orlicí E10:0
908. 12. 2013 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Mistrovice B10:6
1021. 12. 2013 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol HylvátyA7:10
1021. 12. 2013 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Česká TřebováC4:10
1015. 12. 2013 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Libchavy A10:5
1015. 12. 2013 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Lukavice A10:1
1021. 12. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Žamberk B10:7
1021. 12. 2013 09:00TJ Zálší ATJ Jiskra Králíky B5:10
1121. 12. 2013 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Česká TřebováC9:9
1121. 12. 2013 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol HylvátyA5:10
1115. 12. 2013 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Lukavice A10:3
1115. 12. 2013 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Libchavy A10:6
1121. 12. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Jiskra Králíky B9:9
1121. 12. 2013 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Žamberk B10:5
1211. 01. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Mistrovice B3:10
1211. 01. 2014 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Líšnice A5:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Sudslava B10:3
1211. 01. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Žamberk B10:5
1212. 01. 2014 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Libchavy A5:10
1211. 01. 2014 09:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol HylvátyA10:7
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol HylvátyA1:10
1325. 01. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Česká TřebováC3:10
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Libchavy A4:10
1325. 01. 2014 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Lukavice A10:7
1325. 01. 2014 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Mistrovice B10:6
1325. 01. 2014 09:00Orel Orlice BTTC Ústí nad Orlicí E10:2
1425. 01. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol HylvátyA7:10
1425. 01. 2014 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Česká TřebováC6:10
1425. 01. 2014 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Libchavy A6:10
1425. 01. 2014 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Lukavice A10:8
1425. 01. 2014 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Mistrovice B8:10
1425. 01. 2014 13:00TJ Sokol Líšnice ATTC Ústí nad Orlicí E10:5
1509. 02. 2014 09:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Líšnice A10:8
1509. 02. 2014 09:00TJ Sokol Česká TřebováCOrel Orlice B5:10
1509. 02. 2014 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Sudslava B10:2
1509. 02. 2014 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Zálší A2:10
1509. 02. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Žamberk B8:10
1509. 02. 2014 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Jiskra Králíky B6:10
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol Líšnice A4:10
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol HylvátyAOrel Orlice B10:4
1609. 02. 2014 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Sudslava B10:5
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Zálší A10:7
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Žamberk B9:9
1609. 02. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Jiskra Králíky B10:2
1723. 02. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol HylvátyA10:4
1723. 02. 2014 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Česká TřebováC5:10
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Mistrovice B10:7
1722. 02. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky BTTC Ústí nad Orlicí E10:6
1722. 02. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Líšnice A10:7
1722. 02. 2014 09:00TJ Zálší AOrel Orlice B9:9
1823. 02. 2014 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol HylvátyA3:10
1823. 02. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Česká TřebováC10:2
1822. 02. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Mistrovice B9:9
1822. 02. 2014 13:00TJ Sokol Žamberk BTTC Ústí nad Orlicí E10:2
1822. 02. 2014 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Líšnice A5:10
1822. 02. 2014 13:00TJ Sokol Sudslava BOrel Orlice B10:7
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Sudslava B10:7
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Zálší A10:6
1908. 03. 2014 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Žamberk B10:3
1908. 03. 2014 09:00Orel Orlice BTJ Jiskra Králíky B10:4
1908. 03. 2014 08:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Libchavy A5:10
1908. 03. 2014 08:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Lukavice A10:6
2008. 03. 2014 13:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol Sudslava B9:9
2008. 03. 2014 13:00TJ Sokol HylvátyATJ Zálší A10:4
2008. 03. 2014 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Žamberk B10:2
2008. 03. 2014 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Jiskra Králíky B10:3
2008. 03. 2014 12:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Libchavy A6:10
2008. 03. 2014 12:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Lukavice A9:9
2123. 03. 2014 09:00TJ Sokol HylvátyATJ Sokol Mistrovice B10:4
2123. 03. 2014 09:00TJ Sokol Česká TřebováCTTC Ústí nad Orlicí E7:10
2123. 03. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Líšnice A8:10
2123. 03. 2014 09:00TJ Sokol Lukavice AOrel Orlice B1:10
2122. 03. 2014 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Sudslava B10:5
2122. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Zálší A10:5
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol Česká TřebováCTJ Sokol Mistrovice B7:10
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol HylvátyATTC Ústí nad Orlicí E10:5
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Líšnice A4:10
2223. 03. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy AOrel Orlice B6:10
2222. 03. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Sudslava B10:3
2222. 03. 2014 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Zálší A10:1
Regionální přebor 3
102. 10. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Sokol Sudslava C9:9
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Zálší B10:0
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Lanškroun C5:10
105. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Nekoř A4:10
105. 10. 2013 09:00Orel Orlice CTJ Sokol Libchavy B10:3
105. 10. 2013 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:4
219. 10. 2013 09:00TJ Lanškroun DTJ Jiskra Králíky C10:3
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Nekoř A9:9
220. 10. 2013 09:00Orel Orlice CTJ Sokol Tatenice A3:10
220. 10. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Lanškroun C9:9
220. 10. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Zálší B10:5
220. 10. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Řetová B1:10
319. 10. 2013 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Nekoř A9:9
319. 10. 2013 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Jiskra Králíky C10:1
320. 10. 2013 13:00Orel Orlice CTJ Lanškroun C3:10
320. 10. 2013 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Tatenice A5:10
320. 10. 2013 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Řetová B4:10
320. 10. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Zálší B6:10
402. 11. 2013 09:00TJ Zálší BTJ Lanškroun D10:8
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:4
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ASk Skořenice A10:3
402. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Sudslava C10:3
402. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky COrel Orlice C8:10
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Libchavy B10:7
502. 11. 2013 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Dolní Dobrouč A3:10
502. 11. 2013 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Lanškroun D9:9
502. 11. 2013 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Sudslava C10:5
502. 11. 2013 13:00TJ Lanškroun CSk Skořenice A10:2
502. 11. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Libchavy B5:10
502. 11. 2013 13:00TJ Sokol Nekoř AOrel Orlice C10:6
616. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun DOrel Orlice C10:8
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Libchavy B6:10
617. 11. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Jiskra Králíky C10:1
617. 11. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Nekoř A3:10
617. 11. 2013 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Tatenice A4:10
617. 11. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Lanškroun C7:10
716. 11. 2013 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Libchavy B8:10
716. 11. 2013 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč AOrel Orlice C10:6
717. 11. 2013 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Nekoř A10:8
717. 11. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Jiskra Králíky C10:3
717. 11. 2013 13:00TJ Zálší BTJ Lanškroun C1:10
717. 11. 2013 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Tatenice A7:10
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Lanškroun D9:9
830. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:3
830. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Zálší B10:7
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Řetová B4:10
830. 11. 2013 09:00Orel Orlice CSk Skořenice A4:10
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Sudslava C9:9
930. 11. 2013 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Dolní Dobrouč A10:2
925. 09. 2013 13:00TJ Lanškroun CTJ Lanškroun D10:0
930. 11. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Řetová B1:10
930. 11. 2013 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Zálší B7:10
930. 11. 2013 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Sudslava C10:5
930. 11. 2013 13:00TJ Sokol Libchavy BSk Skořenice A10:3
1014. 12. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Lanškroun D8:10
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
1015. 12. 2013 09:00TJ Zálší BOrel Orlice C4:10
1015. 12. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Libchavy B10:4
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Jiskra Králíky C10:2
1014. 12. 2013 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Nekoř A10:8
1114. 12. 2013 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Dolní Dobrouč A8:10
1114. 12. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Lanškroun D5:10
1115. 12. 2013 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Libchavy B10:5
1115. 12. 2013 13:00TJ Sokol Řetová BOrel Orlice C10:4
1114. 12. 2013 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Nekoř A10:7
1114. 12. 2013 13:00TJ Lanškroun CTJ Jiskra Králíky C10:0
1218. 01. 2014 03:00TJ Sokol Sudslava CSk Skořenice A10:0
1218. 01. 2014 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Řetová B7:10
1218. 01. 2014 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Tatenice A10:3
1218. 01. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Jiskra Králíky C10:0
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BOrel Orlice C10:4
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Lanškroun D9:9
1301. 02. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Lanškroun D10:8
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Tatenice AOrel Orlice C7:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Libchavy B10:0
1301. 02. 2014 09:00TJ Zálší BSk Skořenice A6:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Sudslava C10:1
1401. 02. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Lanškroun D6:10
1401. 02. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Dolní Dobrouč A5:10
1401. 02. 2014 13:00TJ Lanškroun COrel Orlice C10:8
1401. 02. 2014 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Libchavy B10:7
1401. 02. 2014 13:00TJ Sokol Řetová BSk Skořenice A10:4
1401. 02. 2014 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Sudslava C10:3
1515. 02. 2014 09:00TJ Lanškroun DTJ Zálší B10:8
1515. 02. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Řetová B7:10
1515. 02. 2014 09:00Sk Skořenice ATJ Sokol Tatenice A10:8
1515. 02. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Lanškroun C1:10
1516. 02. 2014 09:00Orel Orlice CTJ Jiskra Králíky C10:2
1516. 02. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Nekoř A8:10
1615. 02. 2014 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Zálší B5:10
1615. 02. 2014 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Řetová B9:9
1615. 02. 2014 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Tatenice A10:8
1615. 02. 2014 13:00Sk Skořenice ATJ Lanškroun C1:10
1616. 02. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Jiskra Králíky C10:0
1616. 02. 2014 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Nekoř A10:5
1701. 03. 2014 09:00Orel Orlice CTJ Lanškroun D3:10
1701. 03. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
1701. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky CSk Skořenice A3:10
1701. 03. 2014 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Sudslava C9:9
1701. 03. 2014 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Zálší B10:4
1701. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Řetová B10:5
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Lanškroun D9:9
1801. 03. 2014 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ASk Skořenice A9:9
1801. 03. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Sudslava C9:9
1801. 03. 2014 13:00TJ Lanškroun CTJ Zálší B10:5
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Řetová B10:3
1915. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Tatenice A7:10
1915. 03. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Lanškroun C5:10
1915. 03. 2014 09:00TJ Zálší BTJ Jiskra Králíky C10:1
1915. 03. 2014 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Nekoř A10:7
1915. 03. 2014 09:00Sk Skořenice AOrel Orlice C10:3
1915. 03. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Libchavy B10:8
2015. 03. 2014 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Tatenice A10:2
2027. 09. 2013 13:00TJ Lanškroun DTJ Lanškroun C5:10
2015. 03. 2014 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Jiskra Králíky C10:2
2015. 03. 2014 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Nekoř A10:1
2015. 03. 2014 13:00TJ Sokol Sudslava COrel Orlice C6:10
2015. 03. 2014 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Libchavy B10:4
2129. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun DSk Skořenice A10:3
2129. 03. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Sudslava C10:7
2129. 03. 2014 09:00Orel Orlice CTJ Zálší B10:5
2129. 03. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Řetová B7:10
2129. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Tatenice A5:10
2129. 03. 2014 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Lanškroun C9:9
2229. 03. 2014 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASk Skořenice A3:10
2229. 03. 2014 13:30TJ Lanškroun DTJ Sokol Sudslava C10:3
2229. 03. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Zálší B10:3
2229. 03. 2014 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Řetová B9:9
2229. 03. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Tatenice A8:10
2229. 03. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Lanškroun C5:10
Regionální přebor 4 A
112. 10. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Žamberk C9:9
112. 10. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Líšnice B5:13
111. 10. 2013 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Nekoř B6:12
111. 10. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Tatenice B1:17
111. 10. 2013 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Těchonín A2:16
113. 10. 2013 09:00Orel Orlice DSK Ledříček Bartošovice B16:2
218. 10. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk CSK Ledříček Bartošovice B18:0
218. 10. 2013 18:00TJ Sokol Těchonín AOrel Orlice D15:3
218. 10. 2013 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Mistrovice C11:7
218. 10. 2013 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Líšnice C14:4
218. 10. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Horní Heřmanice A15:3
219. 10. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Dolní Dobrouč B10:8
326. 10. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Žamberk C6:12
325. 10. 2013 18:00TJ Horní Heřmanice ASK Ledříček Bartošovice A2:16
310. 10. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Líšnice B0:18
325. 10. 2013 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Nekoř B12:6
327. 10. 2013 09:00Orel Orlice DTJ Sokol Tatenice B6:12
325. 10. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Těchonín A0:18
401. 11. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Těchonín A3:15
401. 11. 2013 18:00TJ Sokol Tatenice BSK Ledříček Bartošovice B14:4
401. 11. 2013 18:00TJ Sokol Nekoř BOrel Orlice D10:8
401. 11. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Mistrovice C16:2
402. 11. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Líšnice C18:0
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Horní Heřmanice A16:2
508. 11. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Horní Heřmanice A10:8
508. 11. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Dolní Dobrouč B6:12
508. 11. 2013 18:00TJ Sokol Mistrovice CSK Ledříček Bartošovice A9:9
510. 11. 2013 09:00Orel Orlice DTJ Sokol Líšnice B4:14
508. 11. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Nekoř B7:11
508. 11. 2013 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Tatenice B16:2
615. 11. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Tatenice B9:9
615. 11. 2013 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Těchonín A5:13
615. 11. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice BSK Ledříček Bartošovice B18:0
616. 11. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice AOrel Orlice D15:3
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Mistrovice C6:12
615. 11. 2013 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Líšnice C16:2
722. 11. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Žamberk C2:16
722. 11. 2013 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Horní Heřmanice A15:3
724. 11. 2013 09:00Orel Orlice DTJ Sokol Dolní Dobrouč B11:7
704. 10. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice BSK Ledříček Bartošovice A1:17
722. 11. 2013 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Líšnice B12:6
722. 11. 2013 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Nekoř B11:7
829. 11. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Nekoř B11:7
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Tatenice B12:6
830. 11. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Těchonín A5:13
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BSK Ledříček Bartošovice B17:1
829. 11. 2013 18:00TJ Horní Heřmanice AOrel Orlice D13:5
829. 11. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Mistrovice C3:15
906. 12. 2013 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Žamberk C9:9
908. 12. 2013 09:00Orel Orlice DTJ Sokol Líšnice C15:3
906. 12. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Horní Heřmanice A1:17
906. 12. 2013 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Dolní Dobrouč B15:3
906. 12. 2013 18:00TJ Sokol Tatenice BSK Ledříček Bartošovice A10:8
906. 12. 2013 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Líšnice B6:12
1013. 12. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Líšnice B6:12
1014. 12. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Nekoř B15:3
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Tatenice B6:12
1013. 12. 2013 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Těchonín A1:17
1013. 12. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice CSK Ledříček Bartošovice B14:4
1013. 12. 2013 18:00TJ Sokol Mistrovice COrel Orlice D13:5
1120. 12. 2013 19:00TJ Sokol Žamberk COrel Orlice D13:5
1120. 12. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Mistrovice C4:14
1120. 12. 2013 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Líšnice C18:0
1120. 12. 2013 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Horní Heřmanice A13:5
1120. 12. 2013 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Dolní Dobrouč B10:8
1120. 12. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice BSK Ledříček Bartošovice A13:5
1210. 01. 2014 19:00TJ Sokol Žamberk CSK Ledříček Bartošovice A6:12
1210. 01. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Dolní Dobrouč B15:3
1210. 01. 2014 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Horní Heřmanice A9:9
1210. 01. 2014 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Líšnice C13:5
1210. 01. 2014 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Mistrovice C14:4
1210. 01. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice BOrel Orlice D3:15
1317. 01. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Žamberk C1:17
1317. 01. 2014 18:00Orel Orlice DTJ Sokol Těchonín A7:11
1317. 01. 2014 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Tatenice B8:10
1317. 01. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Nekoř B8:10
1317. 01. 2014 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Líšnice B2:16
1318. 01. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BSK Ledříček Bartošovice A3:15
1424. 01. 2014 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Dolní Dobrouč B13:5
1425. 01. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Horní Heřmanice A16:2
1403. 10. 2013 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Líšnice C18:0
1424. 01. 2014 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Mistrovice C6:12
1424. 01. 2014 18:00TJ Sokol Tatenice BOrel Orlice D10:8
1424. 01. 2014 18:00TJ Sokol Těchonín ASK Ledříček Bartošovice B17:1
1531. 01. 2014 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Žamberk C17:1
1531. 01. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Tatenice B4:14
1531. 01. 2014 18:00Orel Orlice DTJ Sokol Nekoř B6:12
1531. 01. 2014 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Líšnice B8:10
1531. 01. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice CSK Ledříček Bartošovice A1:17
1531. 01. 2014 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Dolní Dobrouč B8:10
1607. 02. 2014 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Žamberk C7:11
1608. 02. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Líšnice C16:2
1608. 02. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Mistrovice C11:7
1607. 02. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice BOrel Orlice D15:3
1607. 02. 2014 18:00TJ Sokol Nekoř BSK Ledříček Bartošovice B13:5
1607. 02. 2014 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Těchonín A7:11
1714. 02. 2014 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Žamberk C11:7
1714. 02. 2014 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Nekoř B13:5
1714. 02. 2014 18:00Orel Orlice DSK Ledříček Bartošovice A0:18
1714. 02. 2014 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Dolní Dobrouč B11:7
1714. 02. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Horní Heřmanice A1:17
1714. 02. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Líšnice B0:18
1821. 02. 2014 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Líšnice C10:8
1821. 02. 2014 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Mistrovice C8:10
1822. 02. 2014 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BOrel Orlice D14:4
1803. 10. 2013 18:00SK Ledříček Bartošovice ASK Ledříček Bartošovice B18:0
1821. 02. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Těchonín A5:13
1821. 02. 2014 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Tatenice B5:13
1928. 02. 2014 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Žamberk C3:15
1928. 02. 2014 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Líšnice B8:10
1928. 02. 2014 18:00TJ Sokol Těchonín ASK Ledříček Bartošovice A13:5
1928. 02. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Dolní Dobrouč B1:17
1928. 02. 2014 18:00Orel Orlice DTJ Horní Heřmanice A13:5
1928. 02. 2014 18:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Líšnice C16:2
2007. 03. 2014 19:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Mistrovice C9:9
2008. 03. 2014 09:00TJ Sokol Líšnice COrel Orlice D4:14
2007. 03. 2014 18:00TJ Horní Heřmanice ASK Ledříček Bartošovice B18:0
2008. 03. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Těchonín A7:11
2008. 03. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Tatenice B11:7
2007. 03. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Nekoř B14:4
2114. 03. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Žamberk C9:9
2114. 03. 2014 18:00TJ Sokol Nekoř BSK Ledříček Bartošovice A7:11
2114. 03. 2014 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Dolní Dobrouč B12:6
2114. 03. 2014 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Horní Heřmanice A14:4
2114. 03. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Líšnice C1:17
2114. 03. 2014 18:00Orel Orlice DTJ Sokol Mistrovice C8:10
2221. 03. 2014 18:00Orel Orlice DTJ Sokol Žamberk C3:15
2221. 03. 2014 18:00TJ Sokol Mistrovice CSK Ledříček Bartošovice B12:6
2221. 03. 2014 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Těchonín A2:16
2221. 03. 2014 18:00TJ Horní Heřmanice ATJ Sokol Tatenice B3:15
2222. 03. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Nekoř B9:9
2222. 03. 2014 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Líšnice B7:11
Regionální přebor 4 B
109. 10. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto ATJ Zálší C18:0
111. 10. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Česká Třebová D8:10
111. 10. 2013 18:30KST Vysoké Mýto BSokol Mostek A14:4
111. 10. 2013 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Sudslava D12:6
111. 10. 2013 18:00Sportovní Klub DžbánovAOrel Vysoké Mýto B2:16
225. 10. 2013 18:00TJ Zálší COrel Vysoké Mýto B4:14
225. 10. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava DSportovní Klub DžbánovA12:6
227. 10. 2013 09:00Sokol Mostek ATJ Sokol Plchovice Sršně B7:11
225. 10. 2013 18:00TJ Sokol Česká Třebová DKST Vysoké Mýto B13:5
223. 10. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava E18:0
308. 11. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Zálší C16:2
308. 11. 2013 18:30KST Vysoké Mýto BOrel Vysoké Mýto A14:4
308. 11. 2013 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Česká Třebová D10:8
308. 11. 2013 18:00Sportovní Klub DžbánovASokol Mostek A7:11
306. 11. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Sudslava D10:8
415. 11. 2013 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava D2:16
417. 11. 2013 09:00Sokol Mostek AOrel Vysoké Mýto B7:11
415. 11. 2013 18:00Sportovní Klub DžbánovATJ Sokol Česká Třebová D9:9
413. 11. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Plchovice Sršně B14:4
415. 11. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava EKST Vysoké Mýto B3:15
522. 11. 2013 18:30KST Vysoké Mýto BTJ Zálší C14:4
522. 11. 2013 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Sudslava E14:4
522. 11. 2013 18:00Sportovní Klub DžbánovAOrel Vysoké Mýto A3:15
520. 11. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Česká Třebová D12:6
522. 11. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava DSokol Mostek A11:7
629. 11. 2013 18:00TJ Zálší CSokol Mostek A4:14
629. 11. 2013 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Sudslava D10:8
602. 10. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto AOrel Vysoké Mýto B11:7
629. 11. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava ESportovní Klub DžbánovA9:9
629. 11. 2013 18:30KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Plchovice Sršně B14:4
706. 12. 2013 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Zálší C18:0
706. 12. 2013 18:00Sportovní Klub DžbánovAKST Vysoké Mýto B0:18
704. 12. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Sudslava E13:5
706. 12. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava DOrel Vysoké Mýto A4:14
708. 12. 2013 09:00Sokol Mostek ATJ Sokol Česká Třebová D6:12
813. 12. 2013 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Česká Třebová D7:11
811. 12. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto ASokol Mostek A18:0
804. 10. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Sudslava D8:10
813. 12. 2013 18:30KST Vysoké Mýto BOrel Vysoké Mýto B17:1
813. 12. 2013 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BSportovní Klub DžbánovA17:1
920. 12. 2013 18:00Sportovní Klub DžbánovATJ Zálší C14:4
918. 12. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Plchovice Sršně B9:9
920. 12. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava DKST Vysoké Mýto B3:15
922. 12. 2013 09:00Sokol Mostek ATJ Sokol Sudslava E13:5
920. 12. 2013 18:00TJ Sokol Česká Třebová DOrel Vysoké Mýto A11:7
1010. 01. 2014 18:00TJ Zálší COrel Vysoké Mýto A0:18
1010. 01. 2014 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Sudslava E15:3
1012. 01. 2014 09:00Sokol Mostek AKST Vysoké Mýto B3:15
1010. 01. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Plchovice Sršně B9:9
1008. 01. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto BSportovní Klub DžbánovA12:6
1122. 01. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto BTJ Zálší C18:0
1124. 01. 2014 18:00Sportovní Klub DžbánovATJ Sokol Sudslava D14:4
1124. 01. 2014 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BSokol Mostek A15:3
1124. 01. 2014 18:30KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Česká Třebová D14:4
1124. 01. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava EOrel Vysoké Mýto A2:16
1207. 02. 2014 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava E5:13
1205. 02. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto AKST Vysoké Mýto B12:6
1207. 02. 2014 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Plchovice Sršně B4:14
1219. 01. 2014 09:00Sokol Mostek ASportovní Klub DžbánovA9:9
1207. 02. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava DOrel Vysoké Mýto B5:13
1314. 02. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Zálší C11:7
1312. 02. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto BSokol Mostek A12:6
1317. 01. 2014 18:00TJ Sokol Česká Třebová DSportovní Klub DžbánovA18:0
1314. 02. 2014 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BOrel Vysoké Mýto A6:12
1314. 02. 2014 18:30KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Sudslava E17:1
1421. 02. 2014 18:00TJ Zálší CKST Vysoké Mýto B2:16
1421. 02. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Plchovice Sršně B7:11
1419. 02. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto ASportovní Klub DžbánovA17:1
1421. 02. 2014 18:00TJ Sokol Česká Třebová DOrel Vysoké Mýto B18:0
1423. 02. 2014 09:00Sokol Mostek ATJ Sokol Sudslava D14:4
1502. 03. 2014 09:00Sokol Mostek ATJ Zálší C17:1
1528. 02. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Česká Třebová D6:12
1502. 10. 2013 18:00Orel Vysoké Mýto BOrel Vysoké Mýto A7:11
1503. 03. 2014 18:00Sportovní Klub DžbánovATJ Sokol Sudslava E7:11
1528. 02. 2014 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BKST Vysoké Mýto B3:15
1607. 03. 2014 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Plchovice Sršně B1:17
1607. 03. 2014 18:30KST Vysoké Mýto BSportovní Klub DžbánovA17:1
1607. 03. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava EOrel Vysoké Mýto B8:10
1605. 03. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava D15:3
1607. 03. 2014 18:00TJ Sokol Česká Třebová DSokol Mostek A10:8
1714. 03. 2014 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Zálší C16:2
1716. 03. 2014 09:00Sokol Mostek AOrel Vysoké Mýto A8:10
1704. 10. 2013 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Sudslava E9:9
1712. 03. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto BKST Vysoké Mýto B5:13
1714. 03. 2014 18:00Sportovní Klub DžbánovATJ Sokol Plchovice Sršně B5:13
1821. 03. 2014 18:00TJ Zálší CSportovní Klub DžbánovA1:17
1821. 03. 2014 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BOrel Vysoké Mýto B13:5
1821. 03. 2014 18:30KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Sudslava D15:3
1821. 03. 2014 19:00TJ Sokol Sudslava ESokol Mostek A2:16
1819. 03. 2014 18:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová D12:6
Regionální přebor Žactvo
122. 09. 2013 09:00
Králiky
TJ Jiskra KrálíkyTJ Sokol Nekoř4:6
122. 09. 2013 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Lanškroun B1:9
122. 09. 2013 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Sudslava8:2
122. 09. 2013 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Lanškroun C5:5
129. 09. 2013 09:00
Orlice
Orel OrliceTTC Ústí nad Orlicí2:8
229. 09. 2013 09:00
Orlice
Orel OrliceSK US Steinerová Choceň0:10
229. 09. 2013 09:00
Orlice
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Sudslava8:2
229. 09. 2013 09:00
Králiky
TJ Jiskra KrálíkyTJ Sokol Řetová2:8
229. 09. 2013 09:00
Králiky
TJ Sokol NekořTJ Lanškroun B0:10
329. 09. 2013 10:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Sudslava5:5
329. 09. 2013 10:00
Orlice
TTC Ústí nad OrlicíSK US Steinerová Choceň3:7
329. 09. 2013 10:00
Králiky
TJ Jiskra KrálíkyTJ Lanškroun B0:10
329. 09. 2013 10:00
Králiky
TJ Sokol NekořTJ Sokol Řetová6:4
427. 10. 2013 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Jiskra Králíky10:0
427. 10. 2013 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Sokol Nekoř4:6
426. 10. 2013 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Česká Třebová2:8
426. 10. 2013 09:00
Orlice
TJ Lanškroun CTTC Ústí nad Orlicí3:7
527. 10. 2013 10:30
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Nekoř6:4
527. 10. 2013 10:30
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Jiskra Králíky10:0
526. 10. 2013 10:00
Orlice
TJ Sokol Česká TřebováTTC Ústí nad Orlicí7:3
526. 10. 2013 10:00
Orlice
Orel OrliceTJ Lanškroun C4:6
609. 11. 2013 09:00
Nekoř
TJ Jiskra KrálíkyTJ Sokol Česká Třebová1:9
609. 11. 2013 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Lanškroun C7:3
603. 11. 2013 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováSK US Steinerová Choceň4:6
603. 11. 2013 09:00
Řetová
TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava9:1
709. 11. 2013 10:00
Nekoř
TJ Jiskra KrálíkyTJ Lanškroun C7:3
709. 11. 2013 10:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Sokol Česká Třebová4:6
703. 11. 2013 10:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Sudslava6:4
703. 11. 2013 10:00
Řetová
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň6:4
824. 11. 2013 09:00
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Řetová8:2
824. 11. 2013 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTJ Lanškroun B1:9
823. 11. 2013 08:00
Ustí
Orel OrliceTJ Jiskra Králíky3:7
823. 11. 2013 08:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Nekoř8:2
924. 11. 2013 10:00
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováTJ Lanškroun B1:9
924. 11. 2013 10:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTJ Sokol Řetová4:6
923. 11. 2013 09:00
Ustí
Orel OrliceTJ Sokol Nekoř2:8
923. 11. 2013 09:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Králíky9:1
1008. 12. 2013 09:00
Lanškroun
TJ Sokol ŘetováOrel Orlice6:4
1008. 12. 2013 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí3:7
1008. 12. 2013 09:00
Třebová
TJ Sokol Česká TřebováSK US Steinerová Choceň7:3
1008. 12. 2013 09:00
Třebová
TJ Sokol SudslavaTJ Lanškroun C1:9
1108. 12. 2013 10:00
Lanškroun
TJ Sokol ŘetováTTC Ústí nad Orlicí1:9
1108. 12. 2013 10:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BOrel Orlice9:1
1108. 12. 2013 10:00
Třebová
SK US Steinerová ChoceňTJ Lanškroun C3:7
1108. 12. 2013 10:00
Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Sudslava8:2
1222. 12. 2013 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Jiskra Králíky6:4
1222. 12. 2013 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Řetová10:0
1222. 12. 2013 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaSK US Steinerová Choceň2:8
1222. 12. 2013 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTJ Sokol Česká Třebová4:6
1222. 12. 2013 09:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíOrel Orlice10:0
1312. 01. 2014 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňOrel Orlice6:4
1312. 01. 2014 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTTC Ústí nad Orlicí0:10
1312. 01. 2014 09:00
Nekoř
TJ Sokol ŘetováTJ Jiskra Králíky5:5
1312. 01. 2014 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Lanškroun B3:7
1412. 01. 2014 10:30
Sudslava
TJ Sokol SudslavaOrel Orlice3:7
1412. 01. 2014 10:30
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTTC Ústí nad Orlicí4:6
1412. 01. 2014 10:00
Nekoř
TJ Lanškroun BTJ Jiskra Králíky7:3
1412. 01. 2014 10:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Sokol Řetová8:2
1523. 02. 2014 09:00
Králiky
TJ Jiskra KrálíkySK US Steinerová Choceň3:7
1523. 02. 2014 09:00
Králiky
TJ Sokol NekořTJ Sokol Sudslava8:2
1523. 02. 2014 09:00
Třebova
TJ Sokol Česká TřebováOrel Orlice8:2
1523. 02. 2014 09:00
Třebova
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun C5:5
1623. 02. 2014 10:00
Králiky
TJ Sokol NekořSK US Steinerová Choceň4:6
1623. 02. 2014 10:00
Králiky
TJ Jiskra KrálíkyTJ Sokol Sudslava7:3
1623. 02. 2014 10:00
Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTTC Ústí nad Orlicí3:7
1623. 02. 2014 10:00
Třebová
Orel OrliceTJ Lanškroun C1:9
1723. 03. 2014 09:00
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováTJ Jiskra Králíky3:8
1723. 03. 2014 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTJ Sokol Nekoř7:3
1722. 03. 2014 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Řetová6:4
1722. 03. 2014 09:00
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Lanškroun B0:10
1823. 03. 2014 10:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTJ Jiskra Králíky8:2
1823. 03. 2014 10:00
Lanškroun
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Nekoř2:8
1822. 03. 2014 10:30
Sudslava
TJ Sokol SudslavaTJ Sokol Řetová2:8
1822. 03. 2014 10:30
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Lanškroun B3:7
1912. 04. 2014 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Česká Třebová1:9
1912. 04. 2014 09:00
Řetová
TJ Lanškroun BTJ Lanškroun C9:1
1912. 04. 2014 09:00
Nekoř
TJ Jiskra KrálíkyOrel Orlice6:4
1912. 04. 2014 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTTC Ústí nad Orlicí0:10
2012. 04. 2014 10:00
Řetová
TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová7:3
2012. 04. 2014 10:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Lanškroun C5:5
2012. 04. 2014 10:00
Nekoř
TJ Sokol NekořOrel Orlice7:3
2012. 04. 2014 10:00
Nekoř
TJ Jiskra KrálíkyTTC Ústí nad Orlicí0:10
2120. 04. 2014 09:00
Ustí
Orel OrliceTJ Sokol Řetová3:7
2120. 04. 2014 09:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun B4:6
2127. 04. 2014 09:00
Třebová
TJ Sokol Česká TřebováSK US Steinerová Choceň0:10
2127. 04. 2014 09:00
Třebová
TJ Lanškroun CTJ Sokol Sudslava9:1
2220. 04. 2014 10:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Řetová7:3
2220. 04. 2014 10:00
Ustí
Orel OrliceTJ Lanškroun B0:10
2227. 04. 2014 10:00
Třebová
TJ Lanškroun CSK US Steinerová Choceň0:10
2227. 04. 2014 10:00
Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Sudslava8:2
Regionální přebor Dorost
113. 10. 2013 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava AdTTC Ústí nad Orlicí6:4
113. 10. 2013 10:00
Sudslava
TTC Ústí nad OrlicíOrel Orlice8:2
213. 10. 2013 11:00
Sudslava
Orel OrliceTJ Sokol Sudslava Ad5:5
316. 11. 2013 09:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Sudslava Bd8:2
416. 11. 2013 09:00
Ustí
TJ Sokol Sudslava AdTJ Sokol Hnátnice8:2
516. 11. 2013 10:00
Ustí
TJ Sokol Sudslava BdTJ Sokol Sudslava Ad3:7
616. 11. 2013 10:00
Usti
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Hnátnice8:2
614. 12. 2013 09:00
Hnatnice
TJ Sokol HnátniceOrel Orlice2:8
714. 12. 2013 10:00
Hnátnice
Orel OrliceTJ Sokol Sudslava Bd5:5
714. 12. 2013 11:00
Hnátnice
TJ Sokol Sudslava BdTJ Sokol Hnátnice5:5
819. 01. 2014 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Sudslava Bd7:3
819. 01. 2014 09:00
Orlice
TJ Sokol Sudslava AdTJ Sokol Hnátnice8:2
919. 01. 2014 10:00
Orlice
TJ Sokol Sudslava BdTJ Sokol Sudslava Ad4:6
1019. 01. 2014 10:00
Orlice
TJ Sokol HnátniceOrel Orlice3:7
1123. 02. 2014 09:00
Ustí
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Sudslava Ad4:6
1223. 02. 2014 10:00
Ustí
TJ Sokol Sudslava AdOrel Orlice5:5
1323. 02. 2014 11:00
Ustí
Orel OrliceTTC Ústí nad Orlicí4:6
1323. 03. 2014 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava BdTTC Ústí nad Orlicí3:7
1423. 03. 2014 10:00
Sudslava
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Hnátnice9:1
1423. 03. 2014 11:00
Sudslava
TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Sudslava Bd4:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline