Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
117. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Sokol Němčice A10:1
117. 10. 2015 09:00TJ Svitavy BTJ Slovan Moravská Třebová B1:10
117. 10. 2015 09:00TJ Sokol Korouhev ATJ Sokol Borová D10:2
117. 10. 2015 09:00TJ Spartak Polička ATJ Spartak Polička B10:2
117. 10. 2015 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Sokol Morašice A10:3
117. 10. 2015 09:00SK Linhartice ASK Linhartice B10:2
231. 10. 2015 09:00TJ Svitavy BTJ Slovan Moravská Třebová C10:2
231. 10. 2015 09:00SK Linhartice ATJ Sokol Borová D9:9
231. 10. 2015 09:00SK Linhartice BTJ Sokol Korouhev A2:10
231. 10. 2015 09:00TJ Spartak Polička ATJ Vidlatá Seč B10:0
231. 10. 2015 09:00TJ Spartak Polička BTJ Sokol Morašice A10:5
331. 10. 2015 12:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová C10:4
331. 10. 2015 12:00SK Linhartice BTJ Sokol Borová D3:10
331. 10. 2015 12:00SK Linhartice ATJ Sokol Korouhev A10:6
331. 10. 2015 12:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Morašice A10:0
331. 10. 2015 12:00TJ Spartak Polička BTJ Vidlatá Seč B1:10
414. 11. 2015 09:00SK Linhartice ATJ Spartak Polička A1:10
414. 11. 2015 09:00SK Linhartice BTJ Spartak Polička B2:10
414. 11. 2015 09:00TJ Sokol Borová DTJ Slovan Moravská Třebová C9:9
414. 11. 2015 09:00TJ Svitavy BTJ Jiskra Litomyšl C6:10
417. 11. 2015 14:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Němčice A10:1
514. 11. 2015 12:00SK Linhartice ATJ Spartak Polička B8:10
514. 11. 2015 12:00SK Linhartice BTJ Spartak Polička A0:10
514. 11. 2015 12:00TJ Sokol Korouhev ATJ Slovan Moravská Třebová C10:3
514. 11. 2015 12:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Jiskra Litomyšl C7:10
517. 11. 2015 14:00TJ Svitavy BTJ Sokol Němčice A10:0
628. 11. 2015 09:00TJ Sokol Borová DTJ Jiskra Litomyšl C3:10
628. 11. 2015 09:00TJ Sokol Korouhev ATJ Sokol Němčice A10:4
628. 11. 2015 09:00TJ Spartak Polička ATJ Slovan Moravská Třebová C10:0
628. 11. 2015 09:00TJ Vidlatá Seč BSK Linhartice A10:2
628. 11. 2015 09:00TJ Sokol Morašice ASK Linhartice B10:0
728. 11. 2015 12:00TJ Sokol Borová DTJ Sokol Němčice A10:3
728. 11. 2015 12:00TJ Sokol Korouhev ATJ Jiskra Litomyšl C5:10
728. 11. 2015 12:00TJ Spartak Polička BTJ Slovan Moravská Třebová C9:9
728. 11. 2015 12:00TJ Vidlatá Seč BSK Linhartice B10:0
728. 11. 2015 12:00TJ Sokol Morašice ASK Linhartice A10:2
812. 12. 2015 08:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Vidlatá Seč B3:10
812. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Spartak Polička A10:6
812. 12. 2015 09:00TJ Sokol Němčice ATJ Spartak Polička B5:10
812. 12. 2015 10:00TJ Svitavy BTJ Sokol Borová D6:10
812. 12. 2015 10:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Korouhev A10:0
912. 12. 2015 12:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Sokol Morašice A6:10
912. 12. 2015 12:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Spartak Polička B10:0
912. 12. 2015 12:00TJ Sokol Němčice ATJ Spartak Polička A2:10
912. 12. 2015 14:00TJ Svitavy BTJ Sokol Korouhev A10:4
912. 12. 2015 14:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Borová D10:0
1019. 12. 2015 09:00TJ Svitavy BTJ Spartak Polička A1:10
1019. 12. 2015 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Spartak Polička B10:0
1019. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Vidlatá Seč B10:4
1019. 12. 2015 09:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Morašice A3:10
1019. 12. 2015 09:00TJ Slovan Moravská Třebová CSK Linhartice A9:9
1119. 12. 2015 12:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Spartak Polička A10:2
1119. 12. 2015 12:00TJ Svitavy BTJ Spartak Polička B10:6
1119. 12. 2015 12:00TJ Sokol Němčice ATJ Vidlatá Seč B0:10
1119. 12. 2015 12:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Sokol Morašice A10:1
1119. 12. 2015 12:00TJ Slovan Moravská Třebová CSK Linhartice B10:3
1209. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl CSK Linhartice A10:2
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Němčice ASK Linhartice B6:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Svitavy BTJ Vidlatá Seč B9:9
1209. 01. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Morašice A10:2
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Borová DTJ Spartak Polička A2:10
1216. 01. 2016 09:00TJ Sokol Korouhev ATJ Spartak Polička B6:10
1309. 01. 2016 12:00TJ Jiskra Litomyšl CSK Linhartice B10:2
1309. 01. 2016 12:00TJ Sokol Němčice ASK Linhartice A3:10
1309. 01. 2016 12:00TJ Svitavy BTJ Sokol Morašice A10:4
1309. 01. 2016 12:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Vidlatá Seč B10:2
1309. 01. 2016 12:00TJ Sokol Borová DTJ Spartak Polička B10:6
1316. 01. 2016 12:00TJ Sokol Korouhev ATJ Spartak Polička A4:10
1423. 01. 2016 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Sokol Borová D10:1
1423. 01. 2016 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Sokol Korouhev A3:10
1416. 01. 2016 09:00SK Linhartice ATJ Svitavy B9:9
1416. 01. 2016 09:00SK Linhartice BTJ Slovan Moravská Třebová B1:10
1416. 01. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Jiskra Litomyšl C2:10
1523. 01. 2016 12:00TJ Vidlatá Seč BTJ Sokol Korouhev A6:10
1523. 01. 2016 12:00TJ Sokol Morašice ATJ Sokol Borová D9:9
1516. 01. 2016 12:00SK Linhartice ATJ Slovan Moravská Třebová B3:10
1516. 01. 2016 12:00SK Linhartice BTJ Svitavy B5:10
1516. 01. 2016 12:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Sokol Němčice A10:2
1630. 01. 2016 09:00TJ Sokol Němčice ATJ Jiskra Litomyšl C0:10
1630. 01. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Svitavy B10:2
1630. 01. 2016 09:00TJ Sokol Borová DTJ Sokol Korouhev A5:10
1630. 01. 2016 09:00TJ Spartak Polička BTJ Spartak Polička A5:10
1630. 01. 2016 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Vidlatá Seč B3:10
1630. 01. 2016 09:00SK Linhartice BSK Linhartice A1:10
1707. 02. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Svitavy B6:10
1707. 02. 2016 09:00TJ Sokol Borová DSK Linhartice A10:8
1707. 02. 2016 09:00TJ Sokol Korouhev ASK Linhartice B10:2
1707. 02. 2016 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Spartak Polička A9:9
1707. 02. 2016 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Spartak Polička B3:10
1807. 02. 2016 12:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Slovan Moravská Třebová B3:10
1807. 02. 2016 12:00TJ Sokol Borová DSK Linhartice B10:2
1807. 02. 2016 12:00TJ Sokol Korouhev ASK Linhartice A10:2
1807. 02. 2016 12:00TJ Sokol Morašice ATJ Spartak Polička A2:10
1807. 02. 2016 12:00TJ Vidlatá Seč BTJ Spartak Polička B10:2
1913. 02. 2016 09:00TJ Spartak Polička ASK Linhartice A10:2
1913. 02. 2016 09:00TJ Spartak Polička BSK Linhartice B10:2
1913. 02. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Sokol Borová D10:8
1913. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Svitavy B10:2
1913. 02. 2016 09:00TJ Sokol Němčice ATJ Slovan Moravská Třebová B0:10
2013. 02. 2016 12:00TJ Spartak Polička BSK Linhartice A10:8
2013. 02. 2016 12:00TJ Spartak Polička ASK Linhartice B10:0
2013. 02. 2016 12:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Sokol Korouhev A6:10
2013. 02. 2016 12:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Slovan Moravská Třebová B4:10
2013. 02. 2016 12:00TJ Sokol Němčice ATJ Svitavy B8:10
2121. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Sokol Borová D10:8
2121. 02. 2016 09:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Korouhev A4:10
2121. 02. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Spartak Polička A2:10
2121. 02. 2016 09:00SK Linhartice ATJ Vidlatá Seč B1:10
2121. 02. 2016 09:00SK Linhartice BTJ Sokol Morašice A9:9
2221. 02. 2016 12:00TJ Sokol Němčice ATJ Sokol Borová D7:10
2221. 02. 2016 12:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Sokol Korouhev A10:6
2221. 02. 2016 12:00TJ Slovan Moravská Třebová CTJ Spartak Polička B9:9
2221. 02. 2016 12:00SK Linhartice BTJ Vidlatá Seč B1:10
2221. 02. 2016 12:00SK Linhartice ATJ Sokol Morašice A9:9
2327. 02. 2016 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Slovan Moravská Třebová C10:3
2327. 02. 2016 09:00TJ Spartak Polička ATJ Jiskra Litomyšl C9:9
2327. 02. 2016 09:00TJ Spartak Polička BTJ Sokol Němčice A10:3
2314. 02. 2016 09:00TJ Sokol Borová DTJ Svitavy B7:10
2314. 02. 2016 09:00TJ Sokol Korouhev ATJ Slovan Moravská Třebová B2:10
2427. 02. 2016 12:00TJ Sokol Morašice ATJ Slovan Moravská Třebová C10:4
2427. 02. 2016 12:00TJ Spartak Polička BTJ Jiskra Litomyšl C9:9
2427. 02. 2016 12:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Němčice A10:1
2414. 02. 2016 12:00TJ Sokol Korouhev ATJ Svitavy B10:4
2414. 02. 2016 12:00TJ Sokol Borová DTJ Slovan Moravská Třebová B2:10
2512. 03. 2016 09:00TJ Spartak Polička ATJ Svitavy B10:1
2512. 03. 2016 09:00TJ Spartak Polička BTJ Slovan Moravská Třebová B0:10
2512. 03. 2016 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Jiskra Litomyšl C10:8
2512. 03. 2016 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Sokol Němčice A10:6
2512. 03. 2016 09:00SK Linhartice ATJ Slovan Moravská Třebová C10:4
2612. 03. 2016 12:00TJ Spartak Polička ATJ Slovan Moravská Třebová B1:10
2612. 03. 2016 12:00TJ Spartak Polička BTJ Svitavy B10:4
2612. 03. 2016 12:00TJ Vidlatá Seč BTJ Sokol Němčice A10:2
2612. 03. 2016 12:00TJ Sokol Morašice ATJ Jiskra Litomyšl C9:9
2612. 03. 2016 12:00SK Linhartice BTJ Slovan Moravská Třebová C2:10
2719. 03. 2016 09:00SK Linhartice ATJ Jiskra Litomyšl C7:10
2719. 03. 2016 09:00SK Linhartice BTJ Sokol Němčice A2:10
2702. 04. 2016 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Svitavy B10:3
2702. 04. 2016 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Slovan Moravská Třebová B9:9
2719. 03. 2016 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Borová D10:3
2719. 03. 2016 09:00TJ Spartak Polička BTJ Sokol Korouhev A10:2
2819. 03. 2016 12:00SK Linhartice BTJ Jiskra Litomyšl C0:10
2819. 03. 2016 12:00SK Linhartice ATJ Sokol Němčice A10:4
2802. 04. 2016 12:00TJ Sokol Morašice ATJ Svitavy B10:5
2802. 04. 2016 12:00TJ Vidlatá Seč BTJ Slovan Moravská Třebová B9:9
2819. 03. 2016 12:00TJ Spartak Polička BTJ Sokol Borová D9:9
2819. 03. 2016 12:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Korouhev A10:3
2926. 03. 2016 09:00TJ Sokol Borová DTJ Vidlatá Seč B10:5
2926. 03. 2016 09:00TJ Sokol Korouhev ATJ Sokol Morašice A10:4
2926. 03. 2016 09:00TJ Svitavy BSK Linhartice A10:5
2926. 03. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BSK Linhartice B10:3
2926. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Slovan Moravská Třebová C9:9
3026. 03. 2016 12:00TJ Sokol Korouhev ATJ Vidlatá Seč B10:0
3026. 03. 2016 12:00TJ Sokol Borová DTJ Sokol Morašice A6:10
3026. 03. 2016 12:00TJ Slovan Moravská Třebová BSK Linhartice A10:2
3026. 03. 2016 12:00TJ Svitavy BSK Linhartice B10:2
3026. 03. 2016 12:00TJ Sokol Němčice ATJ Slovan Moravská Třebová C3:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy