Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Vážany nad Litavou A16:2
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Slavíkovice A15:3
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Tatran Hrušky A14:4
101. 10. 2016 16:00TTC Komořany BTJ Sokol Rousínovec A15:3
101. 10. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Němčany A13:5
108. 10. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bučovice A3:15
209. 10. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Bučovice A2:16
209. 10. 2016 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Drnovice B14:4
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Hoštice - Heroltice A4:14
204. 10. 2016 09:00TJ Tatran Hrušky ATTC Komořany B4:14
209. 10. 2016 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A1:17
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany B0:18
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Vážany nad Litavou A12:6
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hlubočany B11:7
315. 10. 2016 16:00TTC Komořany BTJ Slavíkovice A18:0
315. 10. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Tatran Hrušky A16:2
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Rousínovec A5:13
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Němčany A8:10
423. 10. 2016 09:00TJ Němčany ATJ Vážany nad Litavou A15:3
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Bučovice A7:11
423. 10. 2016 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Drnovice B13:5
423. 10. 2016 09:00TJ Slavíkovice ATJ Hoštice - Heroltice A2:16
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany BTTC Komořany B5:13
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A4:14
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Vážany nad Litavou A14:4
529. 10. 2016 16:00TTC Komořany BTJ Sokol Otnice B15:3
529. 10. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hlubočany B7:11
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Slavíkovice A11:7
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Tatran Hrušky A17:1
529. 10. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Rousínovec A13:5
606. 11. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec A5:13
606. 11. 2016 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Němčany A4:14
606. 11. 2016 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Bučovice A2:16
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Drnovice B18:0
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Hoštice - Heroltice A6:12
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATTC Komořany B3:15
712. 11. 2016 16:00TTC Komořany BTJ Vážany nad Litavou A16:2
712. 11. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A13:5
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Otnice B9:9
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Hlubočany B18:0wo
712. 11. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Slavíkovice A18:0
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Tatran Hrušky A14:4
820. 11. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Tatran Hrušky A8:10
820. 11. 2016 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Rousínovec A3:15
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Němčany A12:6
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Bučovice A4:14
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Drnovice B13:5
820. 11. 2016 09:00TTC Komořany BTJ Hoštice - Heroltice A5:13
926. 11. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Vážany nad Litavou A13:5
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTTC Komořany B2:16
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A8:10
926. 11. 2016 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Otnice B13:5
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hlubočany B7:11
926. 11. 2016 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Slavíkovice A18:0
1004. 12. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Slavíkovice A13:5
1004. 12. 2016 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hlubočany B4:14
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Rousínovec A0:18
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Němčany A7:11
1004. 12. 2016 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Bučovice A8:10
1004. 12. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Drnovice B16:2
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Vážany nad Litavou A6:12
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Hoštice - Heroltice A12:6
1110. 12. 2016 16:00TJ Němčany ATTC Komořany B3:15
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A3:15
1110. 12. 2016 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Otnice B7:11
1110. 12. 2016 16:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Hlubočany B3:15
1215. 01. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hlubočany B10:8
1215. 01. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Otnice B5:13
1215. 01. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A1:17
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec ATTC Komořany B7:11
1215. 01. 2017 09:00TJ Němčany ATJ Hoštice - Heroltice A7:11
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Drnovice B15:3
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Vážany nad Litavou A11:7
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Němčany A6:12
1321. 01. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Rousínovec A12:6
1321. 01. 2017 16:00TTC Komořany BTJ Tatran Hrušky A18:0
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Slavíkovice A17:1
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Otnice B14:4
1429. 01. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Otnice B9:9
1429. 01. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A11:7
1429. 01. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATTC Komořany B2:16
1429. 01. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Hoštice - Heroltice A0:18
1429. 01. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Drnovice B13:5
1429. 01. 2017 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Bučovice A8:10
1504. 02. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Němčany A6:12
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Rousínovec A18:0
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Tatran Hrušky A9:9
1504. 02. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Slavíkovice A18:0
1504. 02. 2017 16:00TTC Komořany BTJ Sokol Hlubočany B14:4
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Otnice B12:6
1612. 02. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A2:16
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Otnice BTTC Komořany B9:9
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Hoštice - Heroltice A9:9
1612. 02. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Drnovice B8:10
1612. 02. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Bučovice A6:12
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Němčany A3:15
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Vážany nad Litavou A12:6
1718. 02. 2017 16:00TJ Němčany ATJ Tatran Hrušky A12:6
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Slavíkovice A16:2
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hlubočany B1:17
1718. 02. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Otnice B13:5
1718. 02. 2017 16:00TTC Komořany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A15:3
1826. 02. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATTC Komořany B3:15
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Hoštice - Heroltice A7:11
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Drnovice B9:9
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Bučovice A16:2
1826. 02. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Němčany A0:18
1826. 02. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Rousínovec A5:13
1904. 03. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Vážany nad Litavou A12:6
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Slavíkovice A9:9
1904. 03. 2017 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Hlubočany B4:14
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Otnice B15:3
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A9:9
1904. 03. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATTC Komořany B8:10
2012. 03. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Hoštice - Heroltice A1:17
2012. 03. 2017 09:00TTC Komořany BTJ Sokol Drnovice B18:0
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Bučovice A7:11
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Němčany A2:16
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Rousínovec A14:4
2012. 03. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Tatran Hrušky A4:14
2118. 03. 2017 16:00TJ Slavíkovice ATJ Vážany nad Litavou A5:13
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Tatran Hrušky A14:4
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Otnice B6:12
2118. 03. 2017 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A13:5
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ATTC Komořany B13:5
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Hoštice - Heroltice A10:8
2226. 03. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Drnovice B7:11
2226. 03. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Bučovice A7:11
2226. 03. 2017 09:00TTC Komořany BTJ Němčany A8:10
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Rousínovec A9:9
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Tatran Hrušky A12:6
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Slavíkovice A16:2
Okresní soutěž 1
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Hlubočany C9:9
101. 10. 2016 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Drnovice C6:12
101. 10. 2016 16:00TJ Velešovice BSK Olšany A6:12
101. 10. 2016 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Rousínovec B12:6
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Hoštice - Heroltice B13:5
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Bučovice B12:6
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Bučovice B12:6
209. 10. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Hodějice A5:13
209. 10. 2016 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Orlovice A10:8
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec BSK Olšany A5:13
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Velešovice B10:8
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Němčany B13:5
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Němčany B11:7
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Velešovice B7:11
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Rousínovec B10:8
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ASK Olšany A9:9
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Brankovice14:4
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Hoštice - Heroltice B10:8
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Hoštice - Heroltice B11:7
423. 10. 2016 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Bučovice B12:6
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice ASK Olšany A5:13
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Orlovice A8:10
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Hlubočany C12:6
423. 10. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Velešovice B18:0wo
529. 10. 2016 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Lovčičky8:10
529. 10. 2016 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Rousínovec B9:9
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Orlovice A12:6
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Hodějice A11:7
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice BSK Olšany A4:14
529. 10. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Brankovice12:6
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Brankovice9:9
606. 11. 2016 09:00SK Olšany ATJ Hoštice - Heroltice B13:5
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bučovice B8:10
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hlubočany C8:10
606. 11. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Orlovice A7:11
606. 11. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Rousínovec B11:7
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Lovčičky12:6
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Velešovice B9:9
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Němčany B11:7
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Bučovice B5:13
712. 11. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Drnovice C11:7
712. 11. 2016 16:00TJ BrankoviceSK Olšany A5:13
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol LovčičkySK Olšany A5:13
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Brankovice9:9
820. 11. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Hlubočany C6:12
820. 11. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Bučovice B5:13
820. 11. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Hodějice A8:10
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Rousínovec B8:10
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Lovčičky10:8
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Hodějice A5:13
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Velešovice B5:13
926. 11. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Němčany B16:2
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Brankovice8:10
926. 11. 2016 16:00SK Olšany ATJ Sokol Drnovice C13:5
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Lovčičky13:5
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Hlubočany CSK Olšany A13:5
1004. 12. 2016 09:00TJ Němčany BTJ Brankovice6:12
1004. 12. 2016 09:00TJ Velešovice BTJ Hoštice - Heroltice B12:6
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Rousínovec B8:10
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Hodějice A6:12
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Lovčičky13:5
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Orlovice A9:9
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Hoštice - Heroltice B5:13
1110. 12. 2016 16:00TJ BrankoviceTJ Velešovice B5:13
1110. 12. 2016 16:00SK Olšany ATJ Němčany B13:5
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Drnovice C13:5
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Lovčičky8:10
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Němčany B9:9
1215. 01. 2017 09:00SK Olšany ATJ Velešovice B11:7
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Brankovice9:9
1215. 01. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Orlovice A9:9
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hodějice A5:13
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Lovčičky12:6
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Hoštice - Heroltice B12:6
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Brankovice13:5
1321. 01. 2017 16:00SK Olšany ATJ Sokol Rousínovec B12:6
1321. 01. 2017 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Drnovice C10:8
1321. 01. 2017 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Hlubočany C10:8
1429. 01. 2017 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Lovčičky8:10
1429. 01. 2017 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Hlubočany C8:10
1429. 01. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Drnovice C11:7
1429. 01. 2017 09:00SK Olšany ATJ Sokol Orlovice A8:10
1429. 01. 2017 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Hodějice A7:11
1429. 01. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Bučovice B6:12
1504. 02. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Lovčičky9:9
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Brankovice11:7
1504. 02. 2017 16:00SK Olšany ATJ Sokol Hodějice A12:6
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Drnovice C7:11
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Rousínovec B9:9
1504. 02. 2017 16:00TJ Velešovice BTJ Němčany B7:11
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Velešovice B9:9
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Němčany B13:5
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Hlubočany C11:7
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Drnovice C8:10
1612. 02. 2017 09:00SK Olšany ATJ Sokol Bučovice B12:6
1612. 02. 2017 09:00TJ BrankoviceTJ Hoštice - Heroltice B6:12
1718. 02. 2017 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Lovčičky9:9
1718. 02. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice BSK Olšany A8:10
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Drnovice C10:8
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Hodějice A13:5
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Němčany B8:10
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Velešovice B6:12
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Rousínovec B9:9
1826. 02. 2017 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Orlovice A8:10
1826. 02. 2017 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Hodějice A2:16
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hlubočany C12:6
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Hoštice - Heroltice B8:10
1826. 02. 2017 09:00SK Olšany ATJ Brankovice8:10
1904. 03. 2017 16:00SK Olšany ATJ Sokol Lovčičky10:8
1904. 03. 2017 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Drnovice C5:13
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Hoštice - Heroltice B14:4
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Němčany B9:9
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Velešovice B10:8
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Orlovice A5:13
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Orlovice A11:7
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Rousínovec B9:9
2012. 03. 2017 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Bučovice B10:8
2012. 03. 2017 09:00TJ Němčany BTJ Hoštice - Heroltice B12:6
2012. 03. 2017 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Hlubočany C7:11
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice CSK Olšany A6:12
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Drnovice C10:8
2118. 03. 2017 16:00SK Olšany ATJ Sokol Hlubočany C5:13
2118. 03. 2017 16:00TJ BrankoviceTJ Němčany B9:9
2118. 03. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Velešovice B3:15
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Bučovice B6:12
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Orlovice A7:11
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Hodějice A0:18
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Bučovice B8:10
2226. 03. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Rousínovec B4:14
2226. 03. 2017 09:00TJ Velešovice BTJ Brankovice11:7
2226. 03. 2017 09:00TJ Němčany BSK Olšany A8:10
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Hlubočany C6:12
Okresní soutěž 2
101. 10. 2016 16:00SK Olšany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B7:11
101. 10. 2016 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Drnovice D10:8
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Němčany C11:7
101. 10. 2016 16:00TJ Slavíkovice BTTC Komořany C7:11
125. 09. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Otnice C12:6
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Bučovice C12:6
209. 10. 2016 09:00SK Olšany BTJ Sokol Bučovice C10:8
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Rousínovec C10:8
209. 10. 2016 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Otnice C7:11
209. 10. 2016 09:00TTC Komořany CTJ Němčany C12:6
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Drnovice D5:13
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BOST Nevojice A8:10
315. 10. 2016 16:00SK Olšany BOST Nevojice A6:12
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B5:13
315. 10. 2016 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Drnovice D9:9
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Němčany C8:10
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Slavíkovice B10:8
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Bučovice C9:9
423. 10. 2016 09:00SK Olšany BTJ Sokol Rousínovec C8:10
423. 10. 2016 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Bučovice C6:12
423. 10. 2016 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Orlovice B1:17
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Drnovice D6:12
423. 10. 2016 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B6:12
423. 10. 2016 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Královopolské Vážany14:4
529. 10. 2016 16:00SK Olšany BTJ Sokol Královopolské Vážany11:7
529. 10. 2016 16:00OST Nevojice ATTC Komořany C14:4
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B6:12
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Drnovice D14:4
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Němčany C10:8
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Slavíkovice B14:4
606. 11. 2016 09:00TJ Slavíkovice BSK Olšany B7:11
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Němčany C17:1
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Drnovice D7:11
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
606. 11. 2016 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Otnice C17:1
606. 11. 2016 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Královopolské Vážany10:8
712. 11. 2016 16:00SK Olšany BTTC Komořany C5:13
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Královopolské Vážany12:6
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice BOST Nevojice A10:8
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Bučovice C11:7
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Rousínovec C6:12
712. 11. 2016 16:00TJ Slavíkovice BTJ Němčany C10:8
820. 11. 2016 09:00SK Olšany BTJ Němčany C11:7
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice DTJ Slavíkovice B12:6
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice COST Nevojice A2:16
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Orlovice B3:15
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Otnice CTTC Komořany C7:11
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Otnice CSK Olšany B11:7
926. 11. 2016 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Orlovice B9:9
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Královopolské Vážany10:8
926. 11. 2016 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Rousínovec C18:0
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Slavíkovice B13:5
926. 11. 2016 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Drnovice D9:9
1004. 12. 2016 09:00SK Olšany BTJ Sokol Drnovice D9:9
1004. 12. 2016 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B8:10
1004. 12. 2016 09:00TJ Slavíkovice BOST Nevojice A2:16
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Královopolské Vážany14:4
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice CTTC Komořany C8:10
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Orlovice B3:15
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Orlovice BSK Olšany B13:5
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Otnice C9:9
1110. 12. 2016 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Rousínovec C9:9
1110. 12. 2016 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Královopolské Vážany9:9
1110. 12. 2016 16:00TJ Němčany COST Nevojice A8:10
1110. 12. 2016 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Drnovice D12:6
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BSK Olšany B15:3
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice DOST Nevojice A3:15
1215. 01. 2017 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Královopolské Vážany8:10
1215. 01. 2017 09:00TTC Komořany CTJ Slavíkovice B15:3
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Rousínovec C9:9
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Orlovice B11:7
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice CSK Olšany B11:7
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Orlovice B7:11
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Slavíkovice B11:7
1321. 01. 2017 16:00TJ Němčany CTTC Komořany C6:12
1321. 01. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Královopolské Vážany11:7
1321. 01. 2017 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B10:8
1429. 01. 2017 09:00OST Nevojice ASK Olšany B15:3
1429. 01. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Královopolské Vážany9:9
1429. 01. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice DTTC Komořany C7:11
1429. 01. 2017 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Otnice C11:7
1429. 01. 2017 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Orlovice B8:10
1429. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Rousínovec C8:10
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec CSK Olšany B13:5
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Slavíkovice B13:5
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Němčany C13:5
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Otnice C9:9
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTTC Komořany C7:11
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyOST Nevojice A6:12
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanySK Olšany B9:9
1612. 02. 2017 09:00TTC Komořany COST Nevojice A14:4
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Otnice C15:3
1612. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Orlovice B5:13
1612. 02. 2017 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Bučovice C12:6
1612. 02. 2017 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Rousínovec C5:13
1718. 02. 2017 16:00SK Olšany BTJ Slavíkovice B10:8
1718. 02. 2017 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Rousínovec C7:11
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Bučovice C11:7
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Orlovice B5:13
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Otnice COST Nevojice A7:11
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTTC Komořany C4:14
1826. 02. 2017 09:00TTC Komořany CSK Olšany B15:3
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Otnice C7:11
1826. 02. 2017 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Orlovice B8:10
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B5:13
1826. 02. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Drnovice D9:9
1826. 02. 2017 09:00TJ Němčany CTJ Slavíkovice B12:6
1904. 03. 2017 16:00TJ Němčany CSK Olšany B12:6
1904. 03. 2017 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Drnovice D5:13
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Rousínovec C9:9
1904. 03. 2017 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Bučovice C13:5
1904. 03. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Královopolské Vážany10:8
1904. 03. 2017 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Otnice C12:6
2012. 03. 2017 09:00SK Olšany BTJ Sokol Otnice C9:9
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice BTTC Komořany C9:9
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Bučovice C6:12
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec COST Nevojice A3:15
2012. 03. 2017 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B7:11
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice DTJ Němčany C4:14
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice DSK Olšany B14:4
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Němčany C9:9
2118. 03. 2017 16:00OST Nevojice ATJ Slavíkovice B10:8
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Rousínovec C4:14
2118. 03. 2017 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Bučovice C10:8
2118. 03. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Otnice C14:4
2226. 03. 2017 09:00SK Olšany BTJ Sokol Orlovice B4:14
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Bučovice C6:12
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec CTTC Komořany C9:9
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Slavíkovice B12:6
2226. 03. 2017 09:00OST Nevojice ATJ Němčany C15:3
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice DTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B8:10
Okresní soutěž 3
101. 10. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BSPŠ Bošky Bošovice2:16
101. 10. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice COST Nevojice B8:10
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice ETJ Mouřínov17:1
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bučovice D5:13
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Hodějice B15:3
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Vážany nad Litavou B16:2
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Rousínovec D11:7
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Bučovice D12:6
209. 10. 2016 09:00OST Nevojice BTJ Mouřínov8:10
209. 10. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Hoštice - Heroltice C13:5
315. 10. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Hoštice - Heroltice C9:9
315. 10. 2016 16:00TJ MouřínovSPŠ Bošky Bošovice10:8
315. 10. 2016 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Bučovice D11:7
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Drnovice E13:5
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Hodějice B10:8
423. 10. 2016 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Rousínovec D3:15
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Hodějice B13:5
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol Bohdalice AOST Nevojice B14:4
423. 10. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bučovice D9:9
423. 10. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Mouřínov12:6
529. 10. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Mouřínov4:14
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Hoštice - Heroltice C7:11
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice ASPŠ Bošky Bošovice6:12
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice BOST Nevojice B15:3
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Drnovice E15:3
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Vážany nad Litavou B12:6
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DOST Nevojice B14:4
606. 11. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Hodějice B14:4
606. 11. 2016 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bohdalice A5:13
606. 11. 2016 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Bučovice D9:9
712. 11. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bučovice D9:9
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Mouřínov9:9
712. 11. 2016 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Hodějice B9:9
712. 11. 2016 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Rousínovec D16:2
712. 11. 2016 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Drnovice E12:6
820. 11. 2016 09:00OST Nevojice BTJ Vážany nad Litavou B9:9
820. 11. 2016 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Drnovice E13:5
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Hoštice - Heroltice C11:7
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Mouřínov7:11
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Bohdalice A8:10
926. 11. 2016 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bohdalice A1:17
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Bučovice D7:11
926. 11. 2016 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Rousínovec D10:8
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Drnovice ETJ Hoštice - Heroltice C9:9
926. 11. 2016 16:00SPŠ Bošky BošoviceOST Nevojice B12:6
1015. 01. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Vážany nad Litavou B14:4
1015. 01. 2017 09:00OST Nevojice BTJ Hoštice - Heroltice C11:7
1015. 01. 2017 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Drnovice E10:8
1015. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Rousínovec D13:5
1015. 01. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Bohdalice A6:12
1121. 01. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Hodějice B5:13
1121. 01. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bohdalice A6:12
1121. 01. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Drnovice E12:6
1121. 01. 2017 16:00TJ MouřínovOST Nevojice B9:9
1121. 01. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice CSPŠ Bošky Bošovice9:9
1229. 01. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Vážany nad Litavou B15:3
1229. 01. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Mouřínov15:3
1229. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice DOST Nevojice B11:7
1229. 01. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Bohdalice A0:18
1229. 01. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Rousínovec D11:7
1304. 02. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Vážany nad Litavou B15:3
1304. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Drnovice E11:7
1304. 02. 2017 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Bohdalice A4:14
1304. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DSPŠ Bošky Bošovice7:11
1304. 02. 2017 16:00TJ MouřínovTJ Hoštice - Heroltice C8:10
1412. 02. 2017 09:00TJ MouřínovTJ Vážany nad Litavou B11:7
1412. 02. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bučovice D6:12
1412. 02. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bohdalice A7:11
1412. 02. 2017 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Hodějice B6:12
1412. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice ETJ Sokol Rousínovec D0:18
1518. 02. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Drnovice E7:11
1518. 02. 2017 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Rousínovec D12:6
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice BSPŠ Bošky Bošovice4:14
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Hoštice - Heroltice C13:5
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Mouřínov12:6
1626. 02. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Vážany nad Litavou B16:2
1626. 02. 2017 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Bohdalice A8:10
1626. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Hoštice - Heroltice C9:9
1626. 02. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec DSPŠ Bošky Bošovice10:8
1626. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice EOST Nevojice B0:18
1704. 03. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BOST Nevojice B3:15
1704. 03. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice ESPŠ Bošky Bošovice4:14
1704. 03. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Rousínovec D14:4
1704. 03. 2017 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Hodějice B7:11
1704. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Bučovice D7:11
1812. 03. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Vážany nad Litavou B16:2
1812. 03. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Hodějice B7:11
1812. 03. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Mouřínov12:6
1812. 03. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Drnovice E18:0
1812. 03. 2017 09:00OST Nevojice BSPŠ Bošky Bošovice4:14
Okresní soutěž 4
101. 10. 2016 16:00TJ Němčany DTJ Tatran Hrušky B17:1
116. 10. 2016 16:00SK Újezd u BrnaDDM Slavkov u Brna14:4
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Sokol Bučovice E5:13
101. 10. 2016 16:00LetoniceTJ Heršpice17:1
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol Bohdalice BLetonice2:16
216. 10. 2016 09:00SK Újezd u BrnaTJ Sokol Bučovice E15:3
209. 10. 2016 09:00TJ Tatran Hrušky BDDM Slavkov u Brna8:10
209. 10. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Němčany D7:11
315. 10. 2016 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Luleč10:8
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Tatran Hrušky B13:5
315. 10. 2016 16:00LetoniceSK Újezd u Brna6:12
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Heršpice6:12
423. 10. 2016 09:00SK Újezd u BrnaTJ Heršpice18:0
423. 10. 2016 09:00LetoniceTJ Tatran Hrušky B11:7
423. 10. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Bučovice E13:5
423. 10. 2016 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Němčany D6:12
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Němčany D7:11
529. 10. 2016 16:00LetoniceTJ Sokol Luleč11:7
529. 10. 2016 16:00TJ Tatran Hrušky BTJ Heršpice9:9
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice BSK Újezd u Brna2:16
606. 11. 2016 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Bohdalice B8:10
606. 11. 2016 09:00TJ Sokol LulečTJ Heršpice16:2
606. 11. 2016 09:00TJ Němčany DLetonice9:9
606. 11. 2016 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bučovice E7:11
712. 11. 2016 16:00LetoniceDDM Slavkov u Brna17:1
712. 11. 2016 16:00TJ HeršpiceTJ Němčany D0:18
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Sokol Luleč2:16
712. 11. 2016 16:00TJ Tatran Hrušky BSK Újezd u Brna4:14
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol LulečSK Újezd u Brna11:7
820. 11. 2016 09:00TJ Němčany DTJ Sokol Bohdalice B16:2
820. 11. 2016 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Heršpice16:2
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bučovice ELetonice3:15
926. 11. 2016 16:00TJ HeršpiceTJ Sokol Bučovice E1:17
926. 11. 2016 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bohdalice B14:4
926. 11. 2016 16:00SK Újezd u BrnaTJ Němčany D13:5
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol LulečTJ Tatran Hrušky B15:3
1015. 01. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Němčany D3:15
1015. 01. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaSK Újezd u Brna5:13
1015. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Bohdalice B12:6
1015. 01. 2017 09:00TJ HeršpiceLetonice0:18
1121. 01. 2017 16:00LetoniceTJ Sokol Bohdalice B17:1
1121. 01. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ESK Újezd u Brna8:10
1121. 01. 2017 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Tatran Hrušky B18:0
1121. 01. 2017 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Luleč8:10
1229. 01. 2017 09:00TJ Sokol LulečDDM Slavkov u Brna12:6
1229. 01. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Bučovice E6:12
1229. 01. 2017 09:00SK Újezd u BrnaLetonice14:4
1229. 01. 2017 09:00TJ HeršpiceTJ Sokol Bohdalice B11:7
1304. 02. 2017 16:00TJ HeršpiceSK Újezd u Brna0:18
1304. 02. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky BLetonice4:14
1304. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Luleč16:2
1304. 02. 2017 16:00TJ Němčany DDDM Slavkov u Brna13:5
1412. 02. 2017 09:00TJ Němčany DTJ Sokol Bučovice E8:10
1412. 02. 2017 09:00TJ Sokol LulečLetonice10:8
1412. 02. 2017 09:00TJ HeršpiceTJ Tatran Hrušky B10:8
1412. 02. 2017 09:00SK Újezd u BrnaTJ Sokol Bohdalice B17:1
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Tatran Hrušky B6:12
1518. 02. 2017 16:00TJ HeršpiceTJ Sokol Luleč6:12
1518. 02. 2017 16:00LetoniceTJ Němčany D10:8
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice EDDM Slavkov u Brna13:5
1626. 02. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaLetonice5:13
1626. 02. 2017 09:00TJ Němčany DTJ Heršpice16:2
1626. 02. 2017 09:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Bohdalice B13:5
1626. 02. 2017 09:00SK Újezd u BrnaTJ Tatran Hrušky B14:4
1704. 03. 2017 16:00SK Újezd u BrnaTJ Sokol Luleč11:7
1704. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Němčany D3:15
1704. 03. 2017 16:00TJ HeršpiceDDM Slavkov u Brna0:18
1704. 03. 2017 16:00LetoniceTJ Sokol Bučovice E11:7
1812. 03. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Heršpice17:1
1812. 03. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice BDDM Slavkov u Brna3:15
1812. 03. 2017 09:00TJ Němčany DSK Újezd u Brna2:16
1812. 03. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Luleč8:10
Žákovská liga A
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Bučovice4:6
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Velešovice10:0
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bučovice6:4
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Velešovice9:1
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Velešovice10:0
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol OtniceMaják Vyškov10:0
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol OtniceTJ Sokol Drnovice B9:1
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol OtniceTJ Tatran Hrušky9:1
114. 01. 2017 08:00Maják VyškovTJ Sokol Drnovice B4:5
114. 01. 2017 08:00Maják VyškovTJ Tatran Hrušky2:7
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Drnovice A1:9
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Otnice8:2
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceMaják Vyškov10:0
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice7:3
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice AMaják Vyškov10:0
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice BTJ Tatran Hrušky3:7
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Drnovice B10:0
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Tatran Hrušky9:1
219. 02. 2017 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Drnovice B10:0
219. 02. 2017 08:00TJ VelešoviceTJ Tatran Hrušky3:7
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Tatran Hrušky9:1
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Drnovice B10:0
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Drnovice B10:0
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice ATJ Tatran Hrušky10:0
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Otnice3:7
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol BučoviceMaják Vyškov9:1
319. 03. 2017 08:00TJ VelešoviceTJ Sokol Otnice0:10
319. 03. 2017 08:00TJ VelešoviceMaják Vyškov5:5
Žákovská liga B
114. 01. 2017 08:00TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Račice B7:3
114. 01. 2017 08:00TJ Vážany nad LitavouTTC Komořany8:2
114. 01. 2017 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Račice B3:7
114. 01. 2017 08:00TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Hlubočany10:0wo
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol Račice BTJ Sokol Hlubočany10:0wo
114. 01. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bohdalice10:0
114. 01. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Drnovice C6:4
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol Račice ATJ Sokol Bohdalice10:0
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol Račice ATJ Sokol Drnovice C4:6
114. 01. 2017 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Drnovice C3:7
219. 02. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Račice A7:3
219. 02. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Vážany nad Litavou6:4
219. 02. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Račice B8:2
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Račice ATJ Vážany nad Litavou0:10
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Račice ATJ Sokol Račice B1:9
219. 02. 2017 08:00TTC KomořanyTJ Sokol Hlubočany10:0wo
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hlubočany10:0wo
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol BohdaliceTTC Komořany10:0
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice CTTC Komořany10:0
219. 02. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Hlubočany10:0wo
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Vážany nad Litavou0:10
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Račice B2:8
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice CTJ Vážany nad Litavou0:10
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Račice B0:10
319. 03. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Hlubočany10:0wo
319. 03. 2017 08:00SPŠ Bošky BošoviceTTC Komořany7:3
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol Račice ATTC Komořany7:3
319. 03. 2017 08:00TJ Sokol Račice ATJ Sokol Hlubočany10:0wo

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy