Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
106. 10. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice AObec Suchdol12:6
127. 09. 2013 20:00TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Němčice D12:6
104. 10. 2013 19:30TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Čechovice F14:4
106. 10. 2013 20:00Brodek u Prostějova ASDH Dětkovice B10:8
106. 10. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Ondratice C15:3
126. 09. 2013 19:00TJ Sokol Plumlov ATJ OP Prostějov B2:16
213. 10. 2013 20:00Obec SuchdolTJ OP Prostějov B5:13
213. 10. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Plumlov A12:6
213. 10. 2013 20:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Ondratice B3:15
213. 10. 2013 09:00TJ Sokol Čechovice FBrodek u Prostějova A9:9
211. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Čechovice E0:18
213. 10. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Němčice C12:6
314. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčice CObec Suchdol10:8
320. 10. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Otaslavice A15:3
315. 10. 2013 19:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Němčice D13:5
318. 10. 2013 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice F15:3
320. 10. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov ASDH Dětkovice B9:9
319. 10. 2013 09:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Ondratice C18:0
427. 10. 2013 20:00Obec SuchdolTJ Sokol Ondratice C5:13
427. 10. 2013 20:00SDH Dětkovice BTJ OP Prostějov B2:16
427. 10. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Plumlov A8:10
423. 10. 2013 18:45TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Ondratice B2:16
427. 10. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice ABrodek u Prostějova A11:7
421. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Čechovice E0:18
503. 11. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice EObec Suchdol16:2
505. 11. 2013 19:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Němčice C8:10
503. 11. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Otaslavice A14:4
531. 10. 2013 19:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Němčice D12:6
502. 11. 2013 09:30TJ OP Prostějov BTJ Sokol Čechovice F12:6
503. 11. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice CSDH Dětkovice B6:12
610. 11. 2013 20:00Obec SuchdolSDH Dětkovice B7:11
610. 11. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Ondratice C10:8
606. 11. 2013 18:00TJ Sokol Němčice DTJ OP Prostějov B4:14
610. 11. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Plumlov A14:4
604. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Ondratice B6:12
610. 11. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice EBrodek u Prostějova A18:0
717. 11. 2013 20:00Brodek u Prostějova AObec Suchdol8:10
712. 11. 2013 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice E14:4
717. 11. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Němčice C8:10
717. 11. 2013 20:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Otaslavice A17:1
715. 11. 2013 18:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Němčice D14:4
713. 11. 2013 19:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Čechovice F10:8
821. 11. 2013 19:00Obec SuchdolTJ Sokol Čechovice F7:11
820. 11. 2013 18:00TJ Sokol Němčice DSDH Dětkovice B4:14
824. 11. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Ondratice C11:7
824. 11. 2013 20:00TJ Sokol Němčice CTJ OP Prostějov B1:17
824. 11. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Plumlov A17:1
824. 11. 2013 20:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Ondratice B5:13
901. 12. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice BObec Suchdol15:3
903. 10. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov ABrodek u Prostějova A8:10
925. 11. 2013 20:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Čechovice E9:9
927. 11. 2013 18:30TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Němčice C10:8
901. 12. 2013 20:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Otaslavice A8:10
913. 12. 2013 18:30TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Němčice D15:3
1008. 12. 2013 20:00Obec SuchdolTJ Sokol Němčice D10:8
1008. 12. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Čechovice F9:9
1002. 12. 2013 18:30TJ Sokol Němčice CSDH Dětkovice B11:7
1008. 12. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Ondratice C18:0
1008. 12. 2013 20:00Brodek u Prostějova ATJ OP Prostějov B2:16
1008. 12. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Plumlov A13:5
1115. 12. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov AObec Suchdol7:11
1120. 01. 2014 20:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Ondratice B6:12
1115. 12. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice CBrodek u Prostějova A7:11
1112. 12. 2013 18:30SDH Dětkovice BTJ Sokol Čechovice E7:11
1115. 12. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Němčice C11:7
1109. 12. 2013 18:15TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Otaslavice A6:12
1212. 01. 2014 20:00Obec SuchdolTJ Sokol Otaslavice A11:7
1230. 09. 2013 21:00TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Němčice C4:14
1206. 10. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Čechovice E3:15
1212. 01. 2014 20:00SDH Dětkovice BBrodek u Prostějova A9:9
1206. 10. 2013 21:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Ondratice B4:14
1213. 01. 2014 20:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Plumlov A18:0
1319. 01. 2014 20:00TJ OP Prostějov BObec Suchdol16:2
1319. 01. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Ondratice C9:9
1319. 01. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice BSDH Dětkovice B18:0
1319. 01. 2014 20:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Čechovice F13:5
1319. 01. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Němčice D17:1
1313. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Otaslavice A12:6
1422. 01. 2014 18:30Obec SuchdolTJ Sokol Němčice C7:11
1424. 01. 2014 18:50TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Čechovice E3:15
1424. 01. 2014 18:15TJ Sokol Němčice DBrodek u Prostějova A6:12
1426. 01. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Ondratice B7:11
1426. 01. 2014 20:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Plumlov A13:5
1426. 01. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice CTJ OP Prostějov B5:13
1502. 02. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice CObec Suchdol12:6
1501. 02. 2014 09:00TJ OP Prostějov BSDH Dětkovice B18:0
1530. 01. 2014 19:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Čechovice F3:15
1531. 01. 2014 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice D16:2
1502. 02. 2014 20:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Otaslavice A9:9
1510. 02. 2014 19:30TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Němčice C16:2
1604. 02. 2014 18:30Obec SuchdolTJ Sokol Čechovice E2:16
1603. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčice CBrodek u Prostějova A7:11
1609. 02. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Ondratice B6:12
1607. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Plumlov A9:9
1609. 02. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice FTJ OP Prostějov B2:16
1609. 02. 2014 20:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Ondratice C11:7
1716. 02. 2014 20:00SDH Dětkovice BObec Suchdol9:9
1716. 02. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Čechovice F4:14
1715. 02. 2014 09:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Němčice D18:0
1716. 02. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Otaslavice A6:12
1716. 02. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice C15:3
1711. 02. 2014 19:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Čechovice E4:14
1823. 02. 2014 20:00Obec SuchdolBrodek u Prostějova A8:10
1817. 03. 2014 19:15TJ Sokol Čechovice ETJ Sokol Ondratice B8:10
1817. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Plumlov A10:8
1823. 02. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice ATJ OP Prostějov B3:15
1821. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Ondratice C8:10
1823. 02. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice FSDH Dětkovice B15:3
1902. 03. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice FObec Suchdol14:4
1926. 02. 2014 18:30SDH Dětkovice BTJ Sokol Němčice D12:6
1902. 03. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Otaslavice A9:9
1901. 03. 2014 09:00TJ OP Prostějov BTJ Sokol Němčice C18:0
1927. 02. 2014 19:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Čechovice E0:18
1902. 03. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice BBrodek u Prostějova A15:3
2009. 03. 2014 20:00Obec SuchdolTJ Sokol Ondratice B5:13
2009. 03. 2014 20:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Plumlov A16:2
2009. 03. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice ETJ OP Prostějov B9:9
2003. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Ondratice C9:9
2009. 03. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice ASDH Dětkovice B11:7
2007. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčice DTJ Sokol Čechovice F5:13
2116. 03. 2014 20:00TJ Sokol Němčice DObec Suchdol6:12
2116. 03. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice FTJ Sokol Otaslavice A12:6
2112. 03. 2014 18:30SDH Dětkovice BTJ Sokol Němčice C12:6
2111. 03. 2014 18:45TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Čechovice E1:17
2116. 03. 2014 20:00TJ OP Prostějov BBrodek u Prostějova A13:5
2116. 03. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov ATJ Sokol Ondratice B1:17
2223. 03. 2014 20:00Obec SuchdolTJ Sokol Plumlov A10:8
2226. 03. 2014 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ OP Prostějov B11:7
2223. 03. 2014 20:00Brodek u Prostějova ATJ Sokol Ondratice C14:4
2223. 03. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice ESDH Dětkovice B18:0
2224. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčice CTJ Sokol Čechovice F11:7
2228. 03. 2014 19:00TJ Sokol Otaslavice ATJ Sokol Němčice D10:8
Regionální soutěž
106. 10. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Plumlov B15:3
106. 10. 2013 20:00SDH Dětkovice CTJ OP Prostějov C10:8
106. 10. 2013 20:00Brodek u Konice ABrodek u Konice B12:6
129. 09. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Čechovice H13:5
124. 09. 2013 19:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Otaslavice C16:2
106. 10. 2013 20:00TJ Sokol StražiskoBrodek u Prostějova B3:15
210. 10. 2013 19:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Němčice E11:7
213. 10. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Stražisko3:15
213. 10. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Otaslavice B5:13
216. 10. 2013 19:00Brodek u Konice BTJ Sokol Čechovice G5:13
213. 10. 2013 20:00TJ OP Prostějov CBrodek u Konice A7:11
213. 10. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice DSDH Dětkovice C15:3
320. 10. 2013 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Plumlov B9:9
320. 10. 2013 20:00Brodek u Konice ATJ Sokol Ondratice D3:15
320. 10. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice GTJ OP Prostějov C5:13
320. 10. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice BBrodek u Konice B16:2
320. 10. 2013 20:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice H8:10
318. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčice EBrodek u Prostějova B11:7
427. 10. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov BBrodek u Prostějova B10:8
425. 10. 2013 19:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Němčice E3:15
427. 10. 2013 20:00Brodek u Konice BTJ Sokol Stražisko10:8
427. 10. 2013 20:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Otaslavice B5:13
425. 10. 2013 19:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Čechovice G13:5
427. 10. 2013 20:00SDH Dětkovice CBrodek u Konice A6:12
503. 11. 2013 20:00Brodek u Konice ATJ Sokol Plumlov B10:8
503. 11. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice GSDH Dětkovice C12:6
503. 11. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Ondratice D5:13
503. 11. 2013 20:00TJ Sokol StražiskoTJ OP Prostějov C5:13
501. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Čechovice H11:7
503. 11. 2013 20:00Brodek u Prostějova BTJ Sokol Otaslavice C14:4
610. 11. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Otaslavice C14:4
611. 11. 2013 20:00TJ Sokol Čechovice HBrodek u Prostějova B10:8
608. 11. 2013 19:00Brodek u Konice BTJ Sokol Němčice E8:10
610. 11. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Stražisko14:4
610. 11. 2013 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Otaslavice B6:12
606. 11. 2013 19:15Brodek u Konice ATJ Sokol Čechovice G10:8
717. 11. 2013 19:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Plumlov B8:10
717. 11. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice BBrodek u Konice A10:8
717. 11. 2013 20:00TJ Sokol StražiskoSDH Dětkovice C7:11
713. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčice ETJ OP Prostějov C11:7
717. 11. 2013 20:00Brodek u Prostějova BBrodek u Konice B15:3
717. 11. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Čechovice H1:17
824. 11. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Čechovice H15:3
824. 11. 2013 20:00Brodek u Konice BTJ Sokol Otaslavice C14:4
824. 11. 2013 20:00TJ OP Prostějov CBrodek u Prostějova B13:5
820. 11. 2013 18:30TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Němčice E17:1
824. 11. 2013 20:00Brodek u Konice ATJ Sokol Stražisko15:3
824. 11. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Otaslavice B9:9
901. 12. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Plumlov B9:9
901. 12. 2013 20:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice G2:16
929. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčice ESDH Dětkovice C12:6
901. 12. 2013 20:00Brodek u Prostějova BTJ Sokol Ondratice D3:15
901. 12. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice CTJ OP Prostějov C2:16
901. 12. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice HBrodek u Konice B15:3
1008. 12. 2013 20:00TJ Sokol Plumlov BBrodek u Konice B16:2
1008. 12. 2013 20:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Čechovice H12:6
1008. 12. 2013 20:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Otaslavice C18:0
1008. 12. 2013 20:00SDH Dětkovice CBrodek u Prostějova B6:12
1006. 12. 2013 18:30Brodek u Konice ATJ Sokol Němčice E7:11
1008. 12. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Stražisko16:2
1115. 12. 2013 20:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Plumlov B6:12
1113. 12. 2013 18:30TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Čechovice G12:6
1115. 12. 2013 20:00Brodek u Prostějova BBrodek u Konice A13:5
1115. 12. 2013 20:00TJ Sokol Otaslavice CSDH Dětkovice C7:11
1115. 12. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Ondratice D3:15
1115. 12. 2013 20:00Brodek u Konice BTJ OP Prostějov C5:13
1212. 01. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov BTJ OP Prostějov C9:9
1212. 01. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice DBrodek u Konice B17:1
1212. 01. 2014 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Čechovice H7:11
1212. 01. 2014 20:00Brodek u Konice ATJ Sokol Otaslavice C14:4
1208. 12. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice GBrodek u Prostějova B10:8
1212. 01. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Němčice E11:7
1317. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Stražisko15:3
1319. 01. 2014 20:00Brodek u Prostějova BTJ Sokol Otaslavice B8:10
1322. 01. 2014 19:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Čechovice G7:11
1319. 01. 2014 17:30TJ Sokol Čechovice HBrodek u Konice A6:12
1319. 01. 2014 20:00Brodek u Konice BSDH Dětkovice C5:13
1320. 01. 2014 19:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Ondratice D1:17
1426. 01. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Ondratice D7:11
1426. 01. 2014 20:00TJ OP Prostějov CSDH Dětkovice C9:9
1406. 10. 2013 21:00Brodek u Konice BBrodek u Konice A10:8
1406. 10. 2013 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Čechovice G11:7
1401. 10. 2013 19:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Otaslavice B3:15
1426. 01. 2014 20:00Brodek u Prostějova BTJ Sokol Stražisko14:4
1531. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Plumlov B10:8
1502. 02. 2014 20:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Otaslavice C13:5
1502. 02. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Čechovice H14:4
1502. 02. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice GBrodek u Konice B11:7
1502. 02. 2014 20:00Brodek u Konice ATJ OP Prostějov C4:14
1502. 02. 2014 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Ondratice D1:17
1609. 02. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov BSDH Dětkovice C9:9
1609. 02. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice DBrodek u Konice A15:3
1601. 02. 2014 10:30TJ OP Prostějov CTJ Sokol Čechovice G16:2
1609. 02. 2014 20:00Brodek u Konice BTJ Sokol Otaslavice B1:17
1609. 02. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Stražisko14:4
1614. 02. 2014 18:30Brodek u Prostějova BTJ Sokol Němčice E5:13
1716. 02. 2014 20:00Brodek u Prostějova BTJ Sokol Plumlov B10:8
1712. 02. 2014 19:00TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Otaslavice C14:4
1716. 02. 2014 20:00TJ Sokol StražiskoBrodek u Konice B11:7
1716. 02. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice BTJ OP Prostějov C13:5
1723. 02. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Ondratice D3:15
1716. 02. 2014 20:00Brodek u Konice ASDH Dětkovice C6:12
1823. 02. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov BBrodek u Konice A14:4
1823. 02. 2014 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Čechovice G11:7
1823. 02. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Otaslavice B11:7
1823. 02. 2014 20:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Stražisko17:1
1816. 02. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Němčice E0:18
1826. 02. 2014 19:00TJ Sokol Otaslavice CBrodek u Prostějova B2:16
1902. 03. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Plumlov B3:15
1928. 02. 2014 18:30Brodek u Prostějova BTJ Sokol Čechovice H10:8
1924. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčice EBrodek u Konice B15:3
1902. 03. 2014 20:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Ondratice D4:14
1902. 03. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice BSDH Dětkovice C14:4
1930. 03. 2014 19:00TJ Sokol Čechovice GBrodek u Konice A12:6
2004. 03. 2014 19:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Čechovice G12:6
2009. 03. 2014 20:00Brodek u Konice ATJ Sokol Otaslavice B6:12
2009. 03. 2014 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Stražisko10:8
2001. 03. 2014 12:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Němčice E3:15
2009. 03. 2014 20:00Brodek u Konice BBrodek u Prostějova B2:16
2009. 03. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Otaslavice C18:0
2116. 03. 2014 20:00TJ Sokol Čechovice HTJ Sokol Plumlov B9:9
2116. 03. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice CBrodek u Konice B4:14
2116. 03. 2014 20:00Brodek u Prostějova BTJ OP Prostějov C10:8
2114. 03. 2014 19:00TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Ondratice D3:15
2116. 03. 2014 20:00TJ Sokol StražiskoBrodek u Konice A9:9
2114. 03. 2014 19:00TJ Sokol Otaslavice BTJ Sokol Čechovice G13:5
2223. 03. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Otaslavice B13:5
2223. 03. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Stražisko10:8
2219. 03. 2014 18:30SDH Dětkovice CTJ Sokol Němčice E6:12
2223. 03. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice DBrodek u Prostějova B13:5
2223. 03. 2014 20:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Otaslavice C11:7
2221. 03. 2014 18:00Brodek u Konice BTJ Sokol Čechovice H6:12
2330. 03. 2014 20:00Brodek u Konice BTJ Sokol Plumlov B3:15
2330. 03. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice HTJ OP Prostějov C9:9
2330. 03. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice CTJ Sokol Ondratice D1:17
2330. 03. 2014 20:00Brodek u Prostějova BSDH Dětkovice C10:8
2326. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčice EBrodek u Konice A11:7
2330. 03. 2014 20:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Otaslavice B2:16
2406. 04. 2014 20:00TJ Sokol Plumlov BTJ Sokol Stražisko14:4
2406. 04. 2014 20:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Němčice E8:10
2406. 04. 2014 20:00Brodek u Konice ABrodek u Prostějova B7:11
2406. 04. 2014 20:00SDH Dětkovice CTJ Sokol Otaslavice C14:4
2406. 04. 2014 20:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Čechovice H10:8
2406. 04. 2014 20:00TJ OP Prostějov CBrodek u Konice B16:2
2513. 04. 2014 20:00TJ OP Prostějov CTJ Sokol Plumlov B5:13
2513. 04. 2014 20:00Brodek u Konice BTJ Sokol Ondratice D9:9
2513. 04. 2014 20:00TJ Sokol Čechovice HSDH Dětkovice C11:7
2513. 04. 2014 20:00TJ Sokol Otaslavice CBrodek u Konice A9:9
2513. 04. 2014 20:00Brodek u Prostějova BTJ Sokol Čechovice G9:9
2511. 04. 2014 18:30TJ Sokol Němčice ETJ Sokol Otaslavice B9:9
2607. 04. 2014 19:00TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Němčice E3:15
2618. 04. 2014 19:00TJ Sokol Otaslavice BBrodek u Prostějova B12:6
2626. 01. 2014 17:00TJ Sokol Čechovice GTJ Sokol Otaslavice C13:5
2620. 04. 2014 20:00Brodek u Konice ATJ Sokol Čechovice H8:10
2616. 04. 2014 18:30SDH Dětkovice CBrodek u Konice B18:0wo
2614. 04. 2014 18:30TJ Sokol Ondratice DTJ OP Prostějov C17:1

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline