Výsledky
Extraliga mužů
910. 11. 2017 18:00TJ Ostrava KST ASKST Borová-Liberec4:2 R: Svobodová Vlasta
A: Jašek Milan
910. 11. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SK Kotlářka EN Praha3:4 R: Manda Zdeněk
A: Petr Radim
910. 11. 2017 18:00
Kolín
TTC ELIZZA Praha EUROMASTERKT Praha4:3 R: Vítek Josef
A: Jirásek Zdeněk
910. 11. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20160:4 R: Fausek Jiří
A: Kotlorz Lukáš
1024. 11. 2017 18:00
Borová
SKST Borová-LiberecTTC Ostrava 2016  R: Jirsa Pavel
A: Kafka Pavel
1024. 11. 2017 18:40TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSF SKK EL Niňo Praha  R: Šlechta Roman
A: Tomanec Jan
1024. 11. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ Hradec Králové  R: Kotlorz Lukáš
A: Vondrová Iva
1024. 11. 2017 18:00TJ Ostrava KST ASKST Charvát Baník Havířov  R: Olbricht Jiří
A: Petr Radim
1101. 12. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST Borová-Liberec  R: Jalůvka Lumír
A: Jalůvka Jaroslav
1101. 12. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST A  R: Bouček Stanislav
A: Sedláček Petr
1101. 12. 2017 17:30TTC ELIZZA Praha EUROMASTERSF SK Kotlářka EN Praha  R: Votípka Emanuel
A: Vondrová Iva
1101. 12. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaKT Praha  R: Haralík Stanislav
A: Hrdý Jiří
1101. 12. 2017 18:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz  R: Olbricht Jiří
A: Lesník Vladimír
1. liga mužů
809. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B2:10 V: Vondrová Iva
811. 11. 2017 15:00AC Sparta PrahaSKST Warmnis Liberec B0:10wo V: Slavata Josef
811. 11. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:3 V: Petr Radim
811. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B7:10 V: Jalůvka Jaroslav
811. 11. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Karasová Lenka
811. 11. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Juřík Miroslav
810. 11. 2017 18:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA8:10 V: Lesník Vladimír
912. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Vondrová Iva
912. 11. 2017 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B0:10wo V: Slavata Josef
912. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B9:9 V: Petr Radim
912. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:7 V: Jalůvka Jaroslav
912. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Moravská Slavia Brno10:5 V: Karasová Lenka
912. 11. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s8:10 V: Juřík Miroslav
911. 11. 2017 15:30TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B5:10 V: Lesník Vladimír
1025. 11. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSF SKK EL Niňo Praha C  V: Schejbal Josef
N: Příhoda Tomáš
1025. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia BrnoAC Sparta Praha  V: Rampula Miroslav
N: Ostrý Jan
1025. 11. 2017 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Mart Hodonín - Stavoimpex  V: Šlechta Roman
N: Bouček Stanislav
1025. 11. 2017 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče  V: Tomanec Jan
N: Malík Tomáš
1026. 11. 2017 10:00TTC Elizza Praha BSKST Baník Havířov B  V: Blažek Jan
N: Slobodzianová Petra
1026. 11. 2017 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B  V: Vrabec Jakub
N: Varcl Jan
1024. 11. 2017 18:00SKST Warmnis Liberec BTTC Siko Orlová  V: Vrabec Jakub
N: Varcl Jan
1126. 11. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sAC Sparta Praha  V: Schejbal Josef
N: Sedláček Petr
1126. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha C  V: Ostrý Jan
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Agrotec Hustopeče  V: Šlechta Roman
N: Bouček Stanislav
1126. 11. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex  V: Tomanec Jan
N: Malík Tomáš
1117. 11. 2017 12:30TTC Elizza Praha BTJ Ostrava KST B10:7 V: Blažek Jan
1125. 11. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B  V: Vrabec Jakub
N: Varcl Jan
1125. 11. 2017 15:00TTC Elizza Praha BTTC Siko Orlová  V: Blažek Jan
N: Slobodzianová Petra
1208. 12. 2017 18:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B  V: Jalůvka Lumír
N: Jašek Milan
1209. 12. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Mart Hodonín - Stavoimpex  V: Halasová Anna
N: Juřík Miroslav
1209. 12. 2017 15:00
v herně KST SK US St. Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Moravská Slavia Brno  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
1202. 12. 2017 11:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Sedláček Petr
N: Bouček Stanislav
1209. 12. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha B  V: Varcl Jan
N: Zahradník Petr
1209. 12. 2017 15:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha C  V: Hrdý Jiří
N: Havazík Ondřej
1209. 12. 2017 15:30TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B  V: Lesník Vladimír
N: Svobodová Vlasta
1210. 12. 2017 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová  V: Olbricht Jiří
N: Svobodová Vlasta
2. liga mužů skupina A
811. 11. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanySKST Cheb6:10 V: Homolka Rudolf
811. 11. 2017 15:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor Eissmann3:10 V: Tenglová Jaroslava
811. 11. 2017 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Michle Praha10:4 V: Nedbal Václav
811. 11. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemST EUROMASTER Kolín1:10 V: Dvořák Karel
811. 11. 2017 14:30SKST Liberec CTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Žid Jaromír
811. 11. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha D10:1 V: Drahotský Tomáš
912. 11. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Homolka Rudolf
912. 11. 2017 10:00SK Pedagog ČBSKST Cheb9:9 V: Tenglová Jaroslava
912. 11. 2017 10:00TTC LitoměřiceST EUROMASTER Kolín9:9 V: Nedbal Václav
912. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha10:1 V: Dvořák Karel
912. 11. 2017 10:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Žid Jaromír
912. 11. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Lokomotiva Vršovice10:4 V: Drahotský Tomáš
1025. 11. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Tatran Sedlčany  V: Haralík Stanislav
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSK Pedagog ČB  V: Vondrová Iva
N: Votípka Emanuel
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec C  V: Fuček Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTatran KRPA Hostinné  V: Nutilová Vendula
N: Krejčí František
1025. 11. 2017 15:00SKST ChebTTC Litoměřice  V: Průcha Petr
N: Volf Oldřich
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Bělá pod Bezdězem  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
1126. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSK Pedagog ČB  V: Haralík Stanislav
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Tatran Sedlčany  V: Vondrová Iva
N: Votípka Emanuel
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTatran KRPA Hostinné  V: Fuček Miloslav
N: Slavata Josef
1126. 11. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Liberec C  V: Nutilová Vendula
N: Krejčí František
1125. 11. 2017 10:00SKST ChebTTC Bělá pod Bezdězem  V: Průcha Petr
N: Volf Oldřich
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Litoměřice  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
2. liga mužů skupina B
811. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín10:1 V: Laicmanová Věra
811. 11. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Nový Jičín6:10 V: Makovický Michal
811. 11. 2017 17:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:1 V: Svobodová Vlasta
811. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST CKST Jeseník10:5 V: Manda Zdeněk
811. 11. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTTC Siko Orlová B10:3 V: Ševčík Petr
811. 11. 2017 16:00KST BlanskoASK Tatra Kopřivnice8:10 V: Harna Tomáš
912. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Nový Jičín9:9 V: Laicmanová Věra
912. 11. 2017 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Zlín10:5 V: Makovický Michal
912. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov CKST Jeseník10:5 V: Svobodová Vlasta
912. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Manda Zdeněk
912. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Ševčík Petr
912. 11. 2017 10:00KST BlanskoTTC Siko Orlová B3:10 V: Harna Tomáš
1025. 11. 2017 14:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno B  V: Valenta Miloslav
N: Petr Radim
1025. 11. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov  V: Merenda Ladislav
N: Petr Radim
1025. 11. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B  V: Bouček Stanislav
N: Šlechta Roman
1025. 11. 2017 14:00KST JeseníkKST Blansko  V: Senohrábek Zdeněk
N: Rak Tomáš
1025. 11. 2017 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov C  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
1024. 11. 2017 19:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST C  V: Kopecký Stanislav
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov  V: Valenta Miloslav
N: Petr Radim
1126. 11. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Moravská Slavia Brno B  V: Merenda Ladislav
N: Petr Radim
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Blansko  V: Bouček Stanislav
N: Šlechta Roman
1126. 11. 2017 10:00KST JeseníkSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B  V: Senohrábek Zdeněk
N: Rak Tomáš
1126. 11. 2017 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
1126. 11. 2017 10:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
3. liga mužů skupina A
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTTC Libín Prachatice z.s.10:5 V: Mračková Veronika
811. 11. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol České Budějovice10:3 V: Němec Marek
811. 11. 2017 15:00TJ Union PlzeňČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1 V: Panský Miroslav
811. 11. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Vodňany10:3 V: Baštář Ondřej
811. 11. 2017 14:00KST RakovníkTJ Slavoj Praha10:0 V: Mikeš Milan
811. 11. 2017 15:00TJ ŠanovSF SKK EL Niňo Praha E10:1 V: Svoboda Miloš
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol České Budějovice10:2 V: Mračková Veronika
912. 11. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Libín Prachatice z.s.5:10 V: Němec Marek
912. 11. 2017 10:00TJ Union PlzeňTJ Sokol Vodňany10:8 V: Panský Miroslav
912. 11. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:8 V: Baštář Ondřej
912. 11. 2017 10:00KST RakovníkSF SKK EL Niňo Praha E10:4 V: Mikeš Milan
912. 11. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Slavoj Praha10:1 V: Svoboda Miloš
1025. 11. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Studená  V: Hanek Stanislav
N: Linert Martin
1025. 11. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ESKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V: Hrdý Jiří
N: Votípka Emanuel
1025. 11. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Šanov  V: Jungvirt Josef
N: Vaněčková Eliška
1025. 11. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Union Plzeň  V: Buchlovský Petr
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceSK Jiskra Domažlice  V: Řežáb Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V: Hanek Stanislav
N: Linert Martin
1126. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Studená  V: Hrdý Jiří
N: Votípka Emanuel
1126. 11. 2017 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Šanov  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol VodňanyKST Rakovník  V: Jungvirt Josef
N: Vaněčková Eliška
1126. 11. 2017 10:00TTC Libín Prachatice z.s.SK Jiskra Domažlice  V: Buchlovský Petr
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Union Plzeň  V: Řežáb Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
3. liga mužů skupina B
811. 11. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9 V: Fuček Miloslav
811. 11. 2017 16:00TJ Sokol RoztokySKST Liberec E9:9 V: Kulich Vladimír
809. 11. 2017 18:00SK ŠtětíTTC Ústí nad Labem A6:10 V: Kozel Bohumil
811. 11. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem BTTC Litoměřice B7:10 V: Vašinová Karina
811. 11. 2017 15:00SKST Baník MostTJ Střížkov9:9 V: Houdková Helena
811. 11. 2017 16:00TJ LomniceTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Haluška Pavel
912. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha FSKST Liberec E7:10 V: Fuček Miloslav
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Mnichovo Hradiště5:10 V: Kulich Vladimír
912. 11. 2017 10:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B4:10 V: Kozel Bohumil
929. 08. 2017 18:30TTC Ústí nad Labem BTTC Ústí nad Labem A8:10 V: Novák Jiří
912. 11. 2017 10:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:2 V: Houdková Helena
912. 11. 2017 10:00TJ LomniceTJ Střížkov1:10 V: Haluška Pavel
1025. 11. 2017 17:00TJ StřížkovSF SKK EL Niňo Praha F  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1025. 11. 2017 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Roztoky  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1024. 11. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem ASKST Baník Most  V: Houdková Helena
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 15:00TTC Litoměřice BTJ Lomnice  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Štětí  V: Grill Josef
N: Varcl Jan
1025. 11. 2017 15:00SKST Liberec ETTC Ústí nad Labem B  V: Louda Václav
N: Veselka Jiří
1126. 11. 2017 10:00TJ StřížkovTJ Sokol Roztoky  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1126. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha F  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1125. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad Labem ATJ Lomnice  V: Houdková Helena
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Ústí nad Labem B  V: Grill Josef
N: Varcl Jan
1126. 11. 2017 10:00SKST Liberec ESK Štětí  V: Louda Václav
N: Veselka Jiří
3. liga mužů skupina C
729. 10. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Jiskra Holice10:7 V: Varcl Jan ml.
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol Stará PakaTJ Tesla Pardubice1:10 V: Oravec Jakub
729. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Slovan Broumov10:8 V: Sudek Petr
729. 10. 2017 10:00Loko Depo LiberecDTJ Hradec Králové C10:8 V: Louda Václav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimAC Sparta Praha B3:10 V: Foltýn Michal
729. 10. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Elizza Praha C10:5 V: Nutilová Vendula
811. 11. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceTTC Elizza Praha C6:10 V: Švec Jaroslav
811. 11. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceAC Sparta Praha B4:10 V: Švec Jan
811. 11. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Chrudim10:8 V: Šlechta Roman
811. 11. 2017 15:00TJ Slovan BroumovST EUROMASTER Kolín B4:10 V: Gombarčík Karel
811. 11. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:6 V: Vrabec Jakub
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaLoko Depo Liberec10:8 V: Oravec Jakub
912. 11. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceAC Sparta Praha B6:10 V: Švec Jaroslav
912. 11. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceTTC Elizza Praha C8:10 V: Švec Jan
912. 11. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Šlechta Roman
912. 11. 2017 10:00TJ Slovan BroumovTJ Sokol Chrudim6:10 V: Gombarčík Karel
910. 11. 2017 18:30SKST Liberec DLoko Depo Liberec10:7 V: Vrabec Jakub
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:1 V: Oravec Jakub
1025. 11. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Tesla Pardubice  V: Sudek Petr
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Jiskra Holice  V: Martenek Tomáš
N: Žid Jaromír
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimSKST Liberec D  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1025. 11. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Stará Paka  V: Krejčí František
N: Nutilová Vendula
1025. 11. 2017 15:00TTC Elizza Praha CDTJ Hradec Králové C  V: Fausek Jiří
N: Kotlorz Lukáš
1025. 11. 2017 16:30AC Sparta Praha BTJ Slovan Broumov  V: Havazík Ondřej
N: Gaydoš Karel
1126. 11. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Jiskra Holice  V: Sudek Petr
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Tesla Pardubice  V: Zahradník Petr
N: Žid Jaromír
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Stará Paka  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1126. 11. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BSKST Liberec D  V: Krejčí František
N: Nutilová Vendula
1126. 11. 2017 10:00TTC Elizza Praha CTJ Slovan Broumov  V: Fausek Jiří
N: Kotlorz Lukáš
1126. 11. 2017 10:00AC Sparta Praha BDTJ Hradec Králové C  V: Havazík Ondřej
N: Gaydoš Karel
3. liga mužů skupina D
727. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Brno I10:0 V: Mikulecký František
729. 10. 2017 10:00TJ MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C10:8 V: Valoušek Jindřich
729. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Litomyšl10:4 V: Veselská Zdeňka
729. 10. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Ústí nad Orlicí10:7 V: Jonášová Tereza
719. 11. 2017 10:00
herna TJ Holásky
TJ HoláskyTJ Chropyně10:0 V: Janda Roman
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Jemnice10:5 V: Uher Antonín
811. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Jemnice10:2 V: Vaculík Ladislav
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITJ Holásky10:8 V: Rampula Miroslav
811. 11. 2017 17:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Chropyně10:8 V: Neťuka Pavel
811. 11. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Lanžhot8:10 V: Jirsa Pavel
811. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Žďár nad Sázavou10:2 V: Jamný Pavel
811. 11. 2017 14:00TJ MikulčiceHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Valoušek Jindřich
912. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky7:10 V: Vaculík Ladislav
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Brno ITJ Sokol Jemnice10:6 V: Rampula Miroslav
912. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Lanžhot3:10 V: Neťuka Pavel
912. 11. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Chropyně9:9 V: Jirsa Pavel
910. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Jamný Pavel
912. 11. 2017 10:00TJ MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:8 V: Valoušek Jindřich
1025. 11. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Moravská Slavia Brno C  V: Veselská Zdeňka
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Brno I  V: Kafka Pavel
N: Jonášová Tereza
1025. 11. 2017 14:00TJ ChropyněSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C  V: Topič Petr
N: Král Stanislav
1025. 11. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Mikulčice  V: Uher Antonín
N: Brozák Radomír
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol JemniceTTC Ústí nad Orlicí  V: Zábojová Anna
N: Mračková Veronika
1025. 11. 2017 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
TJ HoláskyTJ Jiskra Litomyšl  V: Harna Tomáš
N: Janda Roman
1126. 11. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Brno I  V: Veselská Zdeňka
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C  V: Kafka Pavel
N: Jonášová Tereza
1126. 11. 2017 10:00TJ ChropyněTJ Mikulčice  V: Topič Petr
N: Král Stanislav
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol LanžhotSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C  V: Uher Antonín
N: Brozák Radomír
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol JemniceTJ Jiskra Litomyšl  V: Zábojová Anna
N: Mračková Veronika
1126. 11. 2017 10:00TJ HoláskyTTC Ústí nad Orlicí  V: Harna Tomáš
N: Janda Roman
1209. 12. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Ústí nad Orlicí  V: Schejbal Josef
N: Jirsa Pavel
1201. 12. 2017 18:00TJ MikulčiceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C  V: Valoušek Jindřich
N: Juřík Miroslav
1209. 12. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Žďár nad Sázavou  V: Jonášová Tereza
N: Kafka Pavel
1209. 12. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Chropyně  V: Uher Antonín
N: Brozák Radomír
1209. 12. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Jemnice  V: Rampula Miroslav
N: Harna Tomáš
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITTC Moravská Slavia Brno C  V: Klecker Roman
N: zajišťuje domácí klub
3. liga mužů skupina E
811. 11. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Slezan Opava3:10 V: Holíková Vendula
811. 11. 2017 15:00SK PřerovTTC Bolatice8:10 V: Kovář Karel
811. 11. 2017 14:00TJ HolešovTJ Ostrava KST D7:10 V: Horák Mojmír
811. 11. 2017 14:00KST VsetínTTC Poruba Ostrava6:10 V: Zelený Miloslav
809. 11. 2017 18:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí10:7 V: Koušová Dagmar
811. 11. 2017 14:00KST Zlín BTTC FRÝDLANT0:10 V: Pelnář Václav
912. 11. 2017 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC Bolatice5:10 V: Holíková Vendula
912. 11. 2017 10:00SK PřerovKST Slezan Opava0:10 V: Beneš Jan
909. 11. 2017 18:00TJ HolešovTTC Poruba Ostrava5:10 V: Horák Mojmír
910. 11. 2017 18:30KST VsetínTJ Ostrava KST D10:8 V: Hnátek Martin
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC FRÝDLANT10:8 V: Koušová Dagmar
912. 11. 2017 10:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí10:8 V: Pelnář Václav
1025. 11. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíT. J. Sokol Olomouc Neředín  V: Hladil Marek
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANTSK Přerov  V: Jalůvka Lumír
N: Manda Zdeněk
1025. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy  V: Svobodová Vlasta
N: Jašek Milan
1025. 11. 2017 14:00TTC Poruba OstravaKST Zlín B  V: Lesník Vladimír
N: Jašek Milan
1025. 11. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ Holešov  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 15:00TTC BolaticeKST Vsetín  V: Schimetzek Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Přerov  V: Hladil Marek
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TTC FRÝDLANTT. J. Sokol Olomouc Neředín  V: Jalůvka Lumír
N: Manda Zdeněk
1126. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST DKST Zlín B  V: Svobodová Vlasta
N: Jašek Milan
1126. 11. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Šarovy  V: Lesník Vladimír
N: Jašek Milan
1126. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaKST Vsetín  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1126. 11. 2017 10:00TTC BolaticeTJ Holešov  V: Schimetzek Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
Extraliga žen
429. 09. 2017 18:00KST HlukTJ Sokol Kyjov - Eurolamp2:6 V: Koušová Dagmar
418. 11. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Klecker Roman
401. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Baník Havířov1:6 V: Menger Jaroslav
429. 09. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA6:1 V: Karasová Lenka
924. 11. 2017 18:00SK DobréSKST Baník Havířov  V: Sedláček Petr
N: Bouček Stanislav
926. 11. 2017 08:30SVS Hradec KrálovéCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA  V: Bouček Stanislav
N: zajišťuje domácí klub
921. 10. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol Nusle Praha6:2 V: Makovický Michal
924. 11. 2017 18:00KST HlukMSK Gumotex Břeclav  V: Koušová Dagmar
N: zajišťuje domácí klub
920. 11. 2017 10:00
v herně SKST Hodonín
SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Sokol Kyjov - Eurolamp  V: Mikulecký František
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 12:00SVS Hradec KrálovéSKST Baník Havířov  V: Šlechta Roman
N: zajišťuje domácí klub
1018. 11. 2017 14:00SK DobréCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA4:6 V: Tomanec Jan
1018. 11. 2017 13:00KST HlukTJ Sokol Nusle Praha6:3 V: Koušová Dagmar
1025. 11. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovMSK Gumotex Břeclav  V: Halasová Anna
N: Klecker Roman
1102. 12. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Baník Havířov  V: Klecker Roman
N: Halasová Anna
1102. 12. 2017 15:00KST HlukCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA  V: Koušová Dagmar
N: zajišťuje domácí klub
1109. 12. 2017 13:30SK DobréTJ Sokol Kyjov - Eurolamp  V: Šlapák Miloš
N: Bouček Stanislav
1117. 11. 2017 11:00SVS Hradec KrálovéSKST Mart Hodonín - Stavoimpex0:6 V: Sedláček Petr
1102. 12. 2017 15:00MSK Gumotex BřeclavTJ Sokol Nusle Praha  V: Šural Václav
N: Mikulecký František
1217. 11. 2017 17:00KST HlukSKST Baník Havířov1:6 V: Koušová Dagmar
1201. 12. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA  V: Klecker Roman
N: Halasová Anna
1217. 11. 2017 11:00SVS Hradec KrálovéTJ Sokol Kyjov - Eurolamp5:5 V: Šlechta Roman
1217. 11. 2017 15:00SK DobréSKST Mart Hodonín - Stavoimpex0:6 V: Sedloň Josef
1. liga žen skupina A
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySKST Vlašim A0:10 V: Sázel Karel
811. 11. 2017 09:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim B6:4 V: Hanek Stanislav
811. 11. 2017 10:00SKST DěčínSVS Hradec Králové B4:6 V: Dyškant Zdeněk
811. 11. 2017 09:30SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Nusle Praha B4:6 V: Fuček Miloslav
811. 11. 2017 09:00SKST Vlašim CSlovan KST Bohnice6:4 V: Pavelek Ladislav
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySKST Vlašim B0:10 V: Sázel Karel
911. 11. 2017 14:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim A0:10 V: Hanek Stanislav
911. 11. 2017 13:30SF SKK EL Niňo PrahaSlovan KST Bohnice7:3 V: Fuček Miloslav
911. 11. 2017 14:00SKST Vlašim CTJ Sokol Nusle Praha B8:2 V: Pavelek Ladislav
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky  V: Menger Jaroslav
N: Drahota Jiří
1025. 11. 2017 10:00Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha  V: Slavata Josef
N: Drahota Jiří
1025. 11. 2017 09:30SVS Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha  V: Sedloň Josef
N: Bouček Stanislav
1025. 11. 2017 10:00SKST Vlašim ASKST Děčín  V: Pavelek Ladislav
N: Pěnkava Luboš
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha  V: Menger Jaroslav
N: Drahota Jiří
1125. 11. 2017 15:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky  V: Slavata Josef
N: Drahota Jiří
1125. 11. 2017 16:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim C  V: Sedloň Josef
N: Bouček Stanislav
1125. 11. 2017 14:00SKST Vlašim BSKST Děčín  V: Pavelek Ladislav
N: Pěnkava Luboš
1. liga žen skupina B
811. 11. 2017 10:00
Petřivalského 1, 750 02 Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B0:10 V: Beneš Jan
811. 11. 2017 10:00SK Dobré BSKST Baník Havířov B3:7 V: Rozínková Monika
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol LíšeňMK Řeznovice B7:3 V: Janda Roman
811. 11. 2017 09:30KST GMC BlanskoTTC Moravská Slavia Brno8:2 V: Harna Tomáš
911. 11. 2017 14:00
Petřivalského 1, 750 02 Přerov
Klub stolního tenisu OlomoucSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C2:8 V: Beneš Jan
911. 11. 2017 14:30SK Dobré BCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B5:5 V: Rozínková Monika
911. 11. 2017 13:30TJ Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno8:2 V: Janda Roman
903. 11. 2017 18:30KST GMC BlanskoMK Řeznovice B7:3 V: Harna Tomáš
1025. 11. 2017 15:00MK Řeznovice BKlub stolního tenisu Olomouc  V: Halasová Anna
N: Klecker Roman
1025. 11. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BTJ Sokol Líšeň  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
1025. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov BKST GMC Blansko  V: Jalůvka Jaroslav
N: Petr Radim
1025. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CSK Dobré B  V: Juřík Adam
N: Jamný Pavel
1125. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKlub stolního tenisu Olomouc  V: Rampula Miroslav
N: Ostrý Jan
1125. 11. 2017 14:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BKST GMC Blansko  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
1125. 11. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Líšeň  V: Jalůvka Jaroslav
N: Petr Radim
1125. 11. 2017 13:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BSK Dobré B  V: Juřík Adam
N: Jamný Pavel
2. liga žen skupina A
811. 11. 2017 11:00TJ ABC BranikTJ Hrádek5:5 V: Císař Miroslav
811. 11. 2017 10:00TJ Union PlzeňKlub stolního tenisu Klatovy z.s.2:8 V: Panský Miroslav
811. 11. 2017 09:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. A5:5 V: Menger Jaroslav
811. 11. 2017 09:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V. B9:1 V: Fausek Jiří
911. 11. 2017 16:30TJ Slavoj Praha BTJ Hrádek5:5 V: Hanek Stanislav
911. 11. 2017 15:00T. J. Sokol Králův Dvůr QueensKlub stolního tenisu Klatovy z.s.3:7 V: Bednář Jiří
911. 11. 2017 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. B10:0 V: Menger Jaroslav
911. 11. 2017 13:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V. A4:6 V: Fausek Jiří
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ ABC Branik  V: Kůs Michal
N: Vlček Jaroslav
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Praha B  V: Kůs Michal
N: Vlček Jaroslav
1025. 11. 2017 10:00Klub stolního tenisu Klatovy z.s.SF SKK EL Niňo Praha B  V: Hnojský Jiří
N: Hnojská Helena
1025. 11. 2017 10:00TJ HrádekTJ Union Plzeň  V: Matoušová Jana
N: Oplová Renáta
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Slavoj Praha B  V: Kůs Michal
N: Vlček Jaroslav
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ ABC Branik  V: Kůs Michal
N: Vlček Jaroslav
1125. 11. 2017 14:00Klub stolního tenisu Klatovy z.s.TTC Elizza Praha  V: Hnojský Jiří
N: Hnojská Helena
1125. 11. 2017 15:00TJ HrádekT. J. Sokol Králův Dvůr Queens  V: Matoušová Jana
N: Oplová Renáta
2. liga žen skupina B
811. 11. 2017 10:00TJ Montas Hradec KrálovéTJ Lokomotiva Trutnov4:6 V: Bouček Stanislav
811. 11. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem4:6 V: Traspe Lukáš
811. 11. 2017 09:30SKST LiberecTJ AVIA Čakovice1:9 V: Vrabec Jakub
811. 11. 2017 09:30TJ Sokol TurnovSlovan KST Bohnice B6:4 V: Varcl Jan
911. 11. 2017 15:00TTC Brandýs nad LabemTJ Lokomotiva Trutnov6:4 V: Nekola Tomáš
911. 11. 2017 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice3:7 V: Traspe Lukáš
911. 11. 2017 14:30SKST LiberecSlovan KST Bohnice B6:4 V: Vrabec Jakub
911. 11. 2017 14:30TJ Sokol TurnovTJ AVIA Čakovice5:5 V: Varcl Jan
1025. 11. 2017 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Montas Hradec Králové  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1025. 11. 2017 10:00Slovan KST Bohnice BTTC Brandýs nad Labem  V: Slavata Josef
N: Drahota Jiří
1025. 11. 2017 10:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemSKST Liberec  V: Novák Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1025. 11. 2017 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Turnov  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
1025. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva TrutnovKST Jirkov TECHNOLINE  V: Fišera Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1125. 11. 2017 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Brandýs nad Labem  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1125. 11. 2017 15:00Slovan KST Bohnice BTJ Montas Hradec Králové  V: Slavata Josef
N: Drahota Jiří
1125. 11. 2017 15:00
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
SKP Sever Ústí nad LabemTJ Sokol Turnov  V: Novák Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1125. 11. 2017 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
2. liga žen skupina C
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol DěhylovT.J. Sokol Vsetín5:5 V: Jalůvka Lumír
811. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim6:4 V: Neťuka Pavel
811. 11. 2017 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí B3:7 V: Rozínková Monika
811. 11. 2017 10:00Sportovní klub JihlavaSKST Dubňany10:0wo
řeší STK
V: Teplan Stanislav
911. 11. 2017 15:00SK Frýdlant n. O.T.J. Sokol Vsetín0:10 V: Valenta Miloslav
908. 09. 2017 17:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B9:1 V: Kantorek Jiří
911. 11. 2017 14:30SK Dobré CTJ Sokol Chrudim5:5 V: Rozínková Monika
911. 11. 2017 15:00Sportovní klub JihlavaTTC Moravská Slavia Brno B4:6 V: Teplan Stanislav
1025. 11. 2017 10:00SKST DubňanyTJ Sokol Děhylov  V: Šural Václav
N: Ševčík Petr
1025. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSK Frýdlant n. O.  V: Kačer Jindřich
N: Ostrý Jan
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimSportovní klub Jihlava  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1025. 11. 2017 10:00T.J. Sokol VsetínTTC Ústí nad Orlicí A  V: Zelený Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
1125. 11. 2017 15:00SKST DubňanySK Frýdlant n. O.  V: Šural Václav
N: Ševčík Petr
1125. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Děhylov  V: Kačer Jindřich
N: Ostrý Jan
1125. 11. 2017 15:00TTC Ústí nad Orlicí BSportovní klub Jihlava  V: Pražák Zdeněk
N: Novák Aleš
1125. 11. 2017 14:00T.J. Sokol VsetínSK Dobré C  V: Hnátek Martin
N: zajišťuje domácí klub

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline