Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
104. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice ATTC Koberce Brázda Vrchlabí C16:2
103. 10. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Rudník A7:11
102. 10. 2014 00:00TJ Baník Žacléř ATJ Baník Žacléř B11:7
105. 10. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Tatran Hostinné D10:8
103. 10. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Lánov A13:5
212. 10. 2014 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Lánov A9:9
210. 10. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Dvůr Králové nad Labem C14:4
212. 10. 2014 09:00TJ Baník Žacléř BTJ Trutnov - Poříčí B8:10
210. 10. 2014 18:00TJ Rudník ATJ Baník Žacléř A1:17
226. 09. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Jiskra Bernartice B11:7
317. 10. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice BTTC Koberce Brázda Vrchlabí C9:9
319. 10. 2014 09:00TJ Baník Žacléř ATJ Jiskra Bernartice A10:8
319. 10. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Rudník A12:6
317. 10. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Baník Žacléř B14:4
318. 10. 2014 09:00TJ Lánov ATJ Tatran Hostinné D10:8
426. 10. 2014 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Tatran Hostinné D7:11
426. 10. 2014 09:00TJ Baník Žacléř BTJ Lánov A7:11
424. 10. 2014 18:00TJ Rudník ATJ Dvůr Králové nad Labem C4:14
425. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Trutnov - Poříčí B13:5
424. 10. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Baník Žacléř A10:8
506. 11. 2014 18:00TJ Baník Žacléř ATTC Koberce Brázda Vrchlabí C13:5
509. 11. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Jiskra Bernartice B14:4
507. 11. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Jiskra Bernartice A9:9
508. 11. 2014 09:00TJ Lánov ATJ Rudník A12:6
507. 11. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Baník Žacléř B11:7
616. 11. 2014 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Baník Žacléř B12:6
614. 11. 2014 18:00TJ Rudník ATJ Tatran Hostinné D8:10
606. 11. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Lánov A17:1
614. 11. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Dvůr Králové nad Labem C13:5
616. 11. 2014 09:00TJ Baník Žacléř ATJ Trutnov - Poříčí B12:6
730. 11. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTTC Koberce Brázda Vrchlabí C11:7
728. 11. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Baník Žacléř A10:8
729. 11. 2014 09:00TJ Lánov ATJ Jiskra Bernartice B13:5
728. 11. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Jiskra Bernartice A8:10
730. 11. 2014 09:00TJ Baník Žacléř BTJ Rudník A14:4
807. 12. 2014 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Rudník A13:5
804. 12. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Baník Žacléř B14:4
805. 12. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Tatran Hostinné D8:10
807. 12. 2014 09:00TJ Baník Žacléř ATJ Lánov A10:8
807. 12. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Dvůr Králové nad Labem C6:12
912. 12. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTTC Koberce Brázda Vrchlabí C10:8
913. 12. 2014 09:00TJ Lánov ATJ Trutnov - Poříčí B18:0wo
908. 12. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Baník Žacléř A10:8
911. 12. 2014 17:00TJ Baník Žacléř BTJ Jiskra Bernartice B9:9
912. 12. 2014 18:00TJ Rudník ATJ Jiskra Bernartice A1:17
1011. 01. 2015 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Jiskra Bernartice A7:11
1009. 01. 2015 18:00TJ Rudník ATJ Jiskra Bernartice B13:5
1002. 10. 2014 00:00TJ Baník Žacléř BTJ Baník Žacléř A10:8
1009. 01. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Trutnov - Poříčí B11:7
1010. 01. 2015 09:00TJ Lánov ATJ Dvůr Králové nad Labem C10:8
1124. 01. 2015 09:00TJ Lánov ATTC Koberce Brázda Vrchlabí C10:8
1123. 01. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Tatran Hostinné D9:9
1125. 01. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Baník Žacléř B11:7
1123. 01. 2015 18:00TJ Baník Žacléř ATJ Rudník A10:8
1130. 09. 2014 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Jiskra Bernartice A7:11
1201. 02. 2015 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Jiskra Bernartice B12:6
1231. 01. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Baník Žacléř A13:5
1230. 01. 2015 18:00TJ Rudník ATJ Trutnov - Poříčí B9:9
1201. 02. 2015 09:00TJ Baník Žacléř BTJ Dvůr Králové nad Labem C9:9
1230. 01. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Lánov A11:7
1313. 02. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné DTTC Koberce Brázda Vrchlabí C11:7
1314. 02. 2015 09:00TJ Lánov ATJ Baník Žacléř B8:10
1306. 02. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Rudník A11:7
1315. 02. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Jiskra Bernartice A12:6
1315. 02. 2015 09:00TJ Baník Žacléř ATJ Jiskra Bernartice B13:5
1422. 02. 2015 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Baník Žacléř A7:11
1420. 02. 2015 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Trutnov - Poříčí B12:6
1421. 02. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Dvůr Králové nad Labem C14:4
1420. 02. 2015 18:00TJ Rudník ATJ Lánov A12:6
1422. 02. 2015 09:00TJ Baník Žacléř BTJ Tatran Hostinné D3:15
1501. 03. 2015 09:00TJ Baník Žacléř BTTC Koberce Brázda Vrchlabí C6:12
1527. 02. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Rudník A10:8
1517. 02. 2015 18:00TJ Lánov ATJ Jiskra Bernartice A3:15
1527. 02. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Jiskra Bernartice B9:9
1501. 03. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Baník Žacléř A11:7
1615. 03. 2015 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Trutnov - Poříčí B10:8
1615. 03. 2015 09:00TJ Baník Žacléř ATJ Dvůr Králové nad Labem C14:4
1613. 03. 2015 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Lánov A14:4
1614. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Tatran Hostinné D11:7
1613. 03. 2015 18:00TJ Rudník ATJ Baník Žacléř B9:9
1720. 03. 2015 18:00TJ Rudník ATTC Koberce Brázda Vrchlabí C8:10
1719. 03. 2015 18:00TJ Baník Žacléř BTJ Jiskra Bernartice A4:14
1719. 03. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné DTJ Jiskra Bernartice B9:9
1721. 03. 2015 09:00TJ Lánov ATJ Baník Žacléř A9:9
1720. 03. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem CTJ Trutnov - Poříčí B10:8
1829. 03. 2015 09:00TTC Koberce Brázda Vrchlabí CTJ Dvůr Králové nad Labem C15:3
1829. 03. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Lánov A8:10
1826. 03. 2015 18:00TJ Baník Žacléř ATJ Tatran Hostinné D9:9
1827. 03. 2015 18:00TJ Jiskra Bernartice BTJ Baník Žacléř B13:5
1826. 03. 2015 18:00TJ Jiskra Bernartice ATJ Rudník A16:2
Regionální přebor 2.třídy
105. 10. 2014 09:00TJ Rudník BTJ Dvůr Králové nad Labem D7:11
103. 10. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné ETJ Sokol Velké Svatoňovice A10:8
103. 10. 2014 18:00TJ Trutnov - Poříčí CSPST Trutnov A15:3
103. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BSK Janské Lázně B4:14
103. 10. 2014 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Lokomotiva Trutnov A8:10
210. 10. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Lokomotiva Trutnov A8:10
212. 10. 2014 09:00SK Janské Lázně BTJ Sparta Úpice C6:12
208. 10. 2014 18:30SPST Trutnov ATJ Sokol Velké Svatoňovice B11:7
210. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Trutnov - Poříčí C7:11
212. 10. 2014 09:00TJ Rudník BTJ Tatran Hostinné E4:14
317. 10. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné ETJ Dvůr Králové nad Labem D15:3
317. 10. 2014 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Rudník B12:6
302. 10. 2014 00:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Sokol Velké Svatoňovice A10:8
317. 10. 2014 18:00TJ Sparta Úpice CSPST Trutnov A17:1
317. 10. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ASK Janské Lázně B15:3
424. 10. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DSK Janské Lázně B6:12
425. 10. 2014 09:00SPST Trutnov ATJ Lokomotiva Trutnov A4:14
424. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Sparta Úpice C10:8
426. 10. 2014 09:00TJ Rudník BTJ Sokol Velké Svatoňovice B3:15
424. 10. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné ETJ Trutnov - Poříčí C14:4
507. 11. 2014 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Dvůr Králové nad Labem D16:2
507. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Tatran Hostinné E2:16
507. 11. 2014 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Rudník B14:4
507. 11. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Sokol Velké Svatoňovice A12:6
509. 11. 2014 09:00SK Janské Lázně BSPST Trutnov A14:4
614. 11. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DSPST Trutnov A7:11
614. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ASK Janské Lázně B11:7
616. 11. 2014 09:00TJ Rudník BTJ Lokomotiva Trutnov A4:14
614. 11. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné ETJ Sparta Úpice C9:9
614. 11. 2014 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Sokol Velké Svatoňovice B12:6
728. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Dvůr Králové nad Labem D4:14
728. 11. 2014 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Trutnov - Poříčí C8:10
728. 11. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Tatran Hostinné E11:7
730. 11. 2014 09:00SK Janské Lázně BTJ Rudník B16:2
729. 11. 2014 09:00SPST Trutnov ATJ Sokol Velké Svatoňovice A6:12
802. 12. 2014 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Sokol Velké Svatoňovice A7:11
807. 12. 2014 09:00TJ Rudník BSPST Trutnov A5:13
805. 12. 2014 18:00TJ Tatran Hostinné ESK Janské Lázně B5:13
805. 12. 2014 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Lokomotiva Trutnov A9:9
805. 12. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Sparta Úpice C5:13
921. 11. 2014 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Dvůr Králové nad Labem D16:2
912. 12. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Sokol Velké Svatoňovice B15:3
914. 12. 2014 09:00SK Janské Lázně BTJ Trutnov - Poříčí C11:7
910. 12. 2014 18:00SPST Trutnov ATJ Tatran Hostinné E6:12
910. 12. 2014 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Rudník B15:3
1009. 01. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Rudník B10:8
1009. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Tatran Hostinné E8:10
1007. 01. 2015 18:00SPST Trutnov ATJ Trutnov - Poříčí C7:11
1011. 01. 2015 09:00SK Janské Lázně BTJ Sokol Velké Svatoňovice B17:1
1009. 01. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Sparta Úpice C14:4
1123. 01. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Dvůr Králové nad Labem D16:2
1123. 01. 2015 18:00TJ Sparta Úpice CSK Janské Lázně B7:11
1123. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BSPST Trutnov A12:6
1123. 01. 2015 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Sokol Velké Svatoňovice A12:6
1123. 01. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné ETJ Rudník B14:4
1230. 01. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Tatran Hostinné E4:14
1201. 02. 2015 09:00TJ Rudník BTJ Trutnov - Poříčí C8:10
1226. 09. 2014 17:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Sokol Velké Svatoňovice B10:8
1231. 01. 2015 09:00SPST Trutnov ATJ Sparta Úpice C9:9
1201. 02. 2015 09:00SK Janské Lázně BTJ Lokomotiva Trutnov A10:8
1315. 02. 2015 09:00SK Janské Lázně BTJ Dvůr Králové nad Labem D11:7
1313. 02. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ASPST Trutnov A14:4
1313. 02. 2015 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Sokol Velké Svatoňovice A9:9
1304. 02. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Rudník B14:4
1313. 02. 2015 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Tatran Hostinné E16:2
1420. 02. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Trutnov - Poříčí C6:12
1420. 02. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné ETJ Sokol Velké Svatoňovice B12:6
1422. 02. 2015 09:00TJ Rudník BTJ Sparta Úpice C6:12
1406. 02. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Lokomotiva Trutnov A5:13
1421. 02. 2015 09:00SPST Trutnov ASK Janské Lázně B8:10
1528. 02. 2015 09:00SPST Trutnov ATJ Dvůr Králové nad Labem D13:5
1527. 02. 2015 18:00SK Janské Lázně BTJ Sokol Velké Svatoňovice A10:8
1527. 02. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Rudník B17:1
1527. 02. 2015 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Tatran Hostinné E16:2
1527. 02. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Trutnov - Poříčí C5:13
1613. 03. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Sokol Velké Svatoňovice B11:7
1613. 03. 2015 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Sparta Úpice C10:8
1602. 02. 2015 18:30TJ Tatran Hostinné ETJ Lokomotiva Trutnov A4:14
1615. 03. 2015 09:00TJ Rudník BSK Janské Lázně B2:16
1613. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ASPST Trutnov A17:1
1720. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Dvůr Králové nad Labem D17:1
1718. 03. 2015 18:00SPST Trutnov ATJ Rudník B14:4
1722. 03. 2015 09:00SK Janské Lázně BTJ Tatran Hostinné E14:4
1720. 03. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Trutnov - Poříčí C16:2
1720. 03. 2015 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Sokol Velké Svatoňovice B12:6
1827. 03. 2015 18:00TJ Dvůr Králové nad Labem DTJ Sparta Úpice C2:16
1827. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice BTJ Lokomotiva Trutnov A4:14
1827. 03. 2015 18:00TJ Trutnov - Poříčí CSK Janské Lázně B2:16
1827. 03. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné ESPST Trutnov A15:3
1825. 03. 2015 18:00
herna Velké Svatoňovice
TJ Rudník BTJ Sokol Velké Svatoňovice A0:18
Regionální přebor 3.třídy
102. 10. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Tatran Hostinné G3:15
104. 10. 2014 09:00SK Janské Lázně DTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C6:12
104. 10. 2014 09:00SPST Trutnov BTJ Baník Žacléř C9:9
105. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Trutnov - Poříčí D11:7
103. 10. 2014 18:00SK Janské Lázně CTJ Sokol Velké Svatoňovice C13:5
104. 10. 2014 09:00TJ Lánov BTJ Tatran Hostinné F9:9
202. 10. 2014 00:00TJ Tatran Hostinné GTJ Tatran Hostinné F10:8
211. 10. 2014 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Lánov B12:6
212. 10. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí DSK Janské Lázně C0:18
211. 10. 2014 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Jiskra Bernartice C12:6
212. 10. 2014 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CSPST Trutnov B5:13
210. 10. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BSK Janské Lázně D12:6
318. 10. 2014 09:00SK Janské Lázně DTJ Tatran Hostinné G11:7
318. 10. 2014 09:00SPST Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B18:0
319. 10. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C8:10
317. 10. 2014 18:00SK Janské Lázně CTJ Baník Žacléř C13:5
318. 10. 2014 09:00TJ Lánov BTJ Trutnov - Poříčí D16:2
319. 10. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Sokol Velké Svatoňovice C6:12
426. 10. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Sokol Velké Svatoňovice C1:17
426. 10. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Tatran Hostinné F9:9
425. 10. 2014 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Lánov B6:12
426. 10. 2014 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CSK Janské Lázně C3:15
424. 10. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Jiskra Bernartice C2:16
425. 10. 2014 09:00SK Janské Lázně DSPST Trutnov B10:8
508. 11. 2014 09:00SPST Trutnov BTJ Tatran Hostinné G11:7
509. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice CSK Janské Lázně D10:8
507. 11. 2014 18:00SK Janské Lázně CTJ Lokomotiva Trutnov B17:1
508. 11. 2014 09:00TJ Lánov BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C13:5
509. 11. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Baník Žacléř C7:11
508. 11. 2014 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Trutnov - Poříčí D16:2
616. 11. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Trutnov - Poříčí D10:8
615. 11. 2014 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Sokol Velké Svatoňovice C11:7
616. 11. 2014 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Tatran Hostinné F13:5
614. 11. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lánov B0:18
626. 09. 2014 17:30SK Janské Lázně DSK Janské Lázně C5:13
615. 11. 2014 09:00SPST Trutnov BTJ Jiskra Bernartice C11:7
730. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Tatran Hostinné G4:14
728. 11. 2014 18:00SK Janské Lázně CSPST Trutnov B16:2
729. 11. 2014 09:00TJ Lánov BSK Janské Lázně D13:5
730. 11. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Lokomotiva Trutnov B6:12
729. 11. 2014 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C15:3
729. 11. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Baník Žacléř C4:14
807. 12. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Baník Žacléř C9:9
807. 12. 2014 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Trutnov - Poříčí D8:10
805. 12. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Sokol Velké Svatoňovice C4:14
806. 12. 2014 09:00SK Janské Lázně DTJ Tatran Hostinné F13:5
806. 12. 2014 09:00SPST Trutnov BTJ Lánov B5:13
807. 12. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice CSK Janské Lázně C3:15
912. 12. 2014 18:00SK Janské Lázně CTJ Tatran Hostinné G15:3
911. 12. 2014 18:00TJ Lánov BTJ Jiskra Bernartice C12:6
913. 12. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné FSPST Trutnov B4:14
913. 12. 2014 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CSK Janské Lázně D10:8
914. 12. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Lokomotiva Trutnov B13:5
913. 12. 2014 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C16:2
1001. 11. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C14:4
1031. 10. 2014 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Baník Žacléř C5:13
1001. 11. 2014 09:00SK Janské Lázně DTJ Trutnov - Poříčí D10:8
1001. 11. 2014 09:00SPST Trutnov BTJ Sokol Velké Svatoňovice C10:8
1002. 11. 2014 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Tatran Hostinné F6:12
1031. 10. 2014 18:00SK Janské Lázně CTJ Lánov B16:2
1122. 11. 2014 09:00TJ Lánov BTJ Tatran Hostinné G13:5
1123. 11. 2014 09:00TJ Tatran Hostinné FSK Janské Lázně C3:15
1122. 11. 2014 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Jiskra Bernartice C15:3
1123. 11. 2014 09:00TJ Trutnov - Poříčí DSPST Trutnov B4:14
1118. 11. 2014 17:00TJ Baník Žacléř CSK Janské Lázně D14:4
1123. 11. 2014 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Lokomotiva Trutnov B7:11
1211. 01. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Lokomotiva Trutnov B4:14
1211. 01. 2015 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CSK Janské Lázně D11:7
1210. 01. 2015 09:00TJ Baník Žacléř CSPST Trutnov B11:7
1211. 01. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Jiskra Bernartice C5:13
1210. 01. 2015 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CSK Janské Lázně C3:15
1211. 01. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Lánov B2:16
1302. 10. 2014 00:00TJ Tatran Hostinné FTJ Tatran Hostinné G5:13
1324. 01. 2015 09:00TJ Lánov BTJ Sokol Velké Svatoňovice C12:6
1323. 01. 2015 18:00SK Janské Lázně CTJ Trutnov - Poříčí D18:0
1325. 01. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Baník Žacléř C7:11
1324. 01. 2015 09:00SPST Trutnov BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C14:4
1324. 01. 2015 09:00SK Janské Lázně DTJ Lokomotiva Trutnov B7:11
1401. 02. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné GSK Janské Lázně D9:9
1430. 01. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BSPST Trutnov B1:17
1401. 02. 2015 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Jiskra Bernartice C7:11
1431. 01. 2015 09:00TJ Baník Žacléř CSK Janské Lázně C9:9
1401. 02. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Lánov B1:17
1431. 01. 2015 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Tatran Hostinné F15:3
1514. 02. 2015 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Tatran Hostinné G14:4
1515. 02. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Trutnov - Poříčí D4:14
1514. 02. 2015 09:00TJ Lánov BTJ Baník Žacléř C12:6
1513. 02. 2015 18:00SK Janské Lázně CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C17:1
1506. 02. 2015 18:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Lokomotiva Trutnov B14:4
1507. 02. 2015 09:00SPST Trutnov BSK Janské Lázně D12:6
1620. 02. 2015 18:00TJ Tatran Hostinné GSPST Trutnov B11:7
1621. 02. 2015 09:00SK Janské Lázně DTJ Jiskra Bernartice C8:10
1620. 02. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BSK Janské Lázně C0:18
1622. 02. 2015 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Lánov B4:14
1621. 02. 2015 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Tatran Hostinné F14:4
1622. 02. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Sokol Velké Svatoňovice C4:14
1701. 03. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Tatran Hostinné G8:10
1728. 02. 2015 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Baník Žacléř C9:9
1701. 03. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C6:12
1728. 02. 2015 09:00TJ Lánov BTJ Lokomotiva Trutnov B17:1
1728. 09. 2014 18:00SK Janské Lázně CSK Janské Lázně D11:7
1701. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice CSPST Trutnov B13:5
1815. 03. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Jiskra Bernartice C14:4
1814. 03. 2015 09:00SPST Trutnov BSK Janské Lázně C7:11
1815. 03. 2015 09:00SK Janské Lázně DTJ Lánov B4:14
1813. 03. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Tatran Hostinné F5:13
1815. 03. 2015 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Sokol Velké Svatoňovice C4:14
1814. 03. 2015 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Trutnov - Poříčí D13:5
1921. 03. 2015 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Tatran Hostinné G14:4
1922. 03. 2015 09:00TJ Trutnov - Poříčí DTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C9:9
1921. 03. 2015 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CTJ Lokomotiva Trutnov B8:10
1922. 03. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné FSK Janské Lázně D6:12
1921. 03. 2015 09:00TJ Lánov BSPST Trutnov B13:5
1913. 03. 2015 18:00SK Janské Lázně CTJ Jiskra Bernartice C15:3
2029. 03. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné GSK Janské Lázně C10:8
2029. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Lánov B10:8
2027. 03. 2015 18:00SPST Trutnov BTJ Tatran Hostinné F13:5
2028. 03. 2015 09:00SK Janské Lázně DTJ Sokol Velké Svatoňovice C6:12
2027. 03. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Trutnov - Poříčí D8:10
2029. 03. 2015 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Baník Žacléř C3:15
2118. 01. 2015 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CTJ Tatran Hostinné G11:7
2117. 01. 2015 09:00TJ Baník Žacléř CTJ Lokomotiva Trutnov B18:0
2117. 01. 2015 10:00TJ Trutnov - Poříčí DSK Janské Lázně D6:12
2117. 01. 2015 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice CSPST Trutnov B8:10
2118. 01. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné FTJ Jiskra Bernartice C4:14
2117. 01. 2015 09:00TJ Lánov BSK Janské Lázně C6:12
2207. 03. 2015 09:00TJ Tatran Hostinné GTJ Lánov B5:13
2206. 03. 2015 18:00SK Janské Lázně CTJ Tatran Hostinné F16:2
2208. 03. 2015 09:00TJ Jiskra Bernartice CTJ Sokol Velké Svatoňovice C10:8
2207. 03. 2015 09:00SPST Trutnov BTJ Trutnov - Poříčí D15:3
2207. 03. 2015 09:00SK Janské Lázně DTJ Baník Žacléř C7:11
2206. 03. 2015 18:00TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C3:15
Regionální přebor žactva
102. 11. 2014 09:00
herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Sparta Úpice2:5
102. 11. 2014 09:00
herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ RudníkSK Janské Lázně1:6
102. 11. 2014 09:00
herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Trutnov - Poříčí A0:7
202. 11. 2014 11:00
herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sparta ÚpiceTJ Trutnov - Poříčí A4:3
202. 11. 2014 11:00
herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
SK Janské LázněTJ Lokomotiva Trutnov A4:3
202. 11. 2014 11:00
herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Rudník6:1
321. 12. 2014 09:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ RudníkTJ Sparta Úpice2:5
321. 12. 2014 09:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Sokol Velké Svatoňovice A4:3
321. 12. 2014 09:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Trutnov - Poříčí ASK Janské Lázně4:3
421. 12. 2014 11:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sparta ÚpiceSK Janské Lázně3:4
421. 12. 2014 11:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Trutnov - Poříčí A2:5
421. 12. 2014 11:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ RudníkTJ Lokomotiva Trutnov A0:7
518. 01. 2015 09:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Sparta Úpice2:5
518. 01. 2015 09:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Trutnov - Poříčí ATJ Rudník5:2
518. 01. 2015 09:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
SK Janské LázněTJ Sokol Velké Svatoňovice A3:4
618. 01. 2015 11:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sparta ÚpiceTJ Sokol Velké Svatoňovice A5:2
618. 01. 2015 11:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
SK Janské LázněTJ Rudník5:2
618. 01. 2015 11:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Trutnov - Poříčí ATJ Lokomotiva Trutnov A4:3
708. 02. 2015 09:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Trutnov - Poříčí ATJ Sparta Úpice5:2
708. 02. 2015 09:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Lokomotiva Trutnov ASK Janské Lázně5:2
708. 02. 2015 09:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ RudníkTJ Sokol Velké Svatoňovice A6:1
808. 02. 2015 11:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sparta ÚpiceTJ Rudník5:2
808. 02. 2015 11:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sokol Velké Svatoňovice ATJ Lokomotiva Trutnov A0:7
808. 02. 2015 11:00
herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
SK Janské LázněTJ Trutnov - Poříčí A4:3
908. 03. 2015 09:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
SK Janské LázněTJ Sparta Úpice3:4
908. 03. 2015 09:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Trutnov - Poříčí ATJ Sokol Velké Svatoňovice A7:0
908. 03. 2015 09:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Lokomotiva Trutnov ATJ Rudník7:0
1008. 03. 2015 11:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sparta ÚpiceTJ Lokomotiva Trutnov A4:3
1008. 03. 2015 11:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ RudníkTJ Trutnov - Poříčí A0:7
1008. 03. 2015 11:00
herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
TJ Sokol Velké Svatoňovice ASK Janské Lázně3:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS