Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP I. třídy
130. 09. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Křepice B16:2
101. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice AMoravan Lednice A4:14
102. 10. 2016 16:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A7:11
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Troskotovice A11:7
102. 10. 2016 14:00TJ SPORT Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Kobylí C15:3
209. 10. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí C11:7
207. 10. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B7:11
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ SPORT Němčičky A4:14
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Velké Němčice A13:5
207. 10. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot C11:7
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BOrel Šitbořice A11:7
315. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice A9:9
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice B16:2
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice AMoravan Lednice A4:14
316. 10. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Rakvice A7:11
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Troskotovice A11:7
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Agrotec Hustopeče C2:16
414. 10. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Agrotec Hustopeče C7:11
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C14:4
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B5:13
421. 10. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ SPORT Němčičky A15:3
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Velké Němčice A6:12
422. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice A8:10
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A15:3
530. 10. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Křepice B17:1
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BMoravan Lednice A9:9
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice A5:13
528. 10. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Troskotovice A12:6
606. 11. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Troskotovice A6:12
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
604. 11. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Kobylí C14:4
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Kobylí B0:18
605. 11. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ SPORT Němčičky A4:14
605. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Velké Němčice A13:5
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice A6:12
713. 11. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C14:4
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BOrel Šitbořice A14:4
712. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Křepice B16:2
711. 11. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CMoravan Lednice A11:7
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Rakvice A8:10
827. 11. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Rakvice A8:10
802. 12. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Troskotovice A12:6
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Agrotec Hustopeče C0:18
806. 11. 2016 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí C5:13
819. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ SPORT Němčičky A5:13
925. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Vranovice A11:7
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Velké Němčice A12:6
926. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot C9:9
925. 11. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče COrel Šitbořice A16:2
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Křepice B18:0
925. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice AMoravan Lednice A11:7
1004. 12. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice AMoravan Lednice A10:8
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Rakvice A5:13
1003. 12. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1003. 12. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí C6:12
1004. 12. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí B12:6
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A13:5
1110. 12. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ SPORT Němčičky A7:11
1109. 12. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Velké Němčice A16:2
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1109. 12. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice AOrel Šitbořice A15:3
1109. 12. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Křepice B18:0
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Vranovice A3:15
1206. 01. 2017 18:30Moravan Lednice AOrel Šitbořice A13:5
1206. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C11:7
1208. 01. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice A11:7
1206. 01. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ SPORT Němčičky A9:9
1204. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Kobylí B3:15
1314. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Vranovice A4:14
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C11:7
1315. 01. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Troskotovice A14:4
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Rakvice A5:13
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CMoravan Lednice A7:11
1313. 01. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice B11:7
1422. 01. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A11:7
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot C3:15
1420. 01. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Velké Němčice A14:4
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ SPORT Němčičky A7:11
1420. 01. 2017 18:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí B8:10
1420. 01. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí C16:2
1526. 01. 2017 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vranovice A11:7
1528. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A9:9
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A8:10
1522. 01. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky AMoravan Lednice A11:7
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice B16:2
1528. 01. 2017 09:30TJ Sokol Lanžhot COrel Šitbořice A17:1
1605. 02. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1604. 02. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice A3:15
1606. 02. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ SPORT Němčičky A3:15
1610. 02. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Kobylí B8:10
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí C16:2
1605. 02. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Agrotec Hustopeče C8:10
1712. 02. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Vranovice A15:3
1709. 02. 2017 18:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A12:6
1711. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CMoravan Lednice A6:12
1711. 02. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Křepice B17:1
1712. 02. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky AOrel Šitbořice A13:5
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
1819. 02. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Velké Němčice A10:8
1818. 02. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ SPORT Němčičky A9:9
1814. 02. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí B3:15
1817. 02. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Kobylí C0:18
1817. 02. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
1827. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Troskotovice A11:7
1924. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice A11:7
1926. 02. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice AMoravan Lednice A8:10
1924. 02. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Křepice B15:3
1921. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kobylí COrel Šitbořice A16:2
1925. 02. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C13:5
1924. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Velké Němčice A12:6
2005. 03. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ SPORT Němčičky A9:9
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí B4:14
2004. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí C15:3
2004. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Agrotec Hustopeče C6:12
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Troskotovice A9:9
2003. 03. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Rakvice A4:14
2110. 03. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Vranovice A10:8
2110. 03. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Křepice B15:3
2112. 03. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice AOrel Šitbořice A11:7
2110. 03. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Lanžhot C13:5
2125. 02. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice A7:11
2111. 03. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ SPORT Němčičky A10:8
2219. 03. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí B9:9
2219. 03. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí C15:3
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Agrotec Hustopeče C3:15
2218. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Troskotovice A9:9
2217. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice A6:12
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BMoravan Lednice A4:14
1/130. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ SPORT Němčičky A9:3
1/124. 03. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C6:9
1/202. 04. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí B4:9
1/231. 03. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A9:8
2/108. 04. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C2:9
2/213. 04. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B9:1
OP II. třídy
128. 09. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Jevišovka-Drnholec C18:0
109. 10. 2016 12:30TJ Sokol Brumovice ATJ SPORT Němčičky B7:11
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Perná A14:4
129. 09. 2016 19:00TJ Sokol Perná BSK Boleradice 1935 A9:9
130. 09. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Brumovice B16:2
129. 09. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Šakvice A9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Šakvice A3:15
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav A5:13
209. 10. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Pálava Mikulov A3:15
206. 10. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Perná B14:4
207. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Klobouky u Brna B4:14
205. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice A8:10
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka-Drnholec C17:1
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B16:2
313. 10. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ SPORT Němčičky B9:9
314. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Perná A16:2
314. 10. 2016 17:00MSK Břeclav ASK Boleradice 1935 A15:3
316. 10. 2016 16:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice B1:17
421. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Brumovice B3:15
423. 10. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Šakvice A15:3
420. 10. 2016 18:30TJ Sokol Perná AMSK Břeclav A13:5
421. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Pálava Mikulov A6:12
419. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná B14:4
425. 10. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Jevišovka-Drnholec C17:1
501. 11. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice A11:7
527. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Rakvice B13:5
527. 10. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ SPORT Němčičky B12:6
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná A6:12
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BSK Boleradice 1935 A8:10
604. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSK Boleradice 1935 A5:13
603. 11. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice B12:6
604. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Šakvice A9:9
602. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav A15:3
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Pálava Mikulov A3:15
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Perná B16:2
710. 11. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Jevišovka-Drnholec C18:0
711. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna B14:4
716. 11. 2016 18:30MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice A10:8
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice B9:9
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ SPORT Němčičky B6:12
713. 11. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Perná A6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Perná A2:16
818. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BSK Boleradice 1935 A12:6
816. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B6:12
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Šakvice A12:6
813. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BMSK Břeclav A16:2
817. 11. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Pálava Mikulov A2:16
925. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Jevišovka-Drnholec C17:1
925. 11. 2016 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Perná B11:7
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Šakvice A17:1
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Brumovice A0:18
902. 12. 2016 18:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Rakvice B13:5
924. 11. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ SPORT Němčičky B8:10
1002. 12. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ SPORT Němčičky B0:18
1030. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná A12:6
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ASK Boleradice 1935 A7:11
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice B13:5
1001. 12. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Šakvice A9:9
1030. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov AMSK Břeclav A17:1
1109. 12. 2016 17:00MSK Břeclav ATJ Jevišovka-Drnholec C15:3
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Pálava Mikulov A1:17
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná B10:8
1111. 12. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Klobouky u Brna B3:15
1108. 12. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A11:7
1111. 12. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B13:5
1205. 01. 2017 18:00
kulturní dům Jevišovka
TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Rakvice B3:15
1206. 01. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice A6:12
1205. 01. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Klobouky u Brna B5:13
1215. 01. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Perná B12:6
1206. 01. 2017 17:30TJ Sokol Brumovice BTJ Pálava Mikulov A5:13
1205. 01. 2017 19:00TJ Sokol Šakvice AMSK Břeclav A11:7
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Jevišovka-Drnholec C15:3
1312. 01. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice B11:7
1313. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ASK Boleradice 1935 A13:5
1325. 10. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Perná A7:11
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ SPORT Němčičky B15:3
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Rakvice B12:6
1418. 01. 2017 19:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Brumovice A4:14
1418. 01. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:8
1420. 01. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná B16:2
1419. 01. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Pálava Mikulov A3:15
1412. 02. 2017 12:30SK Boleradice 1935 AMSK Břeclav A10:8
1422. 01. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice A12:6
1527. 01. 2017 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Jevišovka-Drnholec C14:4
1511. 02. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ASK Boleradice 1935 A9:9
1527. 01. 2017 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Perná A5:13
1527. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ SPORT Němčičky B14:4
1526. 01. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice B5:13
1529. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice A12:6
1603. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Klobouky u Brna B4:14
1605. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná B10:8
1601. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Pálava Mikulov A10:8
1603. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BMSK Břeclav A9:9
1602. 02. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice A12:6
1605. 02. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Brumovice B10:8
1712. 02. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Jevišovka-Drnholec C17:1
1712. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná A12:6
1712. 02. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ SPORT Němčičky B10:8
1710. 02. 2017 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice B11:7
1710. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Brumovice A11:7
1709. 02. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:8
1817. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Perná B3:15
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Pálava Mikulov A13:5
1814. 02. 2017 18:30TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav A11:7
1815. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Šakvice A14:4
1817. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice B16:2
1816. 02. 2017 18:30TJ Sokol Perná ASK Boleradice 1935 A11:7
1923. 02. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Jevišovka-Drnholec C16:2
1926. 02. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ SPORT Němčičky B7:11
1928. 02. 2017 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B7:11
1926. 02. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice A9:9
1923. 02. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:8
1924. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Perná B15:3
2003. 03. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Pálava Mikulov A5:13
2002. 03. 2017 18:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav A10:8
2005. 03. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
2005. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Brumovice B18:0
2001. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice 1935 A12:6
2003. 03. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná A10:8
2110. 03. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Jevišovka-Drnholec C18:0
2109. 03. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Rakvice B8:10
2113. 03. 2017 18:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Brumovice A4:14
2112. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
2106. 03. 2017 19:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná B15:3
2109. 03. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Pálava Mikulov A9:9
2213. 03. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec CMSK Břeclav A12:6
2217. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Šakvice A16:2
2216. 03. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice B8:10
2219. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSK Boleradice 1935 A14:4
2219. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A10:8
2215. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ SPORT Němčičky B12:6
1/124. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Brumovice A9:0wo
1/126. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B9:0
1/202. 04. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Pálava Mikulov A0:9wo
1/229. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna B7:9
2/107. 04. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:0wo
2/216. 04. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Pálava Mikulov A0:9wo
OP III. třídy
130. 09. 2016 18:30Orel Šitbořice BMoravan Lednice B4:14
130. 09. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Rakvice C2:16
101. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
130. 09. 2016 18:30Moravan Lednice CSportovní klub Zaječí A15:3
129. 09. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Pouzdřany A16:2
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Pouzdřany A9:9
207. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ SPORT Němčičky C3:15
207. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice C10:8
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Němčice B4:14
207. 10. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Jevišovka-Drnholec D17:1
314. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Vranovice B10:8
314. 10. 2016 18:00Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
314. 10. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Rakvice C11:7
313. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Velké Hostěrádky A4:14
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany ASportovní klub Zaječí A10:8
421. 10. 2016 18:30Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Vranovice B8:10
421. 10. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ SPORT Němčičky C12:6
421. 10. 2016 18:30Moravan Lednice BMoravan Lednice C11:7
421. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Jevišovka-Drnholec D16:2
528. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Vranovice B5:13
529. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Němčice B3:15
527. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CMoravan Lednice B8:10
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C11:7
528. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CSportovní klub Zaječí A10:8
604. 11. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Pouzdřany A9:9
604. 11. 2016 18:30Orel Šitbořice BMoravan Lednice C7:11
602. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Velké Němčice B0:18
711. 11. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
711. 11. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Jevišovka-Drnholec D16:2
710. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky COrel Šitbořice B7:11
711. 11. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí AMoravan Lednice B6:12
711. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice C9:9
818. 11. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Rakvice C7:11
818. 11. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
818. 11. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ SPORT Němčičky C2:16
819. 11. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice C6:12
925. 11. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Vranovice B14:4
924. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
924. 11. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Jevišovka-Drnholec D18:0
925. 11. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí AOrel Šitbořice B9:9
925. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CMoravan Lednice B8:10
1002. 12. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice B4:14
1002. 12. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A3:15
1002. 12. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSportovní klub Zaječí A3:15
1003. 12. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Pouzdřany A16:2
1002. 12. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ SPORT Němčičky C8:10
1108. 12. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Vranovice B11:7
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany AMoravan Lednice C5:13
1109. 12. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Velké Němčice B3:15
1111. 12. 2016 13:00TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Jevišovka-Drnholec D17:1
1109. 12. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B7:11
1206. 01. 2017 18:30Moravan Lednice BOrel Šitbořice B15:3
1206. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Jevišovka-Drnholec D16:2
1207. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A3:15
1206. 01. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí AMoravan Lednice C3:15
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ SPORT Němčičky C6:12
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Vranovice B6:12
1312. 01. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CSportovní klub Zaječí A10:8
1313. 01. 2017 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
1319. 01. 2017 19:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice C16:2
1313. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DMoravan Lednice B1:17
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BOrel Šitbořice B12:6
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice B12:6
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CMoravan Lednice C4:14
1419. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ SPORT Němčičky C12:6
1420. 01. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Pouzdřany A8:10
1527. 01. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BSportovní klub Zaječí A9:9
1527. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Pouzdřany A12:6
1524. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Rakvice C13:5
1525. 10. 2016 18:00Moravan Lednice CMoravan Lednice B11:7
1527. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DOrel Šitbořice B3:15
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Jevišovka-Drnholec D14:4
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice BOrel Šitbořice B18:0
1603. 02. 2017 18:30Moravan Lednice BTJ SPORT Němčičky C8:10
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A8:10
1603. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASportovní klub Zaječí A18:0
1710. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Vranovice B9:9
1710. 02. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Rakvice C7:11
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany AMoravan Lednice B6:12
1710. 02. 2017 18:30Moravan Lednice COrel Šitbořice B12:6
1711. 02. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Jevišovka-Drnholec D18:0
1818. 02. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Vranovice B13:5
1817. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DMoravan Lednice C0:18
1817. 02. 2017 18:30Orel Šitbořice BTJ SPORT Němčičky C3:15
1817. 02. 2017 18:30Moravan Lednice BSportovní klub Zaječí A14:4
1817. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
1922. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Vranovice B5:13
1924. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice B9:9
1924. 02. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B7:11
1923. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Jevišovka-Drnholec D13:5
1924. 02. 2017 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
2003. 03. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice C7:11
2004. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ SPORT Němčičky C18:0
2003. 03. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Pouzdřany A4:14
2003. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice BSportovní klub Zaječí A7:11
2003. 03. 2017 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Rakvice C7:11
2110. 03. 2017 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Vranovice B12:6
2115. 03. 2017 19:00TJ Sokol Velké Hostěrádky AOrel Šitbořice B10:8
2110. 03. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka-Drnholec D17:1
2110. 03. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Němčice B3:15
2109. 03. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CMoravan Lednice C7:11
2217. 03. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ SPORT Němčičky C10:8
2217. 03. 2017 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Pouzdřany A11:7
2218. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BSportovní klub Zaječí A16:2
2219. 03. 2017 14:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Velké Hostěrádky A1:17
2221. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C10:8
OP IV. třídy
129. 09. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Pouzdřany B13:5
130. 09. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Pálava Mikulov B2:16
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Rakvice D13:5
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B14:4
130. 09. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Brumovice C14:4
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Kobylí D4:14
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMoravan Lednice D6:12
203. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Velké Němčice C9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí B10:8
314. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BMSK Břeclav B13:5
314. 10. 2016 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Pouzdřany B17:1
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Pálava Mikulov B9:9
314. 10. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Rakvice D13:5
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Hostěrádky B4:14
421. 10. 2016 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice C14:4
417. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Kobylí D9:9
419. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BMoravan Lednice D4:14
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Velké Němčice C2:16
421. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Klobouky u Brna C4:14
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMSK Břeclav B14:4
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CSportovní klub Zaječí B13:5
528. 10. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Pouzdřany B15:3
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Pálava Mikulov B4:14
501. 11. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B5:13
610. 11. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky B10:8
631. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Brumovice C5:13
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Kobylí D12:6
604. 11. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BMoravan Lednice D6:12
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Němčice C8:10
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMSK Břeclav B11:7
711. 11. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Klobouky u Brna C11:7
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DSportovní klub Zaječí B10:8
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Pálava Mikulov B4:14
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice D9:9
818. 11. 2016 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Rakvice D7:11
818. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Velké Hostěrádky B16:2
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C6:12
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Kobylí D15:3
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMoravan Lednice D6:12
925. 11. 2016 18:30Moravan Lednice DMSK Břeclav B13:5
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Němčice C4:14
920. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí B3:15
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany B12:6
928. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Pálava Mikulov B5:13
1001. 12. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Pálava Mikulov B9:9
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Rakvice D3:15
1002. 12. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C17:1
1002. 12. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Kobylí D14:4
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DMSK Břeclav B4:14
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Němčice C4:14
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
1105. 12. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DSportovní klub Zaječí B13:5
1109. 12. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Pouzdřany B16:2
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BMSK Břeclav B1:17
1206. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BSportovní klub Zaječí B15:3
1202. 01. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Klobouky u Brna C6:12
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Velké Němčice C8:10
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CMoravan Lednice D5:13
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Brumovice C15:3
1317. 01. 2017 19:00Moravan Lednice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B11:7
1319. 01. 2017 19:30TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Rakvice D15:3
1315. 01. 2017 08:15TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Pálava Mikulov B9:9
1317. 01. 2017 18:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Pouzdřany B12:6
1420. 01. 2017 17:00MSK Břeclav BSportovní klub Zaječí B13:5
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Klobouky u Brna C3:15
1420. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Velké Němčice C13:5
1416. 01. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DMoravan Lednice D4:14
1421. 01. 2017 15:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Kobylí D14:4
1507. 02. 2017 18:00TJ Sokol Brumovice CMSK Břeclav B1:17
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Rakvice D12:6
1527. 01. 2017 18:30Moravan Lednice DTJ Pálava Mikulov B8:10
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Pouzdřany B18:0
1529. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSportovní klub Zaječí B14:4
1602. 02. 2017 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
1603. 02. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Velké Němčice C0:18
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BMoravan Lednice D4:14
1610. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Kobylí D18:0
1605. 02. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice C13:5
1709. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav B4:14
1712. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Rakvice D8:10
1712. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Pouzdřany B9:9
1710. 02. 2017 18:30Moravan Lednice DSportovní klub Zaječí B14:4
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Klobouky u Brna C11:7
1817. 02. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Němčice C9:9
1819. 02. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMoravan Lednice D4:14
1817. 02. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Kobylí D10:8
1817. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Brumovice C13:5
1813. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
1920. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DMSK Břeclav B14:4
1926. 02. 2017 15:00TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Pálava Mikulov B6:12
1926. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany B10:8
1926. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Klobouky u Brna C3:15
1924. 02. 2017 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Velké Němčice C10:8
2008. 03. 2017 18:00MSK Břeclav BMoravan Lednice D11:7
2004. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Kobylí D7:11
2003. 03. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice C10:8
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Velké Hostěrádky B7:11
2003. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Rakvice D14:4
2115. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BMSK Břeclav B9:9
2106. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Pouzdřany B14:4
2112. 03. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BSportovní klub Zaječí B11:7
2112. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
2112. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DMoravan Lednice D1:17
2223. 03. 2017 18:30MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí D11:7
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Brumovice C12:6
2219. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
2217. 03. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Rakvice D11:7
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Pálava Mikulov B5:13
OP dorostu
108. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí AMSK Břeclav A5:5
107. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ŠampioniTJ Pálava Mikulov Speedři10:0
107. 10. 2016 17:30Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka-Drnholec A0:10
105. 10. 2016 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice A8:2
220. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Klobouky u Brna A3:7
221. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov SpeedřiSportovní klub Zaječí A4:6
218. 10. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Pálava Mikulov Šampioni10:0
219. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí A3:7
304. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ŠampioniTJ Sokol Rakvice A4:6
304. 11. 2016 17:30Sportovní klub Zaječí AMSK Břeclav A0:10
302. 11. 2016 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Pálava Mikulov Speedři10:0
304. 11. 2016 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Jevišovka-Drnholec A1:9
421. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov SpeedřiTJ Sokol Vranovice A0:10
422. 11. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna A8:2
416. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice ASportovní klub Zaječí A7:2
418. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Pálava Mikulov Šampioni9:1
502. 12. 2016 17:30Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Kobylí A3:7
530. 11. 2016 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A9:1
529. 11. 2016 18:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav A0:10
501. 12. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Pálava Mikulov Speedři10:0
619. 01. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Jevišovka-Drnholec A8:2
601. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice A5:5
621. 01. 2017 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:4
620. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ŠampioniSportovní klub Zaječí A2:8
701. 02. 2017 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Pálava Mikulov Šampioni9:1
703. 02. 2017 18:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí A3:7
702. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Rakvice A9:1
725. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov SpeedřiMSK Břeclav A0:10
815. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice ATJ Pálava Mikulov Speedři8:2
824. 02. 2017 16:30TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A9:1
817. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ŠampioniTJ Sokol Vranovice A5:5
817. 02. 2017 17:30Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
903. 03. 2017 18:00TJ Sokol Vranovice ASportovní klub Zaječí A7:3
902. 03. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Pálava Mikulov Šampioni9:1
903. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov SpeedřiTJ Sokol Kobylí A1:9
901. 03. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice A10:0
Finále OP dorostu
1/116. 03. 2017 16:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Rakvice A5:0
1/116. 03. 2017 16:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna A5:1
2/116. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí AMSK Břeclav A4:5
2/116. 03. 2017 17:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A5:1

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy