Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RS I. třídy
103. 10. 2015 17:00Orel Zlín "C"SKST Slušovice "B"9:9
103. 10. 2015 17:00FS Napajedla "A"TJ Štítná "A"6:12
103. 10. 2015 13:30Orel Zlín "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"11:7
103. 10. 2015 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"SK Újezd "A"11:7
103. 10. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "C"TJ Fryšták "C"13:5
104. 10. 2015 09:00SK Louky "A"SK Rokytnice "A"8:10
210. 10. 2015 17:00SKST Slušovice "B"SK Rokytnice "A"12:6
210. 10. 2015 10:00TJ Fryšták "C"SK Louky "A"10:8
210. 10. 2015 16:30SK Újezd "A"TJ Sokol Kostelec "C"10:8
210. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Mysločovice "B"7:11
210. 10. 2015 17:00TJ Štítná "A"Orel Zlín "B"11:7
210. 10. 2015 17:00Orel Zlín "C"FS Napajedla "A"16:2
317. 10. 2015 17:00FS Napajedla "A"SKST Slušovice "B"11:7
317. 10. 2015 13:30Orel Zlín "B"Orel Zlín "C"12:6
317. 10. 2015 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"TJ Štítná "A"11:7
317. 10. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"9:9
318. 10. 2015 09:00SK Louky "A"SK Újezd "A"9:9
316. 10. 2015 18:30SK Rokytnice "A"TJ Fryšták "C"8:10
424. 10. 2015 17:00SKST Slušovice "B"TJ Fryšták "C"8:10
424. 10. 2015 16:30SK Újezd "A"SK Rokytnice "A"13:5
424. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Louky "A"8:10
424. 10. 2015 17:00TJ Štítná "A"TJ Sokol Kostelec "C"7:11
424. 10. 2015 17:00Orel Zlín "C"TJ Sokol Mysločovice "B"10:8
424. 10. 2015 17:00FS Napajedla "A"Orel Zlín "B"9:9
507. 11. 2015 13:30Orel Zlín "B"SKST Slušovice "B"13:5
507. 11. 2015 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"FS Napajedla "A"14:4
507. 11. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "C"Orel Zlín "C"14:4
508. 11. 2015 09:00SK Louky "A"TJ Štítná "A"9:9
506. 11. 2015 18:30SK Rokytnice "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"6:12
507. 11. 2015 10:00TJ Fryšták "C"SK Újezd "A"10:8
614. 11. 2015 17:00SKST Slušovice "B"SK Újezd "A"2:16
614. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Fryšták "C"7:11
614. 11. 2015 17:00TJ Štítná "A"SK Rokytnice "A"9:9
614. 11. 2015 17:00Orel Zlín "C"SK Louky "A"10:8
614. 11. 2015 17:00FS Napajedla "A"TJ Sokol Kostelec "C"7:11
614. 11. 2015 13:30Orel Zlín "B"TJ Sokol Mysločovice "B"8:10
721. 11. 2015 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"SKST Slušovice "B"13:5
721. 11. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "C"Orel Zlín "B"9:9
722. 11. 2015 09:00SK Louky "A"FS Napajedla "A"11:7
720. 11. 2015 18:30SK Rokytnice "A"Orel Zlín "C"8:10
721. 11. 2015 10:00TJ Fryšták "C"TJ Štítná "A"17:1
721. 11. 2015 16:30SK Újezd "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"10:8
828. 11. 2015 13:00SKST Slušovice "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"10:8
828. 11. 2015 17:00TJ Štítná "A"SK Újezd "A"7:11
827. 11. 2015 18:00Orel Zlín "C"TJ Fryšták "C"7:11
828. 11. 2015 17:00FS Napajedla "A"SK Rokytnice "A"6:12
828. 11. 2015 13:30Orel Zlín "B"SK Louky "A"11:7
828. 11. 2015 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"TJ Sokol Kostelec "C"14:4
905. 12. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "C"SKST Slušovice "B"14:4
906. 12. 2015 14:00SK Louky "A"TJ Sokol Mysločovice "B"8:10
904. 12. 2015 18:30SK Rokytnice "A"Orel Zlín "B"7:11
905. 12. 2015 17:30TJ Fryšták "C"FS Napajedla "A"12:6
905. 12. 2015 16:30SK Újezd "A"Orel Zlín "C"7:11
905. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Štítná "A"14:4
1012. 12. 2015 17:00SKST Slušovice "B"TJ Štítná "A"5:13
1012. 12. 2015 17:00Orel Zlín "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"9:9
1012. 12. 2015 17:00FS Napajedla "A"SK Újezd "A"7:11
1012. 12. 2015 13:30Orel Zlín "B"TJ Fryšták "C"11:7
1012. 12. 2015 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"SK Rokytnice "A"12:6
1012. 12. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "C"SK Louky "A"12:6
1120. 12. 2015 14:00SK Louky "A"SKST Slušovice "B"13:5
1119. 12. 2015 16:00TJ Sokol Kostelec "C"SK Rokytnice "A"17:1
1119. 12. 2015 10:00TJ Fryšták "C"TJ Sokol Mysločovice "B"5:13
1119. 12. 2015 16:30SK Újezd "A"Orel Zlín "B"10:8
1119. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"FS Napajedla "A"16:2
1119. 12. 2015 16:00TJ Štítná "A"Orel Zlín "C"13:5
1209. 01. 2016 17:00SKST Slušovice "B"Orel Zlín "C"10:8
1209. 01. 2016 17:00TJ Štítná "A"FS Napajedla "A"11:7
1209. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"Orel Zlín "B"16:2
1209. 01. 2016 16:30SK Újezd "A"TJ Sokol Mysločovice "B"6:12
1209. 01. 2016 10:00TJ Fryšták "C"TJ Sokol Kostelec "C"2:16
1208. 01. 2016 18:30SK Rokytnice "A"SK Louky "A"5:13
1315. 01. 2016 18:30SK Rokytnice "A"SKST Slušovice "B"8:10
1312. 01. 2016 18:00SK Louky "A"TJ Fryšták "C"10:8
1316. 01. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "C"SK Újezd "A"14:4
1316. 01. 2016 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"12:6
1316. 01. 2016 13:30Orel Zlín "B"TJ Štítná "A"7:11
1316. 01. 2016 17:00FS Napajedla "A"Orel Zlín "C"4:14
1423. 01. 2016 13:00SKST Slušovice "B"FS Napajedla "A"12:6
1419. 09. 2015 17:00Orel Zlín "C"Orel Zlín "B"11:7
1423. 01. 2016 17:00TJ Štítná "A"TJ Sokol Mysločovice "B"4:14
1423. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Kostelec "C"4:14
1422. 12. 2015 17:00SK Újezd "A"SK Louky "A"13:5
1423. 01. 2016 10:00TJ Fryšták "C"SK Rokytnice "A"7:11
1530. 01. 2016 10:00TJ Fryšták "C"SKST Slušovice "B"10:8
1529. 01. 2016 18:30SK Rokytnice "A"SK Újezd "A"9:9
1531. 01. 2016 09:00SK Louky "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"11:7
1530. 01. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "C"TJ Štítná "A"17:1
1530. 01. 2016 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"Orel Zlín "C"15:3
1530. 01. 2016 13:30Orel Zlín "B"FS Napajedla "A"13:5
1613. 02. 2016 13:00SKST Slušovice "B"Orel Zlín "B"11:7
1613. 02. 2016 17:00FS Napajedla "A"TJ Sokol Mysločovice "B"5:13
1612. 02. 2016 18:00Orel Zlín "C"TJ Sokol Kostelec "C"3:15
1613. 02. 2016 17:00TJ Štítná "A"SK Louky "A"11:7
1613. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Rokytnice "A"13:5
1613. 02. 2016 16:30SK Újezd "A"TJ Fryšták "C"10:8
1720. 02. 2016 16:30SK Újezd "A"SKST Slušovice "B"16:2
1720. 02. 2016 10:00TJ Fryšták "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"11:7
1719. 02. 2016 18:30SK Rokytnice "A"TJ Štítná "A"8:10
1720. 02. 2016 09:00SK Louky "A"Orel Zlín "C"7:11
1720. 02. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "C"FS Napajedla "A"12:6
1720. 02. 2016 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"Orel Zlín "B"15:3
1827. 02. 2016 17:00SKST Slušovice "B"TJ Sokol Mysločovice "B"5:13
1827. 02. 2016 13:30Orel Zlín "B"TJ Sokol Kostelec "C"6:12
1827. 02. 2016 17:00FS Napajedla "A"SK Louky "A"8:10
1827. 02. 2016 17:00Orel Zlín "C"SK Rokytnice "A"10:8
1827. 02. 2016 17:00TJ Štítná "A"TJ Fryšták "C"7:11
1827. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Újezd "A"11:7
1904. 03. 2016 19:00TJ Jiskra Otrokovice "E"SKST Slušovice "B"12:6
1905. 03. 2016 16:30SK Újezd "A"TJ Štítná "A"8:10
1905. 03. 2016 10:00TJ Fryšták "C"Orel Zlín "C"8:10
1904. 03. 2016 18:30SK Rokytnice "A"FS Napajedla "A"11:7
1906. 03. 2016 09:00SK Louky "A"Orel Zlín "B"14:4
1905. 03. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "C"TJ Sokol Mysločovice "B"8:10
2012. 03. 2016 13:00SKST Slušovice "B"TJ Sokol Kostelec "C"6:12
2012. 03. 2016 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"SK Louky "A"10:8
2012. 03. 2016 13:30Orel Zlín "B"SK Rokytnice "A"12:6
2012. 03. 2016 17:00FS Napajedla "A"TJ Fryšták "C"10:8
2012. 03. 2016 17:00Orel Zlín "C"SK Újezd "A"5:13
2009. 03. 2016 18:00TJ Štítná "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"13:5
2119. 03. 2016 17:00TJ Štítná "A"SKST Slušovice "B"11:7
2119. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "E"Orel Zlín "C"13:5
2119. 03. 2016 16:30SK Újezd "A"FS Napajedla "A"15:3
2119. 03. 2016 10:00TJ Fryšták "C"Orel Zlín "B"12:6
2118. 03. 2016 18:30SK Rokytnice "A"TJ Sokol Mysločovice "B"4:14
2120. 03. 2016 09:00SK Louky "A"TJ Sokol Kostelec "C"8:10
2226. 03. 2016 12:30SKST Slušovice "B"SK Louky "A"11:7
2225. 03. 2016 15:00SK Rokytnice "A"TJ Sokol Kostelec "C"11:7
2226. 03. 2016 13:30TJ Sokol Mysločovice "B"TJ Fryšták "C"11:7
2226. 03. 2016 13:30Orel Zlín "B"SK Újezd "A"11:7
2226. 03. 2016 17:00FS Napajedla "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"8:10
2226. 03. 2016 17:00Orel Zlín "C"TJ Štítná "A"9:9
RS II. třídy
102. 10. 2015 17:30Orel Kašava "A"TJ Vysoké Pole "A"7:11
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"TJ Sokol Slopné "A"10:8
102. 10. 2015 19:15KST Zlín "E"Orel Zlín "D"9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol PohořeliceSport centrum Bylnice "B"8:10
102. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "C"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice5:13
103. 10. 2015 18:00TJ Sokol JasennáSK Bohuslavice nad Vláří "A"14:4
210. 10. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "A"SK Bohuslavice nad Vláří "A"12:6
211. 10. 2015 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceTJ Sokol Jasenná12:6
210. 10. 2015 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Šarovy "C"10:8
210. 10. 2015 10:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Pohořelice5:13
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "A"KST Zlín "E"13:5
209. 10. 2015 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Mysločovice "C"7:11
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"TJ Vysoké Pole "A"8:10
316. 10. 2015 19:15KST Zlín "E"Orel Kašava "A"13:5
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol PohořeliceTJ Sokol Slopné "A"9:9
316. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "C"Orel Zlín "D"11:7
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol JasennáSport centrum Bylnice "B"4:14
314. 10. 2015 18:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice3:15
424. 10. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice10:8
424. 10. 2015 13:00Sport centrum Bylnice "B"SK Bohuslavice nad Vláří "A"14:4
424. 10. 2015 10:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Jasenná10:8
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "A"TJ Sokol Šarovy "C"5:13
423. 10. 2015 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Pohořelice8:10
410. 10. 2015 11:00TJ Sokol Mysločovice "C"KST Zlín "E"7:11
506. 11. 2015 19:15KST Zlín "E"TJ Vysoké Pole "A"9:9
507. 11. 2015 19:00TJ Sokol PohořeliceTJ Sokol Mysločovice "C"13:5
506. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "C"Orel Kašava "A"13:5
507. 11. 2015 18:00TJ Sokol JasennáTJ Sokol Slopné "A"9:9
507. 11. 2015 17:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"Orel Zlín "D"6:12
508. 11. 2015 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceSport centrum Bylnice "B"7:11
614. 11. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "A"Sport centrum Bylnice "B"8:10
614. 11. 2015 10:30Orel Zlín "D"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice10:8
630. 10. 2015 19:00
Kulturní dům Bohuslavice nad Vláčí č.p. 134
TJ Sokol Slopné "A"SK Bohuslavice nad Vláří "A"18:0
613. 11. 2015 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Jasenná7:11
614. 11. 2015 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"TJ Sokol Šarovy "C"7:11
613. 11. 2015 19:15KST Zlín "E"TJ Sokol Pohořelice10:8
722. 11. 2015 18:00TJ Sokol PohořeliceTJ Vysoké Pole "A"9:9
720. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "C"KST Zlín "E"8:10
721. 11. 2015 18:00TJ Sokol JasennáTJ Sokol Mysločovice "C"13:5
721. 11. 2015 17:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"Orel Kašava "A"6:12
722. 11. 2015 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceTJ Sokol Slopné "A"10:8
721. 11. 2015 14:30Sport centrum Bylnice "B"Orel Zlín "D"18:0
828. 11. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "A"Orel Zlín "D"11:7
827. 11. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "A"Sport centrum Bylnice "B"6:12
827. 11. 2015 17:30Orel Kašava "A"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice5:13
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"SK Bohuslavice nad Vláří "A"8:10
827. 11. 2015 19:15KST Zlín "E"TJ Sokol Jasenná9:9
828. 11. 2015 17:00TJ Sokol PohořeliceTJ Sokol Šarovy "C"8:10
904. 12. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "C"TJ Vysoké Pole "A"10:8
905. 12. 2015 18:00TJ Sokol JasennáTJ Sokol Pohořelice7:11
929. 11. 2015 10:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"KST Zlín "E"7:11
906. 12. 2015 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceTJ Sokol Mysločovice "C"11:7
905. 12. 2015 13:00Sport centrum Bylnice "B"Orel Kašava "A"13:5
905. 12. 2015 10:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Slopné "A"10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Slopné "A"11:7
1009. 12. 2015 18:00Orel Kašava "A"Orel Zlín "D"6:12
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"Sport centrum Bylnice "B"6:12
1006. 12. 2015 15:00KST Zlín "E"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol PohořeliceSK Bohuslavice nad Vláří "A"9:9
1011. 12. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "C"TJ Sokol Jasenná17:1
1115. 11. 2015 10:00TJ Sokol JasennáTJ Vysoké Pole "A"13:5
1119. 12. 2015 17:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Sokol Šarovy "C"3:15
1120. 12. 2015 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceTJ Sokol Pohořelice9:9
1119. 12. 2015 13:00Sport centrum Bylnice "B"KST Zlín "E"10:8
1119. 12. 2015 10:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Mysločovice "C"6:12
1118. 12. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "A"Orel Kašava "A"12:6
1209. 01. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "A"Orel Kašava "A"9:9
1208. 01. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "A"TJ Sokol Mysločovice "C"8:10
1209. 01. 2016 10:30Orel Zlín "D"KST Zlín "E"6:12
1209. 01. 2016 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Pohořelice10:8
1210. 01. 2016 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceTJ Sokol Šarovy "C"8:10
1208. 01. 2016 18:30SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Sokol Jasenná1:17
1316. 01. 2016 17:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Vysoké Pole "A"2:16
1316. 01. 2016 10:00TJ Sokol JasennáTJ Hřivínův Újezd - Kaňovice8:10
1315. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "C"Sport centrum Bylnice "B"10:8
1311. 01. 2016 18:00TJ Sokol PohořeliceOrel Zlín "D"13:5
1315. 01. 2016 19:15KST Zlín "E"TJ Sokol Slopné "A"12:6
1316. 01. 2016 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"Orel Kašava "A"11:7
1410. 01. 2016 10:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Mysločovice "C"11:7
1422. 01. 2016 17:30Orel Kašava "A"KST Zlín "E"9:9
1422. 01. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "A"TJ Sokol Pohořelice9:9
1422. 01. 2016 17:30Orel Zlín "D"TJ Sokol Šarovy "C"7:11
1423. 01. 2016 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Jasenná13:5
1424. 01. 2016 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceSK Bohuslavice nad Vláří "A"15:3
1531. 01. 2016 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceTJ Vysoké Pole "A"11:7
1529. 01. 2016 17:00
DDM Brumov-Bylnice, Široká 148
SK Bohuslavice nad Vláří "A"Sport centrum Bylnice "B"1:17
1530. 01. 2016 18:00TJ Sokol JasennáOrel Zlín "D"8:10
1529. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "C"TJ Sokol Slopné "A"7:11
1528. 01. 2016 18:00TJ Sokol PohořeliceOrel Kašava "A"10:8
1529. 01. 2016 19:15KST Zlín "E"TJ Sokol Mysločovice "C"12:6
1606. 02. 2016 16:00TJ Vysoké Pole "A"KST Zlín "E"15:3
1613. 02. 2016 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"TJ Sokol Pohořelice5:13
1612. 02. 2016 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Šarovy "C"4:14
1612. 02. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "A"TJ Sokol Jasenná5:13
1613. 02. 2016 10:30Orel Zlín "D"SK Bohuslavice nad Vláří "A"15:3
1613. 02. 2016 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice10:8
1720. 02. 2016 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Vysoké Pole "A"10:8
1721. 02. 2016 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceOrel Zlín "D"9:9
1720. 02. 2016 18:30
Pohostinství Slopné
SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Sokol Slopné "A"2:16
1720. 02. 2016 18:00TJ Sokol JasennáOrel Kašava "A"13:5
1719. 02. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "C"TJ Sokol Mysločovice "C"6:12
1715. 02. 2016 18:00TJ Sokol PohořeliceKST Zlín "E"9:9
1827. 02. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Pohořelice12:6
1826. 02. 2016 19:15KST Zlín "E"TJ Sokol Šarovy "C"15:3
1827. 02. 2016 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"TJ Sokol Jasenná8:10
1826. 02. 2016 17:30Orel Kašava "A"SK Bohuslavice nad Vláří "A"12:6
1826. 02. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "A"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice9:9
1827. 02. 2016 10:30Orel Zlín "D"Sport centrum Bylnice "B"2:16
1905. 03. 2016 10:30Orel Zlín "D"TJ Vysoké Pole "A"15:3
1905. 03. 2016 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Slopné "A"13:5
1906. 03. 2016 10:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceOrel Kašava "A"13:5
1904. 03. 2016 19:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Sokol Mysločovice "C"1:17
1905. 03. 2016 18:00TJ Sokol JasennáKST Zlín "E"12:6
1904. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "C"TJ Sokol Pohořelice14:4
2012. 03. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Šarovy "C"11:7
2012. 03. 2016 18:30TJ Sokol PohořeliceTJ Sokol Jasenná8:10
2011. 03. 2016 19:15KST Zlín "E"SK Bohuslavice nad Vláří "A"12:6
2005. 03. 2016 18:30TJ Sokol Mysločovice "C"TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice10:8
2011. 03. 2016 17:30Orel Kašava "A"Sport centrum Bylnice "B"7:11
2011. 03. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "A"Orel Zlín "D"14:4
2118. 03. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "A"TJ Vysoké Pole "A"16:2
2119. 03. 2016 10:30Orel Zlín "D"Orel Kašava "A"10:8
2119. 03. 2016 13:00Sport centrum Bylnice "B"TJ Sokol Mysločovice "C"13:5
2116. 03. 2016 18:00TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceKST Zlín "E"7:11
2119. 03. 2016 17:00SK Bohuslavice nad Vláří "A"TJ Sokol Pohořelice3:15
2119. 03. 2016 10:00TJ Sokol JasennáTJ Sokol Šarovy "C"5:13
2226. 03. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "A"TJ Sokol Jasenná11:7
2225. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "C"SK Bohuslavice nad Vláří "A"18:0
2226. 03. 2016 17:00TJ Sokol PohořeliceTJ Hřivínův Újezd - Kaňovice10:8
2225. 03. 2016 19:15KST Zlín "E"Sport centrum Bylnice "B"8:10
2226. 03. 2016 10:00TJ Sokol Mysločovice "C"Orel Zlín "D"7:11
2223. 03. 2016 18:00Orel Kašava "A"TJ Sokol Slopné "A"1:17
RS III. třídy
102. 10. 2015 18:00SK Újezd "B"TJ Sokol Slopné "B"9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Šarovy "D"10:8
104. 10. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"SK Slavičín "C"2:16
103. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Mysločovice "D"17:1
102. 10. 2015 18:30TJ Štítná "B"FS Napajedla "B"8:10
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSlovan Luhačovice "A"11:7
210. 10. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
209. 10. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Štítná "B"11:7
210. 10. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Jiskra Otrokovice "F"14:4
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"Sport centrum Bylnice "C"12:6
210. 10. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Valašské Klobouky3:15
209. 10. 2015 18:30
Újezd Tělocvična ZŠ, čp. 252, značený směr fotbalové hřiště
SK Újezd "B"SK Rokytnice "B"8:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySK Rokytnice "B"15:3
318. 10. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Slopné "B"7:11
317. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Šarovy "D"16:2
316. 10. 2015 18:30TJ Štítná "B"SK Slavičín "C"1:17
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Mysločovice "D"12:6
317. 10. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"FS Napajedla "B"8:10
423. 10. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"Slovan Luhačovice "A"11:7
424. 10. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína16:2
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Štítná "B"13:5
424. 10. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"7:11
423. 10. 2015 18:30SK Rokytnice "B"Sport centrum Bylnice "C"12:6
424. 10. 2015 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Valašské Klobouky7:11
508. 11. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"SK Újezd "B"7:11
507. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Rokytnice "B"14:4
506. 11. 2015 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Slopné "B"10:8
507. 11. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Šarovy "D"12:6
507. 11. 2015 17:00Slovan Luhačovice "A"SK Slavičín "C"5:13
507. 11. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Mysločovice "D"15:3
614. 11. 2015 17:00SK Slavičín "C"FS Napajedla "B"10:8
613. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"Slovan Luhačovice "A"10:8
614. 11. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
613. 11. 2015 18:30SK Rokytnice "B"TJ Štítná "B"9:9
614. 11. 2015 16:30SK Újezd "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
614. 11. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySport centrum Bylnice "C"14:4
721. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Valašské Klobouky12:6
720. 11. 2015 18:30TJ Štítná "B"SK Újezd "B"9:9
721. 11. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSK Rokytnice "B"11:7
721. 11. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Slopné "B"13:5
721. 11. 2015 18:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Šarovy "D"10:8
720. 11. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"SK Slavičín "C"7:11
827. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Mysločovice "D"6:12
828. 11. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"FS Napajedla "B"10:8
827. 11. 2015 18:30SK Rokytnice "B"Slovan Luhačovice "A"14:4
828. 11. 2015 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína11:7
827. 11. 2015 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Valašské Klobouky9:9
829. 11. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Jiskra Otrokovice "F"0:18wo
904. 12. 2015 18:30TJ Štítná "B"Sport centrum Bylnice "C"17:1
905. 12. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Valašské Klobouky6:12
906. 12. 2015 10:30Slovan Luhačovice "A"SK Újezd "B"14:4
905. 12. 2015 17:00FS Napajedla "B"SK Rokytnice "B"14:4
904. 12. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Slopné "B"12:6
905. 12. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Šarovy "D"18:0
1012. 12. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"SK Slavičín "C"4:14
1011. 12. 2015 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Mysločovice "D"10:8
1012. 12. 2015 16:30SK Újezd "B"FS Napajedla "B"7:11
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySlovan Luhačovice "A"16:2
1013. 12. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína6:12
1012. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Štítná "B"13:5
1119. 12. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
1119. 12. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"Sport centrum Bylnice "C"16:2
1119. 12. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Valašské Klobouky12:6
1118. 12. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"SK Újezd "B"16:2
1119. 12. 2015 17:00SK Slavičín "C"SK Rokytnice "B"10:8
1117. 12. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Slopné "B"8:10
1225. 09. 2015 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Šarovy "D"9:9
1226. 09. 2015 16:30SK Újezd "B"SK Slavičín "C"2:16
1226. 09. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Mysločovice "D"11:7
1227. 09. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"FS Napajedla "B"8:10
1226. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"Slovan Luhačovice "A"12:6
1225. 09. 2015 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína10:8
1331. 10. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"TJ Štítná "B"8:10
1331. 10. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
1330. 10. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"Sport centrum Bylnice "C"14:4
1331. 10. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Valašské Klobouky9:9
1330. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"SK Újezd "B"9:9
1330. 10. 2015 18:00
Rokytnice 11 - sál hospůdky za lávkou
TJ Sokol Slopné "B"SK Rokytnice "B"12:6
1405. 01. 2016 17:30TJ Sokol Slopné "B"SK Újezd "B"10:8
1408. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Valašské Klobouky10:8
1409. 01. 2016 17:00SK Slavičín "C"Sport centrum Bylnice "C"16:2
1408. 01. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Jiskra Otrokovice "F"4:14
1409. 01. 2016 17:00FS Napajedla "B"TJ Štítná "B"7:11
1410. 01. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
1516. 01. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaFS Napajedla "B"9:9
1515. 01. 2016 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Mysločovice "D"8:10
1516. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Slavičín "C"5:13
1517. 01. 2016 10:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Šarovy "D"2:16
1516. 01. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Slopné "B"11:7
1516. 01. 2016 16:30SK Rokytnice "B"SK Újezd "B"11:7
1622. 01. 2016 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Valašské Klobouky4:14
1623. 01. 2016 18:00TJ Sokol Slopné "B"Sport centrum Bylnice "C"15:3
1622. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
1623. 01. 2016 17:00SK Slavičín "C"TJ Štítná "B"15:3
1622. 01. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
1623. 01. 2016 17:00FS Napajedla "B"Slovan Luhačovice "A"8:10
1731. 01. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Mysločovice "D"10:8
1730. 01. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSK Slavičín "C"9:9
1729. 01. 2016 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Šarovy "D"5:13
1730. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Slopné "B"11:7
1731. 01. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"SK Rokytnice "B"3:15
1730. 01. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySK Újezd "B"10:8
1813. 02. 2016 16:30SK Újezd "B"Sport centrum Bylnice "C"15:3
1812. 02. 2016 18:30SK Rokytnice "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"12:6
1811. 02. 2016 19:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Štítná "B"14:4
1812. 02. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína12:6
1813. 02. 2016 17:00SK Slavičín "C"Slovan Luhačovice "A"13:5
1812. 02. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"FS Napajedla "B"10:8
1920. 02. 2016 17:00FS Napajedla "B"SK Slavičín "C"5:13
1921. 02. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Šarovy "D"12:6
1920. 02. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Slopné "B"5:13
1919. 02. 2016 18:30TJ Štítná "B"SK Rokytnice "B"10:8
1920. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Újezd "B"14:4
1921. 02. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Valašské Klobouky4:14
2027. 02. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Jiskra Otrokovice "F"8:10
2027. 02. 2016 16:30SK Újezd "B"TJ Štítná "B"8:10
2026. 02. 2016 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
2027. 02. 2016 18:00TJ Sokol Slopné "B"Slovan Luhačovice "A"11:7
2026. 02. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"FS Napajedla "B"11:7
2025. 02. 2016 17:30SK Slavičín "C"TJ Sokol Mysločovice "D"12:6
2104. 03. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Šarovy "D"11:7
2105. 03. 2016 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Slopné "B"11:7
2106. 03. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"SK Rokytnice "B"7:11
2105. 03. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSK Újezd "B"11:7
2105. 03. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Štítná "B"7:11
2105. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"Sport centrum Bylnice "C"18:0
2213. 03. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Štítná "B"2:16
2212. 03. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Bohuslavice u Zlína13:5
2212. 03. 2016 16:30SK Újezd "B"Slovan Luhačovice "A"10:8
2211. 03. 2016 18:30SK Rokytnice "B"FS Napajedla "B"5:13
2212. 03. 2016 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Mysločovice "D"13:5
2211. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"SK Slavičín "C"5:13
2319. 03. 2016 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Slopné "B"15:3
2318. 03. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"SK Rokytnice "B"11:7
2319. 03. 2016 17:00FS Napajedla "B"SK Újezd "B"10:8
2320. 03. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Valašské Klobouky3:15
2319. 03. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSport centrum Bylnice "C"15:3
2318. 03. 2016 18:30TJ Štítná "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"9:9
2426. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína14:4
2427. 03. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"Slovan Luhačovice "A"5:13
2426. 03. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyFS Napajedla "B"11:7
2426. 03. 2016 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Mysločovice "D"11:7
2425. 03. 2016 18:30SK Rokytnice "B"SK Slavičín "C"9:9
2422. 03. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Šarovy "D"6:12
2503. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"SK Rokytnice "B"15:3
2502. 04. 2016 17:00SK Slavičín "C"SK Újezd "B"16:2
2501. 04. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Valašské Klobouky12:6
2502. 04. 2016 17:00FS Napajedla "B"Sport centrum Bylnice "C"13:5
2503. 04. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Jiskra Otrokovice "F"9:9
2502. 04. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Štítná "B"8:10
2608. 04. 2016 18:30TJ Štítná "B"Slovan Luhačovice "A"9:9
2609. 04. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"FS Napajedla "B"9:9
2610. 04. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Mysločovice "D"3:15
2609. 04. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySK Slavičín "C"10:8
2609. 04. 2016 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Šarovy "D"16:2
2631. 03. 2016 18:00
Pohostinství Slopné
SK Rokytnice "B"TJ Sokol Slopné "B"5:13
RS IV. třídy
104. 10. 2015 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D12:6
103. 10. 2015 17:00
Zlín - Louky, hospůdka u hřiště 2.NP
KPST - SK Louky "B"TJ Sokol Šarovy "E"11:7
103. 10. 2015 10:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Kostelec "D"7:11
102. 10. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "C"TJ Sokol Slopné "D"14:4
103. 10. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Salaš10:8
103. 10. 2015 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"Orel Kašava "B"8:10
103. 10. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "B"Slovan Luhačovice "B"7:11
210. 10. 2015 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DSlovan Luhačovice "B"1:17
209. 10. 2015 20:30Orel Kašava "B"TJ Vysoké Pole "B"7:11
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol SalašSK Bohuslavice nad Vláří "B"11:7
208. 10. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "D"ST Slovácká Sparta Spytihněv1:17
210. 10. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Slopné "C"16:2
211. 10. 2015 09:00KPST - SK Louky "B"Orel Zlín "E"6:12
211. 10. 2015 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"TJ Sokol Šarovy "E"15:3
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Šarovy "E"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D16:2
317. 10. 2015 10:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Mysločovice "E"10:8
316. 10. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "C"KPST - SK Louky "B"8:10
317. 10. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Kostelec "D"2:16
317. 10. 2015 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Sokol Slopné "D"17:1
317. 10. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Salaš7:11
317. 10. 2015 14:30Slovan Luhačovice "B"Orel Kašava "B"15:3
424. 10. 2015 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DOrel Kašava "B"5:13
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol SalašSlovan Luhačovice "B"2:16
425. 10. 2015 10:30TJ Sokol Slopné "D"TJ Vysoké Pole "B"2:16
424. 10. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "D"SK Bohuslavice nad Vláří "B"16:2
425. 10. 2015 09:00KPST - SK Louky "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv12:6
419. 10. 2015 17:00TJ Sokol Mysločovice "E"TJ Sokol Slopné "C"10:8
424. 10. 2015 17:00TJ Sokol Šarovy "E"Orel Zlín "E"5:13
506. 11. 2015 18:15Orel Zlín "E"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D13:5
506. 11. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "C"TJ Sokol Šarovy "E"6:12
507. 11. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Mysločovice "E"5:13
507. 11. 2015 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"KPST - SK Louky "B"7:11
507. 11. 2015 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Kostelec "D"1:17
503. 11. 2015 18:30Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Slopné "D"18:0
506. 11. 2015 19:00Orel Kašava "B"TJ Sokol Salaš5:13
613. 11. 2015 20:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Sokol Salaš2:16
615. 11. 2015 10:30TJ Sokol Slopné "D"Orel Kašava "B"1:17
614. 11. 2015 19:00TJ Sokol Kostelec "D"Slovan Luhačovice "B"13:5
615. 11. 2015 09:00KPST - SK Louky "B"TJ Vysoké Pole "B"10:8
615. 11. 2015 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"SK Bohuslavice nad Vláří "B"7:11
614. 11. 2015 17:00TJ Sokol Šarovy "E"ST Slovácká Sparta Spytihněv12:6
614. 11. 2015 10:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Slopné "C"8:10
721. 11. 2015 10:00TJ Sokol Slopné "C"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D13:5
721. 11. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvOrel Zlín "E"4:14
721. 11. 2015 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Sokol Šarovy "E"9:9
720. 11. 2015 18:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Mysločovice "E"7:11
721. 11. 2015 14:30Slovan Luhačovice "B"KPST - SK Louky "B"9:9
720. 11. 2015 19:00Orel Kašava "B"TJ Sokol Kostelec "D"5:13
722. 11. 2015 13:00TJ Sokol SalašTJ Sokol Slopné "D"14:4
828. 11. 2015 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Sokol Slopné "D"13:5
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Salaš12:6
829. 11. 2015 09:00KPST - SK Louky "B"Orel Kašava "B"18:0wo
829. 11. 2015 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"Slovan Luhačovice "B"6:12
828. 11. 2015 14:00TJ Sokol Šarovy "E"TJ Vysoké Pole "B"10:8
828. 11. 2015 10:30Orel Zlín "E"SK Bohuslavice nad Vláří "B"5:13
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Slopné "C"ST Slovácká Sparta Spytihněv9:9
905. 12. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvŠSK při ZŠ Želechovice n/D14:4
903. 12. 2015 17:30
Pohostinství Slopné
SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Sokol Slopné "C"13:5
904. 12. 2015 18:30TJ Vysoké Pole "B"Orel Zlín "E"3:15
905. 12. 2015 14:30Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Šarovy "E"14:4
904. 12. 2015 19:00Orel Kašava "B"TJ Sokol Mysločovice "E"9:9
904. 12. 2015 17:30TJ Sokol SalašKPST - SK Louky "B"12:6
906. 12. 2015 10:30TJ Sokol Slopné "D"TJ Sokol Kostelec "D"3:15
1012. 12. 2015 10:00
Herna stolního tenisu u fotbalového hřiště TJ Sokol Kostel
ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Sokol Kostelec "D"4:14
1013. 12. 2015 09:00KPST - SK Louky "B"TJ Sokol Slopné "D"17:1
1013. 12. 2015 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"TJ Sokol Salaš5:13
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Šarovy "E"Orel Kašava "B"5:13
1012. 12. 2015 10:30Orel Zlín "E"Slovan Luhačovice "B"11:7
1013. 12. 2015 09:00TJ Sokol Slopné "C"TJ Vysoké Pole "B"10:8
1012. 12. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvSK Bohuslavice nad Vláří "B"10:8
1119. 12. 2015 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D13:5
1116. 12. 2015 18:30TJ Vysoké Pole "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv8:10
1119. 12. 2015 14:30Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Slopné "C"15:3
1118. 12. 2015 19:00
Orlovna ve Zlíně, Štefánikova 661 Zlín
Orel Kašava "B"Orel Zlín "E"9:9
1118. 12. 2015 18:30TJ Sokol SalašTJ Sokol Šarovy "E"11:7
1120. 12. 2015 10:30TJ Sokol Slopné "D"TJ Sokol Mysločovice "E"5:13
1119. 12. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "D"KPST - SK Louky "B"14:4
1226. 09. 2015 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DKPST - SK Louky "B"3:15
1227. 09. 2015 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"TJ Sokol Kostelec "D"2:16
1226. 09. 2015 17:00TJ Sokol Šarovy "E"TJ Sokol Slopné "D"15:3
1226. 09. 2015 10:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Salaš0:18wo
1225. 09. 2015 18:30TJ Sokol Slopné "C"Orel Kašava "B"11:7
1226. 09. 2015 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvSlovan Luhačovice "B"8:10
1226. 09. 2015 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Vysoké Pole "B"8:10
1331. 10. 2015 10:00TJ Vysoké Pole "B"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D14:4
1331. 10. 2015 14:30Slovan Luhačovice "B"SK Bohuslavice nad Vláří "B"16:2
1330. 10. 2015 19:00Orel Kašava "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv11:7
1331. 10. 2015 10:00TJ Sokol SalašTJ Sokol Slopné "C"11:7
1301. 11. 2015 10:30TJ Sokol Slopné "D"Orel Zlín "E"1:17
1331. 10. 2015 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Šarovy "E"14:4
1301. 11. 2015 09:00KPST - SK Louky "B"TJ Sokol Mysločovice "E"11:7
1409. 01. 2016 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Sokol Mysločovice "E"7:11
1409. 01. 2016 13:30TJ Sokol Šarovy "E"KPST - SK Louky "B"7:11
1409. 01. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"Orel Zlín "E"15:3
1422. 10. 2015 20:00TJ Sokol Slopné "D"TJ Sokol Slopné "C"3:15
1408. 01. 2016 17:00TJ Sokol SalašST Slovácká Sparta Spytihněv10:8
1408. 01. 2016 19:00Orel Kašava "B"SK Bohuslavice nad Vláří "B"10:8
1409. 01. 2016 14:30Slovan Luhačovice "B"TJ Vysoké Pole "B"10:8
1516. 01. 2016 14:30Slovan Luhačovice "B"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D12:6
1516. 01. 2016 14:00TJ Vysoké Pole "B"Orel Kašava "B"6:12
1515. 01. 2016 19:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Sokol Salaš2:16
1516. 01. 2016 09:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Slopné "D"16:2
1515. 01. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "C"TJ Sokol Kostelec "D"5:13
1516. 01. 2016 10:30Orel Zlín "E"KPST - SK Louky "B"12:6
1516. 01. 2016 17:00TJ Sokol Šarovy "E"TJ Sokol Mysločovice "E"8:10
1623. 01. 2016 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Sokol Šarovy "E"5:13
1624. 01. 2016 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"Orel Zlín "E"10:8
1622. 01. 2016 17:00KPST - SK Louky "B"TJ Sokol Slopné "C"11:7
1623. 01. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"ST Slovácká Sparta Spytihněv14:4
1621. 01. 2016 18:00
Kulturní dům Bohuslavice nad Vláčí č.p. 134
TJ Sokol Slopné "D"SK Bohuslavice nad Vláří "B"2:16
1622. 01. 2016 18:30TJ Sokol SalašTJ Vysoké Pole "B"13:5
1623. 01. 2016 13:30
Sokolovna Luhačovice, Masarykova 228
Orel Kašava "B"Slovan Luhačovice "B"5:13
1729. 01. 2016 19:00Orel Kašava "B"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D12:6
1731. 01. 2016 10:00Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Salaš13:5
1729. 01. 2016 18:30TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Slopné "D"16:2
1730. 01. 2016 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Sokol Kostelec "D"2:16
1730. 01. 2016 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvKPST - SK Louky "B"10:8
1707. 01. 2016 17:30TJ Sokol Slopné "C"TJ Sokol Mysločovice "E"6:12
1730. 01. 2016 10:30Orel Zlín "E"TJ Sokol Šarovy "E"13:5
1813. 02. 2016 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DOrel Zlín "E"9:9
1814. 02. 2016 10:00TJ Sokol Šarovy "E"TJ Sokol Slopné "C"3:15
1810. 02. 2016 18:00TJ Sokol Mysločovice "E"ST Slovácká Sparta Spytihněv4:14
1803. 02. 2016 18:00KPST - SK Louky "B"SK Bohuslavice nad Vláří "B"8:10
1813. 02. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Vysoké Pole "B"13:5
1814. 02. 2016 10:30TJ Sokol Slopné "D"Slovan Luhačovice "B"1:17
1812. 02. 2016 18:30TJ Sokol SalašOrel Kašava "B"9:9
1919. 02. 2016 19:30TJ Sokol SalašŠSK při ZŠ Želechovice n/D12:6
1919. 02. 2016 19:00Orel Kašava "B"TJ Sokol Slopné "D"18:0
1920. 02. 2016 14:30Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Kostelec "D"4:14
1920. 02. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "B"KPST - SK Louky "B"8:10
1920. 02. 2016 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"TJ Sokol Mysločovice "E"12:6
1920. 02. 2016 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Šarovy "E"18:0
1919. 02. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "C"Orel Zlín "E"7:11
2027. 02. 2016 10:00
Pohostinství Slopné
ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Sokol Slopné "C"4:14
2027. 02. 2016 10:30Orel Zlín "E"ST Slovácká Sparta Spytihněv9:9
2027. 02. 2016 10:00TJ Sokol Šarovy "E"SK Bohuslavice nad Vláří "B"4:14
2028. 02. 2016 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"TJ Vysoké Pole "B"10:8
2028. 02. 2016 10:00KPST - SK Louky "B"Slovan Luhačovice "B"5:13
2027. 02. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"Orel Kašava "B"11:7
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Slopné "D"TJ Sokol Salaš3:15
2106. 03. 2016 10:30TJ Sokol Slopné "D"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D8:10
2104. 03. 2016 18:30TJ Sokol SalašTJ Sokol Kostelec "D"8:10
2104. 03. 2016 19:00Orel Kašava "B"KPST - SK Louky "B"9:9
2105. 03. 2016 14:30Slovan Luhačovice "B"TJ Sokol Mysločovice "E"9:9
2105. 03. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Šarovy "E"16:2
2105. 03. 2016 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"Orel Zlín "E"11:7
2105. 03. 2016 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Sokol Slopné "C"14:4
2212. 03. 2016 14:30ŠSK při ZŠ Želechovice n/DST Slovácká Sparta Spytihněv5:13
2211. 03. 2016 19:00
Kulturní dům Bohuslavice nad Vláří
TJ Sokol Slopné "C"SK Bohuslavice nad Vláří "B"6:12
2212. 03. 2016 10:30Orel Zlín "E"TJ Vysoké Pole "B"8:10
2212. 03. 2016 17:00TJ Sokol Šarovy "E"Slovan Luhačovice "B"3:15
2213. 03. 2016 08:00TJ Sokol Mysločovice "E"Orel Kašava "B"10:8
2213. 03. 2016 09:00KPST - SK Louky "B"TJ Sokol Salaš8:10
2212. 03. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Slopné "D"15:3
2319. 03. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D13:5
2320. 03. 2016 10:30TJ Sokol Slopné "D"KPST - SK Louky "B"5:13
2318. 03. 2016 18:30TJ Sokol SalašTJ Sokol Mysločovice "E"6:12
2318. 03. 2016 19:00Orel Kašava "B"TJ Sokol Šarovy "E"13:5
2319. 03. 2016 14:30Slovan Luhačovice "B"Orel Zlín "E"11:7
2319. 03. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "B"TJ Sokol Slopné "C"12:6
2319. 03. 2016 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv11:7
2426. 03. 2016 17:00ŠSK při ZŠ Želechovice n/DSK Bohuslavice nad Vláří "B"6:12
2426. 03. 2016 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvTJ Vysoké Pole "B"10:8
2424. 03. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "C"Slovan Luhačovice "B"6:12
2426. 03. 2016 10:30Orel Zlín "E"Orel Kašava "B"7:11
2426. 03. 2016 17:00TJ Sokol Šarovy "E"TJ Sokol Salaš4:14
2427. 03. 2016 11:00TJ Sokol Mysločovice "E"TJ Sokol Slopné "D"16:2
2427. 03. 2016 09:00KPST - SK Louky "B"TJ Sokol Kostelec "D"2:16
2503. 04. 2016 09:00KPST - SK Louky "B"ŠSK při ZŠ Želechovice n/D11:7
2502. 04. 2016 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Mysločovice "E"9:9
2503. 04. 2016 10:30TJ Sokol Slopné "D"TJ Sokol Šarovy "E"11:7
2501. 04. 2016 18:30TJ Sokol SalašOrel Zlín "E"5:13
2501. 04. 2016 19:00Orel Kašava "B"TJ Sokol Slopné "C"10:8
2502. 04. 2016 14:30Slovan Luhačovice "B"ST Slovácká Sparta Spytihněv11:7
2502. 04. 2016 17:00TJ Vysoké Pole "B"SK Bohuslavice nad Vláří "B"8:10
2609. 04. 2016 17:00
Herna TJ Sokol Kostelec
ŠSK při ZŠ Želechovice n/DTJ Vysoké Pole "B"6:12
2609. 04. 2016 14:00SK Bohuslavice nad Vláří "B"Slovan Luhačovice "B"4:14
2609. 04. 2016 10:00ST Slovácká Sparta SpytihněvOrel Kašava "B"8:10
2608. 04. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "C"TJ Sokol Salaš9:9
2609. 04. 2016 10:30
Pohostinství Slopné
Orel Zlín "E"TJ Sokol Slopné "D"14:4
2631. 03. 2016 19:00TJ Sokol Šarovy "E"TJ Sokol Kostelec "D"1:17
2609. 04. 2016 14:00TJ Sokol Mysločovice "E"KPST - SK Louky "B"15:3
RSSŽ I. třídy
118. 10. 2015 15:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice0:10
118. 10. 2015 15:00Orel KašavaTJ Sokol Mysločovice6:4
118. 10. 2015 15:00SK Slavičín "A"SK Slavičín "B"2:8
201. 11. 2015 15:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slavičín "B"3:7
201. 11. 2015 15:00TJ Sokol MysločoviceSK Slavičín "A"10:0
201. 11. 2015 15:00Orel ZlínOrel Kašava0:10
315. 11. 2015 15:00Orel KašavaTJ Jiskra Otrokovice7:3
315. 11. 2015 15:00SK Slavičín "A"Orel Zlín2:8
312. 11. 2015 16:30SK Slavičín "B"TJ Sokol Mysločovice4:6
429. 11. 2015 15:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Mysločovice3:7
429. 11. 2015 15:00Orel ZlínSK Slavičín "B"2:8
429. 11. 2015 15:00Orel KašavaSK Slavičín "A"10:0
513. 12. 2015 15:00SK Slavičín "A"TJ Jiskra Otrokovice0:10
513. 12. 2015 15:00SK Slavičín "B"Orel Kašava6:4
513. 12. 2015 15:00TJ Sokol MysločoviceOrel Zlín8:2
607. 02. 2016 15:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín8:2
607. 02. 2016 15:00TJ Sokol MysločoviceOrel Kašava10:0
605. 11. 2015 17:40SK Slavičín "B"SK Slavičín "A"9:1
721. 02. 2016 15:00SK Slavičín "B"TJ Jiskra Otrokovice7:3
721. 02. 2016 15:00SK Slavičín "A"TJ Sokol Mysločovice0:10
721. 02. 2016 15:00Orel KašavaOrel Zlín10:0
806. 03. 2016 15:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Kašava9:1
806. 03. 2016 15:00Orel ZlínSK Slavičín "A"9:1
806. 03. 2016 15:00TJ Sokol MysločoviceSK Slavičín "B"7:3
920. 03. 2016 15:00TJ Sokol MysločoviceTJ Jiskra Otrokovice7:3
920. 03. 2016 15:00SK Slavičín "B"Orel Zlín8:2
920. 03. 2016 15:00SK Slavičín "A"Orel Kašava0:10
1003. 04. 2016 15:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slavičín "A"7:3
1003. 04. 2016 15:00Orel KašavaSK Slavičín "B"4:6
1003. 04. 2016 15:00Orel ZlínTJ Sokol Mysločovice8:2
Pohár ReSST Zlín
1/101. 11. 2015 00:00TJ Sokol Slopné ATJ Sokol Mysločovice3:7
1/101. 11. 2015 00:00KPST - SK Louky CTJ Sokol Šarovy0:10
1/101. 11. 2015 00:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Hřivínův Újezd - Kaňovice5:5
1/101. 11. 2015 00:00SK Louky ATJ Fryšták5:5
1/101. 11. 2015 00:00KPST - SK Louky BSokol Jasenná2:8
1/101. 11. 2015 00:00TJ Sokol Slopné COrel Zlín0:10
1/101. 11. 2015 00:00Slovan Luhačovice BFS Napajedla B3:7
1/101. 11. 2015 00:00TJ Sokol Slopné BFS Napajedla A1:9
2/101. 01. 2016 00:00TJ Sokol ŠarovyTJ Sokol Mysločovice3:7
2/101. 01. 2016 00:00SK Louky ATJ Hřivínův Újezd - Kaňovice7:3
2/101. 01. 2016 00:00Sokol JasennáOrel Zlín1:9
2/101. 01. 2016 00:00FS Napajedla BFS Napajedla A0:1
3/116. 04. 2016 09:00SK Louky ATJ Sokol Mysločovice0:10
3/116. 04. 2016 09:00FS Napajedla AOrel Zlín3:7
4/116. 04. 2016 09:00TJ Sokol MysločoviceOrel Zlín7:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS