Výsledky
1. třída A muži (KS-1A)
2209. 04. 2018 19:15TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice B1:10
2210. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha F10:2
2211. 04. 2018 19:15TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha C9:9
2211. 04. 2018 18:45TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha C10:0wo
2211. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ AVIA Čakovice B10:4
2212. 04. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Pankrác A10:2
1. třída B muži (KS-1B)
2212. 04. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Střížkov B5:10
2212. 04. 2018 18:00TTC Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A5:10
2212. 04. 2018 19:15TJ Pankrác BAC Sparta Praha D4:10
2211. 04. 2018 19:00PSK Olymp Praha ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:0wo
2209. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha B9:9
2212. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha D8:10
2. třída A muži (KS-2A)
2212. 04. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Malešice A7:10
2212. 04. 2018 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice C0:10wo
2209. 04. 2018 19:00TTC Klánovice BSF SKK EL Niňo Praha I7:10
2213. 04. 2018 18:00SK HAMR ATJ Sokol Žižkov A9:9
2209. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Slavoj Praha C10:3
2211. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
2. třída B muži (KS-2B)
2210. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D6:10
2210. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ ABC Branik A1:10
2209. 04. 2018 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
2212. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice C10:0wo
2212. 04. 2018 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác D9:9
2209. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice EAC Sparta Praha F10:0wo
Kvalifikace 2.tř postup
129. 04. 2018 18:00TJ ABC Branik ASlovan KST Bohnice C 
230. 04. 2018 00:00Slovan KST Bohnice CTJ ABC Branik A 
330. 04. 2018 00:00TJ ABC Branik ASlovan KST Bohnice C 
3. třída A muži (RS-1A)
2212. 04. 2018 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice F10:4
2211. 04. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov D6:10
2212. 04. 2018 19:00
Sportovní 1380, Praha 10
TJ Kyje ATJ Lokomotiva Vršovice D10:4
2209. 04. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FKK Konstruktiva Praha A10:5
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A10:0
2211. 04. 2018 18:30TTC Elizza Praha HSK Slivenec A10:4
3. třída B muži (RS-1B)
2213. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Start Praha B9:9
2210. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha HTJ AVIA Čakovice F10:7
2209. 04. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha E10:3
2212. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha B10:2
2211. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
2209. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSF SKK EL Niňo Praha J5:10
Kvalifikace 3.tř postup
125. 04. 2018 19:00TJ Malešice BSF SKK EL Niňo Praha J2:9
202. 05. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Malešice B 
330. 04. 2018 00:00TJ Malešice BSF SKK EL Niňo Praha J 
4. třída A muži (RS-2A)
2212. 04. 2018 19:15TJ Střížkov ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:4
2210. 04. 2018 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Běchovice II B10:3
2211. 04. 2018 19:00TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha I10:6
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Žižkov C2:10
2211. 04. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Klánovice D10:4
2209. 04. 2018 19:30SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
4. třída B muži (RS-2B)
2213. 04. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Malešice C6:10
2209. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha C10:6
2210. 04. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSlovan KST Bohnice G3:10
2211. 04. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ASK HAMR B10:2
2211. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Dolní Měcholupy B10:3
2212. 04. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Petrovice I. D10:8
Kvalifikace 4.tř postup
120. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Běchovice II B9:8
223. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D4:9
5. třída A muži (RS-3A)
2212. 04. 2018 18:45TJ Malešice DSF SKK EL Niňo Praha K2:10
2210. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
2210. 04. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Kbely B7:10
2211. 04. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:0wo
2211. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Zelená Liška B10:5
2212. 04. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha Podolí A10:5
5. třída B muži (RS-3B)
2210. 04. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Pankrác E8:10
2209. 04. 2018 19:00VŠSK MFF Praha ASK Start Praha C6:10
2211. 04. 2018 19:15TJ Orion Praha CSK Slivenec B10:0
2212. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha C10:1
2212. 04. 2018 19:15TJ AVIA Čakovice GTJ ABC Branik C10:3
2213. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Běchovice II C7:10
Kvalifikace 5.tř postup
123. 04. 2018 19:15TJ Orion Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D9:3
225. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Orion Praha C 
330. 04. 2018 00:00TJ Orion Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
6. třída A muži (RS-4A)
2209. 04. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Střížkov F10:7
2209. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DSlovan KST Bohnice I10:8
2212. 04. 2018 19:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha J10:7
2212. 04. 2018 18:30TTC Praha ESF SKK EL Niňo Praha N10:7
2212. 04. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Kyje B10:6
2209. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Břevnov Hradčany B10:1
6. třída B muži (RS-4B)
2210. 04. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CSK OAZA Praha D9:9
2211. 04. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BKK Konstruktiva Praha B10:4
2212. 04. 2018 18:30TTC Praha FTJ AVIA Čakovice H10:7
2210. 04. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Nové Vysočany D10:3
2209. 04. 2018 19:30SK Slivenec CSK HAMR C3:10
2213. 04. 2018 18:00TTC Elizza Praha JVŠSK MFF Praha B10:0
Kvalifikace 6.tř postup
124. 04. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTJ Zelená Liška C9:3
230. 04. 2018 19:00TJ Zelená Liška CSF SKK EL Niňo Praha M 
330. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Zelená Liška C 
7. třída A muži (RS-5A)
2213. 04. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CSF SKK EL Niňo Praha O10:4
2213. 04. 2018 18:00SK HAMR DTJ ABC Branik D10:0
2209. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha KTTC Praha H2:10
7. třída B muži (RS-5B)
2213. 04. 2018 18:30TTC Klánovice ESK Vršovice B0:10wo
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GTTC Praha G10:8
2211. 04. 2018 19:00KST OBO PrahaAC Sparta Praha L10:0wo
Kvalifikace 7.tř postup
126. 04. 2018 19:00SK Dolní Měcholupy CTJ Kyje C 
204. 05. 2018 19:00TJ Kyje CSK Dolní Měcholupy C 
330. 04. 2018 00:00SK Dolní Měcholupy CTJ Kyje C 
Divize ženy
2212. 04. 2018 19:00TJ KošířeTJ Sokol Nusle Praha C4:6
2212. 04. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B4:6
2210. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice C10:0wo
2210. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B2:8
2210. 04. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ AVIA Čakovice C8:2
2209. 04. 2018 19:00TJ ABC Branik BTJ Lokomotiva Vršovice B10:0
1. třída ženy
2209. 04. 2018 19:15TJ Přední KopaninaTJ Lokomotiva Vršovice C6:4
2212. 04. 2018 18:45AC Sparta PrahaTTC Praha6:4
1.třída dorostenci
614. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha BTTC Elizza Praha A0:3
614. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha ASK DDM Kotlářka Praha B3:0
614. 04. 2018 09:00AC Sparta PrahaTJ Lokomotiva Vršovice3:2
714. 04. 2018 09:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B3:0
714. 04. 2018 09:00TJ Lokomotiva VršoviceSK DDM Kotlářka Praha A0:3
714. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha BTTC Elizza Praha A0:3
814. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha B0:3
814. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha ATJ Lokomotiva Vršovice3:0
814. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha AAC Sparta Praha3:1
914. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha B3:0
914. 04. 2018 09:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha A0:3
914. 04. 2018 09:00TJ Lokomotiva VršoviceSK DDM Kotlářka Praha B0:3
1014. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha BTJ Lokomotiva Vršovice3:2
1014. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha BAC Sparta Praha3:2
1014. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha A2:3
1.třída dorostenky
814. 04. 2018 09:00AC Sparta Praha AAC Sparta Praha B3:0
814. 04. 2018 09:00Slovan KST BohniceTJ Lokomotiva Vršovice3:0wo
814. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha ATTC Elizza Praha B3:0wo
914. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha BSlovan KST Bohnice0:3wo
914. 04. 2018 09:00TJ Lokomotiva VršoviceAC Sparta Praha A0:3wo
914. 04. 2018 09:00AC Sparta Praha BSK DDM Kotlářka Praha A0:3
1014. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha ATJ Lokomotiva Vršovice3:0wo
1014. 04. 2018 09:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha B3:0wo
1014. 04. 2018 09:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha A3:2
1114. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha A0:3
1114. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha A0:3wo
1114. 04. 2018 09:00TJ Lokomotiva VršoviceAC Sparta Praha B0:3wo
1214. 04. 2018 09:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha B3:0wo
1214. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha A3:0
1214. 04. 2018 09:00AC Sparta Praha ASlovan KST Bohnice3:0
1314. 04. 2018 09:00Slovan KST BohniceSK DDM Kotlářka Praha A0:3
1314. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha B3:0
1314. 04. 2018 09:00TTC Elizza Praha BTJ Lokomotiva VršoviceWO
1414. 04. 2018 09:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Elizza Praha A0:3wo
1414. 04. 2018 09:00AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice0:3
1414. 04. 2018 09:00SK DDM Kotlářka Praha AAC Sparta Praha A3:0

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline