Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní soutěž I
120. 09. 2013 19:00Sokol Jezernice BSokol Dolní Újezd A7:11
120. 09. 2013 18:00Sigma Hranice BSK Rakov B9:9
122. 09. 2013 09:00Sokol Tovačov BTJ Chropyně B6:12
120. 09. 2013 18:00Sokol Buk BSokol Loučka A8:10
120. 09. 2013 18:30Sokol Lipník ASokol Dřevohostice A4:14
120. 09. 2013 18:00Sokol Kojetín BSK Přerov F13:5
120. 09. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BSDH Hlinsko A4:14
227. 09. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ASDH Hlinsko A12:6
227. 09. 2013 18:30SK Přerov FSokol Dolní Újezd B17:1
229. 09. 2013 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Kojetín B10:8
227. 09. 2013 18:30Sokol Loučka ASokol Lipník A11:7
229. 09. 2013 09:00TJ Chropyně BSokol Buk B11:7
229. 09. 2013 09:00SK Rakov BSokol Tovačov B12:6
227. 09. 2013 19:00Sokol Jezernice BSigma Hranice B11:7
304. 10. 2013 18:00Sigma Hranice BSokol Dolní Újezd A7:11
306. 10. 2013 09:00Sokol Tovačov BSokol Jezernice B8:10
304. 10. 2013 18:00Sokol Buk BSK Rakov B8:10
304. 10. 2013 18:30Sokol Lipník ATJ Chropyně B8:10
304. 10. 2013 18:00Sokol Kojetín BSokol Loučka A11:7
304. 10. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Dřevohostice A2:16
306. 10. 2013 09:00SDH Hlinsko ASK Přerov F7:11
411. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ASK Přerov F7:11
413. 10. 2013 09:00Sokol Dřevohostice ASDH Hlinsko A10:8
411. 10. 2013 18:30Sokol Loučka ASokol Dolní Újezd B16:2
413. 10. 2013 09:00TJ Chropyně BSokol Kojetín B6:12
413. 10. 2013 09:00SK Rakov BSokol Lipník A10:8
411. 10. 2013 19:00Sokol Buk BSokol Jezernice B10:8
411. 10. 2013 18:00Sigma Hranice BSokol Tovačov B10:8
520. 10. 2013 09:00Sokol Tovačov BSokol Dolní Újezd A3:15
518. 10. 2013 18:00Sokol Buk BSigma Hranice B10:8
518. 10. 2013 18:30Sokol Lipník ASokol Jezernice B8:10
518. 10. 2013 18:00Sokol Kojetín BSK Rakov B9:9
518. 10. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BTJ Chropyně B5:13
520. 10. 2013 09:00SDH Hlinsko ASokol Loučka A18:0
518. 10. 2013 18:30SK Přerov FSokol Dřevohostice A10:8
625. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Dřevohostice A11:7
625. 10. 2013 18:30Sokol Loučka ASK Přerov F6:12
627. 10. 2013 09:00TJ Chropyně BSDH Hlinsko A9:9
627. 10. 2013 09:00SK Rakov BSokol Dolní Újezd B13:5
625. 10. 2013 19:00Sokol Jezernice BSokol Kojetín B6:12
625. 10. 2013 18:00Sigma Hranice BSokol Lipník A11:7
627. 10. 2013 09:00Sokol Tovačov BSokol Buk B10:8
701. 11. 2013 18:00Sokol Buk BSokol Dolní Újezd A6:12
701. 11. 2013 18:30Sokol Lipník ASokol Tovačov B11:7
701. 11. 2013 18:00Sokol Kojetín BSigma Hranice B8:10
701. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Jezernice B4:14
703. 11. 2013 09:00SDH Hlinsko ASK Rakov B10:8
701. 11. 2013 18:30SK Přerov FTJ Chropyně B15:3
703. 11. 2013 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Loučka A12:6
808. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Loučka A16:2
810. 11. 2013 09:00TJ Chropyně BSokol Dřevohostice A5:13
810. 11. 2013 09:00SK Rakov BSK Přerov F7:11
808. 11. 2013 19:00Sokol Jezernice BSDH Hlinsko A14:4
808. 11. 2013 18:00Sigma Hranice BSokol Dolní Újezd B15:3
810. 11. 2013 09:00Sokol Tovačov BSokol Kojetín B6:12
808. 11. 2013 18:00Sokol Buk BSokol Lipník A13:5
915. 11. 2013 18:30Sokol Lipník ASokol Dolní Újezd A6:12
915. 11. 2013 18:00Sokol Kojetín BSokol Buk B9:9
915. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Tovačov B8:10
917. 11. 2013 09:00SDH Hlinsko ASigma Hranice B11:7
915. 11. 2013 18:30SK Přerov FSokol Jezernice B15:3
917. 11. 2013 09:00Sokol Dřevohostice ASK Rakov B14:4
915. 11. 2013 18:30Sokol Loučka ATJ Chropyně B6:12
1022. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ATJ Chropyně B10:8
1024. 11. 2013 09:00SK Rakov BSokol Loučka A11:7
1022. 11. 2013 19:00Sokol Jezernice BSokol Dřevohostice A9:9
1022. 11. 2013 18:00Sigma Hranice BSK Přerov F5:13
1024. 11. 2013 09:00Sokol Tovačov BSDH Hlinsko A5:13
1022. 11. 2013 18:00Sokol Buk BSokol Dolní Újezd B10:8
1022. 11. 2013 18:30Sokol Lipník ASokol Kojetín B7:11
1129. 11. 2013 18:00Sokol Kojetín BSokol Dolní Újezd A7:11
1129. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Lipník A3:15
1101. 12. 2013 09:00SDH Hlinsko ASokol Buk B10:8
1129. 11. 2013 18:30SK Přerov FSokol Tovačov B14:4
1101. 12. 2013 09:00Sokol Dřevohostice ASigma Hranice B11:7
1129. 11. 2013 18:30Sokol Loučka ASokol Jezernice B13:5
1101. 12. 2013 09:00TJ Chropyně BSK Rakov B6:12
1206. 12. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ASK Rakov B13:5
1206. 12. 2013 19:00Sokol Jezernice BTJ Chropyně B9:9
1206. 12. 2013 18:00Sigma Hranice BSokol Loučka A8:10
1208. 12. 2013 09:00Sokol Tovačov BSokol Dřevohostice A4:14
1206. 12. 2013 18:00Sokol Buk BSK Přerov F7:11
1206. 12. 2013 18:30Sokol Lipník ASDH Hlinsko A10:8
1206. 12. 2013 18:00Sokol Kojetín BSokol Dolní Újezd B15:3
1313. 12. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Dolní Újezd A4:14
1315. 12. 2013 09:00SDH Hlinsko ASokol Kojetín B10:8
1313. 12. 2013 18:30SK Přerov FSokol Lipník A10:8
1315. 12. 2013 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Buk B13:5
1313. 12. 2013 18:30Sokol Loučka ASokol Tovačov B10:8
1315. 12. 2013 09:00TJ Chropyně BSigma Hranice B6:12
1315. 12. 2013 09:00SK Rakov BSokol Jezernice B14:4
1403. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Jezernice B12:6
1405. 01. 2014 09:00SK Rakov BSigma Hranice B10:8
1405. 01. 2014 09:00TJ Chropyně BSokol Tovačov B13:5
1403. 01. 2014 18:30Sokol Loučka ASokol Buk B9:9
1405. 01. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Lipník A13:5
1403. 01. 2014 18:30SK Přerov FSokol Kojetín B3:15
1405. 01. 2014 09:00SDH Hlinsko ASokol Dolní Újezd B15:3
1512. 01. 2014 09:00SDH Hlinsko ASokol Dolní Újezd A8:10
1510. 01. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd BSK Přerov F6:12
1510. 01. 2014 18:00Sokol Kojetín BSokol Dřevohostice A6:12
1510. 01. 2014 18:30Sokol Lipník ASokol Loučka A15:3
1510. 01. 2014 18:00Sokol Buk BTJ Chropyně B9:9
1512. 01. 2014 09:00Sokol Tovačov BSK Rakov B7:11
1510. 01. 2014 18:00Sigma Hranice BSokol Jezernice B13:5
1617. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASigma Hranice B14:4
1617. 01. 2014 19:00Sokol Jezernice BSokol Tovačov B14:4
1619. 01. 2014 09:00SK Rakov BSokol Buk B13:5
1619. 01. 2014 09:00TJ Chropyně BSokol Lipník A13:5
1617. 01. 2014 18:30Sokol Loučka ASokol Kojetín B9:9
1619. 01. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Dolní Újezd B14:4
1617. 01. 2014 18:30SK Přerov FSDH Hlinsko A10:8
1724. 01. 2014 18:30SK Přerov FSokol Dolní Újezd A11:7
1726. 01. 2014 09:00SDH Hlinsko ASokol Dřevohostice A11:7
1724. 01. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Loučka A3:15
1724. 01. 2014 18:00Sokol Kojetín BTJ Chropyně B11:7
1724. 01. 2014 18:30Sokol Lipník ASK Rakov B9:9
1724. 01. 2014 18:00Sokol Buk BSokol Jezernice B7:11
1726. 01. 2014 09:00Sokol Tovačov BSigma Hranice B13:5
1802. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Tovačov B15:3
1831. 01. 2014 18:00Sigma Hranice BSokol Buk B9:9
1831. 01. 2014 19:00Sokol Jezernice BSokol Lipník A10:8
1802. 02. 2014 09:00SK Rakov BSokol Kojetín B12:6
1802. 02. 2014 09:00TJ Chropyně BSokol Dolní Újezd B11:7
1831. 01. 2014 18:30Sokol Loučka ASDH Hlinsko A7:11
1802. 02. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ASK Přerov F9:9
1909. 02. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Dolní Újezd A9:9
1907. 02. 2014 18:30SK Přerov FSokol Loučka A13:5
1909. 02. 2014 09:00SDH Hlinsko ATJ Chropyně B14:4
1907. 02. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd BSK Rakov B5:13
1907. 02. 2014 18:00Sokol Kojetín BSokol Jezernice B9:9
1907. 02. 2014 18:30Sokol Lipník ASigma Hranice B10:8
1907. 02. 2014 18:00Sokol Buk BSokol Tovačov B13:5
2014. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Buk B11:7
2016. 02. 2014 09:00Sokol Tovačov BSokol Lipník A8:10
2014. 02. 2014 18:00Sigma Hranice BSokol Kojetín B6:12
2014. 02. 2014 19:00Sokol Jezernice BSokol Dolní Újezd B14:4
2016. 02. 2014 09:00SK Rakov BSDH Hlinsko A9:9
2016. 02. 2014 09:00TJ Chropyně BSK Přerov F6:12
2014. 02. 2014 18:30Sokol Loučka ASokol Dřevohostice A8:10
2121. 02. 2014 18:30Sokol Loučka ASokol Dolní Újezd A6:12
2123. 02. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ATJ Chropyně B9:9
2121. 02. 2014 18:30SK Přerov FSK Rakov B12:6
2123. 02. 2014 09:00SDH Hlinsko ASokol Jezernice B9:9
2121. 02. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd BSigma Hranice B1:17
2121. 02. 2014 18:00Sokol Kojetín BSokol Tovačov B14:4
2121. 02. 2014 18:30Sokol Lipník ASokol Buk B9:9
2228. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Lipník A11:7
2228. 02. 2014 18:00Sokol Buk BSokol Kojetín B14:4
2202. 03. 2014 09:00Sokol Tovačov BSokol Dolní Újezd B15:3
2228. 02. 2014 18:00Sigma Hranice BSDH Hlinsko A10:8
2228. 02. 2014 19:00Sokol Jezernice BSK Přerov F7:11
2202. 03. 2014 09:00SK Rakov BSokol Dřevohostice A8:10
2202. 03. 2014 09:00TJ Chropyně BSokol Loučka A14:4
2309. 03. 2014 09:00TJ Chropyně BSokol Dolní Újezd A8:10
2307. 03. 2014 18:30Sokol Loučka ASK Rakov B8:10
2309. 03. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Jezernice B10:8
2307. 03. 2014 18:30SK Přerov FSigma Hranice B9:9
2309. 03. 2014 09:00SDH Hlinsko ASokol Tovačov B11:7
2307. 03. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Buk B3:15
2307. 03. 2014 18:00Sokol Kojetín BSokol Lipník A8:10
2414. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Kojetín B9:9
2414. 03. 2014 18:30Sokol Lipník ASokol Dolní Újezd B14:4
2414. 03. 2014 18:00Sokol Buk BSDH Hlinsko A11:7
2416. 03. 2014 09:00Sokol Tovačov BSK Přerov F7:11
2414. 03. 2014 18:00Sigma Hranice BSokol Dřevohostice A3:15
2414. 03. 2014 19:00Sokol Loučka ASokol Jezernice B12:6
2416. 03. 2014 09:00SK Rakov BTJ Chropyně B11:7
2523. 03. 2014 09:00SK Rakov BSokol Dolní Újezd A4:14
2523. 03. 2014 09:00TJ Chropyně BSokol Jezernice B9:9
2521. 03. 2014 18:30Sokol Loučka ASigma Hranice B6:12
2523. 03. 2014 09:00Sokol Dřevohostice ASokol Tovačov B13:5
2521. 03. 2014 18:30SK Přerov FSokol Buk B9:9
2523. 03. 2014 09:00SDH Hlinsko ASokol Lipník A14:4
2521. 03. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd BSokol Kojetín B9:9
2628. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ASokol Dolní Újezd B17:1
2628. 03. 2014 18:00Sokol Kojetín BSDH Hlinsko A10:8
2628. 03. 2014 18:30Sokol Lipník ASK Přerov F7:11
2628. 03. 2014 18:00Sokol Buk BSokol Dřevohostice A9:9
2630. 03. 2014 09:00Sokol Tovačov BSokol Loučka A9:9
2628. 03. 2014 18:00Sigma Hranice BTJ Chropyně B9:9
2628. 03. 2014 19:00Sokol Jezernice BSK Rakov B9:9
Okresní soutěž II
119. 09. 2013 18:00Sokol Kojetín CSokol Dolní Újezd C11:7
123. 09. 2013 18:00Sigma Hranice DHustopeče A4:14
123. 09. 2013 18:00Sokol Opatovice ASokol Čekyně A5:13
120. 09. 2013 18:00STK HradčanySokol Buk C18:0
119. 09. 2013 18:00Sokol Loučka BSokol Tovačov C7:11
120. 09. 2013 18:30SDH Lhota ASigma Hranice C4:14
120. 09. 2013 18:00Spartak Milotice ASDH Hlinsko B13:5
228. 09. 2013 18:30Sokol Dolní Újezd CSDH Hlinsko B12:6
227. 09. 2013 18:00Sigma Hranice CSpartak Milotice A6:12
230. 09. 2013 18:30Sokol Tovačov CSDH Lhota A9:9
227. 09. 2013 18:00Sokol Buk CSokol Loučka B4:14
227. 09. 2013 18:00Sokol Čekyně ASTK Hradčany6:12
229. 09. 2013 09:00Hustopeče ASokol Opatovice A8:10
226. 09. 2013 18:00Sokol Kojetín CSigma Hranice D13:5
307. 10. 2013 18:00Sigma Hranice DSokol Dolní Újezd C9:9
307. 10. 2013 18:00Sokol Opatovice ASokol Kojetín C7:11
304. 10. 2013 18:00STK HradčanyHustopeče A15:3
303. 10. 2013 18:00Sokol Loučka BSokol Čekyně A4:14
304. 10. 2013 18:30SDH Lhota ASokol Buk C10:8
304. 10. 2013 18:00Spartak Milotice ASokol Tovačov C15:3
304. 10. 2013 18:00SDH Hlinsko BSigma Hranice C16:2
412. 10. 2013 18:30Sokol Dolní Újezd CSigma Hranice C10:8
414. 10. 2013 18:30Sokol Tovačov CSDH Hlinsko B11:7
411. 10. 2013 18:00Sokol Buk CSpartak Milotice A1:17
411. 10. 2013 18:00Sokol Čekyně ASDH Lhota A17:1
413. 10. 2013 09:00Hustopeče ASokol Loučka B13:5
410. 10. 2013 18:00Sokol Kojetín CSTK Hradčany3:15
414. 10. 2013 18:00Sigma Hranice DSokol Opatovice A3:15
521. 10. 2013 18:00Sokol Opatovice ASokol Dolní Újezd C11:7
518. 10. 2013 18:00STK HradčanySigma Hranice D17:1
517. 10. 2013 18:00Sokol Loučka BSokol Kojetín C11:7
518. 10. 2013 18:30SDH Lhota AHustopeče A8:10
518. 10. 2013 18:00Spartak Milotice ASokol Čekyně A11:7
518. 10. 2013 18:00SDH Hlinsko BSokol Buk C18:0
518. 10. 2013 18:00Sigma Hranice CSokol Tovačov C14:4
626. 10. 2013 18:30Sokol Dolní Újezd CSokol Tovačov C8:10
625. 10. 2013 18:00Sokol Buk CSigma Hranice C2:16
625. 10. 2013 18:00Sokol Čekyně ASDH Hlinsko B10:8
627. 10. 2013 09:00Hustopeče ASpartak Milotice A5:13
624. 10. 2013 18:00Sokol Kojetín CSDH Lhota A13:5
629. 10. 2013 18:00Sigma Hranice DSokol Loučka B13:5
629. 10. 2013 18:00Sokol Opatovice ASTK Hradčany5:13
701. 11. 2013 18:00STK HradčanySokol Dolní Újezd C10:8
731. 10. 2013 18:00Sokol Loučka BSokol Opatovice A7:11
701. 11. 2013 18:30SDH Lhota ASigma Hranice D10:8
701. 11. 2013 18:00Spartak Milotice ASokol Kojetín C12:6
701. 11. 2013 18:00SDH Hlinsko BHustopeče A13:5
701. 11. 2013 18:00Sigma Hranice CSokol Čekyně A9:9
704. 11. 2013 18:30Sokol Tovačov CSokol Buk C14:4
809. 11. 2013 18:30Sokol Dolní Újezd CSokol Buk C16:2
808. 11. 2013 18:00Sokol Čekyně ASokol Tovačov C12:6
810. 11. 2013 09:00Hustopeče ASigma Hranice C7:11
807. 11. 2013 18:00Sokol Kojetín CSDH Hlinsko B13:5
811. 11. 2013 18:00Sigma Hranice DSpartak Milotice A1:17
811. 11. 2013 18:00Sokol Opatovice ASDH Lhota A18:0
808. 11. 2013 18:00STK HradčanySokol Loučka B11:7
914. 11. 2013 18:00Sokol Loučka BSokol Dolní Újezd C11:7
915. 11. 2013 18:30SDH Lhota ASTK Hradčany0:18
921. 11. 2013 18:00Spartak Milotice ASokol Opatovice A12:6
915. 11. 2013 18:00SDH Hlinsko BSigma Hranice D15:3
915. 11. 2013 18:00Sigma Hranice CSokol Kojetín C10:8
918. 11. 2013 18:30Sokol Tovačov CHustopeče A6:12
915. 11. 2013 18:00Sokol Buk CSokol Čekyně A0:18
1023. 11. 2013 18:30Sokol Dolní Újezd CSokol Čekyně A5:13
1024. 11. 2013 09:00Hustopeče ASokol Buk C17:1
1021. 11. 2013 18:00Sokol Kojetín CSokol Tovačov C14:4
1025. 11. 2013 18:00Sigma Hranice DSigma Hranice C6:12
1028. 11. 2013 18:00Sokol Opatovice ASDH Hlinsko B14:4
1022. 11. 2013 18:00STK HradčanySpartak Milotice A13:5
1021. 11. 2013 18:00Sokol Loučka BSDH Lhota A10:8
1104. 12. 2013 18:30SDH Lhota ASokol Dolní Újezd C10:8
1129. 11. 2013 18:00Spartak Milotice ASokol Loučka B14:4
1129. 11. 2013 18:00SDH Hlinsko BSTK Hradčany7:11
1129. 11. 2013 18:00Sigma Hranice CSokol Opatovice A13:5
1102. 12. 2013 18:30Sokol Tovačov CSigma Hranice D14:4
1129. 11. 2013 18:00Sokol Buk CSokol Kojetín C3:15
1129. 11. 2013 18:00Sokol Čekyně AHustopeče A15:3
1207. 12. 2013 18:30Sokol Dolní Újezd CHustopeče A9:9
1205. 12. 2013 18:00Sokol Kojetín CSokol Čekyně A7:11
1209. 12. 2013 18:00Sigma Hranice DSokol Buk C13:5
1209. 12. 2013 18:00Sokol Opatovice ASokol Tovačov C14:4
1206. 12. 2013 18:00STK HradčanySigma Hranice C16:2
1205. 12. 2013 18:00Sokol Loučka BSDH Hlinsko B8:10
1206. 12. 2013 18:30SDH Lhota ASpartak Milotice A7:11
1313. 12. 2013 18:00Spartak Milotice ASokol Dolní Újezd C13:5
1313. 12. 2013 18:00SDH Hlinsko BSDH Lhota A15:3
1313. 12. 2013 18:00Sigma Hranice CSokol Loučka B14:4
1302. 01. 2014 19:00Sokol Tovačov CSTK Hradčany1:17
1313. 12. 2013 18:00Sokol Buk CSokol Opatovice A3:15
1313. 12. 2013 18:00Sokol Čekyně ASigma Hranice D18:0
1315. 12. 2013 09:00Hustopeče ASokol Kojetín C8:10
1404. 01. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSokol Kojetín C10:8
1405. 01. 2014 09:00Hustopeče ASigma Hranice D15:3
1403. 01. 2014 18:00Sokol Čekyně ASokol Opatovice A9:9
1403. 01. 2014 18:00Sokol Buk CSTK Hradčany5:13
1406. 01. 2014 18:30Sokol Tovačov CSokol Loučka B12:6
1403. 01. 2014 18:00Sigma Hranice CSDH Lhota A13:5
1403. 01. 2014 18:00SDH Hlinsko BSpartak Milotice A9:9
1510. 01. 2014 18:00SDH Hlinsko BSokol Dolní Újezd C12:6
1510. 01. 2014 18:00Spartak Milotice ASigma Hranice C13:5
1514. 01. 2014 18:30SDH Lhota ASokol Tovačov C10:8
1509. 01. 2014 18:00Sokol Loučka BSokol Buk C7:11
1510. 01. 2014 18:00STK HradčanySokol Čekyně A18:0
1513. 01. 2014 18:00Sokol Opatovice AHustopeče A10:8
1513. 01. 2014 18:00Sigma Hranice DSokol Kojetín C6:12
1618. 01. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSigma Hranice D13:5
1616. 01. 2014 18:00Sokol Kojetín CSokol Opatovice A7:11
1619. 01. 2014 09:00Hustopeče ASTK Hradčany4:14
1617. 01. 2014 18:00Sokol Čekyně ASokol Loučka B12:6
1617. 01. 2014 18:00Sokol Buk CSDH Lhota A9:9
1620. 01. 2014 18:30Sokol Tovačov CSpartak Milotice A3:15
1617. 01. 2014 18:00Sigma Hranice CSDH Hlinsko B10:8
1724. 01. 2014 18:00Sigma Hranice CSokol Dolní Újezd C11:7
1724. 01. 2014 18:00SDH Hlinsko BSokol Tovačov C9:9
1724. 01. 2014 18:00Spartak Milotice ASokol Buk C17:1
1724. 01. 2014 18:30SDH Lhota ASokol Čekyně A3:15
1723. 01. 2014 18:00Sokol Loučka BHustopeče A7:11
1724. 01. 2014 18:00STK HradčanySokol Kojetín C16:2
1727. 01. 2014 18:00Sokol Opatovice ASigma Hranice D13:5
1801. 02. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSokol Opatovice A7:11
1803. 02. 2014 18:00Sigma Hranice DSTK Hradčany1:17
1830. 01. 2014 18:00Sokol Kojetín CSokol Loučka B16:2
1802. 02. 2014 09:00Hustopeče ASDH Lhota A11:7
1831. 01. 2014 18:00Sokol Čekyně ASpartak Milotice A5:13
1831. 01. 2014 18:00Sokol Buk CSDH Hlinsko B3:15
1803. 02. 2014 18:30Sokol Tovačov CSigma Hranice C8:10
1907. 02. 2014 18:30Sokol Tovačov CSokol Dolní Újezd C13:5
1907. 02. 2014 18:00Sigma Hranice CSokol Buk C18:0
1907. 02. 2014 18:00SDH Hlinsko BSokol Čekyně A8:10
1907. 02. 2014 18:00Spartak Milotice AHustopeče A14:4
1907. 02. 2014 18:30SDH Lhota ASokol Kojetín C11:7
1906. 02. 2014 18:00Sokol Loučka BSigma Hranice D14:4
1907. 02. 2014 18:00STK HradčanySokol Opatovice A11:7
2015. 02. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSTK Hradčany5:13
2017. 02. 2014 18:00Sokol Opatovice ASokol Loučka B13:5
2017. 02. 2014 18:00Sigma Hranice DSDH Lhota A12:6
2013. 02. 2014 18:00Sokol Kojetín CSpartak Milotice A8:10
2016. 02. 2014 09:00Hustopeče ASDH Hlinsko B7:11
2014. 02. 2014 18:00Sokol Čekyně ASigma Hranice C15:3
2014. 02. 2014 18:00Sokol Buk CSokol Tovačov C3:15
2121. 02. 2014 18:00Sokol Buk CSokol Dolní Újezd C2:16
2124. 02. 2014 18:30Sokol Tovačov CSokol Čekyně A5:13
2121. 02. 2014 18:00Sigma Hranice CHustopeče A4:14
2121. 02. 2014 18:00SDH Hlinsko BSokol Kojetín C10:8
2121. 02. 2014 18:00Spartak Milotice ASigma Hranice D16:2
2121. 02. 2014 18:30SDH Lhota ASokol Opatovice A2:16
2120. 02. 2014 18:00Sokol Loučka BSTK Hradčany4:14
2201. 03. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSokol Loučka B7:11
2228. 02. 2014 18:00STK HradčanySDH Lhota A16:2
2203. 03. 2014 18:00Sokol Opatovice ASpartak Milotice A9:9
2203. 03. 2014 18:00Sigma Hranice DSDH Hlinsko B4:14
2227. 02. 2014 18:00Sokol Kojetín CSigma Hranice C11:7
2202. 03. 2014 09:00Hustopeče ASokol Tovačov C11:7
2228. 02. 2014 18:00Sokol Čekyně ASokol Buk C18:0
2307. 03. 2014 18:00Sokol Čekyně ASokol Dolní Újezd C12:6
2307. 03. 2014 18:00Sokol Buk CHustopeče A3:15
2310. 03. 2014 18:30Sokol Tovačov CSokol Kojetín C7:11
2307. 03. 2014 18:00Sigma Hranice CSigma Hranice D13:5
2307. 03. 2014 18:00SDH Hlinsko BSokol Opatovice A10:8
2307. 03. 2014 18:00Spartak Milotice ASTK Hradčany5:13
2307. 03. 2014 18:30SDH Lhota ASokol Loučka B8:10
2415. 03. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSDH Lhota A10:8
2413. 03. 2014 18:00Sokol Loučka BSpartak Milotice A12:6
2414. 03. 2014 18:00STK HradčanySDH Hlinsko B16:2
2417. 03. 2014 18:00Sokol Opatovice ASigma Hranice C12:6
2417. 03. 2014 18:00Sigma Hranice DSokol Tovačov C6:12
2413. 03. 2014 18:00Sokol Kojetín CSokol Buk C18:0
2416. 03. 2014 09:00Hustopeče ASokol Čekyně A3:15
2523. 03. 2014 09:00Hustopeče ASokol Dolní Újezd C15:3
2521. 03. 2014 18:00Sokol Čekyně ASokol Kojetín C12:6
2521. 03. 2014 18:00Sokol Buk CSigma Hranice D9:9
2524. 03. 2014 18:30Sokol Tovačov CSokol Opatovice A3:15
2521. 03. 2014 18:00Sigma Hranice CSTK Hradčany9:9
2521. 03. 2014 18:00SDH Hlinsko BSokol Loučka B10:8
2521. 03. 2014 18:00Spartak Milotice ASDH Lhota A12:6
2629. 03. 2014 18:30Sokol Dolní Újezd CSpartak Milotice A4:14
2628. 03. 2014 18:30SDH Lhota ASDH Hlinsko B5:13
2627. 03. 2014 18:00Sokol Loučka BSigma Hranice C8:10
2628. 03. 2014 18:00STK HradčanySokol Tovačov C17:1
2631. 03. 2014 18:00Sokol Opatovice ASokol Buk C15:3
2631. 03. 2014 18:00Sigma Hranice DSokol Čekyně A1:17
2627. 03. 2014 18:00Sokol Kojetín CHustopeče A10:8
Okresní soutěž III
120. 09. 2013 18:00SDH Hlinsko CSokol Dolní Újezd E12:6
120. 09. 2013 18:30SK Přerov GSK Rakov C18:0
123. 09. 2013 18:00Sokol Čekyně BChropyně D8:10
120. 09. 2013 18:00Sokol Brodek ASpartak Milotice B13:5
120. 09. 2013 18:00Sokol Černotín AHustopeče B9:9
123. 09. 2013 18:00Sokol Lipník BSokol Opatovice B11:7
123. 09. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DChropyně C13:5
227. 09. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd EChropyně C11:7
229. 09. 2013 09:00Sokol Opatovice BSokol Dolní Újezd D12:6
227. 09. 2013 18:00Hustopeče BSokol Lipník B2:16
229. 09. 2013 09:00Spartak Milotice BSokol Černotín A11:7
229. 09. 2013 13:00Chropyně DSokol Brodek A10:8
227. 09. 2013 18:00SK Rakov CSokol Čekyně B8:10
227. 09. 2013 18:00SDH Hlinsko CSK Přerov G11:7
304. 10. 2013 18:30SK Přerov GSokol Dolní Újezd E16:2
307. 10. 2013 18:00Sokol Čekyně BSDH Hlinsko C10:8
304. 10. 2013 18:00Sokol Brodek ASK Rakov C17:1
304. 10. 2013 18:00Sokol Černotín AChropyně D8:10
307. 10. 2013 18:00Sokol Lipník BSpartak Milotice B11:7
307. 10. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DHustopeče B9:9
306. 10. 2013 09:00Chropyně CSokol Opatovice B5:13
411. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ESokol Opatovice B2:16
411. 10. 2013 18:00Hustopeče BChropyně C12:6
413. 10. 2013 09:00Spartak Milotice BSokol Dolní Újezd D12:6
413. 10. 2013 13:00Chropyně DSokol Lipník B13:5
411. 10. 2013 18:00SK Rakov CSokol Černotín A9:9
411. 10. 2013 18:00SDH Hlinsko CSokol Brodek A5:13
411. 10. 2013 18:30SK Přerov GSokol Čekyně B12:6
521. 10. 2013 18:00Sokol Čekyně BSokol Dolní Újezd E9:9
518. 10. 2013 18:00Sokol Brodek ASK Přerov G12:6
518. 10. 2013 18:00Sokol Černotín ASDH Hlinsko C10:8
521. 10. 2013 18:00Sokol Lipník BSK Rakov C11:7
521. 10. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DChropyně D4:14
520. 10. 2013 09:00Chropyně CSpartak Milotice B0:18
520. 10. 2013 09:00Sokol Opatovice BHustopeče B11:7
625. 10. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd EHustopeče B2:16
627. 10. 2013 09:00Spartak Milotice BSokol Opatovice B9:9
627. 10. 2013 13:00Chropyně DChropyně C17:1
625. 10. 2013 18:00SK Rakov CSokol Dolní Újezd D5:13
625. 10. 2013 18:00SDH Hlinsko CSokol Lipník B9:9
625. 10. 2013 18:30SK Přerov GSokol Černotín A15:3
628. 10. 2013 18:00Sokol Čekyně BSokol Brodek A6:12
701. 11. 2013 18:00Sokol Brodek ASokol Dolní Újezd E12:6
701. 11. 2013 18:00Sokol Černotín ASokol Čekyně B8:10
704. 11. 2013 18:00Sokol Lipník BSK Přerov G7:11
704. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DSDH Hlinsko C10:8
703. 11. 2013 09:00Chropyně CSK Rakov C8:10
703. 11. 2013 09:00Sokol Opatovice BChropyně D5:13
701. 11. 2013 18:00Hustopeče BSpartak Milotice B10:8
808. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ESpartak Milotice B4:14
810. 11. 2013 13:00Chropyně DHustopeče B12:6
808. 11. 2013 18:00SK Rakov CSokol Opatovice B6:12
808. 11. 2013 18:00SDH Hlinsko CChropyně C14:4
808. 11. 2013 18:30SK Přerov GSokol Dolní Újezd D16:2
811. 11. 2013 18:00Sokol Čekyně BSokol Lipník B4:14
808. 11. 2013 18:00Sokol Brodek ASokol Černotín A15:3
915. 11. 2013 18:00Sokol Černotín ASokol Dolní Újezd E16:2
918. 11. 2013 18:00Sokol Lipník BSokol Brodek A4:14
918. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DSokol Čekyně B9:9
917. 11. 2013 09:00Chropyně CSK Přerov G0:18
917. 11. 2013 09:00Sokol Opatovice BSDH Hlinsko C11:7
915. 11. 2013 18:00Hustopeče BSK Rakov C10:8
917. 11. 2013 09:00Spartak Milotice BChropyně D9:9
1022. 11. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd EChropyně D3:15
1022. 11. 2013 18:00SK Rakov CSpartak Milotice B9:9
1022. 11. 2013 18:00SDH Hlinsko CHustopeče B9:9
1022. 11. 2013 18:30SK Přerov GSokol Opatovice B12:6
1025. 11. 2013 18:00Sokol Čekyně BChropyně C14:4
1022. 11. 2013 18:00Sokol Brodek ASokol Dolní Újezd D15:3
1022. 11. 2013 18:00Sokol Černotín ASokol Lipník B6:12
1102. 12. 2013 18:00Sokol Lipník BSokol Dolní Újezd E17:1
1102. 12. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DSokol Černotín A10:8
1122. 12. 2013 09:00Chropyně CSokol Brodek A2:16
1101. 12. 2013 09:00Sokol Opatovice BSokol Čekyně B9:9
1129. 11. 2013 18:00Hustopeče BSK Přerov G7:11
1101. 12. 2013 09:00Spartak Milotice BSDH Hlinsko C13:5
1101. 12. 2013 13:00Chropyně DSK Rakov C9:9
1206. 12. 2013 18:00Sokol Dolní Újezd ESK Rakov C6:12
1206. 12. 2013 18:00SDH Hlinsko CChropyně D8:10
1213. 12. 2013 18:30SK Přerov GSpartak Milotice B13:5
1209. 12. 2013 18:00Sokol Čekyně BHustopeče B9:9
1206. 12. 2013 18:00Sokol Brodek ASokol Opatovice B13:5
1206. 12. 2013 18:00Sokol Černotín AChropyně C14:4
1209. 12. 2013 18:00Sokol Lipník BSokol Dolní Újezd D12:6
1316. 12. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd DSokol Dolní Újezd E15:3
1315. 12. 2013 09:00Chropyně CSokol Lipník B1:17
1315. 12. 2013 09:00Sokol Opatovice BSokol Černotín A13:5
1313. 12. 2013 18:00Hustopeče BSokol Brodek A7:11
1315. 12. 2013 09:00Spartak Milotice BSokol Čekyně B12:6
1310. 12. 2013 18:00Chropyně DSK Přerov G8:10
1313. 12. 2013 18:00SK Rakov CSDH Hlinsko C10:8
1403. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESDH Hlinsko C4:14
1405. 01. 2014 14:00SK Rakov CSK Přerov G9:9
1405. 01. 2014 13:00Chropyně DSokol Čekyně B14:4
1405. 01. 2014 09:00Spartak Milotice BSokol Brodek A7:11
1403. 01. 2014 18:00Hustopeče BSokol Černotín A13:5
1405. 01. 2014 09:00Sokol Opatovice BSokol Lipník B9:9
1405. 01. 2014 09:00Chropyně CSokol Dolní Újezd D4:14
1512. 01. 2014 09:00Chropyně CSokol Dolní Újezd E7:11
1513. 01. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd DSokol Opatovice B5:13
1513. 01. 2014 18:00Sokol Lipník BHustopeče B10:8
1510. 01. 2014 18:00Sokol Černotín ASpartak Milotice B10:8
1510. 01. 2014 18:00Sokol Brodek AChropyně D13:5
1513. 01. 2014 18:00Sokol Čekyně BSK Rakov C10:8
1513. 01. 2014 18:30SK Přerov GSDH Hlinsko C11:7
1617. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESK Přerov G1:17
1617. 01. 2014 18:00SDH Hlinsko CSokol Čekyně B12:6
1617. 01. 2014 18:00SK Rakov CSokol Brodek A2:16
1619. 01. 2014 13:00Chropyně DSokol Černotín A12:6
1619. 01. 2014 09:00Spartak Milotice BSokol Lipník B7:11
1617. 01. 2014 18:00Hustopeče BSokol Dolní Újezd D17:1
1619. 01. 2014 09:00Sokol Opatovice BChropyně C16:2
1726. 01. 2014 09:00Sokol Opatovice BSokol Dolní Újezd E17:1
1726. 01. 2014 09:00Chropyně CHustopeče B3:15
1727. 01. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd DSpartak Milotice B18:0wo
1727. 01. 2014 18:00Sokol Lipník BChropyně D5:13
1724. 01. 2014 18:00Sokol Černotín ASK Rakov C9:9
1724. 01. 2014 18:00Sokol Brodek ASDH Hlinsko C16:2
1727. 01. 2014 18:00Sokol Čekyně BSK Přerov G7:11
1831. 01. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESokol Čekyně B3:15
1831. 01. 2014 18:30SK Přerov GSokol Brodek A10:8
1831. 01. 2014 18:00SDH Hlinsko CSokol Černotín A13:5
1831. 01. 2014 18:00SK Rakov CSokol Lipník B7:11
1802. 02. 2014 13:00Chropyně DSokol Dolní Újezd D14:4
1802. 02. 2014 09:00Spartak Milotice BChropyně C11:7
1831. 01. 2014 18:00Hustopeče BSokol Opatovice B12:6
1907. 02. 2014 18:00Hustopeče BSokol Dolní Újezd E13:5
1909. 02. 2014 09:00Sokol Opatovice BSpartak Milotice B10:8
1909. 02. 2014 09:00Chropyně CChropyně D4:14
1910. 02. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd DSK Rakov C8:10
1910. 02. 2014 18:00Sokol Lipník BSDH Hlinsko C12:6
1907. 02. 2014 18:00Sokol Černotín ASK Přerov G4:14
1907. 03. 2014 18:00Sokol Brodek ASokol Čekyně B14:4
2014. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESokol Brodek A3:15
2017. 02. 2014 18:00Sokol Čekyně BSokol Černotín A10:8
2014. 02. 2014 18:30SK Přerov GSokol Lipník B13:5
2014. 02. 2014 18:00SDH Hlinsko CSokol Dolní Újezd D15:3
2014. 02. 2014 18:00SK Rakov CChropyně C14:4
2016. 02. 2014 13:00Chropyně DSokol Opatovice B13:5
2016. 02. 2014 09:00Spartak Milotice BHustopeče B7:11
2123. 02. 2014 09:00Spartak Milotice BSokol Dolní Újezd E12:6
2121. 02. 2014 18:00Hustopeče BChropyně D5:13
2123. 02. 2014 09:00Sokol Opatovice BSK Rakov C14:4
2123. 02. 2014 09:00Chropyně CSDH Hlinsko C7:11
2124. 02. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd DSK Přerov G4:14
2105. 03. 2014 19:00Sokol Lipník BSokol Čekyně B12:6
2121. 02. 2014 18:00Sokol Černotín ASokol Brodek A4:14
2228. 02. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESokol Černotín A6:12
2228. 02. 2014 18:00Sokol Brodek ASokol Lipník B15:3
2203. 03. 2014 18:00Sokol Čekyně BSokol Dolní Újezd D11:7
2228. 02. 2014 18:30SK Přerov GChropyně C14:4
2228. 02. 2014 18:00SDH Hlinsko CSokol Opatovice B9:9
2228. 02. 2014 18:00SK Rakov CHustopeče B9:9
2202. 03. 2014 13:00Chropyně DSpartak Milotice B12:6
2309. 03. 2014 13:00Chropyně DSokol Dolní Újezd E10:8
2309. 03. 2014 09:00Spartak Milotice BSK Rakov C10:8
2307. 03. 2014 18:00Hustopeče BSDH Hlinsko C7:11
2310. 03. 2014 18:00Sokol Opatovice BSK Přerov G11:7
2309. 03. 2014 09:00Chropyně CSokol Čekyně B1:17
2310. 03. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd DSokol Brodek A2:16
2310. 03. 2014 18:00Sokol Lipník BSokol Černotín A12:6
2414. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESokol Lipník B3:15
2414. 03. 2014 18:00Sokol Černotín ASokol Dolní Újezd D12:6
2414. 03. 2014 18:00Sokol Brodek AChropyně C15:3
2417. 03. 2010 18:00Sokol Čekyně BSokol Opatovice B10:8
2414. 03. 2014 18:30SK Přerov GHustopeče B4:14
2414. 03. 2014 18:00SDH Hlinsko CSpartak Milotice B7:11
2414. 03. 2014 18:00SK Rakov CChropyně D8:10
2521. 03. 2014 18:00SK Rakov CSokol Dolní Újezd E12:6
2523. 03. 2014 13:00Chropyně DSDH Hlinsko C13:5
2523. 03. 2014 09:00Spartak Milotice BSK Přerov G6:12
2521. 03. 2014 18:00Hustopeče BSokol Čekyně B15:3
2523. 03. 2014 09:00Sokol Opatovice BSokol Brodek A6:12
2523. 03. 2014 09:00Chropyně CSokol Černotín A3:15
2524. 03. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd DSokol Lipník B3:15
2628. 03. 2014 18:00Sokol Dolní Újezd ESokol Dolní Újezd D5:13
2604. 04. 2014 18:00Sokol Lipník BChropyně C14:4
2628. 03. 2014 18:00Sokol Černotín ASokol Opatovice B6:12
2628. 03. 2014 18:00Sokol Brodek AHustopeče B12:6
2631. 03. 2014 18:00Sokol Čekyně BSpartak Milotice B6:12
2631. 03. 2014 18:30SK Přerov GChropyně D11:7
2628. 03. 2014 18:00SDH Hlinsko CSK Rakov C9:9
Okresní soutěž IV
123. 09. 2013 18:30SK Všechovice BSokol Dolní Újezd F12:6
120. 09. 2013 18:00Hustopeče CSK Všechovice A1:17
123. 09. 2013 18:00STK Hradčany BSokol Kojetín D8:10
122. 09. 2013 09:00Sokol Vlkoš ASokol Čekyně C14:4
120. 09. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BSigma Hranice E17:1
118. 09. 2013 18:00SDH Lhota BSokol Černotín B12:6
230. 09. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd FSokol Černotín B3:15
230. 09. 2013 18:00Sigma Hranice ESDH Lhota B8:10
227. 09. 2013 18:30Sokol Osek ASokol Dřevohostice B10:8
229. 09. 2013 09:00Sokol Kojetín DSokol Vlkoš A15:3
229. 09. 2013 10:00SK Všechovice ASTK Hradčany B10:8
230. 09. 2013 18:30SK Všechovice BHustopeče C12:6
304. 10. 2013 18:00Hustopeče CSokol Dolní Újezd F8:10
307. 10. 2013 18:00STK Hradčany BSK Všechovice B11:7
306. 10. 2013 09:00Sokol Vlkoš ASK Všechovice A2:16
304. 10. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BSokol Čekyně C18:0
302. 10. 2013 18:00SDH Lhota BSokol Osek A9:9
307. 10. 2013 18:00Sokol Černotín BSigma Hranice E12:6
414. 10. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd FSigma Hranice E3:15
411. 10. 2013 18:30Sokol Osek ASokol Černotín B10:8
413. 10. 2013 09:00Sokol Čekyně CSDH Lhota B1:17
413. 10. 2013 09:00Sokol Kojetín DSokol Dřevohostice B7:11
414. 10. 2013 18:30SK Všechovice BSokol Vlkoš A12:6
411. 10. 2013 18:00Hustopeče CSTK Hradčany B2:16
521. 10. 2013 18:00STK Hradčany BSokol Dolní Újezd F15:3
520. 10. 2013 09:00Sokol Vlkoš AHustopeče C12:6
518. 10. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BSK Všechovice A9:9
516. 10. 2013 18:00SDH Lhota BSokol Kojetín D6:12
521. 10. 2013 18:00Sokol Černotín BSokol Čekyně C18:0
521. 10. 2013 18:00Sigma Hranice ESokol Osek A7:11
628. 10. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd FSokol Osek A1:17
627. 10. 2013 09:00Sokol Čekyně CSigma Hranice E10:8
627. 10. 2013 09:00Sokol Kojetín DSokol Černotín B15:3
627. 10. 2013 10:00SK Všechovice ASDH Lhota B11:7
628. 10. 2013 18:30SK Všechovice BSokol Dřevohostice B2:16
628. 10. 2013 18:00STK Hradčany BSokol Vlkoš A14:4
706. 11. 2013 18:30Sokol Vlkoš ASokol Dolní Újezd F12:6
701. 11. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BHustopeče C15:3
730. 10. 2013 18:00SDH Lhota BSK Všechovice B14:4
704. 11. 2013 18:00Sokol Černotín BSK Všechovice A3:15
704. 11. 2013 18:00Sigma Hranice ESokol Kojetín D1:17
701. 11. 2013 18:30Sokol Osek ASokol Čekyně C18:0
811. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd FSokol Čekyně C18:0wo
810. 11. 2013 09:00Sokol Kojetín DSokol Osek A7:11
810. 11. 2013 10:00SK Všechovice ASigma Hranice E14:4
811. 11. 2013 18:30SK Všechovice BSokol Černotín B10:8
808. 11. 2013 18:00Hustopeče CSDH Lhota B2:16
811. 11. 2013 18:00STK Hradčany BSokol Dřevohostice B3:15
915. 11. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BSokol Vlkoš A16:2
913. 11. 2013 18:00SDH Lhota BSTK Hradčany B10:8
918. 11. 2013 18:00Sokol Černotín BHustopeče C10:8
918. 11. 2013 18:00Sigma Hranice ESK Všechovice B9:9
915. 11. 2013 18:30Sokol Osek ASK Všechovice A8:10
917. 11. 2013 09:00Sokol Čekyně CSokol Kojetín D4:14
1025. 11. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd FSokol Kojetín D2:16
1024. 11. 2013 10:00SK Všechovice ASokol Čekyně C18:0
1025. 11. 2013 18:30SK Všechovice BSokol Osek A3:15
1022. 11. 2013 18:00Hustopeče CSigma Hranice E9:9
1025. 11. 2013 18:00STK Hradčany BSokol Černotín B14:4
1020. 11. 2013 18:30Sokol Vlkoš ASDH Lhota B5:13
1129. 11. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BSokol Dolní Újezd F18:0
1102. 12. 2013 18:00Sokol Černotín BSokol Vlkoš A14:4
1102. 12. 2013 18:00Sigma Hranice ESTK Hradčany B8:10
1129. 11. 2013 18:30Sokol Osek AHustopeče C18:0
1101. 12. 2013 09:00Sokol Čekyně CSK Všechovice B0:18
1101. 12. 2013 09:00Sokol Kojetín DSK Všechovice A8:10
1209. 12. 2013 19:00Sokol Dolní Újezd FSK Všechovice A1:17
1209. 12. 2013 18:30SK Všechovice BSokol Kojetín D7:11
1206. 12. 2013 18:00Hustopeče CSokol Čekyně C18:0
1209. 12. 2013 18:00STK Hradčany BSokol Osek A7:11
1208. 12. 2013 09:00Sokol Vlkoš ASigma Hranice E8:10
1206. 12. 2013 18:30Sokol Dřevohostice BSDH Lhota B14:4
1311. 12. 2013 18:00SDH Lhota BSokol Dolní Újezd F16:2
1316. 12. 2013 18:00Sokol Černotín BSokol Dřevohostice B3:15
1313. 12. 2013 18:30Sokol Osek ASokol Vlkoš A17:1
1315. 12. 2013 09:00Sokol Čekyně CSTK Hradčany B0:18
1315. 12. 2013 09:00Sokol Kojetín DHustopeče C16:2
1315. 12. 2013 10:00SK Všechovice ASK Všechovice B14:4
1406. 01. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd FSK Všechovice B6:12
1405. 01. 2014 10:00SK Všechovice AHustopeče C17:1
1405. 01. 2014 09:00Sokol Kojetín DSTK Hradčany B5:13
1405. 01. 2014 09:00Sokol Čekyně CSokol Vlkoš A0:18
1406. 01. 2014 18:00Sigma Hranice ESokol Dřevohostice B2:16
1406. 01. 2014 18:00Sokol Černotín BSDH Lhota B4:14
1513. 01. 2014 18:00Sokol Černotín BSokol Dolní Újezd F12:6
1508. 01. 2014 18:00SDH Lhota BSigma Hranice E14:4
1510. 01. 2014 18:30Sokol Dřevohostice BSokol Osek A6:12
1512. 01. 2014 09:00Sokol Vlkoš ASokol Kojetín D3:15
1513. 01. 2014 18:00STK Hradčany BSK Všechovice A9:9
1510. 01. 2014 18:00Hustopeče CSK Všechovice B6:12
1620. 01. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd FHustopeče C8:10
1620. 01. 2014 18:30SK Všechovice BSTK Hradčany B2:16
1619. 01. 2014 10:00SK Všechovice ASokol Vlkoš A13:5
1619. 01. 2014 09:00Sokol Čekyně CSokol Dřevohostice B0:18
1617. 01. 2014 18:30Sokol Osek ASDH Lhota B11:7
1620. 01. 2014 18:00Sigma Hranice ESokol Černotín B15:3
1727. 01. 2014 18:00Sigma Hranice ESokol Dolní Újezd F8:10
1727. 01. 2014 18:00Sokol Černotín BSokol Osek A3:15
1722. 01. 2014 18:00SDH Lhota BSokol Čekyně C16:2
1724. 01. 2014 18:30Sokol Dřevohostice BSokol Kojetín D9:9
1726. 01. 2014 09:00Sokol Vlkoš ASK Všechovice B15:3
1727. 01. 2014 18:00STK Hradčany BHustopeče C14:4
1803. 02. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd FSTK Hradčany B3:15
1831. 01. 2014 18:00Hustopeče CSokol Vlkoš A9:9
1802. 02. 2014 10:00SK Všechovice ASokol Dřevohostice B11:7
1802. 02. 2014 09:00Sokol Kojetín DSDH Lhota B12:6
1802. 02. 2014 09:00Sokol Čekyně CSokol Černotín B0:18
1831. 01. 2014 18:30Sokol Osek ASigma Hranice E16:2
1907. 02. 2014 18:30Sokol Osek ASokol Dolní Újezd F17:1
1910. 02. 2014 18:00Sigma Hranice ESokol Čekyně C18:0
1910. 02. 2014 18:00Sokol Černotín BSokol Kojetín D7:11
1905. 02. 2014 18:00SDH Lhota BSK Všechovice A7:11
1907. 02. 2014 18:30Sokol Dřevohostice BSK Všechovice B14:4
1909. 02. 2014 09:00Sokol Vlkoš ASTK Hradčany B0:18
2017. 02. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd FSokol Vlkoš A6:12
2014. 02. 2014 18:00Hustopeče CSokol Dřevohostice B2:16
2017. 02. 2014 18:30SK Všechovice BSDH Lhota B9:9
2016. 02. 2014 10:00SK Všechovice ASokol Černotín B14:4
2016. 02. 2014 09:00Sokol Kojetín DSigma Hranice E18:0
2016. 02. 2014 09:00Sokol Čekyně CSokol Osek A7:11
2123. 02. 2014 09:00Sokol Čekyně CSokol Dolní Újezd F0:18
2121. 02. 2014 18:30Sokol Osek ASokol Kojetín D13:5
2124. 02. 2014 18:00Sigma Hranice ESK Všechovice A3:15
2124. 02. 2014 18:00Sokol Černotín BSK Všechovice B12:6
2119. 02. 2014 18:00SDH Lhota BHustopeče C11:7
2121. 02. 2014 18:30Sokol Dřevohostice BSTK Hradčany B6:12
2202. 03. 2014 09:00Sokol Vlkoš ASokol Dřevohostice B0:18
2203. 03. 2014 18:00STK Hradčany BSDH Lhota B13:5
2228. 02. 2014 18:00Hustopeče CSokol Černotín B9:9
2203. 03. 2014 18:30SK Všechovice BSigma Hranice E12:6
2209. 03. 2014 17:00SK Všechovice ASokol Osek A5:13
2202. 03. 2014 09:00Sokol Kojetín DSokol Čekyně C18:0
2309. 03. 2014 09:00Sokol Kojetín DSokol Dolní Újezd F16:2
2309. 03. 2014 09:00Sokol Čekyně CSK Všechovice A0:18
2307. 03. 2014 18:30Sokol Osek ASK Všechovice B14:4
2310. 03. 2014 18:00Sigma Hranice EHustopeče C10:8
2310. 03. 2014 18:00Sokol Černotín BSTK Hradčany B2:16
2305. 03. 2014 18:00SDH Lhota BSokol Vlkoš A12:6
2417. 03. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd FSokol Dřevohostice B0:18
2412. 03. 2014 18:30Sokol Vlkoš ASokol Černotín B4:14
2417. 03. 2014 18:00STK Hradčany BSigma Hranice E16:2
2414. 03. 2014 18:00Hustopeče CSokol Osek A4:14
2417. 03. 2014 18:30SK Všechovice BSokol Čekyně C18:0
2416. 03. 2014 10:00SK Všechovice ASokol Kojetín D14:4
2523. 03. 2014 10:00SK Všechovice ASokol Dolní Újezd F18:0
2523. 03. 2014 09:00Sokol Kojetín DSK Všechovice B15:3
2523. 03. 2014 09:00Sokol Čekyně CHustopeče C0:18
2521. 03. 2014 18:30Sokol Osek ASTK Hradčany B9:9
2524. 03. 2014 18:00Sigma Hranice ESokol Vlkoš A15:3
2519. 03. 2014 18:00SDH Lhota BSokol Dřevohostice B7:11
2631. 03. 2014 19:00Sokol Dolní Újezd FSDH Lhota B7:11
2628. 03. 2014 18:30Sokol Dřevohostice BSokol Černotín B13:5
2630. 03. 2014 09:00Sokol Vlkoš ASokol Osek A5:13
2631. 03. 2014 18:00STK Hradčany BSokol Čekyně C18:0
2628. 03. 2014 18:00Hustopeče CSokol Kojetín D4:14
2631. 03. 2014 18:30SK Všechovice BSK Všechovice A4:14

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy