Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP I. třídy
127. 09. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice AMoravan Lednice A11:7
128. 09. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Agrotec Hustopeče C4:14
127. 09. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot C1:17
128. 09. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Šakvice A3:15
127. 09. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice B8:10
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Troskotovice A13:5
204. 10. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Troskotovice A9:9
206. 10. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Němčičky A6:12
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice A12:6
204. 10. 2013 17:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Lanžhot D12:6
203. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Křepice B17:1
204. 10. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí C12:6
312. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMoravan Lednice A9:9
316. 10. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Velké Němčice A6:12
312. 10. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Agrotec Hustopeče C4:14
311. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C5:13
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Šakvice A12:6
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Vranovice B8:10
418. 10. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Vranovice B8:10
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Troskotovice A12:6
419. 10. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Němčičky A11:7
417. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A16:2
418. 10. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot D14:4
419. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Křepice B6:12
525. 10. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BMoravan Lednice A11:7
526. 10. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Kobylí C8:10
525. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Velké Němčice A9:9
523. 10. 2013 19:00TJ Sokol Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče C10:8
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
527. 10. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Šakvice A10:8
601. 11. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Šakvice A7:11
602. 11. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice B13:5
631. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Troskotovice A15:3
601. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Němčičky A3:15
602. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice A3:15
601. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot D18:0wo
709. 11. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DMoravan Lednice A7:11
708. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Křepice B8:10
710. 11. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Kobylí C16:2
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice A10:8
710. 11. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Agrotec Hustopeče C9:9
710. 11. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
815. 11. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
814. 11. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Šakvice A17:1
815. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice B6:12
816. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A7:11
815. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Němčičky A4:14
816. 11. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Rakvice A6:12
922. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice AMoravan Lednice A8:10
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Lanžhot D15:3
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Křepice B11:7
924. 11. 2013 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Kobylí C15:3
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Velké Němčice A12:6
923. 11. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče C5:13
1029. 11. 2013 18:30Moravan Lednice ATJ Agrotec Hustopeče C1:17
1029. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
1028. 11. 2013 17:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Šakvice A10:8
1029. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Vranovice B5:13
1030. 11. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Troskotovice A9:9
1029. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Němčičky A5:13
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Němčičky AMoravan Lednice A11:7
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Rakvice A8:10
1106. 12. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Lanžhot D12:6
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Křepice B13:5
1107. 12. 2013 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí C12:6
1105. 12. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Velké Němčice A18:0
1210. 01. 2014 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Velké Němčice A14:4
1209. 01. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí C9:9
1211. 01. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice B12:6
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Lanžhot D13:5
1212. 01. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Rakvice A10:8
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Němčičky A3:15
1318. 01. 2014 16:00TJ Sokol Troskotovice AMoravan Lednice A6:12
1319. 01. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Vranovice B10:8
1317. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Šakvice A9:9
1329. 10. 2013 18:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Lanžhot C4:14
1317. 01. 2014 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1318. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice A11:7
1424. 01. 2014 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Kobylí C9:9
1413. 12. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice B9:9
1423. 01. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Lanžhot D16:2
1425. 01. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A8:10
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Němčičky A6:12
1426. 01. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Troskotovice A11:7
1502. 02. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice A11:7
1502. 02. 2014 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Šakvice A8:10
1502. 02. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C12:6
1531. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C10:8
1501. 02. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Němčice A7:11
1531. 01. 2014 17:30
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Kobylí C6:12
1607. 02. 2014 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Křepice B9:9
1608. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot D14:4
1607. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Rakvice A9:9
1613. 02. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Němčičky A8:10
1608. 02. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Troskotovice A13:5
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Vranovice B11:7
1716. 02. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice AMoravan Lednice A9:9
1716. 02. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Lanžhot C11:7
1716. 02. 2014 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Agrotec Hustopeče C6:12
1716. 02. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Velké Němčice A16:2
1714. 02. 2014 17:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí C10:8
1715. 02. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Křepice B5:13
1814. 02. 2014 18:00Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot D15:3
1821. 02. 2014 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Rakvice A9:9
1822. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky A2:16
1826. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Troskotovice A8:10
1820. 02. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vranovice B16:2
1822. 02. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Šakvice A14:4
1901. 03. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot CMoravan Lednice A11:7
1902. 03. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Agrotec Hustopeče C2:16
1902. 03. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Němčice A14:4
1902. 03. 2014 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C8:10
1902. 03. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Křepice B12:6
1928. 02. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot D12:6
2007. 03. 2014 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Rakvice A10:8
2008. 03. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Němčičky A3:15
2007. 03. 2014 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Troskotovice A10:8
2008. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Vranovice B9:9
2007. 03. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Šakvice A12:6
2006. 03. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Lanžhot C13:5
2114. 03. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče CMoravan Lednice A12:6
2115. 03. 2014 18:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Velké Němčice A14:4
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Kobylí C7:11
2116. 03. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Křepice B15:3
2116. 03. 2014 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot D14:4
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Rakvice A17:1
2221. 03. 2014 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Němčičky A3:15
2221. 03. 2014 19:00
sokolovna Rakvice
TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Troskotovice A10:8
2222. 03. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Vranovice B8:10
2221. 03. 2014 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Šakvice A10:8
2222. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot C8:8
2223. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice ATJ Agrotec Hustopeče C7:11
1/130. 03. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Sokol Vranovice B9:4
1/128. 03. 2014 18:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Lanžhot C9:3
1/206. 04. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Němčičky A1:9
1/205. 04. 2014 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče C3:9
2/113. 04. 2014 09:30TJ Sokol Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče C9:4
2/227. 04. 2014 09:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Němčičky A9:8
2/328. 04. 2014 18:00TJ Sokol Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče C4:9
OP II. třídy
127. 09. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Jevišovka A5:13
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Boleradice A13:5
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BMSK Břeclav B15:3
127. 09. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A10:8
127. 09. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí D8:10
127. 09. 2013 18:30Moravan Lednice BOrel Šitbořice A6:12
206. 10. 2013 10:00TJ Jevišovka AOrel Šitbořice A12:6
206. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DMoravan Lednice B16:2
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B12:6
204. 10. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Němčice B9:9
204. 10. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Brumovice A11:7
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka A8:10
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Vranovice C11:7
311. 10. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Boleradice A10:8
311. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BMSK Břeclav B12:6
311. 10. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Perná A7:11
311. 10. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí D9:9
420. 10. 2013 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Kobylí D15:3
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Perná AOrel Šitbořice A11:7
418. 10. 2013 17:00MSK Břeclav BMoravan Lednice B5:13
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Němčičky B9:9
418. 10. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Jevišovka A6:12
525. 10. 2013 18:30
orlovna Moutnice
TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice A10:8
525. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Vranovice C11:7
525. 10. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Boleradice A3:15
525. 10. 2013 17:30Orel Šitbořice AMSK Břeclav B10:8
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Perná A1:17
603. 11. 2013 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Perná A11:7
601. 11. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí D1:17
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice AOrel Šitbořice A12:6
601. 11. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CMoravan Lednice B11:7
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Němčičky B11:7
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
708. 11. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Jevišovka A4:14
708. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Němčice B14:4
708. 11. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Brumovice A9:9
708. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice C6:12
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Boleradice A18:0wo
710. 11. 2013 09:30TJ Sokol Perná AMSK Břeclav B14:4
817. 11. 2013 10:00TJ Jevišovka AMSK Břeclav B16:2
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná A7:11
815. 11. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Kobylí D14:4
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A12:6
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice B11:7
815. 11. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Němčičky B9:9
922. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Jevišovka A8:10
922. 11. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
922. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice B10:8
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Brumovice A6:12
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Vranovice C13:5
922. 11. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Boleradice A4:14
1001. 12. 2013 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Boleradice A12:6
1001. 12. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice CMSK Břeclav B14:4
1001. 12. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A11:7
1027. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Kobylí D7:11
1029. 11. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AOrel Šitbořice A11:7
1029. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BMoravan Lednice B14:4
1106. 12. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Jevišovka A1:17
1106. 12. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Němčičky B7:11
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Hostěrádky A10:8
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Němčice B10:8
1106. 12. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice A4:14
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Vranovice C14:4
1205. 01. 2014 17:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Vranovice C15:3
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Brumovice A10:8
1210. 01. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
1214. 01. 2014 18:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Němčičky B3:15
1210. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice AMoravan Lednice B7:11
1317. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Jevišovka A2:16
1317. 01. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Kobylí D9:9
1317. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A11:7
1329. 01. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMSK Břeclav B9:9
1319. 01. 2014 09:30
Herna ST Hustopeče
TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Boleradice A11:7
1319. 01. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Vranovice C10:8
1424. 01. 2014 18:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Brumovice A13:5
1424. 01. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Němčice B11:7
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A6:12
1424. 01. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Němčičky B6:12
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Perná AMoravan Lednice B13:5
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DOrel Šitbořice A15:3
1502. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Jevišovka A3:15
1531. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Perná A5:13
1531. 01. 2014 18:30Moravan Lednice BMSK Břeclav B18:0
1531. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Boleradice A13:5
1531. 01. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Vranovice C6:12
1502. 02. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice A3:15
1609. 02. 2014 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Velké Němčice B15:3
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
1607. 02. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Němčičky B9:9
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice AMoravan Lednice B12:6
1605. 02. 2014 18:30MSK Břeclav BOrel Šitbořice A6:12
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Kobylí D10:8
1716. 02. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Jevišovka A8:10
1716. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DMSK Břeclav B18:0
1714. 02. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Boleradice A9:9
1714. 02. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Vranovice C6:12
1714. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Brumovice A9:9
1714. 02. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B7:11
1823. 02. 2014 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Velké Hostěrádky A16:2
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Němčičky B3:15
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice AMoravan Lednice B17:1
1821. 02. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice COrel Šitbořice A8:10
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Kobylí D10:8
1821. 02. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Perná A1:17
1928. 02. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Jevišovka A6:12
1902. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Boleradice A9:9
1909. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Vranovice C10:8
1928. 02. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice A10:8
1928. 02. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
1928. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
2009. 03. 2014 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Němčičky B8:10
2007. 03. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice B0:18wo
2009. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BOrel Šitbořice A12:6
2007. 03. 2014 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí D10:8
2011. 03. 2014 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Perná A10:8
2009. 03. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice AMSK Břeclav B15:3
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Jevišovka A7:11
2119. 03. 2014 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice C3:15
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A11:7
2114. 03. 2014 17:30TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Němčice B10:8
2114. 03. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
2114. 03. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Němčičky B7:11
2223. 03. 2014 10:00TJ Jevišovka AMoravan Lednice B18:0wo
2221. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BOrel Šitbořice A12:6
2221. 03. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Kobylí D5:13
2223. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A0:18wo
2223. 03. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav B18:0
2221. 03. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Boleradice A12:6
1/130. 03. 2014 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Brumovice A9:0wo
1/130. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B6:9
1/204. 04. 2014 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka A2:9
1/204. 04. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A9:3
2/111. 04. 2014 18:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Němčičky B9:7
2/216. 04. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Jevišovka A5:9
OP III. třídy
127. 09. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMoravan Lednice C18:0wo
127. 09. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Klobouky u Brna A8:10
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Křepice C15:3
125. 09. 2013 18:00MSK Břeclav CTJ Sokol Brumovice B3:15
124. 09. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Němčičky C10:8
204. 10. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Němčičky C4:14
215. 10. 2013 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Agrotec Hustopeče D16:2
221. 10. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CMSK Břeclav C16:2
206. 10. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Šakvice B11:7
204. 10. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Perná B4:14
311. 10. 2013 19:00Moravan Lednice CTJ Sokol Perná B9:9
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Velké Němčice C12:4
311. 10. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Klobouky u Brna A5:13
308. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Křepice C12:6
310. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Brumovice B10:8
418. 10. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Brumovice B2:16
418. 10. 2013 18:00TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Křepice C10:8
420. 10. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče D9:9
423. 10. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMSK Břeclav C11:7
418. 10. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Šakvice B11:7
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BMoravan Lednice C12:6
525. 10. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Perná B2:16
522. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Velké Němčice C13:5
524. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Křepice C7:11
602. 11. 2013 09:30TJ Sokol Křepice CMoravan Lednice C9:9
603. 11. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brumovice B14:4
601. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Němčičky C2:16
608. 11. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Agrotec Hustopeče D11:7
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BMSK Břeclav C18:0wo
708. 11. 2013 17:00MSK Břeclav CMoravan Lednice C7:11
705. 11. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Šakvice B6:12
707. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Perná B14:4
712. 11. 2013 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Němčice C11:7
708. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Klobouky u Brna A4:14
815. 11. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Klobouky u Brna A6:12
815. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Křepice C7:11
815. 11. 2013 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná B12:6
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Němčičky C9:9
820. 11. 2013 18:00MSK Břeclav CTJ Agrotec Hustopeče D8:10
919. 11. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DMoravan Lednice C13:5
921. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CMSK Břeclav C16:2
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice B6:12
922. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Perná B11:7
924. 11. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Velké Němčice C13:5
1010. 01. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Němčice C10:8
1012. 01. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Perná B11:7
1005. 01. 2014 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Šakvice B10:8
1010. 01. 2014 18:30TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav C18:0
1009. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Agrotec Hustopeče D18:0wo
1116. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CMoravan Lednice C14:4
1114. 01. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Brumovice B12:6
1117. 01. 2014 17:00TJ Sokol Křepice CMSK Břeclav C14:4
1119. 01. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
1117. 01. 2014 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Němčice C15:3
1224. 01. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Perná B7:11
1229. 01. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Šakvice B4:14
1226. 01. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav C15:3
1224. 01. 2014 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Agrotec Hustopeče D18:0wo
1226. 01. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Němčičky C13:5
1302. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice BMoravan Lednice C10:8
1306. 12. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Němčičky C10:8
1328. 01. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
1331. 01. 2014 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Velké Němčice C1:17
1302. 02. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Perná B10:8
1407. 02. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Šakvice B1:17
1407. 02. 2014 19:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav C9:9
1407. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Agrotec Hustopeče D10:8
1409. 02. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Němčičky C14:4
1407. 02. 2014 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Brumovice B7:11
1514. 02. 2014 18:30TJ Sokol Křepice CMoravan Lednice C12:6
1516. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
1513. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice C14:4
1511. 02. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Perná B11:7
1514. 02. 2014 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Šakvice B0:18
1621. 02. 2014 18:30Moravan Lednice CMSK Břeclav C18:0
1623. 02. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Agrotec Hustopeče DWO
1621. 02. 2014 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Němčičky C8:10
1621. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Brumovice B5:13
1623. 02. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Křepice C17:1
1702. 03. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMoravan Lednice C18:0
1728. 02. 2014 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Velké Němčice C16:2
1702. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice B7:11
1727. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Šakvice B6:12
1725. 02. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DMSK Břeclav C15:3
1807. 03. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Agrotec Hustopeče D18:0wo
1807. 03. 2014 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Němčičky C0:18
1816. 03. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Brumovice B8:10
1807. 03. 2014 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Křepice C13:5
1807. 03. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
OP IV. třídy
128. 09. 2013 16:00Orel Šitbořice BTJ Sokol Vranovice D8:10
129. 09. 2013 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Klobouky u Brna B7:11
127. 09. 2013 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Pouzdřany A3:15
129. 09. 2013 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B2:16
116. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Rakvice B10:8
127. 09. 2013 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Brumovice C7:11
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Brumovice C7:11
204. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Jevišovka B13:5
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice C4:14
204. 10. 2013 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Křepice D10:8
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BMSK Břeclav D18:0
204. 10. 2013 18:30Orel Šitbořice BKST Uherčice A14:4
313. 10. 2013 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Vranovice D6:12
311. 10. 2013 17:00MSK Břeclav DOrel Šitbořice B1:17
313. 10. 2013 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
311. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A16:2
311. 10. 2013 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Velké Hostěrádky B8:10
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Rakvice B5:13
419. 10. 2013 15:00TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Rakvice B8:10
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice C15:3
418. 10. 2013 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Jevišovka B12:6
418. 10. 2013 18:15TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice C6:12
418. 10. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Křepice D14:4
420. 10. 2013 10:00KST Uherčice AMSK Břeclav D18:0
525. 10. 2013 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Vranovice D1:17
502. 11. 2013 17:00TJ Sokol Křepice DKST Uherčice A3:15
525. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B12:6
525. 10. 2013 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany A3:15
525. 10. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky B10:8
602. 11. 2013 15:00TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B5:13
601. 11. 2013 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice B6:12
601. 11. 2013 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice C14:4
601. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Jevišovka B16:2
603. 11. 2013 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Rakvice C2:16
601. 11. 2013 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Křepice D0:18
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Vranovice D1:17
708. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CMSK Břeclav D18:0
713. 11. 2013 19:00TJ Jevišovka BKST Uherčice A12:6
705. 11. 2013 18:00TJ Sokol Brumovice COrel Šitbořice B4:14
708. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
710. 11. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany A13:5
816. 11. 2013 15:00TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Pouzdřany A9:9
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Velké Hostěrádky B10:8
815. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice B9:9
817. 11. 2013 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Brumovice C15:3
815. 11. 2013 17:00MSK Břeclav DTJ Jevišovka B2:16
817. 11. 2013 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Rakvice C1:17
922. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Vranovice D10:8
922. 11. 2013 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Křepice D13:5
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice CMSK Břeclav D18:0
922. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BKST Uherčice A16:1
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BOrel Šitbořice B12:6
922. 11. 2013 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
1019. 11. 2013 18:00TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
1029. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A18:0
1001. 12. 2013 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Velké Hostěrádky B6:12
1029. 11. 2013 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Rakvice B0:18
1001. 12. 2013 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Brumovice C9:9
1029. 11. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Jevišovka B14:4
1106. 12. 2013 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Vranovice D7:11
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Rakvice C4:14
1106. 12. 2013 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Křepice D15:3
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav D18:0
1106. 12. 2013 18:00TJ Sokol Pouzdřany AKST Uherčice A8:10
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice B6:12
1211. 01. 2014 15:00TJ Sokol Vranovice DOrel Šitbořice B7:11
1210. 01. 2014 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BKST Uherčice A13:5
1210. 01. 2014 18:00TJ Sokol Pouzdřany AMSK Břeclav D17:1
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Křepice D12:6
1210. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Rakvice C8:10
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Jevišovka B12:6
1321. 01. 2014 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Vranovice D11:7
1317. 01. 2014 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Rakvice B2:16
1317. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B14:4
1319. 01. 2014 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Pouzdřany A9:9
1322. 01. 2014 18:00MSK Břeclav DTJ Sokol Klobouky u Brna B0:18
1319. 01. 2014 10:00KST Uherčice AOrel Šitbořice B4:14
1425. 01. 2014 15:00TJ Sokol Vranovice DKST Uherčice A12:6
1424. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice BMSK Břeclav D18:0
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Křepice D13:5
1403. 01. 2014 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C7:11
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Jevišovka B14:4
1424. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice C9:9
1531. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Vranovice D16:2
1502. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B3:15
1531. 01. 2014 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Pouzdřany A9:9
1531. 01. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Klobouky u Brna B17:1
1506. 02. 2014 17:00
tělocvična ZŠ Šitbořice
TJ Sokol Křepice DOrel Šitbořice B5:13
1505. 02. 2014 18:30MSK Břeclav DKST Uherčice A5:13
1604. 02. 2014 18:00TJ Sokol Vranovice DMSK Břeclav D17:1
1609. 02. 2014 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Křepice D9:9
1607. 02. 2014 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C9:9
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Jevišovka B9:9
1607. 02. 2014 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Brumovice C8:10
1613. 02. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice B5:13
1726. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Vranovice D12:6
1714. 02. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Pouzdřany A18:0
1716. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Klobouky u Brna B8:10
1713. 02. 2014 18:00TJ Jevišovka BOrel Šitbořice B9:9
1714. 02. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice CKST Uherčice A16:2
1716. 02. 2014 10:00TJ Sokol Křepice DMSK Břeclav D18:0
1822. 02. 2014 15:00TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Křepice D16:2
1821. 02. 2014 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Rakvice C0:18
1808. 03. 2014 14:00KST Uherčice ATJ Jevišovka B6:12
1821. 02. 2014 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Brumovice C14:4
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B6:12
1821. 02. 2014 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Hostěrádky B6:12
1928. 02. 2014 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Vranovice D10:8
1902. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Klobouky u Brna B12:6
1928. 02. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice BOrel Šitbořice B7:11
1902. 03. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice CKST Uherčice A13:5
1928. 02. 2014 19:00TJ Jevišovka BMSK Břeclav D17:1
1928. 02. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Křepice D12:6
2011. 03. 2014 18:00TJ Sokol Vranovice DTJ Sokol Rakvice C2:16
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Jevišovka B12:6
2007. 03. 2014 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Brumovice C3:15
2009. 03. 2014 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Rakvice B4:14
2007. 03. 2014 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
2019. 03. 2014 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Pouzdřany A7:11
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Vranovice D11:7
2114. 03. 2014 18:00TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B5:13
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BKST Uherčice A11:7
2114. 03. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav D18:0
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Křepice D12:6
2114. 03. 2014 19:00TJ Jevišovka BTJ Sokol Rakvice C6:12
2225. 03. 2014 18:30TJ Sokol Vranovice DTJ Jevišovka B11:7
2221. 03. 2014 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Brumovice C9:9
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Křepice DTJ Sokol Rakvice B7:11
2221. 03. 2014 17:00MSK Břeclav DTJ Sokol Velké Hostěrádky B1:17
2223. 03. 2014 10:00KST Uherčice ATJ Sokol Pouzdřany A3:15
2221. 03. 2014 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
OP dorostu
104. 10. 2013 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice B10:0
102. 10. 2013 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna A9:1
104. 10. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot A9:1
102. 10. 2013 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna BMSK Břeclav A0:10
102. 10. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice A4:6
223. 10. 2013 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Rakvice B10:0
216. 10. 2013 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice A10:0
215. 10. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Kobylí B6:4
216. 10. 2013 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí A0:10
218. 10. 2013 17:00Orel Šitbořice AMSK Břeclav B10:0
330. 10. 2013 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Rakvice B6:4
329. 10. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí AOrel Šitbořice A10:0
329. 10. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A2:8
330. 10. 2013 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Lanžhot A10:0
329. 10. 2013 18:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav A0:10
413. 11. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav A3:7
412. 11. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Rakvice A3:7
413. 11. 2013 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:0
415. 11. 2013 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí B7:3
413. 11. 2013 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí A1:9
529. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Rakvice B10:0
529. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav B2:8
527. 11. 2013 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice A5:5
527. 11. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A3:7
503. 12. 2013 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot A10:0
610. 12. 2013 17:30TJ Sokol Lanžhot AMSK Břeclav A3:7
622. 12. 2013 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice A7:3
617. 12. 2013 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice A7:3
622. 01. 2014 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna B3:7
613. 12. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Kobylí B10:0
717. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice B7:3
715. 01. 2014 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Kobylí A0:10
715. 01. 2014 18:00TJ Sokol Rakvice AMSK Břeclav B10:0
714. 01. 2014 18:00TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A4:6
715. 01. 2014 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:0
829. 01. 2014 18:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Lanžhot A3:7
831. 01. 2014 17:00Orel Šitbořice AMSK Břeclav A3:7
805. 02. 2014 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A3:7
831. 01. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Rakvice A10:0
831. 01. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna B3:7
912. 02. 2014 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B10:0
912. 02. 2014 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B10:0
911. 02. 2014 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí A0:10
912. 02. 2014 18:00MSK Břeclav AMSK Břeclav B7:3
911. 02. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
1026. 02. 2014 18:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
1028. 02. 2014 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot A9:1
1028. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kobylí AMSK Břeclav A5:5
1028. 02. 2014 16:30TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A2:8
1026. 02. 2014 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice A4:6
1112. 03. 2014 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Rakvice B7:3
1104. 03. 2014 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B5:5
1112. 03. 2014 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí B10:0wo
1111. 03. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot AMSK Břeclav B2:8
1112. 03. 2014 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel Šitbořice A6:4
Finále OP dorostu
130. 03. 2014 09:15Orel ŠitbořiceTJ Sokol Kobylí0:5
130. 03. 2014 09:15TJ Sokol Klobouky u BrnaMSK Břeclav0:5
230. 03. 2014 11:00TJ Sokol KobylíMSK Břeclav0:5
230. 03. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u BrnaOrel Šitbořice3:5

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy