Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
109. 10. 2016 17:00SKST Třešť CSK Telč C12:6
109. 10. 2016 17:00TJ Sokol Puklice BTJ Sokol Brtnice B16:2
109. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice ASlavoj Polná B4:14
109. 10. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov ATJ Zhoř A14:4
109. 10. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava DSKST Třešť D10:8
216. 10. 2016 17:00SK Telč CSKST Třešť D10:8
216. 10. 2016 17:00TJ Zhoř ASportovní klub Jihlava D6:12
216. 10. 2016 17:00Slavoj Polná BTJ Sokol Bedřichov A3:15
216. 10. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice BTJ Sokol Kamenice A1:17
216. 10. 2016 17:00SKST Třešť CTJ Sokol Puklice B9:9
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Puklice BSK Telč C4:14
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice ASKST Třešť C2:16
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov ATJ Sokol Brtnice B17:1
323. 10. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava DSlavoj Polná B6:12
323. 10. 2016 17:00SKST Třešť DTJ Zhoř A16:2
405. 11. 2016 17:00SK Telč CTJ Zhoř A14:4
405. 11. 2016 17:00Slavoj Polná BSKST Třešť D9:9
405. 11. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice BSportovní klub Jihlava D6:12
405. 11. 2016 17:00SKST Třešť CTJ Sokol Bedřichov A9:9
405. 11. 2016 17:00TJ Sokol Puklice BTJ Sokol Kamenice A15:3
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice ASK Telč C1:17
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov ATJ Sokol Puklice B14:4
512. 11. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava DSKST Třešť C8:10
512. 11. 2016 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Brtnice B14:4
512. 11. 2016 17:00TJ Zhoř ASlavoj Polná B8:10
619. 11. 2016 17:00SK Telč CSlavoj Polná B16:2
619. 11. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice BTJ Zhoř A9:9
619. 11. 2016 17:00SKST Třešť CSKST Třešť D12:6
619. 11. 2016 17:00TJ Sokol Puklice BSportovní klub Jihlava D10:8
619. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Bedřichov A5:13
704. 12. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov ASK Telč C10:8
704. 12. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Kamenice A13:5
704. 12. 2016 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Puklice B14:4
704. 12. 2016 17:00TJ Zhoř ASKST Třešť C2:16
704. 12. 2016 17:00Slavoj Polná BTJ Sokol Brtnice B14:4
811. 12. 2016 17:00SK Telč CTJ Sokol Brtnice B15:3
811. 12. 2016 17:00SKST Třešť CSlavoj Polná B16:2
811. 12. 2016 17:00TJ Sokol Puklice BTJ Zhoř A10:8
811. 12. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice ASKST Třešť D4:14
811. 12. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov ASportovní klub Jihlava D13:5
918. 12. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava DSK Telč C4:14
918. 12. 2016 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Bedřichov A3:15
918. 12. 2016 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Kamenice A6:12
918. 12. 2016 17:00Slavoj Polná BTJ Sokol Puklice B15:3
918. 12. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice BSKST Třešť C1:17
1008. 01. 2017 17:00SK Telč CSKST Třešť C12:6
1008. 01. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice BTJ Sokol Puklice B11:7
1008. 01. 2017 17:00Slavoj Polná BTJ Sokol Kamenice A15:3
1008. 01. 2017 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Bedřichov A9:9
1008. 01. 2017 17:00SKST Třešť DSportovní klub Jihlava D9:9
1115. 01. 2017 17:00SKST Třešť DSK Telč C5:13
1115. 01. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Zhoř A8:10
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov ASlavoj Polná B14:4
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Brtnice B8:10
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Puklice BSKST Třešť C1:17
1222. 01. 2017 17:00SK Telč CTJ Sokol Puklice B15:3
1222. 01. 2017 17:00SKST Třešť CTJ Sokol Kamenice A18:0
1222. 01. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice BTJ Sokol Bedřichov A5:13
1222. 01. 2017 17:00Slavoj Polná BSportovní klub Jihlava D8:10
1222. 01. 2017 17:00TJ Zhoř ASKST Třešť D10:8
1305. 02. 2017 17:00TJ Zhoř ASK Telč C5:13
1305. 02. 2017 17:00SKST Třešť DSlavoj Polná B12:6
1305. 02. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Brtnice B13:5
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov ASKST Třešť C8:10
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Puklice B4:14
1412. 02. 2017 17:00SK Telč CTJ Sokol Kamenice A15:3
1412. 02. 2017 17:00TJ Sokol Puklice BTJ Sokol Bedřichov A5:13
1412. 02. 2017 17:00SKST Třešť CSportovní klub Jihlava D16:2
1412. 02. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice BSKST Třešť D10:8
1412. 02. 2017 17:00Slavoj Polná BTJ Zhoř A16:2
1519. 02. 2017 17:00Slavoj Polná BSK Telč C3:15
1519. 02. 2017 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Brtnice B7:11
1519. 02. 2017 17:00SKST Třešť DSKST Třešť C8:10
1519. 02. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Puklice B10:8
1519. 02. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov ATJ Sokol Kamenice A18:0
1605. 03. 2017 17:00SK Telč CTJ Sokol Bedřichov A8:10
1605. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice ASportovní klub Jihlava D5:13
1605. 03. 2017 17:00TJ Sokol Puklice BSKST Třešť D6:12
1605. 03. 2017 17:00SKST Třešť CTJ Zhoř A17:1
1605. 03. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice BSlavoj Polná B7:11
1712. 03. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice BSK Telč C2:16
1712. 03. 2017 17:00Slavoj Polná BSKST Třešť C3:15
1712. 03. 2017 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Puklice B10:8
1712. 03. 2017 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Kamenice A15:3
1712. 03. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Bedřichov A9:9
1819. 03. 2017 17:00SK Telč CSportovní klub Jihlava D11:7
1819. 03. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov ASKST Třešť D13:5
1819. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice ATJ Zhoř A11:7
1819. 03. 2017 17:00TJ Sokol Puklice BSlavoj Polná B5:13
1819. 03. 2017 17:00SKST Třešť CTJ Sokol Brtnice B18:0
Regionální přebor II. třídy
109. 10. 2016 17:00TJ Ekonom JihlavaSlavoj Polná C10:8
126. 10. 2016 18:00TJ KozlovTJ Sokol Bedřichov B14:4
109. 10. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ASK Telč D10:8
109. 10. 2016 17:00TJ Velký Beranov 1975TJ Sokol Puklice C6:12
109. 10. 2016 17:00TJ VěžniceSKST Třešť E7:11
216. 10. 2016 17:00Slavoj Polná CSKST Třešť E9:9
216. 10. 2016 17:00TJ Sokol Puklice CTJ Věžnice12:6
216. 10. 2016 17:00SK Telč DTJ Velký Beranov 197516:2
216. 10. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov BSK BUWOL METAL LUKA n.J. A4:14
216. 10. 2016 17:00TJ Ekonom JihlavaTJ Kozlov9:9
323. 10. 2016 17:00TJ KozlovSlavoj Polná C8:10
323. 10. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ATJ Ekonom Jihlava7:11
323. 10. 2016 17:00TJ Velký Beranov 1975TJ Sokol Bedřichov B11:7
323. 10. 2016 17:00TJ VěžniceSK Telč D4:14
323. 10. 2016 17:00SKST Třešť ETJ Sokol Puklice C7:11
405. 11. 2016 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Puklice C8:10
405. 11. 2016 17:00SK Telč DSKST Třešť E11:7
405. 11. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov BTJ Věžnice10:8
405. 11. 2016 17:00TJ Ekonom JihlavaTJ Velký Beranov 197515:3
405. 11. 2016 17:00TJ KozlovSK BUWOL METAL LUKA n.J. A11:7
512. 11. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ASlavoj Polná C4:14
512. 11. 2016 17:00TJ Velký Beranov 1975TJ Kozlov7:11
512. 11. 2016 17:00TJ VěžniceTJ Ekonom Jihlava7:11
523. 01. 2017 19:00
herna Sokola Bedřichov
SKST Třešť ETJ Sokol Bedřichov B13:5
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Puklice CSK Telč D10:8
619. 11. 2016 17:00Slavoj Polná CSK Telč D8:10
619. 11. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov BTJ Sokol Puklice C1:17
619. 11. 2016 17:00TJ Ekonom JihlavaSKST Třešť E4:14
619. 11. 2016 17:00TJ KozlovTJ Věžnice10:8
619. 11. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ATJ Velký Beranov 197513:5
704. 12. 2016 17:00TJ Velký Beranov 1975Slavoj Polná C5:13
704. 12. 2016 17:00TJ VěžniceSK BUWOL METAL LUKA n.J. A8:10
704. 12. 2016 17:00SKST Třešť ETJ Kozlov8:10
704. 12. 2016 17:00TJ Sokol Puklice CTJ Ekonom Jihlava12:6
704. 12. 2016 17:00SK Telč DTJ Sokol Bedřichov B11:7
811. 12. 2016 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Bedřichov B15:3
811. 12. 2016 17:00TJ Ekonom JihlavaSK Telč D7:11
811. 12. 2016 17:00TJ KozlovTJ Sokol Puklice C8:10
811. 12. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ASKST Třešť E9:9
811. 12. 2016 17:00TJ Velký Beranov 1975TJ Věžnice7:11
918. 12. 2016 17:00TJ VěžniceSlavoj Polná C10:8
918. 12. 2016 17:00SKST Třešť ETJ Velký Beranov 197516:2
918. 12. 2016 17:00TJ Sokol Puklice CSK BUWOL METAL LUKA n.J. A15:3
918. 12. 2016 17:00SK Telč DTJ Kozlov9:9
918. 12. 2016 17:00TJ Sokol Bedřichov BTJ Ekonom Jihlava6:12
1008. 01. 2017 17:00Slavoj Polná CTJ Ekonom Jihlava13:5
1008. 01. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov BTJ Kozlov7:11
1008. 01. 2017 17:00SK Telč DSK BUWOL METAL LUKA n.J. A10:8
1008. 01. 2017 17:00TJ Sokol Puklice CTJ Velký Beranov 197514:4
1008. 01. 2017 17:00SKST Třešť ETJ Věžnice12:6
1115. 01. 2017 17:00SKST Třešť ESlavoj Polná C7:11
1115. 01. 2017 17:00TJ VěžniceTJ Sokol Puklice C5:13
1115. 01. 2017 17:00TJ Velký Beranov 1975SK Telč D4:14
1115. 01. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ATJ Sokol Bedřichov B14:4
1115. 01. 2017 17:00TJ KozlovTJ Ekonom Jihlava11:7
1222. 01. 2017 17:00Slavoj Polná CTJ Kozlov15:3
1222. 01. 2017 17:00TJ Ekonom JihlavaSK BUWOL METAL LUKA n.J. A11:7
1222. 01. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov BTJ Velký Beranov 197511:7
1222. 01. 2017 17:00SK Telč DTJ Věžnice10:8
1222. 01. 2017 17:00TJ Sokol Puklice CSKST Třešť E9:9
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Puklice CSlavoj Polná C5:13
1305. 02. 2017 17:00SKST Třešť ESK Telč D8:10
1323. 02. 2017 18:00TJ VěžniceTJ Sokol Bedřichov B5:13
1305. 02. 2017 17:00TJ Velký Beranov 1975TJ Ekonom Jihlava9:9
1305. 02. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ATJ Kozlov13:5
1423. 03. 2017 17:00Slavoj Polná CSK BUWOL METAL LUKA n.J. A15:3
1412. 02. 2017 17:00TJ KozlovTJ Velký Beranov 197510:8
1412. 02. 2017 17:00TJ Ekonom JihlavaTJ Věžnice9:9
1422. 03. 2017 18:00TJ Sokol Bedřichov BSKST Třešť E12:6
1412. 02. 2017 17:00SK Telč DTJ Sokol Puklice C12:6
1519. 02. 2017 17:00SK Telč DSlavoj Polná C10:8
1528. 03. 2017 18:30TJ Sokol Puklice CTJ Sokol Bedřichov B8:10
1519. 02. 2017 17:00SKST Třešť ETJ Ekonom Jihlava9:9
1519. 02. 2017 17:00TJ VěžniceTJ Kozlov9:9
1520. 02. 2017 17:00TJ Velký Beranov 1975SK BUWOL METAL LUKA n.J. A10:8
1605. 03. 2017 17:00Slavoj Polná CTJ Velký Beranov 197516:2
1605. 03. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ATJ Věžnice13:5
1605. 03. 2017 17:00TJ KozlovSKST Třešť E12:6
1605. 03. 2017 17:00TJ Ekonom JihlavaTJ Sokol Puklice C10:8
1605. 03. 2017 17:00TJ Sokol Bedřichov BSK Telč D5:13
1701. 03. 2017 18:00TJ Sokol Bedřichov BSlavoj Polná C8:10
1712. 03. 2017 17:00SK Telč DTJ Ekonom Jihlava8:10
1712. 03. 2017 17:00TJ Sokol Puklice CTJ Kozlov16:2
1712. 03. 2017 17:00SKST Třešť ESK BUWOL METAL LUKA n.J. A9:9
1712. 03. 2017 17:00TJ VěžniceTJ Velký Beranov 197513:5
1819. 03. 2017 17:00Slavoj Polná CTJ Věžnice9:9
1819. 03. 2017 17:00TJ Velký Beranov 1975SKST Třešť E9:9
1819. 03. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J. ATJ Sokol Puklice C12:6
1819. 03. 2017 17:00TJ KozlovSK Telč D12:6
1819. 03. 2017 17:00TJ Ekonom JihlavaTJ Sokol Bedřichov B16:2
Regionální přebor III. třídy
109. 10. 2016 17:00SKST Třešť FSportovní klub Jihlava E7:11
114. 10. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice CTJ Zhoř B15:3
109. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice BSK BUWOL METAL LUKA n.J B.9:9
109. 10. 2016 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Puklice D3:15
109. 10. 2016 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Sokol Batelov B18:0
216. 10. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava ETJ Sokol Batelov B12:6
216. 10. 2016 17:00TJ Sokol Puklice DTJ Sokol Batelov A10:8
216. 10. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.SK Bítovčice12:6
216. 10. 2016 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Kamenice B5:13
216. 10. 2016 17:00SKST Třešť FTJ Sokol Brtnice C3:15
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice CSportovní klub Jihlava E12:6
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice BSKST Třešť F3:15
323. 10. 2016 17:00SK BítovčiceTJ Zhoř B7:11
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Batelov ASK BUWOL METAL LUKA n.J B.13:5
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Puklice D3:15
405. 11. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava ETJ Sokol Puklice D7:11
405. 11. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.TJ Sokol Batelov B18:0
405. 11. 2016 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Batelov A2:16
405. 11. 2016 17:00SKST Třešť FSK Bítovčice7:11
405. 11. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice CTJ Sokol Kamenice B13:5
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice BSportovní klub Jihlava E9:9
512. 11. 2016 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Brtnice C3:15
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Batelov ASKST Třešť F16:2
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Zhoř B6:12
512. 11. 2016 17:00TJ Sokol Puklice DSK BUWOL METAL LUKA n.J B.11:7
619. 11. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava ESK BUWOL METAL LUKA n.J B.10:8
619. 11. 2016 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Puklice D5:13
619. 11. 2016 17:00SKST Třešť FTJ Sokol Batelov B12:6
619. 11. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice CTJ Sokol Batelov A12:6
619. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice BSK Bítovčice0:18wo
704. 12. 2016 17:00SK BítovčiceSportovní klub Jihlava E8:10
704. 12. 2016 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Sokol Kamenice B12:6
704. 12. 2016 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Brtnice C3:15
704. 12. 2016 17:00TJ Sokol Puklice DSKST Třešť F14:4
704. 12. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.TJ Zhoř B15:3
811. 12. 2016 17:00Sportovní klub Jihlava ETJ Zhoř B10:8
811. 12. 2016 17:00SKST Třešť FSK BUWOL METAL LUKA n.J B.3:15
811. 12. 2016 17:00TJ Sokol Brtnice CTJ Sokol Puklice D9:9
811. 12. 2016 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Sokol Batelov B15:3
811. 12. 2016 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Batelov A3:15
918. 12. 2016 17:00TJ Sokol Batelov ASportovní klub Jihlava E14:4
918. 12. 2016 17:00TJ Sokol Batelov BSK Bítovčice7:11
918. 12. 2016 17:00TJ Sokol Puklice DTJ Sokol Kamenice B14:4
921. 12. 2016 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.TJ Sokol Brtnice C6:12
918. 12. 2016 17:00TJ Zhoř BSKST Třešť F8:10
1008. 01. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava ESKST Třešť F11:7
1008. 01. 2017 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Brtnice C4:14
1008. 01. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.TJ Sokol Kamenice B11:7
1008. 01. 2017 17:00TJ Sokol Puklice DSK Bítovčice14:4
1008. 01. 2017 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Batelov A1:17
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Batelov BSportovní klub Jihlava E6:12
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Sokol Puklice D12:6
1115. 01. 2017 17:00SK BítovčiceSK BUWOL METAL LUKA n.J B.5:13
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Zhoř B6:12
1115. 01. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice CSKST Třešť F14:4
1222. 01. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava ETJ Sokol Brtnice C7:11
1222. 01. 2017 17:00SKST Třešť FTJ Sokol Kamenice B9:9
1222. 01. 2017 17:00TJ Zhoř BSK Bítovčice12:6
1222. 01. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.TJ Sokol Batelov A8:10
1222. 01. 2017 17:00TJ Sokol Puklice DTJ Sokol Batelov B15:3
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Puklice DSportovní klub Jihlava E11:7
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Batelov BSK BUWOL METAL LUKA n.J B.1:17
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Zhoř B15:3
1305. 02. 2017 17:00SK BítovčiceSKST Třešť F8:10
1305. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Sokol Brtnice C3:15
1412. 02. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava ETJ Sokol Kamenice B13:5
1412. 02. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice CSK Bítovčice18:0
1412. 02. 2017 17:00SKST Třešť FTJ Sokol Batelov A2:16
1412. 02. 2017 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Batelov B15:3
1412. 02. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.TJ Sokol Puklice D7:11
1519. 02. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Sportovní klub Jihlava E7:11
1519. 02. 2017 17:00TJ Sokol Puklice DTJ Zhoř B18:0
1519. 02. 2017 17:00TJ Sokol Batelov BSKST Třešť F4:14
1519. 02. 2017 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Sokol Brtnice C8:10
1519. 02. 2017 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Kamenice B9:9
1605. 03. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava ESK Bítovčice15:3
1605. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Sokol Batelov A0:18
1605. 03. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice CTJ Sokol Batelov B18:0
1605. 03. 2017 17:00SKST Třešť FTJ Sokol Puklice D4:14
1605. 03. 2017 17:00TJ Zhoř BSK BUWOL METAL LUKA n.J B.9:9
1712. 03. 2017 17:00TJ Zhoř BSportovní klub Jihlava E10:8
1712. 03. 2017 17:00SK BUWOL METAL LUKA n.J B.SKST Třešť F18:0
1712. 03. 2017 17:00TJ Sokol Puklice DTJ Sokol Brtnice C9:9
1712. 03. 2017 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Kamenice B3:15
1712. 03. 2017 17:00TJ Sokol Batelov ASK Bítovčice15:3
1819. 03. 2017 17:00Sportovní klub Jihlava ETJ Sokol Batelov A8:10
1819. 03. 2017 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Batelov B13:5
1819. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Sokol Puklice D0:18
1819. 03. 2017 17:00TJ Sokol Brtnice CSK BUWOL METAL LUKA n.J B.14:4
1819. 03. 2017 17:00SKST Třešť FTJ Zhoř B5:13

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline