Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I.třídy
103. 10. 2016 18:30TTC Poděbrady AAFK Nymburk A12:6
104. 10. 2016 19:00TJ Sadská ETJ Sokol Loučeň A12:6
106. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C10:8
103. 10. 2016 18:30SK Městec Králové ATJ Seletice A14:4
214. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Seletice A15:3
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové A12:6
213. 10. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Spartak Pečky A14:4
211. 10. 2016 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská E9:9
317. 10. 2016 18:30TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
320. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Loučeň A10:8
317. 10. 2016 18:30SK Městec Králové ATTC Žehuň A14:4
321. 10. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C5:13
428. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C8:10
427. 10. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Seletice A13:5
426. 10. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň ASK Městec Králové A2:16
425. 10. 2016 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A8:10
424. 10. 2016 18:30TTC Poděbrady ATJ Sadská E12:6
501. 11. 2016 19:00TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk C12:6
531. 10. 2016 18:30SK Městec Králové AAFK Nymburk A11:7
504. 11. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Loučeň A11:7
505. 11. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Žehuň A6:12
611. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Žehuň A9:9
609. 11. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Krchleby C4:14
608. 11. 2016 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A16:2
607. 11. 2016 18:30TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A12:6
724. 11. 2016 18:45
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky ATJ Sadská E12:6
714. 11. 2016 18:30SK Městec Králové ATTC Poděbrady A11:7
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A11:7
717. 11. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Loučeň A17:1
825. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Loučeň A14:4
822. 11. 2016 18:00AFK Nymburk ATTC Žehuň A8:10
822. 11. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TTC Poděbrady ATJ Seletice A14:4
822. 11. 2016 19:00TJ Sadská ESK Městec Králové A3:15
901. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C11:7
902. 12. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Sadská E4:14
903. 12. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A11:7
930. 11. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk A6:12
1009. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A10:8
1005. 12. 2016 18:30TTC Poděbrady ATTC Žehuň A11:7
1006. 12. 2016 19:00TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby C8:10
1008. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové A3:15
1112. 12. 2016 18:30SK Městec Králové ATJ Lokomotiva Nymburk C16:2
1116. 12. 2016 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky A13:5
1115. 12. 2016 19:00TTC Žehuň ATJ Sadská E15:3
1114. 12. 2016 18:15TJ Sokol Loučeň ATTC Poděbrady A7:11
1210. 01. 2017 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A14:4
1211. 01. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sadská E6:12
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A14:4
1213. 01. 2017 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové A3:15
1325. 01. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C4:14
1316. 01. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby C12:6
1324. 01. 2017 18:45
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky ATTC Žehuň A6:12
1317. 01. 2017 19:00TJ Sadská EAFK Nymburk A7:11
1427. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A8:10
1425. 01. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Spartak Pečky A6:12
1426. 01. 2017 19:00TTC Žehuň ASK Městec Králové A10:8
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A15:3
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1503. 02. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Žehuň A4:14
1530. 01. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Loučeň A16:2
1502. 02. 2017 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A11:7
1531. 01. 2017 19:00TJ Sadská ETTC Poděbrady A7:11
1613. 02. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská E11:7
1614. 02. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk ASK Městec Králové A10:8
1608. 02. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Seletice A11:7
1609. 02. 2017 19:00TTC Žehuň ATJ Sokol Krchleby C11:7
1716. 02. 2017 19:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Loučeň A14:4
1717. 02. 2017 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk A6:12
1716. 02. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A7:11
1821. 02. 2017 19:00TJ Sadská ETJ Spartak Pečky A15:3
1820. 02. 2017 18:30TTC Poděbrady ASK Městec Králové A12:6
1821. 02. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C9:9
1822. 02. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň A3:15
1901. 03. 2017 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk C3:15
1902. 03. 2017 19:00TTC Žehuň AAFK Nymburk A10:8
1903. 03. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Poděbrady A6:12
1927. 02. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sadská E10:8
2010. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A9:9
2007. 03. 2017 19:00TJ Sadská ETJ Seletice A14:4
2006. 03. 2017 18:30TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C9:9
2007. 03. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Loučeň A14:4
2114. 03. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C10:8
2116. 03. 2017 19:00TTC Žehuň ATTC Poděbrady A13:5
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská E13:5
2113. 03. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Spartak Pečky A9:9
2229. 03. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové A4:14
2223. 03. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Seletice A15:3
2227. 03. 2017 19:00TJ Sadská ETTC Žehuň A10:8
2220. 03. 2017 18:30TTC Poděbrady ATJ Sokol Loučeň A11:7
Okresní přebor II.třídy
106. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Písková Lhota5:13
107. 10. 2016 19:00TJ Sokol Krchleby DTJ Předhradí10:8
105. 10. 2016 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk B10:8
106. 10. 2016 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sadská F9:9
107. 10. 2016 18:30SK Městec Králové BTTC Poděbrady B8:10
107. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Dvory A13:5
214. 10. 2016 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Dvory A7:11
214. 10. 2016 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk D10:8
211. 10. 2016 18:45TJ Sadská FSK Městec Králové B9:9
214. 10. 2016 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Sokoleč7:11
213. 10. 2016 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Lysá nad Labem A13:5
213. 10. 2016 18:30TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Lysá nad Labem B10:8
322. 10. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Písková Lhota8:10
319. 10. 2016 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Lysá nad Labem B12:6
320. 10. 2016 18:00TJ Sokol SokolečTJ Předhradí5:13
304. 11. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
SK Městec Králové BAFK Nymburk B9:9
321. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sadská F12:6
321. 10. 2016 18:00TJ Dvory ATTC Poděbrady B8:10
428. 10. 2016 19:15TJ Sokol Písková LhotaTTC Poděbrady B10:8
425. 10. 2016 18:45TJ Sadská FTJ Dvory A15:3
428. 10. 2016 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk D5:13
427. 10. 2016 18:30TJ PředhradíSK Městec Králové B14:4
427. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Sokoleč5:13
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
502. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Písková Lhota5:13
503. 11. 2016 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Krchleby D12:6
504. 11. 2016 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Lysá nad Labem B10:8
504. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Předhradí5:13
504. 11. 2016 18:00TJ Dvory AAFK Nymburk B8:10
504. 11. 2016 19:00TTC Poděbrady BTJ Sadská F11:7
611. 11. 2016 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sadská F12:6
611. 11. 2016 18:00AFK Nymburk BTTC Poděbrady B8:10
610. 11. 2016 18:30TJ PředhradíTJ Dvory A14:4
610. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk D10:8
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby DSK Městec Králové B13:5
609. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Sokoleč11:7
717. 11. 2016 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Písková Lhota8:10
718. 11. 2016 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
719. 12. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Krchleby D15:3
725. 11. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
718. 11. 2016 19:00TTC Poděbrady BTJ Předhradí10:8
715. 11. 2016 18:45TJ Sadská FAFK Nymburk B10:8
825. 11. 2016 19:15TJ Sokol Písková LhotaAFK Nymburk B12:6
824. 11. 2016 18:30TJ Sadská FTJ Předhradí7:11
824. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTTC Poděbrady B7:11
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Dvory A16:2
823. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk D11:7
824. 11. 2016 18:00TJ Sokol SokolečSK Městec Králové B11:7
902. 12. 2016 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Písková Lhota5:13
902. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Sokoleč10:8
902. 12. 2016 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
902. 12. 2016 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Krchleby D9:9
929. 11. 2016 18:45TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem B14:4
902. 12. 2016 18:00AFK Nymburk BTJ Předhradí6:12
1009. 12. 2016 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Předhradí9:9
1008. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BAFK Nymburk B7:11
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sadská F13:5
1021. 12. 2016 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Poděbrady B13:5
1008. 12. 2016 18:00TJ Sokol SokolečTJ Dvory A8:10
1009. 12. 2016 18:30SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk D9:9
1116. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Písková Lhota7:11
1116. 12. 2016 18:00SK Městec Králové BTJ Dvory A15:3
1116. 12. 2016 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Sokoleč13:5
1113. 12. 2016 18:45TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem A7:11
1116. 12. 2016 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby D8:10
1115. 12. 2016 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Lysá nad Labem B14:4
1213. 01. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem B14:4
1212. 01. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Krchleby D11:7
1213. 01. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
1210. 01. 2017 18:45TJ Sadská FTJ Sokol Sokoleč10:8
1213. 01. 2017 19:00TTC Poděbrady BSK Městec Králové B2:16
1213. 01. 2017 18:00TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk D10:8
1320. 01. 2017 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Písková Lhota8:10
1320. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTTC Poděbrady B7:11
1320. 01. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sadská F9:9
1319. 01. 2017 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk B9:9
1318. 01. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Předhradí8:10
1321. 01. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
1427. 01. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Krchleby D8:10
1426. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Lysá nad Labem A4:14
1426. 01. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Sokoleč14:4
1427. 01. 2017 18:00AFK Nymburk BSK Městec Králové B12:6
1424. 01. 2017 18:45TJ Sadská FTJ Lokomotiva Nymburk D6:12
1427. 01. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory A11:7
1503. 02. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Písková Lhota6:12
1503. 02. 2017 18:00TJ Dvory ATJ Sadská F12:6
1503. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DAFK Nymburk B6:12
1503. 02. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Předhradí11:7
1502. 02. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1501. 02. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Krchleby D11:7
1610. 02. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Sokoleč10:8
1609. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BSK Městec Králové B8:10
1609. 02. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Lokomotiva Nymburk D11:7
1610. 02. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Dvory A13:5
1607. 02. 2017 18:45TJ Sadská FTTC Poděbrady B7:11
1714. 02. 2017 18:45TJ Sadská FTJ Sokol Písková Lhota12:6
1717. 02. 2017 19:00TTC Poděbrady BAFK Nymburk B7:11
1717. 02. 2017 18:00TJ Dvory ATJ Předhradí8:10
1717. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem B16:2
1717. 02. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Krchleby D13:5
1716. 02. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem A13:5
1824. 02. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Sokoleč10:8
1822. 02. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ASK Městec Králové B7:11
1825. 02. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Lokomotiva Nymburk D10:8
1823. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Dvory A7:11
1823. 02. 2017 18:30TJ PředhradíTTC Poděbrady B10:8
1824. 02. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sadská F9:9
1903. 03. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Písková Lhota15:3
1928. 02. 2017 18:45TJ PředhradíTJ Sadská F9:9
1903. 03. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem B12:6
1903. 03. 2017 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Krchleby D12:6
1903. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
1903. 03. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Sokoleč10:8
2010. 03. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaSK Městec Králové B10:8
2009. 03. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk D4:14
2008. 03. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Dvory A7:11
2011. 03. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTTC Poděbrady B15:3
2009. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sadská F4:14
2009. 03. 2017 18:30TJ PředhradíAFK Nymburk B9:9
2116. 03. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Písková Lhota14:4
2117. 03. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem B12:6
2114. 03. 2017 18:45TJ Sadská FTJ Sokol Krchleby D8:10
2117. 03. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
2117. 03. 2017 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Sokoleč13:5
2117. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DSK Městec Králové B13:5
2224. 03. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Lokomotiva Nymburk D12:6
2224. 03. 2017 18:30TJ Dvory ASK Městec Králové B11:7
2223. 03. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTTC Poděbrady B10:8
2222. 03. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská F8:10
2225. 03. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DAFK Nymburk B9:9
2223. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Předhradí1:17
Okresní přebor III.třídy
105. 10. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň B4:14
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice B12:6
104. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Spartak Pečky B8:10
107. 10. 2016 18:00AFK Nymburk CSTC Opočnice A6:12
106. 10. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Seletice B6:12
117. 10. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská GTJ Sokol Lysá nad Labem C9:9
213. 10. 2016 18:00TJ Seletice BTJ Sadská G12:6
213. 10. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poděbrady16:2
213. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BAFK Nymburk C12:6
219. 10. 2016 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
215. 10. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Hořátev17:1
210. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poříčany A11:7
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk E8:10
318. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Žehuň B6:12
321. 10. 2016 18:00AFK Nymburk CSTC Opočnice B10:8
320. 10. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Spartak Pečky B4:14
320. 10. 2016 18:30TJ Sadská GSTC Opočnice A7:11
320. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Seletice B14:4
427. 10. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem C14:4
427. 10. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sadská G8:10
404. 11. 2016 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Sokol Poděbrady6:12
429. 10. 2016 10:30TTC Žehuň BAFK Nymburk C12:6
424. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem D10:8
426. 10. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Hořátev7:11
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poříčany A10:8
504. 11. 2016 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk E14:4
503. 11. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTTC Žehuň B6:12
503. 11. 2016 18:30TJ Sadská GSTC Opočnice B13:5
515. 11. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Spartak Pečky B12:6
515. 11. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice BSTC Opočnice A7:11
610. 11. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Seletice B8:10
611. 11. 2016 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem C6:12
612. 11. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Sadská G12:6
607. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poděbrady17:1
609. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany AAFK Nymburk C7:11
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem D12:6
718. 11. 2016 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Hořátev12:6
717. 11. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Poříčany A2:16
714. 11. 2016 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská GTJ Lokomotiva Nymburk E12:6
717. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň B5:13
717. 11. 2016 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice B13:5
717. 11. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Spartak Pečky B9:9
825. 11. 2016 19:00STC Opočnice BSTC Opočnice A1:17
826. 11. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Seletice B12:6
821. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sadská G9:9
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poděbrady14:4
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DAFK Nymburk C4:14
901. 12. 2016 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Lysá nad Labem D0:18
901. 12. 2016 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Hořátev6:12
901. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poříčany A10:8
908. 12. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk E9:9
902. 12. 2016 18:00
přeloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň BSTC Opočnice A12:6
901. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice B10:8
1010. 12. 2016 10:30TTC Žehuň BTJ Spartak Pečky B14:4
1005. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice A6:12
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Seletice B8:10
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem C8:10
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sadská G7:11
1009. 12. 2016 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poděbrady13:5
1115. 12. 2016 18:30TJ Sadská GAFK Nymburk C6:12
1115. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
1115. 12. 2016 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Hořátev9:9
1115. 12. 2016 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poříčany A17:1
1115. 12. 2016 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk E8:10
1116. 12. 2016 19:00STC Opočnice BTTC Žehuň B4:14
1209. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice B11:7
1211. 01. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Spartak Pečky B6:12
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A6:12
1210. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Seletice B8:10
1213. 01. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem C17:1
1212. 01. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sadská G0:18
1319. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poděbrady18:0
1319. 01. 2017 18:00TJ Seletice BAFK Nymburk C11:7
1319. 01. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem D17:1
1319. 01. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev9:9
1320. 01. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Poříčany A10:8
1321. 01. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk E14:4
1428. 01. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Poříčany A14:4
1427. 01. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Hořátev6:12
1407. 02. 2017 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem D10:8
1426. 01. 2017 19:00STC Opočnice AAFK Nymburk C15:3
1426. 01. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Poděbrady8:10
1426. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sadská G9:9
1502. 02. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Seletice B11:7
1502. 02. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradySTC Opočnice A0:18
1503. 02. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Spartak Pečky B9:9
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice B9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTTC Žehuň B6:12
1501. 02. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E8:10
1606. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Hořátev2:16
1611. 02. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem D13:5
1608. 02. 2017 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BAFK Nymburk C10:8
1614. 02. 2017 18:45
odloženo se souhlasem OSST
TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poděbrady16:2
1609. 02. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sadská G8:10
1615. 02. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
1716. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSTC Opočnice A12:6
1716. 02. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Spartak Pečky B16:2
1716. 02. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradySTC Opočnice B4:14
1717. 02. 2017 18:00AFK Nymburk CTTC Žehuň B9:9
1714. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk E5:13
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany A14:4
1822. 02. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
1820. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk EAFK Nymburk C12:6
1825. 02. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Poděbrady16:2
1822. 02. 2017 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Sadská G7:11
1823. 02. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C9:9
1823. 02. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Seletice B14:4
1902. 03. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Spartak Pečky B9:9
1902. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSTC Opočnice B11:7
1908. 03. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská GTTC Žehuň B9:9
1902. 03. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk E2:16
1903. 03. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poříčany A12:6
1928. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Hořátev10:8
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol HořátevAFK Nymburk C12:6
2008. 03. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Poděbrady13:5
2006. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sadská G6:12
2011. 03. 2017 10:30TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem C13:5
2010. 03. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Seletice B6:12
2009. 03. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice A7:11
2116. 03. 2017 19:00STC Opočnice ASTC Opočnice B13:5
2116. 03. 2017 18:00TJ Seletice BTTC Žehuň B6:12
2116. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk E13:5
2116. 03. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Poříčany A8:10
2116. 03. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Hořátev3:15
2117. 03. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem D15:3
2221. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poděbrady15:3
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sadská G10:8
2222. 03. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem C5:13
2220. 03. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Seletice B14:4
2223. 03. 2017 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice ATTC Žehuň B9:9
2224. 03. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Spartak Pečky B8:10
2330. 03. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň B5:13
2306. 04. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk E14:4
2330. 03. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Poříčany A9:9
2330. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Hořátev11:7
2330. 03. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
2330. 03. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyAFK Nymburk C2:16
2407. 04. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sadská G9:9
2404. 04. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Lysá nad Labem C10:8
2407. 04. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Seletice B18:0wo
2405. 04. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice A4:14
2403. 04. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Spartak Pečky B11:7
2408. 04. 2017 10:30TTC Žehuň BSTC Opočnice B16:2
2514. 04. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E12:6
2513. 04. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany A11:7
2513. 04. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Hořátev9:9
2513. 04. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem D12:6
2519. 04. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem CAFK Nymburk C8:10
2513. 04. 2017 18:30TJ Sadská GTJ Sokol Poděbrady16:2
2620. 04. 2017 18:00TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Lysá nad Labem C0:18
2621. 04. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Seletice B9:9
2618. 04. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice A6:12
2621. 04. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B11:7
2619. 04. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice B12:6
2617. 04. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň B4:14
Okresní přebor IV.třídy - A
108. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk HAFK Nymburk D10:8
103. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FSTC Opočnice C15:3
104. 10. 2016 18:00TJ Sadská HTTC Žehuň D17:1
107. 10. 2016 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Dvory C13:5
214. 10. 2016 18:00AFK Nymburk DTJ Dvory C6:12
214. 10. 2016 18:00TTC Žehuň DTJ Sokol Loučeň B1:17
212. 10. 2016 19:00STC Opočnice CTJ Sadská H2:16
205. 11. 2016 09:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Lokomotiva Nymburk F3:15
317. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FAFK Nymburk D16:2
318. 10. 2016 18:00TJ Sadská HTJ Lokomotiva Nymburk H17:1
327. 10. 2016 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice C15:3
301. 11. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Dvory CTTC Žehuň D10:8
428. 10. 2016 18:00AFK Nymburk DTTC Žehuň D8:10
426. 10. 2016 19:00STC Opočnice CTJ Dvory C12:6
429. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Sokol Loučeň B10:8
424. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sadská H11:7
501. 11. 2016 18:00TJ Sadská HAFK Nymburk D14:4
504. 11. 2016 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk F6:12
503. 11. 2016 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk H9:9
504. 11. 2016 18:00TTC Žehuň DSTC Opočnice C5:13
611. 11. 2016 18:00AFK Nymburk DSTC Opočnice C3:15
612. 11. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk HTTC Žehuň D16:2
607. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory C14:4
608. 11. 2016 18:00TJ Sadská HTJ Sokol Loučeň B8:10
718. 11. 2016 19:00TJ Sokol Loučeň BAFK Nymburk D15:3
717. 11. 2016 18:00TJ Dvory CTJ Sadská H3:15
718. 11. 2016 18:00TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk F4:14
716. 11. 2016 19:00STC Opočnice CTJ Lokomotiva Nymburk H13:5
825. 11. 2016 18:00AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk H11:7
823. 11. 2016 19:00STC Opočnice CTJ Lokomotiva Nymburk F3:15
825. 11. 2016 18:00TTC Žehuň DTJ Sadská H1:17
824. 11. 2016 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Loučeň B8:10
901. 12. 2016 18:00TJ Dvory CAFK Nymburk D6:12
908. 12. 2016 18:00
Odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň D14:4
929. 11. 2016 18:00TJ Sadská HSTC Opočnice C12:6
928. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Lokomotiva Nymburk H15:3
1009. 12. 2016 18:00AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk F2:16
1010. 12. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Sadská H8:10
1007. 12. 2016 19:00STC Opočnice CTJ Sokol Loučeň B6:12
1009. 12. 2016 18:00TTC Žehuň DTJ Dvory C12:6
1120. 12. 2016 18:00
Odloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň DAFK Nymburk D7:11
1115. 12. 2016 18:00TJ Dvory CSTC Opočnice C2:16
1116. 12. 2016 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk H12:6
1113. 12. 2016 18:00TJ Sadská HTJ Lokomotiva Nymburk F8:10
1213. 01. 2017 18:00AFK Nymburk DTJ Sadská H6:12
1209. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Loučeň B9:9
1226. 01. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Dvory C8:10
1211. 01. 2017 19:00STC Opočnice CTTC Žehuň D13:5
1325. 01. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice CAFK Nymburk D11:7
1320. 01. 2017 18:00TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk H6:12
1319. 01. 2017 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk F3:15
1320. 01. 2017 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sadská H8:10
1427. 01. 2017 18:00AFK Nymburk DTJ Sokol Loučeň B9:9
1424. 01. 2017 18:00TJ Sadská HTJ Dvory C14:4
1423. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň D18:0
1428. 01. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk HSTC Opočnice C5:13
Okresní přebor IV.třídy - B
108. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Lokomotiva Nymburk G6:12
107. 10. 2016 18:00TTC Poděbrady CTTC Žehuň C5:13
106. 10. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Poříčany B14:4
107. 10. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Dvory B3:15
214. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory B4:14
212. 10. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty11:7
212. 10. 2016 18:30TTC Žehuň CACS Přední Lhota5:13
215. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITTC Poděbrady C6:12
321. 10. 2016 18:00TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk G9:9
320. 10. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk I16:2
321. 10. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTTC Žehuň C6:12
319. 10. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany B16:2
428. 10. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Poříčany B12:6
426. 10. 2016 18:30TTC Žehuň CTJ Dvory B5:13
429. 10. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Sokol Kostomlaty6:12
428. 10. 2016 18:00TTC Poděbrady CACS Přední Lhota11:7
503. 11. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk G12:6
504. 11. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTTC Poděbrady C6:12
502. 11. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk I18:0
502. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň C7:11
611. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň C10:8
612. 11. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Sokol Poříčany B2:16
611. 11. 2016 18:00TTC Poděbrady CTJ Dvory B10:8
610. 11. 2016 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Kostomlaty15:3
718. 11. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
716. 11. 2016 18:00TJ Dvory BACS Přední Lhota14:4
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Poděbrady C6:12
716. 11. 2016 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk I13:5
825. 11. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Lokomotiva Nymburk I10:8
823. 11. 2016 18:30TTC Žehuň CTTC Poděbrady C7:11
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BACS Přední Lhota5:13
823. 11. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Kostomlaty13:5
930. 11. 2016 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk G12:6
902. 12. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Sokol Poříčany B11:7
901. 12. 2016 18:30ACS Přední LhotaTTC Žehuň C6:12
907. 12. 2016 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk I17:1
1009. 12. 2016 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Poděbrady C1:17
1010. 12. 2016 09:00TJ Lokomotiva Nymburk IACS Přední Lhota3:15
1007. 12. 2016 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Kostomlaty15:3
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory B6:12
1114. 12. 2016 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
1114. 12. 2016 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň C13:5
1116. 12. 2016 19:30TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk I15:3
1115. 12. 2016 18:30ACS Přední LhotaTTC Poděbrady C4:14
1213. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GACS Přední Lhota4:14
1213. 01. 2017 18:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Kostomlaty15:3
1214. 01. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITJ Dvory B2:16
1211. 01. 2017 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany B12:6
1318. 01. 2017 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk G14:4
1318. 01. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk I11:7
1318. 01. 2017 18:00TJ Dvory BTTC Poděbrady C4:14
1320. 01. 2017 19:30TJ Sokol KostomlatyACS Přední Lhota10:8
1427. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Kostomlaty14:4
1426. 01. 2017 18:30ACS Přední LhotaTJ Dvory B9:9
1427. 01. 2017 18:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Poříčany B11:7
1428. 01. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk ITTC Žehuň C6:12

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline