Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I muži
121. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C6:12
122. 09. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Byňov A6:12
122. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BKST Orel ČB D11:7
121. 09. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol České Budějovice C15:3
120. 09. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Lišov A16:2
122. 09. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ASKST Týn nad Vltavou C7:11
227. 09. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSKST Týn nad Vltavou C13:5
229. 09. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Zliv A15:3
226. 09. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CSK Pedagog ČB C5:13
226. 09. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice D8:10
230. 09. 2016 18:00SK Byňov ATJ Slovan Černý Dub B15:3
228. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Calofrig Borovany C17:1
306. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C11:7
306. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Kněžské Dvory A14:4
305. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DSK Byňov A7:11
304. 10. 2016 18:00SK Pedagog ČB CKST Orel ČB D15:3
306. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol České Budějovice C11:7
305. 10. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Lišov A10:8
411. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Lišov A12:6
410. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CSKST Týn nad Vltavou C9:9
410. 10. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Zliv A13:5
414. 10. 2016 18:00SK Byňov ASK Pedagog ČB C12:6
412. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol České Budějovice D8:10
413. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Slovan Černý Dub B9:9
520. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C11:7
519. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Calofrig Borovany C13:5
518. 10. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory A15:3
520. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ASK Byňov A5:13
519. 10. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CKST Orel ČB D5:13
520. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol České Budějovice C13:5
625. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice C16:2
624. 10. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Lišov A10:8
628. 10. 2016 18:00SK Byňov ASKST Týn nad Vltavou C14:4
626. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Zliv A14:4
627. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Pedagog ČB C8:10
603. 11. 2016 18:30
změna odsouhlasena vedoucími obou mužstev z důvodu obsazenosti sálu v Č.Dubu
TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol České Budějovice D9:9
702. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C9:9
701. 11. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Slovan Černý Dub B16:2
703. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Calofrig Borovany C7:11
702. 11. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Kněžské Dvory A9:9
703. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ASK Byňov A7:11
731. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CKST Orel ČB D5:13
808. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CKST Orel ČB D10:8
811. 11. 2016 18:00SK Byňov ATJ Sokol České Budějovice C15:3
809. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Lišov A14:4
810. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CSKST Týn nad Vltavou C14:4
810. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Zliv A10:8
809. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DSK Pedagog ČB C9:9
915. 11. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C16:2
917. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol České Budějovice D3:15
916. 11. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Slovan Černý Dub B7:11
917. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Calofrig Borovany C11:7
914. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Kněžské Dvory A11:7
914. 11. 2016 19:00KST Orel ČB DSK Byňov A7:11
1022. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSK Byňov A9:9
1023. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory AKST Orel ČB D10:8
1024. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol České Budějovice C7:11
1024. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Lišov A10:8
1023. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DSKST Týn nad Vltavou C16:2
1022. 11. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Zliv A13:5
1101. 12. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C8:10
1130. 11. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CSK Pedagog ČB C9:9
1101. 12. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol České Budějovice D11:7
1128. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Slovan Černý Dub B7:11
1128. 11. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Calofrig Borovany C13:5
1102. 12. 2016 18:00SK Byňov ATJ Sokol Kněžské Dvory A8:10
1217. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Kněžské Dvory A4:14
1220. 01. 2017 18:00SK Byňov ATJ Calofrig Borovany C16:2
1216. 01. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Slovan Černý Dub B10:8
1216. 01. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol České Budějovice D10:8
1219. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ASK Pedagog ČB C8:10
1218. 01. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Zliv A11:7
1325. 01. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
1326. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Lišov A6:12
1324. 01. 2017 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice C15:3
1325. 01. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DKST Orel ČB D16:2
1326. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BSK Byňov A6:12
1326. 01. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Kněžské Dvory A14:4
1431. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Calofrig Borovany C8:10
1401. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Slovan Černý Dub B9:9
1403. 02. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol České Budějovice D9:9
1430. 01. 2017 19:00KST Orel ČB DSK Pedagog ČB C5:13
1430. 01. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Zliv A11:7
1402. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ASKST Týn nad Vltavou C13:5
1509. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C11:7
1508. 02. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice C8:10
1509. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv AKST Orel ČB D10:8
1507. 02. 2017 18:00SK Pedagog ČB CSK Byňov A12:6
1508. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Kněžské Dvory A12:6
1509. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Calofrig Borovany C9:9
1614. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Slovan Černý Dub B6:12
1616. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol České Budějovice D7:11
1615. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Pedagog ČB C7:11
1617. 02. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol Zliv A14:4
1613. 02. 2017 19:00KST Orel ČB DSKST Týn nad Vltavou C9:9
1613. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Lišov A10:8
1720. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
1723. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lišov AKST Orel ČB D7:11
1722. 02. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CSK Byňov A5:13
1723. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Kněžské Dvory A6:12
1721. 02. 2017 18:00SK Pedagog ČB CTJ Calofrig Borovany C16:2
1722. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Slovan Černý Dub B13:5
1828. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice D5:13
1802. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BSK Pedagog ČB C7:11
1802. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Zliv A14:4
1801. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASKST Týn nad Vltavou C13:5
1803. 03. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol Lišov A12:6
1827. 02. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice C11:7
1906. 03. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
1906. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CSK Byňov A8:10
1909. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Kněžské Dvory A1:17
1908. 03. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Calofrig Borovany C14:4
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Slovan Černý Dub B4:14
1907. 03. 2017 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice D16:2
2014. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSK Pedagog ČB C2:16
2015. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Zliv A18:0
2016. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BSKST Týn nad Vltavou C8:10
2016. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Lišov A12:6
2015. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol České Budějovice C11:7
2017. 03. 2017 18:00SK Byňov AKST Orel ČB D11:7
2124. 03. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
2120. 03. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Kněžské Dvory A9:9
2120. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Calofrig Borovany C12:6
2123. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Slovan Černý Dub B9:9
2122. 03. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice D7:11
2123. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ASK Pedagog ČB C2:16
2228. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Zliv A10:8
2228. 03. 2017 18:00SK Pedagog ČB CSKST Týn nad Vltavou C17:1
2229. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Lišov A16:2
2230. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol České Budějovice C13:5
2230. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CKST Orel ČB D12:6
2229. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Byňov A11:7
Regionální přebor II muži
123. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
121. 09. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BSKST Týn nad Vltavou D9:9
119. 09. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Spartak Trhové Sviny A15:3
121. 09. 2016 19:00KST Orel ČB EKST Štěpánovice A5:13
123. 09. 2016 17:00TJ Start ČB BSK Eso Doubravice A6:12
121. 09. 2016 18:00SK Dasný ATJ Calofrig Borovany D6:12
121. 09. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB D6:12
202. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
229. 09. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Nová Ves u ČB C13:5
228. 09. 2016 18:30SK Eso Doubravice ASK Dasný A7:11
228. 09. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Start ČB B8:10
226. 09. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny AKST Orel ČB E14:4
230. 09. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DSK Pedagog ČB D10:8
230. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Lišov B18:0
305. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D6:12
303. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Slovan Černý Dub C10:8
305. 10. 2016 19:00KST Orel ČB ESKST Týn nad Vltavou D8:10
307. 10. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Spartak Trhové Sviny A10:8
305. 10. 2016 18:00SK Dasný AKST Štěpánovice A8:10
305. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Eso Doubravice A5:13
304. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Calofrig Borovany D13:5
416. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Calofrig Borovany D9:9
412. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Nová Ves u ČB D8:10
412. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB C14:4
410. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASK Dasný A16:2
414. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Start ČB B12:6
414. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CKST Orel ČB E10:8
412. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BSK Pedagog ČB D5:13
517. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D11:7
519. 10. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Lišov B7:11
521. 10. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Slovan Černý Dub C9:9
519. 10. 2016 18:00SK Dasný ASKST Týn nad Vltavou D14:4
519. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Spartak Trhové Sviny A9:9
518. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DKST Štěpánovice A9:9
520. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Eso Doubravice A9:9
630. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Eso Doubravice A8:10
626. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Calofrig Borovany D11:7
624. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Nová Ves u ČB D17:1
628. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB C10:8
628. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CSK Dasný A9:9
626. 10. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Start ČB B7:11
624. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB DKST Orel ČB E16:2
702. 11. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Hluboká nad Vltavou D8:10
704. 11. 2016 17:00TJ Start ČB BSK Pedagog ČB D6:12
702. 11. 2016 18:00SK Dasný ATJ Sokol Lišov B15:3
702. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Slovan Černý Dub C7:11
701. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSKST Týn nad Vltavou D11:7
703. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Spartak Trhové Sviny A7:11
702. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice AKST Štěpánovice A11:7
813. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DKST Štěpánovice A6:12
807. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASK Eso Doubravice A11:7
811. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Calofrig Borovany D10:8
809. 11. 2016 18:30
výměna pořadatelství-odehrání v Nové Vsi
TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Slovan Černý Dub C7:11
809. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Nová Ves u ČB C8:10
807. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB DSK Dasný A14:4
809. 11. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Start ČB B13:5
918. 11. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
916. 11. 2016 18:00SK Dasný AKST Orel ČB E9:9
916. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Pedagog ČB D6:12
915. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Lišov B10:8
917. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Slovan Černý Dub C8:10
916. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice ASKST Týn nad Vltavou D12:6
916. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Spartak Trhové Sviny A4:14
1027. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Spartak Trhové Sviny A3:15
1025. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DKST Štěpánovice A5:13
1028. 11. 2016 18:30
změna z důvodu konání utkání KS Č.Dub A v.V.Brod A
TJ Slovan Černý Dub CSK Eso Doubravice A9:9
1023. 11. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Calofrig Borovany D8:10
1021. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB D11:7
1023. 11. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Nová Ves u ČB C7:11
1025. 11. 2016 17:00TJ Start ČB BSK Dasný A8:10
1130. 11. 2016 18:00SK Dasný ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
1130. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Start ČB B8:10
1129. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DKST Orel ČB E16:2
1101. 12. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Pedagog ČB D6:12
1130. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Lišov B15:3
1130. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice ATJ Slovan Černý Dub C9:9
1128. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASKST Týn nad Vltavou D12:6
1211. 12. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSKST Týn nad Vltavou D12:6
1209. 12. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Spartak Trhové Sviny A12:6
1207. 12. 2016 18:30TJ Sokol Lišov BKST Štěpánovice A8:10
1205. 12. 2016 17:00SK Pedagog ČB DSK Eso Doubravice A5:13
1207. 12. 2016 19:00KST Orel ČB ETJ Calofrig Borovany D4:14
1209. 12. 2016 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
1207. 12. 2016 18:00SK Dasný ATJ Sokol Nová Ves u ČB C16:2
1314. 12. 2016 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D14:4
1313. 12. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Dasný A7:11
1315. 12. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Start ČB B11:7
1314. 12. 2016 18:30SK Eso Doubravice AKST Orel ČB E11:7
1314. 12. 2016 18:30KST Štěpánovice ASK Pedagog ČB D7:11
1312. 12. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Lišov B15:3
1316. 12. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Slovan Černý Dub C11:7
1422. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Slovan Černý Dub C10:8
1420. 01. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Lišov B11:7
1416. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ASK Pedagog ČB D11:7
1418. 01. 2017 18:30KST Štěpánovice AKST Orel ČB E6:12
1418. 01. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Start ČB B13:5
1419. 01. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Dasný A13:5
1417. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB C9:9
1524. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
1525. 01. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Calofrig Borovany D10:8
1525. 01. 2017 18:00SK Dasný ASK Eso Doubravice A10:8
1527. 01. 2017 17:00TJ Start ČB BKST Štěpánovice A9:9
1525. 01. 2017 19:00KST Orel ČB ETJ Spartak Trhové Sviny A16:2
1523. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB DSKST Týn nad Vltavou D10:8
1525. 01. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Slovan Černý Dub C10:8
1605. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Lišov B9:9
1613. 02. 2017 18:30
z důvodu KS sk.A
TJ Slovan Černý Dub CSK Pedagog ČB D9:9
1603. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DKST Orel ČB E6:12
1630. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Start ČB B11:7
1601. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice ASK Dasný A8:10
1601. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Nová Ves u ČB C7:11
1602. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Nová Ves u ČB D12:6
1709. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D10:8
1707. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Eso Doubravice A5:13
1708. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CKST Štěpánovice A9:9
1708. 02. 2017 18:00SK Dasný ATJ Spartak Trhové Sviny A9:9
1710. 02. 2017 17:00TJ Start ČB BSKST Týn nad Vltavou D8:10
1708. 02. 2017 19:00TJ Slovan Černý Dub CKST Orel ČB E5:13
1706. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Lišov B14:4
1819. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Pedagog ČB D7:11
1815. 02. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BKST Orel ČB E5:13
1820. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Start ČB B9:9
1817. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DSK Dasný A13:5
1813. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Nová Ves u ČB C11:7
1815. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
1815. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Calofrig Borovany D11:7
1922. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D13:5
1923. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DKST Štěpánovice A11:7
1921. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Spartak Trhové Sviny A11:7
1922. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSKST Týn nad Vltavou D8:10
1922. 02. 2017 18:00SK Dasný ATJ Slovan Černý Dub C9:9
1924. 02. 2017 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Lišov B12:6
1922. 02. 2017 19:00KST Orel ČB ESK Pedagog ČB D11:7
2005. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DKST Orel ČB E5:13
2027. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Start ČB B14:4
2001. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BSK Dasný A9:9
2006. 03. 2017 18:30
změna z důvodu hraného utkání 3.3.2017 KS sk.A Č.Dub v. Borovany B
TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Nová Ves u ČB C8:10
2003. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
2027. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Calofrig Borovany D10:8
2001. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice ASK Eso Doubravice A9:9
2108. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D9:9
2108. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Spartak Trhové Sviny A9:9
2109. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DSKST Týn nad Vltavou D9:9
2124. 03. 2017 18:30
výměna pořadatelství - domácí Č.Dub C odsouhlaseno vedoucími
TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Nová Ves u ČB D9:9
2108. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Lišov B16:2
2108. 03. 2017 18:00SK Dasný ASK Pedagog ČB D8:10
2110. 03. 2017 17:00TJ Start ČB BKST Orel ČB E4:14
2219. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Start ČB B10:8
2215. 03. 2017 19:00KST Orel ČB ESK Dasný A14:4
2213. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB C10:8
2215. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Nová Ves u ČB D10:8
2217. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Calofrig Borovany D15:3
2217. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DSK Eso Doubravice A10:8
2213. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny AKST Štěpánovice A11:7
2320. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D14:4
2322. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice ASKST Týn nad Vltavou D6:12
2322. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice ATJ Slovan Černý Dub C7:11
2323. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Lišov B9:9
2321. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Pedagog ČB D6:12
2322. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CKST Orel ČB E8:10
2322. 03. 2017 18:00SK Dasný ATJ Start ČB B13:5
2402. 04. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Dasný A7:11
2431. 03. 2017 17:00TJ Start ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB C11:7
2429. 03. 2017 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Nová Ves u ČB D15:3
2427. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB DTJ Calofrig Borovany D11:7
2429. 03. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BSK Eso Doubravice A13:5
2406. 04. 2017 18:30
dohoda obou oddílů na změnu
TJ Slovan Černý Dub CKST Štěpánovice A9:9
2431. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Spartak Trhové Sviny A9:9
2507. 04. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D10:8
2503. 04. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny ATJ Slovan Černý Dub C10:8
2505. 04. 2017 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Lišov B8:10
2505. 04. 2017 18:30SK Eso Doubravice ASK Pedagog ČB D11:7
2506. 04. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany DKST Orel ČB E8:10
2504. 04. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Start ČB B14:4
2505. 04. 2017 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Dasný A10:8
2616. 04. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB C7:11
2612. 04. 2017 18:00SK Dasný ATJ Sokol Nová Ves u ČB D16:2
2614. 04. 2017 17:00TJ Start ČB BTJ Calofrig Borovany D10:8
2612. 04. 2017 19:00KST Orel ČB ESK Eso Doubravice A13:5
2610. 04. 2017 17:00SK Pedagog ČB DKST Štěpánovice A10:8
2612. 04. 2017 18:30TJ Sokol Lišov BTJ Spartak Trhové Sviny A10:8
2614. 04. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub CSKST Týn nad Vltavou D9:9
Regionální přebor III muži
107. 09. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Start ČB D9:9
106. 09. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol Zliv B6:12
109. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Motor České Budějovice A8:10
107. 09. 2016 18:30KST Štěpánovice BSK Pedagog ČB E5:13
105. 09. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol České Budějovice F3:15
109. 09. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol Kněžské Dvory B12:6
106. 09. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Slovan Černý Dub E12:6
212. 09. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Slovan Černý Dub E13:5
213. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Start ČB C17:1
216. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FSKST Týn nad Vltavou E11:7
212. 09. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Spartak Trhové Sviny B16:2
216. 09. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ASK Eso Doubravice B8:10
213. 09. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol České Budějovice E13:5
214. 09. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Nová Ves E12:6
320. 09. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Start ČB D12:6
323. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Slovan Černý Dub D7:11
322. 09. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Zliv B7:11
321. 09. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Motor České Budějovice A3:15
323. 09. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ESK Pedagog ČB E14:4
320. 09. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol České Budějovice F3:15
320. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Kněžské Dvory B8:10
426. 09. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol Kněžské Dvory B12:6
430. 09. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Slovan Černý Dub E18:0
426. 09. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Start ČB C8:10
430. 09. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Spartak Trhové Sviny B11:7
427. 09. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BKST Štěpánovice B15:3
428. 09. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DSK Eso Doubravice B15:3
427. 09. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol České Budějovice E4:14
507. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Start ČB D9:9
506. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Nová Ves E10:8
505. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Slovan Černý Dub D3:15
503. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol Zliv B6:12
507. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Motor České Budějovice A16:2
504. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ESK Pedagog ČB E10:8
504. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice F8:10
610. 10. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol České Budějovice F2:16
610. 10. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol Kněžské Dvory B14:4
614. 10. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Start ČB C5:13
611. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BSKST Týn nad Vltavou E5:13
612. 10. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Spartak Trhové Sviny B12:6
611. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves EKST Štěpánovice B11:7
614. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ESK Eso Doubravice B11:7
720. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Start ČB D10:8
719. 10. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol České Budějovice E4:14
717. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol Nová Ves E11:7
721. 10. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Slovan Černý Dub D12:6
718. 10. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol Zliv B13:5
718. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Motor České Budějovice A17:1
721. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FSK Pedagog ČB E17:1
824. 10. 2016 18:30TJ Start ČB DSK Pedagog ČB E8:10
828. 10. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Kněžské Dvory B6:12
825. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Slovan Černý Dub E11:7
826. 10. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Start ČB C6:12
825. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ESKST Týn nad Vltavou E2:16
828. 10. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Spartak Trhové Sviny B9:9
827. 10. 2016 18:30SK Eso Doubravice BKST Štěpánovice B11:7
902. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Start ČB D7:11
931. 10. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BSK Eso Doubravice B10:8
904. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol České Budějovice E16:2
901. 11. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol Nová Ves E15:3
901. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Slovan Černý Dub D9:9
901. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Zliv B15:3
904. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Motor České Budějovice A17:1
1011. 11. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ASK Pedagog ČB E5:13
1008. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol České Budějovice F4:14
1009. 11. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Kněžské Dvory B4:14
1008. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Slovan Černý Dub E12:6
1011. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Start ČB C1:17
1010. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice BSKST Týn nad Vltavou E1:17
1009. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Spartak Trhové Sviny B9:9
1114. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Start ČB D11:7
1118. 11. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou EKST Štěpánovice B17:1
1115. 11. 2016 18:15TJ Start ČB CSK Eso Doubravice B11:7
1115. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol České Budějovice E13:5
1115. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Nová Ves E12:6
1118. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Slovan Černý Dub D17:1
1114. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol Zliv B10:8
1221. 11. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Motor České Budějovice A10:8
1223. 11. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DSK Pedagog ČB E6:12
1222. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol České Budějovice F1:17
1225. 11. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Kněžské Dvory B7:11
1224. 11. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Slovan Černý Dub E11:7
1223. 11. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Start ČB C2:16
1221. 11. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BSKST Týn nad Vltavou E3:15
1302. 12. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Start ČB D17:1
1329. 11. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Spartak Trhové Sviny B18:0
1329. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub EKST Štěpánovice B16:2
1329. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Eso Doubravice B13:5
1302. 12. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol České Budějovice E10:8
1328. 11. 2016 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol Nová Ves E14:4
1302. 12. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Zliv B8:10
1405. 12. 2016 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol Zliv B2:16
1407. 12. 2016 18:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Motor České Budějovice A9:9
1409. 12. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice ESK Pedagog ČB E6:12
1408. 12. 2016 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol České Budějovice F1:17
1407. 12. 2016 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Kněžské Dvory B5:13
1405. 12. 2016 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Slovan Černý Dub E7:11
1409. 12. 2016 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Start ČB C12:6
1513. 12. 2016 18:15TJ Start ČB CTJ Start ČB D9:9
1513. 12. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub ESKST Týn nad Vltavou E5:13
1513. 12. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Spartak Trhové Sviny B17:1
1516. 12. 2016 17:00TJ Sokol České Budějovice FKST Štěpánovice B17:1
1512. 12. 2016 17:00SK Pedagog ČB ESK Eso Doubravice B11:7
1516. 12. 2016 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Nová Ves E13:5
1513. 12. 2016 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Slovan Černý Dub D10:8
1602. 01. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Slovan Černý Dub D6:12
1603. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Nová Ves E14:4
1606. 01. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol České Budějovice E10:8
1602. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB EKST Štěpánovice B16:2
1606. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Spartak Trhové Sviny B17:1
1603. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSKST Týn nad Vltavou E11:7
1603. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Start ČB C8:10
1710. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Start ČB D13:5
1710. 01. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory B5:13
1713. 01. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol České Budějovice F10:8
1709. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BSK Pedagog ČB E5:13
1712. 01. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Motor České Budějovice A5:13
1713. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Zliv B10:8
1710. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Slovan Černý Dub D3:15
1816. 01. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol Nová Ves E10:8
1818. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol České Budějovice E8:10
1817. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BSK Eso Doubravice B12:6
1820. 01. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice AKST Štěpánovice B15:3
1816. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB ESKST Týn nad Vltavou E7:11
1820. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Start ČB C16:2
1817. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Slovan Černý Dub E16:2
1924. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Start ČB D11:5
1924. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol České Budějovice F2:16
1924. 01. 2017 18:15TJ Start ČB CSK Pedagog ČB E10:8
1923. 01. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Motor České Budějovice A5:13
1925. 01. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Zliv B2:16
1926. 01. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Slovan Černý Dub D4:14
1927. 01. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Nová Ves E9:9
2030. 01. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Sokol České Budějovice E4:14
2031. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ESK Eso Doubravice B14:4
2001. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DKST Štěpánovice B16:2
2031. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Spartak Trhové Sviny B12:6
2003. 02. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ASKST Týn nad Vltavou E3:15
2030. 01. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Slovan Černý Dub E11:7
2003. 02. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Kněžské Dvory B10:8
2110. 02. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Start ČB D18:0
2107. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Pedagog ČB E11:7
2107. 02. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Motor České Budějovice A9:9
2110. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol Zliv B17:1
2106. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Slovan Černý Dub D8:10
2108. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Nová Ves E9:9
2109. 02. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol České Budějovice E11:7
2213. 02. 2017 18:30TJ Start ČB DSK Eso Doubravice B11:7
2217. 02. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice EKST Štěpánovice B11:7
2214. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Spartak Trhové Sviny B8:10
2215. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DSKST Týn nad Vltavou E3:15
2214. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Start ČB C6:12
2217. 02. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Slovan Černý Dub E8:10
2213. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol České Budějovice F6:12
2320. 02. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Start ČB D14:4
2321. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Motor České Budějovice A14:4
2321. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Zliv B9:9
2321. 02. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Slovan Černý Dub D13:5
2324. 02. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Sokol Nová Ves E14:4
2320. 02. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol České Budějovice E11:7
2322. 02. 2017 18:30KST Štěpánovice BSK Eso Doubravice B0:18wo
2427. 02. 2017 18:30TJ Start ČB DKST Štěpánovice B13:5
2402. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Spartak Trhové Sviny B11:7
2403. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ESKST Týn nad Vltavou E4:14
2428. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Start ČB C6:12
2401. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Slovan Černý Dub E9:9
2428. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Kněžské Dvory B6:12
2403. 03. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol České Budějovice F4:14
2506. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Motor České Budějovice A11:7
2510. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Zliv B18:0
2507. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Slovan Černý Dub D10:8
2507. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Nová Ves E13:5
2507. 03. 2017 18:15TJ Start ČB CTJ Sokol České Budějovice E15:3
2510. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ESK Eso Doubravice B17:1
2506. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BKST Štěpánovice B12:6
2613. 03. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Spartak Trhové Sviny B16:2
2615. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice BSKST Týn nad Vltavou E0:18
2616. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Start ČB C8:10
2617. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Slovan Černý Dub E8:10
2614. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Sokol Kněžské Dvory B2:16
2615. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol České Budějovice F1:17
2614. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BSK Pedagog ČB E11:7
2724. 03. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Start ČB D11:7
2720. 03. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Slovan Černý Dub D12:6
2724. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Nová Ves E18:0
2721. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice E16:2
2725. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ESK Eso Doubravice B11:7
2721. 03. 2017 18:15TJ Start ČB CKST Štěpánovice B17:1
2724. 03. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Spartak Trhové Sviny B17:1
2827. 03. 2017 18:30TJ Start ČB DSKST Týn nad Vltavou E3:15
2827. 03. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Start ČB C12:6
2829. 03. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Slovan Černý Dub E4:14
2830. 03. 2017 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Kněžské Dvory B11:7
2831. 03. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol České Budějovice F3:15
2828. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ESK Pedagog ČB E5:13
2828. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Motor České Budějovice A6:12
2904. 04. 2017 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Start ČB D16:2
2907. 04. 2017 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Slovan Černý Dub D6:12
2903. 04. 2017 17:00SK Pedagog ČB ETJ Sokol České Budějovice E11:7
2907. 04. 2017 17:00TJ Sokol České Budějovice FSK Eso Doubravice B12:6
2904. 04. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BKST Štěpánovice B17:1
2904. 04. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ETJ Spartak Trhové Sviny B9:9
2904. 04. 2017 18:15TJ Start ČB CSKST Týn nad Vltavou E4:14
3010. 04. 2017 18:30TJ Start ČB DTJ Start ČB C9:9
3014. 04. 2017 18:00SKST Týn nad Vltavou ETJ Slovan Černý Dub E14:4
3010. 04. 2017 19:15TJ Spartak Trhové Sviny BTJ Sokol Kněžské Dvory B11:7
3012. 04. 2017 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol České Budějovice F2:16
3013. 04. 2017 18:30SK Eso Doubravice BSK Pedagog ČB E6:12
3011. 04. 2017 17:30TJ Sokol Nová Ves ETJ Motor České Budějovice A8:10
3012. 04. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Zliv B8:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy