Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RP1
106. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:5
104. 10. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Častolovice B10:8
107. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Kostelec nad Orlicí D10:2
106. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna C10:3
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceSportovní klub Solnice A10:8
107. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Baník Vamberk B10:6
214. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Baník Vamberk B9:9
214. 10. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Start Olešnice v Orlických horách10:8
214. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice9:9
214. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B9:9
214. 10. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Lhoty u Potštejna B10:3
213. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíKPST Záhornice10:4
318. 10. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
321. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Peklo nad Zdobnicí9:9
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Častolovice B7:10
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTTC Kostelec nad Orlicí D5:10
321. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTTC Lhoty u Potštejna C10:2
321. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BSportovní klub Solnice A10:4
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ASportovní klub Solnice A10:5
428. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Baník Vamberk B2:10
427. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Start Olešnice v Orlických horách8:10
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:1
427. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B4:10
425. 10. 2016 18:00KPST ZáhorniceTTC Lhoty u Potštejna B8:10
504. 11. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:4
501. 11. 2016 19:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BKPST Záhornice10:4
504. 11. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Peklo nad Zdobnicí1:10
504. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Častolovice B10:4
504. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Kostelec nad Orlicí D9:9
504. 11. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATTC Lhoty u Potštejna C10:5
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Lhoty u Potštejna C10:0
611. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DSportovní klub Solnice A10:6
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Baník Vamberk B9:9
611. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Start Olešnice v Orlických horách10:3
608. 11. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:6
611. 11. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:6
728. 09. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:8
718. 11. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTTC Lhoty u Potštejna B10:4
718. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchKPST Záhornice10:8
715. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Peklo nad Zdobnicí3:10
718. 11. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Častolovice B2:10
718. 11. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTTC Kostelec nad Orlicí D10:8
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Kostelec nad Orlicí D6:10
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Lhoty u Potštejna C10:3
823. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíSportovní klub Solnice A10:3
822. 11. 2016 18:00KPST ZáhorniceTJ Baník Vamberk B10:4
830. 11. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Start Olešnice v Orlických horách8:10
824. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:1
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A2:10
913. 12. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B9:9
902. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Lhoty u Potštejna B8:10
902. 12. 2016 18:30Sportovní klub Solnice AKPST Záhornice5:10
902. 12. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Peklo nad Zdobnicí1:10
902. 12. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice B10:8
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Častolovice B10:4
1009. 12. 2016 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Kostelec nad Orlicí D10:5
1006. 12. 2016 18:00KPST ZáhorniceTTC Lhoty u Potštejna C10:3
1009. 12. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BSportovní klub Solnice A10:4
1008. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Baník Vamberk B9:9
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Start Olešnice v Orlických horách10:4
1116. 12. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
1116. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:1
1116. 12. 2016 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:7
1128. 09. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTTC Lhoty u Potštejna B2:10
1116. 12. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DKPST Záhornice10:1
1116. 12. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Peklo nad Zdobnicí10:6
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BKPST Záhornice10:1
1213. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Lhoty u Potštejna B2:10
1213. 01. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B3:10
1213. 01. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:6
1213. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Start Olešnice v Orlických horách8:10
1320. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:7
1320. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchSportovní klub Solnice A10:1
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTTC Lhoty u Potštejna C10:4
1319. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Kostelec nad Orlicí D10:8
1320. 01. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Častolovice B2:10
1317. 01. 2017 18:00KPST ZáhorniceTJ Peklo nad Zdobnicí6:10
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou AKPST Záhornice10:0
1427. 01. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Lhoty u Potštejna B6:10
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:2
1427. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:3
1427. 01. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Start Olešnice v Orlických horách3:10
1427. 01. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Baník Vamberk B10:7
1503. 03. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
Sportovní klub Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Lhoty u Potštejna C10:2
1503. 02. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTTC Kostelec nad Orlicí D9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Sokol Častolovice B5:10
1502. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Peklo nad Zdobnicí7:10
1503. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BKPST Záhornice9:9
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Lhoty u Potštejna B10:6
1607. 02. 2017 18:00KPST ZáhorniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B3:10
1610. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:3
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Start Olešnice v Orlických horách10:4
1610. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Baník Vamberk B7:10
1610. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CSportovní klub Solnice A1:10
1717. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A2:10
1717. 02. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATTC Kostelec nad Orlicí D6:10
1717. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Častolovice B10:3
1722. 02. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceKPST Záhornice3:10
1716. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna B10:2
1804. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:8
1824. 02. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:4
1821. 02. 2017 18:00KPST ZáhorniceTJ Start Olešnice v Orlických horách9:9
1824. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Baník Vamberk B10:2
1824. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BSportovní klub Solnice A9:9
1824. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Lhoty u Potštejna C10:0
1910. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
1910. 03. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Častolovice B7:10
1910. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1910. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BKPST Záhornice4:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTTC Lhoty u Potštejna B6:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B4:10
2017. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:0
2016. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Start Olešnice v Orlických horách9:9
2017. 03. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Baník Vamberk B10:6
2014. 03. 2017 18:00KPST ZáhorniceSportovní klub Solnice A10:3
2017. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Lhoty u Potštejna C10:4
2017. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Kostelec nad Orlicí D3:10
2124. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A9:9
2124. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Peklo nad Zdobnicí10:7
2124. 03. 2017 18:30TTC Lhoty u Potštejna CKPST Záhornice3:10
2124. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice ATTC Lhoty u Potštejna B3:10
2124. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B9:9
2124. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horáchTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice10:0
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Start Olešnice v Orlických horách10:6
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Baník Vamberk B10:8
2230. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSportovní klub Solnice A10:4
2205. 10. 2016 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Lhoty u Potštejna C10:4
2228. 03. 2017 18:00KPST ZáhorniceTTC Kostelec nad Orlicí D10:4
2231. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Častolovice B9:9
RP2
107. 10. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
105. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Velešov Doudleby nad Orlicí7:11
106. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Častolovice C1:17
105. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Hroška12:6
118. 10. 2016 18:30
Odloženo z důvodu konání zahrádkářské výstavy
TJ Sokol Častolovice DTJ Prorubky3:15
105. 10. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Peklo nad Zdobnicí B14:4
212. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Peklo nad Zdobnicí B9:9
213. 10. 2016 18:30TJ ProrubkySokol České Meziříčí B9:9
214. 10. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Častolovice D8:10
211. 10. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Baník Vamberk C11:7
210. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTTC Kostelec nad Orlicí E15:3
214. 10. 2016 18:30Sportovní klub KounovSportovní klub Týniště nad Orlicí9:9
319. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C10:8
320. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESportovní klub Kounov2:16
319. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí7:11
329. 09. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Častolovice C10:8
319. 10. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Hroška15:3
321. 10. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Prorubky2:16
426. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Prorubky10:8
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTJ Peklo nad Zdobnicí B8:10
425. 10. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CSokol České Meziříčí B6:12
424. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Častolovice D14:4
428. 10. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Baník Vamberk C16:2
426. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTTC Kostelec nad Orlicí E17:1
503. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C4:14
502. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CSportovní klub Týniště nad Orlicí9:9
504. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DSportovní klub Kounov3:14
502. 11. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí10:8
504. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice C8:10
502. 11. 2016 18:30TJ ProrubkyTJ Sokol Hroška14:4
609. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Hroška11:7
608. 11. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Prorubky8:10
607. 11. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Peklo nad Zdobnicí B16:2
614. 11. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BSportovní klub Kounov11:7
609. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Častolovice D15:3
610. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Baník Vamberk C12:6
716. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C4:14
718. 11. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DTTC Kostelec nad Orlicí E13:5
716. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíSokol České Meziříčí B2:16
710. 11. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSportovní klub Kounov6:12
718. 11. 2016 18:30TJ ProrubkyTJ Velešov Doudleby nad Orlicí11:7
718. 11. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Častolovice C8:10
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Častolovice C10:8
821. 11. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Hroška10:8
825. 11. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Prorubky11:7
823. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Peklo nad Zdobnicí B10:8
824. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESokol České Meziříčí B3:15
823. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Častolovice D7:11
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
930. 11. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Baník Vamberk C15:3
902. 12. 2016 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTTC Kostelec nad Orlicí E15:3
902. 12. 2016 18:30TJ ProrubkySportovní klub Týniště nad Orlicí8:10
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol HroškaSportovní klub Kounov3:15
929. 11. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí6:12
1019. 12. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí5:13
1009. 12. 2016 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Častolovice C13:5
1007. 12. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Hroška9:9
1008. 12. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Prorubky5:13
1007. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Peklo nad Zdobnicí B9:9
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Častolovice DSokol České Meziříčí B6:12
1114. 12. 2016 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
1120. 12. 2016 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice D10:8
1106. 01. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ ProrubkyTJ Baník Vamberk C10:8
1116. 12. 2016 18:30TJ Sokol HroškaTTC Kostelec nad Orlicí E13:5
1113. 12. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CSportovní klub Týniště nad Orlicí13:5
1112. 12. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíSportovní klub Kounov11:7
1220. 01. 2017 18:30
odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSportovní klub Kounov13:5
1209. 01. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíSportovní klub Týniště nad Orlicí11:7
1210. 01. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTTC Kostelec nad Orlicí E17:1
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Baník Vamberk C11:7
1216. 01. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ ProrubkyTJ Sokol Častolovice D16:2
1213. 01. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSokol České Meziříčí B5:13
1318. 01. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
1318. 01. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Prorubky17:1
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Hroška9:9
1318. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Častolovice C7:11
1319. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Velešov Doudleby nad Orlicí4:14
1318. 01. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Kounov8:10
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSportovní klub Týniště nad Orlicí9:9
1427. 01. 2017 18:30Sportovní klub KounovTTC Kostelec nad Orlicí E17:1
1423. 01. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Baník Vamberk C13:5
1427. 09. 2016 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Častolovice D11:7
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol HroškaSokol České Meziříčí B8:10
1427. 01. 2017 18:30TJ ProrubkyTJ Peklo nad Zdobnicí B13:5
1503. 02. 2017 18:30TJ ProrubkyTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
1503. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Hroška7:11
1501. 02. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Častolovice C17:1
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Velešov Doudleby nad Orlicí5:13
1501. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CSportovní klub Kounov4:14
1502. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESportovní klub Týniště nad Orlicí5:13
1608. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTTC Kostelec nad Orlicí E14:4
1608. 02. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Baník Vamberk C9:9
1610. 02. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Častolovice D15:3
1606. 02. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíSokol České Meziříčí B3:15
1607. 02. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Peklo nad Zdobnicí B11:7
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Prorubky10:8
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C10:8
1703. 03. 2017 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ ProrubkyTJ Sokol Častolovice C11:7
1717. 02. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí0:18
1715. 02. 2017 18:30
herna v Českém Meziříčí
Sportovní klub KounovSokol České Meziříčí B10:8
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DSportovní klub Týniště nad Orlicí4:14
1715. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CTTC Kostelec nad Orlicí E16:2
1822. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Baník Vamberk C11:7
1823. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Častolovice D5:13
1822. 02. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BSportovní klub Týniště nad Orlicí10:8
1824. 02. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Peklo nad Zdobnicí B15:3
1820. 02. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Prorubky13:5
1821. 02. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Hroška11:7
1907. 03. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C6:12
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol HroškaTJ Velešov Doudleby nad Orlicí10:8
1910. 03. 2017 18:30TJ ProrubkySportovní klub Kounov8:10
1910. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSportovní klub Týniště nad Orlicí7:11
1906. 03. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTTC Kostelec nad Orlicí E14:4
1910. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Baník Vamberk C8:10
2015. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Častolovice D14:4
2015. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CSokol České Meziříčí B5:13
2016. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Peklo nad Zdobnicí B6:12
2015. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Prorubky8:10
2017. 03. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Hroška15:3
2013. 03. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Častolovice C9:9
2120. 03. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C6:12
2121. 03. 2017 18:00TJ Sokol Častolovice CSportovní klub Kounov7:11
2124. 03. 2017 18:30TJ Sokol HroškaSportovní klub Týniště nad Orlicí8:10
2124. 03. 2017 18:30TJ ProrubkyTTC Kostelec nad Orlicí E15:3
2124. 03. 2017 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Baník Vamberk C9:9
2122. 03. 2017 18:30Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Častolovice D12:6
2229. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSokol České Meziříčí B10:8
2228. 03. 2017 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Peklo nad Zdobnicí B9:9
2229. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Prorubky12:6
2230. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Hroška5:13
2229. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad OrlicíTJ Sokol Častolovice C14:4
2231. 03. 2017 18:30Sportovní klub KounovTJ Velešov Doudleby nad Orlicí8:10
RP3 skupina A
107. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách B14:4
107. 10. 2016 18:30Sportovní klub Záměl BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D12:6
107. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A5:13
103. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B15:3
213. 10. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Start Olešnice v Orlických horách B8:10
212. 10. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí B9:9
213. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTTC Kostelec nad Orlicí F3:15
213. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BSportovní klub Záměl B7:11
212. 10. 2016 18:30KPST Záhornice B1. FC Rokytnice v Orlických horách C4:14
321. 10. 2016 18:30Sportovní klub Záměl BKPST Záhornice B12:6
321. 10. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách B16:2
317. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D17:1
320. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A10:8
427. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Start Olešnice v Orlických horách B8:10
427. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1:17
426. 10. 2016 18:30KPST Záhornice BTTC Kostelec nad Orlicí F4:14
428. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CSportovní klub Záměl B12:6
504. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách C7:11
531. 10. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BKPST Záhornice B17:1
503. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách B14:4
503. 11. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A4:14
610. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B11:7
609. 11. 2016 18:30KPST Záhornice BTJ Start Olešnice v Orlických horách B10:8
611. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B5:13
611. 11. 2016 18:30Sportovní klub Záměl BTTC Kostelec nad Orlicí F8:10
714. 11. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BSportovní klub Záměl B17:1
717. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C6:12
717. 11. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B1. FC Rokytnice v Orlických horách B9:9
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D17:1
823. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A1:17
823. 11. 2016 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B12:6
825. 11. 2016 18:30Sportovní klub Záměl BTJ Start Olešnice v Orlických horách B6:12
825. 11. 2016 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1:17
901. 12. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F13:5
901. 12. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B1. FC Rokytnice v Orlických horách C5:13
930. 11. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí AKPST Záhornice B14:4
901. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D1. FC Rokytnice v Orlických horách B6:12
1007. 12. 2016 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D9:9
1009. 12. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A10:8
1009. 12. 2016 18:30Sportovní klub Záměl BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B12:6
1005. 12. 2016 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B12:6
1115. 12. 2016 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTTC Kostelec nad Orlicí F5:13
1121. 12. 2016 18:00
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASportovní klub Záměl B14:4
1115. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D1. FC Rokytnice v Orlických horách C6:12
1115. 12. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BKPST Záhornice B12:6
1230. 09. 2016 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C3:15
1212. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DSportovní klub Záměl B9:9
1211. 01. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Kostelec nad Orlicí F14:4
1212. 01. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B2:16
1319. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B13:5
1316. 01. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A12:6
1320. 01. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D14:4
1320. 01. 2017 18:30Sportovní klub Záměl B1. FC Rokytnice v Orlických horách B10:8
1320. 01. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CKPST Záhornice B15:3
1425. 01. 2017 18:30KPST Záhornice BSportovní klub Záměl B7:11
1402. 02. 2017 18:00
Odloženo se souhlasem STK
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F7:11
1426. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1:17
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Start Olešnice v Orlických horách B13:5
1512. 12. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D15:3
1530. 01. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B17:1
1503. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FKPST Záhornice B4:14
1503. 02. 2017 18:30Sportovní klub Záměl B1. FC Rokytnice v Orlických horách C6:12
1610. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CTTC Kostelec nad Orlicí F13:5
1608. 02. 2017 18:30KPST Záhornice BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B3:15
1609. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Start Olešnice v Orlických horách B12:6
1608. 02. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B16:2
1716. 02. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D9:9
1716. 02. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BKPST Záhornice B9:9
1713. 02. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C12:6
1717. 02. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FSportovní klub Záměl B14:4
1824. 02. 2017 18:30Sportovní klub Záměl BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1:17
1824. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Start Olešnice v Orlických horách B8:10
1823. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B10:8
1823. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A3:15
1908. 03. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A1. FC Rokytnice v Orlických horách B15:3
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BKPST Záhornice B9:9
1909. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BSportovní klub Záměl B16:2
1906. 03. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTTC Kostelec nad Orlicí F18:0
2017. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Start Olešnice v Orlických horách B9:9
2017. 03. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B17:1
2015. 03. 2017 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A2:16
2016. 03. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D9:9
2123. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DKPST Záhornice B10:8
2122. 03. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A1. FC Rokytnice v Orlických horách C9:9
2123. 03. 2017 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSportovní klub Záměl B8:10
2123. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B2:16
2231. 03. 2017 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B16:2
2231. 03. 2017 18:30Sportovní klub Záměl BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A9:9
2202. 03. 2017 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D11:7
2229. 03. 2017 18:30KPST Záhornice B1. FC Rokytnice v Orlických horách B4:14
RP3 skupina B
107. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Start Olešnice v Orlických horách C14:4
105. 10. 2016 18:00Sportovní klub Solnice BSDH Vrbice7:11
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Týniště nad Orlicí B7:11
106. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách D1. FC Rokytnice v Orlických horách A0:18
105. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EKPST Záhornice C13:5
214. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CKPST Záhornice C11:7
214. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E15:3
217. 10. 2016 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Záměl A1:17
214. 10. 2016 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B15:3
214. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DSportovní klub Solnice B7:11
321. 10. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BTJ Start Olešnice v Orlických horách C11:7
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Baník Vamberk D9:9
319. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Týniště nad Orlicí B4:14
319. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Záměl A3:15
319. 10. 2016 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách A4:14
428. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
428. 10. 2016 18:30Sportovní klub Záměl AKPST Záhornice C14:4
427. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E12:6
426. 10. 2016 18:30SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
428. 10. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B14:4
504. 11. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C10:8
503. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Baník Vamberk D3:15
502. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESDH Vrbice6:12
502. 11. 2016 18:30KPST Záhornice CSportovní klub Týniště nad Orlicí B9:9
504. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Záměl A13:5
611. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Záměl A5:13
611. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
611. 11. 2016 18:30SDH VrbiceKPST Záhornice C12:6
611. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E3:15
610. 11. 2016 18:30
herna 1.FC Rokytnice v Orlických horách
Sportovní klub Solnice B1. FC Rokytnice v Orlických horách D13:5
717. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B5:13
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Solnice B5:13
716. 11. 2016 18:30KPST Záhornice CTJ Baník Vamberk D9:9
718. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASDH Vrbice16:2
718. 11. 2016 18:30Sportovní klub Záměl ASportovní klub Týniště nad Orlicí B13:5
825. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Týniště nad Orlicí B11:7
825. 11. 2016 18:30SDH VrbiceSportovní klub Záměl A9:9
825. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
825. 11. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BKPST Záhornice C11:7
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E13:5
901. 12. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Start Olešnice v Orlických horách C9:9
930. 11. 2016 18:30KPST Záhornice CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B8:10
930. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Solnice B15:3
902. 12. 2016 18:30Sportovní klub Záměl ATJ Baník Vamberk D16:2
902. 12. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSDH Vrbice8:10
1009. 12. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSDH Vrbice6:12
1009. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DSportovní klub Týniště nad Orlicí B10:8
1009. 12. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BSportovní klub Záměl A9:9
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách A5:13
1007. 12. 2016 19:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1:17
1114. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Start Olešnice v Orlických horách C13:5
1114. 12. 2016 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách D15:3
1116. 12. 2016 18:30Sportovní klub Záměl ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B15:3
1116. 12. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSportovní klub Solnice B11:7
1116. 12. 2016 18:30SDH VrbiceTJ Baník Vamberk D10:8
1213. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Baník Vamberk D9:9
1206. 01. 2017 18:30SDH VrbiceSportovní klub Solnice B11:7
1213. 01. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B12:6
1205. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách A1. FC Rokytnice v Orlických horách D18:0
1223. 01. 2017 18:30
odloženo se souhlasem STK
KPST Záhornice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E6:12
1318. 01. 2017 18:30KPST Záhornice CTJ Start Olešnice v Orlických horách C11:7
1318. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1. FC Rokytnice v Orlických horách A1:17
1320. 01. 2017 18:00Sportovní klub Záměl A1. FC Rokytnice v Orlických horách D18:0
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSDH Vrbice9:9
1320. 01. 2017 18:30Sportovní klub Solnice BTJ Baník Vamberk D12:6
1427. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Solnice B12:6
1427. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B8:10
1427. 01. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
1407. 02. 2017 16:30
Odloženo se souhlasem STK
Sportovní klub Záměl ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E14:4
1427. 01. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách AKPST Záhornice C15:3
1503. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Start Olešnice v Orlických horách C17:1
1501. 02. 2017 18:30KPST Záhornice CSportovní klub Záměl A9:9
1501. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Týniště nad Orlicí B5:13
1502. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DSDH Vrbice8:10
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Solnice B8:10
1610. 02. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B6:12
1610. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách D16:2
1608. 02. 2017 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E9:9
1610. 02. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BKPST Záhornice C13:5
1610. 02. 2017 18:30Sportovní klub Záměl A1. FC Rokytnice v Orlických horách A2:16
1717. 02. 2017 18:30Sportovní klub Záměl ATJ Start Olešnice v Orlických horách C16:2
1717. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Týniště nad Orlicí B11:7
1715. 02. 2017 18:30KPST Záhornice CSDH Vrbice8:10
1715. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Baník Vamberk D12:6
1716. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Solnice B6:12
1822. 02. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D12:6
1820. 02. 2017 17:00Sportovní klub Solnice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E9:9
1824. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DKPST Záhornice C7:11
1824. 02. 2017 18:30SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
1824. 02. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSportovní klub Záměl A12:6
1908. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C16:2
1910. 03. 2017 18:30Sportovní klub Záměl ASDH Vrbice13:5
1910. 03. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Baník Vamberk D16:2
1908. 03. 2017 18:30KPST Záhornice CSportovní klub Solnice B8:10
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B6:12
2016. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách D11:7
2017. 03. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BKPST Záhornice C6:12
2017. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice B1. FC Rokytnice v Orlických horách A5:13
2017. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DSportovní klub Záměl A3:15
2016. 03. 2017 18:30SDH VrbiceSportovní klub Týniště nad Orlicí B8:10
2124. 03. 2017 18:30SDH VrbiceTJ Start Olešnice v Orlických horách C11:7
2124. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Baník Vamberk D12:6
2124. 03. 2017 18:30Sportovní klub Záměl ASportovní klub Solnice B15:3
2123. 03. 2017 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B15:3
2122. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1. FC Rokytnice v Orlických horách D12:6
2231. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E6:12
2230. 03. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DKPST Záhornice C8:10
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Záměl A5:13
2231. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice BSportovní klub Týniště nad Orlicí B4:14
2231. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DSDH Vrbice8:10
Kvalifikace o RP1 2017-2018
110. 04. 2017 18:30TJ Velešov Doudleby nad OrlicíTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice13:5
221. 04. 2018 18:00TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceTJ Velešov Doudleby nad Orlicí14:4
Kvalifikace o RP2 2017-2018
119. 04. 2017 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CSportovní klub Záměl A12:6
221. 04. 2017 18:30Sportovní klub Záměl A1. FC Rokytnice v Orlických horách C9:9
Kvalifikace o RP3 2017-2018
111. 04. 2017 18:30Sportovní klub Záměl BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B13:5
121. 04. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Záměl B9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline