Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
101. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Viktoria Radim "A"11:7
pokuta
102. 10. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "B"SK Nová Ves "A"8:10
129. 09. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "B"12:6
103. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "A"FK Kolín "D"18:0
pokuta
102. 10. 2014 18:30TJ Klučov "A"Sokol Zásmuky "A"16:2
101. 10. 2014 19:00ST BýchoryStolní tenis Kolín "A"2:16
pokuta
206. 10. 2014 19:00Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín "A"8:10
210. 10. 2014 19:00Sokol Zásmuky "A"ST Býchory13:5
207. 10. 2014 19:00FK Kolín "D"TJ Klučov "A"5:13
pokuta
210. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Velim "A"14:4
210. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"4:14
208. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Stolní tenis Kolín "B"11:7
316. 10. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "B"Viktoria Radim "A"10:8
313. 10. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"17:1
317. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "A"SK Nová Ves "A"10:8
316. 10. 2014 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Velký Osek "B"9:9
315. 10. 2014 19:00ST BýchoryFK Kolín "D"12:6
314. 10. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "A"Sokol Zásmuky "A"14:4
420. 10. 2014 19:00Viktoria Radim "A"Sokol Zásmuky "A"15:3
421. 10. 2014 19:00FK Kolín "D"Stolní tenis Kolín "A"5:13
424. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"ST Býchory16:2
424. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "A"TJ Klučov "A"7:11
422. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"TJ Sokol Velim "A"9:9
423. 10. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Starý Kolín "A"8:10
527. 10. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Viktoria Radim "A"10:8
531. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "A"Stolní tenis Kolín "B"11:7
530. 10. 2014 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"18:0
529. 10. 2014 19:00ST BýchorySK Nová Ves "A"7:11
528. 10. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "B"11:7
531. 10. 2014 19:00Sokol Zásmuky "A"FK Kolín "D"11:7
603. 11. 2014 19:00Viktoria Radim "A"FK Kolín "D"12:6
607. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"Sokol Zásmuky "A"15:3
607. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "A"Stolní tenis Kolín "A"6:12
605. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"ST Býchory12:6
606. 11. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "B"TJ Klučov "A"12:6
603. 11. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velim "A"13:5
714. 11. 2014 19:00TJ Sokol Velim "A"Viktoria Radim "A"8:10
711. 12. 2014 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"6:12
odloženo
712. 11. 2014 19:00ST BýchoryStolní tenis Kolín "B"10:8
711. 11. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"10:8
714. 11. 2014 19:00Sokol Zásmuky "A"SK Nová Ves "A"2:16
711. 11. 2014 19:00FK Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "B"1:17
824. 11. 2014 19:00Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velký Osek "B"5:13
821. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "A"FK Kolín "D"16:2
819. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Sokol Zásmuky "A"15:3
823. 09. 2014 18:00Stolní tenis Kolín "B"Stolní tenis Kolín "A"8:10
817. 11. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"ST Býchory18:0
821. 11. 2014 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Klučov "A"12:6
927. 11. 2014 18:30TJ Klučov "A"Viktoria Radim "A"3:15
926. 11. 2014 19:00ST BýchoryTJ Sokol Velim "A"8:10
925. 11. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"8:10
928. 11. 2014 19:00Sokol Zásmuky "A"Stolní tenis Kolín "B"6:12
925. 11. 2014 19:00FK Kolín "D"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"8:10
928. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"SK Nová Ves "A"12:6
1001. 12. 2014 19:00Viktoria Radim "A"SK Nová Ves "A"12:6
1003. 12. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"TJ Sokol Velký Osek "B"8:10
Pokuta
1004. 12. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "B"FK Kolín "D"14:4
1001. 12. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Sokol Zásmuky "A"17:1
1005. 12. 2014 19:00TJ Sokol Velim "A"Stolní tenis Kolín "A"9:9
1004. 12. 2014 18:30TJ Klučov "A"ST Býchory15:3
1110. 12. 2014 19:00ST BýchoryViktoria Radim "A"7:11
1109. 12. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "A"TJ Klučov "A"12:6
1112. 12. 2014 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Velim "A"2:16
1109. 12. 2014 19:00FK Kolín "D"TJ Sokol Starý Kolín "A"1:17
1112. 12. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Kolín "B"12:6
1112. 12. 2014 18:30SK Nová Ves "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"10:8
1212. 01. 2015 19:00Viktoria Radim "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"8:10
1216. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "A"Stolní tenis Kolín "B"11:7
1216. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Starý Kolín "A"9:9
1213. 01. 2015 19:00FK Kolín "D"TJ Sokol Velim "A"11:7
1216. 01. 2015 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Klučov "A"6:12
1213. 01. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "A"ST Býchory18:0
1320. 01. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "A"Viktoria Radim "A"10:8
1321. 01. 2015 19:00ST BýchorySokol Zásmuky "A"9:9
1322. 01. 2015 18:30TJ Klučov "A"FK Kolín "D"13:5
1323. 01. 2015 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Velký Osek "B"8:10
1319. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"SK Nová Ves "A"11:7
1322. 01. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"8:10
1426. 01. 2015 19:00Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín "B"10:8
1428. 01. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"TJ Sokol Starý Kolín "A"8:10
1427. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "A"TJ Sokol Velim "A"11:7
1430. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Klučov "A"11:7
1427. 01. 2015 19:00FK Kolín "D"ST Býchory13:5
1430. 01. 2015 19:00Sokol Zásmuky "A"Stolní tenis Kolín "A"5:13
1509. 01. 2015 19:00Sokol Zásmuky "A"Viktoria Radim "A"5:13
1506. 01. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "A"FK Kolín "D"16:2
1507. 01. 2015 19:00ST BýchoryTJ Sokol Velký Osek "B"0:18
1531. 03. 2015 18:30TJ Klučov "A"SK Nová Ves "A"9:9
odloženo
1503. 04. 2015 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"9:9
odloženo
1505. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Stolní tenis Kolín "B"13:5
1609. 02. 2015 19:00Viktoria Radim "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"2:16
1612. 02. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Velim "A"7:11
1611. 02. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"TJ Klučov "A"11:7
1613. 02. 2015 18:30SK Nová Ves "A"ST Býchory11:7
1623. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Kolín "A"6:12
odloženo
1610. 02. 2015 19:00FK Kolín "D"Sokol Zásmuky "A"10:8
1717. 02. 2015 19:00FK Kolín "D"Viktoria Radim "A"11:7
1720. 02. 2015 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Velký Osek "B"8:10
1717. 02. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "A"SK Nová Ves "A"9:9
1718. 02. 2015 19:00ST BýchoryTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"12:6
1719. 02. 2015 18:30TJ Klučov "A"Stolní tenis Kolín "B"7:11
1720. 02. 2015 19:00TJ Sokol Velim "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"5:13
1823. 02. 2015 19:00Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velim "A"8:10
1823. 02. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Klučov "A"9:9
1826. 02. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "B"ST Býchory9:9
1825. 02. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"Stolní tenis Kolín "A"7:11
pokuta
1827. 02. 2015 18:30SK Nová Ves "A"Sokol Zásmuky "A"14:4
1827. 02. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"FK Kolín "D"15:3
1912. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"Viktoria Radim "A"17:1
odloženo
1903. 03. 2015 19:00FK Kolín "D"SK Nová Ves "A"8:10
1906. 03. 2015 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"5:13
1921. 09. 2014 19:00Stolní tenis Kolín "A"Stolní tenis Kolín "B"7:11
1904. 03. 2015 19:00ST BýchoryTJ Sokol Starý Kolín "A"1:17
1905. 03. 2015 18:30TJ Klučov "A"TJ Sokol Velim "A"6:12
2009. 03. 2015 19:00Viktoria Radim "A"TJ Klučov "A"10:8
2020. 03. 2015 19:00TJ Sokol Velim "A"ST Býchory8:10
odloženo
2009. 03. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Stolní tenis Kolín "A"8:10
2012. 03. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "B"Sokol Zásmuky "A"15:3
2011. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"FK Kolín "D"15:3
2013. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "A"TJ Sokol Velký Osek "B"10:8
2120. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "A"Viktoria Radim "A"17:1
2120. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"17:1
2117. 03. 2015 19:00FK Kolín "D"Stolní tenis Kolín "B"13:5
2120. 03. 2015 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"1:17
2117. 03. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velim "A"14:4
2118. 03. 2015 19:00ST BýchoryTJ Klučov "A"5:12
2223. 03. 2015 19:00Viktoria Radim "A"ST Býchory11:7
2226. 03. 2015 18:30TJ Klučov "A"Stolní tenis Kolín "A"8:10
2227. 03. 2015 19:00TJ Sokol Velim "A"Sokol Zásmuky "A"18:0
2223. 03. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"FK Kolín "D"7:11
2226. 03. 2015 19:00Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "B"7:11
2225. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"SK Nová Ves "A"8:10
Regionální soutěž 1. třídy
101. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "C"TJ Sokol Týnec n. L. "B"7:11
129. 09. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"Stolní tenis Kolín "C"12:6
103. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"TJ Klučov "C"9:9
129. 09. 2014 18:00TJ Klučov "B"Sokol Zásmuky "B"7:11
101. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "B"SK Nová Ves "B"13:5
210. 10. 2014 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"SK Nová Ves "B"5:13
208. 10. 2014 19:00Sokol Zásmuky "B"Viktoria Radim "B"12:6
řeší VV
226. 09. 2014 18:00TJ Klučov "C"TJ Klučov "B"7:11
208. 10. 2014 19:00SK KřečhořTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"9:9
208. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "C"TJ Sokol Velký Osek "C"5:13
313. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Týnec n. L. "B"12:6
317. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Stolní tenis Kolín "C"13:5
313. 10. 2014 18:00TJ Klučov "B"SK Křečhoř14:4
315. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "B"TJ Klučov "C"11:7
315. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "B"Sokol Zásmuky "B"13:5
424. 10. 2014 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"Sokol Zásmuky "B"9:9
424. 10. 2014 18:00TJ Klučov "C"SK Nová Ves "B"9:9
422. 10. 2014 19:00SK KřečhořViktoria Radim "B"9:9
426. 10. 2014 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Klučov "B"7:11
422. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "C"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"7:11
531. 10. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"TJ Sokol Velký Osek "C"7:11
527. 10. 2014 18:00TJ Klučov "B"SK Nová Ves "C"11:7
529. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "B"Stolní tenis Kolín "C"15:3
529. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "B"SK Křečhoř9:9
531. 10. 2014 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Klučov "C"9:9
odloženo
607. 11. 2014 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"TJ Klučov "C"12:6
605. 11. 2014 19:00SK KřečhořSokol Zásmuky "B"7:11
609. 11. 2014 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Nová Ves "B"6:12
605. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "C"Viktoria Radim "B"7:11
603. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Klučov "B"11:7
714. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"TJ Sokol Týnec n. L. "B"9:9
712. 11. 2014 18:30Viktoria Radim "B"TJ Sokol Velký Osek "C"6:12
726. 09. 2014 18:30SK Nová Ves "B"SK Nová Ves "C"7:11
712. 11. 2014 19:00Sokol Zásmuky "B"Stolní tenis Kolín "C"12:6
714. 11. 2014 18:00TJ Klučov "C"SK Křečhoř11:7
821. 11. 2014 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"SK Křečhoř15:3
823. 11. 2014 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Klučov "C"10:8
819. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "C"Sokol Zásmuky "B"8:10
817. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"SK Nová Ves "B"4:14
821. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"TJ Klučov "B"8:10
924. 11. 2014 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Týnec n. L. "B"11:7
926. 11. 2014 19:00Viktoria Radim "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"10:8
926. 11. 2014 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Velký Osek "C"8:10
928. 11. 2014 18:00TJ Klučov "C"SK Nová Ves "C"10:8
926. 11. 2014 19:00SK KřečhořStolní tenis Kolín "C"5:13
1005. 12. 2014 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"Stolní tenis Kolín "C"12:6
1009. 12. 2014 18:30SK Nová Ves "C"SK Křečhoř10:8
odloženo
1001. 12. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Klučov "C"9:9
1028. 11. 2014 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"SK Nová Ves "B"9:9
1001. 12. 2014 18:00TJ Klučov "B"Viktoria Radim "B"5:13
1110. 12. 2014 18:30Viktoria Radim "B"TJ Sokol Týnec n. L. "B"10:8
1110. 12. 2014 18:30SK Nová Ves "B"TJ Klučov "B"14:4
1110. 12. 2014 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"4:14
1110. 12. 2014 19:00SK KřečhořTJ Sokol Velký Osek "C"5:13
1111. 12. 2014 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Nová Ves "C"13:5
1213. 02. 2015 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"SK Nová Ves "C"11:7
odloženo
1218. 01. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Velký Osek "C"7:11
1216. 01. 2015 18:00TJ Klučov "C"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"9:9
1214. 01. 2015 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Klučov "B"9:9
1213. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "B"Viktoria Radim "B"9:9
1321. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "B"TJ Sokol Týnec n. L. "B"10:8
1321. 01. 2015 18:30Viktoria Radim "B"Sokol Zásmuky "B"14:4
1323. 09. 2014 18:00TJ Klučov "B"TJ Klučov "C"6:12
1323. 01. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"SK Křečhoř9:9
1319. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"SK Nová Ves "C"12:6
1430. 01. 2015 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"TJ Sokol Velký Osek "C"9:9
1401. 02. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"14:4
1428. 01. 2015 19:00SK KřečhořTJ Klučov "B"7:11
1430. 01. 2015 18:00TJ Klučov "C"Viktoria Radim "B"5:13
1428. 01. 2015 19:00Sokol Zásmuky "B"SK Nová Ves "B"9:9
1507. 01. 2015 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Týnec n. L. "B"13:5
1520. 12. 2014 18:00SK Nová Ves "B"TJ Klučov "C"9:9
1507. 01. 2015 18:30Viktoria Radim "B"SK Křečhoř9:9
1515. 12. 2014 18:30TJ Klučov "B"Stolní tenis Kolín "C"12:6
1509. 01. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"SK Nová Ves "C"12:6
1609. 02. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"15:3
1611. 02. 2015 18:30SK Nová Ves "C"TJ Klučov "B"6:12
1615. 02. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "C"Viktoria Radim "B"9:9
1609. 03. 2015 19:00SK KřečhořSK Nová Ves "B"10:8
odloženo
1613. 02. 2015 18:00TJ Klučov "C"Sokol Zásmuky "B"5:13
1720. 02. 2015 18:00TJ Klučov "C"TJ Sokol Týnec n. L. "B"9:9
1718. 02. 2015 19:00Sokol Zásmuky "B"SK Křečhoř8:10
1718. 02. 2015 18:30SK Nová Ves "B"Stolní tenis Kolín "C"16:2
1718. 02. 2015 18:30Viktoria Radim "B"SK Nová Ves "C"8:10
1716. 02. 2015 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Velký Osek "C"11:7
1827. 02. 2015 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"10:8
1823. 02. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"Viktoria Radim "B"17:1
1830. 09. 2014 18:30SK Nová Ves "C"SK Nová Ves "B"8:10
1801. 03. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "C"Sokol Zásmuky "B"10:8
1825. 02. 2015 19:00SK KřečhořTJ Klučov "C"9:9
1904. 03. 2015 19:00SK KřečhořTJ Sokol Týnec n. L. "B"12:6
1906. 03. 2015 18:00TJ Klučov "C"Stolní tenis Kolín "C"11:7
1904. 03. 2015 19:00Sokol Zásmuky "B"SK Nová Ves "C"11:7
1904. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "B"TJ Sokol Velký Osek "C"10:8
1906. 02. 2015 18:30TJ Klučov "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"9:9
2013. 03. 2015 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"TJ Klučov "B"6:12
2013. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Viktoria Radim "B"9:9
2009. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"Sokol Zásmuky "B"11:7
2011. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "C"TJ Klučov "C"14:4
2015. 03. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Křečhoř15:3
2122. 03. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Týnec n. L. "B"13:5
2118. 03. 2015 19:00SK KřečhořSK Nová Ves "C"11:7
2120. 03. 2015 18:00TJ Klučov "C"TJ Sokol Velký Osek "C"9:9
2118. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "B"TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"11:7
2118. 03. 2015 18:30Viktoria Radim "B"TJ Klučov "B"11:7
2227. 03. 2015 18:30TJ Sokol Týnec n. L. "B"Viktoria Radim "B"7:11
2223. 03. 2015 18:00TJ Klučov "B"SK Nová Ves "B"8:10
2227. 03. 2015 18:30TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Sokol Zásmuky "B"5:13
2223. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "C"SK Křečhoř16:2
2225. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "C"Stolní tenis Kolín "C"5:13
Regionální soutěž 2. třídy
130. 09. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Viktoria Radim "C"7:11
102. 10. 2014 17:45FK Kolín "E"Stolní tenis Kolín "D"0:18
106. 10. 2014 18:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Starý Kolín "B"0:18
odloženo
103. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Velim "B"14:4
103. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Velký Osek "E"17:1
105. 10. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "B"17:1
208. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TTC Dobřichovská Pivnice "B"18:0
206. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Týnec n. L. "C"2:16
209. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"SK Nová Ves "D"10:8
208. 10. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "D"14:4
211. 10. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Plaňany6:12
210. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"FK Kolín "E"18:0
314. 10. 2014 17:45FK Kolín "E"Viktoria Radim "C"5:13
319. 10. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTTC Dobřichovská Pivnice "A"6:12
320. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "D"Stolní tenis Kolín "D"17:1
odloženo
317. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"6:12
319. 10. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Velim "B"10:8
317. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velký Osek "E"11:7
422. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velký Osek "E"13:5
423. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TTC Dobřichovská Pivnice "B"18:0
422. 10. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Týnec n. L. "C"13:5
425. 10. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"SK Nová Ves "D"1:17
424. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velký Osek "D"6:12
423. 10. 2014 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Plaňany0:18
502. 11. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyViktoria Radim "C"4:14
531. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"FK Kolín "E"18:0
531. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"6:12
502. 11. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"Stolní tenis Kolín "D"11:7
531. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"0:18
527. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Velim "B"4:14
605. 11. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velim "B"16:2
605. 11. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "E"14:4
608. 11. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"9:9
607. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Týnec n. L. "C"14:4
606. 11. 2014 17:45FK Kolín "E"SK Nová Ves "D"0:18
609. 11. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek "D"5:13
710. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "D"Viktoria Radim "C"10:8
718. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Plaňany16:2
odloženo
716. 11. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"FK Kolín "E"14:4
714. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"10:8
710. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"Stolní tenis Kolín "D"3:15
713. 11. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"6:12
819. 11. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"5:13
822. 11. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velim "B"7:11
819. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velký Osek "E"14:4
820. 11. 2014 17:45FK Kolín "E"TTC Dobřichovská Pivnice "B"5:13
823. 11. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Týnec n. L. "C"4:14
821. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"SK Nová Ves "D"13:5
925. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "D"Viktoria Radim "C"9:9
930. 11. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Velký Osek "D"9:9
928. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Plaňany9:9
924. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"FK Kolín "E"14:4
901. 12. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"4:14
odloženo
926. 11. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Stolní tenis Kolín "D"14:4
1003. 12. 2014 18:30Viktoria Radim "C"Stolní tenis Kolín "D"16:2
1003. 12. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"9:9
1004. 12. 2014 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Velim "B"1:17
1007. 12. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek "E"12:6
1005. 12. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"16:2
1007. 12. 2014 16:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Týnec n. L. "C"11:7
odloženo
1114. 12. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"Viktoria Radim "C"5:13
1112. 12. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"SK Nová Ves "D"1:17
1108. 12. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Velký Osek "D"7:11
1119. 12. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Plaňany10:8
odloženo
1110. 12. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"FK Kolín "E"18:0
1113. 12. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"0:18
1214. 01. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"12:6
1217. 01. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"FK Kolín "E"11:7
1218. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Plaňany16:2
1215. 01. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Velký Osek "D"6:12
1212. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"SK Nová Ves "D"2:16
1212. 01. 2015 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Týnec n. L. "C"0:18
1323. 01. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"Viktoria Radim "C"5:13
1325. 01. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Velký Osek "E"13:5
1330. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Velim "B"11:7
odloženo
1323. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"8:10
1325. 01. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyStolní tenis Kolín "D"13:5
1322. 01. 2015 17:45FK Kolín "E"TTC Dobřichovská Pivnice "A"0:18
1428. 01. 2015 18:30Viktoria Radim "C"FK Kolín "E"18:0
1430. 01. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Plaňany15:3
1431. 01. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "D"7:11
1428. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"SK Nová Ves "D"11:7
1429. 01. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Týnec n. L. "C"9:9
1426. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TTC Dobřichovská Pivnice "B"5:13
1505. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"Viktoria Radim "C"3:15
1509. 01. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velim "B"3:15
1511. 01. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"4:14
1509. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "D"Stolní tenis Kolín "D"14:4
1509. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"12:6
1511. 01. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyFK Kolín "E"18:0
1611. 02. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Plaňany15:3
1612. 02. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Velký Osek "D"2:16
1613. 02. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"SK Nová Ves "D"7:11
1612. 02. 2015 17:00Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Týnec n. L. "C"1:17
1618. 02. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TTC Dobřichovská Pivnice "B"16:2
1612. 02. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Velký Osek "E"9:9
1719. 02. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"Viktoria Radim "C"9:9
1716. 02. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Starý Kolín "B"4:14
1710. 03. 2015 18:30TTC Dobřichovská Pivnice "B"Stolní tenis Kolín "D"6:12
odloženo
1701. 03. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"10:8
odloženo
1720. 02. 2015 18:30SK Nová Ves "D"FK Kolín "E"14:4
1720. 02. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Plaňany13:5
1825. 02. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velký Osek "D"8:10
1801. 03. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanySK Nová Ves "D"3:15
1826. 02. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Týnec n. L. "C"4:14
1827. 02. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TTC Dobřichovská Pivnice "B"10:8
1828. 02. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "E"10:8
1825. 02. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velim "B"17:1
1904. 03. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Viktoria Radim "C"12:6
1905. 03. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"Stolní tenis Kolín "D"10:8
1909. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TTC Dobřichovská Pivnice "A"5:13
odloženo
1906. 03. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"FK Kolín "E"13:5
1908. 03. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Plaňany14:4
1906. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Velký Osek "D"9:9
2011. 03. 2015 18:30Viktoria Radim "C"SK Nová Ves "D"11:7
2013. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Týnec n. L. "C"11:7
2015. 03. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyTTC Dobřichovská Pivnice "B"13:5
2012. 03. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Velký Osek "E"3:15
2018. 03. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velim "B"9:9
odloženo
2011. 03. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"3:15
2121. 03. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"Viktoria Radim "C"3:15
2125. 03. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"14:4
odloženo
2119. 03. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"FK Kolín "E"15:3
2116. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Plaňany4:14
2120. 03. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velký Osek "D"5:13
2122. 03. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"SK Nová Ves "D"3:15
2225. 03. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Týnec n. L. "C"14:4
2227. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"18:0
2227. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Velký Osek "E"17:1
2229. 03. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velim "B"7:11
2226. 03. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Starý Kolín "B"5:13
2202. 04. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Stolní tenis Kolín "D"11:7
odloženo
Reggionální přebor - PLAY OFF
111. 04. 2015 00:00Stolní tenis Kolín "A"SK Nová Ves "A"9:3
111. 04. 2015 09:00TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "B"8:9
211. 04. 2015 12:30TJ Sokol Starý Kolín "A"SK Nová Ves "A"9:2
211. 04. 2015 12:30TJ Sokol Velký Osek "B"Stolní tenis Kolín "A"7:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS