Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:2
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A2:10
108. 10. 2016 09:00Orel Studenec u Horek BSokol Benešov u Semil B10:0
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Turnov ET.J. Sokol Tatobity A10:3
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Bradlecká Lhota A10:0
108. 10. 2016 12:30TJ Sokol Horní Branná ASokol Benešov u Semil B10:1
108. 10. 2016 12:30Orel Studenec u Horek BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A0:10
108. 10. 2016 12:30TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Bradlecká Lhota A10:3
104. 10. 2016 18:30TJ Sokol Vesec BT.J. Sokol Tatobity A10:3
218. 10. 2016 18:30TJ Sokol Horní Branná AOrel Studenec u Horek B10:3
229. 10. 2016 09:00TJ Sokol Turnov ESokol Benešov u Semil B10:0
229. 10. 2016 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A6:10
228. 10. 2016 09:00TJ Sokol Košťálov AT.J. Sokol Tatobity A10:4
229. 10. 2016 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Bradlecká Lhota A10:2
229. 10. 2016 12:30TJ Sokol Turnov ETJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A4:10
229. 10. 2016 12:30TJ Sokol Vesec BSokol Benešov u Semil B10:0
229. 10. 2016 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BT.J. Sokol Tatobity A10:2
228. 10. 2016 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:1
312. 11. 2016 09:00T.J. Sokol Tatobity ATJ Sokol Bradlecká Lhota A4:10
312. 11. 2016 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:2
312. 11. 2016 09:00Sokol Benešov u Semil BTJ Sokol Košťálov A1:10
319. 11. 2016 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Horní Branná A10:3
319. 11. 2016 09:00TJ Sokol Vesec BOrel Studenec u Horek B9:9
312. 11. 2016 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov A10:4
312. 11. 2016 13:00Sokol Benešov u Semil BTJ Sokol Nová Ves n. P. B5:10
319. 11. 2016 12:30TJ Sokol Turnov EOrel Studenec u Horek B10:5
319. 11. 2016 12:30TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Horní Branná A10:4
426. 11. 2016 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Vesec B10:8
426. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Košťálov A2:10
426. 11. 2016 09:00Orel Studenec u Horek BTJ Sokol Nová Ves n. P. B5:10
426. 11. 2016 09:00T.J. Sokol Tatobity ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A0:10
426. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ASokol Benešov u Semil B9:9
426. 11. 2016 12:30TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:6
426. 11. 2016 12:30Orel Studenec u Horek BTJ Sokol Košťálov A8:10
426. 11. 2016 13:00T.J. Sokol Tatobity ASokol Benešov u Semil B10:8
426. 11. 2016 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1:10
510. 12. 2016 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ASokol Benešov u Semil B10:0
510. 12. 2016 09:00T.J. Sokol Tatobity ATJ Sokol Horní Branná A3:10
510. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota AOrel Studenec u Horek B8:10
510. 12. 2016 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Košťálov A10:1
510. 12. 2016 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Nová Ves n. P. B7:10
510. 12. 2016 13:00T.J. Sokol Tatobity AOrel Studenec u Horek B0:10
510. 12. 2016 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Horní Branná A4:10
510. 12. 2016 12:30TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Nová Ves n. P. B10:4
510. 12. 2016 12:30TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Košťálov A9:9
614. 01. 2017 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Horní Branná A10:1
614. 01. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil BOrel Studenec u Horek B2:10
610. 01. 2017 17:00T.J. Sokol Tatobity ATJ Sokol Turnov E6:10
614. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Vesec B9:9
614. 01. 2017 13:00Sokol Benešov u Semil BTJ Sokol Horní Branná A3:10
614. 01. 2017 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AOrel Studenec u Horek B10:0
610. 01. 2017 19:30T.J. Sokol Tatobity ATJ Sokol Vesec B10:8
614. 01. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Turnov E7:10
621. 01. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Košťálov A9:9
724. 01. 2017 18:30Orel Studenec u Horek BTJ Sokol Horní Branná A1:10
728. 01. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil BTJ Sokol Turnov E4:10
728. 01. 2017 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Vesec B10:7
728. 01. 2017 09:00T.J. Sokol Tatobity ATJ Sokol Košťálov A10:8
728. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Nová Ves n. P. B9:9
728. 01. 2017 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Turnov E10:5
728. 01. 2017 13:00Sokol Benešov u Semil BTJ Sokol Vesec B2:10
728. 01. 2017 13:00T.J. Sokol Tatobity ATJ Sokol Nová Ves n. P. B4:10
728. 01. 2017 13:00TJ Sokol Bradlecká Lhota ATJ Sokol Košťálov A6:10
804. 02. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A3:10
804. 02. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ASokol Benešov u Semil B10:4
804. 02. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A0:10
804. 02. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BSokol Benešov u Semil B2:10
825. 02. 2017 09:00TJ Sokol Bradlecká Lhota AT.J. Sokol Tatobity A10:2
825. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Turnov E7:10
825. 02. 2017 09:00
Herna v Horní Branné
Orel Studenec u Horek BTJ Sokol Vesec B4:10
825. 02. 2017 12:30
Herna v Horní Branné
Orel Studenec u Horek BTJ Sokol Turnov E5:10
825. 02. 2017 12:30TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Vesec B9:9
911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Turnov E10:6
911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Horní Branná A10:6
911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BOrel Studenec u Horek B10:2
911. 03. 2017 09:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AT.J. Sokol Tatobity A10:0
911. 03. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil BTJ Sokol Bradlecká Lhota A6:10
911. 03. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Horní Branná A8:10
911. 03. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov AOrel Studenec u Horek B10:2
911. 03. 2017 13:00Sokol Benešov u Semil BT.J. Sokol Tatobity A10:2
911. 03. 2017 13:00TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:1
1025. 03. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil BTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A0:10
1025. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horní Branná AT.J. Sokol Tatobity A10:0
1025. 03. 2017 09:00Orel Studenec u Horek BTJ Sokol Bradlecká Lhota A9:9
1025. 03. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov E10:4
1025. 03. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Vesec B10:4
1025. 03. 2017 12:30Orel Studenec u Horek BT.J. Sokol Tatobity A10:2
1025. 03. 2017 12:30TJ Sokol Horní Branná ATJ Sokol Bradlecká Lhota A10:3
1025. 03. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Turnov E10:7
1025. 03. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Vesec B10:1
Okresní přebor 2. třídy
102. 10. 2016 09:00TJ Sokol Turnov FSokol STAR Turnov A7:10
102. 10. 2016 09:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Nová Ves n. P. C10:5
102. 10. 2016 09:00Sokol Víchová nad Jizerou AT.J. Sokol Tatobity B10:3
102. 10. 2016 09:00Obec Jesenný ATJ Sokol Semily B9:9
126. 09. 2016 18:00Sokol Benešov u Semil CObec Jesenný B7:10
121. 09. 2016 17:00TJ Sokol Turnov FSokol STAR Turnov B10:0
102. 10. 2016 13:00TJ Sokol Košťálov BT.J. Sokol Tatobity B10:1
102. 10. 2016 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. C5:10
123. 09. 2016 17:30Obec Jesenný AObec Jesenný B10:5
102. 10. 2016 13:00Sokol Benešov u Semil CTJ Sokol Semily B2:10
216. 10. 2016 09:00Obec Jesenný BTJ Sokol Turnov F3:10
216. 10. 2016 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CObec Jesenný A2:10
216. 10. 2016 09:00Sokol Benešov u Semil CT.J. Sokol Tatobity B10:1
216. 10. 2016 09:00TJ Sokol Košťálov BSokol STAR Turnov A3:10
216. 10. 2016 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ASokol STAR Turnov B10:1
216. 10. 2016 13:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Turnov F10:4
216. 10. 2016 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CSokol Benešov u Semil C10:1
216. 10. 2016 13:00T.J. Sokol Tatobity BObec Jesenný A0:10
216. 10. 2016 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ASokol STAR Turnov A6:10
216. 10. 2016 13:00TJ Sokol Košťálov BSokol STAR Turnov B10:1
302. 11. 2016 18:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Turnov F3:10
306. 11. 2016 09:00Sokol STAR Turnov AObec Jesenný A10:4
306. 11. 2016 09:00Sokol STAR Turnov BSokol Benešov u Semil C3:10
306. 11. 2016 09:00Obec Jesenný BTJ Sokol Nová Ves n. P. C2:10
306. 11. 2016 09:00TJ Sokol Semily BT.J. Sokol Tatobity B10:2
303. 11. 2016 17:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Turnov F2:10
306. 11. 2016 12:30Sokol STAR Turnov BObec Jesenný A2:10
306. 11. 2016 12:30Sokol STAR Turnov ASokol Benešov u Semil C10:3
306. 11. 2016 13:00Obec Jesenný BT.J. Sokol Tatobity B10:2
306. 11. 2016 13:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Nová Ves n. P. C10:5
404. 11. 2016 19:00
sokolovna Turnov
TJ Sokol Nová Ves n. P. CTJ Sokol Turnov F7:10
420. 11. 2016 09:00Obec Jesenný BSokol STAR Turnov A1:10
420. 11. 2016 09:00TJ Sokol Semily BSokol STAR Turnov B10:1
420. 11. 2016 09:00TJ Sokol Košťálov BObec Jesenný A10:7
420. 11. 2016 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ASokol Benešov u Semil C10:6
408. 11. 2016 17:00T.J. Sokol Tatobity BTJ Sokol Turnov F1:10
420. 11. 2016 13:00Obec Jesenný BSokol STAR Turnov B10:4
420. 11. 2016 13:00TJ Sokol Semily BSokol STAR Turnov A4:10
420. 11. 2016 13:00TJ Sokol Košťálov BSokol Benešov u Semil C10:5
420. 11. 2016 13:00Sokol Víchová nad Jizerou AObec Jesenný A9:9
527. 11. 2016 09:00TJ Sokol Turnov FObec Jesenný A10:6
527. 11. 2016 09:00Obec Jesenný BTJ Sokol Košťálov B3:10
527. 11. 2016 09:00TJ Sokol Semily BSokol Víchová nad Jizerou A10:0
527. 11. 2016 09:00T.J. Sokol Tatobity BSokol STAR Turnov A0:10
527. 11. 2016 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CSokol STAR Turnov B10:0
527. 11. 2016 12:00TJ Sokol Turnov FSokol Benešov u Semil C10:3
527. 11. 2016 13:00Obec Jesenný BSokol Víchová nad Jizerou A10:6
527. 11. 2016 13:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Košťálov B10:8
527. 11. 2016 13:00T.J. Sokol Tatobity BSokol STAR Turnov B1:10
527. 11. 2016 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CSokol STAR Turnov A5:10
610. 12. 2016 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CT.J. Sokol Tatobity B10:0
607. 12. 2016 17:00Sokol STAR Turnov BSokol STAR Turnov A1:10
611. 12. 2016 09:00Obec Jesenný ASokol Benešov u Semil C10:4
611. 12. 2016 09:00TJ Sokol Semily BObec Jesenný B9:9
611. 12. 2016 13:00TJ Sokol Košťálov BSokol Víchová nad Jizerou A10:7
714. 12. 2016 17:00Sokol STAR Turnov ASokol STAR Turnov B10:2
708. 01. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov B9:9
708. 01. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil CObec Jesenný A2:10
708. 01. 2017 09:00Obec Jesenný BTJ Sokol Semily B4:10
708. 01. 2017 09:00T.J. Sokol Tatobity BTJ Sokol Nová Ves n. P. C1:10
825. 01. 2017 17:00Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Turnov F10:4
829. 01. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CTJ Sokol Košťálov B3:10
829. 01. 2017 09:00T.J. Sokol Tatobity BSokol Víchová nad Jizerou A10:2
829. 01. 2017 09:00TJ Sokol Semily BObec Jesenný A10:7
826. 01. 2017 18:00Obec Jesenný BSokol Benešov u Semil C10:8
818. 01. 2017 16:30Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Turnov F2:10
829. 01. 2017 13:00T.J. Sokol Tatobity BTJ Sokol Košťálov B2:10
829. 01. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CSokol Víchová nad Jizerou A10:0
831. 12. 2016 09:00Obec Jesenný BObec Jesenný A4:10
827. 01. 2017 18:00TJ Sokol Semily BSokol Benešov u Semil C10:0
908. 02. 2017 17:00TJ Sokol Turnov FObec Jesenný B10:2
911. 02. 2017 09:00Obec Jesenný ATJ Sokol Nová Ves n. P. C9:9
911. 02. 2017 09:00T.J. Sokol Tatobity BSokol Benešov u Semil C0:10
911. 02. 2017 08:45TJ Sokol Turnov FTJ Sokol Semily B10:2
911. 02. 2017 13:00Sokol Benešov u Semil CTJ Sokol Nová Ves n. P. C9:9
911. 02. 2017 13:00Obec Jesenný AT.J. Sokol Tatobity B10:0
919. 02. 2017 09:00Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Košťálov B10:4
919. 02. 2017 09:00Sokol STAR Turnov BSokol Víchová nad Jizerou A9:9
919. 02. 2017 12:30Sokol STAR Turnov ASokol Víchová nad Jizerou A10:0
919. 02. 2017 12:30Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Košťálov B0:10
1026. 02. 2017 09:00TJ Sokol Turnov FTJ Sokol Košťálov B10:5
1026. 02. 2017 09:00Obec Jesenný ASokol STAR Turnov A6:10
1026. 02. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil CSokol STAR Turnov B9:9
1026. 02. 2017 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CObec Jesenný B10:6
1026. 02. 2017 09:00T.J. Sokol Tatobity BTJ Sokol Semily B0:10
1026. 02. 2017 12:00TJ Sokol Turnov FSokol Víchová nad Jizerou A10:3
1026. 02. 2017 13:00Obec Jesenný ASokol STAR Turnov B10:0
1026. 02. 2017 13:00Sokol Benešov u Semil CSokol STAR Turnov A5:10
1026. 02. 2017 13:00T.J. Sokol Tatobity BObec Jesenný B3:10
1026. 02. 2017 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. CTJ Sokol Semily B8:10
1112. 03. 2017 09:00TJ Sokol Turnov FTJ Sokol Nová Ves n. P. C10:3
1112. 03. 2017 09:00Sokol STAR Turnov AObec Jesenný B10:1
1112. 03. 2017 09:00Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Semily B3:10
1112. 03. 2017 09:00Obec Jesenný ATJ Sokol Košťálov B4:10
1112. 03. 2017 09:00Sokol Benešov u Semil CSokol Víchová nad Jizerou A6:10
1108. 03. 2017 16:30TJ Sokol Turnov FT.J. Sokol Tatobity B10:3
1112. 03. 2017 12:30Sokol STAR Turnov BObec Jesenný B6:10
1112. 03. 2017 12:30Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Semily B3:10
1112. 03. 2017 13:00Sokol Benešov u Semil CTJ Sokol Košťálov B2:10
1112. 03. 2017 13:00Obec Jesenný ASokol Víchová nad Jizerou A9:9
1217. 03. 2017 18:00Obec Jesenný ATJ Sokol Turnov F7:10
1226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Košťálov BObec Jesenný B10:1
1226. 03. 2017 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Semily B3:10
1226. 03. 2017 09:00Sokol STAR Turnov AT.J. Sokol Tatobity B10:0
1226. 03. 2017 09:00Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. C7:10
1220. 03. 2017 18:00Sokol Benešov u Semil CTJ Sokol Turnov F6:10
1226. 03. 2017 13:00Sokol Víchová nad Jizerou AObec Jesenný B10:6
1226. 03. 2017 13:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Semily B8:10
1210. 03. 2017 17:30Sokol STAR Turnov BT.J. Sokol Tatobity B10:2
1226. 03. 2017 12:30Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Nová Ves n. P. C10:1

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline