Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I
101. 10. 2016 10:00Ederstav PrachaticeST Svatá Maří10:8
101. 10. 2016 10:00KST Tatran VolaryTJ Šumavan Vimperk B11:7
101. 10. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice ATJ Slávia Prachatice A12:6
101. 10. 2016 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeTJ Netolice A12:6
208. 10. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice ASK H.B. mostové jeřáby Prachatice8:10
208. 10. 2016 10:00TJ Šumavan Vimperk BTJ Sokol Lhenice A3:15
208. 10. 2016 10:00ST Svatá MaříKST Tatran Volary10:8
208. 10. 2016 10:00SK ARBORE Volary AEderstav Prachatice4:14
322. 10. 2016 10:00SK ARBORE Volary AKST Tatran Volary6:12
322. 10. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice AST Svatá Maří10:8
322. 10. 2016 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeTJ Šumavan Vimperk B14:4
322. 10. 2016 10:00TJ Netolice ATJ Slávia Prachatice A11:7
405. 11. 2016 10:00TJ Šumavan Vimperk BTJ Netolice A4:14
405. 11. 2016 10:00ST Svatá MaříSK H.B. mostové jeřáby Prachatice8:10
405. 11. 2016 10:00SK ARBORE Volary ATJ Sokol Lhenice A4:14
405. 11. 2016 10:00Ederstav PrachaticeKST Tatran Volary11:7
512. 11. 2016 10:00Ederstav PrachaticeTJ Sokol Lhenice A7:11
512. 11. 2016 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeSK ARBORE Volary A11:7
512. 11. 2016 10:00TJ Netolice AST Svatá Maří8:10
512. 11. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Šumavan Vimperk B10:8
626. 11. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice AST Svatá Maří9:9
626. 11. 2016 10:00SK ARBORE Volary ATJ Netolice A7:11
626. 11. 2016 10:00Ederstav PrachaticeSK H.B. mostové jeřáby Prachatice5:13
626. 11. 2016 10:00KST Tatran VolaryTJ Sokol Lhenice A4:14
703. 12. 2016 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeKST Tatran Volary17:1
703. 12. 2016 10:00TJ Netolice AEderstav Prachatice9:9
703. 12. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice ASK ARBORE Volary A11:7
703. 12. 2016 10:00TJ Šumavan Vimperk BST Svatá Maří8:10
807. 01. 2017 10:00SK ARBORE Volary ATJ Šumavan Vimperk B6:12
807. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice AEderstav Prachatice7:11
807. 01. 2017 10:00KST Tatran VolaryTJ Netolice A4:14
807. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice ASK H.B. mostové jeřáby Prachatice12:6
914. 01. 2017 10:00TJ Netolice ATJ Sokol Lhenice A4:14
914. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice AKST Tatran Volary6:12
914. 01. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk BEderstav Prachatice8:10
914. 01. 2017 10:00SK ARBORE Volary AST Svatá Maří7:11
1028. 01. 2017 10:00ST Svatá MaříEderstav Prachatice11:7
1028. 01. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk BKST Tatran Volary8:10
1028. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Lhenice A5:13
1028. 01. 2017 10:00TJ Netolice ASK H.B. mostové jeřáby Prachatice11:7
1104. 02. 2017 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeTJ Slávia Prachatice A16:2
1104. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice ATJ Šumavan Vimperk B16:2
1104. 02. 2017 10:00KST Tatran VolaryST Svatá Maří4:14
1104. 02. 2017 10:00Ederstav PrachaticeSK ARBORE Volary A6:12
1218. 02. 2017 10:00KST Tatran VolarySK ARBORE Volary A9:9
1218. 02. 2017 10:00ST Svatá MaříTJ Sokol Lhenice A3:15
1218. 02. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk BSK H.B. mostové jeřáby Prachatice3:15
1218. 02. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Netolice A9:9
1325. 02. 2017 10:00TJ Netolice ATJ Šumavan Vimperk B11:7
1325. 02. 2017 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeST Svatá Maří10:8
1325. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice ASK ARBORE Volary A18:0
1325. 02. 2017 10:00KST Tatran VolaryEderstav Prachatice8:10
1411. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice AEderstav Prachatice14:4
1411. 03. 2017 10:00SK ARBORE Volary ASK H.B. mostové jeřáby Prachatice4:14
1411. 03. 2017 10:00ST Svatá MaříTJ Netolice A10:8
1411. 03. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk BTJ Slávia Prachatice A8:10
1518. 03. 2017 10:00ST Svatá MaříTJ Slávia Prachatice A8:10
1518. 03. 2017 10:00TJ Netolice ASK ARBORE Volary A9:9
1518. 03. 2017 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeEderstav Prachatice11:7
1518. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice AKST Tatran Volary18:0
1601. 04. 2017 10:00KST Tatran VolarySK H.B. mostové jeřáby Prachatice7:11
1601. 04. 2017 10:00Ederstav PrachaticeTJ Netolice A6:12
1601. 04. 2017 10:00SK ARBORE Volary ATJ Slávia Prachatice A5:13
1601. 04. 2017 10:00ST Svatá MaříTJ Šumavan Vimperk B8:10
1708. 04. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk BSK ARBORE Volary A13:5
1708. 04. 2017 10:00Ederstav PrachaticeTJ Slávia Prachatice A5:13
1708. 04. 2017 10:00TJ Netolice AKST Tatran Volary11:7
1708. 04. 2017 10:00SK H.B. mostové jeřáby PrachaticeTJ Sokol Lhenice A9:9
1822. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice ATJ Netolice A16:2
1822. 04. 2017 10:00KST Tatran VolaryTJ Slávia Prachatice A12:6
1822. 04. 2017 10:00Ederstav PrachaticeTJ Šumavan Vimperk B8:10
1822. 04. 2017 10:00ST Svatá MaříSK ARBORE Volary A18:0wo
Regionální přebor II
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice BTJ Sokol Lhenice C12:6
124. 09. 2016 10:00ST Křišťál LenoraTTC Zálezly9:9
124. 09. 2016 10:00Seaquist Löffler ČkyněTTC Libín Prachatice D11:7
124. 09. 2016 10:00TJ Netolice BTJ Šumavan Vimperk C3:15
104. 11. 2016 10:00SK RohanovTJ Slávia Prachatice B6:12
208. 10. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice CTJ Slávia Prachatice B8:10
208. 10. 2016 10:00TJ Šumavan Vimperk CSK Rohanov13:5
208. 10. 2016 10:00TTC Libín Prachatice DTJ Netolice B11:7
208. 10. 2016 10:00TTC ZálezlySeaquist Löffler Čkyně9:9
208. 10. 2016 10:00ST Křišťál LenoraTJ Sokol Lhenice B5:13
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice CST Křišťál Lenora11:7
314. 10. 2016 10:00Seaquist Löffler ČkyněTJ Sokol Lhenice B6:12
315. 10. 2016 10:00TJ Netolice BTTC Zálezly2:16
315. 10. 2016 10:00TTC Libín Prachatice DSK Rohanov15:3
315. 10. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice BTJ Šumavan Vimperk C10:8
405. 11. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice CTJ Šumavan Vimperk C8:10
405. 11. 2016 10:00TTC Libín Prachatice DTJ Slávia Prachatice B6:12
405. 11. 2016 10:00TTC ZálezlySK Rohanov13:5
405. 11. 2016 10:00TJ Netolice BTJ Sokol Lhenice B3:15
405. 11. 2016 10:00ST Křišťál LenoraSeaquist Löffler Čkyně10:8
519. 11. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice CSeaquist Löffler Čkyně8:10
519. 11. 2016 10:00TJ Netolice BST Křišťál Lenora6:12
526. 11. 2016 08:00SK RohanovTJ Sokol Lhenice B2:16
519. 11. 2016 10:00TTC ZálezlyTJ Slávia Prachatice B9:9
519. 11. 2016 10:00TJ Šumavan Vimperk CTTC Libín Prachatice D8:10
626. 11. 2016 10:00TTC Libín Prachatice DTJ Sokol Lhenice C13:5
626. 11. 2016 10:00TTC ZálezlyTJ Šumavan Vimperk C10:8
626. 11. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice BTJ Slávia Prachatice B12:6
626. 11. 2016 10:00ST Křišťál LenoraSK Rohanov14:4
616. 11. 2016 10:00Seaquist Löffler ČkyněTJ Netolice B16:2
710. 12. 2016 10:00TJ Netolice BTJ Sokol Lhenice C6:12
710. 12. 2016 10:00SK RohanovSeaquist Löffler Čkyně7:11
710. 12. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice BST Křišťál Lenora9:9
710. 12. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice BTJ Šumavan Vimperk C16:2
710. 12. 2016 10:00TTC Libín Prachatice DTTC Zálezly8:10
807. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice CTTC Zálezly8:10
807. 01. 2017 10:00TTC Libín Prachatice DTJ Sokol Lhenice B8:10
807. 01. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CST Křišťál Lenora12:6
807. 01. 2017 10:00Seaquist Löffler ČkyněTJ Slávia Prachatice B13:5
807. 01. 2017 10:00TJ Netolice BSK Rohanov5:13
921. 01. 2017 10:00SK RohanovTJ Sokol Lhenice C6:12
921. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BTJ Netolice B15:3
921. 01. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CSeaquist Löffler Čkyně8:10
921. 01. 2017 10:00TTC Libín Prachatice DST Křišťál Lenora13:5
921. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice BTTC Zálezly14:4
1028. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice CTJ Sokol Lhenice B2:16
1028. 01. 2017 10:00TTC ZálezlyST Křišťál Lenora11:7
1028. 01. 2017 10:00TTC Libín Prachatice DSeaquist Löffler Čkyně11:7
1028. 01. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CTJ Netolice B14:4
1028. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BSK Rohanov16:2
1113. 02. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BTJ Sokol Lhenice C8:10
1111. 02. 2017 10:00SK RohanovTJ Šumavan Vimperk C6:12
1111. 02. 2017 10:00TJ Netolice BTTC Libín Prachatice D8:10
1111. 02. 2017 10:00Seaquist Löffler ČkyněTTC Zálezly8:10
1111. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice BST Křišťál Lenora16:2
1218. 02. 2017 10:00ST Křišťál LenoraTJ Sokol Lhenice C10:8
1218. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice BSeaquist Löffler Čkyně13:5
1218. 02. 2017 10:00TTC ZálezlyTJ Netolice B16:2
1218. 02. 2017 10:00SK RohanovTTC Libín Prachatice D6:12
1218. 02. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CTJ Slávia Prachatice B7:11
1304. 03. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CTJ Sokol Lhenice C8:10
1304. 03. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BTTC Libín Prachatice D13:5
1304. 03. 2017 10:00SK RohanovTTC Zálezly8:10
1304. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice BTJ Netolice B16:2
1304. 03. 2017 10:00Seaquist Löffler ČkyněST Křišťál Lenora10:8
1411. 03. 2017 10:00Seaquist Löffler ČkyněTJ Sokol Lhenice C13:5
1411. 03. 2017 10:00ST Křišťál LenoraTJ Netolice B15:3
1411. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice BSK Rohanov14:4
1411. 03. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BTTC Zálezly10:8
1411. 03. 2017 10:00TTC Libín Prachatice DTJ Šumavan Vimperk C10:8
1525. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice CTTC Libín Prachatice D10:8
1525. 03. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CTTC Zálezly9:9
1525. 03. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BTJ Sokol Lhenice B9:9
1525. 03. 2017 10:00SK RohanovST Křišťál Lenora8:10
1525. 03. 2017 10:00TJ Netolice BSeaquist Löffler Čkyně4:14
1601. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice CTJ Netolice B16:2
1601. 04. 2017 10:00Seaquist Löffler ČkyněSK Rohanov15:3
1601. 04. 2017 10:00ST Křišťál LenoraTJ Slávia Prachatice B13:5
1601. 04. 2017 10:00TJ Šumavan Vimperk CTJ Sokol Lhenice B1:17
1601. 04. 2017 10:00TTC ZálezlyTTC Libín Prachatice D9:9
1715. 04. 2017 10:00TTC ZálezlyTJ Sokol Lhenice C8:10
1715. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice BTTC Libín Prachatice D15:3
1715. 04. 2017 10:00ST Křišťál LenoraTJ Šumavan Vimperk C12:6
1715. 04. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice BSeaquist Löffler Čkyně9:9
1715. 04. 2017 10:00SK RohanovTJ Netolice B15:3
1822. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice CSK Rohanov15:3
1822. 04. 2017 10:00TJ Netolice BTJ Slávia Prachatice B7:11
1822. 04. 2017 10:00Seaquist Löffler ČkyněTJ Šumavan Vimperk C8:10
1822. 04. 2017 10:00ST Křišťál LenoraTTC Libín Prachatice D8:10
1822. 04. 2017 10:00TTC ZálezlyTJ Sokol Lhenice B6:12
Regionální přebor III
124. 09. 2016 10:00SK Ktiš ASK Ktiš B9:9
124. 09. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice CTJ Slávia Prachatice D18:0
124. 09. 2016 10:00SK Martyna Malovice BTJ ST Horní Vltavice13:5
124. 09. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ETJ Sokol Lhenice D6:12
124. 09. 2016 10:00SK ARBORE Volary BSPV Strunkovice nad Blanicí8:10
201. 10. 2016 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíSK Ktiš B12:6
201. 10. 2016 10:00SK ARBORE Volary BTJ Sokol Lhenice D6:12
201. 10. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ETJ ST Horní Vltavice17:1
201. 10. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice DSK Martyna Malovice B4:14
201. 10. 2016 10:00SK Ktiš ATJ Slávia Prachatice C0:18
315. 10. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice CSK Ktiš B17:1
315. 10. 2016 10:00SK Ktiš ASK Martyna Malovice B3:15
315. 10. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ETJ Slávia Prachatice D15:3
315. 10. 2016 10:00SK ARBORE Volary BTJ ST Horní Vltavice8:10
315. 10. 2016 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíTJ Sokol Lhenice D9:9
422. 10. 2016 10:00SK Ktiš BTJ Sokol Lhenice D3:15
422. 10. 2016 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíTJ ST Horní Vltavice14:4
422. 10. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice DSK ARBORE Volary B9:9
422. 10. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ESK Ktiš A15:3
422. 10. 2016 10:00SK Martyna Malovice BTJ Slávia Prachatice C6:12
512. 11. 2016 10:00SK Ktiš BSK Martyna Malovice B6:12
512. 11. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ETJ Slávia Prachatice C5:13
512. 11. 2016 10:00SK ARBORE Volary BSK Ktiš A13:5
512. 11. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice DSPV Strunkovice nad Blanicí5:13
512. 11. 2016 10:00TJ Sokol Lhenice DTJ ST Horní Vltavice15:3
619. 11. 2016 10:00SK Ktiš BTJ ST Horní Vltavice10:8
619. 11. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice DTJ Sokol Lhenice D4:14
619. 11. 2016 10:00SK Ktiš ASPV Strunkovice nad Blanicí9:9
619. 11. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice CSK ARBORE Volary B17:1
619. 11. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ESK Martyna Malovice B11:7
703. 12. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ESK Ktiš B16:2
703. 12. 2016 10:00SK ARBORE Volary BSK Martyna Malovice B7:11
703. 12. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice CSPV Strunkovice nad Blanicí18:0
703. 12. 2016 10:00SK Ktiš ATJ Sokol Lhenice D4:14
703. 12. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice DTJ ST Horní Vltavice10:8
810. 12. 2016 10:00SK Ktiš BTJ Slávia Prachatice D10:8
810. 12. 2016 10:00SK Ktiš ATJ ST Horní Vltavice8:10
810. 12. 2016 10:00TJ Slávia Prachatice CTJ Sokol Lhenice D12:6
810. 12. 2016 10:00SK Martyna Malovice BSPV Strunkovice nad Blanicí10:8
810. 12. 2016 10:00TTC Libín Prachatice ESK ARBORE Volary B14:4
914. 01. 2017 10:00SK Ktiš BSK ARBORE Volary B11:7
914. 01. 2017 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíTTC Libín Prachatice E7:11
914. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DSK Martyna Malovice B12:6
914. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice CTJ ST Horní Vltavice17:1
914. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice DSK Ktiš A12:6
1021. 01. 2017 10:00SK Ktiš BSK Ktiš A10:8
1021. 01. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice DTJ Slávia Prachatice C0:18
1021. 01. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceSK Martyna Malovice B10:8
1021. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DTTC Libín Prachatice E14:4
1021. 01. 2017 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíSK ARBORE Volary B9:9
1104. 02. 2017 10:00SK Ktiš BSPV Strunkovice nad Blanicí6:12
1104. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DSK ARBORE Volary B16:2
1104. 02. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceTTC Libín Prachatice E5:13
1104. 02. 2017 10:00SK Martyna Malovice BTJ Slávia Prachatice D9:9
1104. 02. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice CSK Ktiš A18:0
1211. 02. 2017 10:00SK Ktiš BTJ Slávia Prachatice C7:11
1211. 02. 2017 10:00SK Martyna Malovice BSK Ktiš A9:9
1211. 02. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice DTTC Libín Prachatice E3:15
1211. 02. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceSK ARBORE Volary B6:12
1211. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DSPV Strunkovice nad Blanicí14:4
1325. 02. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DSK Ktiš B13:5
1325. 02. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceSPV Strunkovice nad Blanicí3:15
1325. 02. 2017 10:00SK ARBORE Volary BTJ Slávia Prachatice D11:7
1325. 02. 2017 10:00SK Ktiš ATTC Libín Prachatice E4:14
1325. 02. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice CSK Martyna Malovice B16:2
1404. 03. 2017 10:00SK Martyna Malovice BSK Ktiš B10:8
1404. 03. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice CTTC Libín Prachatice E15:3
1404. 03. 2017 10:00SK Ktiš ASK ARBORE Volary B8:10
1404. 03. 2017 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíTJ Slávia Prachatice D14:4
1404. 03. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceTJ Sokol Lhenice D4:14
1518. 03. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceSK Ktiš B9:9
1518. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DTJ Slávia Prachatice D18:0
1518. 03. 2017 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíSK Ktiš A15:3
1518. 03. 2017 10:00SK ARBORE Volary BTJ Slávia Prachatice C6:12
1518. 03. 2017 10:00SK Martyna Malovice BTTC Libín Prachatice E8:10
1625. 03. 2017 10:00SK Ktiš BTTC Libín Prachatice E4:14
1625. 03. 2017 10:00SK Martyna Malovice BSK ARBORE Volary B6:12
1625. 03. 2017 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíTJ Slávia Prachatice C3:15
1625. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DSK Ktiš A16:2
1625. 03. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceTJ Slávia Prachatice D7:11
1708. 04. 2017 10:00TJ Slávia Prachatice DSK Ktiš B8:10
1708. 04. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceSK Ktiš A9:9
1708. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lhenice DTJ Slávia Prachatice C6:12
1708. 04. 2017 10:00SPV Strunkovice nad BlanicíSK Martyna Malovice B12:6
1708. 04. 2017 10:00SK ARBORE Volary BTTC Libín Prachatice E6:12
1815. 04. 2017 10:00SK ARBORE Volary BSK Ktiš B18:0wo
1815. 04. 2017 10:00TTC Libín Prachatice ESPV Strunkovice nad Blanicí11:7
1815. 04. 2017 10:00SK Martyna Malovice BTJ Sokol Lhenice D2:16
1815. 04. 2017 10:00TJ ST Horní VltaviceTJ Slávia Prachatice C2:16
1815. 04. 2017 10:00SK Ktiš ATJ Slávia Prachatice D14:4
Regionální přebor staršího žac
126. 11. 2016 10:00ST Křišťál LenoraTTC Libín Prachatice0:10
112. 11. 2016 10:00TJ Sokol LheniceSK Ktiš10:0
205. 02. 2017 10:00KST Tatran VolarySK Ktiš2:8
226. 11. 2016 10:00TTC Libín PrachaticeTJ Sokol Lhenice1:9
309. 01. 2017 10:00ST Křišťál LenoraKST Tatran Volary10:0
310. 12. 2016 10:00SK KtišTTC Libín Prachatice2:8
414. 01. 2017 10:00KST Tatran VolaryTTC Libín Prachatice1:9
414. 01. 2017 10:00ST Křišťál LenoraTJ Sokol Lhenice0:10
528. 01. 2017 10:00TJ Sokol LheniceKST Tatran Volary10:0
528. 01. 2017 10:00SK KtišST Křišťál Lenora9:1
611. 02. 2017 10:00TTC Libín PrachaticeST Křišťál Lenora9:1
611. 02. 2017 10:00SK KtišTJ Sokol Lhenice0:10
725. 02. 2017 10:00SK KtišKST Tatran Volary5:5
725. 02. 2017 10:00TJ Sokol LheniceTTC Libín Prachatice9:1
811. 03. 2017 10:00KST Tatran VolaryST Křišťál Lenora1:9
811. 03. 2017 10:00TTC Libín PrachaticeSK Ktiš9:1
925. 03. 2017 10:00TTC Libín PrachaticeKST Tatran Volary5:5
925. 03. 2017 10:00TJ Sokol LheniceST Křišťál Lenora10:0
1008. 04. 2017 10:00KST Tatran VolaryTJ Sokol Lhenice3:7
1008. 04. 2017 10:00ST Křišťál LenoraSK Ktiš5:5

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline