Výsledky
Regionální přebor 1
124. 09. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Líšnice A3:10
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk B10:3
124. 09. 2016 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí E10:8
124. 09. 2016 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Libchavy A10:4
125. 09. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí DSK US Steinerová Choceň D10:5
123. 09. 2016 18:00TTC Sedlec AOrel Vysoké Mýto B9:9
215. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky ATTC Sedlec A10:2
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice AOrel Vysoké Mýto B10:5
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí D6:10
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk BSK US Steinerová Choceň D4:10
216. 10. 2016 09:00TJ Lanškroun BTJ Zálší A10:1
216. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Libchavy A10:1
315. 10. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky AOrel Vysoké Mýto B10:3
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice ATTC Sedlec A10:1
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice ASK US Steinerová Choceň D10:6
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk BTTC Ústí nad Orlicí D7:10
316. 10. 2016 13:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Libchavy A10:2
316. 10. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Zálší A10:0
429. 10. 2016 09:00TTC Sedlec ATJ Zálší A9:9
429. 10. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Libchavy A10:6
430. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun B10:4
430. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň DTTC Ústí nad Orlicí E10:6
429. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Mistrovice A10:5
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Žamberk B10:3
529. 10. 2016 13:00TTC Sedlec ATJ Sokol Libchavy A10:6
529. 10. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto BTJ Zálší A10:1
530. 10. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Ústí nad Orlicí E10:4
530. 10. 2016 13:00SK US Steinerová Choceň DTJ Lanškroun B10:2
529. 10. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Žamberk B10:0
529. 10. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Mistrovice A10:3
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Sedlec A10:5
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk BOrel Vysoké Mýto B10:5
613. 11. 2016 09:00TJ Lanškroun BTJ Jiskra Králíky A4:10
613. 11. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Líšnice A10:6
612. 11. 2016 09:00TJ Zálší ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy ASK US Steinerová Choceň D6:10
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto B10:3
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk BTTC Sedlec A10:4
713. 11. 2016 13:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Líšnice A9:9
713. 11. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Jiskra Králíky A10:6
712. 11. 2016 13:00TJ Zálší ASK US Steinerová Choceň D10:7
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy ATTC Ústí nad Orlicí D3:10
826. 11. 2016 09:00TTC Sedlec ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
826. 11. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto BSK US Steinerová Choceň D10:4
826. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Zálší A10:6
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Libchavy A10:0
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun B10:4
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk BTTC Ústí nad Orlicí E10:7
926. 11. 2016 13:00TTC Sedlec ASK US Steinerová Choceň D2:10
926. 11. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto BTTC Ústí nad Orlicí D8:10
926. 11. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Libchavy A10:2
926. 11. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice ATJ Zálší A10:0
920. 11. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí E9:9
920. 11. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Lanškroun B5:10
1011. 12. 2016 09:00TJ Lanškroun BTTC Sedlec A9:9
1011. 12. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí EOrel Vysoké Mýto B10:6
1010. 12. 2016 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Mistrovice A3:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Žamberk B4:10
1008. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Králíky A10:3
1008. 01. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Líšnice A6:10
1111. 12. 2016 13:00TJ Lanškroun BOrel Vysoké Mýto B10:4
1111. 12. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETTC Sedlec A10:3
1110. 12. 2016 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Žamberk B10:4
1110. 12. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Mistrovice A1:10
1108. 01. 2017 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Líšnice A10:7
1108. 01. 2017 13:00SK US Steinerová Choceň DTJ Jiskra Králíky A10:3
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Líšnice ATJ Jiskra Králíky A10:0
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Mistrovice A2:10
1215. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Lanškroun B10:0
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Zálší A3:10
1212. 01. 2017 18:00SK US Steinerová Choceň DTTC Ústí nad Orlicí D9:9
1214. 01. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto BTTC Sedlec A9:9
1328. 01. 2017 09:00TTC Sedlec ATJ Jiskra Králíky A10:4
1328. 01. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Líšnice A5:10
1321. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A3:10
1321. 01. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Žamberk B10:0
1328. 01. 2017 09:00TJ Zálší ATJ Lanškroun B10:6
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy ATTC Ústí nad Orlicí E3:10
1428. 01. 2017 13:00Orel Vysoké Mýto BTJ Jiskra Králíky A10:0
1428. 01. 2017 13:00TTC Sedlec ATJ Sokol Líšnice A6:10
1421. 01. 2017 13:00SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Mistrovice A1:10
1421. 01. 2017 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk B10:1
1428. 01. 2017 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Lanškroun B8:10
1428. 01. 2017 13:00TJ Zálší ATTC Ústí nad Orlicí E6:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Zálší ATTC Sedlec A9:9
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy AOrel Vysoké Mýto B3:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí D2:10
1510. 02. 2017 18:00TTC Ústí nad Orlicí ESK US Steinerová Choceň D10:4
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Králíky A10:6
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Líšnice A2:10
1611. 02. 2017 13:00TJ Sokol Libchavy ATTC Sedlec A8:10
1611. 02. 2017 13:00TJ Zálší AOrel Vysoké Mýto B8:10
1623. 09. 2016 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETTC Ústí nad Orlicí D9:9
1611. 02. 2017 13:00TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň D9:9
1611. 02. 2017 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Jiskra Králíky A8:10
1611. 02. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Líšnice A10:4
1725. 02. 2017 08:00TTC Sedlec ATJ Sokol Mistrovice A5:10
1725. 02. 2017 08:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Žamberk B10:2
1725. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Lanškroun B10:3
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Líšnice ATTC Ústí nad Orlicí E8:10
1726. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Zálší A10:2
1726. 02. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň DTJ Sokol Libchavy A10:5
1825. 02. 2017 11:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Mistrovice A7:10
1825. 02. 2017 11:00TTC Sedlec ATJ Sokol Žamberk B10:6
1821. 02. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice ATJ Lanškroun B10:6
1825. 02. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí E9:9
1826. 02. 2017 13:00SK US Steinerová Choceň DTJ Zálší A10:1
1826. 02. 2017 13:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Libchavy A10:3
1919. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Sedlec A10:4
1919. 03. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň DOrel Vysoké Mýto B10:0
1911. 03. 2017 09:00TJ Zálší ATJ Jiskra Králíky A5:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Líšnice A6:10
1912. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Mistrovice A3:10
1912. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Žamberk B10:5
2019. 03. 2017 13:00SK US Steinerová Choceň DTTC Sedlec A10:8
2019. 03. 2017 13:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Vysoké Mýto B10:0
2011. 03. 2017 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Jiskra Králíky A0:10
2011. 03. 2017 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Líšnice A5:10
2012. 03. 2017 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Mistrovice A2:10
2012. 03. 2017 13:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk B10:5
2125. 03. 2017 09:00TTC Sedlec ATJ Lanškroun B10:3
2125. 03. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto BTTC Ústí nad Orlicí E10:7
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Zálší A10:6
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Libchavy A10:8
2125. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí D3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Líšnice ASK US Steinerová Choceň D5:10
2225. 03. 2017 13:00Orel Vysoké Mýto BTJ Lanškroun B10:6
2225. 03. 2017 13:00TTC Sedlec ATTC Ústí nad Orlicí E7:10
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Zálší A10:3
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Libchavy A10:2
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Líšnice ATTC Ústí nad Orlicí D4:10
2225. 03. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky ASK US Steinerová Choceň D4:10
Regionální přebor 2
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Řetová B10:1
101. 10. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Sudslava B9:9
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol HnátniceSk Skořenice10:8
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Jiskra Králíky B8:10
101. 10. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Plchovice Sršně A5:10
130. 09. 2016 17:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Lanškroun C8:10
209. 10. 2016 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Mistrovice B10:7
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Jiskra Králíky B10:6
208. 10. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Hnátnice10:5
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ASk Skořenice10:3
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice AOrel Vysoké Mýto C10:6
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Sudslava B10:6
309. 10. 2016 13:00TJ Lanškroun CTJ Jiskra Králíky B10:6
309. 10. 2016 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Mistrovice B10:6
308. 10. 2016 13:00TTC Sedlec BSk Skořenice10:4
308. 10. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Hnátnice10:1
308. 10. 2016 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Sudslava B10:7
308. 10. 2016 13:00TJ Sokol Řetová BOrel Vysoké Mýto C4:10
422. 10. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Lanškroun C3:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Česká Třebová C9:9
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Tatenice A3:10
422. 10. 2016 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Řetová B10:5
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice BTTC Sedlec B10:6
422. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Plchovice Sršně A10:8
522. 10. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Česká Třebová C8:10
522. 10. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Lanškroun C10:5
522. 10. 2016 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Řetová B9:9
522. 10. 2016 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Tatenice A9:9
522. 10. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
522. 10. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky BTTC Sedlec B10:2
606. 11. 2016 09:00TJ Lanškroun CTTC Sedlec B6:10
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Plchovice Sršně A10:5
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Tatenice A6:10
605. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Řetová B10:0
605. 11. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Hnátnice10:8
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava BSk Skořenice10:6
706. 11. 2016 13:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Plchovice Sršně A10:6
706. 11. 2016 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTTC Sedlec B10:5
705. 11. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Tatenice A9:9
705. 11. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Řetová B10:5
705. 11. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto CSk Skořenice10:4
705. 11. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Hnátnice9:9
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Lanškroun C5:10
819. 11. 2016 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Česká Třebová C9:9
827. 11. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice BOrel Vysoké Mýto C9:9
827. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Sudslava B9:9
819. 11. 2016 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Tatenice A10:8
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Řetová B10:3
919. 11. 2016 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Česká Třebová C9:9
919. 11. 2016 13:00Sk SkořeniceTJ Lanškroun C10:1
924. 11. 2016 18:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Sudslava B10:6
927. 11. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky BOrel Vysoké Mýto C9:9
919. 11. 2016 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Řetová B10:1
919. 11. 2016 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Tatenice A6:10
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Lanškroun C10:5
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Česká Třebová C6:10
1003. 12. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto CTTC Sedlec B10:8
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Plchovice Sršně A10:8
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Mistrovice B2:10
1003. 12. 2016 09:00Sk SkořeniceTJ Jiskra Králíky B10:6
1103. 12. 2016 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Česká Třebová C10:3
1103. 12. 2016 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Lanškroun C7:10
1103. 12. 2016 13:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Plchovice Sršně A10:6
1103. 12. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava BTTC Sedlec B9:9
1103. 12. 2016 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Jiskra Králíky B6:10
1103. 12. 2016 13:00Sk SkořeniceTJ Sokol Mistrovice B10:8
1208. 01. 2017 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Tatenice A10:8
1207. 01. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava BOrel Vysoké Mýto C9:9
1207. 01. 2017 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Hnátnice10:4
1207. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Mistrovice B9:9
1207. 01. 2017 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATTC Sedlec B10:6
1208. 01. 2017 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Česká Třebová C9:9
1321. 01. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Lanškroun C9:9
1321. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Česká Třebová C10:4
1321. 01. 2017 09:00TJ Sokol HnátniceTTC Sedlec B10:8
1321. 01. 2017 09:00Sk SkořeniceTJ Sokol Plchovice Sršně A10:5
1321. 01. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Tatenice A4:10
1321. 01. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Řetová B10:6
1421. 01. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Lanškroun C10:1
1421. 01. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Česká Třebová C10:4
1421. 01. 2017 13:00Sk SkořeniceTTC Sedlec B10:4
1421. 01. 2017 13:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Plchovice Sršně A3:10
1421. 01. 2017 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Tatenice A10:8
1421. 01. 2017 13:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Řetová B5:10
1505. 02. 2017 09:00TJ Lanškroun COrel Vysoké Mýto C10:2
1505. 02. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Sudslava B10:0
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Hnátnice10:6
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Řetová BSk Skořenice4:10
1504. 02. 2017 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Mistrovice B5:10
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Jiskra Králíky B10:8
1605. 02. 2017 13:00TJ Sokol Česká Třebová COrel Vysoké Mýto C9:9
1605. 02. 2017 13:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Sudslava B10:8
1604. 02. 2017 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Hnátnice5:10
1604. 02. 2017 13:00TJ Sokol Tatenice ASk Skořenice4:10
1604. 02. 2017 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Mistrovice B0:10
1604. 02. 2017 13:00TTC Sedlec BTJ Jiskra Králíky B10:6
1718. 02. 2017 09:00TTC Sedlec BTJ Lanškroun C10:3
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Česká Třebová C10:5
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Mistrovice B10:4
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Jiskra Králíky B5:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol HnátniceOrel Vysoké Mýto C3:10
1710. 02. 2017 18:00Sk SkořeniceTJ Sokol Sudslava B1:10
1818. 02. 2017 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Lanškroun C9:9
1818. 02. 2017 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Česká Třebová C10:6
1818. 02. 2017 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Jiskra Králíky B8:10
1818. 02. 2017 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Mistrovice B6:10
1818. 02. 2017 13:00Sk SkořeniceOrel Vysoké Mýto C10:3
1809. 02. 2017 18:00TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Sudslava B2:10
1905. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Hnátnice10:5
1905. 03. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová CSk Skořenice10:0
1904. 03. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Mistrovice B9:9
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Jiskra Králíky B10:8
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Tatenice ATTC Sedlec B10:2
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Plchovice Sršně A1:10
2005. 03. 2017 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Hnátnice10:4
2005. 03. 2017 13:00TJ Lanškroun CSk Skořenice10:4
2004. 03. 2017 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Mistrovice B8:10
2004. 03. 2017 13:00Orel Vysoké Mýto CTJ Jiskra Králíky B9:9
2004. 03. 2017 13:00TJ Sokol Řetová BTTC Sedlec B3:10
2004. 03. 2017 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Plchovice Sršně A10:2
2119. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Tatenice A10:5
2119. 03. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Řetová B10:5
2118. 03. 2017 09:00TTC Sedlec BOrel Vysoké Mýto C10:7
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Sudslava B4:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Hnátnice10:1
2118. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky BSk Skořenice10:4
2219. 03. 2017 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Tatenice A10:5
2219. 03. 2017 13:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Řetová B10:2
2218. 03. 2017 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně AOrel Vysoké Mýto C9:9
2218. 03. 2017 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Sudslava B9:9
2218. 03. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Hnátnice10:7
2218. 03. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice BSk Skořenice10:4
Regionální přebor 3
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy BTJ Zálší B10:7
125. 09. 2016 09:00TJ Sokol LukaviceSokol Mostek10:3
125. 09. 2016 09:00TJ Sokol Nekoř AOrel Orlice B10:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Jiskra Králíky C10:1
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Mistrovice C9:9
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Sudslava C10:4
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Líšnice B10:7
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Jiskra Králíky C10:4
216. 10. 2016 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Žamberk C10:5
216. 10. 2016 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Mistrovice C6:10
216. 10. 2016 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Lukavice1:10
216. 10. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy BSokol Mostek10:3
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Jiskra Králíky C10:6
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Líšnice B7:10
316. 10. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Žamberk C5:10
316. 10. 2016 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Mistrovice C9:9
316. 10. 2016 13:00TJ Zálší BSokol Mostek9:9
316. 10. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Lukavice5:10
430. 10. 2016 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:2
430. 10. 2016 09:00Sokol MostekTJ Sokol Sudslava C2:10
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Zálší B7:10
429. 10. 2016 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Libchavy B9:9
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Líšnice B4:10
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Jiskra Králíky C10:6
530. 10. 2016 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Sudslava C10:1
530. 10. 2016 13:00Sokol MostekTJ Sokol Dolní Dobrouč A1:10
529. 10. 2016 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Libchavy B4:10
529. 10. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Zálší B10:3
529. 10. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Líšnice B3:10
529. 10. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Jiskra Králíky C10:2
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Žamberk C11:7
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Mistrovice C10:5
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Zálší B10:2
612. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Libchavy B5:10
613. 11. 2016 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Lukavice3:10
613. 11. 2016 09:00Orel Orlice BSokol Mostek10:5
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Mistrovice C10:2
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Žamberk C9:9
712. 11. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Zálší B10:8
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Libchavy B10:6
713. 11. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Lukavice0:10
713. 11. 2016 13:00TJ Sokol Nekoř ASokol Mostek10:2
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
826. 11. 2016 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Sudslava C10:3
827. 11. 2016 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Líšnice B3:10
827. 11. 2016 09:00Sokol MostekTJ Jiskra Králíky C4:10
804. 12. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Zálší B10:4
804. 12. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Libchavy B4:10
926. 11. 2016 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Sudslava C10:6
926. 11. 2016 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
927. 11. 2016 13:00Sokol MostekTJ Sokol Líšnice B0:10
927. 11. 2016 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Jiskra Králíky C10:3
904. 12. 2016 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Libchavy B10:4
904. 12. 2016 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Zálší B9:9
1011. 12. 2016 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Dolní Dobrouč A2:10
1011. 12. 2016 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Sudslava C7:10
1011. 12. 2016 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Žamberk C9:9
1011. 12. 2016 09:00Sokol MostekTJ Sokol Mistrovice C3:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Nekoř A10:2
1010. 12. 2016 09:00TJ Jiskra Králíky COrel Orlice B10:4
1111. 12. 2016 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Sudslava C10:2
1111. 12. 2016 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Dolní Dobrouč A8:10
1111. 12. 2016 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Mistrovice C10:7
1111. 12. 2016 13:00Sokol MostekTJ Sokol Žamberk C2:10
1110. 12. 2016 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Nekoř A10:6
1110. 12. 2016 13:00TJ Sokol Líšnice BOrel Orlice B10:7
1214. 01. 2017 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Libchavy B6:10
1215. 01. 2017 09:00Sokol MostekTJ Sokol Lukavice0:10
1214. 01. 2017 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Nekoř A10:6
1214. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Líšnice B4:10
1207. 01. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Žamberk C10:7
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
1328. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Sudslava C8:10
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Nekoř A10:8
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice COrel Orlice B4:10
1305. 02. 2017 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Zálší B5:10
1305. 02. 2017 09:00Sokol MostekTJ Sokol Libchavy B4:10
1428. 01. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Dolní Dobrouč A8:10
1428. 01. 2017 13:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Sudslava C9:9
1428. 01. 2017 13:00TJ Sokol Žamberk COrel Orlice B9:9
1428. 01. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Nekoř A10:5
1405. 02. 2017 13:00Sokol MostekTJ Zálší B1:10
1405. 02. 2017 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Libchavy B8:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Lukavice5:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava CSokol Mostek10:6
1512. 02. 2017 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Nekoř A3:10
1512. 02. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy BOrel Orlice B10:4
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Žamberk C10:4
1511. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Mistrovice C8:10
1611. 02. 2017 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Lukavice4:10
1611. 02. 2017 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASokol Mostek10:6
1612. 02. 2017 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Nekoř A9:9
1612. 02. 2017 13:00TJ Zálší BOrel Orlice B9:9
1611. 02. 2017 13:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Mistrovice C10:7
1611. 02. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Žamberk C3:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:2
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Sudslava C10:8
1725. 02. 2017 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Líšnice B10:4
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Jiskra Králíky C10:5
1726. 02. 2017 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Nekoř A10:2
1726. 02. 2017 09:00Sokol MostekOrel Orlice B2:10
1818. 02. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Dolní Dobrouč A7:10
1818. 02. 2017 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Sudslava C10:2
1825. 02. 2017 13:00TJ Zálší BTJ Jiskra Králíky C10:0
1825. 02. 2017 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Líšnice B10:2
1826. 02. 2017 13:00TJ Sokol LukaviceOrel Orlice B10:5
1826. 02. 2017 13:00Sokol MostekTJ Sokol Nekoř A2:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Nekoř A10:5
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava COrel Orlice B10:6
1912. 03. 2017 09:00TJ Sokol Líšnice BTJ Sokol Lukavice10:8
1912. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Králíky CSokol Mostek10:4
1912. 03. 2017 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Žamberk C5:10
1912. 03. 2017 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Mistrovice C10:7
2011. 03. 2017 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Nekoř A9:9
2011. 03. 2017 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč AOrel Orlice B10:4
2012. 03. 2017 13:00TJ Sokol Líšnice BSokol Mostek10:2
2012. 03. 2017 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Lukavice7:10
2012. 03. 2017 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Žamberk C9:9
2012. 03. 2017 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Mistrovice C10:6
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Zálší B9:9
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Libchavy B2:10
2126. 03. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Lukavice10:5
2126. 03. 2017 09:00TJ Sokol Mistrovice CSokol Mostek10:2
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Líšnice B2:10
2125. 03. 2017 09:00Orel Orlice BTJ Jiskra Králíky C10:0
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Zálší B3:10
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Libchavy B2:10
2226. 03. 2017 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Lukavice5:10
2226. 03. 2017 13:00TJ Sokol Žamberk CSokol Mostek10:1
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Jiskra Králíky C9:9
2225. 03. 2017 13:00Orel Orlice BTJ Sokol Líšnice B1:10
Regionální přebor 4 S
130. 09. 2016 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Tatenice B11:7
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Žamberk D6:12
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Těchonín14:4
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Líšnice C9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Horní Heřmanice15:3
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BSK Ledříček Bartošovice7:11
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Nekoř B13:5
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Tatenice B12:6
313. 10. 2016 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Těchonín9:9
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Mistrovice D16:2
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Líšnice C4:14
421. 10. 2016 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Horní Heřmanice6:12
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice CSK Ledříček Bartošovice10:8
527. 10. 2016 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Tatenice B13:5
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol TěchonínTJ Sokol Žamberk D10:8
611. 11. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Těchonín11:7
614. 11. 2016 09:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Mistrovice D10:8
611. 11. 2016 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Líšnice C8:10
726. 11. 2016 09:00TJ Sokol Mistrovice DSK Ledříček Bartošovice13:5
718. 11. 2016 18:00TJ Sokol TěchonínTJ Sokol Nekoř B14:4
718. 11. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Tatenice B10:8
825. 11. 2016 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Žamberk D2:16
825. 11. 2016 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Těchonín3:15
825. 11. 2016 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Mistrovice D8:10
901. 12. 2016 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Líšnice C7:11
902. 12. 2016 18:00TJ Sokol TěchonínTJ Sokol Horní Heřmanice12:6
902. 12. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DSK Ledříček Bartošovice16:2
902. 12. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Nekoř B14:4
1009. 12. 2016 18:00TJ Sokol Tatenice BSK Ledříček Bartošovice7:11
1009. 12. 2016 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Horní Heřmanice11:7
1009. 12. 2016 18:00TJ Sokol TěchonínTJ Sokol Líšnice C11:7
1116. 12. 2016 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Žamberk D10:8
1116. 12. 2016 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Tatenice B8:10
1116. 12. 2016 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Nekoř B18:0
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Horní Heřmanice9:9
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Líšnice C9:9
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol TěchonínTJ Sokol Mistrovice D15:3
1312. 01. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Žamberk D8:10
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Nekoř B11:7
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceSK Ledříček Bartošovice8:10
1420. 01. 2017 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Líšnice C4:14
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Mistrovice D10:8
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Těchonín12:6
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol TěchonínTJ Sokol Tatenice B9:9
1526. 01. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Nekoř B10:8
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Horní Heřmanice13:5
1603. 02. 2017 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Mistrovice D3:15
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Těchonín4:14
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Žamberk D7:11
1710. 02. 2017 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Nekoř B12:6
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol TěchonínSK Ledříček Bartošovice11:7
1709. 02. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Horní Heřmanice10:8
1817. 02. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Mistrovice D11:7
1817. 02. 2017 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Těchonín5:13
1817. 02. 2017 18:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Žamberk D9:9
1817. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Tatenice B2:16
Regionální přebor 4 J
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Dolní Dobrouč B10:8
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Sudslava E13:5
116. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava DTTC Sedlec C12:6
130. 09. 2016 18:00Sportovní Klub DžbánovOrel Vysoké Mýto D10:8
207. 10. 2016 18:00TJ Zálší COrel Vysoké Mýto D4:14
207. 10. 2016 18:00TTC Sedlec CSportovní Klub Džbánov13:5
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Sudslava D5:13
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Plchovice Sršně B9:9
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Zálší C3:15
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Dolní Dobrouč B11:7
313. 10. 2016 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Sudslava E15:3
312. 10. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto DTTC Sedlec C14:4
421. 10. 2016 18:00TJ Zálší CTTC Sedlec C8:10
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava EOrel Vysoké Mýto D3:15
421. 10. 2016 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BSportovní Klub Džbánov9:9
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Plchovice Sršně B2:16
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Zálší C13:5
506. 11. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Libchavy C12:6
526. 10. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Dolní Dobrouč B15:3
528. 10. 2016 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Sudslava E13:5
604. 11. 2016 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava E13:5
611. 11. 2016 09:00TTC Sedlec CTJ Sokol Dolní Dobrouč B15:3
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CSportovní Klub Džbánov8:10
611. 11. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Plchovice Sršně B8:10
718. 11. 2016 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava D8:10
717. 11. 2016 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Plchovice Sršně B7:11
716. 11. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Libchavy C15:3
718. 11. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Dolní Dobrouč B9:9
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Zálší C8:10
825. 11. 2016 18:00TJ Sokol Libchavy CTTC Sedlec C3:15
825. 11. 2016 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BOrel Vysoké Mýto D3:15
825. 11. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava DSportovní Klub Džbánov9:9
902. 12. 2016 18:00TJ Zálší CSportovní Klub Džbánov10:8
930. 11. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Sudslava D12:6
902. 12. 2016 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Plchovice Sršně B14:4
914. 11. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Libchavy C12:6
1002. 12. 2016 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Libchavy C11:7
1009. 12. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Plchovice Sršně B7:11
1009. 12. 2016 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Sudslava D12:6
1007. 12. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto DSportovní Klub Džbánov11:7
1114. 12. 2016 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Zálší C14:4
1116. 12. 2016 18:00Sportovní Klub DžbánovTTC Sedlec C7:11
1116. 12. 2016 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Sudslava E10:8
1116. 12. 2016 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Dolní Dobrouč B15:3
1206. 01. 2017 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Libchavy C10:8
1206. 01. 2017 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Sudslava D7:11
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ESportovní Klub Džbánov2:16
1206. 01. 2017 18:00TTC Sedlec COrel Vysoké Mýto D10:8
1319. 01. 2017 17:00TTC Sedlec CTJ Zálší C10:8
1311. 01. 2017 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Sudslava E17:1
1315. 12. 2016 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Dolní Dobrouč B15:3
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Libchavy C13:5
1420. 01. 2017 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Plchovice Sršně B8:10
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Sudslava D6:12
1420. 01. 2017 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BOrel Vysoké Mýto D5:13
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ETTC Sedlec C4:14
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Zálší C3:15
1527. 01. 2017 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BTTC Sedlec C9:9
1527. 01. 2017 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Libchavy C15:3
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Sudslava D11:7
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Zálší C10:8
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BSportovní Klub Džbánov8:10
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Libchavy COrel Vysoké Mýto D5:13
1603. 02. 2017 17:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Sudslava E9:9
1710. 02. 2017 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Dolní Dobrouč B11:7
1710. 02. 2017 19:00TTC Sedlec CTJ Sokol Libchavy C9:9
1708. 02. 2017 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Plchovice Sršně B15:3
1729. 12. 2016 09:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Sudslava D13:5
1822. 12. 2016 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Zálší C10:8
1817. 02. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava DOrel Vysoké Mýto D8:10
1811. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTTC Sedlec C14:4
1808. 02. 2017 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Sudslava E14:4
Regionální soutěž 1.třídy doro
125. 09. 2016 09:00
Mistrovice
TJ Sokol MistroviceTJ Sokol Nekoř5:5
125. 09. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Hnátnice3:7
124. 09. 2016 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTTC Ústí nad Orlicí0:10
115. 10. 2016 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň7:3
209. 10. 2016 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová7:3
209. 10. 2016 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTTC Ústí nad Orlicí3:7
209. 10. 2016 09:00
Mistrovice
TJ Sokol MistroviceTJ Sokol Hnátnice5:5
209. 10. 2016 09:00
Mistrovice
TJ Sokol NekořTJ Sokol Žamberk9:1
309. 10. 2016 10:30
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí4:6
309. 10. 2016 10:30
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Česká Třebová10:0
309. 10. 2016 10:30
Mistrovice
TJ Sokol MistroviceTJ Sokol Žamberk6:4
309. 10. 2016 10:30
Mistrovice
TJ Sokol NekořTJ Sokol Hnátnice7:3
406. 11. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Sudslava A6:4
406. 11. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkSK US Steinerová Choceň5:5
429. 10. 2016 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Mistrovice1:9
429. 10. 2016 09:00
Č.Třebová
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Nekoř10:0
506. 11. 2016 10:30
Žamberk
TJ Sokol HnátniceSK US Steinerová Choceň6:4
506. 11. 2016 10:30
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Sudslava A4:6
529. 10. 2016 10:30
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Nekoř6:4
529. 10. 2016 10:30
Č.Třebová
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Mistrovice8:2
617. 11. 2016 09:00
Nekoř
TJ Sokol MistroviceTJ Sokol Sudslava A3:7
617. 11. 2016 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořSK US Steinerová Choceň9:1
617. 11. 2016 09:00
Hnátnice
TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Česká Třebová7:3
617. 11. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTTC Ústí nad Orlicí2:8
717. 11. 2016 10:30
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Sokol Sudslava A4:6
717. 11. 2016 10:30
Nekoř
TJ Sokol MistroviceSK US Steinerová Choceň5:5
717. 11. 2016 10:30
Hnátnice
TJ Sokol HnátniceTTC Ústí nad Orlicí5:5
717. 11. 2016 10:30
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Česká Třebová9:1
804. 12. 2016 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Sokol Mistrovice5:5
811. 12. 2016 09:00
Hnátnice
TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Žamberk6:4
804. 12. 2016 09:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Česká Třebová9:1
804. 12. 2016 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Sudslava A3:7
928. 01. 2017 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Sudslava A3:7
928. 01. 2017 09:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíSK US Steinerová Choceň9:1
929. 01. 2017 09:00
Hnátnice
TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Mistrovice5:5
929. 01. 2017 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Nekoř4:6
1028. 01. 2017 10:30
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Sudslava A6:4
1028. 01. 2017 10:30
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováSK US Steinerová Choceň6:4
1029. 01. 2017 10:30
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Mistrovice4:6
1029. 01. 2017 10:30
Hnátnice
TJ Sokol HnátniceTJ Sokol Nekoř6:4
1126. 02. 2017 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Hnátnice5:5
1119. 02. 2017 09:00
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Žamberk7:3
1119. 02. 2017 09:00
Mistrovice
TJ Sokol MistroviceTJ Sokol Česká Třebová10:0
1119. 02. 2017 09:00
Mistrovice
TJ Sokol NekořTTC Ústí nad Orlicí4:6
1219. 02. 2017 10:30
Choceň
SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Hnátnice6:4
1226. 02. 2017 10:30
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk7:3
1219. 02. 2017 10:30
Mistrovice
TJ Sokol MistroviceTTC Ústí nad Orlicí4:6
1219. 02. 2017 10:30
Mistrovice
TJ Sokol NekořTJ Sokol Česká Třebová10:0
1326. 03. 2017 09:00
Nekoř
TJ Sokol NekořSK US Steinerová Choceň7:3
1326. 03. 2017 09:00
Nekoř
TJ Sokol MistroviceTJ Sokol Sudslava A3:7
1319. 03. 2017 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Hnátnice2:8
1319. 03. 2017 09:00
Č.Třebová
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Žamberk5:5
1426. 03. 2017 10:30
Nekoř
TJ Sokol NekořTJ Sokol Sudslava A6:4
1426. 03. 2017 10:30
Nekoř
TJ Sokol MistroviceSK US Steinerová Choceň5:5
1419. 03. 2017 10:30
Č.Třebová
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Hnátnice4:6
1419. 03. 2017 10:30
Č.Třebová
TJ Sokol Česká TřebováTJ Sokol Žamberk2:8
Regionální soutěž 1.třídy žact
125. 09. 2016 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Žamberk3:7
125. 09. 2016 10:00
Č.Třebová
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Sudslava A10:0
125. 09. 2016 11:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Sudslava A10:0
102. 10. 2016 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováOrel Orlice4:6
102. 10. 2016 10:00
Řetová
Orel OrliceTJ Zálší7:3
102. 10. 2016 11:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Zálší5:5
102. 10. 2016 09:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTJ Lanškroun B9:1
102. 10. 2016 10:00
Choceň
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí1:9
102. 10. 2016 11:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí5:5
222. 10. 2016 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk7:3
222. 10. 2016 10:00
La
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Řetová6:4
222. 10. 2016 11:00
La
TJ Lanškroun BTJ Sokol Řetová10:0
223. 10. 2016 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice2:8
223. 10. 2016 10:00
Su
Orel OrliceSK US Steinerová Choceň B8:2
223. 10. 2016 11:00
Su
TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň B3:7
222. 10. 2016 08:00
Zálší
TJ ZálšíTTC Ústí nad Orlicí0:10
222. 10. 2016 09:30
Za
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Česká Třebová A9:1
222. 10. 2016 11:00
Za
TJ ZálšíTJ Sokol Česká Třebová A2:8
330. 10. 2016 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Lanškroun B6:4
330. 10. 2016 10:00
Orlice
TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová A4:6
330. 10. 2016 11:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Česká Třebová A5:5
330. 10. 2016 09:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Sudslava A10:0
330. 10. 2016 10:00
UO
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Řetová4:6
330. 10. 2016 11:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Řetová10:0
330. 10. 2016 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Zálší8:2
330. 10. 2016 10:00
Žamberk
TJ ZálšíSK US Steinerová Choceň B2:8
330. 10. 2016 11:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkSK US Steinerová Choceň B10:0
420. 11. 2016 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň B5:5
420. 11. 2016 10:00
Č.Třebová
SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Řetová9:1
420. 11. 2016 11:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Řetová10:0
420. 11. 2016 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Zálší6:4
420. 11. 2016 10:00
Lanškroun
TJ ZálšíTJ Sokol Sudslava A6:4
420. 11. 2016 11:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava A8:2
420. 11. 2016 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Žamberk3:7
420. 11. 2016 10:00
Orlice
TJ Sokol ŽamberkTTC Ústí nad Orlicí6:4
420. 11. 2016 11:00
Orlice
Orel OrliceTTC Ústí nad Orlicí2:8
504. 12. 2016 09:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí2:8
504. 12. 2016 10:00
Lanškroun
TTC Ústí nad OrlicíSK US Steinerová Choceň B10:0
504. 12. 2016 11:00
Lanškroun
TJ Lanškroun BSK US Steinerová Choceň B8:2
526. 11. 2016 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová A0:10
526. 11. 2016 10:00
Sudslava
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Žamberk5:5
526. 11. 2016 11:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk2:8
504. 12. 2016 08:00
Zálší
TJ ZálšíTJ Sokol Řetová4:6
504. 12. 2016 09:30
Zálší
TJ Sokol ŘetováOrel Orlice3:7
504. 12. 2016 11:00
Zálší
TJ ZálšíOrel Orlice3:7
608. 01. 2017 09:00
Orlice
Orel OrliceTJ Sokol Sudslava A5:5
608. 01. 2017 10:00
Orlice
TJ Sokol Sudslava ASK US Steinerová Choceň B0:10
608. 01. 2017 11:00
Orlice
Orel OrliceSK US Steinerová Choceň B2:8
608. 01. 2017 09:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Česká Třebová A9:1
608. 01. 2017 10:00
UO
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Zálší8:2
608. 01. 2017 11:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Zálší10:0
615. 01. 2017 09:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Sokol Řetová9:1
615. 01. 2017 10:00
Žamberk
TJ Sokol ŘetováTJ Lanškroun B3:7
619. 01. 2017 18:00
Žamberk
TJ Sokol ŽamberkTJ Lanškroun B5:5
712. 02. 2017 09:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká Třebová AOrel Orlice7:3
712. 02. 2017 10:00
Č.Třebová
Orel OrliceTJ Lanškroun B2:8
712. 02. 2017 11:00
Č.Třebová
TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun B8:2
712. 02. 2017 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTTC Ústí nad Orlicí0:10
712. 02. 2017 10:00
Řertová
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Sudslava A10:0
712. 02. 2017 11:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Sudslava A10:0
712. 02. 2017 09:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Žamberk5:5
709. 02. 2017 18:00
Choceň
TJ Sokol ŽamberkTJ Zálší9:1
712. 02. 2017 11:00
Choceň
SK US Steinerová Choceň BTJ Zálší8:2
826. 03. 2017 09:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Česká Třebová A3:7
826. 03. 2017 10:00
Řetová
TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň B4:6
826. 03. 2017 11:00
Řetová
TJ Sokol ŘetováSK US Steinerová Choceň B2:8
826. 03. 2017 09:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun B1:9
826. 03. 2017 10:00
Sudslava
TJ Lanškroun BTJ Zálší10:0
826. 03. 2017 11:00
Sudslava
TJ Sokol Sudslava ATJ Zálší5:5
826. 03. 2017 09:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíOrel Orlice10:0
826. 03. 2017 10:00
UO
Orel OrliceTJ Sokol Žamberk0:10
826. 03. 2017 11:00
UO
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Žamberk6:4
RP4 1-6
124. 02. 2017 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Líšnice C10:8
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BOrel Vysoké Mýto D3:15
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Žamberk D10:8
224. 02. 2017 19:00TJ Sokol Žamberk DOrel Vysoké Mýto D8:10
208. 03. 2017 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Líšnice C10:8
303. 03. 2017 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Žamberk D13:5
417. 02. 2017 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Plchovice Sršně B15:3
417. 02. 2017 18:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Líšnice C9:9
422. 03. 2017 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Žamberk D7:11
517. 03. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice CTJ Sokol Plchovice Sršně B10:8
624. 03. 2017 19:00TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Plchovice Sršně B7:11
724. 03. 2017 18:00TJ Sokol Líšnice COrel Vysoké Mýto D14:4
RP 4 7-12
120. 02. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Tatenice B13:5
120. 02. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Mistrovice D10:8
120. 02. 2017 18:00TJ Zálší CSportovní Klub Džbánov10:8
120. 02. 2017 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Zálší C10:8
120. 02. 2017 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava D8:10
120. 02. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Zálší C10:8
120. 02. 2017 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Sudslava D13:5
120. 02. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava DSportovní Klub Džbánov9:9
224. 02. 2017 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Tatenice B9:9
201. 03. 2017 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Mistrovice D8:10
303. 03. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BSportovní Klub Džbánov12:6
309. 03. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Sokol Sudslava D10:8
417. 03. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Tatenice B8:10
404. 03. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DTJ Zálší C8:10
513. 03. 2017 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Mistrovice D12:6
524. 03. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Sudslava D10:8
630. 03. 2017 18:00TJ Sokol Mistrovice DSportovní Klub Džbánov10:8
606. 03. 2017 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Zálší C9:9
716. 03. 2017 18:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Tatenice B2:16
707. 04. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Mistrovice D7:11
RP4 13-17
117. 12. 2017 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Dolní Dobrouč B10:8
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Libchavy C11:7
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Sudslava E14:4
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Libchavy C12:6
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Dolní Dobrouč B9:9
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Sudslava E9:9
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Horní Heřmanice9:9
117. 02. 2017 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Nekoř B13:5
224. 02. 2017 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Nekoř B5:13
201. 03. 2017 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Sudslava E16:2
310. 03. 2017 17:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Horní Heřmanice3:15
303. 03. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Nekoř B3:15
410. 03. 2017 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Nekoř B14:4
410. 03. 2017 19:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Libchavy C13:5
517. 03. 2017 18:00TJ Sokol Horní HeřmaniceTJ Sokol Dolní Dobrouč B16:2
508. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Libchavy C8:10
624. 03. 2017 17:30TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Horní Heřmanice10:8
624. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Sudslava E11:7
731. 03. 2017 18:00TJ Sokol Sudslava ETJ Sokol Horní Heřmanice4:14
731. 03. 2017 18:00TJ Sokol Nekoř BTJ Sokol Dolní Dobrouč B14:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy