Výsledky
Divize muži
104. 10. 2014 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Hlubočany A10:6
104. 10. 2014 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Kobylí A9:9
104. 10. 2014 17:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno A1:10
104. 10. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo BTTC Koral Tišnov B10:0
104. 10. 2014 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Brno I B9:9
116. 10. 2014 19:00TTC Moravská Slavia Brno DTTC Moravská Slavia Brno E10:1
205. 10. 2014 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Kobylí A3:10
205. 10. 2014 10:30SKST Hodonín CTJ Sokol Hlubočany A10:6
205. 10. 2014 10:30Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov B10:5
204. 10. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo BSK Slatina - Brno A10:5
205. 10. 2014 10:30TJ Agrotec Hustopeče BTTC Moravská Slavia Brno E8:10
205. 10. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I B10:1
318. 10. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B10:3
318. 10. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí ATTC Moravská Slavia Brno E10:2
318. 10. 2014 17:30SK Slatina - Brno ATJ Agrotec Hustopeče B10:1
318. 10. 2014 15:30TTC Koral Tišnov BTTC Moravská Slavia Brno D10:7
318. 10. 2014 17:00KST Oltec Brno AOrel Silůvky A9:9
318. 10. 2014 17:30SKST Hodonín CTTC Sokol Znojmo B5:10
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno E10:5
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Brno I B10:4
418. 10. 2014 09:00SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D10:7
419. 10. 2014 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Agrotec Hustopeče B10:5
419. 10. 2014 10:30KST Oltec Brno ATTC Sokol Znojmo B3:10
417. 10. 2014 18:30SKST Hodonín COrel Silůvky A10:2
501. 11. 2014 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A10:3
531. 10. 2014 17:30TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Kobylí A10:2
501. 11. 2014 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno A10:1
501. 11. 2014 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín C10:5
501. 11. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno A6:10
501. 11. 2014 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETTC Koral Tišnov B10:6
602. 11. 2014 10:30Orel Silůvky ATJ Sokol Kobylí A4:10
601. 11. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Hlubočany A10:6
631. 10. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Hodonín C7:10
602. 11. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno A10:7
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Brno I BTTC Koral Tišnov B10:8
602. 11. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Slatina - Brno A2:10
715. 11. 2014 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín C8:10
714. 11. 2014 18:30Orel Silůvky ATTC Sokol Znojmo B3:10
715. 11. 2014 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTTC Moravská Slavia Brno D3:10
715. 11. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno E10:5
715. 11. 2014 17:30SK Slatina - Brno ATTC Koral Tišnov B10:3
715. 11. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Kobylí A10:8
829. 11. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno A6:10
829. 11. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí ATTC Koral Tišnov B10:6
829. 11. 2014 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I B8:10
829. 11. 2014 17:30SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno E10:2
829. 11. 2014 17:30Orel Silůvky ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
829. 11. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo BTTC Moravská Slavia Brno D10:5
927. 11. 2014 18:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Koral Tišnov B10:8
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina - Brno A8:10
930. 11. 2014 10:30KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno E7:10
928. 11. 2014 18:30SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I B10:6
930. 11. 2014 10:30Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno D6:10
929. 11. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Agrotec Hustopeče B10:8
1013. 12. 2014 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Hlubočany A9:9
1013. 12. 2014 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Kobylí A10:4
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A10:2
1013. 12. 2014 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETTC Sokol Znojmo B9:9
1013. 12. 2014 17:30SK Slatina - Brno AKST Oltec Brno A10:4
1013. 12. 2014 15:30TTC Koral Tišnov BSKST Hodonín C10:2
1114. 12. 2014 10:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí A4:10
1114. 12. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Hlubočany A10:5
1112. 12. 2014 17:00TJ Sokol Brno I BTTC Sokol Znojmo B4:10
1114. 12. 2014 10:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Silůvky A10:8
1113. 12. 2014 09:00SK Slatina - Brno ASKST Hodonín C10:1
1114. 12. 2014 10:00TTC Koral Tišnov BKST Oltec Brno A10:6
1210. 01. 2015 14:00TJ Sokol Hlubočany AKST Oltec Brno A9:9
1209. 01. 2015 17:30TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín C7:10
1210. 01. 2015 17:30SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A10:7
1210. 01. 2015 14:00TTC Koral Tišnov BTTC Sokol Znojmo B9:9
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Brno I BTJ Agrotec Hustopeče B10:1
1222. 10. 2014 18:00TTC Moravská Slavia Brno ETTC Moravská Slavia Brno D2:10
1311. 01. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A10:5
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany ASKST Hodonín C10:4
1308. 01. 2015 17:30TTC Koral Tišnov BOrel Silůvky A10:5
1310. 01. 2015 09:00SK Slatina - Brno ATTC Sokol Znojmo B8:10
1311. 01. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Agrotec Hustopeče B10:4
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno D5:10
1424. 01. 2015 17:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A10:3
1424. 01. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Kobylí A3:10
1420. 01. 2015 18:30TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno A2:10
1424. 01. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTTC Koral Tišnov B10:0
1424. 01. 2015 17:30Orel Silůvky AKST Oltec Brno A8:10
1424. 01. 2015 18:00TTC Sokol Znojmo BSKST Hodonín C10:3
1525. 01. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Hlubočany A10:4
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Kobylí A5:10
1525. 01. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A6:10
1522. 01. 2015 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTTC Koral Tišnov B0:10
1524. 01. 2015 10:00TTC Sokol Znojmo BKST Oltec Brno A10:2
1525. 01. 2015 10:30Orel Silůvky ASKST Hodonín C10:4
1607. 02. 2015 18:00TJ Sokol Hlubočany AOrel Silůvky A7:10
1607. 02. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí ATTC Sokol Znojmo B7:10
1607. 02. 2015 17:00KST Oltec Brno ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
1607. 02. 2015 17:30SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno D9:9
1607. 02. 2015 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:2
1607. 02. 2015 17:00TTC Koral Tišnov BTTC Moravská Slavia Brno E10:6
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí AOrel Silůvky A10:8
1707. 02. 2015 10:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Sokol Znojmo B3:10
1706. 02. 2015 18:30SKST Hodonín CTJ Agrotec Hustopeče B10:4
1708. 02. 2015 10:30KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno D7:10
1708. 02. 2015 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Brno I B9:9
1707. 02. 2015 09:00SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno E10:7
1821. 02. 2015 17:30SKST Hodonín CKST Oltec Brno A10:4
1821. 02. 2015 18:00TTC Sokol Znojmo BOrel Silůvky A10:7
1821. 02. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Agrotec Hustopeče B10:1
1819. 02. 2015 19:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I B5:10
1821. 02. 2015 15:00TTC Koral Tišnov BSK Slatina - Brno A5:10
1821. 02. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Hlubočany A10:1
1907. 03. 2015 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Hlubočany A10:3
1907. 03. 2015 15:30TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Kobylí A3:10
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno A10:6
1907. 03. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESKST Hodonín C10:4
1907. 03. 2015 17:30TJ Agrotec Hustopeče BOrel Silůvky A4:10
1907. 03. 2015 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTTC Sokol Znojmo B9:9
2008. 03. 2015 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Hlubočany A10:5
2007. 03. 2015 09:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Kobylí A10:4
2008. 03. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKST Oltec Brno A10:8
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín C8:10
2008. 03. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky A10:7
2006. 03. 2015 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Sokol Znojmo B7:10
2121. 03. 2015 18:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
2121. 03. 2015 15:00TJ Sokol Kobylí ATTC Moravská Slavia Brno D10:1
2121. 03. 2015 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I B10:2
2121. 03. 2015 18:00TTC Sokol Znojmo BTTC Moravská Slavia Brno E10:2
2121. 03. 2015 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno A2:10
2121. 03. 2015 17:30SKST Hodonín CTTC Koral Tišnov B9:9
2221. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče B10:1
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno D5:10
2221. 03. 2015 10:00TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Brno I B10:2
2222. 03. 2015 10:30Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
2220. 03. 2015 18:30SKST Hodonín CSK Slatina - Brno A9:9
2222. 03. 2015 10:30KST Oltec Brno ATTC Koral Tišnov B10:7
1/129. 03. 2015 09:30TTC Sokol Znojmo BTJ Sokol Kobylí A9:6
1/127. 03. 2015 18:30SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D9:6
1/205. 04. 2015 09:30TJ Sokol Kobylí ATTC Sokol Znojmo B6:9
1/211. 04. 2015 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A9:5
1/312. 04. 2015 11:00SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D9:4
2/118. 04. 2015 17:00TTC Sokol Znojmo BSK Slatina - Brno A9:3
2/219. 04. 2015 10:30SK Slatina - Brno ATTC Sokol Znojmo B9:2
2/324. 04. 2015 18:00TTC Sokol Znojmo BSK Slatina - Brno A9:5
Krajská soutěž I. třídy
104. 10. 2014 17:30TJ Slovan Hodonín ATJ Holásky A3:10
104. 10. 2014 15:00TJ Sokol Vracov BSTK Zbraslavec A6:10
104. 10. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASK Slatina - Brno B4:10
104. 10. 2014 14:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Vranovice A9:9
104. 10. 2014 17:00Orel Ivančice AOrel Únanov A10:7
104. 10. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Brno-Bystrc A9:9
205. 10. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín ASTK Zbraslavec A10:8
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Holásky A4:10
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Vranovice A10:8
203. 10. 2014 19:00SK Slatina - Brno CSK Slatina - Brno B3:10
204. 10. 2014 10:00Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc A10:3
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Lanžhot BOrel Únanov A10:8
318. 10. 2014 17:30TJ Holásky AOrel Únanov A10:5
318. 10. 2014 17:30STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A9:9
318. 10. 2014 14:00SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:4
310. 10. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot B10:7
318. 10. 2014 17:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Moravské Prusy A10:4
316. 10. 2014 18:00TJ Sokol Vracov BSK Slatina - Brno C10:8
419. 10. 2014 10:30TJ Holásky ATJ Brno-Bystrc A10:3
419. 10. 2014 10:30STK Zbraslavec AOrel Únanov A9:9
417. 10. 2014 19:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Lanžhot B10:4
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Ivančice A10:5
419. 10. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín ASK Slatina - Brno C10:3
409. 10. 2014 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Moravské Prusy A10:4
501. 11. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Holásky A3:10
501. 11. 2014 14:00SK Slatina - Brno CSTK Zbraslavec A2:10
501. 11. 2014 17:00Orel Ivančice ATJ Slovan Hodonín A9:9
501. 11. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B10:8
501. 11. 2014 18:00Orel Únanov ASK Slatina - Brno B10:7
501. 11. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vranovice A10:5
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ASTK Zbraslavec A4:10
602. 11. 2014 10:30SK Slatina - Brno CTJ Holásky A3:10
601. 11. 2014 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Vracov B5:10
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín A9:9
601. 11. 2014 10:00Orel Únanov ATJ Sokol Vranovice A10:5
601. 11. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B10:3
715. 11. 2014 17:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov B6:10
715. 11. 2014 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASK Slatina - Brno C9:9
715. 11. 2014 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
716. 11. 2014 10:30Orel Únanov ATJ Brno-Bystrc A9:9
715. 11. 2014 14:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Vranovice A6:10
715. 11. 2014 09:30TJ Holásky ASTK Zbraslavec A10:5
829. 11. 2014 10:00TJ Holásky ASK Slatina - Brno B10:5
829. 11. 2014 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Vranovice A7:10
829. 11. 2014 17:30TJ Slovan Hodonín AOrel Únanov A9:9
829. 11. 2014 15:00TJ Sokol Vracov BTJ Brno-Bystrc A10:5
829. 11. 2014 09:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Ivančice A4:10
829. 11. 2014 14:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Lanžhot B3:10
930. 11. 2014 10:30TJ Holásky ATJ Sokol Vranovice A10:3
930. 11. 2014 10:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B10:3
930. 11. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Brno-Bystrc A6:10
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Vracov BOrel Únanov A10:6
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Lanžhot B4:10
928. 11. 2014 19:00SK Slatina - Brno COrel Ivančice A7:10
1009. 12. 2014 18:00TJ Holásky AOrel Ivančice A10:5
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot BSTK Zbraslavec A5:10
1013. 12. 2014 18:00Orel Únanov ATJ Sokol Moravské Prusy A10:7
1013. 12. 2014 17:30TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno C9:9
1013. 12. 2014 14:00SK Slatina - Brno BTJ Slovan Hodonín A10:5
1013. 12. 2014 15:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Vracov B10:4
1108. 12. 2014 19:00STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:7
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Holásky A3:10
1113. 12. 2014 10:00Orel Únanov ASK Slatina - Brno C10:5
1113. 12. 2014 09:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Moravské Prusy A10:8
1112. 12. 2014 19:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Vracov B10:3
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Slovan Hodonín A10:6
1211. 01. 2015 14:00TJ Holásky ATJ Slovan Hodonín A10:0
1210. 01. 2015 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Vracov B10:4
1210. 01. 2015 14:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Moravské Prusy A10:2
1206. 01. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ASK Slatina - Brno C9:9
1210. 01. 2015 18:00Orel Únanov AOrel Ivančice A10:7
1210. 01. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Lanžhot B7:10
1311. 01. 2015 10:30STK Zbraslavec ATJ Slovan Hodonín A10:7
1322. 02. 2015 10:00TJ Holásky ATJ Sokol Vracov B10:7
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:8
1330. 10. 2014 19:00SK Slatina - Brno BSK Slatina - Brno C9:9
1310. 01. 2015 09:30TJ Brno-Bystrc AOrel Ivančice A10:4
1310. 01. 2015 10:00Orel Únanov ATJ Sokol Lanžhot B10:3
1424. 01. 2015 18:00Orel Únanov ATJ Holásky A9:9
1424. 01. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A10:7
1424. 01. 2015 17:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B9:9
1424. 01. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vranovice A7:10
1424. 01. 2015 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Slovan Hodonín A7:10
1424. 01. 2015 14:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Vracov B10:7
1524. 01. 2015 09:30TJ Brno-Bystrc ATJ Holásky A9:9
1524. 01. 2015 10:00Orel Únanov ASTK Zbraslavec A10:8
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina - Brno B10:5
1524. 01. 2015 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Vranovice A10:3
1523. 01. 2015 19:00SK Slatina - Brno CTJ Slovan Hodonín A5:10
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Vracov B2:10
1606. 02. 2015 18:30TJ Holásky ATJ Sokol Moravské Prusy A10:2
1629. 01. 2015 18:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno C10:1
1607. 02. 2015 17:30TJ Slovan Hodonín AOrel Ivančice A10:4
1607. 02. 2015 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B7:10
1607. 02. 2015 14:00SK Slatina - Brno BOrel Únanov A10:7
1627. 01. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Brno-Bystrc A10:8
1705. 02. 2015 19:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Moravské Prusy A10:1
1708. 02. 2015 10:30TJ Holásky ASK Slatina - Brno C10:3
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol Vracov BOrel Ivančice A9:9
1708. 02. 2015 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B10:8
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Únanov A7:10
1706. 02. 2015 19:00SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A9:9
1821. 02. 2015 15:00TJ Sokol Vracov BTJ Slovan Hodonín A10:3
1821. 02. 2015 14:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Moravské Prusy A10:7
1821. 02. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot BOrel Ivančice A7:10
1821. 02. 2015 17:30TJ Brno-Bystrc AOrel Únanov A10:6
1817. 02. 2015 18:30TJ Sokol Vranovice ASK Slatina - Brno B9:9
1821. 02. 2015 17:30STK Zbraslavec ATJ Holásky A9:9
1908. 03. 2015 13:30SK Slatina - Brno BTJ Holásky A9:9
1907. 03. 2015 15:00TJ Sokol Vranovice ASTK Zbraslavec A6:10
1907. 03. 2015 18:00Orel Únanov ATJ Slovan Hodonín A10:8
1907. 03. 2015 15:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov B10:4
1907. 03. 2015 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina - Brno C10:0wo
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Holásky A7:10
2006. 03. 2015 19:00SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A6:10
2007. 03. 2015 09:30TJ Brno-Bystrc ATJ Slovan Hodonín A10:4
2007. 03. 2015 10:00Orel Únanov ATJ Sokol Vracov B10:6
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Moravské Prusy A10:4
2005. 03. 2015 16:30Orel Ivančice ASK Slatina - Brno C10:7
2121. 03. 2015 17:00Orel Ivančice ATJ Holásky A9:9
2121. 03. 2015 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Lanžhot B10:5
2121. 03. 2015 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Únanov A9:9
2121. 03. 2015 14:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc A6:10
2121. 03. 2015 17:30TJ Slovan Hodonín ASK Slatina - Brno B4:10
2121. 03. 2015 15:00
herna ST ve Strážnici
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Vranovice A7:10
2222. 03. 2015 10:30Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A7:10
2222. 03. 2015 10:30TJ Holásky ATJ Sokol Lanžhot B10:1
2220. 03. 2015 19:00SK Slatina - Brno COrel Únanov A10:7
2221. 03. 2015 11:00TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Brno-Bystrc A3:10
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Vracov BSK Slatina - Brno B4:10
2222. 03. 2015 10:30TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vranovice A4:10
Krajská soutěž II. třídy A
104. 10. 2014 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Nové Bránice A10:2
104. 10. 2014 13:30Orel Ivančice BTJ Sokol Křepice A10:8
104. 10. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Jiskra Hrušovany u Brna A6:10
104. 10. 2014 14:30TTC Sokol Znojmo DOrel Silůvky B8:10
104. 10. 2014 18:00MK Řeznovice BOrel Únanov B9:9
104. 10. 2014 17:30SK Slatina - Brno DTJ Sokol Rebešovice A10:0
205. 10. 2014 10:30KST Oltec Brno BOrel Ivančice B10:8
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Nové Bránice A10:7
204. 10. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo COrel Silůvky B10:6
205. 10. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo DTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:5
204. 10. 2014 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Rebešovice A9:9
204. 10. 2014 10:00SK Slatina - Brno DOrel Únanov B10:0
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Nové Bránice AOrel Únanov B8:10
318. 10. 2014 17:00Orel Ivančice BTJ Sokol Rebešovice A10:4
318. 10. 2014 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AMK Řeznovice B7:10
318. 10. 2014 17:30Orel Silůvky BSK Slatina - Brno D6:10
318. 10. 2014 14:00KST Oltec Brno BTTC Sokol Znojmo C3:10
325. 10. 2014 17:30TJ Sokol Křepice ATTC Sokol Znojmo D9:9
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Rebešovice A2:10
419. 10. 2014 10:00Orel Ivančice BOrel Únanov B10:6
419. 10. 2014 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ASK Slatina - Brno D7:10
419. 10. 2014 10:30Orel Silůvky BMK Řeznovice B1:10
419. 10. 2014 10:30KST Oltec Brno BTTC Sokol Znojmo D5:10
426. 10. 2014 10:30TJ Sokol Křepice ATTC Sokol Znojmo C10:5
501. 11. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Nové Bránice A3:10
501. 11. 2014 14:30TTC Sokol Znojmo DOrel Ivančice B10:1
501. 11. 2014 18:00MK Řeznovice BKST Oltec Brno B10:8
501. 11. 2014 17:30SK Slatina - Brno DTJ Sokol Křepice A10:4
501. 11. 2014 14:30Orel Únanov BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:7
501. 11. 2014 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Silůvky B10:5
601. 11. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo COrel Ivančice B6:10
602. 11. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo DTJ Sokol Nové Bránice A10:7
601. 11. 2014 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Křepice A10:3
601. 11. 2014 10:00SK Slatina - Brno DKST Oltec Brno B5:10
602. 11. 2014 10:30Orel Únanov BOrel Silůvky B5:10
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:6
715. 11. 2014 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Křepice A7:10
730. 10. 2014 18:30TTC Sokol Znojmo CTTC Sokol Znojmo D10:6
714. 11. 2014 18:30MK Řeznovice BSK Slatina - Brno D10:5
715. 11. 2014 14:30Orel Únanov BTJ Sokol Rebešovice A7:10
707. 11. 2014 18:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOrel Silůvky B9:9
715. 11. 2014 17:30
tělocvična ZŠ Dolní Kounice
TJ Sokol Nové Bránice AOrel Ivančice B9:9
829. 11. 2014 17:30
tělocvična ZŠ Dolní Kounice
TJ Sokol Nové Bránice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:3
829. 11. 2014 17:00Orel Ivančice BOrel Silůvky B9:9
829. 11. 2014 14:00KST Oltec Brno BOrel Únanov B10:1
829. 11. 2014 17:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Rebešovice A10:8
829. 11. 2014 18:00TTC Sokol Znojmo CMK Řeznovice B8:10
829. 11. 2014 14:30TTC Sokol Znojmo DSK Slatina - Brno D10:4
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Nové Bránice AOrel Silůvky B9:9
929. 11. 2014 10:00Orel Ivančice BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:4
930. 11. 2014 10:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Rebešovice A10:3
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Křepice AOrel Únanov B10:7
929. 11. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo CSK Slatina - Brno D7:10
930. 11. 2014 10:00TTC Sokol Znojmo DMK Řeznovice B7:10
1013. 12. 2014 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Nové Bránice A8:10
1013. 12. 2014 10:00Orel Ivančice BSK Slatina - Brno D5:10
1013. 12. 2014 14:30Orel Únanov BTTC Sokol Znojmo C9:9
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Sokol Znojmo D5:10
1014. 12. 2014 14:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna AKST Oltec Brno B8:10
1013. 12. 2014 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Křepice A6:10
1115. 11. 2014 10:00MK Řeznovice BOrel Ivančice B10:5
1114. 12. 2014 10:00SK Slatina - Brno DTJ Sokol Nové Bránice A8:10
1114. 12. 2014 10:30Orel Únanov BTTC Sokol Znojmo D10:8
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Sokol Znojmo C10:7
1114. 12. 2014 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Křepice A5:10
1114. 12. 2014 09:00Orel Silůvky BKST Oltec Brno B10:6
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Nové Bránice AKST Oltec Brno B9:9
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Křepice AOrel Ivančice B9:9
1210. 01. 2015 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATTC Sokol Znojmo C7:10
1210. 01. 2015 17:30Orel Silůvky BTTC Sokol Znojmo D7:10
1210. 01. 2015 14:30Orel Únanov BMK Řeznovice B10:6
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno D10:4
1310. 01. 2015 10:00Orel Ivančice BKST Oltec Brno B9:9
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Křepice A10:4
1311. 01. 2015 10:30Orel Silůvky BTTC Sokol Znojmo C10:8
1311. 01. 2015 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATTC Sokol Znojmo D3:10
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice B10:1
1311. 01. 2015 10:30Orel Únanov BSK Slatina - Brno D5:10
1424. 01. 2015 14:30Orel Únanov BTJ Sokol Nové Bránice A10:5
1424. 01. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Ivančice B10:8
1424. 01. 2015 18:00MK Řeznovice BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A3:10
1424. 01. 2015 17:30SK Slatina - Brno DOrel Silůvky B10:6
1424. 01. 2015 18:00TTC Sokol Znojmo CKST Oltec Brno B10:8
1424. 01. 2015 14:30TTC Sokol Znojmo DTJ Sokol Křepice A8:10
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Nové Bránice A10:6
1525. 01. 2015 10:30Orel Únanov BOrel Ivančice B3:10
1524. 01. 2015 10:00SK Slatina - Brno DTJ Jiskra Hrušovany u Brna A9:9
1524. 01. 2015 10:00MK Řeznovice BOrel Silůvky B7:10
1525. 01. 2015 10:00TTC Sokol Znojmo DKST Oltec Brno B10:5
1524. 01. 2015 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Křepice A10:8
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Nové Bránice ATTC Sokol Znojmo C9:9
1607. 02. 2015 17:00Orel Ivančice BTTC Sokol Znojmo D2:10
1607. 02. 2015 14:00KST Oltec Brno BMK Řeznovice B10:5
1631. 01. 2015 17:30TJ Sokol Křepice ASK Slatina - Brno D6:10
1608. 02. 2015 14:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOrel Únanov B6:10
1607. 02. 2015 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Rebešovice A4:10
1707. 02. 2015 10:00Orel Ivančice BTTC Sokol Znojmo C10:8
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol Nové Bránice ATTC Sokol Znojmo D1:10
1712. 01. 2015 18:00TJ Sokol Křepice AMK Řeznovice B10:7
1708. 02. 2015 10:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno D10:3
1708. 02. 2015 10:30Orel Silůvky BOrel Únanov B10:5
1708. 02. 2015 09:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Rebešovice A6:10
1822. 02. 2015 11:00TJ Sokol Křepice AKST Oltec Brno B10:6
1831. 10. 2014 15:00TTC Sokol Znojmo DTTC Sokol Znojmo C10:7
1820. 02. 2015 17:30SK Slatina - Brno DMK Řeznovice B10:6
1821. 02. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Únanov B10:2
1821. 02. 2015 17:30Orel Silůvky BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:4
1821. 02. 2015 17:00Orel Ivančice BTJ Sokol Nové Bránice A10:6
1907. 03. 2015 17:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Nové Bránice A8:10
1907. 03. 2015 17:30Orel Silůvky BOrel Ivančice B10:6
1907. 03. 2015 14:30Orel Únanov BKST Oltec Brno B6:10
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Křepice A10:0
1907. 03. 2015 18:00MK Řeznovice BTTC Sokol Znojmo C9:9
1907. 03. 2015 17:30SK Slatina - Brno DTTC Sokol Znojmo D5:10
2008. 03. 2015 10:30Orel Silůvky BTJ Sokol Nové Bránice A10:3
2008. 03. 2015 10:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOrel Ivančice B6:10
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Rebešovice AKST Oltec Brno B10:6
2008. 03. 2015 10:30Orel Únanov BTJ Sokol Křepice A10:8
2007. 03. 2015 12:00SK Slatina - Brno DTTC Sokol Znojmo C10:8
2007. 03. 2015 10:00MK Řeznovice BTTC Sokol Znojmo D6:10
2114. 03. 2015 14:00
sokolovna Moravský Krumlov
TJ Sokol Nové Bránice AMK Řeznovice B10:6
2121. 03. 2015 17:00
herna SK Slatina
Orel Ivančice BSK Slatina - Brno D10:1
2121. 03. 2015 18:00TTC Sokol Znojmo COrel Únanov B0:10
2121. 03. 2015 14:30TTC Sokol Znojmo DTJ Sokol Rebešovice A10:6
2121. 03. 2015 14:00KST Oltec Brno BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:1
2121. 03. 2015 17:30TJ Sokol Křepice AOrel Silůvky B10:6
2221. 03. 2015 10:00Orel Ivančice BMK Řeznovice B10:1
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Nové Bránice ASK Slatina - Brno D10:3
2222. 03. 2015 10:00TTC Sokol Znojmo DOrel Únanov B8:10
2221. 03. 2015 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Rebešovice A2:10
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Křepice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:5
2222. 03. 2015 10:30KST Oltec Brno BOrel Silůvky B10:6
Krajská soutěž II. třídy B
104. 10. 2014 17:30Orel Boskovice ASokol Moravské Knínice A10:7
104. 10. 2014 17:30TJ Sokol Ždárná ASTK Zbraslavec B6:10
104. 10. 2014 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Brno-Židenice A10:3
104. 10. 2014 17:30TJ Sokol Otnice BTJ Cemo Mokrá A5:10
104. 10. 2014 18:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim A7:10
104. 10. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany BKlub stolního tenisu Blansko C10:8
205. 10. 2014 10:30Orel Boskovice ASTK Zbraslavec B9:9
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Ždárná ASokol Moravské Knínice A10:5
205. 10. 2014 10:30TTC Komořany ATJ Cemo Mokrá A10:5
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
205. 10. 2014 11:00TJ Sokol Drnovice AKlub stolního tenisu Blansko C10:5
205. 10. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A10:6
318. 10. 2014 17:30Sokol Moravské Knínice ASK Kuřim A8:10
318. 10. 2014 10:30STK Zbraslavec BKlub stolního tenisu Blansko C7:10
318. 10. 2014 10:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Drnovice A10:4
318. 10. 2014 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hlubočany B10:7
317. 10. 2014 17:30Orel Boskovice ATTC Komořany A8:10
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Otnice B10:7
419. 10. 2014 10:30Sokol Moravské Knínice AKlub stolního tenisu Blansko C4:10
419. 10. 2014 14:00STK Zbraslavec BSK Kuřim A9:9
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Hlubočany B10:7
419. 10. 2014 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Drnovice A9:9
419. 10. 2014 10:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice B10:2
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Ždárná ATTC Komořany A3:10
501. 11. 2014 17:30TTC Komořany ASokol Moravské Knínice A10:2
501. 11. 2014 17:30TJ Sokol Otnice BSTK Zbraslavec B5:10
501. 11. 2014 18:00TJ Sokol Drnovice AOrel Boskovice A10:5
501. 11. 2014 18:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Ždárná A10:8
501. 11. 2014 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Brno-Židenice A10:5
501. 11. 2014 10:00Klub stolního tenisu Blansko CTJ Cemo Mokrá A9:9
602. 11. 2014 10:30TTC Komořany ASTK Zbraslavec B10:5
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Otnice BSokol Moravské Knínice A10:8
602. 11. 2014 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Ždárná A10:7
602. 11. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany BOrel Boskovice A10:2
602. 11. 2014 10:30SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A10:4
631. 10. 2014 18:30Klub stolního tenisu Blansko CTJ Sokol Brno-Židenice A10:7
715. 11. 2014 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Ždárná A10:8
708. 11. 2014 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Otnice B10:2
715. 11. 2014 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Hlubočany B10:6
715. 11. 2014 17:30SK Kuřim AKlub stolního tenisu Blansko C10:4
715. 11. 2014 10:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Cemo Mokrá A5:10
715. 11. 2014 18:00STK Zbraslavec BSokol Moravské Knínice A9:9
829. 11. 2014 17:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:7
829. 11. 2014 10:30STK Zbraslavec BTJ Cemo Mokrá A9:9
829. 11. 2014 17:30Orel Boskovice ASK Kuřim A9:9
829. 11. 2014 17:30TJ Sokol Ždárná AKlub stolního tenisu Blansko C6:10
829. 11. 2014 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Drnovice A10:7
828. 11. 2014 19:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany B10:5
930. 11. 2014 10:30Sokol Moravské Knínice ATJ Cemo Mokrá A5:10
928. 11. 2014 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Brno-Židenice A10:6
930. 11. 2014 10:30Orel Boskovice AKlub stolního tenisu Blansko C9:9
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Ždárná ASK Kuřim A4:10
922. 11. 2014 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Hlubočany B10:6
930. 11. 2014 10:30TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Drnovice A7:10
1013. 12. 2014 10:30TJ Sokol Drnovice ASokol Moravské Knínice A10:2
1010. 12. 2014 19:00TJ Sokol Hlubočany BSTK Zbraslavec B7:10
1013. 12. 2014 17:30SK Kuřim ATTC Komořany A10:5
1013. 12. 2014 10:00Klub stolního tenisu Blansko CTJ Sokol Otnice B10:8
1013. 12. 2014 10:00TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Boskovice A10:8
1013. 12. 2014 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Ždárná A10:4
1114. 12. 2014 11:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B8:10
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Hlubočany BSokol Moravské Knínice A10:0wo
1114. 12. 2014 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Otnice B10:3
1112. 12. 2014 18:30Klub stolního tenisu Blansko CTTC Komořany A9:9
1112. 12. 2014 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Ždárná A10:2
1110. 12. 2014 19:00TJ Cemo Mokrá AOrel Boskovice A10:2
1210. 01. 2015 17:30Sokol Moravské Knínice AOrel Boskovice A10:7
1210. 01. 2015 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Ždárná A10:4
1210. 01. 2015 10:00TJ Sokol Brno-Židenice ATTC Komořany A10:4
1207. 01. 2015 19:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Otnice B10:4
1210. 01. 2015 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Drnovice A10:6
1210. 01. 2015 10:00Klub stolního tenisu Blansko CTJ Sokol Hlubočany B6:10
1309. 01. 2015 18:30STK Zbraslavec BOrel Boskovice A10:4
1311. 01. 2015 10:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Ždárná A7:10
1311. 01. 2015 09:00TJ Cemo Mokrá ATTC Komořany A10:7
1309. 01. 2015 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Otnice B10:1
1309. 01. 2015 18:30Klub stolního tenisu Blansko CTJ Sokol Drnovice A8:10
1311. 01. 2015 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B10:2
1424. 01. 2015 17:30SK Kuřim ASokol Moravské Knínice A10:8
1424. 01. 2015 10:00Klub stolního tenisu Blansko CSTK Zbraslavec B4:10
1424. 01. 2015 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:5
1416. 01. 2015 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Cemo Mokrá A10:7
1424. 01. 2015 17:30TTC Komořany AOrel Boskovice A10:0wo
1424. 01. 2015 17:30TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Ždárná A10:7
1523. 01. 2015 18:30Klub stolního tenisu Blansko CSokol Moravské Knínice A10:6
1525. 01. 2015 10:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B10:5
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1525. 01. 2015 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Cemo Mokrá A7:10
1525. 01. 2015 10:30TJ Sokol Otnice BOrel Boskovice A5:10
1525. 01. 2015 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Ždárná A10:1
1607. 02. 2015 17:30Sokol Moravské Knínice ATTC Komořany A2:10
1621. 01. 2015 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice B10:5
1607. 02. 2015 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Drnovice A4:10
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Hlubočany B10:7
1607. 02. 2015 10:00TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim A10:8
1604. 02. 2015 19:00TJ Cemo Mokrá AKlub stolního tenisu Blansko C10:7
1727. 01. 2015 18:00STK Zbraslavec BTTC Komořany A6:10
1708. 02. 2015 10:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Otnice B8:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Drnovice A10:8
1708. 02. 2015 10:30Orel Boskovice ATJ Sokol Hlubočany B9:9
1708. 02. 2015 10:30TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A9:9
1730. 01. 2015 18:00TJ Sokol Brno-Židenice AKlub stolního tenisu Blansko C10:8
1821. 02. 2015 17:30TJ Sokol Ždárná AOrel Boskovice A10:8
1821. 02. 2015 17:30TJ Sokol Otnice BTTC Komořany A6:10
1817. 02. 2015 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Drnovice A10:5
1821. 02. 2015 10:00Klub stolního tenisu Blansko CSK Kuřim A7:10
1821. 02. 2015 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Brno-Židenice A10:8
1817. 02. 2015 19:00Sokol Moravské Knínice ASTK Zbraslavec B10:3
1907. 03. 2015 10:00TJ Sokol Brno-Židenice ASokol Moravské Knínice A10:1
1907. 03. 2015 17:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec B10:0
1907. 03. 2015 17:30SK Kuřim AOrel Boskovice A10:0
1907. 03. 2015 10:00Klub stolního tenisu Blansko CTJ Sokol Ždárná A9:9
1907. 03. 2015 18:00TJ Sokol Drnovice ATTC Komořany A9:9
1907. 03. 2015 18:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Otnice B7:10
2008. 03. 2015 09:00TJ Cemo Mokrá ASokol Moravské Knínice A10:5
2006. 03. 2015 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASTK Zbraslavec B10:0
2006. 03. 2015 18:30Klub stolního tenisu Blansko COrel Boskovice A10:8
2008. 03. 2015 10:30SK Kuřim ATJ Sokol Ždárná A10:4
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Hlubočany BTTC Komořany A3:10
2008. 03. 2015 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice B5:10
2121. 03. 2015 17:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Drnovice A4:10
2121. 03. 2015 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Hlubočany B10:8
2121. 03. 2015 17:30TTC Komořany ASK Kuřim A10:8
2121. 03. 2015 17:30TJ Sokol Otnice BKlub stolního tenisu Blansko C9:9
2121. 03. 2015 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
2121. 03. 2015 16:30TJ Sokol Ždárná ATJ Cemo Mokrá A3:10
2220. 03. 2015 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A9:9
2222. 03. 2015 10:30Sokol Moravské Knínice ATJ Sokol Hlubočany B8:10
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Otnice BSK Kuřim A7:10
2222. 03. 2015 10:30TTC Komořany AKlub stolního tenisu Blansko C10:1
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Brno-Židenice A6:10
2222. 03. 2015 10:30Orel Boskovice ATJ Cemo Mokrá A8:10
Krajská soutěž II. třídy C
104. 10. 2014 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot C10:3
104. 10. 2014 17:30TJ Sokol Lužice ATJ Jiskra Strážnice B10:5
104. 10. 2014 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A10:5
104. 10. 2014 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:3
104. 10. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí BSKST Hodonín D8:10
104. 10. 2014 17:30SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín B10:5
205. 10. 2014 10:00SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B10:6
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Lanžhot C10:4
204. 10. 2014 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:4
205. 10. 2014 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Otnice A8:10
205. 10. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slovan Hodonín B5:10
205. 10. 2014 10:30SKST Dubňany ASKST Hodonín D10:5
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot CSKST Hodonín D7:10
318. 10. 2014 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín B10:4
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Kobylí B10:1
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASKST Dubňany A0:10
318. 10. 2014 16:30SKST Rohatec AMK Řeznovice C3:10
318. 10. 2014 17:30TJ Sokol Lužice AT.J. Sokol Hodonín A10:6
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Slovan Hodonín B8:10
418. 10. 2014 10:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín D4:10
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Otnice ASKST Dubňany A3:10
419. 10. 2014 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Kobylí B4:10
419. 10. 2014 10:00SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A10:6
419. 10. 2014 10:00TJ Sokol Lužice AMK Řeznovice C2:10
501. 11. 2014 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Lanžhot C10:4
529. 10. 2014 19:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B9:9
501. 11. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A4:10
501. 11. 2014 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Lužice A10:3
501. 11. 2014 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Otnice A3:10
501. 11. 2014 15:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:8
601. 11. 2014 10:00MK Řeznovice CTJ Jiskra Strážnice B10:1
602. 11. 2014 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Lanžhot C10:5
602. 11. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lužice A9:9
602. 11. 2014 10:30SKST Dubňany ASKST Rohatec A10:7
601. 11. 2014 11:00SKST Hodonín DTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:8
602. 11. 2014 10:30TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Otnice A8:10
715. 11. 2014 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Lužice A10:1
715. 11. 2014 18:00MK Řeznovice CT.J. Sokol Hodonín A10:3
715. 11. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany A0:10
715. 11. 2014 17:30SKST Hodonín DTJ Slovan Hodonín B10:8
715. 11. 2014 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:5
715. 11. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Jiskra Strážnice B3:10
829. 11. 2014 17:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Otnice A2:10
829. 11. 2014 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:5
816. 11. 2014 10:00SKST Rohatec ASKST Hodonín D3:10
829. 11. 2014 17:30TJ Sokol Lužice ATJ Slovan Hodonín B5:10
829. 11. 2014 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Kobylí B10:1
829. 11. 2014 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Dubňany A4:10
929. 11. 2014 12:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A7:10
929. 11. 2014 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Otnice A3:10
930. 11. 2014 10:00SKST Rohatec ATJ Slovan Hodonín B10:5
930. 11. 2014 10:00TJ Sokol Lužice ASKST Hodonín D7:10
929. 11. 2014 10:00MK Řeznovice CSKST Dubňany A10:8
930. 11. 2014 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí B10:7
1013. 12. 2014 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C10:1
1013. 12. 2014 17:30SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice B10:2
1013. 12. 2014 17:30SKST Hodonín DMK Řeznovice C5:10
1013. 12. 2014 17:00TJ Slovan Hodonín BT.J. Sokol Hodonín A10:3
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol Otnice ASKST Rohatec A10:2
1013. 12. 2014 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Lužice A10:5
1114. 12. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice B10:7
1114. 12. 2014 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot C10:0
1112. 12. 2014 18:30SKST Hodonín DT.J. Sokol Hodonín A10:0
1113. 12. 2014 13:00TJ Slovan Hodonín BMK Řeznovice C3:10
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Lužice A10:1
1114. 12. 2014 10:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASKST Rohatec A7:10
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot CSKST Rohatec A4:10
1210. 01. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lužice A10:3
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C9:9
1210. 01. 2015 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AT.J. Sokol Hodonín A4:10
1210. 01. 2015 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Kobylí B7:10
1210. 01. 2015 17:00TJ Slovan Hodonín BSKST Dubňany A4:10
1310. 01. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Rohatec A10:8
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Lužice A9:9
1310. 01. 2015 13:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AMK Řeznovice C1:10
1311. 01. 2015 10:30TJ Sokol Otnice AT.J. Sokol Hodonín A10:2
1311. 01. 2015 10:30TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kobylí B10:3
1310. 01. 2015 10:00SKST Hodonín DSKST Dubňany A9:9
1424. 01. 2015 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot C10:8
1424. 01. 2015 17:00TJ Slovan Hodonín BTJ Jiskra Strážnice B10:4
1424. 01. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Otnice A10:8
1424. 01. 2015 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:0
1424. 01. 2015 18:00MK Řeznovice CSKST Rohatec A9:9
1424. 01. 2015 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Lužice A10:7
1525. 01. 2015 10:30TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lanžhot C10:1
1524. 01. 2015 10:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice B3:10
1525. 01. 2015 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Otnice A10:2
1524. 01. 2015 11:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:4
1525. 01. 2015 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Rohatec A5:10
1524. 01. 2015 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Lužice A10:0
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Lanžhot CMK Řeznovice C3:10
1607. 02. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A7:10
1607. 02. 2015 18:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B10:5
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Lužice ASKST Dubňany A1:10
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Otnice ASKST Hodonín D9:6
1607. 02. 2015 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Slovan Hodonín B8:10
1707. 02. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice BMK Řeznovice C10:8
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot CT.J. Sokol Hodonín A6:10
1708. 02. 2015 10:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Kobylí B4:10
1708. 02. 2015 10:00SKST Rohatec ASKST Dubňany A4:10
1708. 02. 2015 13:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASKST Hodonín D7:10
1708. 02. 2015 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Slovan Hodonín B0:10wo
1821. 02. 2015 17:30TJ Sokol Lužice ASKST Rohatec A5:10
1821. 02. 2015 17:30T.J. Sokol Hodonín AMK Řeznovice C3:10
1821. 02. 2015 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí B10:2
1820. 02. 2015 18:00TJ Slovan Hodonín BSKST Hodonín D9:9
1821. 02. 2015 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Otnice A2:10
1821. 02. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot C10:7
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Lanžhot C10:2
1907. 03. 2015 17:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Jiskra Strážnice B6:10
1907. 03. 2015 17:30SKST Hodonín DSKST Rohatec A6:10
1907. 03. 2015 17:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lužice A8:10
1907. 03. 2015 16:00TJ Sokol Kobylí BMK Řeznovice C6:10
1907. 03. 2015 17:30SKST Dubňany AT.J. Sokol Hodonín A10:0
2007. 03. 2015 13:30TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Lanžhot C10:3
2008. 03. 2015 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Jiskra Strážnice B10:1
2008. 03. 2015 10:30TJ Slovan Hodonín BSKST Rohatec A3:10
2007. 03. 2015 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lužice A10:3
2008. 03. 2015 10:30SKST Dubňany AMK Řeznovice C10:8
2008. 03. 2015 10:00TJ Sokol Kobylí BT.J. Sokol Hodonín A10:7
2120. 03. 2015 19:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B7:10
2121. 03. 2015 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany A5:10
2121. 03. 2015 18:00MK Řeznovice CSKST Hodonín D10:0wo
2121. 03. 2015 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín B10:3
2121. 03. 2015 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Otnice A10:5
2121. 03. 2015 15:00
sportovní hala Mikulčice
TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A8:10
2221. 03. 2015 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí B10:8
2222. 03. 2015 10:30TJ Sokol Lanžhot CSKST Dubňany A1:10
2222. 03. 2015 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín D4:10
2220. 03. 2015 18:30MK Řeznovice CTJ Slovan Hodonín B9:9
2222. 03. 2015 10:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Otnice A4:10
2221. 03. 2015 10:30SKST Rohatec ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:5
Divize ženy
119. 10. 2014 10:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Vranovice A10:0
119. 10. 2014 11:00MK Řeznovice BSKST Dubňany C7:3
119. 10. 2014 12:00MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A7:3
119. 10. 2014 13:00MK Řeznovice BSPŠ Bošky Bošovice A2:8
119. 10. 2014 14:00SKST Dubňany CMSK Břeclav B6:4
201. 11. 2014 10:00TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice B2:8
201. 11. 2014 11:00SKST Dubňany CSPŠ Bošky Bošovice A10:0wo
201. 11. 2014 12:00MSK Břeclav BMK Řeznovice B3:7
201. 11. 2014 13:00SKST Dubňany CTJ Sokol Vranovice A7:3
201. 11. 2014 14:00SPŠ Bošky Bošovice AMSK Břeclav B0:10wo
329. 11. 2014 10:00MSK Břeclav BSKST Dubňany C3:7
329. 11. 2014 11:00TJ Sokol Vranovice ASPŠ Bošky Bošovice A2:8
329. 11. 2014 12:00MK Řeznovice BSKST Dubňany C6:4
329. 11. 2014 13:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B7:3
329. 11. 2014 14:00SPŠ Bošky Bošovice AMK Řeznovice B10:0
413. 12. 2014 10:00SKST Dubňany CSPŠ Bošky Bošovice A0:10
413. 12. 2014 11:00TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice B1:9
413. 12. 2014 12:00MSK Břeclav BSPŠ Bošky Bošovice A1:9
413. 12. 2014 13:00TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany C3:7
413. 12. 2014 14:00MK Řeznovice BMSK Břeclav B8:2
508. 02. 2015 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Vranovice A5:5
508. 02. 2015 11:00SPŠ Bošky Bošovice AMSK Břeclav B7:2
508. 02. 2015 12:00SKST Dubňany CTJ Sokol Vranovice A7:3
508. 02. 2015 13:00SPŠ Bošky Bošovice AMK Řeznovice B7:3
508. 02. 2015 14:00MSK Břeclav BSKST Dubňany C1:9
621. 02. 2015 10:00SKST Dubňany CSPŠ Bošky Bošovice A0:10
621. 02. 2015 11:00MK Řeznovice BMSK Břeclav B10:0
621. 02. 2015 12:00TJ Sokol Vranovice ASPŠ Bošky Bošovice A0:10
621. 02. 2015 13:00MK Řeznovice BSKST Dubňany C2:8
621. 02. 2015 14:00MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A2:8
708. 03. 2015 10:00MK Řeznovice BMSK Břeclav B7:3
708. 03. 2015 11:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Vranovice A8:2
708. 03. 2015 12:00SKST Dubňany CMSK Břeclav B6:4
708. 03. 2015 13:00SPŠ Bošky Bošovice AMK Řeznovice B9:1
708. 03. 2015 14:00TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany C4:6
822. 03. 2015 10:00MSK Břeclav BSPŠ Bošky Bošovice A0:10
822. 03. 2015 11:00TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice B5:5
822. 03. 2015 12:00SKST Dubňany CSPŠ Bošky Bošovice A2:8
822. 03. 2015 13:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B5:5
822. 03. 2015 14:00MK Řeznovice BSKST Dubňany C6:4
Kvalifikace o účast v KS2
111. 04. 2015 09:00TTC Sokol Znojmo ETJ Sokol Ždárná A10:7
111. 04. 2015 09:00MK Řeznovice BTJ Sokol Lužice A10:5
211. 04. 2015 12:00TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Lužice A10:8
211. 04. 2015 12:00MK Řeznovice BTTC Sokol Znojmo E10:5
311. 04. 2015 15:00MK Řeznovice BTJ Sokol Ždárná A10:2
311. 04. 2015 15:00TJ Sokol Lužice ATTC Sokol Znojmo E5:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline