Výsledky
Regionální přebor I. třídy
107. 10. 2016 18:00Křetín AŠošůvka B7:11
107. 10. 2016 18:00Rájec ABoskovice B13:5
107. 10. 2016 18:00Adamov AKST Blansko D3:15
107. 10. 2016 18:00Vysočany AVeselice A9:9
107. 10. 2016 18:00Svitávka AZbraslavec C12:6
107. 10. 2016 18:00Žďárná ARohozec A8:10
214. 10. 2016 18:00Šošůvka BRohozec A13:5
214. 10. 2016 18:00Zbraslavec CŽďárná A7:11
214. 10. 2016 18:00Veselice ASvitávka A13:5
214. 10. 2016 18:00KST Blansko DVysočany A12:6
214. 10. 2016 18:00Boskovice BAdamov A7:11
214. 10. 2016 18:00Křetín ARájec A3:15
321. 10. 2016 18:00Rájec AŠošůvka B12:6
321. 10. 2016 18:00Adamov AKřetín A12:6
321. 10. 2016 18:00Vysočany ABoskovice B9:9
321. 10. 2016 18:00Svitávka AKST Blansko D3:15
321. 10. 2016 18:00Žďárná AVeselice A9:9
321. 10. 2016 18:00Rohozec AZbraslavec C10:8
428. 10. 2016 18:00Šošůvka BZbraslavec C11:7
428. 10. 2016 18:00Veselice ARohozec A3:15
428. 10. 2016 18:00KST Blansko DŽďárná A12:6
428. 10. 2016 18:00Boskovice BSvitávka A3:15
428. 10. 2016 18:00Křetín AVysočany A9:9
426. 10. 2016 19:00Rájec AAdamov A11:7
504. 11. 2016 18:00Adamov AŠošůvka B11:7
504. 11. 2016 18:00Vysočany ARájec A5:13
504. 11. 2016 18:00Svitávka AKřetín A16:2
504. 11. 2016 18:00Žďárná ABoskovice B16:2
506. 11. 2016 18:00Rohozec AKST Blansko D5:13
504. 11. 2016 18:00Zbraslavec CVeselice A11:7
611. 11. 2016 18:00Šošůvka BVeselice A15:3
611. 11. 2016 18:00KST Blansko DZbraslavec C15:3
611. 11. 2016 18:00Boskovice BRohozec A11:7
611. 11. 2016 18:00Křetín AŽďárná A6:12
611. 11. 2016 18:00Rájec ASvitávka A9:9
611. 11. 2016 18:00Adamov AVysočany A10:8
725. 11. 2016 18:00Vysočany AŠošůvka B7:11
725. 11. 2016 18:00Svitávka AAdamov A10:8
725. 11. 2016 18:00Žďárná ARájec A5:13
725. 11. 2016 18:00Rohozec AKřetín A8:10
725. 11. 2016 18:00Boskovice BZbraslavec C10:8
725. 11. 2016 18:00Veselice AKST Blansko D1:17
809. 12. 2016 18:00Šošůvka BKST Blansko D4:14
809. 12. 2016 18:00Boskovice BVeselice A6:12
809. 12. 2016 18:00Křetín AZbraslavec C10:8
809. 12. 2016 18:00Rájec ARohozec A15:3
809. 12. 2016 18:00Adamov AŽďárná A9:9
809. 12. 2016 18:00Vysočany ASvitávka A8:10
916. 12. 2016 18:00Svitávka AŠošůvka B14:4
916. 12. 2016 18:00Žďárná AVysočany A7:11
916. 12. 2016 18:00Rohozec AAdamov A6:12
916. 12. 2016 18:00Zbraslavec CRájec A9:9
916. 12. 2016 18:00Veselice AKřetín A8:10
916. 12. 2016 18:00KST Blansko DBoskovice B12:6
1013. 01. 2017 18:00Šošůvka BBoskovice B13:5
1013. 01. 2017 18:00Křetín AKST Blansko D2:16
1013. 01. 2017 18:00Rájec AVeselice A15:3
1013. 01. 2017 18:00Adamov AZbraslavec C12:6
1013. 01. 2017 18:00Vysočany ARohozec A11:7
1013. 01. 2017 18:00Svitávka AŽďárná A12:6
1120. 01. 2017 18:00Žďárná AŠošůvka B12:6
1120. 01. 2017 18:00Rohozec ASvitávka A10:8
1120. 01. 2017 18:00Zbraslavec CVysočany A5:13
1120. 01. 2017 18:00Veselice AAdamov A9:9
1120. 01. 2017 18:00KST Blansko DRájec A16:2
1120. 01. 2017 18:00Boskovice BKřetín A9:9
1203. 02. 2017 18:00Šošůvka BKřetín A10:8
1203. 02. 2017 18:00Boskovice BRájec A8:10
1203. 02. 2017 18:00KST Blansko DAdamov A16:2
1203. 02. 2017 18:00Veselice AVysočany A13:5
1201. 02. 2017 18:00Zbraslavec CSvitávka A10:8
1203. 02. 2017 18:00Rohozec AŽďárná A8:10
1310. 02. 2017 18:00Rohozec AŠošůvka B6:12
1310. 02. 2017 18:00Žďárná AZbraslavec C12:6
1310. 02. 2017 18:00Svitávka AVeselice A12:6
1310. 02. 2017 18:00Vysočany AKST Blansko D9:9
1310. 02. 2017 18:00Adamov ABoskovice B11:7
1310. 02. 2017 18:00Rájec AKřetín A15:3
1424. 02. 2017 18:00Šošůvka BRájec A8:10
1424. 02. 2017 18:00Křetín AAdamov A7:11
1424. 02. 2017 18:00Boskovice BVysočany A12:6
1424. 02. 2017 18:00KST Blansko DSvitávka A12:6
1424. 02. 2017 18:00Veselice AŽďárná A8:10
1424. 02. 2017 18:00Zbraslavec CRohozec A12:6
1510. 03. 2017 18:00Zbraslavec CŠošůvka B8:10
1510. 03. 2017 18:00Rohozec AVeselice A13:5
1510. 03. 2017 18:00Žďárná AKST Blansko D6:12
1510. 03. 2017 18:00Svitávka ABoskovice B8:10
1510. 03. 2017 18:00Vysočany AKřetín A9:9
1510. 03. 2017 18:00Adamov ARájec A10:8
1617. 03. 2017 18:00Šošůvka BAdamov A9:9
1617. 03. 2017 18:00Rájec AVysočany A12:6
1617. 03. 2017 18:00Křetín ASvitávka A6:12
1617. 03. 2017 18:00Boskovice BŽďárná A9:9
1617. 03. 2017 18:00KST Blansko DRohozec A15:3
1617. 03. 2017 18:00Veselice AZbraslavec C9:9
1724. 03. 2017 18:00Veselice AŠošůvka B10:8
1724. 03. 2017 18:00Zbraslavec CKST Blansko D4:14
1724. 03. 2017 18:00Rohozec ABoskovice B9:9
1724. 03. 2017 18:00Žďárná AKřetín A11:7
1724. 03. 2017 18:00Svitávka ARájec A5:13
1724. 03. 2017 18:00Vysočany AAdamov A13:5
1803. 03. 2017 18:00Šošůvka BVysočany A9:9
1803. 03. 2017 18:00Adamov ASvitávka A14:4
1803. 03. 2017 18:00Rájec AŽďárná A15:3
1803. 03. 2017 18:00Křetín ARohozec A10:8
1801. 03. 2017 18:00Zbraslavec CBoskovice B10:8
1803. 03. 2017 18:00KST Blansko DVeselice A17:1
1927. 01. 2017 18:00KST Blansko DŠošůvka B14:4
1927. 01. 2017 18:00Veselice ABoskovice B11:7
1927. 01. 2017 18:00Zbraslavec CKřetín A7:11
1927. 01. 2017 18:00Rohozec ARájec A3:15
1927. 01. 2017 18:00Žďárná AAdamov A12:6
1927. 01. 2017 18:00Svitávka AVysočany A8:10
2018. 11. 2016 18:00Šošůvka BSvitávka A12:6
2018. 11. 2016 18:00Vysočany AŽďárná A7:11
2018. 11. 2016 18:00Adamov ARohozec A12:6
2018. 11. 2016 18:00Rájec AZbraslavec C13:5
2018. 11. 2016 18:00Křetín AVeselice A10:8
2018. 11. 2016 18:00Boskovice BKST Blansko D2:16
2130. 09. 2016 18:00Boskovice BŠošůvka B7:11
2130. 09. 2016 18:00KST Blansko DKřetín A10:8
2130. 09. 2016 18:00Veselice ARájec A8:10
2130. 09. 2016 18:00Zbraslavec CAdamov A8:10
2130. 09. 2016 18:00Rohozec AVysočany A10:8
2130. 09. 2016 18:00Žďárná ASvitávka A10:8
2225. 09. 2016 20:00Šošůvka BŽďárná A11:7
2225. 09. 2016 20:00Svitávka ARohozec A12:6
2225. 09. 2016 20:00Vysočany AZbraslavec C9:9
2225. 09. 2016 20:00Adamov AVeselice A11:7
2225. 09. 2016 20:00Rájec AKST Blansko D7:11
2230. 09. 2016 20:00Křetín ABoskovice B8:10
Regionální přebor II. třídy
107. 10. 2016 18:00Křetín BRohozec B9:9
107. 10. 2016 18:00Olešnice AV. Opatovice A11:7
107. 10. 2016 18:00Voděrady AOkrouhlá A8:10
107. 10. 2016 18:00Brumov ALetovice A10:8
107. 10. 2016 18:00Bořitov ARájec B8:10
107. 10. 2016 18:00Kunštát AKunštát B12:6
214. 10. 2016 18:00Rohozec BKunštát B9:9
214. 10. 2016 18:00Rájec BKunštát A9:9
214. 10. 2016 18:00Letovice ABořitov A10:8
214. 10. 2016 18:00Okrouhlá ABrumov A9:9
214. 10. 2016 18:00V. Opatovice AVoděrady A14:4
214. 10. 2016 18:00Křetín BOlešnice A5:13
321. 10. 2016 18:00Olešnice ARohozec B15:3
321. 10. 2016 18:00Voděrady AKřetín B6:12
321. 10. 2016 18:00Brumov AV. Opatovice A12:6
321. 10. 2016 18:00Bořitov AOkrouhlá A13:5
321. 10. 2016 18:00Kunštát ALetovice A10:8
321. 10. 2016 18:00Kunštát BRájec B8:10
428. 10. 2016 18:00Rohozec BRájec B4:14
428. 10. 2016 18:00Letovice AKunštát B15:3
428. 10. 2016 18:00Okrouhlá AKunštát A1:17
428. 10. 2016 18:00V. Opatovice ABořitov A9:9
428. 10. 2016 18:00Křetín BBrumov A7:11
428. 10. 2016 18:00Olešnice AVoděrady A14:4
504. 11. 2016 18:00Voděrady ARohozec B0:18
504. 11. 2016 18:00Brumov AOlešnice A10:8
504. 11. 2016 18:00Bořitov AKřetín B11:7
504. 11. 2016 18:00Kunštát AV. Opatovice A14:4
504. 11. 2016 18:00Kunštát BOkrouhlá A6:12
504. 11. 2016 18:00Rájec BLetovice A8:10
611. 11. 2016 18:00Rohozec BLetovice A7:11
611. 11. 2016 18:00Okrouhlá ARájec B6:12
611. 11. 2016 18:00V. Opatovice AKunštát B11:7
611. 11. 2016 18:00Křetín BKunštát A7:11
611. 11. 2016 18:00Olešnice ABořitov A8:10
611. 11. 2016 18:00Voděrady ABrumov A3:15
725. 11. 2016 18:00Brumov ARohozec B9:9
725. 11. 2016 18:00Bořitov AVoděrady A12:6
725. 11. 2016 18:00Kunštát AOlešnice A12:6
725. 11. 2016 18:00Kunštát BKřetín B8:10
725. 11. 2016 18:00Rájec BV. Opatovice A10:8
725. 11. 2016 18:00Letovice AOkrouhlá A14:4
809. 12. 2016 18:00Rohozec BOkrouhlá A7:11
809. 12. 2016 18:00V. Opatovice ALetovice A7:11
809. 12. 2016 18:00Křetín BRájec B11:7
809. 12. 2016 18:00Olešnice AKunštát B13:5
809. 12. 2016 18:00Voděrady AKunštát A7:11
809. 12. 2016 18:00Brumov ABořitov A11:7
916. 12. 2016 18:00Bořitov ARohozec B14:4
916. 12. 2016 18:00Kunštát ABrumov A14:4
916. 12. 2016 18:00Kunštát BVoděrady A11:7
916. 12. 2016 18:00Rájec BOlešnice A7:11
916. 12. 2016 18:00Letovice AKřetín B10:8
916. 12. 2016 18:00Okrouhlá AV. Opatovice A7:11
1013. 01. 2017 18:00Rohozec BV. Opatovice A10:8
1013. 01. 2017 18:00Křetín BOkrouhlá A9:9
1013. 01. 2017 18:00Olešnice ALetovice A15:3
1013. 01. 2017 18:00Voděrady ARájec B4:14
1013. 01. 2017 18:00Brumov AKunštát B14:4
1013. 01. 2017 18:00Bořitov AKunštát A9:9
1120. 01. 2017 18:00Kunštát ARohozec B14:4
1120. 01. 2017 18:00Kunštát BBořitov A6:12
1120. 01. 2017 18:00Rájec BBrumov A10:8
1120. 01. 2017 18:00Letovice AVoděrady A12:6
1120. 01. 2017 18:00Okrouhlá AOlešnice A9:9
1120. 01. 2017 18:00V. Opatovice AKřetín B14:4
1203. 02. 2017 18:00Kunštát ABořitov A13:5
1203. 02. 2017 18:00Letovice ARájec B10:8
1203. 02. 2017 18:00Olešnice ABrumov A10:8
1203. 02. 2017 18:00Voděrady AV. Opatovice A5:13
1203. 02. 2017 18:00Okrouhlá AKunštát B14:4
1203. 02. 2017 18:00Rohozec BKřetín B10:8
1310. 02. 2017 18:00Bořitov AOlešnice A10:8
1310. 02. 2017 18:00Brumov ARájec B8:10
1310. 02. 2017 18:00Letovice AKunštát A4:14
1310. 02. 2017 18:00Rohozec BVoděrady A11:7
1310. 02. 2017 18:00Křetín BKunštát B12:6
1310. 02. 2017 18:00V. Opatovice AOkrouhlá A11:7
1424. 02. 2017 18:00Bořitov ALetovice A9:9
1424. 02. 2017 18:00Brumov AKunštát A6:12
1424. 02. 2017 18:00Olešnice ARájec B14:4
1424. 02. 2017 18:00Okrouhlá AVoděrady A13:5
1424. 02. 2017 18:00Křetín BV. Opatovice A7:11
1424. 02. 2017 18:00Kunštát BRohozec B11:7
1510. 03. 2017 18:00Rájec BBořitov A10:8
1510. 03. 2017 18:00Olešnice AKunštát A9:9
1510. 03. 2017 18:00Letovice ABrumov A12:6
1510. 03. 2017 18:00Voděrady AKunštát B8:10
1510. 03. 2017 18:00V. Opatovice ARohozec B10:8
1510. 03. 2017 18:00Okrouhlá AKřetín B4:14
1617. 03. 2017 18:00Bořitov ABrumov A9:9
1617. 03. 2017 18:00Letovice AOlešnice A6:12
1617. 03. 2017 18:00Kunštát ARájec B13:5
1617. 03. 2017 18:00Křetín BVoděrady A15:3
1617. 03. 2017 18:00Okrouhlá ARohozec B11:7
1617. 03. 2017 18:00Kunštát BV. Opatovice A6:12
Regionální přebor III. třídy
107. 10. 2016 18:00Němčice AVelenov A8:10
107. 10. 2016 18:00Rudice ABořitov B8:10
107. 10. 2016 18:00Adamov BKST Blansko E10:8
107. 10. 2016 18:00Vysočany BPetrovice A16:2
109. 10. 2016 09:00Vanovice AZbraslavec D13:5
107. 10. 2016 18:00Křetín CŠošůvka C8:10
214. 10. 2016 18:00Velenov AŠošůvka C7:11
214. 10. 2016 18:00Zbraslavec DKřetín C10:8
214. 10. 2016 18:00Petrovice AVanovice A10:8
214. 10. 2016 18:00KST Blansko EVysočany B10:8
214. 10. 2016 18:00Bořitov BAdamov B8:10
214. 10. 2016 18:00Němčice ARudice A6:12
321. 10. 2016 18:00Rudice AVelenov A8:10
321. 10. 2016 18:00Adamov BNěmčice A12:6
321. 10. 2016 18:00Vysočany BBořitov B17:1
321. 10. 2016 18:00Vanovice AKST Blansko E11:7
321. 10. 2016 18:00Křetín CPetrovice A12:6
321. 10. 2016 18:00Šošůvka CZbraslavec D4:14
428. 10. 2016 18:00Velenov AZbraslavec D9:9
428. 10. 2016 18:00Petrovice AŠošůvka C8:10
428. 10. 2016 18:00KST Blansko EKřetín C14:4
428. 10. 2016 18:00Bořitov BVanovice A7:11
428. 10. 2016 18:00Němčice AVysočany B3:15
428. 10. 2016 18:00Rudice AAdamov B9:9
504. 11. 2016 18:00Adamov BVelenov A10:8
504. 11. 2016 18:00Vysočany BRudice A14:4
504. 11. 2016 18:00Vanovice ANěmčice A13:5
504. 11. 2016 18:00Křetín CBořitov B16:2
506. 11. 2016 18:00Šošůvka CKST Blansko E6:12
504. 11. 2016 18:00Zbraslavec DPetrovice A12:6
611. 11. 2016 18:00Velenov APetrovice A12:6
611. 11. 2016 18:00KST Blansko EZbraslavec D13:5
611. 11. 2016 18:00Bořitov BŠošůvka C5:13
611. 11. 2016 18:00Němčice AKřetín C7:11
611. 11. 2016 18:00Rudice AVanovice A11:7
611. 11. 2016 18:00Adamov BVysočany B6:12
725. 11. 2016 18:00Vysočany BVelenov A17:1
725. 11. 2016 18:00Vanovice AAdamov B15:3
725. 11. 2016 18:00Křetín CRudice A11:7
725. 11. 2016 18:00Šošůvka CNěmčice A9:9
725. 11. 2016 18:00Zbraslavec DBořitov B13:5
725. 11. 2016 18:00Petrovice AKST Blansko E5:13
809. 12. 2016 18:00Velenov AKST Blansko E5:13
809. 12. 2016 18:00Bořitov BPetrovice A9:9
809. 12. 2016 18:00Němčice AZbraslavec D8:10
809. 12. 2016 18:00Rudice AŠošůvka C11:7
809. 12. 2016 18:00Adamov BKřetín C7:11
809. 12. 2016 18:00Vysočany BVanovice A15:3
916. 12. 2016 18:00Vanovice AVelenov A5:13
916. 12. 2016 18:00Křetín CVysočany B5:13
916. 12. 2016 18:00Šošůvka CAdamov B12:6
916. 12. 2016 18:00Zbraslavec DRudice A10:8
916. 12. 2016 18:00Petrovice ANěmčice A11:7
916. 12. 2016 18:00KST Blansko EBořitov B16:2
1013. 01. 2017 18:00Velenov ABořitov B9:9
1013. 01. 2017 18:00Němčice AKST Blansko E4:14
1013. 01. 2017 18:00Rudice APetrovice A12:6
1013. 01. 2017 18:00Adamov BZbraslavec D11:7
1013. 01. 2017 18:00Vysočany BŠošůvka C12:6
1013. 01. 2017 18:00Vanovice AKřetín C8:10
1120. 01. 2017 18:00Křetín CVelenov A11:7
1120. 01. 2017 18:00Šošůvka CVanovice A15:3
1120. 01. 2017 18:00Zbraslavec DVysočany B4:14
1120. 01. 2017 18:00Petrovice AAdamov B2:16
1120. 01. 2017 18:00KST Blansko ERudice A15:3
1120. 01. 2017 18:00Bořitov BNěmčice A9:9
1203. 02. 2017 18:00Šošůvka CVysočany B10:8
1203. 02. 2017 18:00KST Blansko EAdamov B10:8
1203. 02. 2017 18:00Křetín CZbraslavec D11:7
1203. 02. 2017 18:00Němčice AVanovice A8:10
1203. 02. 2017 18:00Bořitov BVelenov A9:9
1203. 02. 2017 18:00Petrovice ARudice A10:8
1310. 02. 2017 18:00Zbraslavec DŠošůvka C9:9
1310. 02. 2017 18:00Křetín CAdamov B12:6
1310. 02. 2017 18:00Vysočany BKST Blansko E13:5
1310. 02. 2017 18:00Němčice APetrovice A7:11
1310. 02. 2017 18:00Bořitov BRudice A16:2
1310. 02. 2017 18:00Velenov AVanovice A9:9
1424. 02. 2017 18:00KST Blansko EŠošůvka C11:7
1424. 02. 2017 18:00Vysočany BKřetín C15:3
1424. 02. 2017 18:00Zbraslavec DAdamov B13:5
1424. 02. 2017 18:00Velenov ANěmčice A10:8
1424. 02. 2017 18:00Vanovice ARudice A10:8
1424. 02. 2017 18:00Petrovice ABořitov B11:7
1510. 03. 2017 18:00Adamov BŠošůvka C9:9
1510. 03. 2017 18:00Vysočany BZbraslavec D12:6
1510. 03. 2017 18:00Křetín CKST Blansko E3:15
1510. 03. 2017 18:00Němčice ABořitov B8:10
1510. 03. 2017 18:00Vanovice APetrovice A7:11
1510. 03. 2017 18:00Velenov ARudice A10:8
1617. 03. 2017 18:00Šošůvka CKřetín C12:6
1617. 03. 2017 18:00Zbraslavec DKST Blansko E7:11
1617. 03. 2017 18:00Vysočany BAdamov B10:8
1617. 03. 2017 18:00Rudice ANěmčice A7:11
1617. 03. 2017 18:00Petrovice AVelenov A9:9
1617. 03. 2017 18:00Vanovice ABořitov B8:10
Regionální přebor IV. třídy
107. 10. 2016 18:00OREL Blansko ARohozec C11:7
107. 10. 2016 18:00Olešnice BSvitávka B15:3
107. 10. 2016 18:00Petrovice BVysočany C12:6
107. 10. 2016 18:00KST Blansko FBrumov B5:13
107. 10. 2016 18:00Veselice BRájec C8:10
107. 10. 2016 18:00Letovice BŽďárná B12:6
214. 10. 2016 18:00Rohozec CŽďárná B5:13
214. 10. 2016 18:00Rájec CLetovice B7:11
214. 10. 2016 18:00Brumov BVeselice B7:11
214. 10. 2016 18:00Vysočany CKST Blansko F12:6
214. 10. 2016 18:00Svitávka BPetrovice B4:14
214. 10. 2016 18:00OREL Blansko AOlešnice B8:10
321. 10. 2016 18:00Olešnice BRohozec C14:4
321. 10. 2016 18:00Petrovice BOREL Blansko A5:13
321. 10. 2016 18:00KST Blansko FSvitávka B8:10
321. 10. 2016 18:00Veselice BVysočany C10:8
321. 10. 2016 18:00Letovice BBrumov B11:7
321. 10. 2016 18:00Žďárná BRájec C14:4
428. 10. 2016 18:00Rohozec CRájec C4:14
428. 10. 2016 18:00Brumov BŽďárná B9:9
428. 10. 2016 18:00Vysočany CLetovice B3:15
428. 10. 2016 18:00Svitávka BVeselice B7:11
428. 10. 2016 18:00OREL Blansko AKST Blansko F6:12
428. 10. 2016 18:00Olešnice BPetrovice B12:6
504. 11. 2016 18:00Petrovice BRohozec C11:7
506. 11. 2016 18:00KST Blansko FOlešnice B6:12
504. 11. 2016 18:00Veselice BOREL Blansko A11:7
504. 11. 2016 18:00Letovice BSvitávka B12:6
504. 11. 2016 18:00Žďárná BVysočany C11:7
504. 11. 2016 18:00Rájec CBrumov B10:8
611. 11. 2016 18:00Rohozec CBrumov B8:10
611. 11. 2016 18:00Vysočany CRájec C7:11
611. 11. 2016 18:00Svitávka BŽďárná B4:14
611. 11. 2016 18:00OREL Blansko ALetovice B9:9
611. 11. 2016 18:00Olešnice BVeselice B8:10
611. 11. 2016 18:00Petrovice BKST Blansko F12:6
725. 11. 2016 18:00KST Blansko FRohozec C13:5
725. 11. 2016 18:00Veselice BPetrovice B10:8
725. 11. 2016 18:00Letovice BOlešnice B9:9
727. 11. 2016 09:00Žďárná BOREL Blansko A13:5
725. 11. 2016 18:00Rájec CSvitávka B12:6
725. 11. 2016 18:00Brumov BVysočany C6:12
809. 12. 2016 18:00Rohozec CVysočany C6:12
809. 12. 2016 18:00Svitávka BBrumov B9:9
809. 12. 2016 18:00OREL Blansko ARájec C11:7
809. 12. 2016 18:00Olešnice BŽďárná B7:11
809. 12. 2016 18:00Petrovice BLetovice B3:15
809. 12. 2016 18:00KST Blansko FVeselice B9:9
916. 12. 2016 18:00Veselice BRohozec C14:4
916. 12. 2016 18:00Letovice BKST Blansko F14:4
916. 12. 2016 18:00Žďárná BPetrovice B14:4
919. 11. 2016 16:00Rájec COlešnice B10:8
916. 12. 2016 18:00Brumov BOREL Blansko A9:9
916. 12. 2016 18:00Vysočany CSvitávka B14:4
1013. 01. 2017 18:00Rohozec CSvitávka B7:11
1013. 01. 2017 18:00OREL Blansko AVysočany C13:5
1013. 01. 2017 18:00Olešnice BBrumov B8:10
1013. 01. 2017 18:00Petrovice BRájec C6:12
1013. 01. 2017 18:00KST Blansko FŽďárná B3:15
1013. 01. 2017 18:00Veselice BLetovice B10:8
1120. 01. 2017 18:00Letovice BRohozec C12:6
1120. 01. 2017 18:00Žďárná BVeselice B14:4
1120. 01. 2017 18:00Rájec CKST Blansko F12:6
1120. 01. 2017 18:00Brumov BPetrovice B6:12
1120. 01. 2017 18:00Vysočany COlešnice B10:8
1120. 01. 2017 18:00Svitávka BOREL Blansko A4:14
1203. 02. 2017 18:00Žďárná BOlešnice B13:5
1203. 02. 2017 18:00Letovice BOREL Blansko A8:10
1203. 02. 2017 18:00Rájec CVeselice B9:9
1203. 02. 2017 18:00Rohozec CPetrovice B7:11
1203. 02. 2017 18:00KST Blansko FVysočany C10:8
1203. 02. 2017 18:00Brumov BSvitávka B12:6
1310. 02. 2017 18:00Olešnice BRájec C10:8
1310. 02. 2017 18:00OREL Blansko AVeselice B8:10
1310. 02. 2017 18:00Žďárná BLetovice B9:9
1310. 02. 2017 18:00Svitávka BRohozec C12:6
1310. 02. 2017 18:00Brumov BKST Blansko F13:5
1310. 02. 2017 18:00Vysočany CPetrovice B11:7
1424. 02. 2017 18:00Olešnice BLetovice B8:10
1424. 02. 2017 18:00Veselice BŽďárná B9:9
1424. 02. 2017 18:00Rájec COREL Blansko A5:13
1424. 02. 2017 18:00Vysočany CRohozec C16:2
1424. 02. 2017 18:00Petrovice BBrumov B10:8
1424. 02. 2017 18:00Svitávka BKST Blansko F10:8
1510. 03. 2017 18:00Olešnice BOREL Blansko A7:11
1510. 03. 2017 18:00Rájec CŽďárná B4:14
1510. 03. 2017 18:00Letovice BVeselice B10:8
1510. 03. 2017 18:00Rohozec CKST Blansko F12:6
1510. 03. 2017 18:00Petrovice BSvitávka B17:1
1510. 03. 2017 18:00Vysočany CBrumov B9:9
1617. 03. 2017 18:00Veselice BOlešnice B8:10
1617. 03. 2017 18:00Letovice BRájec C12:6
1617. 03. 2017 18:00OREL Blansko AŽďárná B9:9
1617. 03. 2017 18:00Brumov BRohozec C10:8
1617. 03. 2017 18:00Svitávka BVysočany C10:8
1617. 03. 2017 18:00KST Blansko FPetrovice B6:12
Regionální soutěž I. třídy
107. 10. 2016 18:00Vanovice BKunštát C13:5
108. 10. 2016 21:00Zbraslavec EKuničky A5:13
107. 10. 2016 18:00Petrovice CVysočany D12:6
108. 10. 2016 18:00Okrouhlá BVísky A15:3
107. 10. 2016 18:00Brťov AV. Opatovice C11:7
107. 10. 2016 18:00V. Opatovice BVelenov B11:7
214. 10. 2016 18:00Kunštát CVelenov B10:8
214. 10. 2016 18:00V. Opatovice CV. Opatovice B10:8
214. 10. 2016 18:00Vísky ABrťov A2:16
214. 10. 2016 18:00Vysočany DOkrouhlá B5:13
214. 10. 2016 18:00Kuničky APetrovice C9:9
214. 10. 2016 18:00Vanovice BZbraslavec E17:1
321. 10. 2016 18:00Zbraslavec EKunštát C6:12
321. 10. 2016 18:00Petrovice CVanovice B8:10
321. 10. 2016 18:00Okrouhlá BKuničky A11:7
321. 10. 2016 18:00Brťov AVysočany D14:4
321. 10. 2016 18:00V. Opatovice BVísky A15:3
321. 10. 2016 18:00Velenov BV. Opatovice C10:8
428. 10. 2016 18:00Kunštát CV. Opatovice C8:10
428. 10. 2016 18:00Vísky AVelenov B1:17
428. 10. 2016 18:00Vysočany DV. Opatovice B5:13
428. 10. 2016 18:00Kuničky ABrťov A8:10
428. 10. 2016 18:00Vanovice BOkrouhlá B9:9
428. 10. 2016 18:00Zbraslavec EPetrovice C8:10
504. 11. 2016 18:00Petrovice CKunštát C4:14
504. 11. 2016 18:00Okrouhlá BZbraslavec E12:6
504. 11. 2016 18:00Brťov AVanovice B6:12
504. 11. 2016 18:00V. Opatovice BKuničky A13:5
504. 11. 2016 18:00Velenov BVysočany D12:6
504. 11. 2016 18:00V. Opatovice CVísky A10:8
611. 11. 2016 18:00Kunštát CVísky A11:7
611. 11. 2016 18:00Vysočany DV. Opatovice C7:11
611. 11. 2016 18:00Kuničky AVelenov B10:8
611. 11. 2016 18:00Vanovice BV. Opatovice B11:7
611. 11. 2016 18:00Zbraslavec EBrťov A7:11
611. 11. 2016 18:00Petrovice COkrouhlá B7:11
725. 11. 2016 18:00Okrouhlá BKunštát C11:7
725. 11. 2016 18:00Brťov APetrovice C12:6
725. 11. 2016 18:00V. Opatovice BZbraslavec E14:4
725. 11. 2016 18:00Velenov BVanovice B7:11
725. 11. 2016 18:00V. Opatovice CKuničky A15:3
725. 11. 2016 18:00Vísky AVysočany D10:8
809. 12. 2016 18:00Kunštát CVysočany D11:7
809. 12. 2016 18:00Kuničky AVísky A12:6
809. 12. 2016 18:00Vanovice BV. Opatovice C4:14
809. 12. 2016 18:00Zbraslavec EVelenov B6:12
809. 12. 2016 18:00Petrovice CV. Opatovice B7:11
809. 12. 2016 18:00Okrouhlá BBrťov A14:4
916. 12. 2016 18:00Brťov AKunštát C9:9
916. 12. 2016 18:00V. Opatovice BOkrouhlá B7:11
916. 12. 2016 18:00Velenov BPetrovice C9:9
916. 12. 2016 18:00V. Opatovice CZbraslavec E15:3
916. 12. 2016 18:00Vísky AVanovice B7:11
916. 12. 2016 18:00Vysočany DKuničky A5:13
1013. 01. 2017 18:00Kunštát CKuničky A12:6
1013. 01. 2017 18:00Vanovice BVysočany D16:2
1013. 01. 2017 18:00Zbraslavec EVísky A16:2
1013. 01. 2017 18:00Petrovice CV. Opatovice C4:14
1013. 01. 2017 18:00Okrouhlá BVelenov B14:4
1013. 01. 2017 18:00Brťov AV. Opatovice B5:13
1120. 01. 2017 18:00V. Opatovice BKunštát C13:5
1120. 01. 2017 18:00Velenov BBrťov A9:9
1120. 01. 2017 18:00V. Opatovice COkrouhlá B12:6
1120. 01. 2017 18:00Vísky APetrovice C8:10
1120. 01. 2017 18:00Vysočany DZbraslavec E6:12
1120. 01. 2017 18:00Kuničky AVanovice B3:15
1203. 02. 2017 18:00Kunštát CVanovice B12:6
1203. 02. 2017 18:00Brťov AOkrouhlá B8:10
1203. 02. 2017 18:00V. Opatovice BV. Opatovice C6:12
1203. 02. 2017 18:00Vysočany DVelenov B6:12
1203. 02. 2017 18:00Vísky AKuničky A2:16
1203. 02. 2017 18:00Petrovice CZbraslavec E12:6
1310. 02. 2017 18:00Kunštát CV. Opatovice B10:8
1310. 02. 2017 18:00V. Opatovice CBrťov A14:4
1310. 02. 2017 18:00Okrouhlá BVanovice B13:5
1310. 02. 2017 18:00Zbraslavec EVysočany D11:7
1310. 02. 2017 18:00Petrovice CVísky A12:6
1310. 02. 2017 18:00Velenov BKuničky A12:6
1424. 02. 2017 18:00Kunštát COkrouhlá B10:8
1424. 02. 2017 18:00V. Opatovice CVanovice B17:1
1424. 02. 2017 18:00V. Opatovice BBrťov A7:11
1424. 02. 2017 18:00Kuničky AVysočany D10:8
1424. 02. 2017 18:00Petrovice CVelenov B9:9
1424. 02. 2017 18:00Vísky AZbraslavec E3:15
1510. 03. 2017 18:00Kunštát CBrťov A12:6
1510. 03. 2017 18:00V. Opatovice BVanovice B8:10
1510. 03. 2017 18:00Okrouhlá BV. Opatovice C12:6
1510. 03. 2017 18:00Vysočany DVísky A10:8
1510. 03. 2017 18:00Velenov BZbraslavec E12:6
1510. 03. 2017 18:00Petrovice CKuničky A9:9
1617. 03. 2017 18:00V. Opatovice CKunštát C13:5
1617. 03. 2017 18:00Okrouhlá BV. Opatovice B15:3
1617. 03. 2017 18:00Vanovice BBrťov A14:4
1617. 03. 2017 18:00Vysočany DPetrovice C14:4
1617. 03. 2017 18:00Kuničky AZbraslavec E11:7
1617. 03. 2017 18:00Velenov BVísky A13:5
Regionální soutěž II. třídy
107. 10. 2016 18:00Křetín DVelenov C18:0
108. 10. 2016 21:00Kunice ASuchý A17:1
107. 10. 2016 18:00Boskovice CV. Opatovice D16:2
107. 10. 2016 18:00Bořitov CAdamov C5:13
107. 10. 2016 18:00Ždárná CŠtěchov A15:3
107. 10. 2016 18:00Šošůvka DKřetín E7:11
107. 10. 2016 18:00Okrouhlá CKunštát D12:6
214. 10. 2016 18:00Křetín EOkrouhlá C2:16
214. 10. 2016 18:00Štěchov AŠošůvka D12:6
214. 10. 2016 18:00Adamov CŽdárná C15:3
214. 10. 2016 18:00V. Opatovice DBořitov C3:15
214. 10. 2016 18:00Suchý ABoskovice C1:17
214. 10. 2016 18:00Velenov CKunice A3:15
214. 10. 2016 18:00Voděrady BKřetín D11:7
321. 10. 2016 18:00Kunice AVoděrady B9:9
321. 10. 2016 18:00Boskovice CVelenov C9:9
321. 10. 2016 18:00Bořitov CSuchý A15:3
321. 10. 2016 18:00Ždárná CV. Opatovice D14:4
321. 10. 2016 18:00Šošůvka DAdamov C3:15
321. 10. 2016 18:00Okrouhlá CŠtěchov A16:2
321. 10. 2016 18:00Kunštát DKřetín E12:6
428. 10. 2016 18:00Štěchov AKunštát D8:10
428. 10. 2016 18:00Adamov COkrouhlá C18:0
428. 10. 2016 18:00V. Opatovice DŠošůvka D5:13
428. 10. 2016 18:00Suchý AŽdárná C7:11
428. 10. 2016 18:00Velenov CBořitov C0:18
428. 10. 2016 18:00Voděrady BBoskovice C7:11
428. 10. 2016 18:00Křetín DKunice A6:12
504. 11. 2016 18:00Boskovice CKřetín D13:5
504. 11. 2016 18:00Bořitov CVoděrady B10:8
504. 11. 2016 18:00Ždárná CVelenov C18:0
504. 11. 2016 18:00Šošůvka DSuchý A10:8
504. 11. 2016 18:00Okrouhlá CV. Opatovice D17:1
504. 11. 2016 18:00Kunštát DAdamov C5:13
504. 11. 2016 18:00Křetín EŠtěchov A6:12
611. 11. 2016 18:00Adamov CKřetín E12:6
611. 11. 2016 18:00V. Opatovice DKunštát D3:15
611. 11. 2016 18:00Suchý AOkrouhlá C7:11
611. 11. 2016 18:00Velenov CŠošůvka D5:13
611. 11. 2016 18:00Voděrady BŽdárná C14:4
611. 11. 2016 18:00Křetín DBořitov C5:13
611. 11. 2016 18:00Kunice ABoskovice C13:5
725. 11. 2016 18:00Bořitov CKunice A3:15
725. 11. 2016 18:00Ždárná CKřetín D11:7
727. 11. 2016 14:00Šošůvka DVoděrady B4:14
725. 11. 2016 18:00Okrouhlá CVelenov C18:0
725. 11. 2016 18:00Kunštát DSuchý A11:7
725. 11. 2016 18:00Křetín EV. Opatovice D11:7
725. 11. 2016 18:00Štěchov AAdamov C2:16
809. 12. 2016 18:00V. Opatovice DŠtěchov A7:11
809. 12. 2016 18:00Suchý AKřetín E13:5
809. 12. 2016 18:00Velenov CKunštát D4:14
809. 12. 2016 18:00Voděrady BOkrouhlá C16:2
809. 12. 2016 18:00Křetín DŠošůvka D17:1
809. 12. 2016 18:00Kunice AŽdárná C17:1
809. 12. 2016 18:00Boskovice CBořitov C11:7
916. 12. 2016 18:00Ždárná CBoskovice C10:8
916. 12. 2016 18:00Šošůvka DKunice A4:14
916. 12. 2016 18:00Okrouhlá CKřetín D9:9
916. 12. 2016 18:00Kunštát DVoděrady B10:8
916. 12. 2016 18:00Křetín EVelenov C14:4
916. 12. 2016 18:00Štěchov ASuchý A13:5
916. 12. 2016 18:00Adamov CV. Opatovice D14:4
1013. 01. 2017 18:00Suchý AAdamov C1:17
1013. 01. 2017 18:00Velenov CŠtěchov A0:18
1013. 01. 2017 18:00Voděrady BKřetín E17:1
1013. 01. 2017 18:00Křetín DKunštát D12:6
1013. 01. 2017 18:00Kunice AOkrouhlá C13:5
1013. 01. 2017 18:00Boskovice CŠošůvka D15:3
1013. 01. 2017 18:00Bořitov CŽdárná C6:12
1120. 01. 2017 18:00Šošůvka DBořitov C6:12
1120. 01. 2017 18:00Okrouhlá CBoskovice C1:17
1120. 01. 2017 18:00Kunštát DKunice A2:16
1120. 01. 2017 18:00Křetín EKřetín D6:12
1120. 01. 2017 18:00Štěchov AVoděrady B4:14
1120. 01. 2017 18:00Adamov CVelenov C14:4
1120. 01. 2017 18:00V. Opatovice DSuchý A3:15
1203. 02. 2017 18:00Velenov CV. Opatovice D11:7
1203. 02. 2017 18:00Voděrady BAdamov C5:13
1203. 02. 2017 18:00Křetín DŠtěchov A15:3
1203. 02. 2017 18:00Kunice AKřetín E13:5
1203. 02. 2017 18:00Boskovice CKunštát D12:6
1203. 02. 2017 18:00Bořitov COkrouhlá C13:5
1203. 02. 2017 18:00Ždárná CŠošůvka D15:3
1310. 02. 2017 18:00Okrouhlá CŽdárná C7:11
1310. 02. 2017 18:00Kunštát DBořitov C3:15
1310. 02. 2017 18:00Křetín EBoskovice C1:17
1310. 02. 2017 18:00Štěchov AKunice A1:17
1310. 02. 2017 18:00Adamov CKřetín D17:1
1310. 02. 2017 18:00V. Opatovice DVoděrady B0:18
1310. 02. 2017 18:00Suchý AVelenov C14:4
1427. 01. 2017 18:00Voděrady BSuchý A17:1
1427. 01. 2017 18:00Křetín DV. Opatovice D13:5
1427. 01. 2017 18:00Kunice AAdamov C9:9
1427. 01. 2017 18:00Boskovice CŠtěchov A18:0
1427. 01. 2017 18:00Bořitov CKřetín E18:0
1427. 01. 2017 18:00Ždárná CKunštát D12:6
1427. 01. 2017 18:00Šošůvka DOkrouhlá C10:8
1518. 11. 2016 18:00Kunštát DŠošůvka D8:10
1518. 11. 2016 18:00Křetín EŽdárná C5:13
1518. 11. 2016 18:00Štěchov ABořitov C7:11
1518. 11. 2016 18:00Adamov CBoskovice C10:8
1518. 11. 2016 18:00V. Opatovice DKunice A5:13
1518. 11. 2016 18:00Suchý AKřetín D5:13
1518. 11. 2016 18:00Velenov CVoděrady B1:17
1624. 02. 2017 18:00Boskovice CAdamov C4:14
1624. 02. 2017 18:00Ždárná CKunice A2:16
1624. 02. 2017 18:00Okrouhlá CBořitov C0:18wo
1624. 02. 2017 18:00Křetín DVoděrady B8:10
1624. 02. 2017 18:00Suchý AKunštát D6:12
1624. 02. 2017 18:00Šošůvka DŠtěchov A5:13
1624. 02. 2017 18:00V. Opatovice DVelenov C18:0
1710. 03. 2017 18:00Boskovice CŽdárná C11:7
1710. 03. 2017 18:00Adamov CKunice A17:1
1710. 03. 2017 18:00Křetín DOkrouhlá C9:9
1710. 03. 2017 18:00Voděrady BBořitov C14:4
1710. 03. 2017 18:00Suchý AŠošůvka D10:8
1710. 03. 2017 18:00Kunštát DŠtěchov A10:8
1710. 03. 2017 18:00Velenov CKřetín E6:12
1817. 03. 2017 18:00Boskovice CKunice A10:8
1817. 03. 2017 18:00Ždárná CAdamov C3:15
1817. 03. 2017 18:00Okrouhlá CVoděrady B0:18
1817. 03. 2017 18:00Bořitov CKřetín D11:7
1817. 03. 2017 18:00Suchý AŠtěchov A2:16
1817. 03. 2017 18:00Šošůvka DKunštát D9:9
1817. 03. 2017 18:00V. Opatovice DKřetín E5:13

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy