Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1
124. 09. 2015 17:00KST Vysoké Mýto BTTC Sedlec A9:9
103. 10. 2015 09:00SK US Steinerová ChoceňTJ Zálší A10:0
103. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Líšnice A3:10
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:3
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun C10:8
104. 10. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Hylváty10:6
218. 10. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí DKST Vysoké Mýto B10:6
218. 10. 2015 09:00TJ Sokol HylvátyTTC Sedlec A10:6
217. 10. 2015 09:00SK US Steinerová ChoceňTJ Lanškroun C10:1
217. 10. 2015 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Mistrovice A2:10
217. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Žamberk A9:9
217. 10. 2015 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Plchovice Sršně A9:9
318. 10. 2015 13:00TJ Sokol HylvátyKST Vysoké Mýto B10:1
318. 10. 2015 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Sedlec A10:2
317. 10. 2015 13:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Mistrovice A10:3
317. 10. 2015 13:00TJ Zálší ATJ Lanškroun C10:6
317. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Žamberk A7:10
401. 11. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A6:10
401. 11. 2015 09:00TJ Sokol HylvátyTJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
431. 10. 2015 09:00TJ Lanškroun CTJ Jiskra Králíky A1:10
431. 10. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Líšnice A10:6
431. 10. 2015 09:00KST Vysoké Mýto BSK US Steinerová Choceň1:10
431. 10. 2015 09:00TTC Sedlec ATJ Zálší A10:4
501. 11. 2015 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Plchovice Sršně A10:4
501. 11. 2015 13:00TJ Sokol HylvátyTJ Sokol Žamberk A3:10
531. 10. 2015 13:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Líšnice A5:10
531. 10. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Králíky A9:9
531. 10. 2015 13:00KST Vysoké Mýto BTJ Zálší A9:9
531. 10. 2015 13:00TTC Sedlec ASK US Steinerová Choceň2:10
614. 11. 2015 09:00SK US Steinerová ChoceňTTC Ústí nad Orlicí D10:3
614. 11. 2015 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Hylváty5:10
614. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky AKST Vysoké Mýto B10:2
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Líšnice ATTC Sedlec A9:9
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun C10:0
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Mistrovice A4:10
714. 11. 2015 13:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Hylváty10:2
714. 11. 2015 13:00TJ Zálší ATTC Ústí nad Orlicí D8:10
714. 11. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky ATTC Sedlec A10:6
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol Líšnice AKST Vysoké Mýto B10:4
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Mistrovice A9:9
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Lanškroun C10:0
829. 11. 2015 09:00TJ Lanškroun CTTC Ústí nad Orlicí D3:10
829. 11. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Hylváty10:5
828. 11. 2015 09:00KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Žamberk A2:10
828. 11. 2015 09:00TTC Sedlec ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:6
806. 12. 2015 09:00SK US Steinerová ChoceňTJ Jiskra Králíky A8:10
806. 12. 2015 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Líšnice A6:10
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
929. 11. 2015 13:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Hylváty4:10
928. 11. 2015 13:00KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Plchovice Sršně A10:8
928. 11. 2015 13:00TTC Sedlec ATJ Sokol Žamberk A3:10
906. 12. 2015 13:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Líšnice A10:5
906. 12. 2015 13:00TJ Zálší ATJ Jiskra Králíky A1:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí D6:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Hylváty5:10
1013. 12. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk ASK US Steinerová Choceň10:2
1013. 12. 2015 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Zálší A9:9
1019. 12. 2015 09:00TJ Lanškroun CKST Vysoké Mýto B7:10
1019. 12. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Sedlec A10:4
1112. 12. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Hylváty10:5
1112. 12. 2015 13:00TJ Sokol Líšnice ATTC Ústí nad Orlicí D3:10
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Zálší A10:1
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ASK US Steinerová Choceň0:10
1119. 12. 2015 13:00TJ Lanškroun CTTC Sedlec A4:10
1119. 12. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice AKST Vysoké Mýto B10:7
1206. 01. 2016 18:00TTC Sedlec AKST Vysoké Mýto B9:9
1209. 01. 2016 09:00TJ Zálší ASK US Steinerová Choceň0:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Jiskra Králíky A8:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Žamberk A2:10
1210. 01. 2016 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Mistrovice A6:10
1210. 01. 2016 09:00TJ Sokol HylvátyTTC Ústí nad Orlicí D8:10
1323. 01. 2016 09:00KST Vysoké Mýto BTTC Ústí nad Orlicí D6:10
1323. 01. 2016 09:00TTC Sedlec ATJ Sokol Hylváty5:10
1323. 01. 2016 09:00TJ Lanškroun CSK US Steinerová Choceň2:10
1323. 01. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Zálší A10:8
1323. 01. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Králíky A10:4
1323. 01. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Líšnice A5:10
1423. 01. 2016 13:00KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Hylváty6:10
1423. 01. 2016 13:00TTC Sedlec ATTC Ústí nad Orlicí D6:10
1423. 01. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice ASK US Steinerová Choceň10:8
1423. 01. 2016 13:00TJ Lanškroun CTJ Zálší A5:10
1423. 01. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Jiskra Králíky A4:10
1423. 01. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Líšnice A10:5
1513. 02. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D10:2
1513. 02. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Hylváty3:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Lanškroun C10:2
1503. 02. 2016 19:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Mistrovice A7:10
1521. 02. 2016 09:00SK US Steinerová ChoceňKST Vysoké Mýto B9:9
1521. 02. 2016 09:00TJ Zálší ATTC Sedlec A10:6
1613. 02. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATTC Ústí nad Orlicí D8:10
1613. 02. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Hylváty10:6
1613. 02. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Lanškroun C10:7
1613. 02. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Mistrovice A10:2
1621. 02. 2016 13:00TJ Zálší AKST Vysoké Mýto B7:10
1621. 02. 2016 13:00SK US Steinerová ChoceňTTC Sedlec A9:9
1728. 02. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí DSK US Steinerová Choceň10:2
1728. 02. 2016 09:00TJ Sokol HylvátyTJ Zálší A10:5
1727. 02. 2016 09:00KST Vysoké Mýto BTJ Jiskra Králíky A10:6
1727. 02. 2016 09:00TTC Sedlec ATJ Sokol Líšnice A10:6
1727. 02. 2016 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Žamberk A2:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:3
1828. 02. 2016 13:00TJ Sokol HylvátySK US Steinerová Choceň8:10
1828. 02. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Zálší A10:3
1827. 02. 2016 13:00TTC Sedlec ATJ Jiskra Králíky A10:8
1827. 02. 2016 13:00KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Líšnice A9:9
1827. 02. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk A10:8
1827. 02. 2016 13:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Plchovice Sršně A3:10
1913. 03. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun C10:0
1913. 03. 2016 09:00TJ Sokol HylvátyTJ Sokol Mistrovice A10:8
1913. 03. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk AKST Vysoké Mýto B10:0
1913. 03. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATTC Sedlec A10:4
1912. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky ASK US Steinerová Choceň9:9
1912. 03. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Zálší A6:10
2013. 03. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A9:9
2013. 03. 2016 13:00TJ Sokol HylvátyTJ Lanškroun C10:0
2013. 03. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně AKST Vysoké Mýto B10:5
2013. 03. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk ATTC Sedlec A10:1
2012. 03. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice ASK US Steinerová Choceň10:6
2012. 03. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Zálší A10:2
2126. 03. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Králíky A10:4
2126. 03. 2016 09:00TJ Sokol HylvátyTJ Sokol Líšnice A10:8
2126. 03. 2016 09:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Žamberk A10:8
2126. 03. 2016 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:8
2120. 03. 2016 09:00KST Vysoké Mýto BTJ Lanškroun C10:0
2120. 03. 2016 09:00TTC Sedlec ATJ Sokol Mistrovice A6:10
2226. 03. 2016 13:00TJ Sokol HylvátyTJ Jiskra Králíky A9:9
2226. 03. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Líšnice A10:1
2226. 03. 2016 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Žamberk A5:10
2226. 03. 2016 13:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Plchovice Sršně A10:1
2220. 03. 2016 13:00TTC Sedlec ATJ Lanškroun C10:0
2220. 03. 2016 13:00KST Vysoké Mýto BTJ Sokol Mistrovice A5:10
Regionální přebor 2
126. 09. 2015 09:00TJ Sokol Řetová BTTC Ústí nad Orlicí E8:10
126. 09. 2015 09:00TJ Zálší BTTC Sedlec B6:10
127. 09. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Lanškroun D10:7
117. 09. 2015 18:00TJ Sokol Sudslava BOrel Vysoké Mýto A8:10
127. 09. 2015 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Libchavy A10:6
126. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Mistrovice B8:10
210. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky BOrel Vysoké Mýto A10:5
210. 10. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Sudslava B10:5
211. 10. 2015 09:00TJ Lanškroun DOrel Orlice B3:10
211. 10. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Libchavy A6:10
210. 10. 2015 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Řetová B5:10
210. 10. 2015 09:00TTC Sedlec BTTC Ústí nad Orlicí E5:10
310. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Sudslava B9:9
310. 10. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice BOrel Vysoké Mýto A10:3
311. 10. 2015 13:00TJ Sokol Česká Třebová COrel Orlice B3:10
311. 10. 2015 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Libchavy A3:10
310. 10. 2015 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Řetová B10:2
310. 10. 2015 13:00TJ Zálší BTTC Ústí nad Orlicí E4:10
424. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Zálší B10:3
424. 10. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice BTTC Sedlec B10:8
417. 10. 2015 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Řetová B2:10
417. 10. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTTC Ústí nad Orlicí E9:9
424. 10. 2015 09:00Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice B10:3
425. 10. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Libchavy A6:10
524. 10. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Zálší B10:4
524. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky BTTC Sedlec B9:9
517. 10. 2015 13:00TJ Lanškroun DTTC Ústí nad Orlicí E1:10
517. 10. 2015 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Řetová B10:2
525. 10. 2015 13:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Libchavy A10:8
524. 10. 2015 13:00TJ Sokol Sudslava BOrel Orlice B9:9
607. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky BOrel Orlice B8:10
607. 11. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Libchavy A9:9
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Řetová BOrel Vysoké Mýto A2:10
608. 11. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Sudslava B10:3
607. 11. 2015 09:00TJ Zálší BTJ Lanškroun D3:10
607. 11. 2015 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Česká Třebová C10:6
707. 11. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Libchavy A6:10
707. 11. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice BOrel Orlice B4:10
708. 11. 2015 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Sudslava B10:7
708. 11. 2015 13:00TTC Ústí nad Orlicí EOrel Vysoké Mýto A10:7
707. 11. 2015 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Česká Třebová C9:9
707. 11. 2015 13:00TTC Sedlec BTJ Lanškroun D10:5
828. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Lanškroun D10:5
820. 12. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Česká Třebová C10:4
821. 11. 2015 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Zálší B10:4
821. 11. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava BTTC Sedlec B3:10
821. 11. 2015 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Řetová B10:2
821. 11. 2015 09:00TJ Sokol Libchavy ATTC Ústí nad Orlicí E9:9
920. 12. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Lanškroun D10:3
928. 11. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Česká Třebová C9:9
921. 11. 2015 13:00Orel Vysoké Mýto ATTC Sedlec B10:3
921. 11. 2015 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Zálší B10:4
921. 11. 2015 13:00Orel Orlice BTTC Ústí nad Orlicí E9:9
921. 11. 2015 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Řetová B10:1
1013. 12. 2015 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Jiskra Králíky B9:9
1013. 12. 2015 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Mistrovice B9:9
1005. 12. 2015 09:00Orel Orlice BTJ Zálší B10:2
1005. 12. 2015 09:00TJ Sokol Libchavy ATTC Sedlec B10:6
1006. 12. 2015 09:00TJ Lanškroun DOrel Vysoké Mýto A3:10
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Sudslava B10:1
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Mistrovice B2:10
1113. 12. 2015 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Jiskra Králíky B10:0
1105. 12. 2015 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Zálší B10:6
1105. 12. 2015 13:00Orel Orlice BTTC Sedlec B10:3
1106. 12. 2015 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Sudslava B3:10
1106. 12. 2015 13:00TJ Sokol Česká Třebová COrel Vysoké Mýto A6:10
1202. 01. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Řetová B10:5
1202. 01. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Zálší B10:4
1202. 01. 2016 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Česká Třebová C5:10
1203. 01. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava B10:3
1202. 01. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy AOrel Orlice B5:10
1202. 01. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Jiskra Králíky B10:5
1324. 01. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Králíky B9:9
1324. 01. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Mistrovice B10:8
1317. 01. 2016 09:00Orel Orlice BTJ Lanškroun D10:1
1317. 01. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Česká Třebová C9:9
1317. 01. 2016 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Zálší B10:4
1317. 01. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETTC Sedlec B9:9
1424. 01. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Jiskra Králíky B9:9
1424. 01. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Mistrovice B10:6
1417. 01. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Česká Třebová C10:5
1417. 01. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Lanškroun D10:2
1417. 01. 2016 13:00TJ Sokol Řetová BTTC Sedlec B5:10
1417. 01. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Zálší B10:2
1530. 01. 2016 09:00TJ Zálší BTJ Jiskra Králíky B8:10
1530. 01. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Mistrovice B9:9
1530. 01. 2016 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Lanškroun D7:10
1530. 01. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Česká Třebová C6:10
1530. 01. 2016 09:00Orel Orlice BOrel Vysoké Mýto A8:10
1530. 01. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Sudslava B10:2
1630. 01. 2016 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Mistrovice B3:10
1630. 01. 2016 13:00TTC Sedlec BTJ Jiskra Králíky B10:3
1630. 01. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Lanškroun D10:2
1630. 01. 2016 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Česká Třebová C6:10
1630. 01. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy AOrel Vysoké Mýto A5:10
1630. 01. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Sudslava B10:3
1713. 02. 2016 09:00Orel Orlice BTJ Jiskra Králíky B7:10
1713. 02. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Mistrovice B9:9
1713. 02. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Řetová B10:0
1713. 02. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava BTTC Ústí nad Orlicí E4:10
1714. 02. 2016 09:00TJ Lanškroun DTJ Zálší B10:1
1714. 02. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTTC Sedlec B8:10
1813. 02. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Jiskra Králíky B9:9
1813. 02. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Mistrovice B8:10
1813. 02. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Řetová B10:7
1813. 02. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí E5:10
1814. 02. 2016 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Zálší B10:6
1814. 02. 2016 13:00TJ Lanškroun DTTC Sedlec B10:4
1928. 02. 2016 09:00TJ Lanškroun DTJ Jiskra Králíky B2:10
1928. 02. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Mistrovice B10:6
1905. 03. 2016 09:00TJ Zálší BOrel Vysoké Mýto A5:10
1905. 03. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Sudslava B10:6
1921. 02. 2016 09:00TJ Sokol Řetová BOrel Orlice B2:10
1921. 02. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Libchavy A9:9
2028. 02. 2016 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Mistrovice B4:10
2028. 02. 2016 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Jiskra Králíky B10:5
2005. 03. 2016 13:00TTC Sedlec BOrel Vysoké Mýto A10:2
2005. 03. 2016 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Sudslava B1:10
2021. 02. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí EOrel Orlice B3:10
2021. 02. 2016 13:30TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Libchavy A4:10
2113. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Řetová B10:3
2113. 03. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice BTTC Ústí nad Orlicí E3:10
2112. 03. 2016 09:00TJ Zálší BOrel Orlice B2:10
2112. 03. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Libchavy A10:1
2112. 03. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun D10:4
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Česká Třebová C9:9
2213. 03. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Řetová B10:5
2213. 03. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky BTTC Ústí nad Orlicí E8:10
2212. 03. 2016 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Libchavy A6:10
2212. 03. 2016 13:00TTC Sedlec BOrel Orlice B6:10
2212. 03. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Lanškroun D10:2
2212. 03. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová C10:4
Regionální přebor3
103. 10. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Plchovice Sršně B10:5
125. 09. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Tatenice A2:10
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava CSk Skořenice4:10
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Žamberk B0:10
104. 10. 2015 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Libchavy B7:10
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol NekořTJ Jiskra Králíky C10:0
218. 10. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Nekoř10:4
218. 10. 2015 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Jiskra Králíky C1:10
217. 10. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Lukavice9:9
217. 10. 2015 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Libchavy B10:7
217. 10. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Sudslava C10:0
217. 10. 2015 09:00TJ Sokol HnátniceSk Skořenice7:10
318. 10. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Jiskra Králíky C10:0
318. 10. 2015 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Nekoř3:10
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Libchavy B10:7
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Lukavice9:9
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Sudslava C10:0
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk BSk Skořenice8:10
431. 10. 2015 09:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Žamberk B10:5
431. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Hnátnice10:4
401. 11. 2015 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Sudslava C10:3
401. 11. 2015 09:00TJ Sokol Libchavy BSk Skořenice10:7
431. 10. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Mistrovice C10:2
431. 10. 2015 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Tatenice A1:10
531. 10. 2015 13:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Hnátnice10:4
531. 10. 2015 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Žamberk B2:10
501. 11. 2015 13:00TJ Sokol LukaviceSk Skořenice5:10
501. 11. 2015 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Sudslava C10:3
531. 10. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Tatenice A8:10
531. 10. 2015 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Mistrovice C2:10
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Nekoř0:10
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Jiskra Králíky C10:2
614. 11. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Žamberk C8:10
614. 11. 2015 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Plchovice Sršně B10:1
615. 11. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Lukavice9:9
615. 11. 2015 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Libchavy B9:9
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Jiskra Králíky C10:4
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Nekoř8:10
714. 11. 2015 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Plchovice Sršně B10:1
714. 11. 2015 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Žamberk C10:2
715. 11. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Libchavy B10:2
715. 11. 2015 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Lukavice10:6
829. 11. 2015 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Nekoř4:10
829. 11. 2015 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Jiskra Králíky C10:0
826. 09. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Žamberk B4:10
829. 11. 2015 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Hnátnice2:10
828. 11. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Mistrovice C2:10
828. 11. 2015 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Tatenice A9:9
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Nekoř5:10
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Jiskra Králíky C10:1
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Hnátnice10:8
929. 11. 2015 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Žamberk B3:10
928. 11. 2015 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Mistrovice C10:5
928. 11. 2015 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Tatenice A3:10
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Nekoř3:10
1012. 12. 2015 09:00Sk SkořeniceTJ Jiskra Králíky C10:2
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Mistrovice C10:1
1012. 12. 2015 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Tatenice A3:10
1013. 12. 2015 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Žamberk C10:6
1013. 12. 2015 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Plchovice Sršně B10:2
1112. 12. 2015 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Jiskra Králíky C9:9
1112. 12. 2015 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Nekoř8:10
1112. 12. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Tatenice A8:10
1112. 12. 2015 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Mistrovice C10:2
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Plchovice Sršně B10:5
1113. 12. 2015 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Žamberk C10:7
1209. 01. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Žamberk C2:10
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Mistrovice C10:2
1209. 01. 2016 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Sudslava C10:8
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Hnátnice10:1
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Lukavice9:9
1209. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Nekoř10:8
1324. 01. 2016 09:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Žamberk C10:8
1324. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Plchovice Sršně B10:6
1324. 01. 2016 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Mistrovice C10:6
1324. 01. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Tatenice A8:10
1323. 01. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Žamberk B10:6
1323. 01. 2016 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Hnátnice10:8
1424. 01. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Žamberk C5:10
1424. 01. 2016 13:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Plchovice Sršně B10:4
1424. 01. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Mistrovice C10:6
1424. 01. 2016 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Tatenice A6:10
1423. 01. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Hnátnice10:3
1423. 01. 2016 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Žamberk B10:6
1514. 02. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Nekoř10:6
1514. 02. 2016 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Jiskra Králíky C10:5
1514. 02. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Lukavice10:5
1514. 02. 2016 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Libchavy B10:5
1513. 02. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Žamberk C3:10
1513. 02. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Plchovice Sršně B10:0
1614. 02. 2016 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Nekoř4:10
1614. 02. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Jiskra Králíky C10:1
1614. 02. 2016 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Lukavice10:8
1614. 02. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Libchavy B10:5
1613. 02. 2016 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Žamberk C10:2
1613. 02. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Plchovice Sršně B10:2
1719. 03. 2016 09:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Mistrovice C6:10
1719. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Tatenice A4:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Sudslava C3:10
1727. 02. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BSk Skořenice3:10
1728. 02. 2016 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Žamberk B6:10
1728. 02. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Hnátnice8:10
1819. 03. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Mistrovice C6:10
1805. 03. 2016 13:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Tatenice A6:10
1827. 02. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Sudslava C1:10
1827. 02. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk CSk Skořenice2:10
1828. 02. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Žamberk B6:10
1828. 02. 2016 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Hnátnice8:10
1905. 03. 2016 09:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Lukavice10:2
1905. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Libchavy B10:3
1926. 09. 2015 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Žamberk C10:0
1912. 03. 2016 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Plchovice Sršně B10:4
1912. 03. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Sudslava C10:5
1912. 03. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice ASk Skořenice9:9
2005. 03. 2016 13:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Libchavy B9:9
2005. 03. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Lukavice3:10
2012. 03. 2016 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Žamberk C4:10
2012. 03. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Plchovice Sršně B10:1
2012. 03. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice CSk Skořenice8:10
2012. 03. 2016 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Sudslava C10:0
2126. 03. 2016 09:00TJ Sokol NekořTJ Sokol Sudslava C10:8
2126. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky CSk Skořenice6:10
2126. 03. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Žamberk B9:9
2126. 03. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Hnátnice10:5
2126. 03. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Lukavice4:10
2126. 03. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Libchavy B3:10
2226. 03. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Sudslava C8:10
2226. 03. 2016 13:00TJ Sokol NekořSk Skořenice5:10
2226. 03. 2016 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Žamberk B10:5
2226. 03. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Hnátnice8:10
2226. 03. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Lukavice2:10
2226. 03. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Libchavy B8:10
Regionální přebor4
103. 10. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Horní Heřmanice A8:10
102. 10. 2015 18:00Sportovní KlubDžbánov AOrel Vysoké Mýto "B"14:4
102. 10. 2015 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Líšnice B5:13
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk DSK Ledříček Bartošovice A8:10
102. 10. 2015 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Sudslava D10:8
102. 10. 2015 18:00TJ Sokol Tatenice BTTC Sedlec C11:7
209. 10. 2015 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATTC Sedlec C9:9
209. 10. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Tatenice B9:9
210. 10. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Těchonín A14:4
209. 10. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Žamberk D12:6
207. 10. 2015 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Mistrovice D11:7
210. 10. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASportovní KlubDžbánov A15:3
316. 10. 2015 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Horní Heřmanice A10:8
316. 10. 2015 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Dolní Dobrouč A8:10
316. 10. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk DOrel Vysoké Mýto "B"11:7
316. 10. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Těchonín A5:13
316. 10. 2015 18:00TJ Sokol Tatenice BSK Ledříček Bartošovice A14:4
325. 10. 2015 09:00TTC Sedlec CTJ Sokol Sudslava D11:7
423. 10. 2015 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Sudslava D11:7
424. 10. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice ATTC Sedlec C9:9
423. 10. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Tatenice B13:5
421. 10. 2015 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Těchonín A6:12
424. 10. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Žamberk D11:7
423. 10. 2015 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Mistrovice D6:12
530. 10. 2015 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Horní Heřmanice A11:7
530. 10. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk DSportovní KlubDžbánov A8:10
530. 10. 2015 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Dolní Dobrouč A8:10
530. 10. 2015 18:00TJ Sokol Tatenice BOrel Vysoké Mýto "B"13:5
530. 10. 2015 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Líšnice B11:7
530. 10. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava DSK Ledříček Bartošovice A9:9
606. 11. 2015 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ASK Ledříček Bartošovice A8:10
606. 11. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Sudslava D12:6
604. 11. 2015 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TTC Sedlec C7:11
607. 11. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Tatenice B10:8
606. 11. 2015 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Těchonín A5:13
608. 11. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Žamberk D9:9
713. 11. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Horní Heřmanice A10:8
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Mistrovice D12:6
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Tatenice BSportovní KlubDžbánov A13:5
713. 11. 2015 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Dolní Dobrouč A12:6
715. 11. 2015 13:00TJ Sokol Sudslava DOrel Vysoké Mýto "B"9:9
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BSK Ledříček Bartošovice A10:8
820. 11. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Horní Heřmanice A11:7
818. 11. 2015 18:00Orel Vysoké Mýto "B"SK Ledříček Bartošovice A12:6
821. 11. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Sudslava D10:8
820. 11. 2015 18:00Sportovní KlubDžbánov ATTC Sedlec C2:16
820. 11. 2015 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Tatenice B3:15
820. 11. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Těchonín A5:13
927. 11. 2015 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Horní Heřmanice A11:7
927. 11. 2015 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Žamberk D9:9
927. 11. 2015 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Mistrovice D16:2
927. 11. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava DSportovní KlubDžbánov A13:5
928. 11. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Dolní Dobrouč A4:14
925. 11. 2015 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Líšnice B8:10
1004. 12. 2015 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice AOrel Vysoké Mýto "B"10:8
1005. 12. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Líšnice B8:10
1004. 12. 2015 18:00Sportovní KlubDžbánov ASK Ledříček Bartošovice A11:7
1006. 12. 2015 09:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Sudslava D4:14
1004. 12. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk DTTC Sedlec C8:10
1004. 12. 2015 09:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Tatenice B15:3
1111. 12. 2015 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Horní Heřmanice A13:5
1111. 12. 2015 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Těchonín A14:4
1111. 12. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Žamberk D11:7
1112. 12. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Mistrovice D10:8
1111. 12. 2015 18:00TJ Sokol Líšnice BSportovní KlubDžbánov A15:3
1109. 12. 2015 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Dolní Dobrouč A6:12
1208. 01. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Dolní Dobrouč A2:16
1206. 01. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto "B"Sportovní KlubDžbánov A11:7
1208. 01. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Mistrovice D14:4
1209. 01. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Žamberk D8:10
1208. 01. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Těchonín A7:11
1208. 01. 2016 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Tatenice B13:5
1315. 01. 2016 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Horní Heřmanice A13:5
1315. 01. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Sudslava D9:9
1315. 01. 2016 18:00TJ Sokol Těchonín ASK Ledříček Bartošovice A12:6
1315. 01. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Líšnice B11:7
1315. 01. 2016 19:00TJ Sokol Mistrovice DOrel Vysoké Mýto "B"13:5
1315. 01. 2016 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ASportovní KlubDžbánov A9:9
1423. 01. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Mistrovice D15:3
1420. 01. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Žamberk D8:10
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Líšnice B5:13
1423. 01. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Tatenice B7:11
1422. 01. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava DTTC Sedlec C6:12
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Horní Heřmanice A6:12
1529. 01. 2016 18:00TTC Sedlec CSK Ledříček Bartošovice A8:10
1529. 01. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Líšnice B5:13
1529. 01. 2016 18:00TJ Sokol Těchonín AOrel Vysoké Mýto "B"14:4
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Mistrovice DSportovní KlubDžbánov A12:6
1605. 02. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Mistrovice D10:8
1605. 02. 2016 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Žamberk D8:10
1606. 02. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Těchonín A13:5
1603. 02. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Tatenice B7:10
1605. 02. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice BTTC Sedlec C11:7
1606. 02. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Sudslava D10:8
1713. 02. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Horní Heřmanice A8:10
1712. 02. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Líšnice B7:11
1712. 02. 2016 18:00TTC Sedlec COrel Vysoké Mýto "B"8:10
1712. 02. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Dolní Dobrouč A5:13
1712. 02. 2016 18:00TJ Sokol Těchonín ASportovní KlubDžbánov A12:6
1712. 02. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Mistrovice D13:5
1819. 02. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Žamberk D8:10
1819. 02. 2016 19:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Těchonín A5:13
1819. 02. 2016 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Tatenice B9:9
1820. 02. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATTC Sedlec C14:4
1817. 02. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Sudslava D10:8
1820. 02. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice ATJ Sokol Líšnice B8:10
1926. 02. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Líšnice B3:15
1927. 02. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice AOrel Vysoké Mýto "B"8:10
1926. 02. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Dolní Dobrouč A4:14
1926. 02. 2016 18:00TTC Sedlec CSportovní KlubDžbánov A5:13
1926. 02. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Mistrovice D12:6
1926. 02. 2016 18:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Žamberk D9:9
2004. 03. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Těchonín A6:12
2004. 03. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Tatenice B11:7
2004. 03. 2016 19:00TJ Sokol Mistrovice DTTC Sedlec C17:1
2009. 03. 2016 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Sudslava D5:13
2005. 03. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASK Ledříček Bartošovice A14:4
2004. 03. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice BOrel Vysoké Mýto "B"15:3
2109. 03. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto "B"TJ Sokol Horní Heřmanice A10:8
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
2112. 03. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice ASportovní KlubDžbánov A12:6
2112. 03. 2016 08:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Mistrovice D10:8
2111. 03. 2016 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Žamberk D9:9
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Těchonín A13:5
2218. 03. 2016 18:00TJ Sokol Horní Heřmanice ATJ Sokol Tatenice B9:9
2218. 03. 2016 18:00TJ Sokol Těchonín ATTC Sedlec C13:5
2218. 03. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Sudslava D10:8
2218. 03. 2016 19:00TJ Sokol Mistrovice DSK Ledříček Bartošovice A9:9
2216. 03. 2016 18:00Sportovní KlubDžbánov ATJ Sokol Líšnice B6:12
2219. 03. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč AOrel Vysoké Mýto "B"9:9
Regionální přebor5
102. 10. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Žamberk E3:15
104. 10. 2015 09:00Sokol MostekTJ Sokol Česká Třebová D3:15
102. 10. 2015 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Libchavy C6:12
102. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Sokol Dolní Dobrouč B6:12
208. 10. 2015 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Nekoř C14:4
209. 10. 2015 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Zálší C16:2
209. 10. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk ESokol Mostek8:10
209. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Sudslava E12:6
316. 10. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Nekoř B1:17
316. 10. 2015 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Žamberk E13:5
316. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Sokol Česká Třebová D0:18
317. 10. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Libchavy C12:6
423. 10. 2015 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Dolní Dobrouč B16:2
423. 10. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Sokol Nekoř C15:3
423. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř BSokol Mostek11:7
423. 10. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava ESK Ledříček Bartošovice B12:6
501. 11. 2015 09:00Sokol MostekTJ Sokol Sudslava E16:2
530. 11. 2015 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Nekoř B12:6
531. 10. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Žamberk E10:8
530. 10. 2015 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Česká Třebová D1:17
606. 11. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Sokol Libchavy C10:8
630. 09. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Nekoř C18:0
606. 11. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Zálší C9:9
606. 11. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice BSokol Mostek0:18
713. 11. 2015 18:00TJ Zálší CSK Ledříček Bartošovice B16:2
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Sokol Sudslava E5:13
714. 11. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Nekoř B9:9
713. 11. 2015 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Žamberk E17:1
820. 11. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Libchavy C13:5
820. 11. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Dolní Dobrouč B7:11
820. 11. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Nekoř C12:6
822. 11. 2015 09:00Sokol MostekTJ Zálší C9:9
927. 11. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř CSokol Mostek3:15
928. 11. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BSK Ledříček Bartošovice B14:4
912. 12. 2015 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Sudslava E10:8
927. 11. 2015 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Nekoř B15:3
1006. 12. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Žamberk E17:1
1004. 12. 2015 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Česká Třebová D5:13
1021. 11. 2015 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Libchavy C11:7
1006. 12. 2015 09:00Sokol MostekTJ Sokol Dolní Dobrouč B14:4
1004. 12. 2015 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Nekoř C11:7
1112. 12. 2015 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Zálší C11:7
1111. 12. 2015 18:00TJ Sokol Libchavy CSokol Mostek6:12
1111. 12. 2015 18:00TJ Sokol Česká Třebová DSK Ledříček Bartošovice B18:0
1111. 12. 2015 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Sokol Sudslava E9:9
1208. 01. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk ESK Ledříček Bartošovice B14:4
1208. 01. 2016 18:00TJ Sokol Česká Třebová DSokol Mostek15:3
1208. 01. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Zálší C9:9
1209. 01. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Nekoř C15:3
1315. 01. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Sokol Libchavy C2:16
1315. 01. 2016 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Česká Třebová D8:10
1317. 01. 2016 09:00Sokol MostekTJ Sokol Žamberk E12:6
1315. 01. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Nekoř B8:10
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BSK Ledříček Bartošovice B12:6
1422. 01. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Zálší C8:10
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Nekoř C18:0
1422. 01. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Dolní Dobrouč B12:6
1530. 01. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Česká Třebová D1:17
1529. 01. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Sokol Žamberk E7:11
1531. 01. 2016 09:00Sokol MostekTJ Sokol Nekoř B14:4
1507. 02. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Sudslava E11:7
1605. 02. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava ESokol Mostek0:18
1605. 02. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Zálší C0:18
1605. 02. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Sokol Dolní Dobrouč B6:12
1605. 02. 2016 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Libchavy C16:2
1712. 02. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Žamberk E10:8
1701. 10. 2015 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Sokol Nekoř B0:18
1712. 02. 2016 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava E10:8
1714. 02. 2016 09:00Sokol MostekSK Ledříček Bartošovice B13:5
1819. 02. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Zálší C7:11
1819. 02. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Nekoř C13:5
1819. 02. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Dolní Dobrouč B0:18
1819. 02. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Sokol Česká Třebová D2:16
1926. 02. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Nekoř B7:11
1927. 02. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Sudslava E10:8
1901. 03. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř CSK Ledříček Bartošovice B10:8
1926. 02. 2016 18:00TJ Zálší CSokol Mostek7:11
2006. 03. 2016 09:00Sokol MostekTJ Sokol Nekoř C18:0
2004. 03. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Dolní Dobrouč B9:9
2004. 03. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Libchavy C13:5
2004. 03. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Česká Třebová D1:17
2111. 03. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk ETJ Sokol Nekoř B3:15
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Sudslava E15:3
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CSK Ledříček Bartošovice B10:8
2112. 03. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BSokol Mostek9:9
2111. 03. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř CTJ Zálší C10:8
2218. 03. 2016 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Dolní Dobrouč B8:10
2209. 03. 2016 08:00Sokol MostekTJ Sokol Libchavy C15:3
2218. 03. 2016 18:00SK Ledříček Bartošovice BTJ Sokol Česká Třebová D1:17
2218. 03. 2016 19:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Žamberk E9:9
Regionální soutěž Dorostu
112. 09. 2015 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A6:4
112. 09. 2015 10:00
Sudslava
Orel Orlice ASK US Steinerová Choceň B4:6
112. 09. 2015 11:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň B7:3
212. 09. 2015 09:00
Mistrovice
TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk A5:5
212. 09. 2015 09:00
Mistrovice
TJ Sokol Hnátnice ATTC Ústí nad Orlicí B5:5
212. 09. 2015 10:00
Mistrovice
TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí B3:7
212. 09. 2015 10:00
Mistzrovice
TJ Sokol Hnátnice ATJ Sokol Žamberk A9:1
321. 11. 2015 09:00
Hnátnice
TJ Sokol Hnátnice ATJ Sokol Sudslava A5:5
321. 11. 2015 10:00
Hnátnice
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Mistrovice A7:3
321. 11. 2015 11:00
Hnátnice
TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Hnátnice A3:7
421. 11. 2015 09:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí B1:9
421. 11. 2015 10:00
Choceň
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Žamberk A10:0
421. 11. 2015 11:00
Choceň
TJ Sokol Žamberk ASK US Steinerová Choceň B4:6
529. 11. 2015 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí BOrel Orlice A7:3
529. 11. 2015 10:00
UO
Orel Orlice ATJ Sokol Hnátnice A0:10
529. 11. 2015 11:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Hnátnice A1:9
610. 01. 2016 09:00
Mistrovice
TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Sudslava A8:2
610. 01. 2016 09:00
Mistroovice
TTC Ústí nad Orlicí BOrel Orlice A9:1
610. 01. 2016 10:00
Mistrovice
TJ Sokol Mistrovice AOrel Orlice A7:3
610. 01. 2016 10:00
Mistrovice
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Sudslava A8:2
717. 01. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Hnátnice A3:7
717. 01. 2016 10:00
Žasmberk
TJ Sokol Hnátnice ASK US Steinerová Choceň B5:5
717. 01. 2016 11:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk ASK US Steinerová Choceň B3:7
814. 02. 2016 09:00
Orlice
Orel Orlice ATJ Sokol Hnátnice A1:9
814. 02. 2016 09:00
Orlice
TJ Sokol Mistrovice ASK US Steinerová Choceň B4:6
814. 02. 2016 10:00
Orlice
Orel Orlice ASK US Steinerová Choceň B4:6
814. 02. 2016 10:00
Orlice
TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Hnátnice A0:10
924. 04. 2016 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A9:1
924. 04. 2016 10:00
Sudslava
TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí B0:10
924. 04. 2016 11:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí B1:9
1005. 03. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A9:1
1005. 03. 2016 10:00
Žamberk
Orel Orlice ATJ Sokol Mistrovice A3:7
1005. 03. 2016 11:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Mistrovice A4:6
1113. 03. 2016 09:00
Hnátnice
TJ Sokol Hnátnice ATJ Sokol Sudslava A8:2
1113. 03. 2016 10:00
Hnátnice
TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň B7:3
1113. 03. 2016 11:00
Hnátnice
TJ Sokol Hnátnice ASK US Steinerová Choceň B9:1
1202. 04. 2016 09:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Mistrovice A7:3
1202. 04. 2016 10:00
Choceň
TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí B1:9
1202. 04. 2016 11:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí B1:9
1302. 04. 2016 09:00
Orlice
Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A6:4
1302. 04. 2016 10:00
Orlice
TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A3:7
1302. 04. 2016 11:00
Orlice
Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A5:5
Regionální přebor 1.třídy Žact
104. 10. 2015 09:00
žamberk
TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí B6:4
104. 10. 2015 09:00
Žamberk
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Řetová A3:7
104. 10. 2015 10:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Řetová A7:3
104. 10. 2015 10:00
Zamberk
TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B0:10
204. 10. 2015 09:00
Králiky
TJ Jiskra Králíky AOrel Orlice A6:4
204. 10. 2015 09:00
Králiky
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun C7:3
204. 10. 2015 10:00
Králiky
TJ Jiskra Králíky ASK US Steinerová Choceň A4:6
204. 10. 2015 10:00
Králiky
TJ Lanškroun COrel Orlice A3:7
318. 10. 2015 09:00
Řetová
TJ Sokol Řetová ASK US Steinerová Choceň A1:9
318. 10. 2015 09:00
Řetová
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun C8:2
318. 10. 2015 10:00
Řetová
TJ Sokol Řetová ATJ Lanškroun C10:0
318. 10. 2015 10:00
Řetová
TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň A0:10
425. 10. 2015 09:00
Orlice
Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A3:7
425. 10. 2015 09:00
Orlice
TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí B2:8
425. 10. 2015 10:00
Orlice
Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí B5:5
425. 10. 2015 10:00
Orlice
TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Žamberk A4:6
522. 11. 2015 09:00
ČT
TJ Sokol Česká Třebová AOrel Orlice A3:7
522. 11. 2015 09:00
ČT
TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Králíky A7:3
522. 11. 2015 10:00
ČT
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Králíky A5:5
522. 11. 2015 10:00
ČT
TJ Sokol Řetová AOrel Orlice A6:4
622. 11. 2015 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTJ Sokol Žamberk A1:9
622. 11. 2015 09:00
Lanškroun
SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí B4:6
622. 11. 2015 10:00
Lanškroun
TJ Lanškroun CTTC Ústí nad Orlicí B0:10
622. 11. 2015 10:00
Lanškroun
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Žamberk A7:3
703. 01. 2016 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Řetová A10:0
703. 01. 2016 09:00
UO
TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Česká Třebová A10:0
703. 01. 2016 10:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:0
703. 01. 2016 10:00
UO
TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Řetová A9:1
803. 01. 2016 08:00
Chocen
SK US Steinerová Choceň ATJ Jiskra Králíky A9:1
803. 01. 2016 09:00
Chocen
TJ Jiskra Králíky ATJ Lanškroun C6:4
803. 01. 2016 10:00
CHocen
TJ Lanškroun COrel Orlice A3:7
803. 01. 2016 11:00
Chocen
SK US Steinerová Choceň AOrel Orlice A8:2
909. 04. 2016 09:00
ČT
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun C7:3
909. 04. 2016 09:00
ČT
TJ Sokol Řetová ASK US Steinerová Choceň A1:9
909. 04. 2016 10:00
ČT
TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň A0:10
909. 04. 2016 10:00
CT
TJ Sokol Řetová ATJ Lanškroun C5:5
1009. 04. 2016 09:00
KLráliky
TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Žamberk A0:10
1009. 04. 2016 09:00
Králiky
Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí B1:9
1009. 04. 2016 10:00
Králiky
TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí B0:10
1009. 04. 2016 10:00
Králiky
Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A2:8
1120. 02. 2016 09:00
Řetová
TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Králíky A6:4
1120. 02. 2016 09:00
Řetová
TJ Sokol Česká Třebová AOrel Orlice A4:6
1120. 02. 2016 10:00
Řetová
TJ Sokol Řetová AOrel Orlice A5:5
1120. 02. 2016 10:00
Řetová
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Králíky A4:6
1221. 02. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun C10:0
1221. 02. 2016 09:00
Žamberk
TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň A4:6
1221. 02. 2016 10:00
Žamberk
TJ Sokol Žamberk ASK US Steinerová Choceň A1:9
1221. 02. 2016 10:00
ˇ/Zamberk
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun C9:1
1303. 04. 2016 09:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Řetová A9:1
1303. 04. 2016 09:00
UO
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Žamberk A2:8
1303. 04. 2016 10:00
UO
TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Žamberk A8:2
1303. 04. 2016 10:00
UO
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Řetová A3:7
1403. 04. 2016 09:00
Orlice
Orel Orlice ASK US Steinerová Choceň A0:10
1403. 04. 2016 09:00
Orlice
TJ Jiskra Králíky ATJ Lanškroun C9:1
1403. 04. 2016 10:00
Orlice
Orel Orlice ATJ Jiskra Králíky A2:8
1403. 04. 2016 10:00
Orlice
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun C10:0

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy