Výsledky
Extraliga mužů
112. 09. 2014 15:00
Pod Juliskou 4, Praha 6
SK Kotlářka PrahaEL Niňo Praha EHW0:4 Hanek Stanislav st. / Gecko Vladimír
108. 09. 2014 14:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:2 Lesník Vladimír / Valenta Miloslav
112. 09. 2014 18:00TJ Ostrava KSTSKST Svijany Liberec4:1 Herot František / Zajíc František
116. 09. 2014 17:30DTJ Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov3:3 Bouček Stanislav / Sedláček Petr st.
113. 09. 2014 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2DTJ - Slavia Hradec Králové1:4 Šlechta Roman / Šlapák Miloš st.
211. 09. 2014 17:30TJ Ostrava KSTTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.0:4 Herot František / Zajíc František
213. 09. 2014 14:00SKST Charvát Baník HavířovSKST Svijany Liberec4:0 Lesník Vladimír / Valenta Miloslav
214. 09. 2014 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2STEN marketing HB Ostrov1:4 Malík Tomáš / Šlapák Miloš st.
214. 09. 2014 10:00DTJ Hradec KrálovéDTJ - Slavia Hradec Králové4:0 Bouček Stanislav / Sedláček Petr st.
321. 10. 2014 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2DTJ Hradec Králové0:4 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
317. 10. 2014 18:00
v hale TJ Ostrava KST
STEN marketing HB OstrovSKST Charvát Baník Havířov4:0 Olbricht Jiří / Lesník Vladimír
319. 10. 2014 12:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Ostrava KST2:4 Malík Tomáš / Vítek Josef
317. 10. 2014 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.EL Niňo Praha EHW0:4 Vašinová Karina / Freimann Karel
316. 10. 2014 17:30SKST Svijany LiberecSK Kotlářka Praha1:4 Varcl Jan ml. / Varcl Jan st.
418. 10. 2014 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov0:4 Malík Tomáš / Vítek Josef
416. 10. 2014 18:00
v hale TJ Ostrava KST
STEN marketing HB OstrovTJ Ostrava KST4:0 Jalůvka Lumír / Jalůvka Jaroslav
419. 10. 2014 10:00SKST Svijany LiberecEL Niňo Praha EHW1:4 Varcl Jan ml. / Varcl Jan st.
418. 10. 2014 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SK Kotlářka Praha4:2 Vašinová Karina / Novák Jiří
501. 11. 2014 17:00SKST Svijany LiberecTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.1:4 Masák Jan / Zahradník Petr
530. 10. 2014 17:30EL Niňo Praha EHWSTEN marketing HB Ostrov1:4 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
501. 11. 2014 14:00SK Kotlářka PrahaDTJ - Slavia Hradec Králové4:1 Hrdý Jiří / Votípka Emanuel
531. 10. 2014 18:00SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové3:3 Zajíc František / Herot František
531. 10. 2014 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 24:2 Svobodová Vlasta / Košťál Jindřich
631. 10. 2014 18:00SK Kotlářka PrahaSTEN marketing HB Ostrov0:4 Votípka Emanuel / Hrdý Jiří
631. 10. 2014 17:00
Pod Juliskou 4, Praha 6
EL Niňo Praha EHWDTJ - Slavia Hradec Králové4:0 Pavelek Ladislav st. / Kotlorz Lukáš
601. 11. 2014 14:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové0:4 Svobodová Vlasta / Košťál Jindřich
604. 11. 2014 17:30SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0 Zajíc František / Herot František
702. 12. 2014 17:30TJ Ostrava KSTSKST Charvát Baník Havířov4:2 Olbricht Jiří / Petr Radim
727. 11. 2014 17:30DTJ Hradec KrálovéEL Niňo Praha EHW3:3 Vítek Josef / Malík Tomáš
709. 12. 2014 17:00SK Kotlářka PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 24:1 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
722. 11. 2014 16:00STEN marketing HB OstrovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:0 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
722. 11. 2014 16:30DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec4:2 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
830. 11. 2014 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2EL Niňo Praha EHW0:4 Šlechta Roman / Kovář Aleš
828. 11. 2014 18:00DTJ Hradec KrálovéSK Kotlářka Praha4:0 Malík Tomáš / Vítek Josef
823. 11. 2014 11:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.1:4 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
823. 11. 2014 11:00STEN marketing HB OstrovSKST Svijany Liberec4:0 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
913. 12. 2014 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov0:4 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
912. 12. 2014 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.DTJ Hradec Králové1:4 Vašinová Karina / Knebl Milan
914. 12. 2014 10:00SKST Svijany LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 23:3 Sudek Petr / Zahradník Petr
913. 12. 2014 14:00
Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
EL Niňo Praha EHWSKST Charvát Baník Havířov4:1 Vaculovičová Klára / Šišma Pavel
911. 12. 2014 17:30SK Kotlářka PrahaTJ Ostrava KST4:2 Kotlorz Lukáš / Menger Jaroslav
1013. 12. 2014 17:00SKST Svijany LiberecDTJ Hradec Králové0:4 Sudek Petr / Zahradník Petr
1016. 12. 2014 17:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.TJ Sokol PP Hradec Králové 24:0 Vašinová Karina / Zajíček Vladimír
1012. 12. 2014 17:00SK Kotlářka PrahaSKST Charvát Baník Havířov0:4 Menger Jaroslav / Kotlorz Lukáš
1012. 12. 2014 18:00
Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
EL Niňo Praha EHWTJ Ostrava KST4:2 Klecker Roman / Halas Pavel st.
1109. 01. 2015 17:00EL Niňo Praha EHWSK Kotlářka Praha4:0 Kotlorz Lukáš / Pavelek Ladislav st.
1108. 01. 2015 16:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SKST Charvát Baník Havířov0:4 Novák Jiří / Freimann Karel
1110. 01. 2015 17:00SKST Svijany LiberecTJ Ostrava KST4:2 Masák Jan / Sudek Petr
1113. 01. 2015 17:30STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové3:3 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
1110. 01. 2015 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 20:4 Vítek Josef / Malík Tomáš
1211. 01. 2015 11:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.TJ Ostrava KST3:3 Novák Jiří / Freimann Karel
1211. 01. 2015 10:00SKST Svijany LiberecSKST Charvát Baník Havířov2:4 Masák Jan / Sudek Petr
1211. 01. 2015 17:00STEN marketing HB OstrovTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
1211. 01. 2015 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéDTJ Hradec Králové0:4 Vítek Josef / Malík Tomáš
1321. 01. 2015 17:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
1322. 01. 2015 17:30SKST Charvát Baník HavířovSTEN marketing HB Ostrov0:4 Jalůvka Jaroslav / Jalůvka Lumír
1324. 01. 2015 14:00TJ Ostrava KSTDTJ - Slavia Hradec Králové4:1 Olbricht Jiří / Petr Radim
1323. 01. 2015 18:00EL Niňo Praha EHWTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:2 Haralík Stanislav / Pavelek Ladislav st.
1327. 01. 2015 17:30SK Kotlářka PrahaSKST Svijany Liberec2:4 Hrdý Jiří / Votípka Emanuel
1423. 01. 2015 18:00SKST Charvát Baník HavířovDTJ - Slavia Hradec Králové4:0 Lesník Vladimír / Valenta Miloslav
1423. 01. 2015 18:00TJ Ostrava KSTSTEN marketing HB Ostrov0:4 Petr Radim / Olbricht Jiří
1424. 01. 2015 14:00EL Niňo Praha EHWSKST Svijany Liberec4:0 Haralík Stanislav / Pavelek Ladislav st.
1425. 01. 2015 14:00SK Kotlářka PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.1:4 Votípka Emanuel / Hrdý Jiří
1506. 02. 2015 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SKST Svijany Liberec4:2 Zajíček Vladimír / Novák Jiří
1505. 02. 2015 17:30STEN marketing HB OstrovEL Niňo Praha EHW4:1 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
1510. 02. 2015 17:30DTJ - Slavia Hradec KrálovéSK Kotlářka Praha3:3 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
1507. 02. 2015 16:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov4:2 Malík Tomáš / Vítek Josef
1507. 02. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2TJ Ostrava KST4:2 Šlechta Roman / Kovář Aleš
1607. 02. 2015 14:00STEN marketing HB OstrovSK Kotlářka Praha4:1 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
1607. 02. 2015 11:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéEL Niňo Praha EHW0:4 Vítek Josef / Malík Tomáš
1608. 02. 2015 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:0 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
1608. 02. 2015 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Charvát Baník Havířov0:4 Šlechta Roman / Kovář Aleš
1720. 02. 2015 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST4:1 Petr Radim / Olbricht Jiří
1719. 02. 2015 17:30
Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové0:4 Klecker Roman / Vaculovičová Klára
1715. 02. 2015 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SK Kotlářka Praha4:2 Hanek Stanislav st. / Gecko Vladimír
1720. 02. 2015 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.STEN marketing HB Ostrov2:4 Zajíček Vladimír / Knebl Milan
1724. 02. 2015 17:30SKST Svijany LiberecDTJ - Slavia Hradec Králové3:3 Varcl Jan ml. / Varcl Jan st.
1820. 02. 2015 11:00
Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
EL Niňo Praha EHWTJ Sokol PP Hradec Králové 24:2 Vaculovičová Klára / Halas Pavel st.
1820. 02. 2015 18:00SK Kotlářka PrahaDTJ Hradec Králové0:4 Gecko Vladimír / Hanek Stanislav st.
1821. 02. 2015 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.DTJ - Slavia Hradec Králové4:0 Knebl Milan / Zajíček Vladimír
1821. 02. 2015 17:00SKST Svijany LiberecSTEN marketing HB Ostrov3:3 Varcl Jan ml. / Varcl Jan st.
1913. 03. 2015 18:00
Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, Ostrava
STEN marketing HB OstrovDTJ - Slavia Hradec Králové3:3 Kafka Pavel / Jonášová Tereza
1914. 03. 2015 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.3:3 Malík Tomáš / Vítek Josef
1914. 03. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Svijany Liberec4:2 Kovář Aleš / Šlapák Miloš st.
1912. 03. 2015 17:30SKST Charvát Baník HavířovEL Niňo Praha EHW4:2 Jalůvka Jaroslav / Jalůvka Lumír
1914. 03. 2015 14:00TJ Ostrava KSTSK Kotlářka Praha4:1 Olbricht Jiří / Svobodová Vlasta
2015. 03. 2015 10:00DTJ Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec4:1 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
2017. 03. 2015 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.2:4 Kovář Aleš / Šlapák Miloš st.
2013. 03. 2015 18:00SKST Charvát Baník HavířovSK Kotlářka Praha4:0 Jalůvka Jaroslav / Jalůvka Lumír
2013. 03. 2015 18:00TJ Ostrava KSTEL Niňo Praha EHW2:4 Olbricht Jiří / Svobodová Vlasta
2128. 03. 2015 14:00SK Kotlářka PrahaSKST Svijany Liberec3:3
2128. 03. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2DTJ - Slavia Hradec Králové2:4
2204. 04. 2015 16:00SKST Svijany LiberecDTJ - Slavia Hradec Králové3:3
2204. 04. 2015 16:00SK Kotlářka PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0
2311. 04. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Svijany Liberec3:3
2311. 04. 2015 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSK Kotlářka Praha4:1
2412. 04. 2015 16:00SKST Svijany LiberecSK Kotlářka Praha2:4
2418. 04. 2015 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 22:4
2525. 04. 2015 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec4:2
2525. 04. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SK Kotlářka Praha1:4
2626. 04. 2015 11:00SKST Svijany LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0
2626. 04. 2015 11:00SK Kotlářka PrahaDTJ - Slavia Hradec Králové2:4
1/123. 03. 2015 18:00EL Niňo Praha EHWTJ Ostrava KST4:0
1/124. 03. 2015 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.2:4
1/225. 03. 2015 17:30TJ Ostrava KSTEL Niňo Praha EHW1:4
1/226. 03. 2015 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SKST Charvát Baník Havířov3:4
1/327. 03. 2015 18:00EL Niňo Praha EHWTJ Ostrava KST4:0
1/330. 03. 2015 17:30SKST Charvát Baník HavířovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.3:4
1/401. 04. 2015 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SKST Charvát Baník Havířov4:3
2/106. 04. 2015 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:1
2/107. 04. 2015 18:00DTJ Hradec KrálovéEL Niňo Praha EHW3:4
2/208. 04. 2015 17:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.STEN marketing HB Ostrov0:4
2/209. 04. 2015 18:00EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové3:4
2/310. 04. 2015 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:0
2/313. 04. 2015 17:30DTJ Hradec KrálovéEL Niňo Praha EHW1:4
2/415. 04. 2015 17:30EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové2:4
2/517. 04. 2015 18:00DTJ Hradec KrálovéEL Niňo Praha EHW4:3
3/111. 05. 2015 17:30STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové4:1
3/213. 05. 2015 17:30DTJ Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov0:4
3/315. 05. 2015 17:30STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové4:3
Baráž o Extraligu mužů 2015/16
108. 05. 2015 11:30SKST Svijany LiberecSF SKK EL Niňo Praha B3:4
209. 05. 2015 11:30SF SKK EL Niňo Praha BSKST Svijany Liberec4:3
310. 05. 2015 11:30SKST Svijany LiberecSF SKK EL Niňo Praha B 
1. liga mužů
103. 10. 2014 18:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B6:10 Valenta Miloslav / Jalůvka Jaroslav
104. 10. 2014 15:00KST ZlínTTC Siko Orlová10:7 Pernica Alois / Zelený Miloslav
104. 10. 2014 15:00KT PrahaSF SKK EL Niňo Praha B8:10 Gecko Vladimír / Slavata Josef
104. 10. 2014 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Elizza Praha1:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
104. 10. 2014 15:00SK US Steinerová ChoceňSKST Hodonín10:5 Sedláček Petr st.
104. 10. 2014 15:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaTTC Moravská Slavia Brno8:10 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
205. 10. 2014 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:6 Valenta Miloslav / Jalůvka Jaroslav
205. 10. 2014 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST B7:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
205. 10. 2014 10:00KT PrahaTTC Elizza Praha10:5 Gecko Vladimír / Slavata Josef
205. 10. 2014 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSF SKK EL Niňo Praha B1:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
205. 10. 2014 10:00SK US Steinerová ChoceňTTC Moravská Slavia Brno10:7 Sedláček Petr st.
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaSKST Hodonín10:4 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
318. 10. 2014 13:00TJ Ostrava KST BSKST Hodonín10:4 Olbricht Jiří / Valenta Miloslav
318. 10. 2014 15:30TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno5:10 Svobodová Vlasta / Košťál Jindřich
318. 10. 2014 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSK US Steinerová Choceň10:6 Hanek Stanislav st. / Menger Jaroslav
318. 10. 2014 15:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:2 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
318. 10. 2014 15:00SKST Baník Havířov BKT Praha9:9 Lesník Vladimír / Valenta Miloslav
318. 10. 2014 15:00KST ZlínTJ Libín 1096 Prachatice7:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
419. 10. 2014 10:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno10:4 Olbricht Jiří / Valenta Miloslav
419. 10. 2014 10:00TTC Siko OrlováSKST Hodonín7:10 Svobodová Vlasta / Košťál Jindřich
419. 10. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:2 Hanek Stanislav st. / Menger Jaroslav
419. 10. 2014 10:00TTC Elizza PrahaSK US Steinerová Choceň3:10 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
419. 10. 2014 10:00SKST Baník Havířov BTJ Libín 1096 Prachatice10:5 Lesník Vladimír / Valenta Miloslav
419. 10. 2014 10:00KST ZlínKT Praha4:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
501. 11. 2014 15:00KT PrahaTJ Ostrava KST B10:7 Haralík Stanislav
501. 11. 2014 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Siko Orlová8:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
501. 11. 2014 15:00SK US Steinerová ChoceňSKST Baník Havířov B10:8 Schejbal Josef
501. 11. 2014 15:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaKST Zlín10:5 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
501. 11. 2014 14:00SKST HodonínSF SKK EL Niňo Praha B2:10 Jamný Pavel / Karasová Lenka
501. 11. 2014 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha10:4 Klecker Roman / Rampula Miroslav
602. 11. 2014 10:00KT PrahaTTC Siko Orlová10:3 Haralík Stanislav
602. 11. 2014 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Ostrava KST B2:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
602. 11. 2014 10:00SK US Steinerová ChoceňKST Zlín10:1 Schejbal Josef
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaSKST Baník Havířov B5:10 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
602. 11. 2014 10:00SKST HodonínTTC Elizza Praha10:7 Jamný Pavel / Karasová Lenka
602. 11. 2014 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha B4:10 Klecker Roman / Rampula Miroslav
715. 11. 2014 09:00SKST Baník Havířov BKST Zlín10:3 Olbricht Jiří / Jalůvka Lumír
715. 11. 2014 15:00KT PrahaTJ Libín 1096 Prachatice10:3 Haralík Stanislav / Slavata Josef
715. 11. 2014 15:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:8 Sedláček Petr st. / Schejbal Josef
715. 11. 2014 14:00SKST HodonínTTC Moravská Slavia Brno8:10 Klecker Roman / Jamný Pavel
715. 11. 2014 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Elizza Praha8:10 Menger Jaroslav / Janeba Vladimír
712. 11. 2014 18:30TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:8 Jalůvka Jaroslav / Jalůvka Lumír
829. 11. 2014 13:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha B3:10 Olbricht Jiří / Petr Radim
829. 11. 2014 15:30TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha10:8 Košťál Jindřich / Svobodová Vlasta
829. 11. 2014 15:00SKST Baník Havířov BSKST Hodonín10:5 Valenta Miloslav / Petr Radim
829. 11. 2014 15:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno10:8 Pernica Alois / Zelený Miloslav
829. 11. 2014 15:00KT PrahaSK US Steinerová Choceň2:10 Hanek Stanislav st. / Haralík Stanislav
829. 11. 2014 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta6:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
930. 11. 2014 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha10:5 Olbricht Jiří / Petr Radim
930. 11. 2014 10:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha B3:10 Košťál Jindřich / Svobodová Vlasta
930. 11. 2014 10:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno10:6 Valenta Miloslav / Petr Radim
930. 11. 2014 10:00KST ZlínSKST Hodonín3:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
930. 11. 2014 10:00KT PrahaTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:3 Hanek Stanislav st. / Haralík Stanislav
930. 11. 2014 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSK US Steinerová Choceň6:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
1013. 12. 2014 15:00SK US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B10:5 Schejbal Josef
1013. 12. 2014 15:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaTTC Siko Orlová8:10 Šlechta Roman / Šlapák Miloš st.
1013. 12. 2014 14:00SKST HodonínKT Praha10:8 Karasová Lenka / Jamný Pavel
1013. 12. 2014 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Libín 1096 Prachatice10:0 Rampula Miroslav / Laicmanová Věra
1013. 12. 2014 17:30SF SKK EL Niňo Praha BSKST Baník Havířov B4:10 Votípka Emanuel / Janeba Vladimír
1013. 12. 2014 15:00TTC Elizza PrahaKST Zlín10:3 Hanek Stanislav st. / Kotlorz Lukáš
1114. 12. 2014 10:00SK US Steinerová ChoceňTTC Siko Orlová10:0 Schejbal Josef
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaTJ Ostrava KST B4:10 Šlechta Roman / Šlapák Miloš st.
1114. 12. 2014 10:00SKST HodonínTJ Libín 1096 Prachatice10:2 Karasová Lenka / Jamný Pavel
1114. 12. 2014 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKT Praha10:5 Rampula Miroslav / Klecker Roman
1114. 12. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha BKST Zlín10:5 Votípka Emanuel / Janeba Vladimír
1114. 12. 2014 10:00TTC Elizza PrahaSKST Baník Havířov B6:10 Hanek Stanislav st. / Kotlorz Lukáš
1208. 01. 2015 18:30TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B9:9 Jašek Milan / Olbricht Jiří
1210. 01. 2015 15:30TTC Siko OrlováKST Zlín10:7 Lesník Vladimír / Petr Radim
1210. 01. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha BKT Praha10:8 Haralík Stanislav / Hrdý Jiří
1210. 01. 2015 15:00TTC Elizza PrahaTJ Libín 1096 Prachatice10:6 Votípka Emanuel / Fausek Jiří
1210. 01. 2015 14:00SKST HodonínSK US Steinerová Choceň2:10 Juřík Miroslav / Karasová Lenka
1210. 01. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:5 Klecker Roman / Kačer Jindřich
1311. 01. 2015 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B8:10 Lesník Vladimír / Petr Radim
1309. 01. 2015 18:00TJ Ostrava KST BKST Zlín10:4 Jašek Milan / Olbricht Jiří
1311. 01. 2015 10:00TTC Elizza PrahaKT Praha6:10 Votípka Emanuel / Fausek Jiří
1311. 01. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Libín 1096 Prachatice10:2 Haralík Stanislav / Hrdý Jiří
1311. 01. 2015 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSK US Steinerová Choceň7:10 Klecker Roman / Kačer Jindřich
1311. 01. 2015 10:00SKST HodonínTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta6:10 Juřík Miroslav / Karasová Lenka
1424. 01. 2015 14:00SKST HodonínTJ Ostrava KST B5:10 Jamný Pavel / Karasová Lenka
1424. 01. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová8:10 Rampula Miroslav / Kačer Jindřich
1424. 01. 2015 15:00SK US Steinerová ChoceňSF SKK EL Niňo Praha B5:10 Schejbal Josef
1424. 01. 2015 15:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaTTC Elizza Praha10:2 Šlechta Roman / Šlapák Miloš st.
1424. 01. 2015 15:00KT PrahaSKST Baník Havířov B8:10 Gecko Vladimír
1424. 01. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeKST Zlín10:4 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
1525. 01. 2015 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B5:10 Rampula Miroslav / Kačer Jindřich
1525. 01. 2015 10:00SKST HodonínTTC Siko Orlová10:1 Jamný Pavel / Karasová Lenka
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaSF SKK EL Niňo Praha B7:10 Šlechta Roman / Šlapák Miloš st.
1524. 01. 2015 10:00SK US Steinerová ChoceňTTC Elizza Praha10:3 Schejbal Josef / Sedláček Petr st.
1525. 01. 2015 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSKST Baník Havířov B4:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
1525. 01. 2015 10:00KT PrahaKST Zlín10:4 Gecko Vladimír / Haralík Stanislav
1607. 02. 2015 14:00TJ Ostrava KST BKT Praha4:10 Olbricht Jiří / Jalůvka Jaroslav
1607. 02. 2015 15:30TTC Siko OrlováTJ Libín 1096 Prachatice10:4 Jašek Milan / Petr Radim
1607. 02. 2015 10:00SKST Baník Havířov BSK US Steinerová Choceň9:9 Jalůvka Lumír / Jalůvka Jaroslav
1607. 02. 2015 10:00KST ZlínTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta3:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
1607. 02. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Hodonín10:1 Janeba Vladimír / Votípka Emanuel
1607. 02. 2015 15:00TTC Elizza PrahaTTC Moravská Slavia Brno8:10 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
1708. 02. 2015 10:00TTC Siko OrlováKT Praha9:9 Jašek Milan / Petr Radim
1708. 02. 2015 10:00TJ Ostrava KST BTJ Libín 1096 Prachatice10:2 Olbricht Jiří / Jalůvka Jaroslav
1706. 02. 2015 18:00KST ZlínSK US Steinerová Choceň2:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
1708. 02. 2015 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:4 Jalůvka Lumír / Jalůvka Jaroslav
1708. 02. 2015 10:00TTC Elizza PrahaSKST Hodonín10:8 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
1708. 02. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Moravská Slavia Brno10:1 Janeba Vladimír / Votípka Emanuel
1819. 02. 2015 18:00KST ZlínSKST Baník Havířov B3:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
1821. 02. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeKT Praha4:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
1821. 02. 2015 15:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaSK US Steinerová Choceň4:10 Sedláček Petr st. / Bouček Stanislav
1821. 02. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín10:4 Klecker Roman / Rampula Miroslav
1821. 02. 2015 15:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha B3:10 Votípka Emanuel / Stupková Alena
1820. 02. 2015 16:30TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B2:10 Petr Radim / Jašek Milan
1907. 03. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Ostrava KST B10:2 Votípka Emanuel / Slavata Josef
1907. 03. 2015 15:00TTC Elizza PrahaTTC Siko Orlová10:6 Hanek Stanislav st. / Kotlorz Lukáš
1907. 03. 2015 14:00SKST HodonínSKST Baník Havířov B4:10 Karasová Lenka / Jamný Pavel
1907. 03. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoKST Zlín10:5 Rampula Miroslav / Laicmanová Věra
1907. 03. 2015 15:00SK US Steinerová ChoceňKT Praha10:4 Schejbal Josef
1907. 03. 2015 15:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaTJ Libín 1096 Prachatice10:2 Malík Tomáš / Šlapák Miloš st.
2008. 03. 2015 10:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B10:4 Hanek Stanislav st. / Kotlorz Lukáš
2008. 03. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Siko Orlová10:0 Votípka Emanuel / Slavata Josef
2008. 03. 2015 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B5:10 Rampula Miroslav / Laicmanová Věra
2008. 03. 2015 10:00SKST HodonínKST Zlín8:10 Karasová Lenka / Jamný Pavel
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Hradec Králové 2 B AtlantaKT Praha2:10 Malík Tomáš / Šlapák Miloš st.
2008. 03. 2015 10:00SK US Steinerová ChoceňTJ Libín 1096 Prachatice10:4 Schejbal Josef / Sedláček Petr st.
2121. 03. 2015 14:00TJ Ostrava KST BSK US Steinerová Choceň5:10 Jašek Milan / Jalůvka Jaroslav
2121. 03. 2015 15:30TTC Siko OrlováTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:4 Svobodová Vlasta / Lesník Vladimír
2121. 03. 2015 15:00KT PrahaSKST Hodonín10:2 Haralík Stanislav / Slavata Josef
2121. 03. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Moravská Slavia Brno5:10 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
2121. 03. 2015 15:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha B6:10 Petr Radim / Jalůvka Jaroslav
2121. 03. 2015 15:00KST ZlínTTC Elizza Praha5:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
2222. 03. 2015 10:00TTC Siko OrlováSK US Steinerová Choceň10:0wo Svobodová Vlasta / Lesník Vladimír
2222. 03. 2015 10:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta10:3 Jašek Milan / Jalůvka Jaroslav
2222. 03. 2015 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSKST Hodonín10:3 Bakalář Pavel st. / Buchlovský Petr
2222. 03. 2015 10:00KT PrahaTTC Moravská Slavia Brno10:4 Haralík Stanislav / Slavata Josef
2222. 03. 2015 10:00KST ZlínSF SKK EL Niňo Praha B4:10 Pernica Alois / Zelený Miloslav
2222. 03. 2015 10:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha10:3 Petr Radim / Jalůvka Jaroslav
1/110. 04. 2015 17:00SF SKK EL Niňo Praha BSK US Steinerová Choceň8:9
1/211. 04. 2015 14:00SK US Steinerová ChoceňSF SKK EL Niňo Praha B3:9
1/319. 04. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha BSK US Steinerová Choceň9:0wo
řeší STK
2. liga mužů skupina A
104. 10. 2014 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Slovan Lochovice10:1 Kůs Pavel / Kůs Michal
104. 10. 2014 15:00TJ ŠanovTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:7 Jirásko Robert / Michal Jozef
104. 10. 2014 14:00TTC Elizza Praha BSlavoj Severotuk Ústí n.L. B7:10 Fausek Jiří / Slobodzianová Petra
104. 10. 2014 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice8:10 Menger Jaroslav / Votípka Emanuel
104. 10. 2014 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumKST Cheb4:10 Čeřovský Petr st. / Fejfar Miloslav
104. 10. 2014 15:00AC Sparta PrahaUnion Plzeň10:8 Hanek Stanislav st. / Havazík Ondřej
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:8 Kůs Pavel / Kůs Michal
205. 10. 2014 10:00TJ ŠanovTJ Slovan Lochovice10:8 Jirásko Robert / Michal Jozef
205. 10. 2014 10:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice5:10 Fausek Jiří / Slobodzianová Petra
205. 10. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSlavoj Severotuk Ústí n.L. B0:10 Menger Jaroslav / Votípka Emanuel
205. 10. 2014 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumUnion Plzeň10:4 Čeřovský Petr st. / Fejfar Miloslav
205. 10. 2014 10:00AC Sparta PrahaKST Cheb3:10 Hanek Stanislav st. / Havazík Ondřej
318. 10. 2014 15:00TJ Slovan LochoviceKST Cheb0:10 Cipra Pavel / Stehlík Jan st.
318. 10. 2014 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxUnion Plzeň9:9 Homolka Rudolf
318. 10. 2014 11:30Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:4 Vašinová Karina / Novák Jiří
318. 10. 2014 15:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha10:7 Nedbal Václav
318. 10. 2014 16:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Elizza Praha B5:10 Kůs Michal / Kůs Pavel
318. 10. 2014 15:00TJ ŠanovSF SKK EL Niňo Praha C6:10 Jirásko Robert / Michal Jozef
419. 10. 2014 10:00TJ Slovan LochoviceUnion Plzeň3:10 Cipra Pavel / Stehlík Jan st.
419. 10. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxKST Cheb2:10 Homolka Rudolf
419. 10. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BAC Sparta Praha10:5 Vašinová Karina / Novák Jiří
419. 10. 2014 10:00TTC LitoměřiceTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10 Nedbal Václav
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V.SF SKK EL Niňo Praha C10:6 Kůs Michal / Kůs Pavel
419. 10. 2014 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha B4:10 Jirásko Robert / Michal Jozef
501. 11. 2014 14:00TTC Elizza Praha BTJ Slovan Lochovice10:0 Slobodzianová Petra / Stupková Alena
501. 11. 2014 17:30SF SKK EL Niňo Praha CTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:5 Janeba Vladimír / Menger Jaroslav
501. 11. 2014 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Plzeň V.10:0 Kouřil Lubomír / Čeřovský Petr st.
501. 11. 2014 15:00AC Sparta PrahaTJ Šanov10:4 Havazík Ondřej
501. 11. 2014 15:00KST ChebSlavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10 Průcha Petr / Haluška Pavel
501. 11. 2014 16:00Union PlzeňTTC Litoměřice3:10 Kůs Milan / Kasal Jaromír
602. 11. 2014 10:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:4 Slobodzianová Petra / Stupková Alena
602. 11. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Slovan Lochovice10:0 Janeba Vladimír / Menger Jaroslav
602. 11. 2014 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Šanov10:0 Kouřil Lubomír / Čeřovský Petr st.
602. 11. 2014 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Plzeň V.10:3 Havazík Ondřej / Hrdý Jiří
602. 11. 2014 10:00KST ChebTTC Litoměřice10:4 Průcha Petr / Haluška Pavel
602. 11. 2014 10:00Union PlzeňSlavoj Severotuk Ústí n.L. B4:10 Kůs Milan / Kasal Jaromír
715. 11. 2014 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Šanov10:6 Kůs Michal / Kůs Milan
715. 11. 2014 14:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha C8:10 Stupková Alena / Fausek Jiří
713. 11. 2014 19:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumAC Sparta Praha9:9 Grill Josef / Niems Dušan
715. 11. 2014 15:00KST ChebUnion Plzeň10:4 Haluška Pavel / Průcha Petr
715. 11. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Litoměřice10:5 Freimann Karel / Houdková Helena
711. 11. 2014 18:00TJ Slovan LochoviceTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux1:10 Stehlík Jan st. / Cipra Pavel
829. 11. 2014 15:00TJ Slovan LochoviceSlavoj Severotuk Ústí n.L. B3:10 Cipra Pavel / Stehlík Jan st.
829. 11. 2014 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTTC Litoměřice6:10 Homolka Rudolf
829. 11. 2014 16:00TJ Sokol Plzeň V.KST Cheb0:10 Kůs Milan / Kasal Jaromír
829. 11. 2014 15:00TJ ŠanovUnion Plzeň6:10 Michal Jozef / Jirásko Robert
829. 11. 2014 14:00TTC Elizza Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum1:10 Kotlorz Lukáš / Slobodzianová Petra
829. 11. 2014 15:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:5 Menger Jaroslav / Haralík Stanislav
930. 11. 2014 10:00TJ Slovan LochoviceTTC Litoměřice0:10 Cipra Pavel / Stehlík Jan st.
930. 11. 2014 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSlavoj Severotuk Ústí n.L. B3:10 Homolka Rudolf
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V.Union Plzeň10:8 Kůs Milan / Kasal Jaromír
930. 11. 2014 10:00TJ ŠanovKST Cheb7:10 Michal Jozef / Jirásko Robert
930. 11. 2014 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha3:10 Kotlorz Lukáš / Slobodzianová Petra
930. 11. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:2 Menger Jaroslav / Haralík Stanislav
1013. 12. 2014 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Slovan Lochovice10:1 Niems Dušan / Školník Luboš
1013. 12. 2014 15:00AC Sparta PrahaTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:4 Hrdý Jiří / Havazík Ondřej
1013. 12. 2014 15:00KST ChebTTC Elizza Praha B10:6 Průcha Petr / Haluška Pavel
1013. 12. 2014 16:00Union PlzeňSF SKK EL Niňo Praha C9:9 Kasal Jaromír / Kůs Pavel
1013. 12. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Plzeň V.10:0 Vašinová Karina / Zajíček Vladimír
1013. 12. 2014 15:00TTC LitoměřiceTJ Šanov10:6 Nedbal Václav
1114. 12. 2014 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:2 Niems Dušan / Školník Luboš
1114. 12. 2014 10:00AC Sparta PrahaTJ Slovan Lochovice10:3 Hrdý Jiří / Havazík Ondřej
1114. 12. 2014 10:00KST ChebSF SKK EL Niňo Praha C10:0 Průcha Petr / Haluška Pavel
1114. 12. 2014 10:00Union PlzeňTTC Elizza Praha B9:9 Kasal Jaromír / Kůs Pavel
1114. 12. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Šanov10:2 Vašinová Karina / Zajíček Vladimír
1114. 12. 2014 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Plzeň V.10:6 Nedbal Václav
1210. 01. 2015 15:00TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Plzeň V.6:10 Stehlík Jan st. / Cipra Pavel
1210. 01. 2015 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Šanov2:10 Homolka Rudolf
1210. 01. 2015 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Elizza Praha B10:4 Knebl Milan / Houdková Helena
1210. 01. 2015 15:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C10:6 Nedbal Václav
1210. 01. 2015 15:00KST ChebTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:2 Haluška Pavel / Průcha Petr
1210. 01. 2015 16:00Union PlzeňAC Sparta Praha4:10 Kůs Pavel / Panský Miroslav
1311. 01. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Sokol Plzeň V.2:10 Homolka Rudolf
1311. 01. 2015 10:00TJ Slovan LochoviceTJ Šanov0:10 Stehlík Jan st. / Cipra Pavel
1311. 01. 2015 10:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B10:6 Nedbal Václav
1311. 01. 2015 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSF SKK EL Niňo Praha C10:2 Knebl Milan / Houdková Helena
1311. 01. 2015 10:00Union PlzeňTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:7 Kůs Pavel / Panský Miroslav
1311. 01. 2015 10:00KST ChebAC Sparta Praha10:0 Haluška Pavel / Průcha Petr
1424. 01. 2015 15:00KST ChebTJ Slovan Lochovice10:0 Průcha Petr / Haluška Pavel
1424. 01. 2015 16:00Union PlzeňTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:8 Panský Miroslav / Kůs Milan
1424. 01. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSlavoj Severotuk Ústí n.L. B3:10 Školník Luboš / Šťastný Vladislav
1424. 01. 2015 14:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice9:9 Havazík Ondřej / Slavata Josef
1424. 01. 2015 17:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Plzeň V.10:4 Fausek Jiří / Kotlorz Lukáš
1424. 01. 2015 17:30SF SKK EL Niňo Praha CTJ Šanov10:5 Votípka Emanuel / Janeba Vladimír
1525. 01. 2015 10:00Union PlzeňTJ Slovan Lochovice10:2 Panský Miroslav / Kůs Milan
1525. 01. 2015 10:00KST ChebTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:8 Průcha Petr / Haluška Pavel
1525. 01. 2015 10:00AC Sparta PrahaSlavoj Severotuk Ústí n.L. B1:10 Havazík Ondřej / Slavata Josef
1525. 01. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Litoměřice10:5 Školník Luboš / Šťastný Vladislav
1525. 01. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Plzeň V.9:9 Votípka Emanuel / Janeba Vladimír
1525. 01. 2015 10:00TTC Elizza Praha BTJ Šanov9:9 Fausek Jiří / Kotlorz Lukáš
1607. 02. 2015 15:00TJ Slovan LochoviceTTC Elizza Praha B1:10 Cipra Pavel / Stehlík Jan st.
1607. 02. 2015 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSF SKK EL Niňo Praha C6:10 Homolka Rudolf
1607. 02. 2015 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10 Kasal Jaromír / Vlček Jaroslav
1607. 02. 2015 15:00TJ ŠanovAC Sparta Praha4:10 Jirásko Robert / Michal Jozef
1607. 02. 2015 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BKST Cheb10:8 Novák Jiří / Zajíček Vladimír
1607. 02. 2015 15:00TTC LitoměřiceUnion Plzeň10:4 Nedbal Václav
1708. 02. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTTC Elizza Praha B8:10 Homolka Rudolf
1708. 02. 2015 10:00TJ Slovan LochoviceSF SKK EL Niňo Praha C1:10 Cipra Pavel / Stehlík Jan st.
1708. 02. 2015 10:00TJ ŠanovTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10 Jirásko Robert / Michal Jozef
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V.AC Sparta Praha10:6 Kasal Jaromír / Vlček Jaroslav
1708. 02. 2015 10:00TTC LitoměřiceKST Cheb8:10 Nedbal Václav
1708. 02. 2015 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BUnion Plzeň10:2 Novák Jiří / Zajíček Vladimír
1821. 02. 2015 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Plzeň V.10:3 Jirásko Robert
1818. 02. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B10:4 Haralík Stanislav / Menger Jaroslav
1819. 02. 2015 18:30AC Sparta PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 Hrdý Jiří / Havazík Ondřej
1821. 02. 2015 16:00Union PlzeňKST Cheb3:10 Kůs Milan / Vlček Jaroslav
1821. 02. 2015 15:00TTC LitoměřiceSlavoj Severotuk Ústí n.L. B1:10 Nedbal Václav
1818. 02. 2015 19:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Slovan Lochovice10:4 Homolka Rudolf
1907. 03. 2015 14:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Slovan Lochovice10:0 Zajíček Vladimír / Novák Jiří
1907. 03. 2015 15:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:5 Nedbal Václav
1907. 03. 2015 15:00KST ChebTJ Sokol Plzeň V.10:0 Haluška Pavel / Průcha Petr
1907. 03. 2015 16:00Union PlzeňTJ Šanov10:6 Vlček Jaroslav / Kůs Milan
1907. 03. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Elizza Praha B10:3 Šťastný Vladislav / Kouřil Lubomír
1907. 03. 2015 15:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha C9:9 Hrdý Jiří / Havazík Ondřej
2008. 03. 2015 10:00TTC LitoměřiceTJ Slovan Lochovice10:0 Nedbal Václav
2008. 03. 2015 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:1 Zajíček Vladimír / Novák Jiří
2008. 03. 2015 10:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:6 Vlček Jaroslav / Kůs Milan
2008. 03. 2015 10:00KST ChebTJ Šanov10:0 Haluška Pavel / Průcha Petr
2008. 03. 2015 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B10:1 Hrdý Jiří / Havazík Ondřej
2008. 03. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha C10:2 Šťastný Vladislav / Kouřil Lubomír
2121. 03. 2015 15:00TJ Slovan LochoviceTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum0:10 Stehlík Jan st. / Cipra Pavel
2121. 03. 2015 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxAC Sparta Praha10:5 Homolka Rudolf
2121. 03. 2015 14:00TTC Elizza Praha BKST Cheb6:10 Slobodzianová Petra / Fausek Jiří
2121. 03. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha CUnion Plzeň10:1 Hanek Stanislav st. / Votípka Emanuel
2121. 03. 2015 16:00TJ Sokol Plzeň V.Slavoj Severotuk Ústí n.L. B3:10 Vlček Jaroslav / Kůs Milan
2121. 03. 2015 15:00TJ ŠanovTTC Litoměřice6:10 Michal Jozef / Jirásko Robert
2222. 03. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum0:10 Homolka Rudolf
2222. 03. 2015 10:00TJ Slovan LochoviceAC Sparta Praha1:10 Stehlík Jan st. / Cipra Pavel
2222. 03. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha CKST Cheb7:10 Hanek Stanislav st. / Votípka Emanuel
2222. 03. 2015 10:00TTC Elizza Praha BUnion Plzeň6:10 Slobodzianová Petra / Fausek Jiří
2222. 03. 2015 10:00TJ ŠanovSlavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9 Michal Jozef / Jirásko Robert
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Litoměřice9:9 Vlček Jaroslav / Kůs Milan
1/111. 04. 2015 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. BKST Cheb0:9wo
1/218. 04. 2015 15:00KST ChebSlavoj Severotuk Ústí n.L. B9:0wo
2. liga mužů skupina B
104. 10. 2014 16:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C3:10 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
104. 10. 2014 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTTC Siko Orlová B10:5 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
104. 10. 2014 14:00EXITERIA KST JeseníkSKST Baník Havířov C4:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
104. 10. 2014 15:00TJ Sokol BorováTJ Nový Jičín10:8 Koutná Blanka / Kafka Pavel
104. 10. 2014 14:00SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Vracov9:9 Schejbal Josef
104. 10. 2014 15:00Tatran KRPA HostinnéKST Blansko10:1 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
205. 10. 2014 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Siko Orlová B2:10 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
204. 10. 2014 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Ostrava KST C5:10 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
205. 10. 2014 10:00EXITERIA KST JeseníkTJ Nový Jičín10:8 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol BorováSKST Baník Havířov C10:4 Koutná Blanka / Kafka Pavel
205. 10. 2014 10:00SK US Steinerová Choceň BKST Blansko2:10 Schejbal Josef
205. 10. 2014 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Vracov10:6 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
318. 10. 2014 17:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol Vracov10:0 Petr Radim / Valenta Miloslav
318. 10. 2014 14:00TTC Siko Orlová BKST Blansko6:10 Košťál Jindřich / Svobodová Vlasta
318. 10. 2014 15:00SKST Baník Havířov CSK US Steinerová Choceň B10:2 Jalůvka Lumír / Valenta Miloslav
318. 10. 2014 14:00TJ Nový JičínTatran KRPA Hostinné4:10 Rajnoch Pavel
318. 10. 2014 16:30TTC Moravská Slavia Brno BEXITERIA KST Jeseník3:10 Kačer Jindřich / Laicmanová Věra
318. 10. 2014 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Borová10:8 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
419. 10. 2014 10:00TJ Ostrava KST CKST Blansko3:10 Petr Radim / Valenta Miloslav
419. 10. 2014 10:00TTC Siko Orlová BTJ Sokol Vracov10:1 Košťál Jindřich / Svobodová Vlasta
419. 10. 2014 10:00SKST Baník Havířov CTatran KRPA Hostinné9:9 Jalůvka Lumír / Valenta Miloslav
419. 10. 2014 10:00TJ Nový JičínSK US Steinerová Choceň B10:3 Rajnoch Pavel
419. 10. 2014 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Borová3:10 Kačer Jindřich / Laicmanová Věra
419. 10. 2014 10:00TTC Moravská Slavia Brno CEXITERIA KST Jeseník7:10 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
501. 11. 2014 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Ostrava KST C3:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
501. 11. 2014 14:00TJ Sokol BorováTTC Siko Orlová B10:4 Koutná Blanka / Kafka Pavel
501. 11. 2014 14:00SK US Steinerová Choceň BTTC Moravská Slavia Brno B5:10 Košťál Jiří / Malík Tomáš
501. 11. 2014 15:00Tatran KRPA HostinnéTTC Moravská Slavia Brno C10:6 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
501. 11. 2014 15:00TJ Sokol VracovSKST Baník Havířov C2:10 Buřil Petr / Šnajdr Radomír
501. 11. 2014 16:00KST BlanskoTJ Nový Jičín7:10 Dospíšil Jiří / Rampula Miroslav
602. 11. 2014 10:00EXITERIA KST JeseníkTTC Siko Orlová B3:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol BorováTJ Ostrava KST C10:5 Koutná Blanka / Kafka Pavel
602. 11. 2014 10:00SK US Steinerová Choceň BTTC Moravská Slavia Brno C6:10 Košťál Jiří / Malík Tomáš
602. 11. 2014 10:00Tatran KRPA HostinnéTTC Moravská Slavia Brno B10:4 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol VracovTJ Nový Jičín2:10 Buřil Petr / Šnajdr Radomír
602. 11. 2014 11:00KST BlanskoSKST Baník Havířov C3:10 Dospíšil Jiří / Rampula Miroslav
725. 09. 2014 19:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Moravská Slavia Brno C10:8
715. 11. 2014 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Sokol Borová5:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
715. 11. 2014 14:00SK US Steinerová Choceň BTatran KRPA Hostinné1:10 Schejbal Josef
715. 11. 2014 15:00TJ Sokol VracovKST Blansko7:10 Šnajdr Radomír / Buřil Petr
715. 11. 2014 15:00SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín10:6 Petr Radim / Svobodová Vlasta
715. 11. 2014 10:30TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová B10:3 Košťál Jindřich / Valenta Miloslav
829. 11. 2014 17:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C10:1 Jalůvka Jaroslav / Petr Radim
829. 11. 2014 14:00TTC Siko Orlová BTJ Nový Jičín5:10 Lesník Vladimír / Košťál Jindřich
829. 11. 2014 16:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Vracov10:1 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
829. 11. 2014 16:30TTC Moravská Slavia Brno CKST Blansko10:2 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
829. 11. 2014 14:00EXITERIA KST JeseníkSK US Steinerová Choceň B10:3 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
829. 11. 2014 15:00TJ Sokol BorováTatran KRPA Hostinné9:9 Koutná Blanka / Schejbal Josef
930. 11. 2014 10:00TJ Ostrava KST CTJ Nový Jičín10:6 Jalůvka Jaroslav / Petr Radim
930. 11. 2014 10:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov C3:10 Lesník Vladimír / Košťál Jindřich
930. 11. 2014 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Blansko4:10 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
930. 11. 2014 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Vracov10:4 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
930. 11. 2014 10:00EXITERIA KST JeseníkTatran KRPA Hostinné4:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol BorováSK US Steinerová Choceň B10:2 Koutná Blanka / Schejbal Josef
1013. 12. 2014 14:00SK US Steinerová Choceň BTJ Ostrava KST C9:9 Košťál Jiří
1013. 12. 2014 15:00Tatran KRPA HostinnéTTC Siko Orlová B10:2 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
1013. 12. 2014 15:00
herna Jiskry Strážnice, Herna st. tenisu na fotbal. stadiónu
TJ Sokol VracovEXITERIA KST Jeseník4:10 Buřil Petr / Šnajdr Radomír
1013. 12. 2014 16:00KST BlanskoTJ Sokol Borová1:10 Švancara Vladimír / Dospíšil Jiří
1013. 12. 2014 15:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:5 Valenta Miloslav / Svobodová Vlasta
1013. 12. 2014 14:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno C10:3 Bartoň Antonín / Rajnoch Pavel
1114. 12. 2014 10:00SK US Steinerová Choceň BTTC Siko Orlová B9:9 Košťál Jiří
1114. 12. 2014 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Ostrava KST C10:1 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
1114. 12. 2014 10:00
herna Jiskry Strážnice, Herna st. tenisu na fotbal. stadiónu
TJ Sokol VracovTJ Sokol Borová0:10 Buřil Petr / Šnajdr Radomír
1114. 12. 2014 11:00KST BlanskoEXITERIA KST Jeseník6:10 Švancara Vladimír / Dospíšil Jiří
1114. 12. 2014 10:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno C10:7 Valenta Miloslav / Svobodová Vlasta
1114. 12. 2014 10:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno B10:3 Bartoň Antonín / Rajnoch Pavel
1210. 01. 2015 17:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B10:4 Svobodová Vlasta / Jalůvka Lumír
1210. 01. 2015 14:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno C5:10 Petr Radim / Lesník Vladimír
1210. 01. 2015 15:00SKST Baník Havířov CEXITERIA KST Jeseník9:9 Jalůvka Jaroslav / Jalůvka Lumír
1210. 01. 2015 14:00TJ Nový JičínTJ Sokol Borová4:10 Rajnoch Pavel / Bartoň Antonín
1210. 01. 2015 17:00TJ Sokol VracovSK US Steinerová Choceň B5:10 Šnajdr Radomír / Buřil Petr
1210. 01. 2015 16:00KST BlanskoTatran KRPA Hostinné2:10 Rampula Miroslav / Švancara Vladimír
1311. 01. 2015 10:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno B6:10 Petr Radim / Lesník Vladimír
1311. 01. 2015 10:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno C10:6 Svobodová Vlasta / Jalůvka Lumír
1311. 01. 2015 10:00TJ Nový JičínEXITERIA KST Jeseník10:5 Rajnoch Pavel / Bartoň Antonín
1311. 01. 2015 10:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol Borová3:10 Jalůvka Jaroslav / Jalůvka Lumír
1311. 01. 2015 11:00KST BlanskoSK US Steinerová Choceň B10:7 Rampula Miroslav / Švancara Vladimír
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol VracovTatran KRPA Hostinné3:10 Šnajdr Radomír / Buřil Petr
1424. 01. 2015 10:00
v herně Jiskry Strážnice
TJ Sokol VracovTJ Ostrava KST C1:10 Buřil Petr / Šnajdr Radomír
1424. 01. 2015 16:00KST BlanskoTTC Siko Orlová B5:10 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
1424. 01. 2015 14:00SK US Steinerová Choceň BSKST Baník Havířov C4:10 Košťál Jiří / Malík Tomáš
1424. 01. 2015 15:00Tatran KRPA HostinnéTJ Nový Jičín10:6 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
1424. 01. 2015 14:00EXITERIA KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B9:9 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1424. 01. 2015 15:00TJ Sokol BorováTTC Moravská Slavia Brno C10:3 Koutná Blanka / Kafka Pavel
1525. 01. 2015 11:00KST BlanskoTJ Ostrava KST C2:10 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol VracovTTC Siko Orlová B2:10 Buřil Petr / Šnajdr Radomír
1525. 01. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéSKST Baník Havířov C10:6 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
1525. 01. 2015 10:00SK US Steinerová Choceň BTJ Nový Jičín8:10 Košťál Jiří / Malík Tomáš
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol BorováTTC Moravská Slavia Brno B10:7 Koutná Blanka / Kafka Pavel
1525. 01. 2015 10:00EXITERIA KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno C10:4 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1607. 02. 2015 17:00TJ Ostrava KST CEXITERIA KST Jeseník10:1 Valenta Miloslav / Jalůvka Jaroslav
1607. 02. 2015 14:00TTC Siko Orlová BTJ Sokol Borová6:10 Petr Radim / Jašek Milan
1607. 02. 2015 16:30TTC Moravská Slavia Brno BSK US Steinerová Choceň B10:4 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
1607. 02. 2015 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTatran KRPA Hostinné3:10 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
1607. 02. 2015 15:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol Vracov10:1 Svobodová Vlasta / Jalůvka Jaroslav
1607. 02. 2015 14:00TJ Nový JičínKST Blansko10:2 Bartoň Antonín
1708. 02. 2015 10:00TTC Siko Orlová BEXITERIA KST Jeseník9:9 Petr Radim / Jašek Milan
1708. 02. 2015 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol Borová4:10 Valenta Miloslav / Jalůvka Jaroslav
1708. 02. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno CSK US Steinerová Choceň B10:5 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
1708. 02. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTatran KRPA Hostinné1:10 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
1708. 02. 2015 10:00TJ Nový JičínTJ Sokol Vracov10:4 Bartoň Antonín
1708. 02. 2015 10:00SKST Baník Havířov CKST Blansko10:4 Svobodová Vlasta / Jalůvka Jaroslav
1829. 09. 2014 19:00TTC Moravská Slavia Brno CTTC Moravská Slavia Brno B10:8
1821. 02. 2015 15:00TJ Sokol BorováEXITERIA KST Jeseník10:6 Koutná Blanka / Kafka Pavel
1821. 02. 2015 15:00Tatran KRPA HostinnéSK US Steinerová Choceň B10:1 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
1821. 02. 2015 16:00KST BlanskoTJ Sokol Vracov9:9 Švancara Vladimír / Rampula Miroslav
1821. 02. 2015 14:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C6:10 Bartoň Antonín
1821. 02. 2015 11:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST C10:6 Svobodová Vlasta / Petr Radim
1907. 03. 2015 17:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C10:5 Lesník Vladimír / Petr Radim
1907. 03. 2015 14:00TJ Nový JičínTTC Siko Orlová B10:3 Rajnoch Pavel / Bartoň Antonín
1904. 03. 2015 19:30TJ Sokol VracovTTC Moravská Slavia Brno B6:10 Šnajdr Radomír / Buřil Petr
1907. 03. 2015 16:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno C10:1 Vaculovičová Klára / Švancara Vladimír
1907. 03. 2015 14:00SK US Steinerová Choceň BEXITERIA KST Jeseník2:10 Košťál Jiří
1907. 03. 2015 15:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Borová6:10 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
2003. 03. 2015 19:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST C3:10 Rajnoch Pavel / Bartoň Antonín
2008. 03. 2015 10:00SKST Baník Havířov CTTC Siko Orlová B10:5 Lesník Vladimír / Petr Radim
2008. 03. 2015 11:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno B10:7 Vaculovičová Klára / Švancara Vladimír
2022. 02. 2015 10:00TJ Sokol VracovTTC Moravská Slavia Brno C6:10 Šnajdr Radomír / Buřil Petr
2008. 03. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéEXITERIA KST Jeseník10:2 Plecháč Jiří / Drahotský Tomáš
2008. 03. 2015 10:00SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Borová4:10 Košťál Jiří
2121. 03. 2015 17:00TJ Ostrava KST CSK US Steinerová Choceň B10:4 Jalůvka Lumír / Jalůvka Jaroslav
2121. 03. 2015 14:00TTC Siko Orlová BTatran KRPA Hostinné4:10 Lesník Vladimír / Svobodová Vlasta
2121. 03. 2015 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Sokol Vracov10:3 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
2121. 03. 2015 15:00TJ Sokol BorováKST Blansko10:3 Koutná Blanka / Schejbal Josef
2121. 03. 2015 16:30TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C10:4 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
2121. 03. 2015 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Nový Jičín5:10 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
2222. 03. 2015 10:00TTC Siko Orlová BSK US Steinerová Choceň B10:6 Lesník Vladimír / Svobodová Vlasta
2222. 03. 2015 10:00TJ Ostrava KST CTatran KRPA Hostinné1:10 Jalůvka Lumír / Jalůvka Jaroslav
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol BorováTJ Sokol Vracov10:6 Koutná Blanka / Schejbal Josef
2222. 03. 2015 10:00EXITERIA KST JeseníkKST Blansko10:0 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
2222. 03. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Baník Havířov C10:7 Laicmanová Věra / Kačer Jindřich
2222. 03. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Nový Jičín9:9 Vaculovičová Klára / Kačer Jindřich
1/111. 04. 2015 15:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Borová5:9
1/218. 04. 2015 15:00TJ Sokol BorováTatran KRPA Hostinné9:1
3. liga mužů skupina A
104. 10. 2014 15:00TJ Sokol Králův DvůrTTC Kladno10:8 Bednář Jiří / Kopřiva Jiří
104. 10. 2014 15:00Sokol Bor EissmannTJ Sokol Roztoky10:5 Krivda František / Krivdová Lenka
104. 10. 2014 15:00SK Pedagog České BudějoviceSokol Michle10:4 Tenglová Jaroslava / Smolík Pavel
104. 10. 2014 15:00TJ Sokol VodňanyLokomotiva Vršovice5:10 Jungvirt Josef
104. 10. 2014 16:00TJ Avia ČakoviceTJ Blatná10:1 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
104. 10. 2014 15:00AC Sparta Praha BKST Klatovy10:4 Havazík Ondřej / Hanek Stanislav st.
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Roztoky7:10 Bednář Jiří / Kopřiva Jiří
205. 10. 2014 10:00Sokol Bor EissmannTTC Kladno10:4 Krivda František / Krivdová Lenka
205. 10. 2014 10:00SK Pedagog České BudějoviceLokomotiva Vršovice10:8 Tenglová Jaroslava / Smolík Pavel
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol VodňanySokol Michle10:6 Jungvirt Josef
205. 10. 2014 10:00TJ Avia ČakoviceKST Klatovy10:6 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
205. 10. 2014 10:00AC Sparta Praha BTJ Blatná10:4 Havazík Ondřej / Hanek Stanislav st.
318. 10. 2014 15:00TTC KladnoTJ Blatná10:0 Fleislébr Jiří / Štembera Miroslav
318. 10. 2014 16:00TJ Sokol RoztokyKST Klatovy10:8 Hrádek Antonín
318. 10. 2014 15:00Sokol MichleTJ Avia Čakovice7:10 Slavata Josef / Menger Jaroslav
318. 10. 2014 15:00Lokomotiva VršoviceAC Sparta Praha B4:10 Ehrenberger Květoslav / Menger Jaroslav
318. 10. 2014 15:00TJ Sokol Králův DvůrSK Pedagog České Budějovice4:10 Kopřiva Jiří / Bednář Jiří
318. 10. 2014 15:00Sokol Bor EissmannTJ Sokol Vodňany10:1 Krivdová Lenka / Pour Pavel
419. 10. 2014 10:00TTC KladnoKST Klatovy10:2 Fleislébr Jiří / Štembera Miroslav
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Blatná10:3 Hrádek Antonín
419. 10. 2014 10:00Sokol MichleAC Sparta Praha B10:7 Slavata Josef / Menger Jaroslav
419. 10. 2014 10:00Lokomotiva VršoviceTJ Avia Čakovice8:10 Ehrenberger Květoslav / Menger Jaroslav
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Vodňany6:10 Kopřiva Jiří / Bednář Jiří
419. 10. 2014 10:00Sokol Bor EissmannSK Pedagog České Budějovice4:10 Krivdová Lenka / Pour Pavel
501. 11. 2014 15:00SK Pedagog České BudějoviceTTC Kladno10:0 Smolík Pavel
501. 11. 2014 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Roztoky6:10 Tenglová Jaroslava
501. 11. 2014 16:00TJ Avia ČakoviceTJ Sokol Králův Dvůr10:4 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
501. 11. 2014 15:00AC Sparta Praha BSokol Bor Eissmann5:10 Hanek Stanislav st. / Havazík Ondřej
501. 11. 2014 15:00TJ BlatnáSokol Michle2:10 Jungvirt Josef
501. 11. 2014 15:00KST KlatovyLokomotiva Vršovice6:10 Hnojský Jiří / Hnojská Helena
602. 11. 2014 10:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Roztoky10:3 Smolík Pavel
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol VodňanyTTC Kladno9:9 Tenglová Jaroslava
602. 11. 2014 10:00TJ Avia ČakoviceSokol Bor Eissmann10:4 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
602. 11. 2014 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Králův Dvůr10:4 Hanek Stanislav st. / Hrdý Jiří
602. 11. 2014 10:00TJ BlatnáLokomotiva Vršovice5:10 Jungvirt Josef
602. 11. 2014 10:00KST KlatovySokol Michle4:10 Hnojský Jiří / Hnojská Helena
715. 11. 2014 15:00TJ Sokol Králův DvůrSokol Bor Eissmann8:10 Bednář Jiří / Kopřiva Jiří
715. 11. 2014 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Vodňany10:4 Bakalář Pavel st. / Smolík Pavel
715. 11. 2014 15:00TJ Avia ČakoviceAC Sparta Praha B10:8 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
715. 11. 2014 15:00TJ BlatnáKST Klatovy0:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
715. 11. 2014 15:00Sokol MichleLokomotiva Vršovice8:10 Gecko Vladimír / Slavata Josef
715. 11. 2014 15:00TTC KladnoTJ Sokol Roztoky10:5 Štembera Miroslav / Fleislébr Jiří
829. 11. 2014 15:00TTC KladnoSokol Michle2:10 Fleislébr Jiří / Štembera Miroslav
829. 11. 2014 16:00TJ Sokol RoztokyLokomotiva Vršovice10:4 Hrádek Antonín
829. 11. 2014 15:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Blatná10:3 Kopřiva Jiří / Bednář Jiří
829. 11. 2014 15:00Sokol Bor EissmannKST Klatovy10:3 Pour Pavel / Šoltés Juraj
829. 11. 2014 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Avia Čakovice9:9 Tenglová Jaroslava / Smolík Pavel
829. 11. 2014 15:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha B7:10 Jungvirt Josef
930. 11. 2014 10:00TTC KladnoLokomotiva Vršovice9:9 Fleislébr Jiří / Štembera Miroslav
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol RoztokySokol Michle10:8 Hrádek Antonín
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Králův DvůrKST Klatovy9:9 Kopřiva Jiří / Bednář Jiří
930. 11. 2014 10:00Sokol Bor EissmannTJ Blatná10:3 Pour Pavel / Šoltés Juraj
930. 11. 2014 10:00SK Pedagog České BudějoviceAC Sparta Praha B10:5 Tenglová Jaroslava / Smolík Pavel
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Avia Čakovice6:10 Jungvirt Josef
1013. 12. 2014 16:00TJ Avia ČakoviceTTC Kladno10:8 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1013. 12. 2014 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Roztoky3:10 Havazík Ondřej / Hrdý Jiří
1013. 12. 2014 15:00TJ BlatnáSK Pedagog České Budějovice1:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
1013. 12. 2014 15:00KST KlatovyTJ Sokol Vodňany10:7 Hnojská Helena / Hnojský Jiří
1013. 12. 2014 15:00Sokol MichleTJ Sokol Králův Dvůr10:7 Menger Jaroslav
1013. 12. 2014 15:00Lokomotiva VršoviceSokol Bor Eissmann10:3 Gecko Vladimír / Janeba Vladimír
1114. 12. 2014 10:00TJ Avia ČakoviceTJ Sokol Roztoky10:8 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1114. 12. 2014 10:00AC Sparta Praha BTTC Kladno4:10 Havazík Ondřej / Hrdý Jiří
1114. 12. 2014 10:00TJ BlatnáTJ Sokol Vodňany6:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
1114. 12. 2014 10:00KST KlatovySK Pedagog České Budějovice5:10 Hnojská Helena / Hnojský Jiří
1114. 12. 2014 10:00Sokol MichleSokol Bor Eissmann10:2 Menger Jaroslav / Slavata Josef
1114. 12. 2014 10:00Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Králův Dvůr10:4 Gecko Vladimír / Janeba Vladimír
1210. 01. 2015 15:00TTC KladnoTJ Sokol Králův Dvůr10:4 Štembera Miroslav / Fleislébr Jiří
1210. 01. 2015 16:00TJ Sokol RoztokySokol Bor Eissmann3:10 Hrádek Antonín
1210. 01. 2015 15:00Sokol MichleSK Pedagog České Budějovice7:10 Slavata Josef / Gecko Vladimír
1210. 01. 2015 15:00Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Vodňany9:9 Menger Jaroslav / Gecko Vladimír
1210. 01. 2015 15:00TJ BlatnáTJ Avia Čakovice4:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
1210. 01. 2015 15:00KST KlatovyAC Sparta Praha B10:2 Hnojský Jiří / Hnojská Helena
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Králův Dvůr10:8 Hrádek Antonín
1311. 01. 2015 10:00TTC KladnoSokol Bor Eissmann10:2 Štembera Miroslav / Fleislébr Jiří
1311. 01. 2015 10:00Lokomotiva VršoviceSK Pedagog České Budějovice10:6 Menger Jaroslav / Gecko Vladimír
1311. 01. 2015 10:00Sokol MichleTJ Sokol Vodňany10:8 Slavata Josef / Gecko Vladimír
1311. 01. 2015 10:00KST KlatovyTJ Avia Čakovice8:10 Hnojský Jiří / Hnojská Helena
1311. 01. 2015 10:00TJ BlatnáAC Sparta Praha B3:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
1424. 01. 2015 15:00TJ BlatnáTTC Kladno5:10 Jungvirt Josef
1424. 01. 2015 15:00KST KlatovyTJ Sokol Roztoky5:10 Hnojská Helena / Hnojský Jiří
1424. 01. 2015 16:00TJ Avia ČakoviceSokol Michle10:5 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1424. 01. 2015 15:00AC Sparta Praha BLokomotiva Vršovice10:7 Slavata Josef / Havazík Ondřej
1424. 01. 2015 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Králův Dvůr10:6 Smolík Pavel
1424. 01. 2015 15:00TJ Sokol VodňanySokol Bor Eissmann10:5 Tenglová Jaroslava
1525. 01. 2015 10:00KST KlatovyTTC Kladno5:10 Hnojská Helena / Hnojský Jiří
1525. 01. 2015 10:00TJ BlatnáTJ Sokol Roztoky2:10 Jungvirt Josef
1525. 01. 2015 10:00AC Sparta Praha BSokol Michle9:9 Slavata Josef / Havazík Ondřej
1525. 01. 2015 10:00TJ Avia ČakoviceLokomotiva Vršovice8:10 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Králův Dvůr6:10 Tenglová Jaroslava
1525. 01. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceSokol Bor Eissmann10:4 Smolík Pavel
1607. 02. 2015 15:00TTC KladnoSK Pedagog České Budějovice10:8 Fleislébr Jiří / Štembera Miroslav
1607. 02. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Vodňany9:9 Hrádek Antonín
1607. 02. 2015 15:00TJ Sokol Králův DvůrTJ Avia Čakovice4:10 Bednář Jiří / Kopřiva Jiří
1607. 02. 2015 15:00Sokol Bor EissmannAC Sparta Praha B10:6 Šoltés Juraj / Vacík Josef
1607. 02. 2015 15:00Sokol MichleTJ Blatná10:3 Slavata Josef
1607. 02. 2015 15:00Lokomotiva VršoviceKST Klatovy10:4 Ehrenberger Květoslav
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol RoztokySK Pedagog České Budějovice5:10 Hrádek Antonín
1708. 02. 2015 10:00TTC KladnoTJ Sokol Vodňany7:10 Fleislébr Jiří / Štembera Miroslav
1708. 02. 2015 10:00Sokol Bor EissmannTJ Avia Čakovice10:8 Šoltés Juraj / Vacík Josef
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Králův DvůrAC Sparta Praha B5:10 Bednář Jiří / Kopřiva Jiří
1708. 02. 2015 10:00Lokomotiva VršoviceTJ Blatná10:5 Ehrenberger Květoslav
1708. 02. 2015 10:00Sokol MichleKST Klatovy10:5 Slavata Josef
1821. 02. 2015 15:00Sokol Bor EissmannTJ Sokol Králův Dvůr10:7 Vacík Josef / Krivda František
1821. 02. 2015 15:00TJ Sokol VodňanySK Pedagog České Budějovice7:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
1821. 02. 2015 15:00AC Sparta Praha BTJ Avia Čakovice5:10 Havazík Ondřej / Hrdý Jiří
1821. 02. 2015 15:00KST KlatovyTJ Blatná10:2 Hnojský Jiří / Hnojská Helena
1821. 02. 2015 15:00Lokomotiva VršoviceSokol Michle7:10 Janeba Vladimír
1821. 02. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyTTC Kladno10:1 Hrádek Antonín
1907. 03. 2015 15:00Sokol MichleTTC Kladno10:4 Menger Jaroslav
1907. 03. 2015 15:00Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Roztoky10:7 Haralík Stanislav
1907. 03. 2015 15:00TJ BlatnáTJ Sokol Králův Dvůr5:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
1907. 03. 2015 15:00KST KlatovySokol Bor Eissmann3:10 Hnojská Helena / Hnojský Jiří
1907. 03. 2015 16:00TJ Avia ČakoviceSK Pedagog České Budějovice6:10 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1907. 03. 2015 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Vodňany10:6 Havazík Ondřej / Hrdý Jiří
2008. 03. 2015 10:00Lokomotiva VršoviceTTC Kladno10:7 Haralík Stanislav
2008. 03. 2015 10:00Sokol MichleTJ Sokol Roztoky7:10 Menger Jaroslav
2008. 03. 2015 10:00
herna ST, Národních mučedníků 185, Klatovy
KST KlatovyTJ Sokol Králův Dvůr10:7 Hnojská Helena / Hnojský Jiří
2008. 03. 2015 10:00TJ BlatnáSokol Bor Eissmann3:10 Jungvirt Josef / Tenglová Jaroslava
2008. 03. 2015 10:00AC Sparta Praha BSK Pedagog České Budějovice3:10 Havazík Ondřej / Hrdý Jiří
2008. 03. 2015 10:00TJ Avia ČakoviceTJ Sokol Vodňany10:3 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
2121. 03. 2015 15:00TTC KladnoTJ Avia Čakovice10:6 Štembera Miroslav / Fleislébr Jiří
2121. 03. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyAC Sparta Praha B10:6 Hrádek Antonín
2121. 03. 2015 14:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Blatná10:0 Tenglová Jaroslava / Smolík Pavel
2121. 03. 2015 15:00TJ Sokol VodňanyKST Klatovy10:1 Jungvirt Josef
2121. 03. 2015 15:00TJ Sokol Králův DvůrSokol Michle8:10 Kopřiva Jiří / Bednář Jiří
2121. 03. 2015 15:00Sokol Bor EissmannLokomotiva Vršovice9:9 Vacík Josef / Krivda František
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Avia Čakovice10:1 Hrádek Antonín
2222. 03. 2015 10:00TTC KladnoAC Sparta Praha B5:10 Štembera Miroslav / Fleislébr Jiří
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Blatná10:4 Jungvirt Josef
2222. 03. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceKST Klatovy10:2 Tenglová Jaroslava / Smolík Pavel
2222. 03. 2015 10:00Sokol Bor EissmannSokol Michle10:8 Vacík Josef / Krivda František
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Králův DvůrLokomotiva Vršovice8:10 Kopřiva Jiří / Bednář Jiří
1/111. 04. 2015 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Avia Čakovice7:9
1/218. 04. 2015 15:00TJ Avia ČakoviceSK Pedagog České Budějovice1:9
1/319. 04. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Avia Čakovice9:3
3. liga mužů skupina B
104. 10. 2014 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7 Traspe Jan st. / Obracaník Štefan
104. 10. 2014 15:00Batesta ChodovTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum9:9 Holeček Zdeněk
104. 10. 2014 16:00TTC Elizza Praha CSlavoj Severotuk Ústí n.L. C6:10 Kotlorz Lukáš / Slobodzianová Petra
104. 10. 2014 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Krupka10:8 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
104. 10. 2014 15:00TTC RoudniceSKST Liberec B6:10 Hrádek Antonín / Kozel Bohumil
104. 10. 2014 15:00SKST Baník MostSKST Liberec D10:4 Houdková Helena / Knebl Milan
205. 10. 2014 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum9:9 Traspe Jan st. / Obracaník Štefan
205. 10. 2014 10:00Batesta ChodovTJ Sokol Mnichovo Hradiště6:10 Holeček Zdeněk
205. 10. 2014 10:00TTC Elizza Praha CTJ Krupka10:2 Kotlorz Lukáš / Slobodzianová Petra
205. 10. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSlavoj Severotuk Ústí n.L. C9:9 Haralík Stanislav / Votípka Emanuel
205. 10. 2014 10:00TTC RoudniceSKST Liberec D6:10 Hrádek Antonín / Kozel Bohumil
205. 10. 2014 10:00SKST Baník MostSKST Liberec B3:10 Houdková Helena / Knebl Milan
318. 10. 2014 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec B9:9 Grill Josef / Fejfar Miloslav
318. 10. 2014 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumSKST Liberec D3:10 Školník Luboš / Šťastný Vladislav
318. 10. 2014 17:30Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Roudnice10:7 Novák Jiří / Vašinová Karina
318. 10. 2014 15:00TJ KrupkaSKST Baník Most9:9 Freimann Karel
318. 10. 2014 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Elizza Praha C10:7 Traspe Lukáš / Demjan Josef
318. 10. 2014 15:00Batesta ChodovSF SKK EL Niňo Praha D10:8 Holeček Zdeněk
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec D9:9 Grill Josef / Fejfar Miloslav
419. 10. 2014 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumSKST Liberec B10:6 Školník Luboš / Šťastný Vladislav
419. 10. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKST Baník Most10:5 Novák Jiří / Vašinová Karina
419. 10. 2014 10:00TJ KrupkaTTC Roudnice5:10 Freimann Karel
419. 10. 2014 10:00KST Jirkov TECHNOLINESF SKK EL Niňo Praha D9:9 Traspe Lukáš / Demjan Josef
419. 10. 2014 10:00Batesta ChodovTTC Elizza Praha C2:10 Holeček Zdeněk
501. 11. 2014 16:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9 Fausek Jiří / Stupková Alena
501. 11. 2014 17:30SF SKK EL Niňo Praha DTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum9:9 Votípka Emanuel / Menger Jaroslav
501. 11. 2014 15:00TTC RoudniceKST Jirkov TECHNOLINE4:10 Kozel Bohumil / Hrádek Antonín
501. 11. 2014 15:00SKST Baník MostBatesta Chodov10:0 Knebl Milan / Michal Jozef
501. 11. 2014 10:30SKST Liberec BSlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:3 Varcl Jan st. / Zahradník Petr
501. 11. 2014 10:30SKST Liberec DTJ Krupka10:5 Varcl Jan ml. / Zahradník Petr
602. 11. 2014 10:00TTC Elizza Praha CTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:3 Fausek Jiří / Stupková Alena
602. 11. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9 Votípka Emanuel / Menger Jaroslav
602. 11. 2014 10:00TTC RoudniceBatesta Chodov9:9 Kozel Bohumil / Hrádek Antonín
602. 11. 2014 10:00SKST Baník MostKST Jirkov TECHNOLINE10:5 Knebl Milan / Michal Jozef
631. 10. 2014 18:00SKST Liberec BTJ Krupka10:2 Varcl Jan st. / Zahradník Petr
631. 10. 2014 18:00SKST Liberec DSlavoj Severotuk Ústí n.L. C5:10 Varcl Jan ml. / Zahradník Petr
715. 11. 2014 15:00KST Jirkov TECHNOLINEBatesta Chodov10:4 Demjan Josef / Obracaník Štefan
715. 11. 2014 16:00TTC Elizza Praha CSF SKK EL Niňo Praha D8:10 Slobodzianová Petra / Fausek Jiří
715. 11. 2014 15:00TTC RoudniceSKST Baník Most6:10 Hrádek Antonín / Kozel Bohumil
724. 09. 2014 18:00SKST Liberec BSKST Liberec D10:6
715. 11. 2014 13:30Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Krupka10:2 Zajíček Vladimír / Houdková Helena
715. 11. 2014 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:8 Fejfar Miloslav / Varcl Jan st.
829. 11. 2014 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSlavoj Severotuk Ústí n.L. C4:10 Grill Josef / Varcl Jan st.
829. 11. 2014 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumTJ Krupka10:6 Šťastný Vladislav / Čeřovský Petr st.
829. 11. 2014 15:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Liberec B5:10 Obracaník Štefan / Traspe Jan st.
829. 11. 2014 15:00Batesta ChodovSKST Liberec D5:10 Holeček Zdeněk
829. 11. 2014 16:00TTC Elizza Praha CTTC Roudnice10:4 Fausek Jiří / Slobodzianová Petra
829. 11. 2014 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Baník Most10:7 Janeba Vladimír / Haralík Stanislav
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Krupka10:3 Grill Josef / Varcl Jan st.
930. 11. 2014 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumSlavoj Severotuk Ústí n.L. C5:10 Šťastný Vladislav / Čeřovský Petr st.
930. 11. 2014 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Liberec D10:7 Obracaník Štefan / Traspe Jan st.
930. 11. 2014 10:00Batesta ChodovSKST Liberec B5:10 Holeček Zdeněk
930. 11. 2014 10:00TTC Elizza Praha CSKST Baník Most9:9 Fausek Jiří / Slobodzianová Petra
930. 11. 2014 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Roudnice10:5 Janeba Vladimír / Haralík Stanislav
1013. 12. 2014 15:00TTC RoudniceTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10 Kozel Bohumil / Hrádek Antonín
1013. 12. 2014 15:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum9:9 Michal Jozef / Štika Petr
1013. 12. 2014 10:30SKST Liberec BTTC Elizza Praha C10:2 Varcl Jan ml. / Sudek Petr
1013. 12. 2014 10:30SKST Liberec DSF SKK EL Niňo Praha D8:10 Varcl Jan st. / Sudek Petr
1013. 12. 2014 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CKST Jirkov TECHNOLINE10:3 Houdková Helena / Zajíček Vladimír
1013. 12. 2014 15:00TJ KrupkaBatesta Chodov0:10wo Freimann Karel
1114. 12. 2014 10:00TTC RoudniceTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:4 Kozel Bohumil / Hrádek Antonín
1114. 12. 2014 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2 Michal Jozef / Štika Petr
1112. 12. 2014 18:00SKST Liberec BSF SKK EL Niňo Praha D10:5 Varcl Jan ml. / Sudek Petr
1112. 12. 2014 18:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha C3:10 Varcl Jan st. / Sudek Petr
1114. 12. 2014 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CBatesta Chodov10:3 Houdková Helena / Zajíček Vladimír
1114. 12. 2014 10:00TJ KrupkaKST Jirkov TECHNOLINE10:6 Freimann Karel
1210. 01. 2015 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Jirkov TECHNOLINE10:5 Grill Josef / Fejfar Miloslav
1210. 01. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumBatesta Chodov10:8 Čeřovský Petr st. / Kouřil Lubomír
1210. 01. 2015 16:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Elizza Praha C10:4 Houdková Helena / Knebl Milan
1210. 01. 2015 15:00TJ KrupkaSF SKK EL Niňo Praha D10:6 Freimann Karel
1210. 01. 2015 10:30SKST Liberec BTTC Roudnice10:1 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
1210. 01. 2015 10:30SKST Liberec DSKST Baník Most7:10 Varcl Jan st. / Varcl Jan ml.
1311. 01. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumKST Jirkov TECHNOLINE10:2 Čeřovský Petr st. / Kouřil Lubomír
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěBatesta Chodov10:3 Grill Josef / Fejfar Miloslav
1311. 01. 2015 10:00TJ KrupkaTTC Elizza Praha C5:10 Freimann Karel
1311. 01. 2015 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSF SKK EL Niňo Praha D10:6 Houdková Helena / Knebl Milan
1309. 01. 2015 18:00SKST Liberec DTTC Roudnice10:2 Varcl Jan st. / Varcl Jan ml.
1309. 01. 2015 18:00SKST Liberec BSKST Baník Most10:6 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
1424. 01. 2015 10:30SKST Liberec BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:1 Varcl Jan st. / Sudek Petr
1424. 01. 2015 10:30SKST Liberec DTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:7 Varcl Jan ml. / Sudek Petr
1424. 01. 2015 15:00TTC RoudniceSlavoj Severotuk Ústí n.L. C5:10 Hrádek Antonín / Kozel Bohumil
1424. 01. 2015 15:00SKST Baník MostTJ Krupka10:8 Houdková Helena / Knebl Milan
1424. 01. 2015 16:00TTC Elizza Praha CKST Jirkov TECHNOLINE4:10 Slobodzianová Petra / Kotlorz Lukáš
1424. 01. 2015 17:30SF SKK EL Niňo Praha DBatesta Chodov9:9 Hrdý Jiří / Janeba Vladimír
1523. 01. 2015 18:00SKST Liberec DTJ Sokol Mnichovo Hradiště6:10 Varcl Jan ml. / Sudek Petr
1523. 01. 2015 18:00SKST Liberec BTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:2 Varcl Jan st. / Sudek Petr
1525. 01. 2015 10:00SKST Baník MostSlavoj Severotuk Ústí n.L. C9:9 Houdková Helena / Knebl Milan
1525. 01. 2015 10:00TTC RoudniceTJ Krupka10:7 Hrádek Antonín / Kozel Bohumil
1525. 01. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DKST Jirkov TECHNOLINE10:7 Hrdý Jiří / Janeba Vladimír
1525. 01. 2015 10:00TTC Elizza Praha CBatesta Chodov10:6 Slobodzianová Petra / Kotlorz Lukáš
1607. 02. 2015 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Elizza Praha C10:4 Grill Josef / Varcl Jan st.
1607. 02. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha D10:3 Kouřil Lubomír / Fejfar Miloslav
1607. 02. 2015 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Roudnice10:3 Traspe Lukáš / Šístek Pavel
1607. 02. 2015 15:00Batesta ChodovSKST Baník Most6:10 Holeček Zdeněk
1607. 02. 2015 16:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKST Liberec B2:10 Zajíček Vladimír / Novák Jiří
1607. 02. 2015 16:00TJ KrupkaSKST Liberec D4:10 Freimann Karel
1708. 02. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumTTC Elizza Praha C10:3 Kouřil Lubomír / Fejfar Miloslav
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha D10:2 Grill Josef / Varcl Jan st.
1708. 02. 2015 10:00Batesta ChodovTTC Roudnice4:10 Holeček Zdeněk
1708. 02. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Baník Most6:10 Traspe Lukáš / Šístek Pavel
1708. 02. 2015 09:00TJ KrupkaSKST Liberec B2:10 Freimann Karel
1708. 02. 2015 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKST Liberec D0:10 Zajíček Vladimír / Novák Jiří
1821. 02. 2015 15:00Batesta ChodovKST Jirkov TECHNOLINE7:10 Holeček Zdeněk
1817. 02. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Elizza Praha C10:2 Menger Jaroslav / Haralík Stanislav
1821. 02. 2015 15:00SKST Baník MostTTC Roudnice10:4 Michal Jozef / Štika Petr
1826. 09. 2014 18:00SKST Liberec DSKST Liberec B8:10
1821. 02. 2015 15:00TJ KrupkaSlavoj Severotuk Ústí n.L. C6:10 Freimann Karel
1821. 02. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7 Fejfar Miloslav / Niems Dušan
1907. 03. 2015 16:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 Houdková Helena / Novák Jiří
1907. 03. 2015 15:00TJ KrupkaTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:4 Freimann Karel
1907. 03. 2015 09:30SKST Liberec BKST Jirkov TECHNOLINE10:3 Varcl Jan ml. / Zahradník Petr
1907. 03. 2015 09:30SKST Liberec DBatesta Chodov10:8 Varcl Jan st. / Zahradník Petr
1907. 03. 2015 15:00TTC RoudniceTTC Elizza Praha C10:4 Kozel Bohumil / Hrádek Antonín
1907. 03. 2015 15:00SKST Baník MostSF SKK EL Niňo Praha D10:4 Knebl Milan / Michal Jozef
2008. 03. 2015 10:00TJ KrupkaTJ Sokol Mnichovo Hradiště1:10 Freimann Karel
2008. 03. 2015 10:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum10:1 Houdková Helena / Novák Jiří
2006. 03. 2015 18:00SKST Liberec DKST Jirkov TECHNOLINE8:10 Varcl Jan st. / Zahradník Petr
2006. 03. 2015 18:00SKST Liberec BBatesta Chodov10:0 Varcl Jan ml. / Zahradník Petr
2008. 03. 2015 10:00SKST Baník MostTTC Elizza Praha C10:6 Knebl Milan / Michal Jozef
2008. 03. 2015 10:00TTC RoudniceSF SKK EL Niňo Praha D10:7 Kozel Bohumil / Hrádek Antonín
2121. 03. 2015 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Roudnice10:6 Grill Josef / Fejfar Miloslav
2121. 03. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumSKST Baník Most9:9 Niems Dušan / Šťastný Vladislav
2121. 03. 2015 16:00TTC Elizza Praha CSKST Liberec B10:4 Kotlorz Lukáš / Fausek Jiří
2120. 03. 2015 19:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec D10:7 Janeba Vladimír / Votípka Emanuel
2121. 03. 2015 15:00KST Jirkov TECHNOLINESlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:4 Šístek Pavel / Demjan Josef
2121. 03. 2015 15:00Batesta ChodovTJ Krupka10:2 Holeček Zdeněk
2222. 03. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav B SpoilercentrumTTC Roudnice10:0wo Niems Dušan / Šťastný Vladislav
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Baník Most10:4 Grill Josef / Fejfar Miloslav
2222. 03. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec B4:10 Janeba Vladimír / Votípka Emanuel
2221. 03. 2015 10:00TTC Elizza Praha CSKST Liberec D10:5 Kotlorz Lukáš / Fausek Jiří
2222. 03. 2015 10:00Batesta ChodovSlavoj Severotuk Ústí n.L. C10:6 Holeček Zdeněk
2222. 03. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Krupka10:1 Šístek Pavel / Demjan Josef
1/111. 04. 2015 15:00SKST Liberec BSlavoj Severotuk Ústí n.L. C9:4
1/218. 04. 2015 15:00Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKST Liberec B6:9
3. liga mužů skupina C
104. 10. 2014 16:00SKST Liberec CTTC Ústí nad Orlicí10:7 Sudek Petr / Varcl Jan st.
104. 10. 2014 15:00Loko Depo LiberecTJ Jiskra Holice8:10 Zahradník Petr / Varcl Jan st.
104. 10. 2014 15:00TJ Lokomotiva PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3:10 Suchánek Zdeněk
104. 10. 2014 14:00FK KolínSK Jihlava10:4 Nutilová Vendula / Jareš Libor
104. 10. 2014 15:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:4 Bouček Stanislav / Šlechta Roman
104. 10. 2014 16:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CTJ Bižuterie Jablonec3:10 Malík Tomáš / Šlechta Roman
205. 10. 2014 10:00SKST Liberec CTJ Jiskra Holice10:6 Sudek Petr / Varcl Jan st.
205. 10. 2014 10:00Loko Depo LiberecTTC Ústí nad Orlicí10:7 Zahradník Petr / Varcl Jan st.
205. 10. 2014 10:00TJ Lokomotiva PardubiceSK Jihlava8:10 Suchánek Zdeněk
205. 10. 2014 10:00FK KolínSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8 Nutilová Vendula / Jareš Libor
205. 10. 2014 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec10:3 Bouček Stanislav / Šlechta Roman
205. 10. 2014 11:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:4 Malík Tomáš / Šlechta Roman
318. 10. 2014 16:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř6:10 Pražák Zdeněk / Kantorek Jiří
318. 10. 2014 14:00TJ Jiskra HoliceTJ Bižuterie Jablonec7:10 Košťál Jiří
318. 10. 2014 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ-Slavia Hradec Králové C4:10 Herout Václav
318. 10. 2014 16:00SK JihlavaTJ Sokol Hradec Králové 2 C7:10 Vachtfeidl Petr st. / Teplan Stanislav
318. 10. 2014 16:00SKST Liberec CTJ Lokomotiva Pardubice10:5 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
318. 10. 2014 10:30Loko Depo LiberecFK Kolín10:6 Sudek Petr / Varcl Jan ml.
419. 10. 2014 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Bižuterie Jablonec1:10 Pražák Zdeněk / Kantorek Jiří
419. 10. 2014 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:7 Košťál Jiří
419. 10. 2014 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Hradec Králové 2 C9:9 Herout Václav
419. 10. 2014 10:00SK JihlavaDTJ-Slavia Hradec Králové C3:10 Vachtfeidl Petr st. / Teplan Stanislav
417. 10. 2014 18:30SKST Liberec CFK Kolín6:10 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
419. 10. 2014 10:00Loko Depo LiberecTJ Lokomotiva Pardubice10:3 Sudek Petr / Zahradník Petr
501. 11. 2014 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTTC Ústí nad Orlicí10:5 Suchánek Zdeněk
501. 11. 2014 14:00FK KolínTJ Jiskra Holice10:8 Nutilová Vendula / Jareš Libor
501. 11. 2014 15:00DTJ-Slavia Hradec Králové CSKST Liberec C10:8 Šlechta Roman / Malík Tomáš
501. 11. 2014 16:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CLoko Depo Liberec9:9 Bouček Stanislav / Sedláček Petr st.
501. 11. 2014 15:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:5 Hrobský Petr
501. 11. 2014 15:00TJ Bižuterie JablonecSK Jihlava10:1 Vrabec Jan / Sudek Petr
630. 10. 2014 17:30TJ Lokomotiva PardubiceTJ Jiskra Holice9:9 Suchánek Zdeněk
602. 11. 2014 10:00FK KolínTTC Ústí nad Orlicí10:5 Nutilová Vendula / Jareš Libor
602. 11. 2014 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CLoko Depo Liberec10:3 Šlechta Roman / Malík Tomáš
602. 11. 2014 11:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CSKST Liberec C10:5 Bouček Stanislav / Sedláček Petr st.
602. 11. 2014 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřSK Jihlava9:9 Hrobský Petr
602. 11. 2014 10:00TJ Bižuterie JablonecSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:4 Vrabec Jan / Sudek Petr
715. 11. 2014 16:00Loko Depo LiberecSKST Liberec C10:3 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
711. 11. 2014 17:30TJ Lokomotiva PardubiceFK Kolín10:7 Suchánek Zdeněk
715. 11. 2014 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:4 Šlechta Roman / Šlapák Miloš st.
715. 11. 2014 13:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Bižuterie Jablonec10:5 Hrobský Petr
715. 11. 2014 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Jihlava10:5 Herout Václav
707. 11. 2014 18:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Holice10:4 Pražák Zdeněk / Novák Aleš
829. 11. 2014 16:00TTC Ústí nad OrlicíSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE1:10 Kodytek Pavel / Novák Aleš
829. 11. 2014 14:00TJ Jiskra HoliceSK Jihlava10:4 Košťál Jiří / Malík Tomáš
829. 11. 2014 16:00SKST Liberec CTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř8:10 Sudek Petr / Varcl Jan ml.
829. 11. 2014 15:00Loko Depo LiberecTJ Bižuterie Jablonec10:7 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
829. 11. 2014 15:00TJ Lokomotiva PardubiceDTJ-Slavia Hradec Králové C9:9 Suchánek Zdeněk
829. 11. 2014 14:00FK KolínTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:6 Nutilová Vendula / Jareš Libor
930. 11. 2014 10:00TTC Ústí nad OrlicíSK Jihlava10:5 Kodytek Pavel / Novák Aleš
930. 11. 2014 10:00TJ Jiskra HoliceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3 Košťál Jiří
930. 11. 2014 10:00SKST Liberec CTJ Bižuterie Jablonec10:4 Sudek Petr / Varcl Jan ml.
930. 11. 2014 10:00Loko Depo LiberecTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř3:10 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
930. 11. 2014 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol Hradec Králové 2 C9:9 Suchánek Zdeněk
930. 11. 2014 10:00FK KolínDTJ-Slavia Hradec Králové C6:10 Nutilová Vendula / Jareš Libor
1013. 12. 2014 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTTC Ústí nad Orlicí10:1 Bouček Stanislav
1013. 12. 2014 16:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CTJ Jiskra Holice7:10 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1013. 12. 2014 15:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Lokomotiva Pardubice9:9 Hrobský Petr
1013. 12. 2014 15:00TJ Bižuterie JablonecFK Kolín10:8 Vrabec Jan
1013. 12. 2014 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESKST Liberec C10:3 Herout Václav
1013. 12. 2014 16:00SK JihlavaLoko Depo Liberec7:10 Teplan Stanislav / Vachtfeidl Petr st.
1114. 12. 2014 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Jiskra Holice10:7 Bouček Stanislav
1114. 12. 2014 11:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CTTC Ústí nad Orlicí10:3 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1114. 12. 2014 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřFK Kolín5:10 Hrobský Petr
1114. 12. 2014 10:00TJ Bižuterie JablonecTJ Lokomotiva Pardubice10:8 Vrabec Jan
1114. 12. 2014 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINELoko Depo Liberec10:8 Herout Václav
1114. 12. 2014 10:00SK JihlavaSKST Liberec C7:10 Teplan Stanislav / Vachtfeidl Petr st.
1210. 01. 2015 16:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Liberec C10:8 Novák Aleš / Neťuka Pavel
1210. 01. 2015 14:00TJ Jiskra HoliceLoko Depo Liberec10:1 Košťál Jiří
1210. 01. 2015 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Lokomotiva Pardubice10:7 Herout Václav
1210. 01. 2015 16:00SK JihlavaFK Kolín6:10 Vachtfeidl Petr st. / Teplan Stanislav
1210. 01. 2015 16:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřDTJ-Slavia Hradec Králové C5:10 Fišera Jiří
1210. 01. 2015 15:00
v herně Loko Depo Liberec
TJ Bižuterie JablonecTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:7 Vrabec Jan
1311. 01. 2015 10:00TJ Jiskra HoliceSKST Liberec C9:9 Košťál Jiří
1311. 01. 2015 10:00TTC Ústí nad OrlicíLoko Depo Liberec10:7 Novák Aleš / Neťuka Pavel
1311. 01. 2015 10:00SK JihlavaTJ Lokomotiva Pardubice7:10 Vachtfeidl Petr st. / Teplan Stanislav
1311. 01. 2015 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEFK Kolín10:6 Herout Václav
1311. 01. 2015 10:00
v herně Loko Depo Liberec
TJ Bižuterie JablonecDTJ-Slavia Hradec Králové C4:10 Vrabec Jan
1311. 01. 2015 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:5 Fišera Jiří
1424. 01. 2015 15:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTTC Ústí nad Orlicí9:9 Fišera Jiří
1424. 01. 2015 15:00TJ Bižuterie JablonecTJ Jiskra Holice10:3 Sudek Petr / Vrabec Jan
1424. 01. 2015 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:0 Bouček Stanislav / Malík Tomáš
1424. 01. 2015 16:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CSK Jihlava10:6 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1424. 01. 2015 15:00TJ Lokomotiva PardubiceSKST Liberec C10:8 Suchánek Zdeněk
1424. 01. 2015 14:00FK KolínLoko Depo Liberec10:4 Nutilová Vendula / Jareš Libor
1525. 01. 2015 10:00TJ Bižuterie JablonecTTC Ústí nad Orlicí10:5 Sudek Petr / Vrabec Jan
1525. 01. 2015 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Jiskra Holice9:9 Fišera Jiří
1525. 01. 2015 11:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:4 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1525. 01. 2015 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CSK Jihlava10:1 Bouček Stanislav / Malík Tomáš
1525. 01. 2015 10:00FK KolínSKST Liberec C10:4 Nutilová Vendula / Jareš Libor
1525. 01. 2015 10:00TJ Lokomotiva PardubiceLoko Depo Liberec10:7 Suchánek Zdeněk
1607. 02. 2015 16:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Lokomotiva Pardubice4:10 Neťuka Pavel / Kantorek Jiří
1607. 02. 2015 10:00
v herně Lokomotivy Pardubice
TJ Jiskra HoliceFK Kolín10:7 Košťál Jiří
1607. 02. 2015 16:00SKST Liberec CDTJ-Slavia Hradec Králové C3:10 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
1607. 02. 2015 15:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:8 Sudek Petr / Varcl Jan ml.
1607. 02. 2015 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:6 Herout Václav
1607. 02. 2015 16:00SK JihlavaTJ Bižuterie Jablonec5:10 Teplan Stanislav / Vachtfeidl Petr st.
1708. 02. 2015 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Lokomotiva Pardubice10:4 Košťál Jiří / Malík Tomáš
1708. 02. 2015 10:00TTC Ústí nad OrlicíFK Kolín6:10 Neťuka Pavel / Kantorek Jiří
1708. 02. 2015 10:00Loko Depo LiberecDTJ-Slavia Hradec Králové C2:10 Sudek Petr / Varcl Jan ml.
1708. 02. 2015 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Hradec Králové 2 C7:10 Zahradník Petr / Varcl Jan ml.
1708. 02. 2015 10:00SK JihlavaTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř7:10 Teplan Stanislav / Vachtfeidl Petr st.
1708. 02. 2015 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Bižuterie Jablonec10:4 Herout Václav
1821. 02. 2015 10:00SKST Liberec CLoko Depo Liberec9:9 Zahradník Petr
1810. 02. 2015 19:00FK KolínTJ Lokomotiva Pardubice10:5 Nutilová Vendula / Jareš Libor
1821. 02. 2015 16:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CDTJ-Slavia Hradec Králové C10:4 Šlechta Roman / Bouček Stanislav
1821. 02. 2015 15:00TJ Bižuterie JablonecTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř9:9 Sudek Petr / Vrabec Jan
1821. 02. 2015 13:30SK JihlavaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE5:10 Vachtfeidl Petr st. / Teplan Stanislav
1830. 01. 2015 18:00TJ Jiskra HoliceTTC Ústí nad Orlicí10:2 Košťál Jiří / Malík Tomáš
1907. 03. 2015 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Ústí nad Orlicí10:4 Herout Václav
1907. 03. 2015 16:00SK JihlavaTJ Jiskra Holice9:9 Teplan Stanislav / Vachtfeidl Petr st.
1907. 03. 2015 15:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřSKST Liberec C10:7 Fišera Jiří
1907. 03. 2015 13:00TJ Bižuterie JablonecLoko Depo Liberec8:10 Sudek Petr / Vrabec Jan
1907. 03. 2015 15:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Lokomotiva Pardubice10:4 Bouček Stanislav / Šlapák Miloš st.
1907. 03. 2015 16:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CFK Kolín10:4 Šlechta Roman / Malík Tomáš
2008. 03. 2015 10:00SK JihlavaTTC Ústí nad Orlicí4:10 Teplan Stanislav / Vachtfeidl Petr st.
2008. 03. 2015 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Jiskra Holice5:10 Herout Václav
2008. 03. 2015 10:00TJ Bižuterie JablonecSKST Liberec C10:3 Sudek Petr / Vrabec Jan
2008. 03. 2015 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřLoko Depo Liberec10:1 Fišera Jiří
2008. 03. 2015 11:00TJ Sokol Hradec Králové 2 CTJ Lokomotiva Pardubice5:10 Šlechta Roman / Malík Tomáš
2008. 03. 2015 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CFK Kolín10:1 Bouček Stanislav / Šlapák Miloš st.
2121. 03. 2015 16:00TTC Ústí nad OrlicíDTJ-Slavia Hradec Králové C9:9 Kantorek Jiří / Pražák Zdeněk
2121. 03. 2015 14:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:4 Košťál Jiří / Malík Tomáš
2121. 03. 2015 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:2 Suchánek Zdeněk
2121. 03. 2015 14:00FK KolínTJ Bižuterie Jablonec2:10 Nutilová Vendula / Jareš Libor
2121. 03. 2015 16:00SKST Liberec CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9 Sudek Petr / Varcl Jan st.
2121. 03. 2015 15:00Loko Depo LiberecSK Jihlava10:4 Zahradník Petr / Varcl Jan st.
2222. 03. 2015 10:00TJ Jiskra HoliceDTJ-Slavia Hradec Králové C10:7 Košťál Jiří / Malík Tomáš
2222. 03. 2015 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Hradec Králové 2 C10:4 Kantorek Jiří / Pražák Zdeněk
2222. 03. 2015 10:00FK KolínTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř7:9 Nutilová Vendula / Jareš Libor
2222. 03. 2015 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Bižuterie Jablonec9:9 Suchánek Zdeněk
2222. 03. 2015 10:00Loko Depo LiberecSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:10 Zahradník Petr / Varcl Jan st.
2222. 03. 2015 10:00SKST Liberec CSK Jihlava10:1 Sudek Petr / Varcl Jan st.
1/111. 04. 2015 10:30DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec9:0wo
1/218. 04. 2015 15:00TJ Bižuterie JablonecDTJ-Slavia Hradec Králové C0:9wo
3. liga mužů skupina D
104. 10. 2014 14:00KST Blansko BTJ Sokol Šarovy3:10 Rampula Miroslav / Sedlák Zdeněk
104. 10. 2014 15:00Sokol Brno ITJ Jiskra Strážnice9:9 Klecker Roman / Janda Roman
104. 10. 2014 14:00MK ŘeznoviceTJ Žďár nad Sázavou9:9 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
104. 10. 2014 14:30TTC Sokol ZnojmoTTC Koral Tišnov10:2 Chalupník Jiří
104. 10. 2014 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Hodonín B10:3 Juřík Miroslav
104. 10. 2014 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Baník Mikulčice3:10 Halas Pavel st.
205. 10. 2014 10:00KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice9:9 Rampula Miroslav / Sedlák Zdeněk
205. 10. 2014 10:00Sokol Brno ITJ Sokol Šarovy10:7 Klecker Roman / Janda Roman
205. 10. 2014 10:00MK ŘeznoviceTTC Koral Tišnov10:6 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
205. 10. 2014 10:00TTC Sokol ZnojmoTJ Žďár nad Sázavou10:5 Chalupník Jiří
205. 10. 2014 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Baník Mikulčice10:4 Juřík Miroslav
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol LanžhotSKST Hodonín B10:8 Halas Pavel st.
318. 10. 2014 14:00TJ Sokol ŠarovySKST Hodonín B9:9 Uher Jaroslav / Klůj Bronislav
318. 10. 2014 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Baník Mikulčice3:10 Jamný Pavel
318. 10. 2014 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Agrotec Hustopeče7:10 Marek Ladislav / Kotil Miloslav
318. 10. 2014 15:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Lanžhot10:3 Dospíšil Jiří / Černoch Rostislav
318. 10. 2014 14:00KST Blansko BMK Řeznovice3:10 Sedlák Zdeněk / Švancara Vladimír
318. 10. 2014 15:00Sokol Brno ITTC Sokol Znojmo5:10 Janda Roman / Rampula Miroslav
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Baník Mikulčice3:10 Uher Jaroslav / Klůj Bronislav
419. 10. 2014 10:00TJ Jiskra StrážniceSKST Hodonín B9:9 Jamný Pavel
419. 10. 2014 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Lanžhot10:4 Marek Ladislav / Kotil Miloslav
419. 10. 2014 10:00TTC Koral TišnovTJ Agrotec Hustopeče6:10 Dospíšil Jiří / Černoch Rostislav
419. 10. 2014 10:00KST Blansko BTTC Sokol Znojmo2:10 Sedlák Zdeněk / Švancara Vladimír
419. 10. 2014 10:00Sokol Brno IMK Řeznovice4:10 Janda Roman / Rampula Miroslav
501. 11. 2014 14:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Šarovy9:9 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
501. 11. 2014 14:30TTC Sokol ZnojmoTJ Jiskra Strážnice6:10 Chalupník Jiří
501. 11. 2014 15:00TJ Agrotec HustopečeKST Blansko B10:0 Juřík Miroslav
501. 11. 2014 14:30TJ Sokol LanžhotSokol Brno I10:7 Halas Pavel st.
501. 11. 2014 16:00SKST Hodonín BTJ Žďár nad Sázavou8:10 Blažek Vladimír / Karasová Lenka
501. 11. 2014 15:00TJ Baník MikulčiceTTC Koral Tišnov10:5 Bílík Vladimír
602. 11. 2014 10:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Strážnice10:6 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
602. 11. 2014 10:00TTC Sokol ZnojmoTJ Sokol Šarovy10:5 Chalupník Jiří
602. 11. 2014 10:00TJ Agrotec HustopečeSokol Brno I10:3 Juřík Miroslav
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol LanžhotKST Blansko B10:0 Halas Pavel st.
602. 11. 2014 10:00SKST Hodonín BTTC Koral Tišnov5:10 Blažek Vladimír / Karasová Lenka
602. 11. 2014 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:7 Bílík Vladimír
715. 11. 2014 14:00KST Blansko BSokol Brno I10:4 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
715. 11. 2014 14:00MK ŘeznoviceTTC Sokol Znojmo9:9 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
715. 11. 2014 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol Lanžhot3:10 Juřík Miroslav
712. 11. 2014 18:00SKST Hodonín BTJ Baník Mikulčice7:10 Blažek Vladimír / Mikulecký František
715. 11. 2014 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Koral Tišnov10:7 Marek Ladislav / Kafka Pavel
715. 11. 2014 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Jiskra Strážnice10:7 Koušová Dagmar / Klůj Bronislav
829. 11. 2014 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Žďár nad Sázavou4:10 Uher Jaroslav / Klůj Bronislav
829. 11. 2014 15:00TJ Jiskra StrážniceTTC Koral Tišnov6:10 Jamný Pavel
829. 11. 2014 14:00KST Blansko BSKST Hodonín B8:10 Klecker Roman / Sedlák Zdeněk
829. 11. 2014 15:00Sokol Brno ITJ Baník Mikulčice5:10 Rampula Miroslav / Janda Roman
829. 11. 2014 14:00MK ŘeznoviceTJ Agrotec Hustopeče1:10 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
829. 11. 2014 14:30TTC Sokol ZnojmoTJ Sokol Lanžhot9:9 Chalupník Jiří
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Koral Tišnov9:9 Uher Jaroslav / Klůj Bronislav
930. 11. 2014 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Žďár nad Sázavou8:10 Jamný Pavel
930. 11. 2014 10:00KST Blansko BTJ Baník Mikulčice0:10 Klecker Roman / Sedlák Zdeněk
930. 11. 2014 10:00Sokol Brno ISKST Hodonín B4:10 Rampula Miroslav / Janda Roman
930. 11. 2014 10:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Lanžhot3:10 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
930. 11. 2014 10:00TTC Sokol ZnojmoTJ Agrotec Hustopeče5:10 Chalupník Jiří
1013. 12. 2014 09:30TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol Šarovy10:5 Juřík Miroslav
1013. 12. 2014 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Strážnice10:5 Halas Pavel st.
1013. 12. 2014 16:00SKST Hodonín BMK Řeznovice6:10 Mikulecký František / Blažek Vladimír
1013. 12. 2014 15:00TJ Baník MikulčiceTTC Sokol Znojmo10:8 Bílík Vladimír
1013. 12. 2014 14:00TJ Žďár nad SázavouKST Blansko B10:2 Kafka Pavel / Marek Ladislav
1013. 12. 2014 15:00TTC Koral TišnovSokol Brno I9:9 Černoch Rostislav / Dospíšil Jiří
1114. 12. 2014 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Jiskra Strážnice10:4 Juřík Miroslav
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Šarovy10:4 Halas Pavel st.
1114. 12. 2014 10:00SKST Hodonín BTTC Sokol Znojmo3:10 Mikulecký František / Blažek Vladimír
1114. 12. 2014 10:00TJ Baník MikulčiceMK Řeznovice10:8 Bílík Vladimír
1114. 12. 2014 10:00TJ Žďár nad SázavouSokol Brno I10:5 Kafka Pavel / Marek Ladislav
1114. 12. 2014 10:00TTC Koral TišnovKST Blansko B10:3 Černoch Rostislav / Dospíšil Jiří
1210. 01. 2015 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Blansko B10:0wo Koušová Dagmar / Klůj Bronislav
1210. 01. 2015 15:00TJ Jiskra StrážniceSokol Brno I10:4 Jamný Pavel
1210. 01. 2015 14:00TJ Žďár nad SázavouMK Řeznovice10:7 Kotil Miloslav / Marek Ladislav
1210. 01. 2015 15:00TTC Koral TišnovTTC Sokol Znojmo5:10 Dospíšil Jiří / Černoch Rostislav
1210. 01. 2015 16:00SKST Hodonín BTJ Agrotec Hustopeče10:8 Blažek Vladimír / Karasová Lenka
1210. 01. 2015 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:8 Bílík Vladimír
1311. 01. 2015 10:00TJ Jiskra StrážniceKST Blansko B10:0wo Jamný Pavel
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol ŠarovySokol Brno I10:1 Koušová Dagmar / Klůj Bronislav
1311. 01. 2015 10:00TTC Koral TišnovMK Řeznovice4:10 Dospíšil Jiří / Černoch Rostislav
1311. 01. 2015 10:00TJ Žďár nad SázavouTTC Sokol Znojmo6:10 Kotil Miloslav / Marek Ladislav
1311. 01. 2015 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Agrotec Hustopeče4:10 Bílík Vladimír
1311. 01. 2015 10:00SKST Hodonín BTJ Sokol Lanžhot10:7 Blažek Vladimír / Karasová Lenka
1424. 01. 2015 16:00SKST Hodonín BTJ Sokol Šarovy10:7 Mikulecký František / Karasová Lenka
1424. 01. 2015 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Strážnice4:10 Bílík Vladimír
1427. 01. 2015 17:00
v herně TJ Žďár nad Sázavou
TJ Agrotec HustopečeTJ Žďár nad Sázavou10:5 Juřík Miroslav
1424. 01. 2015 14:30TJ Sokol LanžhotTTC Koral Tišnov6:10 Halas Pavel st.
1424. 01. 2015 14:00MK ŘeznoviceKST Blansko B10:2 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
1424. 01. 2015 14:30TTC Sokol ZnojmoSokol Brno I10:1 Chalupník Jiří
1525. 01. 2015 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Šarovy8:10 Bílík Vladimír
1525. 01. 2015 10:00SKST Hodonín BTJ Jiskra Strážnice9:9 Mikulecký František / Karasová Lenka
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Žďár nad Sázavou7:10 Halas Pavel st.
1520. 01. 2015 17:00TJ Agrotec HustopečeTTC Koral Tišnov10:2 Juřík Miroslav
1525. 01. 2015 10:00TTC Sokol ZnojmoKST Blansko B10:3 Chalupník Jiří
1525. 01. 2015 10:00MK ŘeznoviceSokol Brno I10:4 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
1607. 02. 2015 14:00TJ Sokol ŠarovyMK Řeznovice6:10 Uher Jaroslav / Klůj Bronislav
1607. 02. 2015 15:00TJ Jiskra StrážniceTTC Sokol Znojmo7:10 Jamný Pavel
1607. 02. 2015 14:00KST Blansko BTJ Agrotec Hustopeče0:10 Sedlák Zdeněk / Švancara Vladimír
1607. 02. 2015 15:00Sokol Brno ITJ Sokol Lanžhot6:10 Janda Roman / Rampula Miroslav
1607. 02. 2015 14:00TJ Žďár nad SázavouSKST Hodonín B9:9 Marek Ladislav / Kotil Miloslav
1607. 02. 2015 15:00TTC Koral TišnovTJ Baník Mikulčice10:8 Černoch Rostislav / Dospíšil Jiří
1708. 02. 2015 10:00TJ Jiskra StrážniceMK Řeznovice8:10 Jamný Pavel
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Sokol Znojmo7:10 Uher Jaroslav / Klůj Bronislav
1703. 02. 2015 17:30Sokol Brno ITJ Agrotec Hustopeče2:10 Janda Roman / Rampula Miroslav
1708. 02. 2015 10:00KST Blansko BTJ Sokol Lanžhot6:10 Sedlák Zdeněk / Švancara Vladimír
1708. 02. 2015 10:00TTC Koral TišnovSKST Hodonín B3:10 Černoch Rostislav / Dospíšil Jiří
1708. 02. 2015 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Baník Mikulčice9:9 Marek Ladislav / Kotil Miloslav
1821. 02. 2015 15:00Sokol Brno IKST Blansko B10:3 Janda Roman / Rampula Miroslav
1821. 02. 2015 14:30TTC Sokol ZnojmoMK Řeznovice10:6 Chalupník Jiří
1821. 02. 2015 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Agrotec Hustopeče5:10 Halas Pavel st.
1821. 02. 2015 15:00TJ Baník MikulčiceSKST Hodonín B3:10 Bílík Vladimír
1821. 02. 2015 15:00TTC Koral TišnovTJ Žďár nad Sázavou10:8 Dospíšil Jiří / Černoch Rostislav
1814. 02. 2015 17:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Šarovy6:10 Jamný Pavel
1907. 03. 2015 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Šarovy9:9 Kotil Miloslav / Marek Ladislav
1907. 03. 2015 15:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Strážnice10:3 Černoch Rostislav / Dospíšil Jiří
1905. 03. 2015 18:30SKST Hodonín BKST Blansko B10:2 Blažek Vladimír / Mikulecký František
1907. 03. 2015 15:00TJ Baník MikulčiceSokol Brno I10:8 Bílík Vladimír
1907. 03. 2015 15:00TJ Agrotec HustopečeMK Řeznovice9:9 Juřík Miroslav
1907. 03. 2015 14:30TJ Sokol LanžhotTTC Sokol Znojmo7:10 Halas Pavel st.
2008. 03. 2015 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Šarovy9:9 Černoch Rostislav / Dospíšil Jiří
2008. 03. 2015 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Strážnice10:2 Kotil Miloslav / Marek Ladislav
2008. 03. 2015 10:00TJ Baník MikulčiceKST Blansko B10:0 Bílík Vladimír
2008. 03. 2015 10:00SKST Hodonín BSokol Brno I10:4 Blažek Vladimír / Mikulecký František
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol LanžhotMK Řeznovice9:9 Halas Pavel st.
2008. 03. 2015 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Sokol Znojmo10:1 Juřík Miroslav
2121. 03. 2015 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Agrotec Hustopeče3:10 Koušová Dagmar / Klůj Bronislav
2121. 03. 2015 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Lanžhot6:10 Jamný Pavel
2121. 03. 2015 14:00MK ŘeznoviceSKST Hodonín B10:2 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
2121. 03. 2015 14:30TTC Sokol ZnojmoTJ Baník Mikulčice10:8 Chalupník Jiří
2121. 03. 2015 14:00KST Blansko BTJ Žďár nad Sázavou1:10 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
2121. 03. 2015 15:00Sokol Brno ITTC Koral Tišnov4:10 Klecker Roman / Janda Roman
2222. 03. 2015 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Agrotec Hustopeče3:10 Jamný Pavel
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Sokol Lanžhot10:7 Koušová Dagmar / Klůj Bronislav
2222. 03. 2015 10:00TTC Sokol ZnojmoSKST Hodonín B10:2 Chalupník Jiří
2222. 03. 2015 10:00MK ŘeznoviceTJ Baník Mikulčice10:7 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
2222. 03. 2015 10:00Sokol Brno ITJ Žďár nad Sázavou3:10 Klecker Roman / Janda Roman
2222. 03. 2015 10:00KST Blansko BTTC Koral Tišnov4:10 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
1/111. 04. 2015 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Sokol Znojmo9:1
1/212. 04. 2015 10:00TTC Sokol ZnojmoTJ Agrotec Hustopeče3:9
3. liga mužů skupina E
104. 10. 2014 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Brušperk10:4 Matula Jaroslav / Míček Petr
104. 10. 2014 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Frýdlant10:6 Bartoň Antonín / Rajnoch Pavel
104. 10. 2014 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Slezan Opava10:7 Holíková Vendula
104. 10. 2014 14:00TJ Sokol ČechoviceEXITERIA KST Jeseník B10:8 Kolík Petr / Velešík Josef
104. 10. 2014 15:00TTC Siko Orlová CKST Zlín B9:9 Svobodová Vlasta / Lesník Vladimír
104. 10. 2014 14:00TTC Ostrava PorubaKST Vsetín10:8 Košťál Jindřich
205. 10. 2014 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Frýdlant10:2 Matula Jaroslav / Míček Petr
205. 10. 2014 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Brušperk10:7 Bartoň Antonín / Rajnoch Pavel
205. 10. 2014 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínEXITERIA KST Jeseník B7:10 Holíková Vendula / Cankař Radek
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Slezan Opava10:7 Kolík Petr / Velešík Josef
205. 10. 2014 10:00TTC Siko Orlová CKST Vsetín4:10 Svobodová Vlasta / Lesník Vladimír
205. 10. 2014 10:00TTC Ostrava PorubaKST Zlín B10:4 Košťál Jindřich
318. 10. 2014 14:00TJ Sokol BrušperkKST Zlín B10:4 Gromnica Václav / Hájek Filip
318. 10. 2014 14:00TTC FrýdlantKST Vsetín9:9 Jalůvka Jaroslav / Valenta Miloslav
318. 10. 2014 14:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová C7:10 Vícha Radomír st.
318. 10. 2014 14:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Ostrava Poruba2:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
318. 10. 2014 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmT.J. Sokol Olomouc Neředín10:4 Míček Petr / Veselka Milan
318. 10. 2014 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Čechovice10:7 Bartoň Antonín
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol BrušperkKST Vsetín4:10 Gromnica Václav / Hájek Filip
419. 10. 2014 10:00TTC FrýdlantKST Zlín B10:0 Jalůvka Jaroslav / Valenta Miloslav
416. 10. 2014 18:00KST Slezan OpavaTTC Ostrava Poruba9:9 Vícha Radomír st.
419. 10. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Siko Orlová C5:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
419. 10. 2014 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Čechovice10:7 Míček Petr / Veselka Milan
419. 10. 2014 10:00ASK Tatra KopřivniceT.J. Sokol Olomouc Neředín10:5 Bartoň Antonín
501. 11. 2014 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Brušperk9:9 Holíková Vendula / Cankař Radek
501. 11. 2014 14:00TJ Sokol ČechoviceTTC Frýdlant8:10 Velešík Josef / Kolík Petr
501. 11. 2014 15:00TTC Siko Orlová CTJ Rožnov pod Radhoštěm9:9 Petr Radim
501. 11. 2014 17:00TTC Ostrava PorubaASK Tatra Kopřivnice9:9 Lesník Vladimír
501. 11. 2014 14:00KST Zlín BKST Slezan Opava7:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
501. 11. 2014 15:00KST VsetínEXITERIA KST Jeseník B10:4 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
602. 11. 2014 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Frýdlant1:10 Holíková Vendula / Cankař Radek
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Brušperk10:3 Velešík Josef / Kolík Petr
602. 11. 2014 10:00TTC Siko Orlová CASK Tatra Kopřivnice10:5 Petr Radim / Košťál Jindřich
602. 11. 2014 10:00TTC Ostrava PorubaTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8 Lesník Vladimír
602. 11. 2014 10:00KST Zlín BEXITERIA KST Jeseník B7:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
602. 11. 2014 10:00KST VsetínKST Slezan Opava10:8 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
715. 11. 2014 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmASK Tatra Kopřivnice7:10 Veselka Milan / Matula Jaroslav
715. 11. 2014 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Čechovice9:9 Holíková Vendula / Cankař Radek
715. 11. 2014 15:00TTC Siko Orlová CTTC Ostrava Poruba10:6 Lesník Vladimír / Svobodová Vlasta
715. 11. 2014 14:00KST Zlín BKST Vsetín10:8 Zelený Miloslav / Pernica Alois
715. 11. 2014 14:00KST Slezan OpavaEXITERIA KST Jeseník B10:2 Vícha Radomír st.
715. 11. 2014 14:00TJ Sokol BrušperkTTC Frýdlant3:10 Hájek Filip / Krupník Lukáš st.
829. 11. 2014 14:00TJ Sokol BrušperkKST Slezan Opava4:10 Krupník Lukáš st. / Rychlík Josef
829. 11. 2014 14:00TTC FrýdlantEXITERIA KST Jeseník B10:4 Jalůvka Lumír
829. 11. 2014 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Zlín B10:5 Matula Jaroslav / Míček Petr
829. 11. 2014 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Vsetín5:10 Rajnoch Pavel / Bartoň Antonín
829. 11. 2014 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Siko Orlová C7:10 Holíková Vendula / Cankař Radek
829. 11. 2014 14:00TJ Sokol ČechoviceTTC Ostrava Poruba6:10 Kolík Petr / Velešík Josef
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol BrušperkEXITERIA KST Jeseník B10:7 Krupník Lukáš st. / Rychlík Josef
930. 11. 2014 10:00TTC FrýdlantKST Slezan Opava10:5 Jalůvka Lumír
930. 11. 2014 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Vsetín8:10 Matula Jaroslav / Míček Petr
930. 11. 2014 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Zlín B10:0 Rajnoch Pavel / Bartoň Antonín
930. 11. 2014 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Ostrava Poruba10:3 Holíková Vendula / Cankař Radek
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Siko Orlová C7:10 Kolík Petr / Velešík Josef
1013. 12. 2014 15:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk10:7 Košťál Jindřich / Svobodová Vlasta
1013. 12. 2014 14:00TTC Ostrava PorubaTTC Frýdlant2:10 Lesník Vladimír
1013. 12. 2014 14:00KST Zlín BT.J. Sokol Olomouc Neředín10:7 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1013. 12. 2014 15:00KST VsetínTJ Sokol Čechovice10:7 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1013. 12. 2014 14:00KST Slezan OpavaTJ Rožnov pod Radhoštěm10:4 Vícha Radomír st.
1013. 12. 2014 14:00EXITERIA KST Jeseník BASK Tatra Kopřivnice3:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1114. 12. 2014 10:00TTC Siko Orlová CTTC Frýdlant2:10 Košťál Jindřich / Svobodová Vlasta
1114. 12. 2014 10:00TTC Ostrava PorubaTJ Sokol Brušperk10:7 Lesník Vladimír
1114. 12. 2014 10:00KST Zlín BTJ Sokol Čechovice1:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1114. 12. 2014 10:00KST VsetínT.J. Sokol Olomouc Neředín10:7 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1114. 12. 2014 10:00KST Slezan OpavaASK Tatra Kopřivnice10:6 Vícha Radomír st.
1114. 12. 2014 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Rožnov pod Radhoštěm2:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1210. 01. 2015 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Rožnov pod Radhoštěm3:10 Rychlík Josef / Gromnica Václav
1210. 01. 2015 14:00TTC FrýdlantASK Tatra Kopřivnice10:5 Valenta Miloslav / Jalůvka Lumír
1210. 01. 2015 14:00KST Slezan OpavaT.J. Sokol Olomouc Neředín10:5 Vícha Radomír st.
1210. 01. 2015 14:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Čechovice5:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
1210. 01. 2015 14:00KST Zlín BTTC Siko Orlová C6:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1210. 01. 2015 15:00KST VsetínTTC Ostrava Poruba10:4 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1311. 01. 2015 10:00TTC FrýdlantTJ Rožnov pod Radhoštěm10:3 Valenta Miloslav / Jalůvka Lumír
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol BrušperkASK Tatra Kopřivnice4:10 Rychlík Josef / Gromnica Václav
1311. 01. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc Neředín4:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
1311. 01. 2015 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Čechovice10:3 Vícha Radomír st.
1311. 01. 2015 10:00KST VsetínTTC Siko Orlová C10:5 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1311. 01. 2015 10:00KST Zlín BTTC Ostrava Poruba10:3 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1424. 01. 2015 14:00KST Zlín BTJ Sokol Brušperk2:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1424. 01. 2015 15:00KST VsetínTTC Frýdlant7:10 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1424. 01. 2015 15:00TTC Siko Orlová CKST Slezan Opava10:5 Svobodová Vlasta / Lesník Vladimír
1424. 01. 2015 17:00TTC Ostrava PorubaEXITERIA KST Jeseník B10:2 Jašek Milan
1424. 01. 2015 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Rožnov pod Radhoštěm5:10 Holíková Vendula
1424. 01. 2015 14:00TJ Sokol ČechoviceASK Tatra Kopřivnice10:5 Velešík Josef / Kolík Petr
1525. 01. 2015 10:00KST VsetínTJ Sokol Brušperk10:4 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1525. 01. 2015 10:00KST Zlín BTTC Frýdlant1:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1522. 01. 2015 18:00
v herně KST Slezan Opava
TTC Ostrava PorubaKST Slezan Opava9:9 Jašek Milan
1525. 01. 2015 10:00TTC Siko Orlová CEXITERIA KST Jeseník B10:2 Svobodová Vlasta / Lesník Vladimír
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm9:9 Velešík Josef / Kolík Petr
1525. 01. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínASK Tatra Kopřivnice9:9 Holíková Vendula / Cankař Radek
1607. 02. 2015 14:00TJ Sokol BrušperkT.J. Sokol Olomouc Neředín4:10 Gromnica Václav / Hájek Filip
1607. 02. 2015 14:00TTC FrýdlantTJ Sokol Čechovice10:8 Lesník Vladimír / Jalůvka Jaroslav
1607. 02. 2015 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Siko Orlová C10:6 Míček Petr / Veselka Milan
1607. 02. 2015 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Ostrava Poruba10:4 Rajnoch Pavel
1607. 02. 2015 14:00KST Slezan OpavaKST Zlín B5:10 Vícha Radomír st.
1607. 02. 2015 14:00EXITERIA KST Jeseník BKST Vsetín1:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1708. 02. 2015 10:00TTC FrýdlantT.J. Sokol Olomouc Neředín10:4 Lesník Vladimír / Jalůvka Jaroslav
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Čechovice3:10 Gromnica Václav / Hájek Filip
1708. 02. 2015 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová C10:3 Rajnoch Pavel
1708. 02. 2015 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Ostrava Poruba9:9 Míček Petr / Veselka Milan
1708. 02. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník BKST Zlín B4:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1708. 02. 2015 10:00KST Slezan OpavaKST Vsetín5:10 Vícha Radomír st.
1821. 02. 2015 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8 Rajnoch Pavel
1821. 02. 2015 14:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc Neředín10:5 Kolík Petr / Velešík Josef
1821. 02. 2015 14:00TTC Ostrava PorubaTTC Siko Orlová C10:5 Lesník Vladimír
1821. 02. 2015 15:00KST VsetínKST Zlín B10:3 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1821. 02. 2015 14:00EXITERIA KST Jeseník BKST Slezan Opava2:10 Senohrábek Zdeněk / Šimek Pavel
1801. 03. 2015 10:00TTC FrýdlantTJ Sokol Brušperk10:2 Jalůvka Lumír / Jalůvka Jaroslav
1907. 03. 2015 14:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Brušperk5:10 Vícha Radomír st.
1907. 03. 2015 14:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Frýdlant2:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
1907. 03. 2015 14:00KST Zlín BTJ Rožnov pod Radhoštěm1:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
1907. 03. 2015 15:00KST VsetínASK Tatra Kopřivnice10:2 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
1907. 03. 2015 15:00TTC Siko Orlová CT.J. Sokol Olomouc Neředín4:10 Svobodová Vlasta / Petr Radim
1907. 03. 2015 14:00TTC Ostrava PorubaTJ Sokol Čechovice7:10 Jašek Milan
2008. 03. 2015 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Brušperk6:10 Šimek Pavel / Senohrábek Zdeněk
2008. 03. 2015 10:00KST Slezan OpavaTTC Frýdlant6:10 Vícha Radomír st.
2008. 03. 2015 10:00KST VsetínTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8 Karlovský Karel / Galdová Ludmila
2008. 03. 2015 10:00KST Zlín BASK Tatra Kopřivnice7:10 Zelený Miloslav / Pernica Alois
2008. 03. 2015 10:00TTC Ostrava PorubaT.J. Sokol Olomouc Neředín8:10 Jašek Milan
2006. 03. 2015 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Čechovice9:9 Svobodová Vlasta / Petr Radim
2121. 03. 2015 14:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová C10:4 Hájek Filip / Rychlík Josef
2121. 03. 2015 14:00TTC FrýdlantTTC Ostrava Poruba10:3 Valenta Miloslav / Jalůvka Jaroslav
2121. 03. 2015 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Zlín B9:9 Holíková Vendula / Cankař Radek
2121. 03. 2015 14:00TJ Sokol ČechoviceKST Vsetín4:10 Velešík Josef / Kolík Petr
2121. 03. 2015 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Slezan Opava9:9 Veselka Milan / Matula Jaroslav
2121. 03. 2015 15:00ASK Tatra KopřivniceEXITERIA KST Jeseník B10:5 Bartoň Antonín / Rajnoch Pavel
2222. 03. 2015 10:00TTC FrýdlantTTC Siko Orlová C2:10 Valenta Miloslav / Jalůvka Jaroslav
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Ostrava Poruba9:9 Hájek Filip / Rychlík Josef
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Zlín B10:2 Velešík Josef / Kolík Petr
2222. 03. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Vsetín8:10 Holíková Vendula / Cankař Radek
2222. 03. 2015 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava7:10 Bartoň Antonín / Rajnoch Pavel
2222. 03. 2015 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmEXITERIA KST Jeseník B9:9 Veselka Milan / Matula Jaroslav
1/111. 04. 2015 15:00TTC FrýdlantKST Vsetín9:7
1/218. 04. 2015 15:00KST VsetínTTC Frýdlant9:8
1/319. 04. 2015 10:00TTC FrýdlantKST Vsetín9:5
Extraliga žen
119. 09. 2014 18:00SKST HodonínKST Hluk MP Dream6:0 Jamný Pavel / Karasová Lenka
119. 09. 2014 18:00SKST VlašimMK Řeznovice5:5 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
121. 09. 2014 09:00Sokol Nusle PrahaMSK Gumotex Břeclav0:6 Hrdý Jiří / Gecko Vladimír
119. 09. 2014 17:00SKST Baník HavířovSVS Hradec Králové4:6 Herot František / Petr Radim
121. 09. 2014 10:00SK Frýdlant n. O.SK Dobré6:2 Lesník Vladimír / Jalůvka Jaroslav
220. 09. 2014 14:00SKST VlašimMSK Gumotex Břeclav1:6 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
220. 09. 2014 15:00Sokol Nusle PrahaMK Řeznovice4:6 Hrdý Jiří / Gecko Vladimír
220. 09. 2014 15:00SKST Baník HavířovSK Dobré6:3 Herot František / Petr Radim
220. 09. 2014 17:00SK Frýdlant n. O.SVS Hradec Králové6:2 Lesník Vladimír / Jalůvka Jaroslav
317. 10. 2014 18:00SK DobréSVS Hradec Králové5:5 Malík Tomáš / Sedláček Petr st.
318. 10. 2014 10:00MK ŘeznoviceSKST Baník Havířov3:6
kontr. ADV
Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
318. 10. 2014 16:00MSK Gumotex BřeclavSK Frýdlant n. O.5:5 Blažek Vladimír / Rampula Miroslav
318. 10. 2014 10:00KST Hluk MP DreamSKST Vlašim5:5 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
318. 10. 2014 14:00SKST HodonínSokol Nusle Praha6:1 Juřík Miroslav / Karasová Lenka
417. 10. 2014 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Baník Havířov6:1 Blažek Vladimír / Rampula Miroslav
419. 10. 2014 10:00MK ŘeznoviceSK Frýdlant n. O.1:6 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
417. 10. 2014 18:00SKST HodonínSKST Vlašim6:1 Juřík Miroslav / Karasová Lenka
419. 10. 2014 10:00KST Hluk MP DreamSokol Nusle Praha4:6 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
501. 11. 2014 14:00SKST VlašimSokol Nusle Praha4:6 Svoboda Luboš / Pavelek Ladislav st.
502. 11. 2014 10:00SK Frýdlant n. O.SKST Hodonín1:6 Jalůvka Lumír / Valenta Miloslav
502. 11. 2014 10:00SKST Baník HavířovKST Hluk MP Dream4:6 Jalůvka Jaroslav / Herot František
502. 11. 2014 10:00
tělocvična ZŠ Voděrady 2
SVS Hradec KrálovéMSK Gumotex Břeclav2:6 Šlapák Miloš st. / Kovář Aleš
531. 10. 2014 18:00SK DobréMK Řeznovice3:6 Šlapák Miloš st. / Malík Tomáš
601. 11. 2014 15:00SKST Baník HavířovSKST Hodonín0:6 Jalůvka Jaroslav / Herot František
601. 11. 2014 17:00SK Frýdlant n. O.KST Hluk MP Dream6:3 Jalůvka Lumír / Valenta Miloslav
601. 11. 2014 17:00SK DobréMSK Gumotex Břeclav1:6 Šlapák Miloš st. / Malík Tomáš
601. 11. 2014 10:00SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice6:3 Sedláček Petr st. / Kovář Aleš
728. 11. 2014 18:00MSK Gumotex BřeclavMK Řeznovice6:2 Rampula Miroslav / Blažek Vladimír
728. 11. 2014 18:00KST Hluk MP DreamSK Dobré4:6 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
728. 11. 2014 18:00SKST HodonínSVS Hradec Králové6:4 Juřík Miroslav / Jamný Pavel
729. 11. 2014 15:00Sokol Nusle PrahaSKST Baník Havířov6:2 Hrdý Jiří / Ehrenberger Květoslav
729. 11. 2014 13:30SKST VlašimSK Frýdlant n. O.3:6 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
829. 11. 2014 09:00SKST HodonínSK Dobré6:4 Juřík Miroslav / Jamný Pavel
829. 11. 2014 10:30KST Hluk MP DreamSVS Hradec Králové2:6 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
828. 11. 2014 18:00SKST VlašimSKST Baník Havířov5:5 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
830. 11. 2014 10:00Sokol Nusle PrahaSK Frýdlant n. O.2:6 Hrdý Jiří / Ehrenberger Květoslav
913. 12. 2014 18:00SK Frýdlant n. O.SKST Baník Havířov5:5 Olbricht Jiří / Jalůvka Jaroslav
904. 12. 2014 17:00
hala st. tenisu Sportovní 1570 Vlašim
SVS Hradec KrálovéSKST Vlašim3:6 Sedláček Petr st. / Vítek Josef
913. 12. 2014 17:00SK DobréSokol Nusle Praha6:2 Malík Tomáš / Kovář Aleš
912. 12. 2014 18:00MK ŘeznoviceSKST Hodonín6:3 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
912. 12. 2014 18:00MSK Gumotex BřeclavKST Hluk MP Dream6:1 Mikulecký František / Blažek Vladimír
1012. 12. 2014 18:00SK DobréSKST Vlašim6:4 Malík Tomáš / Kovář Aleš
1014. 12. 2014 10:00
tělocvična ZŠ Voděrady 2
SVS Hradec KrálovéSokol Nusle Praha6:3 Sedláček Petr st. / Vítek Josef
1013. 12. 2014 16:00MSK Gumotex BřeclavSKST Hodonín6:2 Klecker Roman / Blažek Vladimír
1013. 12. 2014 10:00MK ŘeznoviceKST Hluk MP Dream6:2 Beneš Jan st. / Beneš Jan ml.
1109. 01. 2015 18:00KST Hluk MP DreamSKST Hodonín0:6 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
1110. 01. 2015 10:00MK ŘeznoviceSKST Vlašim6:3 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
1110. 01. 2015 14:00MSK Gumotex BřeclavSokol Nusle Praha6:1 Mikulecký František / Karasová Lenka
1110. 01. 2015 10:00SVS Hradec KrálovéSKST Baník Havířov6:3 Kovář Aleš / Šlapák Miloš st.
1110. 01. 2015 17:00SK DobréSK Frýdlant n. O.5:5
kontr.ADV
Sedláček Petr st. / Šlapák Miloš st.
1209. 01. 2015 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Vlašim6:2 Mikulecký František / Karasová Lenka
1211. 01. 2015 10:00MK ŘeznoviceSokol Nusle Praha6:0 Vaculovičová Klára / Beneš Jan ml.
1209. 01. 2015 16:00SK DobréSKST Baník Havířov6:2 Sedláček Petr st. / Šlapák Miloš st.
1211. 01. 2015 10:00SVS Hradec KrálovéSK Frýdlant n. O.4:6 Kovář Aleš / Šlapák Miloš st.
1324. 01. 2015 10:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré5:5 Šlapák Miloš st. / Kovář Aleš
1325. 01. 2015 10:00SKST Baník HavířovMK Řeznovice0:6 Herot František / Jalůvka Jaroslav
1325. 01. 2015 10:00SK Frýdlant n. O.MSK Gumotex Břeclav2:6 Valenta Miloslav / Jalůvka Lumír
1323. 01. 2015 18:00SKST VlašimKST Hluk MP Dream4:6 Svoboda Luboš / Fantová Olga
1317. 01. 2015 14:00Sokol Nusle PrahaSKST Hodonín0:6 Hanek Stanislav st. / Menger Jaroslav
1424. 01. 2015 17:00SK Frýdlant n. O.MK Řeznovice5:5 Valenta Miloslav / Jalůvka Lumír
1424. 01. 2015 15:00SKST Baník HavířovMSK Gumotex Břeclav2:6 Herot František / Jalůvka Jaroslav
1424. 01. 2015 15:00Sokol Nusle PrahaKST Hluk MP Dream3:6 Hanek Stanislav st. / Menger Jaroslav
1417. 01. 2015 18:00SKST VlašimSKST Hodonín2:6 Svoboda Luboš / Fantová Olga
1507. 02. 2015 15:00Sokol Nusle PrahaSKST Vlašim2:6 Hrdý Jiří
1507. 02. 2015 14:00SKST HodonínSK Frýdlant n. O.6:2 Karasová Lenka / Klecker Roman
1507. 02. 2015 10:30KST Hluk MP DreamSKST Baník Havířov6:3 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
1506. 02. 2015 18:00MSK Gumotex BřeclavSVS Hradec Králové4:6 Blažek Vladimír / Mikulecký František
1506. 02. 2015 18:00MK ŘeznoviceSK Dobré5:5 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
1608. 02. 2015 10:00KST Hluk MP DreamSK Frýdlant n. O.6:4 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
1606. 02. 2015 18:00SKST HodonínSKST Baník Havířov6:0 Karasová Lenka / Klecker Roman
1607. 02. 2015 10:00MK ŘeznoviceSVS Hradec Králové1:6 Beneš Jan ml. / Beneš Jan st.
1607. 02. 2015 10:00MSK Gumotex BřeclavSK Dobré6:3 Blažek Vladimír / Mikulecký František
1706. 03. 2015 18:00MK ŘeznoviceMSK Gumotex Břeclav4:6 Beneš Jan ml. / Vaculovičová Klára
1706. 03. 2015 16:00SK DobréKST Hluk MP Dream6:1 Kovář Aleš / Sedláček Petr st.
1707. 03. 2015 11:00SVS Hradec KrálovéSKST Hodonín0:6 Vítek Josef / Sedláček Petr st.
1707. 03. 2015 14:00SKST Baník HavířovSokol Nusle Praha5:5 Olbricht Jiří / Jalůvka Lumír
1707. 03. 2015 17:00SK Frýdlant n. O.SKST Vlašim6:2 Jalůvka Jaroslav / Valenta Miloslav
1807. 03. 2015 09:00SVS Hradec KrálovéKST Hluk MP Dream6:2 Vítek Josef / Sedláček Petr st.
1807. 03. 2015 14:00SK DobréSKST Hodonín2:6 Kovář Aleš / Sedláček Petr st.
1808. 03. 2015 10:00SK Frýdlant n. O.Sokol Nusle Praha6:0 Jalůvka Jaroslav / Valenta Miloslav
1806. 03. 2015 18:00SKST Baník HavířovSKST Vlašim6:3 Olbricht Jiří / Jalůvka Lumír
1921. 03. 2015 10:00SKST Baník HavířovSK Frýdlant n. O.3:6 Herot František / Olbricht Jiří
1920. 03. 2015 18:00SKST VlašimSVS Hradec Králové1:6 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
1922. 03. 2015 10:00Sokol Nusle PrahaSK Dobré5:5 Hrdý Jiří / Menger Jaroslav
1920. 03. 2015 18:00SKST HodonínMK Řeznovice6:2 Karasová Lenka / Juřík Miroslav
1920. 03. 2015 18:00KST Hluk MP DreamMSK Gumotex Břeclav0:6 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
2021. 03. 2015 15:00Sokol Nusle PrahaSVS Hradec Králové0:6 Hrdý Jiří / Menger Jaroslav
2021. 03. 2015 14:00SKST VlašimSK Dobré5:5 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
2021. 03. 2015 10:30KST Hluk MP DreamMK Řeznovice2:6 Michalčíková Vladislava / Koušová Dagmar
2021. 03. 2015 10:00SKST HodonínMSK Gumotex Břeclav6:3 Karasová Lenka / Juřík Miroslav
1/111. 04. 2015 17:00SK Frýdlant n. O.SK Dobré5:1
1/109. 04. 2015 18:00
v herně MK Řeznovice
SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice5:3
1/217. 04. 2015 17:00SK DobréSK Frýdlant n. O.0:5
1/210. 04. 2015 16:00MK ŘeznoviceSVS Hradec Králové3:5
2/107. 05. 2015 18:00SKST HodonínSVS Hradec Králové5:0
2/102. 05. 2015 15:00MSK Gumotex BřeclavSK Frýdlant n. O.5:4
2/208. 05. 2015 10:00
v herně SKST Hodonín
SVS Hradec KrálovéSKST Hodonín0:5
2/203. 05. 2015 15:00SK Frýdlant n. O.MSK Gumotex Břeclav0:5
3/118. 05. 2015 18:00SKST HodonínMSK Gumotex Břeclav5:1
3/220. 05. 2015 18:00
Zimní stadion Břeclav, Pod zámkem 5
MSK Gumotex BřeclavSKST Hodonín1:5
3/322. 05. 2015 18:00SKST HodonínMSK Gumotex Břeclav5:1
1. liga žen
104. 10. 2014 15:00SKST DubňanyTJ Slavoj Praha6:4 Karasová Lenka / Ševčík Petr
104. 10. 2014 14:00SKST Hodonín BSKST Děčín10:0 Jamný Pavel / Mikulecký František
104. 10. 2014 15:00SKST Vlašim BSF SKK EL Niňo Praha3:7 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
104. 10. 2014 15:00Sokol Nusle Praha BSlovan Bohnice3:7 Hrdý Jiří / Drahota Jiří
104. 10. 2014 13:30SVS Hradec Králové BTJ Sokol Líšeň9:1 Malík Tomáš / Šlechta Roman
104. 10. 2014 16:00TTC Ústí nad OrlicíKST GMC Blansko0:10 Pražák Zdeněk
205. 10. 2014 10:00SKST DubňanySKST Děčín5:5 Karasová Lenka / Ševčík Petr
205. 10. 2014 10:00SKST Hodonín BTJ Slavoj Praha10:0 Jamný Pavel / Mikulecký František
205. 10. 2014 10:00SKST Vlašim BSlovan Bohnice7:3 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
205. 10. 2014 09:00Sokol Nusle Praha BSF SKK EL Niňo Praha2:8 Hrdý Jiří / Drahota Jiří
205. 10. 2014 08:30SVS Hradec Králové BKST GMC Blansko2:8 Malík Tomáš / Šlechta Roman
205. 10. 2014 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Líšeň1:9 Pražák Zdeněk
318. 10. 2014 16:00
Sportovní centrum ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Líšeň7:3 Gecko Vladimír / Linert Martin
318. 10. 2014 16:00SKST DěčínKST GMC Blansko3:7 Knebl Milan / Houdková Helena
318. 10. 2014 15:00SF SKK EL Niňo PrahaSVS Hradec Králové B8:2 Janeba Vladimír / Menger Jaroslav
318. 10. 2014 15:00Slovan BohniceTTC Ústí nad Orlicí10:0 Drahota Jiří / Menger Jaroslav
318. 10. 2014 15:00SKST DubňanySKST Vlašim B7:3 Mikulecký František / Juřík Adam
318. 10. 2014 17:00SKST Hodonín BSokol Nusle Praha B8:2 Juřík Miroslav / Karasová Lenka
419. 10. 2014 10:00TJ Slavoj PrahaKST GMC Blansko4:6 Gecko Vladimír / Linert Martin
419. 10. 2014 10:00SKST DěčínTJ Sokol Líšeň2:8 Knebl Milan / Houdková Helena
419. 10. 2014 10:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ústí nad Orlicí8:2 Janeba Vladimír / Menger Jaroslav
419. 10. 2014 10:00Slovan BohniceSVS Hradec Králové B6:4 Drahota Jiří / Menger Jaroslav
419. 10. 2014 10:00SKST DubňanySokol Nusle Praha B4:6 Mikulecký František / Juřík Adam
419. 10. 2014 10:00SKST Hodonín BSKST Vlašim B8:2 Juřík Miroslav / Karasová Lenka
501. 11. 2014 17:00SKST Vlašim BTJ Slavoj Praha5:5 Svoboda Luboš / Pavelek Ladislav st.
501. 11. 2014 14:00Sokol Nusle Praha BSKST Děčín6:4 Gecko Vladimír / Menger Jaroslav
501. 11. 2014 13:30SVS Hradec Králové BSKST Dubňany3:7 Bouček Stanislav / Sedláček Petr st.
501. 11. 2014 16:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Hodonín B0:10 Neťuka Pavel / Novák Aleš
501. 11. 2014 16:00TJ Sokol LíšeňSF SKK EL Niňo Praha1:9 Janda Roman / Šišma Pavel
501. 11. 2014 13:30KST GMC BlanskoSlovan Bohnice6:4 Dospíšil Jiří / Rampula Miroslav
602. 11. 2014 10:00SKST Vlašim BSKST Děčín8:2 Svoboda Luboš / Pavelek Ladislav st.
602. 11. 2014 10:00Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha5:5 Gecko Vladimír / Menger Jaroslav
602. 11. 2014 10:00
tělocvična ZŠ Voděrady 2
SVS Hradec Králové BSKST Hodonín B4:6 Bouček Stanislav / Sedláček Petr st.
602. 11. 2014 10:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Dubňany3:7 Neťuka Pavel / Novák Aleš
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol LíšeňSlovan Bohnice3:7 Janda Roman / Šišma Pavel
602. 11. 2014 08:30KST GMC BlanskoSF SKK EL Niňo Praha3:7 Dospíšil Jiří / Rampula Miroslav
715. 11. 2014 15:00SKST DubňanySKST Hodonín B1:9 Karasová Lenka / Ševčík Petr
715. 11. 2014 15:00SKST Vlašim BSokol Nusle Praha B6:4 Svoboda Luboš / Pavelek Ladislav st.
715. 11. 2014 13:30SVS Hradec Králové BTTC Ústí nad Orlicí10:0 Malík Tomáš / Bouček Stanislav
715. 11. 2014 14:00TJ Sokol LíšeňKST GMC Blansko2:8 Janda Roman / Zmrzlý Karel
715. 11. 2014 15:00SF SKK EL Niňo PrahaSlovan Bohnice6:4 Hanek Stanislav st. / Janeba Vladimír
715. 11. 2014 16:00TJ Slavoj PrahaSKST Děčín8:2 Drahota Jiří / Linert Martin
829. 11. 2014 16:00TJ Slavoj PrahaSF SKK EL Niňo Praha5:5 Gecko Vladimír / Drahota Jiří
829. 11. 2014 16:00SKST DěčínSlovan Bohnice4:6 Vašinová Karina / Zajíček Vladimír
829. 11. 2014 15:00SKST DubňanyTJ Sokol Líšeň3:7 Mikulecký František / Juřík Adam
829. 11. 2014 14:00SKST Hodonín BKST GMC Blansko5:5 Juřík Miroslav / Blažek Vladimír
829. 11. 2014 17:00SKST Vlašim BSVS Hradec Králové B6:4 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
829. 11. 2014 15:00Sokol Nusle Praha BTTC Ústí nad Orlicí7:3 Ehrenberger Květoslav / Hrdý Jiří
930. 11. 2014 10:00TJ Slavoj PrahaSlovan Bohnice6:4 Gecko Vladimír / Drahota Jiří
930. 11. 2014 10:00SKST DěčínSF SKK EL Niňo Praha2:8 Vašinová Karina / Zajíček Vladimír
925. 11. 2014 18:00SKST DubňanyKST GMC Blansko1:9 Mikulecký František / Juřík Adam
930. 11. 2014 10:00SKST Hodonín BTJ Sokol Líšeň9:1 Juřík Miroslav / Blažek Vladimír
930. 11. 2014 10:00SKST Vlašim BTTC Ústí nad Orlicí9:1 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
930. 11. 2014 10:00Sokol Nusle Praha BSVS Hradec Králové B1:9 Ehrenberger Květoslav / Hrdý Jiří
1013. 12. 2014 10:00
tělocvična ZŠ Voděrady 2
SVS Hradec Králové BTJ Slavoj Praha8:2 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1013. 12. 2014 16:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Děčín4:6 Novák Aleš / Kantorek Jiří
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol LíšeňSKST Vlašim B4:6 Janda Roman / Zmrzlý Karel
1013. 12. 2014 13:30KST GMC BlanskoSokol Nusle Praha B6:4 Švancara Vladimír / Dospíšil Jiří
1013. 12. 2014 17:30SF SKK EL Niňo PrahaSKST Dubňany5:5 Haralík Stanislav / Janeba Vladimír
1012. 12. 2014 17:00Slovan BohniceSKST Hodonín B3:7 Drahota Jiří / Janeba Vladimír
1114. 12. 2014 10:00
tělocvična ZŠ Voděrady 2
SVS Hradec Králové BSKST Děčín10:0wo Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1112. 12. 2014 19:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Slavoj Praha0:10 Novák Aleš / Kantorek Jiří
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol LíšeňSokol Nusle Praha B6:4 Janda Roman / Klecker Roman
1114. 12. 2014 08:30KST GMC BlanskoSKST Vlašim B4:6 Švancara Vladimír / Dospíšil Jiří
1113. 12. 2014 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Hodonín B6:4 Haralík Stanislav / Janeba Vladimír
1114. 12. 2014 10:00Slovan BohniceSKST Dubňany6:4 Drahota Jiří / Janeba Vladimír
1210. 01. 2015 16:00TJ Slavoj PrahaSKST Dubňany9:1 Hanek Stanislav st. / Gecko Vladimír
1210. 01. 2015 16:00SKST DěčínSKST Hodonín B4:6 Zajíček Vladimír / Štika Petr
1210. 01. 2015 15:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim B7:3 Janeba Vladimír / Hrdý Jiří
1210. 01. 2015 13:00Slovan BohniceSokol Nusle Praha B7:3 Drahota Jiří
1210. 01. 2015 16:00TJ Sokol LíšeňSVS Hradec Králové B1:9 Janda Roman / Šišma Pavel
1210. 01. 2015 13:30KST GMC BlanskoTTC Ústí nad Orlicí8:2 Rampula Miroslav / Švancara Vladimír
1311. 01. 2015 10:00SKST DěčínSKST Dubňany4:6 Zajíček Vladimír / Štika Petr
1311. 01. 2015 10:00TJ Slavoj PrahaSKST Hodonín B4:6 Hanek Stanislav st. / Gecko Vladimír
1311. 01. 2015 10:00Slovan BohniceSKST Vlašim B5:5 Drahota Jiří
1311. 01. 2015 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSokol Nusle Praha B5:5 Janeba Vladimír / Hrdý Jiří
1311. 01. 2015 08:30KST GMC BlanskoSVS Hradec Králové B8:2 Rampula Miroslav / Švancara Vladimír
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol LíšeňTTC Ústí nad Orlicí8:2 Janda Roman / Šišma Pavel
1424. 01. 2015 16:00TJ Sokol LíšeňTJ Slavoj Praha4:6 Klecker Roman / Janda Roman
1424. 01. 2015 13:30KST GMC BlanskoSKST Děčín10:0 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
1424. 01. 2015 13:30SVS Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha5:5 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1424. 01. 2015 16:00TTC Ústí nad OrlicíSlovan Bohnice3:7 Kantorek Jiří / Kodytek Pavel
1424. 01. 2015 15:00SKST Vlašim BSKST Dubňany6:4 Svoboda Luboš
1424. 01. 2015 15:00Sokol Nusle Praha BSKST Hodonín B4:6 Menger Jaroslav / Hanek Stanislav st.
1524. 01. 2015 08:30KST GMC BlanskoTJ Slavoj Praha7:3 Švancara Vladimír / Sedlák Zdeněk
1525. 01. 2015 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Děčín9:1 Klecker Roman / Janda Roman
1525. 01. 2015 10:00TTC Ústí nad OrlicíSF SKK EL Niňo Praha1:9 Kantorek Jiří / Kodytek Pavel
1525. 01. 2015 08:30SVS Hradec Králové BSlovan Bohnice7:3 Šlapák Miloš st. / Šlechta Roman
1525. 01. 2015 10:00Sokol Nusle Praha BSKST Dubňany4:6 Menger Jaroslav / Hanek Stanislav st.
1525. 01. 2015 10:00SKST Vlašim BSKST Hodonín B4:6 Svoboda Luboš / Pavelek Ladislav st.
1607. 02. 2015 16:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim B4:6 Hanek Stanislav st. / Linert Martin
1607. 02. 2015 16:00SKST DěčínSokol Nusle Praha B5:5 Knebl Milan / Štika Petr
1607. 02. 2015 15:00SKST DubňanySVS Hradec Králové B8:2 Mikulecký František / Ševčík Petr
1607. 02. 2015 17:00SKST Hodonín BTTC Ústí nad Orlicí9:1 Juřík Miroslav / Blažek Vladimír
1607. 02. 2015 15:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Líšeň8:2 Menger Jaroslav / Votípka Emanuel
1607. 02. 2015 15:00Slovan BohniceKST GMC Blansko2:8 Drahota Jiří
1708. 02. 2015 10:00SKST DěčínSKST Vlašim B1:9 Knebl Milan / Štika Petr
1708. 02. 2015 10:00TJ Slavoj PrahaSokol Nusle Praha B7:3 Hanek Stanislav st. / Linert Martin
1708. 02. 2015 10:00SKST Hodonín BSVS Hradec Králové B2:8 Juřík Miroslav / Blažek Vladimír
1708. 02. 2015 10:00SKST DubňanyTTC Ústí nad Orlicí7:3 Mikulecký František / Ševčík Petr
1708. 02. 2015 10:00Slovan BohniceTJ Sokol Líšeň7:3 Drahota Jiří
1708. 02. 2015 10:00SF SKK EL Niňo PrahaKST GMC Blansko4:6 Menger Jaroslav / Votípka Emanuel
1819. 02. 2015 17:00SKST Hodonín BSKST Dubňany7:3 Karasová Lenka / Juřík Miroslav
1821. 02. 2015 15:00Sokol Nusle Praha BSKST Vlašim B4:6 Ehrenberger Květoslav
1820. 02. 2015 17:00TTC Ústí nad OrlicíSVS Hradec Králové B2:8 Pražák Zdeněk
1821. 02. 2015 13:30KST GMC BlanskoTJ Sokol Líšeň9:1 Švancara Vladimír / Rampula Miroslav
1821. 02. 2015 15:00Slovan BohniceSF SKK EL Niňo Praha3:7 Drahota Jiří / Slavata Josef
1821. 02. 2015 16:00SKST DěčínTJ Slavoj Praha2:8 Houdková Helena / Štika Petr
1902. 03. 2015 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Slavoj Praha9:1 Janeba Vladimír / Slavata Josef
1907. 03. 2015 15:00Slovan BohniceSKST Děčín7:3 Drahota Jiří / Slavata Josef
1907. 03. 2015 16:00TJ Sokol LíšeňSKST Dubňany3:7 Klecker Roman / Janda Roman
1907. 03. 2015 13:30KST GMC BlanskoSKST Hodonín B4:6 Vaculovičová Klára / Švancara Vladimír
1907. 03. 2015 13:30SVS Hradec Králové BSKST Vlašim B3:7 Šlechta Roman / Malík Tomáš
1907. 03. 2015 16:00TTC Ústí nad OrlicíSokol Nusle Praha B3:7 Kodytek Pavel / Pražák Zdeněk
2008. 03. 2015 10:00Slovan BohniceTJ Slavoj Praha5:5 Drahota Jiří / Slavata Josef
2008. 03. 2015 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Děčín7:3 Janeba Vladimír / Slavata Josef
2008. 03. 2015 08:30KST GMC BlanskoSKST Dubňany7:3 Vaculovičová Klára / Švancara Vladimír
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Hodonín B1:9 Klecker Roman / Janda Roman
2008. 03. 2015 10:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Vlašim B2:8 Kodytek Pavel / Pražák Zdeněk
2008. 03. 2015 10:00
tělocvična ZŠ Voděrady 2
SVS Hradec Králové BSokol Nusle Praha B6:4 Šlechta Roman / Malík Tomáš
2121. 03. 2015 16:00TJ Slavoj PrahaSVS Hradec Králové B8:2 Drahota Jiří / Linert Martin
2121. 03. 2015 16:00SKST DěčínTTC Ústí nad Orlicí7:3 Novák Jiří / Zajíček Vladimír
2121. 03. 2015 17:00SKST Vlašim BTJ Sokol Líšeň4:6 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
2121. 03. 2015 15:00Sokol Nusle Praha BKST GMC Blansko2:8 Ehrenberger Květoslav / Menger Jaroslav
2121. 03. 2015 15:00SKST DubňanySF SKK EL Niňo Praha3:7 Mikulecký František / Juřík Adam
2121. 03. 2015 14:00SKST Hodonín BSlovan Bohnice10:0wo Karasová Lenka / Juřík Miroslav
2222. 03. 2015 10:00SKST DěčínSVS Hradec Králové B5:5 Novák Jiří / Zajíček Vladimír
2222. 03. 2015 10:00TJ Slavoj PrahaTTC Ústí nad Orlicí9:1 Drahota Jiří / Linert Martin
2222. 03. 2015 10:00Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Líšeň4:6 Ehrenberger Květoslav / Menger Jaroslav
2219. 03. 2015 17:30SKST Vlašim BKST GMC Blansko4:6 Pavelek Ladislav st. / Svoboda Luboš
2222. 03. 2015 10:00SKST Hodonín BSF SKK EL Niňo Praha5:5 Karasová Lenka / Juřík Miroslav
2222. 03. 2015 10:00SKST DubňanySlovan Bohnice10:0wo Mikulecký František / Juřík Adam
1/110. 04. 2015 18:00SKST Hodonín BSF SKK EL Niňo Praha5:3
1/218. 04. 2015 15:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Hodonín B1:5
2. liga žen skupina A
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Slavoj Praha B5:5 Kůs Pavel / Kůs Michal
104. 10. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Stodůlky4:6 Vlček Jaroslav / Kůs Michal
127. 09. 2014 10:00
herna ABC Braník, ul. Za Mlýnem, Praha 4
TJ HrádekABC Braník2:8 Pinta Petr / Matoušová Jana
104. 10. 2014 10:00TJ Spartak KapliceTTC Elizza Praha3:7 Jiskra Ferdinand / Mácha Karel
104. 10. 2014 10:00TJ Avia ČakoviceUnion Plzeň A4:6 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
104. 10. 2014 10:00Slovan Bohnice BUnion Plzeň B7:3 Janeba Vladimír / Drahota Jiří
204. 10. 2014 13:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Stodůlky4:6 Kůs Pavel / Kůs Michal
204. 10. 2014 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Praha B3:7 Vlček Jaroslav / Kůs Michal
204. 10. 2014 16:00
tělocvična ZŠ Strašice, Strašice 531 - naproti obchod. domu
TJ HrádekTTC Elizza Praha2:8 Pinta Petr / Matoušová Jana
204. 10. 2014 16:00TJ Spartak KapliceABC Braník3:7 Jiskra Ferdinand / Mácha Karel
204. 10. 2014 13:30TJ Avia ČakoviceUnion Plzeň B8:2 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
204. 10. 2014 13:30Slovan Bohnice BUnion Plzeň A9:1 Janeba Vladimír / Drahota Jiří
318. 10. 2014 10:00
Sportovní centrum ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
TJ Slavoj Praha BUnion Plzeň A5:5 Gecko Vladimír / Linert Martin
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol StodůlkyUnion Plzeň B7:3 Císař Miroslav / Sázel Karel
318. 10. 2014 10:00ABC BraníkTJ Avia Čakovice6:4 Stupková Alena / Slobodzianová Petra
318. 10. 2014 10:00TTC Elizza PrahaSlovan Bohnice B5:5 Fausek Jiří / Kotlorz Lukáš
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Hrádek8:2 Kůs Michal / Kůs Pavel
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Spartak Kaplice5:5 Kasal Jaromír / Kůs Pavel
418. 10. 2014 13:30
Sportovní centrum ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
TJ Slavoj Praha BUnion Plzeň B8:2 Gecko Vladimír / Linert Martin
418. 10. 2014 13:30TJ Sokol StodůlkyUnion Plzeň A8:2 Císař Miroslav / Sázel Karel
418. 10. 2014 14:00ABC BraníkSlovan Bohnice B5:5 Stupková Alena / Slobodzianová Petra
418. 10. 2014 14:00TTC Elizza PrahaTJ Avia Čakovice7:3 Fausek Jiří / Kotlorz Lukáš
418. 10. 2014 13:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ Spartak Kaplice8:2 Kůs Michal / Kůs Pavel
418. 10. 2014 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Hrádek6:4 Kasal Jaromír / Kůs Pavel
501. 11. 2014 10:00
sokolovna, Nezvěstice 150 (poblíž vlak. nádr.)
TJ HrádekTJ Slavoj Praha B3:7 Hach Jaroslav
501. 11. 2014 10:00TJ Spartak KapliceTJ Sokol Stodůlky5:5 Mácha Karel / Jiskra Ferdinand
501. 11. 2014 10:00TJ Avia ČakoviceTJ Sokol Plzeň V. A4:6 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
501. 11. 2014 10:00Slovan Bohnice BTJ Sokol Plzeň V. B8:2 Slavata Josef / Drahota Jiří
501. 11. 2014 10:00Union Plzeň AABC Braník6:4 Pinta Petr / Kasal Jaromír
501. 11. 2014 10:00Union Plzeň BTTC Elizza Praha5:5 Vlček Jaroslav / Kasal Jaromír
601. 11. 2014 16:00
sokolovna, Nezvěstice 150 (poblíž vlak. nádr.)
TJ HrádekTJ Sokol Stodůlky3:7 Hach Jaroslav
601. 11. 2014 16:00TJ Spartak KapliceTJ Slavoj Praha B6:4 Mácha Karel / Jiskra Ferdinand
601. 11. 2014 13:30TJ Avia ČakoviceTJ Sokol Plzeň V. B8:2 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
601. 11. 2014 13:30Slovan Bohnice BTJ Sokol Plzeň V. A7:3 Slavata Josef / Drahota Jiří
601. 11. 2014 13:30Union Plzeň ATTC Elizza Praha1:9 Pinta Petr / Kasal Jaromír
601. 11. 2014 13:30Union Plzeň BABC Braník3:7 Vlček Jaroslav / Kasal Jaromír
725. 09. 2014 18:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B9:1
715. 11. 2014 10:30TJ Spartak KapliceTJ Hrádek8:2 Hach Jaroslav / Pinta Petr
715. 11. 2014 10:30TJ Avia ČakoviceSlovan Bohnice B5:5 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
726. 09. 2014 18:30Union Plzeň AUnion Plzeň B7:3
715. 11. 2014 10:30ABC BraníkTTC Elizza Praha3:7 Císař Miroslav / Stupková Alena
715. 11. 2014 10:30TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Stodůlky5:5 Drahota Jiří / Linert Martin
829. 11. 2014 10:00TJ Slavoj Praha BABC Braník3:7 Gecko Vladimír / Linert Martin
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol StodůlkyTTC Elizza Praha1:9 Sázel Karel / Císař Miroslav
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V. AUnion Plzeň A6:4 Kůs Milan / Kasal Jaromír
829. 11. 2014 10:00TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň B5:5 Kůs Michal / Kasal Jaromír
829. 11. 2014 10:00TJ HrádekTJ Avia Čakovice4:6 Pinta Petr / Matoušová Jana
829. 11. 2014 10:00TJ Spartak KapliceSlovan Bohnice B8:2 Jiskra Ferdinand / Mácha Karel
929. 11. 2014 13:30TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha3:7 Gecko Vladimír / Linert Martin
929. 11. 2014 13:30TJ Sokol StodůlkyABC Braník5:5 Sázel Karel / Císař Miroslav
929. 11. 2014 13:30TJ Sokol Plzeň V. AUnion Plzeň B6:4 Kůs Milan / Kasal Jaromír
929. 11. 2014 13:30TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň A7:3 Kůs Michal / Kasal Jaromír
929. 11. 2014 16:00TJ HrádekSlovan Bohnice B1:9 Pinta Petr / Matoušová Jana
929. 11. 2014 16:00TJ Spartak KapliceTJ Avia Čakovice4:6 Jiskra Ferdinand / Mácha Karel
1013. 12. 2014 10:00TJ Avia ČakoviceTJ Slavoj Praha B4:6 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1013. 12. 2014 10:00Slovan Bohnice BTJ Sokol Stodůlky7:3 Slavata Josef / Drahota Jiří
1013. 12. 2014 10:00Union Plzeň ATJ Hrádek7:3 Kasal Jaromír / Vlček Jaroslav
1013. 12. 2014 10:00Union Plzeň BTJ Spartak Kaplice3:7 Pinta Petr / Vlček Jaroslav
1013. 12. 2014 10:00ABC BraníkTJ Sokol Plzeň V. A5:5 Stupková Alena / Císař Miroslav
1013. 12. 2014 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V. B9:1 Kotlorz Lukáš / Fausek Jiří
1113. 12. 2014 13:30TJ Avia ČakoviceTJ Sokol Stodůlky6:4 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1113. 12. 2014 13:30Slovan Bohnice BTJ Slavoj Praha B8:2 Slavata Josef / Drahota Jiří
1113. 12. 2014 13:30Union Plzeň ATJ Spartak Kaplice4:6 Kasal Jaromír / Vlček Jaroslav
1113. 12. 2014 13:30Union Plzeň BTJ Hrádek3:7 Pinta Petr / Vlček Jaroslav
1113. 12. 2014 14:00ABC BraníkTJ Sokol Plzeň V. B9:1 Stupková Alena / Císař Miroslav
1113. 12. 2014 14:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V. A8:2 Kotlorz Lukáš / Fausek Jiří
1210. 01. 2015 10:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Plzeň V. A10:0 Hanek Stanislav st. / Gecko Vladimír
1210. 01. 2015 10:00TJ Sokol StodůlkyTJ Sokol Plzeň V. B9:1 Císař Miroslav / Sázel Karel
1210. 01. 2015 10:00ABC BraníkTJ Hrádek8:2 Slobodzianová Petra / Stupková Alena
1210. 01. 2015 10:00TTC Elizza PrahaTJ Spartak Kaplice8:2 Fausek Jiří / Kotlorz Lukáš
1210. 01. 2015 10:00Union Plzeň ATJ Avia Čakovice6:4 Kůs Pavel / Panský Miroslav
1210. 01. 2015 10:00Union Plzeň BSlovan Bohnice B1:9 Kůs Milan / Panský Miroslav
1310. 01. 2015 13:30TJ Sokol StodůlkyTJ Sokol Plzeň V. A9:1 Císař Miroslav / Sázel Karel
1310. 01. 2015 13:30TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Plzeň V. B9:1 Hanek Stanislav st. / Gecko Vladimír
1310. 01. 2015 14:00TTC Elizza PrahaTJ Hrádek8:2 Fausek Jiří / Kotlorz Lukáš
1310. 01. 2015 14:00ABC BraníkTJ Spartak Kaplice9:1 Slobodzianová Petra / Stupková Alena
1310. 01. 2015 13:30Union Plzeň BTJ Avia Čakovice5:5 Kůs Milan / Panský Miroslav
1310. 01. 2015 13:30Union Plzeň ASlovan Bohnice B2:8 Kůs Pavel / Panský Miroslav
1424. 01. 2015 10:00Union Plzeň ATJ Slavoj Praha B4:6 Panský Miroslav / Kůs Milan
1424. 01. 2015 10:00Union Plzeň BTJ Sokol Stodůlky5:5 Kůs Pavel / Kůs Milan
1424. 01. 2015 10:00TJ Avia ČakoviceABC Braník5:5 Ehrenberger Květoslav / Vojáček Miloš
1424. 01. 2015 10:00Slovan Bohnice BTTC Elizza Praha4:6 Drahota Jiří / Janeba Vladimír
1424. 01. 2015 10:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. A2:8 Hach Jaroslav / Pinta Petr
1424. 01. 2015 10:00TJ Spartak KapliceTJ Sokol Plzeň V. B6:4 Mácha Karel / Jiskra Ferdinand
1524. 01. 2015 13:30Union Plzeň BTJ Slavoj Praha B8:2 Kůs Pavel / Kůs Milan
1524. 01. 2015 13:30Union Plzeň ATJ Sokol Stodůlky2:8 Panský Miroslav / Kůs Milan
1524. 01. 2015 13:30Slovan Bohnice BABC Braník4:6 Drahota Jiří / Janeba Vladimír
1524. 01. 2015 13:30TJ Avia ČakoviceTTC Elizza Praha